Új privát üzeneted érkezett!

Pirus!
Köszi a bókot! Kép

Shine!
Igen!!! KépKép
muter
 
 


Annamari!

Én is bejelentkeztem, a babáim is. Nagyon ügyesen szerkesztgetsz webet, gratulálok.

Shine!
Hová lesz a nászút?

angi
angi
 
 


Nem én voltam, hanem a Párom, õt béreltem fel, hogy mindezt elkövesse, sõt, lényegében önszántából tette, amin nagyon kellemesen meglepõdtem KépKép
muter
 
 

 
 

Annamari: én is nagyon gratulálok! A párodnak isKép
Angi: Erdõbényére megyünk egy üdülõbe. Állítólag nagyon szép kis kastély egy arborétum közepén. Kép Már nagyon várom! Kép
shine
 
 


Solya!

Balatongyörök, a Kastélyszálló. Szóval, mi is ide megyünk (már tavaly is itt voltunk). A kertben van fabungalló, két szoba, fürdõ, konyha - jól felszerelt és nem drága. Amikor házat kerestünk, akkor hihetetlen árakat mondtak. Ez pedig kb 13 000/nap mindannyiunknak.
Mi nagyon élveztük.

Zsófi
szzsofia
 
 


Sziasztok!
Annamari:az én lányom 6 hónapos lesz 14 -én. És egy tünemény!!!!!!!! Senkinek nem kívánhatnék jobbat. Nem szól az semmiértKép alszik a kiságyba mintha mise történt volna. cukorfalatkaKép
Nyaf nyaf van de több nem...Olyan nyugodt baba mint az apja! Nyugodt de izgága tehát bárhol feltalálja magát csak mozgástere legyen. A kiságy se zavarta mert látott bennünketKépKépKép
Mindjárt megkukkolom a weboldalt is.
Picus
Picus
 


Zsófi,
azt mondták nekünk, hogy két éves kor felett napi 10 ezer pluszt kell fizetni/személy. Ezt pedig kicsit sokalltuk, pedig beleszerettünk... Kép
Solya
solya
 
 


Annamari!

Bocs, de OFF leszek! A babaszobában én is megérdeklõdtem azt a Peg Perego Veneziát. Azt is láttam, hogy mit keres a lány. Kicsit furcsa, nem? Mindenesetre 45e-ért adja!!! Múlt héten voltam a Brendonban és szétnéztem a könnyû babakocsik között (én is ilyet keresek) a Peg Perego legújabb, 2003-as modelje, vadi újan 39.900.Ft No comment!KépKépKép

Mégegyszer bocsi!

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Pirus,
az kizárt dolog, hogy a PP venezia 39E lenne. Én tavaly vettem 70E-ért, és mozt már 80E. Szóval itt biztos valami tévedés van. (Nem is tudom, hogy 39E-ért milyen PP kocsit lehet kapni, de max egy plikot, és azt is akciósan).

Lola
lola
 
 


Lola!

Igazad van, nem Venezia, hanem Aqua a fantázia neve és nem akciósKép De szerintem Annamari érti miért írtam. A lány azért adja el, mert egy könnyû kocsit szeretne venni, de erre is azt írta, hogy 5 kg, ezért érdeklõdtem meg, mert én is könnyû babakocsit szeretnék. És az Aqua ilyenKép 2003-as és nagyon szép és tényleg ennyiKép Én, sajnos, nem vagyok tisztában a PP típúsaival, ezért érdeklõdtem.

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, tegnap csupa olyan kaját fõztem, amit elõtte még soha és tökjó lett mind a kettõ! Kép Sõt, a tegnapi nap sikerén felbuzdulva ma sonkás muffint sütöttem, ami szintén vadiúj szerzemény és nagyon-nagyon finom lett ez is! Jó kis hét ez! Kép

Pirus!
Igen, sajnos a babaszobán vannak érdekes mentalitású emberek. Legjobban Disney "tetszik", aki megveszi a rucit az Auchanban x összegért, aztán a babaszobán eladja 2x+50-ért. Dehát amíg engem nem fejnek meg, nem érdekel. A Peg Perego Venaziára azért kérdeztem rá, mert Loláé nagyon megtetszett és maj a kistesónak olyat szeretnénk mi is. Egyetlen bibije, hogy lehetnének nagyobbak a kerekei, de az ár-érték aránya szerintem a legjobb a babakocsik között KépKép

Annamari
muter
 
 


Annamari!


Ügyi vagy!!!!KépKépKép Ha Zsombika elér egy tisztességes kort, majd én is szeretnék újra 'normális' kajákat fõzöcskézniKép

Akkor 45 e-ért nem sok a kocsi? És tényleg könnyû? Össze is lehet csukni laposra? Az az igazség, hogy én még a Graco City Sportot, a 2003-ast néztem, az 46e újonnan. Nagyon szép az is, és könnyû, mint a pille. Most nagyon filózok, hogy újat vagy használtat u.annyiért. Jó lenne megnézni mind a három kocsit, akkor jobban tudnék választani. Most egy Graco Voyager TS-ünk van. Baromi nehéz és nem fér be a csomitartómba, csak ha leengedem a hátsó ülést. Lépcsõn reménytelen vele közlekedni a BKV-t pedig el lehet felejteni! Minden kocsiban van valami jó, de olyat még nem láttam, ami minden kedvezõ tulajdonságot ötvözött volnaKép))) Ez valami gyártók közötti egyezmény?Kép
DisneyKépKépKépKépKépKépKépKép De akit be lehet palizni, az megérdemli!

Jó mulatozást és vásárt mindenkinek a börzén holnap!

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Pirus!
Én azt mondom, a Venezia tökjó, de szvsz megkapod 45ezernél olcsóbban is. Mi a miénket 90-ért vettük és 50-ért kínáltam. Nézz körül a Kismamában is! Fõleg, ha nincsenek jó érzéseid Kadarm-mal kapcsolatban, ha úgy érzed, meg akar rövidíteni!
Balázs ma angolul tanult, aszongya: bébi, hepi, pipi KépKép
Annamari
muter
 
 


Sziasztok,
na én mint veneziahasználó és -fan, akkor elmondom a véleményemet, mivel én is láttam azt a hirdetést. A csaj azt írta, hogy nemigen használta és 2002 szeptemberében vette, ami azt jelenti, hogy alig több mint fél éves.
A venezia nagyon jó kocsi, strapabíró, masszív, és egy év garancia van rá. Szóval én nem érzem pofátlanságnak, hogy egy 70-80e-ért megvett, alig használt kocsiért (ami PP, tehát valószínüleg még 10 év és 5 gyerek múlva is kocsi lesz) 45-t kérjen.

A kocsi paraméterei: 9,6 kg mindennel (lábzsák, ilyesmi), a klasszikus kétfunkciósok közül az egyik legkönnyebb. Oda-vissza tolható, egy mozdulattal össze lehet csukni, lapra, akkora lesz, mint egy bõrönd, akár egy autó elsõ ülése elé be lehet tenni. Úgy össze lehet csukni, hogy nem nyílik szét (ezt nem sok kocsi tudja) és a kerekein pedig gurul, mint egy bõrönd, ami nem hátrány ha a kezedben van a gyerek, és húznod kell, nem nyílik szét. Én olyanoknak ajánlanám, akik kezdettõl használnák, egy 4-5 hónaposnál idõsebb baba esetén, és nyárra biztos nem ruháznék be, inkább vennék egy plikot, vagy más esernyõt.
Ezzel együtt a venezia nyáron is nagyon jó volt, ugyanis nyári tetõsíthetõ egy zipzárral, így ha hasra tettem bele Ákost (õ tavaly nyáron 3-6 hónapos volt), akkor nézelõdhetett, nem kell a hiszti kontra jajjmileszakicsigerincével dilemmában örlõdni és a napi hasonfekvéspenzum is megvolt, pedig õ a kocsin kívül nem szerette.
Na abbahagyom, mert nagyon offtopik lettemKép

Lola
lola
 
 


Sziasztok!

Lola! Nem gondoltam pofátlanságnak, hogy ennyit kér, hiszen tényleg nem tudtam, hogy újonnan ennyibe kerül. Nekem csak az volt furi, hogy könnyû kocsit kerestem és így érdeklõdtem nála, amikor megláttam egy másik hirdetését, amiben õ is azt keres. Nem értettem miért adja el ezt és keres egy másikat.
Zsombi is utál hason lenni. Majd én is kipróbálom vele ezt a kocsi módszert

Egyébként voltunk a Börzén, tök hamar bejutottunk és sikerült lecsapnom egy nagyon szép, jó állapotban lévõ PP Plikóra, aminek még a huzata is nagyon tetszik (kupola, lábzsák stb.) 16e Ft-t fizettemKépKépKép Annyira tetszik, hogy picire összecsukható és mégis masszívnak néz ki. Egyébként ugyanezt a kocsit, u.ilyen állapotba, más színû huzattal 42e-ért is árulták. Azért ez elég nagy különbség, nem?
Nagyon jó doklgokat sikerült még lõnömKép pl. Brevi Dolce Vita etetõszék, 2 hónapos 18e Ft stb. Szóval, úgy érzem, jót börzéztünkKép Zsombi és a férjem is nagyon jól bírta, de már fél 11-kor leléptünkKép

Annamari! Nagyon édes Balázs!

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Pirus!
Jókat vettél! 16ezerért egy PP Pliko télleg nagyon olcsó! Az etetõszék is jóval olcsóbb, mint a boltban! Mi nem vettünk ma semmit, csak nézelõdni voltunk kint, Balázsnak annyi mindene van így is, hogy nem gyõzök rendet tartani a lakásban KépKép

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!


Pirus!
Az a Pliko hihetetlenül jó vétel és a Peregó hosszú évekig kocsi marad, mi 98 tavasszal vettünk PP Rómát (ez a Venezia elõdje, ugyanazokat tudja és ugyanakkora, és szerintem egy harmadikat is ki fog bírni, a huzata is teljesen újnak hat, nem szívta ki a nap, szóval szuper.
Persze azért mi is vettünk egy könnyebb sportkocsit, egy Hauckot, de nem esernyõset, mert én sokat piacolok és azt egy esernyõsre nem tudnám felpakolni.
Én csak ruhákat vettem tegnap, szuper aranyosakat mindkettõnek.

Annamari!
Légyszi írd le a sonkás muffint, lehet privát is, nagyon-nagyon érdekel!
Itthon én se tudok már rendet tartani a gyerekszobában, és az az igazság, hogy mi játékot max. 5 db-ot vettünk a kettõnek összesen, és mégis tele a szoba. Majd ha lesz egy lánykád is, akkor beköltözik a motorok és legók mellé majd egy babakonyha, kisasztal székekkel, baba-babaágy, befektetõs és sportbabakocsi, hogy a babahordozóról ne is beszéljünk. Csak úgy körülnéztem a szobában...

angi
angi
 
 


Sziasztok!

Jelentem, 10 fogúak lettünk! KépKép

Babakocsi: nekünk egy nagy CAM volt, tökjó, Balázs imádta, meg én is, csak nagyon nehéz, nettó 15-16 kg, és Balázs 8-9 hónapos koráig ezzel jártunk, mert nem tudott rendesen ülni, szóval olyan 25 kg-okkal libbentem fel a villamosra, ha éppen nem pakoltam tele a babakocsi alját Kép Ezekután a 4 kilós esernyõkocsi enyhén szólva felüdülés volt Kép

Angi!
Sonkás muffin: 2 csésze liszt, 2 tojás, 1 zacsi sütõpor, pici cukor, pici só, tejbõl annyi, hogy a kelt tésztánál valamivel hígabb, de a palacsintatésztánál valamivel sûrûbb legyen (kb 2-3 dl), bele apróra vágott fõtt sonka, meg mustár.
Tegnap elkészítettem gombás tesóját is, ami ugyanígy nézett ki, csak sonka helyett gomba volt benne és tettem bele petrezselymet meg feketeborsot, hát olyan finom lett, nem gyõztük enni. Ez amúgy 12 db muffin-nyi adag. Ma fahéjas-almásat csinálok, majd beszámolok KépKép

Lányok, nektek mennyi idõ után záródott össze a hasizmotok? Én 6 hétrõl tudok, de nekem ha befeszítem a hasam, még most is ott van középen egy jó nagy gödör és szabályosan érzem az izmok széleit. Meg még a fekete csíkom is megvan, pedig csak közvetlenül szülés elõtt jött ki. Akkor mostmár mindig így maradok?

Annamari
muter
 
 


Annamari!

Gratula Balázsnak!KépKépKép

Szopik még? Tényleg, milyen az amikor a babák 'fogasan' szopiznak? Mostanában ez a kérdés izgat, mert úgy nézünk ki, hogy még sokáig szeretnénk szopizniKépKépKép

A hasfalas dologról nem sokat tudok. Azon szerencsésekhez tartozom, akiken nemigen látszik, hogy szültek. Mindig zavarban is vagyok, amikor úton-útfélen ezt mondogatják. Szerintem nincs titka, alkat kérdése. Kedvedért nyomtam gyorsan egy hasprést itt a földön, de én nem érzek semilyen gödröt! Viszont azt határozottan állíthatom, hogy a csípõcsontok szétcsúsznak szülés után. Mostanra (3 és fél hónap után) kezd rendezõdni a helyzet, de még nem a régi, félek, nem is lesz már az.
Tornázol? Szerintem esténként csinálj néhány felülést, mondjuk 20-20-at középre és oldara!

És köszi szépen, hogy megerõsítettetek abban, hogy tegnap jó vásárt csináltunk! Mi még vettünk nagyon szép új rucikat is és egy rakás pelenkát! A DM is kint volt, de a pelenkájukat nem hozták. Érthetetlen!!?? Viszont a Pampers még így is jóval olcsóbb volt, mint a babylove a DM-ben.

Tényleg ilyen jó ez a Pég Perego? Azért itthon jól átnéztük, mert nekünk is feltûnõen olcsó volt, de semmi hibája, jól müxik mindene, a huzat pedig tényleg gyönyörû állapotban van, mintha új lenne. Látszik, hogy nagyon vigyáztak rá. Sehol egy folt, vagy kopás. És szerintem frissen is volt mosva! Ne nevessetek! Megbotránkozva tapasztaltam, hogy néhányan még a fáradtságot sem vették, hogy letakarítsák a babakocsit, kihozták eladni koszosan, sárosanKépKépKép

Ez a muffin nekem is tetszik! Holnap kipróbálom, hátha megszán Zsombi és lesz idõm elkészíteni. Bár a konyha a kedvenc helye, imád ott nézelõdni. Talán rá tudom venni egy kis közös fõzõcskézésre!

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Annamari!

Még valami. Nekem is a 8. hónaptól jött a csík, de még nekem is megvan!!! Egy kicsit halványult, de azért még éppen eléggé látható!!! Fõleg topban! KépKépKép

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Annamari!


Milyen széles a hasizmod közötti rés? (Feküdj hanyatt, lábaidat behajlítva húzd fel, engedd el magad. A köldök alatti részen próbáld az ujjaid beilleszteni a hasfaladba, majd kicsit emeld meg a fejed, így zárul a hasizmod és érzed, hány ujjnyira tágultál. Kép ) Nem vagyok szakember, sajnos nekem is ilyen lett a hasam. Gyógytornász mondta, hogy nem nagyon lehet vele mit kezdeni, meg lehet próbálni direkt ráedzeni, de semmiféleképpen sem direkt hasizom erõsítéssel, mert azt olvastam, az nem tesz jót. Az idõ is segíthet. Nekem lassan záródgat azért. A szöveteink a hibásak ezért. Nekem még a bõröm is rendesen megnyúlt, sosem lesz már lapos a hasam. Néha jókat rötyögök, amikor meglátom a tükörben a függõlegesen és vízszintesen is hullámos hasamat, máskor pedig kiborulok tõle. Olyankor a párom mindig felhívja a figyelmem a két ördögfiókánkra és megpróbál megnyugtatni. Sokáig gondolkodtam egy plasztikai mûtét lehetõségén, de úgy döntöttem, mégsem vállalom be a vele járó macerát. Arról nem is beszélve, hogy nem ajánlják ha még szeretnél babát. Én meg még fiatal vagyok, nem tudhatom mit hoz a holnap! Vagy kit? Kép Legfeljebb nem hordok ciciig nyitott pólót! Kép
Megnéztem a csíkomat. Alig találtam meg a sok stria között! Kép De megvan! Kép Anyukám Sára születése után, mikor reklamáltam, hogy mit keres ott az a csík, csak annyit mondott viseljem büszkém, így mindenki láthatja, hogy van gyermekem. Kép
Solya

Solya
solya
 
 


Sziasztok!

Pirus!
Köszi a gratulát! Balázs már nem szopik, olvassa a tankönyveket, pontosan 1 éves korában abbahagyta a szopizást, utána volt egy-két vakmerõ kísérletem, eleinte csak elfordult, de akkor adtam fel végleg, mikor a cicijeim láttán elkezdett öklendezni KépKép Én is féltem a fogas szopitól, de nagyon-nagyon ritkán harapott, sokkal ritkábban, mint fogatlanul.
Rajtam se látszik, hogy szültem, eltekintve a csíktól. Már 3 hónappal a szülés után felvettem a bikinimet, tök lapos a hasam, csak ez a gödör idegesít. Sajnos a hasprés pont nem ajánlott ilyenkor. Nekem a csípõm nagyon szét volt csúszva, de 3 hónappal szülés után olyan gatyák rám jöttek, amikrõl korábban már lemondtam Kép Úgyhogy a folyamat visszafordítható szerencsére Kép

Solya!
Hát szétröhögtem magam a soraidon! KépKép kipróbáltam, 2-3 ujjnyira vagyok nyitva KépKépKép. Ez akkor van, ha utólag próbálom az ujjamat a befeszített hasizmok közé dugni. Ha befeszítés elõtt, akkor mind a 4 befér Kép Ez nagyon gáz? Szerencsére a bõröm csak annyira tágult ki, amennyivel a testápoló még meg tudott birkózni. Csíkjaim a következõ helyeken lettek: vakbélmûtétem vágásának és pár kapocs pöttyének a folytatásában, és köldökömnél körben, nagyon halványan. Úgyhogy szerintem szerencsés vagyok, mert tényleg szinte semmi nem látszik. Mondjuk pocakosan magamra is kentem átlag napi fél flakon testápolót Kép Tényleg, nektek mekkorára nõtt a hasatok? Nekem a szülés napján 115 cm volt KépKép

Annamari
muter
 
 


Annamari,
Asszem a 4 ujjnyi elég gáz. (Bár nézõpont kérdése, vajúdáskor kifejezetten örülhetnél neki! Kép) Nekem már csak 3 ujjnyi. Kép És azt olvastam anno, hogy szülés után 6 hétig lehet max. 2 ujjnyi, ha annál nagyobb, akkor már nem ajánlottak a hasizom gyakorlatok. Arra nem adott gyógyírt a könyv, hogy akkor mi ajánlott. Szerintem elõször pszichológus, aztán mikor megnyugtatott, plasztikai sebész. Kép Egyébként a gyógytornász megnyugtatott, hogy addig nincs baj, míg nem alakul ki sérv. Kép Úgyhogy ha lehet, ne nagyon erõlködjek. Kép de azt is olvastam valahol, hogy "csak" simán összehúzzák, semmi az egész. Kép
Na megyek, másodszor is nekifutok az ebédnek. Ma csak gyorskaját akartam csinálni, de mikor felbontottam a bolognait, penészes volt. Kép Még szerencse, hogy nem nagyon szeretek fõzni, és teli vagyunk félkész kajákkal! Kép

Solya

ui.: ha bármi olyan dolgot észleltek magatokon, ami belefér egyébként a hibahatárba, akkor nyyugodtan kérdezzetek, én mindig beleesem abba az 1%-ba! Kép
solya
 
 


Lányok!

Tényleg nem ajánlott a hasprés?Kép Az enyém dokim pedig mondta, hogy csináljak felüléseket. Lehet, hogy nem is jól csekkoltam a hasizmaimat? Hol kellene a gödröt éreznem? Függõlegesen a köldök vonalában? Vagy vízszintesen? Én ehhez olyan hülye vagyokKép
Nekem nagyon pici volt a hasam, valszeg ezért is alakult ki a sérvem. Mindig azt hitték, hogy csak a 7. hónapban vagyok, amikor már az utolsó hétben voltam. Én is kentem a pocimat, nem tudom, hogy ennek vagy adottságnak köszönhetõen, nem lett egy árva csíkom sem. Sõt, leszámítva a csípõs dolgot, minden maradt a régiben. Ja nem! A cicim szép nagy lettKépKépKép Hozzá a keskeny derék, mindig ilyenrõl ábrándoztamKép Ki tudja meddig fog tartani! Elvégre mi még 2 babát tervezünk, tehát van még esély, hogy plasztikai sebész után nézzek én isKépKépKép Ráadásul éppen a múlt héten léptem a 28. vénséges évembe. Szóval az idõ sem nekem játszik!Kép
Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Pirus!
Én csütörtökön leszek 28. Rémes!!!
Szerencsére nekem sincs csíkom egy szál se, a második után se. A csípõm viszont mindkétszer csak egy év után ment vissza, most 14 hónapos az Andris és most OK. De a bõröm kicsit kinyúlt, úgyhogy hiába vagyok ugyanannyi kiló, mint az érettségikor (ha már ma van), azér tmi tagadás kissé lötty a hasam, pedig tornázom rendesen. De szerintem ez a legkevesebb, azért még felvehetek bikinit. Különben én is tökre élveztem, hogy a szoptatás alatt olyan klassz volt a szép cici karcsú derét felállás, én nagyon kicsi vagyok itt fönn (is), szóval most hogy abbahagytuk megint elõveszem a szivacsos cicifixeket.

A fog különben nem zavar, anélkül is nagyon tud fájni, ha ráharap.

Annamari!
Azzal a 115 cm-rel akár ikreket is szülhettél volna! Én nem mértem, majd legközelebb.
Köszi a muffintot!

Solya!
Ez egy kicsit bonyolult nekem, de majd lementem és kipróbálom. Az az 1% nagyon aranyos!

angi
angi
 
 


Pirus! Angi!
Utólag és elõleg: Boldog szülinapot! Kép

Lányok!
Én most irigykedem! Az elsõ szülésem elõtt kb. 55-58 kg. voltam, most 70. És már fogyok! Kép Ha még 5 kilót sikerülne leadnom, én lennék a világon a legboldogabb! Végül is, már voltam 64 kg is, csak akkor tiszta izom voltam mindenhol. Kép

Pirus,
a hasizmaid párhuzamosan futnak, függõlegesen. Nekem hatalmas volt a hasam Mátéval, a védõnõm sosem mérte, de többen azt hitték a 7. hónapban, hogy már csak napjaim vannak hátra. Kép (csinálok egy ideiglenes pocakosmontázst a profilomba! Kép)
és a tied dokid biztosan ellenõrizte a hasadat, amikor megnyomkodta, éreznie kellett volna, ha szétment a hasizmod. Kép Meg még szinte alig jöttetek ki a klinikáról! Kép És ne ijedj meg, szerintem észrevetted volna, ha gond van. Mi lett a sérvvel?

Na megyek, mert már nagyon kéne, hogy égjen a kezem alatt a munka! Kép

Sziasztok:
Solya
solya
 
 


Solya!

Köszi szépen!Kép Akkor majdnem mind egykorúak vagyunk?:-)

Megnéztem a pocakos képet. Ekkor a 7.hónapban voltál? Hát, tényleg szépen fejlett pocókád volt. Nekem még az utolsó héten sem volt ekkora!
Én újra 55 kiló vagyok, de mint jól tudjuk, nem a súly a lényegKép
Megpróbálok elõhalászni én is egy pocakos képet és berakom a profilomba.

Eloltottad már azt a munkát?Kép

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Solya!
Hát igen, szülésnél egyetlenegyszer vigyorogtam, mikor mondta a doki, hogy bõ 3 ujjnyi KépKép Azé' most nem vigyorgok annyira, hogy 4 ujjnyi vagyok. Igen, én is úgy tudtam, hogy szülés után 4-6 hétig nem ajánlott a hasizom, ki is vártam szépen, de utána is, mikor befeszítettem a hasam, olyan háztetõ-szerû volt, ha érted. És még most is olyan. Konzerv bolognai penészes bír lenni? Fujjj Kép
Tényleg nem semmi a pocid! Én is mutatok egyet, ez közvetlen szülés elõtti: [url=http://babanet.hu/album/main.php?album=140&page=1&image=1254" TARGET="_top]http://babanet.hu/album/main.php?album=140&page=1&image=1254[/url] Remélem, a kistesónál nem lesz mégnagyobb, mert akkor tuti orra bukom KépKép
Nekem nem ellenõrizte a dokim a hasizmomat szülés után, legalábbis nem mondta, hogy ellenõrzi Kép

Pirus!
Csak akkor nem ajánlott, ha még szét van menve az izom. Ha nincs vele gáz, akkor nyugodtan Kép A pici has és a sérv között milyen összefüggés van? Mer ha még nagy has lenne... Kép Jaj, cicim nekem is akkora lett, hogy öröm volt nézni, a szoptatásos fénykoromban 75E-s melltartót hordtam és új bikinit kellett vennem, mert a szokásosba nem ment bele KépKép Aztán úgy nagyjából a szoptatás végéig 75D volt, utána viszont 2 hét alatt iciri-piciri lett, kisebb, mint terhesség elõtt volt. Nade leszek én még terhes KépKép

Angi!
Sõt! Fog nélkül Balázs sokkal inkább harapott a cicimre. Mikor kicsi volt (hehe, mert most olyan óriási), félálomban akkorákat harapott a fogatlan ínyével, hogy sokszor könnybe lábadt a szemem.
Azért ikreket inkább nem szülnék, bár titkos vágyam volt. Hogy Balázst hogy bírtam volna 2 kiadásban, nem tudom, de nem is akarok belegondolni KépKép
Muffintot ma este is sütöttem, almásat, az is jó lett Kép

Képzeljétek, Balázs ma azt mondta: kukucs Kép Mindennap mond valami újat, tökjó KépKép És tegnap megint lenyírtam a haját, most félcentis szõke haja van, tök jól megy a barna arcához, jó pasi KépKép

Annamari
muter
 
 


Pirus!
Azért akkora pocakom nem volt! Nem is tudtam volna magam elõtt tolni! Kép Ez már az utolsó két hét. Kép

Annamari!
Én is szerettem volna ikreket! _Kép Ami késik, nem múlik! Kép
De jó, hogy Balázs beszél! Máté még nem igazán. És még menni sem, már kezdek aggódni, de olyankor mindig fejlõdik valami iciri-picirit.

Most mék, apa jön, a munka még mindig égne, ha hagynám...Kép

Solya
solya
 
 


Sziasztok!

Hogy mik nem vannak, most jottem ra, ki LolaKépKépKépKép Szia LucillaKép

Csatlakozom a 28 evesek taborahoz, igaz en mar marciusban betoltottemKép

Igazabol nem tudok am mast irni, borzen nem jartam, Lacko jol van, "nyikorog" sokat es zabalnivaloKép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!

Nahát mennyi itt a 28 évesKép Én még csak júlisuban leszek, de azért már sorsközösséget érzek veletekKép Angi, Pirus: nagyon boldog szülinapot kívánok nektek! KépKépKép

Solya: tényleg szép nagy pocid voltKép Tetszik! Kép Nekem akármekkora lehet, mindegy, csak legyen! Kép De babástul! Ne csak a bendõm nõjön! Kép

Annamari, hogy vagytok? Kép Balázs tündéri lehet, ahogy kimondja, hogy "kukucs". El tudom képzelni azzal a huncut mosolyával! Kép

Solya: Máté biztos, hogy angyon ügyes, de tudod, a fiúk kicsit lustibabk, mint a lányok. De ne keseredj el, Máté egyik napról a másikra már mondatokban fog beszélniKép

shine
shine
 
 


Solya!

Még az Andris se megy, hát ez van. Azért eljutnak mindenhová, ahova akarnak. Azért remélem, nyárra már elindul. Még nem is beszél, de valahogy mindig megérteti magát, nyújtja a kezét, odaadja, elveszi, ha kérdezem, ez vagy az hol van, mutatja.
A pocakod hatalmas volt!! Gondolom nem tudtál vele hanyatt feküdni!

Annamari!
Próbáld ki a csokis muffint is, a StahlJ-honlapon rajta van a receptje. Nálunk a Dorka szokta kikeverni, nagyon ügyesen.

Ikreket én is szerettem volna, elsõre az elsõ UH-n a Szabó nem tudta eldönteni, mert két petezsákot látott. Aztán két hét múlva már csak egy volt. Szerintem ez sose fog kiderülni. Azért nem bírtam ki, hogy ne mondjam el mindenkinek, és aztán volt, akivel csak fél év múlva találkoztam, és mondta, hogy hihetetlen, hogy ebben a kis pocakban ikrek vannak. Azért harmadikra nemigazán szeretnék egy negyediket is.

angi
angi
 
 


Angi!
Engem anyósom megnyugtatott: a férjem másfél évesen kezdett el járni, addig négykézláb tepert! Még szerencs, hogy jön a jó idõ (itt most 12 fok van!Kép), így legalább nem tesz tönkre majd egyetlen nadrágot sem! KépTisztára, mint a fia! Kép Két évesen kezdett beszélni! Kép Legalább addig nyugtom van, csak az egyik rohangál és karattyol egész nap! Kép
Solya

ui.: én már kész vénség vagyok itt köztetek, már a 30-at taposom! Kép
solya
 
 


Angi! Megvan az összefüggés: A férjem is, fiad is, fiam is Andris! Kép
solya
 
 


Solya!
A lányom is elmúlt 15 hónapos, amíg elindult, és õ is Andris lett volna, ha fiú. Úgyhogy még így átvitten is mûködik!

Itt 30 fok van már egy hete, voltunk is a palatinuszon a gyerekekkel, az Andrissal bementem a jacuzzis medencébe, olyan ülõkés úszógumiban ült, lenézett, mi ez a buborékolás a lába alatt, aztán nyugisan bekapta az ujját és szopizta.


Lányok!
Most beszéltem egy kolleganõmmel, aki annak idején (már vagy öt-hat éve) ott a kettesen volt szülésznõ egy ideig, de aztán inkább más munkát választott. Kicsi a világ.

a.
angi
 
 


Sziasztok!

Minden szülinaposnak aki már 28 KépKép Boldog Szülinapot!
Hol van ez a StahlJ honlap?
Képzeljétek az én Lányom meg kutyázik meg kúszik olyan ügyesKépKép
Holnap leszünk 6 hónaposak.
Lányok van közülletek aki otthon esetleg dolgozgat egy kicsit...be lehet osztani azt gyerek mellett?
Picus
Picus
 


Picus!
Éppen most várok a munkára, azért (is) lógok itt a neten. Szerintem be lehet osztani, mondjuk az enyémek megszokták, mert hathetes koruk óta kb. ez megy. Mondjuk nem egy leányálom, mert a gyerek mellett nincs olyan, hogy lebélyegzünk és hazamegyünk, és este ha már ágyban vannak és nyugi van, meg mindenki olyan elégedett, akkor nagy levegõ és leülés a gép elé dolgozni. De én szeretem csinálni (fordítok) és tökjó érzés hogy számítanak rám meg elismerik (és fizetnek!!).
Azért mi sajnos nem töltünk félnapokat a játszótéren, meg úgy általában jobban be kell osztani az idõt, de legalább nem folynak el csak úgy a napok. Eljárni valahová viszont képtelen lennék, nincs kéznél segítség, meg hát azért persze õk a legfontosabbak, így nem is akarok.

A stahl a www.stahl.hu-n van, lehet cím és hozzávaló szerint is keresgélni, ajánlom a citromos édeskenyeret (nem túlzás, hogy két perc alatt összekevered és mehet a sütõbe, meg van még néhány jó.


angi
angi
 
 


Kép

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Na most már megkérdezem hogy kell ilyen mosolygót csinálni.
angi
 
 


Sziasztok!

Felraktam egy képet a pocakomról a profilomba. Sajna elég nagy lett, de nem tudom lekicsinyíteniKép Ez a kép 2 héttel a szülés elõtt készültKép

Solya, Annamari!

A sérvem köszöni, de visszahúzódottKép Kb. 3 héttel a szülés után, és ezt a dokim is megerõsítette. A kicsi has és a sérv összefüggést nem én találtam ki, hanem a dokim mondta. Sajnos nem emlékszem pontosan, mert kritikus helyzetekben képtelen vagyok koncentrálni arra, amit mondanak. Ezért sem emlékszem arra, hogy tul.képpen miért is kellett volna megindítani a szülést a kiírás elõttKép De valami olyanról szólt, hogy a hasfalam nem tágult ezért nyomást gyakorolt a méhem a köldök köré és ezért lett, valszeg.

Köszönöm a köszöntéseket!KépKépKép

Solya! Egye fene, azért téged sem zárunk ki a 28-asok táborából, legalább most nosztalgiázhatsz!Kép Ja, és bocsi, hogy lehéthónaposoztam a pocakodat!Kép

Angi! Én is fordítottam még az egyetem alatt és utána is. A hetekben jelenik meg egy fordításom AmerikábanKép Én most még nem gondolkozom a munkán, mert Zsombi az elsõszámú, ráadásul, ahogy említettem, még elõttünk áll a kistesó projekt is! Milyen nyelven fordítasz?

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Lányok! Az, ami a profilomban van, nem a pocakom, hanem a lakójaKép Nem értem miért ezt a képet hozza be, hiszen amikor belekukkantok a profilomba a jelszavammal, akkor a pocak jelentkezik! PLS HELP!!!!

Angi! egy kettõspont és egy bezárójel!!!!Kép

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Pirus!
Kép
Nem megy a smiley, lehet, hogy a keyboardom nem úgy van beállítva.
Én is angolos vagyok, francia a másik nyelvem, de azt nem használom, sajnos.
Milyen fordításod jelenik meg? Olvasható a neten?
angi
angi
 
 


Most látom, hogy mégis sikerült Kép Kép
angi
 
 


Pirus!

Röntgen fényképezõtök van? Csak azt nem tudom, plédet hogyan tettél a pocakodba? Kép
solya
 
 


Most olvastam, hogy már írtad...Kép
S
 


Solya!

Az én pocakom ultramegakomfortos voltKépKépKép

Ha minden igaz, már látható is!Kép

Angi!

Sajnos nem olvasható a neten (még)! Egyébként egy Amerikában élõ magyar állatorvos önéletrajzi ihletésû könyvét fordítottam leKép

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Pirus!
Gyönyörû pocak volt! Nem sajnáltad? Kép
Még nem láttalak, másmilyennek képzeltelek, de ez is klassz! Kép
Solya
solya
 
 


Solya!

De, nagyon sajnáltam! Ámbátor az ex-lakóját jobban csípem!Kép
Többet is tudok mutatni magunkról Zsombi albumában. Raktam fel új képeket róla és egyet, amikor még Zsombóc csak képzeletünkben létezettKép
Ha van egy kis idõd bekukkanthatsz!Kép Az egyik képen Dömötör Margit is látható, ha esetleg valakit érdekelKép Vagyis kettõn!

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


angi: hát akkor lehet, hogy megpróbálom. Csak ez könyvelés címen futna..
Köszi a címet is!!
Pirus: S az a Pasi a TV -bõl hogy bámulja a hasad ? Nem szóltál ráKépKépKép
Vigyázz Pirus Solya most udvarol "másmilyennek képzeltelek, de ez is klassz"KépKépKép
Picus
Picus
 


Írhattam volna azt is tetszik, de az már félreérthetõ lett volna, nem? Kép
Solya
solya
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?