Új privát üzeneted érkezett!

Éljen a kiskutyus! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Benianyu!
Igen, én is örülök, hogy ilyen csoportba került :D
Mondjuk a vezető nénivel a beiratkozáskor már átbeszéltük, hogy Noel extra érzékeny és olyan csoportba kerüljön, ahol ilyen ovónénik vannak.

És igen, vegyes csoport, olyan 8 új, kicsi van. de nagyon aranyosak a gyerekek, ma reggel is, hogy kicsit pityergett, jöttek oda hozzá, simogatták, megfogták a kezét és húzták játszani.
Szóval a gyerekekkel is szerencsénk van :wink:

Sajnálom Benit, hogy még mindig vannak olyan napok, amikor nem akar menni. Nem lehet könnyű :(

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Barbi!
Ez bizony kemény lecke az egész családnak, mármint ha oviba-suliba-bölcsibe kezd járni a gyerek. Ti szerencsések vagytok, Benianyu mindent leírt.
Lili ovija is természetbarát, azt nagyon szeretik a gyerekek és tényleg nem lehet elég korán kezdeni!
A kutyus egy cukifalat!

Benianyu!
Meignt jár úszni Beni? A bvsc-be?
A férjem sulija mellett van egy tanuszoda. a kolléganője vállalta, hogy megtanítja a gyerekeket úszni. A frjem saját maga találta ezt ki, állítólag szombatonként odaviszi őket délelőtt. Én meg azt csinálhatok amit akarok! :) Pl. megfőzhetem az ebédet :twisted: , igaz zavartalanul :).

Viki!
Grat az afp-hez!
Pocikeményedés :(
Mártinak is Andnak is van/volt, úgy látszik, a második gyerekkel ez gyakoribb lehet :(


Megann!
Sajnálom anyóshelyzetet, ez sajnos egy örök probléma :(

Köszönöm Andrisdícséreteket és a jobbuláskívánásokat. Torokfájás el, lájtos nátha befigyelt, de már nem vagyok ólom kezű/lábú, amit úúúútálok. Így már bír működni az anyagép! :twisted: :twisted:

Képzeljétek nyílt egy angol turi a faluban, így már nem csak a biobolt és a latikert kínálatát térképezhetem fel.
Vettem is 590-ért egy rózsaszín hosszúújjú pólót és 1190-ért egy piros gyapjú pulóvert (megirígyltem a lányom színeit :D)

ayse
 
 

 
 

Megann
Pocis és Lénás kép nagyon szép, és tényleg csini kismama vagy. Én a Brigivel olyan büszkén mutogattam a pocakomat.

Viki
Peti képek nagyon jók, de főleg a szakállas habos tetszik.

Barbi
Kutyus írtó édes. Noel óvodája és óvonénije nekem is nagyon szimpi. Ma már olyan ritkán hallani erről, hogy a szülők így meg lennének elégedve az ovival, vagy az óvonénikkel.

Benianyu
Mivel sokáig nem voltam, nálatok mi újság? Beköltöztetek már?

Ébredés van, megyek.

Kép
Kép
maresz
 
 


--------------------------------------------------------------------------------

Sziasztok!!!

Csak gyorsban egy kis életjel!! :D

Molli baba jól van...eszik,alszik és néha sirdogál!! :D
Volt már két jó éjszakánk,a többi még kicsit kesze-kuszán alakult!!
Próbálom kb.3óránként etetni...ez van mikor 4,de van mikor csak 1-2 óra!!

Iszonyat mennyiségű pelust elhasználunk!! :shock:
Na de inkább ez,mint a hasfájósság!! :wink:

Melike drágám nagyon jól viseli egyenlőre,hogy tesója született...bár ebben az is közrejátszik,hogy anyukámék jönnek minden nap és velük nagyon jól elvan...de azt nem tudom mi lesz ha egyedül maradok velük!! Valahogy csak megoldjuk majd!!

Kicsit furcsa megint ilyen pici babát a karjaimban tartani,pedig Meli sem régen volt ilyen!!
És hát lelkileg kicsit megvisel,hogy Melivel nem tudok annyit foglalkozni,mint előtte,de próbálom helyrerakni magamban a dolgokat és figyelni minenkire!!
A párom is nagyon sokat segit,ha itthon van szinte csak ő van Melivel.
Tegnap és ma már nem sirtam,de előtte minden nap rámjött...aztán rájöttem,hogy van két csodálatos egészséges gyerekem,szerető párom...akkor mi bajom lehet!!??
Úgyhogy mostmár próbálunk valamilyen napirendet kialakitani,ami persze nem egyszerű,de biztos vagyok benne,hogy előbb-utóbb felhőtlen lesz minden!!

Elnézést,hogy csak magunkról irtam,de ezt is szopiztatás közben oldottam meg!!!

Minden terhes kismamának kitartás!!!

Gyönyörű képeket tettetek fel!!!

Ja,majd irom a szüléstörténetet valamikor... ,remélem hamarosan...!!


Puszi!!

ancsi26
 
 



Ancsi!

Annyira nagyon szép kis család vagytok! :oops: :D :D :D És nagyon jól nézel ki! :)

Ayse!

a pocikeményedés valószínűleg összefügghet azzal hogy az ember lánya egy 2 éves gyerek mellett már nem tud pihenni,úgy mint az elsőnél, de ezt csak én gondolom! :?

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Az előző üzenetem elszállt ..... :( Na, újra, de biztos rövidebb lesz....

Ayse,
Igen, Beni jár úszni, de új helyre és új edzőkhöz viszik őket. A BVSC-be nem is ment volna újra.
Biztos, hogy zavartalan lesz a szombati ebédfőzésed? Andris gondolom otthon lesz veled. :wink:

Barbi,
Ma sikerélménye volt Beninek, így szerintem a jövő csütörtökön már nem lesz pityergés.
További drukkok Nolcsinak a gyors beszokáshoz :!: Ez pl. vegyes csoport előnye, hogy a nagyobbak bátorítják a kisebbeket.

Maresz,
Igen, kb. másfél hónapja a gyönyörű új lakásban lakunk és nagyon élvezzük. :)

Ancsi,
Nagyon szépek vagytok! :) Aranyosak a lányok! :)
Ne izgulj, nem lesz semmi gond, akkor sem, ha már csak hármasban leszel a lányokkal! Ki fog alakulni a napirend és minden rendben lesz!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Sziasztok!

Viki!
Sztem is tuti az is közrejátszik, hogy az ember egész nap rohangál a gyerkőc után meg emelgeti, nekem is nagyon gyakran van, most ráadásul extrán leterheltem magam az elmúlt napokban (szekrénypakolás, almolás, lomtalanítás a lakásban) szinte semmit nem pihentem, és ma meg is ijedtem úgy fájt a hasam. Le is dőltem gyorsan. Úgy félórára kb. :roll:

Barbi!
Drukkok, hogy Nolcsi hamar beszokjon,tényleg nagyon jól hangzik amit az óvónéniről meg az oviról írtál, biztos meg fogja szeretni.
Amúgy a Gulliverrel nem volt szerencsénk, végül az Árkádban vásároltunk, de legalább körülnéztünk ott is. :)
Aranyos a kutyus!

Megann!
Csinos a pocid, sztem sem nagy egyébként, teljesen megfelel a terhességi korodnak.
Nekem most kezdett el igazán rendesen nőni, ha lesz időm én is dobok egy friss képet 26 heteset.
Léna nagyon szép kislány!

Ancsi!
Tényleg szuperjól nézel ki a fotókon, nem látszik rajtad kimerültség, vagy sírósság. Aranyosak a lányok nagyon!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Rakok fel pár elmaradt nyaralós képet ide is végre.. :D


Csúszdázás apával
Kép Kép Kép


Úszkálás és pancs
Kép Kép


A tengerparton..és megint csúúúúszda
Kép Kép Kép


Ez volt ám a jó világ
Kép Kép


És egy hétvégi pocak:

Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Szép jó napot!

Panni bölcsiben, én meg Sógorom kérésére keksztekercset készítek neki, olyan szépen kéri(Tesóm is!) :lol:

Barbi, Juci, Benianyu:
Sokat rágódtak barátnőmék, de Neki a fizije kb.kétszer annyíi, mint a max gyed, ill.az Ő kórházukban csoportos leépítés volt(2-250!!Embert küldtek el)-ilyenkor sajnos a törvény nem védi a gyesen, gyeden lévőket-
Vagy visszament dolgozni, v.Ő is repült volna ..Jázmin babával Apukája lesz otthon gyeden, később a nagymami.Barinőm meg fej a munkahelyén, és hat hónapos koráig csak anyatejcsit kap(rengeteg tejcsije van), ill.lehet, hogy férje néha beviszi, hogy szopizhassanak. Azt hiszem-sőt biztos-én is így döntöttem volna.Szemét világ. :cry:
Barbi:
jobbulást Nektek!!!Képzeld, ma fogja a futár hozni a FArmot Panninak!!!!!(mondjuk, csak okt.10-én kapja meg)
Ancsi:
Molli gyönyörő, annyira kislányos!!!!! :P Te is fantasztikusan helyes vagy!
Márti:
Bendegúz milyen szép barna!!!!!!!Klassz a hullámos-habos-tengeres kép!!!-is-!Szép pocid van már!!!!És éljen a békés megyei férjed!!! :wink:

Benianyu, Megann:
nálunk meg férjnek örök probléma a konfrontálódás az én családom felé.............

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


szép napot Nektek!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Benianyu
Ez szuper. Gratulálok az új lakáshoz.

Ancsi
Nagyon szép képek és még szebb lányok. Szeretnék én így kinézni szülés után. Ne aggódj, biztos kialakul majd valami napirend féle nálatok is. Az jó, hogy Anyukádék most ott vannak, Meli szépen lassan megszokja a Tesót és mire hárman maradtok már semmi probléma nem lesz.

Totka
Sajnálom a barátnődet, hogy vissza kell mennie dolgozni és utálom ezt a mostani rendszert. Tudom, hogy más országban ennyi ideig sem maradhatnak otthon az anyák a gyerekkel, de nálunk ez van mióta az eszemet tudom. Miért nem tudnak normális ellátást is biztosítani hozzá? Hosszú évekig fizetjük a TB-t, meg mindféle járulékot, aminek a töredékét sem vesszük igénybe.
Én sem jókedvemből jöttem vissza dolgozni, pedig a férjem nem keres rosszul.

Márti
Bendegúz is milyen nagy fiú már. Poci nagyon csini.

Nálunk mostanában megint előjött a hiszti, de sajnos most már kicsit durvább formában. Ha nem az van amit Ő akar, harap, ütöget. Egyszerűen nem tudok mit kezdeni a helyzettel. Probálok elbeszélgetni vele, miután elfüstöltem a mérgemet, de idáig hatástalannak bizonyult. Utána kicsit megszeppen, puszilgat, de a következőnél ugyanezt csinálja.
Van valami ötletetek mit csináljak vele? Lehet, hogy mégis bántja, hogy eljöttem dolgozni? Pedig látszólag nagyon élvezi, hogy a nagymamákkal van.
Ja, és alig elszik valamit. Főételt amit én csinálok nem is nagyon akar enni, az üvegesért megy mindig a kamrába. Pedig állítólag nem főzők rosszul.
Szóval elég tanácstalan vagyok, ha tudtok segítseget lszi.

Kép
Kép
maresz
 
 


Hahó!!

Köszönjük a dicséreteket!!
Jól estek!! :oops: :D

Maresz!!
Meli is nagyon hisztis-dacos korszakát éli és fogalmam sincs hogy-hogy kezeljem néha!!
Pl.mostanság ha indulunk valahova akkor ölbe kell venni...nem hajlandó sétálni...és ha mondjuk neki hogy gyere szépen a lábadon,olyan hisztit lever,hogy csak lesünk!! :shock: :evil:
Ezért fogalmam sincs hogy-hogy fogunk menni sétálni hármasban... :roll: :(

Márti.
Hűűű,de nagyfiú ez a Bendegúz már!! :D
És hogy élvezi a pancsit!!! :D
Te meg nagyon csini vagy!! :wink:

Totka.
Ide is jöhet abból a keksztekercsből!!! :lol: :wink:
Akkor Pannával minden oké a bölcsiben??
Nagyon ügyes kiscsaj!! :D

ancsi26
 
 


Sziasztok,

olvasni most nem nagyon van időm, mert vendégek voltak itt, de a képek mind csodálatosak.

Ancsi, gyönyörű kis család vagytok! :)

Rolival most meg kellett néznem a kisbabás vidaófelvételeit, azóta azt mondja nekem minden fekvésnél:
mami, mesélj Rolika képet! = Roli videót.
Olyan aranyos.

Pusz mindenkinek!

Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Sziasztok!

Ma nem sírt semmit Marci és megette az ebédet ami tökfőzelék volt és virsli! 8) :P

Ancsi
Nagyon szépek vagytok!
Tesófellépő nincsen a kocsitokra?

Maresz
Asszem én eltenném az üvegeseket és nem adnák mást csak ami a kaja. Szerintem próbálgatja az akaratát Brigi-babó.

Barbi
Remélem Nolcsi hamar átlendül ezen a nehéz időszakon. Szegénykém! MÉg szerencse, hogy ilyen aranyos az ovóni. Hová is jár?Kutyust veletek várom!


Rokica
Ti hogy vagytok?

Ayse
Jó, hogy jobban vagy!
Megfáztál?

Megann
Telszámot tudnál küldeni nekem?
Én nem a rosszullétem miatt gondoltalak bátornak az utazt tekintve. :wink:

Márti
Bendegúz tökre hasonlít Rád szerintem és nagyon aranyos! LÁtszik, hogy igazán jól nyaralt. Te pedig, hogy így fogalmazzak nem híztál el! :lol: Csinos vagy!

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Hajni
Nem is tudtam, hogy leépítés esetén nem védi a törvény a kismamát!
Ez azért nagyon durva helyzet. Szegény babának azért nem lesz könnyű. Meg gondolom az anyukájának sem.

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Sziasztok!

Márti!

Nagyon helyesek vagytok a képeken és hát poci :D :D :D :D nagyon szép kis gömbölyded :wink:
Bendegúz nagyon magabiztosnak tűnik a vizben azzal a karúszóval ezen meg is döbbentem :shock: .

Ancsi!

Jaj de szépek vagytok :D :D :D és Meli meg csúcsédes, szerintem tökre látszik hogy örül a kistesónak és hogy szerintem nem lesz baj vele, ha hárman maradtok akkor sem :)
Nagyon bizom benne, hogy ez nálunk is igy lesz, én még arra is aspirálok magamban hogy Léna igy is nagyon interaktiv, tehát meg lehet vele dumálni dolgokat és mindenre figyel, ragál, válaszol.
Tehát fél év múlva még okosabb lesz, és bizom benne, hogy meg fogom tudni értetni vele ha épp nem tudok majd vele foglalkozni a kicsi miatt :roll: :roll:

Ancsi, Maresz!

Sajnos hiszti ügyben nincs orvosságom.
Lénát szerencsére csak nagyon nagyon ritkán kapja el ilyesmi talán ha 3 - 4 hétben egyszer, ekkor hagyom hogy hadd vesse le magát ott ahol van. aztán egy-két perc múlva felhúzom hogy álljon föl, de azonnal, mert koszos lesz a ruhája..
Nos abban a pár alkalomban ez még működött.

Amúgy mintha azt venném észre, hogy a férjem (illetve közvetve az enyém is), tehát hogy a tisztaságmánia a gyerekre is átragad, pl. ha koszos, krétás, földes,filces lesz a keze azonnal jön szólni hogy mossuk meg, és szerintem ezért őt is zavarja ha koszos, vizes stb. ezért nem fetreng a földön sokat és ezért lehet onnan percek alatt fölállitani.
:roll: :roll:

Juci!

Akartam irni, hogy nagyon ügyesek vagytok..
Bevallom nagyon sokat gondoltam rátok, hogy vajon Marci hogy fogja viselni a beszoktatást, de látom hogy nagyon biztató a kezdet :wink: csak igy tovább :wink: :wink:

Barbi!

Tényleg nagyon szerencsések vagytok az ovival.
Szerintem ez Nolcsinál hamar el fog múlni, olyan édes kisfiú, tuti hogy az óvonők kedvence lesz :oops: :oops: :wink: :wink:

Na még egy édi kis sztori:

Lénának tegnap énekeltem egy új dalt, a búj búj zöldág-ot.
Amikor befejeztem, közölte:
-Ügyes vagy!
( :D :lol: :lol: :lol: :lol: )

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok!

Ayse!
Remélem már javult a megfázás, mi is már 2 hete húzzuk :evil: :evil:
Először 1 hét után nagyjából elmúlt, erre 1 napra rá ujrakezdte a torokfájás, taknyizás. remélem ezzel a 2. felvonással vége, mert már nagyon unom, hogy 3-an betegek vagyunk......Nolcsit kivéve, ő 10 nap alatt gyógyult meg. :?

Maresz, Ancsi!
Leon is iszonyat hisztis, ő is cipeltetni szeretné magát, ha nem emeljük fel, ált. lefekszik a földre, úgy üvölt..... :?
Próbálom én is kézben tartani, de olyan apróságokon tud kiakadni és tök ciki, ha emberek között vagyunk.
Üvegeset nem adnék neki enni, ha nem kell az ebéd, majd uzsira már jó éhes lesz.
Leon ma nem akarta a tökfőzeléket még megkóstolni sem. Sült krumplit követelt (tegnap kapott a mekiben egy kis zacsit :oops: ).
Mondtam neki, vagy ezt eszed, vagy mehetsz lefeküdni, erre megette az egészet egy fél fasírttal :shock: :shock:
Ja és Leon is harap, ugyan eddig "csak" Nolcsit, ha nem ad neki oda valamilyen játékot. :evil:
Szegény bölcsis nénik, előre sajnálom őket. Aztán lehet ott meg egy tündér lesz......

Ancsi!
Nagyon szép képeket tettél fel, sugárzik rólatok a szeretet. :D
Te meg szokás szerint irtó csini vagy, na de hogy még szülés után is ennyire :shock: :shock: :lol: :lol:

Márti!
Nyaralós képek szuperek, látszik mindenki jól érezte magát :D
Bendegúz olyan nagyott nőtt, igazi kispasi már :wink:
Te meg csini kismami vagy :D

Hajni!
Hú, nem semmi ez a csoportos leépítés :shock:
Barátnődet nagyon sajnálom, nem lesz nekik könnyű :( :(
Tényleg sz...r a világ :evil: :evil:
Farm :D :D

Juci!
Marci nagyon ügyi, ma nálunk is tökfőzelék volt :P
A Tétényi úti Napraforgó Óvodába jár Noel.
Kutyus megvan :P

Tegnap végre hazahoztuk a kutyát, megfürdettem, kifésültem, szép tiszta lett.
Olyan 12 körül este még levittem pisilni a kertbe és 8-kor a fiúk keltettek mindenkit, Lettit is....Eddig nem pisilt, nem kakilt be, csak lent...kíváncsi vagyok, ez így is marad-e?
Szépen aludt egész éjszaka a helyén egy hang nélkül :D
Most itt fekszik az ágy előtti szőnyegen és szunyál :P

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Juci!!

Jaaaaaaaaaaaaaaaa bocsi :lol: :lol: :lol: :lol: nehéz a felfogásom mostanság :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: .
Sok választási lehetőségem nem volt megválasztani ezúttal az utitársakat :roll: :evil:

Interlab:

1143 Budapest, Hungária krt. 70.
e-mail:bfklinik@axelero.hu

--------------------------------------------------------------------------------
Telefon: 220-5889
Fax: 220-5891

Előző üzi javitása:

Bújj, bújj zöld ág
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Lányok!

Tegnap azt mondta a körmösöm hogy azt hallotta hogy a következő rendeletet hozták az ovikra.

Hogy akinek van otthon kisebb testvér, az ovis gyereket ebéd után haza kell vinni. :shock: :shock: :shock:

Ti hallottatok ilyet????

Mert pl k..va jó hogy pl ha egy 4-5 éves gyerkőcnek születik kistesója, akkor az ovis ugye 1-2 éve már egész napos ovis, és a következő évtől meg csak fél napos lesz????
Hát hogy van ez?????visszafelé halad minden?????? :evil: :evil: :evil:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Bölcsis anyukák????

Ti adtok valami vitaminfélét a gyerkekenek????

Én a Forever Livingtől próbálom most ki az Aloe Vera gelt- meg a gyerekvitamint...
Én elég jókat hallottam róla.....hát kiváncsi leszek, hogy mennyit leszünk betegek :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Duda-Andi!

Te kérdezted, hogy mit tud a játékkonyhánk?
Nos majdnem semmit, azaz egy olyan kvartyogó-bugyogó hangot ad ha a gáztűzhely részére rakjuk a fazekat. :lol:
Ezen kivül van néhány lapos tányér benne, egy fazék, egy serpenyő, só és borsszóró, 2 garnitúra evőeszköz,2 pohárka, 2 szekrényke(egyik a mosogatógép, másik a sütő), az egyik oldalán gáztűzhely, a másikon csap.
Szerintem nagyon jól választottuk, én nagyon elégedett vagyok vele.
Léna minden nap főz rajta....még annyi hiányosság van, hogy kell vennünk műanyag zöldésgeket és egyebet, mert jelenleg csak egy árva műanyag tükörtojásból tud Léna levest főzni. :roll: :roll: :roll: :oops: :oops: :oops: :oops:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Na mostmár befogom csak még valami......

Kajatéma:

Léna megint extra keveseket eszik..komolyan nem hogy 2 deci de egy fél deci gyümölcslé is elég neki, jelenleg az elmaradt ebédünket pótoljuk majdnem 3/4 órája :shock: :shock: :shock:
Az ebéd meg azért maradt el, mert a piacon megevett 7 szem szőlőt és ivott egy fél deci gyümölcslevet :? :? :? :? :? :? :?

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Köszönöm a hiszti, kajcsi hozzászólásokat.

Barbapapa
Próbálkoztam én mindennel. Mondtam neki, hogy ha nem eszed meg, nem kapsz mást, éhes maradsz. Hiszti. Kivettem a székből. De ő éhes. Visszaültettem. Elé a főtételt. Ezt nem kérem. Nincs más. Kivettem a székből és ez így ment addig amíg ott üvöltött a kamrába az üvegesek előtt, hogy ő azt kéri. Azt hiszem nem veszek több üvegest, hátha így jobban elfogadja a főtt ételt. A húst szinte egyáltalán nem eszi, imádja a riszt és a tésztát. Sajnos az Apja is nagyon válogatós, így elég nehéz összeegyeztetni az ebédet, hogy mindenki megegye. Mondjuk az lenne a legjobb, ha mindent megkóstolna, de néha csak megszagolja és már nem is kell neki. Már reggel azon töröm az agyam, ma hogy fog ebédelni, mit fog kitalálni, amitől égnek áll a hajam.
Anyósom azt mondja, hogy Zoli ugyanilyen kisgyerek volt. Már miért ütött volna pont ebben rám? :roll: Én mindent megeszek és meg is ettem.

Megann
Lehet, hogy már írtad, de mondd már meg légyszi hol vettétek a konyhát és ha nem titok mennyiért. Brigi is állandóan főz velem, születésnapjára ezt szeretnénk venni neki.

Kép
Kép
maresz
 
 


Megann
Én Vitacolan-t adok a Briginek és a Cebion cseppet.

Kép
Kép
maresz
 
 


Juci
Nagyon ügyes ez a Marci fiú. Csak így tovább.
Hess rosszullétek.
Én a Brigivel 16 hétig szenvedtem. :?

Kép
Kép
maresz
 
 


Maresz!

Nem nem gond, dehogy is.

http://www.jatek-city.hu/product_info.p ... ts_id=4722

Itt megtalálsz mindent.
Mi azért vettük ezt, mert 90 cm magas, tehát állni kell mellette és 2 oldalas, tehát körbejárható.(mivel ugye Léna egyáltalán nem üldögélős fajta).
Na szóval jól nézd meg a többit is,ha innen tetszene valamelyik mert nagyon sok csak olyan 40-50 cm magas, tehát ülni kell mellette.

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Mi szinte egész nap kinnt, olyan szép idő van! :D

Barbi!
Ez a torokfájós-takony-köhögős kór nálunk is a második körét teszi, de csak engem és NAdrist terített le, a többiek allergiások. :twisted:

Ancsi!
Asszem ez az a tipikus baby-blues. Minden oké lesz egyedül is. Én se tudtam volna elképzelni, de úgy lett! :)
Nagyon szépek vagytok!

Maresz!
ANdris detto ugyanezt műveli.
2 éves kora körül Lilinek is volt egy ilyen verekedős korszaka, a játszón égtem, mint a rongy és nem tudtam, hogy honnan szedi, miért van. Úgy döntöttem, hogy az ember aggresszióval születik és kész. Pár hét/hónap alatt elmúlt. Most már nem izgatom magam rajta.
Kaja: talán kiderült itt, hogy szeretek főzni (tán tudok is). Ezért iszonyatosan ki voltam akadva, hogy a lyányom nem eszi a főztömet. De amikor elszórakoztam a délelőtött azzal, hogy finom, egészséges kaját főzzek neki, ő meg kitátotta a száját és kihullott belőle az étel, mintha ott se lett volna, vagy mint Dugonics Titusz a vár fokáról... :evil: :evil: :evil: , na akkor úgy döntöttem, hogy üveges! Abba legalább az energiám és időm nem ölöm bele. És ez a döntés sok idegszálam élethoszzát is megnövelte. Azóta eszik jobban, amióta ovis volt.

Juci!
Hsz-eid számának növekedéséből arra következtetek, hogy jobban vagy! ?D
Ügyes Marci! :D

Benianyu!
De, a férjem úgy gondolja, hogy ANdrist is viszi (egyébként a tanítóképzőn tesi szakkollégiumos volt és úszásoktatást is tanult, gondolom tudja miről beszél :shock: :wink: ).

Márti!
Csinos pocak! :D
A nyaralósok is csudahelyesek, Bendegúz mosoly lehengerlő! :D
Egy kis Törökországot nem lehetne még???

ayse
 
 


Jó reggelt!

Ayse!
Szerintem tök igazad volt kaja ügyben.
Pont tegnap este voltunk vendégségben egy iraki családnál.
Ott már 8 és 6 évesek a gyerekek, és ott is ideggörcsöt kap anyuka, hogy megcsinálja a "magyar" kaját mert azt kérik a gyerekek és amikor kész, akkor közlik hogy a menzán sokkal finomabb :lol: :lol: :? :?
Szóval szerintem sem érdemes küzdeni ha az ember megteheti hogy az üvegest adja.

Maresz!

Pont Rókicával elemeztük ezt a kaja témát, mert Zsuzsa is nagyon válogatós, én meg nagy üvegkajás voltam, mivel Léna az én általam főzött bébikaját nem nagyon csipte.
És én is azt tanácsoltam akkor, hogy úgyis eljön az idő, amikor már magától is lemond az üvegesről mert izgibb lesz hogy mi van a szülői tányéron.Ráadásul ha meg jön az ovi, na akkor meg nincs is más alternativa.
Esetleg a régi jó trükköt kipróbálhatod, hogy kaja előtt belecsempészed az üvegbe a saját borsófőzelékedet és megmondod a "kis zsarnoknak" hogy ez egy új fajta babahami :roll: :roll: :roll:
Hátha bejön.... :wink:

Mi:
Ma szomszédba megyünk a "vőlegényjelöltr" megaszülinapi partyjára. Lesz bűvész, meg lufihajtogató is :P :P
Léna oda lesz az örömtől.Reméljük az ünneplet is :P

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a bókokat a pocak és Bendegúz nevében is. :D

Húú, ma nagyon jól vásároltam délelőtt, tegnap tök véletlenül megtaláltam a neten egy kismamaboltot, ami még ma utolsó nap tartott nyitva mert elköltözik, és minden 70%-kal le volt értékelve. Nosza, uzsgyi elvitettem gyorsan magam apával, és sikerült bevásárolnom egy jó meleg fekete téli nacit, ami még csini is, két felsőt, és egy jó meleg termós pelerint, és az egészet 9ezerért, és nagyon jó minőségű cucc ráadásul. És kaptam ajándék karkötőt is. :lol: Sajna ilyen kis méretben ez az egy nadrág volt, pedig szükségem lesz még őszi nacira, de ennek is nagyon örültem. Közben Bendegúz ott rohangált az üzletben és végig azt kiabálta hogy "Menjüüünk játszóótérreeee!", úgyhogy egészen turbósebességgel hagytuk el a terepet aztán. :lol:

Megann!
Jó bulizást!
Bendegúz egyébként ott tanult meg így egyedül úszkálni karúszóval, és tényleg tök ügyesen lebegett, én is meglepődtem. Próbálgatta az elején, hogy lejjebb engedte magát, akkor benyelt egy kis vizet, aztán valahogy rájött, hogy ki kell tartania magát a karjaival, és onnantól bemászott a nagy vízbe is.

Maresz!
Nem tudok mit tanácsolni, mert Bendegúz már hónapok óta nem kap üvegest, viszont eszi a főztömet. Néha persze neki is vannak rosszabb napjai, amikor kevesebbet eszik. Most éppen megint javuló tendenciát mutat.
De ez az üvegbe csempészett házi főtt kaja nem tűnik rossz ötletnek.

Juci!
Jobbulást, most már előbb utóbb csak elhagynak a rosszullétek!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Megann!
Köszi! Igazából arra lettem volna kíváncsi, hogy a sütőajtó nyitható-e vagy csak imitáció illetve, hogy milyen kiegészítők járnak a konyhához?
Még nem tudom, milyet veszünk, de ha nem ad "kluttyogó-főzős" hangot, nem fogunk kétségbe esni! :D
Te játékboltban nem is néztél körül? Rögtön megrendelted a neten?
A múlt héten láttam a tescóban műanyag zöldségeket, kemény 500ft körüli összegért. :)
Csini pocid van! :)

Márti!
De helyes lett Bendegúz! Az utolsó képen különösen nagyfiús!
Te pedig nagyon csinos vagy! :)

Ancsi!
Ha nem tudnám, komolyan el sem hinném, hogy egy hete szültél! :shock: :D :D Nagyon jól nézel ki!
Fel a fejjel, én tutira veszem, hogy simán veszed majd az akadályokat! :wink:

Barbi!
Hogy van a kutyi? :)

nnna, felébredt a csajom. :)

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


sziasztok!

na vége az angolnak, nagyon jó volt, egész jól ment :)

bölcsit hétfőn kezdtük volna, de péntek du telefonált a gondozónő, hogy az a kisfiú beteg lett, aki ezen a héten szokott volna, úgyhogy, mivel egyedül van, szerinte jobb lenne, ha eltolnánk egy héttel. már beosztottam ega csomó továbbképzést, de persze az Eszti az első, nem akaröok vele kitolni, úgyhogy csúszunk egy hetet.

nagyon szépek a képek!
Megann, Márti nagyon szép kismamák vagytok!!!
Ancsi rátok nincsenek szavak ;) :) gyönyörű kis család vagytok, és tényleg ugyanolyan szép vagy, mint szülés előtt! majd csak alakulnak a dolgok, ezt a magam bíztatására is mondom! ;) :D :D

hajrá bölcsisek! :)

Barbi, nektek milyen mázlitok van ovival és ovónővel is! vagyis biztos tudatos jó választás eredménye, de akkor is, remélem a bölcsivel is ilyen mázlitok lesz, az is ugyanaz az intézmény, ugye?

Juci, Marci előtt is le a kalappal, nagyon ügyes a bölcsivel! érzed már, hogy könnyebb, vagy, h könnyebb lesz?
köszi a tanácsot ;) :)

pénteken egyébként olyan jó napunk volt, mert délelőtt az Eszti az apjával volt, voltak fodrásznéninél is, aztán együtt ebédelt a család, aztán meg a városligetben játszótereztünk az esztivel, amíg apa még dolgozott :)

Viki, haskeményedés nekem is nagyon vacak, mondjuk nekem szinte egész nap keményedik, most délután amint felkeltem már beállt, mint egy kő, úgyhogy nem csináltam sok m indent.

Márti, látom egy cipőben járunk, én is azon töröm az agyam, hogy még miket csináljak, de ma muszáj volt visszafgonok magam, de te is vigyázz már magadra!!

majd még jövök..

KépKép
KépKép
and
 
 


Duda!

A kellékeket leirtam, a sütőajtó meg kinyitható, ugyanúgy mint a másik oldalán lévő mosogatógép ajtó is.
Igazából mind a kettő egy kis szekrényke, csak a rá ragasztott matrica alapján lehet megkülönböztetni hogy melyik-melyik.
Bevallom hogy most egyálalán nem néztem szét a boltokban, mert Lénát nem nagyon tudtam lepasszolni, és vele meg ugye kész gyötrelem a vásárlás.....

Márti!

Hűűűűűűűű azta.... :shock: :shock: :shock: Bendegúz nagyon bátor kis karapek. :shock: :shock:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Duda!

Köszi a tescos tippet, nem biztos hogy eljutok oda, de gondolom hogy 1000-2000 ft között már kész miniABC-t lehet venni bárhol.
Azért ha arra járok, majd megnézem :wink: :wink: különösen, mert Léna kb 20 szelet húst sütött nekem játékmicrosütőben a mai szülinapi partin a szomszédban :) :) :)

Végre valami amivel az én gyerekem is játszik :P :P :P :P :P :P :P :P :P

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó volt a bölcsi, pénteken már kint vagyunk az utcán, csukom be a bölcsiajtót, Panna rámnéz, és asszongya, :lol: :jó vót!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Szombat reggelre meg tiszta takony lett! :( Orrcsepp, sterimar, Cebion ,orrszívás.Szerintem banális nátha.
Mondjuk a védőnőnk állandóan mondja, hogy adjam neki a vitamint, a közösség miatt, bármilyet.Az oh.-i gyerekorvos meg azt mondja, hogy kell Pannának egy bizonyos természetes immunitás, hiszen még tényleg alig volt beteg, antibiotikumot is csak kétszer kapott, mióta megszületett, abból is kiderült, hogy penicillin érzékeny. :(

Ma szurkolunk Apának, hátha tényleg hazahozza a repcsijeivel az első díjat!

And:
éljen az angol!


Csóközön!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Sziasztok!

Hajni!

Gratulálok, hogy Panna ilyen jól veszi a bölcsit! Sajnálom, hogy taknyis lett,mielőbbi jobbulást kívánok!

And!

Vigyázz magadra! Akkor megy a drukk a bölcsihez a jövő hétre! :D

Márti!

Ügyi vagy, hogy kifogtad a jó kis akciót!
:) És a képek nagyon szupik! :D

Kaja-téma: én nem idegesítem magan ezen, nálunk van, hogy extra mennyiségeket eszik Peti, (mint ugye párszor már írtam is :) ) de van olyan napja, hogy alig valamit, így nagyjából egál van. :lol: :lol: :lol: és általában megeszi amit főzök, persze van egy-két kivétel :?

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Hajni!
Bölcsi :D

Tegnap Andris lefutotta a Normafa- Jánoshegy utat, többszörösen is, mert ugye ő nem céltudatosan halad előre, hanem előre és vissza is fut. Lili közben egyfolytában szökellt, mint az erdei zerge :).
Alig bírtuk őket követni. A visszaút már lassabban ment...

Stahl Juditnak ma sikerült uszkve ezer forintból kakót főzniaa gyerekeknek :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Egy vaníliarudat kikaparászott (dr. oetker 475 ft) belerakott vagy két tábla csokit (min 300 ft), a tejet (min 150 ft), tejszínhabot vert rá ( olyan 3 deci lehetett, ez is 300 forint körül van) és nem ám cukrot tett a tejszínbe, hanem juharszirupot! :twisted: Ez utóbbi áráról fogalmam sincs mennyi lehet, a mennyiségre vetítve, de sejtem, hogy nem kevés... :twisted: :twisted:

ayse
 
 


Liliduma:

Pénteken napközi helyett elvitték őket egy erdei mese akadályversenyre :)
- Láttam ám az élet vizét - mondja (gondolom egy patak lehetett, vagy valami hasonló) - csak MUSLICÁS VOLT! :lol:

Felvesz a földről egy héjából frissen kibomlott fényes gesztenyét:
- Újszülött! :D

És egy klasszikus:
Silabizálja a csokikrém összetevőit a céduláról:
- Kakapor???? :twisted: :twisted:

ayse
 
 


Ayse!

Én is néztem ezt az extra kakaót! :roll:

Liliduma: :lol: :lol: :lol: Az újszülött gesztenye nagyon édes! :)

Holnap megyünk 4d-re, talán megtudom ki is lapul odabent??????????? :D Na meg megnyugszom végre, hogy látom is,mert a 12 hetesen nem láttam belőle semmit! :evil:

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok,

nagyon jók a képek. Bocs, de most nem fut többre mert Roliznom kell.
Lebetegedett. Láza volt, kicsit taki, és kihányta a kaját.
Tegnap meg a banánt, de akkor még azt gondoltam hogy mivel bohóckodott közben azért volt.

Viki drukk a 4d-n.

Puszi :Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Sziasztok!

Csikken

Rolinak jobbulást kívánok!

Hajni
Panninak is. Szerintem a vitamin azért nem árt. Az immunrendszere fog edződni a közösségben így is.

Megann
Te kérdezted a vitamint. Marcinak Vitacolan-t adok és Cebiont. Na meg aD vitamint. Illetve egy immunerősítő kúrát folytatunk amit a dokinénink írt fel. Éhgyomorra hetente négy egymás utáni napon egy port folyadékban be kell vennie.

And
Remélem nálatok is menni fog a bölcsi dolog.

Ma Marci megette a répafőzeléket és husit! 8) :P És nagyon ügyes kisfiú volt egész nap.

Ayse
Te nem szereted S.Juditot?
Liliduma nagyon vicces :P

Szombaton ismét halálomon voltam és nagyon elkeseredtem.
Árpitól kaptam egy képeslapot hogy tarsak ki és hogy milyen jó lesz az új ded is. Nagyon aranyos volt tőle.
Én meg kitaláltam,hogy minden héten kapok valamit mert másként nem bírom ki azt a fél évet még ami hátra van. Ugyanis szerintem nem fog elmúlni Picurka2 esetében sem a rosszullét :cry:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Sziasztok!

Juci!

Ezek szerint ma is ott maradt Marci???
Hányan vannak Marciék egy csoportban?

Nálunk megvolt az első bölcsis nap.
Természetesen minden úgy zajlott ahogy az várható volt.
Léna bevetette magát a gyerekek közé,ma délelőtt az udvaron voltak a gyerekek, lehetett motorozni, homokozni, kaptak krétát rajzolni, megcsodálta a miniwc-t, egymás után 2 zser is kezet mosott a minicsapnál, le is ült ebédelni a gyerekekhez, igaz megint szánalmasan keveset evett :( , és utána nagyon zokon vette hogy ő nem kapott kiságyat :shock:
Odaszaladt 3 hoz is, hogy az az övé-e és majd sirva fakad amikor mondtam hogy nem, egyik sem az övé :cry: :cry: :cry:

Hát azért be kell hogy valljam hogy nagyon fájt a szivem Lénáért...mert hogy is mondjam, ő ott csak egy a sok közül, amig itthon ugye az EGYETLEN!!!
A gondozónője egy 50 es nő, aki bár nagyon kedves, de látszik hogy azért valahogy rendet kell tartani ennyi apróság között, úgyhogy a maga módján van benne egy kis szigorúság.
És hát ezek a picik azért még tényleg kicsik, kész haditerv kell beterelni őket az udvarról 2-3 asával, átöltöztetni, lepucolni stb....úgyhogy iszonyú melós ám.
Ráadásul egy fél fejjel nagyobb kiscsaj természetesen kipécézte magának Lénát és mindent kiszedett a kezéből, meg lökdöste, aztán a gondozónő jól ledorongolta.

Természetesen van lelkiismeretfurdalásom, hogy bezzeg más anyuka meg örül hogy otthonmaradhat a gyerkőcével, én meg ugyan nincs kényszer mégis bölcsiztetem Lénát.

Na hát majd meglátjuk, én mondtam hogy még nem döntöttem el hogy Léna bent alvós lesz-e vagy sem...mindenesetre kényszer nincs rajtam....bár Léna természetesen elaludt a kocsiban mikor hazfelé jöttünk..

Hát igy telt a mi első napunk...Tele vagyok bizonytalansággal, de azért a kezdet biztató, mert szerintem Lénának tetszett a dolog..igaz ma még ott voltam vele végig.
Holnap már 9re megyünk és egy órácskára lelépek a szinről...

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Juci,
Sajnálom, hogy még mindig ilyen rossz napjaid vannak! Én azért továbbra is drukkolok, hátha jobb lesz idővel! Árpi nagyon kedves!
Marci tényleg nagyon ügyes a bölcsiben. :)

Csikken,
Rolinak jobbulást tőlünk is!

Viki,
Mi volt az UH-n? Olyan kiváncsi vagyok! :)

Márti,
Szuperjók a képek! Bendegúz annyira helyes kissrác! Nagyon ügyes az úszógumival! :)

Ayse,
Liliduma halálosan jó! :)

Itt egy Beniszáj is. Anya, mi az a Dávin csikód? (Da Vinci kód)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Megann,
Szegény Lénád milyen csalódott lehetett! :(
Ilyenkor mit csinálsz, ha elaszik a kocsiban? Át tudod tenni az ágyába ébredés nélkül vagy hagyod az autóban aludni a garázsban?

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


A vitaminnal kapcsolatban egy gondolat.
Én nem adok a fiúknak semmi extra vitamint. Igaz, Dani még nem jár közösségbe.
Ha kezdenek egy kicsit taknyosak lenni, akkor kapnak Cebiont mézzel, ha jobban belemegyünk a betegségbe, akkor hársfateát és lándzsás útifűszirupot, köhögésre Fenistilt. Ha ennél is durvább, akkor irány a doktor néni. Szerencsére elég ritkán kell. Koppkoppkopp.
Valahogy az az érzésem, hogy ha egészségesen is adom, akkor nem fog hatni betegen. De ez csak az én hülye elvem. Egyébként én sem szedek semmiféle gyógyszert, szinte soha.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Benianyu!

Most és olyankor sikerül becsempésznek amikor épp a ház előtt 5 perccel alszik el. :)
Úgyhogy majdnem 3 óráig aludt Léna.
Meg most még könnyű volt, mert ugye a cipellőt lehúztam róla, letettem az ágyra és lehúztam róla a nadrágot.
De télen amikor sapka, pulcsik, kabát, overál stb....na akkor biztos nehezebb dolgom lesz/lenne.

Vitamin:
Hmmmmmmmmm lehet hogy abban is van valami amit te irsz...mindenesetre én is azt szeretném ha minnél kevesebbszer lenne beteg Léna.:roll:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann,
Dani tegnap épp két perccel a hazaérkezésünk előtt aludt el. A Normafánál voltunk kirándulni, jól elfáradt. Felvittem kézben a másodikra, cipő, nadrág le, be az ágyba. Se kép, se hang, simán aludt két és fél órát.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Benianyu!
Beniduma :lol:
És nem találkoztunk! Ja de hülye vagyok, mi szombaton voltunk! :twisted:

Juci!
Sajnálom :(

Szeretem Stahl Juditot, de állatira bosszant, hogy annyiból főz - némi túlzással - egy salátát, amiből én napi 4x etetem a családot vagy öt napig. Hát nem az a kunszt, hogy bevásárolok méregdrága alapanyagokat, aztán összeöntöm őket :evil: , bár kétségtelenül jók a receptjei. :roll:
Ez a kakaó végképp kiütötte a biztosítékot...gondolom Magyarországszerte százezrek valósítják meg ezt a csodareceptet .... mondjuk a gyesből!


Barbi és nettudorok!
Hogyan kell az árzuhanásról rendelni? én nem látok semmi regisztrációs lehetőséget..biztos ott van valahol, csak hol???? :shock:

Ma mi is elkezdtünk bilizni. Egy ideje már odguggol mellén Andris a zuhanyzó szélére, mármint én nem ott guggolok :twisted: , hogy ő is pisil, úgyhogy ma erőt vettem magamon és őt is kicsomagoltam...és már 3x belepisilt!
:D

ayse
 
 


Sziasztok!

Hű, nálunk is hasonló a helyzet, minzt Barbiéknál volt:Panni után tegnap estére én is tiszta takony vagyok.Az még hadjám, de a torkom...Mocskos piszkosul fáj.Iszom a mézes kamillát, meg szopogatom a strepsilst, vettem Coldrex forróitalport, attól meg öklendezek, bűn rossz íze van.
Panninak kutya baja, ment is ma a bölcsikébe, ott reggelizett, ebédelt(úgy közepesen).
Nov.elejétől alszik ott, ugye nekem csak dec.3-án kell mennem.
Ma is mondta, hogy"jó vót" :lol:
Megann:
annyira jól tudsz fogalmazni!!!!!!!Nekem is ez volt az első napokban a fájó, hogy Panni ott csak egy kislány, itton meg az egyetlen mindenünk!
Juci:
kitartás, ilyen férjjel meg pláne!Én el sem tudom képzelni, milyen lehet Neked, nekem semmi bajom nem volt a terhességem alatrt(én mindíg csináltam valamit, hogy pl.tuti toxaemiás vagyok, stb, stb)Keményedni a pocim is csak kb.5-6 perces fájásoknál keményedett először.
Ayse.
Liliduma! :D :D :D :D Pannának férjem az árzuhanásról rendelte a múlt héten a Farmot-de most kérdezem Tőle-nem kértek regisztrációt.
Benianyu:
Beniduma :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D
Egyezik a véleményünk-sőt férjemmel is-!a vitaminügyben! :wink:
Kriszti:
Rolcsinak jobbulást!


Apa ma Pesten volt, nagyon szeretnék egy szegedi állásra, de tököl még:"pénz beszél, kutya ugat"Vasárnap szomi volt, mert csak ötödik lett a repcsijével.

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?