Új privát üzeneted érkezett!

Pirus, az egyes kórteremben Kép
De azt hallottam, hogy a nõgyógyászaton van egyágyas szoba. Ennek még nem jártam utána.
Solya
solya
 
 


Annamari: Hát mert fájt a hasam alja s ki tudja mivel ugye bent vágtak ketté mit fogok érezni pl a végénKépKép, vagy mi van ha a hasam miatt fáj...
Picus
Picus
 


Sziasztok!!!

Na, akkor az egyes kórteremben voltam. Igazán csak mondták, hogy aburtuszos, egy aburtuszos se volt, csak pár "kissebbségi" anyuka, akiknek a cigi, meg egyébb okok miatt a PIC - en volt a koraszülött babájuk. Tényleg nincs se mérleg, se pelenkázó, vagyis az 1-es nem room-ing szoba..Szóval, itt lettem volna végig. Mitõl VIP a VIP szoba? Az Ica nõvértõl, vagy egyébként van még valami? Én is a Margitra voksolnék így ismeretlenül, mert nagyon nagyon kedvesen istápolta a mellettem vajúdó anyukát. Õ az a középkorú, vékonyka kicsi törékeny nõ, nem???
Solya! Hogyhogy lekéste a dokink a kitolást????? ( Nem baj, azért imádom, a lényeg, a finisre toldozásra odaért )
Olyan lökött az az ember egyébként (jó értelemben) felhívom. A beszélgetés eleje:
- Jó napot kívánok Doktor Úr. Ladányiné vagyok, nem tudom, emlékszik e még rám.....
- ( felszabadult felnyögés-röhögés) Magára ne emlékeznék, ne vicceljen !!!!!!!!!


Pusza: Kata
LadányiKata (ladán
 

 
 

Kata,
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKép a telefonbeszélgetéseden.

Csak majdnem lekéste a kitolást! Azért a lényegre odaért, csak szomszédolt a császárnál. Kép
Margitról van kép valaki, azt hiszem Pirusék albumában. Megkeresem és belinkelem. Kép

Solya
solya
 
 


Kata, remélem Pirus nem haragszik meg! Kép

[url=http://babanet.hu/album/main.php?album=169&page=1&image=1706" TARGET="_top]http://babanet.hu/album/main.php?album=169&page=1&image=1706[/url]
[url=http://babanet.hu/album/main.php?album=169&page=1&image=1709" TARGET="_top]http://babanet.hu/album/main.php?album=169&page=1&image=1709[/url]

Solya
solya
 
 


Solya!

Pirus nem haragszik meg, sõt! Örülünk az ingyenreklámnak!Kép

Most már értem, a 121-es kórteremre gondolsz! Ott nem jártam! De jobb is!

Kata! A VIP szoba a 127-128-as, semmi különbség nincs a felszerelésben a többihez képest, vagyis az egyeshez képest vanKép Annyi, hogy az Ica nõvér birodalma, aki köztudottan nagyon kedves és segítõkész, de én nem találkoztam vele. Így is jól megvoltunkKép Ráadásul tök jófej szobatársaim voltakKép
A kisebbségi anyukákról a véleményem: KépKépKép Én január végén szültem, õk szülés után félóránként jártak le cigizni papucsban és köntösben. Hát, nem szívesen lettem volna velük egy szobában. Képzelhetitek milyen dohányszag lehet ott. Margit mesélte, hogy az eyik ilyen kismamát le kellett kötözni, mert a vajúdóban rá akart gyújtani. A terhes pathológia is tele van velük, az orvosom szerint nem véletlenülKép
Ha már itt tartunk, mit szóltok az egri kórház-botrányhoz?

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Pirus,
szerintem szörnyû, ha tényleg így történt. (A sterilizálásról beszélek elsõsorban.) Kép De, én feküdtem egy kórteremben a 3. babáját világra hozó 22 éves roma lánnyal/asszonnyal (ráadásul a VIP-ben Kép), és semmi kifogásom sem volt ellene. Az egyetlen dolog, amit furcsállottam, az a tangája volt. Kép Igaz, császárral szült, de akkor is. Kép Ja, és megpróbált megtanítani minket arra, hogy lehet ingyen telefonálni mobilról. Kép Csendben jegyzem meg, szerintem nem csak Egerben figyelnek erre a kórházi dolgozók. Fõleg szülészeten. Amiben nem kevés szerep jut a pénznek. Volt már itt fentebb parázás, hogy mi lesz, ha... Pirus, pont Te voltál, nem? Kép
Azt kell mondjam, embere válogatja.

Örülök, hogy örülsz! Kép

Solya
solya
 
 


Solya!

Hát, én nekem más a véleményem az egészrõl Kép, de errõl már beszéltünk. Én paráztam és örülök, hogy nem kerültem egy kórterembe velük.
Tudod, Solya, nekem volt annyi kapcsolatom romákkal (14 éves koromig laktak a szomszédban, a zsámbéki premontrei iskolában eltöltött gyakorlat), hogy ne legyenek illúzióim.
Örülök, hogy neked vannak pozitív tapasztalataid, szerencsés vagy!Kép
Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Pirus,
vannak ám negatívok is! Én is olyan környéken laktam sokáig, ahol sötétedés után nem mentünk át. És a közértbe rendszeresen betörtek. Kép
Pont ezért írtam, hogy igazából nem jelentett semmit, hogy roma volt a kórteremben.
Más. Hazafelé utaztam egyedül két gyerekkel, vonaton, 8 órás az út. Amikor megláttam, hogy pár kabinnal mellettünk egy roma család utazik, nyeltem egy nagyot és végig paráztam volna, ha nem lett volna oly jó két fickó és nem ült volna be a kabinba. KépKép Szóval az elõítéletek nálam is rendesen el lettek ültetve. Csak megpróbálok nem általánosítani. Persze az egész óton színüket sem láttam, hangjukat sem hallottam, pár órán belül elfelejtettem, hogy ott vannak. Kép
Az is igaz, hogy közvetlen közelrõl még nem volt szerencsém.

Ha nem gond, mesélnél arról az idõszakról, ill. a gyakorlatról, miért volt olyan rossz?

solya
Solya
solya
 
 


sziasztok!Kép

Nekem megint megjöttKép( Amiben 2 rossz dolog is van: 1. nem lesz baba!
2. Ma vagyok a 25!! napon. Mi lesz ezentúl, háromhetente mensizek?!!!! Ez hihetetlen!!!! Mondjuk megfigyeltem, hogyha a bal petefészkemben érik mega pete, (mûtött felem), akkor rövidebb a ciklus. Na de 25 nap???!!!!!! Ez nem kóros?

Szóval a szülés utáni szex jobb, mint addig? NaKép Ez újdonság, mindenesetre már-már új perspektívákat nyit lelki szemeim elõtt. Mert ugye most sincs okom panaszra, sõt, és ha ez még fokozódik, akkor az már maga a Paradicsom!Kép

Annamari: és te nem érzel valami jeleketKép))) Drukkolok ám! Balázskának emg jobbulást!

Kata: azért még ne add felKép Ki tudja!!!

Lányok, nekem a barátnõm, aki tanít, azt mondta, hogy neki nincsenek elõítéletei a romákkal kapcsolatban, de amikor a Schöpf-Mérey-ben szült, akkor inkább fizette e a kétágyas szobát, hogy ne kerüljön velük egy szobába. Kép


shine
shine
 
 


Solya!

Rengeteget tudnék mesélniKép Ha lesz egy kis idõm megteszem priviben, mert lehet nagyon OFF lenne itt, jó?
Ismered egyébként a zsámbéki premontrei iskolát?

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Kata: nekem Femike volt a szulesznom. Tolem vettetek ezt az ormesterseget, pedig szo sincs rola! (Anna tuti leszedi a fejemetKép). Csak nem hagyta, hogy elhagyjam magam a vajudas legelejen. Es ez szerintem nem baj...

Ja es o is megprobalt Ica nenis szobaba dugni a keresemre, de sajna telthaz volt, egy azaz 1 db agy volt ures az egesz gyermekagyon..Ja es azert Ica nover egyszer tiszteletet tett ott is, meg meg is igerte nekem, hogy megmutatja a helyes mellretetelt, aztan megfeledkezett rolam.Kép

En egyebkent kisebbsegi anyukakkal voltam egy szobaban, de egyik sem bagozott. Normalisak voltak, csak hat az intelligenciaszintjuk..A legmagasabb vegzettsegu 8 osztalyt vegzett, asszem ezzel mindent elmondtam. De egyebkent egesz normalisak voltak.Kép

Pirus! Azert en csak azt mondanam, hogy attol, mert nehany romarol rossz tapasztalatot szereztel, nem szabad altalanositani, hogy mindegyik olyan. Nem bezselve arrol, hogy hany magyar ember lop, csal, hazudik. Szepen neznenk ki, ha altalanositananak, mondjuk a kulfoldiek.

orsoly
orsoly
 
 


Orsoly!

Nem általánosítok, nem állítottam olyat, hogy minden roma ilyen és olyan. Egyszerûen csak nem szeretem õket. A spenótot sem szeretem, mégsem kell miatta magyarázkodnom. Ettõl még, természetesen, mindenki úgy érez, ahogy akar. De én isKép

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Lányok! Lányok!
Azt hiszem nem szabadna ilyen irányban elmennetek!!!! Tudjátok mindenki színesbörû különben nem látszanánk. Általánosítani soha nem szabad. Én egy 15 éves cigány kislánnyal feküdtem egy szobában és tisztább kedvesebb volt mint az összes anyuka egybevéve. Õ segített nekem (elsõ gyerekes anyuka lévén) nagyon sok mindenben. Nagyon kedves és segítõkész volt. És nemcsak a romák dohányoznak, hanem mások is a folyosón. Vannak a romák és a magyarok között is jók és rosszak. És Pirus! A spenót és az ember között azt hiszem van egy kis különbség...
Én is mondhatnám, hogy nem szeretem a szõke hajú kétgyerekes anyukákat, mert tegnap a TV-ben láttam, hogy veri a gyerekeit (persze ez csak egy példa, de szemléltetésnek azt hiszem elég.) Sohasem szabad nem szeretni valakit csak azért mert ilyen vagy olyan. Mindenhol vannak jó és rossz emberek. Nem vagyok cigány származású, de nekik egy teljesen más mentalitásuk van olyan mint egy igazi déli nép csak a magyar társadalom nagy része ezt nem tudja tolerálni. Bezzeg az olaszokat vagy a görögöket igen. Csak tolerancia szükséges, ami azt hiszem az ember egyik legfontosabb erénye. Vagy ti nem így látjátok?
Szilvi
Névtelen
 


Szilvi!

Nem gondolod, hogy a semmibõl elõbukkanó ilyen megjegyzésed tesz rá egy lapáttal arra a témára, amit éppen az imént zártam le a részemrõl?
Mind nagyon szép, amit írtál, bár egyben kicsit közhelyes is. Sokat nem változott tõle a véleményem. A lányok majd eldöntik óhajtanak e velem továbbra is kommunikálni. Ezt a véleménykülönbséget leszámítva, azt hiszem, jól el társalgunk itt, már vagy 1 éveKép
Vagy a tolerancia csak egyirányú?
(A te véleményedet is szívesen olvastam volna más témáknál is, például, hogy milyen volt a szülésed a Klinikán és milyen tapasztalatokkal távoztál!)

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Pirus! Bocsi, en is Szilvivel ertek egyet, de hogy ne fajuljon el a dolog, hanyagoljuk!Kép

orsoly

Ps: azert az meg kikivankozik, hogy a spenot jobbara egyizu, mig az emberek mind masok ugyebarKép
orsoly
 
 


Lányok,
tényleg nem ér meg ennyit, de ha az emberek mások, a véleményük is lehet más. Ha toleráljuk a cigányságot, egy egészséges szintû félelmet miért nem tudunk tolerálni? Kép

Szilvi,
tényleg mesélhetnél! Kép

Solya
solya
 
 


Solya irtam neked mejltKép

orsoly
orsoly
 
 


Én is neked! Kép
Solya
solya
 
 


Sziasztok!

Jobbnál jobb témákat bírtok elõszedni Kép Elõbb a szex, aztán a romák...
Azért is elmondom, mert különben felrobbanok: én nem szeretem a romákat, úgy általában. És erre az álláspontra nem azért jutottam, mert terhesen bagóznak. Elsõ emlékem róluk 6 évesen született 1. osztályban, mikor egy roma kislány osztálytársam (12 éves volt!) a hajamnál fogva húzott volna végig a földön, mert nem néztem meg, hogy hogy pisil. Még egy-két ilyen ártalmatlan eset után 19 éves koromban megkéselt egy cigány. Akkor elég sok lánnyal történt ez, ugyanaz a pasi követte el, persze nem kapták el. 3 éve betörtek a házunkba és teljesen kifosztották (szaloncukortól a fotelig mindent elvittek), fél évvel késõbb úgy törtek be, hogy anyukám otthon aludt, kintrõl zavarták meg õket, mikor benyitottak anyukámhoz, csak ezért nem bántották Kép Elkapták õket, de bizonyíték hiányában megúszták. Szülés után betettek hozzánk egy echte romát, meg egy roma-gyanús lányt. Nem hazudok, olyan büdösek voltak, hogy forgott a gyomrom. Legfrissebb élményem pedig: ma a villamoson veszekedett egy roma pár, pasi kezén 1-2 éves gyerek. Vita tárgya: asszony barátját lecsukták, aki ingyen szerzett kábítószert és most akkor hogyan tovább???
Azt kell mondjam, én még nem találkoztam rendes cigánnyal KépKép

Shine!
feszülget a hasam, de szerintem ez a felfázás utóhatása. Majd ha a mellem feszülget, annak örülni fogok!!! KépKép

Bocs a kirohanásért, de majd ha valaki mesél nekem pozitív tapasztalatot romákról, mondjuk olyanokról, akik néha dolgoznak és mosdanak is, talán másképp fogok gondolkozni.
Annamari
muter
 
 


Témát mostantól hanyagolom, és szerintem nem is erre a kedves kismamáknak szóló oldalra való, de egyszerûen kikivánkozott belölem. Egyébként a közhely pont azért közhely mert az lenne jó, ami közhely. De azt hiszem, hogy fejezzük be ezt a dolgot, mert ez nem erre a fórumra való.Szüléstörténetról pedig ha nem haragszotok inkább nem mesélek, mert csak ritkán jutok internet közelébe és ritkán olvasgatom a babanetet, de én is itt szültem a II Klinikán és néha beleolvasgatok a topicba.
Szilvi
Névtelen
 


Annamari
KépKépKép

Nem akartam elmondani, de megteszem, hátha megérti valaki, akinek lánya van. 18 éves koromban, érettségi elõtt a véletlennek köszönhettem, hogy nem erõszakolt meg két cigány fiúKép Csak a pótérettségire tudtam elmenni szóbelizni és utána egy orvosnõ javaslatára, levegõváltozás címen mentem el egy évre Angliába.
Sikerült 'kigyógyulnom' belõle, de ha belegondolok mi történhetett volna...KépKépKép

Más! Képzeljétek ma mentünk kontrollmérésre a dokinõhöz és Zsombor kemény 20 gr-ot 'hízott', szóval semmitKép Már 3 hete stagnál a súlya, úgy, hogy napi 6 alkalommal szopizik 150-170 gr-ot. A dokinéni mondta, hogy anyatejes babáknál ritkán elõfordul, hogy vashiány miatt nem tud a tej felszívódniKép vagy mi. Ha jövõ héten sincs változás, megyünk vérvételre. Remélem ez megoldja a problémánkat. Másra nem tud gyanakodni, mert szépen, ügyesen szopizik, 10-12 órát alszik éjszaka ébredés nélkül és nem tûnik éhesnek semKép Nagyon nyugis babaKép Szóval remélem csak ez a baj, mert erre majd kapunk vas cseppeket.
Viszont, hogy legyen jó hír is: hétfõn a neurológusnõ megdicsérte Zsombit, mert nagyon szépen fejlõdik és már nyoma sincs a feszített izomzatának, csak a nyakánál vett észre még egy kis 'hibát'. Ha minden jól megy júliusban abbahagyhatjuk a Dévény-kezelést! Az nagyon jó lesz, mert még mindig végigüvölti, szegénykémKép
Írtóra örülök, hogy idejében észrevették és megkezdhettük a kezelést!

Na megyek, mert még elcsábítom a férjemetKépKépKép

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Kár Szilvi, mert ha roma-ügyben el tudtad mondani a véleményedet, Klinika-ügyben is érdekelt volna, pláne, hogy errõl szól a topic....Nekem is megvan a véleményem, de ezt tényleg nem akarom itt firtatni.

Más: Nincs bajom Femmikével, nála szeretném szülni a következõt, csak zat nem tudom, érdemes-e "szülésznõt választani" mivel ugye az elsõ császár volt, 70% az esélyem, hogy ez is az lesz (ha lesz), és szegény Femmikét is aznap berángattam délre (reggel 8-kor ment haza), és estig ott volt velem, és azt hiszem, este 8-tól dolgozott volna amúgy is...de lehet, hogy visszafelé egy napot tévedek, és elõzõ este ment haza....szóval, tök potyára jött be szegény.....
Kár hogy ide nem jár, tudna több infót a szülõszobáról, meg hasonlók. Amúgy lehet, hogy tényleg nem volt máshol hely, azért kerültünk oda (a 121-be) de nekem akkor is negaTÍV élményként maradt meg, hiszen a szülés óta alig láttam a petit, és alig vártam, hogya gyerekágyra kerüljek, erre ott se kaphattam meg....pedig azt vártam, hogy aznap éjjel már eggyütt alszunk...s lõn, addig rágtam a nõvérek fülét, amíg lett szabad szoba....igaz, haza is mehettek idõközben....
na mindegyKép
Egy dolgot próbálok majd kialkudni, (nem tudom, hogyan) hogy a mûtét (ha az lesz) után már másnaptól szopizhasson a kicsi) Mert így Petinél a 3. napon kezdtük el totál bedurrant cicikkel, fejtem éjjel nappal, nem volt jó...Kép
Na menek... Nem tudjátok, van-e már valami érzéstelenítés a klinikán????? Csak altatásban császároznak továbbra is???? Ezt fõleg a szopi miatt kérdemKép

Szülõszobainfót továbbra is!!!!

pusz: Kata
LadányiKata (ladán
 


Kata: van mar epidural a klinikan is, es ha programcsaszid lesz, akkor tuti lehet ezt kerniKép

orsoly
orsoly
 
 


Kata!
Tényleg van epidurál, amikor én szültem két anesztes is volt bent, aki beadhatja, mert sajnos egy nagyon komoly mûtétet hajtottak végre egy császáros kismamánKép
Én úgy készültem, hogy nem kérek és szerencsére nem is volt rá szükségKép

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Lányok!
Annyit írtatok, hogy most már elavult, csak annyit szólok hozzá roma dologhoz, hogy nekem mindkétszer volt roma szobatársam a gyerekágyon, elsõre irtó helyes csaj volt, 14 éves, rendesen végigcsinálta a terhesgondozást, felkészítésre járt, stb, egy szavunk nem lehetett ellene, jött utána két "fehér" lány, hát azok órákra eltûnedeztek, mi ringattuk a babákat, annyira üvöltöttek, el is vitték tõlük a csecsemõre. Viszont legalább nem voltak túl büdösek, csak a bagótól. Másodszorra tavaly na hagyjuk, brrrrrr. Szegény nõ, látszott rajta hogy borzasztó szegény, a PIC-en volt a gyereke (az ötödik), de hát iszonyú büdös volt, és komolyan mondom, hogy nézegette, mik vannak az éjjeliszekrényeken, úgyhogy amint kiment, megbeszéltük, hogy valaki mindig benn marad a szobában. Aztán én már este mehettem haza, nemtom, mi volt késõbb.


Pirus, Annamari!
Borzasztó, mi történt veletek!!

Én nem igazán értem, hogy a 7-es és a 8-as mért VIP-es szoba. Az Ica néni miatt?
Örömmel hallom az epidurált, hát én már lemaradtam róla, de sose lehet tudni.

angi
angi
 
 


Sziasztok
Kata.Tõlem mivel programcsaszim volt megkérdezték mit szeretnék...altatást választottam de rá akartak beszélni a gerincérzéstelenítésre.
A PÁrom is aggitált de aki betoji az betoji és alszikKépKép
Picus
Picus
 


Picus!
Én is aludnék, ha már lehet választani.
Annamarinak meg se engedték volna, hogy válasszon, ugye? Kép
Bocs, remélem nem haragszol.
a.
angi
 
 


Annamari, küldtem egy mélt, de aszonta inaktív. Kép
Solya
solya
 
 


Sziasztok!

Annamarinak miért nem kérdezték???

Hát, jobb, ha alszik az ember, de utánna kb fél évig szörnyû halálközeli-rémálmaim voltak az altatás miatt. Az epiduráltól jobban félek, de 1.) Apa bennlehet (Ugye????) nameg nem maradok le a gyermekem születésérõl, tényleg engem lát meg elõször, aztán ha az intenzívre tolnak, csak velem lehet????

Megyek, mert Peti tombol, mert le akar menniKép


Kata puszi
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok!

Solya!
Azért megkaptam, elolvastam és tényleg örülök, hogy vannak pozitív élmények is Kép

Angi!
Én sem értem, pedig ki vagyok pihenve, komolyan Kép
Amúgy valszeg mindenképp az altatást választottam volna, az a tû olyan nagyon hosszúúú!

Annamari
muter
 
 


Solya!

Én is megkaptam, köszi! Látod, milyen fontos a tapasztalat! Sajnos, kinek ilyen, kinek olyan. Örök körforgás!
Nem felejtettem el, amit ígértem, de ma nem volt idõm feljönni a netre sem.

Lányok! Ha nem programozott császár van, akkor meg lehet választani az érzéstelenítés fajtáját? Vagy hirtelen császárnál kérés nélkül altatnak?

Elkészült, egyébként, a szülitörim már régen, igaz a másik fórumra íródott, de ha érdekel valakit elküldöm.

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Pirus!
Engem érdekel!

Képzeljétek, hogy jártam az "itthoni netes melóval"! Az az ember, aki csak oroszul de latin betûkkel volt hajlandó írni... Hát kiderült, hogy átverés az egész, de nem is engem akart átverni, hanem mások átveréséhez felhasználni! Most tök ki vagyok bukva, hogy milyen emberek vannak!
muter
 
 


Pirus,
én is kérem!Kép

Annamari, Kép
Hogy milyen emberek vannak! Kép

Mit nem kérdeztek Annamarinak? Kép

Solya
solya
 
 


Sziasztok!

Pirus!! én is én is !

Annamari: mi volt a meló?

Mit nem kérdeztek Annamarinak? Kép

Én is roppant kíváncsi tudok ám lenniKép

Lányok, pici drukkot kérek: 5 nap (1 nap rászámítással) hogy ne jöjjön megKép

Pusza: Kata

UI: A nagy tû egyébként engem is rémísztKép Inkább én is az altatást, mert én azon paráznék, hogy elmúlik hamarabb a hatás, meg hasonlók....De a szopi miatt jobb lenne...altatás mellett mikor lehet elõször szoptatni?
Bár a legjobb a sima szülés lenne, mert akkor rögtön megkapnám a babót, és vissza se adnám.Kép
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok!

Solya!
A meló bébisintér közvetítés lett volna usába. Gyanús volt már az elejétõl, elég ködös volt az egész, meghát ugye egy amcsi freemail címrõl írt, de az utolsó csepp az volt, mikor közölte a pasi, hogy ne hívjam telefonon, mert foglaltak a vonalak!!! KépKép Kinyomoztam, milyen ip címrõl írta a maileket és kiderült, hogy miközben állítólag usában tartózkodik, végig litván címrõl írt. Most azon gondolkozunk páran, hogy jól le kéne buktatni KépKép

Annamari
muter
 
 


Annamari,
HAJRÁ!!!!Kép
S
solya
 
 


Sziasztok!

Annamari: buktassátok le, az ilyen megérdemli! csak nehogy nektek is gondotok legyen belõle!!!

Pirus: engem is érdekelneKép

Kata: részemrõl megy drukk!!! +++++++++++++Kép)))))))
Meg Annamarinak isKép))))))))

OFF Képzeljétek tegnap 21-23 ig hánytam! Kár, hogy nem a terhesség miatt. Képzeljétek most a sminkes csaj mondta le! Este 21-kor felhívott, hoyg enm tud vállalni. most valami gyakornok lány fog csinálni, de amíg nem volt senki, tök ideg voltam. Kép( Meg a fejem is fájt, mega z idõ. Szóval minden összejött.
De ezek után csak jó lesz az esküvõ?Kép

na pusszantásKép
shine
 
 


Sziasztok!

Elküldtem a szülitörit!

Annamari! Ez tök gázKép Nagyon jó dolog ez az internetKép, de sajnos könnyen vissza lehet élni veleKép Ugye pénzt nem kellett küldened! Buktasd csak le nyugodtan a disznót!

Shine!

Sajnálom a tegnap estét!Kép Az esküvõi izgalmaktól volt?Kép

Kata, drukizok! 5 nap múlva tesztelsz?

Ma megyünk barátnõmékhez, az egész napot ott töltjük, remélem jó idõ lesz, mert kertes házban laknak és jó lenne a kertben rosszalkodni!Kép

Pirus

U.i: Annamari, most látom, hogy inaktív az emilcímedKép Akkor újra el kell küldenem?

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Pirus,
Annamari az én levelemet is megkapta, pedig uezt visszakaptam én is! Kép
Én viszont nem kaptam meg a mailed, mert a freemail szerver valszeg vacakol. Kép Még a netre sem tudok felmenni megnézni! Kép

Kata,
én is szorítok!

Solya
solya
 
 


Picit mindig le vagyok maradva Kép, olvasni szoktam, de írni sajnos nem mindig van idõm KépKépKép.

Kata!
Nagyon drukkolok a babához!

Shine!
Az törvényszerû, hogy az esküvõ elõtt van valami gubanc Kép, emiatt egyáltalán nem kell aggódni! Nálunk is volt, még az esküvõ napján is (na, akkor már tényleg kiakadtam...), de ettõl függetlenül NAGYON JÓ volt. Szóval, semmi pánik Kép!

Pirus!
A szüléstörténet engem is érdekel!!!!

Én is császárral szültem másodszorra, és EDÁ-t szerettem volna, de nem volt megfelelõ szakember (illetve, aki értett hozzá, az pont engem készült mûteni Kép), így aludnom kellett. A mai napig sajnálom, mert 10-kor volt a császár, és csak du. 3-kor láttam elõször Ádámot. Aludt ezerrel, szoptatni nem tudtam, csak mikor legközelebb kihozták (másnap de. 11-kor Kép). Szóval, szerintem EDA... Igaz, hogy a tû tényleg borzasztó nagy Kép!

Annamari!
Jó kis munka Kép! Tisztára kiakadtam!

Na, megyek, mert Ádámkám itt óbégat melettem...

Panda

panda
Halásztelek
 
 


Pirus,
most sikerült a küldés-fogadás és mégsem jött meg. Kép
Solya
solya
 
 


Solya!

Itt állok puccban, parádéban, ellenõriztem a címet, de jónak tûnik. Nem jött hibamél sem! Ez fura.Kép
Lehet, hogy még várni kell rá! Majd este feljövök, ha addig sem kaptad meg, újra elküldöm! Pandának is!

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Szerencsére nem kellett pénzt küldenem, abba bele se mentem volna!

Shine szegény, így megviselnek az izgalmak? Ilyen szemontbol az én esküvõm szerencsés volt, semmi felhajtás, ismerõs varrt rucit, igaz, 37 hetes terhesen le kellett érte utaznom Sopronba, nade legalább volt izgalom, hogy mi van, ha útközben megszülök KépKép
Eddig gondban voltam, mit vegyek Nektek nászajándékot, de mostmár tudom! Egy levél Andaxint szépen masnival átkötve! Kép

Lehet, hogy találtam munkát, de nem akarom elkiabálni, majd ha biztos lesz, mesélek (NEM Internetes) KépKép
Annamari
muter
 
 


Ja, tali-ügyben van elmaradásom, de nekem mostanában minden hétvége be van táblázva és ugy Shine az esküvõje miatt most biztos nem nagyon érne rá, utána Pünkösd, szóval mit szólnátok a június 14-hez (szombat)?

Megkapom a leveleket az inaktív mélcímemre, csak muszáj volt látszólag kivonni a forgalomból.
Annamari
muter
 
 


Tali. Ha már ennyi ideig húzódott: június végétõl (28-29-tõl) már mi is otthon vagyunk! Kép

Pirus,
megjött!Kép

Solya
solya
 
 


Sziasztok!

Ma már jól vagyokKép

Annamari: kicsit sok volt az izgalomKép Pl. templomcsere, mindenkit értesíteni róla, fotós lemondta, sminkes az utsó héten lemondta, stb. Szóval jó sok minden összejött az esküvõvel kapcsolatban is, meg a munkahely is nagyon fárasztó, és tegnap az idõjárás-változás miatt is fájt a fejem. De már megvagyok, és nagyon várom a 31-étKép))))

Puszi nektek, shine
shine
 
 


SziasztokKép

Hát az esküvõi izgalmakról én is tudnék mesélniKépKépKép

én lefoglaltam az M-es ruhát még januárban (júliusban volt az esküvõKépKépKép ) aztán azon parázhattam, hány ember hordja majd addig....bementem egyszer a szalonba, jó szürke volt, bõgtem is érte eleget. Na, az utolsó hónapban végig hasmenésem volt (csak max 2 szer voltam wc-n tehát nem folyamatosan), na, ez eredményezett is egy S-es ruhát, amit elõtte vartak pár héttel, és csak egy menyasszonyon volt.

Na, de a poén (ami nekem az, ti lehet em is röhögtök rajta, mert ehhez ismerni kell a páromat, - sõt lehet, meséltem is - ):

A Csabiról tudni kell, hogy antiromantikus, soha nem nevelték arra, hogyan kell egy lánnyal szépen bánni, stb. Persze mindemellett inteligens, okos, kedves srác, csak hát otthonról hozott minta, " a nõ hülye, alsóbbrendû teremtmény, kis aranyos házikedvenc, "
Szóval, egy példa: ha én nem mondom neki, hogy az esküvõ napján (ajándék jaguárral+soförrel) fel kéne talán jönnie értem a szüleimhez, Õ dudálni akart, hoy jöjjek le. Nem akarom hosszúra húzni, elõtte még voltak olyan hajmeresztõ ötletek, hogy mivel a kocsit 4 órára kaptuk kölcsön, nem fér bele, hogy:
1.) Csabiékhoz menjen az autó, a Csabiért (Gyömrõi út, repülõtéri gyorsforgalmi mellett)
2.) Értem (Rákoskeresztúr, tehát 10 perc csabiékhoz)
3Kép A vajda Hunyad várához fotózásra
4.) Onnan az oktogoni anyakönyvi hivatalba
5Kép Ott várakozna - na ezt kellett volna kihagyni - amíg az oktogonon a mûtermi fotók elkészülnek
6Kép Inenn a Benczúr Hotelbe a vacsira

Szerintem, éesmindegy lett volna, a fotóstól (amikor mindenki az étteremben van már) mivel (akár földalattival - szerintem nagyon poén lett volna) megyünk a vacsorára.

Na, és a "romantikus elképzelés":
Apu hajtogasson be engem a 3 ajtós suzukinkba, és vigyen el a fiús házhoz.......Na ja....

Ez még csak az elõzmény: A poén:
Én mindent letisztáztam-szerveztem elõtte már fél évvel, aztán havonta, a végén hetente telefonáltam / mentem be a szolgáltatókhoz, hogy minden rendben van-e.
Így volt a virágossal is. Megrendeltük, 10 szál fehér, 7 szál porcelán, 3 szál sötétrózsaszín rózsából a csokrot+gyöngyvirág, olyan tüll amilyen a fátylam, stb stb + autódísz+ kitûzõk.
A virágost is felhívtam még elõzõ este. Mondja, itt a virág a jégen, minden OK:
Gondolta a virágos, keres rajta egy kicsit, az esküvõ napján reggel 8-kor felhívja Csabit, hogy vagy 7 !!!!!!!!! szálból köti a csokrot, vagy 3x annyiba fog kerülni, mert drágább anyagot kapott. (na ja, júliusban)
Drága párom mit csinált drága Apóssal nagy eggyetértésben???????????????????????????
Elmentek a lõrinci temetõhöz esküvõi csokrot köttetni. Nem ám egy légkondicionált virágüzletbe, ahol normális, szép friss hosszúszálú rózsák vannak!!!! ÁÁÁÁ Júliusban, 40 fokban 4 virágostól szedtek össze valami hasonló színû ,de sima egyszerû rövidszárú, kornyadt, poros minden fehér más árnyalat, amúgy s 14 szálat sikerült........na nem ragozom, milyne lett a csokor....
Mondjuk, az esküvõ napján nem vettem észre, nem is merték elmondani, na de másnap egybõl láttam, hogy itt naagy gáz van. Erre csabi, miután elmesélte, és én szakadtam a röhögéstõl (hogy mennyire de menyire jellemzõ ez rá) nem értett, és a mai napig se érti, ez miért volt poén, hogy Õ a temetõnél köttette acsokrot. Ja, és büszkén hozzátette: hát az egész annyiba került, mint a másiknál az autódísz............................................

Még annyi atörténethez, hogy a mûtét másnapján délelõtt pont ezt mesélem a lányoknak (én hülye hol máshol, mint az intenzív örzõben, ahol mindenkinek hassebe van......) úgy kivágtak, csak úgy porzottKépKép vagyis közölte a nõvérke, a pont belépõ párommal, hogy vigyen valamerre, mert az ügyeletes orvos már kérdezte, mi ez a röhögés, Õ nem akart túlórában + hasakat varniKépKépKépKép
Úgyhogy lehet, ezért kerültem le gyorsan a 121-be, hogy minél messzebb legyek onnanKépKépKép

Pusz: Kata

ui: Femmikérõl semmi hír? Ott dolgozik egyáltalán? Nem hallok róla....pdig lassan fel kéne vele vennem a kapcsolatotKépKépKép remélemKép

4 nap!!!!!!!!!!!!!!!
LadányiKata (ladán
 


Kata! Kép De jó, hogy elmondtad!!!!Egyrészt, mert már kezdtem azt hinni, hogy csak velem történik minden rossz, másrészt, mert én is jót nevettem rajta! nem megbántásból, de a te férjed is tipikus férfi! Kép)))))))))


Nagy-nagy drukk!Kép


Mindenkinek jó hétvégét, én megyek ruhapróbára!Kép
shine
 
 


Sziasztok!

Solya!
Szuper!!! Akkor tali tovább tolódik, de ez ugye nem baj?! KépKép

Kata!
Ez nagyon jó!!! KépKép
Páromnak is van jópár antiromantikus megnyilvánulása. Pl tavaly se és idén se köszöntött fel Anyák Napja alkalmából. Ez mondjuk nem esett túl jól, dehát Õ ilyen, mostmár nem érdekel, majd jövõre veszekszem vele Kép Másik, tipikus férfi vonása: imád égetni. Szülõszobán, illetve még a vajúdóban, hívott minket a leendõ keresztapa, hogy jönnek be a klinikára, mert nélkülük nem bújik ki a gyerök. Szóval kérdik, hogy hogy állunk. Erre a Párom (szülésznõ és doki jelenlétében): Hát aszonták, még az iccaka kigyün a kölök. Így, ezekkel a szavakkal! Pedig úgy egyébként annyira vigyáz, a modorára, meg arra, hogy milyen szavakat használ! Én ott csendben nekiálltam vörösödni, majd' elsüllyedtem, Õ meg a mai napig nem érti, hogy mi volt ezzel a baj KépKép

Annamari
muter
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?