Új privát üzeneted érkezett!

Hahó!!

Életjel.... :oops: :)

Thomasanne!!
Köszi a hiányolást!! :D

Megvagyunk,jól vagyunk...de csak odáig szoktam eljutni,hogy olvaslak titeket,irni már nincs időm!!!!

Most is épp etetek,Melike közben szétszedi a gépet...de azért szép az élet! :lol: :lol:

Na és nem engedi,hogy irjak... :evil: :evil:

ancsi26
 
 


Hááát...nem egyszerű két kisgyerek anyukájának lenni!!! :roll: :D

Szóval Molli egyenlőre nagyon jó baba (kopp-kopp-kopp).
Csak akkor szokott sirni ha éhes!! :lol: Már 4kg fölött van!! :D

Melivel már kicsit több gond van!!
Van mikor áldott jó gyerek,de mikor rájön a hoppá akkor visit,kiabál,sikit... :(
Ma reggel pl.az apja bezárta a szobájába,mert egyszerűen nem tudtunk vele mit kezdeni!! :oops: :(
Aztán ott szépen lenyugodott.
De hogy meddig fog ez még tartani!!??
Amúgy ha jó passzban van imádja Mollit!!Simogatja,fogja az ölébe,betakarja... :D

Ne haragudjatok,de reagálni nincs időm...Molli alszik,Meli apával kint engem meg vár a konyha!!! :?

Gyorsan azért pár kép:
Kép
Kép

Ez Meli volt: Kép
Ez meg Molli: Kép

Puszi mindenkinek és amint tudok majd jövök!!

ancsi26
 
 


 
 

Sziasztok!

Ancsi!

Nagyon szép baba Molli, és tényleg nagyon hasonlít Melire! :) Remélem Meli hamarosan megszokja az új helyzetet, és könnyebb dolgod lesz vele!

Ayse!

Andris száj cuki! :) Peti meg azt mondja ma: " baba kinyissa bogyó, apa méges vót" --- magyarra lefordítva, amikor a Tescoban voltunk a Peti levett a polcról egy doboz tik-tak-ot (ezt hívja ő bogyónak) és kinyitotta, erre persze apa mérges lett, és ezt nekem elmesélte ma, olyan édes volt! :)

Teszek néhány képet:

Kép Kép Kép Kép Kép

és egy 19+4-es pocifotó, bár nem sikerült túl jól :

Kép

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Viki!
Jó kis Petisorozat! :D
Bogyó :lol:
A poci is csini! :D

Ancsi!
Nagyon cuKi Mollibaba! :D

And!
Mi a baj? :roll:

Pár kép a szülinapról


Hoztad! - mondta ANdris, amikor meglátta a tortát. Megörült, hogy tényleg kap ő is tortát, mint Boribon :D

Kép


Csokiskám

Kép

A markoló megpillantása

Kép

Még mindig a markoló bűvöletében

Kép

Apuval és anyuval (Lilinek sajnos fontos elintézendői voltak, nem ért rá egy közös fotóra :) :( )

Kép

ayse
 
 


Sziasztok!

Viki!

Nagyon édes Peti :)
Poci :) bár tényleg elég távoi :roll:

Ancsi!

De jó hallani rólatok. :)
:shock: :shock: Tényleg nagyon hasonlitanak a csajok :)

Remélem Bodza is hamarosan jelentkezik...

Én meg még Annamamit is hiányolom..bár neki sem lehet egyszerű 2 nagylánnyal meg Mazsival.

Lányok!

Már akartam irni, hogy úgy látszik a második terhesség tényleg sokkal nehezebb mint az első.
Nekem már van egy ideje gyomorégésem, de még hol vagyunk a végétől :(
Lénával is volt, de nem félidősen :( , és a végére már marokszám szedtem a Rennie-t..
Fogalmam sincs hogy mi lesz igy....
Már kiolvastam minden okosságot...hogy magnézium meg kálcium pezsgőtabletta, háztartási keksz meg tej, meg kenyérhéj,B vitamin meg minden..
Hát jó lenne ha bejönne valamelyik. :roll:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Ayse!

Jaj de édi képek.
Nekem a csokikás tetszik a legjobban :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :oops:
Bár a családi sem utolsó..bár tényleg hiányzik nekem róla a szépséges Lili kisasszony :( :( :(

Isten éltesse Andrist mégegyszer.

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Ayse!

Nagyon jók a képek, Andris édes, ahogy bűvöli a markolót, és szupi a kis családi fotó is, bár tényleg hiányzik róla Lili! :)

Megann!

Hogy van Léna?
Na jó, legközelebb közelebb állok a tükörhöz, de nézd el nekem ezt most, ez volt az első "saját magam fényképezem le" képem :wink: :lol:
Sajnálo, hogy gyomorégésed van :( Nekem Petivel a végén sem volt, jelenleg sincs szerencsére, viszont sokat fáj a hasam, meg keményedik is néha.


And!

Mi a baj? Tényleg, írd le nekünk is, hátha attól jobban leszel! Sajnálom, hogy ez a h.... babanet eltüntette az irományodat! :(

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Halihó!

Egész nap nem volt jó a babanet! :( Ez mondjuk látszik a hozzászólások számából is! :(

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Göndörzsóf:
Bubusnak nagyon sok boldog szülinapot kívánunk!!!!!!

Panna teljesen jól van, még holnapra van egy adag gysz, és remélem sokáig bírjuk bacik, vírusok nélkül.....! :roll: Viszont kapja a Vitacolant, elveimmel ellentétben!Nagyon várjuk a szülinapját, olyan élénken él bennem minden perc, mit csináltam előtte, milyen volt a kh, stb, stb!Olyan jó visszagondolni rá!!!Csütörtök éjjel visszautalták a számlánkra hiánytalanul a Farmosok a pénzt, így játszósátor lesz Panni szülinapi ajándéka(mondjuk Szegedről lesz hozva, mert itt a környéken azt sem tudják mi az..... :? :evil: :roll: )


Ill.szombat du.-tán nézegettük az eladó kertes házakat, hmm, beindult a fantáziánk!!!!! :) :) :) Vannak nagyon szépek.

Viki:
nagyon helyes motoros Pasid van ám!!!!! :wink: Pocid messzi, közelebbit, közelebbit!!!!!!!!!!
Ayse:
Szupi képek, mekkorát nőtt Andris!!!!!!! :shock: Nagyon belevaló konyhatündér vagy, hogy ennyi mindent saját kezűleg sütöttél-főztél!
Én béna vagyok:végül rendeltem tortát(pedig sütni akartam, de az volt a kifogásom, hohy éget a sütőm=az enyém még hagyományos...... :twisted: )
Ancsi:
jó hogy jelentkeztetek!!!!!! :D Szédület, tényleg nagyon hasonlít a két csajszi!!!!!Az ülésetek is tetszik!!!!!

Apa nagyon rendes volt, vett ki szerdára Panni szülinapja alkalmából egy nap szabit, az csak a Pannáé lesz! :D

Puszi Nektek!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


a bevezetőm elég zagyvalékos lett! :twisted:

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


na előbb kipróbálom, hogy átmegy-e, mert délután megint elszállt egy adag iromány, igaz az Eszti besegített ;)

KépKép
KépKép
and
 
 


szóval sziasztok!

Ancsi, olyan jó hallani rólatok! milyen szép Molli, és tényleg kiköpött Meli :)

Ayse, ti is nagyon szépek vagytok! nekem mindig a családi képek a kedvenceim, kár, hogy a nagylány lemaradt, de hát egy iskolásnak mindig van valami fontosabb dolga :) az a markoló nagyon tuti! Andrison is látszik, hogy elvarázsolta :) annyira bírom ezt az okos koncentráló kis fejét :)

Peti meg hozza a kis csibész formáját :) az a mocis kép kicsit öregít rajta ;) :D :D

ma jobb a kedvem.
elkezdtük átrendezni az Eszti szobáját, ma már egy rendes nagy ágyban alszik, előtte ott van egy csomó paplan, egyelőre még az ágyon van, csak menetiránnyal ellentétesen :) tök aranyos volt, segített pakolni :) a rácsos ágyat szét kellett szerelni, hogy ki tudjuk hozni a szobából, és apa már úgy szerelte össze, hogy a legmagasabbra tette az alját, olyan furcsa így. Eszti még nosztalgiából belekéredzkedett :) remélem megszereti ezt az ágyat. a kanapét is kihoztuk, hogy csak egy fekvő alkalmatosság legyen a szobájában.

tegnap meg megvolt a nagy szülinapi banzáj, ajándékokkal, lufikkal, tortával. akkorát pihentem, csak tízen voltunk, plusz az Eszti... ezért voltam fent szombat hajnalban is, idfeges voltam, de szépen lenyugtatott a jazzy, meg a csirkepucolás :)

na mindjárt megírom a miérteket...

KépKép
KépKép
and
 
 


a lényeget próbálom megragadni.

kevés a magzatvíz, ami eddig ugye több volt. plusz most 2 héttel kisebbnek mérték a babát, pedig eddig végig a korának megfelelő volt. még 10 percentilisen belül vagyunk, de tekintettel az előzményekre a doki is köomolyan veszi. az Esztinél ugyanis ugyanez volt, csak későn vették észre, be is fektette, és ahogy elértem a 38. hetet, jött a császár. de mivel írtó kevés volt a magzatvíz eléggé megizzasztottuk a dokit, aki azóta is emlegeti.
annyit lehet tenni orvosilag, hogy a már 18. héttől szedett diaphyllint a duplájára emelte, ami azzal jár, hogy a nyugalmi pulzusom 90 körül van, és pihenjek és igyak sokat. ha a szerdához egy hétre készülő uh pici rosszabbodást mutat infúziót kell, hogy kapjak, ami vénás diaphylint jelent. őszontén szólva nem hiszek ebben a diaphyllines dologban. a lepényi keringés rendben, nem túlérett a lepény, de gondolom nem tudnak mit tenni.
sajnos a koraszülés esélye nagyobb, és reálisan nézve egy olyan császár, mint a múltkor senkinek sem jó, tehát, ha nagyon kevés lesz a magzatvíz, sztem lehet, hogy nem akarják megvárni a 38. hetet. a hasam keményedik ezerrel.

közben meg arra gondolok, hogy befektetnek azért, hogy naponta kapjak egy infúziót (amit 2 éve csaklis kizárólag az éjszakás kötött be reggeé 6 körül), és számolgassam a magzatnmozgást, meg szem előtt legyek, meg csináljak naponta ctg-t. azon gondolkozom, és már stresszelem magam, hogy hogy fogok ebből kimászni, mert nem akarom totál egyedül hagyni a családot hetekre. a titkos fegyverem az szokott lenni, hogy megkérdezem a dokit, hogy a saját feleségével mit tenne...

közben azon is jár az agyam, hogy akkor van egy hetem a karácsonyi ajándékokra... plusz mindenre, amit a szülésig akartam elintézni. ma nagy nehezen megértettem emberrel, hogy nem novemberben kellene átrendezni a szobákat, de már elsírtam magam kínomban. a végeredmény meglett, de elég érdekesen. amin délelőtt veszekedtünk, azt délután megbeszéltük, majd, mint apa saját ötletét délután megvalósítottuk.
persze a tegnapi dzsuva, ami maradt még, és amit apa megígért, hogy még tegnap eltakarít ma estére maradt, persze, hogy csesztettem miatta, mert nem sok híja volt, hogy megcsináljam, de visszafogtam magam. majd mindjárt lemegyek körbenézni :) végülis ha azt nézzük, ma estére nagyjából úgy lett, ahogy akartam ;)

A bölcsi lekopogom pénteken jól alakult, reggeli előtt mentünk, ebéd után kaptam meg, lényegében jól telt, csillogó szemekkel mesélt róla. ma este megkérdeztem, hogy hogy hívják az új babáját, és azt mondta, hogy bejanéni :shock: :)
ezen a héten ugrik a majom a vízbe, ugyanis jön a délutáni alvási kísérlet.
anyunak elmondtam, hogy mi a helyzet, aput még nem akarom stresszelni, de azt megbeszéltük, hogy segít a bölcsizésnél, jön velünk, és emelgeti az Esztit, és őt is szoktatom titokban a bölcsihez. nem tudom még mi lesz 2 hét múlva...

a pénteki napunk is elég döglesztő volt, apa kocsija féltengely töréssel fekszik a "kórházban", és én voltam a taxisofőr és autómentő fogadóbizottság. apa udegei a pattanásig feszültek, amit utálok, de elviseltem, mert nem lehetett mit tenni, közben izgultam, hogy ne telefonáljanak a bölcsiből, mert azt ígértem, hogy max 2 perc alatt odaérek. ezek után elintéztem a nagy bevásárlást szombatra, majd felcipeltem az alvó Esztert a szobájába, ahol rögtön felébredt, majd vettünk az Esztivel ajándékot az árkádban az anyukámnak (neki is szülinapja volt), majd megetettük a kacsákat, mert éhesek voltak, majd játszottunk egy nagyot, míg apa haza nem ért vacsira.
ezek után jött a várva várt szombat :) :)

valamit én sem csinálok jól, az tuti de nem megy. az van a fejemben, hogy van egy hetem. holnap fogorvos, holnapután 4d uh, kozmetikus, fodrász, amit nem akartam lemondani. mondjuk ez nem olyan megterhelő azért, de hátha utána a s.ggemen maradok végre.

a Hajni tanácsolt egy ismerőse példájából kiindulva még egy szénhidrátszegény kúrát, ami léböjttel indul, ennek még nem jártam utána, de jobb híján adok egy sanszot.

KépKép
KépKép
and
 
 


Sziasztok!

And!
Húú, nagyon drukkolok Nektek, hogy ne rosszabbodjon a helyzet, és ne kelljen befeküdnöd, vagy legalább még ne.
Anno, Bendegúzzal nekem pont ilyenkor a 28. és a 32. heti UH között volt egy ilyen, hogy lemaradt két héttel, és megkevesbedett a magzatvíz, de nekem közrejátszott egy masszív 3-4 napos hányós-fosis vírus, ami miatt majdnem meg kellett már infundálni, és valószínűleg ez viselte meg őt is. Viszont keményen rám lett parancsolva, hogy sok pihenés, vízszintes helyzetben, és ha romlik kórház, persze végig szedtem a terbutalint, stb. Akkor persze egyszerűbb volt pihenni, hazamentem a Balcsira anyuékhoz, és ott heverésztem atyai és egyben szülészi felügyelet alatt.
De egy kétéves mellett tényleg nem lehet úgy pihenni, bazi nehéz lehet. Azért próbáld meg.
És szerintem azért biztosan nem hülyeség ez a diaphyllin, csak tényleg nagyon fontos lenne, hogy pihenjél is közben, és ne csak lóss-fuss, rohanj. És persze a rengeteg folyadék.
A hétvége miatt nem irigyellek, amúgy mi is pont hasonló munkálatokban voltunk, és nekem is igencsak kellett előtte mondogalódnom, hogy szeretném ezt mihamarabb letudni, még októberben, amikor valamennyire mozásképes vagyok, de úgy néz ki, hogy használt. Laci kifestett a jövendő gyerekszoba plafont (ami most a mi hálók, csak szobacsere lesz), a fürdőt, konyhát, és takarított mint a kisangyal. Azért persze én is.. Viszont gyönyörű szép tiszta lett. De én is érzem sajnos, hogy nem szabad túlzásba vinni, a hajlongást, cipelést, súrolást, mert egyből bekeményedik a hasam. Úgyhogy most lassítok, és szépen beosztva megcsinálom még a héten a maradék nagytakarítást, és aztán szobaátrendezgetés.

Most felébredt Bendegúz, remélem ma nem lesz lázas, mert tegnap az volt szegényke, nem tudom mi lehet nem taknyol, és evett is.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

And!

Remélem nem fog rosszabbodni a helyzet, és nem kell befeküdnöd! Pihizz sokat (persze ezt könnyen mondom másnak :( ) és kitartás!

Márti!

Szegény Bendegúz, nem tudom mi lehet ez a láz, ha más tünete nincs, remélem ma már láz sem lesz!

Hajni!

Örülök, hogy Panna jól van, meg annak is, hogy legalább a pénzt visszautalták Nektek! :)

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Hahó!

Ayse, Thomasanne, Megann! Köszi a hiányolást, megvagyunk! Megjártuk Rómát, lejártuk a lábunkat, de szuper volt! Saci nagyon jól érezte magát anyósoméknál (6 napig eszébe se jutott a szopi, de ahogy hazaértünk, rögön követelte :D), Kristóf pedig türelmesen tűrte, hogy keresztülcipeljük Rómán. Kaptunk néhány megjegyzést persze a hátihordozásra (vajon a német-angol anyanyelvű turisták miért gondolják, hogy nem érti őket senki???), hogy milyen lelketlen szülők vagyunk, amiért ilyen kényelmetlen pózba kényszerítjük a gyereket.
De tényleg jól bírta Kristóf, nézelődött, alig nyűgösködött, csak alvás közben furcsa pózokat tudott benne fölvenni, ezt jegyezték meg többen.

Róma nagyon szép, rengeteg történeti kincs van, minden utcasarkon templom, ebből minden második bazilika méretű. Iszonyú kosz van, nem túl tiszta nép az olasz, de kedvesek, figyelmesek, pedig riogattak vele többen, hogy nincsenek tekintettel a gyerekekre. Nagyon sok helyen előreengedtek a sorban (a Szt Péter Bazilika előtti sorban pl. előre is pofátlankodtunk, de senki nem szólt) átadták az ülőhelyet, ilyen szempontból nagyon pozitívak a tapasztalataink.

Szülinaposoknak utólag is boldog szülinapot!

Ayse! Szépek vagytok, kiegyensúlyozott kis család!

And! Remélem nem lesz semmi gond, pihenj sokat!

Szilvi! Saci is nagy Bogyó és Babóca rajongó!

Ébredés van, még jövök néhány fotóval…

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Városnézés (azért főleg Örs cipelte, ez egy ritka alkalom volt)

Kép

Imádott fogódzkodni a buszon (a hátihordóból pont elérte)

Kép

Így alszunk mi

Kép

Vigyori

Kép

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Bodza!
De jó képek! Nosztalgiáztam, egyetem alatt egyszer Rómában voltam egy hónapig nyári gyakorlaton, szuper volt, imádtam azzal együtt, hogy kaotikus kicsit, a közlekedése sztem katasztrófa, viszont gyönyörű város. :D
Kristóf milyen kis vasgyúró, hihetetlen, nem semmi lehetett cipelni.. :D

Hajni!
Azért jó, hogy végül legalább a pénzeteket visszakaptátok, kár hogy nem sikerült a farmot megvenni, de a játszósátor is tök jó ötlet sztem!
De jó, hogy Panna meggyógyult!
Hajrá kertes házak!!

Viki!
Peti képek csúcsaranyosak, a kis vadmotoros. :D Pocakfotó tényleg elég távolni próbálkozás volt.. :lol:
Bendegúz mindig az autót vezeti be a garázsba az apjával, imád a kormánynál ülni, meg van veszve a kocsikért, igazi kis pasi.
Ma nem volt eddig lázas csak hőemelkedése van, de bágyadt, látszik hogy valami nem OK, és mintha nem kapna rendesen az orrán levegőt, viszont nem taknyi. Lehet hogy azért megmutatom dokinéninek délután.
Peti meggyógyult teljesen?

Megann!
Érdekes nekem meg az az érzésem, hogy a második terhességnél az embernek szinte nincs ideje sem odafigyelni a bajaira, legalábbis nekem esélyem sem volt Bendegúz mellett teret adni pl. az első trimeszterbeli álomkórnak, fáradtságnak, ami anno elhatalmasodott rajtam elég rendesen. Meg arra sem tudok nagyon figyelni mit eszem és mennyit, valahogy nincs rá annyi energiám, vele jobban odafigyeltem hogy azért valamennyire egészséges legyen, most meg az a lényeg, hogy ne legyek éhes, és bírjam a strapát.. :lol:
Persze azért igyekszem azt is szem előtt tartani, hogy vigyázzak a kistesóra amennyire csak lehet. De tény, hogy a második terhesség teljesen más. És Bendegúznak is a lehető legtöbb időt próbálom szentelni aktív együttlétből, hogy kiélvezhese még amíg egyedül van, decembertől úgyis minden megváltozik és az eleje tuti irtó kemény lesz, és neki is nehéz lesz megszokni, hogy kevesebb időm lesz rá, meg az egész új helyzetet. Kicsit azért félek tőle, hogy lesz majd..
:oops:

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Bodza,
Szuperek a képek! :) Kristóf olyan édes kis vigyori csibészke! :) A kapaszkodós kép mindent visz! :)
A római út szuper lehetett, nekünk is nagyon jó emlékeink vannak Rómáról. :)

Viki,
Peti is nagyon aranyos a motoron! :) A pocakod messze van, de azért látszik ám! :) Petiszáj :)

Totka,
Éljen Pannád gyógyulása és hogy visszautalták a pénzt. Az is valami! :wink:

And,
Remélem és nagyon drukkolok, hogy nem lesz kórház a vége! Fogd be Apát és Apukádat, meg akit csak tudsz és nagyon vigyázz magadra! Lehet, hogy nagyon ünneprontó leszek, de inkább pihenj, mint a karácsonyi ajándékok utáni rohangálással foglalkozz. Bocs, hogy belekotty! :oops: :oops:
Drukk a bölcsihez is! :)

Márti,
Bendegúznak jobbulást! Kiderült már, hogy mi okozta a lázát?

Ayse,
Nagyon jók a családi képek! :) Andris el van bűvölve a markolótól! :)
Nálunk is vannak hármas fotók, mikor Beni épp nem kért a fényképezésből egyéb fontos teendői miatt. :)

Ancsi,
Tényleg nagyon egyformák a lányok! :) Az a csíkos kardigán Mollin szupercsinos! :)

Képzeljétek, mi szombat este színházban voltunk! :) Nagyon jó volt a darab is (A kertész kutyája - Vígszínház), meg kikapcsolódni is! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, sokat nem tudok reagálni mert Marci már felébredt.

Megann
Lénának jobbulást kívánok!

Bölcsi
Pénteken és ma is jól alakult a dolog. Sírt amikor beadtam, de megnyugtatta Zsuzsa néni és nagyon jól érezte magát, sőt ebédelt is, jó sokat! Azt mondta, hogy szerinte a nehezén túl vagyunk. De jó lenne! És egy nagyon vidám kis krapekott kaptam vissza! Csak ezt akartam.
Na menne kell puingot csinálni. Megígértem :wink:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Sziasztok!

Na mi is jól eltűntünk, igaz semmi különösebb oka nem volt.
Ami van az az hogy Léna gyakorlatilag stagnál, azaz nincs jól, sirásnál tovább hallani a kruppos hangot, úgyhogy megyünk vissza holnap az orvoshoz hogy akkor mégis hogyan tovább.
Éjjel 10 szer keltem, mindig volt valami baja Lénának, szerintem sokszor az hogy nem kapott rendesen levegőt az orrán :roll:
Ennek megfelelően már fél 11-11 magasságában nyűgös és álmos.
Úgyhogy bölcsi egyenlőre stornózva..gyakorlatilag egész októberre, ugyanis minden hét 3 napos lesz, ami miatt nincs értelme bölcsizni :? :? illetve beszoktatással próbálkozni.

Én viszonylag jól vagyok, bár itthon nem valami csodás a hangulat anyósból kifolyólag történt veszekedésekre férjjel. :(

Viszont ma elmentem a tuti kismamaruhakészitőmhöz a 17. kerületbe, és vettem kord nadrágot 5 e -ért meg 2 felsőt 6-7 e ftért, úgyhogy nagyon meg voltam elégedve :) :)

And!

Még leirni illetve elolvasni is nehéz a programodat, elhiszem hogy nagyon kivagy Te is :( , és maximálisan megértem az aggodalmadat :( sőt még csodálkozom is, hogy hogy a fenébe tudod igy tartani magad......én már régen csak bőgnék :oops: :oops:
Remélem hogy minden jól alakul körülötted, és nem kell téged nélkülöznie a családnak hosszú hetekig.

Bodza!

Kész vagyok tőletek :roll: :shock: :shock:
Hogy az Úristenbe van ennyi energiád???????????
Áhhhh tudom, csak 18 éves vagy :wink: legalábbis a fotókon :wink: :wink: :) :) :)
Hihetetlen jól néztek ki....és Kristóf :shock: :shock: őrült nagylegény :) :)

Juci!

Nagyon jó hirek :)
Látod soha nem lehet tudni hogy miből lesz a cserebogár, ugye??? :wink: :wink: :wink:
Le mertem volna fogadni hogy Lénával semmi "komolyabb" gond nem lesz, erre tessék...egyenlőre kijelentette hogy nem szereti a bölcsit......
És itt van Marci, aki meg úgy veszi az akadályokat, hogy meg se kottyan neki :P :P

Márti!

Nekem is vannak ám ilyen dilemmáim ,hogy hogy fogom győzni kettővel.
Mindig nézegetem a mosolygós kétgyerekes anyukákat a játszón, és azzal biztatom magam hogy ők is boldogulnak, én is fogok, sőt Te is :wink: :wink: :wink: :wink:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok!

Naa, apa volt Szegeden, vett egy katicás játszósátrat-labdákkal-( :D :wink: asszem Esztinek is ilyen van)And:nem akarunk ám mindent koppintani Tőletek!!!!!!!Ill.Hófehérkéhez egy Herceget-nagyon tuti!!!!!!Bele van zöldülve Hófehérke és a hét törpébe!
asszem sikerünk lesz, tavaly olyan béna ajándékot választottunk, rá sem néz. :roll:
And:
telcsin asszem mindent elmondtam, nagyon Veled vagyok!!!!!!Sikerült a Zitával beszélni?
Bodza:
annyi energia sugárzik Rólatok, hogy öröm nézni Benneteket!!!!!Szépek vagytok, Kristóf egy helyes kis vasgyúró!!!
Márti:
Jobbulást Bendegúznak!!!!régóta akartam kérdezni(ha publikus), hogy Neked mi a szakterületed?
Benianyu:
éljen a színház!!!!!!!!!!!!!!!!!Jé, tényleg , Te csíkosfan vagy!!!!! :)
Juci:
örülök, hogy alakul a bölcsitek!! :D
Megann:
annyira felidegesítettem magam anyósomon, hogy én meg ezért puffogtam férjnek, szerinte se normálisak anyósék. :? Apósom otthagyta kb.4 hónapja anyóst egy másik nő miatt(33 év házasság után).Na és most anyóssal küldött volna Panninak egy klassz s.oliveres mellényt(após tudja, hogy ez a szerelmem Pannán) a szülinapjára, erre anyósom kiosztotta, hogy vigye a pi..ba, nincs Panna az Ő ajándékára rászorulva.nem is hozta el.
Mondom, hogy tiszta hülyék, szegény Panni mintha tehetne mindenről.
az más kérdés, hogy após se 100-as, miért nem ül buszra, és hozza ki az ajándékot.De ez egy hosszú történet, itt a nyilvánosság előtt nem mesélek róluk.
Nagyonfelnézek férjemre, hogy ki tudott törni a caaládjából.

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


bocsi a hibákért, elütésekért! :oops:

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


ezt nem hiszem el, már megint elfelejtettem elmenteni, miért léptet ki mindig, mire befejezem az irományom??? nektek is ezt csinálja ez a dög???!
pedig úgy kezdtem, hogy igyekszem nem elfelejteni elmenteni, erre tessék :evil: :evil: :evil: :evil:

összefoglalom.

köszönöm, bölcsi ok, kopp-kopp-kopp, jobbulást, igyekszem, magzatvíz nem csorog, imádom az Esztit és a Bodzaképeket :)

na ezt kb 10-15 bkezdésben írtam az előbb...

Hajni, a proffal is beszéltem, sajnos nem tudott segíteni, majd holnap felhívlak!
jóéjt

KépKép
KépKép
and
 
 


Csak egy gyors bekukk, Apájánk gépezik...október 23-i ünnepség, 50 éves a suli, továbbképzés és egyebek...

And!
Hú nagyon szurkolok, hogy minden rendben legyen!
Vajon miért alakul ez így? :roll:
Furi lesz, hogy egy orvosnak mesélek a pulzusról, de hátha megnyugtat...Szóval nekem mindkét terhességem alatt saját magától megnőtt a pulzusom, azt mondták, hogy ez előfordul. Nem kicsit, nagyon. 118-ra nyugalmi helyzetben, reggel :shock:

Bodza!
Szépek vagytok!

Köszönjük a képdícséreteket! :D

Egy Andris-száj:
Andris különböző könyveket is kapott, pl. építkezési autókról (úthenger, markoló, betonkeverő). Mozgathatóak is, pl. a markoló felemeli a karját. Másnap reggel Andris nézegeti a könyvet még az ágyikóban:
- Újisten, Újisten - mondja, mert nem akarja elhinni, hogy ilyen gyönyörűség létezhet. :D

Egy Lili-száj:
- Tudod, a barátnőm, akit úgy hívnak, hogy EMLŐKE :lol:

ayse
 
 


Manka!
Ti milyen ágyat vettetek Jacknek? Nincs róla képed? Mert mi elvileg holnap vennénk meg Bendegúznak, de még mindig bizonytalan vagyok benne, hogy jó lesz-e amit kinéztünk. Körbe van kis pereme, de valahogy most kicsit furcsállom, hogy nincs rendes fejtámla vége az ágynak.

Ayse!
Emlőke :lol: :lol: :lol:
Andris tényleg markolóőrült lehet.. :D

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Bocs, ez rossz helyre ment, azt hiszem lefekszem.. :oops: :roll:

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


And!

Nagyon-nagyon drukkolok hogy minden rendben legyen és ne kelljen befeküdni a kórházba! :( Tényleg annyira szívszorító olvasni ezt a dilemmát. Szerintem ne stresszeld magad azzal, hogy valamit rosszul csinálsz, hanem legalábbis átmenetileg csinálj mindent úgy hogy neked a legkönnyebb legyen.


Juci:

Rád is gondolok szinte minden nap és remélem hogy hamar abbamaradnak a rosszullétek. A legutóbbi hsz-od óta akartam kérdezni, arról nem volt szó, hogy valami gyógyszert felírjanak a rosszullétre? Vagy csak nem emlékszem hogy írtad? Az amcsi fórumokon írták többen is, hogy ilyen vagy olyan gyógyszert kaptak a hányingerre.


Bodza:

Hihetetlenek a képek! És sárgulok is! :) Nálunk is felmerült hogy elmennénk egy kicsit utazni, egy régi barátnőm meghívott magukhoz Münchenbe, és én nagyon-nagyon szeretnék menni, de egyelőre még Davidet nem sikerült meggyőznöm.


Bölcsitéma:

Hát elég sötét gondolatok kavarognak bennem. Zsuzsa múlt héten kétszer hányt (egyszer szerdán, egyszer szombaton, pont úgy ahogy akkor csinálja mikor a tejre reagál) és felmerült bennem hogy talán ott kapott. (Itthoni tejforrások is lehetségesek, kapott egy fél kiflit, és anyatejet is, de ezeddiglen még SOSEM reagált ilyen kis mennyiségekre...) És azt hiszem, már régen rossz ha ennyire nem bízom meg bennük. És a dada mindennap mereszti rám rosszallóan a gülü szemeit, pedig már magyarul beszélek Zsuzsához, legalábbis a bölcsiben és magyar szövegkörnyezetekben. És múlt héten már azt pedzegette, miért nem tartom otthon Zsuzsát péntekenként, akkor hosszú hétvégéje lehetne. :?

Röviden most arról beszélünk Daviddel, hogy Zsuzsát úgy ahogy van kivennénk a bölcsiből (mert nehezen szokik be, mert nem szimpatikus a dada, mert nem bízom abban hogy tényleg nem adnak neki tejeset, mert a hátam közepébe kell hogy csinálják nekem a lelkiismeretfurdalást hogy nem magyarul beszélünk otthon Zsuzsával) és azért a pénzért amit amúgy is kifizetünk a bölcsiért, takarítónéniért, és a babysitterért, keresnénk EGY embert aki félnapokra jönne vigyázni a lányokra, főzne és segítene takarítani is. Én meg visszamennék dolgozni, mert nagyon magamba zuhantam, és úgy érzem, ha nem tudok kitörni ebből a körből, akkor a következő lépés már a gyógyszerkezelés lenne, de inkább visszamennék a társadalomba ha választani lehet. ;)

Viszont.

Jó hír, hogy DAVID VÉGRE MEGKAPTA A TAJ KÁRTYÁJÁT!!!!!! (Amit tavaly augusztus óta próbálunk neki megszerezni hogy ne kelljen zsebből fizetni a következő műtétjét.) Hurrá, hurrá, hurrá!!! Úgyhogy jövő héten megy vissza a szemészeti klinikára, hogy adjanak dátumot a következő műtétre. Annyira, de annyira örülök neki, hogy ajándékot akarok venni a lánynak aki az ügyintézője volt, és elintézte neki a tartózkodásiját (személyesen, úgy hogy miután begyűjtöttük a papírokat, HELYBEN kiadták, ami hallatlan), a lakcímkártyáját (szintén személyesen, mert az újpesti önkormányzat több mint egy hónapig ült rajta, majd visszalökték a kérelmet azzal hogy nincs ilyen cím a nyilvántartásukban) és a TAJ kártyát (amit ugyanaznap elintézett ahogy David átfaxolta neki a lakcímkártya másolatát). Szóval pirosbetűs ünnep van. :)

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


És képek:

Zsuzsa az esküvőn:

Kép


Szilvi kábelt rág (avagy már ilyen jól kúszik a gyerek):

Kép


Együttfürdés:

Kép

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Eltuntem egy kicsit, olvasgatlak benneteket, de irni valahogy nincs idom !
De most annyi csodas kep kerult fel, hogy muszaly !!
Viki,
Peti nagyon jol nez ki a motoron !
Ayse
Nagyon szepek vagytok, Andris rengeteget nott es valtozott, igazi angyalarca van, nagyon helyes kisfiu ! Ez a traktor-markoloorulet meg ismeros, balazs is meg van bolondolva mindenert, amig berreg !
Ancsi
Nagyon edes Molli es valoban megdobento a hasonlosag !
Marti
Vigyazz magadra es ne hajszold magad agyon !!
Bodza
Roma !!!!!!!! Hat valoban nem nezel ki ket gyermekes anyukanak  Nagyon helyes Kristof !
Benianyu
Szinhaz !!!!! 
Daninak megy a bilizes vagy teljesen lealltal ??
Megann
Anyos Jobbulast Lenanak ! Szerintem elkerulhetetlen egy kis visszaeses a beszoktatasban, ezert meg ne legyel elkeseredve !
Juci,
De jo, hogy Marci ilyen jol veszi az akadalyokat !
Rokica,
Gratula a piros napos unnephez !
Dada  Nem tudom miert lehetne lelkiismeret furdalasod az angol hasznalata miatt ! Itt miota anya itt van, mindenhol magyarul beszelek a gyerekekkel es csak pozitiv hozzaallassal talalkoztam meg ! Mindenki szerint nagyon jo, ha a gyerek mar kicsi koratol ket nyelvet hall !
Viszont a bolcsivel egyetertek, ha nem bizol meg bennuk es nem jossz ki a dadaval az semmi keppen nem lesz jo hatassal Zsuzsara nezve ! En azt hiszem kivennem iziben onnan !!
Persze jol megmondanam a velemenyem elotte !
And
Sajnalom, hogy ilyen kalvarian kell, hogy keresztulmenj !!!!!!!! Pihenj sokat, talan valoban minden MAST felre kellenne tenni es a picit stoppolni az idegeskedest meg maszkalast !
Remelem azert nem lesz korhaz a dologbol !

Na ennyire emlekszem 
Mi jol vagyunk, anyu betegeskedik, nagyon megfazott sajnos 
Anyossal kibekultunk, de most mas a kapcsolatunk MEG IDAIG ! Sok dolgot atdumaltunk es valahogy ugy erzem jot tett ez nekem is neki is ! 
Megann
Lehet, hogy neked is erre lenne szukseged nem ?? Jol kipakolni anyosnak, utana meg emesszen !!!!! Ha igazad van, ugy is rajon egyszer, hogy o megy messzire !Vagy remenytelen ???

Rokica meg,
Zsuzsa kis kiralylany a ruhajaban, nagyon jol all neki!!
Szivi milyen kis ducika :lol: Igazi kis vasgyuro :lol: :lol:
Alvassal hogy alltok??


Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Sziasztok!
Csak gyorsban.

Megann!
Sajnálom, hogy Léna még nincs rendben. Nálunk úgy néz ki múló kis láz volt, kicsit piros a torka azt mondta a dokinéni, csak Nurofent adjak, ha kell.
Meg szeretném kérdezni, Ti végül vettetek Lénának nagyobb ágyat, a rácsos helyett? Jól emlékszem, hogy Te találtál valahol olyasmit mint amit Ancsiék vettek? Belinkelnéd nekem, hogy hol? Vetnék rá egy pillantást, mert kinéztünk egyet Bendegúznak is az RS bútorban, ami alá lehet rakni ágyneműtartót is, csak annak nincs támlája a végén, csak körben leesésgátlója, és most elbizonytalanodtam, hogy jó lesz-e.
Köszi!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Már kétszer nekiálltam írni, de mire elküldtem volna, elszállt minden.
Szóval:

And
Szerintem se a karácsonyi nagybevásárláson rágódj, hanem próbálj mindél többet pihenni. Mindenki megértheti, hogy most Te és a baba egészsége a legfontosabb.

Totka
Jó hír, hogy visszakaptátok a pénzt. Hidd el, hogy a sátornak is nagyon fog Panna örülni. Brigi tavaly karácsonyra kapta és nincs olyan nap, hogy ne játszana vele, benne. Ott altatja a babáját, oda viszi be a kedvenc játékait.

Kép
Kép
maresz
 
 


Bodza
Szuper képek. Kristóf milyen nagy fiú már. Kapaszkodós kép szenzációs.

Ayse
Andris is milyen nagy lett. Édes lehetett ahogy gyönyörködött a mesekönyvben.

Rókica
Nálatok sem egyszerű ez a bölcsi kérdés. A gondozó hozzáállása és a te bizalmatlanságod miatt lehet, hogy jobban jártok, ha tényleg kiveszitek Zsuzsát a bölcsiből. Otthoni, a megszokott környezetben biztos jobban viseli, ha valaki más van vele.

Anikó
Jó, hogy megbeszéltétek Anyóssal a problémákat. Anyukádnak jobbulást.

Benianyu
Irigy vagyok a színház miatt. Már olyan régóta szeretnék elmenni én is, de Zoli nem igazán kedveli. Én szívem szerint musicalre mennék, de arról hallani sem akar.

Barbi
Mi van bölcsi ügyben? A héten már kezdtetek?

Ancsi
Milyen szépek ezek a lányok.

Kép
Kép
maresz
 
 


Lassan döntésre jutunk mi is ajándék ügyileg. Szombaton elmentünk a Gulliverbe konyhát nézni (pechünkre, vagy szerencsére Brigi is velünk jött), de a Thomas-os dolgoktól el sem tudtuk rángatni. Zoli kérdezte tőle, hogy mivel játszana szívesen, mire ő gondolkozás nélkül rávágta, hogy Thomas. Igaz, már hosszú hetek óta játszik a barátnőméktől kapott Ikea-s favonattal. Én szívesebben vennék neki konyhát, Zoli vonatot. Hogy ebből mi lesz?

Megann
Jó, hogy mondtad ezt a magasság dolgot a konyháknál, mert pl. amit kinéztem (Tefal mosogatógépes) asztalra tehető kis konyha :cry: .
Lénának mielőbbi jobbulást.

Kép
Kép
maresz
 
 


Sziasztok!

Na megjártuk dokinénit, szerencsére továbbra sem kell komolyabb orvossághoz nyúlni, most cseréltünk ACC 100- ra és Stodal szirupra.
Már nagyon várom hogy Léna meggyógyuljon.

Márti!

Sajnos belinkelni nem tudom mert itt vettük Kistarcsán, egy fenyőbútorosnál és a helyi újságban láttuk a hirdetést.
De szivesen csinálok képet róla. Azt hiszem olyan 35 e körül volt.

Aniko!

Nem tudom hogy mire mennénk egy beszélgetéssel.
És bevallom nekem nincs is kedvem hozzá, úgysem tudnék teljesen őszinte lenni hozzá, és a bizalmam felé soha nem lesz olyan mint amilyennek kellene.

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann!
Megtennéd tényleg, hogy lefotózod? Bár elvileg ma késő du megyünk az RS bútorba, és ott lehet hogy egyben megveszük azt amit eredetileg kinéztünk, meg a polcot is a gyerekszobájukba, ami ugye azért jó, mert egyben ki is szállítanák nekünk. De azért szívesen megnézném nagyon a Tieteket, lehet hogy az praktikusabb.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Ayse, nagyon helyes kis szülinaposod van!

And, nagyon vigyázz magadra! A karácsonyi bevásárlást kihagyni szerintem nem olyan rossz dolog, persze jobb lenne kitartani addig.

Bodza, juj de szépek vagytok. És sárgulok az irigységtől Róma miatt, 15-ször voltam ott, de már pár éve nem és nagyon nagyon hiányzik. Én ugyan jól elvagyok a két gyerkőccel de azt elképzelni sem tudom, hogy utazzak velük.

Rókica, szerintem jó ötlet a délelőtti dadus. Képzeld, én már találtam itt ilyet, de egyre csak halogatom, hogy kipróbáljuk.
A bölcsis dada meg valószinűleg nem beszél egy idegen nyelvet sem és elég korlátolt lehet. Továbbra is azt hiszem, hogy a két nyelv tanitását jól csináljátok. Ha külföldön élnétek, akkor épp forditva kellene, hogy otthon beszéltek magyarul, de mivel Magyarországon vagytok, ez csak igy megvalósitható.

Ancsi, nemsokára ikreknek nézik majd a lányaidat :)

mi jól vagyunk, Anna tegnap óta hajlandó kinyitni a száját, ha kanalat lát, és megenni egy kis hamit a tejen és a kölesgolyón kivül. Nagyon ügyes, már integet, tapsol, brümmög, egész nap ácsorogna..., na meg kapaszkodna belém.
Julcsi továbbra is nagyon szórakoztató és szerencsére eléggé együttműködő, igy sikerül valahogy átvészelni Anna nyűgösebb korszakait.

KépKép

KépKép
majola
 
 


Kép

KépKép

KépKép
majola
 
 


Megann!
Bocsi, tárgytalan, megtaláltam egy pesti boltban is, lehet hogy megnézem délután. Azért köszi!!

Zsuzsa!
De szép kis család vagytok!! :D

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Maresz,

En azt vennem meg, amivel jatszott :lol: Valahogy tudjak ok, mi a jo nekik! Peldaul tegnap vettem Matnak egy autot, ami huzott egy kvadot egy olyan billennos futokocsin! Balazsnak meg vettem favonatot, amire magnessel kell felilleszteni a vagonokat! Gondoltam orulni fog neki, meg a formak miatt is jonak tunt! HAAAAAAAAAAT! Volt cirkusz, le sem lehetett kaparni a Mat kocsijarol 3 oran keresztul tolatott, emelozott berregett vele, persze a favonatra ra se nezett :roll: :roll:
Koszi anyu neveben :roll:

Majola
Nagyon szepek vagytok!! A te Annad is kis vasgyuro :lol: :lol: Biztosan aranyosak lehetnek egyutt :lol:

Megann
Csak egy felvetes volt ugy erzem nalatok kemenyebb a dio anyos korul :oops: Lenanak gyors javulast!

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Maresz!
Én is azt venném meg amit ő választott ki helyettetek. :lol: Szerintem az tuti siker lesz. Persze lehet hogy a konyhának is örülne, de lehet hogy karácsonyra meg pont kitör rajta a konyhamánia? Nem tudhatod, és akkor meg majd jöhet a kiskonyha. :D

Megann!
De jól vásároltál! Nekem is kellene még egy őszi naci, a farmerem le sem jön rólam hetek óta, amit meg a múltkor vettem, oylan meleg mint egy sígatya :lol: , nem tudtam még felvenni egyszer sem.

Anikó!
De jó, hogy anyóshelyzet normalizálódott Nálatok! :)

Hajni!
Biztosan készültök a holnapi szülinapra! De jó napja lesz Pannának, egész napra övé lesz Apa! :D

Benianyu!
Színház! De jó lehetett.. Én amióta Bendegúz megvan egyszer terveztem be egyet a tesómmal, és betegség miatt elmaradt az előadás. :( Most majd jó ideig megint nem fogok eljutni.

Bendegúznak kicsit piros csak a torka tegnap megmutattam dokinéninek, de ma is tök nyügi volt, pedig nem lázas. Elvittem a játszótérre, olyan szép idő volt, de mindenkivel csak összetűzésbe került, és hisztizett. Mondjuk ma az összes gyerek extra hisztis volt, nem tudom mit éreznek.. :roll:

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

And
Nagyon sajnálom, hogy ilyen nehéz helylzetben vagy, jobb ha én befogom a számat a hányás miatt!
Nagyon szorítok, hogy ne kelljen idő előtt kórházba menni!

Ayse
Nagyon édesek a szülinapos képek!
És Andris haláli lehetett az Úristenezéssel!

Ancsi
Édesek a lányok és tényleg nagyon hasonlítanak!

Viki
Peti is nagyon csibész! A pocakod meg nem is nagy!

Bodza
Nagyon klassz lehetett a kirándulás!
Kristóf nagyon nagyfiú, Te pedig csini vagy!

Majola
Nagyon tetszik ez a kép! Olyan meghitt!

Rokica
Lányaid szépségesek!
Bölcsiből én is kivenném a helyedben sztem Zsuzsát. A dadát inkább nem minősítem. A leírtak alapján nagyon felháborít!
David papírjainak nagyon örülök! Akkor lesz esküvőtök?

Én nem kaptam a hányásra gyógyszert, de hétfőn megyek a dokihoz és meglobogtatok előtte egy újságot amiben olvastam róla.Tartok tőle, nem fogja díjazni az ötletet, mert akkor már javasolta volna.

Megann, Aniko
Nekem is volt egy beszélgetésem az anyósommal több mint egy éve. Jót tett. Nem mondom, hogy barátnők lettünk(mint tudjátok) de arra azért ráébredt, hogy nem vagyok az a szende kislány akinek hitt.

MÁrti
Mi is ágyat szeretnénk venni Marcinak. Így bármit találsz érdekel! :P

Megann
Sajnálom a gyomorégést, az is nagyon vacak lehet.Sajnos nincsen ötletem ellene.

Hála Istennek ma is jól ment a bölcsi. Még jobban, mint tegnap.Leskelődtem, Marci a legelevenebb kisfiúval szimpatizál nagyon(Andriska már lassan 3 éves lesz) és boldogan lesi a rosszalkodást. Megette a sóskát amit itthon eddig soha!
Amikor beadtam sírt, de pár perc után már megnyugodott és egész nap vidám volt.

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Anikó, Márti
Igen, valószínűleg Thomas szett lesz az ajándék. Zoli is azt mondta, hogy majd karácsonyra megvesszük neki a konyhát.

Mi is gondolkoztunk, hogy lecseréljük Brgi ágyát, csak félek az éjszakai kóborlástól. Viszont már olyan nehéz ki-be tenni. És lehet, hogy elég nagy is már hozzá? Lehet, hogy tényleg venni kellene neki egy új ágyat? Most jól beleraktátok a bogarat a fejembe.

Juci
Örülök, hogy Marcinál alakul a bölcsi.

Kép
Kép
maresz
 
 


Sziasztok!

Megann!

Lénának továbbra is jobbulást!

Rókica!

Sajnálom a bölcsis dolgot, lehet tényleg jobb lenne kivenni Zsuzsát!
A lányaid nagyon szépek! :)

Juci!

Köszi! :) Amúgy ma reggel megint hánytam, de nem zavar.(mondjuk ez nálam csak reggel van, utána egész nap rendben van minden) már egész megszokom, hogy egy kis időváltozás vagy idegeskedés újra előhozza! Ennél nagyobb bajom sose legyen. Neked drukk, hogy elmúljon a rosszullétes időszak végre, vagy legalább enyhüljön az egésznaposból! :)

Maresz!

Akkor jó vásárlást Nektek, a végén még ágyat is kap Brigi!
:wink:

Majola!

Tündéri kis család vagytok, nagyon szeretem a családi képeket! :D

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Hmm, ma marhára meg voltam magammal elégedve főzés terén!!! :)
Római tálban sütöttem csirkecombikat zöldségágyon, és desszertnek mézes-banános muffint!!!!Isteni fini volt!!!! :D :D :D Panna is jól belakmározott! :D
Anyumtól kaptam tavaly a muffinsütőt, a múlt héten pedig egy gyönyörűséges könyvet:csodálatos muffinok címmel.3x12-t sütöttem(anyuék, tesómék,dédik :lol: )
Ma voltunk a két éves st.vizsgálaton:13.5kg, és 88cm Panni.! :D

And:
naaa, milyen volt az első bölcsis ottalvás?????olyan rendi vagy, hogy felhívtál!!!! :D :D :D
Rokica:
bölcsi: :? mielőtt kivennéd Zsuzsát, én jól beolvasnék a gondozónőnek+a vezetőnek!azért elég durva, hogy a diétára sem figyelnek, arra-is-két szemüknek kéne hogy legyen!!!!
olyan klassz az esküvői Zsuzsás kép, mint egy Hercegnő abban a ruciban!!!!!!Szilvi is cukipofis!!!!!!! :) :)
Maresz:
Panni konyhát kap karira, az üzletekben itt errefelé ölég bénák vannak, így marad a netről rendelés-bár férjem erre így :roll: :roll: :roll: :roll: forgatja a szemeit.De csaknem járunk megint így.
Juci:
hurrá bölcsi!!!!!!lassan, de csak célt értek!
Megann:
Lénának jobbulást!!!!!!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Anikó:
ha jössz haza, és a család mellett lesz egy órácskád, talizhatnánk Oh.n!!!! :wink: )bár tudom, hogy a családod az első, és nem is olyan sok időt töltessz itthon!!!!)

Csütörtökön megy Panni a betegség után először bölcsibe, rendeltem Nekik egy epres-joghurtos cuki totrát, majd megeszik az apróságok!!

Ayse:
Úristen!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Jófej fiacskád van!!!!!!! :wink:

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Még valami:
nem tudom, tavaly ki/kik And???csináltak, csináltattak karácsonyra egyedi képeslapot.
Szeretném kérdezni, hol lehet ilyet rendelni, érdekelne nagyon bennünket is!!!Kösziii!!!!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


sziasztok!

Maresz sztem is jó döntés a thomas :) ha ő válastzotta tuti örül neki :)

Hajni , képzeld, Bejanéni mondta, hogy feküdjön le ő is aludni, hozzábújt a macijához és aludt 2 órát!! :shock: :shock: :shock: én olyan büszke vagyok rá! közben nem tudom mire számítsak, hogy mi lesz később, hogy most ennyire simán megy, másrészt az jutott eszembe, amit talán Rokica mondott, hogy Idézőjelben mondva, az a jó, ha sír a gyerek, mert az azt jelenti, hogy jó az anyjával és vele akar maradni. ez hülyeség, mi?

ma voltunk a moziban tesót nézni :) e szerint a doki szerint nem kevesebb a magzatvíz, a két hét lemaradás ugyanaz. ez így megnyugtató, egy hét múlva kiderül hogyan tovább...

ágy: képzeljétek, Esztinek most rendes nagy ágya van, 2 m x 90 cm vagy valami ilyesmi, eléraktunk egy csomó paplant, de egyelőre semmi gond nincs, nagyon élvezi. ember mondta vasárnap, hogy minek veszünk leesésgátlót, úgyis meg kell, hogy tanulja. én meg igazat adtam neki, és egyelőre működik. nekem sem volt leesésgátlós ágyam végül is...

karácsonyi lap:
én végül nem rendeltem, mert nem tetszettek, egyedi bélyeget pedig elfelejtettem... de idén szeretnék bélyeget, és tavaly is azt csináltam, hogy fényképet ragasztottam bele paszpartuba, és mindenki olyat kapott, nagyon örültek neki :) idén azt tervezem, hogy megrendelem a bélyegeket, megveszem a paszpartut és borítékot és megcímezem őket és megírom, és majd ha a pici megszületett csinálok képeket és beleragasztom, az is elég nagy munka

KépKép
KépKép
and
 
 


Hajni, képzeld mi is ma voltunk mérésen:
Julcsi 10,1 kg és 79,5 cm :) Kis minilány.

Kicsi hugicája lassan utoléri, ő 71 cm és 8,6 kg.

KépKép

KépKép
majola
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?