Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hát ez a hőgörbés dolog elég érdekes. Olyan mint a hullámvasút, csak épp szögletes. Folyamatosan fel le ugrál az enyém is, de a klasszikus pé-re utaló jelek sehol.. Lehet, hogy mint Alzizánál, nekem is elmegy tőle a kedvem. Megúnom, és hagyom a francba.
Egyébként sem a türelemről vagyok híres..

Vera, kérdezted a hormonvizsgálatot. Nem, még mindig nem csináltak. Egyszerűen nem küldenek el. Pedig már dokit is váltottam. Elvileg az előző doki is meg ez a mostani is nagyon tudja a dolgát, de nem küldenek semmilyen vizsgálatra. Én még ilyent nem értem. Miért olyan nehéz ezt elérni? A mostani simán hüvelyi UH után írta fel a Clostyt.

Én csak azt nem értem, hogy ha ők az orvosok, miért a páciensnek kell utánajárni a dolgoknak? Én azt mondtam eddig, ő az okos, csak tudja mit csinál, és csak tudja miért nem kér vizsgálatokat. De ha a probléma nem szűnik, akkor mi van?

Megint egy újabb dokihoz meg nincs kedvem.. A PCOS-s tippet köszi, már nézegettem én is. A baj, hogy én önmagában nem tudok vele mit kezdeni...

na mindegy, majd lesz valami..

Szép napot mindenkinek!

Puszi

Rönééé



Kép
röné
 
 


Sziasztok!

Röné!
Most akkor nem értem!
Honnan tudja a doki,hogy nincs peteérésed ha nem csinált hormonvizsgálatot?
Nálam ezt vérvételek előzték meg!
Menstruáció után kb.a vélt peteérés időpontja után 1 héttel,2 naponta 3 alkalommal vettek vért!Tehát,mondjuk a 20-22-24 napon!Persze ezek az időpontok nálam állandóan változtak,mert ez függ a ciklus hosszától is,nekem pedig volt amikor 50 napra jött meg,volt amikor 21 re!
Ezután kezdtem a clostylbegitet,de úgy,hogy minden hónapban jártam vérvételre!És az adagomat emelni kellett mert nekem a kezdő adag kevés volt,sőt a pár hónap után medrolt is kaptam mellé!
Hát,erről beszéltem Nektek régebben is és most is,hogy nagyon kevés doki foglalkozik a hormonokkal! :evil:
Erre mondja mindíg a prof.,hogy nem érti miért nem alkalmazzák az Ő módszerét máshol is amikor neki és a klinikának ez már kb.30 éve működik!
Baromi idegesítő,hogy sok doki semmibe veszi ezeket a dolgokat!Elvetéltél?Mindegy majd lesz másik!Főleg ha már van gyereked,mint ugye ahogy nálam is volt!Ha én nem találom meg a profot. lehet,hogy még mindíg küzdenék a 3. gyerekért!
Á,nem akkor már bediliztem volna!!!!!!! :shock:

Na,bocsi ha hosszú voltam!
Sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!

Szia Alziza!

Nem, még mindig nem volt semmilyen vizsgálat, csak a hüvelyi UH. A méhfal vastagsága és az 50-55 napos ciklusok miatt mondta a doki, hogy nincs pé....
Ma felhívom a dokit, hogy mikor mehetek hozzá újra és most már én fogom kérni, hogy ugyan már küldjön el hormonvizsgálatra.
Most kellene megjönnie, de megint semmi, így meg a bogyót sem tudom elkezdeni.
Sírós hangulat persze folyamatosan van :(
És a mostani dokim egy köztiszteletben álló főorvos!

Le vagyok döbbenve, ahogy olvasom, hogy miket csináltak nálad miközben beállították a clostyt. Nekem meg annyit mondott, hogy 2 menses alatt kell 5-5 napon át kettő szemet beszedni. Utána meg visszamenni hozzá.. Az az én jelenlegi ciklusaimat tekintve minimum 3 hónap.. Lassan elfogy a türelmem..

Na hívom a doktor urat.

Bocs, ha egy kicsit negatív vagyok...

Üdv mindenkinek

Rönééé



Kép
röné
 
 

 
 

Sziasztok!

Szia Alziza!

Nem, még mindig nem volt semmilyen vizsgálat, csak a hüvelyi UH. A méhfal vastagsága és az 50-55 napos ciklusok miatt mondta a doki, hogy nincs pé....
Ma felhívom a dokit, hogy mikor mehetek hozzá újra és most már én fogom kérni, hogy ugyan már küldjön el hormonvizsgálatra.
Most kellene megjönnie, de megint semmi, így meg a bogyót sem tudom elkezdeni.
Sírós hangulat persze folyamatosan van :(
És a mostani dokim egy köztiszteletben álló főorvos!

Le vagyok döbbenve, ahogy olvasom, hogy miket csináltak nálad miközben beállították a clostyt. Nekem meg annyit mondott, hogy 2 menses alatt kell 5-5 napon át kettő szemet beszedni. Utána meg visszamenni hozzá.. Az az én jelenlegi ciklusaimat tekintve minimum 3 hónap.. Lassan elfogy a türelmem..

Na hívom a doktor urat.

Bocs, ha egy kicsit negatív vagyok...

Üdv mindenkinek

Rönééé



Kép
röné
 
 


bocsi, duplán ment el az üzenet. Nem elég, hogy pesszimista hangvételű, de még duplázok is...

Rönééé



Kép
röné
 
 


Sziasztok!

Röné!
Ne legyél pesszimista, nem veled van a baj hanem a dokiddal.
Nekem ugyanúgy Alziza javasolta, hogy nézessem meg a hormonszintemet, és most is hálás vagyok ezért neki.
Nálam a SOTE 2-őn vettek le vért (legalább 4-szer), és abból állapította meg a dokim, hogy alacsony a progi szintem, ráadásul a peteéréseim is kitolódtak.
Nekem 2 vetélésem volt, de a dokim elmondta, hogy ilyen eredményekkel akárhányszor teherbe is estem volna progeszteron utánpótlás nélkül mindig elvetéltem volna.
Az előző doki (akit ma már hálistennek otthagytam) akihez a vetélés után visszamentem közölte, hogy majd a 3. vetélés után kivizsgál. (állítólag a 3. után fizeti ki ezt a TB.)

Sajnos szomorú ez, de nagyon sok orvos csak legyint, Ó nem baj asszonyom majd lesz másik. Csak épp nem Ők halnak bele minden veszteségbe..

Szóval az egész szómenéssel csak annyit akartam mondani, hogy igenis legyél erőszakos és kérj egy hormonszint mérést a ciklus több pontján.
A 28. napon pedig amikor egyébként meg kéne jönnie akkor egyszerre több hormont is meg kell hogy nézzenek (erre nálam már nem került sor, mert pont akkor estem teherbe).

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!

Jöttem begyűjteni a gratulációkat! :lol: :wink:

Nagyon köszönöm Nektek lányok, mindenkinek nagyon sok boldogságot, örömöt kívánok! És sok-sok egészséges, gyönyörű kisbabát! Isten óvjon mindnyájatokat, köszönöm, hogy a sok fájdalom mellett így tudtok örülni az én boldogságomnak. A hitelességem megőrzése mellett szól, hogy én is átéltem már a poklot, veszítettem el magzatot, gyermeket egyaránt! Úgyhogy tudom mi az, ami bennetek zajlik, minthogy azt is, mi az, ami előrevisz és hitet ad. Ezért bátorkodtam feltenni Emese képeit.
Mégegyszer köszönöm mindenkinek a jókívánságokat!

Alziza: méghogy haragszom-e? Ugye viccelsz, kislány? :wink: Asszem csak a rossz hír hozóját lövik le.... nem? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Sziasztok!

Mandala!
:lol:
Örülök neked!
Kár,hogy ritkán jössz mostanában,de persze tudom az okát! :)
Gondolom kivagy!

Röné!
Ha ez a doki nem néz semmit én azt mondom mégis csak keress másikat!
Ne járj úgy mint én!
Amikor én legelőszőr elvetéltem ,az egy olyan korházban történt ahol meddőséggel is foglalkoznak!Mégsem csináltak semmit,és amikor másodszorra terhes lettem akkor ott mondták,az első UH-n,hogy igen terhes,a másodikon pedig,hogy ja!,lehet,hogy mégsem,de az is lehet,hogy méhenkivüli terhesség!
Na én akkor mentem a profhoz!
És nekem még így is sokáig tartott,hogy teherbeessek Zalánnal!Állítom,hogy mindezért az előző vetélések miatti stressz volt a felelős!Mert hiába szedtem a gyógyszereket állandóan azon görcsöltem,hogy na,mi lesz már????Ezért aztán olyan sz@r eredményeket produkáltam,hogy csak na!Alapvetően türelmetlen ember vagyok,úgyhogy nekem ez duplán nehéz volt!
Biztos vagyok benne,ha már az elején a profnál kezdek akkor sima ügy lett volna!
Vendég
 


Sziasztok Csajszikák!!!

Mandala drága!!! ...................tudod!!! :oops: :oops: :oops: Gyönyörű a picilány. Végigdrukkoltam értetek minden pillanatot kémkedve a szomszéd (feljebbi) topikban :)


Csajok! Odri ma fekszik be a korházba!!!!!
Szorítsunk érte közösen. HOlnap lesz a műtét!!!
HAJRÁ ODRI KITARTÁS ! GYORSAN HAZAJÖSSZ!!!!

Hú: Vera! Felment a hőm :oops: :oops:



Pusz
Nyusz 8)
nyuszifülû
 
 


ODRI!
MEGY A DRUKK!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Mandala: Emese nagyon tündéri és gyönyörű! Gratulálok hozzá és kívánom sok boldogságot Nektek!

Alziza: nagyon édes gyerekeid vannak, nem semmi ilyen szép 3 gyerkőc, gratula!

Vera: ne aggódj az afp miatt, nyugi, tényleg sokszor olyan hülyeségeket mutat, egy dolgora jó, hogy fölidegesítsék a kismamákat! Betiltatnám! :evil:
Ha az uh-n inden ok volt, akkor minden rendben van, hidd el, a többi hókuszpókusz!

Alziza/panny: ti elfelejtettétek a házassági évfordulót, nyugi, mi meg egymástól külön "ünnepeltük" az 1-t:(

Érdekes ez a hormonszint dolog, én is most elmentem orvoshoz és mi is elkezdtünk vizsgálódni, képzeljétek, ő először cukorra gyanakszik, arról lesz valami eredmény holnap. Ha nem, akkor hormon következik. Mindenesetre vaalmi zavar van, vmi felborult:(..
El vagyok keseredve...

Röné: szeritenm is érdemes utánajárni...

Én is próóbálok minél kevesebbet foglalkozni ezzel ,ezért jövök keveset...

üdv mindenkinek: veronika
Vendég
 


Veronika!

De miért ünnepeletetek külön??Haragból vagy véletlen külön buli volt pont aznap??

Remélem hamar kiderül hogy mi a gond!

Odri!

Drukkk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nyusz!

Felment a hőd???Nagyon tuti!!!!! :D :wink: :D :lol: :lol: :lol: :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Veronika!
Ne legyél elkeseredve,hiszen már a jó úton haladsz!
Kivizsgálnak,kezelnek,és jön a baba! :lol:
Tudom,hogy én már könnyen beszélek,de hidd el tényleg jó,hogy találtál olyan dokit aki kivizsgál!Mint fentebb írtam ez a nehéz! :x
És tényleg miért ünnepeltétek külön a házassági évfordulót?

Odri!
Remélem minden OK! :lol:

Babicskó!
Veled mi van?

Sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!!

Odri írt:
" Túl vagyok a műtéten, sajnos vágni kellett, de a doki azt mondta holnapra jobb lesz. Éhes és szomjasvagyok. Beszélni még nem tudok. "
Odri: mielőbbi gyógyulást, gyors felépülést!!! Küldjük az energiát ezerrel, gyorsan rendbejössz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)



Csók

Nyusz 8)
nyuszifülû
 
 


JA ! És küldök egy virtuális hamburgert, és egy kólát is! :):):)
nyuszifülû
 
 


Odrinak sok pozitiv energiiiii ++++++++++++++ !!!

Csajok, ez a hónap úgy néz ki nem jött be megint nekem....

Volt valakinek olyan, hogy együtt volt a párjával és azonnal jött is piri???? Olyan nehéz a szívem. Csakmert a hőm meg még fennt volt ma reggel. :cry:

Kép
kislibus
 
 


Sziasztok!

Annyira aranyosak vagytok, hogy ennyi kedvességgel halmoztatok el! Szoktalak olvasgatni benneteket, de időm nem mindig van reagálni. Sőt egyre kevesebb. Meg az is igaz, hogy annyira kilógnék a sorból. Tudjátok, amikor még pociban volt Emese, addig jutott erőm adni másnak, jöttem is közétek gyakran, hogy a tapasztalatomból és a túlélési ösztönömből más is meríthessen, másnak is adhassak, hiszen tudom mi az, ami most nagyon munkál bennetek.
Az igazság az, hogy most csak öröm, elégedettség, hála és megnyugvás vesz körül. Valahogy bántónak érezném felétek, ha dicsekedni jönnék, pedig most csak azt tudok... mindenkinek elkiáltani a nagy örömömet, hogy teljes az életem. Azt hiszem erre nincs szükségetek. Kicsit majd ha a mámorom lejjebb ad, amikor már megszokott lesz számomra, hogy van négy csodám, ismét jövök. Persze csak ha úgy érzitek, van mit befogadjatok és elfogadjatok tőlem. Így érzem tisztességesnek.
Alziza... ezért nem írok ide oly soxor. Ugye értesz?

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Odri!

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :wink: :lol: :wink: :lol: :lol: :wink: :lol: :wink: :lol: :wink: :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Kislibus!

Neked ilyen hamar 24.napra szokott megjönni??
Nekem volt már olyan eset, hogy egyből az akció után megjött.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok Lányok!

Odri nevében írok tegnap megműtötték,fáj a hasa,de jól van hála az égnek!
Tegnap írt nekem és mondta,hogy köszönjem meg Nektek a nevében,hogy gondoltatok rá!!! :lol: :lol: :lol:
Úgyhogy köszi mindenkinek a támogatást!!!!!!

Puaszillak benneteket mindenkinek minden jót!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ancsúrka
ancsúrka
 
 


Sziasztok!

Odri!
Drukk neked a mielőbbi gyógyulásért!

Nyusz!
Mindent bele!

Veronika!
Ha már vizsgálódik a dokid az jó, sajnos sok doki egyáltalán nem néz utána a dolgoknak, hogy mi lehett a gond!
Remélem nem lesz semmi baj nálatok és nemsokára egy újabb picimanó kopogtat az ajtótokon!

Alziza!
Voltam a héten a SOTE-n szülőszoba látogatáson. Szuper a hely, még akkor is ha nincs bordásfal, meg vajúdókád (bár szerintem nem ez a lényeg).
Elkezdtem az ottani kismama tornát is (egész este fájt utána a hátam :? )
Hogy álltok a munkálatokkal?

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!

Vera!
A szülőszoba tényleg jó,bár ugye én nem sokat voltam ott! :lol:
Valóban nem a bordásfal a lényeg!Az aki és ami körbevesz ilyenkor!
Mikor Zinával vajúdtam(tudod hol?)Ott volt bordásfal,és labda csak épp a dokim nem volt sehol!Az akire számítottam,akiben megbíztam! :evil: Az ügyeletes nagyon aranyos volt,kérdezte,hogy labdázzon e velem?Mondtam,hogy NEM,csak hagyjon békén!
Vendég
 


Odri!
Jobbulást! :lol: Kép
Vendég
 


Ja!
Vera!
A felújítás halad csak marha lassan! :roll:
Egyszer majd ha kész lesz teszek fel képet!
Vendég
 


Sziasztok!
Nagyon ráérős vagyok, így írok egy pár sort.

Mandala, nem tudom, hogy a töbiek hogy éreznek, én azt tudom, hogy örülök a ti örömötöknek. A babfotóknak mindig örülök, alig várom, hogy valamelyik babás barátnőm küldjön képeket.
Rám a ti boldogságotok inkább jó hatással van, reményt, erőt ad!

Boeske, hogy halad az idő! Most néztem a vonalzódat. Szinte most volt, hogy izgultál a pozitív tesztért, aztán már valószínüleg érezed is a kis mocorgót a pocakodban.
Azt tudjátok már hogy mi lesz? Kisfiú vagy leányzó? Bár szerintem akik ebben a topikban vannak, tényleg szívből azt mondják mindegy, csak már LEGYEN és egészséges legyen.. Nem igaz?

Én most 5-én szülnék.. De most talán már annyira nem fog megviselni. Eszembe jut nap mint nap, de már elfogadtam, megbékéltem ezzel a megtörtént ténnyel. Csak már jönne a baba.... :oops:


Odrinak jobbulást kívánok!!

Üdv mindenkinek!

Rönééé



Kép
röné
 
 


Panny! Nem ez az átlag. Végül még csak szöszöl piri, a hőm tegnap lement, ma megint fel, terhesteszt neg. ovu poz, de ez múlt hónapban is így volt. Befekszem a sárgaházba asszem....

Mandala! Örülök a pici lányodnak, és nem érzem én se tehernek, viszont neked most nagyon sok dolgod van négy gyerkőc és egy férj melett!!! De ha kedved, időd van én szívesen olvasok a piciről, nézegetek képeket!

Röné: Én félek dec. 3 -tól. Asszem egész nap bőgni fogok, ha addig nem leszek babás...

Kép
kislibus
 
 


Alziza! Addigra feliratom a mamiknak járó szódásszifon szemüvege, hogy lássam is, 50 év alatt mit alkottatok....
(Bocs, mindenki magából indul ki :roll:

Kép
kislibus
 
 


Sziasztok!

Haladunk a felújítással, már csak a takarítás van vissza, de már abból sem sok.

Itt egy aktuális pocakfotó, remélem nem haragszotok érte.

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Chrissy!
Szép nagy poci! :lol: Nemsokára (pár hét) meglesz aza kismanó!

Alziza!
Lehet, hogy én is kizavarok majd mindenkit a nagy kínok közepette a szülőszobán...

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Chrissy! Előre hosszabb vagy mint felfele! :lol: :lol: :lol:
Jó hogy hladtok, akkor minden meglesz, mire a pici érkezik. Babaruhák, kiságy, babakocsi???? Azokról is tehetnél képet.


Hát nem én leszek a köv. vetélős aki bebabásodik, többieknek drukk!!!

Kép
kislibus
 
 


Chrissy!

Szép nagy pocid van és tök csini vagy :D

Képzeljétek ma megszült egy barátnőm 3 héttel előbb egy tök egészséges kisfiút(nekik is a 3.baba) :D :D :D

Minden próbálkozónak sok sikert és lepedőgyűrést :oops: :oops: :oops:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Hajnalban, 5.16-kor megszülettek Tontica babái,természetes úton !
Anna inkubátorban,mert 2070 g-mal kicsinek találták,Alex 2380 g és anyucival van !
Vendég
 


Tontica!
Gratulálok! Éljen-éljen!

Röné!
Bizony, nagyon megy az idő. Pocaklakó már régóta mocorog. Végre elmúltak a nagyobb gondjaim, bajaim, és élvezni tudom a babavárást.
Valószínűleg ismét fiú lesz. Bajban is vagyunk a nevekkel. A férjem Bencét szeretne, én Samut. Hát majd kiegyezünk valamiben.
Drukkolok, hogy Te is mihamarabb újra átélhesd a csodát!

Bocsánat, hogy mostanában nem írok, de nem jutok ide (ovikezdés, költözés, ill. a srácok mostanában nagyon ölik egymást, úgyhogy mindig ott kell lennem mellettük.)

MIndenkinek drukkolok!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok!

Boeske!
Örülök, hogy jobban vagy már! A kisfiúhoz gratula! :D
Megkérdezhetem, hogy Márk fiadat hogy becézitek? Nálunk most 2 befutó név van: Márk és André (még nem döntöttünk).
Viszont a Márk becézésével gondjaink vannak: esetleg Márkusz-Márki, de több ötlet nincs.


TONTICÁNAK GRATULA! És milyen szerencsés egyszerre egy fiú és egy lányzó! Dupla öröm!

Kösz:
Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Tonica! Én is tiszta szívből gratulálok neked!!!

Boeske, Vera! Nálam a Bence és a Márk lenne befutó, de most a Máté is tetszik. (A páromnak persze egyik se, de úgyis az lesz amit én akarok, jaj, csak már ott tartanánk.)

Ahogy közeleg a december egyre jobban félek, hogy addigra nem leszek újra babás és akkor nem tudom hogy fogom kibírni. :( :?

Kép
kislibus
 
 


Sziasztok!

Nagyon gratulálok Tonticának a picikhez ez nekem mindig érzékenyebb pont,hiszen ikreket veszítettem el,de nagyön örülök,hogy másoknak azért sikerült!!!!!!!!!!!!!Nagyon boldog vagyok,hogy minden rendben velük :lol: :lol: :lol:


Kislibus!Kérlek ne keseredj el én is így voltam amikor a szülés időpontja ott volt.Nagyon szar volt,de erőt vettem magamon és továbbléptem.Tarts ki és fel a fejjel!!!!!!!!!!!!!

Chrissy!Annyira gyönyörű kismama vagy :P :P :P Csodaszép!!!!!!

Boeske,Vera!Hajrá lányok keresgéljéteka neveketés élvezzétek,hogy már itt vagytok.Minden jót Nektek!!!!!!


Azt hiszem eljött az ideje,hogy én is beszámoljak arról,hogy velem mi történt.Pozitív lett a tesztem két hete már voltam UH-on és van egy kis pöttyöm!!!!Szerdán újra megyek UH-ra ,nagyon reménykedem,hogy nem lesz baj.Nem merem még elkiabálni ne haragudjatok :lol:


puszika
ancsúrka
ancsúrka
 
 


TONTICA!
Gratulálok!
Kép
Vendég
 


Ancsúr! De jóóó :oops: akkor ne kiabáljuk el!!! :oops: De tudod............... :oops: Nagyon nagyon................ :lol:
nyuszifülû
 
 


Sziasztok!

Chrissyy!
Csinos kismama vagy! :lol:
De már csak 35 napig! :wink: :lol:

Ancsúrka!
Ez jó hír!
Drukkolok! :lol:

Boeske!
Jó hallani Rólad!
Nagyon megy az idő!

Vera!
Szerintem a becenevek idővel kialakulnak!
Nálunk Alexnak és Zinának itthon nincs!
Az osztálytársaik,barátaik viszont ragasztottak rájuk!Így lett Alex a suliban Ali,Zina pedig Zinu!

Zalánnak pedig itthon is van.Zalcsinak becézzük,de a gyerekek legtöbbször Dudu-nak hívják!(és már sokszor mi is!)
Tehát nem feltétlen a nevéből lehet! :lol:
Úgyis kialakul!De mind a két név szép! :lol:

Sziasztok
Vendég
 


Ancsúrka!

"Gratulálok", de csak csendben. Drukkolok, hogy minden oké legyen.

Hát Alziza, nem is biztos, hogy már csak 35 napig, lehet még annyi se. Szépen nyílik a külső méhszáj, a belső még zárva van, 8.8cm a feje, fejjel lefelé van, és minden oké. Egy hét múlva megyünk az utolsó kötelező uh-ra, utána meg már csak az nst, de nst után úgyis megnézetjük majd a babót.

Most ennyi, megyek főzni, mert apa nemsokára itthon van.
Vendég
 


Sziasztok!

Tonticának nagy nagy GRATULA!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Ancsúrka!

NEked meg egy halk Gratula de annál erősebben!!!!!!!Csak pozitívan állj a dologhoz,NEM LESZ SEMMI BAJ!!!!!!!! :D :D :D
Hány hetes vagy??

Vera!

Igaz hogy engem nem kérdezteél,de nekem is MÁRK a nagyfiam,esetleg leírom mi hogy becézzük.Szóval az oviban az óvónénik: Márkocska(kicsit hülyén hangzik),mi itthon :Márkó,Márkóci,Márkusz,Márki,"Márkó Fan Baszten","Marco Polo","Márki-Márk".

Boeske!

Örülök hogy jelentkeztél és jól vagy!!!
Grat a kisfiúhoz!!!!!! :wink:

Nekünk még nem derült ki egyenlőre.

Kislibus!

Babás leszel decemberre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Holnap megyek UH-ra akkor már biztosan tudni fogom,hogy hányadik hét!Szerintem a 4.hét lesz!
Nem tudom Ti hogy voltatok vele,de én az előző terhességnél nem féltem egyáltalán,most viszont be vagyok rezelve rendesen!!! :cry: :cry:
Viszont most úgy tűnik egy baba van,ez mindenképpen megnyugtat,mert mint tudjátok ikreket veszítettem el így kisebb a kockázat!!!!!! :lol: :lol:
Puszilok mindenkit és köszönöm mindenkinek a bíztatást!Nagyon jó,hogy írhatiok ide és olvasgathatlak benneteket nézhetjük a szép poci fotókat meg a babókat,remélem mindannyiunknak lesz egyszer :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ancsúrka
ancsúrka
 
 


Ancsúr! Ott vagyunk veled gondolatban!!!! :):) És ne félj, minden rendben lesz. :)


Odri már otthon van, fáj még a pocija, de már ehet!!!!! :):):) Jobbulást Drága!!!!!!! :)
nyuszifülû
 
 


Sziasztok!

Ancsúrka!
ALexnál és Zinánál az egészséges aggódás volt bennem,hogy minden rendben legyen!Az a fajta amit minden terhes nő érez!
Aztán az első vetélés utáni terhességeknél elindult a "para"!És ez minden vetélés után egyre rosszabb lett!
Aztán amikor Zalánnal lettem terhes akkor már szinte beteges volt az aggódásom!Minden apró szúrástól megrémültem és rohantam a WC-re,hogy na most tuti megint vérzek!Aztán túlléptem a 12.hetet,de mégis minden időszakban találtam valami félnivalót!(nem írom le miket,nem adok Neked tippeket! :roll: )
Azt hiszem ez minden olyan nőnél így van aki átment azon amin mi!
És csak azok érthetik meg,hogy mi zajlik ilyenkor az emberben!
Ezért írtam azt már régebben,többször,hogy mi másképp aggódunk!
Úgyhogy azthiszem (sajnos)ez a normális!

Igazán akkor nyugszol meg ha a kezedben tartod majd! :lol:
És most biztosan így lesz!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
Drukkolok Neked nagyon!
Vendég
 


Ancsúr! Te meg itt zugiba bebabásodsz??? :lol: :wink:
Megy a drukk!!!!

Panny!

[/quote]Kislibus!

Babás leszel decemberre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wink
[quote]
írta:

Remélem sikerült a ráolvasás!!

Nyussz! Veled mi a helyzet? Nem nagyon írsz magadról mostanság!
Jónás szakértő vagy már??? Most megnéztem újra a naptárat és kikerestem azokat a napokat, amikor épp nincs piri a jónás szerinti pékor! Asszem bepróbáljuk! :D

Kép
kislibus
 
 


No, ez nem tudom mit csinált, de Panny szövegét akartam idézetbe tenni....
kislibus
 
 


JAJ és Odrinak mihamarabbi gyógyulást!!!
kislibus
 
 


Sziasztok!

Ancsúrka!
Én is GRATULA, persze még halkan, itt mindannyian szorítunk neked, és nem lesz semmi baj!!!!!!!!!!!!!
Drukk a mai UHU-hoz!


Panny!
Bocs a figyelmetlenségért, köszi a tippeket! :wink:


Leírom nektek is: találtam egy tök szuper oldalt, tele babás és gyerekdalokkal, albumokkal:
gyermek.multiply.com
vagy
gyermek3.multiply.com

Igaz regisztrálni kell a multiply oldalon, de ingyen le lehet tölteni így az mp3 dalokat, mondókákat, meséket amik szuperek!

Tegnap voltam a körzeti orvosomnál és rámköhögött egy csajszi, erre most ezerrel fáj a torkom, remélem nem betegszem le, nem hiányozna most!

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!

Lányok,nincs valami nagy pörgés mostanában!
Le vagyunk lassulva! :roll:

Odri!
Remélem jól vagy!
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Pár hete elmentem dolgozni, hulla fáradt vagyok, csak olvasgatlak titeket, ha éppen eljutok netezni.
Tetézve elkaptam hétvégén egy hányós hasmenéses vírust, mára kezdek jobban lenni.

Viszont teljesen kivagyok. 0,8 MOM lett az AFP-m, ami alsó határ, ezért kértem, hogy nézzenek hcg-t is, ami alacsony lett. Elmentem genetikai tanácsadóba, azt mondták 1%, hogy genetikai betegség, csináltassak biopsziát. 2 uh-n voltam, az negatív lett. Elmentem a SOTE-ra, ott az uh-n találtak egy kis cisztát a baba fejében, ami sokszor előfordul és pár hét alatt eltűnik ahogy nő a baba, de szintén utalhat betegségre. Így már 5 % esély, hogy beteg. Jövő héten megyek amniocentézisre. Teljesen kivagyok, csomószor bőgök, mivan ha tényleg beteg és pár hét múlva meg kell szakítani a terhességet.
Én azt nem élném túl, még nincs egy éve, hogy az előző babát elvesztettem.

Jövök hozzátok, hátha rám ragad a topic pozitív energiája, aki itt babás lett, annak mind egészséges gyermeke született.

Egyébként a vonalzóval mellélőttem, mert akkora kukija van a babának, hogy bár az első uh-n kértem ne mondják meg a nemét, én magam is rájöttem a monitort nézve :D
De látom most mindenki kisfiút vár.

babicskó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?