Új privát üzeneted érkezett!

Davallia!
Nagyon szép kis ruhácskája volt a keresztelőn mindkét gyerkőcnek. Ügyes PAnna hogy ilyen hamar szobatiszta nappal. A délutáni alváshoz sem kell pelus? Hannának néha bemegy du is igy inkább adok rá. Éjszaka meg nagyon pisis lesz. Szegények elmentek ma a strandra és tök szar az idő. Jó eső is volt alighogy megérkeztek, de egy kicsit sütött anap most megint esőre áll az idő. Beszéltetek már a keresztúri ovival? Mehet Panna? ÉS te tényleg mész ősszel dolgozni?
Újabb szépségverseny indult a gyerekholmi.hun most alvós képet kell feltenni. Tegyél fel a lányokról bár az előzőbe is inkább pestiek nyertek egy miskolci volt csak.

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Sziasztok!

Mindenki nyaral? :lol: Nagy a csend, csak Búzaszem és Edina tartja a frontot...

Mi jól vagyunk, voltunk májusban egy hétig nyaralni, utána nehezen rázódtunk vissza a hétköznapokba, a gépem is sokáig beteg volt, most meg már Beni 1,5 hete itthon van, nem sok időm jut mellettük a netezésre.

Emese, Koda, Zsuzsa és a többiek....
Gyertek írjatok, élesszük fel egy kicsit a topicot :lol:

Puszi mindenkinek,
Panka

KépKép

panka
 
 


Sziasztok!

Panka!

Látom jön az utánpótlás :lol: Gratulálok a picikéhez!Mindig nagy családot akartatok vagy menet közben derült ki, hogy jobb lenne 3 gyerkőccel?Ezt minden "nagycsaládostól"kérdezem! :lol:

Hol voltatok nyaralni?

Többiek!Ti mentek nyaralni?Hová?

Hello!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 

 
 

sziasztok!
Hú jó régen irtam már :s
Panka gratula a pocaklakóhoz :)
Mi jól vagyunk,utolsó napokat rúgjuk,szombatra vagyok kiirva :)

Lányok ha van valakinek esetleg pihenőszék eladó szoljon lécike,mert most azt körözök :)
Nekünk lányka lesz megint :)
Gyorsan olvasok még vissza,mi történt :)
pusz bea

bea
beatron
 
 


Panka:)

Gratula a Babszemhez!:) Titkoban én is sok gyerekre vágyom, de nagyon úgy néz ki, Hanna egyedül marad.

Holnap szigorlatozom, szorítsatok:( Már nagyon unom ezt az iskolásdit...
Nyaralás...szerintem marad megint a nagyszülők vidéken, ráadásul csak Hannával, mert a párom összeveszett a szüleimmel novemberben:(

na lépek tanulni...

fény
fény
 
 


Sziasztok!!!!

Panka!!
Gratulálok a kis pocaklakóhoz!!!!
De jó,3 gyerkőc!!!!!Én is szeretnék hármat,de majd meglátjuk... :D :D

Gani.
Mi júl 15-én megyünk Balatonfüredre... :D :D
Tavaly is ott voltunk,szupi hely...ráadásul most még 2 család is jön velünk!!! :P

Beatron.
Hűűűű,te tényleg a finisben vagy!!!
Gyors és fájdalommentes(ha van ilyen :wink: )szülést kivánok!!!

Fény!!
Remélem sikerült a szigorlat!!! :)

Rólunk:
Meli jól van,egyre nagyobb csibész!! :lol: :lol:
Nagyon kis okos,értelmes kislány...csak egyvalamivel küzdünk...a bilizéssel!!Az istennek se akar belepisilni,csak egy pillanatra ráül és kész.
Ha csak bugyika van rajta vagy akkor szól ha már pisilt,de akkor meg sir mert megijed,vagy képes órákig nem pisilni!! :( :(
Nem tudom hogy kellenne csinálni...
Ha valaki tud jó ötletekkel szolgálni azt szivesen veszem!!! :wink:

Pocaklakó is jól van!!!
Molli lesz!! :D :D Panka remélem nem baj... :roll: Már régen kiválasztottuk mikor eszembe jutott,hogy a te kiscsajod is Molli!!! :)

Meli kép:
Kép

Molli kép:
Kép

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Közérdekű info :lol:
Itt: http://www.digifotolab.hu/ készítenek most ingyen fotókönyvet, 22-26-ig, kis méretben :)

Köszi mindenkinek a gratulát :)

Anita,
Volt egy időszak mikor én szerettem volna 3 gyerkőcöt (mi is 3-an vagyunk tesók), után volt egy, amikor a párom. Most megbeszéltük ha a nyár végéig összejön akkor lesz, ha nem nem. Hát nagyon úgy néz ki, hogy a fentiek azt akarták, hogy legyen :)

Edina,
Köszi a gratulát (halkan :) )

Bea,
Hú, már ilyen közel a nagy nap... Valakit értesíthetnél majd... :)

Fény,
a Babszem nevet Benitől kapta :)
Hogy állsz a vizsgákkal?

Ancsi,
Mióta Molli megszületett többen is adták ezt a nevet a kislányuknak, de nem baj :)
Ne erőltesd a bilizést, majd ráérez magától, nem vagytok még elkésve, még kettő sincs Meli. Amíg nincs rá megérve úgysem fog sikerülni. Mi most tartunk ott, hogy ha nincs semmi alul Mollin akkor magától megy pisilni a bilibe, már csak akkor szól, ha végzett, kint meg szalad a fűbe és állva pisil, ahogy Benitől látja :lol: guggolva nem tud... És ő már elmúlt 2 éves...
Hol voltatok 4D-n?

panka
 
 


sziasztok:)

Hát a bilizéssel mi sem haladunk, ráül, de csak játszik, és a kertben meztelenül állva kakál vagy pisil...:)Mi sem erőltetjük, várjuk, hogy megérjen a kobakjában a helyzet.

Vizsgák: még egy van, de nem tudom mi lesz, mert ma délben Hanna belázasodott, és mivel délután tanítottam és holnap délelőtt is, szóltam rögtön a gyerekorvosnak. Ki is jött estefelé, torokgyuszija van a csajosnak. Apa egyedül szinte pánikban sms-ezett, 3/4 8-kor, hogy induljak haza, mert megint lázas, de adott neki Nurofent:) Én elrohantam patikába, mire hazaértem, javában birkóztak:) Nálatok is pánikolók a pasik??

Szóval, nem tom, hogy fogok felkészülni keddig, ez egy idióta tanár, magolni kell szó szerint mindeféle definíciót...de jó lenne túllenni rajta.

na lépek is tanulni

fény

KépKép
fény
 
 


Sziasztok!

Molli is belázasodott tegnap estére, 38 - 38,5 között van neki, még ma is lázas, nem tudom, hogy mi lehet ez, mert nincs semmi egyéb tünete.

Voltunk ma uh-on, már 25mm-es Babszem :) Most az uh, jan. 25-re hozta ki a szülés idejét. Ha így haladunk még a végén jan. közepe lesz belőle :lol:

Ha bárkinek van valami infoja dr. Kerek Gyuláról a megyeiben ossza meg velem, plízzz :!: Jöhet priviben is.

panka
 
 


Úgy látom Panka csak neked kellett a jó hirrel jelentkezned és minden eltévedt bárányka visszatalál. Én is gratulálok a tesókához. Mivel van fiú és kislány is nálatok most mit szeretnétek? Nevek vannak már a tarsolyodban?
Mennyit sikerült fogynod? Mert már a márciusi börzén is nagyon csini voltál.
4D uhon én a Semmelweis litoterápiás intézetben voltam nagyon meg vagyok velük elégedve.
Ancsi! Cuki a kis pocaklakód jól hangzik Meli - Molli
Fény!
Kitartás a vizsgához ügyes vagy hogy gyerek mellett még erre is van energiád.
Beatron!
Ha megvan a bébi irhatnál valakinek hogy tudjunk együtt örülni!
Nálunk már rendeződött a testvérféltékenység. Hanna nagyon aranyos sokat segit és már együtt bohóckodik Dorcival.
Dorián már 5 hónapos nagyfiú de még forogni nem akar. Csak a tengelye körül pörög ahol van a feje két perc múlva már a lába van. Állandóan mosolyog hangosan gagyarászik meg nevet.
Hanna már nappal teljesen szobatiszta de még alváshoz kell a pelus. Mondjuk iszik is ebben a melegben elég sokat igy nem is próbálkozok a levétellel. Januártól kezdi az ovit.
Nzsuzsa!
Ha akarsz gyere nyugodtan bármikor szivesen látunk.
Beni Bogi páros meggyógyult már? Milyen volt az első szülinap?
Boldog születésnapot Boglárkának!
Kép Kép [img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1182802942.72.%20jpg[img][/img] Kép

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Panka!
Én is gratulálok a kis Babszemhez!


NZsuzsa!
Láttam a kiscsaj 1 éves szülinapis képeit! Nagyon édi lett!
Csak szűk körben ünnepeltetek?
És mi van a költözködéssel? Idebent sem nagyon találkozunk, remélem minden rendben van veletek!

Csajok!
Voltatok a felújított Hősök terén? Ádám annyira élvezet, áztatta a lábát a csobogóban, biciklizett a diákszigeten, és megmászta a Hősök Emlékművét (mire egy idősebb úr elkezdett mérgelődni, hogy milyen szülei vannak ezeknek a gyerekeknek, hogy engedik az emlékművekre mászni őket-viszont a gyerkőcök nagyon élvezték). Szóval a tér nekem is nagyon tetszik, igazi gyerkőc paradicsom lett.

Üdv: Emese
mse173
 
 



Hahó!!

Panka.

Mi Pesten voltunk 4d uh-on!!!
Nagyon-nagyon jó volt!!!Több mint egy órát voltunk bent!! :D
www.4dgenesis.hu

Kerek Gyula:háááááát,nekem ő csinálta a genetikai uh-ot,de részéről annyi volt a társalgás.hogy:tolja le a hasáról a nadrágját...készvagyunk!! :evil:
De semmit nem mondott a babáról....én csak ez alkalommal talákoztam vele,de első benyomásra nekem nagyon nem volt szimpi!!!
Ő az orvosod????

Búzaszem!!
Jajj,de édik a gyerekek!!
Már én is szeretnék itt tartani!!! :) :wink:
Irtam neked mailt,megkaptad????

ancsi26
 
 


Sziasztok

Nagyon-nagyon régen nem olvastam a netet, sokat melózok+család, 2 gyerkőc, hát....nem könnyű!!

Köszönjük szépen a gartulációkat, igen Bogikánk is már 1 éves! Még most szültem és már 1 éves.......

Kép

DE LÁTOM JÖN AZ UTÁNPÓTLÁS!!!!ANNYIRA ÖRÜLÖK!!!

ANCSI
Most olvastam mára vagy kiírva, nagyon szorítunk Neked! Könnyű, gyors, szülést kívánok!

Panka
Telefonon beszéltünk, de hatalmas nagy gratula. Jó egészséget kívánok, és nagyon örülök, hogy megvan a szivetek vágya, a harmadik babuci!

Búzaszem
Milyen nagy már Dorián! Jövő héten biztos elmegyek a hét vége felé. A mobilodon tudlak csak elérni?

Emese
Én kerestelek, azt mondták a KOllégáid, hogy hétfőn leszel, de nekem most meg hétfőn Bp-re kell mennem, kedden meg Salgótarjánba, ha szerdán dolgozol, lehet, hogy megkereslek.

Fény
Hogy állsz a tanulással? Babóca jobban van?

JÚLIUS 8. ISMÉT BABABÖRZE A HERMANNBAN!

Sziasztok

Zsuzsa
nzsuzsa
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa! Boldog szülinapot a kis Boginak :)

Hát az utolsó vizsgára nem jött össze, nem mentem el. Majd jövő félévben felveszem vizsgakurzusként ezt a tárgyat.

Hanna meggyógyult rövid idő alatt, bár ezúttal azonnal elkezdtem neki adni az orvos által felírt antibiotikumot, mert nagyon sajnáltam szegényt ebben a hőségben közel 40 fokos lázzal.

Ezen kívül semmi érdekes nem történt, .....ja de! Megkaptam az első gyesem, azt a kemény 24ezer valamennyit. röhej. Azonnal emileztem is némi munka ügyében, úgyhogy pihenés helyett ismét elkezdtem dolgozni a FigyelőNetnek. Ha valakinek van újságnak való témája, bátran keressen meg:)

Továbbra sem bilizik a leányzó, ellenben verekszik újabban. És ezen jókat szórakozik. Én kevésbé. És nem hajlandó felvenni sem az úszógumit, sem a mellényt. Ja és újabban az almán kívül semmilyen gyümölcsöt nem hajlandó megenni.Tavaly imádta a dinnyét, most rá se néz :(

Hát nálunk ennyi a helyzet.
üdv mindenkinek!
fény

KépKép
fény
 
 


Sziasztok, ez sokaknak érdekes lehet:
http://www.fn.hu/karrier/0707/uj_start_ ... 166968.php
fény
 
 


Sziasztok!

Mekkorát nőttek itt is a gyerkők!

Mi közben elköltöztünk és nemrégen lett netünk. De jöttem azért kukkolni és beilleszkedni, hogyha lehet???

cipoexpressz.hu: szerintem is nagyon jó!!!! :wink:

Bogi és Hanna, utólag is Isten éltessen titeket sokáig!
Torták nagyon szépek!

Davallia, gyönyörű volt a keresztelő ruha, persze a csajok is!

Panka, gratula Babszemhez :lol:

Ancsi, jók a képek!

Szép napot!

anicsn
 
 


Sziasztok :D
Jó hirrel jöttem,06.22-én megszületett Petra 3.85kg és 55cm-el :D
Jól vagyunk,Petra nagyon jó kislány sokat alszik,tejcsi is van.Bianka sokat segit,túl sokat is :D állandóan ott van Petra körül ,nagyon kell figyelni.
Azt mondja az ő kicsi babája :lol:
A szülés nagyon gyors volt,hajnal 5-kor 5perces fájásokra ébredtem,6-ra értünk be a kórházba,7.08 perckor megszületett Petra :D szóval nagyon gyors volt,de sokkal fájdalmasabb volt a vajúdás mint Biankával,de!!! a kitolás maga sokkal könnyebb volt,pedig csak 15dkg-al volt kevesebb.
Szóval gyorsan túl lettünk rajta.
Minden szülinapos névnaposnak sok sok boldogságot,s amint van egy kis időm irok :D
Kép a lányokról :)
Bianka is szobatiszta,már csak az éjszakai alváshoz szokott lenni,de ott is soxor már üres a pelus.
Panka még 1x gratula a pocaklakóhoz :D
Nekem is mindenki mondja hogy a 3. biztos fiú lesz,de én nem nagyon szeretnék még egyet,egyenlőre elég :D
na lépek mert sirdogál Petra
pusz bea Kép lanyok

bea
beatron
 
 


és a kicsi Petráról :) Kép

bea
beatron
 
 


Sziasztok!
Lehet, hogy már nem is emlékeztek rám. Jó rég nem jártam erre,illetve olvasni szoktalak titeket, csak nem írok.Nem akarok traktálni senkit a nyavajgásommal. Sajna nekünk még mindig nem jött össze a baba, de még bírom idegekkel, csak néha hisztis vagyok.
Először is szeretnék gratulálni Pankának az újabb pocaklakóhoz, és ígérrem,hogy most már megfogadom a tanácsát, amit jó rég adott nekem.
Davilla, Búzaszem, Ancsi, NZsuzsa, szépek a gyerkőcök! (jaj, remélem nem hagytam ki senkit)
Beatron, gratulálok a babához! (és már rá is jöttem,hogy téged hagytalak ki. A te lányaid is szépek!)

És most amiért valójában rászántam magam,hogy írjak nektek:

Lusti kért meg,hogy írjam már meg nektek mi van vele.
Jól van Ő is, és a babó is. Pénteken kezdi a 30. hetet.Rossz volt a cukoreredménye, de végül is nem kellett megismételni.
Sajna nem tud írni nektek, mert van valami a gépével, de üdvözöl mindenkit, és sok puszit küld.

Én is puszilok mindenkit, és gyertek gyakrabban, hagy olvassak rólatok.Mert attól még érdekel mi van veletek, hogy nem írok.

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Szia fény!
Én még új vagyok itt és nem akarlak zavarni csak szeretném megkérdezni hogy hol találtad a bébiszittert, nekem is szükségem lenne egy jó bébiszittere és nagyon megköszönném ha megmondanád hol találtad! Előre is köszönöm!
Szia! Betti


[quote="fény"]S írta:fényziasztok:)

Mi is megvagyunk, be-benézek olvasni, de írni alig van időm. Találtam egy jó bébiszittert, így heti egyszer 3 órát tudok dolgozni, illetve most tanulásra használom ki, mert ismét itt a vizsgaidőszakom :(

Ráadásul május elejétől tanítok egy nyelviskolában is péntek délután meg szombat délelőtt, ilyenkor meg Apa vigyáz Hannára.

Szóval lassan kezdek visszarázódni a társadalomba:)) Hanna márciusban kezdi az ovit, végül is a Katowiceibe megy, mert ott vegyes csoportok vannak, és nem kell megvárni, míg betölti napra pontosan a 3 évet. Tetszett neki, már csak a bilizésre kéne rávenni, egyelőre csak játsza, hogy belepisil:) De még van időnk szobatisztának lenni.

Edina, a férjed remélem jobban van már!
És Panda nagyon kis ügyes csajszi:)

Csípőficam: nekünk minden oké volt, de azt mondta a doki, hogy azért tegyem rá a terpeszpelust a biztonság kedvéért....ki érti ezt?

Előtte hordta, a vizsgálat után viszont azt mondtam, hogy ha minden rendben van, akkor minek kínozzam vele...már őt is kezdte zavarni a forgolódásban akkor. De szerencsére tényleg szépen fejlődött.

Kellemes napot!

fény

KépKép
duracel
 
 


[quote="beatron"]S írta:beatronziasztok :D
Jó hirrel jöttem,06.22-én megszületett Petra 3.85kg és 55cm-el :D
Jól vagyunk,Petra nagyon jó kislány sokat alszik,tejcsi is van.Bianka sokat segit,túl sokat is :D állandóan ott van Petra körül ,nagyon kell figyelni.



BEA! Ez nagyon jo hir :)

SOK SZERETETTEL GRATULALUNK ES A TOVABBIAKBAN IS JO EGESZSEGET KIVANUNK MINDNYAJATOKNAK :) ! MEG SOK TEJCSIT A PICINEK!

delice
 
 


Ági :)
Köszi ,juj nem is tudtam hogy kiköltöztetek.A múltkor olvastam hogy költöztök de azt hittem itt valahol :oops:
És milyen kint?Meddig maradtok?
Az én tesóm is kint él amerikában :D
ő 0Saint Louisban (ha jól irom :oops: most költözött át,mert ott kapott nagyon jó állást,eddig Charlotteswil-lben lakott virginia államban :)
pusz bea

bea
beatron
 
 


Bea :)

Kép

delice
 
 


Bea!

Gratulálunk és sok boldogságot kívánunk :) ! Aranyosak a lányok így együtt :) ! Jó babázást!

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Bea! Mi is gratulálunk a kis Petrához! Nagyon aranyos! Nekünk szeptember közepén jön a kistesó, nagy valószínűséggel kislány. :D Jó egészséget és sok tejcsit!

Puszi, Melinda

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok!

Egy kis közérdekű infó (hátha még benéz ide valaki néha :) )
mától 26-ig a Szinvaparkban a DM-ben minden 20% kedvezménnyel kapható.

Merre jártok ebben a nagy melegben?

Búzaszem,
nem tudom, hogy mit szeretnék jobban, a családban szinte mindenki még egy lányt szeretne, még neveken sem gondolkodtunk, majd ha már látszik, hogy mi van a lába között :lol:
Aranyosak a gyerekek, Dorián már milyen nagy...

Emese,
köszi a gratulát.

Ancsi,
a fotókból gondoltam, hogy Pesten voltatok 4d-n, mi is ott voltunk mindkét gyerkőccel,a Hattyúházban, most is inkább felmegyünk majd oda.
Nem Kerek Gyula az orvosom, de ő is szóba került most az orvoskeresésben. De végül Sajgó Attilát választottuk.
Most nézem, már csak 47 napod van, hú... Nagy pocakkal biztos nehéz ebben a nagy melegben.

Ani,
és merre laktok most?

Bea,
nagy-nagy gratula nektek :D
Hú ez tényleg gyors szülés volt.

Zsu,
de örülök neked :) de annak mégjobban, hogy megfogadod a tanácsomat :lol: Mikor kezditek a kivizsgálásokat? Jöhet priviben is :wink:

Az elmúlt egy hónapban Molli is teljesen szobatiszta lett, még éjszakára azért kap pelust, de minden reggel szárazon veszem le róla :) És mostanra már a cicilést is sikerült teljesen elhagyni :)

panka
 
 


Panka!!

Köszi az infót...jól jön!! :D :D
Szerintem is érdemesebb Pestre felmenni 4d-re!!
Hát igen már nem sok van hátra... :)
A meleget meg viszonylag elég jól birom!!! :roll:

Bea.
Nagy gratula a kicsi Petrához!!!! :D :D

Dodus.
Te hogy vagy??Mikorra vagy kiirva???

Mi pénteken jöttünk haza a Balcsiról!! :P
Nagyon jó volt és nagyon meleg...de ha nyaral az ember csak jobban elviseli!! :P :wink:

Meli nem akar se wc-be se bilibe pisilni-kakilni.... :( :(
Idegesit,de nem akarom erőltetni...de ha van jó ötlet akkor jöhet!! :)

ancsi26
 
 


Sziasztok!
Köszi mindenkinek a gratukat :)

Lányok kérdezzem már,van valami virus most ? Bianka hajnalban lázas volt 39.1 :( kúp+zuhanyzás+vizesborogatás után lement.Reggelre megint ennyi volt :( adtam neki nurofent+lezuhanyoztunk ennyi elég volt le is ment.Volt kettő nagyon hig széklete.
Szerintetek? gyerekkel feleslegesen nem nagyon állnék sorba a dokinál,ja azt mondja nem fáj sem semmije,se a torka,se a pocakja.
valaki másnak volt most ilyen?
köszi bea

bea
beatron
 
 


Sziasztok!

Miskolci vagyok, és babaprojekt előtt állok. Ugyan még korai, de egy jó nőgyógyászt keresek, akinél majd szülhetek.

Ki melyik orvost ajánlaná, melyik kórház, kinek mi a tapasztalata?

Sok mamától hallottam, hogy ők úgy szültek, hogy a teremben több mama is szült, s hogy csak egy függönnyel voltak elválasztva.
Valóban igaz, hogy a miskolci kórházakban, nincs külön szülőszoba?

Valaki ajánlotta, hogy ne csak orvost fogadjak a szüléshez, hanem szülésznőt is. Erről mi a véleményetek?
mazsola1
 
 


Szia Mazsola!

Látom a lányok nem jártak erre mostanában. Így én válaszolok a kérdésed egy részére.
Szerintem mindenkinek a saját dokija a legjobb. Így nekem is. Én Dr Szemán Györgyhöz járok, és maximálisan meg vagyok vele elégedve. Igaz, még nem szültem nála, merthogy mi is az első babánkat szeretnénk.
A kórházakról annyit, hogy aki az egyikbe szül, az azt mondja, ne szülj ott, aki meg a másikba, az is azt mondja. ( na ezt jól megfogalmaztam)
Szülésznőt én biztos, hogy nem fogok választani, mert azt hallottam a Semmelweisről, hogy ott nagyon rendesek. Bár biztos ott is akadnak kivétek. De, ha mégis szeretnél, akkor azt nem árt az orvosoddal megbeszélni.

Remélem azért tudtam valamiben segíteni.

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Sziasztok miskolci anyukák!

Szeretnék segítséget kérni, és eredetileg miskolci vagyok, de lassan egy éve már Kalocsán élek. Most itthon vagyunk anyukáméknál, és a 6 hónapos kisfiamat el kellett vinnem gyerekorvoshoz itt Miskolcon, mert nagyon kapkodott a füléhez és kiütései vannak. A doktornéni torokgyulladást állapított meg, a kiütést nem tudta megmondani mitől lehet, és felírt antibiotikumot, augmentint. A kalocsai gyermekorvosunk inkább kerüli az antibiotikum használatát, és én sem szívesen adok neki, így azt szeretném kérdezni hogy nincs miskolcon véletlenül homeopátiás gyermekrovos, ha valaki ismer ilyet kérem adjon elérhetőséget hozzá, mert ha lehet elkerülném az antibiotikum használatát.
Előre is köszönöm!
Üdv
Kati
eszikati
 
 


Hahó!!!

Hűűűű,de megállt itt az élet!! :(

Mazsola!!
Ahogy Davallia irta én Sándor Zsolthoz járok és egyszerűen nem tudok rá rosszat mondani!! :D
Nagyon rendes,kedves,alapos doki!!
Én egy hónap múlva szülök...a kórházról majd akkor tudok bővebbet!!
Ha érdekel valami csak irj nyugodtan,akár privit is!! :wink:

Edina!!
Úr isten....mekkora már Eszter!! :shock: :shock: :D
Nagyon nagyot nőtt...na de Panda se semmi azzal a szőke hajjal!!!! :D :D

Többiek!!!!

Irjatok már pár sort,hogy kivel mi van :!: :!: :!: :!: :!: :?:

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Elnézést a zavarásért. Édesanyám Miskolcon él, aktív dolgozó. Szívesen vállalna munkaidőn kívül vagy hétvégenként gyermekfelügyeletet. Nagyon jól bánik a babákkal, anno szülésznő volt. Garantáltan megbízható.

Amennyiben valakit érdekel, kérem írjon e-mailt: pimpi4@freemail.hu

Szép estét kívánok!

Móni
pimpi4
 
 


Sziasztok!
Meg tudom a jelszavamat!
Hihetetelne!

Jo regen nem jartam erre! Gep es net hianya! Most az egyik megoldodott! Szoval remelem jovok gyakrabban!

Isten hozta az ujakat es sok sikert a pocisoknak!

bkriszta13
 
 


Sziasztok!

Köszönöm az ajánlatokat. Jó hír, még csak halkan és óvatosan, mert még doki nem látott, de múlt hétvégén pozítív lett a teszt :-)

Egy közeli ismerősöm Dr. Meskót ajánlotta. A vasgyáriban dolgozott, de amióta sajnos bezárták, áthelyezték, vagy átment a megyeiben.

Fogalmam sincs melyik kórházhoz tartozom, legközelebb a vasgyári lenne, de ott már nem lehet.
Szörnyen bizonytalan vagyok, melyik orvos válaszam, melyik kórházat.

Ancsi írtam privit.

Mazsola
mazsola1
 
 


Sziasztok!

Nem, nem ő ajánlotta.
Hogy tudom a Zitát elérni?

Mazsola
mazsola1
 
 


Sziasztok!

Először is bocs,hogy ismeretlenül írok ide,de a segítségeteket szeretném kérni.

Keresek egy szülésznőt a neve DANKÓ IZABELLA (ez a lánykori neve)Annyit tudok róla,hogy az egyik miskolci kórházban dolgozik(de lehet,hogy már nem)talán a Semmelweisben,és 12 évvel ezelőtt Edelényben lakott.
Esetleg aki hallott róla,vagy ismeri,szült nála,kérem írjon nekem!

A segítségeteket előre is köszönöm!

Timi
timiban
 
 


Sziasztok

Kellene egy kis segítség a szirmabesenyőben lakó anyukáktól. Keresek egy doktornőt, akit valamilyen Erzsébetnek hívnak, és nagyon dicsérik. Az elérhetőségére lenne szükségem.
Ha tud valaki segítségen, légyszi.

Nagyon régen voltam már nálatok. Elköltöztünk, a gyerekek nagyon élvezik a családi házat. Beni hétfőtől óvodás lesz, nagyon szimpatikusak az óvonénik, nagyon tetszik neki. Bogikánk januártól kezdi a bölcsit, addig nagyi van vele gyesen.

Dodus
Hogy vagytok? Ugye szeptemberben szülsz? Megvan már a nevetek?

Panka
Hogy vagytok? Milyen a harmadik babavárás? A tesók várják?

Búzaszem
MAjd szept. 9.-én találkozunk és akkor beszélünk. Hívtalak kb. egy hete, de nem vetted fel.

Szeptember 9.-én szombaton a KOLPING házban is mét babaörze, aki szeretne jönni, jöjjön!

Sziasztok

Zsuzsa
nzsuzsa
 
 


Kép

Így élvezik a jó időt...már amikor jó idő van.
nzsuzsa
 
 


helló!
nincs véletlenül valakinek gonalF szurija 150 egység?
lombikuzunk, csak feljebb emelték a dózisomat, és nem tudok lemenni debrecenbe.
köszike
zita
ebba
 
 


Davallia!
Látom jól telt az utolsó nyaralás! Köszönöm szépen az ajándékot, de én igazán azért fejtem, hogy Eszterkének jó legyen. Azért a énz is jól jött, de kinek nem jön jól. Hiányzik az Aventes pohárból? Már vagy egy hónapja csak a bébiételes üvegeket hoztátok. De ha hiányzik akkor megveszem csak szólj.
Nzsuzsa!
Majd a vasárnapi börzén dumcsizunk is! Gondoltam a 20i hétvégén meglátogatnánk titeket ha már renden lennétek. Majd megbeszéljük!
Lányok! Jön a rossz idő vagy már itt van irjatok magatokról , kivel mi történt a nyáron , pocaklakók hogy vannak , kicsi és nagy babácskák hogy vannak, hogy megy az ovi, bölcsi. Néhány kép a lurkókról

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Helló!

Zsuzsa, igen, nemsokára érkezik a baba, 19-re vagyok kiírva. A neve Maja lesz. :) A szoba kész, csomag összerakva. Járok NST-re. Neked ugye az első baba császáros volt, a második pedig sima szülés? Mert nekem is császáros volt az első. Tapasztalat? Jöhet priviben is. Persze mástól is szívesen fogadok ilyen tapasztalatot. Egy iskolatársamnak most született császárral kisfia és már az ötödik napon hazaadták őket. :shock:

Szorítsatok! :wink:

Puszi, Dodus

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Hahó!!

Fényképek egytől egyig nagyon jók!! :D

Én még egyben vagyok,de már szeretném a karjaimban tartani Mollit!! :D
De úgy néz ki,jól érzi magát bent!! :D

Melike is jól van,már kész csaj...igazi hisztis csaj!! :lol: :?
Vannak napjai mikor rájön a hoppá!! :shock:
Nagyon ügyesen beszél,de a bilizéssel sehol nem tartunk!! :(

Dodus!!
Megy a drukk!! :D :wink:

Nekem is szoritsatok!! :D

ancsi26
 
 


Ancsi!
Most látom, hogy megszületett Molli baba! Nagy-nagy gratula:) Gyere, írj, hogy mi volt, hogy volt. Jól vagytok?
Panka

panka
 
 


Hahó!!!!

2007.09.10-én,3400g-mal és 51cm-rel megszületett Molli Hanna!!! :P :P
Jól vagyunk,csak időm nem sok!!! :)

Most is mennem kell,de jövök és mesélek amint tudok és dobok képeket is!!!

ancsi26
 
 


Sziasztok

Ancsi
Szívből gratrulálunk Molli Baba érkezéséhez! Jó egészséget és sok tejcsit kívánunk!

Janka
Hogy vagytok? Írj mát Magatokról, jöhet priviben is.

Dodus
Egyben még?

Szép napot mindenkinek.

Sziasztok
nzsuzsa
 
 


Helló!

Igen, még egyben. De már nagyon várom a végét. Hétfő estétől tízperces fájásaim vannak, amik egyre erősebbek. De a méhszáj még zárt.

Ancsi, gratulálok Mollihoz! :D

Puszi, Dodus

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Dodus!
Ezerrel megy a drukk, és remélem, hogy már túl is vagytok rajta szépen simán!

Puszi: Emese

Üdv: Emese
mse173
 
 


Sziasztok!

Ma de. 9.14-kor megszületett Maja, Dodus kislánya :)
3kg, 50cm. Mindketten jól vannak.

Itt is nagy-nagy gratula :)

panka
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?