Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzsó!
Fogalmam sincs, mitõl lehet, de próbáld meg úgy, hogy innen kimásolod:
[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/board-formatting.html" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/board-formatting.html[/url]#images

(Azt a sort, ahol írja, hogy hogyan kell, aztán az "én képem" helyett írd be a te képed címét!)
Ha így se megy, akkor passz...

Na megpróbálok végigolvasni mindent, és írni is mindenkinek, addig pusssz

Franyó
franyo
 
 


Jesszus, tényleg, Névtelennek igaza van, jó a megfigyelõképességem KépKépKép

F.
franyo
 
 


Norka,
de jó, hogy elmúlt Jázmin láza! Ez nagyon rossz érzés lehetett, nézni, hogy milyen bágyadt az egyébként vidám kiscsaj!!! Lehet, hogy én is megtudom hamarosan Kép. Megnéztem a képeket, hát nagyon aranyos, ahogy lóg ki a kendõbõl! KépKépKép

Heni,
Dodó is tök aranyos, na és milyen ügyes!!! KépKépKép

Csucsuka,
megtaláltam a telefonszámot, köszi! Kép

Zsuzsi,
Anna is pont így szokott aludni, ahogy Miki ezen a képen, kiterülve teljesen Kép! Gyuri mit vizsgál olyan érdeklõdéssel Miki popsiján? KépKépKép

Myssnia,
Szilárd milyen bátran néz szembe a Zord Tigrissel! Kép Annyira aranyos!!! Milyen kengurutok van? Mi is most akarunk venni, de még nem igazán tudom, milyet szeretnék.

Gombóc,
fogorvos áááááááááááááá........ remélem, már jobban vagy!

Urszila,
pedig a rontásos sztorit kár lenne kihagyni, próbáld meg visszakeresni, fontos információkról maradnál le! KépKépKép
Ötletecskédet már meg is valósítottam, úgyhogy legközelebb már így jön a tábla, viszont van egy kérésem, hogy akinek több gyereke is van, írja már meg a pontos születési dátumot, hogy betehessem a táblába!
Vagyis:
Zsuzsi,
Judó,
Urszila,
Csucsuka,
Anyakati,
Dinihe,

légyszi, írjatok adatokat! Kép A többiekét megtaláltam a profilukban.

Zsuzsó,
borzasztó ez a tûz-eset! Kép

Tényleg, a táblázatot nézegetve feltûnt, hogy páran eltûntek Kép!!!
Judó, Maci 2, Regli,
merre vagytok????

Puszi
Franyó
franyo
 
 

 
 

NorkaKép
Julka is ilyen ügyes, hurkás baba lesz fix 2 hónap múlva?Kép Tegnap esett le, hogy a lányok között pont két hónap a különbség

ManóKép
Tényleg minden gyerek leesik, inkluszive az enyémek is. Mármint a nagyobbak, a picire még 100 szemmnel vigyázunk! A fiammal rögtön átrohantam a 4 gyerekes szomszédasszonyhoz, aki kiokított, hogy 1) ha sír, akkor OK 2) ha vigyorog )l. Zsuzsi Gyurija), akkor OK 3) ha a homlokán van a kék folt, akkor is OK, mert a homlok erõs. Anyámnak van egy jó sztorija arról, hogy én leestem, kihívta a dokit, h vizsgáljon át, mert szerinte valami bajom van, doki átnézett, sehol semmi, elmentében aszonta, hogy most már bevallhatja anyuka, hogy a gyerek leesett az ágyrólKép

ZsuzsóKép
Nem semmi! Emlékszem a hírekre! Szerencsésen megúsztátok! Már én is gondolkodtam rajta, hogy mit menekítenék hasonló esetben (pl. gyerekek fényképeit), de asszem, ez a realitás, ahogy te csináltad. Gyerekek begyûjtve és rohanás! Nálunk is végtelen számú szopi, sokszor rögtön cici kitolva, ahogy beindul a tej.

Urszila
urszila
 
 


Miki mar el is aludt...lehet, hogy meglesz meg ennek a bojtje!

Zsuzso,
Ugyes voltal, hogy egybol kimenekitetted a lenyeget! Nagyon durva lehetett! En rettenetesen felek az ilyen katasztrofaktol, ezert is utalok a masodik emeletnel feljebb lakni!

Urszila,
Jo a sztori az agyrol leesesrol! Kép

Franyo,
Szerintem a popsijat nezi Gyuri Miki popsijan! Ne mondd mar, hogy az nem eleg erdekes! Kép
Amugy Miki altalaban hason alszik, de egy par napja aszondja haton is jo! Azert is fotoztam le, mert elotte igy meg nem lattam!

Fiuk adatai:
Daniel Tamas: 1992. julius 5. (egy nappal anyuci nagykoruva valasa utan!!!)
Gyorgy Fulop: 2000. november 2.
Miklos Benedek: 2003. februar 11.

Almos vagyok, ma rengeteget "mentem", raadasul vegig rajtam logott a kiskolok, pihenes meg nem jutott egy szal sem!
Horvatorszaggal kapcsolatosan szervezkedni semmi idom, nem tudom mi lesz!
Tej-ugyileg ma ugy erzem nem allok a helyzet magaslatan. Lehet, hogy azert, mert keveset ittam?

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Myssnia,
Sikerult vegre megneznem a videot! Hat aki ennyit fut, attol ne vard, hogy koverebb legyen! Nagyon cuki a kis pasi!
Kép Kép Kép Es mindig milyen csinos is!

Urszila,
Egyebkent amikor eloszor vettem Urticat ramsoztak a 15-ost, vihettem is vissza!!! Sajnos a legtobb helyen csak aruljak, de nem ertenek hozza, es alapszabalykent meg elmondhato, hogy 30-as potencialig helyettesithetok a bogyeszok. Persze kivetelek vannak...

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Franyo
Hat tenyleg rossz volt. Bar 1tol aludt 4.31ig, akkor nagyon bagyadtan ebredt, utana 7.30kor mar azert mosolyt is lattunk! Kép Ma pedig mar minden rendben volt! Olyan jo!!

Urszila
Hajraaaaa! Kép

Myssnia
Megneztem a videot! Nagggyyyyon edes! Ahogy koncentral?!!! Kép

Lanyok
Holnap megyunk eloszor usziba, bar ugy dontottunk meg nem dugjuk be Jazit a vizbe, csak szemlelodni megyunk. Mar nagyon varom!

Jo ejt mindenkinek!
Norka es kidolt Jazmin (7kor!!)
norkini
 
 


Sziasztok!

Hát, kalandos egy hetünk volt, az biztos. Voltunk a Heim Pálban, mert Bekinek születése óta gennyes a bal szeme, el volt záródva a könnycsatornája. Szegényke úgy ordított, mint akit nyúznak, amikor satuba fogta az asszisztens néni a kezével a fejecskéjét. És amikor odaadták nekem, már nem sírt, csak eszméletlen sértõdött fejet vágott Kép. A dokinéni meg haza akarta vinni, olyan édinek találta Kép.

Voltunk a Margit szigeten is, gondoltam hátha ott elviselhetõbb a hõség, de csak azt értem el, hogy Beki a buszon kezdett el ordítani, hogy melege van, nem otthon, nekem meg leégett a karom és a vállam. De legalább sétáltunk egy jót.

Voltunk a MegaToys-ban is, vettünk már végre néhány napozót. Most mostam ki õket, remélem eltaláltam a méretet, mert mondták, hogy egyel nagyobbat ajánlott venni belõle, így vettem 74-eset, hogy jó legyen nyár végéig. Legfeljebb majd lóg rajta egy kicsit Kép. Beki már majdnem hat kiló amúgy, és pofazacsira hízza Kép.

Jó hétvégét mindenkinek!
Miszike+Beki
miszike
 
 


MiszikeKép

Én is a Megában vettem egy napozót, 80-asat, és érdekes módon pont jó. Úgyhogy jó, hogy nagyobbat vettetek.Kép

NorkaKép
Kiváncsian várom az úszós élményeket, én is úgy elvinném Szilárdot.

Urszula, ZsuzsiKép
Nekem van URtica Urens 9ch (Boiron), és 6c (Remedia). Senki nem tudott nekem 5 ch hozni.
Nyaralás: nálam tuti kizárt. Pedig jó lenne... Tavaly is olyan jó volt. Korfun voltam, és Törpi is "velem" volt. Kép
Urszula, Jó fej lehetett a doki. Kép

FranyóKép
A lényeg nálam az volt, hogy 10 kilóig tudjuk használni, és menetíránynak háttal és szembe is bele lehessen ültetni. Olyat szerettem volna, aminél ez úgy oldható meg, hogy kivehetõ a hátmerevítõ, és lehajható az eleje (ilyen a Chicco, Björn Borg) Jászberényben 2 féle volt, ezek közül a Maxi-Cosit (Maxi-Gogo néven fut) választottam, és szerintem egész jó. Itt nem vehetõ ki a háttámla, hanem fordítva kell felvenni a kengurut és akkor tud menetíránnyal szembe lenni a kicsi. És fele annyiba került mint a Chicco (mondva, Kikko Kép)

NorkaKép
Jazi nagyon éééédes. Jó húsban van, már simán megduplázta a születési súlyát, nem? És hogy alszik a kendõben?!

Zsuzso
Rossz belegondolni, hogy itt is kigyulladna valami. Brrrr! Nem írigyellek.
Képet így tölthetsz fel:
Kép majd ha elküdöd az üzenetet, akkor megnyilik elõtted egy ablak, ahogy a Talzás/Browse gombal kiválasztod a gépeden a feltöltendõ gépet.

HeniKép
Szuper ügyesek vagytok!!! Szilárd, ha hason van azt hiszi aludni kell.Kép Lusta még a fejét is emelgetni. De ha megy a tévé, akkor viszont nagyon ügyes.

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Zsuzso
FEl akart tölteni egy képet, azért néz így ki. Bocsi! Szóval:
image {pelda.jpg}
szóközök nélkül.
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Ha van kedvetek egy kis nosztalgikus hangulathoz :-))) gyartottam pocis profilt :-))) Igaz a kepek meg huszonhetes koromban keszulhettek (jo masfel honapja), mostansag mar extremebb allapotok uralkodnak, majd csinalok errol is :-))) csak ugye mire betelik, elohivatjuk, bescanneljuk, megapplikaljuk...

A kertipartis tali, amirol multkor irtam, hogy lesz nalunk, 17-en szombaton lesz (vagyis egy het mulva, yuhee!) :-))) Varlak Benneteket tart karokkal :-))) A cim es a telcsiszamom szinten a profilomban van, de majd amugy is irok meg reszleteket :-)

Ja, es holnap ki szeretnek nezni a borzere, ha valakinek van kedve egyutt maszkalni, csorogjon ram :-)))

Csak jokat Nektek :-)))

Kaska
kaska
 
 


Sziasztok! Kép
Végre esik!!! Szuper! Hurrá!


Myssnia Kép
fekvefutás KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
Nem mondom, Julcsi is nagyon nyomja, de azért Szilárd a csúcstartó!!!

Gombóc Kép
fogorvos KépKépKépKépKép

Mano Kép
hogy van Emma? Semmi gond a leesés miatt, remélem ...

Miszike Kép
jujdejó, hogy újra itt!!! Most már biztos nem lesz gond Beki szemecskéjével ...

Maci_2-t én is hiányolom. Az utolsó infom róla az, hogy bepácolt némi borjúhúst a receptem szerint, remélem, nem az ártott meg nekik ... Kép (de titkon reménykedem, hogy: Kép)

Zsuzsi Kép
olyan aranyosak a fiaid, de lesir róluk a rosszcsontság!!
Fel a fejjel! Anyósomnak "csak" két fia van, de egy idö után olyan rutinossá vált, hogy amikor becsengettek a mentök, hogy "Ne ijedjen meg, asszonyom, de van egy kis gond a fiával!", csak annyit kérdezett: "Melyikkel már megint?!"
Kisautós sztori kibicnek Kép
Tejcire meg inni meg kicsit nem annyit menni kell, dehát tudod te!

Norka Kép
Jázi cukorbárányka Kép ... oltás: Kép, de örvendek, hogy a lábija nem dagadt be, és azért nem sok gonddal úsztátok meg ...

Orsoly Kép
vigyorgós felvételt ide nekünk hamarhamar!!!

Franyo Kép
hogy van a pocifájásotok? Lassan csak kinövi Annácskád, nem?
Mi még mindig zöldet kakilunk, föleg Julcsi Kép De továbbra is jó kedélyü.

Urszila Kép
gratula az 1 hónapossághoz! Tök jó, hogy már a nagyobbak is élvezhetik a vigyorokat!

Kaska Kép
szuperek a képek. A négykézlábas póz babaforditást céloz, derékfájás ellen dzsal, vagy azt gyakorlod, hogyan fogsz kézzel fejni úgy, hogy beletalálj a küblibe?!

Lányok Kép
hátha van ötletetek. Julcsi marhára nem akar napközben aludni, illetve kb. 20 perceseket szendereg. Ezzel nem is lenne baj, mert ö remekül el szokott lenni ébren is. A gond azzal van, hogy estére hulla fáradt, és csk ordibál fürdés után a cicin. Ez egy olyan fél-3/4 órás közelharcot jelent, aztán egy idö után (cicin vagy vállra téve) megnyugszik, utána cicit cumizik, és úgy tudom (gyakran még ébren) ágyba tenni. Fürdés elött nem éhes, hanem inkább álmoskás szokott lenni, ezen kivül ö úgy ficereg fürdés közben, hogy nem merem elötte megetetni, egyszer próbáltam, de teletaccsolta Apa papucsát Kép
Most alszik, de ehhez elsötétitett szoba és cumika kell neki. Egyiket sem bánom (a cumi már ki is esett, de nem ébredt fel rá, ha felébred rá, nyekereg, visszaadom és visszaalszik), de ez is kb fél órát szokott csak tartani. Micsináljak, hogy ne legyen ez az esti cicis ordiba? Úgy sajnálom szegényt, mindig úgy kétségbe van esve. És látom, hogy az alvás a gond: napközben minden kicsi de szokatlan zajra felriad, pedig direkt nem járkáltunk soha lábujjhegyen körülötte, de úgy néz ki, arra van szüksége ... Amikor kocsiban altatom délután, minden úthibára felrezzen ...

Köszpussz, szép vasárnapot!
Kangi és esöszagban alvó Julcsi
kangi
 
 


Már fel is ébredt, nagyokat vigyorog KépKépKép

Kangi
kangi
 
 


Kangi,
Nalunk is elofordul ez a magankivul orditas. Ilyenkor se cici, se cumi, semmi nem jo, csak ordit! Es raadasul egyik pillanatrol a masikra alakul ki a helyzet!
Ha 8 korul alszik el Julcsi, probald meg meg hatkor letenni egy fel oracskara aludni, vagy ringasd el. Vagy ha akkor tajt van szopi, es elalszik kozben. maradj ulve egy fel oracskat, hogy tudjon egy picit pihenni!
Vagy ha a furdest attennetek maskorra, az is hasznalhat. En Mikit reggel szoktam megfurdetni, akkor nyugisabb a helyzet nalunk, csak harman vagyunk, es nincs balhe, visitas, orditas korulotte! (csak elmenyfurdo, mert a kiskad a wc tetejen van es Gyuri Mikifurdetes kozben folyamatosan nyomkodja az oblito gombjat! Milyen klassz lehet ilyen csobogasban pancsizni!!! Kép )
Miki nagyon szeret a mar majdnem kinott mozeskocsijaban aludni, azon van baldachin. En eddig azt hittem, hogy a baldachin mero "felvagas", de nem, tenyleg jo, hogy egy kicsit lesotetiti az agyat! Szerintem hatarozottan jobban alszik benne a gyerek, mint mashol! Probalkozhatsz egy sotet szinu baldachinnal, ha Julcsi mindenaron sotetben szeret aludni. Foleg most, hogy jon a nyar es este 10-ig vilagos lesz (na meg hajnali 4-tol!!!)!

Olyan pipa vagyok mar megint, meg sirtam is! Bent maradt a mosogepben a szopis melltartom, es utana jott egy "sotet" mosas. Most lila, es a pantjabol nem is jon ki, hiaba foztem, hipoztam! Bruhahaaaaa! Kép Kép Kép

Miki ma 3 honapos! Mar csak nehany 62-es ruha van hasznalatban, hason is tok jol elvan, nezeget,kinyomja magat, haton fekve a keze a slager, meg amit meg tud fogni vele, pl. anya fule, haja, orra, poloja!

Kangi,
Ne is emlegesd a mentot, engem csak egyszer hivott a ferjem, hogy Danival gaz van, de akkor volt is, eleg nagy!

Myssnia,
En egy BabyBjornt vettem, es naggyyon jo!! Mondjuk az uj ara egy kicsit huzos (65 euro), de Zsuzsi persze csak 8-at adott erte a bolhan! Multkor is lattam, vadi ujat (csaj egyszer felvette, fajt a hata, annyi...), 20-ert kinaltak!
Miert kizart az iden a nyaralas? Szerintem jot tenne par nap valahol, nem? Vagy mar lakast neztek?

Urszila,
Utolag is boldog 1 honapos szulinapot! Ne parazz a tej miatt, szerintem van neked eleg, csak agyon aggodod magad!

Itt ma van Anyak Napja! A franciaknal is maskor volt, mint otthon. Erdekes. Indiaban viszont ugyanakkor van, mint nalunk...csak filozok...
Ha mar az "eltunteket" vesszuk sorra, hol van a Hayim csalad, pl.?

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!

Mi tegnap voltunk uszni hát nagyon élvezi Márk meg persze én is.

Na itt egy pár kép igaz ezeken még csak 3hónapos körül van.

Kép

Majd még jövök
sziasztok
Andy
andy78
 
 


Kép
andy78
 
 


Kép
andy78
 
 


Kép

itt már 3és fél hónapos
andy78
 
 


Andy,
Jokepu kis hajasbabad van! Kép Kép Kép
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Portre a kukak elott! Hat hol is jut eszembe megallni es kepeket kesziteni?! (Pont itt hagyta abba vegre a sirast es nyomta ki magat, hogy nezelodjon, gondoltam nem erdemes varni! Jo hatter, nem? Igy legalabb latjatok micsoda rendszerbe vagyunk mi belekenyszeritve, nem csak ugy egyben dobaljuk ki a szemetet. Legalabb hatfelekeppen szelektaljuk!)

Franyo,
Ez az uj kalapka, ami kicsit lanyos, kicsit szombreros!

Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Borzezo Lanyok,
Milyen volt? Mi szepeket sikerult beszereznetek?

Kaska,
Jok a kepek, de tenyleg, a negykezlabazas mi celt szolgal? Csak megprobaltad alulrol is megnezni a hasadat?

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok Lanyok,

De reg jartam erre...
Lili tovabbra is hajnalozik...marmint hajnalig ebren van. Eddig a csucsa hajnali 1/2 5 volt. De mostanra mar kialakukult egyfajta rend. Ejfelig-egyig en vagyok vele, ejszaka meg Apaja, ugyhogy mostanaban egesz jol kialszom magam. Szegeny Apa viszont elegge nyuzott.

Penteken voltunk Jaszberenyben ballagason. Ugy volt, hogy ott alszunk, de Lili annyira nyugos volt, hogy haza kellett este jonnunk. Myssnia, ugye Te laksz Jaszberenyben? Gondoltam rad, csak nem volt idom irni, hogy esetleg osszefuthatnank, ha raersz...de vegul ugyse tudtunk volna a fentiek miatt. Egyebkent a noverem, Magdi, a pocisok kozul is ott volt.

Alvas - Ejszakara Lili egy hosszu ujju bodyt es egy ujjatlan rugit kap. Nalunk szerencsere eleg huvos van.

Naptej - Mi is Vichyt vettunk, es amiket neztem, azok kozul ez volt a legolcsobb.

Nyaralas - Mi ugy dontottunk Apaval, hogy 3-4 napokra megyunk nyaralni. Junius elejere mar lefoglalt 3 napra egy kastelyszalloban egy szobat, junius vegen pedig szinten 3-4 napot szeretnenk eltolteni a Kolpingban.

Gratula minden babanak az uj attrakciokhoz. A mi uj tudomanyunk az enekles. Ha elkezdek enekelni, akkor velem egyutt Lili is nyekereg Kép

Zsuzso,
Teljesen beleborzongtam a tuz gondolataba. az a lenyeg, hogy nem esett bajotok.

Lanyok,
A babakot gyonyoruek. Es mennyit valtoztak miota nem voltam.

Myssnia,
Kezdetben az ataludt ejszaka utan feszulni fog a cicid, de egy-ket nap alatt alkalmazkodik az uj idobeosztashoz.
Nalunk a penteki ballagason megjegyeztek a rokonok, hogy milyen kis kover Lili. Egy kicsit rosszul is esett, pedig tenyleg jo husban van. De majd csak elmulik, ugye?

Gomboc,
Gyokerkezeles Kép Jovo heten en is raszanom magam egy fogdoki latogatasra.

Urszila,
Gratula julka 1 honapoosagahoz. Kép

Heni,
Irigykedem a negykezlabazasert. Lili meg csak mostanaban kezdett el hasalni, ugyhogy meg sehol sem tartunk. de egyszer csak megfordul O is vegre.

Orsoly,
Keresem Lacko vigyorgos kepet, de a profilodban meg a regi van. Ugye megosztod velunk?

Zsuzsi,
Nem lehet semmi 3 gyerekkel barhova is menni. En neha meg az egy szem lannyommal sem birok. Le a kalappal elotted...en is szeretnek majd meg babot Kép

Miszike,
Jobbulast Bekinek. atmostak a konnycsatornajat?

Kangi,
Esti alvas ugyben probalkozz a babamasszazzsal. Tegnap este furdi elott kiprobaltam, es Lili sokkal nyugisabb volt, mint szokott lenni. Vagy esetleg probalkozz azzal, hogy nem este, hanem reggel furdeted Julcsit. Van, akit felelenkit...szoval probalj egy kicsit valtoztatni a napirendjen, hatha valami bejon.

...huuuu...azt hittem elveszett a hozzaszolasom, de megtalaltam Kép
Gyorsan be is fejezem.

pusz,
gomb es Lili
gombolyu
 
 


Hali csajok!

Ded csatlakoztatva, ráadásul jobbkezes vagyok, igy irogathatokKép

Hamár a hiányzókról van szó, Momo, hol vagy? Csajokkal mizújs?

Kangi, sajna - mármint neked -, nem tudok tanácsot adni, nekem mákom van Zsófival isKép. Mondjuk kell is, mert Danókám merõ figyelmességbõl néha orditva közli, hogy alszik óófi babaa...De most még csak a pocakjára kel a lányKép

Na megyek én is a fiúk mellé, csucsukálni, pusszKép
Zsófi
Csucsuka
 


ZsuzsiKép
Ez a Mikis kép nagyon jóóóóóó! A sapka is. Kép Írigy a fekvõtámaszért, Szilárd miért ilyen lusta? A Babybjörnért is írigy, Mo-on miért nem lehet kapni? Az interneten rendeltem katalógust, és kedvesen el is küldték. Kép
Nyaralás? Se lakás, se autó. Autót már kinéztem, de félek, hogy lekötné a keresetemet a lakáshitel elõl. ÚGyhogy gondolkom. LAkást keresni és megtalálni megint egy hercehurca, jó lenne, ha valaki elintézné helyettem. Lehet, hogy lesz egy pár nap kiruccanás, de még az sem biztos.
A baldahinról írtakkal egyet értek. Nagyon nem akartam, de mégis kaptam, és szerintem Szilárd is szereti a kis kuckót. Volt egy hét, amikor nagyon vizsgálta a szerkezetet. Kép

Andy
Húúú milyen hajasbaba. Kép Nagyon édi!

Gömb
Amikor a ballagás volt (az Erõsáramuban), akkor épp sétáltunk az iskolához közel. Ott voltatok? Kár, hogy nem találkoztunk, pedig én azt hiszem megismertelek volna. Kép
Biztos nem kövér Lili, fél éves korára úgy is letornássza. A barátnõmnek is ugyanezt mondta a doki, és most 7 hónapos, és nagyon csini. Kép

KaskaKép
Nagyon csinos kismama vagy! De vigyázz a fejenállással. Kép

myssnia+szilárd aki hason alszik, és csak balra hajlandó tartani a fejét.
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Myssnia,
Ha legkozelebb megyunk, akkor majd egyeztetunk. Remelem, Lili sem akar majd haza jonni. Egyebkent a ballagas utan az autobol lattam egy kismamat. Mozeskosaras babakocsit tolt. Eszembe is jutott, hogy akar Te is lehetsz az az Anyuka. Kép

gomb
gombolyu
 
 


Sziasztok!

Voltunk a borzen. Eleg kimerito volt, de megerte.
Vettunk egy jarokat, halosat, tiszta uj, mert akie volt annak a babaja utalta, igy nem hasznaltak. 10000 ft volt.
Hatalmas sikere van. Most is benne van a kisasszony teleaggattam mindenhol jatekokkal es nagyon tetszik neki.
Vettunk meg egy babakocsit, Greco, 8000 ert, tok jo allapotban.
Ami eddig volt azt kolcson kaptuk, nagyon nehez, alig birtam cipelni.
Ez meg tobb funkcios, stb
A tobbi termes meg sok ruci es pelenka.
8 ra mentunk, de mar hatalmas tomeg volt, kepzelem mi lehetett kesobb. En egyebkent elvezem az ilyeneket, csak hat babaval azert nehezebb.

Zsuzso!

Tok jo, mintha teljesen elmult volna az ekcema, mar ha az egyaltalan. Szerintem a krem lehetett a ludas.
Majd hivlak jovo heten.

Gomb!

Egyutterzek az ejszakakert. Ez azt jelenti, hogy nappal vegig alszik?

Meg jovok, de kiabalas van.

pusz
Kakukkfu, Emma
kakukkfu
 
 


Kakukk,
Delelott ugy 10-12-ig van ebren (ilyenkor eljatszadozik magaban). Azutan delutan 5-ig alszik. Ugyhogy mondhatom, hogy Lili a nappalt vegigalussza. 5-7-ig seta...felig a babakocsiban, felig anya oleben. 8-9-kor furdi, Utana szopi, amibe neha belealszunk kozosen. Es kb. este 11-kor kipattan a szeme, es elkezd dumalni, jatszani. Ilyenkor valakitnek foglakozni kell vele. De tegnap mar hajnali 2-kor aludt, ugyhogy kivancsi vagyok a mai napra.

gomb
gombolyu
 
 


GombKép
Ok, majd legközelebb. Én ilyen babakocsival közlekedtem, csak drapp színben:
[url=http://www.happybaby-duesseldorf.de/Kinderwagen/images_kinderwa/Quinny%20Katalog2002Seite%203_gross.jpg" TARGET="_top]http://www.happybaby-duesseldorf.de/Kinderwagen/images_kinderwa/Quinny%20Katalog2002Seite%203_gross.jpg[/url]

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Myssnia,
Miki a heten kezdte el igy kinyomni magat, addig alig tudta megemelni a fejet, hogy atrakja a masik oldalra, mar aggodtam is! Szoval nyugi, idoben vagy, hisz egy het van Miki es Szilard kozott! Tedd ot gyakran hasra! Ugy vettem eszre, hogy pelenka nelkul is sokkal jobban tudnak mozogni!
Maskor ha kell valami, szolj! Ezt a 20 euros BabyBjorn sajnaltam is otthagyni, mert tenyleg vadi uj volt, es gyonyoru! Szivesen megvettem volna, de a ferjem mar kitesz a gyujtoszenvedelyem miatt!

Gomb,
Ez az ejszakazas borzaszto rosszul hangzik! Nem is tudom hogy birjatok! Nem lehetne valahogy atalakitani Lili napirendjet, hogy elobb terjen nyugovora? Napkozben mennyit alszik?

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Kakukk,
Tok jol bevasaroltatok!

Miki most a foldon fetreng, mar egy kicsit unja magat, meg a babygymet is. Amikor leraktam azzal kezdte, hogy megfordult!

Gomb,
Azt az esti szopis belealvast kene valahogy megszuntetni, es valahogy kihuzni este 10-ig kb., amikor is le lehetne tenni aludni. Nagyjabol addigra be is sotetedik. Persze tudom, elmeleteket gyartani nagyon konnyu, a valosag mindig mas! Bocsi!

Kép
Kép
zsuzsi74
 
 


Valamit elrontottam, nem ezt akartam masodik kepnek!

Ujabb proba:
Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Zsuzsi,
nagyon édesek a képek, a kalap nagyon jól áll Mikinek! És mekkora szemei vannak a kissrácnak!!! Kép Boldog 3 hónapos szülinapot neki! Kép

Miszike,
szegény Beki, most már jobban van a szemecskéje? Jobbulást neki!

Myssnia,
köszi a kenguru-infót, majd ellátom a férjem jótanácsokkal, mert alighanem õ fog bemenni a Lehel térre kengurut venni, nem én! Kép

Kaska,
nagyon csini kismami vagy!!! Tényleg, mit csinálsz négykézláb??? Kép Sajna nem jó a 17-e nekem Kép. Jó bulizást nektek!!!

Kangi,
esõ nem tartott soká Kép. Anna hasa javulgat, de még nem az igazi, ma pl. üvöltõnapot tart, mert nem vagyok hajlandó besegíteni neki a kakiban. Tornáztatom, meg hasmasszirgálok, de nem jön semmi, csak kiabál. Kép Délután meguntam a balhét, és benyomtam egy Elvis-CD-t, Annácskát a vállamra kapva táncikáltam körbe a szobát, Apa halálra röhögte magát, de a gyermek elaludt... Kép Viszont most megint felébredt, és már megint ordít, sebaj, majd Apa foglalkozik vele...

Andy,
Márk nagyon édes, mekkora haja van!!!! Kép

Gömb,
szörnyû lehet ez az éjszakai élet! Nem irigyellek...

Kakukk,
gratula a vásárláshoz!

Én is vásároltam hétvégén, persze csak a Skáláig jutottam el, de ott legalább Kenguru Gold-os cuccokat árulnak, vettem is egy annnnnnnnnnyira édes darabot, muszáj megmutatnom:

Kép

Pussz, megyek gyereket csitítani
Franyó
franyo
 
 


Sziasztok!

Andy,
micsoda hajasbabad van! Kép

Zsuzsi,
nagyon edik a kepek. Kép Mar hogy tartja magat Miki. Kép

Miszike,
Jobbulast Bekinek. Most mar minden rendben a konnycsatornajaval?

Kakukk,
tok jo, hogy nektek igy bejott a Borze. Kép En iden mar nem vallaltam be, a tavalyi tapasztalatom alapjan. Kép De tenyleg jo, hogy ilyen ugyesen vasaroltatok! Kép

Kangi,
otletem sincs a napirend megvaltoztatasahoz. Kép

En meg ma delutanra hazisarkany lettem. Kép Nem sokszor tudok kimozdulni itthonrol, es neha elkap az irigykedes a ferjemre, aki tok nyugodtan eljar szorakozni a haverjaival, mint ma is. Mar elment es majd csak ejfelkor jon haza. Ha esetleg el is megyunk a baratokhoz, Zsombi tok nyugos, paromnal soha nem nyugszik meg, igy en hurcolaszhatom a gyereket egesz este a kezemben (ha leulok, akkor meg ordit), mig parom meg vigan dumalgat mindnkivel. Most meg lelkifurdancsom van, imadom a gyerkocot, es megis ilyen gondolataim vannak. Kép PArom mindezek mellett mostanaban baromi sokat dolgozik, alig van itthon vagy ha itthon is van, akkor is dolgozik, igy megintcsak nem tudom rahagyni a gyereket. Aaaaaaaa, elegge kitort rajtam a depi. KépKép Nalatok hogy megy ez?

Gombóc
gombóc
 
 


Gomboc,
Teljesen normalis, hogy igy erzel, nincs osszefuggesben a gyerek irant erzett szeretettel! Neha a parod kezebe nyomhatnad a gyereket, es lelephetnel 1-2 orara. Azzal meg ne foglalkozz, hogy nala sir Zsombi, hagy szokjak egymast! Neked is szukseged van egy kis kikapcsolodasra! Amugy en is depizek rendszeresen, mert nalam mar a kikapcsolodasnak szant "lelepes" minimum egy gyerekkel tortenik, mert azert harmat megsem hagyhatok ra!

Franyo,
Micsoda kis balerina-ruha! Megintcsak feltennem a koltoi kerdest: miert nincs nekem lanyom???
A Skala nem tul draga? Amikor otthon voltunk beneztem, de nem tudtam semmit sem venni, meg ajandekba sem egy ismerosomnek, mert az arak a plafont verdesik!
Jok lehettetek ELvis-re tancolva! Miki ujabban mar csak cicin alszik el, vagy hozzambujva cumizva!

Horvatorszagbol lehet, hogy megsem lesz semmi! Dani annyira idegesitoen viselkedik, a ferjem meg semmit nem tesz az ugy erdekeben. Ha nekik nem fontos, akkor nekem sem az. Pedig mar vettem Gyurinak vizben-maszkalo-gumiszandalt is! Kép Kép Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!

Ja igen, nektek nem meseltem anno, csapkod homlok utemesen...
Negykezlabazas: a 29. heti UHn Viola meg bekesen keresztbefekudt a pocimban, erre dokibacsi mondta, hogy naponta par percre csinaljak ugy, ahogy a muzulmanok fohaszkodnak Allah-hoz, es (homalyos tekintetem latvan) el is magyarazta, hogyan tegyem :-))) Ezt muszaj volt megorokiteni :-)))
Ugy tunik, nalunk hatott, mert csutortokon a manualis vizsgalatnal talalt lent egy fejet :-))) Gyorsan lekopogom, remelem nem csak bemutatonak szanta a csajszi, mert mindig osszevissza rugdos meg dudorodik, en eszre se vettem, hogy befordult :-)

Kertiparty: :-((( minden egyes emberert, akinek nem jo, sorry, de gyorsan kellett dontenunk.
Eleg sok mindent kell most elrendezni par hetben, parom doktoranduszi szigorlata, szulinapi buli, anyamek latogatasa... aztan meg mar lassan (remelhetoleg) jovok Hozzatok :-)))

Na megyek kicsit vizszintbe, tok jo volt a borze, vettem egy tomott szatyor rucit, csak majdnem a pocimig koptak a labaim...

Minden szepet s jot! :-)))

Kaska
kaska
 
 


Brr, rossz éjszakánk volt! Mármint nekem, ded alukáltKép csak 10X10 perceket. Este egy nagy büfivel kijött csomó tejci, utána álomba ájult, de egykor persze ordibált, hogy éhen hal. És 4-ig szopizott a fent említett pihenõkkel
Család nagyja ma elhúzott az állatkertbe, így pihentem én is 1 jót.

FranyóKép
Rontásos sztori megvanKép Sirály, h Andrist idézzemKép Engem is okítottak már, h prevencióként baba csuklójára piros pertlit, vagy legalább a babakocsiba elrejtveKép

Adatok: Andris 1994.05.07.
Zsuzsi 1996.06.18.

Judóval találkoztam kb 2 hete, nincs ideje internetezni. Hunor gyönyörû és nagy baba. Maci hiánya nekem is feltûnt!

KangiKép
Úgy nézem, h lábujjhegyes babushoz van szerencséd! Zsuzsi volt ilyen, még mosogatni sem lehetett, amikor kegyeskedett aludni, és fél óránál nem aludt többet. Éjjel meg 2 volt a csúcs. De elmúltKép valamikor fél éves kora körül, de most is kicsi az alvásigénye. Andris bezzeg csak akkor ébredt fel, amikor az ágya alatt is porszívóztamKép, most is mormota. Julka a kettõ közöttKép
Próbáljátok ki a masszázst szerintem is, nálunk Apa maszíroz locsi elõtt, Julka kéjesen élvezi és lenyugszik. Locsi is apáé, öltöztetés is, én meg csábosa, fedetlen keblekkelKép várom a leányzót.

ZsuzsiKép
kösz a tejci biztatást. Kukás kép szupi, benevezheted óriásplakátnak majd, ha elindul a hazai szemétszétválogatási kampányKép

GombKép
Gyere gyakrabban! Jobb szopi közben lehet olvsni, bal szopi közben írniKép avagy fordítva!

Urszila
urszila
 
 


Kép látsik, h egykezesen, szopi közben írok, bocs a hibákért!
urszila
 
 


KaskaKép
KépKép fejenállós! Nekem is va ilyen zoknim!Kép

Urszila
urszila
 
 


Kaska,
Remelem legalabb Mekka fele hajlongtal!
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Gomboc: ferj nalunk detto, rengeteget melozik, kb reggel 8-kor megy el, este 10 korul jon haza. Hetvege max annyiban jobb, hogy itthon melozik.Kép Szerencsere Lacko tok jol elvan nala, de megsem lephetek le, mert mire beerek a varosba, fordulhatok is visszaKép Neha en is kiborulok, most epp penteken....Kép

orsoly

Ps vigyorgos kepet apaval ma feltotltetem a geprol es felteszem ideKép
orsoly
 
 


Sziasztok!Kép

Megvolt az esküvõ. Azt hittem, megõszülök a végére. A terveimbõl semmi sem lett, kiderült, hogy mégsincs kerthelyiség, ahová a kiscsajt kitehetném, terem zsúfolt, zajos, és helyenként füstös volt, úgyhogy Annát evakuáltam, és elszállítottam az egyik nagyihoz. Aztán hazarohantam egy üveg tejért, beadtam anyósomnak, és imádkoztam, hogy a gyerek elfogadja, ha nehezen is, de megitta üvegbõl! Az én lányom! Aki eddig még az üveg látványától is borzongott. Visszavágtattam a vendéglõbe, rohangáltam 8-ig Malacka után, aztán elmentünk a macáért meg nagyiért, elszállítottam õket a mi kuckónkba, megetettem, elaltattam a gyerkõcöket, és visszamentem kissé kapatos uramhoz. Aztán éjfélkor haza, utána anyósomat is hazafuvaroztam, (azt hiszem, igényelni fogok egy "Taxi" feliratot a kocsiraKép) majd ágybazuhi. 6-kor kelés, mert mégsem hagyhattam ki a börzétKép.
Gyermekek a kissé másnapos édesapára maradtak. Mikor harmadszor hívott fel csak az öltöztetés ügyében, és megkérdezte, hogy akkor a kikészített ruhákat milyen sorrendben adja a kölkökre, feladtam, és hazaviharzottam megmenteni szegény kicsikéimet. De így is jó sok ruhát sikerült összeszednemKép.
Na megyek, megpróbálok visszaolvasni, nem lesz könnyû, annyit írtatokKép
pusz
Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

köszönjük szépen az érdeklõdést és a sztorikat, úgy tûnok továbbra is hogy semmi baja se lett Emmának. Rossz mint eddig, eszik, éjjel aludt, se púp se kék folt sehol. Pedig komplett hátra szaltóval esett le az ágyról, hanyatt indult és hason kötött ki, átfordult a feje körül. Nagyon mehetnékje van, de még nem tud magától mászni s ejárniKép, és így most nagyonkell vigyázni rá, mert gondol egyet, elengedi magát és szabdesésben zuha elõre vagy hátra az ölünkbõl.Kép

Miszike!

Hogy miért nem elõbb írtad hoyg anpozóból nagyobb kell.Kép Most vettem egy 80-as napozót (Emma 71 cm) és épphogy be tudom gombolni rajat.Kép
Könnycsatorbna átmosás nálunk is volt, mert Emmának egyfolytában könnyeztta szeme, kb 8 hetes korában volt, na 1 napig nem könnyezett utána, aztán meg ugyanúgy mint addig. Hát mivel neki nem gyulladt csak könnyezik, így én nem vittem vissza, remélem elmúlik magától.

Gombóc!

Hát nálunk a férjem nem jár el szórakozni, az Emma elõtt sem volt egy eljárós típus, de még így is kiborulok néha, mert a munkából 6 körül jön haza, és addig egyedül vagyok Emmával, és néha elegem van mert egész nap olyan hisztis. És még szerencsém van mert tavaly nyáron úgy dolgoztak hogy minden második héten külföldön volt (autóverseny, gépészmérnök), de idén elég gyér a versenyszezon, így itthon van, csak párzsor fog elmenni, de már ettõla pár alkalomtól kivagyok elõre és szervbezem hogy ki jöjjön akkor ideKép

Franyó!

nagyon tetszika napozó!!!

zsuzsó!

Hát ez szörnyû, láttam a hiradóban, de eszembe se jutott hogy valakit érinthet az ismerõsök közül.Kép

manó+Emma (aki épp tegnap volt 7 hónapos, amikor lepottyant, apja azóta kis ütõdöttnek hívja)

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Halihóóóóó!

Megvagyok ám, csak nyakig a gyerekezésben. Már 2 napja ovit csinálunk Timinek a kert egyik lekerített sarkában, mert sajna a kertünk még nem gyerekbiztosKép A kiscsaj kapott homokozót, ugrálóasztalt és pancsizóvárat. Remélem, ennyi leköti egy darabig õizgágaságátKép Ja és magunkat megleptük egy hintaággyal, azóta egyikünknek sincs kedve dolgozniKép

Csucsuka, köszi a hiányolástKép, az extrajó gyerekeidért meg még mindíg iríííígy vagyok.
Az ebédlõs sztori nagggyon tetszettKép

Kangi, nekem mindkét lányom úgy viselkedik, mint a te Julcsid, szidom is folyamatosan a Mindenhatót, hogy miért is babrált így ki velem. Írni is azért tudok mostanában egyre kevesebbet, mert Zsebi beszüntette a napközbeni alvást (Timinek hiába magyarázom a lábujjhegyen járást és a suttogástKép), sõt tegnap éjjel is faxnizott. Nálunk sajna még a 1,5 éves nagylányom se hajlandó délután másképp, csak elsötétített szobában aludni. (Egyedüli alternatíva a mozgó autó a popsija alattKép) Gondolhatjátok, hogy robogok egyik gyerektõl a másikig, hogy egymás alvását ne zavarják, ami persze soha nem esik egybeKép
Szóval, ha valakinek van egy-két jó ötlete, én is szívesen veszemKép

Zsuzsó, örülök, hogy az ijedtségen kívül nem lett komolyabb bajotok a fránya tûz miattKép

Zsuzsi, szerintem ne legyél olyan biztos benne, hogy a lányod nem bukna a kisautóra. Az én Timim csak az autókra gerjed, még ölre is megy érte a fiukkalKép
A lánytestvérek meg valszeg a ruhákon fognak hajbakapni pár év múlvaKép A férjem már el is kezdte a spórolástKép

Kakukkfû, nagyon ügyik vagytok, hogy sikerült kihasználni a börzétKép Engem riaszt a tülekedõ tömegKép

Franyó, nagyon csini a kiscsaj rucijaKép A Skálába én be sem merem tenni a lábam, nehogy elcsábuljak valamire, mert issszonyú drága.
Szégyeld magad, hogy nem jegyezted meg pontosan a rontáslevételt, most mi lesz szegény szemmel vert Zsebimmel?KépKépKép
Kenguru: nekünk Hauck van, 10 kg-ig jó és veheted elõre, hátra, gyerek fordulhat benne ki vagy be, szóval univerzálisKép És csak a fejtámaszt kell a megfelelõ helyre tépõzárazni. Tavaly a Megatoysban volt 10000 ft.

Gombóc, ez az érzés nálam dettó elõjön, ilyenkor a férjem fogát összeszorítva elvállalja a két csemetét és elzavar itthonrólKép Õ is tudja, hogy csak így leszek megint használhatóKép
Most is õ pátyolgatja mindkét dedet, hogy netikézni tudjakKép

Na megyek és felváltomKép

üdv
Momo és a csajok

Itt egy pancsizó boszorkányKép
Kép


Momo
momo
 
 


Zulu!

Az esküvõvel mi is épp így jártunk áprilisban, Emmát negyed óra után szállítottam az unokatesómhoz.Kép

De jó hogy még volt erõd börzézni! Én nem tudtam rászánni magam, mert azt tudom hogy csak 8-ra érdemes oda menni, és mivelk az etetõszéket múlt héten beszuereztük így nem volt indokom felkelni, pedig nekünk sem ártott volna pár jó kis ruha.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Mire beért a szobába a felmentõ sereg, ez a kép fogadottKép
Hát nem tündéri ez a pasi? Kár, hogy szoptatni nem tudKépKépKép
Kép

Momo


Momo
momo
 
 


Csajszik Kép
köszi a tippeket. A masszázs majd megpróbálom. Ma a következöképen zajlott a délután:
1. összesen 4x evett (mostanában ezt csinálja, + az esti szopika)
2. az uccsó szopi fél 6-kor volt, elötte kb. fél 3-tól aludt! Anyuéknál, velem együtt (fekve szopiztattam, de én sajna nem tudtam elaludni, viszont nem ébredt fel, mikor felkeltem mellöle. Tán mert hüvös és sötét volt??!!!).
3. kajcsi elött pocimasszázs volt, mert kivételesen nem tojta össze magát álmában Kép
4. kajcsi után már ébren volt
5. negyed 8-ra értünk haza, ö tök csöndben, nézelödve, fürdéskor elnyúlt a kádban, úgy élvezi Kép
6. utána öltöztetéskor (föleg sapka) ordiba indul. Szál bodyban, sapiban, hálózsák nélkül felvettem
7. cicire tettem, ott pedig egy darabig csend volt, aztán feszengés, nyávogás
7/a. sapka levesz
8. áttettem a MÁSIK cicire, abból tán jobban jön a kajcsi
9. ott is feszengett
10. vállra vettem, megnyugodott
11. kiságyába tételkor nyávogott
12. visszatettem cicire, és leültem Babanetezni
13. feszt nyávog
14. vállra vettem, és Momot meg Zsuzsit olvastam, örülve, hogy nincs két, esetleg három ugyanilyen szerkezet a lakásban
15. ott elaludt
16. ágyába tettem, de a hálózsáknak csak egyik vállpántját tudtam begombolni, meg becipzáraztam az oldalát. Idö: 19.55
17. azóta csend van

Nem gáz a résnyire ablaknál sapi nélkül? Mondjuk 50 fok van ... Csak mert olyan hajasbaba, azért kicsit aggódom ...

Momo Kép
párod királyfi jellegü, Zsebi innen nézve tök hasonlit Julcsira, a feredözö banya meg ennivaló Kép

Zsófi Kép
kérek mán egy kis DNS-t a férjedtöl. A csendesgén érdekelne Kép Mondjuk szavam nem lehet, mert Julcsi amúgy egész nap csöndes ...

Zulu Kép
ügyi voltál az esküvövel ... de az éjszakai bolyongásért nem irigyellek ...

Manó Kép
úgy is van, szervezz magad köré társaságot! Nem ám bedepizni!

Gombóc Kép
pedig muszáj odahagynod néha Zsombit! Különben késöbb sem fogsz tudni megmozdulni nélküle, és az nemcsak neked, hanem neki is rossz lesz!!! A férjednek meg muszáj kikapcsiznia, de ne aggódj, Zsombi hamarosan átalussza az éjszakát, és elmehettek pl moziba együtt. Addig kezdj el megbizható babysittert keresni!!! (... én a húgomat fütöm, de ö csak hétvégén ér rá, mert még általánosba jár, akkor meg ugye mi a hegyre megyünk)

Urszila Kép
a ma délután történtek a te álláspontodat látszanak alátámasztani ...

Franyoooooo KépKépKép
cukibokréta a ruci! Nyám-nyám! Kép

A ded azóta is alszik. Megyek, irok egy örömódát és elö is adom Kép Nem, inkább eszem egy falást ...

Pussz
Kangi + félvállas sapkátlan Julcsi
kangi
 
 


Csajok!

Vessetek meg , de Dodo rövid ujjú bodyban, ujjatlan rugiban, vékony kistakaróval alszik nyitott erkélyajtónál.
Nálunk 26-27 fok van jelenleg. Igaz éjjelre a redõny tök sûrûre lehúzva, mert Bence másképp 5-kor ébredne.Kép

A nyûgösség. nem evés a melegtõl is lehet, meg ha túl van öltözteteve a baba attól is.
Én télen sem adtam rá sosem sapkát, pedig nem fûtöttek.

Az evés körüli hiszti nálunk is fennáll. Három szívás, ordít, másik cici szintén három és ordít.Kép
Ezért én (lehet hogy rosszul teszem) de napjában többször megkínálom kb óránkét.
De volt már olyan is, hogy próbálkoztam, majd 10 perc múlva ordított, hogy õ mégis éhes ám Kép

Gyönyörûek ám a babócákKép

Most megyek, majd holnap jövök!
Lehet, hogy csak éjjel, ha megjött apukaKép

Mindenkinek jó éjszakát!

Myssina!

Ugyanolyan ágynemûje van Dodónak, mint Szilárdnak, csak zöldbenKép

Heni
heni1979
 
 


Kangi,
Miki mar akkor elkezd sirni, amikor kiveszem a vizbol, es nincs is szivem "vacogtatni" es orditva oltoztetni, meg kulonben is, kell egy kis tapi, ugyhogy ilyenkor bebujunk egybol az agyikoba, es szopizunk egyet. Kb. 5 perc, es megnyugszik, megmelegszik, es jo kedvu lesz, akkor mar nem veszi zokon az oltoztetest sem! Persze este minden mas, akkor sokkal nyugosebbek a gyerkocok!

Sutottem sajtos rudat, meg is ettem egy fel tepsivel...most meg lelkifurkam van...na de most man mindegy!

Nem tudom milyen mutacio zajlott itt a tavasszal, de a heten mar a masodik akkora darazs repul be, amekkorat eletemben nem lattam. Semmitol nem tudok annyira megijedni, mint a nagy repulo rovaroktol, foleg a darazstol! Megmagyarazhatatlan modon panikba esem, pedig ram nem jellemzo! Berohantam Mikivel a haloszobaba, becsuktam az ajtot, es ki se mertem jonni legalabb egy negyed oran keresztul!

Valtozatlanul rossz kedvem van! Csak ez a Miki gyerek tud megvigasztalni! Olyan szep, es ugy imadom, amikor szopizik, es gorcsosen kapaszkodik a melltartomba, vagy a polomba!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Kangi!

Télen én is adtam Emmára sapit fürdés után, és egyszer elaludt úgy, és reggel pont jött a gyerekorvos, és meglátta...hát elég rendesen leszúrt, szerinte szobában sose kell a gyerekre sapka, mert érzékeny lesz a füle, ha mindíg melegítve van.

Heni!

Emma szintén leeresztett redõnynél alszik 1 rövid ujjú bodyban, az ablak ugyan nem teljesen, de nyitva. És így is 27 fok van.Kép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


KAngi
Az esti nyüg nálunk is divat. Ma is ment, és tuti a fáradtságtól. Eldajkáltam kicsit Szilárdot, ami azt jelentik, hogy aludt kb 10 percet. Ilyenkor már rutinból tudom, hogy ha leteszem az ágyába (hátára), akkor kicsit felélénkül. Letettem, felélénkült, felvettem, és simán jólakott, feszengés nélkül. A végén már aludt. Hasratettem az ágyába, és alszik. Kép

ZsuzsiKép
Szilárd új edzéstervet kapott, amiben gyakrabban szerepel a hasalás. Kép Õ is kapaszkodik a polómba...
Mióta Szilárd megszületett, átalakulván anyatigrisé, allergiás vagyok a bogarak közelségére. Merné megkörnyékezni bármi is a fiamat.Kép

HeniKép
Az egy pólya volt, kaptam, és aggódtam, hogy semmire sem lesz jó. Hát még is jó lett. Most ez a hempersõje, már ha tudna hemperegni, mert csak a hátonfutás megy még. Kép

Momo
A pancsizó boszi nagyon édes.Kép

reggeli kép:
Kép
délutáni
Kép

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?