Új privát üzeneted érkezett!

Aha Nóri mi voltunk!

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Ú, én nyitom a lapot, akkor egy illőbb köszöntés!
Kép

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Szabolcsnak utólag
Robikának pedig nagyon boldog hófordulót kívánok!

Elin én töled nem kaptam privit :( küld már el újra köszike

szép meleg napot

Kép
kbernadett
 
 

 
 

Márti!
gratulálok!


Ildikó!

Kedden nem voltál olyan 10 óra fele az egyik helyijáratos buszon mondjuk ott a cora környékén, ugy hogy volt mögöttetek egy másik busz?

BBj írtam privit!

Kép
kbernadett
 
 


Lizocska!!
Mi van veled? Nagyon hallgatsz!! A képeket is várom azóta is!!

Betti! Újra elküldtem...

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Dorka nektek is boldog hófordulót!!!!Kép

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Tejcsi témához szeretnék hozzászólni.
Nekünk anno Brigittám idejében napi ½litert tudtam adni másik babának. Mielőtt adtam, vizsgálatokra kellett mennem (amiért fizetni kellett néhány ezer forintot). : vérvétel volt, szűrték a hepatitist, AIDS-t és még nem tudom miket, széklet, vizeletvizsgálat, mellkas rtg, bőrgyógyászat… ennyire emlékszem. Az anyukát behívtam, nézze meg milyen körülmények között fejek, Mindig megbeszéltük, hogy a tejcsi elfogyasztása után fájt-e a pocak. Ha igen akkor nem ettem olyat, amitől feltételeztük, hogy attól fájhatott.
Mindig figyeltem a tisztaságra…

Szóval a fentiek alapján én elfogadnám az „idegen” anyatejet, de, csak ha megbizonyosodhatok, hogy honnan milyen körülmények közül jön. Megcsinált e minden vizsgálatot amit kell…

Anyukával akkor találkoztunk először, azóta is tartjuk a kapcsolatot, gyerekeink együtt játszanak.

Nagyvárosban biztosan másképp mennek a dolgok. Váerosföld kistelepülés, a védőnő mindenkit ismer, és akárki tejét nem ajánlja fel. csak akiben ő is megbízik...

Csak azt akarom mondani, hogy ne zárkozz el teljesen az idegen tejcsitől, és szerintem egészségesebb, mint az a "mű valami" amit a "boltban" megveszel. Bár mi nem ettünk táppszert, azokat nem minősíthetem. Remélem most sem lesz rá szükség.

Csak a saját véleményem írtam le, magamból kiindulva.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Sziasztok!

Tejcsi témához szeretnék hozzászólni.
Nekünk anno Brigittám idejében napi ½litert tudtam adni másik babának. Mielőtt adtam, vizsgálatokra kellett mennem (amiért fizetni kellett néhány ezer forintot). : vérvétel volt, szűrték a hepatitist, AIDS-t és még nem tudom miket, széklet, vizeletvizsgálat, mellkas rtg, bőrgyógyászat… ennyire emlékszem. Az anyukát behívtam, nézze meg milyen körülmények között fejek, Mindig megbeszéltük, hogy a tejcsi elfogyasztása után fájt-e a pocak. Ha igen akkor nem ettem olyat, amitől feltételeztük, hogy attól fájhatott.
Mindig figyeltem a tisztaságra…

Szóval a fentiek alapján én elfogadnám az „idegen” anyatejet, de, csak ha megbizonyosodhatok, hogy honnan milyen körülmények közül jön. Megcsinált e minden vizsgálatot amit kell…

Anyukával akkor találkoztunk először, azóta is tartjuk a kapcsolatot, gyerekeink együtt játszanak.

Nagyvárosban biztosan másképp mennek a dolgok. Városföld kistelepülés, a védőnő mindenkit ismer, és akárki tejét nem ajánlja fel. csak akiben ő is megbízik...

Csak azt akarom mondani, hogy ne zárkozz el teljesen az idegen tejcsitől, és szerintem egészségesebb, mint az a "mű valami" amit a boltban/gyógyszertárban megveszel. Bár mi nem ettünk táppszert, azokat nem minősíthetem. Remélem most sem lesz rá szükség.

Csak a saját véleményem írtam le, magamból kiindulva.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Katlina, Balwin, Dorka!

A két hónapos csemetéknek BOLDOG HÓFORDULÓT!!


Kép
szilbee
 
 


Betti, azt hiszem a cibaki busz állt meg a mi buszunk mögött. :? De már így a hét végén elég szita az agyam!

Erika, ahol ti laktok, nem szerves része Kecskemétnek? Néztem a múltkor a térképet és láttam, hogy városrészekre/ városokra van felosztva. A férjemnek az albérlete a Széchenyi városban volt.
Igazad van a tejcsivel kapcsolatban. ínálunk csak az anyatejgyűjtőből lehetne hordani, mert a közelben nincsen ilyen korú baba, mint Peti. Na de onna bizti nem fogom hordani, mert messze is van tőlünk és semmi jót nem hallottam róla. :? :(

Nóri, már írni akartam, hogy cuki Lilcsi képe! Kép

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Kép
Sziasz!


Kép
Ildi!!! CSAK VICCELTEM!!!! :D

Kép

fanna3
 
 


Jaimee!

A Polgármesteri Hivatalban dolgozol? hg ennyire nem vagy róluk jó véleménnyel??

fanna3
 
 


Ildikó!

igen mert én is azona buszon ültem s figyeltelek is, meg is csörgettelek mert elég sokáig ott áltunk viszonylag, de nem vetted fel:-)

Kép
kbernadett
 
 


Betti, most néztem meg a telkóm, te voltál az ismeretlen hívásom akkor! Sajna így nem írja ki a számot és akkor nem tudlak visszahívni! :cry:

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok :)

Csak beugrottam, Bogyóm felébredt, meg még pakolászok; holnap lesz a keresztelő.

Ildi, ok, megpróbálkozhatunk az időpontegyeztetéssel :lol:
Fanna, csatlakozzá, noh :wink: :lol:

Szilbee, köszi a köszöntést :oops: :)

Hoppá, eltörik a mécses... Jó éjt, meg jó hétvégét mindenkinek!

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Kép

Balwin!
Akkor nagy nap lesz nálatok ma,és tényleg Anna Lucusnak is boldog hófordulót!Kép

Kép

Kép
katlina
 
 


Elin: itt vagyok én szinte minden nap olvaslak titeket , de még nem szóltam hozzá a témákhoz (tápszer, ilyesmi) , mert azok "szerencsére" nálunk nem voltak. A képek alakulóban vannak, de anyukámnál olyan rengeteg kép van Emmáról,hogy még nem ért a végére az összegyűjtésüknek. De az esküvői képeinket már beszkennelte, majd mondom neki küldjön belőlük e-mail-ben és akkor rakok fel.
Magunkról annyit,hogy pihizek ezerrel, mert sajnos már az üldögéléstől is nagyon tud fájni a hasam (pedig becsülettel szedem a magnézium citri bigyót) . Így délelőtt, vagy addig amíg férjecském hazajön(du 4-re ér haza) fekszem főként. Igaz Emma így egy kicsit szétszedi a lakást, de egyébként ügyesen viseli. A másik az ha megyünk is valahova rám-rámtör ilyen szédüléses dolog, lesápadok (egyik percről a másikra) és elmegy az erőm. Elég sok macerát csinál nekem ez a kis manó...de mivel most tartok a 34-héten még legalább 2 hetet odabent kéne birnia, úgyhogy szegény apura hárul minden munka. Takarít, mosogat, ha nem tudom megcsinálni megfőz, sőt megígérte hétvégén vasal is (mindenféle panaszkodás nélkül). Anyukám meg megígértette velem,hogy elküldöm hozzá a szennyes gyerekruhákat majd ő kimossa, és szárazan hazaküldi. Úgyhogy "el vagyok kényeztetve" persze az a cél,hogy inkább itthon pihizzek, minthogy befektessenek a kórházba kényszerpihire.. :roll:
Na nem untatlak titeket tovább a panaszáradatommal. sziasztok

Kép

Kép

Kép
lizocska82
 
 


Kép

Már megint 6 előtt keltett a Törpe minket.... :x :( A két csemete már most összefogott nem alvás terén. Dávid majd kirugja az oldalamat, akárhogy fexem is... :(
Pedig jó lenne még ebben a 3 hónapban kipihennem magam annyira, hogy kibírjam a köv. 6-12 hónapot ébren.... :lol: Mission impossible... azt hiszem... :roll:

Lizocska!
Nagyon drága férjed van. Enyém férj is szó nélkül megcsinál már dolgokat, de azért a tied kenterbe veri a főzéssel!! :)
Pihizz csak sokat-sokat-sokat!! Most tényleg az a legfontosabb!!! Persze gondolom ez is szinte lehetetlen Emma mellet, ugye?! :? Nekem Levente mellett laglábbis nem volt igazán megoldahtó...

No tessék! Csemete behozta a nagyszobába a zenélő "fagyigépest" (ami labdát köpdös ki magából). Apja nagy örömére be is kapcsolta... :twisted: :lol:

A "köpdösésről' jut eszembe... Levente megtanulta kiköpni fogmosás alkalmával a vizet. Mondja is közbe, hogy "PÖ"... Olyan aranyos... csak végre megpróbálná már dörzsölni azt a fogkefét és nem feszt rágni... :roll:

No menek, csinálok valami serkentő italt...

Virág!
Megyünk 6-ra az esküvői ceremóniára!!!! 8)

Balwin!
Nektek is jó készülődést a keresztelőre!! Aztán tessék feltenni képeket!!!


Kép
szilbee
 
 


Teszek egy kis vicces videót LEVENTÉRŐL. Ekkor kezdett még járni tanulni... egy éve volt csak!
szilbee
 
 


szép jó reggelet!

Balwin nektek is utólag nagyon boldog hófordulót!
Hú és a keresztelő bizti ngyon jó lesz:D

Ildikó igen valószínű én voltam csak néha a párom átállítja a telót mikor olyat hív én meg elefelejtetem viszaállítani:D

puszika

Kép
kbernadett
 
 


Szilbe!

nagyon aranyos a kis Levente, édesen totyog
Bettike azt akarja hogy kapcsoljam vissza neki:D

Kép
kbernadett
 
 


Virág Sok Boldogságot Kívánunk!!!!Kép

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!


Köszi a jókívánságokat!

Szilbee!

Várunk titeket!Mi ott leszünk :lol:
viragb88
 
 


Virág!

sok boldogságot kívánok nektek:-)


elin írtam privit

szép estét

Kép
kbernadett
 
 


Virág!

Én is nagyon sok boldogságot kívánok nektek!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Olga!

nektek is igy utólag nagyon boldog hófordulót! :-)

Szép vasárnapot mindenkinek

Kép
kbernadett
 
 


Sziasztok!
Rég jártam felétek... :-(

A Szent Imre Tétényi szobás topikon egy babának nagyon sok segítségre van szüksége.
Kérlek benneteket imádkozzatok érte! Este 10-kor lesz közös ima/energiaküldés...
részletek ott olvashatók, és kép is van Mirka babáról.

Köszönöm!

Kép
Kép
Andi
kisherczeg
 
 


Szia Andi!

Meg nézem a topicot,s gondolok rá este tíz kor!
Tesódat felvették?
Hogy vagytok? Véda jól van? HOgy viseli ezt a meleget?

Kép
kbernadett
 
 


Újdonsült házasok!
Kép

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Virág!
Olyan irigy vagyok most rád :oops: mikor lesz nekem még esküvőm :cry: pedig úgy szeretnék már :D

szép estét

Kép
kbernadett
 
 


Virág!
Olyan irigy vagyok most rád :oops: mikor lesz nekem még esküvőm :cry: pedig úgy szeretnék már :D

szép estét

Kép
kbernadett
 
 


Totál kivagyok a kis Mirka küzdeni akarásától! Csak bőgök és nézem a gyerekeimet!

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Bőgök mint egy szaros gyerek,Mirka baba sajnos elment,annyira nem lehet ezt szavakba önteni,szegény csöpségben mennyi küzdeni akarás volt!

Kép

Kép
katlina
 
 


Én nem is tudok szóhoz jutni... Kép
szilbee
 
 


Sziasztok :)

Mire érkezek... :( Párom szerint ez feldolgozhatatlan...márpedig muszáj valahogy... :(

Pár kép a keresztelőről...

Kép Kép

És egy ráadás :)

Kép

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Balwin a képek gyönyörűek, Lucus sokat nőtt és úgy látom vannak hurkácskái is.

Az elmúlt három napban nem nagyon aludtam, állandóan a kisbaba járt a fejemben. Hogy lehet az, hogy egy ilyen komoly rendellenességet nem vesznek észre az ultrahangon? Nekem Zoboki minden porcikáját megmutatta Petikének, még a szívbillentyűket is, sőt a kamrákat is. A gyomrot, a lépet még a húgyhólyagot is.
Szóval teljesen paffon vagyok, de már kezdek ocsúdni. Nekem az öcsém halt meg 19 évvel ezelőtt 10/10-es apgar értékkel hatnaposan. Anyukám a szülés közben trombózist kapott és még a köldökzsinóron keresztül átment Lacikába a vérrög. Vargadudás konzíliumot akart összehívni, pont ennek a kockázatnak a tekintetében, de az akkori osztályvezető azt mondta, hogy nem kell és laza mozdulattal elvete a kistesóm esélyét az életbenmaradásra. Anyukám két hétig feküdt mozdulatlanul, nem evett nem beszélt, csak nézett a messzi távolba. Nem létezett körülötte semmi és senki. :cry:

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Ildi!
:cry: :cry: :cry:
szilbee
 
 


Judit!
Nagyon szép Lucus!! :) Annyira hihetetlen, hogy mennyire hasonlít mindkettőtökre... :shock: :lol:
szilbee
 
 


Judit: Anna Luca gyönyörűűűű! :D Pont azt akartam írni, mint Szilbee. :D

Én nem mertem elolvasni Mirka baba történetét, így is tele vagyok parával. :cry: :cry: :cry: :cry:

Szilbee: Levente, a kis totyogós! Csak a közhely jutott eszembe, hogy tényleg repül az idő...

Liz: Tényleg szupi férjed van, az én Uram 15 órát dolgozik egy nap...Persze ha muszáj lenne segítene ő....És ugye még ott van Emma is....Pihizz sokat!

Panna: Nem a Polgármesteri Hiv.- ban dolgozom. Honnan szűrted ezt le? :shock: :shock:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok!



Jaimee :D Csak rákérdeztem.....de ezek szerint nem talált... 8)

Én sem mertem..."telibe" elolvasni csak minden második sort.. :( ez borzasztó...állandóan ezen jár az agyam :( hogy lehet ezt feldolgozni...amikor egy felnőtt elvesztésénél is évekbe telik...akkor egy babánál????
Ildi! Mikor vették az anyukánál észre hg gond van??Ezek szerint akkor már nem lehetett beavatkozni.....

Judit!
Háááát szép kis Lucusotok van...és tényleg mekkorát nőtt! Apukája nem pici és nála látszik leginkább hg hozzá képest milyen sokat gyarapodott :lol:

Nimi meg tiszta kiütés...gyanítom a bébiételben az őszibaracktól...először vagy 2 pötty jelent meg rajta...és én hülye adtam tovább is hg ááááá,semmi baja...na most meg mindenhol:((

fanna3
 
 


Sziasztok!

Én is borzongva olvastam Mirka történetét :( Tegnap egész este libabőrös voltam, annyira sajnáltam, és annyira megható volt, hogy milyen "összefogást" hozott egy a pici babó itt az interneten...
Nagyon sajnálom a családot, bár azt hiszem, azok amiket leírtak tényleg összeegyezthetetlenek az élettel... De nem tudom felfogni, hogy nem vettek észre ennyi rendellenességet még a terhesség alatt...

Ildi, nagyon szomorú amit a testvéredről írtál :cry:

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Sziasztok!

Nagyon megrendített engem is, Mirkababa története. Napokig nem tértem magamhoz, de a héten nem is fogok. Ha rájuk gondolok, rögtön párásodik a szemem. (Egyszer egy nagyon okos ember azt mondta nekem, hogy szerettünk elvesztésekor nem őt, hanem magunkat síratjuk, hogy nélküle maradtunk. Én ebben azóta is hiszek.) Hittem, valami csodában én is, azt hiszem, de legbelül tudtam, hogy a lehetetlennel egyenlő, amit mindannyian kérünk... Borzasztóan sajnálom az anyukát, hogy hogyan lehet ezt épp ésszel kibírni, és most már hiszem, hogy a gyerekek választanak bennünket, mert az anyuka nagyon erős, én nem tudom hoyg csináltam volna végig, úgy érzem, képtelen lettem volna rá. A realitás talaján maradva, ez tényleg nem észrevehető? (nem kell rá válaszolni, aki nem akarta elolvasni, ne sokkoljuk)

Ildi
Nagyon sajnálom anyukádat is.

Remélem nem baj, hogy itt is ezzel foglalkozom, de muszáj volt kiírnom.

Többre nem vagyok képes!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!
Köszönöm hogy a szentimrésekkel voltatok lélekben! Biztos vagyok benne, hogy minden egyes gondolat, ima segített, segít.
Én is azt gondolom a "neheze" még most jön, mikor ezzel élni kell...

Ildi! Nagyon sajnálom, ami az öcséddel történt. :-(
Én is magam alatt voltam, Véda beteg időszakát éltem "újra", éjjel ismét nyugtalanul aludtam, és minden mozdulatára felébredtem.
Neki is trombózisa volt, bár nem az enyém, de valószínűleg már a terhesség alatt kezdődhetett...

Később lelkiismeret furdalásom volt, hogy pocakosoknak valóban nem kellene táplálni az egészséges izgalmát, egy ilyen szerencsére kivételes, ritka eseménnyel...
Én anno Ina May Gaskin Útmutató szüléshez c. könyvét olvastam legszívesebben, mert annyira pozitív az egész, mégis rengeteget adott a felkészülésemhez. Ő az egyik élharcosa a természeti népek által is használt szüléssegítő pózoknak, természetes módszereknek. Fantasztikus bába!
Ami gyakran csak egy-egy gondolat, vagy a bába részérő egy-egy biztató mondat. Sok helyen már tanítják pl. a négykézlábas pózt, ha a a baba válla rossz helyen van. Rengeteg születéstörténet van benne, mégis mint pozitív.

Judit! Mennyit nőtt Anna Lucus! Feco is mondta, hogy kikerekedett ez a lány! :-) Gyönyörű!!! Ngyon csecse a keresztelős ruci!
Nekünk nem volt alkalmunk fényképezkedni, már a templomban tiszta kaki volt minden, sem előtte sem utána nem volt szivárgási gondunk :-)

Betti! Köszi! Felvették hugomat és Szolnokra! :-) Hétfőn megy beíratkozni Szegedre. Lenne kapacitásod vmikor ellátni egy kis infóval? Nagy msnes...vagy vmikor Szolnokon...

Véda baba jól van, kúszik és minden apróságot és nem apróságot a szájába gyömöszöl, így megpróbáljuk megemelni a szobát. Stabilan ül, de még fel egyedül csak egyszer ült, el akarta érni a fényképezőgépet a lábánál. :-)
Néha dob csak egy-egy hátast. A kezünkbe legszívesebben ácsorog.
Nyomkodja az ínyét, előbb-utóbb gondolom fog lesz belőle, de már hónapok óta azt hisszük minden ezért van :-)

Kép
Kép
Andi
kisherczeg
 
 


Sziasztok!

Az előbb nem volt időm, úgyhogy most:

AnnaLuca gyönyörűséges nőci lett :lol: Nagyon sokat nőtt, és olyan kis kiegyensúlyozottnak tűnik nekem!

Andi, most már lassan biztos kibújik Véda foga. Aztán meg jön a következő, arra is sok mindent lehet, majd fogni :lol: A virágföldet nem fedezte fel még mászás közben? :wink:

Nekünk elég mozgalmas hétvégénk volt. Vasárnap kinn voltunk Abonyban, kisoroszlánt simogatni. Tök édes, de már nagyon sokat nőtt. És sokan is voltak, így csak egy pár simit kapott tőlünk.
Tegnap meg Tisza-partoztunk. Csongit a dodzsem, az ugrálóvár, kalandvár és a körhinta kötötte le, marhára nem érdekelte semmiféle bemutató :wink:
Aztán 6-kor már itthon voltunk, mert jön ma haza a férjem és főztem egész este 9-ig:)

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Andi!
Én a többi kismami nevében nem tudok írni, csak a sajátomban... Én személy szerint örültem neki, hogy leírtad, hogy mi történt. Aki nem akarta stresszelni magát, az maximum nem olvasta el a másik topikban a pici történetét.
Szeritem is elkerülhető lett volna hogy a tragdia. Mosonyi nekünk is mindig megmutatta, hogy minden kamrája meg van e a pici és Levente szivének is UH-n. Mirka története ilyen téren is segíthet másoknak, hogy felhívják a figyelmet olyan dolgokra, amik egy kis alaposságga / odafigyeléssel elkerülhetőek lettek volna. :( :roll:
szilbee
 
 


Hát ha belegondolok, hogy a kórházi UH lelet egy jelentős része arról szól, hogy 10-30% esélye van, hogy téved az UH és ezt még alá is kell írni, hogy tudomásul veszed........ :? :? :?

Szilbee: Dokivizit mikor lesz? Pénteken mentek?

Csongi: Mi is 6-ig voltunk kinn a bemutatón, a baba úgy rugott, mint az őrült. Találgattam, hogy most az a baj, hogy ordít a műsorközlő, hangos a helikopter, vagy utálta, ahogy ültem, esetleg mégis fiú és tetszik neki a program.... :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee, mégis belement a párod, hogy Tibor legyen a pici :wink:

Csongi azt mondta, ne menjünk a tüzijátékra mert olyan hangos, hogy úgy érzi, mintha gitároznának a hasában :lol:
Tavalyelőtt a sötétben, tömegben botorkáltunk ki a partról, mert egyszerűen nem bírta. Tavaly nem voltunk, most megkérdeztem, de nem is bánom, nem bírom a tömeget!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Évi: Háááát, jó kérdés...tulajdonképpen nem ment bele, de rábólintott félig meddig, úgy hallgatólagosan, merthogy a doki szerint "inkább lány" a pici. Aztán ha majd egyik UH-n fütyije nő, és szóba kerül a Tibor név, biztos megint kapálózik. De nem gondolkodom más névben, úgyhogy......

Még 125 nap....Vagy 123.....Vagy ilyesmi.... :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Anyukámnak az első trombózisa kb. 17 évesen volt! Ekkor született az első tesóm, aki most 35 éves lenne, de szinte a születése után azonnal elment Angyalkának! Azt mondták a szíve miatt és hogy koraszülött. Két évre rá született a tesóm, aztán én. Az én születésem után meg is műtötték anyukámat, de akiben ez benne van, az sosem gyógyul ki belőle. Szóval minden előzményt ismertek az orvosok, csak az volt a baj többek között, hogy ő is korábban érkezett, mire beért anyukámmal a mentő, majdnem megszületett. A vicc az egészben az, hogy a combtőben volt a trombózis, amit akkor is látniuk kellett, ha nem akarták, de két nap múlva is csak azt mondták anyukámnak, hogy borogassa. :? Amikor már otthon volt és nem tudott lábra állni, mamám hívott mentőt, és amikor a kórházban meglátták a combját, na akkor már mint a mérgezett egerek rohangáltak és azonnal vitték a műtőbe! Ha akkor nem műtik meg, akkor mi biztosan anya nélkül növünk fel!

Évekkel később azt mondta anyukám, ha nem lettünk volna neki, akkor biztosan a Tiszába ugrik fájdalmában! :cry:
Nekem meg bűntudatom volt, hogy biztosan azért ment el Lacika, mert én nem imátkoztam eléggé. És szörnyű volt látni anya üveges tekintetét hónapkon keresztül és amikor ölelt csak azt éreztem, hogy azért szorít olyan nagyon, mert érezni akarja Lacikát akit sohasem tarthatott a kezében.
Na most megyek...bocsánat, de ezt még senkinek nem mondtam el....talán éppen ideje volt.

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Kisherczeg!

persze de jó örülök neki:-)
gratulálok!

Ildikó! hát nagyon szomorú a te történeted is vagyis a tesódé :cry:

Kép
kbernadett
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?