Új privát üzeneted érkezett!

Ja! Tudom, miért jöttem! Kép Nem igaz, hogy senki nem törõdött a lactáló emlõimmel! Kép A Tejkonyhás hölgy, ha jó emlékszem Zsuzsinak hívják, Õ igen. Amikor lázasan próbáltam átfordulni egyik oldalról a másikra, de megakadályozott két görögdinnye. Na õ akkor jött és megmentõmmé vált! Kép Hozott egy szörnyû kék mellszívót és sokszor még éjfélkor is szivattyúztunk. És kaptam bimbókiemelõt is tõle, mert tényleg nem bírta a gyerek a cicim bekapni. Szóval igenis foglalkozott valaki a melleimmel is! És még a tejemet is tárolta kérés nélkül, azt sem tudtam, mire való a hûtõ az ebédlõben! Szóval nélküle nem tudom mire mentem volna! Kép Igaz, hogy Õ a zárómmal nem foglalkozott! Kép
Pussz
Solya
solya
 
 


Sziasztok!

Tök rosszul vagyok a stressz miatt,d e Annamari, te mindig meg tudsz nevettetni. Elképzeltem Balázs, amint élvezi, hogy kissé spicces a mamájaKép
Pirus: és hogy csináltátok egy hónap alatt? Kép)) De jó nektek! recept?
Solya: ez nem semmi! Én már tuti, ha nem jön meg, tesztelnék. Igaz, én mindenben türelmetlen vagyok!

shine
shine
 
 


Solya!

Zsuzsika nekem is a megmentõm volt!KépKép És én sem tudtam a ciciktõl megfordulni sem az ágyban, sõt úgy fájt, hogy azt hittem bekakálok. Rácsatlakoztam arra az ipari fejõre (azóta is ilyet bérlünkKép) és lefejtünk vagy 200 ml-t egy cicibõl. Volt mit adnom Zsombinak pótlásként, amikor a fényben volt. Mivel a kórházi tartózkodásunk kicsit hosszabbra sikeredett a vártnál, ezért Zsuzsika kigyógyította a beton keménységû cicimet és elsajátítottam a szoptatás technikáját is. Azóta is csak szopi van, se tea se semmi. Ráadásul én azóta is bimbóvédõvel szoptatok és semmi de semmi problémát nem okoz Zsombinál. Olyan szépen rácuppan a cicire, mint egy kisangyal. Nemsokára 3 hónapos és még nem hisztizett soha a cicinKépKép

Annamari!

Én nem rúgtam be, csak cigiztemKép
A lényeg, hogy most van egy tündérszép kisfiad, ugye?

Shine!

Recept? Hát, azt nem tudok. A lényeg a természetesség. Mi sem gondoltuk, hogy abbahagyom a gyógyszert és egybõl beköltözik babóca a pocakomba. Na jó, volt egy kis csalás, mert olyan gyógyszert szedtem, amely a ciklusomat és a progeszteron termelõdést volt hivatott beállítani.
Azért én szorítok nektek, hátha mégsem szombaton ért az a pete, hanem vasárnap!

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 

 
 

Shine!
Nekem megjött...

Pirus!
A cigit már el is felejtettem! Annyira jó nélküle! Kép

Solya
solya
 
 


Solya!

Én sem gondoltam, hogy 10 évnyi cigizés után egyik nap egyszercsak nem gyújtok rá többet! Már nekem sem hiányzik egyáltalán és nem is fogok visszaszokni! Végre nem büdös a bõröm, a hajam, a szám és a ruháim. A férjem is tök rendes, mert itthon nem cigizik. Csak reggel az erkélyen!

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Solya!
Hát igen, nálam is az volt, hogy én vettem észre utoljára, hogy babás vagyok. Igaz, nem a 3. hónapban Kép Mondjuk berúgni nem akartunk, de muszáj volt bemenni a pincébe fügebort kóstolni...Kép Meg én biztos voltam benne, hogy nem vagyok babás. Arról se vettem tudomást, hogy 1 hete meg kellett volna jönnie, meg hogy hirtelen görögdinnyék nõttek a melleim helyén.
Tényleg, lányok, ti tudjátok, mikor készültek a kölkök? Egy csomóan mondják, hogy tudják, de nekem fogalmam sincs róla.

Shine!
A meló miatt vagy stresszes? Ne foglalkozz velük! Nekem tavalyelõtt június 19-én járt le a próbaidõm és orvosilag június 20-tól voltam terhes. Jól kiszámoltam, mi?? KépKép

Solya!
Hát nekem már a szülés napján csöpögött a tejem, másnapra meg úgy bedurrant, hogy visszahõköltem, mikor mentem ki reggel a mosdóba. Mentem a cici nénihez, megkérdezte, mikor szültem. Mondom, hogy tegnap. Erre õ: akkor az még nem lehet bedurranva, majd másnap délután menjek hozzá. Na, másnap délután már szilva-nagyságú göbök voltak a mellemben, akkor meg jól leszidott, hogy miért nem mentem elõbb Kép Nekem is azt mondták, hogy csak bimbóvédõvel fog menni a szoptatás, de úgysem volt más dolgom a kórházban, megtanítottam Balázst tisztességesen szopizni Kép

Annamari
muter
 
 


Annamari!
Akkor még én is azt hittem a 2. hónapban vagyok! Egy kicsit bonyolult. Kép
Sára "gyártási idejérõl" fogalmam sincs, Mátét percre pontosan meg tudom mondani. És pár nappal az "eksön" után már tudtam, hogy babát várok. Be kellett volna szednem valami bogyót, de nem tettem, mert a papírja azt írta terhesen nem lehet. Csak a harmadik teszt gondolkodott ugyanúgy, mint én! Kép
Ez a cici néni tetszik! Kép De látjátok, csak foglalkozott velünk valaki! Kép
Solya
solya
 
 


Sziasztok csajocak!

Mut en is tudom mikor fogant Lacko, de o tudomanyosan keszultKép Tudod, ketnaponta akcio, follikulummetria, homerozes stbKép Ugyhogy igy konnyu am!Kép

Cici neni velem is rendes volt. En a 4. nap delelottjen mentem hozza, akkorra durrant be a mellem. Lacko szopizott ugyan lelkesen, de keves volt meg akkor ahhoz hogy kiszedje az osszes tejcsit. Igy cici neni volt kedves es odaadott egy Avent mellszivot, hogy probaljam ki. Ki is tudtam fejni vgay 25 ml-tKép Azota mar rutinosabb vagyok (illetve most mar nem is fejek).Kép

Na menek aludni, itt netezek ahelyett hogy durmolnek a fiammal egyuttKép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!
Hát mostanában rengeteget írunk ebbe a topicba.
Szerintem erre a babaprojektre nincs jó receptKép
Nekünk elsõ legelsõ nekifutásra sikerült. Ami hihetetlen volt. Onnan tudom, hogy a legelsõ, mert az utolsó kispiri és amit a dr. bácsi megállapított fogantatási idõt akkor még nem is volt "akciók" soha. Ezért tudom, hogy a legelsõ nekifutásra sikerült. Bár én mondtam a Páromnak ha egy év múlva szeretne néha próbálkozhatnánk is. Hát egyszer megpróbáltuk. Ammikor nekifutottunk én már úgy gondoltam rég túl vagyok azon a bizonyos néhány napon amikor baba megfoganhat. S mégsem voltam túl !!!
Pedig hogy rinyáltam az elején "biztos évekig kell majd próbálkoznunk mert ferde a csípõm" stb.
Soha többet nem játszunk élesbe védekezés nélkülKép))
Bízni kell s nem idegeskedni!! Drukk megy ám a sikerhez!!!
Picus és az 5 hónapos Andika
Picus
 


Sziasztok!
Annamari: igen, a munka miatt idegeskedtem! Iszonyú sok volt, és nagyon stresszelteke a koreaiak: mikor lesz kész, miért nincs kész, miért ennyi, miért így stb. Délutánra már hányingerem is volt. Kép De befejeztem! Ennyit semmilyen munka nem ér meg.

Orsoly:mi az a folli-izé?

Picus, Pirus: de jó nektek, hoyg csak úgy ripsz-ropsz! Kép))Én hat hónapot adtam magamnak, utána spuri vissza dokibácsihoz, hogy segítsen rá valahogy!De remélem, erre nem lesz szükség! Kép

Solya: honnan tudtad, hogy gyereket vársz?
Tényleg: ti mkor és mibõl vettétek észre?

Picus: szerintem is megélénkült a topic. Egyszer talizhatnánk is közösenKép Mit szóltok?

A cici néni nekem is tetszikKép


shine
shine
 
 


Shine!
Nem tudom. Ösztön. Valószínûleg segített, hogy már második terhesség volt és nem utolsó sorban elkezdtük a gyerekgyártást. Az elsõ alkalom után jöttem rá, hogy hopp, pont középidõben vagyok! Kép De semmi terhestünetem nem volt. Egyébként az az érdekes, hogy az elsõnél is éreztem, hogy lehet baba, de annyira rosszkor jött, hogy inkább nem vettem tudomást arról, mit súgtak az ösztöneim. Esküvõ szervezése ezerrel ment már, stresszes munkahelyem volt, napi egy doboz cigi elment, 10-12 órákat dolgoztam, utolsó évem volt az egyetemen, szakvizsgázni kellett volna, nyelvvizsgázni és nem utolsó sorban elmenni valami baromi jó helyre nászútra. Nahát ebbõl aztán semmi nem valósult meg akkor és ott, csak az esküvõ, amit átszerveztünk máskorra és kisebbre, ill. elmentünk nászútra is, a Bahamák helyett Sopronba. De imádom Sopront és a hûség városa tökéletes hely a nászúthoz! Kép De az elsõ terhességemmel sem volt semmilyen terhes tünetem. Hacsak az nem, hogy rászoktattam az egész munkahelyem arra, hogy mikor beértünk, elsõ a reggeli a büfében és 1 órakor már kopogott a szemem, muszáj volt fõtt kaját ennem Kép! És ugyan mensem volt, de mindig késõbb jött meg, középidõben is véreztem picit. És egyik ilyen hirtelen vérezgetéskor azt mondtam Andrisnak, mégiscsak meg kéne nézni mi ez. Elmentünk az ügyeletes patikába és poz. lett a teszt. Anyák napján. Sosem felejtem el, elõször padlón voltam. 1, miért pont most? 2, Ha már sikerült ilyen könnyen, akkor mi a fenéért vérzek?! (mindig azon paráztam, hogy biztos nem lehet majd gyerekem! hogy honnan vettem?!) 3, nincs orvosom, mert még nem szántam rá magam, hogy keressek egy jó szülészt. De mire a leendõ nagyszülõkhöz értünk, már repdestünk. Csak az a fránya vérzés ne lett volna! Hát így.
Solya
solya
 
 


Sziasztok!

Hát én ha megnyúznak, se tudom megmondani, mikor készült Balázs. Gondoltam rá, hogy esetleg a szülinapomon, de az "késõn" volt. Na mindegy, lényeg, hogy jól sikerült Kép
Képzeljétek, ma kaptam Balázstól igazi cuppanós puszit! Hogy honnan tanulta el?! Eddig csak kitátotta a száját és az arcomhoz tapasztotta, de ma cuppantott is! Azt hittem, elolvadok! Kép Tegnapelõtt lenyírtam a haját, most kis kopaszmókus kinézete van, pedig 1 cm-esre hagytam neki.
Ha minden igaz, holnap kész lesz az új ruhája, a márciusi Kismamából lestem ki, egy kockás együttes. Remélem, jól sikerül, majd teszek be fényképet Kép

Shine!
Ne idegeskedj a meló miatt! Engem azzal próbáltak kikészíteni, hogy pocakosan folyton utaztattak, fõleg repülõvel. Elsõ alkalommal nagyon féltem, hogy mit csinál a 8 hetes picurral a repülés, de aztán megnyugodtam. K. fõnökeim nem tudták, hogy imádok utazni, még munka-ügyben is és tulajdonképpen jót tesznek velem Kép
Taliban benne vagyok! Kép

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!
S egy ilyen talit hogy szoktak szervezni Lányok!
Olvasgattam már itt, hogy mindig talizgatnak de még sosem voltam ilyenenKép
Shine: mindent csinálj csak ne idegeskedj. Az végképp nem tesz jót. Nyugalom, nyugalom és háromszor is nyugalom.
Picus
Picus
 


Sziasztok!

Annamari,

gratula a cuppanós puszihoz!Kép Nálunk is nagy nap a mai, mert Zsombi elõször talált be hüvelykujjával a szájába és rendületlenül szopizta. Ez azért annyira nagy szám, mert eddig semmit nem volt hajlandó szopni a cicin kívül. A cumikat is felesleges volt megvenniKép
Nekem még 1 hónap volt hátra a próbaidõmbõl, amikor kiderült, hogy babás vagyok. Még szerencse, hogy jól tudtam leplezniKép Persze vártam még néhány napot a bejelentéssel a próbaidõ letelte után is, meg is lett az eredményeKép Ha már jogilag nem tehettek ellenem semmit, lelkileg próbáltak teljesen megtörniKép Így csináltam végig még két és fél hónapot. Aztán egy nap a fõ-fõ fõnököm beszólása után beirányoztam magamat a munkaügyishez és bejelentettem, hogy aznap jöttem utoljára dolgozni. Persze kiakadtak, de én magasról kakiltam a problémájukra. Õket sem érdekelte, hogy babát várok és nem kellene minden nap a WC-be kergetniük, hogy jól kisírjam magamatKép

Shine!

Én csak a kalkulátorból tudom, hogy mikor ügyeskedtük össze Zsombit. A szülinapomon, máj. 9-én. És tényleg volt akkor eksönKépKép Mivel a gyogyó beállította a ciklusomat, ezért már egy nappal a mensi elmaradása után tudtam, éreztem, hogy babát várok. No nem úgy, hogy fizikai jelei lettek volna, csak valami belsõ megérzés a lelkemben. Jún. 1-én teszteltem és két csíkos lett!!!!
Remélem nektek is mihamarabb megfogan a kis bébi!!!
A taliban mi is benne vagyunkKép Bár a szoptatást meg kell valahogy oldani.

Solya!

Mi is éppen esküvõ szervezése közben szembesültünk a jó hírrelKép El is halasztottuk pár hónappal, mert elõbb a lakást kellett megvenni és felújítani. (Most eladtuk és szép nyugiban tudunk kertesházba költözniKép) Mi még nászútra sem tudtunk menni, még a szomszédos faluba sem. Bár tavaly februárban voltunk Thaiföldön és Balin, szóval mi azt tekintjük nászútnak, végül is, akkor kérte meg férjem a kezemetKépKép Remélem idén lejutunk a Balatonra, én már azzal is tökéletesen kiegyeznékKépKép

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!
Olyan sokat írtatok, alig gyõzöm elolvasni.

Solya!
Csak nem készülsz egy harmadik picúrra?

Nekünk elsõre másfél év után sikerült, amikor meg gyanús volt a dolog, még én bizonygattam, hogy biztos nem. Amúgy vagyonokat költöttem tesztekre, mert ha ugye negatív, attól én még lehetek terhes, a holnapi már biztos kimutatja. Mi nem igazán tudtuk kiszámolni, mikor van a középidõ, mert még a Clostilbegittel is teljesen össze-vissza volt a ciklus. Másodszorra ahogy abbahagytam a tabit, a második ciklusban sikerült. Õt elõször nem mutatta ki a teszt, bár teljesen egyértelmû volt, mert feszült a mellem és farkasétvágyam volt (nekem, aki határeset vagyok az anorexia és a kisétkû között). Szóval sejtettem, de mivel teszt neg. volt, kénytelen voltam munkaügyben intézkedni, mert lejáróban volt a gyes. Drága fõnökömék is éppen a másodikat várták, így elsõ kérdése az volt, hogy mikor szeretnék másodikat. Majd meglátjuk, mondtam, de hát megállapodtunk, hogy mikor kezdek újra bejárni. Aztán rá egy hétre csináltam még egyet, az már kétcsíkos volt, így mentem vissza magyarázkodni, hogy inkább otthonról dolgoznék, ha lehet. Ja, mellesleg mindkét babánkat egyszerre vártuk a sógornõmmel, másodszor öt nap különbséggel szültünk (Õ a Barossban), úgyhogy ha legközelebb bejelenti, hogy babás, akkor én már tesztet se csinálok, csak közlöm, hogy én is.

jó napozást mindenkinek

angi
Én is benne vagyok a taliban. Mi a XI. ker-ben lakunk.
angi
 
 


Angi!
Én nagyon szeretnék, de most sajnos nem lehet. Kép Egyelõre altatva a project. Meg nagyon sok a két pici. Szeretnék már dolgozni, szórakozni, picit máshogy élni. Már 3 éve vagyok itthon és ez sok. De úgy vagyok vele, ha Máté suliba megy, még lesz majd próbálkozásunk! Kép Most egyelõre elég kettõt pelenkázni! Kép Néha igazat adok a páromnak, mikor arra hivatkozik, hogy idegileg nem fér bele még egy gyerek az életünkbe! Kép Miért Ti tervezitek a közeljövõben?
Solya
Mennék én is talizni, de nem tudokKép
solya
 
 


Sziasztok!

Lehet, hoyg az esküvõre készülõdés a titok, mert akkor lehet, hogy nekem is szerencsém lesz?Kép

Solya: és nem volt baj a vérzésbõl? Valami hormonhiány volt?

Annamari: gratula a cuppanós puszihozKépKépKépÉn nem bírnék terhesen repülni, igaz, én nem terhesen sem. Utálok. Kép Pedig egyébként milyen jó utazniKép nekem valami fóbiám lehet, mertz nagyon féleka repülõn. Elleben mindenki más jól szórakozik azon, hogy "lelkesen"szorongatom minden arratévedõ (akár) idegen kezét is. Kép


Pirus: Bali? Nem semmi! Kép Szemétség, hogy íyg bántak egy kismamával! Én nem is tudom, mikor valalnám be, valószínûleg csak akkor, ha már látszik.

Lányok: mindenkinek köszi a szurkolás! És tök jó lenne talizni. Nem tudtok olyan helyet, ahol lehet szoptatni? (Nem miattam, sajnosKépAnnamari, te már voltál iylen talin, nem tudsz valami jó helyet?
shine
 
 


utólag is bocsi a sok hibáért, de mindig lopva és sietve írok.
shine
 


Sziasztok!

Nemrég jöttünk haza Balázzsal, voltunk játszótéren, és egyedül homokozott!!! Nagyon élvezte! Kép

Tali helyszínéül tudom javasolni a Millenáris parkot, vagy az Orczy kertet, a Millenáris annyiból jobb, hogy helyben lehet kajálni is, bár az Orczy kertben is szervezhetünk, piknik-alapon.
Szoptatás miatt nem kell aggódni, ha egynél többen szoptattok egyszerre, akkor senki nem fog megbotránkozni Kép Amúgy mindkét helyen vannak eldugott kis zugok, ahol lehet titokban szoptatni.

Shine!
Én is nagyon féltem a repüléstõl, emlékszem, elsõ alkalommal Moszkvába repültünk és majd' letörtem a fõnököm kezét. Aztán lassan megszoktam. Bár a nagy gépeken utazni valahogy sokkal izgalmasabb még most is Kép Azért a szélviharban 2. nekifutásra landolás megviselte az idegeimet kicsit Kép
Terhességet jobb minél elõbb bevállalni a melóhelyen, ugyanis a 90. naptól jár a magzati adókedvezmény, havi 3000 Forint Kép Igaz, kiadják visszamenõleg is, de azt hiszem, nem a végtelenségig. Amúgy meg kismamákat nem rúghatnak ki, csak rendkívüli felmondással. Ahhoz meg azért durva dolgot kell csinálni Kép

Mikor legyen a tali? Valamelyik hétvégén kéne, nem?
Annamari
muter
 
 


Solya!
Hát mi is pont így vagyunk egy harmadik bébivel, nekem is idegileg nem fér bele, pedig a Dorka már oviba jár. Csak én itthonról dolgozom már öt éve, ami néha sokkal rosszabb, mint eljárni valahova. De a fene megesz, ha arra gondolok, hogy már többet ne legyen terhes (még akkor is, ha a félidõig borzasztóan érzem magam) és ne legyen icipici szuszogó babám. Úgyhogy valszleg még lesz, mert a párom is szeretne. Minél többet várunk rá, annál jobban örülünk majd!!!! Öt év múlva csak megnyílik a szülõszoba is, bár én a régiben is elvoltam.
Mi a másodikat is úgy terveztük, hogy legalább három év legyen köztük. De a környezetünkben a legtöbb helyen sokkal kisebb a korkülönbség, a barátnõméknél 11 hónap!!!! most már tök jó nekik, mert mindkettõ ovis, és most tervezik a harmadikat.

Én a millenárisra szavazok.

Annamari!
Mi is voltunk homokozni, Andris is nagyon élvezi. Õ inkább a homokban rejlõ kis kavicsokra bukik, azokat perceken át képes görgetni, hogy megfogja két ujjal. Haladunk: már csak minden harmadikat akarja a szájába venni. Ja, és szeret csúszdázni is, van egy pici csúszda, aminek fém a csúszókája vagy mije, jó gyors, alig bírom fogni közben. Na azt még jobban élvezi, meg a rugós hintákat is. A millenárison szerintem a játszó inkább nagyobbaknak való, bár már nem emlékszem annyira. Azért homokozó csak akad, a picuroknak meg úgyis mindegy.

Szép napot mindenkinek angi
angi
 
 


Sziasztok!
Tegnap egy egész regényt írtam, de eltûntKép Na mindegy!

Szeintem is jobb a hétvége, a helyszín nekem mindegy. Kép Tök jó lesz! Állítólag serkentõleg hat a nõkre a babaillat! Kép Hátha nekem is összejön, meg neked is AnnamariKép

szép napot mindenkinek!
shine
 
 


Sziasztok!

Oké, akkor Millenáris és valamelyik hétvége.

Angi!
Jó nektek. Balázs tegnap konkrétan felfalta a fél homokozót. De kulonosebben nem zavar, mondjuk a cigaretta csikket nem engedem neki megenni Kép (azert felháborító, hogy van aki a homokozóba dobja!!!)
Csúszda nálunk is nyerõ, de úgy szereti a legjobban, ha az én ölemben ül, miközben csúszunk.

Shine!
Reméljük! KépMajd 2 hét múlva kiderül Kép

Annamari
muter
 
 


Pp. gyógyult= per primam gyógyult
Névtelen
 


Sziasztok!

Taliban benne vagyok, hetvege nekem os jobb. Nekem jobb lenne valami Ors vezer tere korulre, vagy onnan nem messze szervezniKép

Shine follikulummetra: petesejt merese. Kozepidoben menni kell vagy 2 naponta, es meregetik a petesejtek nagysagat a petefeszekben. 20 mm folott mar repedhet barmikor, ebbol kovetkeztetheto a legjobb idopontKép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!

Nekünk is jó a Millenáris, de jó lenne, ha nem egyedül én szoptatnék a nagy nyílvánosság elõttKép
Hétvégén a szombatot értitek? RemélemKép És mikor? Délelõtt?
Lehet valahol perkolni a környéken?

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Kedves Nevtelen,
Koszonom szepen Kép
Annamari
muter
 
 


Szasztok!

Pirus!
Millenaris kornyeken parkolni nem tul egyszeru Kép

Orsoly!
Es ott hol? Van valami jatszoter esetleg? Kocsival leszel?

Annamari
muter
 
 


Bocs, hogy beleszólok, de a Millenáris alatt van egy parkolóház, Kisrókus utcából kell behajtani. Általában töküresKép, igaz, mi többnyire hétköznap járunk oda.
Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Köszi Orsoly! Kép

Nekem is jobb a szombatKép Millenáris park is jó, teljesen mindegy.

Pirus: sajnos én nem tudok segíteniKép

szép napot,shine
shine
 
 


Kellemes Húsvétot kívánok mindenkinek!
Máté belázasodott, így valószínûleg nem tudok jönni egy ideig. (Még durmol.) Jó találkát és kellemes idõt!
Sziasztok!
Solya
solya
 
 


Sziasztok!

Solya!
Jobbulást Máténak!

Lányok!
Akkor melyik szombat legyen? Nekem úgy néz ki, már nemigen fér bele az Áprilisba, mert vidéken leszünk.

Annamari
muter
 
 


Solya!
Jobbulást!

Annamari!
Ma láttunk a játszón egy csúszdabetyárt, kb. 9-10 hónapos kislány lehetett, az anyukája ráhasaltatta a csúszdára, a lába volt lefelé persze, és elengedte, a bébi meg hangosan nevetett közben. Kipróbáltuk, Andris is élvezte,és így tulképpen semmi baj nem történhet.

Ti szoktatok menni a Kismama bababörzére?

angi
angi
 
 


Annamari!
Azt elfelejtettem, hogy ez egy olyan bébi csúszda volt, aminek hosszú egyenes kifutója van. Amibõl letottyannak a homokba, abban nem merném hasra tenni persze.
angi
 
 


Solya!

Nektek is Kellemes Húsvéti Ünnepeket és sok locsolót a lányodnak! Ja és Máté is kapja össze magát, gondolom van ott német honban is sok kiscsaj, akiket meg lehet legyinteni egy-két vödör vízzel!Kép

Annamari!

Okés, akkor legyen májusban a tali. Ha Zulunak tényleg igaza van, akkor nekünk jó a Millenáris. De, ha Orsoly nagyon ragaszkodik az Örshöz, az is jó. Mi pont mindkettõtõl éppen olyan messze lakunkKépKép

Angi!

Én is töröm a fejem, bár pont holnap találkozom egy lánnyal, akitõl lehet venni szép, új rucikat. Bár még sosem voltam ilyen börzén, félek, én öt perc után kifordulnék, ha tülekedés van. Nem vagyok az a tüzönvizenkeresztülnyomjukagyonegymást fajtaKépKép
Egyébként én ismerek néhány olyan helyet, ahol szép márkás ruhákat tudok venni, a bolti ár töredékéért! Gondolok itt a Brendonra, elsõsorban. Zsombócra is az ott kapható ruhákat adom, de én a feléért veszem, vagy még annál is olcsóbbanKép

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Pirus oszd meg velunk ezt a lelohelyet plizKép

Mut hat jatszoteret nem tudok Ors korul. Nekem jo lenne a Varosliget is pl, azert hajtom ezt a kornyeket, mert apa vinne be es addig o szepen bemenne a melohelyere Zugloban amig en talizomKép

Pirus en is nagy nyilvanossag elott fogok szoptatni, nyugiKép

Solya jobbulast Matenak!

Ja nekem is jobb lenne majus, csak ne majus 31.Kép

Pussz: orsoly

Ps: 3 es fel oraja durmol a lelkem.....Kép Egyszeruen keptelen vagyok rajonni, mikor mennyit alszikKép
orsoly
 
 


Sziasztok!

Mi megyünk a börzére! Én jól viselem az ilyen tömegnyomorokat Kép
A mai napunk iszonyat volt! Balázs egész nap hisztizett és az irodában, ahol alaprajz-egyeztetésen voltunk elõadta a legújabb magánszámát: hanyatt vágta magát, teli torokból üvöltött és közben a lábait csapkodta a földhöz. Mindezt azért, mert a cumisüvege beesett a szék alá!!! Nem volt égõ egyáltalán Kép Még szerencse, hogy kiderült, a mûszaki kapcsolattartónkkal évfolyamtársak voltunk gimnáziumban! Kép
Délután is ordított a rosszaság, pedig sétálni voltunk és azt imádni szokta. Nagy megkönnyebbülés volt végre letenni aludni este!
Rajtam kitört az algéria, úgyhogy köszönöm, jól vagyok...

Orsoly!
Ha Párod behoz, akkor Millenáris miért nem jó? Nekem tényleg tök mindegy, hova megyünk, mert tömegközlekedtem én Balázzsal már a Törökbálinti BricoStore-ba is, csak döntsük el idõben! Kép

Angi!
Ezt a hasoncsúszást próbáltuk mi is, de Balázs egybõl négykézlábra nyomja magát, egyszerûen nem tudja, mi a jó KépKép

Annamari
muter
 
 


Annamari!
Névtelen kiigazított a Pp-vel kapcsolatban, most én is többet tudokKép. Pedig az orvosi szótárban is direkt utánanéztem, nehogy valami hülyeséget írjak, erre tessék. Ott is csak az volt, amit írtam...

Én már voltam egyszer a bababörzén, bazi sokan voltak, de lehetett jó dolgokat kapni. Most is emygek, mert egy barátnõm jön Szolnokról, és a férje nem szereti az ilyen dolgokat, így nincs kivel mennie.

Solya!
Máténak jobbulást!

Panda

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Máténak sok gyógypuszikát küldök! Kép) Biztos hamar meggyógyul!

Lányok: nektek pedig nagyon jó húsvétot, sok pihivel, boldogsággal, jókedvvel, aki szereti, annak sok locsolóval, aki nem, annak egyel sem! Kép

Május 31 nekem sem jó! ;-) De egyébként megoldható a dolog! Május 10-én megyek ruhapróbára, de nekem az is jó, majd csatlakozom. Vagy mit szólnátok május 17-éhez vagy 24-éhez?Helyszín nekem is mindegy, mert én még egyedül vagyok.

Apropó: képzeljétek (valszeg a front miatt) tegnap tök kába voltam, meg émelyegtem, meg iylenek, erre jól kitaláltam, hoyg tuti babás avgyok. Persze angy hülyeség, mert egy pár napos terhességet nem lehet megérezni. Kép)) Szóval ilyeneket csinálokKép Ti is voltatok így, vagy csak én hülyültem be teljesen?

Jó bababörzét mindenkinek! Képpusszancs, shine
shine
 
 


Orsoly!

Csak nem a XVII. ker-ben laksz?Kép

Az egyik lelõhelyem az Örsön, Ond vezér u. sajna nem tudom hány szám, de közel az Ikeához.
Másik: Máriaremetei út 36. Ez elég messze van, de megéri kimenniKép Itt vannak alig használt rucik is, amik pont úgy néznek ki, mintha újak lennénekKép
Illetve menjél fel a www.babaszoba.hu-ra, ott a csevegõbe és azon belül is a csere-bere topikba. Ott mindig találsz valami klassz dolgot. Ezeket magánemberek árulják és eddig én még nem csalódtamKép Illetve a babaneten a keres-kínál topikban is keresd az Orbán Annát, neki nagyon szép dolgai vannakKép

Mindenkinek Nagyon Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok és sos-sok csoki nyulat! Nyami-nyami....

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Pirus: nem, NagytarcsaKép Godollo feleKép Koszi a lelohelyeket, majd megnezem oket. Bar Szolnokon nekem is van egy, baromi olcso, szombaton pl vettem ott neki egy kis kapucnis felsot es egy kantaros nacit 88 Ft-ertKépKép Vicces, nem?Kép

Mut azert lenne jobb Zuglo kornyeke, mert Az Ors felol erkezunk be Pestre, apa ott dolgozik mellette. Ha a Millenarison lenne tali, akkor el kene odaig vinnie, aztan vissza ZUgloba, aztan megint ertunk a MIllenarisra, aztan vissza megint Zugloba es haza. Szal ugy bonyolultabbKép Ugyhogy ha talalunk itt jo helyet, nekem konnyebb lenneKép Varosliget nem jo?

Pusza: orsoly
orsoly
 
 


Lányok, Városliget? Nekem jó! Kép
Elfelejtettem írni, hogy Balázs 2 napja kimondta elsõ értelmes szavát. Besomfordált utánam a fürdõszobába, rákönyökölt a kád peremére, belenézett és közölte, hogy KÁÁD. Hát köpni-nyelni nem tudtam. Nem romantikázta el a dolgot: nem anya, nem apa, hanem kád KépKép
Na megyek, ma feltétlen be kell fejezni Balázs új ruciját, mert holnap abban megyünk vendégségbe! Kép

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Elkészült az új ruci, nagy sikert aratott!!! Kép
Képek itt: [url=http://kep.tar.hu/pocakpeti/index.phtml?aid=27563491" TARGET="_top]http://kep.tar.hu/pocakpeti/index.phtml?aid=27563491[/url]
muter
 
 


Ápr.13-án, 17.07-kor megszületett Dávid.3000g,51 cm.
Lisa
lisa
 
 


GRATULÁLOK!KépKépKépKépKépKépKép

Hogy vagytok?

Jó babázást!
Solya
solya
 
 


Sziasztok!

Nagy-nagy GRATULA Lizának!!! Szülésbeszámolót kapunk, ugye?? Kép

Nagyon el vagyok kenõdve: tegnap volt Balázsnak egy pici, de annál ijesztõbb balesete, felborult a babakocsi a buszon egy éles kanyarban és bukfencezett egyet. Nem lett komoly baj, picit az arcat ütötte meg szegényem. De azóta nagyon ijedõs. Minden szokatlan zajra nyüszítve rohan hozzám és fúrja a fejét az ölembe. Úgy sajnálom szegényt KépKép Most is sír, pedig egy pissz nélkül el szokott aludni este Kép Ezek a rohadt esernyõkocsik!!

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Annamari! Sajnálom szegény Balázst! Kép De biztos hamar kiheveri, nagyon stramm kisfiú!

Lisa : nagyon-nagy gratula!!!! Kép))))
shine
 
 


Annamari!
biztos, hogy a babakocsi volt a hibás?! Legalább megállt a sofõr és megkérdezte nincs-e baj? Én biztos kivertem volna a hepajt!
Biztos megnyugszik idõvel Balázs! Nekem is elég lenne egy ilyen szaltó!Kép Gyógyok mennek: KépKépKépKépKépKépKépKépKépKép)Kép
Hogy mik vannak! Melyik buszon volt ez?
Solya
solya
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy így ismeretlenül beugrottam hozzátok, de lenne egy nagyon fontos kérdésem, amire az ide látogatók biztosan tudnának válaszolni. Egy korábbi nõgyógyász váltás után ajánlották Nekem a Klinikán Ács doktort, hogy nagyon alapos doki, próbáljam meg. A korábbi nõgyógyászom nagyon felelõtlen volt, többször nem megyek hozzá.
Mit tudtok Ács doktorról? Van köztetek olyan, aki a terhessége alatt hozzá járt? Ajánlanátok így ismeretlenül?
Köszönök minden hozzászólást:
Egy új látogató
Névtelen
 


Kedves új látogató,
én nem jártam Ács dr-hoz, de mivel expressz szülésem volt, és a fogadott dokim nem ért be, ezért nála szültem, õ volt akkor az ügyeletes doki. Bár csak kb. 10 perc volt a szülés, utána meg fél óra a varrás/egyebek, azért elmondhatom, hogy nagyon jó benyomásom volt róla. A gátmetszésen, amit csinált 3-4 óra múlva vidáman ücsörögtem.

Lola
lola
 
 


Sziasztok!

Solya!
Õszintén szólva nem tudom, pontosan ki volt a hibás, de sok babakocsit teszteltem korábban és egy babakocsinak egy ilyen kanyart ki kell bírnia.
Egyébként a sofõr azonnal megállt és szaladt hátra, addig nem indult tovább, míg meg nem néztem Balázst mindenhol és míg Balázs végül rá nem vigyorgott Kép A végállomáson is odajött mégegyszer, látszott, hogy nagyon bántja a dolog. Amúgy a 141-es buszon történt, Kelenvölgyben.
Máté meggyógyult?

Annamari
muter
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?