Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Közönjük a Peti dícséreteket! :oops: :D

Márti!

Akkor inkább tényleg ne barihimlő legyen! :(

Megann!

Ügyi Léna a hintával! :) Holnapra szorítok, biztos minden rendben lesz! :) Örülök, hogy örült a család a nagy hírnek! :)

Peti éjjel nem aludt itthon, most először! Anyósomnál aludt és este 21.10-reggel 7-ig, csak hajnali 4-kor kelt fel anyát keresni, de ivott és visszaaludt! :D Amúgy nagyon hiányzott Nekem, de ez az élet rendje, el kell kezdeni valamikor a maminálalvást is! Pláne, hogy szeptemberben megyünk lagziba, haminden igaz, és oda nem vinnénk Petit magunkkal! Ja és még valami, képzeljétek el, három napja egyetlen egy pisi sem ment a bugyiba, sőt a pelusba sem, mert ma voltunk tescoban, és adtam rá pelust, nehogy baj legyen, erre mikor hazaérünk, szól, hogy pisi, és a pelus száraz volt, a bimbi meg majdnem tele, tehát jól összegyűjtötte! :D A kaka még mindig bemegy, de ez most egyáltalán nem zavar! ;)

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Rokica Zsuzsájának és Majola Zsuzsának utólag is boldog névnapot! :) :)

Megann,
Éljen a bejelentés és az örömhír! :)
Léna nagyon ügyes a hintával, tényleg ritka, hogy kétévesen ráéreznek a gyerekek! :wink: :wink:

Viki,
Peti tényleg nagyon édes az alvós képeken és nagyon ügyes szobatisztaság ügyben! :)

Zsuzsa,
Drukk, hogy ne bárányhimlő legyen!!!

Ayse,
Kíváncsi vagyok, Lili hogyan fogadja az új szobáját? Biztos nagyon fog neki tetszeni! :) Andrisnak nem hiányzott, hogy nem volt otthon Lili egy hétig?

Mi ma a Vidámparkban voltunk! Nagyon jó volt! :) Beni eszméletlen bátor, mindenre fel mer ülni, még arra is ment volna, amire nem engedték, mert még nincs 120 cm.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Benianyu, nálunk biztosan nem a bárányhimlő a ludas. Igazából nem értem, lehet, hogy ahogy Ayse irta, allergai, de hát Anna az anyatejen kerezstül kapta volna. Egyre inkább arra tippelek, hogy szúnyogcsipések. Igaz, rengeteg, de a Tiszánál rengeteg szúnyog volt, éjjel is ott zümmögtek a fülünkbe.

Beni tényleg nagyon bátor. Én bizony szinte semmire nem merek felülni, remélem, majd akad bátor vállalkozó a barátaink közül, aki megmutatja a lányoknak. Merthogy apa sem szereti a vidámparki pörgést.

Köszönöm a névnapi köszöntéseket. Jól esnek ám, bár nem ma tartom :wink:

Megann, jó, hogy túlvagy a bejelentésen! Léna tényleg ügyes nagyon.

Ayse, várom a barbiszobás képeket :wink:

KépKép

KépKép
majola
 
 

 
 

Megann!
Ilyenek ezek a nővérek...
(én is láttam ám a hugomon, amikor ő még hétpecsétes titoknak szánta :lol: :wink: )

Viki!
Állítólag biztonságban érzik magukat a pelusban, és van olyan gyerek, akinek ez a biztonságárzet kell ahhoz, hogy sikerüljön a kaki.



És a képek
(sok lesz, viszont én ritkán rakok fel :oops: )

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Ügyeltünk a részletekre :)

Kép

Kép

Így örültek egymásnak a rég nem látott tesókák :)

Kép

Kép

ayse
 
 


Lili különben nagyon örült, azt mondta, pont ilyet képzelt :D:D:D
És legelősször úgy tett, mint aki elájul és elterült a szőnyegen :)

(A szín nem jött ki teljesen a fotón)

ayse
 
 


Ayse,
Nagyon szép lett a szoba, egyáltalán nem puncs, hanem inkább olyan szolid! :) Lili mit szólt? Tetszett neki?
Nagyon aranyosak együtt! :) :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


ANdris egyik este nagyot zokogott, nem értette teljesen, hogy mért nincs itthon Lili. Mivel ő ugye még nem aludt nélkülünk náluk, nem tudja, hogy miről van szó. És attól is megijedt, hogy mért büzgetjük a szobáját, alig tudtuk megnyugtatni :?

Viszont így még a festés ellenére is több időm jutott rá, és ez meg is látszik rajta :).

ayse
 
 


hát én kivagyok ma agyerekemtől............... :twisted: :twisted: :twisted: ......................nemeszik,nemalszik,egész nap csak ezt hallom: NEMNEMENEMNEM....és harap!!!!!! :shock: :shock: :shock: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
annamami
 
 


csajok!

térképet küldtem,leirást is fogok majd ha ez az ördögfiók engedi......... :evil: :evil: :evil: :evil: .....ki van fordulva magából..... :evil: :evil: :evil: ...lassan én is.... :oops: :oops: :oops:
annamami
 
 


Ayse :D

Lili szobába gyönyörűűűűűű,nagyon csajos,annyira szép lett!!! :D :D :D
és sztem pár évig bztos nem ciki még! :wink:
annamami
 
 


Ayse, nagyon szép lett a szoba!
Úgy várom már, hogy legyen egy szép házunk és berendezhessem rendesen a gyerekszobát! Most persze még nem baj, hogy dühöngő-jellege van, de később szeretnék én is ilyen világos-lebegős üde szobácskát.

Annamami, kitartás! Szerdán majd jól elszórakoztatjuk a kis gazfickót.

KépKép

KépKép
majola
 
 


Hahó!!

Ma voltam nst és uh-on.
Minden okés!!
36+1 hetes adatok:
bpd:88mm
ac:310mm
fl:68mm
Súly:2604g

A lepény 1.fokban érett!!

Én kb.akkora babára számitok,mint Meli volt,mert majdnem egyformák az ő egykori 36 hetes adataival.
Meli 2950g-mal és 53cm-rel született!!

Benianyu.
Nagyon csini lett a lakásotok...még képeket!!! :D

Kuha.
Azért megy a drukk,hogy mielőbb összejöjjön a lakás!! :wink:
Biztositó!! :(
Az ágyat tényleg érdemes megnézni...nekünk bejött!! :D

Viki.
Hát ez a Peti fiú zabbantani való a képeken!! :D

Megann.
Mi volt az uh-on???Kép??

Ayse.
Nagyon szép lett a szoba!! :D
Ugyan ilyen a Meli diszcsikja is...sőt,ilyen ikeás lámpája is van!!!! :D :D

Nekem egyre jobban fáj a hátam-derekam!! :(
Van mikor aludni se tudok... :(

Jajj,képzeljétek anyukám elment egy helyre dolgozni és csak szept.9-én jön haza!!! :?
Szóval pont Molli születésére...remélem nem sokkal hamarabb szülök,mert azért szükségem lenne anyukámra is!! :oops:
De ha hazajön itthon lesz 1hónapot!!! :D :D

Na kicsit szunyizok,mig Meli fel nem kel!! :wink:

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Ayse!

Lili szoba nagyon tuti lett, gratulálok! :D És édes a két tesó, ahogy örülnek egymásnak!

Ancsi!

Grat. az uh-hoz, örülök, hogy minden ok, és akkor nem is lesz óriásbébid! :) Remélem anyukád hazaér, mire szükséged lesz rá!!!!

Megann!

Mi újság, mi volt az uh-n?

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Megann!
Léna csudahelyes kiscsaj, bár ez már a képeken is látszott. Bocs, hogy Rátok rontottunk Bendegúzzal a Minimanóban, de egyből kiszúrtam Lénát, aztán utólag jutott eszembe, hogy normálisan be sem mutatkoztam Neked. :oops: :roll: Sajnálom,, hogy aztán olyan nagy hirtelen elrohantunk fel az emeletre, de láttam Bendegúzon, hogy már nem bírja sokáig nyugton (sőt elég hisztis volt már így is), és még körül akartam nézni fönt. Ott aztán levette a lábáról az eladó csajszit, és tök jól elvolt, amíg én nézegettem.
Mi volt az UHon? Remélem minden OK!

Ancsi!
Gratula a méretekhez! Drukkolok, hogy Molli kivárja anyukádat, amíg hazaér!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


na akkor akiknek küldtem térképet és még útvonalat is fogok......

Bodza,Majola,Rokica,Cleo,Benianyu,Juci,Barbi,Ayse,Márti,Manka,Duda,Megann

:D remélem nem hagytam ki senkit!!!! :roll:

ha még valaki szeretne csatlakozni,szóljon bátran,szeretette látok MINDENKIT!!!! :lol: :lol: :lol:

Prütyi,
Veletek akkor mi lesz,jöttök??? :roll:


Ancsinak Gratula! :D
Megann minden rendben???? :roll:
annamami
 
 


Sziasztok!

Ayse
Nagyon helyes lett Lili szobája!
A lányzó nem szinésznőnek készül véletlenül? :wink: :P

Viki
Peti hány centi? Milyen hosszú lábai vannak! És nagyon helyes ahogy szunyál!

Benianyu
Dani is nagyon csinos volt az esküvőn meg TE is!
EGyébként köszi, de ha megyünk külön autóval megyünk, mert nem beszámítható az állapotom :?

Annamami
Ha megyünk Tesóm jöhetne esetleg a majdnem 3 hónapos Ábrissal? Meg persze a többiektől is kérdezem, hogy nem zavarna e ?

Ancsi
Tök jó, hogy minden rendben van a pocidban!

Megyek ledőlni nagyon kész vagyok. :?

Anna

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Köszönjük a szobadícséreteket! :D :oops:

ANcsi!
Hű ez már a célegyenes, szuper, hogy minden rendben! :D
A hercegnőket én is kiszúrtam ám a falatokon! :wink:

Juci!
Határozottan örülnék Ábrisnak és anyukájának. Ő nem fél tőlünk (mármint baci és társai miatt, a fejüket majd megpróblom nem leharapni :wink: ).

Lili tanárnőnek készül :shock: :lol: vagy énekesnőnek. Szerintünk is színésznő lesz (ez ennyire lejön a fotókról?), de ez ellen élénken tiltakozik...

ayse
 
 


hello

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok!

Megann!

Helló, na mi újság, mesélj?

Juci!

Nem tudom, hány centi, de majd megmérem Neked :wink: Ruhákban a 92-esnél tartunk, de még nagyok egy kicsit!

Márti!

Hogy vannak Bendegúz pöttyei? kiderült már mitől vannak?

Majola!

Julcsi és Anna is pöttyös még, nem javulnak?

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Na csak meg akartam bizonyosodni hogy mit is ir a vonalzóm..

Na tehát..

Olyan aranyosak vagytok, hogy ennyien érdeklődtök....
Jelentem minden ok...a Down szűrés eredménye negativ...azaz minimális a kockázat(mert ugye 100% csak a magzatvizvétellel lehetséges, vagy még úgy sem)
Már majdnem 6 cm. a babócám, a nyaki redő 0,12 cm és az orrcsont látszik szóval minden ok.

Viszont Léna iszonyúan kibukott hogy 4-5 óra hosszát nem látott, lepasszoltam anyósnak, odament férj is, ott elvoltak, semmi gond nem volt..aztán mikor hazaértem, szerintem eszébe jutott hogy hiányoztam neki, és lefekvésig őrült tapadás és sirás volt :cry: :cry: :cry: :cry:
Hogy hogy lesz ez a bölcsivel??????????????? :shock: :shock: :shock:

Márti!

Ne viccel, örülök hogy megszólitottál, mert én magamtól annyira bamba lettem volna, hogy tuti nem vettelek volna észre..mondjuk
Téged nem is nagyon láttalak :oops: :oops: de Bendegúzt megismertem volna előbb utóbb :wink:
Végülis mi vettünk bilit is meg wc szűkitőt is..(Utóbbit feleslegesen, mert nem jó a wc-nkre :evil: :evil: )
Te találtál fejvédőt???

Viki!

Én is akartam irni hogy nagyon megható ahogy Petya alukál. :)

Ancsi!

Teljesen jó méretek :)
Szép kis formás baba lesz Molli is :wink:

Juci!

Akartam is kérdezni hogy mizu, hogy vagy??
De látom már nem kell....az utolsó mondatod mindent elárul :? :? :?
Visszagondolva mennyivel egyszerűbb volt, amikor még csak egyeskét vártuk.....akkor dőltünk ki amikor épp kedvünk tartotta :lol:
Remélem hamar jobban leszel.

Megyek én is mert ma nem alukáltam Lénával és én is kivagyok, bár igaz már nem annyira mint 1 hónapja....úgyhogy javuló tendenciát mutatok :roll: :roll: :roll: :roll:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Ja Kép:
Amint legyőzöm a skennerünket, jön a kép is, bár pont a teljes alakos kép alig kivehető mert Babóca bújkált a méhlepény mögé 8) 8) 8)

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Juci!

Ábris ellen semmi ellenvetésem...hogy is lenne.. :wink:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann!

Örülök, hogy minden rendben van Veletek! Léna :( Hát ha egyszer hiányzott neki anyuci :wink:
Jó pihizést!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Most épp egy árnyalattal jobban vagyok. Nagyon ritkán van ilyen is. De szenvedek mint a kutya. Szörnyű ez az állandó hányinger.
Ráadásul ma Marci nem aludt egy percet sem napközben, annyi erőm nem volt, hogy bárhová elmenjünk és kb 3-4 órán keresztül ment a hiszti és fegyelmezés :?
De este azért megenyhültem irányába. Olyan aranyosan bújós anyás volt. 8)

Megann
Vannak ilyen napok. Bölcsivel tuti nem lesz gond szerintem.
Örülök hogy babóca teljesen ok!
És pont erre gondoltam én is,hogy mennyivel "könyebb" volt amikor Marcit vártam. Bár akkor meg dolgoztam és az sem volt pihentetőbb.

Ayse
Csak az ájulós jelenetből gondoltam, hogy hajlamos rá a kisasszony! :P Egyébként nagyon aranyos lehetett Andris ahogy hiányolta Lilit!

Ayse, Megann
Köszi, hogy Ábrisék jöhetnek :P
Ayse
Az az igazság, hogy egy baci nekem sem jönne túl jól és bízom mindenkiben, hogy beteg gyerekkel nem jön. Így ha olyan állapotban leszek elmerészkedünk.

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Megann!
Örülök, hogy minden rendben volt! Jó pihenést!
Mi nem vettünk egyenlőre semmit, de tájékozódtam, és már legalább tudom, hogy azokból az anyagokból amikből amúgy is van ágyneműjük készleten, lehet rendelni a szállítójuktól egyéni méretekre készült fejvédőt, vagy amit akar az ember, ha van az adott anyagból készleten. Szóval fogok tudni rendelni a két egyforma ágyba, két egyforma körbeérő fejvédőt, és még hamar készen is van. Mondjuk az anyagok eléggé bénák voltak, kb 20 féle mintásból 2 tetszett. :roll: . De állítóag hamarosan kapnak még másfajta anyagokból is, úgyhogy majd visszamegyek, szóval tulképp eredményes volt. Úgyse sürgős.:)

Viki!
Köszi a pöttyök nem szaporodtak, de eléggé kemény kis beszűrődések alakultak ki a helyükön. Nagyon valószínű a csípés.

Peti tényleg irtó aranyos ahogy alszik! :) És ügyes a szobatisztasággal nagyon!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Annamami,
Megkaptam a térképet, köszi. :) Várom az útleírást is, ha mini ördögfióka engedi, :wink: :wink: de szerintem simán odatalálunk. :)
Mit vigyünk? Ötletek?
Ha Juci nem jön velünk, van egy hely a kocsiban, Beni ülésével (15-36 kg), ha valakit érdekel.
Duda, eseteg rád gondoltam, mert az Árpád vagy Margit híd felé megyünk. De bárki jöhet, ha nagyjából irányban van. :)

Márti,
Én is meglestem a képeket! Bendegúz nagyon édes! És tényleg ott van a BW-es mosoly! :)

Megann,
Örülök, hogy minden rendben van Ketteskével! :) Dani is mostanában kezdi ezt a nagyon anyásságot. Néha csak én vagyok jó. Főleg, este, ha fáradt. Szerencsére az Anyuékkal nagyon jól elvan, nagyon szeret ott lenni. Ma is viszem őket, megyek további ügyeket intézni. :?

Juci,
(Ismét) sajnálom a rosszulléteket! Drukk, hogy jobb napok jöjjenek! :) Én is szívesen látom Ábrist és a nővéredet a babatalin!
Nagyon durva lehetett, hogy Marci nem aludt egész nap.

Ancsi,
Hihetetlen, hogy már a 36. héten vagy! Drukk, hogy Anyukád időben hazaérjen segíteni neked! Beni pont akkora volt, mint Meli, kilóra és centire is. :) És Dani is csak 10 dekával lett nagyobb. :wink:

Kuha,
Ez a biztosítós ügy nagyon gáz! :( :( Remélem, hamar sikerül a pénzetekhez jutni! A dunakeszi lakáshoz meg külön drukkolok! Jó hely!!! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Egy pár vidámparkos kép, csak mert olyan szépek! :) :)

Kép Kép

Az első képen Beni van, kb. 20 hónaposan. A második meg az új. :)

Kép Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk :P :P

Már vasárnap éjszaka, csak tegnap egész nap nagyilátogatás volt a program, este későn értünk csak haza.
Fiúk már anyunál vannak, majd csak csütörtök este kapom őket vissza, szóval a talira is egyedül megyek, remélem nem baj :oops:

Szuper jól éreztük magunkat, nagyon jó helyen voltunk, kimondottan gyerekeseknek való, de voltunk rengeteget kirándulni is, nemzeti parkban, stb.
Sok a látnivaló a környéken.
Képeket majd estére válogatok, mert rengeteget csináltunk.......

Reagálni csak erre az oldalra tudok, nagyon vissza se olvastam. :oops:

Zsuzsa!
Leont is így megcsípik a szunyogok, most is tele a kis pofija rengeteg csípéssel :(
Azóta már múlnak?

Ayse!
Liliszoba nagyon szép lett, a színe kimondottan tetszik, meg a bútorok is, annyira Lilihez illenek szerintem. :D

Ancsi!
A Ti szobátokra is emlékszem, az is nagyon jó lett, az ágy meg ötletes. Molli is abban fog aludni rögtön az elejétől?
Örülök, hogy az UH-on minden oké volt, hú mindjárt itt a finish. :D :D

Juci!
Sajnálom a rosszulléteket :( :(
Ábrisnak és anyukájának én is örülnék :wink:

Megann!
Ne izgulj, az én fiaim is tapadósak lettek ebben a 2 hétben, remélem ez hamar elmúlik. Leon Gabit pécézte ki magának, Noel engem.........
Pl. Leont szinte soha nem emelhette fel seniki, nem foghatta a kezét más, nem tolhatta a babakocsiját, mint Gabi...
Pl. Nikit (Gabi 17 éves húga, ekit vittün magunkkal) szabályosan ellökte magától és elkezdett visiítani, ha fel akarta emelni. A bevásárlókocsiban meg csapdosott a kezére, hogy nem tolhatja, olyan undok volt.
Noel kicsit lazábban, de ugyanezt csinálta. Gondolhatod, én is izgulok, mi lesz szeptembertől, 1 hónap alatt kell a kettőt beszoktatnom..... :?
Na ezért is passzoltam le őket gyorsan egy kicsit, hogy szokják megint, hogy nem csak a szülők vannak.

Márti!
Képeket én is meglestem odaát, szuperek, főleg a BW mosoly tetszik :lol: :lol:

Benianyu!
Hú, még a Ti lakásotokról is rémlenek a képek, nagggyon tetszik, a konyha különösen.
A vidámparkos képek meg édesek, Benis egyforma képek :lol: :lol:

Na most ennyire tellett, de próbálok visszakapcsolódni...

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Benianyu!
Eszméletlenül hasonlítanak! :D Nagyon helyesek! :D

Nálunk a baráti körben szállóigévé vált az a Lili mondás, hogy LÉCCI NE TOLJAD! Ezt akkor mondta, amikor szintén a csak anya jó korszakát élte (úgy 5-6 évig :lol: ), és a férjem akarta tolni a bevásárló kocsit, amiben ült - a barátainkkal vásároltunk be egy nyaralás alatt. Ezt a pénztárig olyan 100 és 200 között elismételte :lol:

ayse
 
 


Sziasztok!

Benianyu! :)
Hihetetlenül egyformák a fiúk! :)
Köszönöm még1x, hogy gondoltál ránk! :)

Annamami!
Jó, ha pogácsát viszünk? :roll:

Megann!
De jó, hogy minden rendben van!
Megnyugodtál kicsit?

Ancsi!
Szuper, hogy jól vagytok! :)
derék és hátfájás :? :? Tarts ki!

Viki!
Petid annyira, de annyira drága, ahogy alszik! :)
Nati még sosem aludt el játék, vagy kaja közben. :)
De Peti a virslivel és Apájával is tündéri!

Ayse!
Lililak szerintem szuper és igazán csajos! :)
A fehér bútorok külön tetszenek!

Barbi!
Szia! :D Várjuk a képeket! :wink:

Tegnap röpke 10 perc alatt elköltöttem majd 15e. ft-ot gyerekkönyvekre! :oops: :)
A Keresztmamám a munkahelyétől minden évben kap könyvutalványt és ezt most Natira fordította. Imádjuk is érte! :)
Vettünk Boribont, Kippkoppot, Bogyót és Babócát, a Vidám meséket, a Három nyulat, kisvakondos könyveket.
Annyira édes volt Nati, tegnap este Apja sokáig dolgozott, így befészkeltük magunkat az ágyba és olvastunk.
Annyira figyelt, hogy majdnem megzabáltam! :)

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Sziasztok!

Mi már lassan 2 hete megjöttünk a nyaralásból, de férj olyan erővel vetette magát a laptopra, hogy csak mostanában sikerült megkaparintani. :?
Horvátország szuper volt, Tomi is nagyon jól érezte magát, a medencéből és a tengerből is alig lehetett kikönyörögni. :D
A szúnyogok minket is megtaláltak, szegény Tomin még mindig látszik egy pár.
Visszaolvastam, de bocsi, még mindig nyaralós agyam van.

Juci
Még egyszer hatalmas gratula!

Ayse
Nagyon szuper Lili szobája! A tesók pedig édesek!

Márti, Zsuzsa
Remélem a pöttyök már múlnak!

Annamami
Még nem tudom, lesz-e autóm, ha igen csatlakoznánk a partihoz és visszük Mareszékat is. Küldesz nekem térképet? Köszönöm!

Benianyu
Hihetetlen mennyire hasonlítanak a fiúk és mégis milyen különbözőek! Na, ezt jól elmondtam!

Mennem kell vasalni, amíg alszik az ördögfióka, este jövök még.

Szilvi

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk.

Miközben tegnap orvosnál voltam, cirka 3 óra alatt Lénaval anyósom, apósom megetetett egy napi kaját persze férj segedelmével...csupa olyat amit ő "talált" a hűtőben, ennek megfelelően éjszaka másfél órás vigasztalhatatlan üvöltés feltételezésem szerint hasfájás miatt :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Jóllakottan vittem oda és uzsonnára megevett egy pár virslit, egy fél üveg olivabogyót, barackot, fornettis sütivel..... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Enyhén idegbeteg vagyok :evil: :evil: :evil:

Megmondtam férjnek hogy erről ennyit, hogy anyóséknál marad Léna nélkülem......ketteske mellé meg majd keresek bébiszittert :evil: :evil: :evil: :evil:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Annamami!

Én nem kaptam mailt.
De elég egy cim is...akár priviben, akár a csato.magdolna@ahol.com ra..

Köszi.

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Benianyu!

Fiúk irtó helyesek. :P
Beninek jó sok haja van, ugye????

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Hazaugrottam, mert jött a villanyszerelő. A fiúk még a Nagyiéknál. Furcsa ez a nagy nyugi, de nagyon jó. Persze már megyek is értük, csak idehuppantam, amíg kajáltam. :)

Megann,
Anyós :( :(. Remélem, Léna pocakja már jobban van!
Igen, Beninek nagyon sok haja van, most már nagyon hosszú is, ma lesz épp levágva. :) Sokkal több van neki, mint Daninak.

Thomasanne, Barbi
Üdv újra itthon! :) Várjuk a fotókat a szuper nyaralásról! :) :)

Duda,
Nincs mit, szívesen. :) Akkor, ahogy megbeszéltük!
De jó mesekönyveket vettél! :) Ezek közül nekünk is nagyon sok megvan!
Tényleg nagyon drágák a mesekönyvek, jó, hogy így meg tudtátok oldani. :) Nati édes lehetett, ahogy figyelt. :)

Annamami,
Mit vigyünk? Gyümölcsöt? Innivalót? Ropogtatnivalót?

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Sziasztok,

Tegnap megjártuk a bölcsit, első fél napunkat...nagyon jól érezte magát...majd pénteken megyünk megint együtt, amikor majd kilógok 1-2 órát mellőle, és jövő héttől, kedd- csütörtök lesz a két nap amikor bölcsizünk fél napot...meglátjuk, tetszik e majd neki úgy is, ha nem vagyok ott vele...

Annamami, sajna nem tudunk menni... :cry:

Majola, akkor kell majd a babakocsi vagy nem?

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Thomasanne :D

nagyon örülnénk Nektek és persze Mareszéknak is! :wink:
Mindjárt küldöm a mailt!


Megann,
én a meggiesales@freemail.hu -ra küldtem,az nem él már? :roll:
Na akkor küldöm máris a másikra!

Anyós.... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ....az enyém csipős kolbásszal etette meg,amit szerinte a marci KÉRT!!!! :shock: :shock: :shock: :twisted: :twisted: :twisted: ...gondolom.......


Benianyu,
gyümölcsöt és innivalót nagyon sokat vettem épp most itt Anyukámnál,inkább sütikékből(édes ) van kicsi deficit.... :oops: :lol: :oops: :lol: ...ha lehetne..... :oops: :oops: :oops:

Prüntyi,
SAJNÁLOM,TÉNYLEG!!!!
A legközelebbin itt a helyetek! :wink:
annamami
 
 


Lányok!!!!

most nézem,hogy még reggel irtam mindenkinek és még mindig a postázandó üzenetek mappában van! :shock: :shock: :shock:

Itt szarakodik az MSN meg a net is úgyhogy este otthonról átküldöm mindenkinek Thomasanne-nak és Megann-nak is mégegyszer.....

bocsi..... :oops:


na most felpakolok még egy rahedli játékot azán lassan indulunk haza!

ha jó idő lesz felfújom a medencét is és lehet pancsini is a teraszon ,aki gondolja esetleg hozzon úszópelust! :wink:
annamami
 
 


Hello!

Ancsi!

Képzeld megvettük azt az ágyat mi is.
Szerintem tök ugyanaz...
Majd teszek fel képet, mi 35 ropiért vettük.
Remélem Léna is hasonló lelkesedéssel fogja birtokba venni mint Meli...bár ezt most őszintén kétlem...
Olyan furi volt ma is...pl most este többször is rájött hisztiroham :roll: :roll: :roll: ami tőle ugye egyáltalán nem megszokott...sőt a túrórudiért még a földre is levetette magát a hűtő elé :roll: :roll: :roll:
Persze apával mi ügyet sem vetettünk rá...de akkor is......remélem nem lesz belőle rendszer :roll: :roll: :roll:

Benianyu!

Szerintem Léna pocakja rendben, bár elég furán viselkedett ma...(olvasd feljebb)....

Amúgy meg irtóra örülök, mert a mégközelebbi étterem is felvette a menüztetést a portfólióba, ami külön jó, mert a régi helynek megváltozott a nyitvatartási rendje és csak 12 től nyitnak, nekem az meg már késő.
550 ft és olyan jó a kaja, hogy ihaj :) :) :) :) :) és 11 től nyitva
Azt hiszem hogy továbbra is menükaja lesz :) :)

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Csajok,

na végre mailek szétküldve!!!!! :D
Irtó béna vagyok tök ég a fejem,mg aztán nagyon izgulok a holnap miatt is! :oops: :roll: :D

puszka
annamami
 
 


Annamami,
Meg is jött a mél! :) :) Elhiszem, hogy izgulsz, én is nagyon izgultam, mikor nálunk volt tali, pedig az helyszűke miatt elég minire sikeredett. De minden oké lesz!!! :) :) :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Megann,
Éljen Léna új ágya! Drukk, hogy hamar hozzászokjon. Még van jó pár hónapja Ketteske érkezéséig. :)
Hiszti :(
Holnap biztos jó napja lesz, ő imádja a társaságot, bulizást! :)
Az 550 Ft-os menü elég kettőtöknek? Mert az tényleg nem vészesen drága, főleg, ha még nagyon finom is! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Sziasztok!

Újra itt, Apa a szigeten próbálja elvesztett fiatalságát visszaszerezni! :lol:

Annamami
Nem, kaptam mailt! Megpróbálnád újra a peterszilva@t-email.hu-ra? Miért lennél béna????
Sajnos Mareszék nem jönnek, Brigi belázasodott! :cry:

Nyaralós képek: Kép Apartman a fiúkkal
Kép Bambula
Kép Hajnalistrandolók
Kép igyfagyizunk
Kép igyisfagyizunk
Kép pókerarc
Kép fürdés után

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Thomasanne, Tomi nagyon vagány kissrác! Édes, ahogy alszik, a megfáradt hős felfedező, sebesülésekkel tarkitva.

Lányok, nincs valakinek, aki holnap ott lesz a talin, feleslegessé vált eladó műanyag bébihintája? Tudjátok, az az egyszerű, amit fel akasztani, műanyag, dudával az elején. Nem egy nagy tétel, de itt nem lehet kapni és nincs kedvem még külön bababoltba is menni emiatt két csemetével.

Annán ma eldurvultak a már gyógyulni látszó pöttyök, voltunk bőrgyógyásznál: göbös csalánkiütés, rázókeverékkel kenem. Szegényke, tele van vele.

KépKép

KépKép
majola
 
 


Na egy-két nyaralós kép, előre szólok, sok lesz :oops:

Ja és ez csak egy része, egyelőre csak kb. a harmadát néztem át, majd holnap folytatom :P :P :P

Tengerpart
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Leon portrék
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Nolcsika
Kép

Leon megint
Kép

Zadar városában
Kép
Kép
Kép
Kép

Barbika
Kép

Sibenik- naggyon szép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Zsuzsa
Köszi! Szegény Anna! :cry: Viszket is neki?

Sajna hintánk nincs, de ha gondolod szívesen beugrom a Brendonba és megnézem.

Szilvi

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Barbi
Nagyon jó képek!!! Jöhet még!
Milyen jól mutatnak a fiúk egyformában!!! :wink:

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Thomasanne!

Leonnak is pont ilyen úszós cipője van és Nolcsinak meg ilyen tűzoltós úszogumija volt, amíg ki nem lyukadt :( Mondjuk az tavalyi....
Édes Tomi a meztelen alvós képen nagyon :D

Na akkor fagyizás
Kép
Kép

Krka nemzeti park, ahol mi is fürödtünk a vízesésnél
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Thomasanne :D
átküldtem! :D :D :D
Szegény Brigi! :cry:
De azért Ti jötök ugye???? :roll: :wink:


Barbi,
képek csodásak,jó kis nyaralás lehetett!!!! :P :D


felállitottam a sátrat,asszem megyek aludni,jó éjt! :wink:
annamami
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy csak most tudjátok meg, de Mea esetéből okulva addig nem akartam ide megírni, amíg nem voltunk túl a 12. hetes uh-n. (és látva Megann "kedves" ismerősét, lehet jól is tettem. Jelentem túlvagyunk rajta, minden ok-s, crl: 60,7mm nyaki redő 1,2mm, lepény hátsó fali, tehát az is okés! :D

Még valami, ami miatt a legelején nem írtam meg, az Megann, nagyrészt Te vagy, de ezt ne rossznéven vedd, mert két nappal előtted teszteltem, és nekem aznap, mikor feltetted a tesztedet barnás vérzésem lett, meg fáj a pocim, stb, elmentünk dokihoz, aki azt mondta, hogy méhen belül nem lát semmit, viszont a hasüregben van majd 1 dl szabad folyadék, így méhenkívüli terhesnek lettem nyilvánítva! 2 naponta uh-oztak, majd láttak egy petezsákot, de az állítólag álpetezsák volt, viszont a folyadék tűnni kezdett a hasamból, a tesztem, meg erősebb lett a kontrollcsíknál, na akkor kaptam még haladékot, hogy hátha van ott még valami. És igen, egy hét múlva volt egy 5mm és egy 7mm -s petezsákom, majd a 8. héten már csak 1 szívhang. Azóta sokat vagyok rosszul, denem baj, mert Picurka úgytűnik jól van. Szóval Megann, csak azért nem akartam írni, nehogy elkezdj parázni, mert ugye még akkor Neked is asszem jó egy hét volt a dokilátogatásig. Utána meg gondoltam megvárom a mai uh. eredményt. Még egyszer ne haragudjatok, hogy nem írtam meg korábban, de a melóhelyemen sem tudja még senki, és még a saját nagyanyám sem tudja, egyik sem.!

Röviden most ennyi, majd jövök még!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?