Új privát üzeneted érkezett!

Beszti, de rendes anya vagy te! Mit csináltok Nátánnal??
De, hidd el, elég asszonyos vagyok, nem sikerül elrejteni a kilókat, itt fityegnek a derekamon meg a fenekemen. Na mindegy, majd leszek még jobb formában is. A feszes hasról e fórumon inkább ne beszélgessünk ha lehet... :roll: Torna... a napokban már eszembe jutott, ez nem rossz...:D Mozgásnak egyelőre marad a házimunka.:)
Most éppen ablakot mosok és közben elismerően morajlok magamnak :)
Szóval szerinted a playm. vonat nem hülyeség??? Háááát még emésztem.

Felmerült a kérdés, de engem is érdekel: hogy áll a házatok???

Ildi, a 8000 az tényleg marha sok! :shock: Elhiszem, hogy a kettő felüdülés, lehet, hogy nekem is megint csak annyi lesz pár napig. Ja, ja, a 20,2 az sokkolt egy kicsit! :) Bocsánatot kérsz, erre megint elrontod a 38-as farmerral... :D (Nekem most az a nagy örömöm, hogy a 42-es gatya kezd lötyögni, hurrá...) Ildi, te javíthatatlan vagy! :D
Ezüst cipő??? MUTI!!!
És az árnyékoló meg nagyon klassz!! De jó lehet nektek kint a teraszon!!! Szoktatok ott reggelizni-vacsorázni??

Mira, gyere vissza!!

(Mutathatok képeket???)

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Itt vagyok, csak Andist leraktam aludni. Iszonyú, hogy milyen hisztit tud levágni, ha nem vele foglalkozom.

Rita, nem haragszom!!! :D Sőt, örülök, hogy őszinte vagy!!! Csak tud az bosszant, hogyha nem figyelek simán felugrik 4!!! kiló. 2 hete 63 voltam, ma reggel pedig 67!!! :shock: :shock: Iszonyú! Mától megint norbizok, és nem adom fel, nem csábulok el!!! :D
Ja és szerintam NEM fogsz asszonyosa megöregedni!! :D

Ildi, nagyon szupi az árnyékoló! Nélküle jól odasüthetett a nap.

Van ötletetek arra, hogy kis zuhanyzós fürdőszobába milyen csempét rakunk (majd) hogy tágítsa a teret? Tényleg írtó pici lesz, csak 1zuhanyzó meg mosdó fog elférni benne. Gondoltunk a pici mozaikosra, de annak olyan uszoda feelingje van. Nem?
mira80
 
 


Elfelejtettem: Rita, mutass képet! :D
mira80
 
 

 
 

alszik a csajom :D

Rita, a 8ezer kedvezményes ár volt(délután+hétközben ócsóbb :shock: :shock: :shock: )
de így is brutál.
http://www.aquarena.hu/hu/aquarena/araink




Jól van, no, nem sokkollak :wink: :wink:

A cipőm 39-es :wink:
ezt le szabad írnom???? :wink: :wink: :wink:
és ilyen:
Kép

Mira, nekünk a zuhanyzóban(ott van még a mosógép+wc+cirkó), csak a zuhanyzós falon van csempe, és nagy téglalap alakú.
Mindjárt felszaladok, lekapom, aztán átdomom privibe, ok.??
A nagy fürdőszobánk uszoda feelinges :wink:

Árnyékoló nélkül jól odasütött a nap, mivel egész nap oda süt.
Egy nyomi 5,5 m-es napernyő volt, de nem sokat ért :roll:
Szoktunk kinnt kajálni, aha. :D

Beszti, nem is mondtam, hogy ügyi vagy ezzel a 10 kilóval febr. óta.
Én asszem nov. tájékán kezdtem, és március végére lettem 58 kiló(épp jól jött a betegség, mikor nem ettem 3 napiG)
Azóta tartom a 58-59 kilót(inkább 59 :roll: )
Okt. végén 67,5 voltam. :shock:
összesen 8-9 kiló csúszott le(kb. 5 hónap alatt, de nem vittem túlzásba, csak odafigyeltem, bár volt pár nap is, amikor komolyan Norbiztam, de ált. nem ez volt a fő jellemző)
Mostanában meg inkább nem vacsizok, vagy csak 1-2 falatot, vagy gyümit...stb(gyengus kajácskákat)

Nekünk régi Thomas szettünk van, még akkor vettem Leventének, mikor M.o.-n azt se tudták a gyerekek eszik-e vagy isszák a Thomast :wink:
(asszem 5 éve volt) :P
vas
 
 


Mira, átküldtem a képeket, bár nem tudom mennyire látszik a csempe. :roll:

A fürdőben meg csak 2 falon van csempe, (ahol vizzel érintkezik), a többi falon meg olyan burkoló, amit látsz a képen is
vas
 
 


Ildi, na végre valami... a lábam nekem is 39-es! :D

Klassz a cipő, nagyon!! DE nélkülözhetetlen mellé egy ezüst táska szerintem! (jól mondom??) :wink:

Mira, szerintem a tükör nagyon sokat tud dobni a térérzeten! Akár egy kicsi is, vagy egy csík...

Megyek, kettőt elaltatok :) aztán vasalok :(

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


ugye, kő' hozzá a (részben) ezüst tatyó, mi???????


Na, legalább akkor valamink egyezik is, végre!!!! :D :D

nekem is vasalni kéne, de nem igazán fűlik a fogam hozzá :roll:
vas
 
 


Olivér az előbb megfenyegetett :shock:
Idézem a szavaival:
"én meg széttöröm a számítóbéget" :lol: :lol: :lol:
"csak vicceltem ám" :lol: :lol:


még szerencse, csak viccelt, mert már megijedtem tőle. :lol:
Mindezt azért akarta csinálni, mert nem engendtem ide játszani :shock: :shock:
vas
 
 


Ildi :lol:

Adél is tud ilyen fenyegető lenni. Bakonyban egyszer a Majával viccelődtünk, mondtam neki valamit, nem csinálta. Mondtam fordítva, Maja, nehogy idegyere, nehogy megcsináld...! Erre Adél: Megállj anya!! Hogy beszéhetsz így a Majával? Azért mert te haragos vagy nem lehet ilyet mondani! És mindehhez tényleg egészen fel volt háborodva, olyan arcot vágott, ogy szegényt kinevettük...:)

Képek:

A nagyok

Kép

Peti mosolyog! :)

Kép

Na, asszonyos, vagy nem asszonyos? Ugye, hogy asszonyos?? Az a nagy zöld hátul...:)

Kép

Így bebugyolálva nagyon jól tud aludni, persze csak 25 fok alatt...
Kép

Így meg 25 fok felett...
Kép

A vasaló szépen fűti a lakást, megyek, megdolgoztatom...

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


én meg még mindig itt rohadok :D

de lassan már megyek(na, de nem vasalni :oops: )

Adélnak is jó dumája van :lol:


nagyon helyesek, főleg az utólsón Peti annyira ari :D
De mindegyik!!!
Büszke lehetsz rájuk :D

És nem is vagy asszonyos.
Én a csusziparkban fiatal tyúkokat láttam olyan, de olyan hájasan, hogy az leírhatatlan :shock: :shock: :shock:
Szép, fiatal anyuci vagy!!!!! :D :D :D
vas
 
 


Ildi, nem is uszoda feelinges a fürdőszobátok!! Az uszoda feelinget az apró kék mozaikcsempékre értettem, mert eddig kékben gondolkodunk. Nekem tetszene vmi világos szín is bordürrel. (nem mozaikos) Csak abból pár db kéne a padlóra és az bénán nézne ki a párom szerint. Hát nem tudom... :roll: Ezért gondoltam, hátha van vmi jó 5letetek.

Rita, NEM vagy asszonyos!!! Csini vagy és a képek nagyon cukik! Az utolsó Petiről annyira édes... :D A pici tappancsa...
Sokat vasaltál?

Megyek, mert még lenyomok Rékával 30perc hasizmot. :D

Jó éjt!
mira80
 
 


Hahóó!

Ildi, örülök, hogy te is elökerültél!
Akkor most teljes a csend és nyugalom otthon? :lol: :wink:
Azt a BMI-t mégegyszer itt ki ne ejtsd, megértetted???????? Szemtelenül alacsony ugyanis! Mi, kismamák és friss anyukák meg csak nézünk nagyokat, hogy te miröl is beszélsz, mikor még pár kilót le akarsz dobni!!!!! :shock: :shock: :shock:
Szóval viccet félretéve, nehogy már még fogyjál, mert tényleg nagyon szupervékony vagy, akkor meg már beteges lenne szerintem! Totál jól nézel ki!
Cipö szupi, ehhez bizony táska is dukál!! :lol:

Rita,
te vagy a következö: nehogy már leasszonyozd magad!!! Annyira jól nézel ki azon a képen!!! Pár kiló meg normális, hiszen MOST szültél!!! Ne várd el, hogy azonnal húsz kilóval kevesebb legyél!! Na de az már nem is lenne szép, egy pár még lemegy és akkor tényleg bomba néggyerköcös anyuka leszel!! Hidd el, most is nagyon csinos vagy!!! Hiszen vigyáztál végig a terhesség alatt is, nem? Nahátakkormegirgumburgum!!!
Tényleg, mennyit is híztál összesen? Fogadok, hogy abból már a jó része le is ment! :wink:
Petike tüneményes a képen!!! Persze a többiek is! Annyira hasonlítanak egymásra, hogy az nem is igaz!
Mondjuk Ildi porontyai is, kíváncsi vagyok, hogy nálunk mi lesz a helyzet! :wink:

Beszti,
nagyon nagyon ügyes vagy a kilókkal, úgyis hamar lemegy a maradék, de biztosan így is nagyon jól nézel már ki!! :wink:
Tök jó, hogy már az új házban laktok! Esetleg tehetnél majd képeket róla!
Régi topikunkban láttam képeket Simikéröl, irtóra cuki ö is! És milyen nagy már!! :wink:

Mira,
én nem láttam még rólad képet, de feltételezem, hogy a lányok az igazat mondják! Ne vidd te sem túlzásba! Pár kilócska még elmegy , hogy igazán jól érezd magad, de tényleg biztosan nagyon csinos vagy! Az Andrisos képen, amin egy picit látszol te is, meg egyáltalán nem egy túlsúlyos bálna benyomását kelted!! :lol: :lol:

Mártikám, te merre jársz? Minden rendben?

Képzeljétek, tegnap az egyik lány írt a babás topikba, hogy megszületett a kislánya a 31. héten, császárral, mert a köldökzsinórban elzáródott az oxigén és félö volt, hogy elveszítik. Nagyon nagyon picike a lányka, Áron babám már a 27. héten jóval nagyobb volt, de nagyon nagyon kis aranyos. Küldött képeket és tényleg olyan csodálatos, hogy ilyen pici védtelen csöppségenek is ugyanolyan esélyük van manapság, mint aki még bent van! Most már jól van, csak erösödnie kell.
Ha belegondolok, hogy nemsokára én is a karomban tarthatom majd Áront....

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Hahó!

Sziasztok, megjöttünk az este. Visszaolvasgattalak benneteket, de reagálni nemigen van kedvem, bocsi :oops: Szerdáig voltunk csak a Tiszán, aztán muszáj volt anyuhoz menni. Elkísértem egy halom vizsgálatra, most ott tartunk, hogy a tizenvalahány veseköve mellett sajnos sokkal nagyobb a baj: találtak egy daganatot a hólyagban. 8 cm-es. Ez nem tűnt föl kb. két hétig egyik dokinak sem, megáll az ész :roll: :shock: :( 14-én lesz a műtét, addig még ezer vizsgálat van hátra. Még nem lehet tudni semmit, lehet jóindulatú és rosszindulatú is. A szövettan után több infónk lesz. Addig is muszáj benne tartani a lelket, de most haza kellett jönnünk. Mennem kell laboreredményért, aztán a doktorhoz és a védőnőhöz, illetve a körzeti dokimhoz is, meg lapzártám is lesz. Aztán ugye van egy hét foglalásunk a Balcsin, és utána megyek le megint, valszeg a kölyökkel. Addig sincs egyedül, hiszen a tesómmal lakik, de ő pasi ugye, az teljesen más.

Most ennyi egyelőre, boccs.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom, nagyon sajnálom, hogy ilyen izgalmakat kell átéletek a mamád miatt! :(
14-én a daganatot távolítják el?

Ha van kedved hívj fel, oké??

Puszillak!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Szirom,
nagyon sajnálom, ami anyukáddal történki! :cry:
De biztosan minden rendben lesz, ne idegeskedjetek! Mikor jön meg a szüvettan eredménye?
Pihizz sokat, próbálj meg nem idegeskedni, tudom, ezt könnyü mondani!
Sok pussz!!!

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Köszi lányok, egyelőre nem sok mindent tudni. Egyelőre csak ezt az időpontot tudom, és a leletekből, az orvossal való rövid beszélgetésből, meg amit olvastam, úgy tűnik, hogy igen, a daganatot próbáják meg eltávolítani. Akkor köpni-nyelni nem tudtam, kijött az orvos, és elmondta nekem, hogy mi van, mit látott, amíg anyu öltözött.
Azóta volt egy kontrasztanyagos röntgen, előtte uh kettő is, de igazából nem az urológusok látták meg a daganatot, vagyis akkor ez még nem volt biztos, hanem a nőgyógyászok. Nem is mondok semmit inkább :roll: Kedden lesz egy CT, az gondolom perdöntő.
Közben most megint köve volt szegénynek tegnap basszus...

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Hú, Szirom, ez nagyon kemény :(
nagyon sajnálom anyukádat, kitartást neki is, neked is.
Te meg próbálj meg tényleg nem idegeskedni







megjöttünk a Balatonról tegnap, majd mesélek is, most kő egy kávé :wink:
vas
 
 


Mártikám, nagyon boldog névnapot kívánok!!!!

Kép
vas
 
 


Húúúú tényleg,

MÁRTI, BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!!!!!!!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Márti!

Nagyon boldog névnapot kívánunk mi is!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Kép


Mizu, csajszikák, hol kódorogtok???
Szirom, mik az új hírek anyukáddal kapcsolatban?????



Mi megvagyunk, végre újból itthon.
Kicsit húzós hétvége volt, pénteken lementünk balatonra Leventéért, sajna éppen a túloldalon(Keszthely mellett) voltunk, jó messze van.
Szombaton repültünk kis repülőgépen, ezen a kis gépen
http://fly4rett.freeweb.hu/
ultrakönnyű, két szeméyles, és ez a kis gép elmet egészen Sydney-be is :shock:
Este a barátnőm+az ő barátnője,+ még egy ismerősük meg elmentünk Keszthelyre buliba(4 csaj), (vagyis 4 öreglány 30 fölött)
Sajna,a pub, amit kerestünk, éppen nyári szabi miatt be volt zárva :shock: :shock: :shock:
Aztán lementünk a parta, nagy sz*r volt minden, aztán hazamentünk, én még beosontam a Vilmos körtémért, aztán megittuk azt is, és ott helyben elmentünk discóban(húúúúúúúúúúúú......., átlag életkor 18 év :shock: , hülye zene,......stb)
A bulik sz*rok voltak, de 2 üveg Vilmos, bor, meg breezer után mi frenetikusan éreztük magunkat.

Azóta is fáradt vagyok..

mennem kell................
vas
 
 


Hahó!

Vagyok én, csak más se jön :wink:

Ildi, köszi az érdeklődést. Anyu most van CT-n 9-től. Gondolom, ebből is megtudunk valami újat. Remélem, jókat. Az a baj, hogy szinte egyáltalán nem tud pihenni, mert a kövek távozásával sem javult az állapota, nagy fájdalmai vannak, és szinte folyamatosan. Nem is tudom már, mit mondjak neki... :( Nagyon remélem, hogy a műtét változtat ezen, mert így nem maradhat.
Közben kiderült egy fejlődési rendellenesség is :shock: : kettős uréter (vesevezeték). Azt találtam a neten, hogy ilyen esetben nehezebb a kezelés a vesekő és a daganatok esetében is. A másik oldalon pedig hurkot ír le az uréter. Anyunál erről fogalmunk sem volt. De nem mondott még a doktor semmit, mert még nem látta a leletet.
Nekem volt egyébként vesegondom kiskoromban, találtak különbséget a két oldal között, de ezt egy balesetnek tulajdonították, később pedig nem tudták megvizsgálni, mert kiderült, hogy allergiás vagyok a kontrasztanyagra. (Szülés után megnézetem magam asszem.)

Ildi, te meg visszamentél bulizósba, látom :D Helyes :wink: (Arra a kisgépre nem ültem volna föl, nekem a nagyokon is inni kell előtte, hogy felszálljak rájuk :wink: )

Délután megyek a doktorhoz, illetve még fűzöm az uram, hogy ő is jöjjön. Vagyis vigyen el inkább. Olyan bambának érzem magam vezetésnél, kismamaagy stb. Mondjuk hónapok óta nem aludtam ki magam, csak elvétve van olyan, hogy 3-szor megyek ki pisilni, inkább 5-6-szor. Minden nagyobb fordulásnál. És nem is hiába, őrület, nem? Viszont nem vizesedem, talán ettől. Most még idegeskedem is anyu miatt, jönnek a lapzárták is, ááá...

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Én is itt vagyok, jelenleg két gyerekkel. :)

Szirom, mindenképpen mondd majd, mit tudtatok meg, oké?? Még ilyet, két vesevezeték! :shock: Nehezebben jönnek ki a kövek, gondolom, nem? Igen, nézesd meg te is, az elővigyázatosság csak jó!

Ildi, hétvége :lol: . Nem akarsz te komoly háromgyerekes családanyává válni, úgy látom! (Nagyon helyes!) Repülés... tudod, mit gondolok...:) :)

Nekünk is jó volt a hétvége, szombaton Kecskeméten voltunk strandon nagyszülőkkel. Ez nagyjából azt jelentette, hogy Zsolttal mindketten folyamatosan számoltuk a gyerekeket, de ők annyira élvezték, hogy öröm volt nézni.:)

Tegnap este meg barátnőkkel találkoztam, tökjó volt, de Ildi, hozzátok képest nagymamabuli volt. Csak dumáltunk és limonádét meg kólát ittunk. Igaz elég magas volt az egy négyzetméterre eső szoptatós anyák száma.:)

Tegnap is elhatároztam, hogy hasznosan tölötm a napot, ehelyett a playmobil hintát kerestem (ne izguljatok, meglett! :wink:), csokit zabáltam (sohatöbbetnemveszekcsokit!!!) és aludtam délután... :oops: Úgyhogy ma nincs menekvés, valami nagyot kell tenni! :)

MEGYEK (és majd mesélek, mi lett a szép tervekből...:))

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Szirom!

Én is várom a jeletkezésedet, hogy mi van...

Rita!

Az én hasznos napom ma eddig azzal telt, hogy sikeresen felkeltem, megfürödtem, és már meg is reggeliztem... :D
Na azért nem irigyelj nagyon, mert Simon mostanában az játsza, hogy 5- 1/2 6 körül neki már reggel van (ma még korábban), és persze ébresztő mindenkinek. Mivel velünk alszik, ezért pl. hajhuzogálás, aaaaaaaaaa és eeeeeeeeee jó hangosan. Még jó, hogy nem tud felkapaszkodni még (bár már nincs sok hozzá), mert akkor könyvpakolászás is lesz...
Megyek tovább hasznosítani magamat. :D:D

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, csajok, csak én hülye, nem írtam nektek, hogy elutazunk!!!

Vasárnap este jöttünk haza Szentesről :)

Tegnap nem is ültem ide, annyi melóm volt.

Még visszaolvasgatok.

Szirom,
olvasom, hogy mi van anyukáddal... Nagyon sajnálom, hogy ez történt, hogy ekkora fájdalmai vannak :(:(:( Nem is tudom, mit írjak... Nagyon bízom benne, hogy jóindulatú, és a műtét segít!
Azért ez elég nagy daganat... HOgy nem vették észre?
Írj majd, hogy milyenek a leletek, és kitartás!!!

Megyek, mert Zsoltika mindjárt éhenhal :shock:

pgaboka
 
 


Sziasztok!

Szirom hogy van az Anyukád?

Rita, mi lett a szép tervekből? De azért biztos jól esett pihizni egy kicsit. kellenek az ilyen 7végék is. :D Meg jó lehetett kimozdulni otthonról és trécselni... Már rám is rámférne...

Ildi, hú! Jó kis bulizós 7vége! :shock: Azért pihiztél is? Milyen újra a megszokott kerékvágásban? Tényleg Olivér megy oviba?

Beszti, nem lehet semmi 5-1/2 6-kor kelni... :shock: Én még 7kor is alig bírok kivánszorogni az ágyból... Ha jól emlékszem Ti is építkeztek? Hogy áll a ház?

Gabi, milyen volt Szentesen?

Nálunk is hamar eltelt a 7vége, a szüleimnél voltunk szombaton, vasárnap meg punnyadósra fogtuk... :D
mira80
 
 


Hahó!

Köszi az érdeklődést lányok. Megvolt a CT, hasonló az eredménye, mint az eddigieknek. Annyi plusz van, hogy nem csak egyik oldalon van a kettős uréter, hanem mindkettőn. Nem láttam a leletet, anyu meg nem olvasta be az egészet, de azt tudom, hogy mellkasig nézték, és amennyi nyirokcsomó azon a területen van, ott azok okésak. Remélem, tényleg nincs áttét, és ez be is bizonyosodik.

Doktor: baba jól van, minden oksi vele, velem is, vérnyomásom is jó, vércukrom is, vérképem is. Méhszáj zárt, pedig elég sokat keményedek, kispasi befordult, most már fejvégű. Viszont a dokim még mindig lóg a levegőben, és ez most már zavar. Eddig nem idegeskedtem, most már elkezdtem. Körülnézek, de igazság szerint nem szeretnék mással szülni.

Most csak ennyi, pussz!

Ildi! Köszi a felvilágosítást, és tényleg bocsi, ha zavarogtam :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok,
csak egy gyors bejelentkezés.

Szirom,
remélem anyukáddal hamarosan rendbejön minden, nem lesz gond, meglátod! Az jó, ha a nyirokcsomók rendben vannak! :wink:
Küldünk neki mi is sok pozitív energiát!

Babához gratula, örülök, hogy jól vagytok, dokin meg ne aggódj,´mire odakerülsz minden rendben lesz!

Mi is voltunk hétfön dokinál, Áron már két kiló fölött van egy kicsivel, fejvégü, iszonyatosan sokat mocorog, a ctg-n csak hullámok voltak, doki röhögött is, hogy jó kis paprikás kölyök! :lol:
Keményedek én is, megkezdödtek a jóslófájások is, de amúgy minden rendben. Megkaptam a kórházi beutalókat meg leleteket a dokimtól, öt most már csak babával fogom látni, mert szabira megy.
Beutalón a diagnózis és a kérés: császár :cry: Szóval ha minden igaz, akkor én már most tudom, hogy szept. 7-8-án találkozunk Áronnal.Átbeszéltük és így a legjobb mindenkinek, sajnos csak hárman vagyunk, nincs kire hagyni Ábelt, így is gyanítom, hogy nagyjából egyedül kell végigcsinálnom a dolgot, mert apa rohangászhat a kölök után, ö meg azért nem való a mütöbe, na meg az egyperces újszülött mellé sem, már csak azért sem, mert tuti hisztizne is. :cry: Ez van. De remélem azért le tudjuk passzolni öt egy pár órára, hogy apa legalább Áronnal lehessen az elején, mert én ugye nem nagyon leszek rá képes.

Most meg itthon fetrengünk, Ábel derült égböl villámcsapásként beteg lett. Tegnapelött este már olyan elesett volt, éjjel nyomtuk a lázát lefele, tegnap délig aludt :shock: Ilyet még soha nem csinált. Gyanítottam, hogy atorka vagy amandulája vagy mindkettö, aztán a doktornéni is igazolta ezt. Kap antibiotikumot meg láz-és fájdalomcsillapítót, de ennek ellenére tegnap fél tízkor este 40 fokos láza volt! Hütöfürdö, hidegvizeslepedö, üvötés, hányás, stb. Nagyon nagyon kivan szegénykém, ma belenéztem a szájáb, hát nem csak a mandulája, hanem az egész torka egészen a fogsorig gyulladt, gennyes váladékos és iszonyatosan be van dagadva. Szegény nem tud enni, annyira fáj neki, inni is csak nagyon keveset kortyonként. Remélem azért az antibigyó használ neki és hamarosan jobban lesz. Annyira rossz így látni, egész nap csak feszik és vinnyog, meg rajtam lóg. Úgyhogy én is egész nap csak vele vagyok.

Na megyek is, mert épp nézi a Micimackót, megnézem hogy van.

pussz mindenkinek, bocsi, hogy nemreagáltam mindenre, de olvasok azért!

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Hahó!

Motiot! Jobbulást Ábelnek! Szegénykém mit nyalhatott be? :? Majd tudósíts, hogy van!

Csaszid lesz tehát, háát, ha a doktor így véli, akkor a legjobb, amit tehetsz, hogy megbarátkozol vele. De gondolom, megpróbáltad volna azért.... Az mindenesetre tök jó hír, hogy a babó jól van és ilyen szépen növöget. Jó kis súlya lesz, hallod! Ábel mekkora volt?

Többiek, merre kujtorogtok?

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok Lányok!

Gyors bekukk, lemosom a festéket a fejemről és jövök.

Rita!

MIKOR JÁRTATOK GYŐRBEN???
MIÉRT NEM JELEZTED?

ETTŐL KÉSZ VAGYOK.

Na majd jövök

Márti

ui. azért nem haragszom ám, csak sajnálom, hogy nem tudtam róla
mártus
 
 


Jajj, Márti, ne haragudj!!! Csak átutazóban voltunk Győrben, és hogy tényleg megértsd, miért nem mondtam bővebben, leginkább az orvosi ügyeletet láttam belőle...:( Marha meleg volt, felment a vérnyomásom, baromira megijedtem, doki... Persze semmi bajom, a már ismerten kívül (pánik):(

Hajfestés??? De jó neked! Én kezdek úgy kinézni, mint a böjti boszorkány... :?
És hatalmas elhatározásommal ellentétben vettem ma is fagyit.... :(

Jönnek haza a gyerekek, nagyon várom őket!! Holnap meg állatkert!!!

Most megyek, Adél ordít, hogy tegyem be a kádba :),

pussssz!!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Sziasztok!

Szerintem mára csak ennyi voltam, tök fáradt vagyok. Főzés közben festettem be a hajamat. (vöröses bordónak indult aztán majdnem fekete lett mire lemostam)

Rita!

Mikor voltatok pontosan Győrben? Csak nem a 40 fokos hőgutában?

Most tényleg megyek, holnap írok többet magunkról, Kaáliról.

Márti
mártus
 
 


Szirom, nincs mit :wink:
nem zavartál, én végeztem a vasalással utána, addig Natasa meg kikakkantotta magát :D
megnéztem én is a honlapjukat, a bordó falú szobában voltam én.(3. kép)
Anyud??

Motiot, sajnálom a császárt :( , de ha adoki szerint így a jó, akkor biztos így a jó :D
Ábellel mizu??
meggyógyult????


Márti, milyen lett a séród??
Én is nekálltam tegnap, elővettem a 3(!!!) doboz festékemet, az elsőt kinyitottam, és felébredt Natasa.
Így nem lett festés :wink:
Akkor írj Kaáliról, hogy mi van!

Képzeljétek, a discóban fotóztak(többek közt engem is, )de szerencsére nem került fel a discó honalpjára.
Kicsit ciki lett volna :D :D :D

Viszont kaptam repülős képeket. :D
nem volt ám nagy szám, nem féltem csak az elején izgultam egy kicsit(asszem az arckifejezésem mindent elárul)
Ez a repülő különben meg nem tud lezuhanni, ezért mertem felülni rá.
Íme:
Indulás előtt :? :?
Kép
Kép

Felszállok!!!!
Kép

Az uram
Kép

Balatoni part
Kép
vas
 
 


Találós kérdés:
Hol voltam ma a három gyerkőcömmel??????

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép Kép
Kép
Kép
Kép
vas
 
 


Hahó!

Ildi! Rákérdezhetek? :wink: Vácrátót.

Anyut be kellett vinni a kórházba, mert vérzik, és állítólag veszélyes a helyzet :( . Holnap meg is műtik. Ideges vagyok nagyon, mert az ő dokija szabin van. Lebeszélte a második számú dokkerral, de hát mégse ő csinálja. Őt, aki operál, nem ismerjük, de nem fiatal szerencsére és elég jó híre van. Remélem, érti a dolgát. Úgy tűnik, mégse lehet endoszkóppal, ez már kiderült. Most nekiestek a maradék vizsgálatoknak, meg még hátravan az aneszteziológussal a megbeszélés. Én meg itt tipródok, este vendégek jönnek, meg küldik a lapzártámat, hogy ott roh. dna el az egész újság, ahol van :evil:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


jujjjuj.....
baromira nem jó hírek :( :( :(
reméljük, tényleg nagyon jó kezekbe kerül

lapzárta muszáj??? :roll:


aha, Vácrátót :wink: :wink:
vas
 
 


Most újból nekiállok a hajfestésnek, (remélem ma nem az első doboz kinyitásáig jutok) :roll:

puszi
vas
 
 


De mitől vérzik????
vas
 
 


még egy:
és egész eddig nem volt semi baja, csak most a vesekő görcsölgetéssel kezdődött az egész?
Egész eddig totál tünetmentes volt, nem fájt semmije????
vas
 
 


Muszáj Ildi, határidős meló :evil: . De valahogy mindig a legrosszabbkor. Ahhoz sokkal előbb kellett volna szólni, hogy szerezzenek valakit. De 14-ére volt kiírva a műtét, ez kiszámíthatatlan volt, hogy tudtam volna szólni? Megpróbálok egész éjjel melózni, holnap meg lemenni Szekszárdra, de nem tudom, hogy végzek, ezek meg annyira linkek, mindig késve küldik a cuccot. Szét vagyok esve most eléggé :cry: . Az uram rendes volt, lemondja a vendégeket, legalább ezzel ne kelljen most foglalkozni.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Igen, totál tünetmentes volt. Nem volt semmi baja az égadta világon, a kövekkel kezdődött. A vérzés a hólyagból jön, pisi helyett, mellett. Ott van a 8 cm-es daganat. A vizsgálat után azt mondta a doktor, hogy muszáj most operálni, mert ez is elég veszélyes, de ha még jobban beindulna, nem biztos, hogy meg tudják állítani :cry: . csak most azt nem értem, hogy ugyanezt látta a másik doki is, de ő azt mondta, lehet endoszkópal, a mostani meg hasi műtétről beszél. És ez akkor nagy műtét lesz, isten tudja, milyen végeredménnyel. Mit lehet és kell kivenni. Nagyon félek tőle, és ott motoszkál, hogy talán a másik jobb lett volna.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Szirom,
jajjjj :(:(:( Ez most nagyon rosszul hangzik. Úgy látszik, nagyon gyorsan rosszabbodik ez a daganat. ha már vérzik is...
De azért ez tényleg hihetetlen, ekkora nagy daganat és eddig semmi tünet, most meg ez a sokminden!!!
Nem tudom, a dokik miért látnak kétféleképpen :(
Kitartást neked mindehhez, meg a munkához is! Bár nagyon rosszkor jön ez is, az tény :(
Remélem, pocakbaba jól van azért!

Márti,
várjuk a Kaális híreket, írj magatokról!!!

Ildi,
szépek a fotók :) És hogyhogy nem tud lezuhanni ez a gép??? Csak mert én parázok nagyon a repüléstől, még sosem ültem repülőn, de ugyanakkor meg szeretném is kipróbálni :D És ha tuti nem lesz baj, akkor fel is ülnék rá!

Én is tennék fel fotókat, de most a másik gépünk foglalt, erről meg nem tudok. Meg bénázok is a képfeltöltés.hu-val, lehet hogy maradok az eredeti módszeremnél :)

Mi tegnap állatkerteztünk, nagyon jó volt, még mindig hótfáradt vagyok :D

Holnap is megyünk, de lehet hogy a játszóházban kötünk ki. Jön valaki??? :D

pgaboka
 
 


Egyet mégis felteszek, ez itt van a notebook-on:

Tegnap az Állatkertben :)

Kép

pgaboka
 
 


Sziasztok!

Na hazaértünk. Andrásnak du. plázázni volt kedve (jó mi, a nagy 4 éves) aztán hazaértünk fürdés, pizsi, alvás.

Szirom!

Sajnos egy kicsit le vagyok maradva Anyukáddal kapcsolatban de majd vissza olvasok. 8 cm-es daganat? Ez hattalmas. És vérzik is? Nem csodálom, hogy bármi áron ki akarják venni a dokik.
Én is csak kitartást tudok kívánni. Jelentkezz ha bármit tudsz.

Motiot!

Téged is megpróbállak vissza keresni. Császáros szülést akar a dokid? Hogy érzitek egymást? Pocak? Már szép nagy lehet. Név? (sajnos én még nem tudom)

Gabi!

Nagyon aranyosak a Fiúk. Végre normális idő van egy kis kirándulásra.

Magunkról: Felhívtam a Kaálit, miután a hormon szintem jó értékeket mutat. Az első és a második mérésnél 1-2 értékben van kevéske eltérés. Aug. 30-ra kaptunk időpontot. Minden létező papírunkat vinni kell. Sajnos eddig tartott a türelmem, addig azért van még 1 házi kísérletünk.
Andrást elfelejtettük beíratni aug-ra oviba. Nem akartuk egész hónapban vinni, csak úgy a hónap közepe felé. Most kapzunk észbe, és már nincs pótbeiratás. Anyósom elég rendesen kiakadt, mert azért 2 hét kivételével végig velük volt a gyerek. Meg Andráson is látszik már a gyerek hiány rendesen. Most is alig várta már, hogy haza érjek és jöhessen haza. Azért fél napra bevihetem, rakok neki egy kis kaját de-re és ebéd elött meg Anyósék elhozzák, megebédeltetik, lefektetik. Azt mondja, hogy ezzel meg nincs kisegítve. Hát, most mit csináljak?

Na megyek elrakni magamat holnapra. Már tök fáradt vagyok, egész héten fél 6-kor kelek, hogy fél hétre beérjek dolgozni és 3-kor jöhessek haza a manóhoz.

Márti
mártus
 
 


Sziasztok!

Szirom,
nagyon sokat gondolok Rád, Rátok!

Márti,
hátha összejön a babó a házi kísérlettel :D
De azért jó, hogy hamarosan mentek az intézetbe.
Vidd fél napra Andrást, az is jó lesz neki, azért ez mégiscsak könnyebbség lesz Anyóséknak, nem?

Motiot,
elfelejtettem írni, bocsi, hogy én is sajnálom a csaszit. De a lényeg, hogy egészségesek legyetek mindketten, a babóca és Te is!

Ma Lacus csak 1x aludt :) Úgyhogy este 8-kor kidőlt, én is befejeztem a tennivalókat, és még maradt erőm egy kis tornára is :)

Puszi!

pgaboka
 
 


Gabi, nagyon jó a kép rólatok.
Az ultrakönnyű állítólag nem tud lezuhanni a súlya miatt, meg mittudom ém mi miatt, de épp ma reggel olvastam ezt a cikket:
http://origo.hu/itthon/20070802-lezuhan ... unban.html
Jó, mi????? :shock: :shock: :shock:
na, ezért mertem én is beleülni.
Utasszállítón viszont én is csak egyszer ültem, hááááááát..........
nem tudom.
Végülis semmi gáz nem volt, még élveztem is, de azóta is inkább kocsival járunk nyaralni.
De Londonba bizti géppel megyünk :wink:


Szirom, köszi az infókat.
Szóval tünetmentes volt.
Frankó. :?
Azért szolgáltasd a mai híreket.
Lapzártával végeztél?
Mi lesz a holnapi B.-nal??????

Márti, akkor drukkolunk!!!
Fél nap is több, mint a semmi :wink: (Olivér is csak addig fog járni)
Tényleg, Gabi, Zsoltika ottalvós lesz??? :)
Plázás Andris :lol: :lol: :lol:
vas
 
 


Hahó!

Még dolgozom. Most csak azért jöttem, hogy mondjam: elmaradt a műtét, mert javult a vérkép és mérséklődött a vérzés is. Az egyik doktor pedig egész éjjel operált, mert nagy baleset volt a közelben. Naszóval hétfő.

Ildi! Annyi biztos, hogy holnap anyunál kezdünk.

Lányok, írt valaki nekem privit? Az emiljeim szerint 3-at is kaptam reggel 7 körül, de a privis érkezettek között egy új levél sincs.

Pussz!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


nem én írtam privit :)

az akkor jó hír, hogy javultak a dolgok :)
Szóval hétfő.
Gondolunk rátok.

puszi
vas
 
 


Sziasztok!

Itt dekkolunk ebben a vacak időben, mert bármelyik percben eshet az eső.

Aztán meg az is lehet, hogy nem esik egyáltalán, de most mégsem megyünk játszóra...

Szirom,
én nem írtam privit... Hétfőhöz drukk, és azért az jó, hogy javult a vérkép meg elmaradt a vérzés!!!

Motiot,
hogy van Ábel? Remélem, javul a torka!

Ildi,
köszi az infókat :) Nem, Zsoltika jön haza majd ebéd után :)

Mennem kell...

pgaboka
 
 


Jányok!

Jövök délután, de most már egy órája itt ülök, programokat kerestem az őrségben, ideje bedobnom magam a köztudatba.

Délután élménybeszámolok, ígérem, gyertek ti is!


SZIROM, ma van a mamád műtétje???
Amint van róla hír, jelentkezz, jó??
(Azért figyelek!)

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?