Új privát üzeneted érkezett!

HAJRÁ ANCSI!
Jön a hidegfront! :wink: :D

Mea!
Boldog születésnapot Livinek! :D
Nagyon ügyes a kirakóval!!! :D

Megann!
Az úgy lehet, hogy nem tudják megmondani a baba nemét, hogy befelé fordul, vagy a popsiján csücsürészik. Lilivel is ez volt a helyzet, mivel csak a 8. hónapban fordult fejjel lefelé és kifelé, ezért addig nem tudtuk mi a helyzet - illetve én tudtam, hogy lány! :D

Kuha!
Ügyes vagy a fogyival! Mellékhatásokat tapasztaltál?
Most elengednek hamarabb a minkahelyedről Gergő miatt?

Borfeszkó megvolt....nekem iszonyúan fáj a fejem.... :wink: :twisted:
A vacsorán volt egy eszméletlenül finom étel: lillafüredi füstölt pisztráng. Hát az valami fenomenális volt!
De marhára nem bírom a bulizást! Éjfélig megy és utána végem van! :evil: :shock: :roll:

ayse
 
 


Andrisduma:
Nézegeti az unokatesója Dinóját:
- DISZNÓ! - mondja neki :lol:

ayse
 
 


Sziasztok!

Bodza!

Te boszorkány vagy, hogy épp most hiányoltál, mikor végre volt időm olvasni hónapok után egy kicsit.

Megvagyunk, Gergőnek tetszik az ovi, már van egy kis barátja is. Bulcsú is szívesen maradna az oviban, alig lehet reggel elrángatni. :D

Olyan sokat változtak a gyerekek, olyan szépek, nagyok lettek.

Zsóf

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 

 
 


Ancsi!

Ha hiszed, ha nem, miattad kapcsoltam be a gépet! Nagyon izgi, talán, mire ezeket a sorokat írom, lehet, hogy mge is született Molli baba?????
Remélem, gyors szülésed volt (vagy lesz)! Szorítunk!

Kép
kuha
 
 


Jó reggelt!

Ancsi!

Remélem már túl is vagy rajta és békésen szuszug melletted Molli baba! :D

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Ancsi!
Olyan izgi.... :lol:
Szorítok, bár talán már túl is vagy rajta...!

Kati
Vendég
 


Ancsi

Hajra, megy a drukk, remelem nem volt tul nehez szulesed es mar megvan a kis Molli!

Pruntyi
Tuncsi gyonyoru ezen a kepen!

Kuha
Orulok, hogy ennyire jol megy a beszoktatas!

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Sziasztok!


Zsuzsát, Livikét és Julcsit Isten éltesse sokáig!

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Ancsi szorítok Nektek!

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Ancsi!

Én is nagyon drukkolok :P :P :P

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok!

Juci!

Marcinak is nagyon boldog szülinapot kívánunk! :D

Amúgy hogy vagy? Javult már a helyzet, vagy még mindig sokat hánysz? Ha igen, akkor kitartás és jobbulást kívánok!
Nem teszel fel másik vonalzót, hogy tudjuk, hol tartasz?

Megann!

Levették az Afp-t? Mikor lesz eredményed?

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok,

Ancsi drukkok mennek! :) :)

Livinek, Zsuzsának és Julcsinak boldog születésnapot !


Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Húú, micsoda jó hírre jövünk haza a nyaralásból!! :D :D :D :D

Ancsi!! Hatalmas gratula a kis Mollihoz!! Jó egészséget, sok örömet és sok tejecskét kívánunk Nektek!!!



KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok! :) :) :)

Micsoda jó hírekre jövök életjelet adni! :) :)

Ancsi,
Nagy nagy gratula Molli babához! Minden jót kívánok neki a nagyvilágban! :) És sok boldogságot az egész családnak! :)

Julcsinak, Lívinek és Zsuzsának és Marcinak
BOLDOG 2. SZÜLINAPOT! :) :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Szuper volt a nyaralásunk, nagyon szép helyen voltunk, jó szállodában és a tengerpart meg egyszerűen gyönyörű volt. Az idő napsütéses, finom meleg volt, csokibarnák vagyunk. :)
Teszek fel majd képeket is, ha Dani addig nem ébred fel.
Visszaolvasni nincs sok esély, de majd megpróbálok. :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Márti,
Nektek is jól telt a nyaralás? :) Gondolom Törökországban is szuper volt az idő! :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Benianyu!
Majdnem egyszerre sikerült bejelentkezni :)

Igen szuper volt, 33-35 fok, végig napsütés, gyönyörű tengerpart, medence, csúzdázás, tényleg nagyon jó kis nyaralás volt, örülök hogy bevállaltuk pedig féltem tőle így 6 hónaposan, de Bendegúz is annyira élvezte, szóval jól tettük hogy elmentünk! Sztem megyünk még Törökországba két gyerkőccel is! :D

De jó, hogy Nektek is klassz volt! :D

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Marti-Benianyu,

Udv ujra otthon es szuper, hogy jol telt a nyaralas :lol:

Ancsi
Gratulalok, rengeteg tejcsit es egy jol szopo, jol alvo es nagyon nyugis kislanyt kivanok neked :lol: :lol:

Ayse
Nalam detto ugyanez, ejfelkor kibukok, akarmilyen jo is a buli.

Epp keresek anyanak valami jo kis magyar oldalt vagy oldalakat, hirekkel, mi tortenik otthon, pletykak a nagyvilagban magyarul, vagy valami keresztrelytvenyoldalt, mert neha ugy erzem unatkozik, hogy csak velem beszel :cry: :lol: beszelget.
Hat nem mindig konnyu az elet :oops: :lol:

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Sziasztok!

ANCSI, GRATULÁLOK!!!!

Anikó, köszi :)

Isten éltesse a sok-sok-sok szülinapost!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Hurráááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!

Ilyen jó hirekre érdemes hazajönni :P :P :P :P :P :P

Mea!

Livinek nagyon boldog szülinapot kivánunk mi is.
És sajnálom a szomorúságodat.

Nagyon hiányzol ám nekem :( :( , és annyira szeretném tudni hogy mi is van veled, Livivel...de megértem hogy nem akarsz irni :roll: :roll:

Davallia!

Te szintén nagyon hiányzol :(

Benianyu!

Isten hozott titeket!

Viki!

Igen, megjárt az Istvánt reggel.
Már odaállitottam reggel fél 7 után, igy sikerült másodiknak lennem, igy már 8óra 10 percre meghoztam a friss kiflit Lénának :wink:
Eredményért két hét múlva hétfőn délelőtt kell telefonálnom a dokimnak, akkor a kórházban van, és meg tudja nézni a gépben..
Amúgy még mindig parázom hogy nem volt-e korai ez a mai vérvétel, de hát majd meglátjuk.
Lénánál 2 AFP-m is volt, mert a dokim is kért egyet, és a zuglói terhesgondozó is csinálatatott egyet.
Tök jó volt hogy biztos tuti az eredmény..
Hát majd meglátjuk hogy lesz..

Egyébként meglepve tapasztaltam hogy az István kórházban vége a reggeli fejetlenségnek, és viszonylag még kevesen is voltak, legalábbis az emlékeimhez képest :roll: :roll: :roll:

Prüntyi!
Te nem tapasztaltál ilyet???Mármint az előző 3 sort???

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok,

életjel....... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

gyors amire emlékszem igy az utolsó oldalról.... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

ANCSINAK HATALMAS GRATULA!!!
SOK-SOK BOLDOGSÁGOT ÉS FINOM TEJCSIT A KIS MOLLINAK! :D :D :D


JULCSIKÁNAK ZSUZSÁNAK MARCIKÁNAK ÉS LIVIKÉNEK NAGYONBOLDOG 2. SZÜLINAPOT KIVÁNUNK MI IS MAZSIVAL!!!!! :D :D :D :D :D :D



Mi jól vagyunk,ma jöttünk le Anyukámhoz,mert Mazsi holnap reggel kapja a barihimlő elleni oltást...remélem nem lez lázas..... :? ...aki adatott már a gyerkőcének ilyet,mi a tapasztalat? :roll:

...és most nagy munkában vagyok,mert Mazs kinőtt cuccait és egyebeit szeretném eladni,úgyhogy most válogatom és irom a listát,hogy mik vannak,ha innen érdekel valakit szivesen megosztom! :wink:

Megann!!!!! :D
GYÖNYÖRŰ,MÁRKÁS ÉS NAGYON SZÉP ÁLLAPOTBAN LÉVŐ HOLMIAINK VANNAK KISFIÚKNAK! :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:


este még jöök ha ledobtam marcit,és ne haragudjatok,hogy ennyi idő után önző módon csak ilyeneket irok,igérem mostmár igyekszem visszakapcsolódni aktivabban..... :oops: :oops: :oops:

pussz :D
annamami
 
 


a kis gazfickó....... :lol: :lol: :lol: , ime :

Kép
annamami
 
 


Megann, nem tudom, mert eddíg minden vér-és vizeletvételt megcsináltak itt a Misszióban, így nem kellett becaplatnom az Istvánba...eddíg csak a doktornőhöz mentem be kb 3x délután, de akkor sem volt az a nagy tumultus...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok!

Ancsi!

Hatalmas gratula! Sok boldogságot, egészséget és sok tejcsit Molli babának!

Megann!

Ne aggódj, szerintem nem volt korai a mai vérvétel, én Petivel 15 hetesen voltam, és akkor is jó lett az eredmény! :wink:
Új hírem, hogy ma először éreztem a pocibabát! Pont vendégségben voltunk estefelé, és hajoltam előre hogy felvegyem a poharam! :D

Annamami!

Mazsi nagyon huncut a képen! :D

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Ancsi, gratulálok!
Nagyon pontos volt a picilány :)
Sok boldogságot nektek! Na meg sok fincsi tejecskét!

Viki, de jó, hogy megmozdult! Az olyan finom érzés.

Marci :wink:

Isten éltesse Livit, Zsuzsát és Marcit!

Nálunk is megvolt a szülinapi parti, Julcsi keresztanyukája volt itt a három unokatestvérgyerkőccel, meg a barátaink, akik majd Anna keresztszülei lesznek.

Az ünnepelt:
Kép
Kép

KépKép

KépKép
majola
 
 


Sziasztok!

Gratula Molli babához :)


Inkább így, mielőtt kihagynék valakit!

BOLDOG SZÜLINAPOT MINDEN SZEPTEMBERI BABÁNAK!

Pusz: Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Kedves Molli!
Boldog Születsésnapot!

És Boldog születésnapot Julcsinak, Zsuzsának, Marcinak is!

Majola!
Fú már megint olyan nagyosabb lett Julcsi, nagyon szép! :D

Viki!
Ez az egyik legjobb dolog a világon - mármint a magzatmozgás - ezért bármennyiszer bevállalnék egy pocakbabát! :D:D:D


Juci!
Szűkszavúságodból azt a következtetést vonom le, hogy vacak a helyzet... :?: :?: :?:

Annamami!
Ne már! Marci nem is gazfickó! :wink:

Anikó!
www.storyonline.hu - én is csak úgy hallottam róla... :wink: :oops: :oops: :oops: :twisted:

www.origo.hu

www.nlc.hu

Andris a ma esti szopi után azt mondta:
FIJOM VÓT! :lol:

ayse
 
 


szaisztok!

Molli!!!! sziaaaa, már úgy vártunk!!!! :D :D :D üdv idekint :)
Ancsi, jó egészséget mindkettőtöknek és gratulálunk!
remélem hamar látunk rólatok képet :)

mi is gratulálunk a 2 éveseknek, Lívinek, Marcinak, Julcsinak, Zsuzsának!

Benianyu, mindenekelőtt a képek érdekelnek, de majd légszi tedd föl néha a táblát, mert most egymás után jönnek a szülinapok, meg egyébként is olyan jó volt látni azt a sok felkiáltójelet! ja és leginkább Molli miatt!! :D

Davallia!
jó, hogy benéztél, gondoltam rátok a házassági évfordulónkon, mert ugye az is egy napon van, meg a két lány miatt is sokszor :) jó lenne képet látni rólatok!

ma itt volt nálunk egy barátnőm, olyan jól éreztük magiunkat, Eszti is olyan aranyos volt. apa meg hazajött korán, mert Eszti hiányolta, ez kb 3/45-öt jelent, aztán meg elment fél8-kor fontos emberekkel vacsizni. mi meg csajbuliztunk :) Eszti már tudja kiabálni, hogy BULIIIII :D :D :D ez az én vérem :D :D

Megann, te hogy állsz konyha ügyben? apával tegnap nézegettük, és teljesen belelkesült, mint egy gyerek....

KépKép
KépKép
and
 
 


Ja, Anikó!
apa a www.hirszerzo.hu és www.hirkereso.hu oldalakon kezdi a böngészést általában, itt van minden

KépKép
KépKép
and
 
 


Sziasztok!!!
Nagyon boldog szülinapot kívánok Lívinek, Zsuzsának, Marcinak, és Julcsinak!!!!

Julcsi egyszerűen gyönyörűűűűű!!!!


És Molli baba érkezéséhez is nagyon gratulálok!!!! Egészséget, és sok tejecskét, hosszú, alvós éjszakákat kívánok Nektek, Ancsi!!!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Annamami, Eszti egyszerre kapta meg a bárányhimlő ellenit (a a karjába) és a pneumococcus ellenit ( a combijába), és semmi nem volt utána. így jár, ha valakinek orvos az anyja ;) :? ez volt múlt hét szerdán. mondjuk még lehet, de csak nem lesz semmi.

olyan érdekes a magzatmozgás, én is úgy élvezem, de most azt élvezem a legjobban, amikor Eszti is ráteszi a kis kezeit a pocakomra és vigyorog ezerrel, hogy mozog a tesó :) és, ha nem mozog, akkor szól neki, hogy Tesóóóó! és már hallgat is rá és ficánkol egyet :)

KépKép
KépKép
and
 
 


Ayse, igazi férfi :D :D

KépKép
KépKép
and
 
 


Julcsika gyönyörűűű kis szülnapos! :D :D :D


Andrisduma.... :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8)
Ayse...fejed???? :roll: ...itt szakad az eső és iszonyúan dörög meg villámlik! :evil: :evil: :evil:
Marcit aligbirtam elaltatni! :evil: :evil: :evil:

Andot én is csak megerősiteni tudom az Eszti annyira édes mikor kommunikál a tesójával! :D :D :D én láttam élőben is Barbiéknál! :wink: :wink: :wink:
AND TE PEDIG ANNYIRA CSODASZÉP KISMAMA VAGY,MIKOR BELÉPTETEK AZ ESZTIVEL,NEKEM KOMOLYAN ELAKADT A SZAVAM......NAGYON SZÉP VAGY,SUGÁRZOL.......! :wink: :D


Viki,
annyira jóóó hogy már Te is érzed a picurkádat!!! :D
A múltkor akartam irni,hogy annyira szivesen vendégül látnálak nálunk petivel és akkor vettem észre hogy Pécs..... :( :oops: :( :oops:
De azért egyszer eljönnétek?
Tudod Totka is volt már "Pesti"buliban!!!! :wink:
Olyan szivesen megismernélek személyesen is! :wink:
annamami
 
 


Jó reggelt! :) :)

Molli baba érkezésére, And kérésére és mivel tényleg nagyon aktuális, íme a mi kis táblázatunk! :)

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Egyúttal és elsőként :wink:
MELINEK BOLDOG 2. SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!! :) :)
Szép szülinapi ajándék egy kis hugica! :) :) Még ha egy nappal előbb érkezett, akkor is! :) :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Ayse,
Andrisnak nagyon jó a dumája! :)
Sajnálom Lilit a leckeírás miatt. :( Épp tegnap beszélgettem a barátnőmmel, neki is most kezdte a nagyobb fia az első osztályt és náluk nincs leckeírás. :? :shock: Nem nagyon értem, de majd jövőre beletanulok.
Beni egyébként tegnap ment oviba, majdnem 3 hónap szünet után először és óriási balhét vágott le, hogy ő aztán ott nem marad. Hasonló aggitálások voltak, mint nálatok a leckeírás kapcsán. Szerencsére délután már úgy fogadott, hogy minek jöttem ilyen korán. Pedig hogy siettünk Danival! :wink:

Márti,
De jó, hogy nektek is szuper volt a nyaralás! :)
Mi két éve nyáron voltunk úgy nyaralni, hogy a 6. hónapban voltam Danival és nem volt semmi gond, sőt! :)

Annamami,
Marcid tényleg nagyon csibészes a képen! :) :)

Majola,
Julcsi még mindig gyönyörűséges! :) Olyan helyes a csokorral a kezében! :) Olyan nagylányos! :)

Viki,
De jó neked, hogy érzed a Pocaklakód mozgását! De imádtam én is ezt az érzést mindig! :)

And,
Eszti nagyon édes lehet, ahogy figyeli a tesóbaba mozgását a pocakodban, meg hogy dumál vele! :)
Konyha ügyben még egy szavazat, Dani is imádja! És egyáltalán nem korai. Olyan állványunk ugyan nincs (mint a játszóházakban), de vannak lábosok, tányérok, evőeszközök és még egy kis rezsó is. Beni is szerette, még az övé volt! :)

Megann,
Drukk, hogy jó legyen az AFP! :)
Először nekem is furcsa volt, hogy Demján, de nem is rossz! :wink: Esetleg Benjámin? :oops: :oops:
Azért jó lenne Apával közös nevezőre jutni, nem?

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Fényképek a nyaralásról! :)

Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép
Kép
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Sziasztok!

Benianyu!

Nagyon szupik a képek! Látszik, hogy jól éreztétek magatokat! :D

Ancsi!

Melinek nagyon boldog szülinapot kívánunk! :D

Annamami!

Nagyon nagyon kedves tőled, hogy gondoltál ránk! :D :oops: Egyelőre nem ígérek semmit, de talán jövőre, ha meglesz a kistesó is, egyszer ráveszem a férjem, hogy felmenjünk, persze ha apa ellen nincs kifogásotok! :)

Ayse!
Szép napot mindenkinek ebben a pocsék időben, legalábbis itt szakad az eső és olyan sötét van,mintha már este lenne! :(

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Boldog születésnapot Melinek! :D
Ez igen, egy élő baba szülinapra! :D
És legalább a szülőknek is mennyivel könnyebb az élet a szülinapi zsúrok szervezésekor!

Benianyu!
Szuper nyaralás lehetett! Szépek a fiaid, Dani egyre jobban hasonlít Hozzád! :D
Hol is voltatok pontosan?
HF: tulajdonképpen színezés az egész, meg rajzolás, csak most ugye kötelező...

Különben Lili balett-tanárnénije benne van a múlt heti NL-ban. :D

Viki!
Neked is szép napot! :D
Biztos, hogy ezt akartad írni nekem?

Amúgy kivételesen örülök az esőnek, mert alighogy megérkezett a hidegfront, a fejfájásom elmúlt... meg aza cataflam is segített, amit bevettem...

ayse
 
 


Sziasztok!

ANcsi!

Megy a drukk! REmélem már túl is vagy rajta!


Köszönjük a szülinapi köszöntéseket!


Lívinek, Julcsinak és Majának is boldog szülinapot!!!

Hú, kéne egy táblázat!!! Most csoportosulnak a szülinapok!


Mitisakartam?

Megann!

Gratula a kisfiúhoz! :) Megesküdtem volna, hogy Demián név van (a Demján változatról nem voltam biztos), de most nem találom az online listákban, pedig szinte biztos vagyok, hogy szemeztem a Demián névvel mikor Zsuzsával terhes voltam és fiúnevet kerestünk. Létezik hogy azóta törölték az elfogadott nevek listájáról?!?!

Na ez már egy napja itt áll úgyhogy gyorsan elküldöm...

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Na puff. Látszik hogy milyen reakcióidőm van!

Molli babához hatalmas gratula!!! :)

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Sziasztok!

Ayse!

Bocsi :oops: :oops: :oops: Neked eredetileg ezt akartam írni, : Andris duma :D ---------- és esküszöm, hogy le is írtam!!!!!!!!! Na mindegy, bocsi! :oops: :lol:

Lányok, vettem ma magamnak két kismamafarmert, egy kéket, meg egy kordbársony barnát, meg egy felsőt, az is kék, és ez összesen volt 13900 ft! És mind új, találtam itt nem messze tőlünk egy kismamszabóságot és ott sikerült, tök örülök neki, mert ugye télen azért valamit fel kell húzni! Nyáron elvoltam a nyári ruhákban, meg a megkötős vászonnacikban, de a tél az más! :D

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Jaj, és még van egy rossz hírem is, legalábbis nekem az! :( Ma találkoztam a védőnőmmel, aki közölte, hogy a dokim átkerült az ő körzetükbe, vagyis elvileg ingyen járhatnék hozzá vizygálatokra, deeeeeeeeeeeeeeeeeee ez azzal járt, hogy kirúgták a klinikáról, ahol szülni szeretnék, és ugye Petit is szültem. Most nem tudom, hogy ő vezethet -ele még majd szülést, vagy ez hogy van, de majd ha megyek hozzá legközelebb (25-én) akkor megkérdezem.A védőnőm szerint október 1-től van a váltás! :( Most nem tudom, mit csináljak, de egyelőre 25-éig nem zaklatom, kíváncsi vagyok mi lesz, mit fog akkor mondani!!! Minden esetre én szerettem volna nála szülni még egyszer (utoljára) sőt szeretnék ezután is, csak nem tudom, hogy ez lehetséges lesz-e?????????? :(

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Lányok...

Úgy tűnik, az autónk halálán van. Másfél hétig volt szerelőnél, tegnap elhoztam, és ma reggel már nem indult be.

Lassan felkészülünk lelkileg arra hogy ideje venni egy másikat.

Ezért tanácsot szeretnék kérni tőletek, hogy kinek mi (vagy mi nem) vált be.

A mostani autóm egy VW Polo, méretre épp jó. Valószínűleg nem fogunk tudni egy másik VW-t venni (túl drága), de talán nem is baj amennyi probléma ezzel volt.

Viszont abszolút nem ismerem az autókat. Valami hasonló méretű kicsi autó kéne, amiben azért elférünk 4en akkor is ha nyaralni megyünk, amibe beférnek a gyerekülések, ami megbízható, biztonságos és nem fogyaszt sokat.

Vannak tuti tippek? Előre is megköszönném!

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Viki!
Sajnálom a dokit! :(
Az enyémmel is ez történt a MÁV-ban. Nem hiszem, hogy szülök még, de nem tudom, hogy döntenék :?: :?: :?:

Itt gyönyörűen süt a nap, a szembeszomszédnál MATOJÓ dolgozott!!! :D:D:D

Andrissal csigát nézegetünk, simogatjuk fűszállal a szarvát, persze behúzza. Mikor újra kidugja, ANdris kzli:
- FÖJÉBREDT! :D

Énekelünk is neki. Az ebéd utáni fektetéskor Andris is énkelen:
- picsa, picsa.... :oops: :twisted: :lol:

ayse
 
 


Ayse!

Andris duma továbbra is nr1! :D

Rókica!

Ha kicsi és olcsó kocsit keresel szerintem nézd meg az új Suzuki Swifteket! Nekünk Peti előtt volt egy 1500-ös 5 ajtós új swiftünk a világon semmi baj nem volt vele, és nem is volt horror az ára, kicsi, könnyen kezelhető és van benne isofix a gyereküléseknek. Anyósomnak a mai napig swiftje van, és nagyon meg van elégedve vele. Nekünk most Chevrolet (Daewo) Tacuma -nk van, de ez bazi nagy! Hátul is teljes értékű 3 ülés van, ebbe belefér 3 gyerekülés is! :lol: Vagyis a 2 ülés közé beférek én is! :lol: De ez tényleg nagy kocsi, és 3,7 millió volt kb 2éve!Viszont tök kényelmes és minden belefér! De tényleg, még a kiságyat is ezzel hoztuk el a boltból!!!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


halihó

megjártam ma a cukkerterhelést, holnap lesz eredmény.
Eszti végre alszik, de nagyon el vagyunk tolódva napirendügyileg, nem tudom mi lesz a bölcsiben. ráadásul délután nem alszik el egyedül :oops: :oops: :oops: kicsit szégyellem magam emiatt, de valahogy vagy olyan fáradt volt, hogy mire felvittem az ágyába elaludt a kezemben, vagy autóban aludt el. ez utóbbit egy párszor ki is használtam, mostanában meg pláne, hogy nem bírom emelgetni, és így olyan egyszerű. már megtanítottam egyedül bemászni.
azon gondolkodtam, hogy igyekszem korábban lefektetni, persze ehhez apa minimális pozitív hozzállására is szükség lenne, akkor korábban kel és jól le kellene fárasztani délig. de ez csak úgy megy, ha maradunk a fenekünkön itthon, különben az autóban alszik el, de az meg nem megy.
na ez van, vélemény? :roll:

Rokica, én nem értek az autókhoz :( én anno végigböngésztem a szóba jövő lehetőségeket. és oplvastam a totalcar-on véleményeket. a családnak már egy pár éve van VW, opelról váltottunk, és semmi gond nincs vele, most nekem is az van, és imádom. lehet, hogy ez már jobb konstrukció, nem tudom. a húgomnak és az apukámnak is poloja van, és ők is nagyon szeretik. a suzuki tuti kevesebbet fogyaszt és jóval olcsóbb is. mondjuk én már láttam suzukit balesetben, úgy ment bele a másik autó, mint a puha kés a vajba, ellenállás nélkül, de az is régen volt. és különben is induljunk ki abból, hogy nem történik baj ;) a másik, hogy a legtöbben azt mondják, hogy nem érdemes új autót venni, mert akkorát csökken az ára ahogy kigurulsz vele a szalonból.

Benianyu, tényleg milyen jó kis nyaralásotok volt, nagyon jól néztek ki! :)

hol vannak a szülinaposokról a képek?

és boldog szülinapot Melinek!!!!!!!!!!!!!

így egymás mellé tervezni két gyerkőcöt ;) :D művészet :) :) :)

KépKép
KépKép
and
 
 


most küldte át a húgom az állatkertes képeket.
itt puszit kap a tesó
Kép

itt meg szeretjük egymást :)
Kép

KépKép
KépKép
and
 
 


na még egy utolsó, mert a nyaralásról nem tettem fel, és most úgy benne vagyok :)
Kép

Viki! nagyon jó vásárt csináltál!! én is vettem a múlt héten egy farmert és két felsőt, mert téli cuccaim nekem sincsenek nagyon, és még messze van a december. kabátot meg már kaptam az anyutól :) Eszti ma meg is kínálta egy kis makarónival :?

KépKép
KépKép
and
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?