Új privát üzeneted érkezett!

Csakegy!

A játéktartó textil-ládát a legutóbbi börzén vettem. De nem használtan, hanem újonnan. Már régóta fentem rá a fogam, mert a sógornőmnek is ilyen van, úgyhogy, amikor megláttam a kocsi tetején nem tétováztam. :lol:
Kiárusítás volt, állítólag felszámolták az üzemet, ahol gyártják.
(Azért kíváncsi leszek, h. a következő börzén is kinn lesznek-e! :twisted: )
Holnap lemérem neked a méreteit és megírom.
Nem kell hozzá semmi más, mint textil, szivacslap, két nagy fagolyó és némi madzag.

Dimet!

Amíg fejtem, én mindig úgy csináltam, h. volt egy zárható üveg a hűtőben. Amit szopi után fejtem, azt betettem a hűtőbe a fejőedényben és amikor teljesen lehűlt, akkor beleöntöttem ebbe a gyűjtő üvegbe, aztán este bezacskóztam a nap folyamán összegyűlt mennyiséget egy medelás zacsiba és be a fagyasztóba. Így jött csak össze fagyasztható mennyiség (nálam max. 80 mili!).
Na részben ezért is hagytam abba fejést!
A ded sosem hagyott fejésre érdemes mennyiséget!
Nem volt érdemes annyi időt elszúrnom vele, inkább jól megböfiztettem a gyereket, az nálunk legalább akkora ügy volt!
A következőnél tuti motoros fejőt veszek!
(Chicco kézi fejőt ne vegyen senki! :evil: )

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


szegény Lilla... majdnem felébresztetem a röhögésemmel...

"Vegyvédelmi riadó az erős chiliszósz miatt

Vegyvédelmi riadót fújtak London színházi és szórakoztató negyedében, a Sohóban, mert egy thai étteremből különösen erős chiliszósz szaga terjengett. A rendőrség lezárta a környéket, a tűzoltók pedig rátörték az ajtót a séfre. "Először azt gondoltuk, hogy valamilyen vegyi baleset történt, mert különös szagra panaszkodott valaki. Ezért a tűzoltósággal együtt kivonultunk a helyszínre " - mondta el egy rendőrségi szóvivő. A hétfő este történt esetben a mentőszolgálat is kivezényelte a veszélyes anyagok ártalmatlanítására hivatott katasztrófavédelmi egységét.
A szakács igencsak meghökkent a nagy hűhótól. "Extraerős chilit készítettem, ezért szándékosan odaégettem a fűszert. Megértem, hogy aki nem ismeri ezt az ételt, mint mi Thaiföldön, annak fogalma sincs, mi lehet ez, de szerintem nem lehet összekeverni semmilyen vegyi anyag szagával" - mondta el a Times című napilapnak nyilatkozva a konyhafőnök. (MTI)"
Vendég
 


áá, én is ritkán fejek. és fagyasztva nincs is semmi. odaadtam neki. most meg ott tartunk, hogy majdnem minden szopi után kell pótlás. holnap mázsáljuk a gyereket, meglátom tényleg kell-e a pótlás. de tuti,mert ha szopi után malacvisítás van, Akkor még kajás.

csakegy: :lol:

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 

 
 

Sziasztok!

A másik pcos topikban már felraktam,de nem biztos,hogy mindenki olvassa inenn.


Két kis magzat beszélget egy anya hasában...- Te hiszel a születés utáni életben?- Természetesen. A születés után valaminek következnie kell.

Talán itt is azért vagyunk, hogy felkészüljünk arra, ami ezután következik.
Butaság, semmiféle élet nem létezik a születés után. Egyébként is, hogyan nézne ki?

- Azt pontosan nem tudom, de biztosan több fény lesz ott, mint itt.

- Talán a saját lábunkon fogunk járni, és majd a szájunkkal eszünk.

- Hát ez ostobaság! Járni nem lehet. És szájjal enni - ez meg végképp nevetséges! Hiszen mi a köldökzsinóron keresztül táplálkozunk. De mondok én neked valamit: a születés utáni életet kizárhatjuk, mert a köldökzsinór már most túlságosan rövid.

- De, de, valami biztosan lesz. Csak valószínűleg minden egy kicsit másképpen, mint amihez itt hozzászoktunk.

- De hát onnan még soha senki nem tért vissza. A születéssel az élet egyszerűen véget ér. Különben is, az élet nem más, mint örökös zsúfoltság a sötétben.

- Én nem tudom pontosan, milyen lesz, ha megszületünk, de mindenesetre meglátjuk a mamát, és ő majd gondoskodik rólunk.

- A mamát? Te hiszel a mamában? És szerinted ő mégis hol van?

- Hát mindenütt körülöttünk! Benne és neki köszönhetően élünk. Nélküle egyáltalán nem lennénk.

- Ezt nem hiszem! Én soha, semmiféle mamát nem láttam, tehát nyilvánvaló, hogy nincs is.

- No, de néha, amikor csendben vagyunk, halljuk, ahogy énekel, és azt is érezzük, ahogy simogatja körülöttünk a világot. Tudod, én tényleg azt hiszem, hogy az igazi élet még csak ezután vár ránk!


Remélem tetszik?! :lol:

Kép

Kép
lecso
 
 


képzeljétek... megjött :)))))))

Régen anyázódtam volna miatta mert a férjem is megjött, de most mind a ketten örültünk :)

Főleg, hogy én már kezdtem pánikolni, mert a napokban tök sok ragyám lett hirtelen...

(mondjuk elég lightos, de egy PCO-s ne válogasson:))))
Vendég
 


na, csakegy!!!!ne is válogass :D

hát, ragyákról annyit, hogy nekem is elkezdtek kijönni apcos-pattijaim.....hajam meg hullik,mint a fene....a szoptatós miatt is, gondolom. holnaptól elkezdem szedni az adimetet. napi féllel kezdek. és nem zabálhatok feleslegesen CH-ot. pfff, nehéz lesz. csak egészségesen...de ha gyulán leszek, az menni fog.

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


dimet: a hajhulás természetes, terhesen nem hullott, most bepótolja... 6 hónappal a szülés után el szokott múlni :)

Szerintem én is kiváltom a héten az adimetet és újra elkezdem... már nem emlkszem hogy kell de majd szépen fokozatosan visszaszoktatom magam... (csak azért kéne egy doki a szedése mellé)

hajrá egészség :) (én nem adom fel a CH zabálást, attól van elég tejem...)
Vendég
 


jóóó, nem teljesen adom fel:) de csökkentenem kell picit. pl. csokit nem eszek. mert eddig sosem ettem, most meg igen....
kisaszony ma is kelt hajnalban. brühü, miért csinálja :D azt hittem beállt a 6 óra alvásra.....

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Visszatérve a babakocsitémára:

Megvettem az egyes számú kocsit... ÁÁÁÁLLAT :))))))

Mindjárt írok a kettes és a 3-as kocsik tulajainak, hogy sajna nem kell a kocsi... VAGY érdekel valakit valamelyik kocsi 2. kocsinak? (ha igen akkor estig szóljon légyszi)

Ja... egyébként anno még a nyáron nyitottam egy topikot az indexen babakocsi témában, hátha érdekel valakit... ott jó sok babakocsi-tudor van, érdemes kérdezgetni és visszaolvasni...

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9166757
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi az uj névért, de remélem azért nem gond Smile ( nem részletezném miért)

Sajnos kocsis és hasonló témákhoz MÉG nem tudok hozzászólni...nálunk ez még nagyon a jövő :(

Diéta az, amiengem nagyon érdekelne. Tudniillik elég nagy súlyfelesleggel rendelkezem és így terhesen ( :lol: ) nem tudom mit egyek, hogy nehogy baj legyen. Szedem a metet, de ez valószinüleg nem elég. Tanács csajok???

Egyébként nálam semmi uj :) Jól érzem magam, fáj-feszül a cicim, sokat alszom de más tünet nincs :)

Puszi minden maminak és csöppségnek és pocakosnak :wink:

Gina
Vendég
 


Szia Gina!

Még nem is gratuláltam Neked!
Úgy-de úgy örülök a pocaklakódnak, gratulálok :lol: :lol: :lol: :lol: !!!

Sajna diétához nem tudok hozzászólni, én terhesség alatt szedtem a metet, de se előőte, se terhesség alatt, se most nem diétázom :oops:
De majd a többiek segítenek.
ezoterike
 
 


Dimet
Sztem én ahelyedben úgy csinálnám,ha valóban nem elég Zsuzsinak a tej,hogy egy étkezésre ktápit adnék,így talán elég lenne a többire kizárólag a szopi.
Mindkét melledből szoptatod mindig?

Volt ma a védőnő,holnap mehetek terhesgondozásra (vizelet,és vérvétel is),aztán CTG.
Itt teljesen más a protokoll a terhesgondozásban.Otthon múlt héten voltam ellenanyag vizsgálaton+ kenet,de itt ez nem elég.Vhogy majd összeegyeztetem a két "szokást".

KépKép

KépKép
okr
 
 


Csakegy!
Gratulálok a menszihez!!
Lilla fogantatása óta ez az első???
Remélem jól megünnepelted!!! :)
Miknek nem örül az ember, harminc felett!! :lol: :lol:

Csakegy, hat hónappal a szülés után elmúlik a hajhullás??? :shock:
Addig meg is lehet kopaszodni!!! :shock: :lol: :lol:

Dimet!
Csak ügyesen. Tudod, a fokozatosság elvét kell követni! :)
Most abban a szerencsés helyzetben vagy, hogy nem kell sietned! :)

Szia Géé!
Jó a neved!
Nekünk így is tetszel! :lol:
Tegnap írtam egy hosszút a másik topikba. Hátha megértesz valamit abból. A diétával kapcsolatos. :oops:
Lehetőleg a tömény édességeket (csoki, péksütik, nasik) kerüld!
Helyette inkább gyümölcsre fektesd a hangsúlyt!

Krisztácska!
Ahány hely, annyi szokás! :? Én az úúúgy szeretem.
Hogy miért nem lehet egységesen csinálni???
Én amikor pozitívat teszteltem fogalmam sem volt, hogy hogyan müködnek a dolgok. Ígyhát kinyomtattam az Istenhegyi Géndiagnosztikának a terhesgondozással kapcsolatos protokollját.
Azzal mentem a nőgyógyászatra!
Mondták, hogy álljon meg a menet!
Eztet mik nem úgy csináljuk! Hanem aztat mi másképpen csinájjuk!
Innentől kezdve alkalmazkodni kell(ett). De azért elmentem a 12hetes vérvételre és UHra az Istenhegyire is. Milyen jól tettem... :roll:
Most készülhetnék pocakszurira a Down kór gyanús gyerekemmel, miközben 1 a 100 ezerhez a valószínüség...
Még mindig megviseli a lelkem ha rágondolok! :(
De én nem gondolkodom :lol: :lol:

Ami az én szerencsém, hogy a védőnőm egy hihetetlenül jól felkészült nő és nagyon kedves! Így mindig képben vagyok, hogy mi után mi következik! :)
Kis puskát készít nekem, nehogy elfelejtsem!
Azt hiszem tud valamit.... :lol: :lol:

Jajj lányok én egy büdös disznó vagyok.
Lassan egy hete minden este megeszem egy nagy fej hagymát. Bűzlök mint egy DÖG!
De úgy szeretem!!! Sózva, ecettel, kajával, vagy csak magára... Mindegy.
Csak hagyma legyen! :roll:

Holnap 17. hetet töltöm...
Vendég
 


Lányok!

Karácsonyig még 78-at kell aludni! :D
Vendég
 


Sziasztok!
Kavics!
Az én vonalzóm is annyit számlál. :lol: :lol: :lol:

Kép
lara26
 
 


Lara!

Ezt a dokinkban is tudatosítottad már???? :twisted:
Szegény! Ilyenkor sajnálom a nőgyógyászokat! Első karácsonya az új asszonnyal....
Hú, de nem lennék nőgyógyász feleség! :shock:

Nektek viszont ez lesz a legszebb karácsonyi ajándék! :D
(Én egy kis csíkos papírfecnivel is beérném!)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Lara!

Ez nagyon tetszett!!!
Kérem szépen, tessék kirángatni a szülész a karácsonyfa alól, miközben az ajándékait bontogatja, vagy a megrakott asztal mellől, hadd jusson több a töltött káposztából, halból, pulykából és mákos bejgliből a családnak.
De ennél már csak az a jobb, ha a gyereke épp a három király egyikét játsza a templomban és mindenki áhítatosan énekel, meghatódott arcok, anyukák és nagymamák könnyeket törölgetnek a szemükből és megszólal a doktor úr mobilja, hívják mert Te úgy döntöttél, hogy Szenteste akarod világra hozni első gyermekedet. De most azonnal és a doktor úr jelenlétében!!! Halasztást nem tűr a dolog!!! :lol:

Ez ám a buli.

Rambóka!
Nem kell ahhoz nőgyógyász feleségnek lenni.... :?
2003 óta (azóta dolgozik a párom, 2003 eleje) eddig négy Karácsony telt el és ebből 3 Szenteste ügyeletes volt. :? és két szilveszter. Az idén is be kell vállalni egy kis karácsonyi melót, mert jövőre már baba lesz a fa alatt, akkor mindenképpen szeretném, ha az egész Karácsony a családé lenne...

Nem panasz, csak mivel babás topikban vagyunk azt mondnaám, hogy cumizás az élet! :lol:
Vendég
 


mázsáltunk. 300 g-ot hízott. bassz..... jó, kaki előtt volt, és múlt héten kaki után. de akkor is éhes.....

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


és el sem alszik, csak szopizik, szopizik...persze, aztán nyűg, mert nem jön semmi a cicimből....adok neki 50 milli tápot, bealszik...vagy játszik, de nyugis.

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Sziasztok!

Nem lesz elég helye odabenn a babánknak.
Előbb fog megszületni szerintem!!! Így is a Jézuska hozza nekünk! Vagy később pár nappal.
Legalább is ahogy elnéztem a legtöbb esetben ez bejött!! Ritkaság, ha atomóra pontossággal születik meg a baba!
Szóval én úgy "terveztem", h az ünnepek előtt meglesz a baba, de ha mégsem, akkor nem tudom mi lesz. :roll: Itt csikizi a hasamat. Remélem nem babrál ki velünk!

Kép
lara26
 
 


Lehet, h fetreng a nevetéstől a hasamban...

Kép
lara26
 
 


Lara, én meg úgy tervezem, hogy karácsonyi baba lesz, merthát jan 4-re vagyok kiírva, ami hát nem valószínű....
Vendég
 


Lafi!
Hunor baba mennyi gramm volt legutóbb az UH-n?
Nekem 26+0. -on volt 900g -os Lara súlya. Így kb 3500 g -ra várható. Te is kezded nehézkesen venni a levegőt amikor babád a rekeszizom felé nyújtózkodik?

Kép
lara26
 
 


Rambóka! :D
Párom szerint is előbb születik meg a törpike.
Ő olyan beszabályozós ffi, mert hajszálon múlott, h ne április 1. -i gyerkőc legyen.
Meglátjuk.... Minden esetre simán szeretnék szülni.
A karácsonyi kívánságod remélem bejön!!!!!!!!!

Kép
lara26
 
 


nekem legutóbb 590 gramm volt de én akkor 24 hetes voltam....sztem kicsike lesz...
nem veszem nehezen, inkább sav jön föl és szedem a renniet, leginkább éjjel...
Vendég
 


Lara, Lafi!
Legyen úgy ahogy Ti szeretnétek és menjen minden a legnagyobb rendben!!! :D

Azért a gyerek próbálja meg úgy időzíteni, hogy vagy a fa alatt van Karácsonykor, vagy várja ki az Újévet! :lol: :lol:
Bocs, csak fog a hülyeség!

Egyébként meg baromi hideg van a lakásunkban. Panel.
Borzalom.
Már lassan paplanba burkolva fogok üldögélni és a pofámból megpróbálok egy kis meleget lehelni megfagyott ujjaimba! :lol: :lol: :lol:

Iszom egy forró teát.

Aztán vacsorára megismétlem a csülkös bablevest!

Micsoda préda.
Megfőztem a levest és ki fogom dobni a csülköt, mert nincs gusztusom megenni! Még a hús részét sem!
És nincs akinek odaadjam! Kutya nyet! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Kavicska
Láttam ma a rózsaszín könyvet.Cseréljünk már légyszi!Nekem az kell! :D
Szokások!Hát ma ledöbbentem,de természetesen én is megpróbálok alkalmazkodni!

Dimet
Hát lehet éhes a kiscsajod!Amúgy cumisból eteted a tápival?Mert ha igen,lehet csak akönnyebben megszerezhető kaja jobban vonza. :wink:

Lara
Sztem le4sz annak ababának elég hely!hidd el!

Gyorsan bemásolom napi történetemet tömörítve.:
Ma voltam terhesgondozáson.(tudjátok új hely)Hát megdöbbentem ám rendesen.Mintha a 70-s években lettem volna.Egy légtérben körben ülve sok kismama,középen a védőnők az íróasztalnál,így akinek füldügója volt nem is hallotta,mit beszél a kismamával.Ez nálatok hogy van????Nekem tátva matradt ám a szám.Nesze neked titoktartás,meg betegjog.( a laborpapíros esetet már el sem mesélem)
Ezután még voltam belgyógyászaton,mert hátha van vmi bajom,de nincs.(vagy nem volt elég alapos a vizsgálat?? :?: ),aztán NST.
Ma 3X mértek vérnyomást,egyre nagyobb értékeket mutatott :wink: ,de hát csoda?!
Na mindenesetre a reggel 8-tól d.u 3 -ig tartó vizsgálódások eredménye:ma valószínűleg még nem szülök,a gyerek sokat mocorog,jól van és nincs eltérés nálam sem. :lol:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Drága Kriszta!

Pedig Debrecenről van szó, nem???
Ez az egyetemi szülészeti rész, vagy ott is több van???
Mert ha ez az egyetemi szinvonal... :shock: :? Akkor kissé ijesztő.

A lényeg, hogy jól vagytok! :lol:
Mint tudjuk a terveid szerint mához három hét születhet! :lol:

Drukk Dorottya babának, hogy addig is bírja ki az anyukájában...

Pedig olyan szép napsütéses ez az ősz!

Biztosan nem akarja ezt megnézni? Majd a hideg esős őszben akar születni??? :lol: :lol: :lol: :lol:

Abbahagyom.
A csülkös bableves elvette az eszem! :lol: :lol: :lol:

17+0 Kép
Vendég
 


Kavics!
Inkább menjen minden a legnyagyobb rendben! :D

Te nagyon kész vagy mára! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A főttkrumpli is melegíti a kezedet, és ha kellő képpen kihült még meg is eheted! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
lara26
 
 



Ja... és ők is rendszeresen szállítanak Mo-ra, náluk a megadott időpontokban személyesen is át lehet venni a cuccot Bp-en... (van babakocsi is és tök jó játékok is)

http://www.arzuhanas.com/Bababolt-Kat826.html
Vendég
 


Vendég
 



okr: tarts ki :)

Többiek is persze :)

(Lilla most azt csinálja, hogy a karám mentén jár! A karámba kapaszkodik, váltogatja a kezét és úgy halad körbe. Mászni azóta nem hajlandó - mászás helyett fenék az égbe és fel akar állni. Ciki.)
Vendég
 


Csakegy!

Ne izgulj max. nem fog mászni, hanem menni fog! :lol:

A 3 kerekű babakocsikra már nagyon sok helyen olvastam, h. felborult, amikor a már ülő 8-12 hónapos gyerek kihajolt belőle oldalra.
A saját gyerekemmel tuti felborulna! A ded legújabb szórakozása ugyanis az, h. totál kihajol és kibontja a cipőfűzőjét.
Hála istennek, h. a Veneziának mobilis 5 pontos biztonságiöve van, így ki tud hajolni (mert különben hisztizne), de kiesni még véletlenül sem tud!
Ma beszélgettem egy Chicco Ct 0,4 tulajdonossal (esernyőre csukható, vízszintesre dönthető), de elmondta, h. iszonyúan hosszú összecsukva a kocsi. Megemeltem és a Veneziához képest nehéz, pedig kb. ugyanannyi felszerelés volt mindkettőn, plusz az enyémben egy teljes piacozás! Ráadásul, ha nincs benne a gyerek képtelenség egy kézzel tolni!!! Lemondtam róla.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


A Chiccoo Ponee XS azt hiszem az egyik legkisebb Chicco esernyőkocsi (talán 5 kiló körül van)...
Vendég
 


tényleg... Gergő meddig bírta az Ergo-t?

Lilla még nagyon szereti csak érdekel, hogy azért babakocsizol-e mert már nem az igazi vagy mert kényelmesebb?

(mondjuk ha jönne a ketteske akkor rájöttem, hogy gáz lenne... úgy nem igazán lehetne kenguruzni... és akkor nem tudom hogy mozdulnék ki otthonról - a . emeletről u.is le kell valahogy jutni)
Vendég
 


Már beszéltem Chicco Ponee XS tulajdonosokkal is, mert én is meglepődtem, amikor a Kikában megemeltem és könnyebb volt, mint mellette az esernyőkocsik! :twisted:
És az a hatalmas bevásárlóháló is szimpatikus volt, meg a lapracsukhatósága.
Hát ehhez képest a tapasztalatok szerint szar a kereke (1 eset), és nagyon zavaró, h. ha előredől a bekötött gyerek, akkor rá- ill. veledől a háttámla! :shock:
Meg azt is mondták, h. ha tele bevásárlókosár mellett kiveszed a gyereket, akkor hanyattesik a kocsi (bár az ill. saját bevallása szerint extrém telepakolta).
Nem tudom. Pillanatnyilag ez lenne a legszimpatikusabb 2. kocsi, de az is lehet, h. nem is lesz szükség 2. kocsira, mert tavaszra Gergőt már fegyverrel sem lehet majd belekényszeríteni a babakocsiba!

Ergo-t nyáron nem nagyon használtuk, mert nem volt rá szükség. Azóta egyszer voltam vele hátiputiba. Gergő kb. 10 kiló, de így is simán tudom vinni. Azt nem mondom, h. másnap nem volt mindenre kiterjedő izomlázam! (Ég a zsír!!!! :twisted: :twisted: :twisted: )
A hátonhordozáshoz 2 dolog elengedhetetlen: egy kis kinyitható sminktükör, mert néha nem árt ellenőrizni, h. a csirkefogó éppen min töri a bucka fejét. Meg egy összehúzócsat a sapka két megkötőjére, mert a masnit bontja, te viszont nem tudod megkötni, amíg a ded a hátadon van.
Ja és a fel- és levételt otthon begyakorolni tökéletesre!
(Én nem mertem levenni, nehogy ne tudjam visszavenni! :oops:)
Meg kell egy övtáska is, mert a háti zsebhez így már te nem férsz hozzá, mások viszont annál inkább, így a pénztárcát, mobilt nem nagyon érdemes beletenni!
Szerintem 12 kilóig biztosan tudunk benne hordozni, de lehet, h. tovább is (ez a mi súlyunk és magasságunk esetére érvényes, nagyobb méretű nők szerintem 20 kilóig simán tudnak benne hordozni).

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Dimet 300 gr mennyi idő alatt? Egy hónap alatt hízta? vagy egy hét, két hét?

rami én is drukkolok, hogy megkapd a jézuskától ezt a karácsonyi ajándékot!

Szopizik még Gergő? Elválasztással hogy álltok?

tegnap írtó bteg voltam megint. hányós-fosós vírus. de csak egy nap szerncsére. mondjuk ma is még gyenge vagyok, mert tegnap nem ettem semmit. előtte meg tüszősmadnulám volt. nem igaz már, egy hónapja a családban valaki mindig beteg. sokszor ketten is. én mindig. nem tudom mi van, lehet kéne ennem c vitamint, vagy valamilyen multi készítményt. sztem nálam most jött el a végkimerülés időszaka. Johanna mikor náthás volt, két hétig minden éjszaka 4-5X keltem. aszem kikészült a szervezetem.

lányok nagyon meglódult a súlyom lefelé. 7 kiló mínuszban vagyok ahhoz képest, mikor felment a súlyom a met miatt. a met előtti iőszakhoz képest is 5 kilo minusz. és ez másfél hónap alatt. ebből két kilo a tegnapi nap vírusa és nem evése. már csak egy tizest kell ledobni. meg tornázni, hogy ne vékony plötty legyek, hanme legyen valami tartása is a húsomnak. :lol:

okr ez döbbenetes. és tényleg debrecen azért nagyváros. te hol szeretnél szülni? otthon vagy Debrecenben? ha otthon salgóban, akkor honnan fogod tudni, hogy két nap múlva szülök, ideje autóba ülni?

Kép

Kép
rejo
 
 


Rambóka Drága!

20 kg háton! :shock: :shock: :shock:
Attól nekem simán harmónikára görbül a gerincem! :? amilyen gyengék a hátizmaim!!! :?

17+1
Vendég
 


Sziasztok!

Csakegy!

Tök jók ezek a linkek!
Karácsonyi aji ötletet minden esetre sikerült meríteni belőle a kölköknek. :)
A babakocsi árak is szupik.

Joggerek:

Hááát, nem tudom. Nem tudom eldönteni hogy biztos hogy stabil-e a járgány ettől hogy 3 kereke van. Úgy egyébként tetszenének, de ez a borulás veszély annyira előttem van... Pláne hogy alkalom adtán nekünk "kemény" terepen kellene használni. Nem tudom, szerintem én inkább a 4 kerekűre szavazok. Volt valakinek ilyen 3 kerekű babakocsija?

Okr!

Sajnálom az incidenset. Remélem ennél csak jobb lesz az ellátás a továbbiakban!

Rambóka!

Ez a hordozó kendő kontra kenguru dolog még mindig nem tiszta a számomra. :D
Az Ergo-ról is azt írták asszem hogy lehet benne újszülöttet is vinni. De hogy? Ha egyszer a baba nem ülhet, akkor egy ilyen alapvetően ülős cuccban hogy lehet hordozni?
Az a legnagyobb baj hogy a hordozókendő nekem nagyon nem tetszik. Tök bénán néz ki szerintem...
Viszont a Csakegy által belinkelt oldalon volt olyan kendő ami nem megkötős hanem zipzáras, az is érdekes lehet.
Van valami tapasztalatotok ez ügyben?

Rejo!

A francba ezzel a vírussal. :(
Én ugyan nem nagyon hiszek az ilyenben, de úgy látom hogy a méhpempő kapszula amit szedek már jó egy hónapja elég jó hatással van az egészségemre. Itt a melóhelyemen már mindenki beteg volt, de nekem még csak az orrom sem folyt. Valamelyik nap fájt a torkom, már készültem a takonykórra, de egyszerűen nem tört ki rajtam. Meg talán nem is vagyok annyira levert-fáradt amennyire tudok lenni.
Egy kis vitamin utánpótlás lehet hogy Neked sem ártana... :)

Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


rejo: wow!!!!!!!
ügyes vagy!
ja, 1 hét alatt. de tuti kajás. kap plusszot, többször, de kevesebbet.

okr, habermannból etetek. abból nehéz kiszívni.

gyulán vagyunk. utat jól bírta.

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Csakegy, illetve lányok!

Help!

Van olyan kiságy, ami a szülői ágyhoz csatlakoztatható, és egyik hosszú oldala így hiányzik, a fekvőfelülete a szülői ággyal van szintben!
Egyszer egy képen láttam, el is mentettem, de azóta egy format-c miatt eltünt......

Aki tudna segíteni, hogy hol találok iylet, az kiabáljon légyszike! A Brendonban és a Kenguruban csak pillogtak, fogalmuk sem volt miről beszélek! Úgy is jó, ha képen van meg, mert akkor legfeljebb párocsk idehaza legyártja!

Előre is köszönöm!
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap este óta a guta kerülgetett.
A légzésfigyelő 4x bejelzett!!!!!!!!!Alig tudtam aludni éjszaka, folyton figyeltem ,lélegzik-e még....

Rejó!
Megelőzésre (nátha , megfázás, influenza , tehát minden ilyenkori nyavalya) mi párommal a homeopátiás OSCILLOCOCCINUM-ot szedjük októbertől márciusig.Nem is kapunk el még egy náthát sem!!!Pedig azellőt páromnak temérdek zsepit mostam mindig, most meg egyet sem!!! Gyerekeknek is adható, tuti szer!!!
ezoterike
 
 


Kavicska
Nem,ez városi ellátóhely volt.De ide tartozunk lakcím szerint.
Én zöldbablevest főztem,csülök nélkül.Füstölt izéket nme szeretem(kivéve kolbász)

Dimet
Hát akkor tényleg az éhség kínozza Zsuzsit!Nem baj,pótolj neki,hogy jóllakjon!

Monácska
Én tudom milyen ágyról beszélsz.Nézd meg a brendon honlapján,biztosan megtalálod.Én a katalógusokban láttam anno.

Csakegy,Rambóka
Babakocsiban sztem az a baj,ha túl könnyű a váza felborul a csomagoktól,ha kiveszed a babát.A mi esernyőre csukhatónk is ilyen.Ez az egy baja van.

Rejo
Sajnálom a vírusos betegséget.A - kg -nak viszont gondolom örülsz,bárhogyan sikerült is.
Otthon akarok szülni!!!Ide csak vizsgálatokra járok,mert macerás lenne hetente elutazni egy NST,meg egy súlymérés kedvéért.
20-án elutazunk,és szülésig maradunk otthon.(legalábbis ez aterv)
Ha meg Dorottya előbb jönne,akkor meglátjuk,meddig jutunk.Lehet csak a klinikáig.(főleg ha a magzatvíz megy el előbb,akkor már nem utazunk,rizikós)

KépKép

KépKép
okr
 
 


Köszi Okr, nem találtam a honlapon, de írtam nekik egy e-mailt, talán tudnak segíteni!
Vendég
 


MONÁCSKA: szerintem anno én pakoltam be ide a képét (vagy csak az indexre?), Mo-n szerintem nem kapható - külföldön meg jó drága.

Ha pedig légzésfigyelőt is akarsz használni akkor meg sajna nem is működőképes a dolog (én anno direkt arrébb húztam 5 centivel a kiságyat különben nem működött a légzésfigyelő)

(megpróbálom megkeresni)
Vendég
 


Húúúúúúúúúúú, Csakegy, azt nagyon megköszönném!
Nálunk nem lesz légzésfigyelő, tehát ez lesz a mi ágyunk! Ha sikerül!
Előre is köszi!
Vendég
 



egyébként meg simán fogtok egy kiságyat, leszerelitek az oldalát (ha leereszthető szélű akkor könnyebb leszerelni mert stabil marad), beállítjátok az ágyatok magasságába, a kiságy és az ágyatok közé tesztek valamit a lyukba (pl. ék alakú szivacsot) és valamiel odafogjátok a kiságyat az ágyatokhoz...

Na ez a legolcsóbb és legegyszerűbb megoldás...
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?