Új privát üzeneted érkezett!

Még mindig itt ...

Fürdetökrém:
én azt szoktam csinálni, hogy kinyomom egy csészébe az adagot, kis vizet engedek rá, és beteszem a mikróba, hogy tüzforró legyen. Illetve a nmikró üvegén át látom, hogy felolvadt a vizben a csik. Azt elkeverem rendesen egy kiskanállal, és úgy öntöm a fürdövizbe. Igy egyáltalán nem szmötyisedik. És mivel kicsi a foró viz mennyisége, nem befolyásolja igazán a fürdöviz hömérsékletét sem.

Anyós téma:
mivel páran hótt idegek vagytok, ha kézbe veszi a babát, ugye, most már átérzitek, hogy mit érezhetett az a szegény asszony, amikor elragadtátok töle a kisfiát?!!! KépKépKép

Na nem keltem itt tovább a feszültséget, tényleg megyek hunyni KépKépKép

Kibic Kangi
kangi
 
 


Manó2

Részvétem a sok kesze-kusza miatt. Lassacskán majdcsak kész lesz a lakás.
Itt van egy kis segítség, hogy hogy tudnál akár az üzidbe képet feltölteni:
[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/board-formatting.html" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/board-formatting.html[/url]

Pusz:myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Beu! Hat eddig zokszo nelkul nyelte Lacko a KonakiontKép De mondjuk utana azon nyomban cicit kap, a tej biztos elnyomja a rossz izet igy isKép

Mano2 anyosod melle koltoztok Nagytarcsara, ha jol ertem? Te szegenyKép

orsoly
orsoly
 
 

 
 

Sziasztok!
Megvagyok en is. Nalunk szerencsesebben alakult az oltas utani helyzet, mint Kagieknal vagy Myssniaeknal, kicsi Csipet inkabb a Jazmin-fele tuneteket produkalta Kép. Aludt deltol delutan 3-ig, utana evett egy nagyot, csak kicsi nyugoskodes volt, az is inkabb a szokasos pocakfajas-nyugi, annal is inkabb, mert utana jott egy hatalmas trotty, megint onjaro modon! Kép Majd kicsi alvas, furdes, kajalas utan szepen alukalt 9-tol 2-ig, utana meg reggel 6-ig. Most sikerult megint letennem, egyelore alszik. KépKépKép Hurra. Es edesen beszelget, mosolyog rank, tegnap anyosnak is mosolygott, meg dumalt nagyokat, ma reggel is igy inditott, annyira edes...

Csucsuka,
gyonyoru a magnoliatok! Es annyira aranyos Dano, ahogy ott gyalogol vegig a haz mellett! Kép

Kataa, Sasha,
es minden "idosebb" anyuka, mi nagyon orulunk nektek, hogy jottok, gyertek gyakran! Kép

Gomb,
Lili nagyon kis aranyos, tenyleg micsoda piros kis szaja van! Kép Te nem akarsz jonni a tablaba?

Timici,
de jooooooooo!!!!!!! Mar be is raktalak a tablaba! Gyere sokszor! Es kerunk szepen kepeket Bencerol! KépKépKép

Depi: nekem is volt, az elso egy-ket heten mindenen bogtem, azon is, hogy Apa dolgozni megy, de aztan lassan elmult. Fel a fejjel, lanyok! Kép

Urszila,
jobbulast Andrisnak! Mi a baja?

Beu,
Anna is mindig ezt csinalta, hogy csak kezben volt hajlando elaludni, meg a levegon, esetleg meg a mi agyunkban Kép. Kb. egy hete javulni latszik a helyzet, egesz jokat alszik a sajat agyaban. Meg ejszaka is Kép. Szoval kitartas, folyamatosan valtoznak ezek a gyerkocok.

Kaska,
Anyezrol en sajna semmit sem tudok, de jo, hogy beugrottal! Puszi neked!

Lanyok,
ti ezt a Germicid-C-t adtatok a baboknak, nekem ezt az Amidasophen-es kupot irta fel a dokino, ezt is lehet adni fajdalomcsillapitasra is? Vagy ezt csak laz eseten? Mondjuk eddig nem volt ra szukseg szerencsere, de lesz meg oltas...Kép

Mano2,
gratula a nagy szopihoz! Az intezkedesekert nem irigyellek! Kép

Magdi,
jo, hogy beugrasz ide neha! Te is szepen haladsz, mar a 31. het, huha! Kép

Pusz mindenkinek!
Franyo
franyo
 
 


Jó reggelt! Túléltük az éjszakát!

Az elöbb azt irta ki, hogy le van halva a szerver vagy mi. Kiváncsi vagyok, most is ezt irja-e.

Pussz
Kangi+Julcsi
kangi
 
 


Ja myssnia, akartam irni, hogy Germicid-c kupot (ha azt hasznalsz), 3 honapos korig csak felet adj Szilardnak! 3 hotol mehet az egesz!Kép

orsoly
orsoly
 
 


Franyo Kép
a Germicid C hatóanyaga is amidazofen, adhatod fájdalomcsillapitásra is.
Tökjó, hogy Annácska ilyen jól reagált KépKépKép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Franyo Kép
akarom mondani, az Amidasophen kúp u.olyan jó, mint a Germicid C. És csatlakozom Orsolyhoz, 3 hónapos korig csak felet adj, ha tudod, hosszában felezd el. Akció elött vedd ki a hütöböl, hogy lágyuljon, és forró késsel javasolják elvágni.

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Franyó!
Mi is mindig az Amidasophen kúpot kaptuk, úgyanúgy lehet adagolni, mint a Germicidet, csak attól váloznak, hogy melyik doki mit szeret használni.

Magdi
31+4
gallainémagdi
 
 


FranyóKép
Szuper, hogy Annácski ilyen jól bírta. Kép És az alvás is elég jó nálatok!

OrsolyKép
A dokinéni utasítására adtam egy egészet, aki valószínû Szilárd nagymérete miatt rendelt egészet. Legalábbis szerintem.

myssnia+szilárd ma 9 hetes
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Latom, tobben is tuleltek a 2 honapos oltast. Gratu hozza! Kép Nemreg meg en panaszkodtam itt Nektek, hogy ZSombi a 2 hos oltas utan csillapithatatlanul bombol, jovo heten meg mar a 3 honaposra visszuk...Ti is szoktatok neha megdobbenni, hogy mulik az ido es hogy nonek a gyerekeink? Kesz orulet, nem? Nemreg meg a szulestol fostunk...Kép

MAno2, ugyi vagy, hogy nem adtad fel a szopit. Kép Az anyos melle koltozesert nem irigyellek. Kép Nagy kitartast a magyar burokraciahoz. Kép

Azt vallom, hogy olyan messze kell anyosomtol lakni, hogy min. csizmat kelljen huznia akkor, ha el akar jonni hozzank. De az se baj, ha ketszer is at kell szallnia... az az igazsag, hogy nalunk azert nem egyszeru a helyzet, anyospajtasom pszichiatriai kezeles alatt all, most teljesen normais es jol van, de ha "rohama" van (ami 1-3 hetig is eltart(hat), amig a gyogyszeradagjat be nem allitjak), akkor eleg hulye dolgokat bir csinalni. Volt mar rendorsegi feljelentes ellene, meg szedtem mar ossze a ruhait a kertbol, mert a 3. emeletrol ledobalta... ha csak szoba kerul, hogy vigyazna Zsombira, a hajam szala is elkezd egnek allni...KépKépKépKép

Kataa, Sasha,
gyertek csak nyugodtan, mi orulunk Nektek. Kép
Kataa, a rucikat mikor tudnam visszaadni? Nem semmi, hogy a novered az ikrek melle bevallalt egy harmadikat. Huuuuu, de felnezek ra! KépKép

Timici,
en mar hianyoltalak, de a tobbiek modntak, hogya GYerekek-ben vagy. De jo, hogy Te is idetalaltal. KépKép

Beu,
mi nem fogadtunk gyerekorvost, es a dokineni csak ketszer volt hajlando kijonni, ZSombi megszuletese utan. Kulonben csak akkor jon ki, ha lazas a baba. En 2000 FT-ot adtam neki, amikor kijott.

Mano, Maci, Gomb, Csucsuka, edesek a bbak. KépKépKépKép

Megyek, mert 3 napja egesz nyugos a gyerekem, szerintem erzi a frontot, vagy ilyesmi.

HA tudok meg, akkor jovok kesobb is...Kép
Sziasztok,
Gombóc
gombóc
 
 


Gombóc Kép
az én anyósom is igen roskatag, igy szóba sem kerül, hogy Julcsira vigyázzon Kép Pedig gyerekorvos volt, és tök normális. Úgyhogy ez meg egy nagy kiszúrás ... Az én anyukám meg még fiatal, dolgozik. Igy aztán nulla szabadidö, mondjuk még úgyis szopizik Julcsi. De majd aztán! Amikor anyuék bevállalják hétvégére! Az lesz a jó világ! ... és felébredek, hogy bilibe lóg a kezem ... KépKépKép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Hali Csajok!

Végre le tudtam kapni, hogy puszilgatja Danókám ZsófibabátKépKép

Viszont a kis habzsolháp beturbózott, hajnal 2 óta 2 óránként kéri magát cicire, és minden második kajcsinál óriásit rottyant... Azért remélem nem ez lesz az új napirendünkKépKép

Bocsika, ha nem név szerint válaszolok, de éjjel olvastamKép

Doki: mi megfogadtuk a dokibácsinkat, õ volt már apának is, igy a babáim az "unokái". Ha kihivom, az 1000 forint, ennyit megér, hogy nem kell várakoznunk, és igy, ha be is megyünk a rendelõbe, nincsenek rossz emlékek. Különben mindketten kaptak a popojukra tõle, mikor hazajöttünk a kórházból, és persze szuri után jár a puszi isKép

Látom a kúp témát már kitárgyaltátokKép

Beu, örülök, hogy felviditalakKép, egyrészt nekem könnyebb a másodikkal, (bár az elsõvel se volt olyan nehézKép) másrészt nagyon szerencsés természet vagyok, hogy csak apócám vállán tudok bõgni, márha ingerem van rá, ami mostanában nincsKépKép. Harmadrészt - bár ez van az elsõ helyen - mikor végignézek kicsiny kis familiámon én vagyok a világ legboldogabb emberkéjeKépKép

Kangi, a kis kibicKép, hiányoztál, bár szopi közben kicsit remeg a cicim, ha téged olvaslakKép

Manó2, hát tényleg borzasztó a magyar ügyintézésKép de már látod a végét!

Ja!!!! Rámvigyorgott a kiscsajKépKépKép

Pusszanat
Zsófi és az éppen büfizõ habzsolhápKép
Csucsuka
 


Sziasztok!
Latom lassan minden 2 honapos baba kiheveri a szurit! Kép

Lanyok
En ugy ki vagyok!Jazi mostanaban azt csinalja,hogy este 8kor szo nelkul elalszik kb. 12-1 ig es utana szinte orankent ebreszt, mert faj a pocija(?). Ma 4ig kinlodtam vele, kapott gorcsoldot+GripW-t de ahogy elaludt, mar ebredt is fel. 4kor kirangattam Apat az agybol.Kicsit vigasztalta, aztan ideadta cicizni es vegre alhattam 7ig. Luxus. Aztan reggel alltalaban kezdodik elolrol!Tegnap is alig aludt felorakat napkozben. Igy semmit sem tudok csinalni es tok nyugos vagyok. Kép Kép Es mostanaban szegenynek soxor beremeg a kis szaja, ugy sajnalom. Segitsetek, mit lehetne tenni????
Nem tudom, hogy hasfajas-e? Mert nekem ugy tunt, hogy mar mulik....Szoval total tanacstalan vagyok!

Norka aki padlon van Kép
norkini
 
 


Norka
Esetleg ha szigorítanád pár napra az étrendedet, lehet, hogy változna. Nekem a dokinéni azt mondta, este automatikusan adjak neki vagy Gripw-et, vagy Espumisant (vagy mit). Szerintem tedd Te is ezt, és ne csak akkor, amikor már kínlódik. Nálunk Szilárd ébreszt 4-kor, hogy nyögdécsel és erõlködik. Addig még teljesen fel nem ébred, addig nem is tud kakilni. Ilyenkor beszélek hozzá, hogy felébredjen és ezek után már magától kitornássza. Utána a gond is elszáll. Szájremegést viszont nem tudom miért csinálja.

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Szájremegés néha nálunk is van, de itt azt írták többen, hogy az természetes, még nem elég fejlett az idegrendszere. Norka, kitartás, szerintem ahogy jött ez a szokás, úgy el is fog múlni! Én nem tudom, hogy van ez a pocifájás-dolog, de Annánál pl. hathetes korában durvult be, az addigi semmi volt ahhoz képest, ami akkor kezdõdött. És mi hiába próbáltunk bármit, ugyanúgy kínlódott. Próbáltad, hogy amikor 1 körül felébred, odaveszed az ágyba magatokhoz, és fekve szoptatod? Nekem az bejött néha, hogy úgy elaludtunk mind a ketten... Kevésbé kimerítõ, mintha mindig felugrálsz, letenni õt aludni, meg újra felugrálsz, mikor felébred...
Talán... Drukkolok, hogy elmúljon!!!!!!!!!

Pusz
Franyó
franyo
 
 


Norka Kép
te szegény ... sajnos nem tudok segiteni. A fekve szopi-együtt alvás nálunk is bejött már párszor. Nem szokták ugye ajánlani, de egy héten egyszer te is kialhatod magad szerintem ... Én is nagyon drukkolok!!!
Ja. Tudom, ótvar gondolat, de nem próbálsz meg esetleg játszóócumit adni neki? Ilyen nagy és jól szopizó babánál már nem okoz cumizavart. Mi is cumizunk séta közben a kocsiban, bár nem nagy lelkesedéssel, de igy könnyebben megnyugszik. Nem lóghat állandóan cicin, na meg séta közben hogyan is görnyednék a kocsi fölé??! KépKépKép

Csucsuka Kép
ja-ja, a tesóim mindig produkálnak valami vicceset Kép
Édes lehet kis habzsolhápod Kép Neked is akkorákat büfizik, hogy a hajad is lobog töle?

Pussz
Kangi + kocsiban alvacummogó Julcsi
kangi
 
 


Megnéztem az új képeket, csodás mind. Na és a babák is!Kép
Csucsuka, Szegeden is mindig imádtam amikor virágoztak a magnóliák.

Beu,
Ekcéma? SzegénykeKép.

Manó,
Irigykedek a gyerekdokinénitek miatt.
Nem ismer valaki Újpesten egy jó, kedves gyerekdokit?

Urszila,
Na látod, hogy nem kell aggódni. Miért ne lenne elég a tejcsiKép. Fontos az optimizmus.

Manó2,
Kitartás. Remélem minél hamarabb (ma) sikerül elintézni a papírokat.
Irigy, hogy ilyen sokat eszik Dorka. Roni már megint ímmel-ámmal szopizik (van, hogy csak 30 ml-t).
Képet úgy tudsz feltenni, hogy szóközök nélkül beírod: image { képneve }
Amikor elküldöd az üzenetet, akkor kéri, hogy válaszd ki (a gépedrõl, lemezrõl...) a képet.
Remélem sikerül!

Fürdetõkrém: Nekünk azt mondta a védõnõ, hogy a babát (hajlatok) kenjük be vele vékonyan.

Kangi,
Tegnap bepácoltam a borjúhusit (2 személyes adag). Este meg kiderült, hogy a hétvégén vendégeink lesznek. Mit csináljak vele, le lehet fagyasztani? Páccal vagy pác nélkül? Leghamarabb vasárnap tudom megsütni. Pedig már beleéltem magam.

Két hónaposan kapják az elsõ szurit?

Norka,
Sajnos nincs semmi ötletem. Roni is csinál néha hasonlót. Olyankor simizem a pociját, próbálom megnyugtatni, esetleg szopiztatni.
A gyerekdoki nem javasol semilyen hasifájás elleni szert. Én azért este adok neki egy kis Sab Simplexet. Éjszaka "csak" 2 óránként ébredt.
Ja, és a Madarászban mondták, hogy fektessem hasra, a lábacskái legyenek felhúzva.

Mennem kell takarítgatni, vendégek...

Maci_2 + nyüszi Roni
maci_2
 
 


Sziasztok lanyok!

Kepzeljetek, Petra ataludta az ejszakat!!!Kép Evett 23:15-kor, ejfel korul elaludt, aztan pedig 6:40-kor kezdett csak nyuszogni! Ugy meglepodtem, mikor felebredtem, hogy nem tudok hogy fekudni a ket dinnyemtol, es hallottam, hogy mar jarnak a buszok...Kép Viszont az elozo ejszaka nagyon vacak volt, Petra a normal szopikon kivul vagy 2 oran keresztul nem tudott elaludni, igy persze en sem... Vajon mitol fugg, hogy hogy alszik? Es mar sokszor 130-140 g-okat eszik!Kép

Tegnap is voltunk setalni, es hirtelen nagy szel kerekedett, persze jol bebugyolaltuk a leanyzot, de mara kicsit csipas lett a szeme.Kép A doktorneni hagyott itt receptet (Neomicin szemcsepp), ugyhogy Anyukam most elment kivaltani. Nem csunya a szeme, de olyan rossz erzes, nem vigyaztam ra elegge...Kép

Nevtelen,
Koszi az otletet, jo, hogy mondod, mert kaptam is kolcson ilyen tejgyujto szettet, majd sterilizalom, es kiprobalom. Bar kicsit felek attol, hogy nyomni fog, de legalabb a bimbo nem fog fajni.

Orsoly,
En sem ertettem, hogy miert teaval kell beadni, de a dokineni igy mondta. Meg vissza is kerdeztem, mert itt olvastam, hogy tejjel szoktatok beadni, es o teat mondott masodszorra is... Lehet, hogy majd azert felulbiralom a velemenyet...
Csuklasra a citromlevet az en anyukam is emlegeti, de elfogadja, hogy nem akarok adni.

Norka,
Koszi a dicseretet!Kép

Maci_2,
Nem tudom, hogy irtak/mondtak-e mar masok, de szerintem Roni nagyon hasonlit Rad!Kép Es nagyon edi hajasbaba!Kép (Bar Rad ezt igy nem mondanamKép)

Myssnia,
Koszi szepen a valaszt.Kép
Szegeny Szilard...Kép Nagyon ari lehet a kis erdeklodo baba!Kép
Jajjj, ne haragudj, olvastam ugyan a papagajos kerdesedet, de tenyleg elfelejtettem valaszolni ra. Bar ezek szerint ugysem tudtam volna segiteni. Nagyon sajnalom szegeny madarkat.Kép
En sem tudok mit kezdeni, ha Petra nyugoskodik, ugyhogy en is bogok... A szules nekem konnyu volt, de meg igy is nagyon nehez feldolgozni. Nagyon sokszor eszembe jut egy-egy jelenet, es ha ez elalvas elott tortenik, akkor nem tudok elaludni. pedig semmi rossz nem tortent velem, de megis. Fura...

Kangi,
Koszi Neked is a valaszt!Kép
De jo Nektek, hogy mar igy kirandulgattok, es foleg, hogy Julcsi igy elvezi!Kép
Szegeny Julcsi, remelem, ma mar jobb a helyzet...

Franyo,
Orulok, hogy Anna ilyen jol viselte a szurit, drukk, hogy ne fajjon kesobb sem!Kép

Kataa,
De jo, hogy itt vagy!Kép Igen, a ferjem mondta, mar nagyon izgatta a kerdes, hogy a ferjed-e az.Kép

Gomb,
Koszi az infot, en egyelore meg nem erzem, hogy most kezd jonni a tej... Csak azt erzem, hogy hideg a polom.Kép

Urszila,
Gratula a szopihoz, es a novekedeshez!Kép Es jobb ejszakat kivanok!Kép
Folyas: nekem mostanaban van, hogy 2 napig semmi, aztan megint egy keves. Eleg hirtelen kezdett el csokkenni a mennyiseg, biztos Neked is igy lesz hamarosan.
Varom a kepeket!Kép

Beu,
Koszi a valaszt! Ugy latszik, rajtam kivul senki nem fej rendszeresen...Kép Az a fura, hogy amikor a dokim hazaengedett a korhazbol, akkor elmondta, hogy minden szopi utan fejjem uresre a mellemet (mar amennyire uresre lehet), a vedono tegnap volt itt, o meg azt mondta, hogy a szoptatas teljes idotartama alatt kell fejni... Mondjuk megneznem, hogy ki az, aki mondjuk masfel evig szoptat, es vegig fej is...
Koldok: Akkor lehet, hogy nem kene mar minden tisztaba teveskor kipucolni?
Ez a "Nehem tuhodohom" nalam is tipikus volt, remelem, hogy tenyleg mar csak mult ido...
Hesss, csunya ekcema!Kép
Mi az elso alkalommal 3000 Ft-ot adtunk a doktorneninek.

Na sziasztok, mindjart szopiido van!
Puszi:

Leszter es Petra
leszter
 
 


Maci_2 Kép
szerintem pácostul vágd be a mélybe Kép
Két hónaposan a Haemophylus influenzae ellen kapnak (nem kötelezö) védöoltást. Fül-és gégehurutot okozhat, illetve (nagyon ritka esetben) gennyes agyvelögyulát. Buááá ...

Leszter Kép
az én kislányom, mint tudod, együtt táborozott a kórteremben azokkal, akikröl a nóta azt mondja, hogy "jegenyefa tetejéröl a rigó fütyül rájok". Az újszülött kislányukat minden látogató tapogatta, ráhajoltak, igy ö is meg Julcsi is kötöhártyagyulával tért haza ... nem tudsz rá úgy vigyázni, hogy az ilyen eseteket elkerüld, plusz úgyis át kell essen rajta. Én úgy fogtam fel, hogy erösödik az immunrendszere Kép (egyébként a guta ütött engem is, de micsináljak ...)
Hamar elmúlik, ne aggódj!

Pussz
Kangi + fél egy óta alvó Julcsi
kangi
 
 


Maci_2 Kép
természetesen a VIRUS okozhatja fenti kórságokat, nem az oltás. Ami egyébként egész életre védettséget ad.
Különben az elsö oltást (BCG, tüdöbaj ellen dzsal) már a kórházban megkapták a kis ártatlanok Kép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Bocs. Most olvasom itt:
[url=http://www.esoember.hu/20020108.htm" TARGET="_top]http://www.esoember.hu/20020108.htm[/url]
hogy nem tüdöbaj ellen dzsal a BCG. Nem is mindenhol kötelezö!!!

Kangi
kangi
 
 


LeszterKép
Teljesen normális, hogy ilyen a hangulatod. Nekem is eszembe jutottak bizonyos jelentek, és az, hogy szülés közben milyen kiszolgáltatott az ember, és csak történnek vele a dolgok! Jövõhétre el fog múlni, mintha elvágták volna. Ha esetleg segít, akkor vegyél homeobogyót: IGNATIA AMARA 15CH

Norka
A dokinéni mondta, hogy van valami új hasfájás elleni szer, de sajna nem jutott eszébe a neve. Lehet, hogy az is segíthet.

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Tegnap elég sûrû napunk volt,voltunk a Madarászban a sebészeten a Levi kezével. Szerencsére minden rendben van, húzogatni nem szabad és fokozatosan terhelhetõ Kép! Kb. két hét múlva mehetünk úszni is!
Utána megmutattuk a munkahelyemen élõben, mindenki teljesen odavolt, fõleg, amikor elkezdett hangosan kacagni. Nagyon édes volt!

Mi ma voltunk négy hónapos oltáson, egyelõre alszik szegénykém Kép. Beborogattam mindkét lábát, hátha nem dagad be annyira mire felébred. Nagyon félek a ma éjszakától Kép.

Írtátok, hogy adtok pénzt a gyerekdokinak. Én eddig egyszer hívtam ki, egyébként egészséges rendelésre járunk. Sajnos akkor nem volt itthon semmi pénz, így nem tudtam adni neki Kép. Én azt sem tudom, hogyan adnám oda neki?!? Olyan hülye helyzet...

Leszter!
Szerintem ne emészd magadat a babód szeme miatt! Hiszen honnan tudhattad volna, hogy szél lesz és váladékos lesz a szeme? Sajnos nem tudjuk õket még a széltõl is óvni Kép.

Gombóc!
Húúúú, nem tudtam, hogy ilyen súlyos a helyzet anyósoddal
Kép. Én egy szót sem szólhatok...

Beu!
Te írtad, hogy adjak használati utasítást anyósomnak a Levirõl? Háááát, nagyjából olyan, mintha a falnak beszélnék. Amikor még itt volt naponta, mondtam, hogy éhes a gyerek, erre azt mondta, hogy még nem lehet az, mert még csak másfél órája evett és inkább sétálgatott vele Kép. De nem adta oda. Nem igazán hallgat rám, pedig én vagyok Levi anyukája.

Nálunk is van ekcéma, kaptunk rá krémet. Pedig a LLL szerint anyatejeseknél nincs, nem? Na mindegy...

Norka!
Fel a fejjel Kép Kép Kép! Ha padlón vagy Jázmin is megérzi és nem tesz jót egyikõtöknek sem!
Szájremegés miatt ne aggódj, állítólag sok babánál van, teljesen ártalmatlan. Levi is remegtette a száját, fõleg fürdés után (nem fázás miatt), amikor meztelenül volt, de már elmúlt. Szerintünk még aranyos is volt Kép!

Most már megyek, megnézem, hogy meleg-e a kis kobakja.
Pusza mindenkinek! Virág és kis hõs Levi
virga
 
 


Virga
Én magánban fogadtam gyermekorvost, aki mellesleg az utcánkban lakik. Ált 2 ezret adok, tegnapelõtti oltásnál 3-at. Ha a körzetihez járnán, rendelésre,akkor nem adnék semmit.

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Virág Kép
az én anyósom, meg bárakárki is megnézhetné magát, ha nem adná oda a gyerekemet, amikor kérem, de sebesen ám!!!
Hát ez igy tényleg elég gáz. Biztos abban a tévhitben él, hogy az övé a gyerek. Sajnos sokan vannak igy vele. Nem azért, de az én anyukám is a sajátjának érzi Julcsit, csak éppen ö ezt tudatosan próbálja átalakitani magában, és egyáltalán nem tolaxik, pedig tudom, hogy legszivesebben folyton babázna .. (más kérdés, hogy Julcsival, mint irtam, nem lehet igazán babázni, mert utálja a tapit Kép)

Kitartás! Hamarosan úgyis Levi dönti el, akar-e a nagymamával lenni vagy sem. És ha akar, nincs mit tenni ...

Pussz
Kangi a pszichomókus és még mindig alvó Julcsi
kangi
 
 


Sziasztok,Kriszta vagyok.Meg nincs itt keresnivalom,de nem birtam megallni,hogy ne irjak.Februar elejetol olvaslak titeket.A parommal szeptemberben kezdjuk el a "babaprojectet".Az elso baba,akinek szuletesenel izgultam,Kangi Julcsija volt,azota pedig folyamatosan izgulok ertetekKépGratulalok,gyonyoru babaitok vannak.Csak ennyit szerettem volna.Ja,es DRUKK a finisheloknekKép

bkriszta
bkriszta
 


Olyan babaesõ van a szomszédban, hogy nem gyõzöm követni!

Ma teljes órára elhagytam Szipikémet (ez a legújabb beceneve a Szipi-szopiból származtatva), elvittem Zsuzsit zenesulis felvételire. Várakozásaimmal ellentétben kibírta a leányzóKép

Találkoztam Judóval, nagyon nagy és szép baba Hunor. Csak nincs ideje topikolni.
(Momentán én is fél kézzel írok, féllel cicizünkKép)

Beu, FranyóKép
Csak egy kis kósza torok+kötõhártyagyulladás dúl nálunk. Antibiotikumot kap sajnos szegény fiam, hogy nehogy totál bedurranjon, és elkapja a pici. Hja, nagy tesónak lenni nem könnyû...Kép

NorkaKép
Anno a tömbházban a férjem a lépcsõházba vonult ki tüsszenteniKép eszeveszetten sírtak különben

LeszterKép
Babakocsiban nemigen éri a szél! hogy akkor honnan? jóég tudja. Zsuzsinak is volt kb. 3-4 hetes korában, dokinénink neomycin mellett anyatejcsöppet ajánlott direkt a cicibõl a szemébe. uez orrocskába, ha be van dugulva (nagybetûket lespórolom félkezes írás miattKép) kép elmaradt

Maci_2Kép
Igazad van, valszeg most azért van tejci, mert totál lazán vettem végre+rooming-in+egy doboz felbontatlan tápi a legsötétebb sarokban, mint lelki támasz.

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok!Kép

Sajnos visszaolvasni nincs nagyon idõm, túl nagy a lemaradásom, de nagyon örülök az új anyukáknak és babáknakKép!

Norka,
mi is jártunk így a bébiõrrel, babát és taxit is sikerült már befogniKép.
Pocakfájás ügyben sajnos (vagy szerencséreKép) nincs tapasztalatom, viszont Annának is volt egy ilyen nyugtalan korszaka (tudod, mikor továbbképzésre akartam küldeni Jázminhoz alvásügybenKép). Szerintem nála a hirtelen megnövekedett kajaigény miatt volt, meg azt is észrevettem, hogy utána nagyon sokat fejlõdött a mozgása. Ja, és szájremegés is volt. Valószínûleg az idegrendszer érésével lehet kapcsolatban a dolog, és tényleg hamar elmúlt. Most megint jól alszik, kb. 9-5-ig, de azért sejtem, hogy lesznek még nehéz éjszakáinkKép, Malacka is örök visszaesõ volt.
Remélem hamar túl lesztek ezen az idõszakon.

Maci_2,
mégmégmég!!! Annyira édesek ezek a képek!Kép

Franyó,
gratula az 5 kilóhoz! Lassan lehagyjátok az én AnnámatKép. Nekünk is Amidozophenes kúpunk van , lázcsillapításra. A Germicid C-ben van egy kis nyugtató is, az a különbség.

Manó2,
nagyon szuper, hogy sikerült a szopizás! Gratulálok a kitartásodhoz, nagyon-nagyon büszke lehetsz magadra!!!KépKépKép
BürokráciaKép

Leszter,
sziasztokKép!!! Gratulálok Petrához, és hogy a kiscsaj már át is alussza az éjszakát, hát, nem semmi!
Én is fejek, az elején azért, hogy beinduljon a tejem, aztán egy ismerõs baba anyukája kórházba került, neki kellett a tej, utána meg megszokásbólKép, most pedig megint van egy tejtesónk, reggel-este fejek Neki.

Virág,
Levike tényleg egy kis hõs, remélem az oltás után sem lesz gond!)KépKép

na most rohanok, majd még jövök, ha tudok
pusz
zulu
p

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


No, sikerült kivarázsolni Annát a kádból. Most itt szuszmákol rajtamKép.

Kangi,
az én lánykám is cumikál séta közben, fáradtságos munkával rászoktattamKép. Régebben rettegtem, hogy mi lesz, ha cumiznak a kölkök, most már nem érdekel, Malacka kicsinek utálta, aztán rákapott, és most karácsonykor egy nap alatt leszokott.(a Jézuska elvitte, cserébe a marhadrága LegovonatértKépKépKép.)
Tudom, hogy a Liga elveibe ütközöm, de pl. most a cumisüveg+forraltvízre próbálom rávenni Annát, mert egy forgalmi dugó közepén rádöbbentem, hogy nem túl praktikus 10 percenként megállni, hogy megitassam a dedet a cicibõl. A szomjúságtól ordító bébi pedig jelentõsen rontja a vezetési stílusomat.

Gombóc,
tegnap nekem is égnek állt a hajam édesanyóstól, de látom Nálatok durvább a helyzetKép Megnéztem Zsombit a profilodban, egyre gyönyörûbb! És tényleg, már milyen nagyfiú!KépKépKép

Most dicsekszem egy kicsit, jó? Annalány pár napja pörögforog minden irányba, és átszuszókálja az éjszakát! És úgy néz a bátyjára, mint egy istenre, aki persze nagyon élvezi a helyzetetKép.
A súlyával nem dicsekszemKép.

pusz, jóéjt minden babának és mamának!Kép
Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


ZuluKép
Gratulálok Annához, hogy ilyen ügyes!

Én pedig csináltam néhány képet délután Szilárdról:
[url=http://www.pollar.hu/0424/24_1.jpg" TARGET="_top]http://www.pollar.hu/0424/24_1.jpg[/url]
[url=http://www.pollar.hu/0424/24_2.jpg" TARGET="_top]http://www.pollar.hu/0424/24_2.jpg[/url]
[url=http://www.pollar.hu/0424/24_3.jpg" TARGET="_top]http://www.pollar.hu/0424/24_3.jpg[/url]

bkrisztaKép
Várunk szeretettel, drukk nektek!

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Nem tudom fogadtok-e meg ujakat, de en csak nem tul reg akadtam erre a topic-ra es nagyon szimpatikus. Ahogy a tablazatot elneztem, mi mar a "nagyok" koze tartozunk.

Pici Reka 4 honapos es 12 napos (2002.12.12-en szuletett).

Minket is hasonlo dolgok foglalkoztatnak mint, amikrol ti beszelgettek. Reka is mult heten elte at a 4 honapos szurikat, ma voltunk eloszor babauszason (nagyon elvezte) es a husvetot komaban toltottuk mert probaljuk Rekat meggyozni arrol, hogy neki mar nem muszaj minden ejjszaka 3 orankent szopizni. Egyebkent ugy tunik nem annyira az ehseg miatt kelt, mint csak megszokasbol, mert ugy tunik jol birja az utobbi napokban egesz ejjel kaja nelkul, pedig mi csak egy kicsit nagyobb szuneteket szerettunk volna. Anyos temahoz is tudnek mit hozzaszolni. Mar teljesen lelki beteg voltam, hogy biztos csak en vagyok szornyu harpia, aki nem kepes anyosaval egy hullamhosszon lenni, de latom nem csak az en eletem keseriti az anyos.

Szoval ha nem zavarunk akkor mi is jonnenk neha erdeklodni, kerdezgetni, stb.

Jo ejjszakat minden manonak es anyunak!

Gyorgyi
rekababa
 
 


Sziasztok Mamik,
még pár hét, amíg "legálisan" is látogathatlak Benneteket, de az ÖSSZES babafotót megnéztem...Eddig visszafogtam magam, de Szilárd után már tényleg nem bírom ki, hogy ne írjam meg Mindnyájatoknak: NAGGGYON ÉDI AZ ÖSSZES BABÓ! Nem is tudom, melyikõtöket irigyeljem jobban...(Persze leginkább a fiúkat nézegetem, az én Manómnak is kukija vanKép)
Na, csak ennyit akartam!
Sziasztok
Ellimami
32 (szal' még messze a finisKép)
ellimami
 
 


Beu,
Vissza kellett menni még egyszer szopi elõtt. Akkor sem volt tele Roni epehólyagja, de nem is volt teljesen üres. Igaz, nem magától ébredt, hogy enni akar, hanem a kórházban 3 óránként kellett szoptatni.
Kicsit parázok (tudom hülyeség), hogy nehogy valami baja legyen. Ma nagyon összevissza evett.

Leszter,
Gratula az átaludt éjszakához, csak így tovább. Mi most 2 óránként keltünk.

Zulu,
Gratula a pörgésforgáshoz, no meg az átaludt éjszakához.
Köszi, kívánságodra újabb képekKép.

Kényszer-szolárium Fürdésre készen
Kép Kép

Böfire várva Vigyázz rám nyuszi!
Kép Kép

Maci_2 + szundizó Roni
maci_2
 
 


Sziasztok!


Hát ez a mai nap se volt semmi.
Természetesen az a papír, amit adtak tegnap az önkormányzatnál nem volt jó.
Így ma felkerekedtem és elmentem az önkormányzathoz.
Elvileg hétfõre meglesz.
Direkt már elõre kigondoltam, hogy mivel megyek, mert a babakocsival élmény közlekedni, hát kõbányán jár a 117 alacsonypadlós busz, felszállás még ment (segített egy fiatal srác) de, a leszállás azt senkinek nem kívánom.
Persze senki nem segített, és a busz elég messze állt meg a padkától, és a járda helyett az útra léptem, ami jóval lejjebb volt, mint számítottam, így jól térdre estem a babakocsival a kezembe, szegény manót a lábtartó feletti tálca tartotta meg, hogy ki ne essen a kocsiból, de szerencsére semmi baja nem lett a Dorkának, még fel sem ébredt. Utána én ébresztettem
fel, hogy minden rendben van –e, de voltunk dokinéninél is, nem talált semmi bajt, és szegény megkapta a 2 hónapos szuríját. Még semmi szokatlant nem vettem észre evett úgy 200ml és azóta alvás van.
Tudjátok az a szomorú, hogy a buszon csak nõk és gyerekek voltak, hapsi csak a sofõr volt, de Õ egybõl rohant, hogy mi történt. Valahogy nem tudom megérteni az embereket, hogy ilyen érdektelenek a másikkal szemben.
Így eldöntöttem, ezek után mindig szólni fogok valakinek, hogy segítsen. Na meg bekötöm azt a fránya biztonsági szíjat a babakocsiban.

Maci2: Ne aggódj majd Roni is fog sokat enni, emlékszem mikor a korházba mondta a csecsemõs védõnõ, mikor nagy büszkeséggel mentem, 60ml fejt tejjel, lesz ez még 200-300ml is, és lám igaza lett.

Hát, ahogy számolom szûken elég a kicsi Dorkának az anyatej, bár estére tápszert kap, kicsit önzésbõl, akkor, ha 22-23 óra között megeszi a 180ml tápszerét, akkor reggel 6-7-ig kibírja, alszik, mint a bunda. Remélem, nem rontok el semmit.

Orsoly: Hát igen az anyós lesz a szomszéd, pedig sajna nem nagyon vagyok oda érte, pedig nem rossz indulatú, csak én úgy veszem észre, hogy nagyon erõszakos, rámenõs.
Egy hétvégén százszor megkérdezi, mikor jöttök, mit fõzzek, mikor eszembe se jutott, hogy kimenjek.

Na megpróbálom ezt a képet:
Ilyen erõs vagyok 7 hetesen:

image{45540025.jpg}

Sziasztok Dorottya vagyok:
image{45540008.jpg}

Pancsolni is szeretek?
image{45540020.jpg}

Remélem jól csináltam.

Jók legyetek
Manó2+ Dorottya
manó2
 


Sziasztok!
A kepek nagyon edesek! Kép Szilardot is meglestem am.

Lanyok
Koszonom mindenkinek a tanacsokat- biztatast. Myssnia, ha hajnali szopi utan kap Gripe w.-t egy orat alszik nyugodtan, utana megint ebred... Remelem Zulu igazad lesz, csak nagyon no! Kép Ma delutan szerencsere aludt, este ismet siman le tudtam tenni, hat meglatjuk.
Bocsi, most nem irok tobbet, mert osszeesem!
Ja, holnap kapjuk az agyhartyagyuszi szurit!!!

Puszi
Noka es (remelhetoleg sokat) alvo Jazi
norkini
 
 


Hali!

Nem bírok lemászni a netrõlKép.

Myssnia,
tündéri a fiad!Kép Micsoda szemek! Tényleg nagyon okos tekintete vanKép.

Bkriszta,
hajráhajrá!!!Kép Gyere csak ide közénk, mire meglesz a Picikéd, már teljesen képzett mami leszelKép.

Rékababa,
sziaKép, kb. egyidõsek a lánykáinkKép, Anna dec.2-án született. Babaúszáson én is erõsen gondolkodom, mert a kiscsaj imádja a vizet, és a fürdés vége mindig sírásba torkollik, mert még nem akar kijönni. Ti hova jártok?

Ellimami,
nincs már olyan messzeKép!

pusz
Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Hali

Ez nem jött össze még egy próba:
Ilyen erõs vagyok 7 hetesen:

image45540025.jpg

Sziasztok Dorottya vagyok:
image45540008.jpg

Pancsolni is szeretek?
image45540020.jpg

Kíváncsi vagyok?
Ha most sem jó akkor segítsetek!

Manó2+Dorottya
manó2
 


Hali

Ez nem jött össze még egy próba:
Ilyen erõs vagyok 7 hetesen:

Kép

Sziasztok Dorottya vagyok:
Kép

Pancsolni is szeretek?
Kép

Kíváncsi vagyok?
Ha most sem jó akkor segítsetek!

Manó2+Dorottya
manó2
 


Még mindig próbálkozom...

Kép

Sziasztok Dorottya vagyok:
Kép

Pancsolni is szeretek?
Kép


Manó2+Dorottya
manó2
 


Ugy latom en baromi szerencses vagyok, hogy Lacko nem hasfajos es magatol kakil.Kép Mondjuk hatalmasakat tudok azon nevetni, ahogy nyogdecsel, tornazza ki a kakit.Kép Aztan meg jon az oriasi rotty altalaban es anya rohamtempoban bontja ki a gyereket. Neha sikerul megmenteni a rugit.Kép

Franyo ize, a Germicidet hutoben kene tartani???

Leszter Lackonal sem tudok felfedezni semmifele osszefuggest, hogy mikor alszik hosszan es mikor ebred hamar. Majd beall, gondolom.Kép

Mnao2 haaat, nem irigyellek anyos miatt. En asszem szimplan belehalnek, ha anyos lenne a szomszedom.

orsoly
orsoly
 
 


Utoljára megpróbálom...

Kép
manó2
 


Sziasztok!


Na végre sikerült, de elég nagy lett, mit kell csinálni, hogy kissebb legyen?
Még lenne 2 ami aranyos,,,

Sziasztok
Manó2+ Dorottya
manó2
 


Manó2,
nagyon szépséges Dorkád van!KépKépKép
Technikai részhez sajnos nem értek, de biztos tud valaki segíteni. Én majd csak jövök képeket nézni!

Maci_2,
Roni továbbra is gyönyörû!!!KépKépKép Kis hajasbabaKép.

most már tényleg lelépek, mert Apa már hisztizik a gépértKép
pusz
Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Elég hulla vagyok, de gondoltam már bejelentkezem, hogy megvagyunk... A vidéki utazás nagyon jó volt, Beki reggeltõl estig a szabadban szunyókált, én meg végre pihenhettem, bicajoztam, futottam, bográcsoztunk a haverokkal... Igen ám, de minden jónak meg van a böjtje Kép. Amióta hazaértünk, Bekit nem tudom letenni, sõt még egy órai alvás után is felébred, ficánkol, nyeheg, sírdogál, hogy foglalkozzak vele. Alig lehet elaltatni, átlag fél- egy óránként szopizik pár slukkot, mert mástól nem nyugszik meg. Szóval teljesen kivagyok, tegnap egész délelõtt bõgtem, a kis buta meg azt hitte, hogy nevetek, vagy én nem is tudom, mert elkezdett mosolyogni rajtam. Nem tudom, hogy mitõl változott meg az én kis nyugodt babám ennyire, talán az állandó nagyszülõi kényeztetés, talán a falusi friss levegõ hiányától, de nem lehet vele bírni. Depi ellen ma elmentem vásárolni, és vettem az új alakomra néhány ruhát Kép.

Pusszants mindenkinek, megyek hunyni
Miszike + nagyonfelettébbrosszkisnyúl Beki
miszike
 
 


Sziasztok!
Annácskám még alszik, úgyhogy megpróbálok írni, hátha kibírja, amíg befejezem Kép.

Leszter!
Gratula az átaludt éjszakához! Fogalmam sincs, mitõl függ, hogy hogy alszanak éjjel, Anna is néha alszik, néha nem. Persze, ha elég késõn teszem le (11-éjfél körül), akkor nagyobb az esély, hogy reggel 6-ig nem ébred, mintha elõbb alszik el. Ezen kívül nálunk még a pocakja szokta befolyásolni, ha este szépen kakil, nyugodtan eszik, akkor nyugodtabb az éjszakája is. De ez is csak általában igaz, vannak kivételek, szóval nemtom. Kép

Virga,
tök jó, hogy minden rendben Levi kezével! Hogy telt az éjszaka a szuri után?

bkriszta,
gyere, és olvasgass gyakran! Meg kérdezõsködni is lehet! Kép

Urszila,
akkor gyors meggyógyulást a fiadnak, és drukk, hogy Julka ne kapja el!

Zulu,
de jó, hogy itt vagy! Gratula Annácskának a pörgéshez, aranyos lehet! Nincs képed a két gyerkõcrõl? Úúúúgy megnézném azt a nézést! KépKépKép

Myssnia,
Szilárd milyen helyes kis pasi! Mekkora szeme van! És olyan komolyan, értelmesen néz! Nagyon ari! Kép

Rekababa,
persze hogy fogadunk újakat! Gyere sokszor! Megnéztem a profilodban a kislányodat, nagyon édes! Ha megírod az adataidat, a táblába is beraklak!

Ellimami,
azért nincs már az olyan messze! Drukk neked!

Maci 2,
tudom, hogy könnyû mondani, de próbálj meg nem aggódni, nem lesz semmi baj!
Roni annyira gyönyörû a képeken! Kép

Manó2,
na ezért félek én a BKV-zástól... pedig annyira szeretnék messzebbre is menni már. Na meg azért, amit Zulu is írt, hogy menet közben szoptatni nem ideális, még kocsiban elmenne, de a villamoson-buszon én nem kapom elõ a cicit.

Norka,
majd írj, hogy hogy telt az éjszaka! Remélem, nyugodtabban, mint az elõzõ!

Orsoly,
nekem nem a Germicid van, hanem az Amidasophen-es kúp, de gondolom, hogy azt is legalábbis "hûvös helyen" kell tartani, mint minden kúpot (?), hogy ki ne olvadjon. Mondjuk, mostanában még nincs akkora kánikula, hogy szobahõmérsékleten kiolvadjon... szerintem...

Manó2,
Dorka is nagyon édi! Kicsinyíteni elvileg csak a saját gépeden lehet, ha jól tudom... Valamilyen programban. Ha nem megy másként, küldd át, szívesen lekicsinyítem neked!

Miszike,
részvétem... Kép Hát ez nem lehet könnyû. Éjszaka se hagy aludni? Mert napközben nekünk is van ilyen néha, hogy fél-1 óránként akar enni, és nem alszik egy óránál többet, de inkább kevesebbet. Szerencsére nálunk mostanában már csak 1-1 ilyen napja van. Hátha elmúlik nálatok is, visszaszokik a rendes kerékvágásba, és megint olyan lesz, mint régen. Drukk nektek! És kitartás!

Ébredezik a leányzó... még megpróbálok azért egy táblázatot küldeni, majd még jövök (remélem Kép)

Puszi
Franyó
franyo
 
 


<pre>
Anyuka Baba neve Baba szülinapja Baba születési adatai Baba kora
Manó Emma 2002.10.10 3400 g, 51 cm 28 hét + 1 nap
Zulu Anna Sarolta 2002.12.02 3500 g, 55 cm 20 hét + 4 nap
Zsuzsó Dana 2002.12.14 2900 g, 54 cm 18 hét + 6 nap
Virga Levente 2002.12.19 3800 g, 59 cm 18 hét + 1 nap
Andy78 Márk 2002.12.27 3660 g, 55 cm 17 hét + 0 nap
Orsoly László 2002.12.30 3950 g, 55 cm 16 hét + 4 nap
Kakukkfû Emma 2003.01.03 3470 g, 52 cm 16 hét + 0 nap
Heni1979 Dorina 2003.01.17 3822 g, 51 cm 14 hét + 0 nap
Timici Bence 2003.01.22 2900 g, 51 cm 13 hét + 2 nap
Gombóc Zsombor Viktor 2003.01.28 3350 g, 52 cm 12 hét + 3 nap
Norkini Jázmin Sarolta 2003.02.09 2600 g, 48 cm 10 hét + 5 nap
Zsuzsi74 Miklós 2003.02.11 3460 g, 54 cm 10 hét + 3 nap
Miszike Rebeka 2003.02.15 3590 g, 54 cm 9 hét + 6 nap
Myssnia Szilárd Márk 2003.02.20 4050 g, 59 cm 9 hét + 1 nap
Kangi Julianna Angéla 2003.02.23 2700 g, 48 cm 8 hét + 5 nap
Franyó Anna Virág 2003.02.24 3000 g, 54 cm 8 hét + 4 nap
Manó2 Dorottya Rebeka 2003.02.25 3100 g, 53 cm 8 hét + 3 nap
Judó Hunor György 2003.02.26 3900 g, 56 cm 8 hét + 2 nap
Momo Adrienn 2003.03.03 3200 g, 53 cm 7 hét + 4 nap
Regli Lilla Regina 2003.03.11 3800 g, 56 cm 6 hét + 3 nap
Zsurló Hajnal Anna 2003.03.15 4320 g, 54 cm 5 hét + 6 nap
Beu Lõrinc 2003.03.19 4450 g, 62 cm 5 hét + 2 nap
Maci_2 Veronika 2003.03.23 2670 g, 50 cm 4 hét + 5 nap
Csucsuka Anna Zsófia 2003.03.31 3900 g, 53 cm 3 hét + 4 nap
Urszila Júlia 2003.04.09 3200 g, 50 cm 2 hét + 2 nap
Leszter Petra Jázmin 2003.04.09 3600 g, 56 cm 2 hét + 2 nap</pre>
franyo
 
 


Miszike Kép
szerintem kizökkent a kisnyulatok, és mára vagy holnapra remélhetöleg visszaáll. Na persze a levegöváltozás súlyos ok Kép Pesten csak külterületen vagy a Margitszigeten találsz jó levegöt ... Mindenesetre drukkolok, hogy hamar túllegyetek rajta!

Pussz
Kangi + nagyottojt Julcsi
kangi
 
 


Sziasztok!

Franyo!
Köszi a kérdést, az éjszaka jól telt, Levi 10 órát aludt egyhuzamban. (nálunk eddig amúgy sincs probléma, a legkorábbi kelés este kilenc után hajnali 3 v. 4 óra). Este kezdett emelkedni a hõje, így inkább kapott egy fél kúpot, biztos, ami biztos alapon.
Ma pedig óránként méregetem, mert állandóan melegnek érzem a kobakját Kép. Eddig 37,4 popsiban. Még nem adtam kúpot.

Miszike!
Szerintem is csak arról van szó, hogy kiesett a megszokott kerékvágásból.
Szerintem amikor sírtál, csak vigasztalni próbált a mosolyával Kép! Hiszen olyan érzékeny minden hangulatváltozásodra, nem Kép? Így aztán segíteni akart Neked!

Myssnia!
Igazság szerint én úgy gondolom, hogy mivel Õ a körzeti orvosunk, így aztán bele kell férnie, hogy ingyen kijöjjön normál idõben (tehát nem éjjel, hétvégén stb. )csak mindenhonnan hallom, hogy pénzt adnak. Egyébként a kötelezõ látogatáson kívül (miután hazajöttünk a kórházból 10 !!! nap múlva jött ki) egyetlen egyszer hívtam ki, és igazán nem mondhatják, hogy állandóan zargatom.
Ezzel most nyugtatom magamat....

Rekababa/Györgyi!

Üdvözöllek köztünk. Még egy hasonló korú baba, De jó Kép! Levi csak egy héttel fiatalabb!
Na megyek, mert van egy csomó vasalnivalóm és Levi elszunnyadt itt mellettem.
Üdv mindenkinek! Virág és a remélhetõleg láztalan Levi
virga
 
 


Sziasztok!

Koszonjuk a szives fogadtatast.

Franyo!

A tablazathoz Reka adatai: 2002.12.12. 3640 gr es 56 cm. Elore is koszi.

Mano2!

Egyutterzes a kis BKV-s baleset miatt. Velunk is tortent hasonlo, csak annyival volt jobb a helyzet, hogy en nem estem terdre, csak a babakocsi billent meg, es hal isten mi meg mindig hatalmas mozeskosaras, baranyszorrel kibelelt szekerben utazunk, ami ilyenkor jol jon, mert mindentol megvedi. Szerintem is legjobb otlet megkerni a legkozelebb levot, akkor is ha nem tetszik neki, hogy segiteni kell. Bar en mindig felajanlom keres nelkul minden babakocsisnak a segitseget. Remelem ti is mindig igy tesztek. Most voltunk Londonban, ilyen szempontbol nagyon tetszett hogy minden lepcsonel tolongot 2-3 segitokesz ember.

Zulu!

Babauszni a MOM Parkban voltunk, nekunk ez van kozel. Most voltunk eloszor, Reka nagyon elvezte. Az ar kicsit huzos 2500 Ft egy alkalom es 8000 a 4 alkalmas berlet. Itt kis medence van es csak a babak es mamak/papak voltak bent. Kicsit zsufinak tunt es nem voltam elajulva a sok figyelemtol, igaz lehet hogy eloszor minek. Elso alkalom a vizhez szoktatasrol szolt, amire nekunk nem nagyon volt szuksegunk, mert Reka 4 hetes koratol nagy kadban uszkal egymagaban (mi nem ulunk be vele csak fogjuk), es az elmult heten a furdovizet itthon is kicsit hidegebbre vettuk. Szoval elsore csak hason lebeges volt a nagy medencebe 15-20 percig, utana 2 perc szauna 2500 Ft-ert, semmi baba torna, vagy masszazs vagy ilyesmi. Lehet, hogy kiprobaljuk a Novotelt es a Rubin hotelt, mert itt egy rakason harom helyen, harom kulonbozo csapat csinal babauszit. Kesobb berakok egy ket uszos kepet, de most a muveszno unatkozik egyedul.

Decemberi anyukak mi a velemenyetek a hozzataplalasrol? Ti gondolkoztok mar rajta? Lehet hogy korabban volt mar szo rola, csak meg en nem olvastam, akkor bocs.

Gyorgyi es unatkozo Reka
rekababa
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?