Új privát üzeneted érkezett!

Ja, a molyok benyakalták a domestost, vagyis végülis az ecetes vizet, meg is döglöttek szépen.

Viszont most meg tücskeink vagy sáskáink vannak, minden nap 2-3... :shock:

Fontolgatom, hogy belépőt szedek és mutogatom az állományunkat... :? :)

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


szóval szerették a domestost :shock:

még mindig itt ülök, nincs ovis zsák(fáj a fejem, szemem, orrom...stb)
ez egy akkora nagy kib**ás ez a pollen sz*rság.Tegnap vettem illóoaljokat, meg grapefruit+echinacea cseppeket(immunerősítésre), meg a gyógyszerem, de semmi javulást nem látok.Tegap este jött egy nagy szélvihar, kimentem a teraszra, bár ne tettem volna, olyan roham jött rám, alig bírtam elaludni aztán(szagolgattam a kis illóolajos rongyomat :roll: )

Leventéről sajna nem maradt zsák, mert nekik nem kellett vinni, adtak nekik.

Sáskáink nekünk is vannak :wink:
Belépő :lol: :lol: :lol:

"Meleg van, dagi vagyok, folyton pakolok, takarítok, mégis olyan disznóól van, hogy szörnyű... "
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



[/b]
vas
 
 


Most rendeltem meg ezt a cd-t a kiskölköknek, mert már meghülyülök a "mókusa, mókuska..." címűtől a kocsiba :wink: :wink:
http://www.bookline.hu/control/producth ... 59&type=62

na, megyek tényleg
vas
 
 

 
 

Sziasztok!

Én nem is írok. Rita mindent leír helyettem. :D:D:D
(Csak nekem nincs vasaláskönnyítő Bocicsokim... :(:D)

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Beszti, már nekem sincs, de este egyedül leszek, ezért be kell szereznem a vasalskönnyítő és a férjhiányfelettibánatenyhítő adagot is.:D

Szegény Ildi! Nekem csak a szemem viszket időnként, de az is pocsék, el tudom képzelni, milyen szenvedés ez neked!

De ne nevess a nyomoromon légyszíves! :)

Beszti, te meg dagi már nem is vagy...

Szeptember 1-től befejezem a garázdálkodást (vagy ezt már mondtam??), így a helyi bolt forgalma jelentősen vissza fog esni (meg remélem a súlyom is).

Nem vasaltam...:( Majd este....
Megyek játszóra, öt gyerekem lesz!

Pussz!!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Még valami: Mit szólntok egy ikeázáshoz szept 3-a után??

CSAK 1 GYEREKEM LESZ délelőttönként, és a metró is jár már asszem... Nos????

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Rita!

Nekem OK :):), de szigorúan csak de. jó, mert 1 körülre gyerekekért kell mennem. Bár még nincs lefixálva, hogy mennek-e mindennap oviba, vagy csak 3-szor hetente.
Úúúúú, azért vannak ám hurkácskáim rendesen. A pocimat is jól körülöveztem úszógumival...
De egyenlőre további fogyira nem is gondolok, majd ha isiznek-oviznak, mert egyenlőre, hogy mindennap főznöm kell, nem tudok nem enni. Kétfelé meg főzni nem tudok.

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Ildi!

Érdeklődésképpen beleolvasgattam a topik elejébe, és hát fantasztikus, hogy mekkora volt a változás nálad. :):) Én ugye már csak a mostani szupi állapotod láttam, ott a pár kiló már nem annyira jelentős. De az első képeidhez bámulatos.
És egyébként neked a hasadon mennyire látszik a korábbi súlyod? Mennyire lett feszes?

Gabinál is hasonló a helyzet, tényleg nagyon ügyesek voltatok!

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Beszti, az én hasam totálisan nem feszes :lol: :lol: :lol: , sőt , inkább a lógó, löttyedt kategóriába tartozik, ja, és csíkos is :lol: :lol: :lol: :lol:
De sehol máshol nem látszik a nagy súlyveszteség, nem lóg a bőröm a felkaron(ált. ott szokott még), csak a poci löttyös :lol: :lol:
Azért a szupi állapot az túlzás :roll:

Rita, nem nevetek rajtad, csak édes volt az a mondatod :wink:

Natasa épp mássza a székemet. :D
Ma megmentettem az éltét megint(a nyitott ablakban volt, ami elég magasan van) :shock:
Kicsit megállt a szívem

Ikea tali nekem is okés, Olivér is csak 1-ig lesz ovis,úgyhogy a déleőttök nekünk is jók

éppen meghülylni készülök, na,mindegy, hosszú.............

sziasztok
vas
 
 


ja, összeszedtem magam, és megvarrtam az ovis zsákot :D
vas
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk Szentesről!!! Később, mint terveztük, mert elvileg már kedden jöttünk volna, de több ok miatt is maradtunk, és így tegnap késő este érkeztünk :)

Nagyon jó volt minden, majd mesélek sokat!!!

Most a kisebbem alszik :D Sokat erősödött és ügyesedett, és írtó akaratos ám, mi lesz még itt...

Oviszsák, te jó ég! Nekem van egy valamilyen a szekrényben, remélem jó lesz!

Nekünk hétfőn lesz a szülői :)

Megyek most, amint tudok írok!!!

Puszika!

pgaboka
 
 


megint egy nemalvós éjszaka :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
vas
 
 


Jajjj, Ildi, szegénykém!!!

Nem is tudom, mit mondjak... Hátha javul az idő (a te szempontodból)...

JOBBULÁST!!!!!

(Meg próbálj aludni nappal!)

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Sziasztok!

Nem tudom, hogy hiányol-e még valaki.

Sajnos teljesen letérdelt a számgépünk. Tegnap este keltette a párom életre.

Jól vagyunk. majd írok többet de most gyors ebédfőzés, du. meg elszaladunk egyet lubickolni.

Rita!

MI IS VOLTUNK CSESZNEKEN. bASSZUS, HOGY NEM TALÁLKOZTUNK. jAJJ, DE SAJNÁLOM.

Egyébként, nyugi, már el ifeljtettem a Győr témát, dehogy haragszom, szerintem amúgy sem voltunk itthon akkor.

Majd jövök bővebben este vagy holnap.

Sziasztok: Márti
mártus
 
 


szevasztok!!!!!!!!! :D :D :D

igen, Rita, talán javulok az esőtől :roll: , de már annyira elegem van belőle, hogy most már veszek valami hisztaminos orvosságot.
Egyszerűen nem bírom tovább.
Éjszakákon át fennt vagyok, csak fújom, fújom az orrom, semmi nem jön, be van dugulva, tiszta seb...stb

vettem egy olyan orrkenőcsöt, ami védőréteget képez(de nem nálam) az orrnyálkahártyán.Ja, ku**ára nem :evil: , 1500-ért 5 gramm, meg már nem is tudom mennyi sz*r természetes dolgot vettem, de sajna semmi változás.
Asszem jön a gyógyszer.
Ha az sem,akkor meg van egy fül-orr-gégész ismerős, elmegyek hozzá.
**sz kivan.
Bocs, hogy ilyen ordenáré módon beszélek, de ez nagyon gáz, a tavalyi, tavalyelőtti piti volt ehhez képest.


Márti, dehogynem hiányolunk :wink: :wink: :wink:
Mi van a kaálival,??

Gabi, szia itthon!!!
Írj, miket csináltatok!!!!


Motiot, megvan már az időpont????????????



mennem kell, majd jövök.
vas
 
 


ja, tegnap este ültem egy ilyen 4 milkós Yamaha motoron :lol: :lol: :lol:


állati volt :D (soha nem ültem még motoron, leszámítva ifjúkoromban egy simót)

Kép
vas
 
 


Ildi, értelek én. Nekem most csak egy kicsit nehezebb éjszakám volt, a tiédhez képest ez is leányálom, mégis tök kába vagyok. Meg az emlékeim is elég élénkek még a nemalvásról. Tetézve rosszulléttel.. Akárhogy beszélhetsz! :wink:

Orosság!! Néha muszáj!

MÁRTI!!!!
Ne legyél szamár!!!!
Hogyne hiányolnánk!!

Nahát, hogy mi mindig egy helyen vagyunk csak nem tudunk róla!! :D Egyszer majd csak összejön! :)

Gabi, te is mesélj!

Motiot, megmutatod a bébi helyét?? Megvan már? Utolsó napokhoz drukkolok, nagyon... lelkierőhöz, türelemhez....

Megyek, mert kicsit lakásátrendezek, teregetek, pakolok, főzök satöbbi, de írjatok, mert benézek!

Pussz!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Ildikém...:)

Komolyan mondom, már semmin nem csodálkozom...
Egyik hétvégén repkedsz, aztán végigmulatod az éjszakát, moci... :D :D

Mi jön a következő hétvégén??

Évnyitó után ejtőernyőzni fogsz?

Délelőtt beszoktatod Olit, aztán egy kis quadozás??? :)

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Rita, :D :D :D
aha, a quadozás is remek lehet :wink:
Ejtőernyőznésből sajnos kimaradtam, mert mikro H-o.-ban voltunk, éppen Olival voltam terhes, és nem igazán vállatam be.
De a többiek ejtőernyőztek, motorcsónak húzta őket(persze én a mocicsónakban ültem :wink: :wink: )
De frankó lehetett az is :D :D (mármint szállni a tenger fölött)

megjöttünk a gy.tárból, megint 2ezret otthagytam(szerintem már a 10-esnél tartok, semmi javulásal), vettem orvosságot, meg gy.tári mentolos orrkenőcsöt(fú, bekentem, nagyon ütős a menthol), meg kinder luuf balzsamot, az éjjel baby luuf-ot tettem a hátamra, valamivel jobb volt, mint anélkül(végüliscsak másfél órát voltam fennt tegnap :roll: )

Motorozás ellen mindig tiltakoztam, néha az uram kitalálta, hogy jó lenne neki egy, de én nem támogat(nám)(tam)
Erre tegnap jöttek barátaink ezzel a csodamasinával, nem hagyhattam ki, hogyne próbáljak ki egy ilyen csúcsjárgányt, háááááááááááááááát, baromi jó volt.
Leszálltam, és mondtam, hogy mi is vegyünk egyet :wink:
(na, majd ha kirepülnek a gyerekek, 50 évesen veszünk egyet, aztán egy szál motorral, bőrruciban végigjárjuk Európát :wink: :wink: :wink: )

pusz
vas
 
 


Először úgy olvastam, hogy egy szál bőrruciban... :lol: Az is jó lehet végülis, de ha van alattatok motor, az még jobb...:)

Hááát, csak bámullak, mi mindenre rá lehet téged venni! Én legjobban a saját lábamon szeretek menni, esetleg autó és vonat. A repülő már extrém sport... Mármint az utasszállító. Egyebek nekem egyenlőek lennének a halálommal a fel/rá/beszállás percében.:)

Ezt tervezem én is (egy kéthónapos gyerek anyjaként :oops: ), hogy amikor a gyerekeink már nem velünk akarnak nyaralni, mi még fiatalok leszünk, és kettesben utazgatunk.:)

Bár ha magunkat nézem, ez mégsem valószínű, esküvő óta (is) majdnem minden nyáron nyaraltunk a szüleimmel, tesóimmal együtt is. Szóval mi még nem koptunk le róluk.. :D

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Sziasztok!

Visszaolvasni, még nem nagyon bírtam, de a képeket láttam és csodaszépek a gyerkőcök!! Szirom a hűtő nagyon tutin néz ki.

Ildi, sajnálom az allergiádat! :( Meg, hogy nem alszol... Napközben pihizel azért? A motor nem semmi amin ültél! Még én sem ültem, de kipróbálnám. Oviba szoktatást mikor kezditek?

Visszajöttünk a Balcsiról, kicsit késöbb mint terveztük. Nagyon szupi volt, bár a rossz idő nem került el bennünket sem. Andris pancsolt nagyokat meg homokozott, néha reklamált ha a lába nagyon homokos lett. :D (tisztaságmániás szegénykém... :D )

Amúgy már múlt hét közepe óta itthon vagyunk, csak nem tudtam jönni mert kész gáz van az építkezésnél. :( Eddig minden tök tutin ment, csodálkoztam is. Erre a felső szinten rosszul raktak fel 1 falat, oda ahová nem kellett vna. A párom még aznap este lebontotta, szerencsére még nem kötött meg és a téglák sem vesztek kárba. Másnap meglátván ezt a kőműves megsértődött, hogy hozzányúltunk a falhoz és hazament. :shock: A kivitelező nem tudta meggyőzni, hogy maradjon. :shock: :shock: Ja és ő (a kivitelező) meg elutazik 2 hétre nyaralni. Mától számítva. Képzelhetitek mennyire kivoltunk, hogy már megint áll 2 hétig az egész...
Végül ma kijön egy új kőműves és megnézi. Falazás már alig van, már a tető jönne... Így egy ácsot is szereztünk, ő is ma jön megézni. Remélem holnaptól már dolgoznak.

Most ennyi, szép napot!
mira80
 
 


Sziasztok, ma sehol senki??? :shock:

Mira, jjjjaaaajjjjjj, ez nagyon kemény!! Remélem, az új kőműves nem lesz ilyen mimóza, és hamarosan készen lesz a házatok! Ha minden a tervek szerint halad, tudnátok még idén költözni??


Ildi, Beszti, iskolakezdéssel hogy álltok?
Zsolt ma vette ÁT (szerencsére nem meg-) a könyveket, de minden más még hátravan... Füzetek, borító, és legfőképp: a rendrakás a gyerekek szobájában.

Megyek is... :?

(Épp egy nagy projektben vagyok, ha sikerül, majd elmesélem.:))

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Sziasztok!

Rita, igen az eredeti terv az lett vna, hogy karácsonyra beköltözünk. Csak az alsó szintet tesszük lahatóvá. De így nem tudom mi lesz... :(

Milyen projektben vagy?
Izgi lehet a sulikezdés.... Merre laktok?
mira80
 
 


Hali!!
Hú, Mira, ez tényleg gáz.
annyira barom az összes szakember, mi??? :roll:
jól elbarmolták ezt most nektek :evil:

Rita, nekünk már mindenünk megvan, 2 hete befejeztem a lista(év végén kaptunk egyet,miket kell venni) bavásárlását, így már csak a könyvek hiányoznak.
De a tizenvalahány forintos füzeteket már mind felvásárolták addigra, így az 50-60 ft-os mesefigurásat kellett megvenni(SpongyaBob, Karib tenger...stb :lol: :lol: )
Könyvek csak jövő héten lesznek,akkor kapják meg (az ingyér kapók) :wink:
Miylen projektben vagy??
5. gyerek?????????????? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Tényleg, mi van a suliddal?
Az összes vizsgádat befejezed már?
Kezdődik a második év?

Képzeljétek, amit vettem orvosságot tegnap, baromi jó, és, aludtam éjjel :shock:
Egyszer ébredtem csak meg, és kifújtam az orrom, bekrémeztem, és aludtam tovább.
Meg bekentem magam este kinder luuf-fal, de jó volt.
Nagyon kellemes a menthol, kámfor......
Úgyhogy csak nem patkolok el, kibírom még ezt a cirka 1,5-2 hónapot. 8)

Ma meg kertészkedtem, kiszedtem egy nád-fű- féle valamit(úgy utáltuk), aztán átültettem a helyére 2 kicsi bokrot, de még kell odavenni valamit.
Közben beleszállt a hajamba egy darázs :shock: , jujjj, elkergettem gyorsan, tök fosok tőlük :|

Rita, ti is már terveztitek az öregkorotokat??? :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mi már kinéztük, hogy Tokajban fogunk lakni egy öregek otthonában, (mellette van egy jó kis borospince), amelyikőnk még tud menni, az minden nap lemegy borért :wink: :D
A másik meg fennt várja a tolókocsiban :lol: :lol:

Ja, Tokajról csak annyit, hogy megyünk borfesztiválra októberben :D :D
Tök várom már :!:

na, pusz
vas
 
 


Hahóóó!!!

Vagyok én is, csak így a vége felé kicsit el vagyok havazva, na meg fáradt is vagyok mindig. Ábel is hisztis, szóval .....

Rita, gyönyörüek a gyerköceid, szépek a képek a nyaralásról!!!
Projekt??? :D :D

Mira, micsoda emberek vannak! Erre szoktam mondani, hogy nagy az Isten állatkertje!! :wink: De azért kitartás, majd csak készen lesz a ház, remélem az új mester nem ilyen kis mimóza! :wink:
Fogyit csinálod?
Ildi, örülök, hogy jobban vagy az allergia miatt, hála Istennek mi nem vagyunk azok, legalábbis eddig még nem jött ki senkin a családban. De nagyon szar lehet, az biztos.
Darázs: Ábelt a múlt héten csípte meg két helyen, beszállta a pólójába és a hátán megcsípte a rohadék, de bele is pusztult, mert otthagyta a fullánkját potrohostul :twisted:
Nem lett belöle semmi baj, mert nem ment bele a méreg a sebbe, azonnal kiszedtem a fullánkot.

Márti, jó , hogy jöttél kicsit, azért most már jöhetnél sürübben ( bagoly mondja verébnek :wink: ) Kaálival mi van???

Én ma voltam ctg-n, minden okés, Áron mocorgott, meg aludt is, szép szabályos idöközönként voltak elég jó méhösszehúzódások, dokibá mondta, hogy ez már nagon jó. Vizes is vagyok, mint egy elefánt, a bokámtól már elbúcsúztam két hete, most meg már az ujjaimat sem érzem a kezemen, tök jó így megfogni bármit is, nem igazán érzem. :shock:
Pár napja jó kis kontrakcióim vannak, néha meg kell állnom és görnyednem, hogy jobb legyen. Mondjuk ezt biztos a takarítási mániámnak is köszönhetem, de nem tehetek róla, teljesen lázban vagyok, hogy mindennek ragyognia kell és a helyén lennie, mire beindul a szülés. Aztán ha van újabb mosnivaló, vagy bármi más, akkor azonnal ugrok. :shock: Ez van. Ez már a vég.
Ja, voltam kórházban pénteken, csak felvilágosítottak az altatásról és a fájdalomcsillapításról, mához két hétre kiveszik Áront, ha addig nem indul be magától a dolog. :shock: Dátum: szeptember 11 :shock: :shock:
De abban maradtunk, hogy programozott császár, ha beindul elöbb, akkor is császár, de ha meggondolom magam, akkor csak szólnom kell és mehet a sima próba is. Majd meglátjuk. Ez csak akkor áll fenn, ha elöbb beindul, akkor a vizsgálat után megbeszéljük mégegyszer, hogy érdemes-e simán megpróbálni. Szóval most megnyugodtam egy kicsit.

Egyébként már nagyon várom Áront, egyik pillanatban már rohannék is szülni, máskor meg még azért növeszteném kicsit a pociban, de majd úgyis ö dönt. :wink:

Na nem fosom tovább a szót, megyek iszom egy kávét, mert reggel elmaradt.

pussz mindenkinek!

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Sziasztok!

Sík ideg vagyok, írtam Nektek egy litániát és ez a hülye gép fogta magát és újraindult. Elszállt az egész írásom.

Márti
mártus
 
 


Most már csak rövid leszek.

Kaáli: csütörtök 2 óra, már nagyjából minden papírt össze raktam.

2 hete még lementünk Kehidára 4 napra, isteni volt. Naponta 2x fürödtünk reggeltől délig meg déltől estig.

Rita!

Én is nagyon sajnáltam, hogy szinte ugyan azzal a programmal készültek mint tavaly. Sőt a tavalyi még bővebb volt. Jövőre szerintem már nem megyünk el.

Ildikó!

Allergia? Te sem alszol, nem vagy egyedül, ha ez egy kicsit is vigasztl ( gondolom nagyon ki vagy most segítve)
Az én orrom is totál be van durranva, a szemeim mint az angóra nyúlnak, alig kapok levegőt, kapar a torkom. Szombat óta a 100-as papírzsepiből kb. 30 darab lehet.

Motiot!

Ábel várja már a tesókát? Szüleid kimennek majd? (Anyóst nem kérdem, nyugi)
Tudom most nem ez a legfontosabb, de hol tart a súlyod, puszta kiváncsiság. Azt olvastam a múltkor, hogy nagyon sok nőnél a többedik terhességnél kevesebb a súlytöbblet mint az elsőnél, mert megtapasztalják az első terhesség utáni kilók leadásából származó kínokat és a utána már sokkal jobban vigyáznak. ()Ugye Ildikó?)

Na ezt most gyorsan elkőldöm mielőtt megint elszáll az egész.

Kb. méágegyszer ennyit írtam az előbb.

Sziasztok: Márti
mártus
 
 


Kukuccscsc!!!!!!!!!!!!

Márti, sorstársam, mizu??????
Alszol, vagy nem????
Dumálgathatnánk éjszakánként :wink: :wink:
nekem ma megint bedugult az egyik likam, az istennek nem jön ki a dugulás, már inhaláltam is :shock:
Most itt várom(az ülő helyzet segíteni szokott), hogy kijöjjön.
Én nem tudom, hogy mennyi zsepit használtam el, mert én csak a tizesével becsomaolt méregdrágát veszem meg(valahogy a többit mindig büdösnek találtam), és van vagy 100 csomaggal itthon, és csak fogy, és fogy................... :wink:
Az uram hozott múlt szombaton egy 30csomagosat(300db), én most szombaton vettem 2*10 -eset, és nem tudom mennyi van belőle(meg még Au-ból is hoztunk Tempo-t,amit itthon nem is lehet kapni), azt meg tök szeretem.
Ne ám kidörzsölje a sz*ros zsepi az orromat, ha már állandóan fújnom kell. :roll: :wink:
na, zsepitémát kimerítettem :mrgreen:


Szóval csüti kaáli
Izgulunk :wink:

Motiot, neked meg 11.-e?
És tök jó, hogy ha előbb beindulna, akár lehet sima szülés is :)
darázscsípés :evil: , szegény Ábel.
Hogy viselte?
Áron szobája, kuckója készen van????

Holnap du. jönnek az óvónénik családlátogatásra :)

na, pusza, kicsit játszok valamit, aztán megpróbálok aludni :roll:
vas
 
 


Jó reggelt, különösen azoknak, akiknek az éjszakája rossz volt!!

Projekt: NEM, NEM ÖTÖDIK GYEREK!!!! Még mit nem! :shock: :)
(Bár amikor Petiben gyönyörködöm, elszorul a szívem, hogy utoljára van ilyen bársonybőrű, fogatlanmosolyú kis csimotám... :( De most a húgom következik, majd megyek hozzá babaillatot szívni.:))

Na, szóval a projekt csak annyi volt, hogy vettem az ebayen egy galériaágyat Bécsben. Nem azt, amit először kinéztem, de így jobb is lett, ez alacsonyabb, mint az eredeti lett volna (vagyis nem lehet róla AKKORÁT esni, meg olcsóbb is volt. Szombaton megyünk érte, az urammal meg Petivel, a többieket itthagyjuk.:) Még nem is tudják, miért megyünk, szerintem nagyon boldogok lesznek. Rám ütöttek, szeretik az új dolgokat a lakásban. Az átrendezést is. (Tegnap bekukkantott hozzánk az öcsém, éppen centivel a kezemben talált, csak nevetett egy nagyot, hogy 14 éves korom óta ezt látja, én mindig átrendezek... :oops: :D Van benne igazság!:))

Úgy örülök, az ágynak is, meg az édeshármasnak is, meg Bécsnek is, meg a sok helynek a gyerekszobában... TÖK JÓ LESZ!!!:)

Tegnap kilomoltam a gyerekszobát, egész napos program volt, egy nagy kukászsáknyi szemetet dobtam ki. Ez is nagyon jó érzés!

(Szerintetek az Adél miért nyavalyog mindig??? :shock: :? Most is. Nagyon fárasztó...)

Ildi, szegénykém, tudtam, hogy gázos éjszakád volt, amikor megláttam, hogy mikor írtál...:( Mit játszottál???:)

Zsepitémát tényleg jól kivesézted, ajánlok újat: wcpapír... Szokásunkkal ellentétben most zewát vettem, hát ezt a vackot! Szerencsére gyorsan fogy, utána megint márkahű leszek, a jó kis magyar ezerszer jobb. Részleteket nem írok...:)

(Adél most éppen üvölt... Hogy a gyerekek hogy bírják... :shock: )

A tokaji aggkor nagyon vonzó!:D Ti tényleg mindenre gondoltok! Mociparkoló van? Lehet, hogy addigra le kell cserélni a szupermotort egy oldalkocsisra, ha egyikőtök tényleg nem tud már járni. És akkor lehet együtt gurulni borért! :D

Márti, mi tavaly Visegrádon voltunk, ott is hasonló volt a program, de a gyerekeimet egyelőre szerencsére nem zavarja. Szerintem mi ott leszünk jövőre! (Hacsak Bernát nem vált érdeklődést...)
Akkor holnap lélekben veled leszek!

Motiot, drukkolok a sima szüléshez, ha te szeretnéd! Aztán úgyis úgy lesz, ahogy Áron (meg az orvos) gondolja, és úgy lesz a legjobb. Már nagyon közel van a szept. 11.!:D

Mira, a második kerületben lakunk. Én kis kitérővel nyolcéves korom óta ugyanabban az utcában. Innen már csak Farkasrétre megyek asszem...:)
Iskolakezdés, igen, izgalmas! Most délelőtt veszek is egy nagy levegőt, elmegyünk füzeteket venni. (Remélem nem csak verdás-barbis lesz!)

SZIROM, ADJ HÍRT MAGATOKRÓL!!!!!!!

GABI???? Képes beszámoló????

Beszti????

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Sziasztok!

Húha, ne haragudjatok, nem tudtam eddig jönni. Mindig annyira elhavazódok, miután Szentesről hazajövünk, hogy hihetetlen... Beletelik pár napba, mire visszaállunk a régi kerékvágásba :)

Rita,
lakásátrendezés :) És ki alszik majd a galériaágyon??? Tegnap én is pakolásztam, de csak a gyerekek szekrényében, viszont azt nagyon szépen rendberaktam :) Szentesről meghoztuk Zsoltika régi kinőtt ruháit (vagyis egy részüket), szépen kimostam, elraktam, így Lacusnak megvan az őszi-téli ruhatár :) Még a fehérneműinket is rendberaktam, és ezt tényleg annyira klassz érzés :)

Ildi,
allergia :(:(:( Milyen gyógyszert vettél, ami használ is? Én is szénanáthás vagyok, de szerencsére nem a parlagfűre :shock: még csak az kéne... Én májusban kezdem, úgy másfél hónapig szenvedek. Viszont úgy 5 éve nem szedhetek gyógyszert ugye a tehesség-szopik miatt, ezért is kérdezem, hogy van-e valami jó újdonság :) Talán 2 év múlva (ha kell), akkor beszerzem :)

Motiot,
de jó, hogy lehet természetesen szülni!!! Hátha sikerülne :) A minap bekukkantottam a szept-i babás topicba, és ott írják, hogy mennek hozzátok rokonok, úgyhogy lesz is aki vigyáz Ábelre, igaz?
Szegénykém, a darázzsal, én úgy félek tőlük!!!
Szept. 11 meg mindjárt itt van, majdnem egy napon ünnepel majd Áron és Zsoltika :D

Mira,
építkezés :evil: Csak mesterekkel ne lenne mindig ennyi baj!!!

Szirom,
ma volt anyud műtétje? Hogy van? Írj, ha teheted!

Márti,
akkor holnap Kaáli? Nagyon kiváncsi vagyok, mit mondanak, majd jelentkezz!!!

Zsoltikám annyira hangos, pedig alszik Lacus :( Megyek is játszani vele egy kicsit, lekötöm a figyelmét :)

A képeink még le sincsenek töltve :( De majd jövök valamikro, tényleg :) Csak most Zsoltinak is annyi rengeteg munkája van, hiába dolgozik itthon, mégis kevesebb ideje van, mint amikor bejárt a munkahelyére :(

Na puszi!

pgaboka
 
 


Sziasztok!

Ildikó!

Gyógyszer, orrspray? Hallottál már ilyen készítményekről? Papírzsepi: szombat óta 100 db-os csomag kivégezve, és kb. 3 db 10-es csomag. Voltál már allergia vizsgálaton, de persze biztos, hogy a parlagfűvel szállt harcba a szervezeted.
Ja, olvastam tegnap, hogy küldtél egy privit még hajdanában, még nem néztem ám meg. de az írás után az lesz az első.

Szirommal mi lehet? Elutazott Anyukájához, vagy Anyukája van náluk? Hol műtötték, Pesten vagy Szekszárdon?

Motiot!

Kicsit le vagyok sajnos maradva nálad (is). Faros a baba, vagy miért téma a császár ennyire?

Most ezt elküldöm gyorsan aztán kicsit vissza olvasgatok.

Márti
mártus
 
 


Na kicsit vissza olvastam.

Rita!

Molyok ellen én a levendulát ajánlanám, akár a virágot akár olaj formában. Persze ez inkáb elriasztásra való, és nem kimondott irtásra. Nálam mindíg van a téli kabátok zsebeiben egy kis levendula.

Ildikó!

Ha orrsprayt használsz előtte nagyon jó lenne ha Sterimart is használnál. Azért jó, mert ez egy ionizált tengervíz, jól fujd ki az orrodat, aztán sterimar, azt is jól kifújod és utána jöhet a gyógyszeres adag. Igy az orrban lévő szőrökről teljesen leszedi a polleneket és a már tiszta orrodba fújod a gyógyszert. Sokkal hatékonyabb lesz a felszívódása mintha egy pollennel teli orrba fújnád.

Motiot!

Megtaláltam a fotódat, na a bálna kategóriától igen csak messze vagy. 8 kiló, nagyon ügyes vagy.
Aztr olvastam, hogy befordult a baba, akkor miért igérgetik a császárt?

Gabi!

Nagyon szépek a legényeid, a Te fotóidat is megtaláltam.

Mira!

Ház téma? Akkor most új köművest kell keresnetek, vagy csak átmneneti volt a sértődése az előzőnekí? Most albérletben lektok, vagy saját lakásban?

Na megyek a dolgomra, mert még nem kotortam elő a házassági anyakönyvi kivonatunkat.

Márti
mártus
 
 


[quote="mártus"]
írta:
mártus
Ildikó!

Gyógyszer, orrspray? Hallottál már ilyen készítményekről?
Voltál már allergia vizsgálaton, de persze biztos, hogy a parlagfűvel szállt harcba a szervezeted.


Márti


Márti, ne haragudj, de ez szarul esett.
igen hallottam ezekről a készítménykeről, márvagy 20-30 évtizede ismerem ezeket a kifejezéseket.
Sőt, eü.-i suliba jártam, tisztában vagyok a fogalmukkal.

ha kicsit tüzetesebben végigolvastad volna az utólsó(csak az utólsó) oldalt, akkor láthattad volna, hogy mennyi mindnet kipróbáltam.
Igen szedek gyógyszert, igen használok orrsprayt, igen előtte sterimart használok, aztán Luffeel sparay, aztán Dr. Theiss pollen blokkoló orrkenőcs, aztán szüks. esetén gy.tári orrkenőcs.
Aztán Claritine akut, meg Foreveres Bee Pollen.
Plusz grapefriut+echinacea cseppek, napi kétszer, és calcium sandoz.
ja, és eukaliptusz+ levendula aromaterápia.
meg kinder luuf.

ja, és két naponta infraszaunázok is, eukaliptuszos aromával.

Igen, és allergiavizsgálaton is voltam, de már ezt is kifejtettem párszor.
Parlagfű, csalán,amerikai aranyvessző :?

Ennyi.
vas
 
 


Rita, galériágy, frankó!! :D
És németül üzletelsz ilyenkor?
Én nem merném bevállani :?
(vagy angolul?)
De, jó , Bécs.
Én is megpendítettem az uramnak egy utólós nyári, családi Bécsi kiruccanást, de ........................(sajna nem jött össze) :?


Gabi, de ügyi vagy a ruhákkal :D
Nekem is át kéne nézni minden kinőtt rucit :roll:
Az előbb nadrágot akartam elővenni Natasának, és láttam, hogy elég sokat kinőtt.
Gabi, te mire vagy májusban allergiás???

Rita, tumblebugs-ot szoktam játszani, ez egy ilyen"katicás" :lol: :lol: :lol: :lol: , célbalövögetős izé.(gyerekeknek való :oops: :oops: :oops: :oops: ), tök ciki, de szeretem.
És ezzel szoktam játszani éjjel 8)

És tényleg kié lesz a galériaágy????? :wink:

na, pusza

Márti, mennek a drukkok du.-ra
Szirom egyébként az anyukájánál van, és vagy tegnap műtötték újra, vagy ma.
Du. lehet felhívom.
Puszi

na, ma éjjel viszont aludtam :D :D :D :D
vas
 
 


Ja, tegnap du. meg itt voltak az óvónénik, és nagyon kedvesek voltak. :)
Ma meg megyünk teadélutánra az oviba.
Olivér meg szerdán kezdi majd a beszoktatást(és lehet, hogy ottalvós is lesz a későbbiek folyamán) :D :D

Holnap meg sulis évnyitó :?

Rita, lettek füzetek?????
tegnap megint fel volt töltve a 11 ft-os sor a tescóban :roll:
ez az én formám, vehettem a négyszer drágábbat :roll:
vas
 
 


Ja, és még annyit a terápiámról(megelőzésről, védekezésről), hogy kétnaponta hajat mosok, meg párnahuzatot cserélek. :wink: :wink: :wink: :wink:


megyek reggeliztetni éhes kölköket :P :P
vas
 
 


Jó reggelt! (Ilyenkor...?!?!)

Bár nekem még tényleg az van, annyi minden dolgom volt, hogy a fürdőszobát még nem láttam (csak amikor a szennyest hoztam ki onnan, meg tiszta törölközőt vittem be...:))

Háááát a mai nap eddig elég húzós volt... (szomszédból átdobtak egy gyereket - kérdés nélkül :shock: , kukáshoz ki kellett szaladni, hogy az új kapukódot átadjam neki. Beugrott az öcsém, hogy átadjon egy kulcsot, amit valamikor ma a barátjának kell visszaadni, az uram küldött egy futárt, akinek a telcsitöltőt kellett kivinni, mert a vadiúj kapu nem nyitható bentről... :roll: Vagyis végülis zuhanyoztam, háromszor szaladtam ki az esőbe...) Közben sütök délutánra, itt lesz néhány gyerek meg anyuka vendégségbe, két legjobbbarát itt is alszik. Plusz ugye szoptatás, mosás, mosogatógép, rendrakás...

Meg a lányokkal veszekedtem egyet, most kivételesen magukba is néztek, tök elegem van, hogy ebben a játékboltban képesek a játékokon veszekedni.:x (azóta kibékültünk persze, de a barbik még a szekrény tetején vannak száműzetésben...:))

Na, innen már csak jobb lehet... :)

Ildi, tegnap du a nagyokat elvitte az anyukám, ők vették meg a füzeteket is. Persze elfelejtettem mondani nekik, hogy vegyenek papírt a becsomagoláshoz, így most csak a könyveket tudom bekötni egyelőre.
Nálunk csak hétfőn lesz évnyitő, ami remek, mert egy negyed óra az egész, aztán indul a nap. Bár most ugye új iskola (vagyis a régi, csak összevonták egy másikkal), így lehet, hogy más lesz, mint tavaly. Meglátjuk.

Bocsánat, Peti nyíg, süti odaég, még jövök!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Húúúúúúúúúú, mielőtt másnak szúrna szemet, nem nekem, helyesbítek:
nem 20-30 évtizede, hanem 2-3 évtizede:lol: :lol: :lol:, vagy 20-30 éve :wink: :wink: :wink:
Hiszen akkor már 300 éves lennék :lol: :oops: :oops: :oops:

Rita, tényleg jó kis napod volt eddig.
Milyen lett a folytatás?? :wink: :wink:
Süti milyen lett?

Én is csináltam tegnap kókuszgolyót, hááááááááát..............
...................úgy elfogyott, mint a sicc :wink: :wink: :wink:
vas
 
 


Vasalok.............
Kép


............már csak az uram ingjei vannak hátra :roll:
vas
 
 


Sziasztok!

Rita,
uramisten! Nem semmi mennyiségű programjaid vannak! Nekem a fele is sok lenne... Vendégek, süti, ottalvás... :D Hihetetlen energiáid vannak! :D

Ildi,
nagyon ciki, de nem is emlékszem már, hogy mi virágzik májusban... Olyan régen nem jártam már dokinál, hogy hihetetlen. Ebből is látszik, hogy én azért annyira vacakul nem vagyok, mert ha úgy lennék, akkor csak intéznék valamit magamnak :)
Korábban én is Claritine-t szedtem, az nagyon jó volt, előtte a Zyrtec viszont borzalmasan kiütött, álmos voltam egész nap :roll:
Amióta ezeket nem szedhetem, azóta Luffeel sprayt használok én is :)
Örülök, hogy tudtál aludni!
Családlátogatás nálunk is lesz!!! Még nem tudom, mikor :)

Márti,
drukkolunk, majd írd meg, mi volt a Kaáliban!!!

Csajok, nem szoktam másolgatni, de a másik topicba már megírtam, hogy mit intéztünk Szentesen, most ide copy :D

Nem írtam még Nektek, de elhatároztuk, hogy itthagyjuk Pestet, és Szentesre költözünk :) Már jó ideje nézegetünk házakat, és most találtunk is egyet, ami nagyon tetszik, ezért is maradtunk a tervezettnél tovább. Egyenlőre nem foglalóztunk, mert a tulaj még fél évig mindenképp ott szeretne lakni, és mi is nézelődünk még. És persze gyűjtögetünk, mert sokkal drágábbak az ingatlanok Szentesen, mint azt én elgondoltam.

De már nagyon vágyódunk saját ház és kert után, és arra is, hogy nyugalmasabb, csöndesebb, tisztább levegőjű helyen élhessünk. Elsősorban a gyerekek miatt szeretnénk költözni, mert egy kisvárosban békésebben tudnánk felnevelgetni őket :)

Persze kicsit izgulok is az egész miatt, én eddig mindig itt laktam, és a szüleim meg a tesóm, barátaink is nagyon hiányoznának. De hát Szentes nem a világvége, 2 óra autóval, majdnem végig autópálya... Szóval azért nem veszünk el teljesen :)

Zsoltika tehát még itt kezdi az ovit. Tulajdonképpen az ő sulikezdésének ideje a végső határidő, tehát még 3 évünk van, akár építkezhetünk is (erre is gondolunk, még ez is lehet).

Apropó, ovi: ma megvolt a szülői értekezlet :) Nagyon szimpi volt mindenki, megint úgy éreztem, hogy jól választottunk ovit, mindent alaposan elmondtak, jófejek az óvónénik, tapasztaltak és szeretik a hivatásukat. Zsoltika jele pedig a zöld fenyőfa lett :)

Jövő héten szerdán kezdünk :)


Most ennyi, megnézem a fotóinkat, végre letöltöttem őket!

Puszi!!!

pgaboka
 
 


Húúúúúúúú Gabi! :shock: :) :shock: :) :shock:
Ezek ám a hírek!

Most hat gyerekünk van, holnap jövök, pusssz!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Sziasztok!

Jajj, Ildikó! Hú, de meg aszontad. Nem ám megsértődsz, én ennél sokkal rugalmasabbnak ismertelek.
Persze, hogy tuddom szedsz gyógyszert. Mikor 2 éve még a kórházból irogattam, talán akkor volt az első olyan igazán komolyabb éved a témában.
Bocs, ha a kislelkedbe gyalogoltam. Nincs harag?
Én is pontosan tudom milyen kegyetlen dolog ez a hülye allergia. Talán most lesz nekem is, hogy rendesen végig fogom aludni az éjszakát. Elég jól kimosta most az eső a levegőből a polleneket.
Na, téma lezárva.

Kaáli: Simán ment minden, a dokival még a kórházból ismerjük egymást, tegező viszonyban is vagyok vele. (most már a Férjem is)
Igy legalább kicsit oldottabban tudott az ember viselkedni, beszélgetni.
Felvették a kórlapot rólunk, minden papírt vinni kellett a témával kapcsolatban. Beszélgettünk, minden eredményünk (hormon, sperma, stb) teljesen kiváló, igy ő sem tudott jobbat sajnos mint a beültetés. UH, citológia, mellvizsgálat történt. Novemberi ciklusban lenne a beavatkozás, ha addig nem jön össze házimódzserrel.

Röviden ennyi.

Most megyek letenni magamat holnapra, mert fél 6-kor kelek.

Jó éjt mindenkinek: Márti
mártus
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk délután, köszi, hogy gondoltatok ránk.

Sajnos nem jók a hírek, a daganat nagyon agresszív, nagyobb volt a maradék, mint gondolni lehetett. A múltkori 300 gr után most egy 110 gr-osat vettek ki, ezzel a hólyag 4/5-e letisztult, de még egy műtétre szükség van, hogy felszabadítsák teljesen. Anyu nagyon el van keseredve, hogy még mindig nincs vége. A mai endoszkópos műtét volt, ennek köszönhetően sokkal jobb volt a közérzete utána, mint a 4 héttel ezelőtti után, de azért ez se fáklyásmenet. Nem nagyon tudom mivel vigasztalni, csak mellette állni, és reménykedni benne, hogy nem adja föl. Beszéltem a doktorral, az derült ki, hogy nagyon nehéz lesz.
Sajnos már akkor lehetett látni, hogy nem jó irányba mennek a dolgok, amikor otthon volt. Nem javult úgy, ahogyan várni lehetett volna. De Miksának nagyon örült, és a másik unokája is ott volt pár napot. Én irtóra elfáradtam, mert főztem mindennap 4-6 emberre, mikor-hogy, mosogatógép persze nincs, úgyhogy egész nap a konyhában álltam, vagy takarítottam, vasaltam stb. A tesóm pedig nagyon bántón viselkedett, de ebbe nem mennék bele. Mindenesetre emiatt is el vagyok keseredve. És hiányzott az uram, de most már itthon vagyunk. Persze megyek, amint kell, és amíg bírok. De sok volt kicsit, így legalábbis.

Ne haragudjatok, hogy nem nagyon reagálok, vagyis csak minimálisan. Ami eszembe jutott hirtelen, hogy étkezési molyok elleni molyirtót találtam a Tacskóban, vettem is. Be lehet ragasztani a szekrénybe.
Rita! Én mindig tapétába csomagoltam a füzeteket, nincs egy maradék fél rúd? Olcsóbb is, és nagyon tartós.
Ildi, Márti! Jobbulást nektek!
Mira! Nektek meg erőt! Karácsonyig még simán kész lehettek! Mi sem álltunk jobban nyár végén, Mikuláskor mégis beköltöztünk, pedig a gázosok is csúsztak, és a kéményseprők is szivattak minket.
Gabi! Gratula a házhoz! (Pedig hogy hívtalak benneteket ide :wink:)

Mi kaptunk az oviban oviszsákot, de a rokon varrónőnk is varrt Miksának tavaly vakondosat, úgyhogy nálunk túlteng az oviszsák. (van kicsi zsákunk, nagy zsákunk és vállfás akasztónk is vakondos).

Puszi!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


sziasztok!!

Szirom, szia itthon!
Nagyon sajnálom az anyukádat, ezek továbbra se jó hírek :(
Százszor inkább nekem legyen valai bajom, mint valemelyik szerettemnek(én meg csak nyávogok itt a nyomorult allergiám maitt, miközben ez kisügy anyukád problámája mellett).
Te meg most próbálgass legalább egy kicsit pihenni most itthon

Gabi, hú, micsoda tervek!!! :shock:
Annyira éreztem én ezt a héten, rá is akartam kérdezni, hogy mi van a szentesi házvásárlással?
és, lám, tényleg ezen ügyködtetek :wink:
Olivér is szerdán kezdi az ovit :wink:

Márti, nem gázoltál a "kislelkembe", de ha egyszer tudtad, hogy szedek valamit,akkor minek kérdezel rá érdekes stílusban??
Ez nem esett jól csak.
A kérdés hangsúlya.
Semmi harag egyébként. :wink:
És igen, 2 éve kezdtem, de az idei súlyossága mindent üt. :evil:
és akkor ennyit az allergiáról, ne legyen már ez a napi téma :roll: :wink:

Kaális ügyben legalább ez előrelépés.
akkor novemberig izgulunk továbbra is, ha addig meg nem lesz semmi, akkor meg utána azért :D

Tegnap megvolt az ovis évnyitó, házikó lett Olivér jele, nagyon tetszett neki az ovi, ajándékot is kaptak, meg volt süti, iszi, tea(végülis teadélután néven futott :wink: )


Rita, milyen volt az este???????????
:wink: :wink: :wink:
vas
 
 


Sziasztok!


SZIROM, nagyon sajnálom!Ez a legtöbb, amit tehetsz, amit meg is tettél, hogy ott voltál, ott vagy az anyukád mellett. Igen, az a legfontosabb, hogy anyukádba tölsd az energiát, hogy ne legyen elkeseredve. Beszélgessetek sokat a babáról, Miksáról, biztos vagyok benne, hogy ez igazi gyógyír neki. Hős vagy a helytállásoddal, bár tudom, hogy neked nem ez a lényeg most, de azért tudd!

Molyirtót köszi, megnézem, bár tes-ba nemigen megyünk, de dm-be muszáj a hétvégén, se mosószer, se törlőkendő, se melltartóbetét.:) Megnézem a molyirtót is!
Tapéta nincs itthon, de az ötlet jó. Na, amit sikerül hétfőig szereznem, az lesz. Mert ma nemigen mozdulok ki ennyi csemetével! :)

Ildi, még mindig hat gyerekem van :), teljesen jól telt az este, könnyebben, mint vártam. Most meg játszanak jól, nincs semmi dolgom velük. Tkp. könnyebb, mint amikor az enyémek ölik egymást, most ilyen nincs. De azért nem lesz hat gyerekem...:)
Tegnap jó kis buli volt itt, meghívtam még két barátnőmet összesen 13 gyerek volt itt meg három anya.:) Nagyon jó volt!

Márti, örülök, hogy minden jól megy!!

Gabi, ez tényleg nagy változás lenne! A legkedesebb barátnőmék most költöznek vidékre, látom, ez mivel jár, meg tudom, mennyire fognak hiányozni.:( Persze sokszor jönnek, meg van skype, de akkor is...:(
És nekem is borzasztóan hiányozna a családom, nem is tudnék elmenni, pedig Bp-ből csak ezt a néhány utcát szeretem, ahol lakunk. Most Őrség után nagyon gondolkodni kezdtem, hogy oda kéne menni, de csak akkor, ha az összes barátnőm, tesóim, szüleim is jönnének. Még nem egyeztettem velük, de hátha :D :D.
Ugyanakkor biztos nagyon jó lenne nektek ott, csend, béke, jó levegő, és anyósodat is nagyon szereted, igaz?
Bátrak vagytok!!

Megyek főzni.
Pussz!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Sziasztok!

Szirom, nagyon sajnálom Anyukádat, kitartást meg sok erőt kívánok!

Rita, 6 gyerek! :shock: Tényleg tele lehetsz energiával!!
Mi a Bazilikánál laktunk tavaly szeptember végéig. Nagyon szerettem a nyüzsit meg hogy minden közel van... A párom meg kertes házban nőtt fel a 15. kerületben, neki iszonyú volt a belváros. Parkolás, piszok, csövesek... Ezért döntöttünk végül úgy hogy eladjuk és építkezünk a 15. ker-ben. Csomó barátja itt lakik pár utcányira akikkel együtt nőtt fel. Már nekik is vannak gyerekeik, így Andris tök jó közösségbe nő fel. Az esküvőnk is itt volt a református templomba, ahova járunk. A városból messze volt minden vasárnap...
Nekem mondjuk nagyon hiányzik a nyüzsi, nehéz hozzászoknom, hogy nincs minden karnyújtásnyira.... :(

Hú, Gabi!! Jó nagy változás lesz, ha elköltöztök! Azért jól gondoljátok meg. Bár 2 óra autóval az tényleg nem a világ vége. :D

Ildi, javulgat az allergiád? Natasa miket mond már? Andris szókincse: Aja, Apa, autó, nem, ház, dinnye, néni. Olyan cukin mondja! :D

Márti, igen építkezünk! :D

Sikerült új kőműveseket találnunk, jövő héten jönnek. Meg az ács is és elkezdi a tetőt! :D
mira80
 
 


Sziasztok!

Szirom,
nagyon sajnálom anyukádat! Kitartást kívánok mindannyiótoknak, sok-sok erőt, hogy minél könnyebben viselje anyukád az újabb műtétet! És hogy ez legyen az utolsó, aztán szépen lábadozzon és gyógyuljon meg :)
Hát nem lehetett könnyű, ez lelkileg és fizikailag egyaránt megterhelő... Most próbálj pihenni, mert az nagyon kell neked és a babának!!!

Mira,
gondolkodunk, gondolkodunk :) De valszeg tényleg megyünk. Csak kérdés, hogy mikor :D
Tulajdonképpen én is szívesen élnék Bp-en kertes házban, csak itt olyan drágák a telkek, hogy az életben nem tudnánk megvenni :( Házat meg végképp nem :(
Pedig nézegettem, főleg itt a XIII. kerületben, mert mi ezt a részt szeretjük nagyon Pesten :) Itt is van családi házas környék, és gyönyörű!
De a XV-iket is szeretem ám, tudom hogy az is nagyon szép és jó környék!
Ami még a vidék mellett szól, az tényleg a gyereknevelés kérdése, ott nyugodtabban engedem őket el majd egyszer :) Meg a suli is jobb lenne ám ott, mint itt!
Örülök, hogy van új kőművesetek! Hajrá építkezés! Ha minden sikerül, akkor készen lehet decemberre, ugye?

Rita,
én is nehezen szakadok el a családomtól és a barátaimtól! :( De remélem, sokszor találkozunk majd később is :)
6 gyerek, te jó ég! Na meg 13!

Ildi,
oviban nálunk nem is volt évnyitó :shock:
Szerettem volna már kérdezni, de mindig elfelejtem: a wokban neked nem ragad le sütéskor a husi? Ugye ikeás wokod van? Nekem igen, és nagyon fincsire sül benne a hús, de úgy leragad mint a fene. Csak ha egy vagon olajat öntök alá, akkor nem (nagyon). Mi a titka a wokban sütésnek???

Márti,
akkor drukkolunk továbbra is novemberig :):):)

Lacus ébredt, úgyhogy megyek :)

Pusz!

pgaboka
 
 


Még valami:

MOTIOT!!!
Mi a helyzet, hogy vagytok? Egyben még??? Nagyon nem írsz, gyanús nekem a csend :) Lehet hogy megszületett már Áron?

Jelentkezz!

pgaboka
 
 


Sziasztok,
bocsi, de el vagyok havazva egy kicsit, vagyis úrrá lett rajtam megint a fészekrakási láz és csak jövök-megyek és csinálom a dolgom, ami egyébként máskor nem is lenne olyan fontos. Na de mindegy.
Még egyben vagyunk, de remélem Áron hamarosan megindul kifelé, mert már nagyon nagyon nyügi vagyok.

Szirom,
nagyon sajnálom anyukádat, sokat gondoltam rá a mütét miatt. Kívánok nektek sok eröt és energiát, hogy végig tudjátok csinálni az egészet! Jajj, nagyon sajnálom, hogy neked is pont ilyen kissé nehezebb idöszakban jött mindez, na meg hogy egyáltalán jött! De kitartás, tartsd anyukádban a lelket, nem szabad feladnia, akkor minden rendbejön! :wink:

Gabi,
aranyos vagy, hogy hiányoltál! :wink: Az jó, hogy költöztök! Biztosan tényleg jobb lesz a gyerekek szempontjából a kisváros nyugalma. Én mindig is utáltam a várost, koszosnak meg büdösnek éreztem a jó levegö után, de ez biztosan azért van, mert soha nem éltem nagyvárosban. Ha ott nöttem volna fel, akkor biztosan fordítva lenne. Mindennek megvannak az elönyei és hátrányai.
(Én amolyan kis falusi liba vagyok :lol: :lol: :lol: )
Mindenesetre merész dolog, az biztos! Gratulálok!

Rita,
neked tényleg kifogyhatatlan energiáid vannak! Àruld már el, hogy honnan? Én is szeretnék ilyen power-anyuka lenni!!

Ildi,
jobbulást az allergia terén, talán most az esöben nem olyan rossza d olog! A deszenzibilizáláshoz ilyenkor már késö van, ugye? Azt az allergiás idöszak elött kell csinálni? Hála Istennek nem értek hozzá!

Márti,
jó hírek ezek nagyon a Kaáliból! Addig is hajrá!!! :wink: Aztán novembertöl megint!! :wink:

Mira,
örülök, hogy akkor lassan visszaáll a rend az építkezésen! Hamarosan készen lesz minden, meglátod! Karácsonyig tuti minden meglesz! :wink:

pussz mindenkinek!
Azért ha beindulna valami, akkor még jelentkezek elötte! :wink:

KépKép
KépKép
motiot
 
 


MINDEN ÉRDEKELTNEK SZERENCSÉS ÓVODA- ÉS ISKOLAKEZDÉST KÍVÁNOK!


Élménybeszámolóval majd délután jövök.:)

Pussz!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?