Új privát üzeneted érkezett!

Ja, és mi is éppen így voltunk Párizsban: olyan jólesett hátrahagyni a három kis drágánkat, de folyton emlegettük őket, játszótereket néztünk, hogy ez hogy tetszene nekik, meglepetéseket vásároltunk, telefonáltunk nekik... :D
És azért azt is élveztük (nagyon :) ), hogy nincsenek ott... :D
De tovább nem bírtam volna nélkülük... :wink:
Ki érti a szülői lelket... :wink: :D

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Peti úgy ugrál a hasamban, olyan aranyos!!! :D
Nem is szeretek belegondolni, hogy utoljára érzem ezt... :?
Inkább kiélvezem az utolsó napjaimat így ugráló hassal...
Kép
Na megyek...

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Rita, olyan jó lehet neked!!! :D :D
Én már nem érezhetem többet a hasamban ugráló gyermekeimet :( :(

Pedig imádok terhes lenni, meg a kis szuszogó mini bébiket is, jaj, olyan kár, hogy nem lehet egy embernek 10-20 gyereke :( :wink:

oké, persze lehet, amennyit akar, meg elbír......

de nekünk ennyi van, és marad is

(bár már kacérkodom a gondolattal, hogy 5-6 év múlva bevállalnék esteleg egy újabb kisbébit) :wink:
de ezt most ne vegye senki készpénznek :wink:

Imádom minden egyes korcsoportot, a két hónapost a szuszogi, kis szopizós figyelős pofijáért, a 4-5 hónapos hasaló, figyelő, forgolódó mozgásáért...

és stb......
minden kornak megvan a maga gyönyörűsége

Natikát pl. most meg tudnám zabálni (bár már egy éve így érzek iránta), ahogy totyog, és lépked, ahhoz képest , hogy nincs 3 hete, hogy elindult, nagyon komoly métereket hagy maga után :D :D

na, mindegy, örülök a 3 édespofa gyerkőcömnek........ :D :D

Rita, a játszótereket mi is figyuztuk ám...... :wink:
vas
 
 

 
 

na, megyek pakolni, van 5 adag mosott ruhám, azokat kell szétválogatnom 5 emberre, meg külön a vasalnivalókat, külön a fehérneműket, aztán beszekrényezni őket...............

hú, de utálom :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

vas
 
 


megint én :D :D

itt vannak a saját kezűleg eldugaszolt tulipánjaim :D :D :D

Kép Kép Kép

Kép Kép

meggy, és cseresznyafa :D
Kép Kép
vas
 
 


Sziasztok,

Rita, gratulálok a vizsgádhoz, a 3-as is nagyon jó! A bácsi meg tényleg el volt tájolva egy kicsit :lol: :lol:
Egyébként a vonalzóddal én is gondban vagyok, most jót mutat, de tegnap nekem azt mutatta, hogy 5 heted van hátra! :shock:
Ennyi gyerköcöd van ma? Húú! Én tegnap este kettövel alig bírtam, itt volt a magyar kisfiú az apukájával, a fiúk parabolaantennát szereltek meg kábeleket húzta, fúrtak, disznóólat csaptak, gyerekek rosszalkodtak, üvöltöztek, én meg szörnyülködtem. :lol:
Viszont most van jó kis ´digitális tévénk, mindenféle magy ar csatornával, olyan, mintha otthon lennék :lol: :lol: .

Uradbak boldog névnapot kívánok utólag is, bocsi, hogy elkéstem vele!

Ildi, tényleg szép ez a kisváros is, a harisnyáid szuperek és én akkor is irigy vagyok, ha nincs miárt szerinted. Hát nekem most van. Nem is merek képet feltenni magamról, olyan bálna vagyok. És ez még csak a fele! :cry:
Gyerekek gondolom nagyon hiányoztak, mi még nem hagytuk ott Ábelt sehol, mert alig bír ki pár órát nélkülünk, lassan el kéne kezdeni szoktatni. Majd ha oviba megy, biztos jobb lesz a helyzet.

Szirom, mi pétektöl voltunk hétföig, elég nagy forgalom volt, mert nagyon sokan indultak el vagy hosszú hétvégére, vagy többre és ugye mindenki északról megy délnek, a jobb idö fele, Olaszországba, Ausztriába, vagy máshova. Összesen 450 km volt, kb 4-5 óra, Ábel jól bírta nagyon, nekem sem volt semmi bajom, pocim abszolút nem zavart. Szerintem nyugodtan mehettek nyáron 1000 km-t, mi is megyünk még egyszer haza, valamikor júniusban, mondjuk az már valahol a 25. hét körül lesz. De Ábellel nem volt eddig semmi gond a hosszú úton sem.
A szállás nagyon szuper volt, volt rengeteg állatuk, tehén, kecske, cica, kutyus, tengerimalac, tyúk, ló, nyuszi, Ábel nem is akart soha elmenni sehova, mindig rángatni kellett, ha mi el szerettünk volna menni. A ház alatt volt egy gyönyörü tiszta patak is, ott játszottak rengeteget apjával, meg bóklásztak a mezön, erdöben, na meg az állatokat molesztálták. :lol: :lol: A kecske egyszer meg is orrolt Ábelre, fellökte :lol: :lol: :lol:
Egészében nagyon jó volt, sokat sétáltunk, meg ugye a gyerköccel voltunk, igazából ez volt a lényeg. Olyan jó volt látni, hogy milyen boldog!

Képen én is látom a bébit, nagyon cuki! Lassan te is túljutsz a 12. héten! Hogy megy az idö!! Rokonok egyébként nálunk is ilyenek, ha hazamegyünk, véletlenül mindig van velünk valaki, nehogy már kettesben csinálhassunk valamit, ha Ábel éppen elvan a nagyszülökkel. :cry: De nálunk sem veszik észre magukat, sajnos.
Husi jól néz ki, imádom a báránysültet, én mindig megspékelem egy kis szalonnával, szintén rozmaring, bors, só, egy kis borocska meg víz megy alá és mielött készen lesz, nyakonöntöm egy j´adag paradicsomszósszal, vagy dobozos pizzaparadicsommal. Isteni tud lenni! Ja, a fokhagymát kihagytam, az a lényeg! :lol: :lol:

Na befejezem, mert mingyá jön apa is haza. Ábel nagyszülökkel tombol, nem is tudom, hogyan fogom megfékezni, ha elmennek. :shock:

Vonalzóm egyébként nekem is megbolondult, én pénteken töltöm mindig a teljes hetet, pénteken lesz 17 hét, erre most írja be :? :shock:

Na pussz

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Ildi, húú de gyönyörüek! Most nekem is van pár szép virágom. Itt is most kezd minden virágozni, zöldülni, úgy szeretem!

Gab, nektek is boldog névnapot kívánok!!!

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Na akkor egy pár fotó:

Kép
Kilátás a szállásról

Kép
Özikék

Kép
Bálna

Kép
A szállás

Kép
Patakparton

Kép
Tehénkék

Kép
Salzburgban

Kép
salzburgi belváros

Kép
ez is Salzburg, a házakat a sziklafalba vájva építették

Kép
ez most készült

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Na most ne mondjátok, hogy nem tettem képeket, el vagytok árasztva!! :lol: :lol:

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Sziasztok Lányok!

Itt vagyok én is, tegnap jöttünk meg Szentesről, és már este is akartam jönni, de nem engedett a Babanet :(

Köszönjük a névnapos köszöntéseket, nagyon aranyosak vagytok, hogy gondoltatok ránk! Átadtam mindkét illetékesnek a jókívánságokat :):):)

Szentes nagyon jó volt, tényleg ég és föld a múltkorihoz képest! Zsoltikát szerettük volna otthagyni a hét végéig, de nem akart :) Csak úgy maradt volna, ha én is ott maradok vele.

Csajok, nagoyn jók a képek mindenkitől!!! Tegyetek még, imádom nézegetni őket! :)

Bocsi, most csak életjel volt tőlem, de megyek szundizni. Puszi!

pgaboka
 
 


Sziasztok Lányok!

Itt vagyok én is, tegnap jöttünk meg Szentesről, és már este is akartam jönni, de nem engedett a Babanet :(

Köszönjük a névnapos köszöntéseket, nagyon aranyosak vagytok, hogy gondoltatok ránk! Átadtam mindkét illetékesnek a jókívánságokat :):):)

Szentes nagyon jó volt, tényleg ég és föld a múltkorihoz képest! Zsoltikát szerettük volna otthagyni a hét végéig, de nem akart :) Csak úgy maradt volna, ha én is ott maradok vele.

Csajok, nagoyn jók a képek mindenkitől!!! Tegyetek még, imádom nézegetni őket! :)

Bocsi, most csak életjel volt tőlem, de megyek szundizni. Puszi!

pgaboka
 
 


Jó reggelt!

Csak egy kis Párizs: :D

Búvárok a Szajnában :shock:
Kép

Notre Dame
Kép

Kis szombat délutáni fíling :shock:
Kép

ja, mi is vettünk autót, nem rossz mi? :wink: Csak a csap alá kell tenni, és már megy is... :)
Kép

Rodin múzeum
Kép

Eiffel torony - éppen akkor világították ki, mikor odaértünk
Kép

park - szép, nem?
Kép

Az új táskám 2000 euróért vette az uram :wink:
Kép

Champs Elysée
Kép

toronyházak :shock:
Kép

És az ellenpont: Montmartre
Kép

Elég ennyi?? :wink: :D

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


morning!! :D :D

Rita, köszönjük szépen a további képeket!!! :D
Nagyon szépek :D
Én is találtam új tatyót, Louis Vuitton, csekély 400-500 ezerért átszámolva :roll: :wink:
De ott maradt :wink:
Jó a ti kocsitok is :wink:
Eiffel szép. :D

Gabi, örülök, hogy megjöttetek, és jól alakult a húsvét :D
Azért, ha lesz időd, gyere bővebben!!

Motiot, te meg milyen bálnáról beszélsz? :shock:
nem látok én ott bálnát, csak egy csini pocakos kismamait!!! :D :D :D
Nem is vagy az!!!!
És jó a rövid haj!!!
Szép helyen voltatok ti is, fiúk is helyesek a patakparton.
Salzburg meg annyira szép, mennék újból megint én is :wink:

meghozták a kaját, hali :D
vas
 
 


Jó reggelt,

Gabi, örülök, hogy jöttél te is! Hát akkr nektek is jól telt a húsvét! Meglátod, Szentesen is egyre jobb lesz majd, ahogy növöget Lacuska is.
Zsoltika most akkor ilyen anyás?
Rita, végre a képek!! Nagyon szép Párizs, én is úúgy visszamennék! Nagyon tetszett nekem is, bár a Norte Dame-ot épp renoválták, úgyhogy ilyen szépen egyben nem láttam, mint te!
Kocsid is szép, na meg a tatyód is! :lol:

Szirom?

Márti?

Beszti?

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Hahó!

Értekezletre kellett bemennünk délelőtt a városba. Az uram valahogy elszámolta magát, és mégse nem tudott vigyázni a gyerekre, muszáj volt őt is vinnem. Magáról az értekezletről ki kellett vinni, de végül tök jól elvolt a számára teljesen idegen tördelők és újságírók között. Mondjuk kapott egy számítógépet...

Az alvásával most kicsit gondban vagyok, mert aludt a kocsiban 3/4 órát, ami ahhoz sok, hogy letegyem aludni, ahhoz meg kevés, hogy kipihent legyen. De hát magától ébredt itt a sarkon, biztos döccentünk, vagy nemtom.

Rita! Nagyon szépek a képek! Őrület, hogy milyen sárga a Szajna, nekem mindig ez marad meg az agyamban :wink:

Motiot! A ti képeitek is tök jó, és NEM vagy bálna! Tényleg nem :D

Gabi! Örülök, hogy jó volt Szentesen! Majd még gyere mesélni!

Ildi! Örömmel olvastam álmaidban szerepelő négyeskéről :lol:
Itt meg az én tulijaim és nárciszaim (hátteret nem nézni, mert hullik a nemtommilyen fa, és mire fölsöpörtem volna, az uram nekiállt öntözni... :roll: meg füvet is kellene nyírni)

Kép
Kép

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok Anyák!

Na, ma sehol senki??
Nagyon szépek a virágok! Nálunk is virítanak a tulipánok, olyan szép a tavasz! Az utcában meg mindenhol nyílik az orgona, ami pedig májusi virág, nem??
Kép

Motiot a bálna dolgot én sem értem, mi bajod van neked magaddal, te kis buta??? :D
Csinos vagy!!
Na, szerinted van hasonlóság??? :lol:
Kép Kép

Szirom, neked értekezletre kell járni? Az otthoni munkád miatt??
Ma mi is voltunk Adéllal a "munkahelyemen" vagyis a főiskolán a könyvtárban... Ahogy az péntek 13-hoz illik, alig találtam bent valamit, minden ki volt kölcsönözve, ami volt az meg bazi nagy, nehéz könyv, cipelhettem haza... :?
Utána meg átvillamosoztunk az Örs vezér térre, egy babaszobás nővel volt találkozóm, Adélnak szerettem volna szandált venni tőle. Szép is volt, méretben jó is, de Adél fél óra viselés után panaszkodott, hogy nyomja a sarkát. Gyors telefon a nőnek, hogy a közelben van-e még (ő is az árkádban volt hálistennek), biznisz vissza... :?
Na, mindegy, legalább nem költekezem... :) Jó kis szoknyákat láttam a hm-ben, meg kismamanadrágot a c&a-ban, de erre a másfél hónapra minek... :( (És soha többet nem is fog kelleni brühühühühühü :cry: )

De akinek aktuális menjen!! :D (SZIROM? rád céloztam! :wink: )

Mindenesetre ettől a körtől úgy elfáradtam, hogy másfél órája csak ülök a net előtt, bámulom a képernyőt... :roll:
Pedig akár tanulhatnék is (április 4 vizsga, május 4 vizsga... :shock: :shock: ), vagy takaríthatnék vagy moshatnék, vagy játszhatnék a gyerekeimmel, vagy főzhetnék vagy vasalhatnék vagy alhatnék... Mindegyik hasznosabb lenne, mint itt ülni, ÚGYHOGY megyek is,

CSÓK!!!

(De visszatérek, gyertek ti is!)

Kép

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Hahó!

Épp készülünk átmenni vásárolni Miksával, csak gyorsan beugrok, hogy ne legyek renitens :wink:

Rita! Néztem a C und A-s gatyákat, hát sajnos amik kifejezetten jól néznek ki kézben (keki vászon pl.), fölpróbálva, rajtam borzalmasan állnak. Sajnos a vastag, de nem jól tartó pamutbetét körbemegy a gatyán, és attől, hogy hátul is ott van, egy nagy hurka vagyok bennük egy óriási fenékkel. De tényleg. És egyszerre lóg rajtam és leesik, és egyszerre szűk combban az, amit úgy egyébként hasra már föl tudnék venni. Sajnos nem nekem való konstrukció. De azért még benézünk szerintem, mert a múltkor csak egy-kettőt próbáltam föl. És egy pólót (talpacskákkal az elején) vettem is, meg egy lenvászon hosszú inget - utóübbi mondjuk nem kismamakollekció, de nagyon kényelmes, és nagyobbat is vettem belőle :lol:

Motiot! Még akartam írni ám valamelyik nap, hogy ezen a bárányon is van szalonna, látszik is rajta :lol: Viszont paradicsomszószt mi sose teszünk rá, valahogy nem is nagyon tudom elképzelni :oops:

Most indulunk lassan, az uramnak nevenapja van, ajit kell venni meg alapanyagot a vacsorához. Jön apósom is, ki kell tennem magamért.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok,
én is csak beugrom, anyuék itt vannak még ma, most megyünk a játszótérre, de nem tudom milyen lesz a napunk.
Ábel borzalmasan csúnyán köhög és nagyon levert, hisztis, állandóan rajtam, vagy az apján lóg. Viszont szeretne a játszótérre menni.
Láza nincs, nem tudom mi lesz ebböl.
Mindenesetre nagyon nagyon hisztis. :cry:

Szirom, uradnak boldog névnapot!!! Ünnepeltek?
Mi csak peszgözünk majd este. :wink:

Na mentem, mert a gyerek üvölt.

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Hahó!

Motiot! Jobbulást Ábelnek! Nyomjad bele a vitamint!

Szóval ti pezsgőztök? Jó mulatást, jókívánságaim repülnek a te uradnak is :lol:
Nálunk kacsasült, hagymás tört krumpli, párolt káposzta, pirított gomba a menü az uram kívánságára. Rászoktattam a kacsasültre :lol: Meg hát az apósom miatt is rendes kaját akarok csinálni. meg talán sütök egy muffint, mert Miksa valamelyik nap megette, bár annak neki kéne ugrni, mert aztán a kacsa majd 3 órát foglalja a sütőt.

Rita! Az értekezletre nem írtam semmit, bocsi. A nyilvánosság miatt nem is szívesen, de ugyanaz a véleményem a témáról, mint neked, ha jól értem, és csodálkoztál ... Ez most egy elég új módi.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Kép




Boldog névnapot a Tiboroknak!!!!
Kép
vas
 
 


Szirom, gatyót mikor adjam oda???? :wink:
De ez már tök meleg szerintem(bársony, én télen hordtam) :roll:
vas
 
 


Hahó!

Ildi, köszi az uram nevében is :wink:

Gatya, hmm, elfelejtettem :oops: Pedig nekem kéne, de hát szita az agyam..., ne haragudj, tök rendes tőled hogy felajánlottad. Nem tudom, ha szerinted meleg, akkor érdemes még? Őszre isten tudja, beleférek-e még...

Többiek merre vagytok?

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Itt vagyok! :)

Szirom, Motiot, bár már enyhén késve, de Isten éltesse a férjeiteket!

Jól teltek az ünneplések-hétvége?

Ildi, te mostanság nagyon hézagosan jelentkezel, sütteted a hasad, vagy mi a helyzet?? :wink:

Mártiról, Besztiről, Gabiról, Miráról tudunk valamit???

Kicsit plöttyedt vagyok, pedig annyi mindent terveztem mára! Tegnap elkezdtem kitakarítani a konyhaszekrényeket, tegnap - vasárnapi ebéd főzése közben - kettőig jutottam. Nem sietek, de nagyon elkapott a láz, tisztaságot szeretnék, mire Peti befut... :)
Meg azon töröm a fejem, hová is tegyük a kiságyát. Meg az rs bútor honlapját böngészem... :)

Ildi, a pelenkázóra még lehetek vevő, nem untad meg a várakozást? Mert nagyon örülnék neki!

Lányok, ha mostanában nem vagyok túl sokat, annak az az oka, hogy a következő hét hétben hét vizsga, három beadandó dolgozat, két lány születésnapi rendezvényei és egy szülés vár rám... (meg az ezzel járó, fentebb részletezett teendők... :shock: ) De olvasok, itt vagyok, csak a fejem... hol is van...??? :)

Pussz!
(Azért ha esetleg valami tali-féle szerveződne... nagyon örülnék neki...! :D )

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Hahó,
én is vagyok, csak olvasó üzemmódban.
Anyukámék elmentek, viszont Ábel rendesen lebetegedett :cry:
Elég kemény influenza, ami a felsö légutakra megy rá, nagyon magas lázzal. Már harmadiik napja lázas, alig megy lejjebb 39-nél.
Ma voltunk dokibácsinál, nála most már javulás jön, én meg reménykedek, hogy nem kaptam el. Ha holnapig jól leszek, akkor már nem a dokibácsi szerint. Hát nagyon remélem.
Nem hiányozna egy magas láz.
Tényleg, ti tudjátok, hogy meddig nem vészes a babának a láz?
Apukám úgy néz ki már a elkapta,reggel már betegen ébredt :cry:

Szirom, megettétek a kacsát? :wink:

Rita, elnézzük neked, ha ritkában jössz, biztosan van dolgod böven! :wink:
De azért gyere, nehogy kihaljon már a topik!

Csajok, gyertek!!

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Sziasztok!

Először is: Tiboroknak mi is nagyon boldog névnapot kívánunk!!! :):):)

Képzeljétek, mindkét gyermekem ágyban van! Délután 3 órakor!!! Vagyis hogy pontos legyek, Lacus alszik, de Zsoltika valszeg nem, bár nem hallom hogy mozgolódna, lehet ő is beájult már :):):)

Hú, de régóta várom, hogy egyszerre aludjanak! Mondjuk ez csak véletlen, hiszen Lacus 2x alszik (de-du), Zsoltika meg egyszer sem napközben, de azért nagyon jó :D

Az történt, hogy ma délelőtt a játszón Zsoltika nagyon csúnyán megütötte magát: motorozás közben nekiment a pingpongasztal sarkának, pont a szeme között lett egy nagy seb dudorral :( Nagyon csúnya esés is volt, a hátára-fejére esett, hát akkora üvöltést is levágott, hogy na, de hát ez érthető. Raktam a puklijára vizes zsepit, itthon egy kis dettollal is kezeltem, mert horzsolása van, szerencsére nem nyílt sebe, de akkor is. És a legnagyobb szerencse, hogy nem a szemével ment neki annak az átkozott asztalnak...

Másik kisfiúval motoroztak, egyébként nagyon szépen, ügyesen, és hátranézett Zsoltika, hogy merre van a srác, ahogy előrenézett, már neki is ment az asztalnak :(
Egyébként eez a játszó nagyon szuper, új játékokkal, csak ez az asztal van ott régről, és nagyon veszélyes, jó lenne ha elvinnék. Mert amúgy minden tényleg nagyon jól eltalált játék, nem is szokott bajunk esni, de most peches volt szegény Zsolti.

Ezért is fektettem le Zsoltikát, hogy egy kicsit pihenjen, mert rengeteget sírt, teljesen kiütötte magát :( Alszik is, most megnéztem :):):)

Bocsi, lányok, hogy ennyire nem jelentkeztem! Csakhogy dolgozik az uram, elég sokat, most hétvégén is itthon programozott, én meg a gyerekekkel játszóra mentem, főztem, itthon is csak én voltam nekik, és így semmi esélyem nem volt a gép elé ülni. Persze azért ki is mozdultunk, egy kicsit vásárolgattunk is, úgyhogy nem panaszkodhatok :)

Rita,
kitartást a vizsgákhoz, dolgozatokhoz! Micsoda rejtett tartalékaid vannak neked! :) Húha, ez a takarítási láz biztos jel, Peti hamarosan kibújik! Bár még egy picit maradjon, igaz? A párizsi fotók nagyon jók, az a táska gyönyörű! De mi a fene kerül annyiba rajta??? Na mindegy...

Motiot,
jobbulást Ábelnek! Remélem, Te nem kapod el a bajt! A lázat nem tudom, bár én is voltam beteg mindkét gyerekkel, de algopyrinnel csillapítottuk, és nem is volt semmi baj. Csak ismételni tudom a többieket: nagyon csinos vagy a fotókon, igazán! És remek helyen jártatok, nagyon tetszett a környezet :)

Ildi,
nagyon jók a fotóid, csinos vagy mindegyiken! Jó a harisnyád :D És örülök, hogy négyeske gondolata felmerült Benned! Hajrá-hajrá! (majd pár év múlva természetesen) :D

Szirom,
azta, micsoda menü! Hmmmm, nyami! Megyek hozzátok vendégnek :D
A C&A-ban én is többször találtam már nagyon vacak szabású nacikat, igaz nem pocakosruhák között, de akkor is. VAn ilyen is, olyan is, körül kell nézni, és inkább érdemes a drágábbat venni, csak jó legyen, mégpedig sokáig!

Beszti,
nagyon hiányolunk, merre vagy? Fogyi hogy megy? :D HOgy vannak a gyerekek? Simon mekkora már? Fotót tegyél már fel légyszi :D

Mártikám,
Te sem nagyon írsz, mi a helyzet Veletek?

Most már mennem kell, mert Lacus kemény negyedórás alvás után felébredt. Viszont elkezdtük a hozzátápit :) Eddig csak almát kapott, minden nap egy picikét, de nagyon fanyalog, nem is nagyon nyeli :D Azért az ízeket így is tapasztalja! Ahogy elnézem, még egypár hónapig tuti csak tejcin fog élni! Én meg egy csomó kis nyári felsőmet nem tudom felvenni egyenlőre, akkorák a cickóim, de hát nem baj, így van ez jól :D

Pussz!

pgaboka
 
 


Itt vagyok, dolgoznék, de nem bírok, nagyon fáradt vagyok... (ennyit a rejtett tartalékaimról, Gabi... Én sem találom őket... :( )
Meg a kanapén HATALMAS kupac vasalnivaló vár, ha itt kinyiffanok, átteszem a székhelyem a vasalódeszka mögé... :roll:
Na de mindig csak nyávogok, pedig a gyerekeimnél nagyon nem bírom... Befejezem...

Gabi, örülök, hogy itt vagy, hiányoztál!
Szegény Zsoltika!!! De nem is csak ő, inkább te, képzelem, mennyire megijedtél! Minden rendben van vele?
A pingpongasztal tényleg nagyon veszélyes a játszótéren, régebben a miénken is volt, kis híja volt, hogy nem a két kezemmel ástam ki. Éppen mire megtettem volna, felújították a játszót és elvitték. Nagyon nem szerettem én sem!
Az együttalvás szuper ajándék az égtől, asszem én most jó időre elfelejthetem... :)
Bár amióta a gyerekek a kisszobában vannak, délután Adél velem van a nappaliban, alszik a kanapén szépen, a nagyok meg játszanak a másik szobában. Szuper! Egy óra nyugi nekem is, életmentő! (Megint jó kis anya vagyok, mi? :oops: ) Mostanában ebben az időben a teraszon süttetem magam, valami tanulnivalóval a kezemben szememmel viszont a hullámzó hasamon... :D
Háááát, igen, a nyártól én is tartok, giga mejjek, giga has, nem lesz könnyű kicsit csinosnak is lenni!
De Gabi, te nagyon jól nézel ki, akkora gond a kicsit teltebb cic?? :wink: Vagy MUSZÁJ új felsőket venni, nincs mit tenni!! :wink:

Motiot, jobbulást Ábelnek, neked meg betegségmentességet kívánok! (Karácsonykor nekem 38, kevés volt a lázam, azt mondták, 38 felett kell terhesen csillapítani, de hogy mivel... Négy orvos nyolcfélét mondott... Asszem az algopirin volt tán a közös nevező...)

Azt írtam nem jövök, mégis itt esz a fene... :shock:
Mars a dolgodra Rita!!:x
(Megyek...)

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Sziasztok,

Gabi, de jó, hogy írtál!! Szegény Zsoltika, most pár napig biztosan ott lesz az a buta púp, na meg gondolom fájni is fog neki! Puszikát a pici kobakjára!!!
Köszönöm neked is a dícséreteket, de én tényleg bálnának érzem magam. Mondjuk most már jó, mert látszik a pocim, így ha az emberek rámnéznek, akkor kismamát látnak, de míg nem látszott, addig nagyon szégyeltem magam, hogy micsoda dagadék lettem.
Nagy mejjek meg szerintem tuti! :lol: :lol: :lol: Gondolom a férjed nem sír a felsöid miatt :lol: :lol:

Rita, te meg pihizz csak nyugodtan, úgyis sikerülni fog minden! Nyugi!
Képzeld,ma hozzák az új mosógépemet! Samsung, 6 kg-os, viszont "csak" 1200-as fordulatszámú, hiper-szuper energia és víztakarékos meg minden. Már nagyon várom!

Na ennek örömére Ábel tegnap este egy köhögöroham kellös közepén összehányta a konyhai meg elöszobai szönyeget, az összes cuccát, meg cipöjét, úgyhogy lesz mivel felavatni az új mosógépet :lol: :lol:

Szegénykém kapott valami erösebb köptetö, hurutoldó izét és most ettöl jön fel neki minden a nózijából is meg a torkáról is. Nagyon köhög, hurutosan is.
Láza ma reggel megint volt, de talán már nem olyan vészes, mint tegnap. Ma még be kell ugranunk a dokihoz inhalálni egyszer.
Én is betaknyosodtam éjjelre, most viszont jobb sokkal, eszem a homeós bogyókat, iszom, meg vitaminozok, talán ennyivel megúszom. Egyébként meg nincs bajom, nem fáj semmim, levert sem vagyok. Lehet, hogy csak egy kis nátha Ábeltöl függetlenül. Hömérsékletem ma reggel 36,9 volt, úgyhogy inkább kihülöben vagyok, mint lázban, hálistennek :wink:

Na megyek, mert a gyerek nyüszít.

Többiek???????

KépKép
KépKép
motiot
 
 


puszika édeseim!!

annyira ezer bocsi, hogy nem írok(és hézagos vagyok :wink: ), de k*****ára nincs kedvem itt ülni a gép előtt.
Annyira örülök a jó időnek, hogy eszem ágában sincs itt rostokolni :roll:
Nyár eleji gyerek lévén nekem a tél egy kínzás, és most töltődöm fel a napon :D :D :D :D
(de csak holnapig, mert akkor esni fog az eső :roll: )

Tegnap jönni akartam du., de akkor meg nem volt babanet.
ma délelőtt meg lefoglaltam a nyaralást.
Végül döntöttem, maradtam Tirol mellett, de már nem volt hely :shock: ,aztán egy új katalóguisban találtam egy Faaker See-i szállást, baromi jót, ott se volt, és volt egy pót-pót -pót hely, amit az elején tettem az utólsó helyre, ez a Milstatter see partján van(közvetlen tókapcsolatos, saját stranddal, ezt választottam.)
Karintia.
Innen ki lehet menni Szlovéniába, Olaszországba is , akár Velencébe is.....stb.

Natus bekakcsizott, árad a bűz, ki kell cserélnem...........
vas
 
 


Vagyok :D

Gabi, nálam is bejátszik a nincs milyen pólót, trikót felvegyek....., De én örülnék, ha nagy cickóim lennének :roll: :lol:
Sajnos köze nincs az eredetihez
Kicsit elfogyott belőle a tömőanyag, csak a bőr lóg a helyén(akárcsak a hasamnak)
Szóbal kéne egy cickó :lol: :lol: :lol: :lol:
Vagyis a helye megvan :roll:
Az uram azt mondta, hogy 50. szülinapomra kapok egy új cicit, meg akkor csináltat nekem egy hasplasztikát :lol: :lol: :lol: :lol:
18 év múlva :roll: :roll:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ó, a gondolataimban nem csak négyeske szerepel, ott van egy egész focicsapat is.......... :roll: :roll:
de asszem, maradnak is gondolati szinten. :wink:
Szegény Zsoltika!!!!!
Olyan rosszak az iylen balesetek!!
Agygörcsöt kap tőle az ember :shock:
Hú,már hozzátápiztok!! :shock: :shock:
De jó!!!!! :D :D


Motiot, sok-sok gyógymanókát Ábelnek!!!! :P :P
És gratula az új mosógépedhez
(az én "megjavított" mosgatógépem megint nem jó) :evil: :evil:
Csütörtökön írtam mailt a szervíznek, máig semmi reakció, csütörtökig várok, és akkor kurva kemény leszek :twisted: :twisted:


Rita, persze, hogy a tiéd a pelenkázó izé :D
De mikor, és hol adjam oda?????
Nem jártok erre valamikor?
Vagy az urad a XV. kerület környékén?
vagy egy tali valamikor?
De onnan meg te akarok hazacipelni?
Jó, nem nehéz, csak baromira nem cipelésre való szerintem(meg Adél is veled van ugye)

Natus a lépcsőn, Oli bőg fennt.....

folyt köv...........................
vas
 
 


Rita, te még 10 órakor nekiálltál vasalni???? :shock: :shock:

Nekem is van egy adag, de én mostanában ritkán vasalok :wink:
Nagyon-nagy kitartást a vizsgáidhoz!!!! :D :D

Van eladó pelenkázószekrényem is, meg pegperego hordozóm is, az nem érdekel??? :wink: :wink: :wink: :wink:

Szirom, most hűvösebb napok jönnek pár napig,most jó lenne a gatya, hogy ősszel beleférsz-e, azt nem tudom
De nyári estéken is biztos jól jöhet

hú, bakker, Olinak vérzik az orra, most ápolgatnom kell(meg főleg a lelkét), vagy jövök, még vagy nem
vas
 
 


na, megvolt az ijedelem, de biztos azért vérzett neki, mert turkálta :shock:
idejött, mellém, hogy folyik az orra, erre tiszta vér lett a zsepi.

Szirom, megvan már a görög szállás, vagy még filózgatsz rajta? :wink:


Hétvégén voltunk a Pálvölgyi barlangnál szülinapon(vagyis a gyerekek bennt is voltak a barlangba, de mi akkor még nem voltunk ott), csak 12 óra után mentünk oda, az uram dolgozott, Leventét meg elvitte az egyik osztálytársa faterja
Annyira jó idő volt akkor, ott fetrengtünk a földön a fűben, tök jó volt.
hazafele voltunk buyway-ban elephanten cipőt akartam venni Natusnak a deichmannban, de nem volt, jobb is, tegnap itt vettem neki egy falcon nevű cipőt, aminek sima egyenes belül a talpa, ilyen kell első cipőnek :D
Este meg vendégeink voltak, volt kolleganőm, meg a férje, másnap meg jöttek az uram tesójáék, amikor du.elmentek haza, akkor meg jöttek a barátnőmék, kicsit teltház volt nálunk :D

Szóval ennyi történt velünk.Na, most megyek..

napközben meg sokat csavargunk a városban, lassan a Palotakertbe is ki kéne menni, annyira jó ott gyerekeknek rohangálni :D

Szombat meg munkanap :shock: :roll: :roll:
Múltkor ilyenkor voltam nagybeteg :roll:


Csá, :D :D :D
vas
 
 


Rita, elég volt?????

Nem voltam hézagos?????? :wink: :wink: :wink: :D :D :D :D :D


Kép
vas
 
 


Na szia te kis elveszett bárány!:)

Kint vagy a kertben egész nap? És csak őrzöd a kicsiket vagy kertészkedsz, vagyKép??

Nem 10-kor, hanem 11-kor álltam neki vasalni, csak asszem az órám rosszul van beállítva... :)
Addig dolgoztam a gépen, aztán meg fél egyig vasaltam. Ma du ismét vasalok, de a végefelé járok, nagyon összegyűlt.
Ha nem vasalsz, akkor mit csinálsz, kisimítod?
(Nálam ez tulajdonképpen alibi, hogy egy kicsit tévét nézzek... Tanulás helyett...)

Mutasd meg, hová mentek!!
Köszi a többi felajánlást, pelenkázó nem fér el, komódot kéne vennünk, de már így is kicsit zsúfolt a lakás... Hordozónk meg van, tudod, rengeteg nagy gyerekem van! :D :wink:
Tedd csak el a kis álomnégyesnek! :wink:

Motiot, nekem is 1200-as a centrifugám, de az eddigihez képest szuper, meg nagyon klassz egyébként is, csendes, hatékony, szuper!! :) :) :)

Na, megyek, kitaláljuk mit csináljunk délután...
Kéne menni dm-be, de hazahozni nem bírom, lehet, hogy megbeszélek egy romantikus randevút az urammal... (Helyszín dm, jelen van még három gyerek meg egy nagy has, meg némi tisztítószer... Vonzó mi??)
:wink: :lol:

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Sziasztok!

Lányok, élek csak és nem virulok. Teljesen kész vagyok ettől a hülye iskolától, olyan matek anyag van, hogy egyszerűen esélyt nem látok rá, hogy megcsináljam. A másik csemege a számvitel, ahhoz még tanárt is kell keresnem, mert életmben nem foglalkoztam semmiféle könyvelési anyaggal.

Egyébként most is lázas vagyok, fáj a torkom. Most angolon léne lennem, de lemondtam és inkább haza jöttem pihizni és közben a pénteki vizsga anyagát.

Baba most sem jött össze. A második adag clostylt kellen most szednem de inkább 2 szem után most abba hagyom. Ha megvagyok fázva, meg lázas is vagyok nem hiszem, hogy esélyes lennék a dologra. Akkor meg ne ússzon el egy clostylos hónap.

Mára szerintem ennyi. Sajnos.

Képeket néztem nagggyon jók, Irigy vagyok nem tagadom.

Puszi Mindenkinek. Bocs de most sem tudok mindenkihez külön szólni.

Márti
mártus
 
 


Hahó!

Kicsit sutyiban írok, mert lapzártázok, printet olvasok, és az uram épp azért van ma itthon, hogy ő vigyázzon a kölökre én meg tudjak dolgozni. De most elmentek ide-oda egy kicsit, szóval gyorsan bejelentkezem :wink:

Mondjuk sok mondanivalóm nincs sajnos, még mindig szívok a hányigerrel, rossz szájízzel, állandó fáradtsággal, álomkórral, farkaséhséggel... :( És irtóra fázom mindig, ez rémesen rossz. Most is. Pulcsi, takaró a teraszon. Éjjel zokni, pizsi, bárnybőr takaró a paplanom alatt. Jó, itt hűvösebb van azért mindig egy kicsit a nagy fák alatt, de akkor is. Éjjel meg fűtünk :roll: . Voltam délután a faluban, ott tényleg kánikula volt. Be kellett mennem, mert a védőnő írt beutalót nekem Szentendrére. Itt mégse voltak lelkesek, hogy levegyék a véremet, ami azért gáz, mert reggel iszonyat szarul tudok lenni, kaja nélkül egyenesen a rosszullét határán, erre most reggel 7-re érjek a laborba egy másik városba. De legalább viszonylag közel van, mégse Buda, az még vacakabb lenne. Most már scak azon aggódom, hogy egyedül a tb-kártyám nincs átíratva az új nevemre, nehogy ne fogadják el a beutalómat. Basszus. Vagy a tb-kártyával kezdjek? Azzal hová kell menni, nem tudjátok? Keddig le kell zavarnom ezt a vérvételt, mert kedden megyek korionbiopsziráa. Illetve a héten le kell zavarnom, helyesbítek, mert hétfőn megint értekezlet :?

Márti! Úgy sajnálom, hogy nem jött össze a baba, és hogy ennyi gondod van :( A clostiról szerintem kérdezed meg a dokidat, hogy ő mit mond (én valahol úgy olvastam, hogy átfúvás után jobb igyekezni, nem szabad időt vesztegetni, de lehet, hogy ez hülyeség). És ismerek olyat, akinek influsan jött be a baba.

Ildi! Ááá, nem foglaltam még szállást, és nem is olyan egyszerű, mert még le kéne levelezni. De szarul vagyok és nincs kedvem ezzel foglalkozni, a gép előtt se sokat ülök. Talán most már lassan múlik ez a közérzet, remélem legalábbis. Reggel elfelejtettem bevenni a Duphastosnt, és egész jól voltam délelőtt. Azér bevettem, amint eszembe jutott, úgyhogy most megint szar. Gondolom, rátesz egy lapáttal a gyógyszer is. De a héten elkezdhetem leépíteni.
Megmutizod a szállásotokat?

Cipő: én hétvégén vettem Miksának egy tök jó Pumát az Auchan sportrészén, 7900 volt. Nekem is volt ilyen teremcipőhöz hasonló cipőm és irtó kényelmes. De hát ez tényleg nem első cipőnek való.

Mi az a Palotakert? Gödöllőn van?

Motiot! Hogy vagytok? Javult Ábel? És te ugye nem lettél lázas?

Rita! Olvastalak este, fogtam is a fejem, hogy hogy bírod :roll: :lol: Nincs új híred a dokiról, szülésről, kórházról?

Gabi! Én már hívtalak benneteket vendégnek :lol: Lehet nálunk tali most már :wink:
Csak a héten már nem fér bele, a jövő héten hasbaszúrnak, utána feküdnöm kell egy hetet, de május közepén már vállalom!

Tényleg csajok, lesz megint a futófesztivál egy halom gyerekprogrammal, amire tavaly végül senki se jött. No? Május vége, 28-29 talán.

Ruha: Miksa mellett nem nagyon bírok szétnézni, csak találomra leemelni valamit az akasztóról egy ruhaboltban. Mostanában egy-két cucc próbáját még kibírja, de többet nem. Majd egyedül egyszer...

Szegény Zsoltika kalandja a pingpongasztallal és a púppal... :( Minden oksi most már?

Beszti, Mira?

Pussz, húzok vissza dógozni.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Hali!!

Márti, sajnálom, hogy így kivagy :(
nem tudsz kicsit pihenni?
babát sajnálom :(
gyere azért gyakrabban, ha tudsz :)

Szirom, jól megkutyulták ezt a vérvételesdit.
De Szentendrére áttudsz kompozni, nem?
Oké, akkor május végén megyünk hozzátok!!!
(tavaly mi akkor fostunk-hánytunk 8) )
Palotakert a Grassalkovich kastély(Sissi kastéy, Királyi kastély, ki hogy ismeri) kertje.Nagyon jó kis hely.
Jöhettek , ha jó idő van, kimegyünk rohangálni. :D
Baromi nagy kert, gesztenyefák, tölgyfák......stb.
Szupi :D


Ez a szállás, közvetlen linket nem tudok berakni róla, csak így:

Appartements Ertl

Ausztria, Karintia / Seeboden


Kép Kép Kép
Részletek
Fekvése
A központtól kb. 100 m-re fekszik. A szállodához tartozó saját strandszakasz a Millstätter-tó partján kb. 300 m-re található.

Felszereltsége
Az kedvelt, családias létesítményben 12 szoba és 5 apartman található. A vendégek rendelkezésére áll társalgó TV-vel, bár, terasz, kerti grill valamint napozórész napozóágyakkal és napernyőkkel. Térítés ellenében: mosóautomata és zsemle-service. Parkoló. 1 háziállatot lehet vinni (kb. 5,-€/nap).

Fitness
Saját strand a tóparton. Asztalitenisz, fitness-terem és szauna.
Szórakozás
Biliárd.
Gyerekek
Gyermekjátszótér.

Apartmanok
07414F4F: Kétszobás apartman 4 fő részére (kb. 40 m²), konyhasarok (főzőlap, hűtőszekrény, kávéfőzőgép, szagelszívó), étkezősarok, nappali/hálószoba dupla, kihúzhatós ággyal, SAT- TV, rádió, külön hálószoba, fürdőszoba vagy zuhanyozó, WC. Egy részük a manzárd-részben található. Reggeli foglalható a helyszínen (kb. 6,-€/fő/nap).

Bombaajánlat
7=6 2007.05.05.-06.30. és 09.08.-10.13.

A bérleti díj tartalmazza
Áram, víz, fűtés, elutazás utáni takarítás, ágynemű és törölköző 14-napi váltással. -

A helyszínen fizetendő
Üdülőhelyi díj: kb. 1,95 €/fő/nap 16 éves kortól.
Pótágy
1 gyerekágyat 4 éves korig már tartalmaz az ár. Előzetes foglalás szükséges. A max. létszámot csak így lehet túllépni.

Érkezés/Elutazás
15.00 és 20.00 óra között/10.00 óráig
Érkezési nap/min. tartózkodás
NAPONTA / 4 éj SZOMBAT 2007.07.14.-08.24. / 7 éj

N Plusz
Belépő a Millstätter-tónál lévő különböző strandfürdőkbe, uszodákba és egyes múzeumokba - egyes fizető, hegyi útvonalak ingyenes használata.
Plusz:
Bombaajánlat
Saját strand



vas
 
 


kicsit elbarmoltam a foglalást, mert szombattól-szombatig akartam,de véletelnül péntektől-péntek lett belőle.Aztán már nem variálok, inkább beszerveztem még egy másik szállást hazafele a dínóparkban, lombhotelben.
http://styrassicpark.joomlatarhely.hu/
Tök jó, fennt 3 méter magasan vannak faházak, remélem élvezik majd a kölykök.Éppen foglalósdiba vagyok a nővel, de nem jó a gépük, így még nem tudom van-e hely. :D

Az jó, hogy elkezdheted leépíteni a gyógyszert, talán tényleg jobban leszel, ha nem szeded.


Rita, szivem, azért nem vasalok annyit, mert szép simán szedem ki a ruhákat a szárítógépból :wink: :lol:
Csak a nagy ingeket, pólókat....stb . vasalom :roll:
Az udvaron meg elvagyunk, sajnos nem a hasamat süttetem, (hófehér vagyok, már a szoliba gondolkodom, pedig tök utálom)
Játszunk, hintázunk, Natika gyakorolja a menést, a ház elejétől tegnap lesétált az utca végéig (egyszer se esett el, kb.50 méter :shock: )
Virágokat is kéne ültetnem,vettem egy csomó magot.
Tényleg, nem szeretnétek kijönni megint hozzám?
Rita, csak rajtad múlik, bevállanád az utat????

Az uram vett egy-két új bokrot, ládákat, virágokkal tele, vettünk csúszdát, tök jÓ!!!!!!! :D :D :D
vas
 
 


Hahó!

Ildi! Szép hely, tetszik! Neckermann? és végülis mennyibe kerül úgy összesen?

Szentendre: persze, át tudok kompozni, de jelenleg az a helyzet, hogy felkelés után kb. 5 perccel ennem kell, mert rosszul leszek. Namost ha éhgyomorra kell mennem, akkor felkelés, zuhany, öltözés, gyerekreggeliztetés/öltöztetés testvérek között is 3/4 óra legalább, negyedóra a kompig, 10 perc át, további 10 perc odaérni, parkolni, beérni, becsekkolni, majd sorbanállni, szóval legjobb esetben is ki kell bírnom 1,5 órát kaja nélkül. És kicsit félek így vezetni, tartok a rosszulléttől, főleg gyerekkel a hátam mögött. Megpróbálom megdumálni az urammal, hogy vigyen el, mert nem tűnik biztonságosnak. És reggel 7-re :evil:, szóval hajnalban kelteni emiatt Miksát. Vagy itthon marad vele az uram, de akkor meg egyedül kell mennem. És ha ketten megyünk Miksával, akkor ott hová teszem a laborban? ne nézze már végig a vérvételt :? Nem is tudom, mit csináljak. Teljesen bele tudok zavarodni az ilyen helyzetekbe, tudom, hogy túlproblémázom őket, de most pillanatnyilag ideges vagyok miatta.
Megyek vissza lapzártázni :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Csak távirat:

Márti, SZIA, na végre!
Tanulás: :? :shock: :( :x :evil: :roll: :cry: MEGÉRTELEK, szenvedek én is mint a kutya, és sajnálom magam nagyon...
Kitartás, jutalmunk lesz egy klassz munkalehetőség és busás fizetés! :lol:

Ildi, szállás szuper, dinopark is klassz, lehet, h mi is megnézzük, az Őrségből nincs messze!
Szárítógép - oké! :wink:

Szirom, megértem, vérvétel éhgyomorra olyan rossz!
Kérd meg a férjed, persze, ez szerintem teljesen természetes.
Én mentem egyszer a kisebbekkel együtt, írtam is asszem, de az nem az émelygős időszakban volt, hanem később. Egyébként őket ez egyáltalán nem riasztotta... :)
Ha arra kell koncentrálni, hogy ne legyél rosszul, akkor jobb férjjel menni.

Csók!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Szirom, szerintem is menj az uraddal.
nehogy rosszul legyél :wink:

Aha, neckermann
Nem nagyon merek más kis nyomi irodánál bevállani semmit.(még a tui jött volna szóba)
Buktunk anno a Jorgos travell-el is. :evil:
Nem kéne megint :roll:

Rita, igen, az őrséghez közel van nagyon.
Mi hazafele megyünk, utólsó nap ott alszunk, tök jó lesz.
De ez meglepi lesz a gyerekenek, nem mondjuk el addig, hogy a dzsungelhotelben alszunk éjjel :wink: :D

Ma vasaltam azért én is :roll:
még 6 ingem hátra van.
De holnapra is kell meló.
Meg mostam 3-at, minden ruhát elpakoltam, szétválogattam, már csak a 6 ing lóg gyűrötten.

Szirom, megnéztem május 26-27 az utólsó hétvége májusba, de az éppen pünkösd. Akkor lesz a futónap????

Ma akkorát taknyoltam a szobában, Natasa otthagyott egy legót a földön, ráléptem, megcsúsztam, seggre ültem,A lábam kifacsarodott alattam, anyáztam egy jót, de semmi bajom nem lett :roll:

Végre van olyan komód az ikeába, ami nekem kell a hálóba (nem férnek el a nyári gúnyáim), csak az uram nem akar ma este visszamenni értük.
ezt akarom a szekrény mellé,
Kép
ezt meg az ágy két oldalára
Kép

és végre tele lesz az a szoba is.
Már csak a két kicsi szobájába kellenek bútorok :roll:

pusz
vas
 
 


kukucs!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:



megint nem volt jó a babanet???????



hogy vagytok?????



mégis ikeáztunk este, de nem olyan komódot vettünk, mert nem tetszett az uramnak, hanem olyat, ami már van a hálóban kettő, és most megint vettünk kettőt.
Mondtam neki, kellenek, mert nem férnek el a ruháim :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Csoda, hogy nem jegyezte meg, hogy túl sok a ruhám, azért :roll: :lol: :lol: :lol:

pusz, gyertek majd!!!!!
vas
 
 


Hahó!

Tegnap már nem jöttem, csak néha benéztem olvasni. Este 8 után végeztem a munkával, de úgy, hogy végül délután átvittem az uramnak Dunakeszire Miksát, és ő elvitte magával még szállítani este, mert a végén már megint nem hagyott nyugton.
Elég depis is voltam tegnap, még bőgtem is. Nyomaszt ez a vizsgálat is nagyon.

Ildi! Szépek a szekrények, és pont ilyeneket kerestél! Végül megvette az urad? Nekünk is kéne Ikeába menni ezer éve, mert a rolók még mindig nincsenek meg. Azóta elszomorított az uram (de valamelyest igaza van), hogy kanapét addig nem veszünk, amíg megvan a macska. Csak hát arra várni, hogy kimúljon, azért az... :roll: A Béla most már 16 éves, az én stafírungomból való, és szeretjük mindannyian. De tényleg elég sok zűrt tud csinálni. A mostani garnítúrát mondjuk szétkaparta...
Viszont úgy szeretném már, ha igazán szép lenne a nappali.

Meg körül kellene majd nézni nekünk is a gyerekszobába, mert Miksának kéne komód. Amit most használ, az egyben pelenkázó is, még egy olyat nem nagyon van értelme venni. Elég egy sima komódot vennünk, és akkor a pelenkázó jön a kisággyal a gardróbba. Tiszta izgi :lol:

Dzsungelhotel: én is akartam dicsérni, nagyon klassz :lol: Az uradnak is tecc, fogadjunk :lol: A pasik akkora gyerekek... :D

Futónap: aha, akkor. Meg ahogy elnézem, gyereknap is épp akkor van. Létezik, hogy együtt van a gyereknap a pünkösddel?

http://www.iranyhorany.fw.hu/

Vérvétel: most nem tudom, hogy félreértettetek-e, de én nem a vérvételről félek, meg nem is attól, hogy amiatt leszek rosszul, hogy vért vesznek, hanem attól félek, hogy kinyúlok, mielőtt még odaérnénk. De elvisz az uram holnap reggel, azt mondta. Ma ki kell derítenem pontosan, hogy hányra kell menni és hasonlók.

Rita! Miksa a múltkor volt velem a nőgyogyimnál, ahol ugyanabban a lakásban egy másik helyiségben rendel egy fogorvos (a doki lánya, de ez most mindegy). És résnyire kinyílt az ajtó és belátott egy nőre, akinek fúrták épp a fogát, utána két hétig kérdezgetett, irtóra nagy hatást tett rá, és nem jó értelemben. Nagyon berezelt. Nem tudom, mit szólna, ha látná, ahogy vért csapolnak. Mi lesz még az orrmadulaműtétnél :roll: Mondjuk neki is kell majd vérvétel nemsokára. Igyekszünk vele megdumálni a dolgokat, de egész érdekesen tud néha reagálni.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Hahó!

Nem tolongtok, csajok :wink:

Mi végül délelőtt elintéztük Miksával a tb-kártyámat. Most már az is az új nevemre szól, úgyhogy szavuk nem lehet holnap az sztk-ban, megegyezik a beutalón szereplő névvel :lol:

Jó nagy tömeg volt, 1,5 órát vártunk. Miksa egész jól tűrte, én viszont elég morc voltam már. De végülis megvan. Miksával sétáltunk is az Árpád-híd környékén, mert észrevettük, hogy úgy csinál, mint a tanyasi kisfiú a városban. Ámuldozik az autókon, lámpákon, sok emberen, mindenkinek köszön :lol: , mindent megbámul, még a csatornafedelet is, szóval kicsit szocializálódnia kéne :oops: :lol: Ne úgy nőjön föl itt az erdőben, mint a dudva :lol: Korábban utcára nem nagyon vittük, vagy autóval volt Pesten, vagy ha ki is szálltunk, akkor parkolóházban vagy parkolóban, ahonnét egyenesen valami bevásárlóközpontba mentünk. Szóval nem ismeri az igazi utcát :oops:

Holnap különben reggel 7-re kell mennünk.

Ezt a képet a hőmérős topikból készítette az egyik topiktárs a múltkori talin a kölyökről, tök jó, nem? :)

Kép

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Na, gyönyörű estém volt tegnap. A Gyerek 5x össze hányta magát, meg a szőnyeget, meg a járólapot. Tök ideg voltam. Ma itthon voltam vele. A doktornő nem talált semmi utóhatást nála, ma már nem hányt. Azért elég levert ma is, 3,5 órát aludt du. Most is csak bámulja a minimaxot a szőnyegen fekve.
Én is jobban vagyok mára. Vettem strepsilst, tök jó ize van.

Holnap vizsga szociálpolitikából, 11-re megyek suliba. Szombaton 8-tól fél 7-ig leszek. Itt a gyönyörű jó idő én meg savanyodok abban a beton bunkerban. Már csak így hívom.

A clostylt meg tényleg nem baj, hogy abba hagytam. Beszéltem az egyik csoport társammal és ő is megerősítette, hogy ilyenkor azt ajánlják a hölgyeknek, hogy inkább hagyják ki a hónapot mert sokkal kissebb eséllyel indulnak a sikeres hónapnak. Az előző havi adag meg úgy is hatásos lehet. (persze csak a gyógyszer szedését mellőzzük, nem mást)

ildikó!

Megnéztem a dinós oldalat.
Lenne egy-két kérdésem: A bunkerokban van villany, víz, fürdő? Én úgy érzem, hogy a fürdő közös. Szerinted?
Mi is gondolkozunk 1-2 napon. Nagyon jól néz ki a látottak alapján. Ti mikor mentek? Hány kilóméterre lehet a határtól?

Bútor vásárláshoz tényleg gratula. Pik-pak, így kell bánni a palikkal


Szirom!

A jövő héten lesz a biopszia? Be is kell feküdnöd, vagy jöhetsz haza és otthon kell pihenni?

Ja, egyébként kitolták annak a rendeletnek a bevezetését amit azt mondta ki, hogy részesedést kell fizetni a betegnek, ha az orvos munka idjén kívül megy be a kórházba. Július 1-től lesz bevezetve csak.
Vagy ez inkább Ritának szólna, bocs.


Búcsúzom, puszi Mindenkinek: Márti
mártus
 
 


Mártikám! Jobbulást mindkettőtöknek! Szegény Andris, biztos benyalt valami vírust :(

A sulihoz sok erőt, nekem most nem lenne, úgyhogy minden tiszteletem neked - és Ritának is. És holnapra egy kalappal!

Igen, kedden lesz a biopszia. nem kell befeküdnöm, 11-re megyek uh-ra, majd 2 körül kezdik el a szúrásokat, és kb. 20 nőnek csinálják meg egymás után. Utána egy kis pihi van, és haza lehet menni. Aztán kímélő életmód, fekvés egy hétig. Én tutira nem ugrálok majd, nem kockáztatok. Anyu jön vasárnap vagy hétfőn, ő lesz a helyettesem :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Rakok fel pár képet a kerteben játszadozó Natikáról.
Bocsika, sok lesz :wink: :wink: :wink: :wink:
Kép Kép

a két tesó :D (vagyis a két legkisebb)
Kép

és itt kapok görcsöt, amikor felmászik mindnehova, és sikongatva örül ennek. :D
Kép Kép

Hinta
Kép
Kép

Tulipán szagolgatás, simogatás, letépés, és végül megkóstolás :D :D :D
Kép
Kép
Kép
Kép Kép
vas
 
 


Szirom, jövő héten már mész is szúrásra?
jujj, majd gondolunk rád. :)

Tudom, én , hogy nem a vérvételtől félsz, és nem ott leszel rosszul :wink:

Hú, és most már lehet, hogy meg is oldódott mindnen, és túl vagy rajta.
Na, elvitt az urad?
Miksát ébresztettétek?

Bútort nem azt vettük, ami a képen van, hanem a Robin nevűt(de még nem rakta össze), tegnap este kertészkedett, füvet nyírt, tápozott...stb.

Jó a kép Miksáról, tényleg.
Mit néz? Valami repcsit?
És tojás van nála?

Márti, szerintem is külön van a fürdő, de egy éjszakát meg lehet oldalni, jó, ahhoz képest, hogy közös fürdőbe kell menni, 140 euróért, k...sok, de nem ezen van a hangsúly szerintem.
Meg ahogy láttam, csak emeletes ágyak vannak, de kit izgat?
Dzsungelben alszunk, nem???? :wink: :wink:
Szerintem Rábafüzestől max. egy óra lehet, de lehet, hogy még annyi sincs.
Csinálj egy útvonaltervezőt itt:
http://www.hu.map24.com/
megcsináltam, 290 km-t ír, de Hegyeshalom fele visz ki benneteket, aztán autópáya, ha meg Körmend-Rábafüzesnek mentek, akkor csak 200 km, viszont itt nincs autópálya.
és a határtól 40 km-re van a park, azt is mutatja.
Na, ennyit tudtam tenni.

Hogy van Andris, és mitől hányt?
Összeszedte valahonnan??

Vizsgára drukk!!

Mikor költöztök az új kecóba?
kell valamit felújítani rajta???? :D
vas
 
 


Itt vagyok, egészben, nem lettem rosszul :lol: Vittem a túrós pogácsámat, amit az este sütöttem :wink: És elvitt az uram, meg vittük a kölyköt is, de szerencsére nem kelt nehezen, sőt, széles jókedvében volt már reggel fél 7-kor, nem is értettem :wink:

Ildi! irtó jó képek, tündi-bündi a kiscsaj! És a kertetek is nagyon-nagyon hangulatos lett! Nyárra mit ültetsz? :lol:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


de jó, hogy túlvagy rajt!!!!
És nem lettél rosszul.

Túrós pogi :wink: :wink: :wink:

Komppal mentetek?


Köszike-köszike :D :D
vettem már pár zacskó magot,abból 2 zacsival el is szórtam, nem tudom már mi a neve. :roll:
meg még elkéne szórnom párat, de szerintem jövő héten, vagy hétvégén.
Szép színes nyáron virágzó virágok(ennyit tudok róluk, meg, hogy most kell ültetni)
vas
 
 


Jó reggelt, egy percet kaptam magamtól, hogy írjak, de már egy fél órája olvasok itt ezt-azt... :?

Szirom, na jól van! :wink:

Ildi, Nati olyan helyes! Tök jó lehet a kertben, klassz nagyon a felszerelés, a virágaid meg nagyon szépek!
Ha kint vagytok mennyire lehet belátni az utcáról, eléggé szeparálva vagytok?

Márti, jobbulást nektek, iskolához meg türelmet, a vizsgához meg... egy Kép-pal!!
Tényleg a ház!! Tudósíts róla, mi a helyzet!!


Szegény Adél nálunk most a tévé előtt döglik, az anyjának a gép előtt kell, ugye, dolgoznia... (kéne...). Úgy bánt a lelkiismeret, ahelyett, hogy kint lennék velük egész nap, csak egy görcs vagyok, nagyon nyomasztanak az előttem lévő dolgok...
Tegnapi napunk érdekesen alakult... :shock: Reggel Zsolt jó korán elment itthonról, ez a hét valahogy így alakult, korán ment, későn jött... Maja hisztizett a lötyögő foga miatt (előző délután a fogorvosnál meg sem nyekkent... :shock: ), Adél csak a szokásos műsorát nyomta, Bernát meg nem volt hajlandó reggelizni, mert nem jó neki az almás muffin.... :? :(
Hááát, olyat tettem, amire nem vagyok büszke, azóta is ez jár a fejemben, hogy hogy lehettem ilyen... Bernátra borítottam a muffint, aztán meg csak kiabáltam velük, hogy micsoda banda, hisztisek, elkényeztetettek, semmi nem jó nekik... :( :( :(
Aztán beszéltem az urammal telefonon, jól kibőgtem magam, és összeborultunk a gyerekekkel. Kiszedtem a Maja lötyögő fogát (azóta már a fogtündér is járt itt! :wink: ) és nem vittem senkit sehova, hanem elmentünk kisvasútazni meg legelni egy kis rétre. Nagyon jó volt végül, ebédre rendeltünk egy pizzát (fél fogunkra sem volt elég :wink: ), szóval végül kialakult a nap..
Csak attól félek, ez marad az emlékük, hogy az anyjuk állandóan iskolában van, vagy tanul, ha egyiket sem teszi, akkor meg hülye idegbeteg... :cry: :cry:

Na, kiöntöttem a szívem, ne haragudjatok!!

Most megyek a dolgomra...

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?