Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Annamari!

Sajnálom, ami Balázzsal történtKép Remélem ma már jobban van és szépen elalszik. Azért örülök, hogy vannak még emberséges soförökKép
Ja és a rucija nagyon édi lett!!! Ügyes vagy!Kép

Solya!

Tényleg, mi van Mátéval? Megnéztem az új albumotokat! Hát szenzációs a kissrácKépKépKép

Lisa!

Nagy-nagy gratula! Sok tejcsit kívánok Nektek!

Mi tegnap egész nap kirándultunk néhány barátunkkal Nagymaroson és Királyréten. Zsombóc volt az egyetlen csecsszopóKép kisbaba, úgyhogy nem nagyon izgattam magamat és egy-egy tisztáson a piknik közben megszoptattam. Gyakorlok a taliraKép
Egyébként fantasztikusan bírta a túrázást és este nagyon bealudtKép fél 9-tõl reggel fél 7-ig aludt szopi nélkül!!!
Meséltem már nektek, hogy Zsombóc komám (aki holnap lesz 3 hónapos) kb. 1-2 hete este fél 9-kor tér nyugovóra (már a cicin elalszik) és hajnali fél 5-kor kér cicit elõszörKépKépKép? Szerintem ez nagyon szép teljesítmény. Fõleg, hogy reggel 8-ig alszikKép És már 2 hónapja meg sem nyikkan az éjszakaKép Én hiszek abban, hogy ehhez a külön szobában való altatás is hozzájárul. No meg persze, hogy jó kis alvókája vanKép

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Pirus!
Örülj neki még egy kicsit, hogy Zsombi ilyen jól alszik! Kép Sára 6 hetesen átaludta az éjszakát Kép 6 hónaposan már nem Kép!

Köszi Lányok!
Máté jobban van, már a pöttyei is elmúltak. Ma Sárám lett kicsit hõemelkedéses, és étvágytalan. Ha ez így megy tovább, rekordot döntünk nemalvásból! Kép

Annamari!
Legalább jó fej volt a sofõr! Kép Egyszer a 133-as buszon egy bácsi beesett a kanyarban a lépcsõre. Nem állt ám meg a busz! Kép Mire odakaptam volna, már más is észbekapott és felsegítették a bácsit. Kép
Ja, és csinos volt a fiatalúr az új ruciban! Nagyon ügyes vagy! Megtaníthatnál varrni! Kép Milyen gépet érdemes venni?

Pirus!
Vannak ám új képek a régi albumban is! Kép
[url=http://babanet.hu/album/main.php?album=79&page=3" TARGET="_top]http://babanet.hu/album/main.php?album=79&page=3[/url]
Ugye milyen nagyfiús már?

Sziasztok:
Solya
solya
 
 


Sziasztok!

Pirus!
Királyréti kiránduláson már én is gondolkoztam! Most éppen a bicajra próbálok babaülést venni, utána egy bukósisak Balázsnak és nyomás Kép Állítólag van ott egy nagyon jó vendéglõ, a kisvasút végállomásánál, kimondottan bababarát.
Nagyon ügyes Zsombi, hogy ilyen jól alszik! Nem akarlak elkeseríteni, de Balázs olyan 2,5 hónaposan kezdte el átaludni az éjszakát, vagyis este 10-tõl reggel 6-ig, de 3 hónaposan le is szokott róla egy balatoni utazás miatt és 7 hónaposan kezdte megint úgy-ahogy megint átaludni, de ehhez az kellett, hogy külön szobába tegyük és az állítólag 1 hét alatt tuti hatást elérõ "Aludj jól, gyermekem" módszert 2 hónapig keményen be kellett vetni. (Egyébként tuti módszer, csak nem szabad feladni, mert akkor nem ér semmit, felesleges szenvedés a gyereknek és a szülõnek is) Azóta fokozatosan javul a helyzet, mostanra már odáig fajult a dolog, hogy este 8-tól reggel fel9-9-ig egy nyikkanás nélkül alszik. Jó dolog, hogy elõbb ébredek, mint Balázs Kép Kivéve persze telihold környékén, akkor üvöltés megy 3 napig.

Solya!
Mit kapott el Máté, hogy pöttyei is lettek?
Igen, nagy az Isten állatkertje, sajnos a buszsofõrök is elférnek benne Kép Egyszer ránk is ránk csukták az ajtót, miközben a 16 kilós babakocsival szálltam le.
Varrógép: nekem egy õsrégi Naumann van, pont ma kapott szegény új ékszíjat, mert már nagyon akadozott. Hogy milyet érdemes venni? Házi varráshoz minél egyszerûbbet. Az a lényeg, hogy az egyenes varrást meg a cikk-cakkot tudja, lehessen rajta öltéstávolságot állítani és visszafelé is lehessen varrni. Ezekre van szükség egy mezei varrásnál, a többi felesleges.
Igen jóképû a Fiatalúr és a Kishölgy is nagyon csinos!!!

Annamari
muter
 
 

 
 

Sziasztok!

Egy picit régen jártam erre, de bepótoltam a lemaradásomat. :-)

Lisa! Gratulálok a Dávidhoz! Kép még nem készült róla?

Annamari! Nagyon csinos Balázs az új ruciban. Sajnos én sem tudok géppel varrni, pedig jártam 10 órás Burda tanfolyamra, de már rég elfelejtettem a tanultakat. :-(

Solya! Édesek a gyerekek! Sára már letagadhatatlanul kislányos, Máté meg tiszta Apukája.

Shine! Szorítok a babaprojekt miatt Nektek.

Pirus! A címeket én is hasznosítani fogom. Köszönjük, hogy közhírré tétetted.

A bababörzére mi is ki szeretnénk menni, de a tömegiszonyom miatt elõre félek tõle.

A tali engem is érdekel. Nekem mindegy a székhely, bárhová el tudok menni.

Üdv: Benõ (24+3)
beno
 
 


Benõ!
Hello!
Szerintem a fiam anyja, a lányom apja! Kép Csak a szemük fordítva. Bár nagyon hasonló szemünk van Apával, én azt hiszem. Máténak is olyan szép nagy feje van, mint az anyjának! Kép
Persze az is igaz, hogy a vélemények mindig változnak, attól függõen, hol vagyunk vendégségben apáék családjában, vagy nálunk. Kép


Képzeljétek, mi történt!


SÁRA ELVESZTETTE A CIPÕJÉT! :o


Tegnap vásárlás közben egy áruházban levette és mire rá akartam adni, már hûlt helye volt a cipõinek! Mivel záróra volt már, így nem tudtuk megkeresni, cipõ nélkül jött haza! Kép Mostmár vigyorgok rajta, tegnap dühöngtem! Kép Hihetetlen! Akkor is, ha a lányom pakolta el, de ha nem... Mi vihet rá arra valakit, hogy esetleg használt gyerekcipõt lopjon?! Kép Ez az elsõ igazán negatív élményem az EU-val kapcsolatban! Kép Azért én még bízom az emberek jóindulatában, meg ez egy kisváros, az meg egy magyar termék... Kép Ha van fejlemény, majd szólok! Kép Mátém kis kocsicipõjét kétszer vesztettük el, mindkétszer megtalálta valaki és vmi csoda folytán visszakerült hozzánk! Hát valami ilyesmiben reménykedem. De addig is gyorsan veszek valami csinos kis cipõt neki, mert különben nem tudom,mit adok rá a jövõ heti esküvõkön! Kép


Solya
solya
 
 


Sziasztok Lanyok!

Na mikor legyen akkor tali?Kép

Kezembe kerult Lacko zaroja, es egyvalamit nem tudok ertelmezni rajta. Mit jelent az hogy: Fiziologias merteku icterusa kezelest nem igenyelt?

Bababorze: en tavaly megfogadtam hogy soha tobbet, erre most megint azon filozok hogy ki kene menni. Csak ne lenne az az iszonyat tomeg, na meg el lehetne menni autoval a bejaratigKép

orsoly
orsoly
 
 


Orsoly
Azt, hogy besárgult (élettani sárgaság - van ilyen?), de nem kellett fényezni! Azt hiszem. Kép

Mikor lesz a bababörze?

Solya
solya
 
 


Solya! Nagyon jót nevettem a Sára sztoriján. Szegény kislány, hogy meg lehetett szeppenve hazamenet. :-)

A Budapesti Vásárközpont "A" pavilonjában az évben kétszer lesz Babaruhabörze 8-15 óra között. Idõpontok: május 11, október 12.

Tali: mi jövõ hétvégén (05.02-04.)tapétázzuk a gyerekszobánt, akkor nekem nem jó az idõpont. Május 11 sem ideális. Egyébként bármikor.

Üdv: Benõ
beno
 
 


Akkor ezt a börzét is buktam! Kép köszi!
Solya
solya
 
 


Ja, és Benõ,
ne hidd, hogy meg volt szeppenve! Direkt élvezte! Kép
Solya
solya
 
 


Sziasztok!

Solya!
Ez nem semmi Kép Jófej lányod van, lehet, hogy õ dugta el, hogy új cipõt kapjon? KépKép

Mi megyünk a bababörzére, nekem semmi bajom a tömeggel, Balázs meg imádja a babákat Kép
Képzeljétek, gyanús vagyok magamnak: utoljára akkor beszéltem álmomban, mikor Balázzsal terhes voltam, tegnap este pedig Párom elmondása szerint elég érdekeset mondtam álmomban KépKép

Annamari
muter
 
 


Annamari!
Na? Kép Zebrulunk, zebrulunk?
Solya
solya
 
 


Majd kiderül, max 1 hét múlva Kép
muter
 
 


Sziasztok!
Már két napja nem sikerült elküldeni a hozzászólásomat, nem tudom, mi lehet a baj. Kép De még vagyokKép

Solya: meglett a kiscipõ?Kép

Annamari: juj, de izgiKép))))) Nagyon drukkolok!
Na jó, egyelõre ennyi, hátha ma sem sikerül ezt elküldeni.
shine
 
 


Sziasztok!

A Ti babáitok is nyûgosek voltak ma? Olyan nyûgös volt Balázs, mintha legalábbis õ készülne menstruálni, nem a zzanyája.

Shine!
Neked inkább megy a drukk, Ti már céltudatosan próbálkoztok és már lehet izgulni, nem? Kép

Annamari
muter
 
 


Annamari,
nem, de én nem vagyok mérvadó! Kép
Solya
solya
 
 


Miért?
muter
 
 


Tudtam, hogy megkérdezed! Kép
850 km van közöttünk.
Solya
solya
 
 


Jaa!
Merre jársz?
muter
 
 


Te nemszoktad a profilokat nézegetni? Kép Én szeretem! Kép
Ravensburgban élünk. Kép
Solya
solya
 
 


Sziasztok Anyukák, Kismamák.
Nagyon örülök hogy megtaláltalak benneteket. Én is a 2-es nöin szültem, az orvosom Dr.Gimes Gábor volt.Olvastam hogy sokan meg vannak elégedve a korházzal. Hát nekem is nagyon szép idöszak volt a bent töltött idö. 2001 nov. 18-án született a lányom,most 17honapos elmult, Mercédesz. Üdvözlök mindenkit.
Aniko
anikó30
 
 


Szia Anikó!
Üdv! Kép
Mesélj picit magatokról! Kép
Solya
solya
 
 


Sziasztok!

Solya!
De, tényleg, így már beugrott! Szoktam amúgy a profilokat nézegetni én is Kép

Ankó!
Üdv! Milyen sokan szültünk a II Nõin, ez olyan jó KépKép

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Ez OFF, de olyan szomorú vagyok. Tegnap hajnalban meghalt a PIC-en egy Indexes ismerõs babája Kép Tudom, hogy ez ott mindennapos, csak úgy izgultunk érte.
muter
 
 


Sziasztok.
Magamrol annyit 30 éves vagyok, jelenleg brüsselben élek, a férjem itt dolgozik. Én pedig a léányzoval vagyok itthon. Most egy kicsit nyügis mert egyszerre 4 foga jön,
Apával elmentek bicajozni, addig szabad a gép, gyorsan ki is használom. Remélem mindenki jol van. Sziasztok Aniko
anikó30
 
 


Sziasztok!

Anikó! Üdv a fedélzeten!

Annamari! Nagyon sajnálom a kisbabát és családját. Olyan szomorú ilyet hallaniKép Ilyenkor elnézem az én kis Zsomborkámat és hálás vagyok, amiért egészséges. Koraszülött volt a baba? Mióta volt a PIC-en?

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Anikó! Én is üdvözöllek köztünk!

Annamari! Hogy történt a tragédia?

Üdv: Benõ
beno
 
 


Sziasztok!

Igen, koraszülött volt, 27. héten született és nem bírta szegény a kinti életet. Azt hiszem, talán összesen 2 hetet élt.

Annamari
muter
 
 


Annamari (hu de fura ez a Mut utanKép)!

En is olvasom a korababakat, bar allandoan bogok rajta. A multkor a kis Regina es most a kisfiuKép Ilyenkor en is elnezem Lackot, es hogy milyen halas lehetek a sorsnak hogy o egeszseges.

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!

Annamari!
Tényleg szomorú KépKép. Amikor Ádám született, akkor is volt ott egy lány, akinek a 27. hét körül született a babája. Igaz, az teljesen az anyuka hibája volt Kép. Neki állítólag azt mondták a dokik, 90% az esélye, hogy egészséges lesz. Szerintem félreértette, és azt mondhatták, hogy az életben maradásra ennyi az esélye.

Anikó!
Szia Kép!

Lisa!
Én is gartulálok (ha kicsit megkésve is..)

ZMariann!
Már nagyon régen jártál erre. Ha olvasol, írd meg, légyszi, mi van Veletek? Mikor született a babád? Végül császár lett?

Solya!
Van már új cipõje Sárának? Esetleg meglett a régi?

Panda

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Muter és a többiek: köszi a drukkot, de vasárnap megjött, úgyhogy én nem leszeka z, aki elmondhatja majd, hogy egybõl egy bejött. Azért nem szomorkodom!Kép Úgyis lesz baba elõbb vagy utóbb! Meg talán jobb is így, mert ha most összejött volna, akkor 9 hetes terhesen mentem volna férjhez, és lehet, hogy végighánytam volna az egész esküvõt!
Egyébként: tegnap megvettük a kesztyût, és megrendeltük a virágokat!!!!!Kép)))) Olyan szép!!!Kép))))

Szia Anikó! Üdv a körünkbenKép

szép napot mindenkine! shine
shine
 
 


Sziasztok!

Orsoly!
Hát mi a szokatlan a nevemben? KépKép Na jó, a MuTeR jobb, dehát ez van Kép
Igen, az a topic tényleg elég szomorú, én a Kristófok és Levente miatt kezdtem el olvasni. Regina és Virág weblapját olvastad? Olyan szépen ír az apukájuk! Kár, hogy ilyen szomorú dolgokról...

Panda!
Hogyhogy az anyuka hibája? Nem vigyázott magára? Én mikor szültem, volt bent egy nõ, 30 hetesen elfolyt a magzatvize és infúzióra tették, hogy leállítsák a szülést, míg a tüdõérlelõ hat, de 5 percenként ment ki dohányozni Kép Ez tényleg felelõtlenség.
Egyébként én igazán úgy 28 hetesen nyugodtam meg, hogy mostmár nagy baj nem történhet, pedig baj mindig történhet, sajnos. Unokatesóm pl 20 évvel ezelõtt született 26 hétre és teljesen egészséges, egy picit szellemileg le van maradva, de nem fogyatékos, ugyanakkor van egy csomó példa az ellenkezõjére is. Itt ([url=http://www2.medsch.wisc.edu/childrenshosp/parents_of_preemies/survival.html" TARGET="_top]http://www2.medsch.wisc.edu/childrenshosp/parents_of_preemies/survival.html[/url]) van amúgy egy oldal a túlélési esélyekrõl, ez azért elég bíztató.

Shine!
Ezt a mensit nagyon kiszámoltuk! Hát, ha egyszerre jön össze, tényleg jó eséllyel szülünk együtt KépKép

Annamari
muter
 
 


Sziasztok lányok
Ez borzaszto hogy ilyen dolgok történnek, nagyon megrázott. Én is féltem egész terhességem alatt hogy nehogy legyen valami baj, mikor megszületett a lányom akkor nyugodtam meg. De nem teljesen mert mindig van miért aggodni. Az én lányomba 2fiu veszett el, azt mondják. Egész nap rajta tartom a szemem és akkor is meg van a baj. Most már felmegy az asztalra és táncol, bennem meg meghül a vér. Nagyon eleven kis hölgy. Most leraktam aludni, de hallom hogy egy kicsit nyafog, 4 fogy jött egyszerre, vagyis még 1 nem egésszen jött ki biztos az kinozza. Ugy sajnálom. Szép napot mindenkinek.
Aniko
anikó30
 
 


Annamari!
Igen, az anyuka nem vigyázott magára Kép. Ez már nem az elsõ terhessége volt, és azt mondták neki, ha nem szüli meg, lehet, hogy nem lehet több gyereke, így vállalta a babát. De ugyanúgy járt konditerembe, szoliba, aerobicozni, mint elõtte, semmit sem változtatott az életmódján Kép. Aztán egyszercsak elfolyt a magzatvize, õ meg azt mondta, azért, mert porszívózott Kép.
Az a kérdés, hogy mit tekint az ember "teljesen egészségesnek". Én konduktorként azt tanultam, hogy a tanulási nehézségek, magatartászavarok, mozgáskoordinációs nehézségek stb, bizony problémaként kezelendõk, amiket szakember segítségével kell megszüntetni/javítani rajtuk.
A koraszülött babák túlélési esélyei valóban nagyon jók, de arra, hogy "teljesen" egészségesek lesznek, már jóval kisebb az esély.

Shine!
Akkor újra szorítunk NekedKépKépKép!

Anikó!
Az én lányom ugyanolyan, mint a Tiéd, csak már lassan 3 éves. 10 hónaposan már járt, felmászott (felmászikKép) mindenhová. Kedvenc mondása volt anno: "felmászok a plafonra". Állandóan rohan, kedvenc játékai a motorozás, biciklizés, rollerezés és minden olyasmi, amihez nem kell egyhelyben ülni Kép. Szóval, fel a fejjel, lesz ez még rosszabb is Kép.

Panda

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Anikó!
Aranyos lehet a lányod Kép Enyém Balázsban is egy kisördög veszett el, ma például egy hisztis kisördög. Egyszerûen egész nap menne. Megfogja a nadrágomat és húz maga után. Körbejárjuk az egész lakást kb 75-ször, ezután végre megengedi, hogy felöltöztessem és kimenjünk a játszóra. Ott ugyanez a forgatókönyv, csak a homokozó körül kell sétálni és belépni/kilépni a homokozóból. Õ nagyon élvezi KépKép

Panda!
Ez tényleg felelõtlenség Kép
Nem is tudtam, hogy konduktor vagy! Én is tartok tõle egy kicsit, hogy Balázsnál az oxigénhiány nem okozott-e valami egyéb bajt is az izomfeszességen kívül. De ez majd csak 2-3 év múlva fog kiderülni, addig meg nem vagyok hajlando idegeskedni Kép
Koraszülöttség: hát igen, az igazsághoz hozzátartozik, hogy az unokaöcsém 1 évesen majdnem meghalt, mert akkor derült csak ki, hogy lisztérzékeny és addigra már csont és bõr volt és a bélbolyhai helyén vérzõ sebek voltak. Az viszont kész csoda, hogy a lisztérzékenységet is kinõtte!

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Jaj lányok, annyi rémtörténetet írtatok, hogy borsódzik a hátam! :_( Én tényleg nem tudom megérteni azokat a kismamákat, akik gyárkéményként fújják a füstöt, vagy nem vigyáznak magukra. Azt sem értem, ha valakinek megmondják, hogy vigyázzon magára, miért sportol eszeveszetten. Komolyan mondom!!! Ez egyszerûen hihetelen.Persze iszonyúan sajnálom a dolgot! Kép(( Borzasztóbbat el sem tudok képzelni!

Panda: köszi a drukkot, aranyos vagyKép)))

Anikó, Annamari: addig jó, amíg rosszcsont egy picur! Addig látod, hogy van életkedve, vidám és kiegyensúlyozott! Kép Persze nem lehet könnyû dolog! Kép
szép napot mindenkinek!
shine
 
 


Sziasztok!

Balázs ma elleste, hogyan kell fogat mosni és együtt mostunk fogat reggel, õ a kád fölött KépKép

Annamari
muter
 
 


Hello Mindenkinek
Igen a fogmosást mi is gyakoroljuk, mutatom a Mercinek hogy, hogy tartsa a kis szájját, de csak a nyelvét dugja ki, ugy hogy mi fog helyet nyelvet mosunk. De majd idövel menni fog. Remélem. Milyen otthon az idö? Nállunk (Belgium) esik az esö reggel ota, pocsék idö nem szeretem. Nem tudunk menni ki játszani, pedig a Merci mindig menne. Ilyenkor áll az ablakba és néz ki, látom rajta hogy menne, meg mutatja hogy ki. Sajnálom. REmélem mindenki jol van.
Aniko
anikó30
 
 


Helyzetjelentes Sopronbol: Itt tokjo ido van, bar szerda delutan nagyon huvos volt KépKép
muter
 
 


Sziasztok!

Voltunk ma a Libresse nõi futáson! Azóta nem futottam, mióta terhes lettem Balázzsal, olyan jól esett ez most KépKép

Annamari
muter
 
 


SziasztokKép MuT, drága, megtaláltam a jelszavamatKép Nem vagyok vmi hiper-gyors, de fõ, hogy megvanKép

Amúgy, hogy az "újabbaknak" be szeretnék mutatkozni, mivel kb. 8 hónapja nem szóltam hozzá: 2002. júliusában szültem a Klinikán egy édesdrágaokosügyes kislánytKép És most visszatérek, mert bosszantó itten a Vermes fanclub fölénye, itt vagyok hát erõsíteni az ellenzéket;)))

Sziasztok,
ildib
ildib
 
 


Yesssssssss!!! Jó nagy fiókod lehet, ha csak most értél a mélyére KépKép
muter
 
 


Sziasztok!
Külön szia Ildibnek! Kép És gratula azédesdrágaokosügyes kislányhoz.

Annamari: neked meg nagy gratula a futáshoz! Nekem egyszer volt egy négyhónapos próbálkozásom a futással, amit iszonyúan élveztem, mert hipp-hopp levezette az összes feszültséget, de aztán jött a pollenszezon, és mivel meg akartam fulladni, így otthon maradtam. Aztán beköltöztem Pestre, és abbamaradt a futás! De nagyon büszke vagyok rád! Kép
Hogy telt a négy nap? Nekem tök jólKép))) csak kár, hogy ma megint dolgozni kell.
shine
 
 


Sziasztok!

Annamari, Sopronban voltatok? Az egy olyan, de olyan szép hely! Csak tavaszoltatok, vagy rokonlátogatáson voltatok?
Ügyes vagy, hogy futottál. Bevallom õszintén, én még a terhességem elõtt sem futottam. Én egy lusta kismalac vagyok!

Ildib!

Szia! Te kinél szültél? Melyik ellenzéket képviseled?Kép Én sem tartozom a Vermes fanclubhozKépKép

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Shine!
Köszi a gratulát, legközelebb lenne kedved csatlakozni? Engem is egy ikres anyuka hülyített be, aminek nagyon örültem, mert anno minden ilyen futásról kaptam értesítõt, de aztán a költözés miatt elkeveredtünk. Na most aztán megadtam az új címünket Kép Szóval szólj, ha van kedved indulni legközelebb, kb ilyesmi távok szoktak lenni, a leghosszabb táv (persze a maratont kivéve) eddig 12,5 km volt.

Pirus!
Én is lusta vagyok ám, de a futásnak nem tudok ellenállni, pedig ha jobban belegondolok, tök unalmas dolog Kép
Sopronban lakik Anyósom, nála voltunk. Szerintem is nagyon szép város, ennél már csak Szeged szebb, na az felülmúlhatatlan KépKép

Képzeljétek, Balázsnak kibújt a jobb alsó 4-es egyik csücske! Ez már a 9. foga, igaz, ez jó 3 hónapos pihenõ után bújt elõ. Meg is szenvedett vele szegényem, illetve még most is szenved, mert még 3 csücsök hátra van és további 3 foga kéreckedik kifelé.
Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a kedves (vissza)fogadtatástKép

Pirus, én Gimes dr-nál szültem, na meg Dömötör Margitnál, õt se feledjük elKép
ildib
 
 


Hello Ildib!Kép
Üdv az ellenzékben! A Fan -clubnak csak nagy a hangja, de itten mi vagyunk fölényben! Kép

Sziasztok Csajok!
Megjöttünk!
Megint garázdálkodhatok! Kép Bár csak módjával, mert egy hétig vendégeink lesznek! Kép
Képzeljétek itt állítólag ez a vasárnap is Anyák napja lesz! Kép El leszek kényeztetve! Kép

Annamari!
Ez az elsõ rágó, ugyi? Kép Nekünk itt kezdõdött a pokol! Kép Már a szemfogakat várjuk, de ahogy elnéztem, még pár nap sikítozás hátra van...
A lányok mindenkinél jobban viselték a fogzást? Sáránál észre sem vettük, mikor jöttek ki, Máté meg állandóan nyûglõdik. És még azt merik állítani, mi vagyunk a gyengébb nem... Kép
Sopron... Ott voltunk nászúton! Kép Imádom...
Szegedi vagy?
Hogy bírsz betonon futni? Az tényleg unalmas, bezzeg a tájfutás... Kép
Solya
solya
 
 


Sziasztok lányok!


Annamari!
Le a kalappal a futás miatt. Én szívesen tornázom itthon, de az erõnlétem sajnos nulla, pedig igazán nem vagyok lusta, meg persze a család szerencsére gondoskodik arról, hogy ne üljek feltett lábakkal.
Hogy lehet túlélni azt az idõszakot, amíg fáj az oldalad három perc után én nem kapsz levegõt?


Solya+A!
Andrisnak most bújik a harmadik rágófog, reggel vettem észre, lehet, hogy ezért étvágytalan az én állandóan haspók
fiam?
Nekünk szerencsénk van: a Dorkánál mindig utólag vettük észre a fogakat, az Andrisnál is nagyjából ok, múltkor a két felsõ rágófog kibújása egybeesett egy mandulagyuszival, úgyhogy nem tudom, melyik fájt jobban szegénykémnek. Viszont már ügyesen mossa a fogát, azaz leeszi a fogkrémet, utána percekig rágja a fogkefét.

Anikó, Ildib sziasztok!
Én 98. augusztusban (Vermes) és 2002. márciusban (Szabó) szültem, úgyhogy mindkét párt tagja vagyok.

angi
angi
 
 


Sziasztok!

Én is a Klinikán szültem az én gyönyörû mostmár nagy fiamat tavaly márciusban. A Szabó doki magas és szõke? Nekem császár volt és lehet hogy õ volt a választott dokim mellett a másik, de nem tudom biztosra.
Köszönöm
Eper
Névtelen
 


Sziasztok!

Ildib, én a Dr Mericlinél szültem (akivel ma össze is futottam, mert voltunk a Klinikán babamasszázson) és nekem is Margit volt a választott szülésznõm. Nagyon jó párost alkottak, és szuperül sikerült a szülésem is, persze ehhez kellett az is, hogy két óra alatt letudjam a vajúdástKépKépKép

Annamari, KépKépKép Én max. két rövid utcasarkot tudok lefutni. Még szerencse, hogy az 50 kilósok közé tartozom, mert máskülönben nem tudom mit kezdenék magammal, ha fogyóznom kelleneKép
Szegedhez mi fûz? Igen, az is gyönyörû város.

Eper, üdv. közöttünk!

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?