Új privát üzeneted érkezett!

Jaaaj, Lexa! Neked is nagyon édi a babád! Még 6 nap, és én is láthatom az enyémet! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Az már nem is sok ;) És köszönjük a dícséretet az illetékes nevében is :)

KépKép
lexus
 
 


sziasztok!

régota olvasgatlak titeket, gondoltam regisztrálok! Csakhogy nem ment könnyen, mert nem kaptam meg az aktiváló kódot, márt lassan két hete :(
Soproni vagyok, első babánkat várjuk a férjemmel, itt is fogok szülni, és a védőnő szerint márc. 17 lesz a mi nagy napunk. amugy 23 éves vagyok, szinte talán a legfiatalabb köztetek.
Nagyon jo titeket olvasgatni és örülök, hogy végre sikerült regisztrálnom a férjem email címével.
örülök, hogy most már közétek tartozom és én is hozzá tudok szolni a dolgokhoz.

Bocsi, hogy ilyen hosszúra sikeredtem igy elsöre! :?

Lujzi
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Egész délelőtt nem tudtam belépni, sőt, eleinte meg sem nyitotta ezt az oldalt. :evil:

Lexi! Mi újság? Jelentkezz! :wink:

Patti! Jót röhögtem a pókhálós sztorin! :lol: :lol: :lol: Nálunk is hasonló volt az első 12 hétben a helyzet.
Engem frusztrál, hogy nem igazán foglalkozom 'úgy' a férjemmel, de egyszerűen még nem megy! Lehet, ha jövőhéten a dokim meggyugtat, akkor változik kicsit a helyzet, nemtom. Szegény párom, már nem is próbálkozik... :oops:

Judit! Zsuzsi! Megnéztelek Titeket és a törpikéiteket az iwiw-en. Nagyon szépek vagytok! :wink: Gratula a családotokhoz!

Monácska! Ma hogy vagy? Minden oké?

Ha nem jönnék ma már, kellemes hétvégét mindenkinek!
Vendég
 


Csak nem tudok elmenni :roll: Ódry! Jelen :D

Csujzi! Én is 23 vagyok, sőt, hivatalosan még csak 22, idén töltöm a 23. évemet. Üdv a csapatban, és gratula a babához! Ha gondolod, beteszlek a tábliba, akkor kérem szépen az adataidat!

Üldözzetek már el!!! :D

KépKép
lexus
 
 


Szia Lujzi! Üdv közöttünk!

Ódry! Kösz a gratut! :wink:
Vendég
 


Na tessék, mennyien írtatok, míg én szerencsétlenkedtem a billentyűkkel. 8)

Lexi! Nagggggyon cuki a kicsit Törpicsek!

Zsuzsi! Lassan, de biztosan eltelik az a 6 nap! :wink:

Csujzi! Örülök, hogy csatlakoztál! 2 hét, az nagyon durva! Nem kapkodják el! De most már itt vagy, írj nyugodtan! :D
Vendég
 


Komolyan üldözést kérsz, Lexa! IRÁNY DOLGOZNIIIIIIIIIIIII!!!! :wink:
Vendég
 


Igenis :roll: :lol:

Köszi Ódry! ;) Amúgy van, h én 20 percig írok egy hsz-t. Pedig nem írok lassan, meg a hsz se lesz hosszú. Csak így jön ki :D

KépKép
lexus
 
 


Lexa
Nagyon szép Törpicsek!
És az a legjobb, hogy minden rendben vele... :lol:

És egy kép... Kép

Már a munkahelyen is észrevette szinte mindenki...
Vendég
 


Lexa! Előre is köszi, hogy beteszel a tábliba!
Az adataim:
Nick:csujzi.
Név:Lujzi
Kor:23
Szülés:márc. 17.
Kórház:Sopron
Doki: szept.14.
Baba:Csuri
Tesok:nincs

17-én megyek majd elvileg a 12 hetes vizsgálatra, bár addigra már régen mulok, csak magán rendelésre járok és erre az idöre tudtak időpontot adni, mert elvileg ma este mentem volna, de pesten valami kongresszus van és ezért a mai rendelés elmarad! :cry:
Pedig már nagyon kiváncsi vagyok a kis csurira, mert aug 10én voltam nála utoljára, és azota nem tudok semmit, mert nincsen semmi rosszulétes dolgom!
De ha legalább rosszul lennék, tudom, miért van! Na mindegy, reméljük, minden ok!
Vendég
 


Dany! Hát neked is aztán szépen nő a pocakod!!! :D

Köszi annak, aki jelölt iwiw-en! :wink: Létrehoztam magamnak egy Babanet nevű csoportot, ott várlak, "gyűjtelek" titeket. :lol: Már aki nem akar inkognitóban maradni. Én már csak ilyen kíváncsi vagyok! :roll:
Vendég
 


Küldök én is két képet a babánkról. Kép Kép

Kép
kikó70
 
 


Lujzi! Otthon beteszlek! Köszi az adatokat. Az uh-hoz pedig kitartáás! Ez a Csuri nagyon cuki :D Megkérdezhetem, h honnan jött?

Dany! Szépen nő a pocid!

Ildi! Naggyon cuki :D

KépKép
lexus
 
 


Fűzöm a kolléganőmet, h csatlakozzon hozzánk 8) Állítólag fog is :D

KépKép
lexus
 
 


Sziasztok, en csak Ria miatt kukkantottam be, a kulfoldos topicbol ismerjuk egymast.
En egy honappal jarok mogottetek.
Nagyon jo kis csapat vagytok, mpatr, kar, hogy nem szulsz egy honappal kesobb, mert szivesen olvasnam naponta a szeduletes dumadat!!!
Igy tovabb, csajok!
katavirag
 
 


Kép

és itt vagyunk mi....

Kép
kikó70
 
 


Kikó!!!!
:shock: Gyönyörűek vagytok....... :oops:
Vendég
 


Köszi szépen!

Kép
kikó70
 
 


Lexa, a Csuri onnan jött, hogy a férjem minden kicsi babára régen azt mondta, hogy kiscsuri, leginkább a barátnőm kislányára! Ez kitalált dolog! Azota én is átvettem tőle ezt és már régota, ha pici babát látunk mindig mondjuk milyen ari kis csuri.
Olyan aranyos pocitok van már, de én magamon nem nagyon veszem észre, hogy van e már pocim, mert egy kis plusz is van rajtam, de a férjem és a kollégák szerint már látni. Poci fotom sajna még nincs.
Csak egy elsö uh képem van, de az még majdnem semmi, csak egy kis "placni"! de édes :D
Nagyon aranyosak az uh képeitek, már én is nagyon szeretnék ilyen édi képet :?

Lujzi
Vendég
 


Lányok!

Hogyan csináljak vonalzot? :roll:
Előre is köszi a segitséget!

lujzi
Vendég
 


babafalva.hu

Kép
kikó70
 
 


Vonalzó készítés, és ott minden istrukciót megadnak, amit követni kell.

Kép
kikó70
 
 


Szia Csujzi!
Rákattintasz arra a vonalzóra amelyik tetszik és azon a weboldalon Te magad tudod összeválogatni a színeket meg ábrákat. Majd ha elkészült a vonalzó a BBCode-ot bemásolod a profilba. Azt felül a segédletek menünél találod. Ennyi! :)

KépKép
KépKép
mni
 
 


Lexa! Naggyon édes Törpicsek! Jaj már én is nagyon várom, de még 10 nap... :) Én nem tudtam, h már ilyen nagy lesz addigra :)

Lujzi, üdv itt :)
Dany, télleg tökjó pocakod van :)
Kiko, naggyon édes :) hányhetes az UH kép? és az esküvői fotó is gyönyörű, látszik, h boldogok vagytok :)

na, én sem úsztam meg hányás nélkül, éreztem, h nem kell az ucsó szelet paradicsom, de nem akartam otthagyni. Maszat másképp gondolta :) sebaj :) szerencsére csak egy picit volt és túléltem.

------
Valaki kérdezte, hogyhogy nem vették észre hamarabb a barátnőmnél, 18hetes volt a baba, 16hetes után csinálták az AFPt az kórosan magas lett csak ők közben nyaralni voltak, után a genetikai UH. a helyzethez képes amúgy egész jól van.
------

a már korábban valaki által reklámozott mamanetes oldal adatai szerint ma már 4centisek vagyunk :)
vidám, mosolygós hétvégét mindenkinek! :)

Kép

Kép
kolyok28
 
 


Csujzi,

Az ott kapott kódot pedig másold be ide, fennt van két fehér kocka, a jobb oldali most a "segédletek"en áll, ott kell kiválasztani a profil-t és bemásolni a bcc kódot. Fontos, mert a html-lel semmi nem jelenik meg.

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


14. hétben voltam már, amikor az uh készült. Akkor 83 mm-es "óriás" volt a babánk.
Valóban, akkor is nagyon boldogok voltunk, és talán most még jobban, hogy itt van a Picink.

Kép
kikó70
 
 


És én is gratula Lexa-nak is, meg Kikónak is az UH-képhez, Dany, nem csodálom, hogy mindenki látja már a pocakodon!

Én miért hasonlítok egyre jobban Barbapapához?????????? Én is előreálló, szép, terhes pocit szeretnék!!!!!!

Kikó, gyönyörű az esküvői képetek!!!

iwiw - én is rajta vagyok, aki szól, annak priviben elküldöm a vezetéknevem, csak nem akarom ide nyilvánosságra hozni, mert ki tudja- ki mit olvasgat... :)

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Lányok!

Hétfőig nem tudlak olvasni Titeket, otthon sajna nincs internet, de szeptember végén költözünk, és akkor már az új otthonunkban lesz. Jó hétvégét mindenkinek!

Sziasztok

Ildi

Kép
kikó70
 
 


Édesek a mai UH képek, főleg az a két kis tappancs, na meg az ujjacskák is. :) Mi tegnap nem láttunk ilyet...
Ma meg egész nap hivogatom a 4D ultrahangot, de azt mondja be, hogy előfizető nem kapcsolható. :( Pedig nincs más tel. szám megadva a neten. :( Tegnap viszont egy másik helyen azt mondták még korai, ne menjünk. :(

KépKép
KépKép
mni
 
 


Mni, te pesti vagy? Akkor segítek 4D-t keresni, ha gondolod...

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Köszi lányok a segitséget, nem tudom sikerült e, remélem igen!
Köszi mindenkinek!

Lujzi
Vendég
 


Megy ez és már csak 190 napod van!!! De jó is nem 200 felett kezdeni bőven :) De hiába, akik türelmetlenek, mint mi... :lol:

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Solymári. :) A barátnőm ajánlotta a www.ultrahang.com-ot, hogy Ő ott volt mind a két gyerekkel többször is és nagyon szuper. :) Itt meg valaki írta www.4dgenesis.hu-t, de azt mondták még korai. :(

KépKép
KépKép
mni
 
 


Édesek a picurok!

Én még csak 1-szer láttam Juniort... egy kollégám megnézte, megmutatta...

Pocakom meg tényleg nagy... sokan azt hiszik, hogy idősebb mami vagyok... pedig nem... (katonáéknál nem olyan nehéz elfelejteni, hogy mikor készülhetett a bébi :oops: ...)

Lassan el kell kezdenünk csomagolni... költözünk... apát áthelyezik egy másik helyre... kicsit közelebb a szüleihez... ők tudnak majd nekünk segíteni... és mehetek vissza az eredeti munkahelyemre dolgozni... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


LEXA! TÖRPICSEKTŐ EL LEHET OLVADNI!! TOVÁBBRA IS FENNTARTOM A SZAVAZATOT, HOGY KISLÁNY! ILYEN GYÖNYÖRŰ POFIVAL :D
Bugyogás-mocorgás ügyben fejlemény?
Többiek!
Mocorgásokkal hogy álltok? Nálam napról napra többször van, van, hogy bugyogás, van, hogy kaparászás, ma pedig volt egy egész erőteljes is nemrégen. Annyira édi!!!!

Monácska! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Csujzi! Üdv a csapatban! Írj nekünk sokszor!!!

Kikó, Te nem modellkedsz vagy ilyesmi? GYönyörű a fotótok! És a babaujjak !!!! Kész vagyok!!! :D :D :D :D

Eszter! Barbapapa :lol: :lol: :lol: :lol:

kiszazsu: jó, hogy leírtad a neved, hetek óta mindig elfelejtettem megírni Neked, hogy vajh honnan is van a nick-ed, mert csak copy-val lehet beírni... :oops:

Nyugdíjasklubosok! Nem ér bántani, jujujjjjj!!! Valaki!! SOS!!! VÉDJETEK MEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEG!! Anyucikáááááááááááááááák!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Törpicsektő= Törpicsektől :oops:
Basszus, ennyire azé én se vagyok bunkó... vagy mégis? :shock:
bocsesz.. :roll:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Én csak korgást hallok éjjel-nappal! :) Folyton ennék, csoda, hogy még nem híztam. :)

KépKép
KépKép
mni
 
 


Csajszik!

Tele van a töksim a mai nappal............. :evil: :x
Még egy órát lenyomok, és hazamegyek a büdös rákba, vissza se nézek, a telefonom se veszem fel, elegem van a mai napból......
Fáj a derekam, görcsöl a pocim.... Megyek pihenni! :evil:
Vendég
 


mni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Basszus, ez az én formám! 3 hónapja nem látott fodrász, jó, ez még nem lenne baj, de kellett volna... nem részletezem, kezd rasztásodni és nem szándékosan :roll: , úgy értem nem vallási vagy zenei okokból...:shock: az építkezés miatt leszereltük a tükröket, tegnap visszaakasztottam, de asszem nem kellett volna :roll: ... szegény kicsi a hasamban még jó, hogy nem látja, nehogy megálljon nekem a növésben.... :?
Remek, múlik a rosszullét, Pattika megy fodrászhoz. YES! Időpont megbeszélve ergo: fodorító belázasodik.
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁá :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

ANyucikám és nem ilyen lovat akartaaaaaaaam!!!!

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Én ma voltam fodrásznál, csíkozáson. Azt még elviseltem volna, de mellettem két embert daueroltak, majdnem elájultam a szagtól. Megkértem a fodrász csajt, hogy nyissa ki az ajtót, mert mindjárt megfulladok. Kb. egy perc után meg persze fázott a másik nő. :( Majdnem lefordultam a székről, vörös volt a fejem a levegőtlenségtől és persze szegény Pocaklakó is alig kapott levegőt. :(

KépKép
KépKép
mni
 
 


mni! Basszus! Nem igaz, milyen rohadt tapintatlanok az emberek!!!
A csíkozás a kipárolgás miatt nem veszélyes?

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Monácska, mi borított ki ennyire?

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Itthon. Megfagyok. Úh nincs kismamacucc, nem mentem C&A-ba. Sebaj. Amúgy id dilemmában vagyok! :roll: A kismamanacik h vannak számozva? 36, stb, szal mint a rendes cuccok? Köszi :roll:

Kata! Hihi, bocsi, nem adjuk Patit!!! Kis Dinnyém, nekünk is kell :D ;) Amúgy Zsuzsót ismerem a ti topicotokból, majd rajta tartom a szemem, h ne tűnjön el!

D. Pati! :D KÖSZÖNJÜK :oops: :oops: Én remélem is nagyon, h kislány!! Kösziii, édes vagy h érdeklődsz, azóta, amióta írtam, nem bugyogtam, még véletlenül se :( De ha az az egy alkalom az is volt, akkor már örülök! Téged pedig úúúgy irigyellek, tök jó, h mozoh a baba, hurrá-hurrá, grat-grat ;)

Mindenkinek köszi az uh dicsiket!!!

Niki! Fodrász :( :( A másik nőcinek üzenem, h öltözzön fel (bocs), tekintettel lehetne kicsit az állapotodra! Szegényke, remélem már jól vagy!

Monácska, te Drága! Mi a baj?? Nyugi, nagy levegő, teló kikapcs ;)

KépKép
lexus
 
 


Hibákért bocs :roll: Bár sztem már hozzászoktatok :D

KépKép
lexus
 
 


Gyerekek!
10 éve vagyok a cégnél, de kb. összesen ha 3x bőgtem az itteni ügyek miatt.

Ma délután nagyon megríkattak, totálisan kiborultam.

Mivel forgalmista vagyok, ezért az emberek sajnos mindig engem találnak vélt vagy valós gondjaikkal, És ma csak ok nélkül üvöltözősökkel volt dolgom. Mint tudjátok, a Keletinél kisiklott egy vonat, és az utasok mind busszal akartak haza menni. Na ja, csak éppen nekem nincs rá kapacitásom, mivel nincs plusz buszom/emberem, semmim..... És kiakadtam. Amikor az előző üzit írtam, szipmlán ideges voltam, de mostanra csak bőgni tudok már, pedig még maradnom is kell bent, be kell fejeznem a dolgokat, zárnom kell a napot!

És még két hét. Ennyit ki kell bírnom.
Totálisan padlón vagyok ma. :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Fel a fejjel monácska, már lassan vége a napnak. Nem ér annyit az egész, hogy felidegesitsd magad, és baj legyen veled vagy a babával! (saját tapasztalat, mert hamar magasba a vérnyomásom és ezt érzem is!) Vigy magadra!
Lányok egy másik kérdés: nektek nem fájnak a csontjaitok? Nekem reggel semmi bajom, de estére mindig fáj az egyik forgom és néha a derekam! Ez attol lehet, hogy esetleg kevés a d vitamin vagy a kalcium a szervezetemben, és ezért a baba tőlem veszi el? amugy nem vagyok valami nagy tejtermék fogyasztó!
Vendég
 


Monácska nyugi! Árt a babának! Egyik füleden be, a másikon ki. :)
Lexus én is fázom és pokrócba csavartam már magam. Most meg meleg tejberizst ettem, az felmelegített. :)
Képzeljétek nálunk most hétvégén van a búcsú (pont ilyen szar idő van) és ma este 9-re még megyünk szabadtéri koncertre. Azt hiszem előveszem a télikabátom, nehogy megfázzunk. :)

KépKép
KépKép
mni
 
 


Jaj, Monácska, vigyázz magadra! nincs más ember a közeledben aki a sok ideges embert át tudja venni??? olvastam a keleti gubancról, nem tudtam, h Téged ennyire érint :S

Mni, estére jó szórakozást, én mostanában a réteges öltözködés hive vagyok. De persze felülre jöhet a télikabát :lol:

Katavirág, hol van külföldös topic?

én még nem éreztem se bugyogást, se mocorgás kaparászást, pedig dejó lenne!!!! Olyan jó lehet Nektek, kismamik, akik már érzitek. jó mondjuk én az utolsók közt (ha nem az utolsó) vagyok a sorba, de azért néha jó lenne érezni is, amit tudok, h Maszat már mocorog ott bent :)

Dany, tök jó, hogy közelebb költöztök a szülőkhöz! meg ezek szerint szerettél az eredeti munkahelyeden lenni :) milyen gyakran van ilyen áthelyezése az uradnak?

na vidám, mosolygós estét, megyek pakolni, mert vásárolni voltunk. Ma este állítólag a férjem csinálja a vacsit :lol:

Kép

Kép
kolyok28
 
 


Lujzi! Én nem értek ehhez, és nem akarok hülyeséget mondani, de elképzelhetőnek tartom, h attól fáj a frogód, amit írtál. Dokinnál kérdezz rá, akár csak így a neten vhol, az a legbiztosabb, amit szakember mond.

Niki! Jó szórakozást! ;) Nekem is előkerült már a kabát :?

Monácska! Nyugi!!! Valóban árt a babának! 2 hét, az már nem sok, Szívem, kibírod te azt, stramm csajszi vagy! Amikor meg ilyen marhák vannak, akkor jössz ide, mi meghallgatunk meg jól megvígasztalunk, rendicsek? :) És ne sírjál drága!!!

Kölyök! Ez engem is úúúgy idegesít, vagy zavar, vagy nem is tudom, mi a megfelelő szó erre, h TUDOM, h Törpicsek (és Maszat is, és minden hasonló korú baba) már MOZOG, de én ebből semmit nem érzékelek! Ááá, mozgást akarok!!

KépKép
lexus
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?