Új privát üzeneted érkezett!

Még nem volt időm végig olvasni az elmúlt nap eseményeit, csak átfutottam, nagy vonalakban.
Látom meg volt a találka.

Isten éltesse sokáig az ünneplőket.

Kórházból kedden délután jöttünk haza. Tejcsim van elég a babának, de nem olyan sok hogy a hűtőbe is pakoljak. De az a lényeg, hogy a manónak elég. Jó kisbaba, eszik, alszik. Nem sírós (még). :)


Iwiwen jó képeket láttatok, de ide is feltöltöm, ha sikerül.
Most azon ügyködök.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1185483796.17.jpg[/img] Kép [/img]

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Erika!
Nagyon szép a csemetéd. Nagyon kis kompakt baba! :D

Talizók!
Tényleg tök jó lehetett a buli!! 8) Isteniek a képek! :mrgreen: Legközelebb remélem mi is eljutunk.

Majd később még vissza is olvasok, de most rohanok tovább.
Pusza Mindenkinek!
:)
szilbee
 
 

 
 

Erika! Gratulálok! Nagyon szép a babóca! Ahogy olvasom szülésnél is nagyon ügyesek voltatok!

Na Katiékért akkor 9 körül szorítsunk!

Ildi! Köszönöm a lehetőséget, hogy ott lehettünk! Olyan jó volt Petikéteket fogni!

Anna! Azt a képet rólunk Balázzsal nem tudom mikor csináltad... Tényleg nem tetszik! :lol: Mármint én rajta.

Szia Ivett! Üdv köztünk! Tényleg nagyon izgultunk értetek. Ha van időd írj magadról egy kicsit.

Na üdv mindenkinek!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Valami nem okés iwiw-en. Erikát most jelöltem be, Nóri ismerősei kötül néztem ki, de csak Erikáról van kép a fényképek között. :shock:

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Szia Katlina!
Téged mivel ilyesztettek meg a 4D-s ultrahangon?

Szia Juhaszolga!
Köszönöm hogy aggodtatok értem!Mit szeretnél rolam megtudni?
Boldog névnapot az Olgáknak és a Liliánáknak.
ivett&fanni
 
 


Licsi!
Boldog Névnapot!!!!
Kép


Olga!
Boldog Névnapot!!!! Kép


Ivett!
nekem a 35.héten mondták azt hogy átlagon aluli a gyerek 1700gramm,a méhlepén másodfokban érett,amire azt mondta max.1-2 hetet ad!!!!!
elmondtam az orvosnak Dr.Georgevics János,és megvizsgált utána közölte,hogy az csak egy dolog hogy ott mit mondtak semmi lényeges eltérést nem lát,ott estleg csak tájékoztatást athatnak,de konkrétat,nem!ez a vizsgálat babamozinak jó de másra nem!A combcsontját 35.héten mérte 25-27 hétesnek pontosan nem emlékszem,és még azért is lebaszott mert megvoltam fázva!!Utána való héten ahogy orvoshoz mentem találkoztam vele de odase jött hogy akkor ő is elmondja az orvosomnak az észrevételeit!!!
én akkor megfogattam hogy soha többé nem megyek 4d-re!
ja és a poronytyom 40.hétre született 3100gr és 52cm,egészségesen!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
katlina
 
 


ÚÚÚÚÚÚ,nem így akartam! :oops:
Szóval!!!

Olga Boldog Névnapot!!!!

Kép

Kép
katlina
 
 


Meg van Katinak a babaája 3800 gramm és 55 centi hatalmas nagy baba Kincsőnek hívják olyan kilenc fele emelhették ki de ezt pontosan még nem tudja :-D

Mondta hogy mindennap fog írni hogy mi újság:-D

Még most került fel egy 15 perce a gyerekágyra még most semmijét nemérzi

Puszil mindenkit s annyira jól esik hogy igy aggodunk érte ezt mondta

Kép
kbernadett
 
 


Sziasztok!

Lilcsi!
Sok boldog névnapot kívánunk Neked!

Olga!
Hasonló jókat, és a kép nagggyon jó!

Jaj, lányok, olyan jók a képek! Még inkább sajnálom, hogy nem mehettünk el! Nagyon szépek a gyerkőcök! Az a sör nem alkeszmentes! Vagy a gyerekeknek volt altatónak? Vagy csak a szemem rossz?

Erika!
Nagyon ügyesek vagytok! és akkor ezek szerint gyorsak is! Aranyos a babácskád, de a nevét még mindig nem tudom!

Ja, és igazán elmondhatnátok, hogy hogyan kell olyan szép kis izéket felrakni, meg nekem a betűméret, és szín "változtató" nem mükszik, és nem tudom, hogy kellene aktiválni! Segítség!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Kati!
Sok boldogságot, és egészséget Mindkettőtöknek! És Kincső babának utólag sok boldog névnapot!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Hű, micsoda babatermés :lol:

Erika, gratulálok a picihez, tényleg gyors szülésnek tűnik! Anno én is így jöttem le a szülőágyról. Mondtam Erdődinek, hogy én ide többet tuti nem jövök! Ő meg mondta, nézzem meg hány anyuka van, aki a második-harmadik babáját szüli. Egy idő után eltompulnak a fájdalomélmények.
Nálam is a tolásnál volt baj, kb. másfél óráig tartott, a végén már azt hittem megőrülök, ha nem bújik ki rögtön!

Kati, gondoltam rád, gratulálok Kincső babához, szép méretei vannak! Gondolom most nagyon boldog vagy! Apa itt van veled?

Mindkettőtöknek kívánok nagyon sok boldogságot, sok tejcsit és minden jót a családnak!

A kis egzotikus vörös Lilcsinek sok boldog névnapot kívánok!

Olga, neked is kívánok minden jó névnapod alkalmából! (tök jó a kép :lol: )

Jó buli lehetett tegnap :lol: Bettin én is elcsodálkoztam, annyira máshogy nézel ki, mint az eddigi képeken. Van ám ennek előnye, engem is mindig fiatalabbnak néztek a koromnál és egy idő után hízik már ilyenkor az emberlánya mája :lol:

Bbj, hogy van Letti? Lázas még?

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Erika!
Kép
Sok boldogságot kívánok nektek!

Amikor végigolvastam a szüléstörténetedet, hát teljesen magamra ismertem. Én is így szültem Imikét, annyi különbséggel, hogy nekem volt gátmetszés, de borzasztó kínok között született. Ezért is féltem a harmadiktól annyira, de mekkora megkönnyebbülés volt, azt le sem tudom írni. Én is Zobokinál szültem Petikét és nagyon megnyugtató volt a jelenléte.
Most teljesen zizinek fogtok nézni, de én még szeretnék egy kiscsajszit! :P

Olga, nagyon sok boldog névnapot kívánok!https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1185525319.24.gif[/img]

[size=12]Lilcsi, sok boldog névnapot kívánok![/size][https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1185525386.61.gif[/img]


Csajszik, én/ mi is nagyon jól éreztük magunkat, csak szoljatok és bármikor megismételjük. A férjem azt mondta, hogy jobb lenne legközelebb hétvégére időzíteni, mert akkor az apák is tudnának jönni. :P
Fanna a képek nagyon jók, ebből is látszik, hogy tényleg vannak felesleges kilóim,nemcsak mondom. :lol: :cry:

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


KATI! GRATULÁLOK KINCSŐHÖZ! SOK BOLDOGSÁGOT NEKTEK!
Kép
ERIKA! NEKED IS GRATULÁLOK A FIADHOZ!!
Kép


Olga! Boldog névnapot! Kép

Köszönöm a jókívánságot Lilcsi nevében! Kép

Judit! Ketten gyilkoltuk Annával a sört :oops:
Milyen kis izéket nem tudsz beilleszteni? Az ikonokat? Nincsen kikapcsolva véletlenül? Itt a alap alján, a bal alsó sarokban van, hogy Emotikonok ki/bekapcsolása.

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


ÚÚÚÚÚÚÚ, de béna voltam!


Olga, sok boldog névnapot még egyszer! Kép

Lilcsi, sok boldog névnapot!
Kép

Kati, gratulálok a kicsi lányotokhoz, jó egészséget kívánok nektek, a kis családotoknak!
Kép

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1185525864.98.jpg[/img] Kép Kép

Aki megtalált pár képet, ő a párom oldalán találta meg. Ő töltötte fel az iwiwre.

Gratulálok Katinak. Sok örömet boldogságot kívánok neki. remélem, most ő is azt érzi amit én: amikor a kicsifiamat és lányomat látom, hogy nincs nálam boldogabb ember a földön! :)[/img]

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Ivett! Kép

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


valamit sikerült elrontani a vonalzómmal. majd később megpróbálom helyre hozni.

Józsika lett az apukája után.
szép napot.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


valamit sikerült elrontani a vonalzómmal. majd később megpróbálom helyre hozni.

Józsika lett az apukája után.
szép napot.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Sziasztok!

Elin!
Hát ilyen képeket. (Mint amit Te most felraktál) Honnan töltöd le őket? Az emotikonok azok mennek, csak a betű szín, méret nem! Azt hogy klell aktiválni?

Évi!
Köszi kérdésed, már láza nincs, az éjszaka a szokásos mederben haladt, de nyűgibb továbbra is, már alszik, pedig még egy órát sem volt fent! A hasa megy egy kicsit, de most én a kúpok vivőanyagára gyanakszom, hogy az távozik.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Erika Mégegyszer gratula a szép kisfiúhoz!!!!

Kati!
Neked is sok tejcsit és boldogságot kívánunk!!!!!
Kép

Kép

Kép
katlina
 
 


Ja és tényleg a hétvégi tali sem lenne rossz,apák is összetudnának röffenni!!!



Söröslányok!
Ha mi mentünk volna mi alkeszmentest vittünk volna! Kép

Kép

Kép
katlina
 
 


Erika!: Nagyon gratulálok Józsikához!!! Ezt hallania kellene Apának is, hogy milyen szép dolog, ha a baba az apukája nevét kapja. :D

Katinak is gratula Kincső babához!!!

Lilcsinek és Olgának nagyon boldog névnapot kívánok!!!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Hűűű! Mennyi baba született ismét. :D És már megint nem voltem gépközelben... :roll: :?

Erika!
Hogy te milyen szép vagy így gyermekágyasan is. :) 8)


Kati!
Sok Boldogságot a kicsi lánykátokhoz! :D
Kép
:)

Olga!
Boldog Névnapot!
:)
Kép
szilbee
 
 


Lilcsi! :D
Kép
szilbee
 
 


Húúú hol is kezdjem?
Először is sziasztok! :D

LILCSINEK!
Kép

ERIKA
Nagyon sok boldogságot a kicsi fiúhoz!!!

Kép

KATI
Nagyon sok boldogságot a kicsi Kincsőhöz!!!

Kép

IVETT!
Üdv köztünk!

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Majdnem elvelejtettem :oops: .. de csak majdnem :P

OLGA!

Kép

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Köszi! Köszi!!!
Nos, akkor Petri, áruld el bbJuditnak, honnan töltögeted le a képeket, pl. TE! Mert én, az az igazság, hogy innen a fórumról másolgatom ki és mentem el. De ezeket még nem láttam... :shock: És szépek. Ildi képei olyan klasszak még. Meg Diácskáé!!!! Ha olvasod Valika: írjál már te is ilyen oldallinkeket ide nekünk!!!

A szövegformátumot meg úgy tudod megváltoztatni, hogy ha félkövéret, dőltet vagy aláhúzott szöveget szertnél, hogy az annak megfelelő betűre kattintasz, beírod a szöveget, majd megint a betű. Ezt persze fordítva is lehet...2x a betűre kattintasz és közé írod a szöveget.
Betűszín és nagyság esetében már eleve kiadja a kezdést és befejezést, ott csak be kell írni a szöveget a 2 szögletes zárójel közé. Ahogy a példa is mutatja...remélem érthető volt...én így csinálom. [/url]

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 



Köszi Elin, megpróbálom, de már próbáltam és nem megy, na majd most kiderül, vagy beborul

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


És most?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a köszöntéseket!

Lilcsinek én is nagyon boldog névnapot kívánok!

Kati! Gratulálok a kislányodhoz, biztos olyan gyönyörű és különleges, mint a neve! És milyen szép a súlya! Hatalmas baba!

Erika! Nagyon szép fiatok van! Gyönyörű a bőre is! Elhiszem, hogy nem tudtok betelni vele! Tényleg nagyon jól nézel ki a képen! Nagyon bolfognak látszol! Hát a ti fiacskátok is hatalmas!

Petri! Beletrafáltál a képeslappal! Ugyanis piros gerberával köszöntött a fiam! Ugyhogy sokkal jobb pasi köszöntött, mint aki a képen látható! :lol:

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Ez nekem nem sikerül! Mit kell aktiválni, merthogy az előzőek piros színű kicsi betűk lettek volna... Bocsi, hogy töltöm hülyeségekkel az oldalt! :oops:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


BBJ
Én most erről az oldalról szemezgettem:
http://www.hoxa.hu/?p1=kepeslapok&p4=0&p3=2

mégpedig így:
1. itt a szövegmező felett lévő kép négyzetére kattintasz. Akkor megjelenik ez:[img]

2. a hoxa oldalon kiválasztottam a képet, rákattintottam. A nagy képnél jobb egérgomb--- tulajdonságok.

3. Az URL címet bemásolom az [/img] után majd ismét megnyomom a kép kockát. Az [img]-ék után ha jól emlékszem nem szabad szóköznek lenni.

remélem értehető

Kép

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Kép

Hűűű! Ez tök buli Petri! Ezt én sem tudtam, hogy így is lehet!!! :lol:
És a Link-el mit lehet csinálni? Azt hogy csinálja Szilbee, hogy a kép címére kattintva az oldalukra jutunk???

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Kép

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Kép

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasz!

Látom megvan a mai szórakázás......... :lol:

Olga! Sok Boldog Névnapot Kívánunk!

Ildi!
Elfelejtetted a múltkor írni mi volt a dokinál???? Meg mondtad hg megbeszélitek a testmozgást is...kíváncsi vagyok!!

fanna3
 
 


Kép

Kép

Kép
katlina
 
 


Ez nagyon jóóóó!!!!Mindíg lehet itt tanulni!

Kép

Kép
katlina
 
 


Nóri!
Megmutizom hogy is van az a kis trükk!
:wink:

[url=ide másolod be a linket ... ]ide kerül a szöveg, amit te találsz ki [/url]

A végén csak a most kékkel jelölt rész fog látszani.
szilbee
 
 


Persze miután feltetted fórumra a szöveget.
szilbee
 
 


ÓÓÓÓÓ Petri!
Ez az oldal kész kincsesbánya!!! Naggggyon jóóóóó! Kép
szilbee
 
 


Nagyon sok boldog névnapot kívánok Olga!!!

Kép
kbernadett
 
 


Nagyon sok boldog névnapot kívánok Olga!!!

Kép
kbernadett
 
 


Erika nagyon gratulálok a pici fiú érkezséhez kívánom ogy sok örömeteket leljétek benne!!!

Kép
kbernadett
 
 


Elin!

Nagyon boldog névnapot kívánok a te gyermekednek is!!!

Lilcsi nagyon boldog névanpot neked nah és persze sok ajándékot

Kép
kbernadett
 
 


Szilbe ha jól tudom neked már mondtam tegnap előtt de ha nem akkor utólag is [color=darkred]nagyon boldog születésnapot kívánok Leventének

Isten éltesse
[/color]

Kép
kbernadett
 
 


Petikének és Niminek pedig utólag is nagyon boldog hófordulót!!!

Kép
kbernadett
 
 


Kép -Lilcsinek boldog névnapot
Kép -Olga nagyon sok boldog névnapot
Gratulálok a babás anyukáknak újszülött csemetéikhez.
A fényképekből ítélve jó lehetett a tali, de sabaj majd legközelebb mi is elmegyünk.

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Kép -Kati sok boldogságot és egészséget Neked és Kincsőnek
Kép - Erika gratulálok a kisfiadhoz

Kép
Kép
bmárti75
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?