Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok :)

Judit, "természetesen" Apazenét :mrgreen: Exitet, meg Robinzon Cirkuszt :)

Szilbee, vinnyogás? Akkor Leventéből POPsztár lesz :lol:

Naakkor megnyugtatok mindenkit, hogy én élőben vékonyabbnak láttalak benneteket, mint az elkészült képeken :D
Émmán régóta fasírtban vagyok mindenféle képfelvevővel :?

Fanna, Niminek érdekes ízlése van... :lol:
Ne aggódj, ilyen korban még természetes a "fölösleg" :) Én is rettegek attól, hogy Annalucus majd az én vonalaimat örökli :( , de kicsit megnyugtató, hogy 3500g-mal született...asszem írtam mán: az a fixa ideám, hogy 3000g feletti szül.súlyú babák sokkal kisebb eséllyel lesznek dagi felnőttek :mrgreen: Hjamonnyuk ebben nincs benne a gyermekkor :roll:

Kata, elismerésem :mrgreen: Én ilyen hánytatós dolgokra nem tudok felülni :roll: Egyedül a hullámvasutakat bírom, a rángó-forgó izéktől rosszul leszek :? Ez az Ikarusz torony, vagy más? :oops: Meraz asszem nem is forog (gyorsan), hanem zuhan...vagy forogva zuhan?! :lol:

Dorka, üdv ösmét :D

Katlina, látom Robikának is "csillogós" a keze :mrgreen: Mi is egyfolytában nyálasak vagyunk...

Judit, aszta felnőtt csúszdát dekipróbálnám :lol:
Gratula a manóknak, hogy sikerült elvinni a cumit :wink: Grétinek meg a leszokáshoz :D

Olga... ehehehehe...azt gondótam :lol:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Balwin!
Húúú ilyet ne is mondj. Apja (meg én is) kitérne a hitépől, ha valami nyál zenét hallgatna.
Mundjuk, ha ennyi SKA-t, PUNK-ot, VILÁGZENÉT meg ROCK-ot hallgat, akkor lehet inkább Cris Rudit (vagy hogy írják) hallgat majd... :?
szilbee
 
 


Kép

húha, télleg nehéz felvenni újból a fonalat, azért megpróbálom!
A hozzátáplálást lassan mi is kezdjük, almával fogunk próbálkozni, aztán jöhet majd a répa. Remélem menni fog, és Szabi enni fogja ezeket is! Katlina, ti mikor kezditek?

Szilbee! Nekem is az utcsó 6 hét volt nehéz, olyan türelmetlen már az ember! meg amekkora a pocakod, bizti kényelmetlen is már minden.
De rájöttem, hogy már csak azért is kell a net, hogy első kézből tudjak szólni itt minenkinek, ha Dévid bébi, alias Májki megérkezik erre a világra!! :)

KATLINA, Robika nagyon édibédi, igazi csajdöglesztő kis pasi!!! Olyan szépen fejlődik, és hogy már jön a foga is, nem semmi!

Fanna, nekem is az a vesszőparipám, hogy Szabika kis dagika lesz, mert nagy az étvágya. Most 15 hetesen 6.45 kg, meg 65 cm.
Mondjuk nagy súllyal született, de akkor is...

Ildi! 3 gyerkőc mellett fősulit csinálni nagy meló, minden elismerésem a tiéd!

Judit! Annalucus nagyon vagány a nagy fülhallgatóval! Hátha egyszer úgy futunk öszze, hogy Szabi ébren van, és nem hason :)
Amúgy a garázsunk ott van aTófenék úti mélygarázsban, szóval télleg könnyen összefuthatunk! :) Amúgy azért is altatjuk sokat hason, mert kötött volt a csípője, mikor megszületett, és ez nagyon sokat segített, már nincs is vele gond.

Vidámpark...úú, de jó lenne! De még pár év kell nekünk, addig növögetünk!

Rólunk: Szabi átalussza az éjszakát 5 hete, nagyon jó az alvókája! Napirendünk is beállt, és még miniidg nagyon türelmes, imád az apjával pancsizni. Sajna, már 5x volt véres a pelusa, mert a kis kukacán bereped egy picit a bőr. Hétfőn meg az ortopédiára kell mennünk, mert a combredői nem szimmetrikusak, de a doki szerint 99%, hogy nincs baj. Hát, bízom benne!!!

Itt egy kép róla, kb. 2 hete készült:
Kép

Szép napot midnenkinek!!!

Kép
Kép
dorkáék
 
 

 
 

Dorka!
De sokat változott Szabi! Nagyon hasonlít rád, de most már látok benne Petiből is rendesen!! :D
Hát én is örülök, hogy nem Ádámot kell betanítani. Sokkal egyszerűbb lesz így, hogy te írsz majd a fórumra, ha Dévid (:lol:)megérkezik.


Remélem minden aggódó anyukát megnyugtatok a gyarapodással, "elhízással" kapcsolatban!!!
Levente 3500 grammal született.
10 hetesen 6670 grammot nyomott.
Majdnem 4 hónaposan 7800 g volt és 68-70 cm.
S lám most se kövér, csak erős testalkatú (apja fia, bár apum is ilyen kis erős csákó volt anno). Sz'al NO PARA! :)
Ja és ekkor még csak anyatejes volt. Aszondják ugye, hogy tápitól nőnek így a babák, de ezt Levente megcáfolta.
szilbee
 
 


Na na, Judit, ne ijesztgess!
A lányok 2490, és 2900-zal születtek, és nem akarom, hogy kövérek legyenek! :oops:
Ezt honnan gondolod, vagy olvastad?
(Ám én sem voltam mindig ilyen, a férjem 58 kg-mal ismert meg, aztán az egyik nagyon kedves barátunk azt mondta, hogy én előre készültem az anyasággal. (ha-ha). Majd egyszer rakok fel olyan nosztalgiás képet!

Olga!
igenre döntsetek. ok? Egyébként nem titkos, ha valaki szeretne velünk tartani, vasárnap Etyeken kezes-lábos fesztivál lesz! érdemes megnézni, én úgy gondolom!
http://www.kezes-labos.hu/ a program, és minden , amit tudni érdemes!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Dorka!
Ilyen majmot keresek már mióta Szabinak! De most már tudom, hol lehet kapni! Szóval nem lenyúlni az ötletet! :wink:

Kép Kép
szilbee
 
 


Dorka! Nagyon ügyes, szép fiatok van! Mostmár mi is csak 2x-3x kelünk fel éjszaka! Sőt tegnap csak 1x!!! Ilyen se volt még! :lol: Az a véres pelus engem nagyon földhöz vágott. De ugye még nem ti húzogatjátok a bőrt a "paszulyon"?

Na, mostmár én is kívnáncsi lettem. Bár tényleg nem kell megijjedni, mert vannak olyan periódusok, amikor iszonyú sokat "híznak", aztán meg szinte semmit
.
Balázs babó adatai:

szül: 3620 g, 55 cm
2,5 hó: 5900 g, 61,5 cm
3,5 hó: 6640 g, 63 cm
4,5 hó: 6800 g, 64,5 cm
6 hó: 7300 g, 66 cm
8 hó: 8420 g, 71 cm
10 hó: 9350 g, 71 cm

Na üdv![/u]

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Judit! Én sem hallottam erről a 3 kg-os határról! :oops:
Nagyobb eséllyel lesznek kövérek azok a babák, akik 3 kg alatt születtek?

Szilbee! Nagyon aranyos, amit találtál!! Hiába, Szabin rajta marad már ez a majomkodás! :D

Olga!! Nem, nem, nem húzogatjuk, mer nem szabad, tudom! Csak néh a reggelre picike petty van a pelusban. A dokinő ajánlotta, hogy kenjük Phlogosammal, de néha így is felreped a bőr. de úgy tűnik, nem fáj neki, meg nem is érzékeny, csak icipicit felreped.
Balázs éjjel még kajcsizni kel fel? Vagy anyát keresi??? :)
Sztem nagyon formás, szép babó Balázs, nincs semmi gond a súlyával!

Találkoztam Vrággal, már tudják a babájuk nemét, majd elárulja, hogy ha ismét felmászik ide a netre (és persze megosztja velünk!) OLyan szép volt a gömbölyödő pocakja, irigyeltem egy kicsikét.... Úgy megszépíti az anyaság a nőket!

NO megyek vacsit készíteni!
Sziasztok!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


PASZULY!!!!!!!! :mrgreen:


Hmmm... én 2900gr-al születtem...Judit ezt honnan írtad ki? Rám spec. igaz..de inkább ez genetika sztem... :?

fanna3
 
 


No mi kb. 2 hós korától kezdve húzogattuk (orvosi javaslatra) a fütyin az előbőrt, mert annyira be volt rakodva, hogy kicsit be is volt gyulladva. Szóval nem feltétlen igaz az, hogy nem szabad húzogatni. LEginkább akkor nem szabad, mikor be van repedezve vagy szűkülete van a kissrácnak.
Ja és csak vízben szabad visszahúzni!!!

Dóra!
Ne csigázz már!!! Mi a neme a picinek?? :)
szilbee
 
 


:!:
Már olyan régóta meg akarom kérdezni!!

:?:
Milyenek azok a jósló fájások? (Nekem olyan még szerintem nem volt... inkább csak azt hittem, hogy az...)
szilbee
 
 


Szilbee! Nem árulom eeeeeel :wink:
Jóslófájásom nekem nem volt...

Mi még nem próbálkozunk PASZULY-ügyben! :) Majd ha a doki mondja, akkor csináljuk.

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok!

Akkor cáfolom a 3 kilót alatt született dolgokat. Én 2,60-nal születettem, és sosem voltam túlsúlyos gyerek:) Csongi 2,35-el, most kemény 18,5 kiló!

Hú, Szilbee, jóslófájás. Hát az olyan, mint amikor fel vagy fázva és beleszúr a hasadba. Tehát főként a hasad alján érzed. Közben keményedés is lehet. Vagy valami ilyesmi :wink:

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Évi!
Akkor 2,5 kg-val több, mint Levente fiam! :shock: :)
Néha egyébként azon kapom magam, hogy keményedés közben elkezdek légzőgyakorlatokat csinálni. Rövideket fujtatok... hu-hu-hu.... amíg el nem múlik. Szúrni nem szúr, de megmozdulni nem tudok olyankor, mert annyira szorít egészen a tüdőmig... Tuti a kimerültségtől van...
Leventénél ilyen egyáltalán nem volt... persze nem is éltem ilyen hajszás életet.

Dorka!
Nagyon izéééé vagy! :? :lol:

No akkor még egy kérdés!

:?: Mit érez az ember lánya az első fájásoknál??
szilbee
 
 


Sziasz!

Szilbee!

Én nyugisan néztem a TV-t este 10-kor és annyira fel voltam dobva amikor megéreztem az első fájásokat...megjegyzem annyira gyengéd simogatásnak hatott...hg vagy 2 óráig figyeltem hg ez biztos az e... :roll: Aztán nekem nem is keményített be úgy 6-7 óráig..akkor is elviselhető volt..aztán kaptam gyorsítót..onnantól nem volt wellnes-hétvége.. :shock:
Szóval nem egy hatalmas szúrás volt..hanem olyan szeretetteljes nyugis tompa fájás :D...és olyan repkedős voltam a boldogságtól hg végre szülünk..hg itt keringtem a szobában a plafonon..... ...de gondolom kinek hogy....
akinek elfolyik a magzatvíz...annak hamarabb felgyorsulnak az események.

fanna3
 
 


Visszanéztem... és ilyen duci volt Levente 13 hetesen...
Az első képen látszik, micsoda tokája volt. :lol:

Kép Kép
szilbee
 
 


Ó lányok! Köszi a tapasztalatokat! Így legalább van valami halvány lilám, hogy mire figyeljek, mert ugye császis leszek, aztán nem várhatom ki, míg felerősödnek a fájások... legalbbis azt hiszem nem célszerű... De majd megkérdem a dokitól 3 hét múlva, hogy mennyire kell ilyenkor iparkodnom be a kórházba.
szilbee
 
 


Szilbee!

Peti üzen neked priviben!
Levente de cuki ezeken a képeken, mán el is felejtettem, milyen volt aprónak! Azé Szabbibabba sem panaszkodhat toka-ügyben! Hiába, a "a vér köti össze" őket, a genetika... meg a kaja... :)

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Szilbee, akkor egy a paránk a zenei ízlést illetően :D Bogyónk a kocsiban is rockot hallgat :) Megutálni csak nem fogja... "anyáék ceretik, én is ceretem" :lol:

Dorka, ok,hátha nem csak a sapikát látom majd a babakocsiban :wink:
De így képen is tündéri :D Megint ciki leszek, de akkor is mekkérdem...neked volt szőke a párod a szülőszobalátogatáson? :oops: Azért kérdem, merhogy Szabi baba barna, meg Szilbee is most vél felfedezni dolgokat az apukából :D

Judit, ti kivételek vagytok! Aprónép :lol: (Bocsi, nem bántásiból! :) ) Grétiről igen nehezen tudom elképzelni, hogy túlsúlyos felnőtt lesz...főleg, ha órákig tartalékolja a kajcsit a szájában :lol:
Ez a 3kg-os dolog csak saját felmérés erdeménye, nem tudományos dolog :)

Folyt. köv., ordítunk...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Balwin!
Hát nekem pont azért parám ez a zene dolog, mert anno állandóan Máté Pétertől - meg az ő kortársaitól - hallgattam zenéket (akaratomon kívül). Lehet meg is szerettem volna, ha "kicsit" kevesebbet hallok belőle. :roll:
Viszont van azért remény, mert Norbi (unokaöcsém) viszont tényleg azt szereti hallgatni, amit a szülei.
Lehet csak én vagyok ilyen nyomi. :lol: Hiába a skorpió vagyok... :wink:

Dorka!
Nem kaptam Petitől semmi privit. :(
Megnézegettem az albumos képeiteket. Annyira jók!!! Olyan formás Szabi!! Ádám is csak mosolygot. Olyan jó lenne már megszorongatni, mert én még ugye kézbe se vehettem... először az ekcémám miatt, aztán ugye nem tudtam elmenni Falvára, utána meg Levente lett beteg, majd én... Szóval most már nagyon esedékes, hogy jól meggyömöszköljem!! ;)
szilbee
 
 


Dorka!
Valószínű hogy várunk még egy1,5-2hetet és utána bepróbálkozunk egy kis almával!

Olga!
Balázs is éjjeli manó?
Robika is aludt egy pár napot úgy hogy csak 1*ket fel de most újra kelünk 2*
Pedig úgy örültem hogy nem nagyon keleget már fel

Adatok:5,5kg
és 63centi
nem egy hízós fajta,de én mostanábban egyre jobban :?

Kép

Kép
katlina
 
 


A zene témával kapcsolatban én a pocakban hallott zenéhez tudok hozzászólni. Emmával ugyanis végig Tankcsapdát hallgattam, ennek ellenére a lányom (aki imádja a zenét, és már pici kora óta riszál rá) ha meghallja tévében, vagy rádióban a Tankcsapdát azonnal elkezd nyafogni ,hogy kapcsoljam el onnan.

Kép

Kép

Kép
lizocska82
 
 


Te Balwinjudit!!!! :D Mire célozgatsz má'? igen, a párom szőke, de mentségemre szóljon, a vércsoportja azonos Szabiéval.... :P

Zeneügy: mi musical-eket hallgatunk, meg rádiót, de azért ne utáljatok nagyon!!! :P Dde még mindig jobb, mint ha én énekelnék neki, az gyilkos lenne!

Szilbee! ez a Máté Péteres dolog nagyon megnevettetett! Kérsz egy darabot a szívemből????
Szabi még nem volt nálad az elmúlt 3 hónapban?????? ezt sürgősen be kell pótolni!!!! Délután micsináltok??

Katlina! mi is almával kezdünk, én is meg akarom várni, hjogy 4 hónapos legyen.
Nektek nem hiányzik a mozgás, ks futás vagy valami?? Amíg szoptat az ember, lehet pl. futni? vagy rossz hatással van a tejtermelésre?

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok!

Ma hány órától rendel Mosonyi?
ivett&fanni
 
 


Dorka!
Szerintem egy kis mozgás nem árthat, de erről kérdezd az agráros bátyádat... bizti valami ilyesmit mond majd, hogy a teheneket sem futtatják, mikor etetik a borjukat ... :roll: :wink: :lol:
De úgy gondolom, hogy lehet, csak módjával.
Még egy pár napig nem merek Szabi közelébe menni, mert Levente még nem gyógyult ki a kórságból... nekem már jó az orrom, nem kell fújni... stb. de azért szerintem még hordozom Levente nyavajáját. Hogy fogunk így hétfőn bölcsibe menni, azt se tudom... :roll: :x :(
Ja a szeme szerintem Peti öröksége!! :) No meg a testalkata is!!! :lol:
De milyen priviről beszéltél????? Petivel kapcsolatban??
szilbee
 
 


Ivett!
15 órától 17-ig van ma rendelése!
szilbee
 
 


Dorka!
Téllllleg! Mi Szabi vércsoportja???
szilbee
 
 


Szilbee! Látszik, hogy tizenakárhány éve együtt vagytok Eddel, mintha őt hallottam volna itt a borjakkal és tehenekkel kapcsolatban!!! :P
Kár, hogy még minidg nem tudunk talizni, jó lenne már pedig látni a kis törpördögöt, meg benneteket!

Privi: csak nagyon vicces kedvében volt, és egy fél mondatot üzent volna, dicsak csajé....:)

Kép
Kép
dorkáék
 
 


B +, én meg O -, szóval én kaptam anti D-t

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Húúúú októberben 16-án lesz 12 éve hogy elkezdtünk JÁRNI (de hülye szó)! :shock: :shock: :shock:

Én egyébként azt hittem, hogy csak császáros babáknál néznek vércsoportot.
szilbee
 
 


hát, sztem azért is néztek, mert én negatívos vagyok, és ha Szabi pozitív (márpedig az), akkor 72 órán belül meg kell kapnom azt a szurit, hogy a második terhességnél nehogy a szervezetem idegen testként érzékelje a magzatot, és kilökje. (Na, ez aztán nagyon szakszerű volt :oops: )

De már minden babánál nézik, nem?

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Volt baba körhinta de arra se ülhetett.

BBj!
Húú! Az a csúszda nagyon klassz lehetett!
Gréti cumijával mi a helyzet?

Balwin!
Az ikaruson is ültünk. Az bazi magasan forog mint az őrült. Azon én is kicsit beájultam a végére.

Katlina!
Robika hatalmas már! Édes kis pasi! :D

Dorka!
De nagyont nőtt Szabi is. :shock: Tündéri!!!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Sziasztok!

Írok egy keveset, bár próbálkoztunk az alvással, ami nekem nagyon ment volna, csak a fiúk gondolják máshogy. :?
Petike most volt négy hónapos 25-én, megpróbáltam adni neki alma sütőtök kombinációt. Szegény már olyan éhes volt, csak ordított, hiába kentem neki egy kis cuccot az ínyére. Mintha ott sem lett volna. Majd később próbálkozom újra.... :roll:

Szilbee, a jósló fájásokat a menszi fájdalomhoz hasonlítják. Görcsök, de nem tartanak sokáig. Ez nemcsak a szülés előtti napokban jelentkezhet, így elég nehéz betájolni a dolgot. Nekem még aszülés előtt két órával sem voltak jósló fájásaim, csak egy kicsit keményedett a hasam. A szülésznőm azt mondta, hogy ha nem hív be a kórházba, akkor tuti otthon szültem volna meg.

Apropó otthonszülés, remélem senkit nem bántottam meg a múltkori hozzászólássommal, vagy ha igen nem szándékosan. Csak annak a babának nem lett volna szabad meghalnia, sem otthon, sem a kórházban. :!: A kórházi viszonyokat viszont emberibbé kellene tenni, ez tény. Nemcsak a szülés körüli tényezőket, hanem a gyerekágyas bentlétet is.

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Bocsi, híg az agyam: Katlina Robika nagyon sokat nőtt! :lol:
Dorka, Szabolcs milyen kis figyelmes. :P Lizocska, tényleg szőke herceg lesz a fiad. :lol:

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Tegnap Imke megtelálta Peti cumiját. Megkérdezte, hogy bekaphatja-e? Én vonakodva bár, de megengedtem neki. Olyan aranyos volt, nem tud már cumizni! Kiesett a szájából! Délelőtt legóztunka konyhában és mondja az én drágaságom, hogy: tudod anya, azért nekem még hiányzik a cunkikám lefekvés előtt. maj elbőgtem magam, olyam aranyos volt!

Na eldugultam!

Még annyit, hogy Petike végigaludta az éjszakát! :lol:

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Ildi!
Otthonszüléssel kapcsolatban egyetértek veled!
Jó hogy végre ilyen sokat írtál!
Nehogy elduglj nekem!!! :lol:

Cumi:
Levente ma megtalálta a régi cumijait, amit 11 hónaposan kiköpdösött a szájából.
Emlékezett rá, hogy hova való volt, mert vatosan a szájába tette, aztán kicsit megtépkedte a fogaival és vigyorgott, majd elteleportálta. :lol: Tök fura volt, de jót mulattam rajta.
szilbee
 
 


"Óvatosan" ... nem hiányos a billentyűzetem, csak kicsitt nyomi vagyok még... :oops:

Ja... Levente mostanában úgy bújik oda hozzám, hogy közben az hajtogatja... "CICÍ-CICÍ"... :shock:
szilbee
 
 


Sziasztok!
Nagyon sokat írtatok, sé ez tök jó, úgyhogy folyamatosan olvasok, írok.

Ma Szegeden voltam, de sok értelme nem volt, igazából tájékozódás miatt mentem el, hogy mire kell számítani. Egy idős prof (74 és halál közt)tartotta az előadást, hatalmas agy, állítólag sintér, de egyáltalán nem tűnt annak, viszont pocsék előadó, majd elaludtam, így gyorsan ott is hagytam, bár 12-nél többen nem voltunk! Nem tudom a többiek meddig bírták!
Addig apa elvitte a gyerekeket tanácsadásra, ahol megállapították, hogy Leti 6300 g! Fantasztikus! Gondoltam, hogy táblázatba belepakolom a lányok adatait, mert már kézzel egyszer megcsináltam, a kíváncsiság hajtott, aztán majd lehet bedobom ide is!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Szilbee!
halvány lila dunsztom, hogy milyen a jósló fájás, nekem sem volt egyszer sem. Csak amikor már élesben ment a dolog, akkor fájt. De azért nehogy megszüljél már!
Ti nem voltatok úgy, hogy már annyira vártátok, hogy hogyan fog kinézni a baba majd nagykorába. Mindig megállapítom, hogy Gréti tökre hasonlított mai önmagára, az arcvonások, de Levente is borzalmasan!
Ezekbe a fütyis dolgokba mindig csak pislogok, nem bánom, hogy elkerült a dolog, :lol: na ha ezt a férjem elolvassa! :wink:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Ja, cumink továbbra sincs, de nincs gond. Egy kicsit vergődik elalváskor, de elkezd "morogni", és alszik. nem is mondta, én meg nem merem megkérdezni, hogy hiányzik-e. Nagy ölelések közepette meg szoktuk említeni, hogy milyen ügyi, és a fogacskái is visszarendeződnek! (merthogy az első négy összetorlódott, és egy kicsit megbillent kifele, de azt mondta a szomszéd fogdoki, hogy visszamegy, és nem érinti a "vasfogakat")

Dorka!
Mi az hogy futás? tegnap Helen Doronon az egyik dal közben ugrálni, kellett mindenkinek, azt hittem leszakad a mellem, így csak imitáltam! ha futni kellene, tuti elhagynám! :shock:

Ildi!
Gratula a végigalváshoz! hetente egy alkalommal mi is kapunk belőle, hogy majd ilyen is lesz egyszer!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Kati!
Jaj, már akartam kérdezni, hogy Szonja nem topog még? Ildiéknél nem láttam, vagy csak nem engedted a picik közelébe? :wink:

Na, ennyi! Jól feltöltöttem az oldalt! :oops:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Cumis téma: Szabi sosem volt egy nagy cumimágus, viszont 5 hete megtalálta a jobb kezén a hüvelykujját, és elalváskor azt szopogatja. Nagyon-nagyon édes, de több tapasztalt anyuka mondta, hogy így nehezebb lesz leszoktatnom, mert ezt nem vehetem el tőle. Viszont minidg kéznél van neki, ha kell, akár éjjel is.

BBj! Hát, engem a sors sokmindennel megáldott (okos báty stb.:)), de nagy cicikkel nem, és nekem a terhesség alatt sem nőtt meg. (Pedig bűvöltem, hogy háátha..) Így sztem ez nem lenne gond a futásnál.
Milyen ea-on voltál?

Én is kíváncsi vagyok, milyen lesz Szabika.

Ez a Helen Doron jó dolog? Nekem az egyik ismim a 2 éves kislányát vitte el. Állítólag 3 hónapos kortól ajánlják... Hát, szkeptikus vagyok...

Szilbee! Szerintem ha Levente látja majd, ahogy Dávidot szoptatod, biztos vissza fog kéredzkedni a cicire, nem?
Vgy ez nagy hülye gondolat a részemről??? :roll:

Kép
Kép
dorkáék
 
 


"De a legnagyobb áldás a kukoricagombóc"

Kép
Kép
dorkáék
 
 


polgári jog előadáson voltam. A téma nem rossz, csak az előadás volt...A többi keddtől volt, minden féle földi jó, de annyira nem érdekelt, hogy azért elautózzak Szegedre!

Hát, mellügyileg én nem panaszkodhatok. Bár nekem sem változott a mellméretem, mindig jól el voltam eresztve e téren.

HD. Még most jónak tartom, viszont Letit sem vinném korábban. Sztem ez pont jó időpont.

ja, és nálunk is szopott 1-2-szer Gréti, ha úgy volt kedve!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Hát bizti érdekelni fogja a szopi dolog, de olyan furán érezném szerintem magam, ha újra rácuppanna. :shock: :oops: Nem tudom mit tennék... Pedig nem vagyunk szégyenlősek előtt... értem ezalatt, hogy együtt bent van a fürdőben, mikor apja fürdik (megmossa a hátát meg minden),mikor én zuhanyzok, akkor is bekéreckedik a kádba,hogy ő is zuhanyozzon... de hogy megint megszoptassam... nem"tom. :? :oops:

Dorka!
Az a gáz, ha a pici ciciből (mint amilyen az enyém volt) nagy lesz (mint az enyém lett). A bőr nem feltétlen ugrik vissza szoptatás után. Nem jó az ha egy lógó bőrcafat marad. Inkább visszacserélném a cicijeimet, olyanra amilyen volt. :( Még ha nagyon pici is volt!!
szilbee
 
 


Naszal...tegnap elciciztettem eccem babómat, aztán én is elpunnyadtam :)

Szóval a 3 kg-os "határérték" csak egyéni megfigyeléseim eredménye, áltudományos magyarázat :) De akárkit megkérdeztem, még mindenkinél bejött :shock: Én is kettőötvennel születtem, oszt jómegsokszoroztam azóta a súlyomat :? Namindegy, nekem ez egyfajta babona. De nem szentírás :mrgreen:

Szilbee, pedig Máté Péter megérdemelné, hogy szeresd :lol: Azóta se termett ekkora tehetséget a magyar zeneipar :? :(
Émmeg nem hallgattam semmit szüleimmel, magamtól orientálódtam a keményebb mjúzik felé :D Amúgy sokmindent meghallgatok, még disco számokból is imádok 1-2-t...és...égessenek meg érte, de a jazz-t ki nem állhatom... :) Nah, a lényeg, hogy bízom gyermekem józan ítélőképességében, és ha lesz is néhány zenei botlása, csak rájön majd, hogy mi a jó :lol:
Fúú, édes "kis" húsgombóc volt Levente :lol: Dearanyos! :)

Jóslófájás: nekem először télleg olyan volt, mint a menzis fájás (éjjel jött, és kb. félórán keresztül tartott...aztán 1-2 óra szünet után újra), de aztán (1 nap után) már inkább olyasmi, mint az aranyeres :oops: De sztem az már a vajúdós fájás eleje lehetett... Úgyhogy asszem az első igazi fájásokat én nem is görcsnek, hanem nyilalásnak éreztem...igen, belenyilalt a pocak aljába, és vagy fél percen keresztül úgy is maradt... jajdekellemesvolt az utána következőkhöz képest! :roll:
Nah, felpankálódtam, meg is nézem minjánt a szülésünket :lol:

Dorka, nemazééé :lol:
Mjúzikel? A Jézus Krisztus Szupersztárt szeressem :D Az eredetit...
Annalucusnak nem nézték a vérét...legalábbis nemtok róla, és a kiskönyvbe sincs beírva...

Tegnap mértem Bogyómat, 6410g. Ma délelőtt meg voltunk ösmét a kardiológus dokinőnél (Jakab felesége), hát az a valami, ami nyitva volt 3 hónapja, még mindig nyitva van...de állítólag nem baj. Félév múlva újra mehetünk megnézetni :|

Jaigen, Dorka...nem szimmetrikusak a combredők? Mármint a hurkácskák?!... Ebből lehet ortopéd problémára következtetni?! :oops: Nekünk se szimmetrikus... De az ortopéd dokibácsi nem mondott semmit a vizsgálaton ezzel kapcsolatban...

Másik kismamánk merre kószál? És Elin??

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Másik kismama alatt Jaimee-t értettem, de aztán rájöttem, hogy van már biza több is! :D Naszóval ők merre vannak?

Cici...nekem ugyanolyan maradt, mint volt...csak az a gáz, hogy előtte se volt szuper :?

Lányok, babaúszással hogy álltok?

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Jazz-t én se nem szeretem! :? Bár már elég régen próbálkoztam vele... ki tudja lehet már megértem rá... :roll:

JK Szupersztár!!! Kép

No menek! Megpróbálok piskótát sütni! Már ha Dávidom hagy... :roll:
szilbee
 
 


Sziasztok!

Jó kis termés volt ma!

Nekem is nézték a vércsoportot, mert én B negatív vagyok. És én is kaptam szurit, mivel Csongi az apja vérét örökölte, A pozitív lett. Ezt szerintem minden anyánál nézik, ha negatív a vércsoportja.

Hú, Balwin nagyon jól leírta a jóslófájásokat, na, nem hiába, neki frissebbek az élményei :lol:

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Folyt!

Szilbee, köszi az iwiw-es üzenőfalazást :lol: Sajnos nem találunk megfelelő embert, alig van jelentkező, pedig nagyon kellene....

Cici? Hááát, nekem akkor volt jó, amikor szoptattam. Mondtam is, hogy ekkorát szívesen megtartanék. De ahogy lefogytam, eltűnt az a kicsi is ami volt :(
Egy kis kocogás nem árt szerintem szoptatás alatt sem, de azért hosszú kilómétereket nem ajánlanak, a túlzott megterhelés miatt.

Én zeneileg mindenevő vagyok, így általában rádiót hallgatok. Hm, én Zárai Mártán, Koós Jánoson és hasonlókon nőttem fel. :lol:
Egyébként szeretem a "disco" zenét, meghallgatom a rockot is. A gyereknek meg úgy is olyan ízlése lesz, amit "választ" magának. :lol:

BBj, bocsi, Te mi leszel, ha nagy leszel? :wink: Polgári jog? Brrrr. .. képtelen lennék ilyeneket tanulni. Nekem értenem kell amit tanulok, nem vagyok egy bemagolós típus. A jogot viszont mindig úgy képzeltem el, hogy leülök, és szóról-szóra megtanulom. Cáfolj meg, ha nem így van.

Helen Doron. Azért én is elgondolkodtam a hirdetésen. Vajon egy 3 hónapos gyereknél milyen fejlődést lehet elérni?!

Évi és
Kép
csongianya
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?