Új privát üzeneted érkezett!

Majola!
A gyed-et úgy számolják, hogy van egy adott összeg, ami egy napra jár, ezt szorozzák meg a hónap napjainak számával, ezért mindig változik. (remélem nem írtam hülyeséget, így értettem). Akinek max. gyed-e van, az persze lehet, hogy másképp műxik.
Olyan szépen írsz mindig a testvéri szeretetről! :)

Bodza!
A képek gyönyörűek, Kristóf egy zabálnivaló cukifalat! :D
(rövid hajjal még babásabb)
Éljen az angoltanfolyam!

Csibb!
Nagyon gyönyörű Fanni! :D:D:D
Nagyon vuduztam, hogy jó időtök legyen, tényleg! :D

Együtt-alvás: nos én gyakorlatilag együtt aludtam a húgommal. Olyan ágyunk volt, ami egy fotelnek összehajtható szivacs volt. Jóó nagy (csinos egyébként). Meg kell mondjam, hogy nem rajongtunk a húgommal ezért a megoldásért. A férjemmel természetesen szeretek egy ágyban aludni, de nem mellékes körülmény, hogy 180x200-as.

Ma kaptam egy teljes nap kimenőt! :D:D:D
Valahogy nem a Nemzeti Múzeum felé vitt a lábam... :lol: :lol:
(ruha-táska-gyöngy) és persze a HOZ-TÁL VAJAMIT kijelentésre (mert ez nálunk szinte nem is kérdőhangsólyban hangzik el) is kielégítő választ adtam. :D

ayse
 
 


lányok!
nem hiszitek, Gól!

ayse
 
 


Ayse
Mi is csak lesünk! :shock:
11-es :shock:

Kép
Kép
thomasanne
 
 

 
 

és gól! :lol:

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Ayse, és mit csináltál a szabadnapodon? :) ma nekem is csavis napom volt, mert szerdánként az apunál van Eszti

eddig nálunk nem volt divat, de már én sem bírom ki, hogy ne hozzak valamit. múltkor vettem neki egy kis fazekat keverőlapáttal. hát azt az örömmámort, azóta is abban a kis papírszatyorban tartjuk, mert annak is örült :)

KépKép
KépKép
and
 
 


Viki
Nagyon-nagyon örülök! Gratula a babóhoz! :D

Megann
Neked is a kisfiúhoz! :wink: Nem tudom, milyen egy kislánnyal, de én nagyon szerelmes vagyok a fiamba!

Mea
Gyere gyakrabban! Bagoly mondja....

Csibb
Ez a csaj igazán cuki!!!!

And
Night terror nálunk is volt már, elég tehetetlennek érzi magát az ember. Nekünk az jött be, ha kivittük a konyhába nézelődni. Ott megnyugodott és elaludt újra.

Ma ellátogattak, hozzánk a bölcsis gondozó nénik családcsekkolásra.
Tomi édes volt, megmutatta a játékait, rajzolt, egy kicsit, dobált egy kicsit! :D :evil:
Úgy tűnik azért szimpi neki a gondozónéni, remélem ez később sem változik. Mi szept. 24.-én kezdünk, de már stresszelek.

És még egy gól! :shock: :shock:

Kép
Kép
thomasanne
 
 


A férjem már üvölt örömében (3. gól a világbajnoknak) :twisted:

ayse
 
 


And
befutó név?

Kép
Kép
thomasanne
 
 


lányok, én megjósoltam a 3:1-et, de fordítva! :shock: :shock: :lol:

KépKép
KépKép
and
 
 


azon röhögök, hogy ez olyan, mint amikor a fradit megveri a tiszakécske :lol: :lol:

Szilvi!
elaludt újra?! kivittétek a konyhába, felkapcsoltátok a villanyt, és akkor mi történt? megnyugodott, aztán vissza az ágyába, és elaludt újra? és mennyi ideig tartott?

KépKép
KépKép
and
 
 


Ja, régen Lili is a csomagolásnak örült a legjobban :)

cunda, könyvesbolt, kreatív hobbi, ráday utcai fagyi, ebéd anyukámmal
és a lényeg, hogy a húgommal voltunk, jót cincogtunk :)

ayse
 
 


egyelőre nincs befutó név, és ha minden este ennyit ülök a gép előtt nem is lesz :) ezért nem olvasok én könyvet :oops: :lol:
szóval ma a húgomnak is csak annyit tudtam mondani, hogy erzsike :) ez a hivatalos verzió, amíg nincs meg az igazi :)

KépKép
KépKép
and
 
 


jó kis program :) :) :)

ha az utolsó percekben sem kapunk gólt, akkor nem ismerek rá a magyarokra :D

KépKép
KépKép
and
 
 


Andrea
Bözsi :lol:
Vigasztalhatatlan sírás, kivittük a konyhába, utcára néz, közvilágítás működik, felismerte, hol van, megnyugodott és Apa vállán elszenderedett. Nem tartott sokáig, max. negyed óra.

Szilvi

Kép
Kép
thomasanne
 
 


közben nézegetem a konyhákat, mármint az Esztinek egy játékkonyhát. látnátok apa szemeit, hogy csillog, és milyen szakértelemmel nézi, hogy milyet vegyünk. szülinapjára szeretnénk, de ha apán múlik nem bírjuk ki addig. asszem megint el fogjuk túlozni, csak legyen miből. hihetetlen, hogy mennyire szerelmes az apja alányába, totál elvakult :) :) :)

KépKép
KépKép
and
 
 


Szilvi, ez jó, mi is kitalálunk valami ilyesmit. mi annyira felébresztettük, hogy nem volt visszaút, de azt is későn asszem, mert nem értettük, hogy mi van.

KépKép
KépKép
and
 
 


Andrea
Én is kíváncsi vagyok a végére!

Ayse
Énisénisénis Ráday utca, könyvesbolt, stb.......
Tomi mostanában sokat nagyizott, kicsit kertipartiztunk, parkettáztunk, szekrényt szereltünk. Majd jövő héten bepótolom!

És lefújták!

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Akkor ezek szerint van szekrény! :D
Fotó?

Éljen-éljen, nyert a magyar csapat, Apa még holnap is vidám lesz!!!!! :D

ayse
 
 


Ayse, csak nem ugyanattól az ádámtól származnak az embereink ? :lol:

KépKép
KépKép
and
 
 


Andrea
Játékkonyhát már mi is néztünk. Tomi imádja! Már gondoltam rá, hogy beszerzünk egyet, a barátnőinél is van. Szerintem nem is a csajok miatt megyünk hozzájuk! :wink:

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Férj egy sör és a meccs után, örömmámorban.

Ayse
Igen, gigadrága Ikea szekrény, de szép, és nagy, és szép...!
Fotó, később, ha teljesen kész a háló! Bár nem tudom honnan fotózzam, olyan kicsi. :lol:

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Most nálunk is a háló projekt jön :)

Én meg megyek!
Jó éjt!

ayse
 
 


And!
Az enyém is alföldi származék! :lol: :wink:

ayse
 
 


Apa mégis inkább álmos!
Jellemző! A csúcs után, alvás!

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Jó éjt!
Szilvi

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Szilvi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

én is úgy várom, hogy legyen új ágyunk és éjjeliszekrényünk, nagyon hiányzik. de amíg csak növök, addig nem érdemes új matracot venni.

na én is megyek, jóéjt :)

KépKép
KépKép
and
 
 


Sziasztok!

And!

Ez a matrac téma nálunk is napirenden van, de hasonló okokból pár hónapra elnapoltuk :lol:

Lányok, én már 2 napig olyan jól voltam, azt hittem, hogy vége a rosszulléteknek, de nem, ma reggel már 2xhánytam, még a víz is kijött, amivel az elevitet bevettem! :( Na mindegy, egyszer úgyis abbamarad! (kezdem azt hinni, hogy megint fiam lesz, Petivel is a 14. hét végéig hánytam)

Legyen szép napotok!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Életjel, gyorsban... :wink:

Totka, köszi a hiányolást.
A hosszú hétvégén 3 napig a Balatonnál voltunk, szuper volt, bár egy nap nem volt szép idő. Sajnos sikerült hazahoznunk egy jó kis hányós vírust. Először Dani kapta el, másfél nap alatt túl volt rajta, tegnap délután kezdte Beni, egész éjjel hányt, de mára jobban van. Nekem is nagyon fáj a gyomrom, egybekötve az allergiával és a vörösök támadásával. :( Ma délután minden esetre elugrunk a doktor nénihez.

Megann,
Nagy gratula a kisfiúhoz! :) Imádni fogod (természetesen!), még ha most egy kicsit csalódott is vagy! :wink:

Csibb,
Nagyon szépek vagytok a képeken! Fanni olyan édes kis csibészlány! :)

Viki,
Rosszullét :( Jobbulást! :)

Most csak ennyi, mert a fiúk szétszedik a házat, pedig még lett volna mit írnom.... Majd talán jövök, mikor Dani alszik délután.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Sziasztok!

And!
Megkérdeztem Aput, azt mondta egyáltalán nem hülyeség a diaphyllin, tulképp nekem is javasolná, ha eldurvulna a helyzet. Addig magnézium ezerrel, meg troparin. Most ezzel egész jól elvagyok.

Amúgy nekünk is van listánk, tegnap megmutattuk a tesómnak, ő jópár nevet lehúzott, úgyhogy most szűkült, de még így is maradt. Most van két nagyon esélyes. Most barátkozom velük. :D

Érdekes ez a matractéma mindenhol milyen aktuális, a mienk is tropára ment már, és szenvedünk tőle redesen, de mi azért nem veszünk, mert szobát fogunk cserélni a gyerekekkel, és a miniatűr eddig bendegúzszobába új ágyat kell úgyis vennünk magunknak, mert a mostani nem fér be. A gyerkőcök meg beöltöznek a mi mostani hálónkba, mert csak oda fér el két ágy, és ott lesz játszóhelyük is, és akkor a nappalink talán kicsit rendesebben néz majd ki. Mert most Bendegúz összes játéka itt tanyázik körülöttem.. Szóval elég jelentős lakásátrendezés áll előttünk az ősszel.. :roll:

Viki!
Sajnálom, hogy megint visszatért a hányinger, talán csak átmeneti. Most már biztos egyre jobb lesz.

Bodza!
Nagyon jók a képek, tényleg hihetetlen milyen idilli a családi összebújós. :)

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Megann
Remélem azért nem vagy túlzottan csalódott. Hidd el jó lesz! :P

Mea
Ez azt jelenti, hogy Te meggondoltad a dolgot?
Sajnálom, hogy ilyen a helyzet...

Viki jobbulást kívánok!

Engem ma kórházzal fenyegetett a doki, mert 3 napja minden kijön belőlem. Kaptam kúpot, az remélem hat. Eddig úgy tűnik.

Rokica
:shock: Szerintem egyáltalán nincsen elmaradva beszédügyileg Zsuzsa. Hallanád Marcit...

Megyek Lányok, nem vagyok százas.

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Szerencsére a fiúk már jól vannak, engem meg talán elkerül a vírus. Koppkoppkopp! Persze épp elég az allergia, nagyon tombol. :(
Voltunk a doktor néninél, Daninak pókcsípés van a kezén, elég csúnya, kaptunk rá valami kencét, remélem, elmulassza.

Juci,
Remélem, nem fog olyan hosszan tartani a rosszullét, mint Marcival! :( Szegény! :( Nagyon szar lehet. Épp tegnap gondoltam, mikor egész este émelyegtem, hogy hogy lehet ezt bírni nap mint nap?!?! Kitartás!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Sziasztok!

Ma férj elment a Balatonra parkettázni, vasárnap jön haza, így egyedül maradtam Petivel!

Juci!

Jobbulást, azért azt a kórházat meg kéne úszni! Remélem tényleg hat az a csodaszer, amit adott a dokid! :)

Márti!

Akkor nektek is további jó névválogatást kívánok, ne félj, mire kell,meglesz a megfelelő nevetek! :D

Benianyu!

Jobbulást kívánok a családnak, remélem hamar elmúlik ez a fránya hányós kórság!
Beninek pedig nagyon Boldog Szülinapot kívánok holnapra!!!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Viki,
Köszi a köszöntést! Nagyon kedves tőled! :) Mi is viszont kívánjuk Neked! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Sziasztok!

Juci:
hmm, igen rosszul hangzik ez a hányós-kórházasdi!
Nem is tudom, mit kívánhatnék....!Picurkád majd segít átvészelni!

Holnap igen zsúfi napunk lesz!Reggel korán kelek, megyek be a főnökömhöz, meg a gyes papírokat intézni, addig Panna tesómmal, utánna meg egy kedves ismerősünk meghívott Bennünket hozzájuk hétvégézni, úgyhogy utazunk!!!!! :D :D :D :D
Apa le sem száll a vonatról, Tesóm kifuvaroz bennünket a lánnyal, és megyünk!!!!!Vasárnap jövünk!!!!
Hmm, azt hiszem a Jóisten meghallgatott, Mátra, mostmeg a hétvége...... :D :D :D :D

Benianyu:
Benidnek én is nagyon boldog szülinapot kívánok!!!!!!!! :D :D

ÁÁÁÁ, értem, skorpió Beni!!!!!!! :wink: :wink:

Puszi Mindenkinek!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Totka,
Jó hétvégét nektek! Érezzétek jól magatokat! Éljen az újabb családi pihenés! :) :)
Köszi Beni nevében a köszöntést! :) Ő nem skorpió, hanem szűz, vagy nem a jegyére gondoltál? :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Sziasztok!

Na jól nem jöttem :oops: :oops:

Sűrű napok voltak, holnap meg megyünk a telekre.

Ma a bölcsiben votunk szülőin, Leon süni csoportba fog járni és a vödör (Gabi választotta :shock: :lol: ) lesz a jele. A beszoktatást csak okt. 1-én kezdi, csak így volt hely.
Mondjuk nem is bánom, mert így szeptemberben lesz időm bőven Nolcsikát beszoktatni az oviba.

Hajni!
Nagyon jó képeket tettél fel a Mátráról, nekem is megjött a kedvem egy jó kis turázáshoz, lehet ősszel be is nevezünk. :D
Én a helyedben elkezdeném beszoktatni Pannát már korábban, legalább meglátod, hogy bírja, lesz bőven időtök.

Benianyu!
Jobbulást a családnak, remélem már túl is vagytok rajta!

Juci, Viki!
Nektek meg hányásmentes napokat kívánok végre, legyetek minél hamarabb túl rajta!

Megann!
Óriási gratula a kisfiúhoz, meglátod, mennyire fogod szertni! :D

And!
Örülök, hogy jók lettek az eredmények.
Ne izgulj én is végig paráztam, hogy nem fogom annyira szeretni a másodikat, sőt még anya is félt. Aztán tessék, Leon egy olyan bűbáj kisfiú, hogy mindenkit levett a lábáról egy perc alatt. :D
Névre én is kíváncsi vagyok nagyon :wink:

Csikken!
Fogorvos :(
Én szülés előtt kezdtem el 10 nappal, de nem is tudták befejezni :(
Szóval inkább most ess túl a nehezén, mert a kicsivel már sokkal nehezebb lesz.

Róki!
Én tuti két ágyban altatnám őket és ha akarnak, úgyis átmehetnek egymáshoz, de megvan a lehetőségük a külön alvásra is.
Leon már egy éve legalább nem iszik este tápot/kakaót, vagy max. a kádban, így fogmosás után már csak víz, pohárból.

Prüntyi!
Ha elkezditek a beszoktatást a bölcsibe, szerintem jobb végig is csinálni. Mármint ha szimpi minden, a gondozók, hozzáállás, stb.

Bodza!
Szívesen :wink:
A Balcsis képek szuperek, nagyon szépek vagytok! :D

Csikken!
A Ti Balcsis képeitek is nagyon jók, nekem az alvós és az utcsó tetszik a legjobban. :D

Na ennyire emlékszem, most megint csak jövő héten leszek...

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Beniaynu!

Beninek előre is nagyon boldog szülinapot!!!!! :D :D :D

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


jó reggelt lányok!

Ma meghozzák Tüncsi új "nagy ágyát" kíváncsi leszek! Nagyon várom!

Barbi, hát igen itt bukott meg a dolog ....gondozók, hozzáállás....így most nem is erőltetem....pedig az ember a magánról azt hinné, hogy az más... :roll:

Bodza, Csibb, nagyon tutik a képek!

Csibb, látom ti is cucliztok, és hajturkásztok :) nálunk is ez a favorit! :lol:

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Benit Isten éltessen!!!!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Köszi csajok a Fannidícséreteket!!! :)

Prüntyi
igen, egész minikora óta csinálja...

Ayse
profi munka volt a vuduzás!!! 8) 8) köszi!!! :D

Benianyu
Beninek nagyon boldog szülinapot!!!

Juci
Jobbulást, remélem, megúszod a kórházat!!!

Barbi
jó telkezést!!!!

Szilvi
Na, mégis készül a háló??? :lol: de jó!!! :D

And
Utólag is nagyon örülök a jó eredménynek!!!
szerintem a Luca nagyon menne hozzátok... :roll: csak már elfelejtettem a családnevet... :oops:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Hello!

Vagyok ám lányok, csak úgy hébe hóba...
Olvasok ám mindent, csak annyira kivagyok. :(

Na nem ám azért mert fiúcskát várok :wink: , köszönöm is mindenkinek a biztatást, meg a gratulációkat.
Teljesen világos hogy imádni fogom a kis pöcsit is :wink: .
Viszont ez az allergia teljesen kiakaszt. :(
Férj össze is foglalta, hogy eddig a terhesség miatti fáradtság miatt voltam használhatatlan, most meg az allergia miatti idegesség, kialvatlanság és társai miatt :(
Jól állunk.

Totka, And!
Na köszi, akkor jobb ha egyiket sem használom.

Majola!

Én is beszereztem a Pro-allert nevű valamit, most elkezdtem használni Histaminum és Sabadilla és Pollens golyócskákkal meg fújom az Euprobium comp-Heel nevű orrcseppet.
Hát kiváncsi leszek...

Mintha én is éreznék valami javulást és már ez is nagy szó, de azért állati szenvedős az egész, alig várom hogy múljon nap nap után, hét hét után és vége legyen ennek a gyötrelemnek :( :( :(

Juci!
Sajnálom hogy ennyire kifeküdtél. :(
Remélem tényleg nem kell kóterbe vonulni.
Marci hogy viseli az állapotodat?

Benianyu!

Te most nem is szedsz semmit az allergiára?
Benit Isten éltesse :P

Prüntyi!

Végülis akkor most voltál dokinál az allergiával, mármint hogy irtad, hogy te fogsz mindenképp valami győgyzsert szedni, mert az a pár szem úgysem árthat már a babának.
Na szóval azért érdekelne hogy mit mondott az orvos...

A bölcsitémában szerintem is a "nem szabad feladni" taktikát kellene követni, mert ha most "feladod" azaz nem erőlteted vagy hogy is irtad, na akkor majd kezdheted megint az egészet előlről vagy leragadtok annál a szintnél ahol most tartotok.
Persze nem vagyok tapasztalt, csak gondolom hogy igy van.
A gondozónők mit mondanak?mármint a hogyan továbbról.?

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Prüntyi!

Mi az ami nem tetszik neked a gondozókban vagy a hozzáállásban????

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann, a nődokinál voltam, ő gyógyszert nem ajánlott, hanem sok más alternatívát...

mindjárt folyt.köv...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


a fül-orr-gégézhez szeretnék eljutni, de 1-2 hónapos várakozás van...ő írhat fel gyogyit vagy mást...most kipróbálom ezt a pro-allert, azt ha nem megy megyek dokihoz...

Bölcsi: mi nem minden nap mentünk volna, hanem egy héten csak 2 napot, a gyerekek, meg a közösség miatt...de Tüncsi alapból nem olyan, aki hamar közel enged magához valakit...és, mondtam, hogy neki nem lesz elég az átlag (megengedett) 2-3 alkalom a beszoktatáshoz...3x voltunk, de a 3 délelőtt alatt, mindíg ott voltam...és 1-1 órákra kimentem...de nem messzire...így hallottam amikor sírt (megnyugtattak, hogy ha nem tudják megnyugtatni, akkor felhívnak), ehhez képest, végig hallottam kb 3/4 órán keresztül a sírását...és persze nem hívtak, hogy menjek...nem engedte, hogy felvegyék...magába fordult nagyon...
és a 3. nap mondták , hogy kövekezőre hagyjam már ott mert ez nem játszóház, hanem bölcsi....
ja, a 3 alkalom alatt, szinte én játszottam a gyerekkel, az ovónénik kb .5x szóltak hozzá, néha ránéztek, azt annyi...így nem is fog senkit megkedvelni...úgyhogy ezek után (miután nem vagyok rákényszerülve), mondtam, hogy köszönöm, de nem jövünk többet...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Ez a rajtpozíció, innen elég "messzire" el tudja lökni magát Ákos:

Kép

Ez meg a jelenlegi kedvenc képem:

Kép

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Bocs csajok, ez félrement... :oops:

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Sziasztok!

Allergiásoknak jobbulást kívánok! Remélem sikerül valami megoldást találni, legalább olyat ami egy kicsit enyhít a tüneteiteken!

Prüntyi!

Bölcsi: hát, nem csodálom, hogy otthagytad! Én el sem kezdem, kedden lemondtam a helyünket, nem vagyok rászorulva, most, hogy itthon maradok, így inkább nem is idegesítem vele magam és a gyereket sem. Meg legalább nem szed össze mindenféle nyavalyákat, ráér arra még oviban is!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Prüntyi!

Értem :roll: Tartok tőle hogy ez általános trend, mármint ez a gyorsaság. :roll:
Én is tartok tőle, de hát majd meglátjuk, minden azon múlik hogy milyenek a gyerek gondozói.
Ha lehet velük tárgyalni akkor nincs gond...de hát ha ilyen fafejűek.
Nekem a vezetőnő azt mondta hogy a beszoktatás gyakran elhúdik 2 hétig is.
Na nem mintha ez olyan nagy idő lenne, mármint nekünk felnőtteknek, de lehet hogy egy kicsinek már lehet hogy valamivel elegendőbb mint nálatok a 3 alkalom. :roll: :roll:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Viki!

Allergiások nevében köszi a drukkokat.
Ez a mindenféle homeos cucc, mintha tényleg jó lenne egy kicsit, de az is lehet hogy csak jobb napom van.
A fejem viszont majd szét hasad, úgyhogy nagyon gondolkozom egy fél szem algopirinen :cry: :cry:
Én nem tudom meddig tart ez még.....

Szegény férj meg holnap utazik, látom és mondja is hogy "enyhén' szarul érzi magát hogy itt kell hagyni Lénát és meg még erre sem tudok koncentrálni igazán....

Akinél már utazott el az apuka....hogy viselték a gyerekek???????

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Jó reggelt!

Megann!

Ilyen hosszú időről (asszem nálatok 10 napról van szó)nem tudok beszámolni, de csütörtök óta egyedül vagyok Petivel, férj a balcsin dolgozik, de elvagyunk, semmi különöset nem veszek észre a gyerkőcön, látja, hogy egyedül van anya, nem is keresi apát szinte egész nap! Telefonon beszélünk, azt ennyi! Tegnap mondjuk már beszéltünk róla, hogy mikor jön haza apa, erre rámnéz a nagy szemeivel és ezt mondja: "apa balanton..... vissza jön????" Elmondtam neki, hogy persze, hogy visszajön, csak dolga van és vasárnap estére már itthon is lesz, rámnézet, bólogatott és szépen elaludt!:D

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?