Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,
azt szeretném kérdezni, hogy kell-e valamilyen adminisztrációs dolgot intézni szülés elõtt (bent a cégnél, vagy hivataloknál), vagy minden majd csak akkorra marad, mikor már megvan a baba?
Tudja valaki?
Isa
isa1
 
 


Sziasztok!

Isa: Ha olyan dolgokra gondolsz most mint pl: a családi pótlék,gyes,intézése akkor ezeket a dolgokat csak a baba születése után tudod elintézni.Mondjuk ha te egy cégnél dolgozol,akkor érdemesebb ott is megkérdezni ezeket a dolgokat,mert így viszont akkor a munkahelyednek kellene intéznie a formaságokat ezzel kapcsolatban.
Ha esetleg nem vagy még férjezett,de szeretnéd,hogy a baba az édesapja nevét viselje,akkor a helyi önkormányzatnál kell ezt kérvényezni.Ezt már megteheted akár most is.
Természetesen ezt csak akkor tedd,ha még nem vagy férjnél!
Nem nagyon jut most más dolog az eszembe,ha mégis akkor még jelentkezem.
Szió.
Névtelen
 


Tonyo,
A bolt pontos címe: Vörösvári út 5.
Amúgy vettem 3 hosszú ujjú felsõt, meg egy fekete nacit 8600-ért összesen, úgyhogy merem ajánlani a helyet. 10-18-ig vannak hétköznap, 10-13-ig szombaton. A mostani hétvégén érkeznek nyári cuccok. Ha majd járjátok a boltokat, rájöttök ti is, milyen olcsó ez a hely, a többihez képest!

Zsizsa,
nekem a belgyógyászaton EKG-t csináltak, meg meghallgatták a szívem, ami a kispapáért és a Mini-pocaklakóért vert, úgyhogy minden rendben voltKép
Amúgy a Shöpfiben az adminisztrációs ablak mellet van a belgyógyászati szoba, ha mész uh-ra, jelentkezz be oda is, szerintem nem is kell oda beutaló, asszem nekem sem volt, viszont 2 órát várattakKép és mondd azt, hogy a dokid kérte az EKG vizsgálatot a terhességed miatt. Biztos megcsinálják, és akkor legalább ha mást nem, magadat megnyugtatodKép

Isa,
nekem a cég könyvelõje mondott pár dolgot, meg azt, hogy ne üljek majd otthon várva a gyedet, meg mindenféle segélyeket, mert azt csak akkor kapja meg az ember, ha utánnajár.
Amúgy meg vannak olyan kórházak, ahol csak 1 vagy 3 hónaposnál nem régebbi házassági anyakönyvi kivonatot vagy apasági nyilatkozatot fogadnak csak el, de ezt érdeklõdd meg ott, ahol szülni akarsz, nehogy utánna járj, aztán kiderül, hogy frissebb kell nekik.

Bocsi, megint hosszú lettemKép

Manócska
24+0
Manócska
 

 
 

Helló,

EKG-t már csináltattak, tehát emiatt akkor nem kell külön elmennem sehova szerencsére.Kép

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Hello!

Lenne hozzátok egy kérdésem.Én mostanában tervezem,hogy szeretnék állapotos lenni.Ezen már dolgoztunk is a párommalKép
Szeretném azt hinni,hogy terhes vagyok,de még beleélni sem akarom magam.Elviekben jövõ7 elejére várom,hogy megjöjjön a menstruációm.(Illetve nem várom egyáltalán,csak akkor kellene megjönnie.)Most viszont kicsit elvagyok szontyolódva,mert elkezdett görcsölgetni a hasam,olyan mensi elõtti görcsökhöz tudnám hasonlítani,és a melleim is elkezdtek feszülni,érzékennyé válni.Ezek az "állapotok" pontosan a mensim elõtt egy héttel szoktak elkezdõdni.Szóval van bennem egy kis félsz,hogy esetleg nem sikerült teherbe esnem.
A kérdésem az lenne,hogy nálatok is jelentkeztek hasonló tüntetek,vagy pedig készüljek fel az újabb piros napokra?Kép
Válaszotokat elõre is köszönöm.
Még egy kérdés.Korai lenne még terhességi tesztet csinálnom?Úgy hallottam,hogy jobb ha már késik a mensim,és utána egy pár nappal érdemes megcsinálni a tesztet.Errõl mi a véleményetek?
Kösszi a válaszokat!
Angi
Névtelen
 


Szia Angi,
A tesztet tényleg jobb, ha azután csinálod, hogy nem jött meg. De, azt hiszem vérbõl meg tudják állapítani elõbb is, de erre nem veszek mérget.
Nekem nem volt elõtte görcsölésem, de ez persze egyénenként változhat.
Akik a legjobb tanácsot tudják adni, õk a Ma megint megjött.... topikban vannak. Szerintem írdd meg oda a kérdéseidet, ha tuti jó választ akarsz!
Vagy esetleg a Friss kismamák topikba, ott is sokkal többen vagyunk, mint itt.
Azért én ezerrel drukkolok, hogy hamar legyen pocaklakódKépKép

Manócska
25+0
manócska
 
 


AngiKép
Már léteznek olyan tesztek, amelyek még a menses megjövetele elõtt kimutatják a terhességet. A HCG ugyanis a beágyazódással kezd el termelõdni, ezek a tesztek pedig már elég nagy érzékenységûek. A beágyazódás a tüszõrepedés után 5-8 nappal történik.
Viszont én is csak ajánlani tudom a Ma megint megjött topicotKép, bármi kérdésed van a lányok szívesen segítenek.
pusza
Bogár
bogár
 


AngiKép
Nekem a tüszõrepedés utáni 12. napon kimutatta a teszt (Rapipreg). Egy halvány második csíkocskám lettKép A vérbõl persze még biztosabban állapítja meg az orvos, de azt is legkorábban kb. 10 nappal a tüszõrepedés után tudja csak nézni.
bogár
 


Hello!

Köszönöm az infókat,úgy döntöttem,hogy megvárom a jövõ7 közepétKépHa nem jön meg,akkor elsõ utam a gyógyszertárba vezet terhességi tesztértKépDe sajna egyre jobban megvan bennem az az érzés,hogy megfog jönni,ezek az enyhe görcsök...KépElszomorítanak,habár olvasgattam itt a neten még ezeket az anyaságról szoló topicocat,és elcsíptem egy-két kismama hozzászólását amiben leírták,hogy nem jött meg nekik,görcsölgettek,feszült a cicijük...Szóval azért bizakodó is vagyok,de ha nem leszek terhes akkor belevetem magam a "ma megint megjött" topicbaKép
Tényleg köszi mindent!
Azért lenne még egy kérdésemKépEgyáltalán nem ismerem a terhességi teszteket,tudtok vmi jót ajánlani,név szerint perszeKép
Köszi,és bocsi,hogy megint csak kérdezek,és kérdezekKép
Angi
Névtelen
 


Ja! Most olvastam,hogy egy tesztet már ajánlott bogárKépEzt felírtam magamnakKép
Angi
Névtelen
 


Sziasztok, én is úgy vagyok mint Angi, rettenetesen várom hogy terhes legyek, és e hét végén -jövõ héten elején kellene megjönnie, de tagnap már kicsit görcsölt a hasam. Ez elég rossz.
Viszont többször is émelyegtem a héten, múlt héten.
lehetséges hogy ez már valamit? vagy az emélygéses tünetek késõbb jönnek?

Angi ugyanabban a cipõben járok mint Te és úgy látszik idõben is.
Drukkolok neked!!

Eszter
Névtelen
 


Hello!

Eszter! Kösszi a drukkot,természetesen én is drukkolok neked,végülis az a jövõ7 eleje már nemsokára itt lesz,akkor minden kiderül.Én változatlanul görcsölgetek,a melleim is érzékények,de azt hiszem azzal nem teszek jót magamnak,ha állandóan ezzen vacilálok,én próbálom magamat elfoglalni,rossz ez a várakozásKép
A hányingerhez nagyon nem tudok hozzá szólni,mert ugye én még ne éltem át azokat az idõketKépAmikrõl csak hallottam,rokonoktól,bnõktõl,hogy volt akinek egyáltalán nem is volt hányingere,akinek meg volt,az kb.a 6-7.héten kezdõdött.Ez eléggé változó lehet,habár engem most az se érdekelne,ha hányingerem lenne,csak legalább legyen már egy pocaklakómKép
Akkor drukk ezerrel,bírjuk ki a jövõ7 elejéigKép
Angi
Névtelen
 


Halihó,

Angi, Eszter,

Nálam úgy volt, hogy kissé émelyegtem, és hát ugye késett, ebbõl gondoltam, hogy hátha. Amúgy ilyen tüneteim máskor is voltak, így nem voltam benne biztos. De mikor már 1 hetet késett ( max 5 napot szokott) nem bírtam tovább, és vettem egy tesztet. Szóval az émelygés, cici feszülés meg ilyenek nem tuti jel, de persze ezerrel drukkolok, hogy mégis azért legyen!KépKép
Azért, ha mégsem azért van, akkor se legyetek elkenõdve, úgyis sikerül egyszer!Kép
A jövõ héten, meg tessék jelentkezni 2 csíkos tesztekkel!!!KépKépKép

Bogár,
Be szoktam nézni többször a Ma megint megjött topikba, mert egy kedves ismerõsöm is gondolkodik lombikon, csak netezni sajna nem tud, hátha okosabb leszek. Olvastam, hogy te is babócát várszKépKép
Tudod, habár én soha nem írok bele abba a topikba, mindig várom, hogy valaki jó hírrel jöjjön, és mindig elérzékenyülök, ha valakinek végre sikerült!KépKép Tudom hogy ti nagyon megküzdötök érte, és ezért még jobb hallani ilyesmit.
Szóval, miután én még nem gratuláltam neked, így most megteszem: Óriási gratula a pocaklakódhozKépKépKép
Nagyon vigyázz rá, és aztán gyere át a friss kismamis topikba is, minél elõbb!KépKép

Manócska
25+1
Manócska
 


Manócska, mit jelentenek ezek a számok a neved alatt?

egy kíváncsi Fáncsi
Névtelen
 


Hello!

Manócska köszönöm a drukkot,ez tök jó,hogy így tudunk egymásnak drukkizniKépÉn még mindig görcsölgetek,a cickóim is érzékenyek,de türelmesen várok,és tényleg nem a világ vége fog eljönni,ha a piros napok jönnek megint,még egyáltalán nem aggódom,hiszen még csak most kezdtük el a babaakciótKépEgészségesek vagyunk a párommal,szóval reménykedem.

Kedves kiváncsi FáncsiKép
Én beszoktam lesni a friss kismamák topicba is,ott jöttem rá én is,hogy a számok a Manócska neve alatt az azt jelenti,hogy 25hetes terhes,és plus egy naposKép
Remélem legalábbis,hogy jól értelmezem a dolgokat,ha nem akkor feltétlenül kérem,hogy korrigáljátok a hibámatKép
Angi
Névtelen
 


Helló!

Angi, jól értelmezed a dolgokat, az utsó mensi elsõ napjától számítjuk a terhességi heteket, és így jön ki a szám. Általában a doki a 40. hét beteltére írja ki az embert szülni, de nagyon kevesen tartják be az idõpontot a babák közül.Kép Valószínûleg még nem tudnak számolni.KépKép

Angi, Eszter,
drukkolok nektek! Én már azelõtt sejtettem, hogy terhes vagyok, mielõtt elmaradt volna a mensim, mert máshogy fájt a cicim (fölül is), meg valahogy olyan fura érzésem volt. Én nem görcsöltem. Valószínûleg hamar csináltam a tesztet a többiekhez képest, mert már azon a napon, amikor meg kellett volna jönnie, és pozitív lett, nem is halványan, de ekkor már nagyon biztos voltam magamban (nem tudom, miért). Nálam az émelygés csak pár hétre rá jelentkezett.
Mindenesetre ha most nem jön össze, hamarosan biztos sikerülni fog!

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Hello!

Manócska kösszi a drukkot,nagyon jó,hogy így tudtok drukkolni nekünk akik még a babavárás elõtt vannakKép
Sajna változatlanul görcsölgetek,és a cicikói is feszülgetnek.Elég soxor kimegyek a wc-re és csukott szemel lesek lefelé,hogy van-e piros,vagy nincsenKépKicsit izgulok,mert nagyon lassan tellnek a napok,habár már péntek vanKép
Remélem,hogy hamarosan én is a pocaklakók közé tartozomKép
Találkoztam tegnap egy bnõmmel,õ annak idején vmilyen blue+vmi nevû tesztet vett,és az kimutatta a terhességét.
Lehet,hogy vennem kéne egyet?De hallottam olyat is,hogy vkinek csak a 3.otthoni teszt utatta ki a pozítiv eredményt.Szóval inkább várok még egy kicsit,én nem szeretnék a 3.tesztnél pozítiv eredményt,hanem rögtön az elsõnél.Émelygéseim nekem is vannak 2-3 napja,de ez régebben is volt,ha nem jutok megfelelõ idõben a reggelimhezKép

kiváncsi fáncsiKépA Manócska neve alatti számok az a terhessége idejét jelzik.Legalábbis a friss kismamák topicban láttam a kismamák nevei alatt hasonló számokat,én erre követjeztettem belõle.Ha tévedtem akkor javítsatok ki!
Angi
Névtelen
 


Na ezt a tecnikátKépDirekt azért írtam még egy levelet ma reggel,mert amit tegnap írtam azt ma nem találtam itt.Erre most meg látom,hogy csak ideértKép))
Szóval bocsi,hogy kéccer írtam majdnem ugyanaztKép
Angi
Névtelen
 


KépKépKép
Névtelen
 


Ma reggel elnéztem a naptárt és szt hittem 28-a van, furcsálltam is de rögtön az jutott eszembe akkor késik, és akkor ...

de aztán hamar rájöttem hogy 21-e van.

Angi csináltad már a tesztet????? eredmény??

én nem merek tesztet venni. De most nem görcsöltem, bár ez semmit sem jelent mert nálam hipp hopp megjön néha elõgörcsöl néha nem, de aznap mindig görcsöl.

Most is émelygek egy kicsit, bár inkább akkor ha valamire gondolok. Pl. a lányomat pelenkázni kell és a kaki ..
vagy látok egy csipás embert és a csipától.
tudom hogy ez borzasztóan hangzik, de ezektõl és hasonlóktól szabályszerûen hányingerem lesz.

Eszter
Névtelen
 


Sziasztok Lányok!

Én is nagyon drukkolok nektek. Én a MediLab nevû tesztet használtam és mind a 2-szer 2 csíkos lett. Az elsõ gyereknél még nem csináltam tesztet, akkor a doki állapította meg. A MediLab-ban az a jó, hogygyors is és olcsó is.

Ügyesek legyetek és kitatás, nemsokára ti is jöttök a friss kismamikba. Kép

Magdi
26+5
gallainémagdi
 
 


Sziasztok Lányok!

AngiKép EszterKép
Nekem semmi tünetem nem volt és még most sincs nagyon. Nagyon minimálisan néha egy pici hányinger, egy nagyon pici mellfeszülés, de semmi több.
Viszont az álomkór nagyon rajtam van. Egész nap csak aludnékKép Most szerdán is voltunk az egyik barátunknál, megvacsiztam, aztán elaludtam és csak akkor keltem fel mikor már indultunkKép Jót buliztamKép
Kitartás csajok. Nagyon drukkolok NektekKép

ManócskaKép
Nagyon meghatódtam az írásodon. Nagyon köszönöm. Az örömünk tényleg határtalan és nagyon vigyázunk RÁKép, ezt elhiheted.
Az bizots, hogy sokat vártunk rá, és addig is nagyon sok mindenen keresztülmentünk a férjemmel, de a poén benne az, hogy pont akkor költözött be a pocimba, mikor nem is számítottunk rá. Pont pihentünk, orvosnak a környékén sem voltam akkor már egy jó ideje. Nemhiába volt nagy meglepetés és még nagyobb örömKép
A baba jön, amikor jönni akarKépKépKép
Nemsokára én is bejelentkezem hozzátok, a friss kismamikba, csak én még nagyon fiatal kismami vagyokKép, de ennek ellenére mindig olvaslak benneteket és veletek együtt izgulok és örülök mikor valakinek megszületik a babája. Na meg a fotókat is nézegetem a gyönyörûségekrõlKép Egyik szebb, mint a másikKép

pusza
Bogár

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 


Sziasztok!
Szerdan voltam az elso ultrahangon (hasi) a hatodik heten.(5+5), ahol egy 12 mm-es petezsakot lehetett latni, de szivverest meg nem. A dokim elkuldott a jovo heten egy ujabb ultrahangra (huvelyi). Kezdek egy kicsit aggodni, mivel meg nem lattak a sziverest. Nem verezgetek, a melleim feszulnek a reggeli emelyges is megvan. Nektek mikortol lehetett latni a baba szivvereset? Koszonom a valaszaitokat es szep napot kivanok!
Maja
Maja
 


MajaKép
Nem kell izgulnod, szerintem ez még belefér. Valakinél a 7. héten észlelik elõször a szívverést. A 12 mm-es petezsák is megfelelõ méret. Már a babóca is ott kell, hogy legyen, csak õ még ilyenkor 2-3 mm-es, nagyon kis apró.
Jövõ héten már biztosan hallani fogod, Te csak pihizz, egyél sok gyümit és neked is szép napotKép
Bogár
bogár
 


Maja,
én is csak Bogár írásához tudok csatlakozni, szerintem sem kell még aggódnod! Én a 7. héten voltam elõször uh-n, akkor már 8 mm-es volt a Minim, és akkor már volt szívhangja is. Úgyhogy bírj ki egy hetet, és utána biztosan hallani lehet majd! Ja és persze nagyon nagy gratula a pocaklakódhoz!KépKépKép És jelentkezz, hogy milyen lett a következõ uh!

Bogár,
Gyere minél elõbb át a friss kismamikba!KépKépKép
Ez tényleg a sors fintora, hogy küzdesz a babóért, és amikor épp nem is gondolnád, akkor költözik be a pocidbaKép
Mi úgy voltunk vele, hogy nem álltunk rá a dologra, de tudtuk, hogy mindenképpen szertnénk majd egyszer babót ( sõt 3-at!)! Aztán a barátaink közül sokan jöttek a jó hírrel, hogy babájuk lesz, én meg vagy ezerszer megkérdeztem a párom, hogy nekünk mikor lesz, mondta, hogy majd eljön az ideje, erre pont a szülinapomkor kiderült, hogy már nem is kell többet kérdezgetni, mert Mini már be is költözöttKép
Azóta olyan, mintha mind a ketten a fellegekben járnánk, és napi 100* elmondjuk, hogy de jó lenne már szemtõl szembe megismerkedni a mi kis Mininkkel. Úgyhogy a július elejét már epedve várjukKép

Kiváncsi Fáncsi,
a 25+2 a hetek+napok számát jelenti a 40 hetes terhességbõl!

Angi,
úgy, ahogy Zsizsának, nekem is volt valami különös érzésem, de azért én nem voltam magamban ennyire biztos, mint ZsizsaKép

Eszter,
nyugi, márc 28.-a is lesz egyszerKép A türelem babót terem!KépKépKép

bocsi, már megint hosszú lettem!Kép

Manócska
25+2
Manócska
 


Kedves Eszter!

Tök vicces, de engem is Eszternek hívnak, és én is a 28.-át várom nagyon! Nálunk elsõ nekifutás.Sok sikert!

Eszter
Névtelen
 


Hello!

Eszter! Én is vhol félek tesztet venni,szóval ebbõl kivehetted,hogy még nem csináltam tesztet.Most már mindenképpen várok szerdáig,ha addig nem jön meg,akkor veszek egyet.A ClearBlue tesztet találtam szimpatikusnak,szerintem azt fogok majd venni,habár itt a többi hölgy is ajánlott másfajtát.Biztosan a gyógyszertárban is kifaggatom a népetKépPersze ha szükségem lesz rá.
Ma egész nap émelyegtem,és most eléggé úgy érzem,hogy hánynom kellene,de közben meg ráz a hideg is,szóval attól félek,hogy összeszedtem vmi nyavalyátKépKép
Talán az a legjobb ha bekuporodom az ágyamba,teát szürcsölgetek,és pihengetek.
Ha tehetitek tegyétek ezt ti is!Kép
Jó éjt mindenkinek!
Angi

Ui:Még mindig érzékenyek a melleim,és a hasam is néha-néha görcsölgetKépTeljesen úgy érzem most magam mintha megakarna jönniKépKicsit szomorkás vagyok emiattKépKépKép
Névtelen
 


Bocsi megint én vagyokKépCsak azt szeretném megkérdezni tõletek,hogy ha mégis úgy alakul,hogy megjön akkor,hogyan vészeljem át a legkönnyebben lelkileg?Amikor az ember nagyon szeretne vmit,de nem úgy jön össze akkor eléggé kitud lenni lelkileg.Én legalábbis ilyen vagyok.
Angi
Akinek egy kicsit szomorkás a hangulata mámaKép
Névtelen
 


Kedves Angi!

Látom, hogy annyira aggódsz, ezért megnyugtatásul mondom, hogy én is ugyanúgy görcsölgettem, mint a menzesz elõtt szoktam. Sõt, az elsõ néhány hétben végig voltak olyasmi kis görcseim. A hányinger viszont nem jött azonnal...

Régebben nekem is volt olyan, hogy émelygést éreztem, vagy úgy éreztem, mintha... Ez olyankor volt, amikor úgy szerettem volna, hogy terhes legyek, csak még nem tudtam az eredményt. Azt hiszem az idegességtõl, feszültségtõl is lehet hányingered. Nyugi, drukkolokKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Nagyon izgulok, még ma is semmi :-)))) és jósló görcsök sincsenek.
Még 2 nap és akkor már rohanok is a tesztért ha addig semmi!!!!

Angi, másik Eszter hogy álltok???


Eszter
Névtelen
 


Hello!

Kedves Szirom! Megnyugtatás számomra,hogy neked is voltak görcseid,ezért reménykedem még.
Eszter!Egyenlõre nálam sincsen semmi,de még messze van a szerdaKépAddig ugye bármi megtörténhet.Persze továbbra is görcsölgetek,a cickóimról nem is beszélve...
De most már kifogom bírni szerdáigKép
További drukk neked is,és a másik Eszternek is!KépKépKép
Angi
Névtelen
 


Hello!

Lányok! Nekem baromira hányingerem van,pedig már túl vagyok a reggelin is,kekszet is csócsáltam,most ittam pár korty langyos teát.De sajnos a görcsök megvannak,a cici is érzékeny,és még a fejem is fájKép
Fél8kor keltem de már most alig bírok fennt lenni,mert olyan álomkór van rajtam.
Az is lehet,hogy tényleg kijön rajtam vmi nyavalya?Na meglátjuk.

Eszterek!Kép Veletek mi újság? Történt vmi nagyon említésre méltó?Kép
Szép napot nektek!
Angi
Névtelen
 


Szia Angi, azt biztosan nem írtam hogy már megint elszámoltam magam, mert a február csak 28 napos volt és meg ezt el is felejtettem.

Szóval keddig derül ki minden.

Most még semmi, én is álomkóros vagyok, de én annak tudtam be, hogy ez a hideg meleg idõ változékonysága kihatással van rám.

holnap újra itt :-)) eszter.
Névtelen
 


Sziasztok szeretnék már én is csatlakozni hozzátok. Csütörtökön kellet volna megjönnie, de sehol semmi. Folyamatosan émelygek, nem kívánom az ennivalót. Már van egy kisfiam aki 20 hónapos de már nagyon várnánk a kistesót eddig eredménytelenül. Augusztus óta próbálkozunk és most talán felcsillant a remény. Az az igazság hogy nem merek venni tesztet, mert félek a negatív eredménytõl, már annyiszor csalódtam. Most elhatároztam hogy ha nem jön meg akkor hétfõn lesz a nagy nap. Azt hiszem Eszter egy cipõben járunk. Én mindenestre szorítok érted. Nekem hétfõn kiderül.

Nicki
Nicki
 


Sziasztok Mindenki!

Azt hiszem, rajtam marad a másik Eszter név, mert enélkül már én sem látom át, melyiket írtam én.... Én 2 hónapja teljesen azt hittem, hogy várandós vagyok (nem volt tudatos akció) majd egy hetet késett, pedig mindíg halál pontos. Aztán mégsem! Akkor olyan csalódott voltam, hogy napokig az uram felé sem tudtam nézni... Most "csak" a hasam görcsöl és a cicim fáj, de "lelkileg" semmit sem érzek. Talán mert félek a csalódástól. Akkor szerdán, csütörtökön nagy hírözö lesz itt! Már nagyon várom.
Kellemes setét addig is
Másik Eszter
Névtelen
 


Angi, Eszterek, Nicki,
ezerrel drukkolok mindenkinek, és várom a jó híreket, úgyhogy mindenki írjon hamar!!!!Kép

Angi,
és is a ClearBlue-t csináltam meg, nekem bejöttKép

Manócska
25+5
Manócska
 


Sziasztok itt a boldog Nicki!!!! Ma két gyönyörû vastag erõs csíkot produkáltam. Pozitív!!! Annyira örülök hogy el sem tudom mondani. Azt hiszem az anyukámat azért felhívom, bár nem akarom elkiabálni. Jövõhéten elmegyek dokihoz is szerintem õ is örülni fog a dolognak, mert sokat segített. Pajzsmirigy problémáim voltak, ezért jött össze nehezen. Mostmár jöhet az izgalom, remélem minden rendben lesz. Nem lesz méhenkívüli vagy ilyesmi. Tegnap este már sejtettem mert végighánytam az egész estét.

Angi én a RapiPreget vettem feleannyiba kerül és ugyanolyan.


Happy Nicki
Nicki
 


Nicki,
De jóóóóóóóóóóóKépKépKépKép
Csuda jó ilyeneket olvasni, az én kedvem is rögtön jobb lett!
No most már csak minden ok legyen, és vigyázz a pocaklakódra!KépKépKép
Aztán majd gyere át a friss kismamik topikba is, jó?

Pusz a pocaklakódnakKép

Manócska
25+5
Manócska
 


Hello!

Nicki!Elõször is gratulálok,engem is feldobott,hogy van egy pocaklakód!KépMost akkor hány hetes terhes is vagy kb?Írjál majd meg mindent,hogy mi volt a dokinál,szorítok,hogy minden a legnagyobb rendben legyen veletek!!!

Másik Eszter!KépBocsi,hogy így írlak,de csak így fogod tudni,hogy hozzád szólokKépSzóval neked is fáj a cicid,és a pocid is "csak"görcsölget?Ezek nálad is olyasmi görcsök,és cicifájások,mint mensik elõtt?
Amúgy bennem is vannak ilyen aggályok,hogy mivan ha méhenkivüli,és ha vmi gubanc lesz???Tudom,hogy hülye vagyok,hiszen én még egyáltalán nem tudom,hogy mivan velem,de azért jár az agyam és lehet,hogy tök fölöslegesen.
Nálam még mindig megvan a cici fájás,a görcseim viszont tegnap délután óta elmúltak,azóta semmi.Jó,hogy sokat pihiztem,de szerencsére ezek a hülye görcsök abba maradtak.
Én szerda reggel tervezem,hogy tesztet veszek,ha addig semmi sem történik.
Viszont szagokra egybõl felfordul a gyomrom.Na de majd meglátjuk.Aki hasonló helyzetben van mint én annak további drukk!

Manócska!Szerdáig várok,aztán amit kapok a gyógyszertárban olyan tesztet fogok venni.Nickinek a Rapipreg jött be,remélem ha terhes vagyok,akkor tök mind1,hogy milyen teszthez jutok,csak legyen ott a két kis csíkKép
Angi

Ui:Eszter! Most nem a másik!KépTe már tucc vmit?
Névtelen
 


Sziasztok!

Nicki, de jóóóóóóóóóóóóóóóóóóKépKép

Teljesen hivatalosan ma kellett volna megjönnie, de eddig még sohasem késett inkább elõbb jött meg.
És még mindig semmi Kép de én lehet hogy már ma du veszek tesztet!!! annyira kiváncsi vagyok!!!

Angi Másik Eszter én nem tudok várni csütörtökig. Max holnapig KépKép


Eszter - aki nagyon reménykedik hogy már számokat írhatna a neve alá.
Névtelen
 


Hello!Kép

Du-án fél 4 körül beköszöntött nekem a piros napokKépKépKépKépKépKépKépKépMegpróbálom elviselni a helyzetet,és megpróbálok nem szomorkodni.Most nagyon nem tudok mit írni,kicsit kivagyokKépKépKép
Azt hiszem ideje benéznem a "ma megint megjött"topicba,habár még csak elsõre próbálkoztunk.
Lányok nektek további sok sikert!
És persze magamnak is!
Angi
Névtelen
 


Angi tudom mit érzel, én már pár hónapja csinálom végig ezt.

Ha ez volt az elsõ próba ne keseredj el!!!!
Nagyon ritkán sikerül ám elsõre!!

A babapont.hu-n vagy egy kalkulátor ahová be kell írnod a mensid napját meg hogy hány napos a ciklus - biztos ismered, na ott pontosan megírja mikor van peteérés.

De tényleg ne keseredj el. Bár én végigbõgtem a reggeleket. (nekem mindig reggelre szokott megjönni) Szóval tudom mit érzel.....
Névtelen
 


NickiKép
Nagy-nagy gratulaKépKépKép Biztosan minden rendben lesz és jó helyen lesz és egészséges, meg minden más is okésKép
Majd írd meg mi volt a dokinálKép

AngiKép
nem szabad elkeseredni. Ez még csak az elsõ hónapKép Nemsokára beköltözik a babó hozzátok is.
Nyugodtan benézhetsz a ma megint megjöttbe, ez nem függ a próbálkozások számától. A lányok mindenkit szívesen fogadnakKép Gyere nyugodtan. Nagyon jó kis csapat van ottKép

Bogár

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 


AngiKép
na nehogy már 1 probálkozás letörjön!
Fel a fejjel, valaki éveken át próbálkozik, sajnos hiába. Ha nincs semmi bajod, meglásd hamar összejön a babó, aztán ripsz-ropsz eltellik az a 9 hónap, mire felocsudsz már a lurkód ballagásán találod magadKépKép
Szóval semmi kesergés, és szerintem legkésõbb nyárra már pocaklakód leszKépKépKép

BogárKép
hogy vagytok? Ja és mikor mész uh-ra?
És legfõképpen mikor jössz át a friss kismamikba?Kép

EszterekKép
nektek meg még megy a drukk, aztán jelentkezzetek ám!Kép

Manócska
25+6
Manócska
 


ManócskaKép
Már voltam uh-n 6 hetesen. Már ott volt a minimanó is, 3 mm-es voltKép, nekem gyönyörû. Jövõ héten megyünk újra csütörtökön (8. hét) és akkor már a szívhangját is meghallgatjuk, ezt mondta a doki. Remélem addig is sokat nõ és továbbra is minden rendben lesz veleKép.
Már én is úgy szeretnék kapni terhes-mamis kiskönyvet. Mikor lehet kérni? A dokim még nem is mondott errõl semmitKép
Én szívesen mennék a friss kismamikhoz, de látod még picikék vagyunk és ott már nagyon nagy pocisok vannak. Én meg még nem nagyon értem, amirõl néha szó van, de igaz ami késik nem múlikKép Meg hát még én lennék a táblicskuban az uccsó, persze tudom utolsónak is mindig lennie kell valakinek. Meg egy picit babonából isKép, ha megértesz.

pusza
Bogár
6+5
bogár
 


BogárKép
Jó, még kicsit ne gyere, én is csak a 8. héten mentem a friss kismamikba, de csak azért, mert nem találtam meg még ezt a topikot akkorKép
Akkor csütin írd meg, hogy mi volt, nagyon szurkolok MinikédnekKép de biztosan minden ok lesz!Kép
Amúgy, ha még nem jelentettétek be a családnak, akkor egy ötlet: Zsizsa úgy mondta meg a szüleinek a babót, hogy felvetette videóra, és lejátszotta nekik, azt írta, hogy úgy meghatódott rajta mindenkiKép Szóval, ha teheted vetesd fel, és akkor, ha mást nem, otthon is gyönyörködhetsz benneKép
Szerintem, ha megkaptad a leletet az uh után, akkor elmehetsz már a védõnõhöz, és ott kapsz mamikönyvet. én olyan 10-12 hetes körül mentem el, de néha olyan gázosak a védõnõk, hogy jobb minél késõbb menni hozzájukKép Már, ha idegileg nem bírja az ember a terheléstKép Ugyanis türelem az kell hozzájukKép

Manócska
25+6
Manócska
 


Hello!

Köszönöm a biztatásokat,nem fogom magam elhagyni.Ma talán a szép idõ is besegít,hogy jól viseljem a helyzetet.Most ugyan megjött,de talán legközelebb szerencsével járokKép
Azért jövök továbbra is,drukkolok az Eszteréknek,és mindenki másnak aki éppen babát tervez!Kép
Angi
Névtelen
 


Sziasztok!

Angi!
Ne keseredj el. Tudom mit érzel. Sajnos! Nagyon kevés az olyan szerencsés akinek elsõre összejön. Nekem az elsõ gyermekem 1,5 év, ez utóbbi bõ fél év próbálkozás után sikerült. Fel a fejjel pár nap múlva már megint a termény napokra lehet koncentrálni!

Én most ha jól számolom kb 5. hétben lehetek. Jövõ hét szerdán megyek a dokimhoz. Hú nagyon izgulok.

Bogár!
Te szedsz valami vitamint? Én most folsavat elkezdtem szedni. Az a gondom hogy három napja nem eszem egy falatot sem, nem kívánok semmit. Az elõzõ terhességemnél is ez volt. Az elsõ három hónapoban fogytam 4 kg-t. Ezért gondoltam hogy valamit lehet hogy szednem kéne.
Különben a kiskönyvet a védõnõktõl kell kérni. Szerintem úgy a 8-10 hét tájékán érdemes kérni, amikor már van jó szívhang.

Eszterek khogy álltok? Vettél tesztet?

A még mindig happy Nicki
Nicki
 


Sziasztok!

De jó,hogy benéztem ideKépMár hetek óta böngészgetek itt,de eddig ezt a topicot,vhogy átugorhattam.
Olvasgatlak benneteket,és látom,hogy akad itt öröm bõven,és sajnos tapsztalni szomorkásabb hozzászólásokat is.
Az a helyzet,hogy én is pont a napokban várnám,hogy jelentkezzen a menstruációm(úgy látszik ezzel vagyunk még egy páran),de mivel én is kisbabát szeretnék,számomra is az lenne a nagy öröm,ha lenne egy pocaklakóm(ahogy itt nevezitek a bébiket).Nekem már van egy 7és fél éves kisfiam,és egy 4éves kisfiam.Gondolhatjátok,hogy harmadik babának már lányt várnékKépHabár nekem tényleg mind1,csak egészséges legyen!
Na szóval én ma vettem reggel a gyógyszertárban egy tesztet.
Gabriel a neve a tesztnek.Egy perc alatt kimutatja,hogy "mi a dörgés".Én ezt megis csináltam,és egy perc alatt negatív eredményt mutatott a teszt.Nem dobtam ki a tesztet,mondom hátha még van remény...Most itt fogom a tesztet a kezemben,és a negatív jelzés mellé odahúzodott egy közepesen erõs vonalka.Így most a tesztem pozítiv eredményt mutat,de ez nem egy perc alatt történt,mert legalább 2 órával ezelõtt csináltam meg a tesztet.
Szerintetek akkor most hihetem a pozítiv eredményt?
Az elsõ két gyerkcömmel is csináltam,de azokon ha jól emléxem egyértelmû volt a végeredményKép
Mindenesetre eddig nem jött meg,habár még a holnapi nap beleférne mensi szempontjából.
Mindenképpen elfogok menni orvoshoz,de egyenlõre várnék.Szerintetek?
Akinek most nem sikerült teherbe esnie azoknak üzenem,hogy fel a fejjel!
Akik pedig még izgulnak,és várnak(Eszterek),sok sok drukk!
Sziasztok,Rita.
ritka
 
 


Sziasztok!

Az elõbb én írtam a levelet,és nem tudtam,hogy kiírja majd a teljes nevemet,és ráadásul hibásanKépMég elég kezdõ vagyok,szóval bocsika,hogy itt körülményeskedem"Kép
Most regisztráltam magam újra,és továbbra is maradok rita,de a fennti részen elvileg rita01 leszekKép
Sziasztok,és bocsi,hogy ide nem illõ témát is behoztam ide.
Rita.
rita01
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?