Új privát üzeneted érkezett!

And:

Nagyon szépek vagytok! :)

Köszi az autós tanácsokat. Én is gondolkodom, hogy használtat kéne venni, csak nem úgy van ezzel is mint a mobiltelefonnal, hogy akkora kedvezményeket adnak, hogy hirtelen megkapod a 60e forintos telefont 15e-ért is??? Bár az autóval nem ír alá az ember 2 éves szerződést. :D No mindegy. Majd ennek is neki kéne feszülni, de ez a hónap annyira de annyira tele van, hogy reménytelen. Viszont autó nélkül meg el se tudom képzelni hogy fogjuk végigcsinálni David szüleinek a látogatását, a hévizi esküvőt, stb...

:roll: :roll: :? :? :roll: :roll: :? :? :shock:

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Benianyu és Anikó!
Köszi a kedves fogadtatást! :)

Benianyu!
Nagyon jók a képek, olyan helyesek a fiúk együtt, látszik hogy jól érezték magukat és ahol hárman vagytok ott is olyan szépek vagytok együtt!! :D Nekem esélyem sem volt még a képeket szelektálni, a lakás szalad, a mosatlan halomban, meg a vasalatla is, az egész család beteg, én vagyok a legtaknyosabb, nyelni sem tudok úgy fáj a torkom, és hasmenésem is van, sztem a repülőn sikerült összeszedni, mert hétfőre jött ki, mégis mindent én csinálok..mert anya csak egy van.. :lol:

Rokica!
Autókhoz nem értek, nem tudok tanácsot adni.

Viki!
Tényleg jó vásárt csináltál, nekem is be kellene szereznem pár őszi téli cuccot, egy szem kismamafarmerem van, de az vékony, muszáj lesz beruházni valami meleg cuccba. A kabátomba remélem beleférek majd.

And!
Nagyon szépek vagytok a képeken. Bendegúz is ismerkedik már a Tesóval, emlegeti is néha. Ma például magától mondta nekem, amikor a nyaralásról beszélgettünk, hogy együtt csúzdáztunk "Anya, apa, Bendegúz meg a Tesó!!" Úgy örültem neki! :)

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

And!

Az a régi suzuki volt! :wink: Az új Swiftnek 4* -os lett a töréstesztje! :)

Nagyon szépek vagytok a képeken, Eszti csúcsédes ahogy puszit ad a tesónak! :D

Márti!

A kabátomba azért remélem én is beleférek majd! :wink: Bár nekem egész télre kell :roll:

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 

 
 

And!
Tényleg nagyon szépek vagytok! :D
Napirend: szerintem ne görcsölj ezen. tapasztalatból mondom, hogy az otthoni bármit teljesen felülírja a közösség. Pl. Lili ugye utált enni, az oviban a többi gyerek között meg annyire szeret, hogy reggel azzal motiváltam a készülésben, hogy lekéssük a reggelit :shock:
először is annyira le fog fáradni a sok élménytől, hogy tuti elfárad délutánra! Aztán meg sztem Eszti jól meg fogja különböztetni, hogy más van a bölcsiben és más van otthon. Ha látja, hogy ott mik a szabályok, majd azokhoz alkalmazkodik. Ha meg mégsem és ez a Te közreműködésedet is igényelni fogja, akkor ráérsz foglalkozni a problémával! :wink:

Autó: én is a suzukit ajánlottam volna. Már csak olyan szempontből is, hogy nemcsak a fogyasztása kevés, hanem a szervízelése is - mármint más autókhoz képest - ami a téli/nyári gumi cserénél, műszakinál, éves olajcserénél biztosan előjön.
Az újabb suzukik körkörös ütközésvédelemmel ellátottak!

Apukám szombaton elutazott Ciprusra dolgozni. Nem vagyok feldobva, de jó, hogy ránk bízta az autóját. Egy ignis, ma hozza el a férjem, hát kiváncsi leszek!

ayse
 
 


Hajni hol van??????

ayse
 
 


Kép

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Ezt a 2008 februári topikban találtam, de nagyon jó :lol: :lol: :lol:


Felkészülés a szülői hivatásra:

A szülõi hivatásra való felkészülés nem kizárólag könyvek olvasásából és a
gyerekszoba feldíszítésébõl áll. A következõ 12 egyszerû teszt segít a
majdani szülõknek, hogy kellõképpen felkészülhessenek a szülõségre, hogy
pontosan megtapasztalják, milyen dolog anyának vagy apának lenni.

1. (Nõk számára) Az anyaságra való felkészülésként vegyél pongyolát, és
akassz a hasad elé egy nagy babzsákot! Hagyd ott kilenc hónapig! Amikor a
kilenc hónap letelt, vedd ki a bab 10%-át.

2. (Férfiak számára) Az apaságra való felkészülésként, menj le a
legközelebbi háztartási boltba, öntsd a pénztárcád tartalmát a pultra, és
mondd a pénztárosnak, hogy szolgálja ki magát! Azután menj a szupermarketbe,
és intézd el, hogy a fizetésedet közvetlenül nekik utalják át! Menj haza!
Vedd elõ az újságot, és most utoljára olvasd el!

3. Mielõtt vállalkozol a gyerekre, találj egy házaspárt, akik már szülõk, és
fedd meg õket nevelési elveik, türelmetlenségük, alacsony tûrésszintjük
miatt, és hogy hogyan engedhették meg gyerekeik ilyen mértékü elkanászosodását.
Adj tanácsokat, hogyan javíthatnának gyermekeik alvási szokásain, vécéhasználatán,
étkezésnél tanusított magatartásán és általános viselkedésén!
Élvezd ki a helyzetet - ez az utolsó alkalom, hogy minden kérdésre tudni fogod a választ!

4. Hogy átérezd az elkövetkezendõ éjszakákat, sétálj a szobában fel s alá
délután 5 órától este 10-ig, válladon egy 4-6 kilós nedves csomaggal!
10 órakor tedd le a csomagot, állítsd be az ébresztõórát éjfélre, és menj aludni!
12-kor kelj fel, és sétálj megint a csomaggal 1 óráig! Állítsd be a vekkert 3 órára.
2-ig feküdj ébren, 2-kor kelj fel, és igyál valamit! Feküdj le háromnegyed 3-kor!
3-kor, amikor a vekker megszólal, kelj fel! Énekelj a sötétben halkan 4 óráig!
Állítsd be az órát 5 órára! Kelj fel! Csinálj reggelit! Csináld ezt 5 éven át!
Közben nézz ki boldognak!

5. Képes vagy elviselni a rendetlenséget, amit a gyerekek csinálnak?
Hogy ezt megtudd, kenj csokoládékrémet a kanapéra és lekvárt a függönyökre!
Dugj egy halat a hifitorony mögé, és hagyd ott egész nyáron! Dugd az ujjaidat a
virágágyásba, és tisztítsd meg a frissen festett falon! A foltokat fesd át zsirkrétával!
Na, hogy tetszik?

6. A kisgyermekek öltöztetése nem olyan könnyû, mint amilyennek látszik!
Végy egy polipot, és egy hálós szatyrot! Rakd a polipot a szatyorba úgy,
hogy egyik karja se lógjon ki sehol! Rendelkezésre álló idõ: az egész reggel.

7. Végy egy tojástartó dobozt! Egy ollóval és egy doboz festékkel csinálj
belõle krokodilt! Végy egy tekercs vécépapírt! Ragasztószalag és némi
celofán segítségével csinálj belõle karácsonyfát! Végül, végy egy tejesdobozt,
egy pingponglabdát és egy üres pilótakekszes dobozt, és készítsd el az Eiffel-torony
pontos mását! Gratulálunk, a helyed biztosnak látszik az óvodai csoportban.

8. Felejtsd el a sportautókat és vegyél egy kisbuszt! Ne is gondolj arra,
hogy otthagyhatod a ház elõtt fényesen, csillogóan! A családi autók nem így
néznek ki! Vegyél egy csokoládé jégkrémet, és tedd a kesztyûtartóba!
Felejtsd ott! Végy egy tizforintost! Dugd be a magnóba! Vegyél egy nagy
doboz csokisparányt, és öntsd a hátsó ülésre! A fûnyíróval néhányszor menj
neki a kocsi oldalának! Most már tökéletes!

9. Készülj fel a sétára! Várj a vécé elõtt egy fél órát! Menj ki a bejárati ajtón!
Gyere vissza! Menj ki! Gyere vissza! Menj ki megint! Menj le az utcára! Gyere vissza!
Menj le megint! Setálj az utcán egészen lassan 5 percig! Vizsgálj meg minden eldobott
cigarettacsikket, rágógumit, használt papírzsebkendõt és döglött bogarat útközben!
Ugyanazon az úton gyere vissza!
Ordíts olyan hangosan, ahogy csak birsz, amig minden szomszéd ki nem jön és rád nem mered!
Add fel, és menj haza! Most már alkalmas vagy arra, hogy sétálni vigyél egy kisgyereket!

10. Mindent ismételj meg legalább ötször! Menj le a szupermarketbe!
Vigyél magaddal valamit, ami jól modellez egy óvodás gyereket! Egy felnõtt kecske
remekül megfelel a célnak. Ha több gyereket szeretnél, több kecskét vigyél!
Vásárold meg a heti zöldséget anélkül, hogy a kecskéket látótávolságon kívülre engednéd!
Fizess ki mindent, amit a kecskék megesznek vagy tönkretesznek!
Amig ezt nem tudod könnyen megcsinálni, ne is ábrándozz gyerekekrõl!

11. Vájd ki egy dinnye belsejét! Csinálj rá egy kis lyukat!
Akaszd a mennyezetre, és lendítsd meg! Végy egy tányér spenótfõzeléket, és egy
kanállal próbáld meg a spenótot a lengedezõ dinnyébe kanalazni, miközben
berregsz, mint egy repülõgép! Csináld, amig a spenót fele el nem fogy!
A maradékot öntsd magadra, de úgy, hogy a padlóra is jusson belõle bõven!
Most már alkalmas vagy egy 12 hónapos gyerek etetésére!

12. Tanulj meg minden nevet a Power Rangers-bõl, a Szezám utcából és a
Tapsi-hapsiból! Ha a munkahelyeden azon kapod magad, hogy gyermekdalokat
énekelgetsz magadban, végre alkalmas vagy teljesíteni a szülõi hivatást!

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Megann!

Ha múltkor lemaradtál volna róla, akkor jó válogatást kívánok! :lol:

http://www.nytud.hu/oszt/nyelvmuvelo/ut ... fi2007.pdf

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Csak elég szűkszavúan tudok reagálni, mert anyumnál voltunk, nemrég értünk haza.

And!

Nagyon bájosak vagytok a képen :P
Konyha, annyira jutottunk hogy már meg is rendeltem :) , természetesen férj érdemben nem tudott hozzászólni hogy melyiket is rendeljem :? de végülis emelett döntöttem:
http://www.jatek-city.hu/product_info.p ... ts_id=4722.
Férjenek természetetesen volt épitő hozzászólása, hogy egy ilyet http://www.jatek-city.hu/product_info.p ... ts_id=3182 mindenképp és feltétlenül és azonnal rendeljek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Telejesen kicsinál a felmosásmániájával :twisted: :twisted: :twisted: :? :? :? :?

Terheskabát???????
Honnan????mennyiért??? :roll: :roll:

Rókica!

Sajnálom hogy megint autógondod van, de ez már nagyon kinézett nektek...ez az autó már annyiszor és annyi helyen hagyott cserben, hogy szinte törvényszerű volt hogy hamarosan beadja a derekát, azaz a kerekét végleg :(
Remélem megtaláljátok az ideális megoldást.

Viki!

Aranyos vagy, de nem maradtam ám le, már a multkori listát is olvastam :roll: csak épp előrébb nem jutottam.

Ki is kérdezte a vezetéknevünket??????? :oops: :oops: :oops:
Annak priviben szivesen megküldöm...csak már nem emlékszem :oops: :oops: :oops:

Ayse!

Andrisnak volt kitől tanulni dumálni :wink:

Tök meg vagyok döbbenve, hogy Léna miket mond....
Anyum ma mondta Lénának hogy kimegy a konyhába, hoz finom levest..
Erre Léna: Remélem
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hogy honnan vette :roll: :roll: :roll:

Amúgy annyira meg vagyok hatva a lányomtól....természetesen számomra ő a legintelligensebb, legemberibb, legmegértőbb stb..teremtmény..
Hétfőn kimentünk a Városligetbe, előtte bementünk a közértbe, vettünk 4 zsömlét a kacsáknak.
Léna a ligetben harsogva rohant oda a lufikhoz, hogy:
-Fufi, fufi..
Mondtam neki ,hogy sajnos Léna nincs több pénzünk, nem tudunk venni, mert minden pénzünket elköltöttük a zsömlékre.
Kicsit gondolkodott, majd sarkon fordult és elsétált más felé, és még szomorú sem volt :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Olyan megható...,az is hogy ilyen a természete és az is hogy még lehet "lóditani" egy kicsit.

Annamami!

Bocsi hogy nem reagáltam a ruhatémára, természetesen érdekelnének cuccok....csak előbb még nekem is számot kell vetnem, hogy mi is az amit rá lehet adni majd a kiskrapekra is. :roll: :roll:

És most panaszkodom is egy kicsit.

K......va jó..hogy az embernek van TB biztositása csak épp kitörölheti vele.
Vérvétel előtt egy héttel telefonáltam a háziorvosomnak, hogy mennék vérvételre +toxoplazmára.
Azt igérte, utánanéz hogy hova is kell küldni a vért és stb..
Na levették a vért, ma megyek a leletért,...és mintegy mellékesen jegyzi meg a kis asszisztens hogy ugyan menjek már megint vérvételre csütörtökön, mert a mintám tönkrement, ugyanis 3 nap kellett hogy a labor megküldje a beutalót, amivel vissza kellett volna küldeni a vért.. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: (még jó hogy egy héttel hamarabb már telefonon jeleztem hogy mit szertnék).
Mondom remek....innen vidékről autókázzam be megint hajnalban Lénával, ráadásul csütörtökön nem tudok, jövő héten kedden még Szlovéniában leszünk, tehát keményen 18-19. hétben tudnák megint levenni, aminek az eredménye nyilván csak 20-21. hétben lenne meg.... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Úgyhogy holnap megyek megint a magánlaborba és 10. 000 ft -ért csináltatok egy tesztet, aminek 5 nap múlva eredménye van :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Bocsi az OFF-ért :( :( :(

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann, én voltam kíváncsi a vezetéknevetekre :)
a vérvételre no comment, hülyét kapok ettől a hozzáállástól.

én is folyamatosan olvadozok a lányunktól. kérdeztem az anyut ez mikor múlik már el, hogy még mindig olyan hihetetlen, hogy van, és minden pillanatban megenném, azt mondta a másodiknál talán enyhül. de inkább máshogy fogom őket majd megzabálni :)

olyan aranyos volt ma az Eszti, mondott egy szót, hogy BÁJJÁL, én meg nem értettem. és nem adta fel, magyarázta, mutogatott, ismételgette, én meg találgattam :) nem esett kétségbe, nem adta fel, és szerencsésen kitaláltam, és akkor meg úgy örültünk mind a ketten :D (a megoldás az volt, hogy beálljál :) a kocsival a garázsba : ) )

tök jó, hogy a suzuki ennyit fejlődött!! és amit Ayse mond az is nagyon fontos!!

Megann, nekem is ez a konyha tetszett, és még ez:
http://www.jatek-city.hu/product_info.p ... ts_id=4588
apával viszont elszállt a szekér, és ezek közül szeretne választani:
http://www.jatekfutar.hu/step2_szerep.html
mondjuk az utolsótól lehidaltam teljesen.
az a felmosó nagyon tuti :D :D :D :D
én azon rökönyödtrem meg, amikor ember keresztlányának azt mondták a szülei, hogy vegyünk játékporszívót, valahogy nem tezsett az ötlet, és mást kapott, de mástól megkapta, és volt hozzá műszemét hungarocell golyók formájában :shock: valahogy nem látom ennek az értelmét...

KépKép
KépKép
and
 
 


Viki, Ayse, And, Márti
Köszi a bókokat! :)

And, Megann,
Nagyon jók a konyhák! :) De az áruk sem semmi! Főleg a 40.000 Ft-os elég húzós! :twisted: Bár egy játszóháznak biztos belefér a keretébe! A takarítószett is nagyon tetszik, Dani valószinüleg kap egyet, Annamami taliján imádta. :)

Megann,
Sajnálom a vérvételt és a hozzáállást, negatív élményeket nem különben! :twisted:
Hogy állsz Apa gyözködésével Demján ügyben?

Márti,
Jobbulást az egész családnak! Nálunk is hasonló a helyzet. Apa és én rendesen megfáztunk, mára már azért jobban vagyunk. :( Lassan száradnak a ruhák, így mindenhol mosott ruha lóg, ami persze várja a vasalást is és a szennyes meg csak telik közben újra. :oops:

And,
Olyan szépek vagytok a képeken! :) Eszti édes egy csajszi! :)
Nálunk is olyan sokszor előfordul, hogy nem tudom Danit rögtön kikódolni. :) De ő csak mondja rendületlenül és mikor megfejtem mi is úgy örülünk. :)

Rokica,
Sajnálom, hogy lerobbant az autótok! Én eddig a VW-t megbízható autónak tartottam, de a tiétek tényleg sokat betegeskedik.
Én is szavazok a Suzukira, az ára korrekt, a fenntartása sem vészesen drága. Nekem is Suzukim volt régen, egy kis Swift, soha nem volt baja, sőt Anyukámnak és Apukámnak is Suzukija van.

Viki,
Éljen a sok új kismamaruha! :) Peti jó nagy csibész a képen! :)
Remélem, lesz megoldás doki ügyben, olyan, ami neked is megfelelő persze.

Ayse,
Spanyolországban voltunk, Costa Bravan, LLoret de Marban. :) Gyönyörű kisváros! :)
Hogy ment a mai házi? Andrisduma nagyon jó! A "picsa" mit takar Andrisnál, ha lehet tudni. :wink: Nálunk a csip-csip csóka szokott "pics-pics csóka" lenni.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Sziasztok,

And, nagyon szupik a képek!

Ezek a konyhák nagyon tutik. De jó lesz majd a kiscsajomnak venni:)

Róki, autót sajnálom.
Suzukiról én csak jót tudok mondani, mert nekem az volt (régi) és most az van újban is.

De ami miatt azért elgondolkodtató, hogy nem lehet telepakolni, az tuti.
Mi a régi suzival szinte minden bútort elhoztunk mert valahogy úgy lehetett hajtogatni az üléseket...az új magasabb, de kisebb hosszában.

Egyébként nem nagyon volt kérdéses, hogy mit vegyünk, mert volt egy lejárt forgalmim és csak a Suzinál vagy a Skodánál számolták volna be.
Nekem egy nagyon alap van + légkondis. 5 ajtós, ez volt azt hiszem 2650 000 Ft. De nincs benne alapból a központi zár, amit mi nem is tetettünk bele és majd most utólag meg kell csinálni.
Na mindegy. én nagyon szeretem :)

K.

KépKép
Kép
csikken
 
 


lloret de Marban mi is voltunk már! :) Az egy buliváros! :D

A "picsa, picsa" a csiga biga.... gyere ki akart lenni, csak nem teljesen sikerült.... :)

ayse
 
 


Ja a házi. Íg, hogy mellé ülök, mindent hajlandó csinálni. Olyan kis okos :)

jelentem a mi suzuki négyajtós swiftünkbe az egész ikea-konyhát bepakoltuk! :) Néztek is nagyot a parkolóban, de sikerült :) - és a férjem is kellett hozzá, aki egy pakoló-zseni!

ayse
 
 


Ayse,
A csiga biga gyere ki nálunk elég furcsa változatban hangzik el. :wink:
A szavak még nagyjából meg is vannak, de a sorrend igen érdekes, valahogy így: :wink: :wink: "Bigabiga ideki, házad gyeje ki, kapc vajat, maaaaaajad"

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Ayse,
Most nem a bulizós részét használtuk ki a városnak! :) Gondolom, gyerekek nélkül voltatok ott! :) Úgy egyszerűbb! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Ja és a fennt említett szó nem képezi nálunk a mindennapok részét... :oops:

ayse
 
 


Gondoltam ám! :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Hú meg ha! Ezek tényleg csodálatos konyhák!!!! És a 92 ezres már el is fogyott..... Na ilyenkor sajnálom, hogy nem egy barkácsműszaki az ember....

ayse
 
 


Persze, hogy gyerekek nélkül voltunk . AZ egy nagyon szép út volt, egy hétig mentünk odafelé, olaszországon, Dél-Franciaországon át, sátraztunk, ott ahol megtetszett, vissza is egy hét volt, a Francia Középhegység, és az Alpokon át, Svájc, Ausztria....hú hát az nagyon jó volt!

Benianyu!
Juciról tudsz valamit?

ayse
 
 


Azért nem hülyék ezek a játékkonyhaárusok! Egy nagyobb méretű műanyagot eladnak egy százasért :shock: Ezért már egy igazi konyhát is lehet venni. :shock: :shock: Muszáj voltam mégegyszer megnézni. Hát nem térek magamhoz!

ayse
 
 


Volt ma egy elég kellemetlen afférom a postán. :(
Danival mentünk kettesben, voltak néhányan, de nem vészesen sokan, eloszlott a tömeg a három sorban. Pont mikor sorra kerültem, Dani odament egy babához, (3-4 hónapos lehetett, a hordozóban volt a földön, anyukája mellett) és feltette a lábát a hordozó szélére. Nem tudom milyen okból, talán látta, hogy így szokták néha ringatni a hordozót. Minden esetre az anyuka elkezdett üvöltözni Danival (én persze ebben a percben épp a tértivevényes levelet vettem át és írtam alá a papírt :? ). Rohantam oda, kb. 2 méterre voltak, hogy elhozzam Danit és elnézést kértem, stb, de közöltem, hogy ne üvöltsön a gyerekkel. De ő üvöltött tovább, mert Dani szerinte rálépett a kisbabára :shock: :shock: és milyen egy neveletlen gyerek. Dani tényleg nem egy angyal, bár mostanában már sokat javult.
Mondtam az üvöltő anyukának, hogy ez nem csak nevelés kérdése ám, majd megtudja 2 év múlva, érik majd meglepetések, de csak kiabált tovább, hogy az ő gyereke nem lesz ám ilyen neveletlen.
Olyan kellemetlen volt. :( Jogos, hogy figyelnem kellett volna, hogy Dani nem menjen oda és ne lépjen rá! De üvölteni egy kétéves gyerekkel!!! :shock: :twisted:
Arra gondoltam, hogy ha Beni tette volna ugyanezt, akkor van némi alapja, hogy "leneveletlenezze", de üvölteni talán mégsem kéne.
A másik, hogy a saját gyerekét úgy fogja jólneveltté tenni, hogy leüvölti a fejét, ha rosszat csinál?!?!?
Szar helyzet volt és persze mindenki bámult.........

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Ayse,
Ha van aki megveszi..... :oops: :oops: mármint a százezres konyhákat!!! Tényleg durva árak! Én vagyok olyan naiv, hogy azt gondoljam, játszóházak veszik meg ennyiért.
Szép túra lehetett! :)
Jucival tegnap beszéltünk telefonon, még mindig ramatyul van, de már talán annyira nem, mint korábban. Elvileg csütörtökön találkozunk, majd meglátjuk, hogy hogy lesz. Remélem, jobban! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Egy kicsit még elkalandoztam ezen a játékos oldalon...nem piskóta, az biztos!

ayse
 
 


Benianyu!
Ez tényleg nagyon kellemetlen és igazságtalan volt!
Tudod, Bunkóország....

Erről a több mint 100 kiegészítővel bíró konyháról, mely csobogó víz és sercegő hús hangot hallatt, eszembe jutott egy svéd gyerekvers:

Bélyeget gyűjtöttem.
Apa egyszer hozott egy kilót.
Azóta nem gyűjtök bélyeget.

And!
Ha netán ezt szemeltétek ki magatoknak, akkor ne haragudj meg rám, a földhözragadtságomért! :wink: :oops:

(és halkan jegyzem meh, hogy a mi kis konyhánk nem ilyen látványos, még a legolcsóbbhoz képest sem, de ANdris már egy éve főzi benne nekem a kávét, és eteti a fókáját, meg az összes szerettét).

Na asszem jobb lesz, ha befogom, a csőröm... :oops: :oops: )

ayse
 
 


Ayse,
Nekem is az jut eszembe egy ilyen százezres konyháról, ami sistereg is és egyéb inyencségek, hogy lehet, hogy a gyerek kétszer játszik vele összesen, viszont egy százforintos buborékfújó üres tégelyével meg napokig. :oops: :oops: :oops:
A vers nagyon jó! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Ja és ettől függetlenül tegyetek fel máskor is ilyen oldalakat, különben sose tudnám meg, mik is vannak! :wink:

ayse
 
 


Totka,
Hová tűntél?

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Benianyu!
Jobbulást Nektek is, az én orrom már vörös krumpli a sok fújástól.

Én is eddig böngészgettem a csodajátékokat, hát azért nekem tetszenek ezek a kiskonyhák.. Meg a kisboltok is.. Persze Bendegúzzal is tök jól elfőzünk a sima kis teáskészletével a földön ülve. A Balatonon meg a mama adta neki a legjobb játékokat, pl. üres kimosott margarinos doboz, meg nagyobb doboz, ezekbe pakolgatott óraszám.
Viszont ha már arra jártam találtam egy olyan kis szuper többszintes garázst, lifttel... :oops: Nekem valami ilyesmire fáj a fogam. Mármint Bendegúznak szánnám ajándéknak persze. :lol: De azért még körülnézek.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


And!

Küldöm priviben a vezetéknevet :wink:

Jétékkonyhák :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Na ez nagyon durva :shock: :shock: :shock: :shock:
Na ennek tényleg semmi értelme nincs :roll: :roll: legalábbis szerintem :roll: :roll:

Azt a tefalosat mi is néztük, de férj mondott egy nagyon okosat(ami tőle meglepő ilyen témában :wink: ), tehát hogy a tefalos meg még egy kettő másik "nem babás".
És tökéletesen egyet kell hogy értsek vele, ezért választottam egy szinesebb, műanyagosabb formát.

Lénának is van játékproszivója :oops: :oops: :oops: és valamikor ha mi porszivózunk, hanyatt homlok rohan a sajátjáért és rángatja oda ahol én porszivózok és ő is rákezdi :lol: :lol: még a szekrény alá is bemegy vele :shock:

Felhivtam a labort, délelőtt megyek vérvételre. :evil: :evil: :evil:

figyi....ha a lányomba ilyen szerelmes vagyok, akkor hogy lesz ez a a fiúval??????????

Ayse!

Ez a dolog a bélyegekkel meg a kilókkal a túrórudinál is működik??? :lol: :lol: :lol:
Lehet hogy ki kellene próbálnom :wink: :wink: :wink:

Benianyu!

Én is nagyon megörültem ezeknek az oldalaknak, mert pl a keresztfiamnak már megvan a karácsonyi ajándéka, és irtó büszke vagyok, mert én olyan de olyan nehezen szülöm meg az ajándékokat, hogy ihaj :? :? :? .

Léna reggelije:

vajas párizsis kifli+paradicsom+retek, amiből csak a retket volt hajlandó megenni :? :? :? :?
Kicsinál a csaj..

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok!

Megint jól eltűntem, de beteg az egész család, Nolcsi valamit hazahozott az oviból :evil: :evil:

A francia bulldogunkat, Ginát meg el kellett altatni, teljesen lebénult a hátsó lábára és tele volt emlődaganattal. :( :(

MINDEN SZÜLINAPOSNAK UTÓLAG IS NAGYON BOLDOG 2. SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!!!!!!! :D :D :D

Ancsinak meg külön gratula Mollihoz, sok boldogságot, egészséget kívánok! :D

Dobok jó pár ( :oops: ) szülinapi képet, igaz nem frissek......

Benianyu, ilyen krokodil nekünk is van :wink:
Kép
Kép

Lufiiiiiiiiii!
Kép

A farm
Kép
Kép

Elmélyült játszás, a farm garázsnak se rossz :wink:
Kép
Kép
Kép
Kép

Torta tüzijátékkal
Kép
Kép
Kép
Kép

Marcipánevés
Kép
Kép
Kép
Kép

Itt Gina megetta a marcipán felét
Kép

Leon így szereti a babákat (egy rokon kisfiú)
Kép

Ajándékosztás
Kép
Kép
Kép

Leon már nagyon fáradt
Kép

Sütögettünk is
Kép

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Barbi!
nagyon helyesek vagytok! :)
Szulinapi torta szuper! :)
Ez a little people busz a Te fotóidon még tutibbnak tűnik, mint a múltkori reklámképen. Dobsz egy címet, mert az árzuhanáson én múltkor nem találtam. Vagy mégis ott van?

Szegény kutyus :(
Akkor most nincs is kutyátok? És lesz majd?

Megann!
Sajna a túrórudival nem működik! :( :wink:
A túró rudi ugyanis az ember elemi ösztöne, a bélyeg nem az. :lol:

Játékcsodák:
gondolkodtam még a dolgon, mert nem hagy nyugodni...sok minden miatt nem értek egyet vele, de a legfőbb bajom, hogy az ennyire tökéletesen kidolgozott darabok nem hagynak teret a gyermeki fantáziának...

ayse
 
 


Ayse!
Köszi :)

Az árzuhanáson van a busz, mi is onnan rendeltük. A 3 játék közül ez jött be a legjobban a fiúknak, után a garázs, a farm a legkevésbé.
A tortát Gabi anyukája csinálta, narancsos csokikrémes, isteni volt :wink:

Kutya.....háááát......izéééé........ :lol: :lol: :lol:
Szóval szombaton megyünk egy törpe schnauzer kennelt megnézni, mert Nolcsi ezt nézte ki, hogy ilyet szeretne...........
Persze kiskutyák majd csak jövőre lesznek elvihetőek, decemberben születnek majd, de megnézzük, az nem kötelez semmire.
Ez a fajta mondjuk nekem is régóta tetszik, szóval Noel jól választott.
Először fehér uszkárt nézett ki, de megállapodtunk, hogy fehér nem lehet, mert az hamar koszos lesz :D

Hú, ezek a konyhák nem semmik :shock: :shock: :shock:
Én se szeretem az ilyen iszonyat drága dolgokat, a lego az, amiért hajlandó vagyok többet fizetni, mivel nagyon ki lehet használni és tényleg a gyerek fantáziájára van bízva, hogy mit épít belőle.
Nálunk nagyon sokat használják, a vasút a kedvenc.
Gabi is hajlamos lenne a túlzásokra, pl. quad, de rendes Nolcsinak a telekre 100 ezres tételért........ :evil: :evil:
De én semmi ilyesmit nem engedek, tökéletesen jó az 1000 Ft-os műanyag motor, az a kedvenc, még a thomas roller is le van sz...va..... :?

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 



Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Barbi,

Nagyon jok a kepek, latszik, hogy jo valasztas volt! Olyan edes Leon az utolso kepen.

Benianyu
Ti is fantasztikusan jol neztek ki! Foleg az a kep tetszik, amikor harman vagytok! Dani nagyon hasonlit rad!
Postai torteneten, hat vannak meg bunko emberek! Az ilyenbol nem tudom milyen anyuka lesz, mert ha velem tortenik, akkor valszeg en is elmondom a adott gyereknek, hogy nem szabad raallni a hordozora, (velem is sokszor elofordult, hogy a Mat sulijaban odajottek a gyerekek megnezni az akkoriban meg picuri Balazst, meg is fogdostak :oops: , aminek nem mindig orultem,) dehat eszembe sem jutott volna, hogy leorditsam oket! Foleg nem egy kis ketevest!! Aterzem, hogy mennyire szar erzes lehetett!
Vannak meg es lesznek is bunko emberek!

Megann,
Lena :lol: :lol: Olyan edik tudnak lenni ezzel a beszeddel!
Vervetel :evil: Szohoz sem jutok, nalunk azert ez nem fordul elo!
Jo nyaralast szlovenban!

And
Jaj olyan aranyosak vagytok a kepeken! Fokent a masodik, sugarzik rolatok a boldogsag es a szeretet! Olyan meghato! Egyebkent szerintem nem vagy duci egyeltalan es jol all a terhesseg! Ajandekozas! Nekunk pontosan olyan a konyhank(es fiaim vannak) mint az elso feldobott linkeden van, de en "csak"!!! 25€-t fizettem erte, ami kb 6300 Ft-ra jon ki! Azt hittem Magyarorszagon olcsobbak a jatekok :shock: :shock: :shock: Le vagyok dobbenve a 2. link araitol en is!

Ayse,
Nagyon jo es talalo a vers! Pontosan ez van szerintem, ha nagyon sok jateka van egy gyereknek, nem tud valasztani es SEMMIVEL nem jatszik! Nalunk is sokkal tobb ido elmegy egy kupakkal, papirral vagy barmi massal, mint egy jo draga valamivel!
Nem mondom, hogy nem esem bele en is a valasztekba es hat elegge szeretem kenyeztetni is oket, de latom, hogy Matnak minden fenet megvettem, most Balazzsal sokkal elorelatobb vagyok, meg aztan neki ott vannak a Mat dolgai is!
Jo ez a leckeiras, ne aggodj, valoszinuleg valtozni fog ez, bar Mattal a mai napig leulok lecket irni, mert szereti, ha ott vagyok mellette es o mar harmadikos :shock: :oops: :lol: :lol:
Nalunk eleg sok lecke van szerintem, neha ki is bukok rajta, hogy egyik naprol a masikra peldaul meg kell tanulni 20-30 soros verseket, vagy irasbol egy oldalt teleirni, amikor a gyerek 5-ig suliban van, hatra hazaerunk es mindezt utana csinalni :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Pedig most nem tudok datumot es rendeletet irni, de itt nalunk mar vagy ket eve meg van tiltva a hazifeladat adasa! En nem vagyok ellenne csak logikatlannak tartom, hogy peldaul hetfon este rengeteg, kedden meg, amikor ugye szerdan nincs tanitas, akkor szinte semmi leco! Igy van ez a hetvegekkel is, amikor van ket nap megtanulni egy verset, akkor nem ad lecket, de hetkozben meg tele vannak a leckefuzetek :twisted: Na nem untatlak tovabb :lol: :lol: :lol:

Mi jol vagyunk, teljesen szobatisztak nincs mar az alvashoz sem pelusunk! Persze este meg raadaom! Idoigenyes a dolog, tegnap rohangasztunk is egy kicsit az aruhazban-bol pisilni, de aranyos, mindig idoben szol! Neha eszembe jut, amikor meg kicsi baba vol, foleg anyuval felidezzuk a regu "szep" idoket, amikor szuletett, most meg van egy mar majdnem nagy fiam! Olyan gyorsan szlad az ido!

Beszed: Mi is sokat jatszunk a "na mit is mondtam" jatekkal, jokat szorakozunk, mire kitalaljuk! Neha nagyon tisztan beszel, jelentem most miota anyum vigyaz ra sokkal tobbet magyarul, de nalunk is van szokeveres, naha felig francia felig magyar, na ilyenkor jokat nevetunk meg teljesen babanyelv is ! Ismeri a testreszeit mind a ket nyelven, kirakokat rak mar egyedul ki tud rakni egy 6-10-es puzzle-t, gyurmazik (van kajas es fodraszos gyurmakeszlet,) na ezt imadja, szeret festeni, felismeri a hat alapszint(fekete,feher,piros, kek, zold es sarga) a harom alapformat ismer, (kor, negyzet es teglalap), van egy jo jatekde o a hinta-palintan kivul szinte nem mondogatja a verseket-mondokakat, amit allandoan dalolunk vagy mondunk neki!
Ti mit jatszotok veluk, mivel kotitek le oket?? Mit szeretnek csinalni?? Nehany otletcsere ezekre a jo kis esos napokra??

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Halihó,

Ayse, mi is a Suzival hoztuk el a konyhánkat :) :)
És apa nálunk is pakolózseni, de már én is :) Volt hogy odamentem egy autóshoz mert láttam mit bénázik és elmondtam neki hogy kellene bepakolni :) :) megköszönték...

Ezek a konyhák nem semmik, kicsit túlzásnak tartom ám...

Barbapapa, jók a szülinapos képek :)

Elkezdtem a 32. hetemet :)

K.

KépKép
Kép
csikken
 
 


Csikken
:lol: :lol: nemsokara mar erted drukkolunk majd!!!!

Viki
Persze kihagytam, faradt fejem, de most irom, hogy Peti nagyon helyes kisfiu es halalra rohogtem amgam a betett szovegen, bar mar olvastam egy parszor!!
Belegondolva van nemi igazsag nem???? :lol: :lol: akarmilyen nevetseges is.

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Sziasztok!

Megvolt a vérvétel, jövő hét végén lesz eredménye az AFP-nek!

És találkoztam a dokim asszisztensével (meg később a dokimmal is) és minden marad úgy, ahogy eddig volt, csak annyi a változás, hogy SZTK-s helyen fog dolgozni a dokim, (nem a klinikán helyileg) de ugyanúgy lehet nála szülni,meg ugyanúgy a klinikához tartozik továbbra is! :D:D:D Szóval mégis nála szülök még egyszer! :D Csak nem bírtam ki, hogy ne kérdezzek rá, ha már így összefutottunk! :wink:

Csikken!

Akkor lassan beérsz a finisbe! :D

Anikó!

Köszi :)

Barbi!

Jók a szülinapos képek! :D

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Benianyu!

Nagyon jók a nyaralós képek, szuper jól néztek ki, a színetek is az! :wink: :D
Mi is voltunk már Lorret de Mar-ban, pontosabban mi Pineda de Mar-ban laktunk, de az sincs messze tőle.
Jó régen volt már, 15 éves voltam....... :P

A postás sztori felháborító, én max. szépen rászoltam volna a 2 évesre, hogy ezt nem szabad, vagy leveszem a lábát. De üvölteni :shock: :shock: :shock:
Sajnálom szegény gyereket :( :( Mármint az üvöltős csajét......
Ne izgulj, Leon és Nolcsi is csinál ilyeneket, de eddig szerencsére mi megúsztuk az ilyen beszólásokat. Ez nem nevelés kérdése, egyszerűen csak gyerekek.

Anikó!
Hú, de ügyesek vagytok a szobatisztasággal, Leon visszafejlődött teljesen :(
Letagadja, ha kaka van, nem szól egyátalán, de már a pisinél se, a wc-re se hajlandó ráülni........
Nálunk is megy a gyurma, festés, legózás, autózás, favasút.
Most éppen mesét néznek, de csak azért, mert 3. napja vagyunk bezárva a lakásba a betegség miatt......
Tegnap egész nap legóbol építettek, meg könyvet olvastak ketten. :D

Csikken!
De izgi, Te is nagyon a vége felé jársz már. Hogy állsz a csajos rucik beszerzésével?
Ha egyszer nekem csajom lesz, húúúúúúú.............. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Viki!

Örülök, hogy marad minden úgy, ahogy szeretted volna :D

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Sziasztok!

Épp takarítani készülök, csak előtte gyorsan ideültem olvasni egy picit. :)

Barbi,
Köszi a bókokat! :)
Nagyon jók a szülinapi képek! :) Helyesek a fiúk! :) És klasszak az ajándékok is! :) Olyan Thomas nekünk is van, az eleje alapján :wink: :oops: Nem négy színes disc van hozzá, amik zenélnek?
Milyen hamar sikerült Nolcsinak elkapni valamit az oviban :( :( :(, még alig kezdett járni. Te mikor kezdesz dolgozni?
Elírhattad Leon szülinapját a vonalzóján, kicsit öregíted a nagyfiút! :)

Anikó,
Köszi neked is a bókot! Anyukám szerint is Dani egyre jobban hasonlít rám. A haja miatt, mind a kettőnknek egy nagy lobonc van a fején! :)
Nagyon ügyesek vagytok a szobatisztasággal! Mi nem tartunk sehol. :( A tengerparton végig fürdőnadrágban volt Dani, de nem szól, hogy pisilni kell, csak ha már folyik a lábán. De ott a homokban nem volt annyira gáz. A medencében kapott úszóspelust.

Csikken,
Ez már lassan a célegyenes! Kezd izgalmas lenni! :)

Viki,
Éljen, hogy marad a doki a helyén és nála fogsz szülni! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Barbi!
Köszi! :)
Andrisnak is mutattam, tetszett neki a busz is, a mozdony is, aztán gyorsan hozátette: SÜTEMÉNYT! Azaz tekerjek vissza a tortás képhez is! :lol:
Jobbulást Nektek!

Már megint kezdődik ez az idióta betegség korszak :(

Én összeszedtem egy náthát, amit Andris is elkapott (ami által tisztázásra került, hogy nem allergia, mint ahogy a férje állította). Emiatt csúszik az agyhártyagyuszi 3. oltása - ma kapta volna...szóval elkezddődik ugyanaz a játék, ami tavaly télen ment... :? :? :?

Ezért is jó Anikó ötlete, hogy mit játszunk ilyenkor.

Mi spec ma diót gyűjtöttünk, mert itt süt a nap :lol:
Egyébként ANdris egyszerű eset, állandóan autózik, megállás nálkül, sohasem unja meg. Azt nagyon szereti, ha melléülök, de nem igazán játszik velem, csak az a lényeg, hogy üljek ott. Mondjuk Lili is elég öntörvényű gyerek, ő se nagyon engedte, hogy irányítsam az eseményeket... :twisted:

Csikken!
Azta! Nemrég tudtuk meg, hogy babát vársz. hihetetlen, hogy repül az idő!

ANikó!
Egyáltalán nem ntatsz! A suli-téma mindig, minden megközelítésben érdekel, Franciaország érdekel, Te érdekelsz, úgyhogy nem lehet uncsi, amit írsz! :)
Már egész jól megy a leckeírás, ha én is ott vagyok, de eszméletlenül szétszórt. Fogalma sincs, mi a lecke, mit hova kell tenni (pedig nagyon jól meg van szervezve az osztályterem is és a táskája is átlátható). Hiába, ovódás ő még. Remélem majd lassan csak kaialakul a felelősségtudata! (csak bírjam addig idegekkel!)

Viki!
Minden jó, ha a vége jó! :)

ayse
 
 


Ja és az lemaradt, hogy Balázs eszméletlenül ügyes! :D
Néha az az érzésem, hogy ANdriskám olyan bumburnyák...őt csak az autók érdeklik, meg a busz, meg a markoló! :lol:

ayse
 
 


Ayse,
Andris hogy viseli, hogy Lili nincs vele napközben? Most jó két és fél hónapig ők is együtt voltak minden nap.
Dani elég jól elvan, kicsit felszabadultabb, szekálásmentesen játszik, rákapott az autózásra ő is. De emlegeti Benit sokszor és rohan hozzá az oviban is. Hiányzik neki.
Nekem is jó, hogy kicsit csak ketten vagyunk és többet tudok csak vele foglalkozni. :wink: Meg sokkal nagyobb nyugi is van! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Benianyu!
Nem, ez egy thomasos tároló táska, amibe a kis thomas mozdonyokat lehet tenni.
Már javítottam ám közben Leon vonalzóját, most jó már. :wink:
Betegség :(
Igen, a fél csoport hiányzik az oviban, szóval ez valami durvább azt hiszem :?

Ayse!
Leon is inkább autó, motor, vonat és markoló őrült :wink:
Nolcsi is eltologatja az autóit akár egész nap. Ma mondjuk repülőzött..... :lol:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


vonalzó?

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Sziasztok!

Siker.
Köszi Ayse, Viki az érdeklődést egy fokkal jobb a helyzet. 2 napja nem hánytam és már képes vagyok vásárolni és kimozdulni itthonról.Remélem megkegyelmezett a pici.
Egyébként ma megyek dokihoz.

Benianyu
Nagyon klassz lehetett a nyaralás.
A postás történet tényleg szomorú. Nagyon bunkó lehetett az a nő.
Holnap miatt hívlak.

Barbi
Nagyon édesek a fiúk! A tortát szívesen megenném :P
Kutyuskát pedig sajnálom.

Zsuzsa
Julcsi csodaszép!

Próbálok felzárkózni meg képeket is prezentálni de egyelőre még az itthoni dolgok is úsznak, de azért igyekszem.

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Juci!
Kívánom, hogy így maradjon a helyzet!

Benianyu!
Pontosan leírtad, nálunk is ez a helyzet. Mivel Lili impulzívabb személyiség, ANdrissal egész nyugiban elvagyunk. Pont azon gondolkodtam, hogy Lilivel ennyi idős korában már bőven vívtuk a dackorszak csatáit! AMi ugye azóta is tart....

Barbi!
Ja a repülő nálunk is megy, ki is szúrta magának ANdris az árzuhanáson, a busz alatt pont egy repülő van! :D

ayse
 
 


Juci, jó hallani rólad! Éljen vonalzó.

Benianyu, postás sztori :(
Én nagyon mérges lettem volna a helyedben.

Képek nagyon jók:)

Viki, legalább megoldódott a szülés kérdése :)

K.

KépKép
Kép
csikken
 
 


sziasztok!

Viki, hurrá doki! azért ez nagy megkönnyebbülés! és tényleg jó fej Peti a képen :)

Csikken!
32.hét???! aztaaaa, mindjárt itt a finisssss. mindjárt én is jövök, de még annyi dolgom van addig :) te már lelkiekben készen állsz? meg úgy egyébként is ;)

Ayse, bumburnyák Andrison jót nevettem :lol: :lol: :lol:
nekem is van egy kis lelkiismeretfurdalásom, hogy nem olyan tudatodsan játszom a lánnyal, pedig vettem egy tök jó könyvet is hozzá, csak mindig elfelejtem :oops: de azért szoktunk színeket felismerni meg ilyenek. lehet, hogy nem a fehér-feket-szürkével kellene foglalkoznunk, de az minden nap előjön vagy 5-ször, mert a szutyejev mesét minimum ennyiszer kell naponta elmondani :D

konyhával egyetértek, szerintem is jó a versike, majd megtanulom, és elmondom apának ;)
pont erre gondoltam én is, hogy az Eszti minden kellék nélkül a két kis kezével is olyan finomakat főz nekem, hogy minek ekkora csodakonyha. a csobogós-sistergős rész az annyira zavar, ha mégis olyat rendelünk, tuti nem rakunk bele elemet. én is úgy gondolom, hogy ezeknek a játékoknak pont az a lényege, hogy adjoin a fantáziának. viszont azért a szépérzék fejlesztése is fontos ;) :) nekem mondjuk ezért tetszett az a bord-vaj színű cseresznyés változat. apa szempontja: minden legyen benne :D nehogy már valamiben hiányt szenvedjen az egyetlen nagylánya :D :D
mindjárt mutatok képet, hogy tapolcán mivel játszott, és teljesen kielégítette.

Benianyu,
sztem annak a nőnek kellene, hogy lekiismeretfurdalása legyen! én amióta anyuka vagyok, azóta értem, hogy nem a gyereket sajnálom, hanem az anyukát, mert egyikőjük sem tehet róla, hogy egy kisgyereknek épp hogy van kedve viselkedni. és ordítozzon otthon a saját családtagjával. ez mindenkire vonatkozik, mármint minden idegenre ordítozóra :)

ma nekem is volt egy postai megnyílvánulásom. épp sorban álltam, amikor egy idősebb pasi elesett a lépcsőn, jó nagyot esett, nem bírt felkelni, aztán, amikor felültettük elveszítette az eszméletét egy rövid időre. kihívtam a mentőket. marhára fognak örülni, mert a pasi elég ittas volt szerintem, de hát akkor is elesett, beverhette a fejét és eszméletvesztése volt. csak olyan furcsa volt aktívkodni, persze aztán a pasi magához tért, és tőlem kért engedélyt,m hogy ő hazamegy, tipikus :(

viszont van egy jó hírem, jövő héten megyek angol tanfolyásra!! annyira örülök, hogy csak na. apu bevállalta az Esztit egész hétre. nagyon boldog vagyok :) ember nem akarta "engedélyezni", de a sarkamra álltam és kiharcoltam :)
remélem Eszti is tolerálja az anyja nyughatatlanságát...

Hajniék jól vannak, csak intézi munkába állását, ami nem megy zökkenőmentesen :evil: holnap lehet neki drukkolni ez ügyben ;)

KépKép
KépKép
and
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?