Új privát üzeneted érkezett!

Eper! Kép Milyen sokan szültünk tavaly márciusban! Kép Mikor szültél? Kislányod van, kisfiad? Kinél szültél? Tervezett császár volt?

Na, kérdések vannak... Kép
Sziasztok:
Solya
solya
 
 


Eper!
Bocsáss meg a szeles Solyának! Pedig már tudok olvasni: kisfiú Kép De akkor hogy hívják? Kép
S
Solya
 


Sziasztok!

Eper!
Üdv!!! Énis tavaly március Kép Mikor szültél, kinél, hányas kórterembe kerültél? És meg voltál elégedve a klinikával?

Solya!
Igen, az elsõ rágó. Balázsnak eddig minden foga szinte észrevétlenül bújt ki, ez az elsõ, amivel szenved, de ezzel nagyon.
Betonon futni nem valami jó, most is, hacsak tehettem, füvön futottam, mert talpbetét ide vagy oda, mindig kikészül a térdem a betontól. Amúgy van egy tuti jó, folyadékkal töltött talpbetét, még akkor nyúltam le, mikor az ORKI-ban dolgoztam, abban élvezet a futás Kép

Angi!
Én kitapasztaltam, hogy hogy nem fájdul meg az oldalam. Amúgy tényleg az tud lenni a legrosszabb az egészben. Na meg az, hogy így 2 nap távlatából rájövök, hogy mennyi helyen van izom és hogy az mind hogy tud fááájni Kép

Pirus!
Szegeden sokat jártam, míg sportoltam és nagyon megszerettem. Nem vagyok szegedi, tõsgyökeres pösti vagyok, Párom viszont Szegeden született és késõbb Sopronba költöztek, neki kijutott a szépbõl Kép

Annamari
muter
 
 

 
 

Sziasztok! Még nem sikerült regisztráltatni magamat és nem is gyakran kerülök a gép elé, de amikor igen akkor sokszor olvasom a levelezgetéseket itt a babaneten és itt ebben a topicban is. NEm volt tervezett császár csak az utolsó pillanatban kellett mûteni, mert a baba szívhangja mindíg leesett 80 alá. És mint kiderült köldökzsinór tekeredés volt ezért snagyon sokat köszönhetek a dokimnak akit Takácsnak hívnak és 101 % ig meg voltam, vagyok vele elégedve. A kisfiam egyébkén 10/10 es Apgarral született így szerencsére minden renben lett. Margit volt a szülésznõm akivel teljesen meg voltam szintén elégedve nagyon kedves aranyos és segítõkész volt.Szülés után mindennap meglátogatott a gyerekágyon (egyébként a dokim is). Ha jól emlékszem a 128 - as szobában feküdtem, de az biztos, hogy a legutolsó szoba volt a folyosóval szemben jobbra. A kisfiam március elején 7 -én született (pont egy nagy front volt és mindenki aznap akart szülni). Egyébként csak az örzõvel voltak kifogásaim, de ezt majd késõbb írom meg, mert most megyek a picurkát lefektetni. Sziasztok
Névtelen
 


Tele volt a levelem helyesírási hibákkal, ezért bocsi,d e még csak most tanulgatom a 10 újjal való írást és anevemet is elfelejtettem mondani úgyhogy Eper voltam. Pá-pá, ahogy Gyuri a kisfiam mondaná
Névtelen
 


Sziasztok!

Idézet az Indexrõl (II Nõin fog szülni az illetõ):
[...]"hallottad, hogy az új szülõszobákkal kapcsolatos legújabb dráma, hogy a tûzvédelmi rendszer valami miatt beindult, és eláztatta az összes mûszert? Komolyan nem hittem, hogy nekem még a régiben kell szülnöm, és tessék. Azért remélem, Neked már máshogy lesz."
muter
 
 


Eper!
Gyuri 1 nappal idõsebb Máténál! Kép
Takács doktorról én is csak jót hallottam! És szerencsére az õrzõrõl is csak hallottam. Kép

Ezt a szülõszobát valaki megátkozta! KépKép

Solya
solya
 
 


Sziasztok!
Solya! Az tuti! Kép Már kezdek félni, hogyha ott kéna szülnöm, pedig a párom, mikor mutatták a tévében, határozottan kijelentette: Ott lesz a babánk. Kép Szegény kórház, most már kezdem sajnálni õket!

Eper: ne izgulj, nálam több hibát nem ejthetsz! Kép Én ugyanis (majdnem) mindig kapkodok, hogy ne bukjak le a munkahelyemen, és sokszor nem is pillantok a képernyõre, csak ezerrel verem a billentyûket! Kép

Annamari: köszi az invitálást, de most már eltespedtem, és max. a busz után tudok futni. Kép Szégyen és gyalázat! Kép

OFF Képzeljétek: a templomot "szétverték"! Kiszedték a padokat és az ablakokat. Úgyhogy másikat keresünk az esküvõre. Igaz, már csak 25 nap van, és a lelkész megígérte, hogy január végére elkészül. Kép Úgy tûnik, hasonló a helyzet, mint a szülõszobával! De most már csak nevetek rajta! Kép

puszi mindenkinek!
shine
 
 


Sziasztok!

Engem csak az vígasztal, hogy - ha a Kistesó is olyan gyorsan készül el, mint Balázs - én már tényleg tutira az új szülõszobán fogok szülni KépKép

Shine, lehet, hogy Te vonzod a bajt??? KépKép A polgári azért ott lesz, ami a meghívón van? Nehogy eltévedjünk Kép

Mikor legyen tali? Most vasárnap a Bababörze után jó nektek? Vagy jövõhéten?
Annamari
muter
 
 


Annamari!
Én a börze után olyan fáradt szoktam lenni, hogy alig bírok hazavánszorogni, igaz hogy a barátnõmmel már fél nyolcra kimegyünk. Te hozod a Balázst is? Én egyedül szokam menni, egyszer vittem a Dorkát, de alig bírtam tolni a babakocsit a tömegben.
Hogy kell úgy futni, hogy ne fájjon az oldalam?


Eper!
A Szabódoki magas és szõke, de több magas szõke orvos is van ott.

angi
angi
 
 


Lányok!

Tegnap beszéltem egy lánnyal, aki 2 hét múlva fog a Klinikán szülni. Azt mondta, hogy egy nagyon jóképû dokija van, valami Dr. Ács. Ismeritek? No nem mintha le akarnám cserélni a dokimat, csak érdekel. És tényleg olyan jóképû? Én nem is tudom mit csinálnék, ha egy tök jó pasi vizsgálgatnaKépKépKépKép Biztosan olyan zavarban lennék, hogy még a nevemet is elfelejtenémKép

Annamari! Férjemmel mégis kimegyünk a Börzére. Majd meglátjuk mi lesz, mert Zsombit is visszük. Mikorra érdemes odamenni? Vannak új dolgok is, vagy csak használtak?

Voltunk ma a Madrina Plazaban! KépKépKép Tök ugyanaz, mint a MegaToys, hiszen u.a. a tulajdonos. Szerintem gyengébb, mint a választék, mint a MegaToysban. Nem egy nagy számKép

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Köszi Angi!

Ha a Szabó doki viszonylag fiatalabb (olyan 35 körüli) akkor valószínûleg õ volt bennt a császármetszésemnél. Nagyon szimpatikus volt, de sajna utána nem találkoztam vele, pedig szerettem volna megköszönni neki. Az örzõrõl pedig csak annyit, hogy ott azért volt egy két probléma. Pl: nincs egy szekrény ahova egy pár dolgot be lehetett volna rakni és így minden az ágyam mellett hevert össze vissza.Anyu finom kajája ruhák stb... Nemcsak kismamák hanem más mûtött nõk is fekszenek velünk egy szobában, akiknek esetleg olyan nagy mûtétük volt, hgy másnap egész nap csak hánynak vagy még rosszabb. Õket is nagyon sajnáltam mert egyesek az élet és a halál között küzdenek és akkor látnak minket akik a boldogságtól úszunk (a fájdalmak mellett). Egyébként sokkal nagyobb a fertõzésveszély is ha más (betegséggel mûtött) személy mellett fekszel. De volt egy nagyon- nagyon rendes és segítõkész nõvérke (sajnos a nevét nem tudom) hosszú fekete és göndör, aki az összes lelket (inkább fizikai erõt) visszahozta belém. Sajnos igazán neki sem tudtam megköszönni még talán majd a másodiknál. Ha még egyáltalán ott lesz és nem hagyja el ezt a nagyon szép, de kiszolgáltatott pályát.
Nekem is persze az új szülõszobát ígérték, de én már akkor tudtam,hogy semmi nem lesz belõle. Jó börzézést mindenkinek !!!!!!!!
Sziasztok
Eper
Névtelen
 


Sziasztok!

Angi!
Én Balázzsal voltam õsszel is, most is viszem magammal, ha megunom a tömeget, legfeljebb kiviszem a szabad levegõre egy kicsit.
Akkor nem fog fajni az oldalad, ha nagyon lassan veszed a levegõt az elején és mélyeket lélegzel. Ebbe beletartozik az is, hogy nem szabad futás közben beszélgetni, mert akkor (legalábbis nekem) azonnal megfájdul. Most is beszélgettem az elején és kicsit meg is fájdult.

Pirus!
Én ismerem látásból az Ács dokit. Szerintem ez olyan perverz dolog, nekem még sosem jutott eszembe nõi szemmel nézni a nõgyógyászomat KépKép Talán éppen ezért, nekem egy nõgyógyászati vizsgálat semmivel sem nagyobb "megrázkódtatás", mint pl egy szemészeti.
Vannak kint új dolgok is, ki szoktak vonulni cégek, tavaly láttunk sok új babakocsit, járókát, ágyat, etetõszéket, autósülést, és egyéb apró dolgokat. ÉS bébikaják nagyon-nagyon olcsók!!! Pont a bébiételes korszakunk elejére esett a tavalyi börze, úgyhogy jól is jött ez a fenenagy kedvezmény Kép
Errõl a Madrina Plázáról még nem is hallottam. Hol van?

Eper!
Úgy tudom, az új szülõszobával együtt új császáros örzõ is át lesz adva (ha lesz egyáltalán új szülõszoba KépKép)

Képzeljétek, ma Balázs akkorát homokozott, hogy még a füle is tele lett homokkal! Dehát fel kellett avatni a Nagyitól kapott homokozó készletet KépKép
Annamari
muter
 
 


Pirus,
én annál a jóvágású dokinál szültem (mint ügyeletesnél). Bevallom, közben nem érdekelt túlságosan, hogy mennyire jóképûKép De jól csinálta a dolgát, és ez a lényeg. Amúgy nem baj, ha elvonja a figyelmedet vizsgálat közben, annál kevésbé rossz a vizsgálatKép
lola
 
 


Eper,
hát igen azt az örzõt én is megjártam egy méhenkívüli után, és meg bírtam volna fojtani a császáros anyukákat, akik ott jajgattak. Kép
lola
 
 


Sziasztok!

Lola! Nekem semmi nem tudja elvonni a figyelmemet vizsgálat közben, még egy iszonyú jóképû doki sem. Igaz engem mindig elkerültek, vagy csak nem vettem észre?Kép)) Én mindig iszonyúan koncentrálok arra, hogy mi történik, és próbálok közben beszélgetni figyelemelterelés céljából, általában jó nagy hülyeségeket mondok. Kép Szerintem a Vermes halál idiótának néz, mert ha zavarban vagyok, akkor mindig hülyeségeket beszélek. Képzeld, mi lenne, ha jó pasinak nézném a a dokit, még angyobb zavarban lennék, és még cikibb lenne a helyzet. Kép

Annamari! Tõled kéne tnaulnom, a te energiád kifogyhatatalan! Kép))))

Lányok, asszem én passzolom ezt a májusi talit, ugyanis az esküvõs dolgok most felszaporodtak. Fõleg, hogy új templomot is kell találniKép) Ma megyünk a Kassák utcaiba. Ja, lehet, hogy tényleg vonzom a bajt?Kép)))A kollégáim megkérdezték, mikor meséltem, hogy a Deák téri templomból most épp az abalkokat szedték ki, hogy a párom is olyan szerencsételn mint én, vagy csak mióta engem ismer?Kép Olyan gonoszak, nem?Kép

Mindenkinek szép napot, shine
shine
 
 


Sziasztok Csajok!

Úgy látom ezzel a Dr. Áccsal jó nagy félreértést okoztamKép Engem sem izgat, hogy néz ki az orvosom, nem ez a lényeg, csak, mint érdekességet említettem meg. Ugyanis én még nem láttam jóképû nõgyógyásztKépKép

Lola! Miért akartad megfojtani a csaszis mamákat? Ez amolyan lelki dolog? És az abortuszosokat is ott õrizték? Az lehet egy érdekes dolog.Kép

Én már le is mondtam az új szülõszobárólKép Ha meg meg is van átkozva, akkor jó nekünk a régi is. Jövõre belefogunk a kistesó projektbe. KépKép

Annamari! Akkor inkább jó korán menjünk oda? Mikorra? Remélem Zsombi bírni fogjaKép Mi egy új, kisebb és könnyebb babakocsit szeretnénk venni és etetõszéket, de ha lehet újat. A bébi gyümilevet már mi is kipróbáltuk ezen a héten, ebben a melegben, vízzel higítva és nagyon bejött Zsombócnak. Csak két szopi között kapja, de úgy kell kitépni szegénynek a szájából a poharat 100 ml utánKép Úgyhogy abból is szeretnénk beraktározni és még pelenkából is.Kép

Shine, majd raksz fel képet az esküvõtökrõl?

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Shine!
Az én energiám kifogyhatatlan? Mi az, hogy energia? KépKép Én a mûtõben kezdtem el hülyeségeket beszélni, mielõtt elaltattak, szóltam, hogy kapcsolják ki a csipogót, mert nagyon idegesítõ. Erre az aneszteziológus szólt az asszisztensének, hogy "na altassuk el gyorsan" KépKép
Nekem is mondta már a kollégám, hogy viharban nem állna mellém, mert tuti belém csap a villám Kép

Pirus!
Én nem rajtad, hanem a barátnõd megjegyzésén csodálkoztam csak el Kép De mondjuk ez még a jobbik eset, képzeld, ha mondjuk a nõgyógyászok néznének minden beteget férfiszemmel KépKép
Az abortuszosok nem kerülnek örzõbe, csak a hasi mûtéteseket. Mikor én voltam az örzõben, szerencsére mindkét alkalommal nyugi volt.
Szerintem mi olyan 10-11 körül megyünk ki, tekintve, hogy Fiatalúr 9 elõtt ki sem nyitja a szemét KépKép

Annamari
muter
 
 


Annamari!

Nem a barátnõm a csaj, csak találkoztam vele egy boltbanKépKép
Hát, az tényleg elég gáz lenne, amirõl írtál!KépKépKép

Még akkor is érdemes odamenni?
Zsombit nem tudjuk hova rakni, szerinted bírni fogja? Más is jár ki pár hónapossal?
Pirus
pirus
 
 


Pirus!
A sógornõm pl kint lesz a 8 hetesével KépKép
Szerintem érdemes akkor is kimenni, mi tavaly is ilyen "késõn" mentünk. Az a helyzet, hogy el vagyok tunyulva és élvezem, hogy Balázs ilyen jó alvó lett Kép
Annamari
muter
 
 


Pirus! Persze, majd rakok fel! Kép Ha egyszer ott tartunkKép

Annamari: Én a mûtét után állítólag a munkahelyemrõl beszéltem. Fogalmam sincs, mit mondhattam, mert egyátalán nem emlékszem semmire! De ha belegondolok, hogy éber állapotban hogy szoktam szidni (és néha milyen szavakkal fûszerezve), akkor elpirulok. Remélem, nem voltam nagyon alpári! Kép Bár most már úgyis mindegy! Kép

shine
shine
 
 


Shine KépKép Én is szoktam hülyeségeket beszélni félálomban Kép Valamelyik nap állítólag azt mondtam a Páromnak, hogy fektessen mellém egy lovat!!!!! Aztán magyarázkodhattam KépKép
muter
 
 


Lányok!
Annyit nevettem azon amiket írtatok!

Shine!
Neked nem elég jó pasi a Vermes??

Mondjuk felõlem lehetne Harrison Ford vagy tetszés szerint tessék behelyettesíteni, amint megtudnám, hogy nõgyógyász, viszlát, mint pasi. Hogy bírnak este a feleségükre nézni az egész napos nõi roham után?

Pirus!
Amikor az Andris született, volt a kórteremben egy ikres mama, neki volt az Ács az orvosa. Minden nap bejött többször is, nagyon rendes volt a lánnyal, akinek rengeteg baja volt, mert az egyik baba a Picben volt, és harapófogóval sem tudta kiszedni a drnõbõl, mi is a baja a gyerkõcnek. Szóval az Ács beszólt, hogy bánjanak már rendesebben a lánnyal. Hát hogy jóképû-e fene tudja nekem nem tetszik, de szerintem õ igencsak annak tartja magát, valahogy olyan elegánsan vonulgatott, felemelt fejjel, illatfelhõben.Különben õ is válaszolgat babanetes kérdésekre is a rendelõben vagy hogy hívják, de fénykép sajnos nincs róla

angi
angi
 
 


Annamari!
Az a ló már egyszer felbukkant ha jól emlékszem valami ultrahang kapcsán! Nagyon gyanús!

angi
angi
 
 


Angi, hát ez jóKép Akkor tuti minket is olvasgatKép Biztos most méginkább elájulhat magától. Tényleg, õ válaszolt a köldöksérves kérdésemre, amikor terhes voltam. Igaz, mire ideért a válasz már 2 hónapja megszültemKépKépKép
Doktorúr, ezt nem sértésnek szántam!Kép
Az én dokim is nagyon rendes volt velem, többször is meglátogatott a gyermekágyon, sõt még a Várbíró dr is, pedig õ csak ügyeletesként segédkezettKép
Amikor Zsombit fényeztek az én dokim is közbenjárt, bár ettõl még nem mehettünk elõbb hazaKép De azért jól esett, hogy a szülés után is foglalkozott velünkKépKép

Hát azt én sem tudom, hogy viszonyul a feleségéhez egy nõgyógyász. Vajon ezt is tanítják az Orvosin?Kép

Annamari!
Na jó, akkor nekivágunk annak a börzénekKép

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Annamari! KépKép Igen-igen: mit is jelent ez a ló nálad?Kép Nekem is nagyon gyanús vagy! Kép

Angi: de nagyon jó pasiKép Igaz, eddig nem gondoltam rá, mint pasira, de most, hogy mondod! Lehet, hogy legközelebb rávetem magam! Kép Bár én csak azt szeretném tõle, hogy egészségesen segítse ki a babócát belõlem. (A babóca "behelyezésénél" ragaszkodom életem párjáhozKép

Mellesleg nekem is fura, hogy milyen lehet egy nõgyogyi a párkapcsolatában. De valahogy biztos megoldja.
shine
 
 


Shine!
Egyszer találkoztunk a Vermessel és a feleségével egy áruzházban, nagyon helyes nõ, de azért lehet, hogy van még esélyed!!
Különben én is hülyeségeket szoktam beszélni , és ezért elfelejtem amiket meg akarok kérdezni. Szerintem hozzá vannak szokva.
angi
 
 


Pirus!
Egyáltalán mi visz rá egy férfit, hogy nõgyógyász legyen? Mert azt még megértem, hogy tizenéves idétlen srácok azok akarnak lenni, de késõbb?? Pénzes szakma mondjuk szó se róla.
Azért jó, hogy a dokijaink így döntöttek, különben pl. mi se csevegnénk itt napközben

Jó börzézést mindenkinek, én már korán ott leszek.
Az elején az a jó, hoy még nem válogatták ki a dolgokat, a végén meg jóval olcsóbban lehet elhozni a cuccokat, mert senki nem akarja hazavinni.

angi
angi
 
 


Sziasztok!
Látom jó témátok van máraKép
Szerintem egy nõgyógyász ugyan úgy nem gondol a munka után a betegeire mint mi se a munkánkraKépKépKép
Innentõl kezdve a feleségével, vagy barátnõjével ugyan úgy bánik mint bármelyik másik férfi- szerintem.
Gondolj bele egy állatorvos esetébeKép
Én sose néztem azt, milyen jóképû a nõgyogyim, lehet, hogy egyszer így is meg kellene néznem és akkor szívesebben járnék HozzáKépKépKép
Picus
Picus
 


Picus!
Ne csüggedj, én sem foglalkoztam soha ezzela gondolattal. Amúgy is minden alaklommal hatalams feszültséggel megyek dokihoz, úgyhogy az a legkisebb próblémám, hogy jóképû vagy nem, vonzó vagy nem. Most is csak a vicc kedvéértKép
Egyébként valszeg igazad van: munka után nem doki, hanem férfi. De azért nem lehet könnyû nõgyógyi feleségnek lenni: gondoljatok csak bele, hányszor hívják el szülni, akár éjjel, akár ünnepnap. Mondjuk, pénzük az van jócskán.

Angi: szerintem szép szakma, vagy inkább hivatás. Kép Gondolj bele: milyen jó lehet amikor egy apró kis lény megszületik a kezeid között.Kép Meg segíteni nõkön, hogy lehessen babájuk, vagy hogy meggyógyuljanak.
Szerintem õk sem úgy néznek ránk, mint nõkre, hanem, mint páciensre. Amikor a kórházban egy nap hatszor megnéztek, a végén már rutinszerûen mutogattam, és nem is érdekelt a dolog. Hozzá lehet szokni. Bár, amikor hirtelen egy nagy csapat kisdoki lett körülöttem, miközben én épp a széken terpesztettem, és hát, mi tagadás, valszeg nem a hajam szinét nézték, akkor azért egy kicsit megszeppentem. Kép

Én Vermeshez mostmár csak egy kétcsikos teszttel szeretnék elmenni, akármiylen vonzó pasi legyen isKép
shine
shine
 
 


Angi!

És mikorra érdemes odamenni az elején? Sokáig kell a jegyért várakozni?

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Na, alakul a téma Kép Tartsunk nõgyógyász-szépségversenyt! Kép
Azt mondjuk nem tudom, hogy egy nõgyógyász milyen, ha éppen nem nõgyógyászkodik, de biztos el tudnak vonatkoztatni a munkájuktól. Mi sem a munkánkról beszélgetünk az ágyban Kép
Orvosnak lenni tényleg szép hivatás lehet, csak az a baj, hogy az orvosok egy idõ után nagyon cinikusak lesznek (tisztelet a kivételnek!!!) és minden beteg csak egy munkadarab lesz, nem látják mögötte az embert.

Shine!
Na, akkor a Vermesrõl lecsúsztunk, kereshetünk másik áldozatot magunknak KépKép

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Jó a téma Kép! Szerintem az én dokim (Dr. Takács) még így ki tudja hány évesen (60 már elmúlt, úgy gondolom) is jól tartja magát. A korát még megtippelni sem tudom, mert a kolléganõm szerint, aki már 20 éve hozzá jár, akkor is így nézett ki, mikor elõször látta Kép. Õ tuti jó pasi lehetett fiatal korában Kép.

Eper!
Szerinted??? Te mióta ismered a dokibácsit? Én csak akkor ismertem meg, mikor a nagylányommal terhes lettem, az már lassan 4 éve volt.
Örülök, hogy valaki végre ugyanahhoz jár, akihez én KépKépKép! Bár szerintem sokan ismerik, akiket mûtöttek, mert õ anesztes is, lehet, hogy valakit altatott.

A börzére én is megyek a barátnõmmel, de gyerekeket nem viszünk, õk az apukákkal maradnak Kép.

Panda

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Annamari! Kép Hát lecsúsztunkKépKép
Ez így van, sajnos. Nem mindig vesznek emberszámba. Néha halál hülyének néznek, néha meg azt hiszik én is elvégeztem az orvosit, és a latin magyaráztatát is megértem. De a legrosszabb, amikor nem viszonyulnak empátiával a problémám felé. Na azt nagyon utálom.

OFF Ki vagyok akadva az esküvõn! Templom már van, de meg sem közelíti a Deák térit Kép A fotósunk meg átpasszolt a fiának! remélem, fotózott már, és enm mi leszünk a kisérleti nyulak Kép Ja! És valaki azt mondta, hogy pont aznap lesz részleges napfogyatkozás! Kép Annamari: lehet, hoyg én tényleg vonzom a bajt?!

Szép napot, shine
shine
 
 


Sziasztok!
shine: arra gondolj, hogy a sok rossz után csak jó jöhet, KépKépKép
s ne jusson mindig eszedbe ez a "én tényleg vonzom a bajt" már vagy három írásodban láttam....
Képzeljétek a Lányomat most altatom elõször kiságyba és bírja a gyûrõdést eddig köztünk aludt- sokáig féltettem meg egyáltalán- de most már átalussza az éjszakákat és úgy gondolom kell Neki saját ágy ...Nagyon jól viseli ahogy hallom el is aludtKépKépKép
nõgyogyi szépségverseny: hát ez viszonyítás kérdése kinek mi a szép.....
Picus
Picus
 


Shine!
Már látszik, hogy az egy nagyon-nagyon különleges nap lesz!
Képzeld, a mi esküvõnkön egy rendõr srác videózott, valami hiperszuper kamerával (7 éve már te jó ég). És amikor tõlem kérdezte a lelkész, hogy akarok-e a férjem felesége lenni stb. akkor snitt és feketeség és vége a felvételnek. Úgyhogy semmi bizonyíték nincs rá, hogy kimondtam az igent.

Persze hogy szép szakma, de szerintem az egyik legnehezebb életforma lehet az állandó készültség miatt. Pl amikor hivogatják mondjuk vacsora közben, hogy megjött/nem jött meg/nem eléggé jött meg/mikor kezdjem a tablettát/folyik/fáj/stb. szülés megindulásról nem is beszélve. Úgyhogy szerintem le a kalappal a Mrs. nõgyógyok elõtt.

A medikusokon én is ki voltam akadva, ott ücsörögtünk például az ultrahang elõtt (egyesek órák óta, de azért ne menejen el a kedved), jött egy csapat medikus, kopogtak az uh ajtón, órájuk volt a Szabóval, nem nyitották ki az ajtót nekik pár percig, mire ketten is elkezdtek cigizni a szûk folyosón. Aztán persze rájuk szóltunk, hogy talán mégse kéne. Aztán az én hasamon mutogatta a doki, hogy mi hol van, meg hogy milyen szép a babám.


Pirus!
Szerintem mi már fél nyolc után valamikor ott leszünk, mindig így szoktuk a barátnõmmel, gyerekek nélkül. Eddig nagyjából volt ingyenes belépõnk az elõfizetés miatt, õsszel kb. 15 percet kellett sorba állni a jegyért, viszonylag gyorsan megy a sor. Állítólag háromnegyed nyolckor nyitnak a pénztárak. Amúgy én is utálom a tülekedést, de tényleg jó cuccokat lehet találni, és mindenhol lehet alkudni. A cégek is szerveznek mindenféle akciókat, biztos találtok klassz babakocsit.

angi
angi
 
 


Sziasztok!

Shine!
Nyugi, nekünk még nem is volt templomi esküvõnk. Valahogy nem volt pofám nagy hassal az oltár elé állni. Aztán késõbb a lelkész úr, akitõl kértük a keresztelõi engedélyt, mondta, hogy látott õ már annyi mindent, nem lett volna egyáltalán durva, mégcsak szokatlan sem, hogy pocakosan esküszünk. De idén mindenképpen meg akarjuk tartani a templomit is. Lehet, hogy anyukám nagybátyja fog minket összeadni, Balázst is õ keresztelte KépKép

Picus!
Mennyi idõs a lányod? Már 5-6 hónapos, nem? Hát nagy szerencséd van, hogy hajlandó megszokni! Balázs egyetlenegyszer aludt velünk - mielõtt epilepszia-gyanúval korházba került -, mert féltem, hogy megfullad az ágyában Kép

Angi!
Ez a videózás jó lehetett Kép Én még a mai napig nem láttam a videófelvételt, ami az esküvõnkön készült, mert nincs itthon videónk Kép
Hát mi csak nézelõdni megyünk ki, megy a Manónak ez egy jó program (ja és finom a pizza, amit kint árulnak KépKép)

Annamari
muter
 
 


Shine! Mi most voltunk egy templomi esküvõn, a Krisztina krt-on. Gyönyörû a templom, ha nem esik nagyon ki, próbáljátok meg. És a részleges napfogyatkozásnak örülj! Próbáld megtudni, pontosan mikor lesz, hátha még látjátok is a násznéppel! Kép Biztosan emlékezetessé teszi az esküvõt ez is. Kép
És tényleg felejtsd el, hogy vonzanád a bajt!

Jókat kuncogtam itt a szépségverseny kapcsán! Kép Nekem az a fontos, hogy szimpatikus legyen az orvos, és értsen a szakmájához. Aztán, hogy jóképû-e, az már nem téma. Különben is, kinek a pap, kinek a papné! Kép Én egyébként százszor szívesebben megyek nõgyógyászhoz, mint fogorvoshoz. Kép

Annamari!
Miért nem nézted meg máshol? Kép

Sziasztok!
Solya
solya
 
 


Solya!

Ez egy nagyon jó kérdés, a választ sajnos nem tudom megadni rá KépKép
muter
 
 


Sziasztok!

Hogy áll a doki-szépségverseny? Kép
Tegnap megkerestem a babanetes orvos válaszát és tényleg Dr. Ács Nándor írtaKép Azt kérdeztem a 8. hónapban, hogy tudok-e természetes úton szülni a köldöksérvemtõl. Megjött a pozitív válasz, amikor már Zsombi 4 hetes voltKépKépKép

Angi! Sajna Zsombit nem tudjuk otthon hagyni, mert nincs, aki vigyázzon rá.Kép Én szeretném, ha a férjem is kijönne, ha esetleg találunk sok mindent, ne kelljen egyedül cipekednem. Egy babakocsi és egy zacskó pelenka után már nem lenne szabad kapacitású kezemKép Ráadásul, meglepõ módon, párom is szeretne kijönni. Pedig eddig nem szerette a tömegnyomort. Valszeg inkább a költekezõs mindenségemet akarja kontrollálniKépKépKép

Annamari!
És Balázst hogyan tudtátok megkeresztelni? Azt hittem, hogy nézik azt, hogy a szülõk vallásilag is összeházasodtak. Vagy ez valami családi protekció?KépKép
Nálunk nem volt probléma, hogy a 7. hónapban voltam. Abban a templomban esküdtünk, amelyikben keresztelkedtem, elsõ áldoztam és bérmálkoztam. A plébános örült nekünk, mert tavaly mi voltunk az egyetlen házasulandó párKép Még azt is kijárta a püspökségnél, hogy engedjék a férjemet római kat. templomban esküdni, mert õ görög kat. és náluk tiltja ezt a vallás.
Mi már többször is végig néztük a felvételeket. Úgy vigyorogtam végig, mint egy tejbetök. Nem tudom miért van ez, de ha valami nagyon komoly eseményen vagyok, akkor mindig mosolyognom kell. Én így vezetem le a zavartságomatKép

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Pirus: asszem Vermes vezet! Kép Vagy az ÁcsKép

A keresztelõ csak a pap jóindulatán múlik. Volt olyan ismerõsünk, ahol balhézott, hogy a szülõk miért nincsenek megkeresztelve,a másik kerületben pedig simán megkeresztelték.
Nálunk én katolikus vagyok, a párom evangélikus, és evangélikus lesz az esküvõ. Õk semmilyen problémát nem láttak benne.Kép

Na az esküvõi videómra én is kíváncsi leszek! Kép Én a hangommal nem vagyok kibékülve.

Annamari, épp most cseréljük a videónkat, mert elromlott. Kép De ha meglesz, nálunk megnézhetedKép

Tényleg: drukkoljatok, mert ezen a héten folyik a legesélyesebb akciózásKép
shine
shine
 
 


Sziasztok!

Angi! "Hogy lehet túlélni azt az idõszakot, amíg fáj az oldalad három perc után én nem kapsz levegõt?" Még kisiskolás koromban a tesitanárom mondta, hogy nem mindenkinek válik be az egy levegõ be és egy levegõ ki módszer. Ki kell próbálni több levegõvételt, pl két pici gyors levegõ be két pici gyors levegõ ki. Ez nálam a tuti, soha nem szúr az oldalam. Beszélni tényleg nem szabad futás közben, akkor minden taktikának lõttek.

Lányok! Nõdokis témához annyit mondanék, hogy engem soha nem érdekelt az, hogy a doki jóképû-e, vagy sem. Ez bármelyikre igaz. Szerintem a szimpatikusság az, ami nagyon fontos. Azt pedig a külsõ és a belsõ egyaránt formálja. A vizsgálatok közben eszembe sem jut a zavarodottság. Mindig arra gondolok, hogy munkakapcsolatban állunk egymással és kész. Egyébként is: házinyúlra nem lövünk! :-)
Hogy sok pénzük van? Szerintem meg is dolgoznak érte (persze kivételek azért itt is vannak). Én ugyan is nagyon utálnám, ha a páromat munka után (17 óra) másnap reggelig folyton hívogatnák telefonon, vagy azonnal, de tüstént berendelnék a munkahelyére. Szabizni (nyaralni) is úgy jöhetne el, hogy egyik lába itt, a másik ott. Ehhez tényleg nagy elhivatottság kell.

Börze! Mi is kinézünk a párommal, de magunkat ismerve 10 óra elõtt biztos fel sem kelünk.

Shine! Jó lesz az az esküvõ, meglátod. Mindig a problémás esetekbõl lesz egy szép kerek egész. Sok boldogságot!

Solya! Levélkéztem ám Neked. :-)

Üdv mindenkinek: Benõ
beno
 
 


Benõ!
El is küldted? Mert meg nem jött! Kép

Shine!
Drukkok mennek ezerrel! KépKépKépKépKépKépKépKépKép)KépKépKépKépKépKépKépKépKép
Solya
solya
 
 


Még 5-én, de most újra! :-)))
beno
 
 


Benõ,
lehet, hogy megint köhög az outlookunk? Kép
Na mindegy, addig is: Hogy sikerült a tapétázás? Kaptatok, vagy pihentetek a hét végén? Mi tök jót buliztunk és megbeszéltük, hogy idén a Balaton északi partján nyaralunk. Valami csodálatos volt!

Ez is OFF
Nem tudtok véletlenül kiadó házat valahol az északi parton? Partközelbe szeretnénk menni és legalább 2 szobás kellene. Az is jó, ha apartman kertkapcsolattal.
On

Pussz
Solya
solya
 
 


Solya!
E-mail nagyon akar menni, de...
Szállás:
[url=http://www.babapont.hu/" TARGET="_top]kattints[/url] - családbarát szállások (bal alsó sarok)
Benõ
beno
 
 


Sziasztok!

Pirus!
Balázs megkereszteléséhez nem kellett protekció, meg amúgy is hiába lett volna, mert a nagybácsi Tokajban lakik (azis milyen szép hely KépKép) és a kerületi plébániától kell engedély, hogy máshol keresztelhessék meg. De mivel mi komolyan gondoltuk a keresztelõt és ígéretet tettünk az egyházi esküvõre, simán megkaptuk az engedélyt (Párom is, én is római katolikus vallásúak vagyunk, meg vagyunk keresztelve, keresztszülõk is meg vannak keresztelve)

Shine!
Drukk megy ezerrel, akárcsak magunknak, hiszen ezt a ciklust most nagyon összehangoltuk KépKép

Solya!
Mennyi idõre mennétek? Nagyszüleimnek van egy házuk Balatonkenesén (északi part 2. települése, parthoz közeli házikó), megkérdezem, hogy belemennek-e. De õk egész nyáron lent vannak, ha ez Nektek nem gáz.

Annamari
muter
 
 


Ja és mégvalami!
Hamarosan indul a babasok.hu weboldal! Természetesen nem konkurencia, "csak" páran babások összedobtuk a rávalót, a magunk szórakoztatására Kép Lesz benne táblázat, képtár, történetek, chat. Ha kész lesz, majd szólok és akkor gyertek Ti is regisztrálni! Illetve a táblázat része már megvan, meg regisztrálni is lehet, a [url=http://www.c6.hu/babasok" TARGET="_top]http://www.c6.hu/babasok[/url] oldalon! (Ez nem reklám, mivel az oldalnak semmilyen szolgáltatása nincs, mint mondtam, "csak úgy" van Kép)
muter
 
 


Annamari!

Én már bejelentkeztemKép
Eddig tetszikKép Kiváncsi vagyok a folytatásraKép
Sok sikert a szerkesztéshez!

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Annamari: a még nem babások is babások?Kép

shine
shine
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?