Új privát üzeneted érkezett!

Kata eskuvo: hihiKépKépKépKépKépKépKép Egyebkent a parom sajna ugyanilyen antiromantikus, bar azert a Te Csabid tultesz rajtaKép

Jaes Kata, nekem megvan Femike mobilszama, ha mar aktualis leszKép Ja es tovabbkepzi magat, azert nem jar mostanaban....

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKépKép

Az anyák - napja nálunk is elmaradtKép pedig vettünk anyunak is, anyósnak is virágot....igaz, hó vége volt, és az utolsó forintjainkat ráztuk ki, de hétfõn se hozott. Amikor (pont a boltba menet) megemlítettem, hogy de jól elfeledted, erre: hát azért megyünk....aztán amikor kijöttünk mondom: na ja....erre vigyorog, és azóta se semmiKép

ÁÁÁhh ezek a pasikKépKépKép


Na megyek mert betojt a fiam. Senki nem jön egyébként vasárnap a babarétre????

Pusza: Kata
LadányiKata (ladán
 


Mi megyünk a Margit-szigetre, lesz Gryllus koncert!!! KépKép
muter
 
 

 
 

Annamari!

Mikor mentek? Mi holnap.

a babanet babarétjére gondoltam. Oda nem jöttök?


Kata
LadányiKata (ladán
 


Mi is holnap!
Nem tudom, hol van a Babanetnek a babarétje Kép
muter
 
 


ha megnyitod a babanetet, jobbra a money maxos hirdetés alatt van, hogy "gyermeknap a ligetben" azon belül még térkép is van, meg minden egyébb info.
A pelenkázó sátor mellett van egy kis "út" és végülis mögötte egy elkerített rész. Tavaly mi se mertünk bemenni, azt hittük a rendezõk vannak csak ott, de aztán kívülrõl megkerültük, és akkor felismertem ott embereket, és bementünk. Csak kicsit kellemetlen volt, hogy rögtön letámadtak, hogy: Te ki vagy? (mármint milyen néven csetelsz, társalgózol). Hát abban az idõben még csak keveset neteztem, de szerencsére voltak ismerõseim.

Megyek, mert végre elaludt a fiúKép

puszi: Kata

ui: nem bírok magammal természetesen, megint csináltam egy olyan olcsó, tesztlapos "kék csík" tesztet. Hát, elsõ ránézésre negatív..
De ha sokáig nézem, van ott egy nagyon halvány másik csík......
Bár szerintem ennyi erõvel ha zöld elefántot kéne ott látnom, azt látnék.......Kép

na, majd a köv, hóban. Lassan mehetek a "ma megint megjött"-be.....bár ott a második gyereks anyukák sokszor megkapják finoman persze: "mit rinyálsz neked legalább már van egy - igaz, meg is értem Õket.....
LadányiKata (ladán
 


Kata!

Na, azt hiszem, én nem megyek, mert a szoptatós topic lakói elevenen megnyúznának KépKép

Nem szeretem ezt a "mit rinyálsz, neked már van" dumát amúgy.

Annamari
muter
 
 


AnnamariKépKépKép

na mééér ??????????????????

Meg merted mondani a véleményed?

Egyébként csöndben jegyzem meg, hogy a múlt évben azért is éreztem kicsit rosszul magam ott, mert a Peti pont abban az idõben hagyta abba a szopit, és kérdezgetett mindenki mindenkitõl:
1.) Mikor, hol, HOGYAN született
jaa....(lenézõen) császárral........
2.) csak szopik még?
én válaszom (büszkén) : nem, de eszik már mindent, kedvence a cserkészkolbász.....
na ezután már kiírhattam volna a homlokomra, hogy leprás vagyok.....Kép

Szóval, ha nem szoptatsz egy éves koráig szinte fõ táplálékként, akkor meg vagy kövezve.

Melyik topikban vitatkoztál???? MegnéznémKépKépKép


Kata
LadányiKata (ladán
 


Ezt nem csak Ti érzitek így?
Tavaly mi is kimentünk, a pelenkázósátorig el is jutotunk, de a kiscsajt nem lehetett leszedni a csúszdákról. Akkor jöttünk el, amikor egy óvatlan pillanatban találkozott az arca a földdel és elkezdett belõle ömleni a vér... Persze semmi baja nem lett, a port alig tudtam lemosni róla, viszont így meg sem találtuk a "rétet" és nem értettem miért nevezik így, amikor csak porrengeteg... Kép

Kata,
Máté is másodszorra "zöld elefánt volt"! Kép Harmadszorra sem volt az az igazi húdenagyonkétcsík. Aztán tessék...Kép
Láttam, kölcsönadnál vkit szívesen... Kép

Solya
solya
 
 


Sziasztok!
Nagyon lemaradtam.

Annamari: hát Te mesélted, hogy egyszer vmi mûtét elõtt gyorsan elaltattak, mert gondjaid voltak vmi csipogóval vagy mi.

Kata!
Nagyot nevettem én is a sztorin! De jó hogy van ez a fórum, megerõsíti lélekben az embert, hogy nincs egyedül, bár én asszem nem panaszkodhatok. Aztán holnap számolj be a zöld elefántról Kép Amúgy az Andrist még a harmincvalahanyadik napon se mutatta ki az a vacak, pedig megspórolt volna nekem egy kínos beszélgetést a fõnökömmel.

Képzeljétek, találkoztam ma egy lánnyal, akivel tavaly együtt járogattunk ctg-re, most mesélte, hogy 70!!!!!!!!!!!! órát vajúdott a klinikán, mert infúzióra meg mindenféle injekciókra se tágult, de mivel rendben volt a szívhang meg az õ ötperces kínjain kívül semmi gond nem volt, hagyták. Elég hihetetlen nem? Szegény csaj hetekig olyan gyenge volt, hogy a babáját alig bírta felemelni. De azért szerencsére vállalkozik másodikra.

Solya!
Na tegnap elindult az Andris is.

angi
angi
 
 


Angi,
GRATULÁLOK!!!!KépKépKépKépKépKépKép
Solya
solya
 
 


Jajj Lanyok, azert meg lehet am erteni a Ma megint megjott topik lakoit is! Sokuknak mar jo regen nem jon ossze a baba, valahogy ertheto, ha a 2. gyerekert hajtok kicsit mas megvilagitasba esnekKép De azert ertheto, ha a 2. ded kesese is nagy ketsegbeesest szul.

orsoly, aki hajdani ma megint megjottos

Ps: Angi, es kinel szzult az a lany?
orsoly
 
 


Sziasztok!
70óra??? Az majdnem három nap....de nem szokták az embert 24 óránál tovább hagyni nem?
Voltunk tegnap a ligetbe megnéztük a babanetes sátort..leültünk oda hátra de a babanetesek már bocsánat a cigi sorba lógott ki a szájukból...s mi ott ültünk mellettük - én útálom a füst szagot - de ha a gyerekek ott üldögélnek, ettünk éppen meg a saját gyereke is ott mászkál ...hát nem tudom. Legszívesebben beszóltam volna, hogy ez egy babanetes pihenõ vagy mi fene....
De úgy gondoltam, nyamizunk aztán indulunk tovább..
Senki oda se jött hozzánk, mi meg a cigi hegyek közé nem mentünk..bár két lépés se választott el bennünket..
Picus
Picus
 


Kata!
Esküvõ KépKépKép! Azért akkor nem voltál ilyen vidám, ugye?

Angi!
Gratulálok Andrisnak!

Pirus!
Akkor elküldöd nekem is a történetedet? Tényleg érdekel!

Shine!
Megosztom veled én is az esküvõm (rém)történetét. Hidd el, mindezek ellenére is FANTASZTIKUS volt az esküvõ!!!

Az csak enyhe elõzmény volt, hogy egy bazi nagy herpesz telepedett a számra az esküvõ elõtti hétfõn, és a próbasminken a kozmikus nem tudta kifesteni a számat. Szombatra elmúlt...
A lábamon tanyázó 2 gigantikus vízhólyag is eltûnt szombatra, pedig szerdán még cipõt sem bírtam húzni, papucsban közlekedtem...
A hab a tortán csak ezután jött...
Szombat reggel 6-ra fodrászhoz, utána kozmikushoz rohantam, eszembe nem jtott bekapocsolni a tévét vagy a rádiót, így híreket sem hallgattam. Talán jobb is, mert akkor az egész délelõttöm idegeskedéssel telt volna, így csak 2 óra volt...
13 órára kellett fényképészhez mennünk, ami tõlünk (Szigetszentmiklós) kb. 40 perc autóval (a Bécsi utat céloztuk meg). Úgy volt, hogy 1/2 12-12 között jön értem a párom, egy kis romantikus egymásban való gyönyörködés után pedig szépen elindulunk a fotóshoz.
Mikor 3/4 12-kor még sehol nem volt, kezdtem aggódni, de telefonált, hogy úton van már. Nem akart megérkezni... Fél 1-kor már csak azért nem sírtam, mert féltettem a sminkemetKépKép. Háromnegyedkor halálosan ideges voltam, és velem együtt az egész családom. Azt próbáltuk megfejteni, hogy egyesek miért akarnak a saját esküvõjükrõl is elkésni (mert a késés egyébként a férjem egyik legjellemzõbb tulajdonsága).
Aztán 1 elõtt pár perccel csöngettek: MEGÉRKEZETT! Felrohant hozzánk a 4. emeletre. Soha nem fogom elfelejteni, milyen színe volt szegénykémnek... Olyan zöld színben élõ ember még nem pompázott, mint õ. A romantikának befellegzett, rohantunk lefelé a lépcsõn, bevágódtunk az autóba, amirõl addigra a sofõr már leszedte a virágdíszt. Jól tette, ugyanis nem sok esélye lett volna a túlélésre, úgy száguldottunk. 15 perc alatt tettük meg a 40 perces utat, volt hogy 200(!)-zal repesztettünk. Még jó, hogy nem egy Oldtimert kölcsönöztünk Kép, hanem "saját" autónk volt.
Mindenesetre odértünk, igaz, kicsit késtünk, de a képeken nem látszik a nagy izgalom.
A késés okát is megtudtam, amíg az autóban ültem. Mi 1999. július 10-én házasodtunk. Aki nem tudná, a "Viszkis" aznap szökött meg a börtönbõl... És az összes Bp.-rõl kivezetõ utat lezárták, így a párom sem tudott eljönni értem Csepelrõl Szigetszentmiklósra. A végén (jó egy óra sorállás után) fogták magukat, és forgalommal szemben elkezdtek haladni. 2x megállították õket a rendõrök, de miután megtudták, hová a nagy sietség, elengedték õket...
Azóta is sokszor emlegetjük Ambrus Attila nevét, aki volt olyan kedves, és az amúgy is emlékezetes napot még feledhetetlenebbé tette számunkra.

Szóval, fel a fejjel, hidd el, minden rendben lesz KépKépKépKépKépKép!

Panda

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Tegnap eltûnt egy jó hosszú hozzászólásom, de talán jobb is így. A szoptatásról és az lll fogadatlan prókátorairól volt benne szó KépKép

Kata!
Ha a nevemre keresel, a Szoptatás topikbeli utoésó hozzászólásom és a Szoptatás - kitõl ne... topikbeli hozzászólásom a két ominózus Kép

Angi, Solya!
Gratula a meneteléshez!!!
Angi, így már emlékszem KépKép

Tegnap voltunk a Margit-szigeten, Balázs nagyon jól érezte magát, aludt is ma reggel 9-ig egyetlen pisszenés nélkül Kép Mi meg adtunk vért, nagyon féltem, hogy mi lesz, ha elájulok, tök ciki lesz, de semmi bajom nem volt, csak a lépcsõzést érzem meg kicsit jobban Kép Viszont úgy izgultam, hogy 130/80 volt a vérnyomásom elõtte, ez nagyjából a duplája a nálam megszokottnak KépKép

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!


Panda! Kép))))Remélem, nálunk nem lesz Ambrus-szökés. Nálunk csak napfogyatkozás lesz! Kép
Egyébként múlnak a pattanásaim. Tegnapig naponta többis kijött, és ma örömmel láttam, hogy múlnak, már csak egy-kettõ piroslik. Kép

Annamari: ) Véradás volt a Margit-szigeten? Gyereknap alkalmából? Hogy van az én kis Balázsom? Ugye jöttök? Hozod õt is? Nyugodtan elhozhatod, a barátnõma kilenc hónapos kislányát hozza. ki tudja? Ebbõl még akármi is lehet! Kép)))

Tényleg lányok, ha van kedvetek, gyertek el megkukkolni! Kép Szombaton lesz 15:00 Kossuth tér (Parlamentnél), vagy 16:00 Angyalföldi Evangélikus Templom (Kassák L. u.)

Angi, azért ez durva nagyon! mármint a 70 óra!

Kata: mizújs? Van már valami?Kép))))
Én mindenkinek nagyon drukkolok, akár elsõ baba, akár második, akár harmadik, akár....++++++++++++++++++++

sziasztok, shine
shine
 
 


Sziasztok!!

Hát, a jó hír, tegnap kellett volna megjönnie.
A rossz, hogy a teszt negatív. Igaz, egyszer sem elsõ pisibõl csináltam....

Na, ez van, kéretik még drukkolni..
LadányiKata (ladán
 


Pirus!

Köszi szépen, megkaptam Kép!
Már el is olvastam, hát, picit irigy vagyok Kép, hogy minden ennyire könnyen ment Kép...

Panda

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Panda!

Köszi!Kép Tegnap voltam a nõdokinál és kérdeztem, hogy a köv. szülésem is lehet-e ilyen 'könnyû'. Azt mondta, hogy minden terhesség más, de vannak alkati tényezõk is. Szóval megnyugtatott, hogy nagyon is elképzelhetõ, hogy következõre is gyors szülésre számíthatokKép

Lányok!

Rákérdeztem az új szülõszobára. Teljesen rosszul volt, kérte, hogy legalább én ne faggassam. Szóval még mindig nincs semmiKép Azt is mondta, hogy nem a berendezések voltak gombásak, hanem feltöltötték hûtõfolyadékkal a klímarendszert és valaki kinyitott egy csapot utána, ami elárasztotta az egész szintet, a mennyezet is elázott, meg a mûszerek, berendezés stb....
Mondtam is neki, hogy szerintem ez a hely meg van átkozva és ha átadják, ha nem, én a régi szülõszobában akarok legközelebb szülniKép

Solya! Elolvastam mindkét szülitöridet! Nagyon tetszettKépKép Kiváncsian várom a harmadikat is!!!!Kép
Ja, és megnézettem a hasizmomat a dokival. Azt mondta, hogy teljesen zárt és csinálhatok hasprést is! Viszont a gátizmom nagyon renyhe, pedig szépen begyógyult és a szex sem fáj, meg jó is!!Kép Kiderült, hogy a Kriston Andrea az õ paciense, úgyhogy mondta, hogy hivatkozzak rá, ha elmegyek hozzá.
Ti csináltatok ilyen intimtornát? Milyen volt?

Mostanában keveset leszek, mert utolsó fázisába érkezett az épitkezésünkKép Most jönnek a belsõ munkálatok, így gyakran kell kijárni és nézni mit csinálnak, meg egy csomó mindent még ki kell nézni a boltokban is! Ha minden igaz július végén költözünkKépKépKépKép
Már nagyon várom, hogy kertünk legyen!Kép

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Pirus,
hová költöztök? Irigy-irigy! Kép Mi is szeretnénk, de csak sorházba kerttel. Valahogy mindketten így érezzük. Nem tudnánk végigcsinálni 850 km távolságból az építkezést. Azt meg megcsinálják helyettünk. Kép Igaz eddig még nem találtunk már elkezdett építkezést, de ami késik, nem múlik! Kép

Voltam intenzív tanfolyamon Kép Kriston Andreánál. Nem is tudtam, hogy itt szült. Kép Mesélt pedig! (Én is...)
Kép Tündéri nõ, érdemes hozzá elmenni. Ha kell, megkeresem a telefonszámát, de igyekezz, nem tudom a nyáron hogy lesznek a tanfolyamok.
[url=http://www.intimtorna.hu/" TARGET="_top]http://www.intimtorna.hu/[/url]

Én is kiváncsian várnám a harmadikat, de úgy döntöttem - Katával ellentétben Kép - még nem veszem fel a kapcsolatot Margittal! Kép

Solya
solya
 
 


Solya!
Mi is lakóparkba költözünkKép Veresegyházra, a Termálfaluba. Azért kell most már gyakran kimenni, mert mostantól a mi ízlésünkhöz alakítják a munkákat. Szerintem is kényelmesebb így, mintha saját magunk építkeztünk volna. Meg kevesebb idegeskedés is!
Mi úgy találtuk ezt, hogy már szerkezetkész volt a ház, szélsõ lakás, 3 lakásos sorházban. Kép

Köszi a címet! Igyekezni fogok!KépKép

Azért megnézném kivel fogok legközelebb pocakosodni! Lehet, hogy éppen VeledKép ????

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Pirus,
de jó lenne! Nekem azért még odébb van. Most elõször a nyavajáimat kell rendbetenni, aztán egy kis melóval a lelkemet is. És amikor úgy érzem majd, hogy feltétlenül kakis fenekeket akarok törölgetni és éjjelente alvás helyett csak forgolódni, elõször a pocak, aztán a fogzás, majd a mindentõl való félelem miatt, nos akkor lehetünk együtt pocakosok. De ez így látatlanba is min. 4 év. Kép
Mi a Duna túloldalán keresünk hasonló paraméterekkel rendelkezõ házat. Kép ha véletlenül szembejön veled, ne felejts el, kérlek! Bár anyósomék építkeznek a telken, csak faházat, de húúúúúúúúú! Nem lennék a helyükben. Kép Már egy párszor át akarták vágni õket. Kép Ráadásul nagyon õgy néz ki, hogy ugrott a mi kis családi nyaralásunk a telken, mert mégsem lesz kész a ház, mindig közbejön valami. A múltkor pl. el kellett tolni a házat a tervezetthez képest a telek Dk-i oldalára a szomszéd kérésére. Képzeld a tervezõ úgy tolta el, hogy az é-i oldalra tervezett oldal maradt a régiben, csak éppen a kertre nézett a wc ablak. Mert mást oda nem nagyon terveztek. Még jó, hogy otthon voltunk és még a gyártás kezdete elõtt észrevettük ezt az apró bakit, különben nézhették volna még 30 évig a klotyóablakot...

Hát nagyon ott kell lenni, ha az ember ilyenbe vágja a fejszéjét. Arról az apróságról már nem is beszélve, hogy minden egyre többe kerül, már nem is tudom, mennyivel lez többe a ház nekik, mint eredetileg. Kép
Na kipuffogtammagam! Kép

Solya
solya
 
 


Sziasztok!

Shine!
Én mindenképp megyek, Balázst nem tudom, merjem-e elvinni, nem igazán marad meg egy helyben. Szerintem itthon hagyom Apájával és egyedül megyek Kép
Igen, gyereknap alkalmából, ill. a gyereknapi rendezvény keretében volt véradás. Olyan kellemetlen volt, elhalmoztak mindenkit ajándékokkal, komolyan mondom, még tegnap is azt ettük, amit a véradásért keptunk ajándékba!

Kata!
Megy a drukk továbbra is!

Pirus!
Nekem még nem sikerült elolvasnom, azért is nem válaszoltam, de mindjárt nekilátok, remélem, Balázs nem ébred fel!
Én elkezdtem felülést csinálni, ennél rosszabb már úgyse lehet jelszóval és képzeljétek, javul a hasizmom!!! KépKép
Azt a gátizom vagy medencefenék vagy milyen gyakorlatot csináltam én is szülés után, csak úgy, magánszorgalomból és szerintem jót tett!

Na, képzeljétek, mostmár van két bébisintér melóm is, így a GYED meg amit a munkáért kapok, több, mint amennyivel elmentem szülni! És vihatem magammal Balázst is, nem kell bölcsibe adni KépKépKép
Nekünk is most indult be igazán a lakásépítés, már hívtak tegnap egyeztetni! Olyan jól megcsináltuk, 2 szobás volt a lakás és mi csináltunk belõle 2+2 félszobásat!!! Igaz, az egyik félszoba csak dolgozószobának lesz jó, de még így is jó nagy lesz a nappali és a hálószoba is hatalmas!

Annamari
muter
 
 


Pirus!

Elolvastam, gyönyörû!!! KépKép

Annamari
muter
 
 


Na ezt le kell irnom valahova, ti lesztek az aldozatokKép

Igy jar az aki osztalytalit szervez. Egyik draga fiu osztalytarsam meg minidg nem kuldte a penzt. Irtam neki sms-t ugy egy hete. Semmi valasz. Na mondom, egye-fene, felhivom, mi a helyzet. Hivom, kerdem, hogy nem jon vagy miert nem kuldi a penzt. Hat hogy mert o nem jart postafele, na meg nem is erti ezt, hogy elore el kell kuldeni a penzt, milyen etterem az, ahol a mai vilagban elore kell fizetni. En (nemileg epesen): hat tudod, ha megrendelsz elore 25 fore kajat, akkor alt fizetni kell. Nem baj, ok mar gepen dolgoznak, mit kepzelek en, hogy elmegy egy mezei postara elkuldeni csekken a kemeny 2000 ft-ot, elore, jujjj. Majd kifizeti a talin. En belefaradva: ok, fizesd ki ott. Telefon letesz, megint en: nyasgem!

Komolyan mondom, hihetetlen, es ez egy ismeros, mai ertelmisegi fiatalember. Kép

orsoly

Ps: Solya, gyertek ide lakni a faluba, itt most osztottak telkeket, de sokan vannak akik felepitik, aztan eladjak a hazat rajta.Kép
orsoly
 
 


Orsoly, sajnos a "falu" nem arra van, amerre menni szeretnénk. De köszi. Kép
Én ezt nem értem. Újra felhívott, azért az egy szóért? Vagy ez a Te megjegyzésed volt? Kép Mondjuk az is kemény, hogy nem járt posta közelben... He-he. Lehet, hogy addig nem terjed az agya, hogy kell kitölteni a belföldi utalványt? Kép
Hova szervezed az osztálytalálkozót?
Lassan nekünk is kellene, tavaly lett volna 10 éves, ha vki megszervezte volna. Kép Nekem nem volt kedvem az újszülöttel nagyon belefolyni, de ha elõre tudom, hogy a srác feladja aki szervezni kezdte, akkor lehet, hogy ráálltam volna. Igaz szakdolgozatot is kellett írnom. Kép

Na megyek, mert a lányom nem aludt és sikerült 45 perc után felverni az öccsét is... Jó déluánom lesz. Kép

Solya
solya
 
 


Hú, Orsoly! Tényleg, mitképzelsz Te, majd elmegy egy mezei postára, hát nem is tudom, hol élsz Te!!! KépKép Mér nem mondtad neki, hogy akkor utaljon a neten, mondod a számlaszámodat? Az alól már nem tud kibújni!
muter
 
 


Solya az mar csak az en privat megjegyzesem voltKép Utana itt duhongtem, hogy hogy lehet ilyen taplo....Az osztalytali Szolnokon lesz, oda jartunk gimibe. Ja es a srac Szolnokon el, ahol kocsival a legmesszebbi posta is kb 5 perc...

Muter: volt aki szamlara utalta, de azt nem irtam bele a levelbe. Epp elgondolkodtam, hogy mondjam-e neki, aztan ugy dontottem, nem koltom a telszamlara a penzem. Kulonben is kineznem belole, hogy azt mondja, mar elutalta, aztan kiderulne hogy megsem...Majd ott odaadja szepen, aztan csokolom.

Hozzafuznem meg, hogy ez a fiu az egyik leggazdagabb volt az osztalyban, es mint kiderult, az egyik legsmucigabb is. Szegeny nem tud nelkulozni 2000 ft-t 5 napra elore, minnya megsajnalom. Most azon gondolkodom, hogy beolvassak-e neki a talin....

orsoly
orsoly
 
 


Orsoly!
Így szokott ez lenni! Akinek van, az a fogához veri. Szvsz kár beolvasnod neki, mert úgyis lepereg róla.
MuT
muter
 
 


Annamari!
Képzeld, nekem is jött egy .ru címrõl üzenet, otthoni munkát ajánlott, sok-sok $$ jel volt a subject. Neked is ez volt? Csak honnan a bánatból kapta meg a címemet?
Hajrá a hasizmozáshoz!

Orsoly!
Azért biztos jó lesz a tali. Szerintem szedj egy kicsit több pénzt, hogy fussa a telefonszámlára is:-p

Pirus!
Nagyon szép helyen fogtok lakni! Múltkor mentünk Erdõkertesre, szerintem pont mellette mentünk el.
Küldd el nekem is a történetet, pls.


Ja, elfelejtettem, az a csaj a R. doktor néninél szült.

angi
angi
 
 


sziasztokKép

Úgy néz ki meg fog jönni.

Elhatároztam, mostantól nem számolgatok, nem nyalogatom a PG/53 tesztet, nem érdekel.
Jön amikor akar- ahogy Peti. Igazán az se lenne baj, ha ahogy Peti oviba megy, úgy jönne a tesó....hadd szopizzunk nyugodtan akár egész nap.......Kép
Az még fél év. Addig csak összejön magától is.....

Puszi: Majd írok még:

Kata
LadányiKata (ladán
 


Lányok!

Ne ijesztgessetek már!!!!! Holnap jön hozzánk a tervezõ, hogy megbeszéljük, milyen házat is szeretnénk... Így is parázok eléggé az egész dologtól, annyi negatív tapasztalatról hallok mostanában Kép. De azért reméljük a legjobbakat!

Annamari!
Gratula a munkához Kép! Én pont most fejeztem be a "munkát", matekot tanítottam egy srácnak, ez a dolog nyári szünetben ugye nem aktuális...

Orsoly!
nekünk jövõre lesz a 10 éves osztálytalálkozónk, aminek a szervezését közösen vállatuk egy szintén halásztelki lánnyal. Szép kilátások KépKép.

Tényleg, nem tudja valaki, hol lehet Pesten organzát vagy valami hasonlóan szép anyagot kapni? A tesómnak egy hónap múlva lesz az esküvõje, ahol Noémi koszorúslány lesz, és mostmár nagyon ideje lenne megvarrni a ruháját. Sajnos cak szombaton tudok bemenni vásárolni, az meg ugye kapásból csak fél nap, így nem lesz idõm sok üzletet végigjárni.

Jó éjt mindenkinek,

Panda

panda
Halásztelek
 
 


Pirus, te kinél is szültél??? (Bocsi, e lusti vagyok visszakeresni.)

Panda, az Andrássy úton, gyakorlatilag már az Okotgonon van egy nagyon jó anyagbolt (szvsz a legjobb a városban) és õk tartanak organzát meg mindenféle esküvõre való csodaszép anyagokat. Ha a Deák tér felõl mész, akkor jobb oldal, gyakorlatilag a Bruger Kinggel szemben.

Sziasztok,
ildi
ildib
 
 


Sziasztok!

Ildi jól beszél, az Oktogonon van (Andrássy úton a Bajcsy felé bal oldalt) Budapest legeslegeslegjobb anyagboltja. Egyébként egy jobb virágos is megmondja, hogy hol lehet kapni, mert a csokrok kötéséhez is használnak organzát.

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Gyorsan írok, mert ma vagyok benn utoljára, és otthon nincs net. Mivel ma mindent le kell zárnom, nem biztos, hogy tudok jönni napközben. Úgyhoyg itt a búcsú pillanata. Na, csak 2 hétig! Kép))))
Két hét múlva jövök! Kép
Addig legyetk jóük, és drukkoljatok, hogy ne legyen nagy galiba az esküvõn, és hogy a nászútról hárman jöjjünk haza. Kép

Puszi nektek, majd gondolok rátok!
sziasztok, shine
shine
 
 


Szia Shine, akkor találkozunk az esküvõn! KépKép
muter
 
 


Angi! R. dokino az vajon akire gondolok? Vagyis az en dokinenim? Mert ha igen, o tuti a termeszetes dolgok hive. MOndjuk a 70 ora akkor is soknak tunik, de ha a baba jol volt, es a csaj sem szenvedett nagyon...persze ez relativ. Az biztos, hogy nekem szules elott mondta, hogy nem hive az Edanak, meg ilyesmiknek, mert lelassithatjak a szulest.

Muter! Hat lehet igazad van, hagyom a fenebe a taplokat, eleg bunti az neki, hogy magaval kell elnie!Kép

Shine! Jajjjj, nagy drukk es gratu nekedKép Egyebkent egy jo tanacs: mindegy mi tortenik az eskuvodon (tehat barmi nem vart esemeny stb), ne foglalkozz vele, csak elvezd azt a napot! Akkor tuti klassz leszKép

orsoly
orsoly
 
 


shine,
Jó hétvégét! Kép Eredménye és boldog nászutat kívánok! Kép

Solya
solya
 
 


Sziasztok!

Shine! Nagyon drukizok, hogy minden szuperül menjen az esküvõn és nagyon sok boldogságot kívánok nektek! Várom majd a képeket!Kép

Ildi, az én dokim Dr. Mericli Metin, nagyon meg vagyok vele elégedve, annyira rendes ember!

Mi van, csajok, mindenki építkezik? Tegnap voltunk kint. Hát elég nehéz megértetni mit akarunk a mesteremberekkel, de gyakran ki kell járni és akkor talán nem rontanak el semmit.

Solya!
Nagyon vicces volt az a ház elfogatásKép Bár gondolom anyósodék nem röhögtek annyit rajaKép Valahol jobb is, hogy építettjük a házat, van egy fix ára, minden változtatás ki van kalkulálva. Ha elrontanak valamit, vagy útközben többletköltség jelentkezik, azt nekik kell finanszírozni.
Pár év múlva mi is szeretnénk a Duna túloldalára költözni, de most férjem munkahelye miatt (Külsõ-Váci út) ez tûnt jobbnak. Sajnos amíg nem építenek egy északi hidat, elég nehéz átjöni Pestre. Mi Piliscsabát néztük kiKép

Angi!
Tényleg csodálatos helyen van a falu, festõi környezet stb....
Lent a völgyben (2 perc) van egy szép magánkórház, van szülészete is, ha valami történne... De ne történjen, mert én szeretnék újra a Klinikán szülni. Bár milyen vicces lenne, ha így jelentkeznék be: 'Lesétálok a kórházba szülni'Kép
Sok az erdõ, tisztás, dimb-domb, tó. Sulibusz viszi a gyerkõcöket az iskolába és az út másik oldalán van egy Makovetz-komplexum, ami gyermekfalunak épült, most óvodaként mûködik egy részeKép a másik üresen állKép pedig csodálatos, elhihetitek.
Nagyon tetszik és egyre jobbanKép

Más: képzeljétek voltunk ma újra kontrollmérésen és 1 hét alatt 130 gr-ot szedett fel a kislegényKép Végre elmozdultunk a stagnálásrólKép Így nem kapunk tápszert, hanem jövõ hónaptól elkezdjük bevezetni a gyümit, majd a fõzeléket, de szigorúan csak szopi után!

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Shine!
Minden elképzelhetõ jót kívánok Nektek, de nemcsak az esküvõre hanem utána úgy nyolcvan évre folyamatosan, és persze mindenekelõtt egészséges és gyönyörû gyerekeket!

Pirus!
Ügyes a Zsombi, és jó hogy akkor már friss idei gyümiket adhatsz neki.

Orsoly!
Igen a Te dokinénidnél szült, amúgy nagyon kedveli, nekem is szimpi volt.

Kata!
Ez a beszéd! Bár gõzöm nincs, mi az a nyalogatós teszt???


angi
angi
 
 


Sziasztok!!

Pirus! Le vagyok maradva...hol ez a csoda- hely amirõl meséltél? Na meg mennyire kell bankrablónak lenni, hogy valaki ott éljen? Nekem spec. csorog a nyálam.......KépKép

Angi: Köszönöm szépen a biztatástKép Ari vagy.
Nyalogatós tesztKép = PG/53 teszt ez egy minimikroszkóp, a nyálból mutataja an e peteérés vagy sem.
De mint látjuk, nem túl megbízható...Kép


Pusszancs: Kata

UI: Ja, amit a szülõszobáról írtatokKép Katasztrófa. Inkább én sem akarok ott szülni. Ez tényleg félelmetes....még mi jöhet?
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok!!

Pirus! Le vagyok maradva...hol ez a csoda- hely amirõl meséltél? Na meg mennyire kell bankrablónak lenni, hogy valaki ott éljen? Nekem spec. csorog a nyálam.......KépKép

Angi: Köszönöm szépen a biztatástKép Ari vagy.
Nyalogatós tesztKép = PG/53 teszt ez egy minimikroszkóp, a nyálból mutataja an e peteérés vagy sem.
De mint látjuk, nem túl megbízható...Kép

Lányok, azon rötyögtem magamban, hogy a dokijaink tuti olvassák a topicot. Drága Bánhidy doktorom biztosan itt rágta a monitor elõtt mind a 20 körmét, hogy várandós vagyok-e vagy sem. ( ki - ki a fantáziája alapján döntse el, hogy örömében vagy félelmében ) , hogy drága betege (aki azért nem egy szokványos eset) újra a színre lép, és minimum 8 hónapig nem hagyja békénKép, nomeg kiakasztja megint rendesen a kórházi személyzetetKépKép

Pusszancs: Kata

UI: Ja, amit a szülõszobáról írtatokKép Katasztrófa. Inkább én sem akarok ott szülni. Ez tényleg félelmetes....még mi jöhet?
LadányiKata (ladán
 


Kata,
attól, hogy megjött, még lehetsz terhes... Kép Van egy ismerõsöm, aki a 3. gyerekét nem vette észre, mert vagy 4x megjött neki. Aztán szóltak neki, hogy fogynia kéne... Kép
Én nem tudom elképzelni drága Bánhidy doktorod, amint körömrágva olvasgat bennünket! Kép

Szerintem pozitív energiákkal kellene bombáznunk a klinikát, hátha az besegítene a szülõszoba használhatóságának! Kép

Solya

ui.: nem tudtok olcsó szállást Velence környékén. Holnap estétõl kellene. Kép Köszi.
solya
 
 


Sziasztok!

Angi!
Nekem nem jött orosz üzenet, én az expressz online-on találtam a hirdetést.

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Solya! Már a másik topicban is gondolkoztam, de nem tudok Velencél szállást sajnos. Pedig nagyon jó lenne nektekKépKép
Szóval nem tudod elképzelni a dokit? Én tisztán látomKépKép

Pozitív energia elsõ részlete átküldve a KlinikánakKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Puszi: Kata
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok!

Megvettem az Anyák Lapját, abban is vannak születéstörténetek, rögtön az elsõ oldalon olyan persze jogos dicshimnuszt zeng az anyuka a Vermesrõl meg az egész klinikáról, hogy az egész fanclub elbújhat mögötte. Pirus, lehet hogy te ismered a lányt, jan. 26-án szült, és azt írja, hogy járt tornára meg tanfolyásra, Andreának hívják.

Solya, Kata!
Szerintem biztos olvassák, de legalább egyszer írnának már ide valamit, nem? KépKép

angi
angi
 
 


Angi,
már írtak. Kép
Egyébként tényleg jó lenne, ha pl. úgy, mint Csákány doktor informálnák a kismamákat, érdeklõdõket a klinikáról. Akkor lehet, hogy nem csak mi trécselnénk itt! Kép
Az olvasást persze, hogy. Én is olvasgatnék ráérõ ügyeleti idõben. Kép Csak a fent említett orvos és körömrágva olvasás nem akar a képzeletemben összeállni. Kép

Solya, aki mégsem most, hanem csak a nyáron megy Velencébe. Most Zürichbe ugrunk majd át holnap, vagy holnapután. Azért ez sem rossz! Kép És csak 2 óra út. Kép
solya
 
 


Sziasztok!

Hihetetlen ez az Anyák Lapja!
Elõre bocs, kicsit hosszú lesz, de én nagyon jót nevettem rajta.

Két oldalas cikk, idézet D. Elion: Csecsemõgondozás és gyermeknevelés c. könyvébõl.

Felsorolás, jó tanácsok, szó szerint idézem:
o Jóllehet egy újszülött csak eszik és alszik, mégis napi 24 órás elfoglaltságot igényel a hét minden egyes napján.
o Egy újszülött ideje nagy részét alvással tölti, és nem igényli sem a mama, sem a papa állandó figyelmét.
o A pici babának nem hiányoznak a szülei, ha este elmennek valahová – nyugodtan vigyázhat rá egy értelmes (hozzáértõ), jól megválasztott személy.
o Egy baba nem igényli, sõt nem is akarja, hogy állandóan vele foglalkozzanak.

A következõknél már a szövegértéssel is gondjaim voltak:
o A baba kibírja, ha éjszaka nem büfiztetik, s ha szopik, erre nappal nincs szükség.
o … a mi ágyunkban is alhat a baba… Nincs semmi olyan különbség az amerikai és európai babák és szüleik közt, ami veszélyt jelentene, vagy megfosztaná a csöppséget függetlenségétõl, netán leszoktatná arról, hogy egyedül a saját ágyában aludjék.

Ez a hovatovább:
o Nyugodtan rábízhatjuk partnerünkre a gyermeket.
o A szoptatás kényelmes táplálási mód. Nem közvetít szeretetet, és nem tartozik az „igazi anyaság” kritériumai közé.

Még néhány mazsola a cikkbõl:

„Szívvel-lélekkel olyan útra kell térnünk, melyen biztonsági háló nélkül járunk, és semmihez nem fogható öröm, fájdalom, vidámság vagy akár az anyasággal járó merõ unalom vár ránk.”

„Ha kétségeink támadnának, de feledjük: leginkább szülõ mivoltunk miatt fogják elnézni, ha öregségünkre „életutunkkal” büszkélkedhetünk.”

„Az anya szó olyan másodlagos tartalmat is hordoz, amelytõl sokan idegenkednek: aszexuális, önfeláldozó, nevelõ. Az apának át kell értékelnie saját lényegének változásait…”

„A legtöbb asszony számára a szülést követõ elsõ napokban precedens értékûek a gyermek fizikai szükségletei.”

„Az általunk nevelt gyermeknek nemcsak a saját nehézségeivel, de mindazok hibáival is meg kell birkóznia, akikkel kapcsolatba kerül – hacsak olyan hibát nem követünk el, amely lehetetlen cselekvést vonna maga után.”

No comment.

Holnap megmutatom a fordítástanárnak, remélem, ezzel elmegy a vizsga és nem kérdez tõlem stilisztikátKépKép

Solya!
Ki és mit írtak? Nagyon jó utat Nektek! Gyerekekkel?

puszi angi
angi
 
 


Bocs, azok a furcsa számok az idézõjel és a ... helyett alakultak ide.
angi
 
 


névtelenül, vki vmit nemértett a zárón és amikor nem tudtuk megfejteni, azt állította, hogy butaságot írtak rá. Erre harapott vki és megmagyarázta a rövidítést. De ennyi.

Hüledeztem ezen amit írtál!

Solya
solya
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?