Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Egyelőre nem tudok képeket feltölteni, mert valami gubanc van. De igyekszem pótolni.

Legyetek jók!!!!!!

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok.

Éva
Szuper képek.:)Milyen nagy már Gergő,nagyon hasonlítanak a fiúk.:)
Mint írtam 10 napig nyaraltunk,tegnap este értünk haza.(ezért nem írtam)Majd dobok pár képet.

Anikó
Nagyon szorítok.Szerdán császároznak?Jól vettem ki a szavaidból?

Szilvi
Jó pihit,élménybeszámolót kérünk.:)

Britta üdv.
Vendég
 


Sziasztok!

Alig vonszolom már magamat.

Viki! De jó lehetett nektek. Várom a képeket. Igen szerdán csaszi. Talán már reggel nyolckor meglesz.

Ha valaki küld nekem egy telcsi számot szívesen írok sms-t ha megvan. Még képet is tudok küldeni.

Évi! Most már tudom, kire hasonlítanak a fiúk. Gyönyörűek. Én is azt szeretném ha hasonlítanának egymásra. Az olyan jó.

Szilvi! Most mentek vagy már vissza is jöttetek a pihenésből. Csúcs az a frizura.

Szerdán szurkoljatok, de azért még megpróbálok benézni. Félek kicsit. Amúgy meg nagyon várom is.

Puszi mindenkinek.
Vendég
 

 
 

Sziasztok!


Anikó
Telefonszámot elküldtem priviben.
Szurkolunk, de ne félj minden rendben lesz!


Üdv.
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Még mindig én.

Viki
várjuk a képeket!

Brigi
Nem lehet, hogy az a gond, hogy nem kicsinyíted le?

És egy mai kép, hogy engem is lássatok néha: :oops:


Kép

Üdv.
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok mi is megvagyunk még!
Rajtam van a fészekrakó láz így egész nap teszek veszek estére persze összeesek. :?
Petyka egyre érzékenyebb, talán most kezdi igazán felfogni, hogy vége az egyeduralomnak.

Szilvi!
Nagyon helyesek a fiúk! :lol:

Évi!
Neked is nagyon édesek, tiszta apjuk. :lol:

Britta!
Üdv a körünkben! Ügy tűnik lassan teljesen elfiúsoduk. Lányok tessék belehúzni!! :D Nálunk is fiú lesz a második is. :lol:

Csütörtökön mi is elmegyünk négy napra a Balcsira. Remélem addíg jön hír Anikó felől! Annyira sajnálom, hogy én nem mehetek be a tóba pancsolni, mert nagyon szeretek úszni. :cry:

Bocsi egy kicsit csapongó vagyok.
Üdv mindenkinek!

Andi
Kép
Kép
beke andrea
 
 


Itt is vagyok,jó reggelt!!!


Anikó
Holnapra küldöm az erőt!Nagyon szorítok!Várom a híreket,telószámom én is elküldtem priviben.:)

Kicsit rólunk:Nyaralás összességében szuper volt,leszámítva,hogy a fülem 5 napig elviselhetetlenül fájt,illetve hogy Dorka a 3. napon napszúrást kapott.Másfél napig majdnem 40 fokos láza volt...már ott tartottam,hogy hazajövünk...
Az Adria ismét gyönyörű volt,bár már annyiszor voltunk,hogy újat nem tudott mutatni. :lol: Kavicsos-sziklás parton voltunk,de Dorka jól bírta,néha szandi nélkül robogott a köveken,mi meg bénáztunk a fájdalomtól. :lol:

Néhány kép:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Bocsi kicsit sok lett.... :oops:

Tegnap voltam AFP-n,ma nődoki...Rewmélem csinál UH-t.Kicsit aggódom,mivel 3 ampulla Algopyrint ittam meg a fülem miatt...remélem nem tettem rosszat. :cry: Pocim már hatalmas (persze számomra :lol: ),de a jó benne,hogy 1 dekát sem híztam eddig...Hurrá.Dorkánál ilyenkor már plusz5-6kg-nál tartottam.

Indulok is,mindenkinek szép napot.:)
Vendég
 


sziasztok,
elnézést, hogy ismeretlenül jelentkezem, de GYES vége felé hátha érdekel Titeket egy álláslehetőség:
részletesen: www.julianus.hu

Beusa

Recepciós - irodavezető-helyettes
Határozatlan időtartamra keresünk egy rátermett, a feladatoktól meg nem rettenő recepcióst, aki képes kitalálni ügyfeleink és munkatársaink gondolatait és elébe menni kérdéseiknek, igényeiknek. Pályakezdőket és végzős évfolyamba járókat is várunk!
Elvárásaink:
• irodai alkalmazások (Word, Excel) internet és levelezőprogram magabiztos kezelése
• legalább középfokú végzettség vagy diploma előtti félév
• élő angol vagy német nyelvismeret (ha mindkettőt tárgyalási szinten beszéled, az plusz előny) Kérjük csak akkor jelentkezz, ha beszélni tudsz, nem csak papírod van!
• Pontos, precíz munkavégzés, határidők betartása
A feladatokról:
Feladatod irodavezetőnkkel együtt cégünk belső és külső kommunikációjának bonyolítása, megszervezése, a felmerülő problémák megoldása.
Amit a próbaidő után kínálunk:
• fiatalos légkör, rugalmas munkavégzés
• határozatlan időtartam
• szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
• jó kereseti lehetőség
A felvételi eljárás menete:
Ha úgy döntesz, hogy szeretnél bekerülni csapatunkba, kérjük, hogy mielőbb küldd el szakmai önéletrajzodat és motivációs leveledet, megjelölve fizetési igényed az alábbi címre: julikft@freemail.hu.
A levél címében tüntesd fel a megpályázni kívánt pozíciót.

Beusa
Kép
beusa
 
 


Sziasztok!

Andi
Jó nyaralást! :lol:

Viki
Nagyon jók a képek. Kicsit írigy vagyok, mert úgy néz ki, hogy mi az idén nem nyaralunk. :(
Úgy tudom, hogy az algopyrin a legkevésbé ártalmas ilyenkor, én szoptatás alatt szedtem időnként lázcsillapításra.

Anikó
Már biztos nagyon izgulsz, nem tudom, hogy hány órakor lesz a műtét, de gondolok rád sokat és várom az sms-t. Most én is izgulok ám. :oops:

Mindenkinek jó éjszakát!

Üdv
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Jó reggelt

Anikó+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Éva
Várjuk a híreket....
Tegnap küldtem Anikónak privit,de most néztem,nincs az elküldöttek közt. :? Lehet meg se kapta. :roll: :cry: Így általad értesülök a jó hírről. :wink:

Dokim szerint is mehet-persze mértékkel- az algo.De azért tartok tőle,mint minden gyógyszertől.A tegnapi szívhang viszont megnyugtatott.Hétfőig kibírom.:)

Többiek???Merre jártok?

Üdv
Viki
Vendég
 


Sziasztok!

Megkaptam az sms-t:

Ma 8 óra 45 perckor megszületett Bánki Botond 3800 gramm, 56 cm anya és fia jól vannak.


Gratulálok!!!


Üdv.
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


ANIKO!!!!HATALMAS NAGY GRATULA NEKTEK A "PICI"BOTOND SZÜLETÉSÉHEZ!!!!!!

Mi jol vagyunk.Mult héten kicsit meg voltunk fàzva, de màr mindenki joj van.
Gyerekek szépen kezdenek összecsiszolodni.Gioia egyfolytàüban Giuliano nyomaiban jàr a bébikomppal.Sokat nevetnek együtt,jàtszanak,szeretgetik egymàst.
Gioiànak kibujt az elsö foga és a màsodik is hamarosan àttöri az inyt.Elég jol viselte eddig.
Giuliano 3 hete pelus nélkül nyomul.Éjszakàra kell neki ,de nappal màr teljesen ràszokkott a bilire.Szuper!!!Sokkal kevesebb a munka vele és kevesebb pelus fogy.
3 hete van bébiszotterünk.Vagyis hàt ugynevezett potmamink.Itt lakik velünk és mindenben segit ami az én feladatom lenne.Nagyon örülök ennek,mert igy magamra is ,a férjecskémre is több idöm , energiàm jut.Gyerekek nagyon szeretik a csajt.Giulianot szépen tanitja magyarul és meg csak olaszul beszélek vele.Szépen fejlödik azota.
Ha minden igaz jövö héten megyünk haza 10-14 napra.Màr nagyon vàrom,de még nem beszéltük meg hogy mikor indulunk.
Hàt rolunk röviden ennyit.
Viki!!!!Dorka tovàbbra is gyönyörüüüüü!!!!Pocakrol is tegyél fel àm képet!!!
Én is megprobàlok kicsinyiteni és rakok fel a lurkokrol.Csokolok mindenkit.Zs.
[/b]
zsuu74
 
 


Jajj most nézem csak mit irtam. az ä helyett valami kacifäntos valamit nyomott be.
Tehät a à =ä
vagy irjam ujra????
zsuu74
 
 


Anikó!
Nagy-nagy gratula!!!! Szép nagy babát sikerült összehoznotok, én boldog lennék, ha az enyém csak egy kilóval lenne kevesebb, bár sajnos erre kicsi az esély. :cry:

Zsu!
Hát nem volt egyszerű kibogarászni, hogy mit írtál. Mi is a pelus elhagyásával próbálkozunk.

Andi
Kép
Kép
beke andrea
 
 


Mi jol vagyunk.Mult héten kicsit meg voltunk fäzva, de mär mindenki joj van.
Gyerekek szépen kezdenek összecsiszolodni.Gioia egyfolytäban Giuliano nyomaiban jär a bébikomppal.Sokat nevetnek együtt,jätszanak,szeretgetik egymäst.
Gioiänak kibujt az elsö foga és a mäsodik is hamarosan ättöri az inyt.Elég jol viselte eddig.
Giuliano 3 hete pelus nélkül nyomul.Éjszakära kell neki ,de nappal mär teljesen räszokkott a bilire.Szuper!!!Sokkal kevesebb a munka vele és kevesebb pelus fogy.
3 hete van bébiszitterünk.Vagyis hät ugynevezett potmamink.Itt lakik velünk és mindenben segit ami az én feladatom lenne.Nagyon örülök ennek,mert igy magamra is ,a férjecskémre is több idöm , energiäm jut.Gyerekek nagyon szeretik a csajt.Giulianot szépen tanitja magyarul és meg csak olaszul beszélek vele.Szépen fejlödik azota.
Ha minden igaz jövö héten megyünk haza 10-14 napra.Mär nagyon värom,de még nem beszéltük meg hogy mikor indulunk.
Hät rolunk röviden ennyit.
Viki!!!!Dorka toväbbra is gyönyörüüüüü!!!!Pocakrol is tegyél fel äm képet!!!
Én is megprobälok kicsinyiteni és rakok fel a lurkokrol.Csokolok mindenkit.Zs.
zsuu74
 
 


Kép Kép
zsuu74
 
 


Kép Kép
zsuu74
 
 


Sziasztok!


Jaj de jó volt ezt a rengeteg képet nézegetni, és olyan jó hogy szinte mindenki előkerült.
Csupa jó hírre jövök vissza.

ANIKÓ!
Gratulálok a kisfiúhoz! Szép nagy baba! Ha hazamentek a kórházból kiváncsian várjuk a részleteket! Jó babázást!

Viki!
Hát nem volt egyszerű a nyaralásotok, de a fő, hogy a vége jó lett nem! Dorka továbbra is szuper kiscsaj. Azért vigyázz magatokra te is!

Zsu!
Nagyon helyesek a gyerköcök. Nagyon hasonlítanak egymásra. Jó volt kicsit rólatok is hallani.

Éva!
Jók a képek, nekem különösen a 3 pasi együtt tetszett. Hasonlítanak apára a fiúk.

Andi!
Jó nyaralást nektek. Ma még jó időnek igérkezik, de a többi napra nem jósolnak sok jót. De azért hátha.

Britta!
Hát igen elevenségből nálunk sincs hiány. Tegnap estére nagyon elfáradtam tőlük. A nagyfiamnak sok agyament ötlete szokott lenni, a kicsi meg lelkesen utánozza.

Azok a képek még a nyaralás előtt készültek. Amelyiken égnek áll a Tomi haja akkor Ópusztaszeren voltunk, nagyon megizzadt a melegben és ahogy összeborzoltuk így nézett ki. A nyaralás nagyon tetszett a fiúknak. A vízből nem nagyon akartak kiszállni. Patrik az apjával együtt sokat csúzdázott a nagy csúzdákon, Tominak a kisebbek jobban tetszettek. A hullám medence volt még a nagy kedvenc és a vadvizi folyású medence.
Már itt van anyósóm is, ezt meg nem kommentálom, még majdnem egy hét!
További szép napot mindenkinek!
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Kép
Kép

Kép,
Kép
sahi
 
 


Anikó

Tiszta szívből gratulálok.:) Sok tejcsit kívánok!

Szilvi
Örülök a jól sikerült a nyaralás!Anyóshoz kitartást!!!Tegyél még képeket,olyan jó nézegetni.Ugye-ugye???? :lol:

Zsuuu
Gyönyörűek a gyerkőcök.Anniyra különlegesek. :wink: Bevallom nekem is sokáig tartott a zsöveg elolvasása. :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Gyönyörűek a csemetéitek. Gratulálok hozzájuk. Gondolom, nem azok közé tartoznak, akit leültetnek, és ott marad, míg érte nem megy valaki.
Képeket nem tudok feltenni. Kellene hozzá segítség, miként kicsinyítsem le.

Előre is köszi:

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!


Britta!
Jobb egér gombbal kattins a képre, aztán válaszd ki : Társítás, aztán Paint. Utána ctrl w, én 20 %-ot szoktam beírni a 100 %-ok helyére. Ezután mentés másként , és már kész is vagy. Remélem sikerül!

Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Mától megint elérhető vagyok.

Sahi! Köszi a tippet, ki fogom próbálni.

Pá!!!!!!!!!!!!!!!


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép

Köszi a segítséget. A képeken az én kis családom van:
Gergő, a nagyobbik fiam
Dani, a kisebik fiam
Brigi, vagyis én vagyok
Attila, a férjem

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Már nagyon szényenlem magam, de nem nagyon tudok internethez jutni. Csak olvasásig szoktam jutni.
Anikó
nagyon gratulálok, szép nagy fiad lett.
Többiek
csodás nyaralásos, kirándulos képeket tettetek fel. Jó volt nézegetni ennyi gyönyörű babát. A férjem be is szólt az előbb, hogy már megint más gyerekeit nézegetem.

Rólunk
Talán szeptemberben lesz rádiós internetünk,akkor tényleg jövök.
Dolgozunk, bölcsizünk. Májusban volt orrmandula műtétje Kristófnak, azóta sokkal jobban veszi az akadályokat. Most egy kis megfázás van, orrfolyás. Már nekünk sincs pelusunk. A júliusi bölcsi leállás alatt 1 hét alatt leszokott. Azóta sem éjjel, sem nappal nincs. 1-2 balesett volt azóta. Nagyon dicsérték a bölcsibe, hogy teljesen kinyílt, előtte nagyon félénk volt. Most már huncut. Egyre többet beszél, már mondatokatban válaszol. Jókat nevetünk rajta. Verda mánia tart már hónapok óta. Minden kell neki, ami azzal kapcsolatos.
A munkába már vissza rázodtam, igaz fárasztóbb. Főzést megúszom, úgy hozatom. Ennyivel könnyebb.
most 2 hét leállás van, itthon vagyunk. Keddre állatkertet terveztünk, remélem sikerül, nyaralni nem megyünk.
Na röviden ennyi.
Puszi mindenkinek újjaknak is.
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!
A Balcsi jó volt, Petyka nagyon élvezte, a jó időt és a rosszat is. :lol:
Én holnap megyek ismét Uh-ra, CTG és flow is lesz, mert sajnos úgy tűnik valami genetikai bibi miatt a lepény nem működi 100%-osan, így Gergő is nagyon kicsi lesz. :cry: Remélem azért még bent maradhat egy kicsit, Petykánál a 39. hétig kihúztuk.
Majd még később jövök, de most mennünk kell aludni.

Andi
Kép
Kép
beke andrea
 
 


Sziasztok!

Ma elment anyós, végre egy kis vendégeskedés mentes idő jön, mielőtt kezdődik az iskola és az óvoda. Szeptember végén letelik a gyes, még nem megyek vissza dolgozni, ha összejön akkor egy támogatott angol nyelv tanfolyamon fogok résztvenni, ami tavaszig tart. Jó lenne, mert angol nyelvtudás nélkül a szakmai gyakorlat is egyre kevesebbet ér.
Olyan gyorsan eltelt a nyár. Patrik is szomorkodik, hogy már alig 3 hét van hátra a szünetből.

Britta!
Látom sikerült feltenned képeket. Helyesek a fiúk, hasonlítanak rátok.

Andi!
Vigyázz magatokra akkor. Majd írd meg mi lett az uh eredménye. Nálunk a nagyfiamnál volt hasonlóan, csak nekünk a szívritmus nem volt egyenletes, aztán még csináltak flow-t is és másnap császár volt. Remélem ti még kihúzzátok egy-két hétig. Priviben leküldöm a számom, írd meg ha esetleg szültök.

Timi!
Örülök, hogy benéztél és írtál kicsit. Remélem ha majd újra lesz netetek otthon akkor gyakran írsz majd. Jó pihenést nektek! Nálunk már múlóban a Verdákos mánia, akkortájt állandóan azt nézte Tomi is.

Mindenkinek szép napot!
Sziasztok
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Szia Szilvi!

Mégegyszer köszi a képekhez a segítséget. Örülök, hogy sikerült.

Brigi
britta
 
 


Sahi!
Egyenlőre rendben van a lepény is és Gergő is, csak mindd a kettő kicsike, két hét lemaradásban van. Jövő héten ismét UH.
Petyka ugyan ilyen kicsi volt, akkor kihúztuk a 39. hétig. De nagyon elkeserít, hogy megint el fogják szakítani tőlem, mondván, hogy kicsi és az inkubátorban a helye, ill. teletömik tápszerrel, hogy ne menjen 2000g alá a súlya, mert csak a felett engedik ki a kórházból.
Ráadásul tegnap estére Petyka is belázasodott, pedig rá ez nem jellemző, Ami aggasztó ,hogy semmi más tünete nincs.

Andi
Kép
Kép
beke andrea
 
 


Sziasztok!

Britta!
Szívesen segítettem! de mesélj nektek, hogy telnek a napjaitok. Mindig szívesen olvassuk mi történt a másikkal.

Andi!
Örülök neki, hogy legalább nagyjából rendben volt minden. Azt sem engedték meg, hogy a lefejt tejeddel etesd a picit? Vagy nem engedték szoptatni? Amikor Patrik született a kórházban nem adtak neki tápszert csak anyatejet, ha az enyém nem volt elég , akkor másét.
Tominak nemrég volt ilyen hogy belázasodott más tünet nélkül, kiderült, hogy a mandulája volt begyulladva, a doktornő mondta, hogy ez a veszélyesebb fajta, amikor nem is érzi a gyerek a fájdalmat és csak láz van. De remélem mielőbb jobban lesz!

Puszi
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Szilvi!
Szoptathattam Petykát, csak azt kevésnek ítélték és azért kellett neki tápszert adni, hogy ne essen vissza nagyon a súlya, mert csak 2000g felett engedik ki a babákat a kórházból és ő 2030g-mal született.
Szerencsére a láz elmúlt Petykánál, a vizeletben sem találtak semmit. Beszéltem telefonon a doktornéninkel, azt mondta valószínűleg egy nyári vírus volt.
Telefonszámot megkaptam, majd jelentkezem, ha aktuális lesz.
Jövő héten megint kell mennem UH-ra, úgy tűnik ez már így lesz a végéig.

Andi
Kép
Kép
beke andrea
 
 


Szeretettel várok mindenkit az augusztus 30.-án 16 órakor nyíló kiállításomra ahol a szeptemberben megjelenő Kaláka verseskönyv illusztrációi mellet egyéb grafikai munkáim is láthatóak lesznek .... remélem olvasható lesz a feltöltött meghívó... igyekszem a gyerkőcöknek is kellemessé tenni a helyet (varrok óriási babzsákokat) sajna Kalákát ide nem sikerült elhívni, de majd a karácsonyi vásárra...


Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Napjaink mozgalmasan telnek, hisz a gyerekek le sem ülnek egy percre sem. Most is az udvaron ténykednek az apjukkal. Így van egy kis nyugalom itt benn. Ma reggel ha halványan is, de megjelent a második csík a tesztemen. Már 10 hónapja próbálkoztunk. Eddig eredmény nélkül.

Brigi
britta
 
 


Sziasztok!

Britta!
Akkor szorítok, hogy minden rendben legyen!!!!
Hát igen unatkozni nemigen lehet mellettük. Tomi vagy pancsol, akkor elvan, vagy focozni akar, ha nincs más akkor engem nyaggat. de örülök, amikor már apa is itthon van, mert akkor őt piszkálja kicsit. Patrik már csavarog, vagy a barátai vannak itt, vagy apja őt is magával viszi reggel.

Andi!
Vigyázz magatokra!!! Bízzunk benne, hogy minél tovább húzzátok!!! Örülök, hogy petykánál nem lett semmi komoly!

Anikó!
Már bíztosan hazajöttetek a kórházból! Majd mesélj milyen a picur!!!

Viki!
Mi újság? Mocorog már a pocaklakó?

Holnap estére szorítsatok, hogy ne essen mert Musical koncertre megyek szabadtéri szinpadra!

Jó éjt!
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


S.O.S. !!!!!!!
A kisfiamat kicserélték! Teljesen megvadult, egyfolytában hisztizik, parancsolgat. Rettenetesen viselkedik, rombol, dühöng. Fogalmam sincs, hogy miért, és hogy mi a csudát csináljak vele? :shock:
Kérlek adjatok tanácsot!

Sahi!
Biztos jó időtök lesz estére, szerintem talán túl jó is. Mág este 18h-kor is meg lehet sülni, olyan meleg van.

Andi
Kép
Kép
beke andrea
 
 


Sziasztok!

Andi!
Nem lehet, hogy csak rossz napja van?
Nem akarlak elkeseríteni, de Tominál volt pár hónappal ezelőtt egy ilyen korszak, kb 3-4 hétig tartott. Rettentő akaratos volt, semmi sem tetszett neki, csípett, rugott, harapott. Én sem tudtam vele csinálni semmit. Sok-sok türelem. Dehát neked sokkal rosszabb, mert ott a pocaklakó is, aki nemsokára megszületik. Nálunk egyik napról a másikra elmúlt, mikor rájött, hogy úgy sem lesz neki ezzel jobb. De nem igazán tudtam mi játszódik le benne.

Annyira belelendültem itt az írásba, hogy kis híján odaégettem a pogácsát! :roll:

Na megyek is, nehogy a következő adag is tovább süljön a kelleténél!

Jó hétvégét mindenkinek!
Puszi
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Szilvi!
Remélem nálunk hamarabb vége lesz, mert különben nem tudom mit kezd majd vele az apja, ill. a kiöcsi érkezése csak rontani fog a dolgon.
Már most is vannak jelei a féltékenységnek, úgyhogy nem ringatom magam hiú reményekben, hogy zökkenőmentesen megússzuk.

Pogácsa, nyami nyami!!! :D
Petykánál csokit zabáltam, most a sósra vagyok rákattanva.

Andi
Kép
Kép
beke andrea
 
 


Andi!

Sztem hamarosan elmúlik a fiad rossz hangulata. Bár az enyémek is sokat hisztiznek. Szóval nekünk sem könnyű. Most nálunk is jön a baba, igaz a fiúk még nem tudják. Kedden megyek a dokihoz.

Csak nyugi!!!! És kitartás!!!!!

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Remekül vagyunk, bár a szopizással néha akadnak gondok. Próbálkozunk kismerni egymást. A család sokat segít. A baba nagyon édes, a gyerekek is imádják. Nem mondom nehéz dió három gyerek de majd bele jövünk.

Kellemes napokat, amint tudok jövök még.

Kép Kép Kép
Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Anikó!
Nagyon helyesek a gyerekek! A pici pedig egyszerűen gyönyörű!!!!
Nagyon szép kisbaba!!! Érdekes, hogy a képeken szinte már idősebb babának néz ki. Nagyon jó az a kép, amelyiken Reni fogja Botondot. A szopizás pedig biztosan fog még jobban is menni, és persze kitartás! Vigyázz magatokra!!! És ilyen képeket szívesen nézünk sokat, azt hiszem ezt a többiek nevében is mondhatom.
Hát igen 3 gyerek biztosan nem egyszerű, ha arra gondolok, hogy szeptembertől az egyetemet is folytatod, szóval minden tiszteletem a tiéd! Én néha úgy érzem a kettő mellett is meg tudok bolondulni.

Britta!
Drukkolok, hogy a dokinál is minden rendben legyen!

Andi!
Hát igen a féltékenység dolgon is muszáj átesni, dehát előbb utóbb az is rendeződik majd.
Petyka továbbra is hisztis?

Viki, Éva?

Pénteken nagyon jó volt a Musical előadás, szerencsére eső sem esett! Tegnap este vendégségben voltunk, a fiúk fáradhatatlanul rohangáltak, csak az evés idejére ültek le. Hogy honnan van ennyi energiájuk, nem tudom.
Mindenkinek további szép napot!
SZilvia

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Szilvi! Köszi, remélem, minden rendben lesz. Majd jelentkezem, mit mondott a doki.

Anikó! Hatalmas gratula a gyerekeidhez. Szépek. Biztos, nem lehet könnyű 3-mal, de én is ezt választottam.

Pusszantás mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Kedves mamák, babák és persze papák!
...mindenkit szeretettel várok Aug 30.-án 16 órakor nyíló kiállításomra a Fise galériába, Ahol a szeptemberben megjelenő Kaláka Ukulele verseskönyv illusztrációi mellett, egyéb grafikai munkáim is bemutatásra kerülnek.
A kiállítóteret babzsák foteleimmel igyekszem a gyerkőcök számára is hangulatossá tenni.

FISE GALÉRIA
1054 Budapest, Kálmán Imre utca 16. Telefon: 311-3051
http://www.fise.hu/


Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Szilvi!
Már javult a helyzet egy kicsit Petykánál! Addíg amíg nem kell kötelező dolgokat csinálni, enni, fürödni, fogatmosni semmi gond nincs vele. Ellenben rátett egy lapáttal, hogy még nehezebb legyen az indulás a tesóval. Már egy hete nem alszik délután még az ágyban sem tudom bent tartani, hogy pihenjek egy kicsit. :? Fogalmam sincs mi lesz, ha megszületik a kisöcsi! :shock:

Andi
Kép
Kép
beke andrea
 
 


Hali!

Voltam dokinál. Nagyon picik vagyunk még. Kb 4-5 hetesek. Vigyázzak magamra, pihenjek sokat és szedjek vitamint, ezt mondta a doki. Két hét múlva megyek megint. Remélem, akkor többet látunk.

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Úgy tűnik, max. két hét lehet hátra, a doki nem fogja hagyni, hogy végig kihordjam a terhességet, mert ugyan az áramlás még mindíg jó, de gergő egyre kevesebbet nő és most már három hét a lemaradás. :cry:
Most már nagyon szeretném, ha szeptember közepe lenne és végre túl lennénk az egészen.
Nem hiszem, hogy ezek után bevállalunk egy harmadikat is. Nem szeretnénk kihívni magunk ellen a sorsot, csak Gergő szülessen meg egészségesen.
Jövő hét csütörtökön megyek a dokihoz, akkor már talán többet fogok tudni.

Andi
Kép
Kép
beke andrea
 
 


Sziasztok!

Britta!
Na akkor most már lehet gratulálni! Vigyázz magatokra!
Fiúk jól vannak? Gergő jár oviba? Nekem itt van olyan ismerősöm, aki nem engedi oviba a nagyot, amíg a kicsi is nem kezdi. Nem tudom, hogy jól teszi e.

Andi!
Hú hát akkor már nagyon izgulhatsz és idegeskedhetsz. Te is vigyázz magatokra. Hát azt hiszem ilyen dolgok ismeretében én sem vállalnék harmadikat, mint ahogy nem is fogok, mert ugye nálunk meg a méhemmel volt gond (Tominál már meg volt repedve a régi heg mentén , és akár katasztrófa is lehetett volna belőle). Úgyhogy én meg ezért nem vállalnék.
Örülök, hogy kicsit javult a helyzet Petykával.

Viki!
Remélem te is vigyázol magatokra!

Mi javában készülünk az iskolára, óvódára. Patrik nem várja annyira, de a Tomi már nagyon készül az oviba. Tegnap is vásároltam egy csomó dolgot, de még sok minden kell.

Mennem kell mert jött valaki!
Puszi mindenkinek!
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Szilvi!

Köszi. Gergő még nem jár oviba, 3-án kezdi, de nagyon várja. Dani csak jövőre kezdi meg. Egyébként jól vannak. Ma strandon voltak a nagyszülőkkel, így könnyebb napom volt.

Puszi!

Brigi
britta
 
 


Szilvi!
Mond és te titkon nem vágysz azért egy kislányra is? Én igen! :cry: Örülök a két fiúnak, mindenki azt mondja én úgyis fiús mama vagyok, de azért jó lenne egy kislány is.
Ha biztosan tudnám, hogy a harmadik tuti lány lenne, lehet, hogy még is megkockáztatnánk, persze az orvos véleményére is kíváncsi vagyok. De, hát ez még úgyis csak elmélet, hiszen előbb Gergőt kellene éppen és egészségesen megszülni. Próbálom a pozitív gondolatokat előtérbe helyezni, nehogy a végén beszugeráljak magamnak valami problémát. Sajnos már nem egyszer sikerült.

Britta!
Hova tüntek a vonalzóid?

Andi
Kép
Kép
beke andrea
 
 


Andi!

Nem mindig teszem fel, mert az utolsó nem elég hiteles. Kb: 2 héttel többet mutat a kelleténél.

Puszi:

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Britta!
Nekem is így indult a terhességem Gergővel, olyan mintha pár napja kezdődött volna és lám mindjárt vége. Sokkal gyorsabban eltelt ez a terhesség, mint Petykával.

Andi
Kép
Kép
beke andrea
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?