Új privát üzeneted érkezett!

RékababaKép
Üdv itt. Nagyon édes a babád, megkuttantottam.

EllimamiKép
Téged is várunk szeretettel, drukk, hogy minden jól menjen az utolsó hetekben!

Maci2Kép
A szolis kép nagyon falat!

Manó2
Dorka milyen szép kisbaba, kis formás. Kép

ZuluKép
Köszi a bókot!

Lányok!
Milyen színû a babáitok szeme? Nekünk még a születési szürkéskék, ami kicsit világosodott. Jó lenne, ha ilyen maradna...
A másik. Szilárd kukija a dokinéni szerint elég szûk, és valsz majd tenni az ügy érdekében. Fiús anyák, nálatok mi a helyzet?

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!
Myssnia,Zulu,Franyo
Köszönöm,hogy befogadtatok,pedig nemhogy babam,meg pocim sincs,sajnosKép!Nem gondolnatok,mennyi mindent megtanultam mar ennek a topicnak a segitsegevel.Miota(kb.2 honapja)kozolte a parom,hogy babat szeretne,nem telik ugy el nap,hogy ne gondolnek ra!!Mar ugy varom.Akkor talan kerdezhetek is?Tudom,nem ez a nekem megfelelo topic,de mar nagyon megszerettelek titeket,mindenkinek tudom,hogy hivjak a babajat,es az osszes kepet megnezem.Nagyon be vagyok zsongva,talan tulsagosan is...
bkriszta

Kép
Kép
Kép
bkriszta
 
 


BkrisztaKép
Hát nagyon drukkolok, hogy összejöjjön a babó. Persze, amiben tudunk segíteni, segítünk. Mivel már mindannyian voltunk kismamik. Remélhetõen hamarosan jönnek a kérdések is. Kép

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 

 
 

Sziasztok,
igyekszem írni gyorsan míg Bence alszik.

MyssniaKép,GombócKép,FranyóKép
köszi az üdvözlést.Kép Nagyon hiányoztatok ám!

FranyóKép
köszi, hogy beraktál a táblába.Kép

Gombóc,
mi is a jövõ héten, valószínûleg hétfõn megyünk a 3.hós oltásra. Már elõre parázok mi lesz, mert a 2.hósnál is borzalmas üvöltés volt délután vagy 45 percen át, még szopni sem volt hajlandó. Magát a szurit jól bírta, persze ordított mikor beadták, de a kezemben elcsendesedett és utána sem volt semmi csak órákkal késõbb.KépKépKép

Te mikor adatod be az agyhártyagyulladás elleni oltást?
Én nagyon vacilálok, hogy csak 1 éves kora után, mert akkor már csak 1 szurit adnak. Majd meglátom, hogy most, hogy bírjuk az oltást, de ha hasonló lesz, mint múltkor, akkor nem kínzom idén további 3al.

Zulu,
de jó, hogy itt is olvashatom az írásodat. Imádom a humorod, most sem bírtam megállni, hogy nem olvassam fel Apának.Kép Még, hogy a síró baby rontja a vezetési stílusodat!KépKépKép ill. cumi kontra Lego Kép

Myssnia,
megcsodáltam SzilárdotKép, nagyon édi baba, olyan szép szemei vannak. Gratula hozzá. Szopival hogy álltok? bocsi, lehet hogy tudnom kéne, de nem igen van idõm visszaolvasni az archívba.

Bence szeme sötétedikKép, még nem látni, hogy milyen színû lesz bár én gondolom, hogy barna. Egy biztos, nem lesz olyan szép kék szeme, mint Apájának.KépKépKép De talán olyan szép barna szeme lesz, mint Anyájának.KépKépKép

Bencének volt az elsõ hetekben fitymagyulladása, mert annyira szûk neki, de a doki azt mondta, hogy 1éves koráig ne foglalkozzunk vele. Akkor majd lehet plasztikázni, kicsit vágnak rajta, hogy feljebb csusszon, azért remélem, hogy addig még változik a helyzet.

Miszike,
drukkolok, hogy visszaálljon a régi kerékvágás.Kép
Én is parázok, mert jövõ hétvégén meglátogatjuk anyósomékat (180km-re laknak) és ott is alszunk.Kép Mostanra már valahogy Bence is kialakított magának valami napirendet, aminek szerintem tutira be fog kavarni az utazás+ottalvás+nagymama fogdosása.KépKépKép

Anyóstéma: szerencsére messze van(180km), de ha jön, akkor amíg itt van addig a kezében a gyerek.Kép Még szopizni is úgy kell kérnem, hogy ugyan adja már oda. Párom persze nem érti mi a baj, hiszen addig sincs vele gondom. Ilyet is csak férfi mondhat...Mondtam is neki, hogy már elõre félek, hogy majd 2 fronton kell kûzdenem a saját gyerekemért, az anyósomnál is + nála is. Anyósom már azt is megkérdezte, hogy nem akarunk-e nyaralni menni, mert õ szívesen vigyáz a kicsire. Mondtam neki, hogy NEEEEEM és különben is még szopik a gyermek. Tudom kicsit talán túlságosan is támadásnak veszem ezeket a megjegyzéseit, de a hideg kiráz, hogy ha arra gondolok, hogy most már állandóan ezzel fog nyaggatni: mikor megyünk? mikor adjuk már oda? stb.

Manó2,
hát igen a BKV-zás se terhesen, se kisbabával nem könnyû. Az emberek nemtörõdömök és figyelmetlenek.Kép Én még nem is voltam sehol a gyerekkel csak, ha Apa visz minket kocsival.
Nemsokára viszont kénytelen leszek ezt-azt intézni, de valószínûleg kendõzni fogunk, mert a babakocsink túl nagy és nehéz ahhoz, hogy emelgessem.

Most mennem kell, mert Bence felkellt...
csak még el szerettem volna dicsekedni, hogy mára virradóra elõször átaludta az éjszakát. 20h-kor szopizott és 6.15-kor kellt.KépKépKép Nagyon meglepõdtem, de tökre örülök neki, persze ez nem jelenti azt, hogy mostantól így lesz, de azért talán hamarosan.Kép kb. 1,5 hete már csak egyszer szopizott éjszaka (3.30-4.15 körül), most meg fel sem kellt.
Mondanom sem kell, hogy a cicik majd szét robbantak reggel a sok tejtõl, feszített rendesen, de hát ki goldolta, hogy így lesz. Azt hiszem, ha állandósul, akkor este fejek majd, hogy reggel ne legyen ez a jajmajdszétrobbannakacicijeimjaj élményem.Kép

Pusza Mindenkinek, Babácskáknak is!!!KépKépKép Szép napot és jó sétát!
Timici

U.i.: Bencérõl van kép a profilomba ill. a Fényképalbumban Bence Képes Naplója címmel
timici
 
 


Sziasztok

Bocsi hogy idekontárkodom, de nézzetek be néha ide: [url=http://www.babaszoba.hu/forums" TARGET="_top]http://www.babaszoba.hu/forums[/url] és a csere-bere rovatba, mert itt egy csomó dolgot találhattok babáitoknak és el is adhattjátok ami nektek is feleslegessé vált.

Anett

Szabóné Ábrahám Anett
anett
Fajsz
 
 


MyssniaKép
Hat kerdes az van eleg,csak tenyleg kicsit zavaronak erzem,hogy zargatlak titeket,holott nincs babom,de olyan jo,mikor latom,hogy valaszoltok!Kép
-Volt koztetek olyan,aki dohanyzott?Hany honappal a tervezett teherbeeses elott hagytatok abba?Persze tudom,a legjobb rogton abbahagyni,a nodokim is mondtaKép
-Szerintetek van ra esely,hogy oroklodik az asztma,ha a parom asztmas,de nem szuletesetol kezdve,csak 10 eves koratol.
-Legszivesebben mar most terhes lennek,de mindenkepp ki akarunk hagyni 3 honap szunetet fogamzasgatlo abbahagyasa utan.
Kuldjetek,nagyon sok kepet,ugy imadom oket nezegetni!

bkriszta

Kép
Kép
Kép
bkriszta
 
 


Sziasztok!

Udv az ujaknak! Kép

Mi is megvagyunk, csak mostanaban kisasszony 6 kor vegervenyesen kel, igy nem vagyok tul kipihent.

Tegnap 27 eves lettem. Kép Kép
Hogy megy az ido!

Senkinel nincs olyan, hogy szopi kozben sirni kezd a baba?
Nalunk volt egy idoszak, aztan javult, most meg megint ujra kezdodott. Nem tudom miert van.

pusz
Kakukk, Emma
kakukkfu
 
 


Sziasztok!

Akkor most megprobalok feltolteni egy kepet, ami tegnap az usziban keszult.

Kicsit bajban vagyok a merettel, meg feltoltessel, nem biztos, hogy sikerul.

Kép

Gyorgyi
rekababa
 
 


Hali Csajok!

Szerencsére a tegnapi napirend nem állandósúlt, igaz ma is felkellt 3kor hamizni, de 15 perc alatt kiszitta a cicimet és raktam is vissza az ágyikóbaKép. igazándiból szavam se lehet, hiszen este 8kor rakom leKép.

Kangi, hát eléggé hajlebegtetõs büfiket produkál a lány, disznó egyetemisták simán elbújhatnánakKépKép

Myssnia, Danó szemszine születése óta sötétbaran, szinte fekete... Zsófié szürkéskék... Danó kukiján is szûk egy kicsit a bõr, dokibácsi azt mondta, hogy várjuk meg a szobatisztaságot, ha még akkor is szûk, ambulánsan kitágitják. Különben ebben a témában még 2 teljesen egyforma véleményt nem halottam... Danóét 5 hónaposan bizgerálta meg a doki, azóta huzogatja neki apája, én meg reménykedem, hogy megússzuk...

Timici, nem akarlak elkeseriteni, de ha én este fejtem, attól csak több lett reggelre a tej...

Miszike, remélem rendezõdik a napirendetek, sajnos vannak érzékenyebb babák...

üdv a régi és új újaknak, jó babázástKépKép

Ma 1/2 10-tõl sétálni voltunk 11-ig, igy mindkét csemete kellemesen elfáradtKép. Most azon szurkolok, hogy ne essen vasárnap, mert akkor családilag vonulhatunk ki a zöldbeKépKép!

Pusszanat
Zsófi és a mormotákKép
Csucsuka
 


TimiciKép
Meglestem Bencét, húúú de megnött. Szép baba!!! És nagyon csinos is.Kép
Szopi: Egész nap szopi, és naponta kapunk 2 deci anyatejet. Ezzel pótolok, ha nem lenne elég. Ha meg elég, lefagyasztom.Kép
Két hete volt egy lázas mellgyuszim, de pár nap alatt rendbejöttem.

BkrisztiKép
Én nem vagyok nagy dohányos, már lassan egy éve nem gyujtottam rá. Bár azt sem tudtam, hogy terhes vagyok, és volt hogy elszívtam egy-kettõt az elsõ hónapban.Kép

GyörgyiKép
Rékababa nagyon édi! Ilyenkor úszópelus van rajta?

CsucsukaKép
Köszi a szemszín és kukitémával kapcsolatos hozzászólást! Remélem valamit nálunk kis javul a szûk nyílás. Kép

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Na ugy tunik nem is olyan bonyolult, csak jol le kell kicsinyiteni a kepet, hogy ne legyen tul oriasi.

Sikeren felbuzdulva feltoltok meg par kepet, hogy legalabb igy kepen megismerjetek Reka babat.

Remelem nem untatlak titeket.

Az elso hivatalos mereckedes a korhazban szuletes utan. Nem tetszett szegenynek, hogy elvittek anya mellkasarol:

Kép

2 hetesen mar igazi uj-zelandi rugbi drukkernek oltoztette apja:

Kép

Igy neztunk ki 9 hetesen:

Kép

Ilyenek voltunk picinek meg viszonylag sok hajjal a furdokadban:

Kép
Kép

A legolcsobb jatekok mindig ingyen vannak:

Meki: Kép
fakanal: Kép

Husika az uszodaban figyel:

Kép

Remelem sikerult, igerem a jovoben nem foglak benneteket ennyi keppel farasztani, csak igy bemutatkozaskent.

Gyorgyi es Reka baba

Ui: hogyan kell kis sarga, kek, piros vidam es szomoru arcocskakat beszurni?
rekababa
 
 


Myssnia

Igen a Huggies (ez itt a reklam helye) fele uszopelust vettuk. Bar a kis meret is csak 7 kilonal kezdodik, azert mint a kepen is lathato, nem volt gond Husika kitoltotte, ugyan meg nincs 7 kilo. Egyebkent eleg jonak tunt elso alkalommal, nem puffad fel mint a sima pelus a pisi hatasara, bar viz mintat nem vettem, ki tudja mi megy at a medencebe. Sokan allitjak, hogy allitolag nem igazan pisilnek, kakilnak uszas kozben, de nekunk itthoni furdessel kapcsolatosan van egy par kaki-pisi sztorink.

Egyebkent lehet muanyak megkotos pelenkanadragot biciklisnadraggal is raadni. Bar allitolag nem egyszeru eset ilyen apro bicisnadragot talalni.

Gyorgyi
rekababa
 
 


Sziasztok!

Köszi a gyermekorvosos hozzászólásokat. Azt hiszem, legközelebb már én is adok neki valamit, meg megbeszélem a továbbiakat. (Amúgy is megérdemli, mert olyan szeretettel bánik a gyerekkel.)

További köszönet az együttérzésért ekcéma ügyben, de már szépen múlik. Doktornéni szerint 4-5 nap alatt helyre kell jönnie. Úgy néz ki, jó úton haladunk, csak késõbb ne jöjjön vissza.

Isten hozott minden újat, kérdések jöhetnek, ha tudunk segítünk!

Györgyi! Timici!Myssnia! Maci2, Manó2! Újabb gyönyörû babákat csodáltam meg! (Vagyis nem a babák újak, hanem a képek. Általában.) Ha valakit kihagytam, az nem azért van, mert nem gyönyörû a babája, hanem csak azért mert az agyam tárolóképessége még az eddiginél is rosszabb.Kép )

Kakukkfû! Isten éltessen. Nálunk nincs sírás, csak önfeledt, boldog szopi. Biztos neked is csak átmeneti.

Bkriszta! Én egy-két héttel a teherbeesés elõtt hagytam abba a cigit. Abban a pillanatban, hogy megtudtam, babát várok, már nem is hiányzott. Általában. Kép

Myssnia! Nálunk mindig megnézi a doktornéni a kukit, és nem mond semmit. Ebbõl arra következtetek, hogy minden rendben van. De legközelebb rákérdezek. Szemszín hasonló, mint nálatok.

Timici! Átaludt éjszakáért irigykedem. Ha nem fejnél, akkor nem szokna hozzá a melled, hogy éjjel kevesebbet termeljen?

Miszike!! Lehet, hogy visszaáll Beki megszokott rendje magától. Õt is megviseli a változás. Még ha nem is rossz neki, de hatással van rá. Mit vásároltál? Elmúlt a depid?

Norka! Hogy vagytok a szuri után? Hasfájás témában nem tudok okosat mondani, nálunk még nem durvult be teljesen. Szájremegésre viszont mindenki nyugtat továbbra is.

Gratula mindenkinek az átaludt éjszakához, látom, egyre többen élvezitek az alvás édes örömeit. Nagggyon-nagggyon irigykedem!!!!! Leszter! Neked különösen jó, hogy ilyen pici, és ilyen sokat alszik éjjel egyben. Nappal is?

Manó2! Tényleg légy kemény, és szólítsd fel az ottlévõket, hogy segítsenek. Kész szerencse, hogy nem lett bajotok.

Csucsuka! Ismét kétórás kajcsik voltak éjszaka?

Gombóc! Nincs szerncséd az anyósoddal! Pedig biztos jó lenne, ha tudna segíteni, és nem fordítva lenne.

Kangi! Remélem elmúlik ez a bõrbaj hamar, és akkor ebédelhetünk. De rákérdezek a doktornéninél, hogy elkaphatja-e más baba. Inkább távoltartjuk magunkat tõletek, míg biztosan el nem múlt.

Én is megpróbálok feltenni egy képet ide.
Kép


Beu
beu
 
 


Sziasztok!
MyssniaKép
Pontosan attol felek,hogy amig nem tudom,hogy terhes vagyok,es cigiznek,akaratlanul is artanek a babanak,azt mondjak az elso par hetben kell a legjobban vigyazni.Egy megoldas van,adok magamnak egy...inkabb 2 honapot,hogy leszokjakKép

BeuKép
Orulok,hogy irtal.Valoszinuleg,ha megtudom,hogy babam lesz,semmi nem fog erdekelni,foleg nem ezek a karos dolgok.Egyebkent nem olyan reg,3 eve cigizek(23 eves vagyok),es nem sokat.
Mindig lanyt akartam,de miota ilyen szep kisfiukat latok,mint pl. Lõrinc és Szilárd(azok az óriási szemei),azt gondolom,kiegyeznek en egy fütyissel isKép
Mindig elmentem a kepeiteket,es kirakom a gepre hatterkepnek,minden nap mastKép

bkriszta

Kép
Kép
Kép
bkriszta
 
 


Beu!

Koszi szepen! Szep a babocad ! Kép

Gyorgyi!

Nagyon edes Rekababa. Mosolygos fej: : ) szokoz nelkul.
Szomoru: A ket karakter forditva.
Kép

pusz
Kakukk
kakukkfu
 
 


Kakukk!

Ilyen nalunk is volt mar parszor hogy szopi kozben vagy kozvetlenul utana sirt. Kép

En igazabol nem jottem ra mi az oka. Persze van sok okos hozzaszolo. Szegeny noverem is, aki meg a regi modszer szerint nevelte fel anno csemeteit egyik ilyen alkalommal egybol ravagta, szegeny biztos nem eleg mar neki a tej. Ekkor meg talan harom honapos sem volt. Es hat meg ha ez is lenne a helyzet, az ilyen megjegyzes jokora pofon az onbizalmadnak. Szoval megkertem, hogy amig Reka ilyen szepen fejlodik, hizik es okosodik addig tartozkodjon az ilyen megjegyzesektol. En ilyenkor mindig megprobalom bofiztetni, hatha csak az volt a baj.

Lehet az oka a keves tej epp elenkezoje, ha tul sok a tej, mert nem minden gyerek szereti, ha omlik a szajaba a tejcsi, ha o csak cumizgatni akar.

En leginkabb a mi esetunkben arra gyanaktam, hogy csak novoget es okosodik, es mar nem csak olyan kis osztonleny, van sajat akarata es azt gyakorolgatja, probalgatja.

Mikor nagyon aggodtam, hogy most nem szopizott eleg ideig akkor mindig megprobaltam kicsit kesobb ujra, de eroltetni sosem eroltettem, nem akartam, hogy problema legyen belole es esetleg teljesen elutasitsa a szopit. De a leginkabb az nyugtat meg, ha eppen ilyen tortenik es apa itthon van es atveszi, es amint szolok hozza fulig er a szaja, es rohog. Gondolom akkor olyan nagy baj vagy ehseg nem lehet. Ahogy en latom Reka mostanaban 2-3 perc alatt megeszi a maga adagjat, utana pedig attol fugguen folytatja, hogy van-e meg kedve cumizgatni, vagy nincs.

Hat ez nem volt nagy segitseg, de remelem vigasztal, hogy masnal is van ilyen, aztan elmulik es elunk es virulunk es hal isten meg mindig szopizunk.

Gyorgyi es Rekababa
rekababa
 
 


Sziasztok!

Bocsi, meg nem volt idom visszaolvasni, de este potolom, igerem! Kép
Szoval Jazmin vegigaludta az ejszakat! Kép Elegge vegletek kozott csapong a kiscsaj. El sem hittem. A regeli 6os szopi utan meg aludtunk 9.30ig. Szoval csajok, ma extra pihent vagyok Kép
Oltas
Ugy erzem a szuri jobban fajt neki, mint a 2 honapos, de par perc mulva mar megnyugodott. Azota alszik, laza nincs, laba nem dagadt be (meg...)
Szajremegesre dokineni azt mondta, hogy ez egy jo ideig normalis, szoval ne aggodjak.
Hat ezek a jo hirek. Este jovok olvasgatni. Most rohanok enni, mert ma meg nem volt ra idom!

Pussz
Norka es szuperjolalvo Jazmin
norkini
 
 


Lányok,

ti annyit írtatok két nap alatt, hogy csapágyas lett a szememKép
Tegnap megtapasztalhattam a magányos kétgyerekes anyák életét, hát nem kívánom senkinek azt a szimultán fürdetést, amit egy ordító 2 hónapossal és egy visítozó 1,5 évessel csaptamKép Kivoltam, mint libuci, aztán éjfélig még hurcolászhattam Zsebit, mert desszert gyanánt még aludni sem akart.
Bocsi, de most sincs igazán idõm hozzászólni (már kb 1 órája olvastam eddig a terméstKép), csak bejelentkezem, nehogy elfelejtsetekKép

Beu, nálunk még mindíg nem múlt el a kézben alvó gyermek szindróma, hol jobb, hol rosszabb, és néha bizony muszáj ordítani hagynom a kiságyban, mert ugyi van még egy csemetémKép A legpocsékabb a késõ délutáni és esti idõszak, ilyenkor felváltva cipeljük a párommal, de gyakran még kézben is ordít. Remélem, nálatok hamarabb elmúlik a nehéz idõszakKép

Leszter, én olyan irígy vagyok az éjszakai alvásodra, hogy csak na. Nekem Timi volt ugyanilyen jó gyerek, 10-12 órát képes volt egyhuzatra durmolni már 2 hónaposanKép Viszont a nagy kihagyástól gyorsabban apadt a tejem, ezért fejnem kellett éjjel isKép

Maci2, Roni nagyon szép hajasbabaKép

Kakukkfû, ilyen ordítok és kiköpöm a cicit nálunk is van, valszeg a túl erõs tejleadó reflexem az oka, mert Zsebi orrán száján dõl a tejKép Késõbb majd megszokja, de egyelõre túl sok a jóból neki.

Még megpróbálok feltenni képet, aztán rohanok a nyûgös leányzóhoz, mert apa már nem bírjaKép

Zsebi vigyor:
Kép

Timi húsvétkor végre szoknyában várta a vendégeket. Igaz a kislányos üléssel még baj vanKép
Kép

üdv
Momo és a csajok


Momo
momo
 
 


Gyorgyi!

Koszi, en is pont igy csinalom, csak egy kicsit aggaszt neha a dolog. Az, hogy Reka 2-3 perc alatt vegez, megnyugtatott, mert akkor Emma is lehet, hogy azert sir, mert mar eleg neki, en meg meg etetni akarom. Kép
Azt nem hiszem, hogy nem eleg a tej. Erzem mindig a reflexet, es ha epp szopik kozott jon, akkor csak ugy spriccel.

Tudod Emma is jol fejlodik, de nem egy hatalmas. Vegulis mindig egyenletesen hizott, csak nem tul sokat. 600 gr t havonta.

Mindegy, az oltason majd kiderul, mert mar szerencsere nincs merlegem. Kép

Kakukk
kakukkfu
 
 


Momo, most latom csak, hogy irtal. Nekem is eros a reflex, lehet, hogy ez a gond?
K

Szepek a gyermekek!
kakukkfu
 
 


Sziasztok Anyukák és Babáik!

Látom mindenki jól van és gyarapodik a topic!
HURÁ!!!!

Megnéztem a babákat a képeken,hát nagyon édik!
Olyan hietetlen hogy nemsokára már nekünk is meglesz!
Ma voltunk UH-n, 2714g-ot saccolt a gép,és a doki szerint szép kis méretes baba lesz,és szerencsére nem lesz óriás a cukor miatt,minden a normál méretnek megfelelõ!Hurá!

Kedden kell mennem Dr,szerintem tuti megpiszkál egy kicsit ami befogja inditani a dolgokat ha addig semmi.Egyébként az pont a szülinapom,milyen szép ajándék lenne....!!!KépKépKépKép


Jó babázást,és anyáskodást mindenkinek,nemsokára mi is jövünk!Addig is sziasztok!

Mariann
36
Mariann
 


Kakukkfû!
Boldog szülinapot. Kép

Györgyi!
Réka tündéri, ahogy pancsizik. Kép

Momo!
Nagyon szépek vagytok és ezek a mosolyok. Kép

Magdi
31+5
gallainémagdi
 
 


Sziasztok,

Kakukkfu,
Nagyon boldog szülinapot. Kép

Rekababa,
tok jok a furdokadas kepek. Mi is filozunk, hogy hamarosan a nagykadban furdetunk. Kép Es hogy oldjatok meg, valaki beul a gyerkoc melle vagy csak kivulrol fogjatok?

Momo, tunderiek a csajok. Kép

Mariann,
ezek jo hirek. Varunk, gyere gyorsan. Kép

Norka,
mar meg is kaptatok a 3 honapos oltast? De jo, hogy Ti mar tul vagytok rajta! Kép Es jo, hogy ilyen konnyen viselte...marmint utana. A szajremeges nalunk is volt, ezert kellett elvinnunk Zsombit a vervetelre. Jovo heten viszem a vervetel eredmenyet a gyerekdokihoz, majd megirom, mit mond.

Beu: Lorincet, Timici: Bencet, Myssnia: Szilardot is meglestem! Nagyon dogosek a pasik ebben a topicban. KépKépKép

Nalunk nyugoskodes van ezerrel, a kendot a fekvo helyzetben kinotte, az autosulest nem kedveli (csak kocsikazas kozben), igy tegnap vegso elkeseredesemben bevetettem a kolcsonkapott kengurut. Es csodak csodajara azonnal bealudt, es megszunt a nyugoskodes. Kép Igy ma is a kenguruban vittem le setizni, es vegigdurmolta az utat. MIvel masnal is olvastam, hogy nyugos a babaja, arra gondoltam, hogy nem lehet a nyugoskodes oka a meleg? Kinek mi a velemenye errol? JA, es tI mibe oltoztetitek setahoz a gyereket? Ezen kinlodom mar par napja. Kép

Kaki. Megint sz@r ugy. Kép Tegnap megint jott a kup, ma reggel meg az iszonyu mennyisegu zold kaki. JOvo heten viszek egy mintapelust a dokinak, mert ez igy nem allapot. Kép

Mindjart rakok fel en is kepeket...(nem fenyegetes!)...KépKép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Kép
Kép
Gombóc
 


Kakukkfû,Kép
sok boldog születésnapot!!!KépKépKép
Az nem lehet, hogy azért sír, mert túl sok levegõt nyel és büfiznie kéne. Bence nem sírt csak nyüglõdött a cicin néha és ilyenkor, ha felemeltem és büfizett utána folytathattuk simán tovább.Kép Egyébként Snoopy mesélte, hogy Zsombi is sírt szopi közben és csak a büfiztetés segített. Próbáld ki, hátha?

Myssnia,
köszönöm a bókot a törpe nevében is.Kép Õ is csak szopizik, most 5550gr, nemtom hány cm, de jól néz ki, jó kedvû és egészséges.Kép
Mellgyuszi miatt részvétem. Nekem meg csomó volt a mellemben, ami sehogy sem múlt. Voltam emlõ UH-n és kiderült, hogy a csomó nem más, mint 2 ciszta .Kép Szerencsére egyenlõre békén hagyják, majd ha már nem szoptatok újra megvizsgálják.

Nagyon örülök, hogy Szilárd is csak tejcsit eszik/iszik, látszik is a képeken, hogy boldog és elégedett baba.Kép
Babakocsid jól szuperál??? A szerdai Baba-Mama delelõben mutattak egy csoport kismamát, akik ilyen 3 kerekû kocsikkal futottak+tornáztak. Gondoltam ám Rád!

Csucsuka,
szóval nem lesz kevesebb tejem, ha este fejek?...sebaj, akkor majd lefagyasztom amit lefejtem, jó lesz késõbb a fõzikbe. Eddig úgysem tettem el semmit. Na majd most!!!Kép

Györgyi,
nagyon jók a képek, gratula a gyermekhez. Én szívesen nézegetem a babós képeket, szóval csak rakjál fel bátran.Kép
Olcsó játék:
Nálunk most egy zománc tésztaszûrõ a favorit, ami a konyhában lóg a falon. Akár 20-30 percig is elnézegeti Bence, majd megpróbálja megfogni. Persze 3 hónapos lévén ez nem egyszerû feladat, ettõl jól bepipul és ráncos homlokkal hadonászik Apja vállán. Olyan kis pukkancs.KépKépKép Egyszerûen IMÁDOM.

Beu,
gyönyörû a kisbabád, gratula hozzá. Drukk, hogy hamar múljon az a fránya ekcéma.Kép
Éjszakai átalvás ügyben még nincs miért irigykedni, ki tudja mi lesz ma éjjel. Bár én bizakodó vagyok.Kép

Gombóc,
nagyon édes a gyerkõc,Kép Gratula hozzá! A kendõs kép különösen tetszett.
Öltöztetéssel én is gondban vagyokKép. A lakásban ált. body+rugi van rajta és mikor lemegyünk sétizni, akkor adok még rá egy pamut pulcsit+nadrágot meg persze sapit és a biztonság kedvéért viszek kistakarót. Nem tudom, hogy sok vagy kevés, eddig sosem sírt séta közben, talán jó így. Aludni viszont csak addig alszik, amíg mozog a kocsi, ha megállok vagy esetleg leülök egybõl felkelKép, pedig olyan jó lenne a szabadban olvasni egy padon...

Na megyek elteszem magamat, hátha szükség lesz még rám az éjjel Kép
Timici
timici
 
 


Kép
timici
 
 


Gombóc!
Ti is nagyon szépek vagyok. Kép

Magdi
31+5
gallainémagdi
 
 


Sziasztok!

Ma tettünk egy nagy sétát a kendõvel. Én nem tudom, mit csinálok rosszul, de kendõben cipelve 5 kilós csemetémet szétszakad a hátam. Pedig elvileg a kendõben kevésbé kellene hátfájásnak lenni, nem?

Öltöztetés: az itthoni rugi+body szerkóra én is még egy réteget adok, a hõmérséklettõl függõen egy meleg zsákszerût vagy egy kevésbé meleg, de a ruginál vastagabb egyberészes nemtudomhogyhívjákot. És sapi. Ebben bele a kocsihoz tartozó hordozókosárba, ami szintén melegít, majd a kocsiba. Szerintem én túlöltöztetem rettenetesen. De nem izzad, nem sír, azt hiszem szereti a meleget. Lehet, hogy most már csökkenteni fogom a ruházat mennyiségét vagy vastagságát.

Timici! Nem irigyellek a ciszták miatt.Kép De majd hipp-hopp helyrehozzák, remélem nem aggódsz nagyon.

Gombóc! Zsombi tényleg nagyon édes abban a kendõben. Kép(Én így nem tudom feltenni Kép, csak az egyenesen fekvõs formában)

Momo! Zsebi vigyor valami elképesztõen édes! És Timi is csodaszép! Kép

Mariann! Hajrá, hajrá! Várunk ám nagyon!

Magdi! Lassacskán Te is ideérsz!

Lõrinc nevében kösz a dicséreteket! Most befejezem, Lõrinc alszik, apa még nincs itthon, úgyhogy pakolászok egy kicsit nagy magányomban. Kép Jó éjt!

Beu
beu
 
 


Kép
timici
 
 


na még egy utolsó kép, ezen jól látszanak a hosszú szempillákKép

Kép
timici
 
 


Sziasztok Lanyok,

Most egy kicsit vagyok. Apara biztam a lanyzot.
Kepzeljetek, ma delig aludtam. Na jo volt egy etetes regel 7-kor +fejes. Nagyon ramfert, mert Lili most mar egyre kesobb alszik el (hajnali 3-ig egyfolytaban ebren van)Kép Tegnap arrol beszeltunk Apaval, hogy elkezdjuk a hozzataplalast, mert drasztikusan lecsokkent a tejem, erre ma megint rengetg van. Szerintem a faradtsagtol lehetett.

Orsoly, Beu, Franyo,
Lili szajat az Apajatol orokolte. Illetve az egesz gyerek ugy nez ki mint Apa, csak a szeme az enyem.

Magdi,
Pont a heten gondoltam arra, hogy elugorhatnank valamikor hozzatok. De Ti is johetnetek. Ma fozonap volt, es van 3-4 fele torta. Mas is volt, de azt mar megettek.

Franyo,
De igen. Adatok: 2002. 12. 31....upsz...mi is kell meg?...na gyorsan megneztem: 3530gr, 53cm
Mi is Amidasophen kupot kapunk. Es 3/4-et kell adni. Szenvedtem is a farigcsalassal az oltaskor. (ugy tudom, a kiloktol fugg a mennyiseg)

Gyorgyi,
Uszas - Novotel es Rubin hotel tel.szamat meg tudod adni? Mi is el szeretnenk mar vegre jutni uszni. Az Aquincum hotelben a beugro: felnott: 2000 Ft, Gyerek: 1600 Ft, oktatas: 1500 Ft. Hatha a novotelben v. a Rubinban olcsobb.
Mint mar irtam, mi csak azert gondolkoztunk/zunk a hozzataplalasrol, mert neha keves a tejem. De ha meg tudom oldani, akkor meg halogatom. A melyhutoben egyenlore van meg boven fagyitejci.
Furdivizbe pisi nalunk is volt Kép

Bkriszta,
Drukk megy, hogy osszejojjon a babu.

Kakukk,
Boldog szulinapot! Kép
Nalunk este van szopi kozbeni siras, aztan jon a troty, es vege.

...na ordit Apanal Lili, ugyhogy ma mar nem fejezem be az olvasast Kép

A babakok gyonyoruek. Kép

pusz,

gomb es Lili
gombolyu
 
 


Sziasztok!

Most kivételesen villámgyors leszekKép.

Kakukkfû,
nagyon boldog szülinapot kívánok!KépKépKép

Timici,
mekkora nagy fiad van már!Kép Csak ámulok! És gyönyörû!!!! Én türelmetlenül várom, mikor jöm már rá valaki, mekkora biznisz lenne a távirányítható, motoros babakocsi, elõre beprogramozott útvonalakkal. Még kenyérért is elmehete a kölök két szopi közbenKépKépKép, az ember lezsírozza a pékkel, hogy mikorra várható a ded érkezése, pénz a kocsi végében, kenyeret szíveskedjen alulra bepakolni, stb.

Rékababa,
ez szuper, a MomPark nekem is közel van, akkor lehet, hogy megnézem. Nagyon édesek a fotók!Kép

Beu,
Lõrinc is tündéri!Kép Nemsokára alhattok éjjel, meglátodKép.

Momo,
kitartásKép, a csajok gyönyörûekKépKépKép!

Gombóc,
Zsombóc szép, mint tegnapKép. Öltöztetés: Annán ma egy rövid ujjú kombi volt, felette egy vékony pamutpulóver, ehhez egy harisnya és egy kantáros kordnaci. Kalapka hozzávaló cipõvel. (retikültõl ezúttal eltekintettünkKép.) Ja igen, és egy kis vékony takarót is bedobtam a kocsiba, hátha szükség lesz rá.

Nnnna, ha már ilyen villámgyorsra sikeredtem, akkor leírom a mai nap nagy élményét.
Mint ugye tudjuk, kissé súlyérzékeny vagyok, de azért igyekszem nem túlaggódni a dolgot. Mostanában nyilvánvalóvá vált, hogy sajnos biztos, hogy nem duplázunk félévesen (ha csak a kiscsaj nem kezd sürgõsen tömegnövelõket szedniKép), de sikerült lenyugtatni magam, végülis jól fejlõdik a maca, vigyorog, forog, "dumál", és szerintem formás, csak picike. Na, erre ma a játszón odeperdül mellém egy anyuka. Megkérdezte mennyi idõs Anna. Megmondtam. Kicsit furán nézett, köv. kérdés persze a "hány kiló?". Ezt is megmondtam. Anyuka úgy néz rám, mintha 3 fejem lenne. CSAK???? És még a kegyelemdöfésrõl sem feledkezett el, hozzátette, hogy az õ kisfia 2 hónaposan volt ennyi. Olyan rossz érzés voltKép. Pedig szerintem Anna nem egy extrém eset, csak mostanában a játszótéri anyukáknak óriási babáik születtek, és hozzájuk viszonyítva tényleg kicsike. Meg különben is, lány. Na most jól kibosszankodtam magamKép.

pusz mindenkinek
Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Hali Csajok!

Kakukkfû, isten éltessen öreglányKépKép!! Nekem idén fog 3-sal kezdõdni a korom, de nem érzem tragikusnakKép

Beu, nem, este 8kor leraktam, 3kor majd 6kor jeletkezett és napközben is egyre fegyelmezettebbKépKép Mostmár csak az esti sirósabb órácskájáról kéne pikk-pakk leszoknia...

Séta: az elsõ bõgéssel kezdõdött, ami addig tartott, mig neki nem vetkõztettem a hölgyeményt, aki ugynolyan melegseggû, mint a bátyóKép igy van rajta egy hosszúujjú badi, és egy ujjatlan rugi és elrakok egy takarót meg egy sapit is. és reménykedek, hogy lesz kissé hûvösebb is, mert gyönyörû plüss együttesei vannak a lánynak...

Zulu, ne foglalkozz az ilyenekkel, nem érdemes!! De hogy kicsit vigasztaljalak: szomszédnéni szerint azért sir a baba, mert kevés a tejem, mikor rutintalanul elárultam, hogy ez nem igaz, akkor meg azért, mert rossz a tejem... A másik amin már tudok nem idegeskedni, azok a bezzegékKép Na õk aztán mindenütt ott vannak, és bármilyen ügyes is legyen a babád, az õvékmár legalább 2 hete/hónapja csinálja... kilókkal, centikkel ugyanigy...

Timici, elárulod, hogy mivel bodoritod ezeket a pillákat?Nagyon édesKép

Babaúszás: mi a Campona mellé járunk a mûvházba, a 4 alkalmas bérlet 4000 forint, biciklisgatyában vannak a kiscsókák amit ott is meg lehet venni 1000 forintért.

Gombóc, ez a leskelõdõs kép nagyon királyKép

Momo, mért felejtenénk el? Csajok édesek a képekenKép Le a kalappal, hogy egyedûl fürdettél! Nekem nem sok esélyem lenne, mert a kicsi fürcsi után zabbant, amig a nagy már ugyncsak nekiáll a babaszerviznek... talán pár hónap múlva már könnyebb lesz...

na én még visszabújok az ágyikóba, pussz!
Zsófi
Csucsuka
 


Csak roviden amig Reka jatszik a baby gym-mel. Ilyenetek egyebkent van? Nalunk nagyon bejott, van amikor tobb mint egy oraig buvoli kis kezeivel es annyira koncentral.

Gomb!

Novoteles uszas szama: 06 30 281 3536 vagy 06 30 3635 849. Veluk tegnap nem sikerult beszelnem, mert 7 utan kellett volna visszahivnom oket, de mivel egyedul voltam es a muveszno kicsit nyugos volt, mar nem jutott ra idom.

Viszont felhivtam a Rubint hotelt (06 20 923 2488) es eleg szimpatikusnak tuntek. Ma van nyilt nap 10-13-ig. Nagyon sok idopontban van uszas, de elegge telitettek, hetvegi idopontra csak juniusban lenne hely. Kulonbseg MOM parkkal osszehasonlitva. MOM-ban vegyes a csapat mindenki mashol tart, mast csinal, kb 20 perc az egesz (2500 Ft egy illetve 8000 Ft 4 alkalom. Rubintban egy foglalkozas 60 perc, van benne torna meg ilyesmi is, egy csoport az mindig ugyanazokbol all, akik egyutt kezdtek es haladnak. Medencet, ha jol ertettem maskor sem hasznaljak csak babak. 4 alkalom 9000 valahanyszaz forint az elso 3 honapban, majd ha mar haladova valt akkor 7500/4 alkalom. Na en ma megnezem a Rubintot es felhivom a Novotelt is, majd beszamolok.

Zulu!

Egyetertek Zsofival, az ilyennel nem szabad foglalkozni es ezeknek az anyukaknak a csemeteivel szemben sosem nyerhetunk, mert biztos hogy talalnanak mindig valamit amiben ok jobbak. A legfontosabb, hogy fejlodik, okos es izeg mozog. En is gyakran depizem ilyen miatt, pedig igazan nincs ra okom. Ilyenkor baratnom megvigasztal akinek a huga tapszeres baba volt (tehat nem volt a van eleg, nincs eleg tej problema) es masfel evesen volt csak 7 kilo. Neki ilyen volt az etvagya, o is szepen fejlodott minden egyebben es ma egeszseges felnott.

Valamelyikotok probalt mar meg melyhutott anyatejet felengedni es hasznalni? En csak kivancsisagbol kiengedtem egyet-ketot, de iszonyu femes szaga van. Remelem nem lesz ra szuksegem. Ja es azt hallottam, hogy ha fozibe teszed akkor a szag hatas fokozodik.

Gyorgyi + Rekababa
rekababa
 
 


Sziasztok!

Koszi mindenkinek a jokivansagokat, nagyon jol esett.

Szopi - siras: Nalunk sem mindig van, de nem nagyon tudom mitol fugg. Neha arra gondolok, hogy akkor csinalja, ha faradt. Viszont 1 pozicio mindig bejon, a folehajolos. Csak hat ez nem tul kenyelmes.
Vagy talan jon a foga. A bufizes nem lehet ok, alt 3 szor is szoktunk.

Egyre korabban kelunk.
Az atlag az fel 6. Kép
Remelem nem fog ez sokaig igy menni. Persze aztan delelott sokat alszik.

Gomb!

Nem is ertem hogy birod! Minden elismeresem. Ha 3 ig fenn kene lenni minden nap, en mar zombi lennek. Igy is 9 korul mar hulla vagyok!

Gomboc, Timici!
Gyonyoruek a babocak!

pusz
Kakukkfu
kakukkfu
 
 


Sziasztok!

Kakukkfu
Kicsit kesve, de Boldsog Szulinapot! Kép

Gomboc
Ez nalunk meg nem a 3 honapos oltas volt, hanem beadattam az agyhartyagyuszi elso felet.De tenyleg jol birta a kiscsaj. Nem ertem, ha a szajremeges egyik doki szerint baj lehet, akkor a masik miert mondja azt, hogy termeszetes???? Kép
Tok jo, hogy a kenguruban elvan a pici! Amugy szerintem Jazmin is a melegtol volt ennyire kettyent a heten!
Oltoztetessel en is bajban vagyok, szerintem en is extran tuloltoztetem. Tegnap viszont csuda jo ido volt, csak fujt a szel es ugyan nem szolt, de szerintem fazott. Szoval azt hiszem ezt meg ki kell tapapsztalni...

Timici
Cisztaert nem irigyellek. Remelem semmi gond nem lesz! Kép A fiad nagyon edes. Kép

Beu
Siman "ultetni" us tudod a kendobe a babat. Itt talan eleg ertheto a leiras [url=http://www.nandu.hu/Magyar/Hasznos/Babakendo/babakendo.htm" TARGET="_top]http://www.nandu.hu/Magyar/Hasznos/Babakendo/babakendo.htm[/url]
Szerintem nem huzod szet a kendot azert faj a hatad, mert vagy a kotes nyomja, vagy osszecsuszik a kendo. Olyankor nem oszlik el egyenletesen a suly! Mikor jottok Pecsre? Kép

Gomb
A tejci mennyisege tenyleg nagyon fugg attol, hogy mennyit pihizel! Kép

Zulu
Taviranyitos babakocsi! Kép Kép A kilokon pedig tenyleg ne aggodj. Annyira kulonbozoek az emberek, hogy nem varhatjuk el ,hogy a gyerekek egyformak legyenek!!! Kép

Csucsuka
Aldott jo szomszedaitok lehetnek! Kép

Gyorgyi
En mar 2x adtam Jazminak lefagyasztott tejet. Szaga nem volt! Viszont uszkaltak benne erdekes darabkak, de nem banta a kiscsaj, siman benyomta. Amugy alapbol van olyan baba, aki nem issza vagy eszi fozelekbe sem a fagyasztott tejcit.

Lanyok
Tegnap a dokineninel megmertuk Jazit es 2,5honaposan megduplaztuk a szuletesi sulyat! (Zulu, de ha nem duplaztuk volna meg, akkor sem aggodnek! Kép )5290gr. a kiscsaj! Tegnap setaltunk nagyot, es egesz du. aludt. Este pedig egyutt furdes volt. Nagyon elvezte! Kép En is... Kép Aztan megint 1 ebredessel megusztuk az ejszakat. Remelem visszaallunk normal napirendbe lassan, mert az a 2 nap eroteljesen leszivott!

Puszi
Norka
norkini
 
 


Huuu lanyok egy nagyon off kerdes.
Apa rantotthusi sutes kozben leontotte a villanytuzhelyet olajjal, amit lemostam, de azota egyszeruen nem melexik fel normalisan 1ik karika sem, egy ido utan pedig kicsapja a biztositekot. Van valami 5letetek??
Bocsi
Norka aki mar 3 napja mikroban foz :0/
norkini
 
 


Gomb!

Mibol gondolod, hogy keves a tejed? Abbol hogy mered mennyit eszik, nem fejlodik, vagy hogy nem alszik ejjszaka?

En csak akkor jutnek erre a kovetkeztetesre, ha nem fejlodik szepen. Persze engem is mardos sokszor ez a franya kerdes, de nem hagyom magam.

Reka is egy hete meg 2-3 orankent kelt ejjszaka, igaz, ha szopizott, utana ment szepen vissza aludni, tehat a helyzet sokkal jobb volt mint nalatok, de en mar igy is alig alltam a labamon. Doktor neni mar regota mondta, hogy bizony meg kellene tanitani aludni ezt a gyereket ejjszaka, de en hallani sem akartam rola, biztos voltam benne, hogy keves neki mar a nappali szopi es ehes. Mult hetvegen megszuletett az elhatarozas, hogy mar pedig ejjel aludni kell, mert ez igy nem megy tovabb es lass csodat a kis ehenkorasz megsem olyan ehes ejjszaka, ha este 8-tol hajnal 3-ig/5-ig egyhuzamban most mar kibirja. Az elso ejjszaka borzalmas volt, de aztan hirtelen javulas allt be. Azota mindenki sokkal boldogabb. Kép) Kép)

Foleg azert szantam ra magam, mert arra gondoltam, hogy ha most nem birjuk alvasra birni, akkor mi lesz ha meg nagyobb lesz, ul, all, beszel, stb.

Gondolkoztal mar ezen? Megertem, ha nem tetszik nekem sem tetszett, megis mukidik.

Gyorgyi
rekababa
 
 


Puszó! Élünk, csak Apa megjött tegnap végre, igy övele foglalkoztam inkább Kép

Norka Kép
veled kezdem, mert sürgös. Az olaj igen jó szigetelö. Vélhetöen valami olyan helyre folyt, ahol áramnak is kéne folynia, de leszigeteli. Ezért egy ideig müködik, mint végtelen nagy ellenállás, majd mikor átmelexik, felhigul, "áthúz", és ettöl zárlatos lesz a tüzhely, amitöl a biztositék levág. Szedessétek szét szerelövel, aki majd jól megpuccantja. Az néha amúgy sem árt Kép De gyorsangyorsan, mert a mikróban jól lehet ugyan fözni, de azért nem olyan jó mégse.

Na ezt elküldöm, aztán olvasok és irok megint Kép

Pussz
Kangi + Julcsi
kangi
 
 


Sziasztok!

Gyönyörûek a babák! Úgy szeretek ilyen fényképeket nézegetni.

Látom téma az úszás mostanában: Mi Emma 6 hónapos korában kezdtük, úgyhogy eddig összesen 3x voltunk. A búvár reflexe még megvan, úgyhogy nem késõ még ilyenkor sem. Mi itthon semmilyen elõkészületet nem végeztünk, tehát a kiskádban fürdik, és meleg vízben, mégse volt gond az uszodában. Nagyon élvezi. Ott végig mozog, úgyhogy teljesen más mint itthon a kádban, akkor miért kínoznám itthon a hideg vízben ücsörgéssel?

Manó +Emma

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Na itt vagyok!

Beu Kép
Hogy van Lörinc ekcémája? Ami a túlöltöztetést illeti, egy idö után úgyis fog ellene tiltakozni, ha tényleg úgy van Kép Kendö nekem se százas, igaz, a derekam már rég nem az Kép

Zulu Kép
Ne aggódj súly miatt! Nem lehet mindenki gólem. Mi a férjemmel mindketten olyan nyúzott macskák voltunk, hogy egyikünket se akarták suliba engedni. Aztán mégis ember lett belölünk Kép
Legovonatért cumi?! Ez jóóóó ... Kép

Myssnia Kép
Szilárd haláli ezekkel a szemekkel Kép Julcsi szeme szürkéskék, apja nagyon drukkol, hogy kék legyen, szerintem barna szemmel is cuki lenne.

Bkriszta Kép
Dohányzás: szégyen ide vagy oda, én bizony még terhesen is elszivtam naponta pár szálat. Julcsi tök egészséges, és én sem voltam idegbeteg. Most meg egyáltalán nem kivánom, szülés óta nem gyújtottam rá, és nincs is nagy kedvem hozzá.
Drukk, hogy mihamarabb kismama légy!

Györgyi Kép
Üdv köztünk és puszi Rékababának! Babaúszást mi is szeretnénk majd. Nagyon szépek a képek. Akarom mondani Réka nagyon szép KépKépKép

Manó2 Kép
Édes kis Dorkád van! Továbbra is gratula a szopihoz, meg hogy ilyen vitézül intézed az ügyeket. BKV: KépKépKép

Miszike Kép
Mizujs Bekivel? Visszazökkent már?

Maci_2 Kép
Klasszak a képek! Roni tényleg édes hajasbaba!

Timici Kép
Tök jó, hogy itt vagy! Bence édes, a szempillák föleg roppant cukik!

Fiús mamák: részvétem a fitymaügy miatt KépKépKép

Kakukkfü Kép
Boldog születésnapot! KépKépKép

Csucsuka Kép
Nekünk ma lesz nagy szabadtéri program, nagymamáéknál a kertben. Imádom, hogy szép az idö! Zsófibabát puszizó Danó meg édes lehet ...

Momo Kép
Hát ez a Zsebilány! El nem hinném róla, hogy órákon át képes üvöltözni! Timi pedig kész hölgy Kép

Gombóc Kép
Zöld kaki brühühü KépKépKép Viszont Zsombi még mindig nagyon klassz kis pasi!

Gomb Kép
Hurrá délig alvás!

Norka Kép
Na akkor nem OFF: gratula Jázi szép gyarapodásához! Ez tényleg nem semmi! Mi még csak 4300gr-ok voltunk 2 hónaposan, de nem aggódom, mivel Julcsi szép és vidám Kép

Na megyek, mert valahogy most mégse vidám, nyeheg a kiságyban. Kiderült az is, hogy ö fáradtságában is nyeheg, és alig tud néha elaludni. Szegény, ezt tölem örökölte Kép

Pussz, szép napot mindannyiótoknak!

Kangi + nyeki Julcsi
kangi
 
 


Fagyasztott tej: Emma nem ette meg, és nekem is szörnyû szaga volt. Pedig aventes zacsiban volt lefagyasztva.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Kangi
Koszi a rossz hirt! Kép Ezexerint szerdaig mikrozunk, mert akkor lesz fizu. Meg jo, hogy addig elo van fizetve ebed. Kép
Norka a tuzhelytelen
norkini
 
 


Sziasztok!

Kakukk!
Nem nézel át a "Szoptatás" topicba? Rengeteg anyuka van, aki küzd(ött) a 3 hónapos szoptatás közbeni-utáni sírással és vannak jótanácsok is.
Nálunk is volt, igaz kéthónaposan kezdte, és csak mostanában múlt el. Nálunk a pózváltás jött be, de ha írsz oda, akkor Ágci küld neked tejserkentõ praktikákat is. Érdemes benézni! Én már elértem, hogy nincs sírás napközben, csak este. De azt már nem bírtam idegileg, így este Apa eteti üvegbõl én meg fejek Kép.

BKriszta!
Én is dohányoztam néha-néha, de amikor elkezdtük komolyan a babaprojektet abbahagytam. Februárban a férjem szülinapján még elszívtam pár harmatgyenge cigit, és március végén (március 26-án Kép ) fogant meg Levente.
Egyébként ha hányingered lesz úgysem lesz kedved rágyújtani (sem)!

Györgyi!
Levi is decemberi, én még nem akarom hozzátáplálni, csak hozzáitatni. Jön a meleg és én nem vagyok híve a félóránkénti cicikapkodásnak (ld. Zulu vezetés közben Kép ). Szóval próbáltam az Avent varázsitatóból, de amit kiszívott azt kiköpködte. Tea, almalé, víz volt eddig. Hamarosan megpróbálom kanállal is.

Myssnia!
Nálunk a dokinéni azt mondta, hogy kétéves koráig nem nyúlna hozzá, mert addig az esetek 99 %-ban megoldódik magától, akkor meg minek vágni? Szóval fürdésnél mozgatom a bõrt és szerintem sokat javult. Egyébként erõsen letapadt fitymája volt Kép.

Na mennem kell, mert nagyon nyafi a szentem Kép.
Pusza, Virág és nyafka Levente

U.i.: megint gyönyörû babaképek kerültek fel! Gratulálok!
virga
 
 


Momo
Édesek a csemeték. Nem tudom te hogy vagy vele, de olyan édesek,mikor vigyorognak, és kilátszik a fogatlan ínyük. Kép

MariannKép
Már nincs sok hátra, addig is drukk!!!

Gombóc
Zsombi ennivaló. Nagyon szép!!!!

Timici
A babakocsi szuper, és ami érdekes: Amikor elmegyek az itteni óvoda elött, a gyerekeknek nagyon tetszik és mondják, hogy húúú de klassz kocsi. Kép
A futással fején találtad a szöget, mert a terhesség elött rendszeresen futottam, még versenyeken is voltam. De Szilárd nem tudom, hogy venné a zötyögõs akadályt. Kép
Bence egyre szebb lesz, ahogy növöget! Kép

Norka
Gratula a súlygyarapodáshoz, nem semmi. Kép

Kangi
Szilárd is nyeheg ha megunta a játékot, és álmos. Iyenkor zsupssz, be a babakocsiba, kicsi tologászás, és alszik is. Ez van délelõtt, délután szabályos sétára indulunk.

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Myssnia Kép
ja, tegnap én is a kocsis megoldást válaszottam. Cumival. Ma kiságy és cumi variáció megy. Sajnos egy idö után felébred, és ha közben kiesett a cummogó, megy a nyeki megint. Aztán valahogy egy idö után úgy bealszik, hogy már nem ébred fel, csak mikor már éhes. De addig ...

Fogatlan vigyort én is imádom ... Kép

Pussz
Kangi + cumival éppen alvó Julcsi
kangi
 
 


Naná, hogy felébredt, áttettem a kocsiba cumistul, remélem, most egy darabig csend lesz Kép

Kangi
kangi
 
 


Nincs csönd. Cumiköpködés van meg nyeki KépKépKép
És én még odavoltam, hogy milyen csendes és nyugis kislányom van Kép Most aztán tessék ...

Kangi
kangi
 
 


Eltûnt, amit írtam! A csudába! Most csak röviden.

TimiciKép
Jó, hogy elõkerültél! Csudaszép Bence!

BeuKép
Lõrinc is!

Meg minden baba, csak hát én fõleg a partiképes fiatalembereket nézegetemKép

Fázás: nézzétek meg a nyakszirtjét, ha hideg, akkor fázik, ha izzadt, akkor melege van. Keze-lába nem mérvadó.

Szörnyû éjszakám volt, Julka 2-ig aludt, onnantól hajnalig hol szopi, hol 10 perc alvás. Én vagyok a "hibás", egyszerûen nem indult be a tejem az álmosságtól?, így csak az aktuális tejmennyiséget szívta ki. A hajnallal megjött a reflex és aludtunk 8-ig. Nem bírtam ki a hétfõi mérésig, hétfõ óta 160 g hízás, ezej szerint tényleg elég a tejci. Csak éjszaka kevésKép nincs valami ötletetek?
Most persze alszik a teraszon. Családi ház elõny+hátrány: mi még nem voltunk sétálni.

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok!
KangiKép
Akkor kezdek megnyugodni,hogy nem arthatok a babanak.Egyebkent tegnap "leendo" kispapim kozolte,hogy inkabb alljunk neki most a "babacsinalasnak",mert O mar babazni akar.es meg akar a pelust is kicsereliKépSajnos nem ilyen egyszeru(:Kangi,legyszi rakjal meg fel Julcsirol kepet,mert a somlohegyi oldalon marc.22-en raktatok fel utoljara.Es en bizony megneznem mar a kiscsajtKép
bkriszta
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?