Új privát üzeneted érkezett!

Ildi, jó, hogy rákérdeztél, most megnéztem, a többiekkel ilyenkor mindegyiknél 11-12 kilónál tartottam :shock: .
Úgyhogy most örülök... :D

Nati nagyon szép a képeken! Ilyen nagy bulija volt tegnap?? Jó kis pasikat hívtál neki! :)

Hááát, tudod, a vasalás sosem lesz befejezett... :? Tegnap nem maradt semmi, de már látom, ahogy a szárítón gonoszul szárad a mai adag... :twisted: .
Mosógép szuper, halk és tényleg sokkal szárazabbak a cuccok, mint a régi gépnél. Úgyhogy tetszik. Tegnap a gyerekek már aludtak, amikor még ment, pedig a konyhán nincs ajtó, a gyerekszoba ajtaja meg nincs becsukva soha. :)

Az apukám építész, tegnap az m2-n egy építészes sorozatban volt.
Nem politikus vagy ilyesmi, nyugi! :wink: :D

Tegnap megnéztem egy kalkulátoron Peti méreteit, combja, feje oké, de a hasa csak 26 hetes... :shock: . Nem lehet hogy azért sovány, mert nem eszem délutántól szinte soha? Kis gizda lesz... :(

Márti, el tudom képzelni... :x Vagyis biztos nem is tudjuk, de jobb is így... :x
Etika :?
Holnap nekem is tanulós napom lesz (amikor hazaérek a börzéről-fodrásztól... :wink: :) :) ).

Tegnap voltunk az orvosnál, repülhetünk :shock: , azt mondta, ha nagyon félek igyak előtte... :D
Meg sokkal optimistább volt mint múltkor, olyan jó kedvem lett. :) (Szerda este volt a hírtv-ben egy műsor a Margitról, na azt végigbőgtem, úgyhogy nagy megváltás volt a kis pozitív hozzáállása...)Csak annyit kért, ne jún. harmadikán szüljek, mert aznap lesz 50 éves, és buli lesz :lol:
Mondtam neki, igyekszem a magam szerény módján hozzájárulni a nap fényéhez és egy szép kisfiút szülni...:) :)(máskor...:))

Megyek főzni, lecsó lesz így a tél közepén...

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


na, látod, ez tök jó, hogy kevesebbet híztál most, mint a többiekkel.
Már ez is tök jó!!!!!
Csak így tovább.10-12 kilót tartanak normálisnak, de 16-ig még belefér!!
Te meg annyit úgyse fogsz!!!! :wink:
Nagyon ügyi vagy.
A hasa meg nem attól kisebb, nyugi :wink:
biztos éppen üres volt a gyomrikája :D

Nem is gondoltam politikusra :D

akkor repülhetsz, éljen!!
És mit igyál előtte?
Alkeszt???? :roll: :wink:

lecsó frankó, elhiszed, hogy én is megkívántam tegnap??? :wink:

Szüljél júni. 9.-én, én is akkor születtem :D , és a dokid is ráér.
És akkor most hol szülsz?
És vele???

Tegnap a tavaszi csajok voltak itt, vannak fotók a topikba, megkukkolhatod, ha gondolod. :wink:
vas
 
 


Oké, megnézem...

teljesen elkenődtem, nem normális a lányom...
Tettem vettem körülötte, ő meg bemászott az íróasztal alá és SZÉTRÁGTA AZ EGYIK FÜLBEVALÓMAT!!! Nem maga a fülbevaló izgat, bár nincs túl sok, meg egy kis bizsu volt csak, de HOGY JUT ILYEN ESZÉBE??? Ki kellett halásznom a szájából a köveket...
Teljesen hülye...
Aztán meg jól elfenekeltem, most emiatt fog gyötörni a lelkiismeret.
Jaj Istenem... Egy jó nap, egy vacak...

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 

 
 

Hahó!

Jönnék én, csak nem nagyon bírok ülni, mert az éjjel bekattant a derekam :roll: . Gondolom, egy rossz mozdulat. Irtó rosszul alszom, négyszer tutira kimegyek pisilni, és se hason, se háton nemtok feküdni. Hányiger van mint állat, a fejem is fáj napok óta (már nem bírom a kávét meginni, három napja egy korty se ment le), de hát ez van. Majd lesz még jobb is. Nem írtam, mert különleges nem történt, panaszkodni meg nem akarok mindig, de ti kérdeztétek, tessék :wink: Ja, és Miksa unja magát baromira itthon, hiányzik neki az ovi, és még kimenni se nagyon lehet.... Pedig az sokat segítene.

Ildi! Irtó szép Nati még mindig :wink:

Rita! Örülök, hogy oksi volt a doki!

Tényleg megyek, nem megy tovább, pussz!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy én sem írtam, de az elmúlt napokban nagyon fejfájós voltam, amint tudtam, feküdtem.

Kicsit aggódom is már, mert nagyon rosszul tudok lenni. Gondoltam arra, hogy ugye randa egy időjárás van, kettős fronthatás, na meg a szopi is majd' féléve veszi ki az erőimet, és hát a nemalvás, az meg igazán rátesz egy lapáttal! Dehát csak lesz ez már jobb is!

És köszi az együttérzést mindenkitől! Nagyon jólesett!

De mára megjavult a fejem :) És jókor, mert holnap vendégeink lesznek, muszáj összedobni a lakást!

Az elmúlt éjszakánk fantasztikus volt, Lacuska kb. 3x ébredt csak! Pici szopi, aludt tovább, ki sem kellett jönnöm vele, és 3/4 9-ig aludt!!! Én is vele :D

Totál kipihent vagyok :D

Márti, örülök, hgoy jelentkeztél :)
Ildi, klassz lehetett a buli!
Rita, gratula a kisfiúhoz! Látod, megmondtam :wink: Nagyon örülök!
Szirom, hogy vagytok?
Motiot, jobbulást!

Igyekszem válaszogatni a többi dolgokra is, talán vasárnap már jövök, bár akkor is mennünk kell sokfelé, de mindenképp szeretnék írni!

Lacuska most ébredt az erkélyen, hát most nem sokat aludt, de nem csoda a nagy éjszakai szunya után!

Pussz,

pgaboka
 
 


Gabi, annyira sajnállak, hogy ilyen fáradt vagy.
Nem tudna valaki egyszerre (legalább 2 órát) vigyázni a két kicsire, hoyg egyedül legyél, és aludj egy jót?
Zsolt elviszi Lacust sétálni(beszopizott pocakkal), anyukádáék meg elviszik Zsoltikát kicsit.
Te meg alszol.
Olyan jót tenne neked!!!! :D


Szirom drága, te meg szenvedsz a hányinger miatt. :(
De úgyis elmúlik egyszer!!!!
És lehet, hogy kiscsaj, azért vagy most szarul.
Látod, Ritának is bejött a Petyuska tipp :wink:
El is hiszem, hogy Miksa unatkozik.Olivér is oviba akar menni, de azt se tudja, hogy mi az. :P
De minden nap elmondja.
És görcsöt kapok, ha nem veszik fel sehova sem.
Még egy év itthon neki, az gyötrelem lenne.
Nem is nekem, hanem neki, annyira kéne a gyerekközösség. :D

Rita, bocsi, de jót nevettem, amit írtál. :lol:
Szétrágott fülbevaló az asztal alatt....
teljesen hülye.....
jól elfenekeltem..............
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


szegény, csak biztos kutyásat játszott :D
vas
 
 


Sziasztok!

Ildi,
igen, az is nagyon jó lenne, persze. Azt hiszem, Rita is írta már ezt, hogy egy-két órára lepihenhessek :) Csak nekem nem ennyi alváshiányom van, hanem sokkal-sokkal több :( És hát hiába nincs messze a családom, azért ők sem könnyű eset. Tényleg sokat szoktak segíteni, de épp a minap voltam nagyon mérges, mert estére már borzasztóan fájt a fejem, kértem apukámat, hogy jöjjön a munkája után ide hozzánk, kicsit lefoglalja a gyerekeket, én addig (mondjuk 1 órát) lefekszem. Jött is, de épp csak egy negyedórára, mert a tesómhoz szaladt segíteni lehordani lomokat (épp lomtalanítás van nálunk az utcában).

Oké, neki is kellhet a segítség, na de én itt vagyok a 2 gyerekkel, marha sz*rul, szerintem ez kicsit más kategória, mint az, hogy neki mikor lesz lehordva a lomja. Nem is nehéz dolgok voltak, inkább csak lusta az öcsikém, és szereti, ha más csinálja meg helyette a dolgokat...

Ha ezt előre tudam volna, inkább Zsoltit rendeltem volna haza :(

Az ovit én is várom, Zsoltika is :) Én is megőrülök, ha nem veszik fel!!! De már előjegyeztettem magunkat tavaly :D

Rita,
tényleg nem sok ám a +8 kiló!!! Kitartás, már nincs sok hátra, és akkor hirtelen lemegy majd egy csomó :D
Még jó, hogy Adél nem nyelte le a köveket :( Hát igen, mindenféle az eszükbe jut :)
Tényleg, mi lett a kakival? Vettél már bilit? Vagy most mi a helyzet?

Szirom,
jobbulást a derekadnak!!!

Na megyek, Lacuska nyivákol a kiságyban.

Puszi!

pgaboka
 
 


Jó reggelt!

Milyen volt a hétvége? Mindenki nagyon csöndben volt! :)

Szombaton egyedül maradtam, reggel voltam babaruhabörzén és megvettem Petike kelengyéjét (meg a nagyoknak is egy-két nyári cuccot). Elköltöttem egy rakás pénzt, de végülis ezekre szükség volt. Aztán hazajöttem és kiszámoltam, hogy egy darab 680 Ft-ra jött ki, rögtön jobban éreztem magam! :wink:
Meg voltam fodrásznál is (megvolt a félévi :)), aztán meg itthon neteztem, tettem-vettem - igazából azért maradtam itthon, hogy délután tanuljak, hááááát, az nem nagyon sikeredett... :? Nem lesz ennek jó vége! De jó kis nap volt... :wink:
Tegnap meg itthon voltunk, szombat éjjel Adél hányt, tegnap Bernát lett lázas, ma éjjel meg Maja hányt... :roll: Közeledik az elutazásunk... :(
Remélem csak valami rosszat ettek, mert ha ez vírus, kifutok a világból...

Múltkor mondtam, hogy Adél kis absztrakt rajzokat készít még, hááát, úgy látszik ő is olvasta :wink: , azóta olyan jókat alkot!
Mutatok egyet:
A zöld egy anyuka, hasában egy kisbabával (fejjel lefelé, ahogy kell :lol: ), mellette egy apuka pöttyös kabátban...:) :) Köztük egy babakocsi.
Kép

GABI!
Tudom, hogy az alváshiányod nem egy-két óra, de ha sikerülne valahogy megszervezni, hogy hetente rendszeresen pihenhess egy kicsit, tudnál rá számítani, akkor hidd el, hogy heti egy-két óra is csodákat tehet!
Kaki témában nincs változás, bilit nem vettem, bugyit mosok... (bocsánat). És unom. :? Néha az is eszembe jut, megkérdezem a gyerekorvost, hogy ennek nem lehet-e valami szervi oka. Lehet, hogy ez butaság, de elég tanácstalan vagyok...

Adél: hát szégyellem, hogy múltkor úgy kifakadtam, de tényleg kiborított... Hogy miért csinál ilyeneket nagy ló létére...
Ugyanakkor meg olyan okos is tud lenni, meg aranyos. Vicces egy korszak ez!

Na, most megyek, mindenki itthon van, ugye, meg van egy rakás vasalnivalóm ISMÉT (tegnap este mindent kivasaltam, erre mára nem megszáradt a tegnapi adag?? :roll: :) )

Gyertek!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Jövök délután, jó? Túlélésre játszom egyelőre :?

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Jó reggelt mindenkinek, kicsit megzavart bennünket az óraátállítás :) De az nagyon jó, hogy tovább lesz világos, nagyon szeretem, megéri ezért 1 órát veszíteni :)

Rita,
igazad van, persze, 1-2 gyerekmentes, csak pihenős óra csodákat tesz! :):):) Már az is jólesik, amikor Lacust ki tudom tenni az erkélyre alukálni (ma is ezt tervezem), és csak Zsoltika mellett teszek-veszek, vele játszom.
Nem mintha Lacussal gondom lenne, mert tündéri jó kisfiú :)
A kaki-dolgot tényleg kérdezd meg az orvostól, ki tudja, lehet, hogy van valami szervi gond, de reméljük, hogy nem.
Jobbulást a gyerkőcöknek!!!

Mi szombaton takarítottunk ezerrel, meg pakoltunk, aztán ugye vendégek jöttek hozzánk, estére kidőltünk teljesn :D Tegnap meg ikeáztunk, naggggyon jó dolgokat vettünk! Csak rohannunk kellett, mert siettem haza: egy barátnőm már régóta nyaggat, hogy vegyek részt egy amway-s marketing terven (tudjátok, jön egy előadó, és pár "érdeklődőnek" agymosást tart). Hát beadtam a derekam, meghallgattam, biztos van benne fantázia, de nekem ez a beszervezősdi nem nagyon menne.

Most megyek, Lacus hiányol.

Gyertek!!!

Jajjj, még egy, a TALI! Rita, tudom, Te most tanulsz, de a héten nem érnél rá mégis? Csütörtök nálunk???

Tényleg mennem kell...

pgaboka
 
 


Gabi, a csütörtök most biztos nem jó, mert délelőtt iskola van, délután meg itthon szeretnék lenni, mert egyrészt csomagolok a hétvégére magunknak is meg a gyerekeknek is (ők sem lesznek itthon, legalábbis nem mindegyik - bonyolult... :wink: :) ), másrészt meg szeretnék a gyerekekkel lenni, ha már három teljes napon át nélkülöznöm kell őket. :) :wink:

MIT VETTETEK AZ IKEÁBAN??? :)

Amway... :? Engem (is) riaszt...

Még valami: van valakinek tapasztalata az rs bútoráruházzal kapcsolatban?
Komódot kellene vennünk Petike és Adél ruháinak, és elég jókat láttam ott, rengeteg méretben, szélességben, fiókost, szekrényest, mindenfélét :) . Tetszenek, de eddig szinte csak ikeában vásároltunk. Nem mintha az olyan extra nagy minőség lenne, de megszoktuk... :) Meg egy kicsit jobbak az rs árai is...

Szerintetek??

Látjátok, mosógépet is csak veletek veszek, komódot már nem is tudnánk egyedül... :lol:

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


puszkó-muszkó!!!

most jöttünk haza dokitól, azért voltunk de. csendben.
Semmi extra, csak 1 és 3 éves kontroll.(+ szuri Olivérnek :roll: )
Natus 8370 gramm, 74 centi :D
Oli meg 15,8 kg, és 98 centi(de a sarka nem ért a falhoz, meg bőgött----itthon 99,5 centi------szóval nekem ez a hivatalos :wink: )


Viszont a szombati nap híre:
MEGTETT NATASA 2 ÖNÁLLÓ LÉPÉST!!!
KÉTSZER!!!!!
ÉS AZÓTA SEMMI!!!! :D :D :D :D
És kint van a 11. foga!!!!


most csak önző módon ennyit írtam magunkról, majd du. jövök én is!!!!
vas
 
 


látom senki se tudott belépni tegnap
(én sem)
Bár az időátállítás nem sikereült, még mindig egy órával korábban van itt, pedig átállítottam nyárira.

Rita, jaj, de kis helyes rajz ez Adéltól!!!
Bár a babakocsit nehezen ismerem fel, de a pöttyös kabát az apukán nagyon frankó!! :D
Kisbaba is nagyon ott van!!! :D

Ilyen pocakos nekem is van, ezt Levente rajzolta egyszer rólam és Olivérről.
Kép
A dátum nem jó rajt, csak akkor fényképeztem le.Kb. 4-4.5 éves lehetett, mikor csinálta.

Rs-ben még nem vettünk semmit.
De nekünk is kéne valami új, mert elakarom adni a pelenkázószekrényt , meg van két felesleges tv állvány is, azokat is, és azoknak a helyére kéne valami új a gyerekoszobába(Natus és Oli ruháinak) :D

Hú, most olvasom, hogy Gabi csütörtökre talit szervez, mi meg már a másik topikon is szervezkedünk aznapra,vagyis még nem dőlt el, hogy ma vagy akkor. :roll:
De holnap nem jó, mert temetésre kell mennünk megint sajnos.

Szirom, mi az, hogy túlélésre játszol?
Ennyire szarul vagy???? :shock:


vas
 
 


Hahó!

Azt jelenti Ildi, igen, rémesen xarul vagyok :( . Asse tudom, mihez fogjak, legszívesebben föl se kelnék. Ha nem mozgok, akkor kicsit jobb, de azt ugye nem lehet. És a szagok kicsinálnak, már napok óta nem mostam, mert undorodom az öblítőnktől (meg a vele mosott ruháinktól), és szinte minden szagtól kifutok a világból. Olyannak is van szaga, aminek eddig nem volt :shock: Minden büdös :roll: Még a gyereken is állandóan csokiszagot érzk, mondjuk ha reggel megevett egy Túró Rudit, akkor még este is érzem a kezén több kézmosás után is. És irtóra szégyellem magam, hogy fintorgok a gyerektől, de sajnos ez van. Szédülök szinte megállás nélkül (megmérettem, jó volt a vérnyomim), aztán van a farkaséhség is, és ha ilyenkor nem eszem, akkor remeg mindenem. Ilyen is volt Miksával, csak nem ennyire erősen (már gondoltam, hogy nem jó a cukrom, de Miksával tuti jó volt. Most meg majd meglátjuk). Aztán éjjel vagy 4-szer pisilek, ráadásul nem tudok hogy feküdni, hülyeségeket álmodok folyamatosan (ez Miksával is volt). Egyszer általában Miksa is felkelt pisilni, úgyhogy 5-6 részletben alszom, már ha vissza tudok aludni, mert éjszaka is támad ez a hányinger. Szóval ezt jelenti, hogy túlélésre játszom. Márlegre nem merem állni, szerintem tonnadonna vagyok, de nem is csoda. Salátázni nem tudok, mert olyan, mintha semmit se ennék, szénhidrát köll... :roll:

Ildi! Gratula Natasa lépéseihez! Tök jó, három szaladósod van már :wink: Leventének ezt a képét egyszer már láttam, akkor is elámultam!

Rita! Én nem hinném, hogy Adélnak szervi baja van, de kérdezd meg a doktort, legalább megnyugtat. Lehet, hogy látott már ilyet! Esetleg pszichomókust lenne érdemes megkérdezni szerintem, írhatnál itt a neten egynek!
Hétvégén láttam egy sorozatból egy-két részt a BBC Prime-on, Kisangyalok a címe. Ha belefuttok, nézzétek meg! A szüleik által nehezen kezelhetőnek tartott kölkek vannak benne, semmi különös, csak hisztisek, ellenkezők, szemtelenek, a szülők meg már romokban, és hát hibát hibára halmoznak. Forgatnak a hétköznapjaikból, aztán kielemzi szakember, megmondja, mit csináltak rosszul, és hogy hogy kellett volna. És aztán az átnevelésnél kapnak a szülők egy fülest a fejükre, és a pszichom. élőben mondja nekik, hogy most épp mit csináljanak, mit mondjanak a gyereknek. Elég megdöbbentő eredmények születtek, és nagyon hasznosnak találtam. Igazából a lényeg, amit mind tudunk, csak néha elfelejtünk, hogy nem kiabálunk, nem akadunk ki, nem vált ki fölborzolt idegekete a gyerek, bármit csinál, mindig határozottan, hangot nem fölemelve kell közölni a dolgokat kölökkel, és sosem alkudozunk. Bele se szabad menni. Úgy tűnik, nálunk is működik végülis. Csak sajnos azt a részt nem láttam, mit csináltak azzal a gyerekkel, aki állandóan elrohant a boltokban. Mer az érdekelt volna :roll: :oops:

Gabi! Miket vettetek az Ikeában? Nekünk is már olyan rég kéne menni!
Tali: nekem jó lett volna, de igazodom.
amwey: háááát, én se bírom az ilyet. Nálunk is volt nemrég egy ismerős a kollégájával, mert állásgondjai voltak, és biztosítózni kezdett. Muszáj volt. Elvesz az ember életéből két órát tök fölöslegesen....

Márti! Most már megmondod? :wink:

Motiot! Ti hogy vagytok? Ugye jól, nem estetek bele nagyon abba a nyavalyába?
Bogyóm persze nem lett meg, majd veszek másikat, de nem mentem sehová...

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok,

Szirom, szegénykém, pihenj sokat, amennyit csak lehet. Tudom, hogy csak vígasz, de elmúlik! Én is írtam, hogy még a gép elé sem tudok jönni, mert azonnal hányingerem lesz a képernyötöl is.
Aztán szép lassan elmúlt. Most meg totál jól vagyok. Ez a második harmad tényleg jó!
A szénhidrátokkal én is így voltam, de nem csak azért, mert a saláta nem volt elég, hanem mert nem tudtam ránézni se a húsra, se a zöldségekre, se semmire a jó kis tésztán, rizsen, krumplin meg kenyéren kívül. De ezt Rita is írta, hogy az elején ö is szénhidrát kúrán volt :lol: :wink: Szerintem ez így normális.
Bogyeszt meg vegyél a patikában, hátha tényleg jobb lesz töle!

Én is láttam párszor ezt a sorozatot a BBC-n, meg itt is megy egy német sorozat Supernanny címmel, ugyanezzel a témával. Mindig szörnyülködve néztük apával, hogy milyen kölkök vanak, a miénk biztos nem lesz ilyen, mert majd mi aztán jóóól megneveljük, aztán tessék!! Dackorszak, mondhatsz neki, amit akarsz! Az utóbbi pár napban úgy kikészített, hogy már sajnos nem mindig maradtam a szép szónál, mikor kiöntötte az épp akkor vásárolt orrcsöpemet, hogy semmi nem maradt benne, akkor megfenyítettem. Aztán tegnap vettem másikat. Hazaértünk. A fiam ismét kiöntötte az egészet. Na akkor azért már berágtam rendesen és elfenekeltem.
:twisted: :twisted:
Tudom, hogy a szép szó többet ér, de sajnos mostanában tényleg mindent kihoz belölem. Nem tudom, lehet, hogy ezért, mert ö is nyügösebb, mert takis volt, meg még kicsit az is, most elkezdett hurutosan csúnyán köhögni. Lehet, hogy talán ezért kicsit hisztisebb ö is? Mindenesetre tegnap vagy háromszor olyan hisztit levágott, hogy az csak na! És olyankor tiszta düh, nekem akar ugrani, vagy az apjának, vagy dobál mindent meg hasonlók. Nálatok is van ilyen?? Vagy csak az én gyerekem ennyire durva?
Komolyan mondom, tegnap rendeltem a gyógyszertárban egy zappelin nevü homeos globulit, ami többféle cuccból van összerakva, tényleg homeós, tehát nem gyógyszer, de erre a helyzetre vannak összeállítva benne az anyagok, ami egy kicsit enyhít ezeken a dühkitöréseken, meg elszaladásokon meg hasonlókon. Most meg már lelkifurdim van, hogy vettem ilyet, de lehet, hogy tényleg jó ötlet volt. Még nem tudom, hogy kipróbálom-e, mert tudom, hogy ez is hozzátratozik a gyerek egészséges fejlödéséhez, de szerintem nálunk ez elég extrém módon nyilvánul meg. Szerintetek? Hangsúlyozom, hogy ez is egy glubuli, semmi gyógyszer vagy ilyesmi.

Ildi, én is emlékszem erre aképre Leventétöl, nagyon ügyes!! Ábel is elég absztrakt rajzokat alkot, majd fényképezek belöle én is!

Rita, szerintem tuti nincs szervi baja Adélnak, kérdezt meg a dokit, hogy ilyen helyzetben mit lehet tenni, vagy talán tényleg egy pszichomókus tudna tanácsot adni.
Mi még hasonló cipöben sem járunk, majd nyáron kezdödik a szoktatás. Egyelöre Ábel még csak nem is mutat semmiféle hajlandóságot vagy érdeklödést a bili vagy a wc iránt.

Asszem ma elviszem dokihoz, nem tecc nekem, ahogy köhög. Jövö héten meg ugye elutazunk, nem szeretném, ha addigra teljesen leverné öt a nem kezelt betegség. Még ha csak köhögésre kap valamit, már az is jó. Csak nem nagyon szeretném bevinni a teli váróba az esetleges tényleg betegek közé. Majd meglátjuk.

Rita, gyerekeid hogy vannak? Remélem nem lettek betegek!! Mert ez sajna így szokott lenni!! Pont utazás elött! De remélem jól vagytok!

Márti, akkor most már mesélsz?? :wink:

Na mentem, mert megint litániát írtam.

Többiek, gyertek!!!!!!

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Halihóóó!!!

Nem akar már végre jöni valaki?????

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Hahó!

Motiot! Rám ma nem lehet panaszod, benéztem újra :wink: De mindjárt megyek vízszintesbe.

Ma az én fiam is extra hisztis: fetrengett a konyhában a lábam alatt kb. egy órát, több minden miatt is. Először azért, mert behoztam az udvarról, mert nem értette, hogy ne az árnyékban ücsörögjön, hanem menjen a napra, aztán nem értette, hogy nem áshatja föl az udvart épp ott, ahol az apja műtrágyát szórt el és pótlólag fűmagot, aztán mert le kellett volna vennie a cipőjét, aztán meg mert nem emeltem föl. Eddig se csináltam, nem most fogjuk elkezdeni, hogy a 15 kilós gyerekkel a karomon sütöm a rántott húst. Főleg, hogy még bele is piszkál mindenbe, nehogy aztán baj legyen, baromira forró az olaj. De egyébként se, nagyon nem jól esik emelgetni.

Majd írd meg, hogy milyen a hoemós cucc, jó? :wink:

Rita! Még nem írtam a komódra, hogy végülis én jókat hallottam az RS-ről, de drága dolgokat láttam, meg mi azért nem nagyon vásárolunk ott, mert pácolt bútoraink vannak, ott meg natúr szinte minden. Ikeások vannak nekünk is, meg innen: http://www.practic.hu/ Mondjuk ez se olcsó, sőt.

Srácaid hogy vannak? Bunkó módon még azt nem kérdeztem meg reggel, pedig akartam. Bocsánat :oops:

Én meg kifelejtettem még egy tünetemet: esténként fázom, mint a kutya. Az uram meg szinte meg van sértve, hogy pedig jó a kazán, meg jól van beállítva a hőmérséklet. No, aztán tegnap este mértem lázat: 35,9 betakarózva. Ezért fázom :roll:

Közben megtudtam, hogy április 24. a korionbiopszia. Gáz, mert 25.-én lesz az orrmandulaműtét... Megpróbálom talán előrébb hozatni Miksa műtétjét, mert az enyémet nem lehet odébb tenni. Csak kedden csinálják, az előző hét még korai, utána meg május 1. Aztán már nagyon késő.
Ha nem tudunk kavarni, akkor az apja lesz bent vele, de hát nem is tudom, ha nagy baja van, akkor engem akar. Ébredés után például. Meg nekem is furcsa és lelkifuris lesz, ha nem lehetek ott... :cry:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom,
én is mindig fáztam az elsö idöben, állandóan feltekertem a fütést, apa meg morgott, hogy sokat fogunk fizetni meg különben is nagyon meleg van benn, de én akkor is fáztam, még aludn is zokniban meg egy plusz pulóverben mentem, aztán éjjel valamikor levettem, mikor már jó melegem volt.
Szal ez ezzel jár!

Ábel ma egész türhetö, eltekintve attól, hogy séta közben elszaladt megint és majdnem ki az útra, üvöltöttem utánna, ö meg csak szaladt röhögve. Aztán elkaptam és ment be a kocsiba. Tényleg nem értem sokszor, hogy ilyenkor mi zajlik le benne. Na ennek örömére nincs lelkifurdim a bogyesz miatt, majd írom, hogy milyen.

Többiek???????

Rita, rajtad felbuzdulva én is épp mosógépet kutatok, a miénk, mint már írtam már elég régi és sajna nem túl jó minöségü, most meg a 40 fokos programm is betojott, le kell rá néznem állandóan, mert egy helyben jár csak, nem megy tovább a programmban. Meg folyik orrán-száján, ha beletöltöm a mosószert meg az öblítöt, a fele kifolyik az oldalán. Szóval asszem én is mosógépet veszek. :wink:

Na megyek nézelödni, hátha találok valami jót olcsón :wink:

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Sziasztok!

Igen, Csajok most már elárulom (de már Szirom tulképpen kitalálta) házat vettünk.
Nagggyon-nagggyon boldogok vagyunk. Kb.100 négyzetméter, nekünk elég, gonodolkoztunk a hozzá építésen de egyenlőre bőven elférünk igy is.

Nagyon fáradt vagyok, tegnap is vagy éjfélig beszéltük a témát, mire ma megléptük. Már pezsgő is volt a Fiúknak.

Ja, meg van az első vizsgám, Etika 4-es.
Áprilisra 4 vizsgát zsúfoltunk be, mert a matek, közgáz, meg számvitel (életemben se tanultam még) május júniusban lenne.

Na, Csajok most tényleg megyek, fürdés, aztán ágyikó. Reggel azt sem tudtam hol vagyok, mikor csörögött az óra.

Picit olvastam csak vissza. Szirom, annnyira sajnálom, hogy ilyen sza*ul vagy. Csak kitartást tudok kívánni. Ez az édes teher így is jó azért. El fog múlni.
Én az egész konyhát fertőtlenítettem le, mert szentül megvoltam győződve, hogy vmi. kenyér penészesedett meg a lakásban és annak érzem a szagát. Még vendégeket sem mertem hívni abban az időben, mert az egész lakásban rohadás (elnézést) szagot éreztem. Nagy élmény volt. Ja, és persze sehol semmi nem rohadt.

Na tényleg megyek.

Márti

ui. Motiot, és Ti hogy érzitek egymást? Ja, meg Ritáék is.
mártus
 
 


Hahó!

Márti! Gratulálok a házhoz!:) És Győrben van? Milyen környék? Messze onnét, ahol most laktok? Mikor költöztök? Írjál már valami bővebbet, te :wink:

Csajok, többiek, ti merre vagytok? :shock:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Rettenetes volt, hogy nem lehetett belépni! Tegnap késő este már sikerült, de annyira fáradt voltam, hogy írni már nem tudtam :(

Márti, GRATULA A HÁZHOZ!!! De jó, ügyesek vagytok :) mesélj bővebben, merre van, emeletes, új építésű?

Mi is nézegetünk (csak az interneten), de még el sem határoztuk magunkat, itt Bp-en nagyon drágák :( Szentesen is nézelődünk :) Szívesen laknánk ott. De még Dunakeszi is tetszik, csak hát az meg bejárás szempontjából vacak.

Szirom, remélem, sikerül előrébb hozatni Miksa műtétjét!
Nekem mindig melegem volt pocakosan :)

Rita, nekünk az RS elég jól bevált! Ott vettünk Zsoltikának ágyat. Mást mondjuk nem... De íróasztalt is szeretnénk, épp a minap néztünk is.
Nem tudom, hogy hol van a városban, de a Reitter F. u-n igen, és mi majdnem mellette lakunk :) Csak egy picit arrébb.

Ikeában paplant vettünk, szuper jó zöld ágyneműgarnitúrát, nekem ergonomikus párnát (nagyon jó), edénykészletet, wok-ot :) Meg pici dobozokat, apró gyerekjátékoknak.

Ildikém, nagy-nagy gratula Natika lépéseihez! Most már szaladhatsz utána :D

Most mennem kell, mert Zsoltika szenved, Lacus meg mindjárt bemászik az íróasztal alá. Igazából most jöttünk csak haza, de már nagyon akartam írni.

A talit szerintem halasszuk, mert én megint nagyon fejfájós vagyok, és bevallom, nem készültem ám :( Nem is a rendrakás, takarítás, mert az nagyjából megvan, de szerettem volna fincsi kaját, és még csak nem is vásároltam hozzávalókat. Ne haragudjatok, de sajnos ez van. Ráadásul a férjem is panaszkodik, bújkál benne valami, aztán nehogy adjunk valami nyavalyát :(

Mostanában olyan rossz passzban is vagyok, valahogy depisnek érzem magam :( Minden bajom van, pedig itt a tavasz :)

Pussz!

pgaboka
 
 


Sziasztok!

Csajok, annyira fáradt vagyok, hogy a felhasználó névhez elkezdtem beírni a levélkémet. Fél 9 után jöttem haza a munkából, holnap 7-re meg megyek már vissza. Kötjük a kórházakkal a szerződéseket. Szegények, annyira nyögve-nyelősen adják meg az adatokat. Ez egy totál diktatórikus folyamat ami megy. Itt nincs kérdés, nincs egyezkedés, nincs miről beszélni. Az orruk alá kell dugnunk az új ágyszámokról a szerződést, hogy április 1-el mennyi ággyal működhetnek és kész. Én még életemben ilyet nem láttam.

Ház: Nem új építésű, a mostani lakóhelyünktől kb. 300 m-re van. Szép, nem túl nagy udvarara van, bukfencet vetni lehet benne, mást meg úgyse nagyon akarok, meg tudok.

Majd jövök holnap is.

Puszi: Márti
mártus
 
 


hali

bocsi az eltűnésért, de kedden nem voltunk itthon, akkor ikeáztunk a csajokkal, tegnap meg Veszprémben voltunk temtésen, Gábor nagymamaája halt meg.
Gyerekek meg Fóton voltak, Lev meg iskolába, aztán a szomszéd hazahozta.

Gabi, akkor jövő hét valamelyik napja?
Hétfőtőtől szerdáig jó nekünk :D

Natka köszöni a gratulációkat a lépegetéshez, néha , ha elfeletkezik magáról, akkor előfordul 1-2 újabb lépés.Nagyon aranyos.

Márti, gratula a házhoz!!!! :D
Gondolom nagyon nagy az öröm.Mikor kölöztök?
Költözésre alkalmas a ház?
Vagy kell felújítgatni, festeni, fürdőszoba, konyha???
Mesélj!!!!


Banyek, Szirom, nem gondoltam volna, hogy ilyen rosszul vagy!!!
Én ilyeneket sose éltem át.
Nagyon sajnállak, de én is csak azzal tudlak vigasztalni, hogy majd elmúlik.
(bár ezt csak zárójelben merem leírni, hogy az egyik lány a tavasziban szülés előttig hányt :( ), bocsi :oops:


RITA!!!!
Finis!!!!
izgulsz????
melyik nap pontosan, írj már privit!!!!
Meg jövő héten, ha már újból nyugi van kérhetnék egy privit Prágáról:
Mennyi pénzt váltottatok, kajálni hol ettetek, mit érdemes venni, hol enni, inni,tömegközlekedéssel közlekedtetek??..........stb, és ami még eszedbe jut.
Tudnak a csehek angolul?Németül???
Mert csehül egy szót se tudunk :D
KÖszi-köszi :D

Motiot, mizu?
Te hogy vagy??
Mosógép lesz??? :wink:

Aszem találtam egy jó nyaralóhelyet :wink: , most még utána járok neten, aztán be kéne mennem az irodába , akár lefoglalni is.

vas
 
 


ezt találtam igaz,Tirolban van , nem Karintiában, de egyenlőre tetszik.

http://www.ferienland-stubai.at/rooms/?lang=hg

De azért keresek tovább :wink:
vas
 
 


Ildi, igen!! :D

Most elmegyünk itthonról, az uram indul, ő visz be minket, úgyhogy megyek, de még jövök!

Pussz!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Sziasztok,

Márti, gratulálok én is az új házhoz!!! Biztosan nagyon örülsz, én is örülnék! :wink:
Azért majd írj bövebbet is róla, hogy milyen, mit kell rajta még csinálni stb..

Gabi, ne legyél már depis!! Tényleg itt a tavasz, örülj neki, na meg a szép gyerekeidnek! Vagy kényeztesd egy kicsit magad, hagyad a gyerköcöket apára vagy a nagyszülökre és csinálj valamit csak te, ami jólesik. :wink:
Tessék nekem megint jókedvre derülni!!

Szirom, hogy vagy? Helyzetjelentés? Te mikor mész megint dokihoz?

Ildi, megnéztem a szállást, nagyon szép. Biztos jó is lesz. Mi is ilyen appartmant vettünk ki a jövö hétre, remélem nálunk is minden okés lesz. Már úgy várom! :wink:
Natika tényleg nagyon ügyes, még én sem dicsértem meg :oops: , de most megteszem!!! Most aztán szaladhatsz utánna!!!
Mosógép még nincs, még csak gondolkodtunk rajta, áprilisban nagyon sok dolgot kell be- é kifizetnünk, asszem marad a projekt májusra. Majd azt kérem név- szülinapra és házassági évfordulóra egyszerre :wink: :lol:
Az 1400-as fordulatszám az már jó? Mert totál nem ismerem ki magam a témában. Meg 1600-osat néztem még.

Rita, akkor gondolom már totál para vagy meg örülsz!! H´t én is azt tenném!! Nyugi, relax, dobj be egy felest vagy egy ´pohár jóféle vörösbort aztán majd megnyugszol. Az uram is így szokta, csak nála a mennyiség kicsit több :lol: :lol: :lol:

Na megyek, megnézem mit müvel az én kölköm, mert az utóbbi pár napban bizony nagyon próbára tette a türelmemet. Majdhogynem én is felessel indítok :lol: :lol:

pusssz

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Na itt vagyok....

Délelőtt elrángattam a gyerekeimet a MOM-ba, rámfért egy kis vásárlás. Azért is nem jöttem tegnap, mert borzasztó szomorú voltam, a legutóbbi állás szerint ugyanis ápr. 1-től az ÁNTSZ betegfelvételi stopot rendelt el a Margitban. :( :(
Nem is akarok belegondolni, nagyon el vagyok keseredve, nem tudom, mi lesz, hogy lesz. Meg az ott dolgozókat sajnálom csak igazán, iszonyú kiszolgáltatott és kétségbeejtő a helyzetük. :(

Szóval tegnap nagyon nem volt semmihez sem kedvem, ma ezért terápiás célzattal elmentünk vásárolni (Párizsban biztos nem fogok... - olyan erős az akaratom, meg nem is érdekel a vásárlás egyáltalán... :D :D :D). Bevásároltam női lapokat a repcsire, meg édességet (amit nem is tudom, felengednek-e... ), meg vettem egy baromi olcsó cipőt, mert a másikban kicsit dagad a lábam időnként... :? Meg körömlakkot, arra az évi 3 kifestésre...:)
Most jobban vagyok... :D

Gabi, ezt akartam neked is javasolni, egy kicsi kimozdulás, valami szerény meglepetés saját magadnak csodákat tehet. De nem akarom leegyszerűsíteni a bajodat, mert tudom milyen az alváshiányból fakadó depi. Egyébként a tavasz éppenhogy indok lehet erre, mert a sötét tél után kiapadtak a tartalékaink, kell idő a regenerálódásra. (Ezt egy pszichológustól hallottam, nem saját kútfő!). Nekünk meg ez nem megy olyan gyorsan, mint a természetnek. Ráadásul ha rossz passzban vagy, éppen azzal, hogy azt gondolod, jókedvűnek kéne lenned, a lelkiismeretfurdalással csak mélyebbre lököd saját magad. Úgyhogy ne arra gondolj, hogy milyennek kéne lenned, hanem arra, hogy 1. ez teljesen normális ennyi nemalvás után, 2. mivel tudnád jobb kedvre hangolni magad.
Változatlanul nyomatom a saját kis meggyőződésemet: heti egyszer 2-3 óra STABILAN, ugyanabban az időben legyen a tied, hogy tudjál rá számítani, amikor becsukhatod magad mögött az ajtót (vagy más csukja be, a gyerekekkel a hóna alatt :)), és magad mögött hagyhatod a verklit. Ennyi időre bárkit megkérhetsz szerintem, lényeg, hogy ne halasztódjon el, ne maradjon el, akkor egész biztos sokkal nagyobb kedvvel tudsz visszatérni a teendőidhez és a gyerekeidhez.
Hidd el Gabi, hogy ez fontos!!
(Akármilyen furcsán hangzik, minél több gyerekem van, annál többet igénylem, hogy időnként "szabira" mehessek, és lelkiismeretfurdalás nélkül - többnyire :) - meg is teszem. Most ilyen az iskola is. Mindenkinek jobb, ha normális vagyok. Meg jókedvű. Tudom, hogy nem lakik mindenkihez ilyen közel az anyukája, de akár este is el lehet menni, amikor az apukák otthon vannak, külön felüdülés, ha egy-egy fürdetést kihagysz. Bár Lackó még igényel, tudom, de ott van a szombat délelőtt, vagy délután...)
Tényleg ne tekintsd luxusnak Gabi, oké?
Na, jó hosszú voltam, bocsánat! :oops:
És köszi az rs-véleményt!
Megmutassam nektek, melyik komód tetszik nekem, vagy már nagyon unjátok a lakberendezésünket?? :)

MÁrti, ekkora hírt!!! SZUPER!! (Egy icipicit azért szabad irigykedni, ugye? :)).
Tényleg részletezd egy kicsit! Vagy ha van kép, tedd már fel! Kicsi udvar a legjobb - ha saját!

Szirom, sajnálom, hogy ennyire megvisel a rosszullét, innen nézve gyorsan elmúlik, de onnan nézve persze minden perc egy évszázad. Éjszaka nem tud a férjed is felkelni néha Miksához? ÉÁn bizony ezt sokszor az uramra hagytam, én úgyis kapok nemsokára saját feladatot, akihez nekem kell felkelni...:)
Szénhidrát miatt nyugi!!!
Az kell a babának, amit kívánsz, biztos tudja. :)

Motiot, akkor május - mosógép! Tök jó lesz, én annyira örülök neki, nagyon jó szárazra centrifugáz, szépen mos, halk. (Az enyém "csak" 1200-as!) Tegnap itt voltak a szüleim, még az apukám is megjegyezte, milyen csendesen dolgozik, pedig őt nemigen szokták foglalkoztatni a háztartás kis örömei... :lol:
De múltkor nagyon hálás voltam neki, Petike ruháit is hűségesen és lelkesen végignézte! Nagy szó ez egy nagypapától, nem? :wink:
Nem a feles mellett döntöttem, hanem az orvosom mondott egy homeopátiás szert, az a neve, hogy Sedatif, ismeri valaki? Alvászavarra és szorongásra, vagy nyugtalanságra való, hát letesztelem. Egyébként ne vessetek meg, tényleg nagyon be vagyok rezzentve, sokszor felébredek hajnalban és attól rettegek, hogy mennyire fogok félni. :shock: Jó hülye vagyok, nem?
Ma délután útikönyvet fogok olvasgatni, hogy azon járjon az eszem. De asszem azért van ez, mert annyira felfoghatatlan számomra, hogy holnap ilyenkor az Eiffel torony előtt fogok állni, hogy erre nehéz gondolni. Az, hogy kiver a víz a félelemtől és halálfélelmem van, sokkal elképzelhetőbb, sajnos... :roll: Ilyen hülyén berendezett elmém van, gáz, nem? :oops:

Ildi, persze, szívesen mesélek Prágáról, amennyit csak szeretnél! A húgomék nemrég voltak, hat óra volt az út autóval. Szóval induljatok jó korán! :wink:

JAJJJ! Natinak nagyon gratulálok a lépegetéshez! Adél volt ilyen kis eminens, hogy éppen a születésnapján indult el! :D És merészen nekivág vagy óvatos? :)

Megyek ebédeltetni, most látom csak, mennyi az idő!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Hahó!

Kicsit jobban vagyok, tegnap kezdődött a javulás, ki is takarítottam gyorsan, mert már iszonyú volt a lakás. Meg jó vacsit is főztem. Ma is jobb egy fokkal, de mondjuk a jótól baromira messze van.

Délelőtt shoppingolni voltunk Miksával, namost szerintetek mit vettünk? Kismamacuccok helyett persze :roll: :wink: Egy George az úthengert a Thomas barátai közül és egy plüss Micimackót. Slusszpassz. Ja, egy ismerős majdnem újszülött kislánynak még egy gyűrögetős icipici plüsst, mert megyünk látogatni valamikor.

Az a baj, hogy engem nem lenyugtat a vásárlás, hanem fölidegesít, főleg ennyi kilóval :oops: :wink: Mármint, hogy semmi se áll normálisan rajtam. A C und A-ban láttam egy-két jobb cuccot, de épp nem volt a méretemben. Kisebb vagy nagyobb dögivel. Viszont ezek a derékban pamut gatyák szerintem iszonyúak, most még úgy érzem, leesnek, de később szerintem meg fog nyúlni az a széles pánt, ahogy az anyagot elnéztem. Szóval a végén már csak fölsőre hajtottam, de az se lett. Voltunk a Kenguruban is, de annak ellenére (vagy épp azért), hogy irtóra sok kedveskedő dolog van ott a gyerekeknek, például buborékfújó kenguru meg favonat, képtelenség gyerekkel vásárolni. Másnak se ment, nemcsak nekem nem. Most csináltak egy játszórészt bekerítve, tele kisházzal, hintalóval, vonattal, autóval, vonatokkal, csúszdával, szóval érdekelte a kölyköket. Viszont ki van írva, hogy ne hagyd a gyereket felügyelet nélkül ott. Namost Miksa meglátta a vonatot meg ezt a helyet, és el se lehetett a közelből rángatni. Vásároltam volna én, de el se jutottam odáig. Vagy csak módjával. Szóval ezzel öngólt lőttek a Kengurunál szerintem. Inkább kéne pár száz forintot fizetni, de lenne felügyelet, és akkor nyugisan körbejárkálhatnék abban a bazi nagy boltban, és vennék is néhány dolgot biztosan. De így kutyafuttában, félszemmel... :roll: A kismamacuccaik között nem találtam jót, egy, hogy L-esig van minden. Rosszabb napjaimon terhesség nélkül is kell az XL-es, namindegy, ez az én bajom. Több pólóból is jó volt elvileg az L-es, csak hát testhez simuló fazon halálvékony anyagból szinte kivétel nélkül, az meg azért nekem finoman szólva előnytelen. Meg gondolom más kismama is van ezzel így, hogy nem kifogástalanok a körvonalai... Áááá...
A rendes gatyáim már nem jók, van, amit még be tudok gombolni, de nagyon-nagyon kényelmetlenek. Van egy Miksa idejéről maradt szoknyám (Noppies), az már akkor is drága volt, de megérte bizisten, most is azt hordom. És Miksával szülni is abban mentem. Lehet, hogy muszáj lesz mégis a Brendonba menni, ezt is ott vettem.

Gabi! Szerintem meg kellene nézetni a fejed, nagyon sokat fáj, ettől is lehetsz nyűgös! Én is az lennék!
Dunakeszi: mi benne a vacak bejárás szempontjából? A legjobb, ami létezik, komolyan mondom! A vonat bent van 20 perc alatt a Nyugatiban, de lehet, hogy annyi se kell neki. Van busz is kábé félóránként az Árpád-hídhoz. Mindkettőnél ott a metró. Kocsival a Váci úton általában be lehet menni, sokkal jobban mint Szentendre felől vagy délről, de ha a Váci út rossz, akkor 2/A és M3, az is működik általában, illetve Dunakesziről van egy szökőút Káposztás felé hátul, szinte üres. A szülőotthonban annak idején a komptól negyedóra alatt értünk be. És Dunakeszi iszonyúan jól el van látva üzletekkel, ha nem akarod, be se kell menni a városba. Nagyon sok a fiatal család is, mert irtó sok az új lakópark. Gyertek :lol:

Rita! Drukkolok, hogy meg se érezd a repülést, jó? :wink: Biztosan nagyon klassz lesz!
És vásárolni is lehet végülis, én '88-ban voltam, és akkor is találtunk azért számunkra megfizethető helyeket. A Monmartre környékén például sok izgi kis bolt volt. Ott a híres óccsó áruház, a Tati is, meglepően normális cuccok voltak, csak nagy tömeg. Mondjuk mai szemmel már nem tudom, mert hozzánk is bejött azóta sok minden, lehet, hogy most már gagyibbnak látnám. Bár van még pulcsim, amit ott vettem...

Motiot! Neked mikor kezdett jobb lenni? Ez nálam csak átmeneti egy-két jobb nap lesz, gondolom, hiszen javulni még korán van, nem?
Ez a fázás érdekes, nekem Miksával nem volt. Az éjjel fél 2-kor voltam kint másodszor pisilni, és akkor még nem melegedtem föl. De nem bírok zokniban aludni :roll:

Ildi! Anyukám is hányt végig a tesómmal :wink: Velem nem, velem kb. így volt, mint én most. Én nagyon remélem, hogy azért vége lesz ennek pár héten belül. Miksával is úgy volt, nincs okom, hogy ne reménykedjek.
Férjed nagymamáját nagyon sajnálom, részvétem :(

Nyaralóhely: nagyon-nagyon szép! (csak én tengert szeretnék :wink: )

Márti! Nagy gratula mégeccer a házhoz! Mikor költöztök? Nem baj, hogy kicsi az udvar, azért némi virág belefér vagy fű vagy mittomén, grillsütő :wink:

Beszti? Olyan rég írtál!

Csajok, még azt akartam mesélni, hogy Miksa elkezdett mindenfélét megenni. Valamelyik nap rá bírtam dumálni, hogy kóstolja meg a sárgaborsófőzeléket, és végül megette. Ugyanez volt a zöldbabfőzelékkel is. Evett grízes tésztát és túrós tésztát is az elmúlt hetekben, és vendégségben megkóstolt egy süteményt is! Ma meg ettem fagyit (egyedül az mulasztja el kb. negyedórára a hányigert), erre közölte, hogy ő is kér. Még sose evett fagyit, életében nem kóstolta, csak fintorgott :roll: :lol: Most meg szépen elnyalogatott egy gombócot (csokit mondjuk :roll: ). Még a végén enni fog :wink: .

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom, nem akarlak elkeseríteni, de szerintem ez most átmeneti pár nap, hogy jobban vagy. Élvezd ki! Bár lehet, hogy szerencsés vagy és tényleg így marad. MOndjuk én amilyen kuka vagyok, nekem is voltak jobb napjaim, akkor meg azt hiányoltam, hogy miértnincs hányingerem, most akkor biztosan nem is vagyok már terhes. :lol: :lol: :lol: Hülye vagyok, mi? Nekem egyébként a 12. héttöl lett jobb, neked sincs már sok addig, ne izgulj!!
A fázás Ábellel nekem sem volt, csak most. De annyira, hogy kénytelen voltam, vagyok néha zokniban aludni, de csak míg felmelegszem, mert egyszerüen csak vacogok. Na akkor kell a plusz pulóver is a takaró alá. Dokim is csodálkozott rajta, mert ugye ilyenkor az embernek általában melege van, de hát mi már csak ilyenek vagyunk.

Ruhák miatt ne aggódj, nem vagy egyedül, én is bálnának érzem magam, mondjuk az is vagyok, állandóan azt nézem, hogy milyen szonyatosan nézek ki. Hát ha még a hasam is nagy lesz a végére, nagyon gáz! Ááááá!!!!
De most csak annyit tudok mondani, hogy majd utánna letornázom valahogy, más is így csinálta, nem? :wink: És egyébként is szépek vagyunk!!!! :lol: :wink:

Na megyek, mert megjött az uram és megyünk fogorvoshoz, vagyis ö megy, mi meg elkísérjük öt.

Miksa nagyon ügyes, remélem nálunk is eljön egyszer ezaz idöszak, hogy nem csak fintorog, hanem eszik is! :wink:

pussz

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Motiot! Nehogy azt hidd, hogy nekem nem jutott eszembe, hogy azért nem vagyok annyira rosszul, mert gond van :oops: De teljesen nem múlt el, ez megnyugtat azért :oops: Sőt, mostanra asszem visszaromlottam :? Csak most már mindjárt kel Miksa, nem akarok lefeküdni...

Rita! Milyen cipőt vettél? Mert én is akartam, de olyan kis kerek orrú laposak vannak, ami nekem kényelmetlen az Achillesem miatt (2 cm-es sarok már elég lenne), és úgy nézek ki mindegyikben, mint egy általános iskolás. Ez a kerek orr csak a vékony lábúaknak áll jól. Egy viszonylag jó és kényelmes Bama-cipőt láttam a Renóban (ráadásul leárazva 6900-ra), meg kellett volna vennem. De akkor még nem volt nálam pénz, mer az uram kártyája volt nálam, és az egész Buy Way-ben nincs egy automata, így át kellett menni pénzért az Auchanba.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Belebújós, barna, ilyen:
nem túl szexi, meg elegáns, de csak bele kell ugrani, meg kényelmes. Ha csak két hónapig húzza, az sem gáz, 3900 volt...
Kép

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Jól néz ki, Rita!

De ez az, amiben nekem fáj a lábam :(

Többet nem akarsz írni? :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


De, látod, be-benézek, de pakolok, mamámmal konzultáltam a gyerekekről, satöbbi...
Tök sokat írtam délelőtt, na! :wink:
Ja, a ruha: a c&a jó egyébként, én ma övet akartam venni, vagyis ilyen hasra húzható valamit, de csak 36-38-as volt. Szóval vannak jó cuccok, csak ki kell fogni a jó méretet, ne add fel!
A Brendon marha drága, nem?? :shock:

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Hahó!!!!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Hahó!!! Kép
vas
 
 


:lol:

Nincs újdonság nálunk, már nemtok mit írni a tegnapi szófosás után :wink: De ti biztos :lol:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


nálunk se :wink:

Viszont van egy l-es méretű noppies bársonygatyóm(én most nem tudtam hordani, de ugye mikor Olival mentem szülni (85 kiló körül jó volt rám)
Próbáltam eladni, párat sikerült, ez megmaradt, kell kölcsibe???? :)
Van egy fehér ingem is, de az szerintem nem lezs jó.
vas
 
 


de ezt se tudnád sokáig hordani, mert vastag, és meleg.
Bár, leszel te még ősszel is pocakos :wink:

tegnap akár talizhatuunk is volna a buyway-ben :wink:
vas
 
 


talizhattunk(helyesen) :wink:
vas
 
 


Rita!!!!!
ezt neked küldöm:
Kép Kép


Kép Kép


vas
 
 


Hahóóó!

Nálunk sincs semmi új, bnet megint nem akar felengedni :cry: De most sikerült.

Ja, a ruhák nálam is gond lesz, mert ugye én meg kicsi vagyok. Bár most azért jóval többröl indultam, mint Ábelnél, vele aztán tényleg semmileyn kismamacucc nem volt jó rám, legalábbis itt.
Most viszont fölsöket nem is nagyon nézek, mert úgyis a mell alatt szabott a divat, azt meg kapok böven. Gatyám van egy nyári, meg vettem egy fekete kismamanacit nemrég, az egyik farmerom meg jó lesz végig, mert nagyon kényelmes és pont a pocim alatt gombolódik, persze csak ha nem nö meg a seggem kétszer ekkorára, mert akkor nem jön rám :lol: :lol:
van két nyáriruhám, egy kötös meg egy sima kis virágos, van egy terhes fehér vászonszoknyám, itthonra jók apa cuccai is, aztán ennyi. Szerintem én már nem nagyon fogok vásárolni, max. felsöt.

Rita!!!!!! Drukkkkkk!!! És irigy irigy irigy irigy irigy irigy!!!!!!

Lányok, azért gyertek ám még ma egy kicsit, jó? Mi moste lemgyünk a bankba csekket feladni, meg egy kicsit vásárolni, aztán benézek!

pussz

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Hahó!

Vasalok :?

Ildi! Ha 85 körül jó volt rád, akkor nagyjából most jó rám :oops: , ősszel már szerintem nem lesz :oops: Mennyiért adod?

Mikor voltatok a Buy Way-ben? Még voltál is az eszemben, de nem láttam olyan kocsit :wink: Te se a miénket? Kicsit koszos most :oops: A C und A előtt hagytam, tök egyedül ácsorgott ott, aztán átmentünk az Auchanba, majd vissza a Kenguruba. Olyan 10-fél 1-ig tartott az egész műsor.

Motiot! Én szeretnék szép kismamacuccokat, szerintem utoljára vagyok babás :wink: Miksával alig volt, csak egy szoknya meg egy gatyó, és egy fehér ing a munkába, meg indiai cuccokat vettem, meg kínai halászgatyát, mert irtóra meleg nyár volt. De most még az itthoni cuccokkal is gondban vagyok, mert elvileg több melegítőm is jó rám, viszont szerintem épp nő belül minden, és most épp a derekamig érhet belülről a kismuki és a háza. Tehát a derékban egyáltalán nem szoros mackóalsóm is irritál, nagyon kellemetlenül. Ha följebb jön a pocim, akkor már nem fog.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Engem se engedett belépni, megírtam Gabinak egy szép hosszú üzit, erre mire végeztem már nem volt jó, aztán meg siettem, el se mentettem.Na, majd délután újraírom :)

Szirom, nem voltunk ott, csak elmehettünk volna, ha tudom, hogy ottvagytok :wink:
Enyém tiszta, az uram a Veszprémi út előtti este lemosta. :D

bótba voltunk most, penny(mondhatom, nagy élmény,) de a vera forrásvíz akciós volt, muszáj volt betankolnom belőle

Ha most jó rád a gatyó, akkor hord csak. :D Azt mondtam kölcsibe adom :wink: , nem pénzér :wink:
De elég nyúlós, szerintem +10 kilót még elbír simán.

Motiot, én se sok mindent vettem, bár mégis most öltöztem legnőcisebben a terhességeim alatt. :P Elég sok cuccot saját magam átalakítottam.Szirom, ezeket te is megtudnád csinálni.
Levágtam a gatyák, szoknyák derekát, aztán betoldottam pamut anygokat, tök jók lettek. :D


éppen chipset tömök magamba :roll:
vas
 
 


Hahóóó!

Ezt a betoldós dolgot majd szerintem én is kipróbálom, bár, mint írtam, azért van cuccom. Most találtam épp két vékony vászon tunikát, az egyik fekete, háromnegyed ujjas és szép hímzett a nyakánál, a másik meg zöldes mintás. Na ezek is jók lesznek. Bár még nincs olyan idö, hogy felvehessem öket, föleg most, hogy ilyen fázós vagyok.

Szirom, ez nekem is problema a melegítögatyókkal, hogy ami kénylemes és inkább bö, mint szük, na most az is zavar a pocimnál. De nekem már nem tart sokáig és nem fog zavarni, már most is elég nagy szerintem, Ábellel félidösen sem volt talán ekkora, mint most. Majd lekapom, oszt fölteszem. Jó?

Na léptem ebédeltetni. ( Magamak épp most vettem ebédre egy szép szelet gyümölcstortát, olyan németes, sok sok friss gyümölccsel a tetején, csak piskóta van alatta, semmi krém, tehát nem is édes :wink: nyam-nyam )

Ildi, chips :lol:

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek az írásokat! Jövök majd, mert sokmindent szeretnék írni, de nem hagynak :( Zsoltika egyszerűen csak velem bír lenni, és most már Lacus is ébren van.

Viszont óriásit sétáltunk és játszóztunk, igaz nem a legjobb idő volt, de azért élveztük :) Lacus nagyot aludt!

TEgnap képtelen voltam belépni, pedig írni akartam Ritának: drukkok mennek, sokat gondolok Rátok! És jó mulatást! :):):)

Jövök majd!

pgaboka
 
 


Hahó!

Gyors leszek, mert dógom van még mindig. A rosszullevésem kezd visszajönni, úgyhogy csak átmeneti volt a javulás. Mondjuk nem is számítottam másra, korán van még.

Gabi! Pihenj azért, ha tudsz. És szerintem érdemes lenne Zsoltikának az ovin elgondolkodni szeptembertől. Vagy úgy is tervezitek?

Ildi! Akkor nagyon köszi!
Ja, azt hittem, ti is ott jártatok :wink: Most már majd megdumálunk egyet, de ez hirtelen jött, mert rájöttem, hogy nincs mit fölvennem. És még 2 perccel a komp indulása előtt sem volt biztos, hogy elérjük. A 45-össel mentünk ki, 41-kor Miksát még öltöztettem, 42-kor tereltem az udvaron a kocsi felé, erre fölpattant a motorjára és elkezdett motorozni, lekaptam, begyömöszöltem a kocsiba, de nehezen sikerült bemásznia az ülésbe, főleg, mert ordított, hogy fölborult motorja (nem borult föl), aztán akarta a kapunyitót, és végül fékcsikorgással indultunk, majd 40-nel mentem ki a földúton. A szomszéd néni lánya meg nézett a kertből, biztos gondolta, hogy mindig kiabálok ezzel a gyerekkel. Mert ő valahogy mindig ezt látja, hogy rohanunk és kiabálni köll Miksával. Navégülis elértük a kompot :roll: El szoktuk különben, irtó ritkán késsük le. Ha nem értük volna el, akkor nem lett volna érdemes kimenni.

Motiot! Nekem is van két vászon tunikám, egy zöld meg egy narancs, de mellben szűkek lettek basszus :roll:

Azt a pamuttoldást majd talán kipróbálom, de amiket most próbáltam, azok nekem tök kényelmetlenek voltak, nem tartottak semmit a pamutrészen, az eredeti anyagos részek meg merevek. De mondjuk most még nem nagy a pocim, csak épp akkora, hogy nem tudok mit fölvenni :wink:

Rita! nem kaptam privit, de drukkolok a röptéhez :lol:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Alszanak a csöppjeim :D , én meg a maradék chips + egy habos kávé társaságában sütkérezem itt az ablak alatt. :D


Szirom, akkor már csak időpontot kell egyeztetnünk. :D


Gabi, szóval délelőtt kifejtettem én is a pihenéssel kapcsolatos véleményemet, dehát bekakált ez a sz*r b.net.
Tudom, hogy elcsépelt szó, hogy pihenj, amikor tudsz, de ez az igazság.
Tényleg itt a hétvége, jó idő is lesz, Zsolt kicsit átveheti legalább Zsoltikát egy picit, vagy ha egy kicsit kirándulni mentek, az nem dobna fel lelkileg?
Nekem nagyon jól szoktak jönni az ilyen napok. :P
Jó, tudom, alváshiányra nem megoldás, de legalább nem a 4 falat látod otthon, a konyhát, pelenkákat....stb.
Kicsit friss levegőn kikapcsolódni. :D
Útközben bedobsz 2 kávét, 3 redbullt :lol: (na, csak viccelek), aztán máris oké minden.
Kicsit nem akarjátok Zsoltikát elvinni mamázni Szentesre??Vagy mentek húsvétkor amúgy is??? :)

Szóval édesem, kitartás, nehogy má bedepizz, itt van két gyönyörű gyereked, szerető urad, kapd őt meg elő, hadd gyerekezzen ő is!!!!! :wink: :wink: :wink:
Kitartás!!!!! :D :D :D


Szóval az a gondom a Tiroli szállással(azzal végülis nincs is), csak hogy baromi messze van.Ezért vetettem el Görögo.-t, Olasz Riviérát, Karintia lenne az igazi de nem találok jó helyet.
NEM vagyok hajlandó 150 ezreket kifizetni egy hétre ellátás nélkül.
Szállókba meg innen indul.
Ez a Tiroli meg kijönne 70-80 ezerből(persze kaja nélkül), és innen közel van Legoland (Beszti :wink: ), meg Svájcba is át lehet ruccanni.
De 700 km-nél több az út.
Akkor inkább Görög, ami 1000.
Passz. :roll:
nem tudom.
Ki kéne nagyon csak menni holnap az utazás kiállításra, de gyerekek nélkül.
Lehet itt hagyom az uramat velük :wink: :lol:


Motiot, jó volt a torta,??? :wink:
vas
 
 


Szirom, nekem jövő héten valamelyik nap elkell úgyis mennem dm-be (bár már nálunk is van, most nyílik majd valamikor, végre nem kell Dunakeszibe, vagy a Pólusba járnom cuccokért).De jövő héten még biztos nem nyílik meg, szóval kéne egy csomó babakaja Natusnak, hogy az öreglány tudja mivel etetni, így be kell vásárolnom, meg koronát is kéne váltnom. :D
Auchan-ba van valutaváltó???? :roll:

és koronát bárhol kapok??? :roll:
vagy bankba kell érte menni?
bármelyik útszéli valutásnál van?
(úgy, mint az euró?) :D :roll:

hülye kérdések :roll:
vas
 
 


hétfő-kedd-szerda
jó.
bár kedden sietnem kell haza 2-ig, Leventének nem lesz napközi
vas
 
 


Ildi, hétfőn délelőtt háziorvos, kedden védőnő :roll: Szerdán jó lehet, csak lapzártám is lesz. Még majd mondom, jó? És tényleg köszi!

Ja, nekem is sietnem kell, hogy Miksa itthon tudjon aludni ebéd után.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?