Új privát üzeneted érkezett!

Na de azt nezd meg ,amit a profilomba tettem!!! Assesemmi am! Kar,hogy ilyen picibe nem latszik Apa melykek szemecskeje.Haaattt, nem mondom,hogy nem imadom Oket!!! Kép

Megint N (Hiaba, Jazi alszik, mosogatni nincs kedvem Kép )
norkini
 
 


Norka Kép
édesek a kis drágáid Kép
Pedig a nagy melegben jó ám vizeskedni Kép

Kangi
kangi
 
 


KAngiKép
Julcsi nagyon csábos a ejtett válú bodyban. Kép
És egyébként és micsoda mosolyhegyek. Amúgy Szilárd se rám hasonlít, mintha a száján köpte volna ki az apja, talán a szemméretét kapta tõlem...

Norka
Szuper,hogy albinézés lesz, várjuk a fejleményeket. Én írtam a fél kettes kelést. Kép Nálunk is megy a gerinc-hát görbülésre való célzások. PEdig nekem kendõm sincs. Viszont "az autósülés, és kenguru is nagyon-nagyon kényelmetlen szegény gyereknek".

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 

 
 

NorkaKép
Nagyon édes a kettõs! Imádják egymást! Kép
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Megorulok ma a kolykoktol!!!

Urszila,
Csak a kedvedert, fel orat vadasztam, hogy lekapjam a mosolyt. Vaku nelkul, mert ugy lassu lett volna a gep!

Kép
Kép

Hulla faradt vagyok, persze megint nem sikerult pihennem egy percet sem, a kolykok meg fel vannak turbozva, es egyik nagyobb hulyesegeket csinal, mint a masik!

Kangi,
Julcsi extrem nagyon edes a szexi bodyjaban! Gyuri Joocsi-nak hivja...remelem tetszik neki az uj becenev!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Lányok!

ez egy próba:

Kép

Heni

P.s.
Ez egy videó akar lenni, amin Dodó "focizik".
Ha nem sikerülne, akkor írja meg valaki, hogy hogyan kell!!!

Heni
heni1979
 


Figyuszka!
Mennyi idõs kortól lehet a sportkocsiba rakni a törpéket? Amikor tud ülni, vagy lehet elõbb is, ha döntött a támla, és viszonlag jó tartja magát a gyerkõc. Tudja valaki?

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Heni
Valahova fel kell töltened a videót, hogy mások is hozzáférhessenek. Megadod a linket, és katt!
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Myssina!

Köszi a tanácsot!

Majd méd jövök!

Heni
heni1979
 


Myssnia Kép
Julcsi köszöni a bókot Kép Jobban vagy???

Zsuzsi Kép
mindig elámulok, mennyire hasonlit Rád Miki! És ooolyan tündéri huncutul mosolyog, hogy meg kell zabálni Kép

Lányok Kép
megvan az esti óbégatás elleni csodafegyver! Ma is fél7-kor fürdettünk, 7-töl szopi (nem csak nyugiszopi, hanem éhes is volt már). Mikor megette azt, ami kellett neki (kb 6 perc alatt), megint jött ám az üvöltés! A tekergés! A visitós ordibáció!!!
Fél órán át hiába próbáltam csititani, vállon, hason, cumival, cicin, fejenállva, lólengésben, lótuszülésben stb stb.
Egyszer csak isteni szikra gyúlt elcsigázott agyamban, s igy szóltam Apához:
"HOZD A HAJSZÁRITÓT!"
És Apa hozta a hajszáritót. Ahogy bekapcsolta, Julcsi elhallgatott KépKépKép
Onnantól még szepegett egy kört, kb. 3 percig zúgattuk a gépet, aztán vállon hüppögött kb 10 percig (nagyon belehergelte magát, úgyhogy komoly meló volt neki magának is megnyugodni), aztán még kapott egy kis nyugiszopit, és 8-kor ágyba tettem ...
Nem volt egy könnyü menet, de remélem, ez a trükk máskor is bejön ...
Na meg át fogok térni a délutáni fürdetésre, csak aggódom, hogy az utána keletkezö izzadság nagyon kiüti majd Kép
Na majd meglátom.
Jó hirek, mi??? KépKépKép

Megyek, nézzem az agyatlanságomat, aztán szuszi ...

Pussz
Kangi és hajszáritóval hangtompitott Julcsi
kangi
 
 


Sziasztok!

Myssina!

A videót sajna nem tudom felrakni sehova, mert nincs weblapunk, és sajna csinálni sem tudok.Kép Kép

Zsuzsi!

Ma front lehetett, mert ismét óvtak a magánytólKép
Miközben szoptattam, Bence tépte a ruhámat, hogy mennyünk sétálni. Utána elmentünk, akkor meg cipeltetni akarta magát.
Ez nem jött neki be, ezért elhagyta magát, és nem akart megállni a lábán, nemhogy jönni.
Mindezt a zebra közepénKép

A nap pozitívuma:

Mivel éjszakáztam ismét, Apuka f8-kor felkellt, engem meg visszaküldött szundizniKép
Fél óra múlva jött, hogy Benu felordította a Dodót, aki ordít a kíjáért. DE: felöltöztette és megetette BencétKép

Amíg fodrásznál voltam, addig is Õ vigyázott rájuk, de 20 perc alatt megfordultam. (Körmend kis város, és csak vágattam, mert csütörtökön bontunk)

Délután Apuka aludt, én meg majdnem megbolondultam velük.
Mikor elment dolgozni, utána tetõzött a dolog.
Bence az emeleti erkélyrõl akart ugrani, Dorinát meg a kiságy alól kellett elõszednem, ugyanis betolatott, de elõre még nem tud közlekedni.

Fél 9-kor aztán csend lettKép Kép

Holnap nyugisabb napom lesz, és még két hétig-sajnos. Kép

Ugyanis Bencét el kell vinnünk a nagyszüleimhez Veszprémbe, mivel itthon kegyetlen világ lesz, mi is ismerõsnél fogunk lakni. És a Benu a polcokon semmit nem tûr meg. Ezért kell elvinni. Tudom, hogy jó helye lesz, de nagyon fog hiányozni.
Úgyhogy a mestereknek nem lesz megállásuk, hogy minél elõbb végezenek.

Heni
heni1979
 
 


Kangi!

Gratula az ötlethez!
Nagyon tetszett.Kép

Videó helyett kárpótlásul egy kép:

Kép

Mára eldugultam!

Heni
heni1979
 


Sziasztok!

Kangi latom Nalatok is isteni szikra volt! Kép

Lanyok
Kepzeljetek.Letettem Jazit aludni 8.30korul. Sirdogalt, de neha szokott par percet, utana bealszik. Hat ma nem aludt be. Apa bement, felvette- Jazi fel masodperc alatt bealudt.Letette. Felebredt-orditott.Bementem , szopizni probaltunk,nem kellett neki. Simiztem, enekeltem neki (a kisagyba) orditott. Erre gondoltam meggyujtom a kisvillanyt,adok neki 1 kis gorcsoldot. Abba a pillanatban megszunt a hiszti, csond lett es fel perc mulva bekesen aludt...En nem ertem, megijedt valamitol a sotetben? Regebben kislampa mellett aludt, de kb. 3 hete sotetben ugy latom melyebben tud durmizni. Valyon mi lehetett ez a mai siras?

Tanacstalan Norka es melyenalvo Jazmin
norkini
 
 


Én okos!!!!!!!!

Nem forgattam.
Még egyszer:

Kép

Heni
heni1979
 


Heni
Nagyon edes!!! Kép

Tettem fel egy kepet a profilomba. Mostanaban igy szoktunk setalni. Kendo ala kenguru.

Jo ejt
Norka
norkini
 
 


Nincs valakinek Angel Car légzésfigyelõje?
Vagy nem tudja valaki Snoopy e-mail címét?

Ugyanis sokszor becsipo a mienk úgy, hogy hallhatóan lélegzik Dodó.
Szerintem valamit rosszul csináltamKép
A legrosszabb viszont az, hogy a csipogásra fel is ébred.
Tudom, hogy ez a feladata a mûszernek, de ki kell derítenem, hogy mi az oka a fals riasztásnak!

Na tényleg befejezem mára!

Heni
heni1979
 
 


Norka,
lemaradtam az elõzõ képedrõl, mert csak most jutottam ide, pedig kíváncsi lettem volna a drágáidra! Kép

Kangi,
szuperjók ezek a képek, Julcsi egy kis tündér, de olyan kis virgonc-tündér! Zabálnivaló, ahogy mutogatja a vállait, és közben nagyot vigyorog! KépKépKép

Zsuzsi,
Mikirõl is nagyon jók ezek a mosolygós képek! Neki már születéskor ilyen sötét szeme volt, vagy azóta sötétedett be? És barna, vagy csak a képen látszik úgy?

Heni,
Dorka is nagyon aranyos! Kép

Lányok,
nem válaszoltatok, mire kell ez a pisigyûjtés?

Zsuzsó,
Dana édes, ahogy ott kuporog a fürdõkádban!

Toffifee, egyáltalán nem úgy néz ki Zsombi, mint aki éhezik!

Csucsuka,
a pörgõs rock and roll számokon még élvezettel nézelõdött, a Love Me Tender-re aludt el. KépKépKép

Bocsi, hogy nem válaszolok most mindenkinek, de már nagyon álmos vagyok!
Pusza
Franyó
franyo
 
 


Nálunk Julkának esélye sincs a napszúrásra, nem jár napközben sétálni. De. a kertben vagyunk árnyékos fa alatt, du. az árnyékos teraszon. Viszont Zsuzsinak tegnap éjjel 39 volt a láza, azóta sincs, semmi szortyi, köhögés, valszeg napszúrás volt, mert órákig fürödtek Andrissal a pancsolójukban.
A tetõtér mind szaunásabb lesz. Julka egy vékony kisingben és egy szintén vékony angolpólyában alszik.

ZsuzsiKép
Megérte a fél óra vadászás! Ezt a mosolyt kár lett volna nem lekapni!Kép

Orsoly, MagdiKép
Kösz az usziinfót!

LeszterKép
Én mindenképpen tennék valamit felfújt dolgot a gyerekre, mentõmellényt vagy legalább karúszót! A Balaton vize nem átlátszó, ha beleesik a gyerek(0,0001 % a valószínûsége, de nem lehetetlen), akkor mi van? De lehet, hogy csak azért parázok, mert Zsuzsi esett már be 4 évesen a strandon a nagymedencébe fél méterre tõlem. Elég iszonyú volt, ahogy lebénultan néztem, hogy lemerül.

Norka, MyssniaKép
Csatlakozom a 1/2 2-ös klubhoz. Julka sokszor 3-4-kor ébred, de néha pontban fél kettõkor. Jó tudni, hogy olyankor nem vagyok egyedül, lélekben és fejlekoppanásban szopi közben velem vagytokKép

MyssniaKép
Te szegényKép

BeuKép
Jó, hogy elõkerültetekKép

A Friss Kismamákban olvasható Snoopy szüléstörténete. Hát nem semmi!Kép

Urszila
urszila
 
 


HeniKép
Snoopy méle bgabriella@mail.gatesgroup.hu

Ja, és elfelejtettem írni, hogy Andris és Zsuzsi minden babát megnéznek mostanában, és mindenki nagyon elnyerte a tetszésüketKép

Urszila
urszila
 
 


sziasztok

biztos a hidegfrontra erzekeny a "babagázs" delutan Andulka is sirt, de o amint babakocsizunk megnyugszik, igy setaltunk egy nagyot, bealudt, hazafele pedig fel szokott ebredni, es fel 12-ig aludt Kép utana felkaja, dogonyozes, furdes, a maradek felkaja es szundi tovabb, csak en nem hasznalom ki.....
raktam fel a profilba egy kepet, husvet elott keszult.

Leszter
nekunk a dokino azt mondta h. csak fel ev utan kell elvinni a babat szemeszhez ha bandzsit/kancsalit. (foleg mivel. mi a szulok szemuvegesek vagyunk, nem akartam elmagyarazni neki h. en a paplan alatt olvastam kislampaval, s ez lett a buntetes)

Volt mar valaki kozuletek UH-on (fej, mellkas, csipo)ill. volt valaki a Bethesdaban ? (az meg gyalog is megkozelitheto)

mindenkinek jo szundit es frontentes napokat

Zsurlo es Andulka alias Husilaci
zsurlo76
 
 


Nalunk mar fel 1-kor ebreszto volt az amugy is minosithetetlen nap utan...aztan 5-kor is keltunk, aztan meg negyed 7-kor vegleg!
De jo nekem!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!
Ejszaka akkora vihar volt (dorg-vill minden), hogy a nagy felfedezes utan (hogy lampafenynel siman bealszik) feloraval fogtam a janyom es befektettem magunk melle.

Franyo
A kepet feltettem Jazi albumaba, az utolso fotocska
[url=http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=77&page=3" TARGET="_top]http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=77&page=3[/url]
A pisigyujtes nalunk gyogyszererzekenyseg gyanuja miatt kellett (meg a klinikan allapitottk meg, azota sem talaltak semmi erre utalo jelet...)

Urszila
Tenyleg jo erzes,hogy nincs egyedul az ember hajnalban! Kép Bar mi mostanaban ugy tunik attertunk a 3.30as ebredesre.
Ez az uszis tortenet nagyon rossz lehetett! Jo, hogy nem lett semmi baj! Kép

Lanyok
Ugy elvezem,hogy Jati felebred 5.30-6 korul, dumal, nevetgel 1 sort es legkesobb 7.30kor visszaalszik kb. 9ig.

Korankelo Norka es visszaaludt Jazmin
norkini
 
 


myssnia!

Hát nálunk is ugyanez a helyzet, Emma tiszta apja. De hát végülis mi választottuk az apukát.Kép

Heni!

Énmikor légzésfigyelõt kerestem, hogy milyet vegyek leveleztem egy emberkével, akiknek Angel Care volt és õ nagyonmeg volt vele elégedve. Azt mondta már soak baba használta a családban, és semii gond nincs vele. Én a végén baby controllt vettem, mert nagyobb az érzékelõ lapja, ls ugyanannyiba került. nem lehet hogy csak lemászik róla?

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Norka,
a reggeli mûsor nálunk is pont így zajlik! Kép
A kép szuper, most már én is teszek fel valami apásat, még ha meg is haragszik az Ember... Kép Mondjuk, elrejtem a profilomba! Kép

Franyó
franyo
 
 


Norka Kép
... jééé, kislámpa?! ... vihar nálunk tegnap éjjel volt, de a de d úgy szunyált, mint a tök, szerintem jól esett neki, hogy hüvösebb lett. A zaj éjjel nem zavarja, csak nappal riad fel rá.
Mink rendszeresen negyed6-kor ébredünk enni, tojni, aztán csak 7-8-ig van egy óra alvás, nade hol tudok én már akkor visszaaludni, ugye ...

Zsuzsi Kép
mostmár valami ráolvasást fogunk itt a lányokakl közösen eszközölni, hogy kilábaljatok eböl a nyügkorszakból! KépKépKép Drukk!!!!

Franyo Kép
ó, köszönjük Kép ... én is úgy imádom, ahogy röhög, majd' megeszem, ahogy csupa dudor lesz a kis arca töle... és annyira hasonlit olyankor az apjára, hogy napláne imádom Kép

Heni Kép
Dodó naggyon édes, ahogy egy agysebész figyelmével vizsgálja a lasztit Kép

Urszila Kép
mi se megyünk nappal sétálni, ha nem muszáj, és délután is csak fa alatt hüsöl a ded. Igy is olyan barnapofa, ami úgy magában nem feltünö, de fürdetéskor a pucér fehér karón a barna tök nagyon vidoritó látvány Kép

Ma nagy a nyügizés, meg háton is hányt a lányka. Kopp-kopp, de a reggeli kakija megint inkább sárgásbarna, mintsem zöld. Talán éjszakára kevesebbet eszik, és jobban fel is dolgozza ...

Megyek teregetni, aztán irány az Egyetem, mostanra talán lement a reggeli csúcs ...

Pussz
Kangi + nyávesz Julcsi
kangi
 
 


Franyo Kép
szuper a kép ...
Én nem tom, de engem is beleértve mindenkinek olyan helyes kispapája van ... ezekböl lesznek azok a ronda, kopasz, pocakos ipsék, akik gombóczokniaknákat rejtenek a nappali szönyegére??? Ugye nem???!!! KépKépKép

Pussz
Kangi és centrifugától elcsendesedett Julcsi
kangi
 
 


Sziasztok!

Myssnia, reszvetema mellgyuszi miatt. Mar ugye, jobban vagy?

Kangi,
nagyon edes Julcsi! Ha felebred Zsombi, megkerdezem tole, mit szol hozza. KépKépKép

Norka,
reszvetem az albi miatt. En nagyon uuuuuuuuuuuutaltam az albikeresest, remelem, gyorsan talaltok valami jot! Kép
Zsombit ugy kell este letenni aludni, hogy egve kell hagyni a kislampat. Kb. egy ora mulva szabad csak lekapcsolni, addigra jo melyen elalszik. Ha elobb kapcsolom le a lampat, tutira mindig felriad felalomban es megijed a sotetsegtol. Probald ki igy, hatha segit. Kép

Zsuzsi,
nagyon jo az a mosoly! Kép

Franyo,
hmmm, micsoda jokepu kispapa....Kép

En tul vagyok egy ujabb foggyoker kezelesen, es meg mindig nem tudta betomni a doki a fogamat, mert meg minidg gyulladt az egyik gyoker. Kép Ugyhogy folyt. kov. Sajna, valamiert nem tudja az ideget rendesen erzesteleniteni, igy igencsak fajdalmas a dolog. A vegen mar annyi injekciot kaptam, hogy a nyal csorgott a szambol, a fel fejem le volt zsibbadva, de az idegre szinte semmi hatassal nem volt. Azt mondta a doki, hogy nem erti, mert mar egy lorugas erzesteleintot kaptam, "normalis" embernel mar az osszes ideg le lenne fagyva...Kép

Koszi a depi elleni tanacsokat, kispapit kicsit jobban befogtam, es zsibbadt fejjel elmentem ruhakat vasarolni magamnak. Ez mindig segit (bar nem vagyok plazacica Kép ). Meg ettem egy csomo csokoladet.....most mar tenyleg jobb..Kép

Kaska-fele talira hol lehet jelentkezni? Lehet meg? Kik mennek?

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Jajaj, Norka, de hülye vagyok, persze hogy köszi a pisiinfót!
Kangi, Gombóc,
köszi a bókokat! Kép

Menek etetni...

Franyó
franyo
 
 


Sziasztok drágáim,Kép
már megint nem tudom utolérni magam olvasásban.Kép

Megint "szuper" napokon és éjszakákon vagyunk túl. Nem tudom, hogy a meleg, az idõjárás vagy valami más az oka, de kezdem egyre nehezebben bírni a strapát. Tegnap végre kicsit normálisabb volt az éjszakánk, csak egyszer kelt fel a ded, így ma jobban bírom magam(egyenlõre).Kép

Norka,
zuhanytálcában való fürdetésre nekem a következõ gondolatok pattantak ki lestrapált agyamból:
1.) nagy mûanyag lavór, olyan dézsa szerû
2.) felfújható gyerekmedence, ez késõbb is jól jön majd
Bocs, ha nagyon debil az ötletKép

A gyermekek mind nagyon édik és az apukánk is helyesek, gondolom mindegyik utálja, ha felkerül a képe a Babanetre, legalább is a saját tapasztalat ez.Kép De mit tegyünk, ha egyszer büszkék vagyunk rájuk, na meg elfogultak.KépKépKép

Sapis témában szeretnénk mi is idulni:
Kép

Kangi,
érdekes reggelre ma nekünk is sárgás volt a kaki, pedig mostanában inkább a zöldes volt a jellemzõ, mitõl lehet ez, nem értem.

Viszont tegnap megijedtem kicsit, mert szinte alig volt pisi a pelusokban. Párom szerint kiizzadja a vizet ebben a melegben azért, szerintetek?

Naptej ügyben köszönöm Mindenkinek a válaszokat, egyenlõre még nem sikerült venni, de legalább infóm van róluk.Kép
Orsoly, Bübchen naptejet hol vetted?

Magdi,
köszi a választ tej ügyben.Kép
Drukk az utolsó hetekhez és a szüléshez!!!Kép

Myssnia,
sajnálom, hogy ez a mellgyuszi ennyire megviselt. Pedig én nagyon drukkoltam. Mikor volt a csomóm, amirõl azt hittem, hogy mellgyuszi vagy tejcsatorna elzáródás, akkor olvastam, hogy ha belerúg a baby a cicibe, attól bizony mindkettõ lehet. Szóval lehet, hogy ez az oka a mellgyuszidnak, ami nem nagy vigasz, fõleg, hogy tisztába tevéskor nem igen lehet kivédeni ezeket a rúgásokat.KépKép
Jobbulást kívánok és hogy helyreálljon a tejtermelõdés!

Tej ügyben köszi a linket! Ahogy olvasom, ez is olyan, mint a szoptatás, mindenki mást mond!Kép
Iboly szerint hûtõben 6 nap, Magdi 3at írt, a cikk pedig 2-t és már olvastam 24órát is.KépKépKép
Szerintem maradok a 2-3napnál, abból tán nem lehet baj.

Megyek foglalkozom egy kicsit a deddel, megpróbálom lefárasztani, hogy éjjel aludjon végre!Kép
Pusza,
Timici
timici
 
 


Franyo: pisit csak valami baj okan kell gyujteni, ne aggodj, nekunk sem kellett meg.Kép

Norkini: megijedt Jazi a vihartol, vagy miert fektetted magatok koze? Lacko eloszor csak nezett hogy mi ez a zaj, aztan latta hogy engem nem izgat, igy szepen elvolt tovabb.Kép

Myssnia nekem is azt mondta a nagymamam, hogy Lackot a szajan kopte ki az apja.Kép En meg a szemet sem tudhatom magamenak, max az allat..

Heni! En is jokat hallottam az Angelcare-rol, de lehet hogy hibas a tietek. Szerintem, Manoval ellentetbenKép, mar akkora Dorina, hogy nem kene jeleznie a gepnek akkor sem ha lemaszik a laprol. Igaz nekem maxiphone-om van, ennek ugyanakkora az erzekelolapja mint az Angelnek, de sosem jelez, pedig Lacko aztan mar vegkepp nem rajta fekszik. De ha jol tudom, Snoopyek nem forgalmazzak ezt a tipust.

orsoly
orsoly
 
 


Timici a Bubchent egy Dm-ben vettem. Szep sarga a tetejeKép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!
Mellgyuszi még megvan, ez a 3. nap. Ami kezd soknak tûnni. Lázam fokozatosan megy le, már csak 37.2, ami számomra már isteni adomány. A mellem még fáj, de mintha már lazább lenne, nem annyira feszes. Szoptatok mindig, de jó ha 10 percig küzd vele Szilárd, mert nem jön több. Kép Úgy túllennék már ezen a gyuszin, és lenne normál adag tej benne.

Nem írok külön-külön, de minden baba nagyon szép!

TimiciKép
Bence nagyon falat, és csinos is. Kép
A mellberúgás talán annyira vigasztal, hogy nem én csinálom rosszul a szoptatást, hanem egyszerû ütés érte. Az elsõ alkalommal én nyomtam megy fejés közben a mirigyeket, és akkor is begyulladt. Szóval ez sem az elsõ, hasonló kaliberû gyusza.

FranyóKép
Nagyon helyes a kispapid, és aranyosak együtt!

GombócKép
Részvét a gyökérkezelésért, nekem egyszer volt, és ha simán is ment minden, több alkalommal kellett visszamennem, gyökérszedésre. Én úgy tudom ez a biztos. Ismerek olyat, akinek fáj a gyökérkezelt foga. Gondolhatod, hogy csinálták meg neki anno... egyszóval: kitartás

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


HeniKép

[url=http://www.extra.hu" TARGET="_top]http://www.extra.hu[/url]
itt tudsz ingyenes tárhelyt kiallakítani magadnak, és feltölteni avikat. 20 mega szabad helyet adnak.
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


vagy:
[url=http://www.tar.hu" TARGET="_top]http://www.tar.hu[/url]
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok Lanyok!

Myssnia!
Jobbulast. Nekem a korhazban javasoltak, hogy a Garmastan kenocs mellgyulladasra is jo, ha az egesz melled bekened vele. Most mar gondolom keso, es remelhetoleg tobbet nem lesz ilyen. Hal isten nem vagyok tapasztalt e teren ugyhogy csak egyutt erezni tudok.

Gomb!
Alvas teren a konyvek amiket vettem nem emlitenek ilyen eseteket, csak olyat, amikor 3-4 oraval van eltolodva nappal ejjszaka a gyereknel es ott a 15 percenkenti csusztatast javasoljak. Ez gondolom ilyen esetben nem megoldas. Szerintem is menjetek el alvaslaborba, ha mas nem megnyugtatnak, hogy masnal is van ez igy es hogy mikorra varhato javulas.

Minden baba gyonyoru! Rakok fel en is kepeket.

A kispapa teman mar en is gondolkoztam. Hogy lehet, hogy ezek a jokepu hapsik ronda morgos venemberek lesznek? Vagy talan megse.

Eloszor csak egy kepet rakok fel, hatha elmereteztem.

Gyorgyi + semmitsetjto vidadReka, aki ma othonapos oltast fog kapni (mind ket comb Kép Kép Kép)
rekababa
 
 


Tegnapi nap kepe:

Kép

Na azert meg nem huzza fel magat, hanem apa huzta fel, de utana tok sokaig igy kapaszkodott es nagyon elvezte.

Gy + R
rekababa
 
 


GyörgyiKép
Szoktam kenni Garmastannal is, de a másik kenõccsel minta jobb lenne. Rékababa szuperédes ebben a pózba, és nagyon gyönyörû is! Gratulálok hozzá!
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Na nem lett tul hatalmas, ugyhogy teszek fe meg parat!

Reggel igy ebred, pedig hason tesszuk le es hosszaban:
Kép

Hiaba rakom be rendesen a babygym ala, ujabban 5mp-en belul igy talalom, szerinte ez a rendeltetesszeru hasznalat:

Kép

Ujabb 5mp utan mar hason, es ime az arulkodo folt, mindez kb 5 perce felvett tiszta body:

Kép

Igy hintazunk apaval:

Kép

Es ilyen szerkonk van, ami elvileg arra valo, hogy pancsi kozben vedjen a leegestol:

Kép

Na megyek, mert leanyzo unatkozik
rekababa
 
 


A többi képen is szuperédes!

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Rekababa,
tuti edesek a fotok! KépKép

MOst olvastam csak vissza a het eleji termest.
Leszter, MAriann, nalunk meg veletlenul se tudja ZSombi ugy kiszivni a cicit, mint a fejo. Soha nem is tudta. Ha a gyerkocon mulik, be sem indul a tejtermelesem. Kép Viszont a fejovel napi 5-6X-i fejessel nagyon remekul lehet szaporitani a tej mennyiseget. Kép ZSombi most 3 es fel honapos es meg mindig csak anyatejen el...KépKépKépKép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Timici,
Bence mennyire aranyos ebben a sapeszban! És hogy mosolyog! KépKépKép

Györgyi,
nagyon kis édes ez a Réka! KépKépKép A kakifoltos kép nagggyon jóóóó! Kép

Orsoly,
köszi a megnyugtatást neked is pisi-ügyben! Kép

Myssnia,
az a 37.2 azért már elviselhetõbb egy fokkal, te szegény, ezt megint jól kikaptad... Kép Biztos, hogy jól csinálod a szopit, ne aggódj!!! És továbbra is drukkkkkk, hogy szépen visszaálljon, és elég tejecskéd legyen Szilárdnak!!!!

Gombóc,
rémes ez a fogorvos-sztori, és ha belegondolok, hogy a jövõ héten most már nekem is muszáj lesz elmenni... Kép brr...

Pusz mindenkinek
Franyó
franyo
 
 


Orsoly!

Én is csak tippeltem az Angel care-el kapcsolatban, hátha csak ennyi a baj, mert épp akinél érdeklõdtem írta azt hiszem hogy a családban már 4-5 baba használta náluk az Angel care-t, és az egyik baba nagyon mozgékony volt így õk csak 4 hónapos koráig tudták hazsnálni. Ebbõl arra következtetek hogy ha lemászik róla akkor bejelez az a masina.Kép. a miénk se jelez akkor se ha Emma lemászik. pedig mostanában minden reggel az ágy végében fekszik, kereszteb, tehát ahol épp semmi sincs még a hatalmas érzékelõkbõl sem.Kép

Györgyi!

nagyon tetszik a fürdõrucitok, fõleg majd a szabadtéri fürdõzésnél lesz nagyon jó, mert az usziba uyge elég az úszópelus. hol vettétek?

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Györgyi
Látom Rékának is van Oneway bodyja. Te nem vagy rosszul a patentjaitól? Nálunk már két helyen leszakdt, annyira nehéz szétkapcsolni...
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Szaisztok lányok,

Danára határozottan jó hatással van a hideg front ma eddig kétszer 1 órát aludt.
Na ezt jól elkiabáltam, hihetelen, hogy csaj mindig megérzi, mikor akarok írni.
Ma éjjel csak 1x kelt föl és reggel csak f8-kor (kop-kop)
Norka,
nálunk is gyakori a f2-es ébredés, van, hogy már f1-kor bejelentkeik a ded, és onnan 3 óránként. Ja és ma 5 hónapos. Már igazán leszokhatna róla.
Kangi,
nálunk a porszívó jött be.
Zsurló,
mi voltunk csípõ UH-n háromhetes korában a Madarászban (farfekvéses volt és emiatt lazább csípõvel született) A múlt héten voltunk kontrolon, de akkor már nem csináltak UH-t. 6 hetes korában pedig a Máv-ban választható koponya és hasi UH, én arra is beneveztem.
Lányo, Dana már olyan ügyesen odakúszik a kiszemelt cuccokért.
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Sziasztok!

Most van egy kis idõm, a Drágám bealudt egy hatalmas szopi után.Kép
EGy kérdés: anyám folyton azzal zaklat, hogy ilyen melegben tuti nem elég neki (mármint Daninak) a tejci, és hogy adjak neki vizet, teát... . Mert hogy gondoljak bele, ha én is egész nap csak tejet innék - azért jó a hasonlat, nem? Kép
Egyébként a pelus mindig szépen tele van pisivel, úgyhogy nem hiszem, hogy szomjazna. Ti szoktatok adni a babuknak külön inni? És honnan tudjátok, hogy épp csak szomjas és nem éhes?
Bár Dani egész jól ráállt a kb 3 óránkénti szopira (na jó, néha 2 óra múlva visít, hogy enne), nem jelezte, hogy közben vizet is kérne.

A légzésfigyelõ nálunk is elég gyakran beriaszt Kép Olyankor mindig infarktust kapok, de szerencsére még nem volt baj. Az igaz, hogy Dani rengetegszer le is mászik róla, de van, hogy teljesen rajta fekszik, szuszog, és úgy is csipog az a szar. (bocs) Már arra is gondoltam, hogy nem fogom használni, de azért mégse. Inkább fals legyen, mint egyszer ne vegyem észre, ha baj van.

Mindenkinek gyönyörû és édes babája van! Majd én is
próbálok feltenni képet.

sziasztok
Andi
psandi
 
 


Andi!

Milyen típusú légzésfigyelõ?


Itatáshoz sajnos nem tudok hozzászólni, emma tápszert eszik és õ amellé iszik, de majd biztos tudnak segíteni a lányok, Mondjuk azt azért megfigyeltem hogy többet iszik most hogy meleg van mint eddig, legalább 3x annyit.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!
Wow, uj kepek! Nagyon jok! Kép

Orsoly
Tegnap eleg nehezen aludz el Jazmin (kiderult valami miatt fel a sotetben mostanaban) es gondoltam jobb a kis lelkenek,ha nem egyedul ebred az oriasi dorgesekre. De szerintem fel sem fogta,hogy velunk aludt, mert 4korul visszatettem az agyaba, es akkor sem ebredt fol.

Timici
Meghogy debil 5let! Kép Az uszomedencet szerintem nehez lenne minden alkalommal rendesen kimosni,de a "hordo" nagyon szimpi!

Myssnia
Szolj mar annak a mellgyuszinak,hogy hagyjon mar teged beken!! Kép

Lanyok
Ti tudtatok, hogy letezik ilyen,hogy szuletes hete? Sok-sok programmal. Teljesen veletlenul hallottam rola, reklam 1 szal sem volt sehol!
www.szuleteshete.hu cimen talaltok bovebb infot.

Norka-borka
norkini
 
 


Andi Kép
elég a tej, kináld meg azonnal, ha úgy érzed, szomjas (szól ö Kép). Ha nem muszáj, ne adj neki (forralt és visszahütött!) vizet, csak ha nagyon muszáj, pl autót vezetsz és nincs alkalmad szoptatni.

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Hali Csajok!

Csak egy gyors sztori, hogy jót rötyögjetek:

Tegnap, lányzó nevelés alatt, mert szerintem elgendõ de. 2óránként enni.. (ma már látszik az eredményKépKép). Danó meg hintázna, na mondom jó, vedd fel a papucsod, én összerakom Zsófit. Danó papucs fel, ajtót kinyitom neki - ugyanis zárni kell, minden kilincset elér és használ - kirobog, megáll a hintánál, hogy tegyem be, jó berakom, meglököm. Be a lányért. Pelus a hordozóba, aztán lány a hordozóba, bekapcs, kirak a teraszra. Mosókonyhából babakocsi kitol, hordozó belerak, ezalatt Danót 3x kellett meglökni, lány üvölt, én énekelek... Na csaj elhallgat, már csak a hintát kell löknöm, gondoltam én... Danó almát kér, én berohanok, almát mosok, pucolok, negyedelek... eközben hintalökés 2x. Na elkezdi enni az almát... Zsófi felöl hatalmas rotyogás, majd gyanus csend... Igen berottyantott, a termés pedig szépen folydogált kifelé, igy bokától köldökig befedte a lányt. Na mondom jó, Danót kiveszem a hintából, bemegyünk, láb és kézmosás, mivel ha csak egy mikropocsolya van, azt a srác megtaláljaKép. Aztán ki a lányért, behoz, ajtó bezár, alma kinmaradt... behozom, megint ajtózár... Danónak tea öntés, mivel 100x hallom, hogy "TEÁT KÉJEK!!". Nos hordozóval együtt beviszem a lányt a szobába, iszonyat összpontositással pelussal együtt kiveszem és ráteszem a pelenkázóra. Na most láttam értelmét a boritéknyaknakKép. Pillanatnyi habozás után úgy döntöttem - bölcsen -, hogy a pelus a szemétben fog kikötni, a kiló kakával és a pamperssel együtt. Kiscsaj kipucolva, felöltöztetve, mosolygósan járókába rak. Erre az én kicsifiam: "Anya, bekakiltam, puccod ki!!"KépKép

Különben tudok "dicsekedni" is: Zsófi egyre jobban tolja ki a "hajnali" kelést, az esti 8as szopi után már 1/4 6kor kelKépKép

Na, majd még jövök, pussz!
Zsófi és a kakamatyikKép
Csucsuka
 


Sziasztok!

Heni!
Nekünk nincs angel-care-ünk, így nem tudok segíteni. Ha visszaviszitek oda, ahol vettétek, akkor rögvest kicserélik egy másikra. A fals riasztásról ugye nem tehet semmilyen külsõ zavaró tényezõ, legfeljebb a csatlakozási hiba okozhatja, pl nincs kapcsolat a riasztási egység és az érzékelõ lap között.

Nagyon aranyos babaképeket láttam ám!

Mikor is lesz a buli???

A profilomba már az ifjabb titán látható!

Snoopy

KépKép
snoopy
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?