Új privát üzeneted érkezett!

Lányok!

Nekünk is jövõ héten lesz az érettségi találkozónk. A 10 éves. Mi 36 lány és 6 fiú voltunk az osztályban és hármunknak van gyereke. Hát.....

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Pirus!
Ilyen sokan voltatok lányok? PErsze mi is, de azért nem ennyire aránytalanul. Én nem értem, hogy van ez, a lányomék ovis csoportjában 7 lány van és 17 fiú, a lányokat a tenyerükön hordozzák, néha szó szerint Kép
Ahol én tanítottam gimiben, ott direkt úgy vették fel a gyerekeket, hogy fele-fele legyen az arány.
angi
angi
 
 


Sziasztok!

Nálunk is sokkal több volt a lány, mint a fiú! Általánosban kb fele-fele, de gimiben nagyon eltolódott. Bár igaz, akkor még ("a mi idõnkben" KépKép) a fiúk inkább szakmunkásképzõbe iratkoztak.

Annamari
muter
 
 

 
 

Pirus!
Irtam neked mailt. Nezd meg legyszi,

Kakukkfu
kakukkfu
 
 


Annamari, milyen mi idonkben, irgum meg a burgumKép Ha jol tudom, egyidosek vagyunkKép

En gimibe jartam, egesz jo aranyunk volt, 24-es osztalyletszam, ebbol 14 lany, 10 fiu. Klassz is voltKép De azert fura, hogy inkabb a fiuknal vannak gyerekek, olyan keson ero tipusok voltak, na meg aszongyak, a fiuk kesobb lesznek apava.Kép Bar meg igazabol nem tudom, hany gyerek van, de 2 fiu mar 2x-es apa, meg magamon kivul meg egy lany tuti rendelkezik 1 gyerekkelKép Haaat, eleg karrierista egy osztaly lehettunkKép

orsoly
orsoly
 
 


Lányok! Kép

A mi osztályunkból már elég sokaknak van gyereke, van, akinek 3 is! Igaz, két év elõnyöm van hozzátok képest! Kis csitrik! Kép
Ne felejtsétek, sokan tovább tanultak, a suli mellett kevesen vállalnak babát, ráadásul nagyon kitolódott a gyermekvállalás.

Képzeljétek errefelé, nagyon ritka a fiatal szülõ. Fõleg ha egyetemet végzett. Esetleg 2-3-mat. Nagyon sokszor látom, hogy 40 felé közeledve még lazán babát vállalnak! Nekem fura egy kicsit, de azért lelkesít az ötlet! Kép

Benõ,
a mókásat ugyi ironikusan értetted? Mert eddig sokmindent hallottam az amnioszkópiáról, de hogy mókás lenne... Kép

Solya
solya
 
 


Kakukkfû! Mél ment!

Én is gimibe jártam, spec. angol tagozatra. Akkor még nagyon ritka volt az ilyen, ezért voltunk ilyen sokan az osztályban. Nem voltam annyira oda értük. Igen erõs volt a klikkesedés, meg az egész osztály, néhány kivétellel Kép, eminens volt és állandóan versengtek egymással. Mindenki továbbtanultKépKépKép Azért mégis furcsa, hogy 3 baba van összesen. Bár ismerve õket, nem nagyon csodálkozom. Nekem is fontos volt az egyetem, meg a munka, de nem fontosabb, mint ez az édes kisbaba, aki mellettem szuszog éppenKép A férjem pedig 2 évvel fiatalabb nálam, de õ amolyan apa-típus, imádja ZsombikátKép
A Telekibe jártam, ismeritek?

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Tisztelt Vermes fanclub!

Nem megy valaki vizsgálatra jövõ hétfõn? Mert én megyek a dokimhoz, aki ugyebár ott rendel, ahol a VermesKép

Lányok! Szedett valaki közületek Continuint? Én kéthetente barnás-vérzek tõle 2-3 napigKép És majd' mindig hétvégére esik, amikor apuci is itthon van egész nap. ÉrtitekKép....

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!
Pirusom én ma megyek elkéstél szóltál volna elõbb irgum burgumKépKép
Picus
Picus
 


Picus!

Arfancba! Ma jutott eszembe bejelentkezni és gondoltam mára már nincs hely ezért megyek jövõ héten!

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


PirusKépKép
Nekem is este hétre lett idõpont- az a legutolsó- de jó az csak már túl lennék rajtaKépKép
Picus
Picus
 


Pirus! En is angol kettannyelvube jartam, de nalunk szigoruan 30 embert vettek fel. Ez kopott le 24-re erettsegire, de eleg nagy volt a kavarodas, mert sokan kinn tanultak Usa-ban fel vagy egy evet. Ugyhogy vegul 30 nev szerepel a listan, de akik elso evben lemorzsolodtak, azokat mar nem hivtam meg. Nalunk is mindenki tovabbtanult, gondolom ezert ilyen keves a baba. Ja es plusz 7-en kulfoldon elnek, ottan epitgetik az eletuket, igy gondolom ezert is. 4 eve volt utoljara osztalytalalkozo, akkor meg alig volt hazasember, es ossz-vissz egy baba voltKép Az utobbi 4 ev termekenyebbnek bizonyult, mar sokan hazastarssal erkeznekKép

orsoly
orsoly
 
 


Orsoly!
Nálunk csak a fele osztály volt angolos, a másik fele oroszos. Harmadikban pedig a péceli gimibõl átjött 6! angolos, máshova nem tudták átvenni õket. Ez is megdobta a létszámot és 1 külföldrõl hazatelepült lány és kettõ, akik a felsõbb osztályból betegség miatt kerültek le hozzánk. Szóval így duzzadtunk meg. Még pótpadot is kellett behozatni a terembeKép Bár, a mi sulinkban egyáltalán nem volt ritka a 40 fõs osztály. Fogalmam sincs miért volt ez jó. Elvileg én is pedagógus vagyok és amikor gyakorlaton voltam az Istvánban, már csak 10 fõ volt egy nyelvórán. Ez azért már sokkal barátságosabbKép

Picus!

Én is késõbb akartam menni jövõ hétfõn, de már csak fél négyre volt szabad hely. És ez csak az egyik rendelése! Nem csodálom, hogy népszerû. Olyan rendes és türelmes dokiKépKépKép

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Picus, Pirus ti miert mentek nodokihoz? Pirus ok, teged latlak, hogy a fogigatlo nem ok. Engem dokineni ugy bucsuztatott a 6 hetes kontrollon, hogy viszlat vagy egy ev mulva rakszuresen, vagy ha megen terhes lennekKép Igaz, en nem szedek fogigatlot.

Pirus! Szerintem tiszta hulyeseg az ekkora letszam, igy mar tuti nem lehet normalisan oktatni.

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!

Na, csak ideértemKép

Képzeljétek, Peti ül ma az ölemben, rámutat a hasamra, és közli: TESÓ.
Ebben ez a fura, ha beszéltünk is a tervrõl, azt mondtuk: LUCA/BENCE, a TESÓ szót sosem. Ja, és még sosem mutattuk, hogy hol lesz/van a tesó.
Igaz, még csak a 21. napon vagyok, de ez gyanús. Na majd mesélem ha bejött. De ha tényleg állapotos vagyok, tud valamit ez a srácKép
Jajj, Lisa, írjál már, milyen az új szülõszoba, meg ilyenekKép Lehet, hogy írtad, de nem találomKép

Puszi:: Kata
LadányiKata (ladán
 


Orsoly!

Én rákszûrésre is megyek, mert pont egy éve lett levéve!

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Kata,
még nem mûködik! Kép
Solya
Solya
 


Na, ne!
Pedig mi jövõre ilyenkor szeretnénk belefogni a tesóprojektebe! Szerinted rá 9 hónapra beüzemelik, vagy inkább vessünk rá keresztet?

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Pirus,
szerintem Tesótok már ott fog születni. (Bár ezt nekem is beígérték anno. Igaz már Sárát is. Kép) Na mindegy, azért nincs elveszve minden, csak némi géppark. Állítólag. Kép

De ha valakinek van újabb infoja, plíííííz!

Solya
solya
 
 


Solya!
Majd Picus és Pirus biztosan megkérdezik a dokikat és ellátnak minket a legfrissebb infókkal, ugye? Na nem mintha nekünk lenne a legégetõbb, ugyeugye Kép
Megy már az Andris? Az egyém néhány lépést tesz szelektíven, azaz a sütiért még elindulni is hajlandó, annyira megfeledkezik magáról. De ha mondom neki, hogy gyere ide és leguggolok elé, akkor bevillan a kis agyában a dolog, huncutul vigyorog és lemászik négykézláb.

Pirus, Orsoly!
Mi 35-en kezdtük az angolt a gimiben, egy csoportban, heti nyolc órában, tanárhiány volt, és csak jónéhány hónap múlva választottak ketté minket, ami még mindig elég sok. Én a 8 osztályos Veres Péterben tanítottam egy éven át (Békásmegyer), ott 12-en voltak fele fiú fele lány.

Pirus!
A Teleki az ott van az Ajtósi d. soron? Én egyetemre jártam oda nem messze.

Orsoly!
Te a Karinthyba jártál? Én a Madáchba.

angi
angi
 
 


Angi!
Pár napja Mátém jár! Igaz még csak max. 5 lépést tesz meg egyedül, de ma már a sütõt is célba vette! Kép Egyébként detto négykézlábaz! Kép
A szülõszoba meg azért érdekel, ha már két szülést is beígértek nekem oda, hát tudni szeretném mi a sorsa. Kép

Solya
solya
 
 


Solya!
Nem írtam az elõbb, de az Andris is a kivilágított sütõben látta meg a sütit, szerencsére nem volt még túl forró az ajtaja. Kép
angi
angi
 
 


Angi, Solya!

Jövõ héten begyüjtöm a friss infót a szülõszobáról. Bár az én dokim mindig óvatosan nyilatkozott. Már a terhességem elejétõl mondogatta, hogy ne éljem bele magamat, hogy ott fogok szülni. Ezért nem is ért nagy csalódás!Kép

Angi! Igen, az a Teleki, a másik, az István is ott van, ahol gyakorlaton voltamKép az egyetem pedig a kettõ közöttKép

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Pirus!
És oda jártál egyetemre?
a.
angi
 
 


Sziasztok!

Orsoly!
Én ezt nem értem, én is akkora karrierista törtetõ állat voltam, most meg eszem ágában sincs visszamenni dolgozni! Ha tehetem, nem is megyek, inkább fõállású anya leszek Kép A fenékméretem lassan már megvan hozzá.
Te is kéttennyelvû? Énis kéttennyelvû KépKép Nálunk 19 lett az osztálylétszám negyedikre.

Solya!
Megszólíthat egy kis csitri? KépKép Szal én is továbbtanultam, nade 10 év alatt már akármilyen egyetemet el lehet végezni, sõt kettõt is, 28 évesen már tessék mindenkinek szülni! Kép Azt mondta szombaton egyik volt csoporttársam, hogy majd 3 év múlva akar gyereket leghamarabb!!! Akkor már 31 éves lesz! Szerintem ez a tendencia nem a legjobb!

Pirus!
Enyim férj is fiatalabb nálam, 1 évvel! KépKép Hát én remélem, csak akkor megyek a Vermes dokihoz, amikor majd pozitív tesztet produkálok. Remélem, ez jövõhéten lesz KépKép
Sógornõmnek se jött be a Continuin, most kezdte szedni, ömlik belõle a vér. Ki érti ezt?! Nekem semmi bajom nem volt tõle.

Kata!
Lehet, hogy Peti leskelõdött múlthéten?? KépKép

Nekem nem mondott a doki semmit a szülõszobáról, igaz, nem is kérdeztem Kép Én megmondom õszintén, olyan elvetemült voltam, hogy a szülésfelkészítõn hallottam elõször az új szülõszobáról. Ott jól be is hülyítettek, hogy febr 15. (tavaly!!!), hát szerintem még egy pár febr 15. eltelik, mire átadják...

Annamari
muter
 
 


Angi: nem, en Szolnokon jartam kettannyelvubeKép

Muter: pont ezen merengtem en is, hogy 28 evesen majdhogynem keson szultem, es az elso csaj vagyok az osztalyban megis (asszemKép) Pedig nekem is belefert 2 diploma, plusz 4 ev a melobanKép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!

Lányok! benneteket nem lehet egyszerûen utolérni! Annyit írtatok, hogy nem gyõzöm elolvasniKép

Kata! Kép A gyerekek néha okosabbak, mint a felnõttek, és állítólag a megérzéseik is jobbak, szóval ebbõl még akármi is lehet! Meg most annyi lány csinált kétcsíkos tesztet, hogy ijhaj! Jó hónap ez a május!Kép

annamari: remélem, neked is jó hónap lesz! Kép Én sajna már érzem, hoyg meg fog jönni, szóval még nem csatlakozom a babásokhoz, de ami késik, nem múlik! Kép

Nekem szeptemberben lesz az érettségi találkozó, és bár nálunk, két ember kivételével, mindenki továbbtanult, már elég sok baba van. Igaz, szinte mindenhol vagy pocakban, avgy egészen picikék. ASlig vagyunk olyanok, akiknek még nincsKép( De végülis szeptemberig még akármi is lehet! Kép

Puszka, shine
shine
 
 


Sziasztok!

Hát ezt a szülõszoba dolgot komolyan nem hiszem elKép

Végülis, az elsõt is túléltem valahogy, majdcsak ezt isKép
Szerintetek mikor lehet tesztet csinálni? Mindenképpen meg kell várni, amíg nem jön meg, vagy már elõtte pár nappal (mondjuk 6 ) kimutatja???

Mennem kell, mert rángat a kölök.

Egyébként, ami Nektek a járással van, az nekünk a beszéddel. Szombaton is harangoztak, nyitva az ablak, berohan, és közli: BIMM - BAMM BIMM-BAMM tisztán, érthetõen. Aztán észrevette magát, majdhogynem elharapta a nyelvétKép
Azóta is, ha értelmes csúszik ki, majdhogynem elharapja a nyelvét, összeszorítja aszáját, és megszeppen pofát vág. Ha utánna kérdezzük, mit mond a templom? Akkor összeszorítja a száját, és vigyorogva rázza a fejét.

Na, megint rángatKép

állj, most jut eszembe, valaki írta a kétágyas vajúdót....amikor én szültem, nem volt ilyen.....

Puszi:. Kata
LadányiKata (ladán
 


Kata!

Lisa írta a kétágyasat, de õ most máshol szült.
Én a helyedben nem tesztelnék még, de én mindig inkább biztosra megyek, mert utálok csalódni (na meg sok pénzt kidobni az ablakon Kép). Meg ha utánaszámolsz, 14 nappal mensi elõtt van peteérés és a tesztek legkorábban kb 10 nappal peteérés után mutatják ki (vagy vmi ilyesmi). Te meg most kb 8 nappal lehetsz peteérés után (ha 6 nap múlva esedékes a menzesz), szóval valszeg úgyis negatív lenne most.

Annamari (Balázs lebetegedett Kép)
muter
 
 


Annamari,
Balázsnak jobbulást kívánunk családilag! Hátha így gyorsabb lesz! Kép

Kata,
Szerintem is várj még. Hiába írta a teszt, hogy x. naptól kimutatja a terhességet, Máté is csak a 3. próbálkozásra lett kétcsíkos! Kép

Shine,
ami késik, nem múlik... Kép

(Van új albumunk! Kép)
Solya
solya
 
 


Annamari!
Jobbulást Balázsnak, mi van vele?
Shine!
Én mindkétszer tuti biztos voltam benne, hogy meg fog jönni most azonnal, ez két hétig így volt, úgyhogy hátha. Az étvágy mondjuk gyanús volt.

Szerintem azért se jó túlságosan 30 fölé halasztgatni a szülést, meg ha esetleg akkor derül ki, hogy mégse megy megrendelésre, akkor már sokkal jobban szorít az idõ. Ezzel együtt azért jó tudni, hogy tulképpen még több mint tíz évünk van szülögetni (ha van ilyen szó).

Egy teljesen off kérdés: van valakinek tapasztalata az ELO-nyelvtanulásról?

angi
angi
 
 


Solya!
Nagyon szépek a gyerkõcök!!! És hogy puszizkodnak!
Balázs még csak egyszer adott cuppanós puszit. (Most éppen dobálja ide nekem a legóit.

Dicsi-dics: már utánunk mondja, hogy tátty, amirõl még most sem tudjuk, mit jelent, de olyan aranyosan mondja, hogy mi is rászoktunk Kép, toto, ezt sem tudjuk, mit jelent, de ezt is aranyosan mondja (talán kutya), pápá. Ha áll a szoba közepén és azt mondom: táncitánci, elkezd rugózni a térdeivel és röhög. Kedvenc szórakozása, hogy felmászik az ágyra és elindul lefelé kétlábon. Mikor látja rajtunk az agyvérzés tüneteit, röhög, leül és lemászik rendesen, tolatva :D
muter
 
 


Solya!
Milyen néven vagytok az albumban?
a
angi
 
 


Tamtam
solya
 
 


Solya!

Olyan tündéri gyerekeid vannak! És annyira jó képeket tudtok róluk csinálniKép Szerintem itt még elfér egy harmadik baba isKép

Angi!
Én a Pázmányra jártam, angol és ált. nyelvészet szakra. Már megkaptam emiatt a magamét itt, hogy állítólag nem tudok helyesen írniKép Ezért nem is hangoztatomKép Ámbátor az okos és tanult, kötekedõ babanetezõ nem tudja, hogy a nyelvészet nem egyenlõ a helyesírássalKép
Ez persze nem ment fel az alól, hogy helyesen írjakKép
Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Annamari!

Szomorúan olvasom, hogy Balázs megint betegeskedik!Kép Mi a baja? Talán elkapta a legodobálós vírust?Kép
Küldök neki gyógypuszit!

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


sziasztok!
Annamari: Jobbulást Balázsnak!!! Mi a gond Vele?
Orsoly. én is rákszûrésen voltam...annyira féltem jobban mint amikor életembe legelõször voltamKépKép
De ugyan ez volt az újrakezdéssel is a PárommalKépKép
Ne lennék ilyen betoji.KépKép
Picus
Picus
 


Kata,
hogy döntöttél?
Eredmény?

Mindenkinek, köszi, szerintem is édesek! A fotók zömét pedig én követtem el. KépKépKép

Solya, a kis szerény
solya
 
 


Sziasztok!

Tiszta jó ide jönni közétekKép

Mi van Balázzsal???

Solya, tényleg csodásak a kölkök!!

Picus! én lemaradtam, ha publikus, mi volt a pároddal???

na, én meg tényleg nem bírtam ki, csináltam tesztet, persze negatív lettKép

de akkorisKép

Pusz: Kata
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok!

Balázs már jobban van, taknyolt meg csúnyán zörgött a mellkasa. Sajnos ez a zörgés mindig elõjön, hogy is gondoltam, hogy egy tüdõgyulladást következmények nélkül megúszunk... Nagyon ügyesen köhögi fel a trutymákot, meg megtanítottam krákogni is. sajnos köpni még nem tud, így lenyeli (bocs az érzékeny gyomrúaktól). Gondolom, holnap viszontlátom majd a pelusban vagy rosszabb esetben a földön.

Picus!
Újrakezdééés? Bátor ember vagy! Én nem vállalkoznék rá Kép

Kata!
Irgumburgum! Most így jobb, hogy még 1 hétig agyalhatsz, hogy most ez tényleg negatív vagy csak korán teszteltél? Én bizti nem tesztelek addig, míg 1 hetet nem késik! Olyan drágák ezek a tesztek! Mér nincs valami olcsóbb megoldás? Akár megcsinálhatnák a kórházak is, TB-re...

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!!

Annamari! Én a kórházi tesztben nem bízom, mert Petivek is 8 hetes terhes voltam,és negatív lettKép

Igen, irgumburgum, haragszom is magamra. Na de talán annyiban jó, hogy már kezdtem nagyon beleélni magam, így legalább inkább amellett vagyok, hogy negatív úgyis, annál nagyobb lesz a meglepi, ha mégisKépKépKép
De ügyes balázs, hogy felköhögi...Peti is zörög, ma voltunk már egészséges rendelésen, és nincs semmi baja. Mégis zörögKép Neki egy csúnya hörghurutja volt decemberbenKép
Én is a pelusban szoktam látni a trutyit::::Kép neg a popsija szokott piros lenni..

Solya! Gratula a járáshozKép Na futhatsz utánna majdKép minimum 4-5 kg minusz. Nekem ennyi lettKép

Megyek fürdetniKép

Puszi:

Kata
LadányiKata (ladán
 


Kata: hát ezt az újrakezdést KépKép: rosszul fogalmaztam....vagy folytatás...hát szülés utáni elsõ együttlétre gondoltam..
Fogalmam se volt milyen lesz..sokan mondták, hogy rosszabb fáj stb...többirõl nem nyilatkozomKépKépKépKépKépKépKépKépKép
Csak azt mondhatom, nekem ++++++++++ az élményeimKépKépKépKépKép
Picus
Picus
 


Picus!
Én kérdeztem, nem Kata Kép
Szóval úgy újrakezdés? Az más! KépKép Attól én is nagyon féltem! Nekem azért úgy kb a szülés utáni 10-12. hétig nem volt az igazi. Lehet, attól, hogy kettõt vágott a doki, meg az egyik picit be is gyulladt. Még gondolkoztam is a szülõszobán, hogy szólok, hogy jó passzentosra varrjon, de aztán úgy döntöttem, nem jófejkedek, mert gomblukat csinál belõlem a végén KépKép
Annamari
muter
 
 


Jaaaaaaaaaaa Picus !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KépKépKép

Már aggódtam, hogy valami baj vanKépKépKépKépKép
Nálunk sem volt semmi gond, sõõt mi a 6 hetet sem vártuk meg. Ha mesélhetek ilyen személyeset, sokkal sokkal jobb lett. (Pedig "ott" nem történt semmi változás, mert ugye császárral "szültem")
Annamari! Deee én is kérdeztem!!! KépKép
A Csabi amúgy - amióta a tesókérdés felmerült - azt mondta, jobb lenne megint császár, hogy ott ne legyen gond. Egyébként - leszámítva, hogy kb egy hónapig nehéz volt kimászni az ágyból - na meg a krházban a lefekvés-felkelés komolyan fél órába telt- mégis, ott lenn semmi gondom nem volt. Hát én meg rendesen szeretnék szülni. A Peti miatt is, mit csinálok én itthon két gyerekkel, ha vigyáznom kell a hasamra???
Szülésznõ ügyben gondban vagyok. A Tóth Annáról (Femmikérõl) semmit nem hallok mostanában. Ti tudtok valamit? Na meg fentebb olvastam, hogy "õrmester" ez megrémített, engem inkább babusgatni kell majdKép
Csak hát ezt most hogy oldjam meg????? Nameg írtátok, hogy a ti szülésznõtök, elitntézte hogy Ica nénis szobába kerüljetek, mi meg az aburtuszosokhoz kerültünk, és ha nem régom a nõvérkék fülét kb félóránként, és nem unják meg, onnan mentem volna hazaKép Na, ez nem volt szimpi igazán....

Puszi: Kata
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok!
Kata én is csaszis voltam de akkor is féltem. Hát mi legalább három hónapig csaszi után nem is "láttuk egymást". Jó türelmes Párom vanKépKépKép
De elárulhatom nekem sokkal jobb a dolog a baba óta...mi történt nem tudom eddig se volt rossz e mostKépKépKépKépKép
Csaszinál én nem választottam szülésznõt...s bekerültem a legszélsõ szobába ami a folyosón van a nõvérke szobához közel. Ott valami olyan nõvérke van aki kesztyûbe járkál - nem egybe kettõbe- s úgy érezte mindenki, hogy tõlünk fél, hogy elkap valamit. Semmit nem mutatott meg - be se mutatkozott- csak onnan gondoltuk, hogy Õ a nõvérke, mert néha bejött s megkérdezte minden rendben...közbe elment szabira is s akkor Ica néni helyettesítette Õ meg egy földre szállt angyal- szerintem- Õt aztán minden kérdésünkkel megrohamoztukKépKépKép
Annamari: Te is kérdezeted, a válasz Neked is szólt KépKép
Örülök, hogy Bazsókád jobban van.
Picus
Picus
 


Sziasztok!

Kata! Hogyan kerültél te az abortuszosokhoz? Õk is a gyerekágyon vannak? Én egyet sem láttam! Nekem elintézte Margit a VIP szobátKép Bár akkor Ica nõvér éppen szabin volt, és nálunk is tiszteletét tette a kesztyûs nõvér, de én nem sokat foglalkoztam vele, egyébként õ a csecsemõsök fõnökfélesége. Hát nem túl kedves, az tényKép
Én csak ajánlani tudom Margitot. De kérdezd meg a dokidat, õ kivel szeret együtt dolgozni. Mert ez is fontos, szerintem.

Szex: Mi 6 hét után kezdtünk újra házaséletet élni és az elsõ két alkalom fájt, de ki lehetett bírni. Azóta nincs semmi gond, leszámítva a k. vérzést a Continuin miatt. Remélem kapok valami más gyogyót. Van egyáltalán másik, amit lehet szoptatás alatt szedni?

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Kata,
nekem Margitot ajánlotta. Kép Szerintem nagyon jók voltak együtt! Kép Bár õ sem az a babusgatós tipus, viszont ott volt mindig, mikor szükségem volt rá, kérés nélkül is. Kép Nem úgy az orvos, aki majdnem lekéste a kitolást! Kép

Sajnos nálam a 4-5 kg mínusz nem fog bejátszani, mert Sárám már rohangál. Bár, ha jobban belegondolok, megint formába kerülhetek, ha ketten négyfelé szaladnak majd! Kép


Pirus, az egyesben nincs pelenkázó. Kép

Van másik gyógyszer, a Cerazette. Én attól véreztem, de nagyon. KépKép Vannak ám egyéb módszerek is. Kép

Solya
solya
 
 


Pirus!

Asszem a Schering talán, nagyon reklámoz valami méhen belüli ártalmatlan helyi hatású valamit, direkt szoptatóknak, majd kérdezd meg a dokidat, talán a Nõk Lapjában láttam a hirdetést, nem nevezték meg a terméket. Majd számolj be.

angi
angi
 
 


Angi!
Köszi, arról már én is olvastam, de azt akkor javasolják, ha 5 éven belül nem szeretnénk újabb babát.Kép Mi pedig nemsokára szeretnénk kistesót Zsombinak!

Solya! Igen, ismerjük a többi módot is, de azt nem nagyon szeretjükKép Viszont még nem annyira sürgõs a kistesóKép Lehet, hogy nekem pont a te gyogyód lenne jó? Megkérdezem!

Nem igazán értem, amit írtál az egyesrõl és a pelenkázórólKép Miért, van egyágyas szoba a Klinikán? Én ezt nem is tudtam!

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Bocsi Picus, nem láttam, hogy Kata is kérdezte KépKép
Ha csaszid volt, miért féltél az újrakezdéstõl? Én bevallom, a 6 hét lejárta után úgy mentem lefeküdni, mintha vesztõhelyre mennék KépKép

Annamari
muter
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?