Új privát üzeneted érkezett!

BogyóKép
Lehet a beágyazódástól is, akár. A barna az lehet progeszteron hiánytól vagy elmaradt mensitõl. Bár a progi hiánytól szerintem késõbb kéne barnázni. Ha pont most kellett volna megjönnie akkor az elmaradt mensi miatt lehet. Az émelygés az nálam is jelentkezett annak idején, meg kicsi szúrkálás is, és azt hittem elõször, hogy beképzelem. Gondoltam rá, hogy hátha babó, de csak a teszt gyõzött meg igazán róla, miután még nem voltam soha terhes, nem tudtam pontosan mit is kell érezni. Amúgy meg 1 ember két terhessége is lehet egész más, úgyhogy csinálj tesztet, az a tutiKép
A legrosszabb az egészben az, hogy este megveszed a tesztet, aztán ugye reggel a legjobb csinálni, és már alig várod, hogy reggel legyenKép Én már reggel 5-kor felébrettem, és megcsináltam, nem bírtam kivárni, amíg ébreszt az órámKép És persze rögtön keltettem szegény kispapit isKép
Holnap írjál!!!!Kép

Manócs
26+6
manócska
 
 


Sziasztok LányokKép

ManócskaKép
Olyan jó hallani a pici szívétKép. Elhiszem, hogy már most imádod. Õk ooooolyan imádnivalókKép.

BogyiKép
A szédelgés, émelygés a baba velejárója lehet. A szurkálást én is éreztem egy helyen a hasamon a mensi elmaradása után pár nappal (olyan tûszurkálásféle). Érdemes lenne tesztelned, csak azért is, mert gyanakszol rá és a barnás folyás progihiányból is adódhat. Akkor viszont érdemes lenne rögtön kérned a dokitól egy progiszintmérést és ha szükséges a terhességet utrogestannal támogatnod (tiszta progeszteron készítmény). A progeszteron segíti a baba beágyazódását és a méhlepény kialakulását.
Írj majd és remélem jó hírekkel jössz reggelKép

pusza
Bogár
7+6

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 


Sziasztok !

Bogár, Manócs: Köszönöm nagyon a válaszaitokat és a bíztatást. Akkor elmondom, mi volt reggel. Felkeltem már 5.30-kor, hogy na most a nagy pillanat, gyorsan pisikélek egyet, aztán várom az eredményt. Hát nem fogjátok elhinni, mi történt. Megyek a fürdõbe, kapcsolni akarom a villanyt és egyszerûen semmi, tiszta sötétség. Keltettem a páromat, hogy az egész lakásban elment a villany. De már nem bírtam, ezért pisiltem egyet. De sajna tesztelni nem tudtam, mert hát a sötétbe kicsit nehéz lett volna. Ezért marad a holnapi nap. Ja, és olyan durva a hiba, hogy az Elmût kell kihívni. Így jártam. De ígérem, holnap reggel megcsinálom a tesztet. Remélem addig nem fog megjönni. Ez a barnás trutyi hol erõsebb, hol meg semmi. Én ezt már nem értem.
Bocsi, hogy hosszúra sikeredtem.
És veletek mi újság ?
Üdv: Bogyó
Bogyi
 

 
 

Bogár ! Neked is nagyon köszönöm a bíztatást, az eredmény remélem holnap végre meglesz. Annyira félek a csalódástól. Már volt egy pár negatív tesztem. :-(
Üdv: Bogyó
Bogyi
 


BogyiKép
Te most direkt hergelsz minketKép Akkor most aztán remélem, hogy holnap lesz a csattanóKép
bogár
 


Bogár: Már csak azt nem tudom, hogy mi van, ha negatív a tesz. :-( Mert az nagyon rossz csattanó lenne. Se normális mensi, se baba, hát akkor én begolyózok ! :-( Brrrrr....
Bogyi
 


Hát ez a jelecske nem jött össze :-(( De remélem így már jó lesz :-))
Bogyi
 


Kép Bocsi, még egy próba Kép
Bogyi
 


BogyóKép
nem ér az elmüre fogniKép Tessék tesztelni, mert kilyukad az oldalunk a kíváncsiságtólKép
Megy a drukk holnap reggelreKépKépKép

BogárKép
Az a jó, hogy már kb január végétõl folyamatosan érzem is, hogy lakik bent valaki. Így azért jobb, mint várni az uh-kat, hogy halljuk és látjuk verni a szívét. Esténként olyan ramazurikat levág, hogy biztos voltam benne, hogy minden ok veleKép tegnap angolt fordítottal, szótárral a hasamon. olyanokat rúgdodott, hogy majd leszált a szótárKép Lassan azért talán nyugisabb lesz, mert egyre kisebb a hely nekiKép Néha még aludni sem hagyKép
Ma kezdem a 3. harmadotKép Hát ez egyre közeledik, segítsééééégKépKép

Manócs
27+0
manócska
 
 


Manócs,

Hihetetlen, annyira repülnek a hetek. Emlékszem, hogy még 12 hetes körül lehettél, amikor elõször olvastalak. Akkor mi csak készülõben voltunk. Az ember azt gondolja, hogy milyen hosszú 9 hónap. Közben olyan gyorsan elmúlik.
Mi nagyon élvezzük a második harmadot. Csak álmosabb vagyok, de semmi más. Már az esti pisilések, se általánosak. A legjobb, hogy amikor jövök be és megyek haza (vezetek), akkor néha a pici rúgdos. Annyira megnyugtató érzés, hogy tudom, hogy jól van.Neked mikor kezdett mozogni?

Anikó
13+5
eancsi
 
 


BogyiKép
Most nem arra kell gondolni, hogy - lesz, hanem, hogy +. Ha meg véletlenül negatív lenne akkor meg arra, hogy a következõben biztosan sikerülKép
Amennyiben a mensid állagával nem vagy megelégedve, akkor érdemes lenne hormonvizsgálat miatt elmenned vérvételre (3. napi és 24. napi).

ManócskaKép
Tényleg jobb is érezni, mint várni a folyamatos uh-kat. Na most képzelheted még én mennyire várom és fõleg emiatt is alig várom már, hogy érezhessem ahogy rúgdos. Persze mindenki így kezdi, de néha õrült lassan telnek a napok.
Másik oldalról meg Titeket szemlélve tényleg fantasztikus, hogy milyen gyorsan telik az idõKép

LányokKép
Holnap megyünk dokihoz. Már alig bírok magammal. Kérnék egy jó nagy, erõs, hatalmas, óriási drukkot!!!
Én egyébként azt érzem, hogy minden rendben vele és már sokat nõtt (ugye hagyatokozhatom a megérzéseimreKép). Néha úgy feszít a hasam, hogy csak na (az jó jel, ugye? nagypocisok).

pusza
Bogár
7+6

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 


Szia AnikóKép
Úgy a második harmad legelején kezdtem érezni, hogy akkor ez most nem gyomorkorgásKép
A vezetés közbeni mocorgás nálunk is mûködik, szerintem nem szereti, hogy rajta van a biztonsági övKép
Hát én most is álmos vagyok, de még nincs idõm pihizni, na majd keddtõlKép
És te meddig tervezed, hogy dolgozol?
Biztosan neked is elrepül ez a rövid idõszak, aztán csak kapkodjuk a fejünket, hogy a kis jövevény hogyan is csöppent az ölünkbeKép

Manócs
27+0
manócska
 
 


sziasztok!

Bogár! Biztos minden rendben lesz holnap! Kép Várjuk a híreket! Kép És már a szivverését is látni fogjátok majd!
Manócs! Én is ugy szeretném már érezni, hogy mocorog. Mert így tényleg mindig csak aggódom, hogy biztos minden rendben van-e. Kép
Bogyi! Drukk holnap reggelre! Kép Ha pozitív lenne, akkor szerintem is rögtön menj orvoshoz. Nekem is volt barnázás az elején és kaptam progeszteron pótlást. Enélkül valószinü nem maradt volna meg a babám. Nem ijesztgetni akarlak, csak megmenteni egy szörnyüségtöl!

Andi
12+4
andi28
 
 


BogárKép
Nyugi, mindjárt te is érzed, aztán meg jól nem hagy aludniKép

Akit érdekel:

Próbálunk összehozni egy talcsit a friss mamikban, még semmi konkrét nincs, de ti is jöhetnétek, ha van kedvetek!Kép

Manócs
27+0
manócska
 
 


AndiKép
Neked aztán már tényleg nincs messza a rugdosásKép

BogárKép
Holnap mész uh-ra?
ÍRJÁL HOLNAP!!!Kép

Manócs
27+0
manócska
 
 


Lányok !

Nagyon rendik vagytok. Köszönöm mindenkitõl a jótanácsot. Most egyenlõre úgy néz ki, hogy elmúlt a barnázás, de rettegek tõle, hogy mikor tér vissza. Ha holnap reggel pozitív lesz a tesz, akkor este mindenféleképpen orvoshoz megyek. Ugye Utrogestant a neve a gyogyinak ? És nem fog kioktatónak tartani a doki, ha ezt így megmondom neki, hogy mit írjon fel ?

Üdv. mindenkinek: Bogyó
Bogyi
 


Bogyó!

Tudom, hogy kivülrõl könnyû okosnak lenni, de hidd el, hogy nem segít, ha idegeskedsz. Amikor mindig azt figyeltem, hogy "na, mit érzek, biztos mégis megjön", akkor meg is jött. Probálj egy kicsit optimista lenni, ahogy Bogár is mondta. ÖrüljKép hogy egészséges vagy, lehet babád, ha nem most csak idõ kérdése. Ne rettegj, mi veled érzünk!!!!Kép Izgulunk mi helyetted. OK?

Manócs

Nekem elõször az volt a cél, hogy halljam a szívverést, utána, hogy mozogjon. Most már egyre büszkében hordom én is a "kis hegyes" pocimat. Apuci legnagyobb örömére. A munkával úgy gondoltam, hogy a 6-7. hónapig dolgozok, de húzós, mert vidékrõl járok be én is (60 km-rõl) igaz autóval, de néha már fáraszt. Szóval olyan júliusig ki kéne bírni.
Nekem a találkozó érdekes lehet, majd olvasgatom, hogy mikor lesz konkrét idõpont.

Bogár, megy a DRUKKKKKKKK!!!!

Anikó
13+5
eancsi
 
 


Ja, felraktam a profilomba a 11 heti UH-t. Olyan aranyos volt, ahogy egyenként megmutatta a kezeit és a lábait. Sikerült elkapni egy nyugis és egy mozgós (keze van fennt) pillanatot.

Anikó
13+5
eancsi
 
 


BogyóKép
szerintem ezt a barnázásból nem lehet megállípítani, hogy a mensi elmaradása miatt vagy progihiánytól van, legalábbis laikusnak nem. Azért ne parázz, mert az tuti nem tesz jót.
De, ha tényleg progi hiányod van, akkor is szerintem kicsit késõbb lenne bebõle baj, ha nem szedsz pótlást, mert asszem a 8-10 hét körül fontos igazán, amikor a progi termelést átvenné a méhlepény. Ha ilyenkor van hiányod, és barnázol, akkor mehet el a babó. Szóval pánikra semmi ok, de kérdezz azért rá. Szoval a gyogyóval szerintem nem vagy elkésve még.
Remélem nem írtam nagy hülyeséget, de én így tudomKép
Amúgy meg Borgár meg Andi szerintem jobban otthon otthon van a témában, vagy még rákérdezhetsz a Ma megint megjött topikban is.
És, ha mégis progihiány, akkor a doki elmehet a sunyiba, ha kioktatónak tart, mert a babáddal játszik! És ha az, akkor addig erõszakoskodj, amíg nem ír fel gyogyót, vagy keress másik orvost. Sajna a másik topikban sokaknak ezen múlott a babója, és ez olyan szörnyûKép
Na, de fel a fejjel, tuti, hogy nálad semmi gáz, és holnap meg várjuk a pozitiv híreket!KépKépKép

Manócs
27+0
manócska
 
 


AnikóKép
én csak 40 km-rõl járok, de az is nagyon gázos tud lenni, mert a Szentendrei út halálKép Fõleg, most még az Árpádhídi felüljárót is újítják, totál gáz az egész.
Azért kitartás! Bár én sem gondoltam, hogy ilyen fárasztó lesz már ez az utolsó pár hét melóval. Minden reggel fél órát állok a zuhany alatt, míg végre rászánom magam, hogy elinduljak dolgozni. Napi 3 óra utazás nem mamiknak valóKép

Nagyon édi a babódKépKépKépKép
Én ilyenkor azon izgultam már, hogy milyen nemû lesz!Kép Bár én sejtettem, hogy csakis csajos lehet, mert kell a családban a nõuralomKép
Te akarod tudni, hogy mi lesz?

Manócs
27+0
manócska
 
 


Manócs: Köszönöm mégegyszer a megnyugtatást. Ez most nagyon jól jött. Kép Én is úgy érzem, hogy még nem vagyok elkésve a gyogyival. A hasim nem görcsöl, ezért nem is parázok emiatt, csak hát mégis azért egy kicsit benne van az emberben, hogy csak ne legyen baj. Kép Orvoshoz szerintem mindenféleképpen menni kell, mert ha esetleg nem babus, akkor pedig a mensimmel van gond. No de remélem erre ilyen formában nem is kell gondolnom holnaptól ! Kép
Anikó: Neked is nagyon köszönöm az izgulást és a drukkot, holnap mindenféleképpen jövök, vagy Kép vagy Kép, de itt leszek.
Üdv: Bogyó
Bogyi
 


LányokKép
Nagyon szépen köszönöm a drukkokatKép

BogyiKép
Manócs ne haragudj, hogy egy picit helyesbítek, a progeszteron termelését 6 hétig tuti a petefészek biztosítja és 10. héten veszi át a szerepet a méhlepény. A köztes idõben pedig nem lehet tudni ténylegesen melyik termeli. Pont ez az átállásos idõszak a ?.
Bogyi itt egyáltalán nem ijesztgetni akarlak!!! Ne érts félre. A ma megint megjött topic felett találsz egy hasznos topicot, ott egy csomó mindent összegyûjtöttünk anno.
Nekem a dokim rögtön progiszint és HCG vérvétellel kezdte. A dokidnak pedig, ha mondod, hogy szeretnéd ezt a gyógyszert, akkor fel kell írnia. Sok lánynak, akit még a ma megint megjött topicból ismerek ezzel támogatták a terhességét az elsõ harmadban.
De ne izgulj, mert itt mi úgy felkészítünk, hogy nem lesz semmi bajKép és tényleg várjuk a jó híreketKép

pusza
Bogár

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 


Bogár
Köszönöm a jótanácsokat. Kép Elolvastam a megint megjött-Hasznos linkekben a barnás folyásról írottakat. Van egy pár kérdésem ezzel kapcsolatban. Tavaly decemberben illetve idén januárban Bromót szedtem mert egy kicsit magas volt a prolaktin szintem. Aztán szépen meg is jött 28 napra a mensim, és mi van, ha megint az a helyzet ? Okozhat a magas prolatin szint émelygést, szédülést és barnás folyást ? Bocsi, hogy a hülye kérdéseimmel traktállak benneteket.
Üdv: Bogyó
Bogyi
 


Sziasztok Kép

Sajnos tegnap este megjött Kép, ezért ma már nem is teszteltem. Marad a következõ hónapra is a próbálkozás, s ha valami esetleg sikeredik, akkor mindenféleképpen jövök felétek. Most egy darabig búcsúzom, hisz nem vagyok méltó a topic nevéhez. Kép
Vigyázzatok magatokra és a babáitokra KépKépKép
Üdv.: Bogyó
Bogyi
 


Bogyi, sajnálom! Kép Legközelebb sikerülni fog!!! Ha meg nem, akkor utána. Mi is másfél évet vártunk a babócára. Néha nehéz volt, de most annál nagyobb a boldogságunk! Kép

Andi
12+5
andi28
 
 


sziasztok LányokKép
Bocsássátok meg, hogy önzõ módon magammal kezdem, de olyan boldog vagyokKép. Láttuk a picit és ahogy ver a szivecskéjeKép. Fantsztikus volt és nagyon sokat nõttKép A kispapi készített fényképet is róla, majd megpróbálom holnap feltenni a profilomba. Jaj, de jó, jaj, de jó és tényleg köszi még egyszer mindenkinek a drukkotKép

BogyóKép
Én is sajnálom, de hidd el nemsokára sikerülni fog. A ma megint megjöttben egyébként nagyon sok hasznos infót olvashatsz a lányoktól, és ha kérdésed van, akkor tuti tud válaszolni valaki rá. Látogass el oda és gyere hamar vissza ideKép
Prolaktin témában nem igazán tudok neked segíteni. Egy lány mesélte, hogy a gyógyszertõl, amit szedett, attól szédült és émelygett. Erre is nyugodtan rákérdezhetsz a ma megint megjöttben.

pusza
Bogár
8+0

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 


AnikóKép
el is felejtettem gratulálni a picihez. Megnéztem, nagyon jók lettek a képekKép

na most má' mégyek dógozni
bogár
 


Sziasztok!

Nincsnnek túl jó híreim nem vagyok felhõtlenül boldog, talált az orvos tegnap egy méretes cisztát a petefészkemben. Azt mondta nem túl nagy de nem is kicsi. Egyelõre nem tudunk vele mit kezdeni hisz gyógyszeresen nem lehet kezelni, kb. 2 hét múlva visszamegyek megnézzük mi történik vele. Azt mondta ne törõdjek vele egyelõre. Én mégis nagyon aggódom. Amúgy a babi megvan kb.5-6 hetes lehet már látszanak kardiális jelenségek. Szerintetek okozhat ez vetélést? Megyek megkérdezem Erazmuszt is. Nagyon szeretném ezt a babut.

Unhappy Nicki
Nicki
 


NickiKép
SajnálomKép Egy lány, akit Gombócnak (bocs Gombóc, hogy veled példálozom) hívnak itt a neten, a babája mellett neki is volt egy azt hiszem cisztaszerûje. A baba egészségesen megszületett és gyönyörûKép. Nehéz elsõ idõszaka volt, de a cisztája úgy tudom felszívódottKép Keress rá a nevére, valamikor tavaly írt sokat errõl.
Erazmusz úgy tudom nem sokat válaszolgat mostanában. Talán írj a Tudsz olyan nõgyógyász topicra, ott is van egy doki, ha jól tudom.
és persze megy a drukk ezerrel!!!!!!!!!!
Bogár
bogár
 


NickiKép
Bocs, most olvasom, hogy a petefészekben van. Lehet, hogy volt egy tüszõd ami nem repedt meg? Szerintem az felszívódhat magától.
Most lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de nem az volt a sárgatest?
bogár
 


BogyóKép
Sajnálom, hogy most nem sikerült, de remélem mielõbb jössz ide, mint méltó topiktagKép ( szerintem én sem igazán idevaló vagyok, nem?Kép )

BogárKép
De jó, hogy minden oké veletekKép Olyan jó látni a kismanótKép Gondolom, hogy most madarat lehet veled fogatniKép
Mikor mész újra? 12. héten?
Várjuk a képet!Kép
Ma megyek CorábaKép Ha te is mennél, dobj egy smsmt, jó?

NickiKép
Szerintem ne aggódj, az biztosan nem tesz jót babócádnak! szerintem simán felszívódhat a ciszta - mint laikus mondom - és most az a lényeg, hogy babócád jól van! Úgyhogy ne legyén unhappy!

Képzeljétek, a párom nagyija megõrizte azt a bölcsõt, amiben a párocskámat ringatták 30 éveKép Nem tudom milyen állapotú, de, megkapjukKép Szóval igazi "antik" bölcsõje lehet majd MininekKépKépKépKép

A taliról lassan lesz info, de még nem teljesen végleges a hely, meg az idõpont!

Pusz:

Manócs
27+1
manócska
 
 


Sziasztok!

Nicki,
A második terhességem elején nekem is volt egy elég nagy cisztám (akkora volt mint a baba), de a 12. hétre felszívódott. Az orvosom azt mondta ez elég gyakran elõfordul a terhesség alatt.

Eszter
eszterr
 
 


Nicki,

sajnos nekem nagy tapasztalatom volt a cisztákkal. 1996-tól 5 ciszta. Volt ami felszívodott, volt amit kipukkantottak és sajnos volt, amit meg kellett mûteni. Utána olvastam egy könyvet. A hölgy azt írta, hogy a ciszta általában stresszes életmód következtében lép fel és lelki oka van. Nekem akkor mindig volt valami (vizsaidõszak, egyéb). Én is féltem tõle és csak a gyógyszerben és az orvosokban bíztam. Szóval röviden, azóta átgondoltam az életem. Elkezdtem aktívan sportolni (jó stressz oldó) és vigyázni magamra. A legfontosabb, hogy onnantól tudtam, hogy TÖBBET NEM LESZ. Még a dokiknak is mondtam a felülvizsgálaton. Persze nevettek rajtam, de én gyõztem. 1999 óta nem volt. A lényeg, hogy ne félj tõle. Magadban harcolj ellen, hogy felszívodjon. Ha hiszel a természetgyógyászatban, keress meg egyet és ne hagyjad el magad. Ezt csak te magadban tudod megoldani. Láttom elég hosszú lettem, de ha még lenne kérdésed nyugodtan keress magánban is. aendes@minolta.hu

Bogár, nagyon örülök nektek, várjuk a fotót.Kép

Anikó
13+6 (Manócs a napokat 0 és 6 között írjuk, utána fordul???)
eancsi
 
 


AnikóKép
Aha, persze, hiszen 7 nap 1 hétKép
És az utolsó napon, már betöltötted a hetet, tehát nincs olyan, hogy 13+7, szóval holnap már 14+0 leszelKépKépKépKép
Na mindjárt akkorát nõ a pocid, hogy még most nézd meg a lábadat, mert utána a hasadtól nem fogod látniKépKépKép

Manócs
27+1
manócska
 
 


Bogár!

Az az érdekes hogy 4 hete voltam utoljára dokinál, mert folyamatosan néztük a tüszõket. Szóval akkor volt egy db gyönyörû kétcentis tüszõm, semmi más feltételezem ez termékenyült meg. A ciszta azóta kellett hogy keletkezzen. Én sem értem igazán honnan lehet.

Anikó!
Amit írsz abban lehet valami, már gondoltam rá, de azt hittem én vagyok a hülye. Az elmúlt hetekben elég stresszes idõszakon vagyok túl. Már-már pszcihológushoz akartam fordulni, de szerencsére a férjem sgített átlendülni rajta. Így most nagyon jól érzem magam, bár ha a babunak valami baja lesz azt nem élem túl. Úgyhogy remélem a kiegyensúlyozott életvitel segít eltüntetni. Akkor azt mondod fel a fejjel?

Eszter!
Próféta szóljon belõled!
Köszi lányok a bíztatást, megpróbálok csak a babára koncentrálni. Jövõhéten nem is leszek netközelben leutazom a kisfiammal anyuékhoz vidékre, egy kicsit megpróbálok kikapcsolódni.

Nicki
Nicki
 


ManócsKép
már reggel óta örömködömKép. pszt, hát nem sokat dolgoztam ma. A 11. héten megyek, most még nem érzem, hogy az milyen messze van, majd fogom 1 hét múlvaKép
Corába ma nem megyünk. Szombaton jönnek a munkások, mert kezdjük a felújítást és még egy csomó mindent elõ kell készíteni nekik addig. Hát lesz mit csinálni, meg az kupi ami most van otthon!!
Antik bölcsõ!!!!Kép, hát az gyönyörû lehet. Újrafestitek (lehet, hogy nem is kell) és olyat semelyik üzletben nem árusítanak, pláne amelyikben a kispapi is feküdtKép De jóóóóKép

EszterKép
Megnéztem a képet a profilodban. Nagyon helyes család vagytok. Egyik gyerkõc szebb, mint a másik. Fiú is és lány isKép tökéletes párosításKép Nekünk is ilyen páros leszKép

pusza
Bogár
8+0

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 


NickiKép
Nagyon jó kikapcsolódást nektekKép és kipihenve gyere visszaKép Most csak arra gondolj, hogy felszívódik, felszívódik, felszívódik és hipp-hopp pááá cisztukaKép
bogár
 


Nicki,

A babócának nem lehet semmi baja. Még annyira pici, hogy meg se érzi és tulajdonképppen a ciszta egy vízzel telt hólyag, tehát nem termel semmi károsat se te se a babó számára. A kiegyensúlyozott életvitel a legjobb, de - Bogárt idézve mondjad magadnak, hogy: felszívódik, felszívódik, stb.....

Különben én is sok kismamánál hallotta a cisztát és tudomásom szerint mindenkinél felszívodott idõben.

Jó kikapcsolódást!

Anikó
13+6
eancsi
 
 


NickiKép
Jó pihitKép Aztán nem ér, csak pozitívan gondolkodniKép

EszterKép
Tényleg nagyon édi a családodKép én is meglestelek titeketKép

BogárKép
Ilyenkor egy fõnök se várja el, hogy 100%-an teljesítsünk, nem?Kép Én amióta tudom, hogy babóm lesz kicsit lazábban melózokKépKépKép
Remélem a fõnököm nem olvasgatja ezt az oldaltKépKépKép
Ja, raktam fel a kis faházunkról egy képet a profilomba,( itt lakunk, ebben a mézeskalács házban, a kisebb meg Ricsi kutyám otthonaKép ) itt épp tavaly virágzott a cseresznyefaKép idén asszem ez már soha nem jön elKép Hétvégére havazást mondtakKép
De jó, hogy már kezditek a felújítást!Kép
Mi a Mini szobáját csak április vége felé alakíttatjuk át, mert akkor ér rá az ács, de már alig váromKép
Akkor a Corás talcsi csúszik, de egyszer úgyis összefutunkKép

Manócs
27+1
manócska
 
 


Sziasztok!

Köszi a dicséretet Kép.
Bocs, hogy írogatok hiszen nem vagyok kismama de nagyon szerettem pocakos lenni és a terhességem alatt is végig babaneteztem. Nem tudok leszokni róla.

Eszter
eszterr
 
 


ManócskaKép
Fantasztikus a házatok. Tényleg olyan mézeskalács-házikóKép Nagyon tetszik!!! Jó nagy lehet a kertetek is, van mit csinálni, de a picinek is van hol futkároznia majdKép
Itt bent még senki nem tud a bébirõl, tehát a fõnök sem. Egyelõre várok is vele még pár hetet.
Azt mondta a doki, hogy a következõ uh és belgyogyis vizsgálat után mehetek a kiskönyvemért!!!Kép JupiKép
Raktam fel a minimanóról képet. Elment vel vagy egy órám míg formázgattamKép De annyira édi, ugye felül van a feje, oldalt a karjai és alul a teste. Vagy csak beképzelem magamnak?Kép és mintha állna, ha így halad nemsokára jár is márKép

EszterKép
Nyugodtan írj csak, már én is internet függõ vagyok, ne izguljKép

pusza
Bogár
8+1

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 


Sziasztok!

Bogár! Gratula a kicsi szívecskéhez! Kép Legszivesebben én is minden héten dokihoz járnék, hogy lássam minden rendben odabennt. Kép Tényleg, fönököd tudja már?
Nicki! Jó pihit! Egy lombikos kolléganömnek több cisztája is volt a babák mellett, azt mondták neki, hogy ne aggódjon, a 12. hétig felszívódnak maguktól. És igy is lett! Azóta van egy tündéri kislánya és egy kisfia. Kép
Manócs! Gyönyörü lehet a bölcsõ! Még nem is láttad? Kép
Eszter! Annyira édesek a gyerköceid! És szerintem senki nem haragszik azért, hogy ide irogatsz! Kép

Puszi!
Andi
12+6
andi28
 
 


EszterKép
No és a szülésrõl le lehet szokni?KépKép Lehet, hogy vágyakozol vissza, és azért írogatsz, tudod a tudatalatti...KépKépKépKépKép De nyugodtan írj szerintem, egy tapasztalt manószakértõ mindig jól jön mindenkinekKép


BogárKép
Amíg nem mondtam el idebent a babót, addig olyanzárkózott voltam a többikekkel. És persze emellett nagyon boldog, hogy olyan titkom van, ami alapjában változtatja meg az életemetKép Jó érzés, de azért megkönnyebbültem, amikor a helyzethez képest egész jól fogadták a hírtKép Amúgy most már mindenki jó képet vág hozzáKép De azért volt némi küzdés is idebentKép
Na a kert, az még a ház elõtt van, kb 60méter. A fûnyírást ezért nem annyira csipálomKép A kert elõtt meg egy nyárfaerdõ van, szóval az bizti, hogy a babó nem lesz egy tipikus panelbébiKép Már alig várom, hogy együtt kertészkedjünk. Majd együtt csinálunk egy kis konyhakertet is, hogy azért legyen valami fogalma arról, hogy mi is az amit eszünkKép meg persze virágoskert is leszKép
Hát, BogárKép Gõzöm nincs, hogy hogy is van babókád a képenKép
Szerintem a fejrész ilyenkor még nagyobb, úgyhogy a nagyobb dudor lehet a buksijaKép
De a következõn már a kezecskéit is fogod látni, és nagyokat fog mocorogniKépKép

AndiKép
Sajna a párom nagyijáék valami észveszejtõen messze laknak valami kis faluban Szentestõl 20 km-re, szóval nem sûrûn járunk arra. Így még nem is láttam a bölcsõt, de Húsvét elõtt lemegyünk, és fel is hozzuk, úgyhogy már csak 2-3 hét, és birtokomba veszemKép
Most alkudok egy varrógépre a cégemnélKép, így baldachint, meg fejvégõt is fogok rá varrniKép Édes elfoglaltságokKép

Manócs
27+2
manócska
 
 


ManócsKép
Hány hetes voltál mikor elmondtad? Egyik barátnõm 11 hetes volt, mikor közölte a kollégáival, én valszeg akkor még titkolni fogom, már amennyire a pocim engedi, mert mindig olyan mintha jól teleettem volna magamKép
Én sem nagyon tudom milye hol lehet, de gondolod, hogy akkor fejen állna, mert a nagyobb gombóc az lent van.
Bogár
8+1

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 


BogárKép
Miután decemberben volt az esküvõnk - akkor voltam 12 hetes, így már sokan sejtették, de a fõnökömnek csak 15 hetesen mondtam el.
Amúgy télen azért egyszerûbb a dolog, nagy pulcsi alatt semmi sem látszikKép
Nem tudom, hogy fejen áll-e, mer ez attól is függ, hogy a gépfej hogyan lett a pocakodra rakva, vagy, ha hülyelyi, akkor meg nem is tudom hogy kell nézni.
Amúgy az enyém mindig úgy volt a képen, mintha feküdt volna, pedig lefelé állt a fejeKép

Manócs
27+2
Manócska
 


Sziasztok!

Sajnos nagyon eltüntem,de a gépem megadta magát,és csak mostanra lett mûkõdõképes.
Én már írtam nektek,hogy csináltam egy tesztet ami nem volt egyértelmûen pozítiv.Végülis nem csináltam még egy tesztet,de nem azért nem mert "megjött".A legutsó mensim febr.26-án volt,én most kb.5hetesnek számolom magam.
Eddig nem jött meg,én biztos vagyok abban,hogy terhes vagyok,habár ezt még orvos nem erõsítette meg.
Még várok pár hetet(kb.kettõt),és utána elmegyek dokihoz.
Nem tudjátok véletlenül,hogy az ultrahang mikortól mutat ki ikerterhességet?
Most neki állok végig olvasni benneteket,mert nagyon levagyok maradvaKép
Sziasztok,Rita.
rita01
 


Jó reggelt LányokKép!
Elõször is milye=mije.

RitaKép
Hogy bírod megállni, hogy nem csinálsz tesztet?... és tudsz várni még két hetet??? Hát én már tûkön ülnék.
Persze nagyon nagy a valószínûsége, na de akkor isKép

ManócskaKép
Hogy érzed magad ugye „már” otthon? Milyen jó is lehet azKép

Bogár
8+4

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 


Sziasztok!

BogárKép
Én is tûkön ülök,de még nagyon az elején járok a terhességemnek,így inkább még várok vele.Az elsõszülött kisfiammal,kb.hat hetesen mentem el orvoshoz,aki megvizsgált,és azt mondta,hogy nem hiszi,hogy terhes vagyok,de elküldött a laborba.Az persze egybõl kimutatta a terhességemet.Nekem most már másfél hete késik,ilyen még sosem fordult velem elõ(persze leszámítva a másik két terhességemetKépBiztos vagyok a terhességemben,egyenlõre olyan dolgok aggasztanak,hogy minden rendben van-e velünk?
De ma lemegyek a védõnõhöz,és beszélek vele is.
Most már egyre gyakrabban,és intenzívebben jelentkezik nálam a hányinger,szédülés,amit kicsit korainak tartok az elõzõ két terhességemhez mérten.De még várokKép
De jövök majd,és beszámolok magunkról bármi is derüljön kiKép
Sziasztok,Rita.
rita01
 


Sziasztok!

Manócs! Tényleg egy tündéri házban laktok! Kép Sikerült megszerezni a varrógépet? Én már használgatom az enyémet. Varrtam magamnak egy kismama rövidnadrágot, persze segítséggel. Kép Kicsit még nagy, de egy hét alatt annyit nött a pocakom. Nekem is csak a nagy pulcsik segítenek már a titok megtartásában. Kép

Rita! Én már a 31. napon voltam a dokinál, akkor a hüvelyi UH-n szépen látszott a petezsák. Kép Szerintem egyáltalán nem korai már dokihoz menned. Kép Gratula a babádhoz! Kép

Andi
13+2
andi28
 
 


RitaKép
Akkor nagy gratulaKép De én sem bírnám ki teszt nélkülKép
Attól félsz, hogy ikrek lesznek?Kép
Na ettõl én is nagyon tartottam, de Mini hála az égnek egyedül vanKép Nekem apukám ikrek volt ( sajnos szüléskor meghalt a testvére) és szinte minden unokatesóm az, szóval paráztam rendesenKép

BogárKép
Csak holnaptól nem jövök dolgozni, úgyhogy még nem tudom milyen az, ha nem fél 6-kor kelekKép

AndiKép
Köszi a kuckódicséretetKép
A varrógépre úgy alkudok, hogy lesz visszárus gép, és azt megvárom. Ha nincs semmi baja, akkor sokkal olcsóbban megkapom. De még nincs asztalom, ahol varrni tudnék, majd csak az átalakítás után. Az meg még kb 1 hónap, így még ráérKép De ügyi vagy! Biztos ari lett a maminaciKép Burdás szabás mintát használsz?

Na, holnaptól már nem kukorékolok itt reggelenteKép
Valszeg, csak esténként tudok jönni pár percre, de azért nem tûnök majd elKép

Na még dolgozok picikét, aztán no meló egy ideigKépKépKép
( Nem is tudtam, hogy ilyen jó érzés, hogy nem kell majd dolgozni jönniKép )

Manócs
27+5
manócska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?