Új privát üzeneted érkezett!

Motiot, nem tudod a dokit megkérdezni? Nekem volt Adéllal valai fertőzésem, de az nagyon rossz volt, azt hittem megveszek... :roll: Legtutibb, ha a doki mond rá valamit, hogy ne nyugtalankodj, nem?
Adél is hatalmasat aludt, a front is biztos benne van, meg a hajnali kelés. De jó volt nézni, ahogy békésen durmolt... :)

Ismét mosógép... :oops:
Ehhez mit szóltok? Nekem nem tűnik rossznak és csak hatvanvalamennyi lenne, mert kifut (ez viszont a lelkemnek lehet hogy jót tenne, lásd békafeneke... :roll: :) ) Szakértők??? :D .
http://www.modernkonyha.hu/product_info ... cts_id=258

Most elmegyünk Majáért a balettra, de addig gyertek, ahogy ígértétek!!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


rita, szerintem ez nem jó, mivel a centrifugija 400/800 fordulat volt,szerintem ez kevés.
Minimum 1000-es legyen.
nekünk 500-as volt a whirlpool, de sz*r volt nagyon.
Ez most 1300-as maximum, és alig nedves ha kiveszem a ruhákat.
nekem az volt a léyneg, hogy magas legyen a fordulatszám(jó, tudom vannak 2000-esek is), meg legyen rajt rövid, kímélő program is, meg be lehessen előre állítani(amit eddig egyszer használtam)
és hiába akartam elöltöltőset, ha csak a felültöltős fért be az ajtón :roll:



nyugi, és is néha falra mászok tőlük :roll:
most pl. Olivérrel ordibáltam az előbb.
már megőrülök attól, hogy alvás közben visít, meg kiabál, meg bőg, meg anyázik.
Egyik éjjel félóránként ordított, aztán 2-kor lehoztam a nappaliba az utazóágyba. :roll:
reggel fél 7-kor újból ordibált.
de az előbb is, most persze még alszik tovább
lassan ébresztenem kéne

Motiot, dokitól kérdezd meg mindenféle képpen azt a viszketéses dolgot
Ábelnek jobbulást :D
én se olvastam el a hirdetést :roll: :D

Rita, nektek is jó kis programjaitok voltak, Balaton is jó.
Annyira azért nem nézünk ám ki jól :roll: :wink:


Gőzerővel keresem az ausztriai szállást nyárra
(de már megfordult a fejünkben a Francia riviéra, Szardínia, Skócia, Montenegró....stb) :roll: :wink:
Aztán maradunk a jó öreg szomszéd országnál
csak egy baromi jó helyet kéne találni még.

Rita, jövő hétvége, vagy most? :wink:


vas
 
 


Hahó!

Megjöttünk, nem volt rövid. Naszóval a füle most jó Miksának, de az orrmandulái meg vannak nagyobbodva, és csináltak arcröntgent (még jó, hogy ott volt az uram, mert kismamák nem mehetnek be, ki van írva), és az eredmény alapján nincs még rendben teljesen az arcürege. Ilyen-olyan cseppeket kell csöppentenünk, de antibé most nem kell. Vettek kenetet a torokból, 2 nap múlva lehet érdeklődni, de ezt csak a papíron olvastam, mondani nem mondták. Úgy összességében iszonyú sokat melóznak a Bethesdában, úgy láttam. Mindemellett kedvesnek és profinak tűnt mindenki. 2-ig van rendelés papíron, mi még fél 4-kor is ott voltunk, és jöttek utánunk is. Április 10-én kell újra mennünk, akkor ellenőrzik az arcüreget, és ha oksi, akkor április 25-én műtét. Lehet, hogy lehet fizetősen ottaludni a kölyökkel, de ez még nem biztos. Ha nincs ágy, széken akkor is ott lehet maradni. Egyelőre ennyi. Szegény kölyök nem aludt délután semmit, kíváncsi lszek. Nálunk ez nem szokott előfordulni.

Ja, igen, és addig nincs ovi, nehogy banyaljon valamit. Meg fogok őszülni :roll: :lol:

Rita! Indesit van nekünk, de ez nem új, még az uram stafírungjából való :wink: 1200/600-as centri, és ennyi szerintem is mindenképpen kell. És szárít is, de én szinte sosem használom ezt a funkciót. Pedig mindig mondja az uram, de nem is jut eszembe :oops:

Szülés: azt értem, hogy kórházad nincs, de dokid hogyhogy nincs? Nem kérdezted még, mit csinál, hová megy?

Motiot! Vegyszer miatt nyugi! ha megnyugtat, vegyél a gyógyszertárban maszkot legközelebb.
A másikat megkérdezném a dokitól. Nekem is volt egyszer furcsa érzés, vett kenetet a doktor azonnal, és ott azonnal megkuksizták a mikroszkóp alatt. Nem volt benne semmi vészes, és tényleg, aztán már panaszom se volt. Intimszappant használsz? Nekem majdnem hogy csak az jó.

Beszti! Kicsit rövid voltál :lol: Jó vasalást :roll:

Gabi! Hogy vagytok? Gyere!

Ildi! Nem tudok osztrák szállást sajnos, mi sosem megyünk arra. Görögországba megyünk idén, ha a doktorom is rábólint. Kocsival.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 

 
 

Na, akkor megvolt a nagy kórházlátogatás.
akkor nincs ovi addig???
hú!
tényleg sok lesz, de legalább addig nem nyel be semmit.
A műtét meg hamar eljön, és pillanatok alatt túllesztek rajta, és sokkal jobb lesz, meglátod. :D

Görögo.-t én is néztem, 70-100 ezerért tök jó 5 személyes apartmanok vannak, de én nem mernék most elindulni ennyi kicsivel , kb.1000 km, lemértük, de milyen helyeken kell keresztül menni?(meg milyenek az utak? :roll: )
Pedig tök jó szállások vannak.
Ezért nem megyünk Angliába se.Én nem autózok megint több ezer km-t.
Egy gyerekkel, vagy gyerek nélkül okés volt, de már 3-an vannak!!!
És abból kettő macerás!!! :roll: :lol:

na, húzok, jön az uram, pá
vas
 
 


Szirom, Ildi, köszi (a megnyugtatást meg a véleményezést is!!
Akkor még megbeszélem este az urammal ezt a mosógép-bizniszt...

Szirom, a dokimnak szegénynek szerintem fogalma sincs, mit tegyen, bár rég beszéltem vele, de mivel mindenhol megszüntetés meg leépítés van, hová mehetne???
Szóval elég reménytelen a helyzete meg a szülésznőké is (pláne) meg az enyém is... :(
Most szerdán lesz uh, utána csürtörtökön megyek hozzá, igazolást kérni a repcsire :shock: :) , akkor persze megkérdezem tőle ezt is. Szegény... :(

Görögország, Ausztria... de jól hangzik!!! :)
De nekünk sem lesz rossz nyarunk!! :wink: :D :D
Ildi, jövő hét!!! ((Egyre jobban rettegek, hülye vagyok, mi??))

Szirom, most már legalább látod a végét, tudod, mi a helyzet, azért ebben is van jó, nem?? Egy hónap óvodamentesen, elhiszem, hogy nagy falatnak tűnik, de tavasz lesz már, eltelik hamar. És nekünk eddig tényleg a tavaszok voltak a betegségben gazdagok, amikor a melegben kivirít minden vírus meg bacilus... Nem lesz ez rossz, meglátod! :wink:

Képzeljétek, a mai nap öröme: az előbb voltam a gyógyszertárban, ahol az ismerős lány (régen láttam) megdicsért, hogy hogy lefogytam... :shock: :) Mondtam neki, ne vicceljen, majdnem a harmincadik hétben vagyok... Csak nézett, nem is vette észre a kabátban, az arcomon csak azt látta, milyen vékony! BOLDOG VAGYOK!!! :D (Meg hülye, mi? :wink: :oops: )

BESZTI, TESSÉK ABBAHAGYNI A VASALÁST ÉS JÖNNI!!!!!
TE NYERTÉL!! :D

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Köszi csajok, tudom én is, hogy jobb lesz így.

Ildi! VÉGIG autópálya van.

Húzok főzni, muszáj, nem leszek kész :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Jányok, nincs kedvetek a héten valamikor (vagyis mondjuk pénteken :) ) találkozni az ikeában?
Vennék képkeretet, jó lenne összefutni!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Rita! nem kizárt, nekünk is kéne menni. A rolókat szeretném ezer éve megvenni, meg Miksának új ágyneműt, eggyel nagyobbat, mint a mostani. De valahogy még nem látom át ezt a hetet :oops: Pedig jó lenne találkozni!

Ezek szerint a képeket megoldottad? :wink:

Márti! Az előző levélben elfelejtettelek hiányolni, pedig hiányollak ám! :wink: :oops:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom, egy Reich Károly naptár képeit vágtam ki. Takarékos megoldás :wink: . Az uram a nappaliba meg nem akar, az még hátravan, hogy meggyőzzem... :)

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Halihóó!

na megjöttem a dokitól, elmentem, mert az asszisztensnö mondta, hogy menjek be gyorsan egy pisimintára, hogy kizárjuk a felfázást, nem is volt vele gond, úgyhogy valszeg gomba lehet. Kaptam kúpot meg kenöcsöt, 3 nap alatt el kell múlnia, ha nem, akkor kenetvétel. De szerintem el fog múlni, mert ismerös az e´rzés. Ilyenkor meg terhesen az ember hamarabb benyal mindent, az immunrendszer nem az igazi.

Szirom, hát, nem semmi, hogy Miksa nem mehet oviba a mütétig. Szegénykém, pont, mikor jókat pihizhetnél így az elején, mikor úgyis rosszul vagy. De hamar elrepül az idö meglátod! A müt´´eten is túllesztek hamar, nem is fogja Miksa észrevenni! :wink:

Rita, látod, mindig aggódsz a kilóid miatt, aztán meg tessék!! Megmondtuk mi, hogy nincs ott semmi baj!! Ellenben nálam, ha már az anyós is aszongya!!! :lol: :lol: :lol:
De lesz@rom jó magasról, annyit hízok úgyis, amennyit kell, persze odafigyeléssel. Majd utánna leadom.

Ildi, merre akartok menni Ausztriában? Tudod, mi is Salzburg, Attersee, Mondsee-fanek vagyunk. :wink:
Majd csinálok sok képet, aztán hátha meggyözlek. Ahova megyünk egyébként meg apartman, nem is drága, tudsz fözni és a gyerekeknek szerintem külön élmény, hogy egy igazi parasztgadaságban lakhatnak és nincs nekik semmi megtiltva.
A környékröl meg nem is beszélve.

Na megyek, mert lassan viszem Ábit aludni. Igaz, hogy majd négykor ébredt, de mivel nincs egészen jól, szerintem korán megy ma is aludni. Az elöbb már dörzsölte a szemét szegényke. Totál el van dugulva a nózija, de nem nagyon tudok belöle szívni, nem jön sok cucc, hanem benne marad. Remélem nem megy a fülére vagy a torkára vagy bárhová. Dokihoz meg nem akarom vinni, ha nem lázas, mert csak benyal ott is valamit.

na pussz

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Sziasztok!

Életjelet adok :) Minden rendben velünk, de egyáltalán nem jutok ide :( A hosszú hétvégén sem voltunk itthon, ma meg csak pakoltam és pakoltam...

Viszont elolvastam mindent, és nagyon szeretnék jönni egy kicsit írogatni!

De most megyek, mert mindjárt éjfél, és nagyon rosszak az éjszakáink, muszáj pihennem, amikor csak lehet!

Puszi mindenkinek!

pgaboka
 
 


Jó reggelt!

Rita! Mégse jó a péntek, valszeg be kell mennem a mh-re :( .

Gabi! Azért próbálj meg jönni, jó? Hogy van Zsoltika?

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Na mi van ma csajok???

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Mi ma nem voltunk itthon, de holnap ígérem jövök délelőtt. :D
puszóka

addig is ezt küldöm nektek :D
Kép
vas
 
 


Ildi, ezt miért kaptuk??? :D
Csak lufival álljunk mérlegre, vagy MIT AKARSZ MONDANI??? :lol:
Könnyen nevetsz, hatvanon onnan!! :D

Rám ez jellemző mostanság:...:) Kép

Rám tört a fészekrakás! :)
Takarítok, pakolok, tegnap este összeírtam, mi minden vár rám a babáig...
Nem korai??? (A takarítás mindenképp az...)

Mosógép úgy néz ki marad a Bosch, majd öt év múlva veszünk egy pönge 2000 fordulatosat. (azok a rannnnnda anyagiak...) Mindegy, örülni fogok neki, mint anya a csúnya gyerekének... :)

Szirom, lehet, hogy én sem megyek, még kitalálom... Báááár, most jut eszembe, aznap mindkét nagyért csak 1-re kell menni, akár ehetnénk ott Adéllal... Vonzó... :wink: Na meglátom. Az a baj, utána iskola másfél hétig (meg Párizs.. :) ), aztán húsvét, szünet... Aztán meg... az meg olyan messze van... Szóval lehet, hogy rászánom magam...

Beszti, elvesztél, Márti te is!!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Hahó!

Az van, hogy most jöttünk meg a Buckával uh-ról :lol:

Képet sajnos nem tudok tenni, mer az uram elvitte a fényképezőgépet, de azon is azt látnátok, hogy 6,2 mm a legkisebb családtag :D . Szépen dobog a szívecskéje, ki is hangosította a doktor :D Elég boldog vagyok :lol: :lol: :lol: , ez nagy vízválasztó volt nekem, most így utólag úgy érzem.

Rita! Azt mondta az orvosom, hogy a szülőotthon valszeg nem tud olyan gyorsan leállni, hogy április elsejétől nulla és kész, és úgy tűnik, hogy talán kapnak még néhány hónapot. Talán a Margit is, nem lehet? Mondjuk novemberig nem húzzák ki, az tuti.

Motiot! Vettem terhességi hányigerre való homeós bogyeszt. Kíváncsi leszek. Neked most teljesen elmúlt?

Rita! Mégse kell pénteken bemennem, mégiscsak lehet, hogy jó a péntek, de most meg mástól függ, majd még mondom, jó? :oops:

Többiek?

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok,

Szirom, nagyon örülök, hogy minden renben a babóval. Akkor most azért egy kicsit megnyugodtál??
Milyen vizsgálataid lesznek egyébként, mit beszéltetek meg a doktorral végül?
Homeós bogyeszen én is gondolkodtam, de olyan sokáig, hogy aztán már nem is kellett. :lol:
Bár délután vagy este azért még sokszor rámtör a hányinger, meg tegnap este és ma délelött nagyon fájt mgint a fejem. Tegnap gyorsan elmentem aludni a kölökkel este fél kilenckor :oops:
ma meg kénytelen voltam bevenni egy fájdalomcsillapítót, mert szerintem itt fetrengenék még mindig, most így egész jó. De szerintem ma is korán megyek aludni.

Ábel egész jól van, tényleg csak nátha, dokihoz nem viszem, folyik az orra, de a´torka nem piros és nem köhög, nem lázas.

Rita, nemá a kilókkal látod tegnap is megdícsértek!!
Pocifotót meg tehetnél megint!
Én is lassan teszek, bár egyesel szerint ez mégnem babapoci, hanem háj, de szerintem azért már létszik egy kicsit. :lol: :lol:

Akkor most már nagyon várod Párizst, ugye? Én már tuti be lenék pörögve! Mondjuk rá egy hétre meg mi megyünk Ausztriába, már nagyon várom.

ldi, akkor holnap tényleg gyere!!! A lufik meg rámférnének tényleg! :lol: :lol:
Ahogy elnézem a szomszéd kiscsajt, most olyan 36 hetes terhes lehet óriási hassal, piszkafa lábakkal, karokkal, vaságyastól babástól kb 40 kiló....
Na de mindig azzal vigasztalom magam, hogy még csak most töltötte be a 18-at, kislány még. Ennyi idösen nekem is bakfitty lett volna egy terhesség.

Gabi, próbál jönni azért néha, bár az alvás fontosabb, úgyhogy ha éjjel száll meg az ihlet, vagy csak akkor lenne idöd írni, akkor nem haragszunk meg, ha inkább kialszod magad, jó? :wink:

Beszti?? Márti???

Na mentem, pussz

Szirom, azért ha hazajön az urad, várjuk ám a képet!! :wink:

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Naszóval, csak gyorsan bepötyögtem, amit akartam, Ábel itt húzza a nadrágomat, hogy menjek focizni, ezért bocsi a hibákért! :wink:

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Motiot, nem hiszed el, nem találom a bogyeszt :evil: Vagy a kocsiban esett ki (nem találtam meg, de már sötét is van hozzá, és kék a henger), vagy a boltnál, amikor Miksa mászott át mindenen, és borult a szatyor. Nem hiszem el, pedig úgy bíztam benne :roll:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


(Csak pár szó...)

Szirom, HURRÁ!!!!! :D :D :D
Majd azért hadd nézzük meg a legkisebbet, jó?? :D

Mi holnap megyünk, nagyon várom, pár napja már számolom vissza a napokat... :)

Motiot, lehet, hogy vékony a szomszéd, de kell egy kis háj is a tejhez! (Én ezzel vígasztalom magam... :D ) Meg az uram engem szeret, így szeret, ez a lényeg... (csak akkor miért is zavar engem? :roll: :oops: )

Na, mégsem az a gép lett, egy jobb bosch, majd teszek képet, és azzal le is zárom a témát. Holnap jön!!! :D :D
Úgy örülök - gondolom a húgom is, aki eddig mosott ránk :) (a gépe)...

Jó éjt, holnap jöjjünk!!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Na, nem bírom ki holnapig... :)
Itt van, mi a véleményetek??

http://www.elektro-top.hu/products/product_654.html

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok :) Egész időben vagyok még, és délután tudtam pár sort pötyögni, most azt akarom bemásolni.

Ejnye, ez a BAbanet nagyon vacakol ma. :( Délelőtt még olvasni sem lehetett.

Tegnap meg már annyira elfáradtam, hogy elfelejtettem a köszöntést :(

Andrásnak mi is nagyon boldog születésnapot kívánunk!!!

Köszönjük a kérdéseket, nagyjából jól vagyunk, bár éppen mára mindannyian egy kicsit betegen. Zsoltika tegnap délután már fájlalta a torkát, éjszaka sokszor ébredt és köhögött, Lacus taknyos (de csak éjjel), borzasztó sokat sírt és keveset aludt. Nekem a torkom fáj. Szerintem Szentesen sikerült valamit elkapnunk... Zsolti egyenlőre még jól van :)

Emiatt sajnos tücsökzenére sem mentünk ma, de nem mertem bevállalni, mindkét gyereket vinnem kellett volna, és mindhárman betegek vagyunk - igaz csak picit, de akkor is... Eddig mindig anyukám tologatta Lacust a babakocsiban, alukált is mindig a kis kölök, de hát most még az eső is esik, sétálni sem tudtak volna. Anyukám rá sem ért ma sajnos.

Zsoltika kukija szépen gyógyul, minden este fürdés után kenegetjük, a felhúzás nem fáj egyáltalán, a mosogatás már annál inkább. De csak nekem engedi mosni és krémezni :D Holnap megyünk kontrollra, na az biztos nem lesz sima ügy, de még jól átbeszélgetjük addig, hogy csak megnézik neki, ne rettegjen annyira :)

Mi csütörtökön a Vasúttörténeti Parkban voltunk, nagyon jó volt az idő, nagyot sétáltunk, Lacust kicsit meg is kapta a nap :) De csak picit lett piroska, szerencsére, de már erre is hogy kell vigyázni! Aztán pénteken irány Szentes, mondván, hogy majd pihenünk. Háááát... Lacus nagyon rosszul viselte, hogy nem otthon vagyunk, a szokásosnál is többször ébredt éjszaka. Mi ott is egy szobában alszunk, de arra az esetre, ha Lacus nagyon nem aludna, kiképeztünk egy kis alvósarkot nekünk az ebédlőben. Oda vonultunk ki hajnalban. De hát nem volt éppen a legkényelmesebb. Annyira rosszul aludtam, hogy szinte egész végig nagyon fájt a fejem, bár ebben szerepe lehetett a közelgő frontnak is, nem tudom :(

Na meg igazán ott lerakni sem tudom Lacust, mert nagyon-nagyon hideg a parketta, igaz van rajta szőnyeg, de akkor is. Raktunk le paplanokat, na arról meg simán lemászik, egy perc alatt. És hát hiába járunk régóta, a pakolás akkor is nagy meló, magunkra, a gyerekekre, ki és be, és úgy mentünk el itthonról, hogy itt is nagy csatateret hagytunk...

Viszont ami nagyon jó, hogy sikerült venni farmert az uramnak, sőt, mindjárt 3-at szereztünk be :):):) Egy feketét, egy sötétkéket, és egy kicsit világosabb kék koptatottat, nagyon jól néznek ki!

Én meg kaptam egy gyönyörű táskát :D

Itthon, még a múlt héten végeztünk egy kis átrendezést: Lacus kiságyát, amit úgysem használ, kihoztuk a nappaliba :) Az lesz neki a járóka, használjuk is végre rendesen! Szereti is, valószínűleg azért, mert sokat térdepel, mászik (még mindig hátra), és ott a kókuszmatrac puhább neki :) Van amúgy járókánk, csak az sokkal nagyobb, és minek rakjuk össze, ha így is jó? A kiságy régi heéyre pedig egy klassz alvókuckót készítettünk, a földre :D Most ott alszom Lacussal. Erre azért volt szükség, mert már nagyon forog, és félek, hgoy éjszaka lepottyan a nagyágyról, ami azért elég magas. Most az ágyon legalább végre alhat a férjem :D Eddig ő volt a földön :D

Szirom,
nagy-nagy gratula a szívhanghoz, elhiszem, hogy most nagyon örülsz :):):) Remélem, meglesz a bogyesz, ezek a kis hengerek nagyon el tudnak tűnni! A minap én is kerestem egyet veszettül...

Rita,
klassz a mosógép :) Sajnálom, hogy én nem adhattam tanácsot, de a lányok tényleg nagyon jól elmondtak mindent. Nekünk egyébként LG van, és én nagyon szeretem, a centrije 1000-es, és ennyi tényleg kell :)

Motiot,
anyósodon nagyon kiakadtam! Hogy lehet ilyet mondani??? :evil: Nem tudom, ő hogy néz ki, de kötve hiszem, hogy csinosabb lenne nálad! A pocakfotót nagyon várjuk!

Rita, tőled is! :):):)
A súlyoddal egyenlőre meg ne törődj, én is sokat híztam, és látod, már milyen szépen leadtam :)

Ildi,
nagyon tetszenek a kirándulós képek, és tényleg nagyon vékonyka vagy :)

Most ennyit tudok írni, majd ha tudok, én is teszek fel pár képet rólunk :)

Puszi mindenkinek, és nagyon köszönöm a hiányolásotokat!

pgaboka
 
 


Jó reggelt!!

Gabi, jó, hogy jöttél, sajnálom a sz*r éjszakákat(tegnap én is alig aludtam)
meghibbanok Olivértől, hogy állandóan visong éjjel, még el se aludtam, ez már ordított.
Persze egymás mellett kötöttünk ki, egy hangja nem volt egész éjjel.Csak engem rugdalt agyon :lol:
De jó, hogy új táskát kaptál, én táska mániákus vagyok, biztos veszek évente minimum kettőt(az uram már görcsöt kap tőle) :lol:
Tegnap már figyuzgattam a fehér cipőmhöz passzoló tatyót(de mivel ott volt az uram, nem mertem megvenni)
Hú, Lacus ilyen mozgékony lett, hogx lemászik már mindehonnan?


Szirom, nagyon jó, hogy láttátok kispicurit!!!!
Elhiszem, hogy most megnyugodtál,nekem is mindig oylan megnyugtató volt az első uh.
Bogyók meglettek?

Rita, na, ez a mosógép jobb!!!
Tényleg kell a magas fordulatszám, sokkal könnyebben megszárad minden. :D
lufis képet nem azért raktam............................ :roll: :oops: :D :lol:
Csak olyan kis cukinak találtam, ahogy ott ugrándozik a mérlegen szegényke :lol:

Motiot, Salzburg környékére nem akarunk menni, ott már voltunk, Karintiába szeretnék,meg nem is biztos, hogy főzni akarok(sőt, nem akarok), meg kaja után rohangálni minden reggel, este, lehet szállóba kéne menni félpanzióval.

Gabi, jobbulást nektek :D

Szirom, és tuti, hogy van autópály végig Chalkidiki fsz.-ig?
Mert akkor még az uram is esetleg hajlandó lenne rá, így egy éjjel le lehet vezetni.
De csak ha van pálya.
és merre kell menni?
Románis, Bulgária, ....?????
Mi júni végén mennénk, ott már akkor baromi jó idő van. :D
(ezért félek kicsit Au.-tól), ott még hátha nincs túl jó idő akkor. Főszezonba meg nem megyek 3 gyerekel sehova. :roll:


Tegnap de. voltam a suliba nyílt napon.Matek, és ének órán.Annyira aranyosak voltak, Levente tök jól szerepelt.
meg is dícsértem nagyon.
Énekre nagyon kíváncsi voltam, mert ugye ének-tagozat az ozstály, és tényleg ügyes, énekelt, meg furulyázott(amit sose gondoltam volna róla) :D
Az uram itthon volt, aztán meg bementünk pestre, Árkádoztunk, meg Coráztunk.Natusnak akartam venni szülinapjára valami aranyosat, de nem találtam semmit.
29. játékot nem akartam, babát pláne nem, szóval nem tudom.Tegnap este is buszt tologatott :lol:
Ruhát megint nem akartam. Passz.
Így majd kap valamit legközelebb.
ja,a hintaszarvas nagyon tetszik az ikeából, lehet azt kapja majd meg.


felébredt.


na, pénteken lezs valami?
Annyira nincs ám kedvem pont pénteken ikeázni, de ha nincs más választásom..... :wink: :wink: :D

megyek fel Natusért :D




vas
 
 


Natusmacilány egy évvel ezelőttről:
Kép
Kép
és ma reggel :D
Kép
vas
 
 


És Olivér csodaszép rajzai
ez egy napocska :D
Kép
ez meg egy ember
Kép Kép

hát nem édesek??? :D :D
vas
 
 


NATIKÀNAK NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT KIVÀNUNK!!!!!!!!

Gyönyörü kiscsaj lett belöle, mondjuk bébiként is az volt!!!!!

pussz

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Natinak nagyon-nagyon boldog 1. szülinapot kívánunk!

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Hahó!

Először is Natinak mi is nagyon-nagyon boldog 1. szülinapot kívánunk!
Kép


Aztán jöttem az uh-képpel:

Kép

Ezt most elküldöm és még írok, jó? :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Natinak nagyon boldog szülinapot kívánunk!!! :):):)

pgaboka
 
 


No, itt vagyok!

Rita! Nekem tetszik ez a mosógép, szerintem rendben van. Örülsz, neki, mi? :lol:

Ildi! Emlékszem, én is valami különlegeset akartam Miksának az első szülinapjára, és végül egy búgócsigát vettem neki, amiben megy körbe-körbe egy kisvonat, zakatol és fütyül, két sorompó pedig magától nyílik-csukódik. El voltam bűvölve tőle, de végülis ő is :D És még most is elindítja időnként, úgyhogy bejött. És még fa formaillesztőket kapott azt hiszem, meg könyveket.

Gabi! Akkor azért ti nagyon jól jöttök ki ebből a kukacügyből. A kontroll már menni fog, nyugi. Vagy ha picit le kell fogni Zsoltikát, akkor is nagyon rövid lesz, és akkor kész az egész! Tök jó :lol:

A nemalvásért sajnállak, az nagyon kemény lehet. És ha az ember nem otthon nemalszik, az még húzósabb. Bevallom, én nem nagyon szeretek máshol aludni, sose olyan, mint itthon.

Ildi! Én úgy tudom, hogy végig autópálya van, Illetve Szalonikitől a Halkidikiig nem vagyok benne biztos, de ott már régen is olyan volt az út, hogy három autó elfért egymás mellett. De most mintha azt olvastam volna, hogy ott is kész a pálya egészen Kavaláig, de erre nem esküszöm meg.
Nem kell különben Románia felé menni, hanem végig Szerbián meg egy kicsit Macedónián. Van ilyen topik az indexen, majd megkeresem. Állítólag akadály nélkül le lehet menni, annyi, hogy sok a traffipax, így tartani kell a 130-at. Aminek én tulképp örülök.

Ez az autópályadíj, asszem nem tök friss:
http://www.amss.org.yu/html/korisne_info/putarine.html

Én most inkább azzal vagyok bajban, hogy a kiszemelt faluban csak szállodát találtam ( pl. http://www.chalkidiki.de/liotopi.html ), apartmant meg csak úgy, hogy Jorgosz akárki, akármilyen utca 5. Mondjuk egy miniképpel. Szóval még ebben az ügyben levelezni kell. Pocak és kisgyerek nélkül simán le mernék menni oda szállás nélkül, így is kacérkodom a gondolattal, de asszem mégse.

Műholdas kép a faluról és környékéről, tele van homokos öblökkel, gyalogos távolságban:
Kép

Olikára büszke lehetsz, szerintem nagyon-nagyon jó rajzok! Miksa nem tud ilyet, igaz, nem is akar, nem is próbálgatja. És Leventét is milyen jó lehetett látni :lol:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Először is

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT NATI!!!!!
Kép

Ildi, végiggondoltad már, mit is csináltál egy éve??? :D :wink: :D :wink:
(Az uramnak nagy félelme, hogy két hónap múlva hasonlót produkálok én is... :wink: )

A mérleget nem vettem komolyan, ne aggódj! :D :D :D
Ausztriában kiszámíthatatlan az idő, tavaly augusztusban 15 fok volt és egy hétig eset...
Júniusban ugyanilyen eséllyel lehet gyönyörű idő, nyugi!!

Gabi, az éjszakákért nagyon sajnállak, tökéletes együttérzésem.
Nem tudod egy kicsit anyukádra bízni mindkettőt? Te meg egy héten egyszer ledőlhetnél csak egy órára?
(Ma én is megkértem a mamámat, hogy délután legyen a gyerekekkel, mert kicsit ki szeretnék mozdulni. Nincs is igazi indokom, egy csomót ugráltatom az iskola miatt, de most ez nagyon jól fog esni.. Elmegyek bőrgyógyászhoz például, anyajegyeket nézetni - jó kis program, mi?? :wink: )
Ismerős az is, amit a szentesi hétvégéről írtál, van ilyen időszak, amikor az ember nagyon kimozdulna, amikor meg megteszi kiderül, hogy mégis otthon a legegyszerűbb... Nem könnyű... :?

Szirom, persze, hogy örülök a gépnek, alig várom, hogy kipróbálhassam! :D Mindjárt hozzák!! :) Rég vártam ennyire, hogy moshassak!! :) (Bár mosni szeretek egyébként is.)

Ildi, Natiról nagyon jók a képek, milyen nagylány lett! :)
Oli meg tényleg nagyon ügyes, Adél majdnem ennyi idős, úgyhogy van összehasonlítási alapom. :) Az ő rajzai még elvontabbak... :wink: (pár napja rajzolt egy bogarat, a hasában egy cumizós kisbaba bogárral :) :) . Ha sikerül lefényképeznem felrakom...)
Ma láttam egy nagyon nőies duplót a neten, királylányos vagy erre írtad, hogy Natinak van ilyen?
Kép
A hintaló is jó ötlet, meg a szuper búgócsiga is.
De sokszor a legegyszerűbb dolgokat szeretik legjobban, például nálunk mindegyik odavolt az egymásra rakható hordócskákért, amibe pakolni is lehetett, egyszer (bár nem szülinapra) meg egy rakás műanyag csipeszt vettem (már nem is tudom melyiknek), na, az nagy sláger volt, lehetett pakolgatni... :)
A csúcs: a húgom egyszer hatalmas érzékkel egy zacskó befőző gumit :) adott Majának, hetekig gyűjtögette, pakolgatta, rámolgatta... :lol: (akkor talán kicsit nagyobb volt, másfél éves)
Bár lehet az én gyerekeim ilyen kis egyszerűek... :)
Most már nem, Maja például Playmobil virágboltot szeretne névnapjára... kb 140 zacskó befőttes gumit vehetnék az árán... :D

Mi meg reggel megjártuk a Margit kórházat, és kiderült most már tutira, hogy Petike tényleg fiú!!!!

Úgy örülök, alig várom, hogy Bernátnak elmondjam!!! :D :D

(Hétvégén megkezdem a világoskék 65-62-es férfiruhák beszerzését, jajj de jó lesz! :))

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Kisfiú!!!!!!!!!!!!!

Éljen!!!!!!!

Tök jó, gondolom nagy az öröm!!!!!
(aztán tényleg nehogy úgy járj vele, mint én tavaly iylenkor :wink: )
aha, belegondoltam.
Tegnap éjjel 3-kor felébresztett Natus (akkor már egy óráska volt), rágondoltam, hogy tavaly ilyenkor szétválasztva voltunk a kh-ban
én a szülőszobában pihengettem, Natus meg az inkubátorban heverte ki az élményeket :D


ez van meg nekünk(de ugyanaz a sorozat)
Kép


Natus mindnekinek nagyon szépen köszöni a köszöntéseket :D
Aranyosak vagytok :D


Szirom, nézd meg a www.tui.hu -n ott vannak apartmanok is, elég jó árban(bár én most már inkább a szálloda felé hajlok), csak iszonyat drága.

Rita, tudom, hogy akkor rossz idő volt, tudod, mi is akkor nyaraltunk.
Viszont júni.elején, és végén és már Angliát is megjártam, és jó idő volt.

Szirom, édes a kis picuri :D

azért majd valamit kap ám Natuska :wink:

vas
 
 


éljen az új mosógép!!! :D (nekem is már másodszor pörög ma) :wink:
vas
 
 


Hahó!

Rita! Gratula a kisfiúhoz! :lol: :lol: :lol:

Érezted ezt szerintem :wink: És tényleg Peti? :wink: És mekkora? Mesélj! És mit mondott a doktor a repülésre? és a szülésre? Fotód nincs?

Ildi! Köszi, de mi abba a konkrét faluba szeretnénk menni, mert ez nagyon nyugis, csöndes, máshol meg tele van magyarokkal a Halkidiki. Jó az apartman is, mert mi szeretünk főzni, és nem nekem kell egyedül. Egy nap egyszer általában mi csinálunk kaját, egyszer meg beülünk valahová. Nem kell medence, mert ez nagyon parti falucska, de legyen frigó, meg az uram légkondit is akar (én meg nem, mert még a büdös életben nem kapcsoltuk be szerintem egyik apartmanunkban sem, inkább nyitva volt mindig minden, és lágy szellő suhant át a szobán :lol: ), és najó, a tévét elnézem, az legyen.

Ez az a minimállista, amit találtam:
http://www.halkidiki.com/olympiada/association.htm
Ez meg egy rendes apartmna, de messze van a parttól:
http://www.chalkidiki.de/millappart_english.htm

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom, csak sorban:
Igen, egy kicsit éreztem...:)
Tényleg Peti... Már annyira "hozzánőtt" (bajban is lettünk volna, ha mégis lány... Nem lehet Peti :) :))
Dokihoz holnap este megyek.
Kép nincs, nem nagyon mutatta a pofiját, maximum a szívbillentyűit meg a hasát mutogathatnám... :lol:

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Sziasztok,

Rita, örülök, hogy akkor tényleg kisfiú lesz Petike :lol: :lol: !
Holnap azért kapsz képet, vagy holnap nem lesz uh?
Mosógéphez gratu! Nekem is kéne lassan egy új, mert ez úgy mos, hogy közben nyöszörög össze-vissza, szegényke nem tudom meddig bírja még.

Ildi, hát igen, Ausztrieában nem lehet nagyon kiszámítani az idöt, Görögország akkor már tényleg biztosabb.
Mi idén nem megyünk sehová, mert apának kell a szabi a szülés utánra :lol:
Úgyhogy talán egy hét nyáron otthon, nincs több. Mi mondjuk lehet, hogy megyünk Ábellel többet is, de nem nagyon szeretek külön nyaralgatni apától, hiszen mi egy család vagyunk. Nekem úgy a legjobb, ha ö is velünk van.

Szirom, nagyon ari a bébike!! Ugye milyen jó hallani a kis szivét?? Nekem is kihangosította a doki a múltkor, olyan jó volt! Én két hét múlva megyek megint, remélem akkor is láthatom a picit!

Lányok, nálunk szakad a hó, de rendesen! Remélem nem fog sokáig tartani, mert nincs kedvem havat lapátolni, különösen így, hogy már kaptunk egy jó kis ízelítöt a tavaszból. Brr!!
Jövö hétre meg megint 18 fok körül mondja. Hát az ember így ne hülyüljön meg!

Gabi, sajnállak nagyon a nemalvásért, én már elöre parázok, hogy mi lesz akkor, ha a baba nem lesz alvós, mint amilyen Ábel volt. Akkor tuti bedilizek. De szerintem azért nálatok lassan rendezödnie kell majd a dolognak hiszen Lacika már nagyfiú, lassan fél éves lesz! Bár emlékszem, nálunk is ilyen tájban voltak kicsit rosszabb éjszakáink, fogzás, növés stb.
De kitartás, lesz ez még így se!! :lol: :wink:
Örülök, hogy Zsoltikával minden rendben megy, a kontrollon is biztosan ügyes lesz!

Márti???? Beszti???

Megyek egy kicsit lepihenni, mert Ábel isalszik és most épp a szomszédban is kuss van, Valszeg a gyerekek is alszanak végre!
Phenek én is kicsit így ebéd után. ( spárgát föztem krumplival meg hollnadi mártással, kis salátával, mmm... nagyon fini volt! )

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Motiot! Hó? Basszus, ide ne jöjjön! Fölhoztam már a leandereket a pinyóból (csak a nagyot nem, nehogy vissza kelljen mégis vinni :wink: ), nyílnak a jácintok, nem akarok havat :evil: Szerintem különben ez a tél utolsó támadása. Remélem.

Rita! Azt hittem, a te dokidnál voltál. De akkor más uh-zott, ugye? Jó, akkor holnap várom a többi választ :lol: Hopp, de azt se tudjuk, hogy mekkora most Peti?

Lehet, én is ledőlök egy kicsit.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom, 1213 gramm. :) Éppen tökéletesen a korának megfelelő. :D
Én meg +8 vagyok ebből ő nem túl sok... :shock:
És szépen lefelé van a feje, remélem ott is hagyja. Bár a doktornő azt mondta, ilyenkor még tekereghetnek.

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Rita! Tökéletes :lol: Család miccólt? :wink:

Figyu, ne aggódj ezen a +8 kg-on. Nem olyan sok egyáltalán, komolyan mondom. Nyugi :lol:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok Lányok!

Sajnos nem nagyon tudok jönni a héten. Fáradt vagyok, dolgozom, tanulok, szombaton vizsga, meg nagyon sok intézni valónk van. Hogy mi az még nem írom le, nehogy elkiabáljam a szerencsénket. Nem, nem vagyok terhes, mielőtt mindenki ezt gondolná. Ismerlek benneteket.

Sok puszi Mindenkinek.

Hiányoztok, próbálok jönni minél előbb: Márti
mártus
 
 


Akkor lakást cseréltek, Márti :lol: Vagy kocsit :lol:

Gyere, ha tudsz, pussz, várunk!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


halihó csajszikák!!!

ma nem tudok jönni majd, mert itt lesznek a tavaszi topikos csajok :D

csak gondoltam, bejelentkezem, hoyg azért élünk, puszóka :D :D
vas
 
 


Kááár. Jó mulatást!

Többiek? :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Én itt vagyok!!

Ma megint arra keltünk, hogy szakad a hó. Még azóta is egyfolytában, nem hagyja abba. :cry: :cry:
De jövö héten már jobb lesz remélem.

Totál elkaptam a´dáthát Ábitól, alig látok ki a fejemböl. Lázas szerencsére nem vagyok, Ábel sem volt az, szóval szerintem semmi komoly, de hát akkor is megviseli az embert. C Vitamin, homeós bogyesz, kamillatea, aztán majd csak jobb lesz. Ábinak ma már ki tudtam szívni úgy a nóziját, hogy utánna rendesen tiszta is volt, ez már haladás. Remélem én azért gyorsabban túlleszek ajta.
Dokihoz nem akarok menni sem én, se a kölökkel, mert ott tényleg csak benyalunk még hozzá valamit. Most tényleg úgy látom, hogy a gyerek sem igazán beteg, csak elkapta a takonykór.
Na ennyit magunkról. :wink:

Márti, örülök, hogy jelt adtál magadról, sajnálom, hogy nem tudsz jönni, de inkább ne írtad volna le, hogy valami készülödik nálatok! MOst ezen fog járni az agyunk, hogy mi lehet az! :evil:
Új munkahely esetleg? Vagy amit Szirom írt? Nemtom.

Szirom, te jól vagy? Meglett a bogyesz??
Miksa is jól van már, ugye?

Na megyek gyorsan, mert a kölöknek lóg az orrából a fikusz :lol: :lol:

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Merre vagytok??

Többet nem írok ilyen korán reggel, ha mindenkit elijesztek, ígérem! Csak gyertek!! :cry: :cry: :cry:

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Nem ijedtem én meg Motiot, csak de. nem voltunk itthon, du meg vasaltam mint egy szorgos méhecske Kép .

Most meg megyek a gyerekeimhez, akik a kisszobába száműződtek eddig, amíg Adél itt horkolt mellettem.

(Ma volt az apukám a tévében délben, őt néztem közben...:))

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Szirom!

Ne boszorkánykodj. 1-2 nap és megírom, oké?

Tudjátok mit tanulok most? Etikát.
Olvasom-olvasom és fogalmam sincs, hogy mit olvasok. Arisztotelész, Platon meg társai. Annnyira izgalmas. Csak 3x aludtam be rajta idáig. csak 35 oldal de képtele vagyok megtanulni.

Szombaton negyed 8-re megyek vizsgázni.

A munkahely meg nagyon gáz lesz jövő héten. Meg kell kötni az új szerződéseket a kórházakkal.
Lányok, olyan gennyes dolgok mennek a háttérben, hogy azt elképzelni sem tudjátok. Olyan megszorításokkal kényszerítik bele a kórházakat ebbe az állapotba, hogy arról még álmodni sem mernék.

Na most megyek még egy kicsit olvasgatni.

Majd jövök: Márti

ui. Ildi! fotók legyenek ám. Natikának is nagyon boldog szülinapot kívánok. És a kis andrásnakl is kicsit megkésve.
Szirom! Majd vissza olvasom, hogy mi is van Miksával fül ügyben, meg mandula ügyben láttam voltatok orvosnál.
Motiot! Gyógyuljatok meg gyorsan.
mártus
 
 


Vagyok, de most reggeli öltöztetés van, és miegymás, de itt vagyok a gépnél (vagyis bevan kapcsolva, és jövök)

addig is Márti kívánságára egy tegnapi kép Natusról
Kép
és a tegnap nálunk lévő szülinapos gyerkőcök(a két fiúnak ma van a szülinapja)
Kép
vas
 
 


Motiot, jobbulást nektek!!!! :D
Hóesés :(

Márti, te meg ne hajszold túl magad!!
pihengess!!!
Aztán ettől a hónaptól már élesbe megy..... :wink:
Tényleg gennyes dolgok folynak a hátunk mögött???? :shock:
Mi a titok?? :wink:

Szirom, te se jöttél túl sokat tegnap :wink:
Hányinger?
Szállás?

Nekem sincs még, én se tudok találni, arra gondoltam jövő héten ki kéne ugorni gyerekek nélkül az utazás kiállításra.De nem tudom, hogyan. :roll:

Rita, drágám kivasaltál?
Új mosgép szuperál??
Szuper kis méretei vannak Petikének!!!
Miért volta apukád a tv-ben?Nem titok???
+8 kiló nem vészes.
Többiekkel hol tartottál ilynekor??
pusz
vas
 
 


Gabi, kukac ápolás hogy megy??? :wink:
vas
 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?