Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Gergőnek itt is boldog szülinapot kívánunk Csajszimmal!!!

Juci:
jaj Te szegény! :cry: Nagyon meghatóan írtál a Szüleidről, olyan jó volt olvasni!
And:
Eszti alvása :shock: Nem tudok Neked okosat írni, az tuti, hogy Ti minden elképzelhetőt megtesztek Férjeddel!Apukám változatlan, kétnaponta görcsölget, de nem igazán foglalkoznak vele, ilyenkor kap No-spa, Papaverin Demalgonilos koktélt, és ennyi,De a továbbiak, th, hazamenetel, orcos nuku. :roll: :?
Megann:
éljen az Apanélküliség megszűnése!!!!!!!


Bodza, Majola, Rokica, Göndörzsóf, Annamami, Barbi, és Mskéről már ne is beszéljek...Hogy vagytok, régen írtatok!!!!!?
Barbi:
képzeld, tegnap voltunk Hmvhelyen, a volt oszt.társamnál, Neki 1 éves a kislánya, és megvették Panni cipijét, télikabijait, egy csomó téli gatyót, pulcsikat, pólókat, bodykat, 5 e.pénzért, és nagyon örült neki(mi is!)


Csóközön!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


orkos=orvos :oops: :lol:

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Sziasztok!
Hajni, köszi, hogy hiányoltál! Olvasok ám buzgón, csak szinte mindennap vendégeink vannak, esténként meg mindig van valami munka.

And, én sem tudok semmi okosat mondani. Csak az jutott eszembe, hogy Julcsit eddig kétszer hagytam magára éjjelekre (amikor nekem kellett kórházba menni, meg amikor Annával mentünk), és mindkétszer úgy megbántódott, hogy napok kellettek, mire kiengesztelődött. Igaz, ő másképp csinálta: nem volt hajlandó szóba állni velem.
Lehet, hogy Esztinek is kell egy kis idő, hogy megeméssze, nem voltál vele három napig.

Juci, szegény! Sokszor eszembe jutsz ám. Nehéz lehet. Én is rosszul voltam, bár korántsem ennyire, mégis rengeteget panaszkodtam, emlékszem. Te nagyon hősiesen viseled. Jó, hogy van segitséged!

KépKép

KépKép
majola
 
 

 
 

Sziasztok,

Juci, jó hogy jelentkeztél! Kitartás :)

Gergőnek boldog szülinapot!!!

Pusz: Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Hahó!!

Rolinak,Leonnak és Gergőnek is nagyon boldog szülinapot kivánunk!!! :D

Juci.
Jajj,annyira sajnállak,hogy ilyen rosszul vagy!! :(
Drukkolok,hogy hamar elmúljon!!!

Megann.
A rucikat tessék majd megmutatni!!!!!! :D

Én még mindig egyben vagyok!!! :?
Tegnap voltam nst-n,a fájások 15-22 között mozogtak!! :shock: :roll: :(
A doki is megvizsgált...tök zárt voltam!! :( :(
Én már menni szeretnék!!!!!!!!!!!
Kérem a vudukat!!!!! :D

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Nem volt gépünk szombat este óta, így csak most jelentkezem!

Minden szülinaposnak nagyon boldog 2.szülinapot kívánok!

Ancsi!

Hajrá Molli Baba! Már olyan sok nincs vissza, kitartás! :D

And!

Eszti alvás :( Peti is szokott olyat csinálni, hogy éjszaka közepén felül az ágyban és elkezd apa után visítani, de mostanában hamar vígasztalható! (egy időben helyet kellett cserélnünk ilyenkor) :(

Megann!

Jó, hogy végre hazajön a párod, bizti örülni fog Léna! :)
Ruhácskákról majd kérünk szépen képeket! :wink:
Én még tegnap is szarul voltam, hánytam reggel is, meg este is! :( Te nem vagy már rosszul, vagy nem is voltál? Van már pocid? Nekem 3 nap alatt olyan látványos lett szerintem, meg megkeményedett! :lol:

Juci!

Nagyon sajnálom, hogy ennyire rosszul vagy, meg hogy nem maradt ki a kórház! Remélem mielőbb elmúlik ez a rosszullétes időszak Nálad! :( Kitartás!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Viki!

Hányás szinten nem voltam rosszul, csak baromira fáradt és kedvetlen voltam pár hétig.
De már elmúlt.
Mióta hazajöttünk Krétáról kb fél kilót max 1-et hiztam..
Kielégednék ezzel a havi 1 kiló plusszl :wink: :wink: igy nem lenne a végére plusz 16 mint Lénával :oops: :oops:
Pont meg is állapitotta szomszédasszonyom hogy nem nagyon hizok :) , ez a férjtelenség is besegitett, tekintve hogy ugye még az utolsó virágot is nekem kell meglocsolni, úgyhogy mozgok rendesen meg ugy Léna sem az az üldögélős fajta.
Csak biztatni tudlak, lassan véget kellene hogy éjren ez a hánykolódós időszak...
Doki nem tippelt még hogy mi lesz a baba???
Vagy csak az én dokim ilyen merész??? :roll: :roll:

Ancsi!

hűűű, na akkor megy a vudu...
melyik napra kéred????? :wink: :wink: :wink:
Nagyon szép szülést kivánok neked :P

M.

Kép

Kép
megann
 
 


sziasztok!

köszi az bötleteket alvás ügyben! apával még mindig nem jó a helyzet, ma fürdésnél is eltolta magától, én tudtam csak hajat mosni neki, meg öltöztetni, pedig este meg tök jót fociztak. olyan kis sértődős. azért jól esik, hogy ennyire bújik hozzám, de úgy sajnálom az apját, hogy néha ilyen undok.

ma voltunk állatkertben, húgom szabin volt ma, olyan jó kis csajbulit csináltunk, nagyon jó volt. jövőre asszem veszünk éves bérletet :)

Juci!!
annyira sajnálom, hogy ilyen nehéz neked!! és tényleg olyan megható, ahogy írtál a szüleidről, nem szoktál így ;) :) :) ez az, amit nem tudunk nekik viszonozni, majd mi is segítjük a sajátjainkat :) pihenj, amennyit csak tudsz, és egyre jobb étvágyat kívánok! ;)

Hajni, remélem apukád hamar a javulás útjára lép!hasi uh-ja rendben volt?

ja igen, SOS kérdés:
tud valaki olyat, hogy nem mehetek szabira a gyerek 3 éves koráig??? eddig gyes mellett dolgoztam, mkost akartam szabira menni a szülésig, és azt üzente a humánpolitikai vezető, hogy nem mehetek. holnap hívom fel, de jó lenne felkészülten menni... én ezt nem értem egyelőre.

KépKép
KépKép
and
 
 


Ancsi, mennek a drukkok, Molli, jön a hidegfront, hallod?????!!!! :P :D :D :D

Megann, 1 kg, tök jó :) én már kezdem utolérni a lemaradásomat, de még egyelőre jobb vagyok, mint 2 éve.
apa meg igazi apuka :) azért neked is vett valamit ? :lol:

KépKép
KépKép
and
 
 


Megann!

Nem, nem tippelt még semmire, nekem csak a 12 hetes uh volt mostanában, azt meg nem a saját dokim csinálta! Majd 24-én megyek a genetikaira maszekba, 4 d-sre is, talán ott már látszani fog, mi is lesz! :) :lol:
Hát, a havi 1 kg-val én is kiegyeznék, azonban a hányások mellett is híztam már én is kb 1 kg-t! :shock: Petivel 13-t híztam, én sem szeretném ezt túllépni most!
Álomkór! Az nekem is volt, főleg az elején, mostmár ezen a téren egyre jobb a helyzet!
Elhiszem, hogy Léna mellett sem nagyon lehet leülni, meg pihizni! Peti mellett sem nagyon megy a dolog! :wink: Csak én nem vagyok vele egyedül szerencsére! :)

Jó éjszakát MIndenkinek!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


And!

Ezt nem hiszem, hogy nem mehetsz szabira! Miért ne mehetnél? Én most szabin vagyok.És nincs ezzel semmi gondom! Nem tudom, lehet, hogy nálunk máshogy működnek a dolgok, bár ennyire nem hiszem?

Mit mondtak, miért nem mehetsz szabira???????????

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


na ost utánaolvastam, és utána érdeklődtam, nem jutottam előbbre, sztem ez valami félreértés lehet. holnap felhívom az illetékest.

KépKép
KépKép
and
 
 


Sziasztok,

Ancsi, mennek a vuduk:)

And, én is szabin vagyok, bár ez más mert nem mentem vissza egyáltalán dolgozni. (És Viki se, csak állományba vettek vissza, hogy ne csak azt a kaka GYEST kelljen megkapnom. ) De szerintem ez hülyeség egyébként, miért ne mehetnél szabira??? Ha meg nem akkor menjél betegácsiba :)

Megann, mikor látjuk a rucikat?

mindjárt kicsinyítek képeket.

Pusz:K

KépKép
Kép
csikken
 
 


Jó reggelt!

And!

Remélem tényleg csak egy félreértés volt, és sikerül megoldani a problémát!

Itt szakad az eső, és elég hűvös is van! :(

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Viki, én megmondtam ;)
Itt is esik és 15 fok van
K.

KépKép
Kép
csikken
 
 


Csikken!

Legalább megvan az oka a tegnapi egész napos fejfájásomnak! Már aggódtam, hogy valami más van! :wink:

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Mi is megjártuk az első vérvételemet és a repteret.
Tök gáz...egész elszoktam a reggeli csúcsforgalomtól...és mivel 3 szem eső esett természetesen mindenki 1-es és 0 között váltotta a sebességet :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: .
Na erre nekem nem volt időm úgyhogy beletapostam egy kicsit aminek az lett a vége hogy Lénát jól összerázta az autó és kihányt mindent.... :cry: :cry: :cry: :cry:
Még szerencse hogy anyumhoz mentünk orvoshoz és igy az unokatesóról tudott adni kinőtt ruhát, igy viszonylag tisztán mentünk apa elé.
Úgyhogy minden jó ha vége jó :)

Apa megjött, és szép kis rucikat hozott Lénának de leginkább magának. De ez igy is szuper, mert kb harmadáron hozott magának Tommy Hilfinger, Gap,Calvin Clein,Nike, Timberland pólókat , ingeket.
Majd lesznek fotók, de egyenlőre mosás vasalás és majd Lénával együtt csinálok képet, jó :wink: :wink: :wink:

És most megyek én is aludni Lénával meg apával, mert éjszaka megint sikerült 2-3 órát aludni :? :? :?
Már olyan vagyok mint egy zombi :lol: :oops: :oops:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Egy pár kép:

Kép Kép Kép Kép

KépKép
Kép
csikken
 
 


Csikken,

Roli nagyon aranyos, mekkorat nott!! Nagyon tetszik a szinosszeallitas a lakasotokban, imadom a sargat es a pirosat is!
Boldog szulinapot neki igy megkesve is!

And,
Szerintem se aggodj, ezen a nem alvason! Jo egyebkent olvasni, hogy masoknal is elofodulnak ilyen-olyan problemak, met legalabb nyugtat a tudat, hogy nem csak en bolondultam meg neveles ugyileg, hanem ez egy fejlodessel velejaro dolog! Nalunk is van hiszti, ha nem lat, fokepp igy nyaralas utan, van apa sot nagyis undokoskodas is, amikor senki sem jo, csak mama, ha fene fenet eszik is! Maskor meg kenyerre lehet kenni! Szoval szerintem ne aggodj, valoszinuleg csak anyazni akart egy kicsit!

Viki,
Ne aggodj, en 24 kilot szedtem fel mindket terhesseggel :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: !

Rolunk,
Megvagyunk, bar nagyon elszomorit, hogy Balazsnak meglatszanak a himlofoltjai! Mat mar unja a sulit, pedig meg hol a vege es oktober vegen pont a szulinapomon utazok haza egy hetre! Sajnos szerintem nem fogunk talizni :cry: :cry: mert ferj nem jon!!! :cry: :cry: De azert remelem egyszer csak osszejon!!

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Sziasztok!

Hajni, köszi a hiányolást! Vagyok, de igencsak hébe-hóba tudok akár olvasgatni is. Általában egyedül vagyok a két lánnyal, David csak fürdetésre ér haza, kb egy hónapja nem volt kimenőm mellőlük csak egyszer mikor a nagymamám telefonját kellett megjavítanom. :x Ennek megfelelő morcos állapotban vagyok.

Zsuzsa ridegtartáson van, próbálom leszoktatni a válogatásról, de eddig még csak iszonyat sok hiszti és éhezés volt a vége. Főtt kajára még mindig nem fanyalodott, de legalább gyümölcsöt eszik újra, nemcsak üres tésztát.

Szilvi elkezdett kúszni, marha aranyos, csak ő meg ezzel egyidejűleg nagyon anyás lett és sír ha elhagyom a látóterét. Jön a foga is, és ezért vagy nem ezért, de 4-5-ször ébred éjjelente, úgyhogy elég fáradt is vagyok.

Mindezek mellé összejött egy csomó elintéznivaló, amit jó esetben "csak" egy lánnyal kell csinálni, rossz esetben mindkettővel együtt. Plusszban a szeptember nagyon tele lett nekünk, múlt héten volt egy nagy családi találkozó amit mi tartottunk, 40 embert vártunk (ennyi nem jött el, talán jobb is). Holnap kezdi Zsuzsa a bölcsit, hétvégén szülinapját ünnepeljük, azután szerdán jönnek David szülei két hétre, aztán jön az én szülinapom, aztán anyukámé, és habnak a tortán jön a hónap végén az unokatestvérem esküvője Hévízen amire csak úgy tudunk elmenni, hogy viszünk magunkkal egy babysittert is, aki vigyáz a lányokra hogy mi el tudjunk menni, mert a család összes többi tagja aki szóba jöhet mind ott lesz az esküvőn.

Már alig várom hogy október legyen.


Juci!

Nagyon sajnálom hogy ilyen rosszul vagy! Sokat gondolok rád! Kitartás, biztos nemsokára jobb lesz!


Bölcsis anyukák!

Hogy megy a beszoktatás? Mi csak holnap kezdjük, kicsit félek, de az az igazság, hogy várom is már nagyon...

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Sziasztok Lányok!

Először is mindenkinek nagyon köszönjük a szülinapi jókívánságokat!!!

Tegnap megírtam egy litániát, kiélvezvén, hogy újra van internetünk (mert a szolgáltatónknak hála, ismét másfél napig nem volt). Erre jött egy kb. 1 másodperces áramszünet... :twisted: :twisted: :twisted:
Az hagyján, hogy elszállt, minden irományom, de ráadásul az internetet is elment újfent. CSak ma hajnalban jött vissza... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Már a zsákom nagyon teli van velük.

Hol is kezdjem :roll: :roll: :roll: Hát reagálni most nem fogok tudni senkire , mert egyrészt nem ma olvastam vissza, hanem tegnap, másrészt annyi mindent írtatok, hogy nem is tudnék.
Inkább csak rólunk egy kicsit, ha szabad ennyire önzőnek lennem.

Lezajlott Gergő szülinapja, nagyon aranyos volt, nagyon örült a tortának,és az ajándékoknak is.
MInd mondtam, nálunk ugye most nagy kedvenc Elmo a Sesame Street-ből, ezért ennek megfelelő ajándékokat és tortát kapott (természetesen Thomas sem maradhatott ki...)
A gyerekágyat holnap hozzuk el, végül mi is azt vettük, amit MEgannék és Ancsiék. Gergő kiságyát sikerült a Vaterán eladni, elég jó áron, 5 ezer forinttal olcsóbban, mint amennyiért mi vettük eredetileg. Pénteken viszik el, ill. mi visszük el nekik.

KÉt szülinapi kép:

Kép Kép

Bölcsiről:

MI ugye tegnap kezdtük. Hát a tegnapi nap valami katasztrófa volt, Gergő extra hisztis és nyűgös volt, és semmi sem volt jó neki. Egyébként is csak 1 órát lettünk volna, ezt mondjuk el is töltöttük ott. Végig kinnt voltun az udvaron, ezt nagyon élvezte a gyerek, de aztán egyszer csak megunta, odaszaladt a kapuhoz, és elkezdett sírni, és mondta, hogy "anya, busz-busz, hév-hév, auto-auto". Szóval menni akart. Így el is jöttünk másfél óra múlva.

Ma viszont az eső miatt beszorultunk a terembe, ezt nagyon élvezte, úgy viselkedett, mint akit kicseréltek, élt nagyon. Jókat vigyorgott , kurjongott, stb., jól elvolt a többi gyerekkel.
Szóval most pont 1-1. A többit majd meglátjuk...

Barbi!

Ti hogy haladtok az ovival???

Lányok, tényleg, tud valaki valamit Emeséékről??? Nagyon-nagyon régen nem hallottam róluk, és nem olvastam Emese írását.

Csibb,van valami publikus infód Róluk? MI újság van velük, és egyáltalán, miért nem ír Emese???

Kép
kuha
 
 


Sziasztok!

Kuha!

Nagyon szép ez a torta és a bábú is! Látom Gargőnek is volt tüzijátékja, nem is egy! :D Még egyszer boldog szülinapot Neki!

Anikó!

24 kg az nekem extra sok lenne, mert alapból van rajtam legalább 10 kg felesleg! :(Én inkább a 10-13-ra vállalkoznék! (amúgy anyukám meg 26-ot hízott velem is és öcsémmel is és egy gramm sem maradt rajta :) )

Megjöttünk a dokitól, minden rendben van.Megkaptam a 12 hetes véreredményt, az is tökéletes a doki szerint! Jövő héten szerdán (12-én) megyek afp-re! Majd 24-én uh-ra és 25-én újra a dokimhoz!

Már nagyon várom azt a 24.-ét!!!!!!!!!!!!

Viki&Peti :shock:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Hmm, szép lassan jönnek az elveszett TopikTagok!! :D :D
Majola:
mindennap vendégek :) :) ???Mondjuk, én is szeretem, ha jönnek hozzánk, szeretek sütni-főzni, kedveskedni Bárkinek.ill.csak egy jót dumcsizni.
Rokica:
hűű, én mindíg azt írom Neked, hogy nem irígyellek, mert mindíg hülledezve olvasom soraid, mennyi mindent csinálsz két gyerekkel! :shock: ÁÁ, én sokszor Pannával a felét sem bírom, pedig jó gyerek ám.(Pl.a holnapi naptól is már előre ki vagyok akadva, otp-be , meg még három helyre kell Vele menni, úgy, hogy tuti szakad az eső, és mi tekerünk bicajjal :roll: :roll: )-épp ma vettem Panninak esőkabit, nagyon édi piros!-)
Kuha:
király az Elmos torti!!!!Nagyon ügyik vagytok, már két tűzijáték is dukál a tortára!!!!! :P
Kriszti:
azért Roli is zabálnivaló a pipás pólójában!!!!! :wink: :wink: :wink:
Anikó.
Tesómnak is van a homlokán két barihimlőhely, de neki inkább olyan szexepil-féle!Van itt Ma.on egy krém ami hegekre való, áll.elég hatékony(áá, most nem ugrik be a neve, mindjárt utánnanézek!!)


Ma voltunk Pannával a magángyerekdokinál, és minden OK a csontjaival!!!!!!!!!!!Tavaszig napi 1X adni kell még Neki a Vigantolt, de a laborja, és a csontjainak formája totál jó!!!! :D :D :D Olyan kedves, szimpi a dr.néni, nagyon megszerettük,(pedig ezerszer kajáltam már vele, a kh.ebédlőjében, de akkor nagyon nem volt az, állandóan nyávogott, afektált)


Ayse:
hogy telt Lilid második napja az iskolában?????????????

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


halihó
Kuha, nagyon jó a torta! :)

Totka, nem tudod, hogy most akkor kell-e adni a Vigantolt összel???
Én nagyon szeretem a Nike és Adidas cuccokat, csak drágák eléggé. Szóval mi mindig a nagyijától kapjuk :)
De ha el akarod esetleg adni majd Pannád kinőtt cuccait gondolj rám is :) :)

Viki, de jó hogy megint lesz mindjárt uh!
AFP-hez meg megy a drukk.

Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Hajni!

Köszi az érdeklődést, egy kissé el vagyok havazva.....

Viki!
Gratula a jó eredményhez! :D

Gergőnek mi is nagyon boldog névnapot kívánunk! :D

Anikó!
Ne legyél elkeseredve, még kevés idő telt el! Nagyon sokat kell várni, de tényleg elmúlik!!!!!!!!!!

And!
A rosszul alvók mindig újra és újra próbálkoznak, sztem ez most megint egy ilyen periódus lehet.
Lili a dackorszakát lendíti fel újra és újra....

Juci!
Együttérzek!

Csikken!
Továbbra is szép kis család vagytok! :D
Nagyon csini a lakás! :D

Én az elmúlt pár napban egy óriási érzelmi hullámvasúton ültem/ülök...


Először is vasárnap volt az osztálytalim, mint tudjátok.
Annyira izgultam, mikor mentem a találkozóra, hogy majdnem visszafordultam :oops: (Ez a bezártság következménye is). Aztán meg attól féltem, hogy nem ismerem meg a többieket, meg a nevekkel bajban leszek :oops: , de nem.
Sok sikertörténet volt, sok hasonló, mint az enyém, meg több szomorú is (sajnos épp a barátnőimé). :(

Az egyik legérdekesebb sztori nekem az volt, hogy a 18 éve látott osztálytársnőm, aki AMerikába ment férjhez, szinte ugyanazt az életet éli, mint én, csak pár ezer km-rel arrébb. Korán férjhez ment, zenetanár, házhoz jönnek a magántanítványai, egy kisvárosban lakik (5000 fő, mint NK), a 2 gyereke a helyi suliban, a férje Bostonban tanít

Mivel akkor kezdődött a közös beszélgetés, amikor haza kellett volna jönnöm, ezért nem jöttem és a gyerekek lefeküdtek nélkülem, Andris szopi nélkül, de felébresztettem, mert majd szétdurrantam. Sőt, amikor odaértem, akkor lett volna a délutáni szopi ideje és elkezdett folyni a tejem :oops: , úgyhogy kénytelen voltam kabátban ücsörögni, amíg meg nem száradt... Na ilyen is csak velem fordulhat elő, bemegyek a sok trendi fiatal közé csorgó tejjel :twisted: :twisted: :twisted: (és már féléve nem volt ilyen, biztos az érzelmi felfokozottság)


Annyira felpörögtem, hogy alig bírtam elaludni...

Na és akkor másnap reggel a 18 éves önmagamból hirtelen megint 36 éves anyukának kellett lennem (először azt gondoltam az óracsörgéskor, hogy nem kelek fel, de rájöttem, hogy de :lol: )

Az ünnepség után sokkal simábban ment a becuccolás a suliba, mint gondoltam (5 full megpakolt nagy szatyor+a táska). Tulajdonképpen nem meghatódottságot éreztem, hanem féltést. Hogy a gyerekem meg tud-e majd felelni, nem is az iskolának, vagy az első osztálynak hanem az életnek úgy általában véve. Ki tudja-e majd használni a lehetőségeit, a képességeit, boldog lesz-e...
Meg az olyan praktikus dolgok, hogy tud-e majd magára vigyázni, jól érzi-e majd magát a többiek között....
Fú de nem egyszerű dolog ez...legszívesebben kézenfogtam volna és hazahozom....
:oops: :oops: :oops: Így is az utolsó anyuka voltam, aki elhagyta a terepet...

Az oviból vitték át őket kézenfogva anyolcadikosok. Az oviban Andris mindeáron be akarta tuszkolni Lilit a csoportba, nem értette, hogyhogy most nem megy be (az előtérben várakoztunk). A kis fogasa persze már ki volt osztva másnak... ANdrisnak eszébe jutott, hogy akkor bemegy ő, mert jó kis autók vannak bennt. Esköszöm bennt maradt volna, ha arról van szó


Lili viszont rendkívül jól érezte magát az iskolában
Már az ünnepség reggelén reggel láttam, hogy így lesz és csak én aggódom szét magam... A karzatról nézhettük a tornateremben megtartott ünnepséget. Hát a kislányom ott fecserészett a barátnőivel...körbenéztem ki viselkedik még így---és hát a 8.-os fiúk :twisted: :twisted: :twisted: Szerintem Lili azért meg fog még lepődni egy-két dolgon!

Az első nap 3 órájuk volt, beszélgettek a beszélgetőszőnyegen (van kanapé is ott, könyvszekrény, csinos függönyök, nagyon tuti), színeztek, megnézte a tanító néni, hogy ki ismeri fel a betűket (megkapták a nevüket leírva), faleveleket ragasztottak fel a faliújságra, és ha valaki nem úgy viselkedik, ahogy kell, akkor lehullik a falevele.


Ja és a szerelme, Bence mellett ül! De majd cserélgetik őket, hogy máshogy merevedjen el a nyakuk!

Mikor mentem Liliért kifelé jött az egyik elsős kislány és elkámpicsorodva kérdezte apukáját: holnaptól tanulunk?


Hát bizony!
Mondtam is Lilinek, hogy akkor játszhatsz, ha megírtad a leckét.
- ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉn????? - kérdezte és így nézett: :shock: :shock: :shock:
:lol: :lol: :lol:

Sztem Lili azt hiszi, a suli, az egy nagy buli! :twisted: :D

Fú én annyira belevetettem magam ebbe a tanévkezdésbe, mintha legalább is én lennék elsős....
Füzetet vonalazok mert a leckét nem ám csak úgy írják be a füzetbe, hanem táblázatot kell szerkezteni, sőt van külön napközis üzenő (amikor úgy artam a dátumokat, hogy 09.12. szerda, 09.12 csüt., 09.12 péntek.... akkor rájöttem, hogy sztem én már fáradt vagyok )
Elvállaltam a szülői munkaközösséget, aminek következtében címlistát gyártok, jegyzőkönyvet írtam...(hiába nem bírok a véremmel :wink: - de igazából csak untam a szülőit, írnom kellett valamit, hogy kibírjam...) :twisted:

Megvolt az első balett is, amit nem láttam, csak hallottam, az alapján tetszett
:lol:

ayse
 
 


Sziasztok,


Ayse, de jó Lilinek! Meg azért neked is, van egy tündér lányod aki már "felnőtt" és elkezdte a sulit és egy kisfiad!

Most tökre belegondoltam, ,ilyen lesz majd amikor Roli is suliba megy, de már az ovi is furi lesz, (ha felveszik egyáltalán jövőre őt)
Egyébként én mindig suli lázban égtem (sőt égek) augusztusban és most is néztem ahogy a sok szülő és gyerek pakolássza a cuccokat a Tescoban...

Azért jó volt végül is az oszt tali? _Ugye?

Pusz mindenkinek.

ja, ki mit csinál ilyen időben???

Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Sziasztok!!


Voltam ma is nst-n...produkáltam egy 40-es és egy 60-as fájást!!
De amúgy semmit nem érzek!!Illetve azt hogy már nyom Molli baba mindenhol,de fájás sehol!!!
Azt mondta a dokim,hogyha valamit érzek hivjam rögtön,mert ugye holnaptól ő is Győrben van...de ha kell indul haza!!!!
Csak azt nem tudom,mi van akkor ha hazahivom és mégsem szülök még??
És mi van akkor ha nem ér haza???
Én annyira nála akarok szülni...minden részlet meg van vele beszélve...úgyhogy még vagy ma vagy már csak szombaton szeretnék szülni!!!!!!!!

Szülinapi képek nagyon jók!!!! :D

ancsi26
 
 


Ancsi!

Akkor drukkoljunk egy mai Molli Babának! :) Én úgyis az 5-ét jósoltam Neked már korábban! :wink: Megy a drukk továbbra is egy gyors, fájdalommentes szüléshez! :)

Csikken!

Köszi, szerdán megyek, 1,5 hét míg eredménye lesz! :(
Ebben az időben leginkább itthon tespedünk! :( Na jó voltunk már 2xkisebb sétán, de mindkettőnek a felénél már esett az eső! :(

Ayse!

Lili csak belejön majd az iskolásdiba! :D Előbb utóbb csak megtetszik majd neki! :)

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Ancsi!
Szurkolok, hogy minden úgy legyen, ahogy szeretnéd!
Szerintem a psziché nagy szerepet játszik ezekben a dolgokban (is), úgyhogy meg fogod várnia dokidat! :wink: :D
(beszéld meg Mollival is! :D )

Csikken!
Köszi! :D
Úgy elrepül az idő!
Lassanitt is mindenki oviba megy, mi meg majd a gimibe! :lol:
Én is imádtam a sulikezdést! :D (meg a folytatást is! :wink: )


Lilivel benne leszünk a Jóban tosszban-ban. :D
A külső felvételeket itt csinálják NK-ban, szóva Csillagkút NK, és a Csillagvirág Klinika igazából a Tisza-kastély :lol: (nem szoktam ám nézni, csak az elején, amikor örültünk minden ismerős utcának :lol: )

Na és tegnap, amikor Lilivel a parkolóba mentün, nézzük, mi az a sokadalaom a kocsi körül. Hát épp ott forgattak egy jelenetet. A rendező aszondja:
- Ó, elmegy a játszóautó!
- Tényleg? :shock: - kérdem én, mert szívem szerint akkor nem vittem volna el, hadd legyen egy kis filmkarrierje! :lol:
- De nyugodtan el lehet menni. - mondja ő.
Így aztán sajnálkozva beültünk az autóba, miközben mellettünk próbálták a jelenetet, olyan 40 cm-re. Vagyis én azt hittem, hogy próbálják, mert a végén azt kérdezi az egyik?
- Kész?
- Igen, készrevettem, mondja a másik.
Szóval szerintem benne leszünk! :D:D::D

Fú nagyon bírnék ilyen filmszínész lenni! :lol: :lol: :lol:

ayse
 
 


Ancsi!

Szerintem akkor szombaton szülj :wink: :wink: :wink: ,csak mert akkor már nem lesz ilyen ratyi idő :wink:
Addig csak kihúzod valahogy...
Molli baba, aztán csak ügyesen :wink:

Lányok!

Olyan dilemmában vagyok :roll: :roll: :roll:
Nem találok Lénának nekem tetsző őszi cipőt..és szegény panaszkodik ha a tavaszit adom rá..hogy szorit..szorit...
Illetve van egy ami tetszik, de az 23-as és elég lenne a 22-es is neki...
Szerintetek vegyem meg a 23-ast és max kivattázom az orrát???? :oops: :oops: :oops:
Ez most irtó hülyén hangzik főleg tőlem...akinek ugye az öltözködés az egyik szórakozásom....de egész egyszerűen tanácstalan vagyok...
Ráadásul haragszom is..mert ha most vennék egy 22-est, kb 1 hónapig, max 2 ig lehetne hordani, hiszen már október végén, novemberben jöhet a bakancs...és a 22 es cipő jövő tavasszal már bizti nem lesz jó :roll: :roll:
Ti hogy csináljátok ezt most...?????????????
A nyári szandikat legalább kihasználják a gyerekek, mert már májusban hordhatják(max zoknival) és még egy hete is abban szaladgált minden kisgyerek...

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Kuha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Képzeld, most vasalom ész nélkül Léna uj amcsis cuccait..és egyszer csak szemet szúr egy piros manó egy farmerruhán....
Egyből tudtam hogy láttam már valahol......
Megnéztem a cimkéjét és látom hogy sesame street :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Na egyből jöttem megnézni hogy ez e az, amiből Gergő tortája volt...és lám...igen... :P :P :P :P :P

Kár hogy fogggggggggggalmam sincs hogy mi ez mese, hol is adják, vagy egyáltalán.... :oops: :oops: :oops:
Leragadtam Mekk Eleknél :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Ja igen.
Az osztálytali jó is volt, meg furcsa is. AZért tizenéve nem látott emberekkel nehéz úgy tenni, hogy ott folytatjuk, mintha mi se történt volna, pláne, hogy igencsak jól látható jelei voltak, hogy bizony történt nagyon sok minden.
Persze, hogy nagyon jó volt látni őket, akik az életemet jelentették egy igen meghatározó korszakban. Azért is izgultam annyira odafelé menet. Meg persze más szemmel néztük is egymást, hiszen most már tényleg felnőttünk (nem mindenki) :twisted: .
Épp ezért olyan is volt, aki úgy gondolta, hogy most a felnőtt eszével fogja lejátszani azt a játszmát, ami a gyerek-eszével nem sikerült. Részleteket nem tudok, de szerintem a felnőtt eszével se nagyon :twisted: :wink: (kis segítség: szerelni szál, de nem én vagyok a szereplő! :wink: És a kibontakozás előtt egy barátnő berángatta az egyik felet egy taxiba :lol: )
Az egyik osztálytársnőm azt mondta, hogy
- Anno nem így osztottuk volna a lapokat! - és nagyon igaza volt!

A legjobb barátnőm is hazajött Londonból :)

Érdekes volt és felkavaró...

ayse
 
 


És még mindig LÁNYOK!!!!

És legfőképpen lányos anyukák...

Mit kapnak a lányok a szülinapjukra?????? :oops:
Sajnos Lénát még mindig jobban érdekli a csavargás, a jövés-menés mint a játék...bár már van valami fejlődés nála...
Leginkább a játékbabával, abból is a bébibabával szeret rohangálni :roll: :roll:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann!
Minimax :wink:

Szerintem vegyél neki egy gumicsizmát, abban ellesz, amíg így esik még az eső pár napot, aztán hó vége felé úgyis jönnek az őszi cipők!!!!
És addig is kutatni, kutatni, kutatni!!!! :wink: :lol:

ayse
 
 


Meginn Megann!
Lili 2. szülinapjára egy babakocsit kapott, fekvőset, nagyot. :D
(azzal pláne lehet rohangálni!)

ayse
 
 


Autós párbeszéd Andrissal.
- Matojó! Enyém!
- Tiéd??? :shock:
- Lilitéjé, Anyujé, Andrisé!
(hárman voltunk épp)
Szóval, tudja, hogy nem szabad irígykedni, megg kell szépen osztozni! :lol:

ayse
 
 


Ayse!

Köszi a meseinfót :lol:
Látszik hogy ugye Te már tapasztaltabb anyuka vagy.

Cipő:

Van gumicsizmánk, de megmondom őszintén hogy nem szivesen adnám rá néhány helyen, mi ugye sokat járunk ide-oda..azért férj irodájába, árkádba stb mégis inkább más cipő illene..

Nagyon agyalok a 23-ason...

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Halihó,

Megann, Deichman-ban is ott vannak már az új őszi Elefantenes és stb cipők, és a Teréz körúton is van egy jó bolt, csak nem olcsók.

itt a címe: www.babyboxnet.hu

de szerintem már szinte mindenhol jönnek az új cipők. A Siestának is fent vannak a honlapján, bár néha hanyatt vágom magamat az árak láttán, és én nagyon cipőmániás vagyok.

Roli most kapott egy Siestát, egy Dichmanos (valamilyet...) meg egy Nike edzőcipőt. Már 25-ös kell neki.
Gumicsizmát meg én úgy szeretnék, de nem veszi fel egyáltalán őnagysága.

Nyári cipőkollekciónk: (csak tudnám mi lesz most ezekkel :) )

Kép

KépKép
Kép
csikken
 
 


a www.siestacipo.hu ahol szerintem nagyon jó csajcipők vannak. Én tudnék legalább is választani

k.

KépKép
Kép
csikken
 
 


Sziasztok!

Hajni! Köszi a hiányolást, megvagyunk! Én minden délelőttömet angol órán töltöttem az elmúlt és ezen a héten, délután meg próbáltam megcsinálni a háztartási munkákat. Olvasni azért mindennap bekukkantottam!

Ayse! Hú, de jó lehet egy elsős leányzó anyukájának lenni! Mondjuk én nagyon szerettem alsóban a sulit.

Megann! Fotózd majd a ruhákat, lássuk, milyen trendi lesz Léna! :D
Szülnap: Saci Ikeás Mammut asztalt kap székekkel, zsírkrétát, gyurmát, színes ceruzát. Én nem bonyolítom túl az ajándékát, nem akarom hozzászoktatni az ajándék-kazalhoz, bőven elég lesz neki ennyi. Nagyszülők is ebbe szállnak bele.
Örssel megbeszéltük egyébként, hogy a születés- és névnapokra később is csak valami apróságot kapjanak a gyerekek, és az igazi ajándék inkább egy egész nap lesz, amit csak vele töltünk, amin csak azt csinálunk, amit az ünnepelt szeretne. :)

Csikken! Nem semmi ez a cipőkészlet! És még rám mondja férj, hogy cipőmániás vagyok, pedig Sacinak összesen 2 pár nyári szandálja volt - na jó, plusz egy strandszandál!!! (Ja, egyébként van ötletem, hogy mi legyen a cipőkkel: ha meglesznek még úgy jövő április-május tájékán, néhányra vevő lennék. Csak fogalmam sincs, mekkora lába lesz akkortájt Kristófnak)

Ancsi! Szép szülést, gondolunk rátok!

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Csikken!

Eeeeeeeeeeeeeeez igen, ez aztán a választék :wink:
Köszi az ötleteket, meg is néztem a siestás oldalt, hát én is tudnék választani :roll: :roll: de már megoldottam a kérdést, mert találtam egyet a Sugárban lévő Asso-s boltban(amit már agyon dicsértem)..és ráadásul "csak" 6990 pénzbe került.
Szóval most hirtelen megoldottam a kérdést de nagyon köszi, mert olyan szépek ezek a cipők, hogy biztos fogok még venni innen is valamikor valamit.

Amúgy most én is ott tartok, hogy mivel ketteske fiú lesz, fogalmam sincs hogy mit is kezdjek Léna szép ruháival.
Alapjáraton úgy volt hogy eltesszük és hátha lesz majd sógornak is lánya, na de hát sógor nem úgy néz ki mintha a közel jövőben nősülési/családalapitási tervei lennének :roll: :roll:
Ha meg éveken át gyűjtögetem a ruhákat, egy bele fogunk fulladni a gyerekruhába, kettő idejétmúlttá, ósdivá válik a szekrényben évek alatt.
Szóval most azon agyalok hogy netán lehet hogy jobb lenne eladnom őket.maximum egy-két jobb darabot(pl méregdrága Lego téli overál) megtartani.

Bodza!

Teljesen egyetértek az ajándékozási terveitekkel.
Gyakorlatilag most az a szitu, hogy Léna szülinapját a Szlovén tengerparton fogjuk megünnepelni, anyósékkal, sógorékkal.
Anyumékhoz meg átmegyünk pont 14-én, pénteken, és ott is megüljük az ünnepet.
Tehát nagy dologra én sem gondoltam. :roll:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Kuha! Nagyon szuper ez az Elmós torta. Én már gyerekkoromban is szerettem a Szezám utcát (éljen Kukalakó Oszkár!)!
Sacinál a favorit most Bogyó és Babóca.

Róki! Tényleg nem könnyű két gyerekkel ügyet intézni, megerősíthetem én is, a legtöbb helyre (kisbolt, posta, gyógyszertár) be se tudunk menni a kis iker-sportkocsinkkal, pedig annyira nem is széles.

Juci! Sok erőt kívánok!

Csibb! Édesek a gyerkőcök! Tényleg hozz hírt majd Mséről!

Még tanulnom-szótáraznom kell a holnapi órámra, de azért figyelek!

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


És néhány kép, hogy el ne felejtsetek bennünket

Saci

Kép


Ha nagy leszek, mosógép-szerelő leszek!
Kép

Így alszunk mi

Kép

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Játék együtt

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Vigyori Kristóf

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Na, ma este én sormintázok?

:lol:

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Megann! Mikor mentek Szlovéniába? És mi jót csináltok (azon kívül, hogy megünneplitek Léna szülinapját :)) ?

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Bodza!

Amúgy wellnesselni fogunk :) ,azaz fognak azok, akiknek lehet :? ,mert ugye nem várandósan nem lehet egy csomó mindent.
De Lénának tuti jó lesz, van játékos medence is, gardedám meg lesz még több is mint elég, apa, mama, papa, keresztapa, keresztanya.....kb szerintem veszekedés lesz, hogy ki játszon Lénával :) :) Azért ez jó szülinap lesz neki, 4 napos :wink: :wink: :wink: :wink:

Bölcsisek!(ovisok)

Hogy haladtok a beszoktatással????????

Azt hiszem hogy mi véglegesen átértékeltük a bölcsikérdést.
Léna valószinűleg ott fog aludni.
Egyrészt mert apa azt mondta hogy felejtsem el, hogy 8 ra beviszem Lénát, mert hogy akkor kimarad a reggeli műsor, hogy Léna átjön hancúrozni a nagy ágyba. Annak meg nem sok értelme van, ha 9 re beviszem, aztán délben meg érte megyek.
Másrészt meg ha teheti Léna és épp kocsiban vagyunk, már 10-11 kor bealszik gyorsan.
Na most majd fáradtan, megebédelve, felöltöztetni az őszi-téli nagy ruházatba,autózzunk haza 10-15 perc alatt, tuti elalszik az autóban majd csempésszem be, majd öltöztessem le őt alva.... :roll: :roll: :roll: :roll: és mindezt terhesen...
Na hát lehet hogy nem ez a legjobb megoldás.
Úgyhogy úgy néz ki, Léna 9től fél2-2 ig lesz bölcsis, remélem nem lesz nagy gond, kicsit félek ettől a bentalvástól..de ha más gyerek is megszokja,....csak megszokja az enyém is :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: legalábbis bizom benne.

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok!

Bodza:
annyira édesek a gyerkőceid!!!azt a vigyori Kristófot!!!!! :D :D Sacid pedig továbbra is gyönyörű a göndi fürtjeivel!!!
Megann:
én is Asso-s vagyok! :) Tuti jó döntés volt-lesz- így végigkövetve a bölcsiteket!
mi 17 én kezdjük, addig festenek, meg alakítanak a bölcsinkbe!
Ayse:
éljen az oszt.tali, és a suli!!!Annyira hihetetlen, hogy ennyi tejcsid van még mindíg, extra ügyik vagytok Andrissal!!!!!!! :)
And:
Eszti alvása hogy alakul??????Pocid hogy van?Apunak ma reggel cystoscopiat csináltak, a csempét lekaparta szegény a falról!! :(


Ma reggel azt álmodtam, hogy hármasikreket szültem, mindhárom lány, és roppant büszke voltam rájuk, mindegyiknek hat lábujja volt! :shock: Honnan vettem én???Nem is hallottam, olvastam mostanában effélékewt!


csóközön

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Hajni!
Szegény Apukád! Az milyen vizsgálat? :roll:
Egyébként meg Te mondtad, hogy boszi vag, akkor ne csodálkozz a táltos gyerekeken! :wink: :lol:

Bodza!
Nagyon édesek a gyerkőcök! :D
hurrá angol! :D

ayse
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?