Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

And, Kuha, Barbi!
Köszönöm szépen, hogy hiányoltok bennünket, aranyosak vagytok! :)

Jól vagyunk, szoktalak benneteket olvasgatni is több-kevesebb lemaradással, de Nati alvásigénye mellett nem nagyon tudok napközben netezni. Mostanában 1 órákat alszik csak és mire leülnék a gép elé, már szinte fel is ébredt.
Este meg jó esetben időben hazaér Apa és nem örül, ha a gép előtt ücsörgöm... :? :)

Nati nagyon dumál már, Apjával néha kifekszünk, olyanokat mond!
Ma pl. reggel még ágyban voltunk, amikor a férjem kipöckölte a gyerek szájából a cumit.
Nati erre tök szemrehányóan ránézett, majd azt mondta:
"szép volt, mondhatom!" :D :D
Majd megzabáltuk! :D :D

Ezúton szeretnénk minden kis szülinaposnak sok boldogságot kívánni! :)

Ancsi!
Nagyon szépek vagytok! Gratulálunk még1x!
Szerintem Molli tiszta Meli! :)

Annamami!
húú, Mazsi autója nagyon jó! :D
Emlékszem annak idején nekünk is volt lábbal hajthatós autónk és imádtam!
Gyógyuljatok meg gyorsan!

Megann, Totka, And!
Konyha ügyben cseréljünk majd eszmét, mert Natinak mi is szeretnénk egyet karácsonyra!
Megann, a tiétek mit tud?

Barbi!
Juj, nagyon édi kutyitok lesz! :)
Jó gyorsan sikerült Gabit meggyőzni! :D

Viki!
Olyan helyesek vagytok Petivel! :)
Az a kép különösen tetszik, ahol Petit vizsgálja az Apukája!
Ilyen szetten is gondolkozom Natinak.
(decemberben lesz a névnapja is + karácsony :roll: )

A kicsi bölcsiseknek nagyon drukkolok, hogy minél simábban menjen a beszoktatás!:wink:
És komolyan mondom le a kalappal előttetek, én biztos agyon rinyálnám magam. :oops: :?
Már most aggódom a jövő évi ovin. :oops:

Dobok egy képet a csajszimról. :) (a dátum rossz rajta)
És igyekszem gyakrabban jelentkezni! :oops:
Kép

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Duda!
Örülök, hogy előkerültél :wink:
Nati meg irtó bájos nagylány, ezek a copfik :D :D

Én is dobok egy-két mai motorozós képet még, úgyis olyan pangás van......
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Jó reggelt,

Na...nálunk is megvolt a szülinapi buli....
Tüncsi is nagyon jól érezte magát...és hát a baba és a babakocsi volt a favorit...
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
prüntyi
 
 

 
 

Ancsi! GRATULÁLOK! Tüneményes kis család vagytok!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a bölcsiből!9-től 11-ig voltunk, így elsőre, és semmi gondunk nem volt -még-! :) Tízóraizott, bilizett, kicsit noszogatni kell, és mindíg kell hogy legyen körülötte egy olyan gondozónő, aki Tyúkanyó, mert Panni még ezt igényli.
Viszont mivel ez nyilvános fórum, és sokan megütötték már a bokájukat, ezért a negatívumot, amit ma tapasztaltam, nem írnám le.A lányomat nem érinti, van egy kislány, akivel nagyon kivételeznek, neki mindent szabad, nem írom le, hogy kinek a kije, és hol dolgozik az anyuka.(pl.fel volt háborodva, hogy a cica jelet Ők akarták a kislánynak, és Kovács Panninak meg jó lett volna a csiga.......)
De tudjátok, 6 ezres a falunk, itt mindenki ismer mindenkit. :roll: :roll: :roll: :roll:

Kuha:
nem akarok Neked "púderozni", de nagyon nagyon látszik, hogy fogytál, csinike vagy!Gergő nacijától meg elájultam!!!!!!!!!
Barbi:
még a múltkor akartam Neked írni, hogy olyan jó, a szülinapos összes kép, Csaba onnan leste meg a farmot, Ő is megrendelte Panninak-jó drága a postaköltség :? Nekem az összebújós, kispárnás Leonos kép tetszik a legjobban!!!!!! :wink:
A kutyusotrok is cuki, a nem nagyon trendi!!!!!! :lol:
Duda:
szia elveszett CSAJ!Nati dumájától kidőltem!!!!!!! :lol: hogy álltok a cumikával?Panninak még mindíg van...... :roll: De ma pl.a bölcsiben eszébe sem jutott!
Prüntyi:
mondom én, elképesztően jól áll Neked a smink, mindíg kiszúrom!!!!!!Csini vagy!Tüncsi annyira hasonlít az apukájára szerintem!Jó a tortátok!!!! :wink:

And:
jól vagytok?

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Ayse:
gyerekpálinka!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


a nem=a neve a kutyának!

bocsi, látom van még egy pár elütésem!

mentem is, csóközön!!!

Göndörzsóf:
BOLDOG NÉVNAPOT NEKED!!!!!!!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Sziasztok!

Először is boldog szülinapot az ünnepelteknek!Elnézést,hogy késve és nem nevesítve, de még mindig nem vagyok az igazi. Sőt, tegnap pocsék napom volt....

Majola
Aranyos vagy, hogy azt írtad nem panaszkodom, de Árpi talán mást mondana :wink: :P :?

És köszönöm a válaszokat a GYED-GYES dologra. Asszem megyek betegállományba...

Ma volt az elős bölcsis napunk. Rém büszke vagyok Marcira! Olyan ügyes volt, még rendetrakni is segített. És amikor kimentek az udvarra, akkor nem is keresett , pedig nem voltam szem előtt, bent beszélgettem a bölcsivezetővel.

Képek nagyon édesek. Tüncsi tortáját megenném, meg Lénáé is finom lehet, Petit meghagyom mert a citromos nem az esetem, de nagyon szép lett! :wink:

Barbi
Kiskutya zabálnivaló!

Ne haragudjatok lányok, de megyek, nem vagyok ma sem túl jól.
Tényleg bocs, hogy nem reagálok mostanában, de nincsen egyelőre erőm.

puszi

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Ancsi, nagyon szép Molli baba és az egész családja!

Ayse, köszönöm a recepteket, kipróbálom majd mindet. Ma kapros túrókrémet csináltam :wink: Igaz, csak magamnak, mert apa nem lesz itthon.

Barbi, de édes a kutyus. Meg a fiúk is, ahogy motoroznak.
Szombaton mentünk be Pestre, és Julcsi végig azt mondogatta az úton, hogy Leonkához megyünk :)

Viki, Julcsi múltkor megnézegette a vonalzóinkat és a te kis magzatodéhoz érve közölte: Ez a legjobb.

Julcsival szórakoztató az élet (Duda, látom, Natival is, nagyon édes, amit mondott :) ).
Húztam fel a harisnyáját, erre mondta: Olyan a harisnyám mint a kigyó. Úszik a vizben, mint a kigyó.

És meséket mond, illetve énekel: Volt egyszer egy kisasszony, aki játszott a cicával. Elment a házukba, a cica házába. Ott volt a pelikán... :lol:

Szegény Annának jönnek sorban a fogai és úgy megviseli, hogy csak na. Éjjelente keservesen sir néha, úgy kell elringatni.
Én ehhez mérten jó kipihent vagyok.

KépKép

KépKép
majola
 
 


Jaj, még azt akartam irni, hogy Tüncsi nagyon aranyos szülinapos. Hogyhogy focis tortát kapott? :D

KépKép

KépKép
majola
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

KépKép

KépKép
majola
 
 


Prüntyi!
Nagyon jók a szülinapos képen, de miért focilabdás tortája volt Tüncsinek? :roll:
Egyébként tök jól néz ki :wink:

Hajni!
Nem semmi a bölcsis story......szégyellje magát az ilyen anyuka :evil: :evil:
Először azt hittem azt írod, hogy a kutya nem trendi :lol: :lol:
Gondoltam, végül is egyelőre egy kis szőrgombolyag, még nincs trimmelve, valóban nem trendi :P
De most már értem :wink:
Ma képzeld el, Leon is párna nélkül aludt el, két kisautóval a kezében. Ugye nálunk ujjszopás van a párnát szorongatva... :?

Zsóf!
BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!! TESSÉK JELENTKEZNI! :D

Juci!
Sajnálom, hogy nem javul a helyzet :( :(
Kitartást kívánok!
Ügyesek vagytok a bölcsivel :wink:

Zsuzsa!
Képzeld, mi meg Monoron voltunk szombaton kutyát nézni. Pont ott felétek, csak a vasút után nem jobbra, hanem balra mentünk el.
Gondoltam is rá, hogy beköszönünk, de a tenyésztő is velünk volt, szóval nem lehetett.
Julcsi rém szórakoztató, Gabi is mondta, hogy ritka okos kislány :wink:
Képek nagyon cukik, látom Julcsi is bírja a bogarakat....Leon is imád minden ilyesmit.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Sziasztok,

Totka, köszi! Valóban szeretem a sminket, és aránylag jól is tudom megcsinálni, de itthonra ugye nem igazán teszem...csak így alkalmakkor...Tüncsi valóban tiszta apja! :)

Majola, igazából pöttyös labda akart leni, de mivel nem vittünk "mintát", így mondta, hogy nem akarja, hogy ne olyan legyen mint amilyet elképzeltünk, így már készített labdák alapján válogattunk...így lett focis jellege... :lol:

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Barbi, köszi! :) lásd. fent...:) nagyon édes a kis kutyitok!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok......

....köszönjük a jókivánságaitokat,már sokkal jobban vagyunk! :wink:
Sütöttem is ma muffint!!!! 8)
Erdei gyümölcsös-tejszines verziót,mert Virág ezt kérte,hááát nem épp a legegyszerűbb darabot választotta ki nekem a lelkem... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
De nagyon-nagyon finom lett még Apa is befalt egyet,aki pedig hiresen nem édesszájú és utánna igy nézett :shock: :shock: :shock: :shock: és kérdezte hogy: ezt tényleg te sütötted????! :shock: :shock: :roll: ..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :evil: :evil: :evil:


Tüncsi is olyan kis szép szülinapos!!!! :D

Barbi,
jajj nagyon helyes kutya!!!! :D :D :D
Olyan jó karakteres kispofácskája van!!!! 8)

Majola,
nagyon jó képek....Jucsi az utolsón olyan szép.....mintha tündeföldön járna........ :D :D :D :D

Juci,
Jobbulást és millióóó +++++++++++++++++++++++++++++
Nagyon sokat gondolok Rátok! :wink:

Duda,
Natika változatlanul lenyűgöz a szempilláival...... 8) 8) 8) :D :D :D
Igazából Anyukám mondta ezt a lábbalhajtós kisautót,állotólag nekünk is volt én nem emlékszem rá... :oops: :oops: :oops: ...de Marci imádja!!!! :D :D :D

Ayse,
én nagyon szeretem ezeket a sapikat,mert a hideg szél nem tud a fülecskéjébe fújni és mert szerintem is olyan retro-s ,mint a bőrsapik..... :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8) ...ezt egyébként ha hiszed ha nem marci saját maga választotta a StopShop-ban lévő Kenguruban,
kb.100000000000000000 sapka közül rábökött erre és mondta: "Mama ez Jó lesz!" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:....igyhát megvettük és valóban jó! :wink:


Kuha,
eszméletlen csini vagy naggggggyon sokatfogytál!!!!!!!!! 8) 8) 8) 8) 8) 8) :D :D :D :D
Mostmár nemcsak széparcú de bombázónő is vagy!!! :wink: :D 8)
GRATULAAAAAA!!!!! :D :D :D :D :D :D


GÖNDÖRZSÓÓÓÓÓÓÓÓÓF!!!!! :D :D :D :D
ISTEN ÉLTESSEN ÉS IRJ MÁR PÁR SORT MERT NEKEM SPECIEL HIÁNYZOL!!!!! :D :D :D
Ezt Neked küldjük Marcival és egy nagy puszit! :

Kép
annamami
 
 


na mit szóltok,mennyit irtam??? :wink: :lol: :lol: :lol:
annamami
 
 


Annamami!
Na végre van itt valaki :wink:

Egész délután nincs mit olvasni........

Marci olyan édes kisfiú, el tudom képzelni, ahogy rábök a sapira :D

Muffint milyen könyvből sütöttél? Nekem is aktuális lenne már, jóóó régen csináltam, pedig a fiúk imádják.

Ma Ayse felé cukkinikrém levest csináltam (petrezselyemmel, mert nincs kapor a kertben, nagyi lefagyasztotta télire....), isteni lett, alig kell bele zöldség és egy óóóóriási fazék lett belőle. Mondjuk egy egész nagy tejföl belement :P
Meg lecsós csirkemájat is csináltam rizzsel, húúú az is nagyon fini lett.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Szia Barbi!!! :D :D :D

naaaa,te se irjál már ilyen kajákat!!!!most ettem meg egy muffint és egy óriási narancsot.... :oops: :oops: :oops:

A könyvet Anyukámék ABC-jében vettem kemény 390 magyar forintért!!! :lol: :lol: :lol:
100 muffin recept a cime és nagyon tuti kis könyv!
Ha szeretnéd kölcsönadom! :wink: :D

Neked akartam még irni,hogy én is tettem marci szobájába falvédőt,ami tulajdonképpen egy szőnyeg az IKEA-ból csak én feltettem a falra!
Annak a kiselefántos szines csikos szőnyegnek a hosszabb verziója,ami a fiúknak is van a rajzasztal alatt nálatok.
Szerintem nagyon jól mutat a falon is,majd lefotózom! :D
annamami
 
 


Majd legközelebb megkuksizom a könyvet, oké?! :wink:

Örülök, hogy jobban vagytok, mi is javulgatunk, most Leon van szarabbul, Nolcsi ma még itthon volt, de holnap már megy oviba.

Hú, ez a szőnyeg is tök jó ötlet, főleg mert színben ez megy is a mostani takaró, díszpárna, ágy kombinációhoz.
Ugye nekünk megvan a szőnyeghez való elefántos díszpárna is.

Képet azért megnézném, hogy mivel rögzítetted a falra..... :roll:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


......felszögeltem....... :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
annamami
 
 


és kérem szépen annak a hagymás tojáskrémnek a receptjét amit egyszer ettünk nálatok(nagyid csinálta) és a sajtos izének is amit répával kellett(volna) enni......mmmmmmm...isteni finom volt sajtos pogival is!!!! :lol: :lol: :lol:
annamami
 
 


Értem :lol: :lol: :lol:

Oké, majd holnap leírom, ma már fáradt vagyok hozzá...... :oops:

Fiúknak ma extra rossz napjuk volt, iszonyat elfáradtam estére :(

Gabit 2 óra alatt úgy kiborították, hogy elkezdett üvölteni Leonnal, pedig ő egy birka türelmű ember, eddig kb. 2x kiabált a gyerekekkel........

Remélem holnap jobban ébredünk és kialusszák magukból a hisztit.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


fúúúú,nem semmi szerintem ez a betegség miatt van.......Marci is ezt csinálta ,olyan feszkót rendezett tegnap este,nem akart aludni,1/2 12-kor dőlt ki,én már sirtam a tehetetlenségtől a dühtől és a fáradtságtól.... :cry: :oops: ....még soha ezelőtt nem csinált ilyet...... :roll: :? :shock:


Azt hiszem én is eltűzök alukálni,jó éjt!!!!
annamami
 
 


Nagyon jok a kepek!!!
Kuha nagyon csinos vagy es gergo hatalmasat nott!!

Pruntyi
Tuncsi ennivaloan szep kislany, nekem nagyon tetszik a "pottyes labda" :P biztosan finom is volt!

Barbi,
Fiaidtol el vagyok ajulva, annyira helyesek es annyira csinosak allandoan! Kutyahoz nagy gratula, sajnalom hogy el kellett altatni a masikat, de majd Leti biztosan belopja (bar szerintem a kepek alapjan mar belopta) magat a szivetekbe! Nagyon helyes kiskutya :roll:

Totka
Gratula a munkahelyhez es hogy Panni ennyire ugyes az oviban! Masik anyuka :oops: :oops: :evil: azt hiszem mar irtal errol az anyukarol :shock: , igaz faluban megesik, de akkor is :twisted: :twisted:

Majola,
Nagyon helyeseka lanyok, foleg az utolson Julcsi a mezon, hat ez csodas! Nagyon ugyes lehet a beszeddel, ha valoban igy beszel mar, le a kalappal! Biztosan nem unatkoztok

And
Natival sem lehet, ha ilyen bemondasai vannak! Tok edi ezzel a copfal!

Na mit akartam meg,

Julcsi
Szegeny, megint jol megszendvedsz , dehat kitartas, ajandekba kapsz egy gyonyoru csomagot :lol: :lol:

Annamami,
Marci tok huncut es nagyszeru ez az auto! Olyan valodi regi auto!! Nem csodalom, ha imadja!

Ayse,
Nagyon jonak tunnek a receptek, lementettem oket!

Na, ennyire emlekszem!
Mi megvagyunk, Balazs anyuval, bar minden hetfon viszem azert a dadahoz, felek nehogy nagyon elszokjon! Ezert tegnap este valami Barbiek fele hisztiben volt reszunk nekunk is :cry: Nagyon akaratos gyerek, neha kemeny lecket ad fel nevelesbol! Ugye nemsokara itt a dackorszak is es tudom, ha most engedek, akkor vege! Maskor meg kis angyal!

Olvasgatlak benneteket, de valahogy nem vagyok formaban! Beszedtem valamit, faj a hasam, tegnap egesz este hanytam :x igy van amikor csak olvasasi statuszban vagyok jelen!

Na mentem

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Anikó, jobbulást neked!

Barbi, csak azért nem mondom, hogy kár, hogy nem jöttetek be, mert nem voltunk itthon szombaton. Kár, hogy nem innen lesz a kutyus, akkor jöhetnétek, ha elhozzátok!

And, merre vagy?

KépKép

KépKép
majola
 
 


hahóó

csak életjel :) köszi, hogy már hiányoltok is, pedig alig tűntem el ;)

elkezdődött az angol, ezen a héten járok, úgyhogy Eszti a nagypapival van. van lalkiismeretfurdalásom, pláne, hogy ember is tetézi, de legközelebb kb akkor tudnék erre menni, amikor a tesó is két éves lesz, úgyhogy bevállaltam. szerencsére esztire számíthatok, mint mindig :) :) :)
imádom a csajt. mondjuk este már jó hisztis volt, apját ki is borította, mert állandóan csak az anya kell, de szerencsére nagyon türelmesen lekezeltem, kivételesen ügyes voltam, és utána nem volt semmi gond.
ezek a hisztik nálunk is kezdenek eluralkodni. üvölt, mint a sakál, ezerrel sír, és semmi sem jó, hozzáérni sem lehet. apját meg totál elutasítja, ilyenkor meg pláne. apja meg, mint egy nagy gyereke, megsértődik. én már látom, hogy kettejük között sokszor én leszek a közvetítő... :?
mindenesetre ha van valami ötlet, hogy ezt a hiszti plusz apa nem jó dolgot hogyan kell kezelni, az ne kíméljen, mert félek, hogy elrontom.

na most rohanok a lányért, aztán intenzív együttlét után tanulnom is kell, úgyhogy majd jövök, ahogy tudok :)

annyi mindent reagálnék, de most nem győzném, úgyhogy pusszantás mindenkinek, sok boldog szülinapot, és tegyetek fel minél több képet, mert eszméletlen szép gyerekeink vannak! ;) :D :D

KépKép
KépKép
and
 
 


Sziasztok!

Még teszek 1-2 képet , ezek vasárnap készültek. (kivéve a sapis, az asszem pénteki)

Kép Kép Kép Kép

ez meg a kaja volt: :)
Kép

And!

Hajrá tanfolyam! :)

Barbapapa!

Nagyon édik a kutyusok! :) Na meg persze a fiúk is, ahogy örülnek neki! :)

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Peti ajándékai: anyósomtól kapott egy macis hátizsákot, meg egy kis játékmotort, anyuéktól autópályát, apósomtól egy farmert, egy kirakót, , meg egy lovast, amit egy karral a földön kell tolni, és akkor mozog a paci lába, öcséméktől 2 szép mesekönyvet, tőlünk meg színesceruzakészletet, filctollkészletet, meg egy orvosi táskát, a déditől meg egy csuklós buszt!

Amúgy szegénykém így szülinapja alkalmásból ma megkapta a Prevenar oltást is, de egyelőre nincs baja! :)

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok! :)

Én is adok életjelet! :)
Nincs semmi különös, csak nagyon sok ügyintéznivalóm volt a héten Dani alvásidejében. Délutánonként, amíg jó az idő, az oviból egyenesen megyünk a játszótérre és épp beesünk a kádba, aztán vacsora és alvás.

Nagyon szép képeket tettetek fel! :) :)
Minden szülinapos, kirándulós, autózó és motorozó, réten szaladgáló kisgyerek nagyon édes! :)

Viki,
Én is olyan vonatot gondoltam Daninak a szülinapjára, mint amilyet Peti kapott. Már láttam barátainknál és Daninak is nagyon tetszik. Ráadásul neki nagyon sok játéka van, amiket Benitől örökölt.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Csóközön mindenkinek!! :)

Szilvi:
Tomidnak nagyon boldog szülinapot kívánunk Pannival!!!

Hétfő óta nem volt netünk! :evil: Porszívóztam, és kiment a biztosíték, ami szétlökte a modemet, ma délben kész lett!
Panni szerintem ügyi a bölcsivel, ma kilencre vittem, és 11 kor mentem érte, azt mondják a gondózőnők, hogy még csak nem is hiányolt!Még a héten így megy)annyira nem akarják siettetni, nehogy balul üssön vissza a gyors beszokás), jövő héttől ott is reggelizik, hogy aludni mikortól fog ott, nemtom....

Vannak hülyék a faluban, tény és való, most látom csak...... :evil:

Majola:
nagyon klassz képeket tettél fel, az utolsó a legjobb, olyan MŰVÉSZI!!!!!Annácskának gyors, fájdalommentes fogzást!

Viki:
Peti habos képe cukii!!!! :)



Mentem, sziasztok!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Sziasztok!

Majola
Mezőjáró Julcsi tündéri és a huginak pedig gyors fogzást kívánok!

Ancsi
Gratulálok én is és nagyon szépek vagytok!

Viki
De ennék abból a valamiből ami az étel volt!
Pedig tőlem ilyesmit ritkán hallani mostanában.
Te jól vagy már?
Peti nagyon helyes kis csibész!

And
Hát eredendően az a baja Esztinek, hogy anya hiánya van, ugye?
Legalábbis én így értelmeztem.
Szerintem azon kívül, hogy legyél többet vele, sokat nem tudok tanácsolni. Én legalábbis. Ez meg sejtem, hogy most nem kivitelezhető. Legyen türelmes az apukája :wink:

Hajni
Nem egészen értem a bölcsis megjegyzéseidet, csak annyit hogy nem akarod nyilvánosan kifejteni. Mindenesetre örülök, hogy Panna ilyen ügyesen halad. Tök jó, hogy nem kapkodjátok el.
Hozzátok képest mi még óvatosabban haladunk. Mi fél órákkal emeljük a bent töltött időt és csak a jövő héttől fogok eljönni. Először pár percre, aztán azt is növeljük.
Mondjuk nekem könnyű, én ráérek.

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Ééééés Tomit Isten éltesse sokáig!

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk Szlovénáiából.
Hát hogy én hogy éreztem magam azt hagyjuk férjem családjával, de legalább Lénának jó volt, és ez a legfontosabb.
Egy pozitivum legalább volt még..hogy nem volt allergiám :P
A többit az jobb ha hagyjuk :evil: :evil: :evil: :evil: :( :( :( :evil: :evil: :( :( :( :(

Köszönjük szépen a sok bókot amit kaptunk.
Kuha :oops: :oops: még bele is pirulok :wink: :wink:

Bölcsisek!

Nagyon ügyesen haladtok mindannyian :P
Ez nagy optimizmussal tölt el engem is :P
Akkor ezek szerint lehet hogy mégsem olyan nagy katasztrófa ez :roll: :roll: :roll:
Mondjuk biztos lesznek mélypontok, csak nem most azonnal.
Emlékszem talán D.Tóth Krisztának van/volt rovata a Nők Lapjában, és pont ő is arról számolt be, hogy a nagyobb trauma nem azonnal hanem 1-2 hónap múlva jelentkezett.
Na de hát reméljük ez mindannyiunkat elkerül.

Barbi!

Éljen az új kutyus. :P

Viki!
Mindig megdöbbenek hogy mennyire hasonlit Rád Peti. :wink:

Prüntyi!

Tényleg jól nézel ki :P csak nekem szembetűnően soványkának tűnsz :roll: :roll: :roll:
Jól látom vagy csak a kép csal???
Na majd teszek fel képet (pocisat, fürdőruhásat)..na szóval én fentieket nem mondhatom el magamról :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja és Tüncsinek nagyon nagylányos a frizurája :wink:

Ancsi!

Isten hozott megint köztünk :P
Nagyon várom a beszámolódat, és nagyon szép család vagytok :)

Majola!

Bájosak a csajok :)

na majd folyt csak rohannom kell...

Ja a toxoplazma leletem negativ lett :P :P :P

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
megann
 
 


Nagyon szép és aranyos képeket tettetek fel!

Julcsi a mezőn.......... erre nincsemek is szavak! Gratula a fotósnak is! :D

Engem ma leterített egy torokfájás.
Magatehetetlenül heverésztem a kanapén, miközben Andris játszott. Odajön hozzám, aszongya:
- Szejecc?
- Szeretlek! - mondom.
- Én is szejetlek, tudod! - mondja ő. Hát ne csorogjon el az anyai szív? És ha még lehet fokozni, megigazította a takarómat és azt mondta:
- Ajudoj szépen! :D:D:D

ayse
 
 


Nézzétek lányok...
Őrült nagy a hasam...17-18. hét :oops: :roll: :oops: :roll: :oops:
Lénával kb 25 hetes terhesen volt ilyen :oops:
Mi lesz ebből????? :roll: :roll: :roll:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok,

Megann, nagyon szép poci...és ne izgulj (én is izgultam), de ez a gyors növekedés belassul, és félidő után normalizálódik...én most kb ugyan akkora pocival büszkélkedem kb, mint annó Tüncsivel...örülj neki, hamarabb mutogathatod... :wink:
soványság....hm, ugyan nem teszek ellene semmit, de még csak +4 kilónál tarok..., most léptem át a 60-at, és örülök is, mert nem tudom meddíg és mekkora terhet bírnak a viszereim... :cry:

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Tominak nagyon boldog születésnapot kívánunk! :D:D:D

ayse
 
 


Szép jó estét!


Délután voltunk barátnőmnél babázni(tudjátok, Ő Jázmin).Olyan jó volt a kezemben tartani!!!!!! :D :D Panni már akkora mellette, olyan furi, repül az idő!
De ki is akadtam(nem is én lennék), barátnőmnek vissza kell menni dec.3-tól dolgozni, a kisbaba akkor lesz 4.5 hónapos!(még szopik, tejcsi van bőven)Ő is eü.-is, de sztem Neki jobb helye van, mint pl.az enyém-pedig ez sem rossz.
Beszéltük is, ha a férjeink min.400e hoznának haza, nem lennének ilyen gondok.De a mai világban egy jó munkahely......Mondjuk van segítsége, és a férje igazi MINTAAPA, érdemes volt szülnie! :)

Panna béna anyja meg nem vitt pelust(csak ami a buszon rajta volt), és Panna meg bekakilt(sztem az őrlőfogai bújnak).
Ill.vettünk Pannának bölcsibe való alvó "nyunyát", mert tuti, hogy az itthonit egyszer otthagynánk.Cuki piros kutyuli, a kendő négy sarka csomós-na ez nálunk a "Nyunya".
Nemtom ki hogy használja, hallottam már rongyi, nyálkendő néven is! :lol:


Megann:
csini vagy, sehol egy gramm felesleg, a pocid meg tényleg szép nagy!
Juci:
sajnálom, hogy még mindíg nem vagy jól!Pocilakó nevét tudjátok már?Publikus?
Húú, vannak nálunk a bölcsiben olyan kisgyerekek, akiknek két!!!!!!nap alatt kell beszokni, és kész, anyukának menni kell sos dolgozni!
A gondozónők szerint Pannival nem lesz gond, bár azt mondják, minden kicsin előbb-utóbb valamilyen formában kijön a közösségi élet(ahogy Megann is írta)
Olyan példákat hoztak fel a tapasztalatuk alapján, hogy nagyon anyásak lettek, éjjel többször keltek, stb.
Jázmin pelusát kapta meg, ami 9 kg ig jó! :lol: :lol:

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Na ezt meg hogy csináltam???? :oops: :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: Az a sor hogy "Jázmin pelusát kapta meg"az az őrlőfogas zárojeles után gondoltam, meg írtam is!

Művelek néha érdekes dolgokat...... 8) :oops: :lol: :twisted:

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


TOMINAK NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KIVÁNUNK!!!! :D :D :D


Megannpocak szép. :D


Ayse,
torokfájs. :( :( :(

Andriska. :D :D :D ...és még mondja valaki,hogy nem jó ha az embernek kisfia van!!! :P :P :P 8) 8) 8) :D :D :D

A szerek nevei,amiket kértél:

SULFUR IODATUM 9 CH
EUGENIA JAMBOSA 5CH
ATROPA BELLADONNA 9CH

...mindegyikből 3x5 bogyeszt bekapni. :wink:


Barbi,
hogy vagytok????? :roll: :roll: :roll:
annamami
 
 


Jó Reggelt...... :D

......hol van mindenki????! :roll:
annamami
 
 


Sziasztok!

Először is Tominak nagyon boldog szülinapot kívánok, így utólag, de tegnap esküszöm, még be sem kapcsoltam a gépet! :oops:

Megann!

Nagyon csini pocid van! Grat a toxoplazma - -hoz! :) Nekem meg 0,89 MoM lett az afp-m, tehát én is örülök!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D A többi értéket nem tudom, mert telcsin érdeklődtem, de azt mondta az asszisztensnő, hogy minden oké! :)

Juci!

Töltött hús és francia sali! :wink: Köszönöm, én már egyre jobban vagyok, habár tegnap megint hánytam reggel, de előtte vagy 8 napig semmi bajom nem volt :) Viszont esténként, már 3 napja baromira keményedik a pocim, ami kissé aggaszt, asszem ez lesz a dokinál az eslő kérdésem, egyelőre szedem a magnesiumot, attól mindig jobb lesz kicsit! :( Petivel ilyen 39+2-nél volt először :shock: :shock: :shock:
Te hogy vagy, múlik már a hányinger???? UH-ra mikor mész?

Ayse!

Torokfájás :(

Petinek egyelőre szerencsére semmi baja nem lett a Prevenartól, még a helye sem pirosodott be! :) Remélem már nem is lesz semmi! :)

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Megann
Nagyon csinosak vagytok! Nem is olyan nagy a pocid!
Én eleve bátornak tartottalak a kiruccanással, sajnálom hogy nem sikerült túl jól.
Toxoplazmát hol csináltattad meg?

Viki
De jó, hogy jók az eredmények!
És hogy jól vagy. Én ezt magamról sajnos nem mondhatom el. Próbálok a a kórházhoz viszonyítani, mert ahhoz képest jobb a helyzet.
Uh kb 3 hét múlva lesz. A dokimnál van uhgép és minden alkalommal megnézzük a babát.

Panna
2 nap???? A szívem szakadna meg...
De a barátnőd esete sem semmi... Mi lesz a babával????

Ayse
Jobbulást kívánok! Andris tényleg nagyon drága!

Prüntyi
A viszereidre nem segít semmi?Harisnya? Kencék?

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Ja és képzlejétek ma 45 percre elváltunk a bölcsiben egymástól.
Nélkülem ment ki az udvarra. Csak addig sírt amíg felöltöztek, utána rohant játszani! 8) Nagyon büszke vagyok ám! :P

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Csak gyors bekukk!

Viki!

AFP :)

Juci!

A Hungária körúton van egy magánlabor. Interlab a neve, az interneten is rajta vannak. 7400 pénzbe került.
Majd aládugom a háziorvosom orra alá a számlát..hogy ennyit fizettem az ő pancserkodása miatt :evil: :evil:

(Utazás: ha én is olyan ramatyul lennék mint Te, hidd el meg se fordulna a fejembe hogy a sarki fűszeresnél távolabbi utra induljak :( :? , amúgy még mindig emésztem az utazást és második napja forrongok itthon magamban és este a férjemnek...szegény..szar lehet neki, és tudja is hogy igazam van, csak hát sem ideje, sem kedve nincs konfrontálódni.)

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann,
Sajnálom, hogy nem volt kedvedre az utazás, de szerencse, hogy Léna jól érezte magát. (Nálunk nekem nincs gyomrom állandóan konfrontálódni. :()
A pocakod csinos. :) Léna meg édes a képeken! :)

Juci,
Marci nagyon ügyes a bölcsiben! Csak így tovább! :)
Neked meg jobb napokat :!: :!:

Totka,
Ti is ügyesek vagytok Pannával! :)
Én is azt kérdezem, hogy mi lesz a barátnőd babájával? Csak nem bölcsis lesz 4,5 hónaposan? :( :(
Tudom, hogy könnyen dumálok, mert a mi anyagi helyzetünk elég rendezett, (koppkoppkopp) de beleőrülnék, ha vissza kéne mennem dolgozni 4,5 hónap után és otthagyni azt a pici babát. Nem tudta a barátnőd, hogy így lesz? Nem tudják másképp megoldani? Ő még sokáig gyedet kap, az mégis több, mint a gyes?

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Ayse,
Andris nagyon édes! :) Olyan kedves kisfiú! :) Ha így haladtok, a menyed imába foglalja majd a neved! :)
Jobbulást a torkodnak!

Viki,
Éljen a jó AFP eredmény! Legalább amiatt sem kell tovább izgulni!

Thomasanne,
Tominak (1 nap késéssel :() BOLDOG 2. SZÜLINAPOT kívánunk! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Sziasztok!

Először is :!:

Thomasanne!
TOMINAK UTÓLAG IS NAGYON BOLDOG 2. SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!!!!! :D :D :D :D

Anikó!
Köszi :D Mármint a dícséretet a fiúkra :wink:
Remélem már jobban vagy!

Zsuzsa!
Majd meglátogatunk Titeket kutyástól, jó?! :wink:

And!
Kitartást az angolhoz!
Nekünk is el kéne kezdeni az olaszt, de a betegség most olyan szinten betett, még mindig fáj a torkom, Leon tiszta takony....... :(

Viki!
Habos Peti nagyon cuki, szuper az autópálya is. :D
AFP :D

Megann!
Sajnálom, hoyg nem érezted jól magad Szlovéniában :(
Viszont a képek szuperek, pocid nagyon csini, veled egyetemben, Léna meg elbűvölő, mint mindig. :D

Ayse!
Jobbulást Nektek is, remélem már jobban vagytok!
Andrisduma :D :D :D

Hajni!
Jesszusom, hogy fog barátnőd dolgozni egy 4,5 hónapos baba mellett????? :shock: :shock: :shock:
Hogy akarja szoptatni? Vagy tápszereznek majd?
Hú, nem lehet könnyű :(
De miért is kell visszamennie dolgozni? Nem rughatják ki a melóból, nem?! :roll:

Annamami!
Vagyok :P

Juci!
Sajnálom, hogy nem javul a rosszullét :(
Viszont Marcinak gratula a bölcsihez :D

Rólunk:
Nolcsi most kezd sztrájkolni az oviban :(
Nem akar enni, aludni mondjuk eddig se aludt.....szerencsénkre egy tündér az ovónéni (mind a kettő).
Minden reggel úgy hagyom ott, hogy felveszi Nolcsit, simizi a fejét, puszilgatja, leül vele a székre és együtt reggeliznek.
Tegnap délután az ovónéni már olyan ideges volt, hogy Noel nem evett szinte semmit aznap, hogy rohangált utána a vajas kenyérrel és falatonként etette.......meg mesélt neki közben.....
Nem is hallottam még ilyet, de tény, hogy csüngenek rajta a gyerekek, úgy imádják.
Ma volt először tornaóra, már itthon sírt, hogy ő nem akar tornázni...Bent az oviban is rákezdte, erre Zsuzska néni mondta neki, hogy ha nem akar nem kell, meg ez csak játék lesz, stb.
Kíváncsi vagyok, mi volt :roll:
Nagyon jó programok vannak, mennek almaszüretre, állatkertbe egy évben 2x, lesz állatok napja, amit ünnepelnek, tavasszal ég napja, amikor kékben mennek, víz napja, amikor zöldben, madarak, fák napja, amikor színesben, tavaszköszöntő nap, viszik őket piacra, telkekre szüretre, stb.
Nagyon a természet szeretet van középpontban, aminek én nagyon örülök, mi is imádjuk az állatokat, természetet.

Leon még 1 hétig van itthon, aztán kezdődik a bölcsi.....

Ma megyünk ovi után Lettiért, tegnap voltunk vásárolni neki tápot, meg játékot, tálakat, sampont, fésűt, jutalom falatokat.....
Tiszta izgalomban vannak a fiúk, de én is :P

Na asszem bepótoltam az elmúlt 2 napot :oops:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Barbi,
Először is jobbulást!
Nagyon drukkolok, hogy Nolcsi megszeresse az ovit! Amit leírsz az óvónénikről és az oviról az nagyon pozitív. Ez vegyes csoport? Sok kicsi van Nolcsin kívül?
Azt kell, hogy mondjam, 3 év tapasztalattal a hátam mögött, hogy rendesen szerencsérek vagytok, hogy ilyen helyre került Nolcsi.
Képzeld, ha nem így bánnának vele, akkor még jobban utálná. És nem is lenne oka, hogy megszeresse. Sajnos van sok negatív példa is.
De ha ilyen szépen bánnak vele, talán könnyebben beszokik és nem betörik, mintha egy kevésbé kedves és türelmes óvónénije lenne.
Beni most kezdte a 4. évét, mivel évvesztes és nagyon nincs ínyére oviba járni, ma például nem akart menni úszni, mert a múlt héten az egyik feladat nem sikerült a kis maximalistámnak. Az egyik óvónénink ilyen kedves, simogatós, vigasztalós, szerencsére ő volt reggel. Rögtön jött, bíztatta, nyugtatta. A másik sokkal keményebb, nála nem is szokott pityeregni.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?