Új privát üzeneted érkezett!

Helló!!

Végre nem csak magamat látom a végén. :lol:

Szilvi!
Voltatok oviban?Tomi szereti a gyerekeket?Dorka napokig emlegeti,ha vki van-volt nálunk.Nagyon bírom,sőt néha múlt évben látott emberekre is visszaemlékezik.Szinte hihetetlen.
De irigykedem szombat miatt.Bizti szupi lesz.
Dorka már jól van,kicsit náthás.

Andi
Jobban vagy?Ne légy negatív,élvezd ki a szabad perceket és ha tudsz pihenj.:) Hamarosan már nem sok lehetőséged lesz rá. :wink:
Édes csibészes mosolya van Petykának..Olyan nagyfiús.:)

Timi
Örülök,hogy néha tudsz jelentkezni.
Heni bizti örülne egy Dorkának a fiúk mellé. :lol: :lol: Gondolom siettél.:);) Köszike a dícséretet,jólesik.:)
Szuper,hogy Kristóf könnyen beilleszkedett,félek Dorkával mi lesz.Nélkülem nem akar aludni napközben...az evésről meg ne is beszéljünk... :roll: :?

Anikóóó???Hogy vagytok???Nevekkel hogy álltok?Gondolom Reni már beleszól.:)

Éva!Fiúk?Hogy telnek a napjaitok?

Megyek,ebéd lesz.
Szép napot!

Viki
Vendég
 


....elszóltam magam.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Hello Csajok!!!

Millio éve nem kukkantottam be hozzätok.BOCS!!!!
Keresztelö volt nälunk a mult héten + betegek is voltak a gyerekek.
Mindketten valami csuny hänyos,hasmenéses virust kaptak el.De mär meggyogyultak.Häl isten!
Most mär jol vagyunk,az idö is lassan szépre fordul,ugyhogy nagyokat sétällunk.Elkezdtem sportolni ebbe a szép idöben.Lätszatja még nem nagyon van ,de nem adom fel.
Gyorsan még teszek fel pär uj képet és elhuzok aludni.De igérem jövök hamarosan.Puszi meindenkinek.Zs. Kép Kép Kép
zsuu74
 
 

 
 

Kép
zsuu74
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van.
Én nem egészen, bár már sokkal jobban. Nátha, arcüreg, hörghurut és ilyen nyalánkságok. Tomi is kezd köhögni és náthás egy kicsit. Remélem nem passzolom tovább az egész családnak.
Szombaton mikor a hugomnál voltam Pesten már kezdtem érezni, aztán vasárnap leterített.
Múlt héten végülis nem mentem el az oviba a Tomival mert nagyon zsúfoltak mostanában a napok, valami program mindig van.
Több köszöntés is van ebben a hónapban és még februárban elmaradtat is pótolni kell.
Tomi nagyon eleven ma , most kicsit nehéz a tempója, de ugye az anyukák ritkán tudnak teljes odafigyeléssel betegeskedni.
Tegnap már szép volt az idő, még úgy is jobb volt, hogy kint voltunk a levegőn.

Zsuu!
Gyönyörűek a gyermekeid.! Olyan édes a kislányotok ezen a vigyorgós képen! Na akkor kitartás a sportoláshoz, én mindig úgy vagyok ezzel, hogy belőlem pont a hosszútávú kitartás hiányzik ehhez, elkezdem egy darabig megy is, aztán jön valami sürgős ami miatt elmarad 1x 2x, aztán már nem is folytatom. Mindig így járok.

Viki!
Tomi nagyon szereti a gyerekeket, azonnal megtalálja velük a hangot, mindegy neki, hogy kisebb vagy nagyobb. Sőt megpróbál ő lenni a vezér, úgyhogy nem féltem az ovitól. Arra már felkészültünk az Andrással, hogy az óvónők sokszor fognak minket keresni, hogy ezt vagy azt csinálta a Tomi. A szombat nagyon jó volt, sokat csatangoltunk a városban és kidumáltuk magunkat.

Andi!
Nagyon helyes Petyka, igazi csibész! Szerintem mindenki szokott negatív lenni időnként. Dehát igaza van Vikinek, addig kell élvezni az itthonlétet a gyerköcökkel amig lehet, bár talán te most az állapotod miatt érzed magad fáradtabbnak, nyűgössebbnek.
Remélem már jól vagy?

Timi!
Örülök, hogy tudsz időnként írni. Nem gond legfeljebb nyáron is felköszöntjük Kristófot. Ennyi dícséret olvastán mindjárt elpirulok. :oops:
Szerintem mindannyian szuper anyukák vagyunk!!!! :lol: :lol:
Akkor egész jól beleszokott Kristóf a bölcsibe, azért ez csak megkönnyebbülés nektek.

Éva!
Veletek mi van?

Szép napot mindenkinek!!!!
SZilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!
A hangulatom sajnos nem sokat javult, de dolgozom rajta! :?
Mi is betegek vagyunk, náthás az egész család, szerencsére egyenlőre nem komoly, inkább csak az a baj, hogy Petyka elég lassan szokott meggyógyulni. A múlt héten ovi nézőben voltunk biztos ott szedtük össze. Petyka nagyon élvezte, nem akart haza jönni. Sajnos akkora a túljelentkezés, hogy nem valószínű, hogy fölveszik januártól. :(
Ma megyek orvoshoz, már nagyon várom, mert két napja nem nagyon érzem, hogy mozogna a pocaklakó és meglehetősen aggaszt. Azért bízom benne, hogy minden rendben van.

Andi
Kép
Kép
beke andrea
 
 


Sziasztok!


Andi!
Na mi a helyzet? Remélem minden rendben volt?! Gondoltam rád.



Lányok merre jártok?

Anikó!
Még mindig gépundorod van? Nem is írsz mostanában, vagy tanulsz?


Puszi nektek
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Szilvi!
Köszi az aggódást!

Szerencsére minden rendben van. Nagyon rendes volt az orvos mert ingyen és bérmentve egy percre bekukucskált UH-gal, hogy mind a ketten megnyugodjunk. Láttam ahogy mocorog, nem olyan intenzitással, mint annak idején a Petyka tette, de mozgatta a kezecskéit. Hátha kápok egy nyugodt babát. :)

Egyébként tavaszi nagytakarítással próbálkozom, de keservesen haladok, egyrész Petyka miatt, másrészt én is hamar kipurcanok.

Nálatok mi a helyzet?

Andi
Kép
Kép
beke andrea
 
 


Sziasztok!

Mi jól vagyunk,végre ismét jóidő van.Sokat vagyunk kint.Az óraátállítás kicsit megzavart.Bíztam benne,hogy 6 óra helyett most 7kor kel majd reggel,de nem.Most is ragaszkodik a 6-hoz...ami ugyebár a régi szerint 5... :shock: Napközben nehezen alszik el,sokat nyafog mire kidől.Este 11kor még ugrál.Hát ennyi. :? Remélem egyszer ennek is vége lesz.
Holnap utazunk Graz-ba...húsvéti bevásárlás...rengeteg keresztgyerekünk van.Itt az a szokás,hogy egy gyereknek van vagy 6-8 keresztszülője.Érdekes:Dorka még nincs is megkeresztelve. :o :shock:

Zsu
Aranyosak a gyerekek.

Szilvi
Örülök,hogy jó volt Pesten.Képzeld "találkoztam" egy volt 368-as csajszival itt neten.Jó volt újra beszélgetni kicsit.:)

Andi
Jobbulást,lehet hogy csak a rosszidő vitte el a kedved.

További szép napot és hétvégét.
Sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy eltűntem. Tanulok!!!!!!!!!!!!!!!! Két hét múlva lesz az első vizsgám. Igaz, hogy elővizsga, tétje nincs. Vagyis ha hármasnál jobb akkor megkaphatom a jegyet ha nem akkor menni kell szóbelizni. Én természetesen szokásomhoz híven próbálok élni a lehetőséggel.

Gyerekekkel minden rendben. Pocaklakó ugra-bugrál. Bius roszcsontkodik. Reni meg a szokásos csavargás és lustizás. Jövőhéten szünet. Azt szeretem, mert akkor sokat eljátszanak együtt. Remélem hagynak majd tanulni.

Húsvétra még nem is vettem semmit. Ötletem sincsen.

További szép napot! Azért csak irogassatok, néha olvasgatom.
Puszika!
Vendég
 


Sziasztok!
Mindenki jól eltünt. Itt a jó idő!! Nagytakarítás stb.

Szilvi!
Te állandóan szedted ezt a szirupot?
Marha sokat kell bevenni belőle.

Na én is húzok takarítani, itt a dédi, úgy hogy most tehetem
Üdv mindenkinek.

Andi
Kép
Kép
beke andrea
 
 


Sziasztok!

Nálunk ma is szép idő van!
Biztosan mindenki a Húsvétra készül azért ilyen gyér a forgalom.
Én is ezerrel takarítok, holnap érkeznek a sógornőmék és 1 hétig maradnak.

Mindenkinek KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET kívánok !!!!!

Viki!
Sikerült bevásárolnotok?
Mi még tartunk ma egy nagy bevásárlást, tekintettel a vendégeskedésre. Ráadásul Patrik születésnapja is most lesz a hétvégén, jön majd a Húgom is, ő is itt alszik, anyuék is jönnek, úgyhogy nem leszünk kevesen. És ki volt az a 368-as? Én is ismerhettem?

Andi!
Nem szedtem állandóan csak olyan 2-3 naponta, a 20. hét környékén pedig már nem volt rá szükség javult a helyzet.
Te mindennap szeded? Segít?

Anikó!
Szorítok majd a vizsgákra!!!
Örülök, hogy jól vagytok!

Többiek?

Szóval mindenkinek kellemes pihenést az elkövetkező napokra, senki ne dolgozza agyon magát!
Puszi

Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Szilvi!
Nem szedem minden nap, mert elfelejtem! :oops: Úgy tűnik használ, ha beveszem!! :lol:

Kellemes Nyuszizást!!!

Andi
Kép
Kép
beke andrea
 
 


Kép KELLEMES ÜNNEPEKET!!!
Vendég
 


Szilvi!
Em volt.Emőke. Bizti Te is ismered.2 fia van.
Bevásárlás megvolt,bár nem jutottunk ki Grazba.Most kezdődik a "tatárjárás".Megyünk mindkét nap.

Andi
remélem javult a problémád és a kedvd is jobb már.

Csodás az időjárás,egész nap kint vagyunk.

Egy jó hír:Dorkának csak alváshoz kell pelus.:):):) Ha itthon megyünk boltba,ide-oda már nem adok rá.Néha még vannak balesetek,de alakul.

Éva?
Jól vagytok?Rég írtál.

Mindenkinek szép hétvégét.
Vendég
 


Sziasztok!

Jól vagyunk, minden ok, csak az időm nagyon kevés, mire idáig jutok, már hulla vagyok.

Viki
Gratulálok a majdnem szobatisztasághoz, ügyesek vagytok.
Elképzeli nem tudom, hogy mi valaha is eljutunk idáig.

Szilvi
Jó mulatást, azért te se dolgozd agyon magad.

Üdv. a többieknek is!

Kellemes húsvéti ünnepeket mindenkinek!

Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!
Jól eltünt mindenki! Látszik, hogy itt a tavasz, jobb is így mint a lakásban kuksolni.
Na, jó tavaszolást mindenkinek!

Andi
Kép
Kép
beke andrea
 
 


Sziasztok!


Lányok merre vagytok?!
Még a végén kihal a topik!
Biztosan mindenki kint van a levegőn.
Mi is sokat vagyunk kint, azóta hogy itt a jó idő, Tomi újra jókat alszik ebéd után.
Beirattam az oviba, nagyon élvezte a sok gyerek társaságát, úgy rohangált közöttük, mintha már oda járna. Azt hiszem nem kell őt félteni.
Nagyon jó volt, hogy itt voltak a sógornőmék, volt minden, kirándulás, szalonna sütés, apa halászlét készített bográcsban, Húsvétkor ajándék keresés az udvaron stb.
Remélem mindenki jól van!

Puszi
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!
Én még meg vagyok!
Holnap megyek UH-ra, már alig várom.
Petyka nagyon élvezi a jó időt, állandóan kint van, nekem nem annyira vidám mert beindult az allergiám ami egészen novemberig eltart majd, ráadásul most semmit nem szedhetek. Teljesen el van dugulva az orrom! :twisted: Mi lesz majd, ha már a pocak miatt is alig kapok levegőt?
Éppen kezdtem fittebb lenni, most meg kevés a szuflám. Ez remek! :?
Se baj máj. 20-án megyünk Krétára, így legalább egy hétre fellélegezhetek. Tengerparton kéne élnem, akkor nem lenne semmi bajom.
Üdv Mindenkinek.

Andi
Kép
Kép
beke andrea
 
 


Sziasztok!

Elnézést kérek a bepofátlankodásért, a "ma mégsem jött meg"-ből vagyok. Elkezdtem extra minőségű angol baba,-és gyerekruhákkal foglalkozni. Akit érdekel nézzen körül az odalamon a http://babaturi.gportal.hu címen.
Tina

tynus12
 
 


Sziasztok!

Nagyon eltünt mindenki, gondolom ti is inkább a levegőn vagytok, mint a gép előtt.
Mi is, mert vettünk egy házat, vagy két éve és eddig lakott benne albérlő, aki most elment, és nekünk kell a kertet rendbe tenni, úgyhogy most van kertünk kb 5 percre a lakásunktól. Majd teszek fel képeket, feltéve, hogy olvas még valaki.
Amúgy jól vagyunk, beteg volt mindenki, de már meggyógyultunk.


Viki!


Nagyon Boldog Szülinapot kívánok!


Üdv.
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Éva!
Nagyon szépen köszönöm.Kedves Tőled.:)

Jó éjt mindenkinek.
Vendég
 


Sziasztok!


Azért jó volna, ha nem halnánk ki teljesen!
Mi is jól vagyunk. Múlt héten Tomi is és én is kullancsoltást kaptunk.
Már rég nem jártunk a doktornőnél, így most Tomi jól viselkedett. Régebben, ha már meglátta a dokinénit, minden baja volt. Most nem, helyette produkálta magát, dumált. Ma vendégségbe megyünk, holnap a fiúk horgászni mennek. Tegnap Patrik horgászversenyen volt az apjával, 3. helyezett lett, nagyon büszke volt magára, nyert egy horgászbotot is.

Éva!
Na akkor nem fogtok unatkozni. Nekünk most két kert van, mert még ott van a régi háznál egy hatalmas kert és itt a másiknál szintén van. Persze , hogy tegyél képet, szerintem mindenki benéz , még ha nem is ír. Fiúkról is tegyél fel képeket.

Andi!
Mi volt az ultrahangon? Minden rendben?

Viki!
Milyen volt az ünneplés? Dorka?

Anikó!
Nálatok mi újság? Pocaklakó?

Zsu!
És nálatok? Gyerekek?

Timi!
Nézz be néha! Mi újság?

nem hagytam ki senkit?!

Szép napot!
Puszi
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Néhány kép!
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép,
Kép
sahi
 
 


Szia Szilvi!
Úgy tűnik mi vagyunk a legkitartóbbak.
Az UH-on egyébként minden oké volt, csak sajnos nem tudták megmondani, hogy kisöcsi v. kishugi lesz-e. 14-én megyünk 4d uh-ra ott biztos kiderül.
Végre befejeztük petyka szobáját, azt sikerült elérnem, hogy nappal ott aludjon, de éjszaka maradt mellettem. Legfejjebb gyerek sereggel fogok aludni. Elég nagy az ágy. :wink: Apával úgy sem tudok együtt aludni, mert úgy horkol! :(
Egyetlen dolog aggaszt csak, hogy Petyka teljesen cici függő, már nem szopik, de állandóan simogatja és úgy alszik el, hogy rajta a kis keze. Mi lesz, ha látja, hogy a kicsi szopizhat! :roll:

Helyes fiaid vannak.

Andi
Kép
Kép
beke andrea
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok ám én is,csak kicsit besokaltam.:( Rengeteg munka van ház körül és Dorka se egy angyal.:D De nem panaszkodom,imádom.Néha gyenge vagyok és csak ámulom-bámulom, milyen jó,hogy van nekem. :)

Húsvét futásban telt,mentünk,jöttek...de így legalább hamar eltelt.Múlt hétvégén volt egy kis kertiparti,immár a félig kész kertben,szuper idő volt.Annyira jó kint lenni.

Szilvi
Nagyon jók a képek,aranyosak a fiúk.ÉS te is nagyon jól nézel ki. :wink:

Andi
Örülök,hogy minden oké.Petyka meg bizti nem lesz féltékeny,szerintem kicsit engedheted is majd,hogy ő is odabújjon,amikor szopiztok.:) Olvastam erről és működik.:)

Többiek merre jártok?Anikót olvastam egy másik topikban,sajnálom,hogy ide nem ír.:( Remélem minden oké Velük.

Éva!
Tegyél fel képeket,olyan jó nézni és közben irigykedni. :roll: :lol:

Szép napot.

Viki
Vendég
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Viki
Vendég
 


SziaMindnekinek!
Sajnos nem nagyon tudok hol netezni. A munkahelyen az én gépemen nincs net.
Egyébként nagyon nehezen rázodunk bele. Kristóf két és fél hónap alatt 13 napot volt bölcsiben. Folyton beteg. Hol én hol a férjem van otthon vele. Egyébként szereti a bölcsit.
A legrosszabb az egészben, hogy mi is folyton elkapjuk.

Nem panaszkodni akarok, de elég sokminden összejött.

Ha egy kicsit fellélegzünk fogok jönni.
Puszi mindenkinek: Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


BOLDOG ANYÁKNAPJÁT MINDEN KEDVES ANYUKÁNAK!

"Megtanultam, hogy ahányszor csak egy újszülött apró ökle először szorítja meg édesanyja ujját, örök fogságra ítéli azt."



Viki
Vendég
 


Sziasztok!


jaj de jó volt olvasni, hogy most egy kicsit írtatok!

Andi!
Örülök, hogy minden rendben. Egyetértek Vikivel szerintem sem lesz gond abból ha oadbújik közben, aztán meg majd kialakul.

Viki!
Dorka szokás szerint tündéri. Nagyon helyes kiscsajszi! Na munka az nekünk is van a ház körül, sőt idebent is, apa mindig alkot valamit.

Timi!
Azért akkor is örülünk, hogy benéztél. Hát sajnos ez így szokott lenni többnyire, hogy a közösségbe szoktatás sok betegeskedéssel jár, de előbb utóbb túl lesztek rajta! Kitartás!

Hétvégén anyuéknál voltunk, Tomi szokás szerint az újja köré csavart mindenkit. Patrik már nagyon várja, hogy szünet legyen végre és hogy őszinte legyek én is várom. Lett volna egy jó munkalehetőség, de sajna nem tudok élni vele, mert nincs hová tenni a lurkót, még több mint 4 hónap van az ovoda kezdésig és a bölcsibe helyhiány miatt még ennyi időre sem veszik be. Anyuék messze laknak ahhoz, hogy vállalják, apóst inkább hagyjuk, még egy nagynéni lenne, de ő meg megmondta, hogy pár órára szívesen vigyáz Tomira , de egész nem bírná vele a tempót. Úgyhogy ez van, nem is érdemes még keresgélnem. Majdcsak lesz valahogy!

Szép napot mindenkinek!

Puszi
Szilvia

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Teszek fel képeket:

Kép

Kép

Kép

Kép

Szilvi, Viki
Nagyon jók a képek!

Andi
Ne aggódj, meg fog oldódni a cici függőség, Attila eleinte nem értette, hogy mit csinál a pici, de már nem izgatja annyira, max. néha ő is odabújik, majd szalad is tovább, mert nagyon elfoglalt.

Szilvi
Attilát sajnos az oviba sem veszik fel az idén, csak jövőre. Addig úgy gondoltam, hogy hetente 2 napot beadom a magán óvodába, hogy legyen egy kicsit gyerekek között is.

Viki
Jó az idézet. (mikor lesz kistesó?)

Timi
Üdv neked is!


Jó éjt mindenkinek!

Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Évi!
Nagyon jól a képek. Gergő nagyon hasonlít Attilára, jól látom?!
Milyen sokat változott Attila is, és Gergő mennyit nőtt már.
Nagyon megy az idő. Helyhiány miatt nem veszik fel az oviba? Vagy azért mert otthon vagy amúgyis és csak évközben tölti a 3-at. Januártól sem mehet? Csak jövő szeptembertől?

Szilvia

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Szilvi
Tényleg egyre jobban hasonlítanak, épp ma néztem Attila régi képeit is és meg kellett néznem a dátumot, hogy melyik gyerek is van a képen. :oops: Van egy olyan kép mindkettőről, ahol ugyanolyan pózban vannak és még a ruha is ugyanaz rajtuk, csak az Attila régi képe a másik gépen van, ha lesz időm, akkor átmásolom és felteszem egymás mellé.

Az oviba helyhiány miatt nem veszik fel, de azért megpróbáltuk, így elértem, hogy jövőre biztosan felveszik, oda, ahova én szeretném.

Van itt a városban egy magánóvoda és gyermekmegörző, és oda fog járni addig hetente 1-2 napot. (kicsit drága)
Ma volt először, nagyon tetszett neki.

Üdv. mindenkinek!
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Minden rendben, nagyon kevés időm van, vagy rosszul osztom be. Mi lesz velem ha még többen leszünk. Most vizsgára készülök és alig várom a szünetet, mint a jó diák.
Bocsi mindenkitől ha nagyon keveset vagyok, azért gondolok rátok.
Bius én is beirattam oviba, januártól. Remélem tetszeni fog neki.
A képek csodásak.
Üdv mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!!!

Itt egy elveszett bäränyka.Nem is vesztünk el ,csak otthon voltunk 3 hétig.Aztän meg sok volt itthon a tenni valo.

Most meg Giuliano beteg.Füle, torka gyulladt.Antibiotikumot kap szegény,nem eszik,alig alszunk.Szenved szegénykém nagyon.
Még az a szerencse hogy Gioia egy äldott jo baba.Szinte csak eszik,nevetgél és alszik.Egy ANGYAL(kopp kopp)

Röviden ennyit rolunk.Semmi izgi nem történt velünk.Otthon voltunk,jokat pihiztem,gyerekek többször tesomnäl voltak hétvégékre.Mi is sokat sétällunk ebben a gyönyörü idöben.Viszont szar hogy nincs tesobabakocsink és G. hamar elfärad,ugyhogy sürgösen be kell egyet szereznünk.

Éva!!!Tényleg nagyon egyformäk a tesok!!!tedd fel majd azt a képet rolunk amit irtäl.Kivänci vagyok.

Timi!!!!Gyere amilyen hamar tudsz.Minden jot nektek és mielöbbi gyogyuläst!!!

Viki!!!Dorka toväbbra is csodaszép kisläny!!!! Kép Kép
zsuu74
 
 


Kép Kép
zsuu74
 
 


Kép még hosszu hajjal

remélem nem untattalak benneteket ennyi képpel
zsuu74
 
 


Sziasztok!

Zsu
Örülök, hogy jelentkeztél, nagyon aranyosak vagytok.
Gergő is nagyon jó baba :D , ilyen téren nem is hasonlítható Attilához.

Velünk sem történik igazán semmi különös, holnap jönnek anyósomék :cry: , lehet takarítani.

Mai képek:

Kép

Kép


Többiek, merre vagytok?

Üdv.
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Jaj, de jó volt ez a sok kép!
Remélem mindenki jól van. Patrik elkezdett köhögni a hétvégén, Tomi is köhintett párat, remélem nem fejlődik tovább. Amúgy jól vagyunk. Nem unatkozom, mindig van mit csinálni. A kertben állandóan nő a gaz. Mondtam már , hogy nagyon utálok gazolni?! Azt szeretem amit a kertből tudunk szedni, de gazolni ... Úgyhogy kicsit mindig nyűglődök, de azért megcsinálom.
Tomi most már nem mindig alszik délután.

Zsu!
Örülök, hogy végre te is bejelentkeztél! Nagyon jók a képek. Nekem az tetszik, ahol egymás mellett fekszenek. Gioia is nagyon sokat nőtt már. Remélem már a fiad is meggyógyult! Jó lehetett itthon!

Éva!
Olyan édes Gergő! Huncut kisbaba! Remélem zökkenőmentes volt anyós látogatás?! Nekem tegnap jelentette be, hogy augusztusban 2 hétre jön! :roll:

Anikó!
Drukkolok a vizsgáidra! Biztos rendben lesz minden! Mikor megszületik a pici, akkor is folytatod a sulit? Vagy halasztasz?

Viki!
Merre jársz? Biztos te sem unatkozol.

Timi!
Remélem ti is jól vagytok !

Andi!
Te is eltüntél! Mi újság?

Szép napot mindenkinek!
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!Szép napot!


Csak halkan...:):):) Pssszt.:)Januárban bővül a család.:) Bár még senki nem tudja.

(Adél,Tündi ha olvassátok egy szót se!!!!!)

Ők az én drága sógornőim,akik mindig belesnek az oldalra. :D

Ennyit rólunk.Nagyon szépek a képek,aranyosak a gyerekek.
Éva!Tényleg nagyon hasonlítanak egymásra a fiúk,kérjük majd azta bizonyos képet.:)

Zsuu
Jajj mekkora már Gioia!Tündéri.Giulianonak jobbulást.Szegényke.:( Én tudom milyen a fülfájás,elviselhetetlen számomra is,hát még egy kis csöppségnek. :(

Szilvi
Gazoljál csak.:) Mi is azt tesszük.Ez az átka a nagy udvarnak.
Mi most épp játszótérkészítésben vagyunk.Fából készül hinta,csúszda,mászóka,homokozó.Ha végre kész lesz teszek fel képet.

Anikó
Vizsgákra egy kalappal.
Bőrzén nem voltál?

Szép napot mindenkinek.Puszi
Vendég
 


Sziasztok!


Viki!
Ez aztán a hír, gólyahír!!! :D :D :D
Teljes szívemből gratulálok és nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen!!!!
Kíváncsi vagyok majd Dorka mit fog szólni?!

Szép álmokat mindenkinek!

Szilvia

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Viki!
Gratulálok a babához! :D

A fénykép kicsit bonyolult, mert az egyik a gépen van, a másik a laptop-on. Igazából nem is bonyolult, csak idő, és mindig elfelejtem. :oops:

Szilvi
Egy ilyen látogatás sosem zökkenőmentes :evil: . 2 hét??? nálunk max 1 napot van, de az is elviselhetetlen.

Üdv.
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Megvannak a képek:

Kép

Kép

Lehet, hogy mégsem olyan egyformák? :oops:

Üdv.
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Szép estét!

Köszi csajok.:)

Remélem minden jól megy majd,szuper érzés. :wink:

Éva
Szerintem kiköpött egyformák.Na jó,azért így látni kicsi különbséget,de ha külön nézném simán összekeverném.Édesek,bájosak.:)

Szilvi
Én is kiváncsi vagyok Dorkára...majd meglátjuk.Belevonom és talán rendben megy majd minden.

További szép estét.MEgyünk locsizni.

Viki
Vendég
 


Sziasztok!

GRATULÁLOK!!!!! Annyira örülök!!!

Még jó, hogy bekuksiztam ide is.

Tanulok ezerrel. Eddig minden rendben, még kettő vizsga van hátra. Halasztani nem fogok a baba miatt. Nem is tudnék, mert én még a régi rendszer szerint tanulok és az újba egy csomó vizsgát nem ismernek el. Szinte újra kéne kezdeni. Ez azt jelenti a köv félév nagyon de nagyon húzós lesz. Remélem azért nem felejtettek el.

Évi! Szerintem nagyon egyformák. Ez annyire jó. Én is kívácsi vagyok mennyire fog a kicsi hasonlítani Biusra. Júni 4-én megyek 4D-re. Nagyon várom már.

Kellemes hosszú hétvégét mindenkinek.
Vendég
 


Kedves Mamák,

Bocsánat, hogy ismeretlenül zavarlak titeket, de mivel régi „topicoló „ vagyok, kislányommal való terhességem óta, ezért merem veletek bátran és örömmel megosztani, hogy megnyitottuk a www.biofalva.hu webáruházunkat. Csupa csupa egészséges étel, naturkozmetikum, babaápolás, kényeztetés a babának és mamának. Kislányunk inspirált az egész létrehozásához, mivel neki nagyon nehezen vadásztam le ezeket az egészséges dolgokat.
Ha van kedvetek nézzetek be hozzánk. További szép napot kívánok mindenkinek.
Johanna és Fanni baba
johanna1975
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van! Tomi kicsit köhög nálunk. Ma nagyon hideg van, remélem ennyire hideg napok azért nemigen lesznek.
Két napja árkot ásunk, most vezetjük be a csatornát, aház előző tulaja ezt nem csinálta meg. Nagyon fáradt vagyok, fáj a hátam a derekam, hiába nem szokta a cigány a szántást, ahogy szokták volt mondani.

Viki!
Jól vagy?tok? Elmesélted már a családnak?

Évi!
Na igen anyós téma, kényes téma. Hosszú lesz a két hét az biztos, nem mintha nem lenne rendes,de mégis, vannak dolgok ...
Szerintem is rettentően hasonlítanak, ráadásul ezeken a képeken még a fejüket is ugyanúgy tartják.

Anikó!
Akkor drukkolunk ezerrel a vizsgákra. Hú akkor kemény lesz neked a következő tanév.

Andi!
Mi van veletek?

Többiek is jól vannak?

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok Lányok!
Hétfő hajnalban jöttünk haza a nyaralásról. Sajnos elég vacak időnk volt, míg itthon 30 fok volt Krétán szakadt az eső. nagyon csalódottak voltunk, hogy adósságba vertük magunkat és nem tudtuk kiélvezni. Persze voltak jó pillanatok, de pancsolni csak utolsó nap tudtunk. Petyka nagyon élvezte a tenger partot, ezért is fájt a szívünk, hogy akkor kell haza jönnünk amikor végre jó idő van.
Mielőtt elutaztunk megtudtuk, hogy a pocaklakó is fiú lesz!
Felteszek egy pár képet a nyaralásról. Kép Kép Kép Kép Kép

Andi
Kép
Kép
beke andrea
 
 


Sziasztok!

Először is, bocsi a ritka jelentkezésekért. :oops:

A legfontosabb: VIKI HATALMAS GRATULÁCIÓM!!!!!!

Annyira tudok ilyennek örülni, jó ilyen szuper hírre jönni.

Látom azért mindenki viszonylag jól van.
Ami rólunk sajnos megint nem mondható el.
2 hetet voltam kórházban Kristóffal. 4 nap bölcsi után ismét beteg lett. Fülfájás, magas láz. A sok antibiotikum miatt bentfogtak bennünketa kórházban. 6 nap után újra fülfelszurás, antibiotikumos kezelés mellett. Ekkor már a főorvos is szorgalmazta az orrmandula műtétet. Aztán nem is jöhettünk addig haza míg meg nem műtötték. A füleibe is ültettek be csőveket. Már itthon javulunk. Tegnap voltunk 1 hetes kontrollon, szerencsére minden rendben volt. Hétfőn újra kezdjük a bölcsit. Remélem több sikerrel. Egy kislány, velünk egyidős ugyancsak orrmandula műtétre jött. Szintén folyton beteg volt. Ez egy kicsit megnyugtatott, hogy nem csak mi vagyunk így.

Bocsi a sirámokért.

Andi
Azért a képeken az is látszik, hogy jól éreztétek magatokat. Szép hely lehetett.

Szilvi
Remélem Tomi nem lett beteg. Én már egy köhintéstől bepánikolok lassan. Mi is most csináltattuk a csatornát, de mi kiásattuk. Pár nap múlva lehet rákötni.

Anikó
Hogy telik az idő, hamarosan már három gyerkőc lesz körülötted!
Azért jól bírod, hogy még tanulni is tudsz.

Éva
NAgyon egyformák a fiúk. Már az első képeken is feltünt, hogy nagyon hasonlítanak.

Zsu
Szerencsés vagy akkor a kislánnyal, hogy nagyon jól viselkedik. Egyre édesebb a képeken. Jó lehetett itthon, legalább lazitottál egy kicsit.

Egyébként mindenkine puszi: Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Timi!
Persze azért nem volt olyan rémes, szerencsére voltak jó pillanatok is, csak egy kicsit csalódottak voltunk, mert annyira készültünk erre a nyaralásra.
Nem csináltattatok inmunológiai vizsgálatot? A barátainknál is folyton beteg volt a gyerek és a sok antibiotikumtól inmunhiányos lett. nem ijesztgetni akarlak, de fő a biztonság.

Andi
Kép
Kép
beke andrea
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?