Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

A homeós bogyókhoz szólnék hozzá, mivel én elég sokmindenre használom őket.Nem mindegy, milyen potenciájút vesztek tejcsi növelésre.
Az Urtica urens 5 CH növeli a tejcsi mennyiséget, az Urtica urens 30 CH viszont apasztja.Szóval ezeknél a bogyóknál nagyon oda kell figyelni a megfelelő kiválasztására.
ezoterike
 
 


Espero!

Ne haragudj! Nem akartalak megbántani!
Minden tiszteletem a tied! Én már rég feladtam volna. :oops:
Vedd úgy, h. nem szóltam egy szót sem!

Ezo!

Ne haragudj, de tegnap olyan későn jutottam topik közelébe, h. már nem engedett be a Babanet! Reggel meg nem volt időm benézni!
Valószínűleg már tárgytalan a dolog, ugye?
Advil Ultrát a 2. trimeszter végéig nyugodtan lehet szedni, de a 3. trimeszterben már nem célszerű tartósan alkalmazni, mert a szülés során elhúzódó vérzést okozHAT.
Jobban vagy?
Mondták, h. ne piszkáld, ne öblögess (csak szájfertőtlenítővel), és ne ijedj, meg, ha a seb felszínén egy fehéres réteg alakul ki (így gyógyul!)?
Antibiotikumot írtak? Mennyire kapták szét a szádat?
Te most hányadik héten vagy? (mert nem szerepelsz a táblicskuban és tickered sincs) Doki tudta, h. babát vársz?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka, ha annyi gondunk lenne az éjszakai alvással, mint nektek Gergővel, akkor lehet, hogy már én is feladtam volna...
Ugye mennyire különböznek a gyerkőcök, van aki jóevőt kap, van aki jóalvót :-)
Na, indulunk nyaralni, párom már pakol a kocsiba, szerintem a szomszédok azt hiszik, költözünk, annyi cuccunk van. :wink:

Kép

Képurl]
espero
 
 

 
 

ezo babát vár????van babája. vagy most mi van??? :)
oks,a kecskeruta. azt mindig elfelejtem inni. de iszom. iszom. mennyit kell egy nap?
1 hét alatt megint felkaptunk 300 g-ot. ma mértük: 3410 g.

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Jaj!

Ezo! Bocs én teljesen hülye vagyok! :oops: :oops: :oops:
Annyira későn jutok netközelbe, h. már nem fog az agyam!
Talán jobb is, ha nem jövök többet! :(

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


azért gyere rambóka :)

honnan tudom, hogy több kaja kell a gyereknek?? majd szól??? (jelez :) ) mert most adom neki ugye a cicit, meg vmikor 60-at, vmikor 30at pótolok. vagy semennyit. attól függ éhes-e még. vagy akkor csak ezt figyeljem? :roll:

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1188130281.32.jpg[/img] hello strucc [/img]

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


ezo, én az 5chsat ettem,pont ezaz! 2x is kipróbáltam, és mind a 2x kevesebb lett a tejcsile.

dimet, rá vanirva a teára az adagolás, asszem3xa csésze, én ált féllitert ittam naponta, reggel este, ha kevés igyál délben is. ja! és napi 5 liter folyadék, legalább1l alkoholmentes sör
szerintem szopik után ne pótolj,csak este.ha éhes, szopik még,vagy max korábbankér enni. ha szopik után pótolsz,úgy nem lesz több tejed,mert kereslet-kinálat alapon műkszik. ha kevesebbet szopik, akkor kevesebb lesz a kinálat is.

Kép

Kép
csillagfény
 
 


próbáltam a gyakoribb szoptatást. vagyis,hogy nem pótoltam mindegyik szopi után. de akkor iszonyat nyugtalan volt egész nap. na, de holnap megint megjátszom. látom,hogy több a tejem, de nem szopik többet a gyerkőc......jó, nem sokkal több. de akkor is :)

melegeeeeeeem van

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Sziasztok!!

Rambóka!
Ezen a 3. trimeszter dolgon jót röhögtem :lol:
Antibiotikumot adtak volna, de én nem kértem, mert attól állandóan hüvelyi Candida gombám lesz, legutóbb fél évbe tellett, mire kigyógyultam belőle antibogyó után.Grapefruitmagcseppet szedek , illetve öblögetek vele, plusz Corsodil.Az összevart résznél kicsit érzékeny,de már nem kell fájdalomcsillapító.A varrásnál egy ponton piros, ez baj? Ugye nem gyulladt be???
Mert a doki szerint akkor tuti be kell vennem az antibogyót.
De én nem akarom!!!!!!!!!!!

Csillagfény!
Homeós bogyóknak van egy olyan sajátossága, hogy előszőr felerősítik a tüneteket,vagyis azt a dolgot, amire szeded.Ilyenkor nem kell abbahagyni a szedést, a továbbszedés hozza meg az eredményt.(Ha felerősödik a tünet, az azt jelenti, hogy adott problémára jó Neked a szer.)Tudom, ez elég hülyén hangzik, de ezek a bogyók így működnek.

Dimet!

Ez a kép nagyon jópofa!
ezoterike
 
 


Lányok, Rambóka!

Nem tudjátok véletlen, hogy szoptatás mellett milyen antibiotikumot lehet szedni felfázásra (hólyaghurut)?

Egy hete kínlódok vele, korábban évekig kordában tudtam tartani a dolgot gyógyteákkal, de most valamiért nem működik a tea.

Régen Ciprobay-t és Summetrolim-ot kaptam, ami jó volt, de nem tudom, hogy lehet-e mellette szoptatni. Nem tudjátok véletlen?!

És ha nem, akkor milyen antibiotikum jó rá, ami mellett lehet? (a házidokimnál próbálkoztam már, de teljesen szerencsétlen, és ugy látom, hogy nekem kell megmondani, hogy mit írjon fel...)

Köszi!

Almodo

Kép
almodo
 
 


Almodo!

Én Semicillint szedtem terhesen és a tejfejés (ugye én nem szoptattam) alatt is. A háziorvos mondta, hogy azt lehet. Nekem hatásos volt a húgyuti problémáimra.
Ja és még szülés után rákérdeztem egy gyerekorvosnál (PIC-en), hogy nem gond-e hogy antibiotikumot szedek. Azt mondta, az alig megy át a tejbe..

Kép
babancs
 
 


csajok, kicsit meg vagyunk fázva, és voltunk gyerekdokinál.
a doki szerint be kéne oltatni a gyereket mostanában agyhártyagyulladás ellen.
újdoki van, elköltöztünk. a régiszerint 1 éves kor után, most hogy van ez?
ti kullancs ellen adtok oltást?

Kép

Kép
csillagfény
 
 


Almodo én augmentint szedtem szopi alatt Dominál, erős adagban- doki ezt írta fel.

Csillagfény Domi valamikor 1-2 éves kora körül kapta az agyhártya ellenit, asszem tényleg 1 éves kor után. de nem tudom mikor kell adni. kullancs ellen adattunk Dominak, de sztem nem volt érdemes. nem vagyunk egy túrázós család, mondjuk itt a kertben nagyon sok volt egy időben, de a gyerekben csak nagyon ritkán. ha pl. bemászott a kukák mögé a bozótba a diófa alá.

Dimet cuki: Szépvölgyi út és Pusztaszeri út sarkán. Szopi hogy megy?

Ilyet hímzek mostanában: nagyon élveztem. Zsizsik még látta mikor kezdtem. mondjuk nem ragyog még teljes pompájában, mert a pici gyöngyöket nem varrtam még rá.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
rejo
 
 


ja és hogy gyerekekről is tegyek fel képet:


Kép

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok!
Gondoltam írok egy gyorsat,mert du -tól nem lesz netünk.

Túl vagyok a 2.-3. rutinon.A vérukor terhelésem nem lett vmi szuper,de a dokim sztem még belefér a megfelelőbe. (éhgyomri 5,2 terhelésre 6,9.Lehet a sok görögdinnye miatt,mert most,hogy nem ettem,csak 4,1 lett az éhgyomrim)

A hasam már jó nagy ,majd teszek képet,amit tudok.
Holnap költözünk,Ada kedden kezdi az ovit.Hétfőn levizsgáztam anatómiából,5-s lett.Ja,és Dorottya egy hete 1477 gr volt. :D
Na kb ennyi,ami gyorsan eszembe jut.

Sok-sok puszi mindenkinek,addig is,amíg nem lesz netünk Debrecenben.Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok, segítenétek, most mi a fene van???Megkaptam a toxoplasma eredményem....mintha az egyik kissé rossz lenne...

Toxoplasma IgM antitest 5,8 NTU ref 0,0 - 11,0
Toxoplasma IgG antitest >200 IU/ml ref0,0 - 35,0
Vendég
 


Sziaszok lányok!

Málnalevél teát milyen arányban itta, az aki itta?
Kecskeruta teát ihatok, vagy mit ajánlotok? Gondolom kecskeruta jó lenne a cukor miatt...

Amúgy rohanok, szaladok. Ma megfogadtam, hogy egyesével veszem a lépcsőket most már... :roll:

Cukrom nem éri el étkezések után a 7-et, tehát.....NEM KIABÁLOM INKÁBB EL!

Lafi ehhez én nem tudok hozzászólni..... nekem háromszor néztek toxot. Annyit tudok, hogy két hónapig védi a magzatot a lepény tőle.

Ja-ja-ja! Dimet megosztanád velem, hogy milyen olajokkal készültél a szülésre?

Bár több mint valszeg császárom lesz, de szeretnék ebből is kikupálódni.

Ezer köszönet a válaszokért!

Bee
beebeey
 
 


MÁlnalevél tea: sztem még ne igyál, mondjuk utolsó 3-4 hétben.Én a végén napifél litert ittam kb, és nagyn gyorsan tágultam. összefüggés nem tudom,de érdemes kirpóbálni.

kecskeruta: tejfokozásra nagyon jó. én az elején nem innék még, mert lehet,hogy bővensok tejed lesz, akkor felesleges. vigyél be egy mellszivót a kórházba, hogy tudjál sokat fejegetni, attól islesz tejcsi.
a cukorra való hatását nem tudom.

miért lesz csaszi?

Kép

Kép
csillagfény
 
 


Csajok, mennyiben normális vagy nem normális, hogy ennyi idősen feljött rám 2 kg???A védőnőnek ma nem tetszett....(amúgy is van rajtam néhány harminc kiló plusz, de azé mán +2 kg-ot soknak tartani....???)
Vendég
 


22 hetesen 2 kg?

én ennyi idősenmár 8nál tuti tartottam. talán még a gyerek + viz is nehezebb, nem?

Kép

Kép
csillagfény
 
 


Szerintem is....azért nem értettem a fintort....oké, van rajtam még egy vékony csaj súlya, dehát akkor is....
Vendég
 


lafi, az a két kiló tökéletes!!! nyugi.

bee, málnalevél teát én a 36. héttől ittam. naponta 1-2 bögrével. homeos bogyó: caullyphyllum. 37. héttől szedtem. 1 héten egymás utáni két napon 5-5- szemet. szülés beinduláskor is kapdoshatod be, egy másikkal együtt. amit rejotol kaptam, de arra már nem volt időm. de most nem emlékszem a nevére. majd megnézem.
gátmasszázs: orbáncvirágolaj. napi 10 perc masszír. ja, és én, mivel a hasamra az yves rocher olaját használtam, és évek óta használom, úgy gondoltam jó lesz "oda" is. és összekevertem az orbáncvirágolajjal, és azzal ment a gátmasszázs. nekem jó volt.

miért lesz csaszid, tuti?

tejcsim, több van. talán. a gyerkőc már 3500 g. ma estére 60 milli tejcsi összejött, azt most bepuszilta. de ma úgy fejtem, hogy szopi, kapott tápit (hiába szptattam gyakrabban, tápszer nélkül, nagyon éhes volt). és a két szopi között, félidőben fejtem. vagyis olyan volt ma,mintha másfél óránként szopi lett volna. hm. majd meglátjuk. viszont fáj a hasa. :(

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Pár kép:

(a fürdőkádban apuka úsztatja Domit - gyakorolja a Gézengúzban a gyógytornásztól tanultakat :) )

Kép Kép
Kép

Kép
babancs
 
 


Édi a kis Domi, Babancs!

toxo: átestem rajta, még korábban!!!
Vendég
 


Ja és a mozgás, na nem mozog, hanem üt!Nekem kimaradt a finom mozgás, vagy ilyesmi, engem vág!És mozgatja a hájamat a hasamon, tiszta röhej, na és mikor, persze, hogy hajnali 3-5 között, mintha direkt fel akarna ébreszteni... :lol:
Vendég
 


Szia Dimet!

Én tanács helyett leírom nálunk hogy történt a szoptatatás, hátha segít neked:
a hatodik hétig elég jól szopizott a fiam, de este azért mindig aggódtam, elég volt-e neki. Egy cseppet se tudtam fejni. Éjjel kétszer szopott, de éjjel se tudtam pár cseppnél többet kipréselni. Kb. a 3-4. héttől két mellből szoptattam, egyből nem volt elég. (Ez így is maradt míg szopott. ) A hatodik héten muszáj volt este pótolni táppal. Simán becuppantotta a 70 (néha 100 ml-t) szopi után. A 10. héttől sikerült éjjel fejnem, mert nem ébredt fel szopizni, csak hajnalban, ezért ezzel a tejcivel pótoltam a következő esti hiányt. Megnyugodtam, hogy egyre többet tudok fejni éjjel, sőt este el se fogyott, lefagyasztottam. Elhagytuk a tápszert.

Hat hónapos koráig csak szopott, két mellből, ezenkívül minden éjjel kézzel fejtem (azzal hatékonyabb volt nálam), reggelre mégis tele volt tejcivel. Este viszont mindig pótolni kellett. De szerencsére akkor már ott figyelt a hűtőben a lefejt tejci.

Nálam kb. a harmadik hónap végére jött létre a kereslet-kínálat egyensúly, ez csak akkor bomlott meg, ha beteg volt és éjjel is többször cicizett. De pár nap múlva már vissza is állt.

Remélem te is megtalálod azt a megoldást, ami a legjobb mindkettőtöknek. Kitartást kívánok hozzá és sok-sok türelmet!

Szia! Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


nja, asszem most végre tudok pótolni egy adósságot:

Kép

Kép

Kép

Kép
csillagfény
 
 


apropos: a fülecskénk piros, és viszket. már régóta, egyre csúnyább sztem,doki néni nem mond semmit.
mit gondoltok?


ja! és jön a fogacskánk!

Kép

Kép
csillagfény
 
 


csillag, mutattam zsuzsinak marcit. tetszett neki:)))

csajok, azt hiszem több a tejem. bejött vmi. a, nem szedem a homeos bogyót
b, kecskeruta mindennap
c, két szopi között félidőben fejés.

viszont a hölgyemény nem szopizik le többet:( nem azért mert kevesebb amiatt,hogy két szopi között fejek. hanem egyszerűen lehet belustult és tudja,hogy kap még cumisüvegből vmit utána. de ez csak az én teóriám. ugyanis szív ő ezerrel. ja, és most nem hagyom 50 percig szopizni. lehet azért nem szív le annyit. de utána még marad a cicimben, mert spriccelek. :) de ezzel a módszerrel napi 80 millit lefejek, és odaadom neki. hm. lényeg: szopizik és utána még éhes. nemtom azt megcsinálni, hogy majd akkor 1,5 óra múlva megint szopi,mert ordít. ja, és végre a tegnap éjszaka felét az ágyában töltötte. a másik felét anya miatt nem. mert anya kényelmes és nem tudta elviselni a nyűglődést, amíg elalszik. és magamhoz vettem. :? 8)

ja, kezdenek előjönni a pattijaim.....és hullik a hajam picit.

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Dimet írtam neked cuki címét!! Szépvölgyi -pusztaszeri sarok.

homeos bogyó másnak is csökkentette már. azt nagyon el kell találni, hogy szeded.

DEhát mindenki mondta hogy kecskeruta!!!! Az a legjobb tejfokozó!!! Ezt kell inni és kész!! :lol:

cimusüveg nagyon nem jó dolog. a baba nem hülye. egyre kevesebbet fog szopival kínlódni, mert tudja hogy megkapja majd onnan, ahol nem kell érte dolgozni. nagyon jól látod. Ezt LLL-ék is mondják, és ebben nagyon igazuk van.

megoldás: nem cumiüvegből hanem pohárból adod atejet, vagy haberman etetőből, vagy szoptanit készülékből. de semmiképpen nem cumiból. de a legjobb lenne, ha beszélnél sarlai dokinővel vagy egy jó LLL-es tanácsadónővel, hogy lehet visszaszoktatni csak cicire. mert ezt nagyon időben kell elkapnod. vagy most, vagy végérvényesen átszokik cumisüvegre.

ha felhívsz telefonon megadom kedvenc LLL tanácsadónőm számát, és van érintetlen bontatlan egyszer sem használt haberman etetőm, megvettük babonából hátha kell majd, ugye domi miatti előzmények, de szernecsére most nem kellett.ha apa átugrik érte megbeszéljül és átadjuk nektek jó áron. de vehetsz bármely brendon boltban. van olyan baba, akit nem zavar meg a cumisüveg, de úgy Tűnik zsuzsi nem ilyen baba.

Örülök hogy több tejed van!!!

Kép

Kép
rejo
 
 


oksa, rejo. felhívlak!!! a szopitanítot (sns) is mondták már. mi ez a haberman??? na, majd telón. jam, cuki cím oksa!!!

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


dimet, a kislány szopizik,utána várja a pótlást. ha nem kap ordít. azért ordít, mert igy kéri a pótkaját. és mi van, ha nem kap,csak cicit? mondjuk ha 2 percet sir,és cicit kap,sztem az még nem baj.
azrét asszem a legtöbbünknek nagyon meg kellkinlódni a szopival. legalább mint a szüléssel, nem?

Kép

Kép
csillagfény
 
 


szülés nem volt kínlódás:))) jó volt!!! :))

de nagyon sír szopi után. próbáltam már,hogy nem kap. kicsit hagyom. de hűűűhaaa....földindulás van. :) mindegy. mióta így csinálom szent a béke. de rejo tanácsait megfogadom, fel is hívom azt a csajszit.

éhes vagyok. pedig ma tök rendesen ettem.

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


csajok, ti hogy szivjátok le a gyerek orrát?
mi megféztunk, nagyon-nagyon szörcsög a kisfiú. porszivós orrszivónk van, mondjuk sziv is valamit.kipróbáltam magamon, nem fáj,sőt, szerintem inkább jó,ha a végeredményt is nézed.a porszivótól nem fél, sőt tegnapvigyorgott,amikor az orrszivóval meneteltem a kezén, bekapcsolva :D .

viszont orrsziváskor olyan üvöltés van, mintha elevenen nyúznám!!!!! félek, hogy valami baja lesz, úgy üvölt szegénykém.
viszont 1nap 2x legalábbmuszáj, reggel tele volt az orrszivó.
nincs valami jó ötletetek, hogyanlehetne emberségesebbé tenni?

Kép

Kép
csillagfény
 
 


Szia Csillagfény!

Én is mindig orrszívó pórszívóval szívtam,szívom a Levi orrát.Szerintem szinte természetes,hogy sír,hiszen nem igazán érti mi történik.Megijed!Eleinte Levi is sírt,de eljött azaza idő,amikor már játékosan ment a dolog.Most mi halacskát szoktunk játszani.Ha szívóm és közben nyitogatja a száját,furi hang jön ki,és ez nagyon tetszik neki.Szerintem erre is meg kell érni.Persze biztos vannak olyan babák akik nem bánják.De viszont ez a leghatékonyabb.Ha túl sűrű a váladék egy kis tengervizes orrspray-el jól fellehet lazítani és utánna könnyedén ki lehet szívni.

Kép

Kép
lecso
 
 


Ja!És jobbulást a babónak!!!!!

Kép

Kép
lecso
 
 


Csakegy, a gest. diab. meddig romlik, mikortól javul???

(amúgy tök jók az értékeim a kórházi éhomi 3,5-3,8 között, kaja után 1 órával 3,8-4,4 között mozog....időjárás és migrén függ, HbA1c értékem legutóbb 4,9 volt!!!! :D ugye milyen tökéletes??)
Vendég
 


hali, képzeljétek ma elmentünk az istván kórházba (KÖSZI REJOOOO AZ ÖTLETEKET!!!!!!!!!!!!!!!!) a sarlai dokrotnőhöz. és megerősített: van tejem. de a baj: zsuzsi nem jól cumizott. !!!!!!!!! úgyhogy tápi csökkentés ezerrel. vettünk poharat, cumit eldobni. ez kemény lesz. de ha ezen múlik, megteszem....de megnuygtaott a dolog, hogy nincs gond atejem mennyiségével. csak a kisasszony lusti volt szopizni. és nem jól tettem cicire.
de ma egész nap sírás volt:((( hasfájás ezerrel. MOST ÁJULT BE. és még tápit meg plussz tejcsit sem kapott.....úgyhogy cumizott eleget. pffff. de jó,hogy elmentünk:) férjem tiszta lelkes és érdeklődő volt. úgy bírom ilyenkor:) (máskor is)

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Dimetke, még a végén Te is LLL rajongó leszel! :wink:
Én is Sarlai dokinál kezdtem.

Orrszivás szörnyű, sírás rivás,vagy inkább üvöltés, visont előtte-utána sok nevetés. asszem szangvinikustipus lesz a gyerek. :D

Kép

Kép
csillagfény
 
 


Dimet!
De jó, hogy van elég tejed és hogy voltatok a doktornőnél!!!

Csillag!
Én a porszívós mellett teszem le a voksot, azzal gyorsabban végezni, és pár nap után már nem is sírt annyira Vili (megszokta? megjegyezte, hogy utána jobb?). És mi is használtunk tengervizes permetet.

Rejó!
Csodaszép a kézimunkád! (És jó ez a duplakádas megoldás!)

Nagyon szépek a babák a képeken. Mindenkié :)

Vöcsök

Kép
vöcsök
 
 


Szasztok... hazajöttünk... Lilla kevesett mocorgott úgyhogy szép kövérre hízott :) majd visszaolvasok + mesélek...
Vendég
 


Csakegy mesélj!!

csillag végre képek Marciról!! naggyon helyes kiskratyek lett belőle! nagyon fiús!!

Többiek is, aki régen tett képet, tessék tenni!!

babancs Domi jól kikerekedett!!

Csillag beszélj hozzá hangosan és lelkesen miközben szívod az orrát. (tudom porszívó mellett nehéz, max. üvölteni tudsz). ez megnyugtatja majd, és kiváncsi lesz, mi is az, amitől anyu ilyen lelkes. és elfelejt sírni, mire eszébe jutna végzel is. nekem ez mindkét gyereknél bejött, mindekttő szó nélkül tűri a szívást. Domi olyan egy-másfél évesen már maga kérte. mondta szívjuk ki!

Vöcsök köszi!

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok!

Dimet!
Örülök, hogy megoldódik a tejcsi kérdés.De nem jól tetted mellre?Nálatok a kórházban ebben nem segítenek?Mertnálunk mindent megmutattak,segítettek(persze csak ha szóltam :evil: ),így a mellre tevés ment, csak nem volt mit enni a gyermeknek :(

Ez a porszívós orrszívó dolog érdekes.Nálunk Gergőt annyira nem zavarja, hogy be is alszik rajt.Ezen röhögünk állandóan.

Viszont nem szeret egyedül lenni, legalábbis asszem, mert ugyi megbeszélni még nem tudom vele :lol:
Most napközben az autós hordozójában cipelem abba a helyiségbe, ahol épp dolgom van.Mert ha a szobájában marad gyedül, két perc múlva ordítás van.

De szerintetek nem káros a gerincének, hogy több órát benn van az autós hordozóban 7 hetesen?Vagy venni kéne neki egy pihenőszéket, és abban jobb lenne??Vagy ugyanaz?????????????
ezoterike
 
 


de megmutatták, és jól is volt mellre téve, de vhogy mégsem. és valszeg a cumi miatt belustult. meg ki tudja. de ma még csak hajnalban kapott tápit,hogy aldujon. eddig nincs üvöltés.....de alvás sem....
ezo, nyugi. zsuzsi sem szeret egyedül lenni. ez van.

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


ezo, én felhívtam gyerekdokit ezügyben. autós hordozó: ha nem tök egyenes,akkor csak ameddig muszáj.
az olyanhorozó jobb, amiben nem ülésre van kényszeritve a gyerek, hanem gömbölyű a háta,lényeg, hogy az ágyéki csigolya ne terhelődjön. de monsjuk ebben is,csak ameddig muszáj.

pihenőszék leginkább 6 hónapos kortól, addig vizszintesen.
szóval ha egy mód van rá, mindig vizszintesen kell tartani a gyereket, hordozni kendőben,vagy olyan kocsiban, ami vizszintes.

mi 6 hetes korig nem raktuk az autós hordozóba, utána napi 1 órát kb,ameddig sétáltunk vele,mert ilyen volt a babakocsi.
aztán a mózest beletettem a kocsi alsó részébe, és úgyjártunk6 hónapos korig.

egy mózesben nem tudod magaddal vinni?
én ennyi idősen mindig bevittem a nappaliba, lefektettem a kanapéra, és ott volt mellettem, egy széket elétettem, ha netán rájönne a foroghatnék, nehogy leessen.
a konyhát nem tudtam megoldani,leginkábbakkor voltamott,ha a gyerek aludt, vagy mellé tettem egy képeskönyvet, azt elnézegette egy ideig.

Kép

Kép
csillagfény
 
 


Kép
Vendég
 


Kép
Vendég
 


most meg fogtok kövezni: de tele van a tököm az egész szoptatásos dologgal. mi, mennyi, mivel, kispohár, kiskanál, cumizavar, így szopik, úgy szopik..........GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR.
leszarom, van annyi tejem, amennyi van, annyi elég az immunrednszerének. a többi meg táp. nem fogom szenvedtetni a gyerekemet.

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Dimet ha nincs hozzá lelkierőd, kedved, nevezzük bárminek, úgysem lenne értelme, mert tényleg csak szenvedés lenne mindkettőtöknek. most mondhatnám, hogy ne add fel, meg csak az eleje nehéz, aztán pikk-pakk jobb lesz, meg hamar túl lesztek rajta, de te érzed. te vagy ott.

ha tápozol egyre kevesebb tejed lesz, de azért kitart majd még pár hónapig. feltéve, ha zsuzsi nem mondja be egy-két hét múlva az unalmast, mert csak cumiból lesz hajlandó szopizni. nem elkeseríteni vagy fenyegetni akarlak, csak őszinte vagyok, ezek tények, nem szeretek senkit áltatni.

Viszont egyet mondok neked. pohár tényleg horror, én sem vállalnám. főleg éjszaka. de adj egy esélyt még légyszi a habermann etetőnek vagy a kulacsnak! Kérlek! Ültesd be apát az autóba MOST, viheti tőlünk a vadiúj csomagot. az árát később megbeszéljük. ez mégsem cumi, nem fog leszokni a ciciről zsuzsi. vagy vegyétek meg azt a kulacsot. Kérlek ennyit még próbálj meg, jó???? Kérlek.

Kép

Kép
rejo
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?