Új privát üzeneted érkezett!



Helló!

Fürdés előtt még bekukk! :lol:

Ancsi, mi használtuk a Smecta port, én teába tettem és Lóri megitta. Szerintem borzasztó az íze, amikor nekem volt hasmenésem, én nem bírtam meginni. :oops:

Marika, akkor holnap ti is torkoskodtok? :lol:

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 

 
 

Ancsi!

Nálunk tavaly nyáron volt Hannának egy hétig hasmenése, és én is Smectát adtam neki, mégpedig úgy, hogy egy adag Frutta Purát ketté vettem, és elkevertem benne a fél-fél adagot. az egyiket beraktam a hűtőbe és amikor kellett megint (asszem naponta 2- fél adagot mondott akkor a doki), akkor a mikroban szobahőmérsékeltűre langyítottam. De szerintem bármilyen gyümölcspépbe beleteheted, olyanba, amit szeret a kislányod.
Normaflort adsz neki? Az is jó hatással van a hasmenésre és vény nélkül kapható.

Kriszta!
a koszmóval mi is nagyon sokat kínlódtunk, én olajjal kenegettem, feláztattam és a körmömmel kapargattam óvatosan.
Ami a vállalkozásotokat illeti, sajnos nagyon nem egyszerű ez, és bizony gátlástalanul nyomulnak egyesek.
Sajnálom, hogy nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy tervezétek...én is tudnék mesélni...amikor Hanna 4 hónapos volt megszűnt a párom irodája és fraknón utcára tették..csináljon amit akar. Ráadásul ő nem kifejezetten az a nyűzsgő, vállalkozó alkat...:(

fény
fény
 
 


Sziasztok

Delice
Mail-t olvastam, küldöm a másik címre.

Kriszta
Hollósy elérhetőségét megkérdezem a barátnőmtől, és elküldöm priviben.
Tökéletesen egyetértek Veled a konkurenciával kapcsolatban. A volt kolléganőm pl. lekoppintotta a helendoron nyelviskolát, és annyira bejött neki, hogy jelenleg 150 gyerkőcöt tanítanak. Szerintem hd-nál jóval kevesebben járnak.

Egyszerűen nem tudom mi van velem, ha Bogi felébred enni, már nem tudok visszalaudni, most is azért vagyok ilyenkor itt.

Sziasztok

Zsuzsa
nzsuzsa
 
 


Dodus
De jó a szülési időpont!! :lol:
Akkor a férjedhez bemennék az ülésvédőért. Pénteken jó lesz?

Köszi mégegyszer!
nzsuzsa
 
 


sziasztok!

na erre tévedtem nagy nehezen...

Dodus, gratulálok a babához!!

Marika, végre megnéztem a profilod meg a honlapotok és már tudom, hogy honnan is ismerjük egymást :lol:

Kodával nem tudjátok mi van? napok óta nem láttam tőle hozzászólást...

Kriszta, hmm akartam is kérdezni már tőled, hogy mit szólsz ehhez a babafoglalkozáshoz itt mifelénk, na még jó, hogy nem tettem, látom, milyen érzékenyen érint ez téged... babaúszással is foglalkoztok? vagy csak múlt időben? épp most mérgelődöm, mert írtam már, hogy szeretnénk úszásra menni, már 3 hós Áron, ideje lenne elkezdeni lassan, de a neten nem találtam elérhetőségeket, a Kismamában volt egy telószám a Barlangfürdős úszáshoz, na persze senkit nem tudtak kapcsolni rajta :( nem tud valaki segíteni?

Dóri

Dóri
mdori
 
 



Hahó!!

Köszönöm a smecta hozzászólásokat!!!
Végül is egy kis kububa tettem bele és megitta!! :D
Ma még nem ment a hasa...kopp-kopp-kopp!!

Búzaszem!!
Nagyon cukik a gyerekek!!! :D

Mi is megyünk torkoskodni!! :lol: :wink:

ancsi26
 
 


Panka, köszi, írtam választ is, remélem átment, kicsit meg van itt zakkanva az oldal...

Dóri
mdori
 
 


tényleg, ma már kocsonyát is lehet kapni a városban? mert akkor besétálunk :D

Dóri
mdori
 
 



:D nem titkos! lehet, hogy van más kapcsolódási pont is, de az biztos, hogy a férjed a munkatársam, úgyhogy bizonyos szakmai szabadtéri rendezvényeken találkozhattunk is akár :lol:

Dóri
mdori
 
 


Fény!

Gyerekkori ekcéma :twisted:
Az én kislányom hét és fél éves...és eddig még nem sikerült megtalálnunk a megoldást, pedig mennyi mindennel próbálkoztunk már.....tudnék róla mesélni.Sajnos.

Melinda
adnilem
 
 


Sziasztok

Dodus
Elmentem az ülésvédőért. Annyit írtál, hogy melyik udvarban dolgozik a férjed, de hogy hol azt nem. Már az egész udvarral kerestettem. Tudtam a férjed keresztnevét, a Te leánykori neved, hogy van egy kisfiatok és most várjátok a második babát és azt hogy hol laktok. A végén a festékboltosok rájöttek és így megtaláltam.

Köszi mégegyszer.

Sziasztok

Zsuzsa
nzsuzsa
 
 


Davallia!
Szerintem nem változott a helyzet amióta nem iszom a laktoherbet. Tegnap este 8-10ig üvöltött, tekeredett, pukizott óriásiakat, hiába tornáztattam mindenféle testhelyzetet kipróbáltam vele de nem használt. utána beadtam a homeós golyót majd az espumisant igy rá háromnegyed órára jól betojt és be is aludt. Mondtam neki, hogy remélem letudtad a hajnali hasfájást és nem is fájt neki szerencsére azóta. 1 hós korától a Grippe Watert fogom adni arra is sokan esküsznek hogy milyen jó. Majd meglátjuk.

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Búzaszem!

Az Infacolt próbáltátok már? Nálunk az vált be anno...
fény
fény
 
 


Sziasztok!

Búzaszem!
Nem szoptatás után fejsz véletlenül????

Fény!
Válasz majd megy, de két napig egyedül vagyok a gyerkekkel. Meg iszonyú fáradt vagyok... És még keddre ki kell ötölnöm valami jelmezt a farsangi bálra.

Ági!
Kipróbálom. Aztán ha hazajöttök, tényleg összejöhetünk valami sütögetésre...

Jaaajjjj, kinek akartam még írni??????

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok lányok!

Szorgalmasan járok Barcikára NST-re, szerencsére jó a szívhang, teljesen rendben van, sokat mozgolódik Bence baba. Persze nyugodt csak akkor leszek, ha egészségben megszületik.
Tegnap megvolt az utolsó ultrahang is, a 38 hetes. Egész behozta a lemaradását a baba. Eddig kicsinek látták, de most szépen megnőtt. Kb. 3-3,3 kiló között jósolják a születési súlyát. Mindegy az, csak egészségben megszülessen szépen.
Most intézzük Barcikán az ideiglenes lakcímet, mert a dokim nagyon fél, hogy belekötnek a miskoci címembe. (na meg hogy mégis csak kitalálják a fizetős szülést...) Így be sem fektethet, csak sok pénzért. Én ugyan is nagyon területen kívüli terhes vagyok, így egy NST vagy Uh is 600 ft kerül. Vagyis kerülne, mert a dokim nem engedi, hogy kifizessem. Mondta, hogy a vizitdíjas pultnál csak lobogtassam meg a kiskönyvemet, de meg ne szólaljak, hogy miskolci vagyok :) Így ingyen van minden vizsgálat. A befektetés viszont nem tudjuk elkenni, ott más is látja a paírjaimat......


Na meg farsangi jelmezt varrtam 4 napig Marcinak éjjel-nappal. Kitalálta ugyanis, hogy tűzoltó akar lenni. Persze nem lehetett jelmezt kapni, így nekiálltam megvarrni:)

Búzaszem!
Én hozzá sem tudok szólni, amit írtál...anyukámnak meséletem szörnyülködve, hogy még te akarsz segíteni, aztán még te fizetsz.... :roll:



Dodus:)
Olvasom a jó híreket:) Jaj de örülök nektek! Ki az orvosod végül??
A vérellátóba reggel 8-tól lehet menni, sorszámot kell venni. Az ajtón egy kis dobozban vannak a sorszámok. Ne ijedj meg, kb. 2-3 emben van mindig:) 10 perces ottülést jelent.:)

Marika:)
Írtam neked kb. 2 hete a leveledre, de nem jött válasz. Meg sem kaptad? Így már nem lesz időm szülés előtt varrni. Utána talán, csak lassabban.


Dóri:)
Képzeld, nem bírok ebből a torkfájásból kikecmeregni. Pár napra abbamaradt, gondoltam is, hogy akkor felkerlek, de tegnap újból kezdődött a fájás. Így persze nem megyek kisgyerek közelébe, bár boztos nem fertőző. De azért jobb vigyázni. Lehet, hogy már csak az együtt sétáltaás marad? :)

Betti:)
Remélem sikerül valami jelmezt kitalálnod. Ahogy olvashatod, én már megcsináltam:)
Van valami kívánsága a gyerkőcnek?

A többiektől elnézést, de Marci épp öltözködik és kipakol mindent:)

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Betti :)
Neked Gerda meddig is szopizott?

Koda :)
Hú, már csak 2 hét... Nagyon drukkolunk nektek. Azért remélem dobsz majd egy sms-t :wink:

Puszi, Janka

panka
 
 


Sziasztok

Koda
Nagyon drukkolunk Neked, és szívből kívánom, hogy a szülésed méltó és szép élmény legyen, nem úgy mint a semmelweisben.
Nagyon várom a híreket!!!

Vigyázzatok Magatokra!!

Puszi

Zsuzsa
nzsuzsa
 
 


Sziasztok!
Meg volt Ádámnak is a farsangi buli az oviban.
Először Scooby Doo szeretett volna lenni, de sikerült lebeszélnem :lol: , és sheriff lett.
Kép

Belevágtunk a nappali parkettázásába, festésébe set. Hát nem semmi meló, mert alig tudunk elpakolni, hogy ki tudjuk a helyiséget üríteni.

Koda!
Húúú, még úgy szerettem volna átmenni egy kicsit dumcsizni, de nem igen jön össze. Ha addig nem találkoznánk, akkor nagyon szurítunk, és szép szülést kívánunk. Nagyon közel van már!!!
Kazincbarcikai címmel mire jutottál? Kell esetleg segítség?

Üdv: Emese
mse173
 
 


Sziasztok:)

Panka, Zsuzsa:)
Nagyon köszi a drukkot! Persze, hogy írok nektek!



Köszi Emese, de van cím, szerencsére. Gabi egyik barátja rögtön felajánlotta. Már beszéltünk is a hivatallal, mehetünk intézkedni. Egy délelőttünk rá fog menni, de nem merek kockáztatni. Inkább legyen egy cím és akkor legalább békén hagynak.
Ádi baromi jól nézett ki:)
Tegnap Marci meg Ádi az ovi után lehülyézték egymást, megrugdosták egymást, majd elköszöntek egymástól :) :)
Nekünk ilyen volt a tűzoltó ruciban, amit varrtam:
Kép

Kép

Betti:)
Sikerült valamit kitalálni jelmez ügyben??

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Betti!
Itt is kívánunk boldog névnapot Matyinak!
Ha esetleg nem ma tartjátok, akkor pedig vedd előlegnek a tényleges ünnepig :lol:

Anita

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Emese, Koda :)
Nagyon szuper volt a fiúk jelmeze. Szegény Beni is úgy várta a farsangot, de ugye a barik miatt lemaradt róla. Még nem mondtam meg neki, hogy már volt :oops:

panka
 
 


Sziasztok!

Nemrég kaptunk egy nagyon régi farsangi jelmezes könyvet, ha esetleg érdekel valakit, szívesen fényképezek belőle, vagy ilyesmi.

Mse, Koda, szuperek lettek a fiúk!

Betti, a Frank Júlia szakácskönyvemben is találtam bundás almát, ha szeretnéd a receptet, beírom neked, jó? :)

Nzsuzsa, bocs, erre nem gondoltam! De nagyon jól feltaláltad Magad, mi pedig olyan jót nevettünk az írásodok! :lol: :lol: :lol: Tetszik az ülésvédő? Nekünk jó.

Puszi

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


alleluja! ma este (tegnap :D ) megtortent a varva vart....
Rebeka belecsurgatott a bilibe :)

szep napot!

delice
 
 


Koda!
Nagyon jó jelmezt csináltál Marcinak!
Verekedős sztorit hallottam Gábortól, nem változnak ezek a srácok!!! :oops:

Panka!
Szegény Beni :( , talán rendezhetnétek neki otthon valamit, ha nagyon elszomorodik, hogy kihagyta.

Ági!
Kép -Rebekának!

Üdv: Emese
mse173
 
 


Sziasztok!

Látom, mindenki farsangi lázban ég.Mi is itt vagyunk a közepén, Tamaráéknak a suliban már megvolt, csoportosan öltöztek fel Pumukliknak és hozzá még egy táncos műsort is betanultak.Nagyon sokat gyakoroltak rá, de nagyon ügyesen csinálták, az alsósok közt második helyezést értek el.Olivérnek holnap lesz ő Pókember lesz, semmi más nem jöhetett szóba, így -bár egyáltalán nem vagyok híve a vásárolt kész jelmeznek, de-vettem neki egy pókemberjelmezt.AAAAAzt az örömöt.....!!!!!!!Ha tehetné éjjel nappal abba járna, már a próbafülkében is úgy vigyorgott a tükörképére , mint a vadalma.


Melinda
adnilem
 
 


Sziasztok!

Koda, Emese! Szuoerek a jelmezek :)
Melinda - En azert a Pumuklikat is megneznem :D

Zsuzsa :) Megjott az email :) Keszul a valasz is Kép

Kepzeljetek azota mar reggeltol 3x hasznaltuk a bilit :) ugyhogy most orulunk, csak az a kerdesem, hogy most mi legyen, ha elmennenk itthonrol?? vagy inkabb ne menjunk sehova ? :(

Tanacstalan vagyok, irjatok! Kép

koszi

delice
 
 


Ági,
gratula Rebekának :) Mi anno Beninél úgy csináltuk, hogy ha mentünk valahova a Huggies leszoktatópelusát adtam rá. Nem zavarta meg a leszokásban.

panka
 
 


Delice:)
De jó nektek! Hanna rá sem néz a bilire:( Most néztük a babavilágot Liptai Claudiával, éppen a szobatisztaságról volt szó. Annyira hatotta meg, hogy előhozta a bilit, de egyébként nem érdekli. Úgyhogy én sajna nem tudok segíteni ebben:(

Viszont lányok, most már halkan el merem mondani, hogy úgy tűnik, sikerült Gigit rávenni, hogy aludjon el a szobájában. Szétszedtem egy hete a rácsos ágyat, és csak a matrac van a földön, azon alszik egyelőre, most nézegetünk neki ágyat. De imádja, nagyon teccik neki, és ellenkezés nélkül megy oda lefeküdni. Csak azt nem értem, miért nem tettem én ezt már meg korábban...október óta csak romlott a helyzet, mi meg csak vakartuk a fejünket... :roll:

Kriszta drága:)
Mikor van most MM a múzeumban? Mert a honlapon ma délelőtt volt írva, igaz belváros címszóval. De nem voltatok ott, és a néni sajna nem tudta megmondani, hogy kedd vagy csütörtök...
Egész nap hívtalak telefonon is, de nem voltál elérhető.
És kicsit pipa lettem, mert nagy nehezen végre összedem a gyerkőcöt, időben is odaérünk, felcuccolva, és semmi...visszafele meg a zebrán minden átmenet nélkül pirosra váltott a lámpa, és az autók elindultak! Mi meg a zebra közepén jártunk! Így indult a napom. A folytatás: egész napos hiszti Gigi részéről, elmaradt a takarítás, és esett az eső. Szóval ritka pocsék napom volt ma. :evil:
Szóval, kell váltócipő? Kispárna? Nekem váltócipő?Ilyeneket akartam megkérdezni már reggel, és persze az időpontot. :(

Koda :)
Kitartás, már nincs sok hátra..aludj sokat, amíg lehet:)

Betti :)
Olyan hülye vagyok, pedig mondtad is Matyi névnapját! Szóval így utólag boldog névnapot a fiatalembernek! :)
fény
 
 


Sziasztok! :D

Bocsi a zavarásért! Azt szeretném kérdezni, hogy érdekel-e valakit sok-sok mese dvd (Pl Thomas a kismozdony, Sam a tűzoltó, Micimackók, Kisvakond, stb,stb), felnőtt filmek, zenei cd-k (pl Babazene, Halász Judit, Kaláka, stb)?
Ha igen, írjon nekem a discmano @ gmail.com címre, és küldöm az infókat :D

Köszi...

További szép napot:
Titati
titati
 
 


Fény,
[quote="bkriszta13"]
írta:
bkriszta13Mazsola Muzsika
1000 bocsi! Sajnos elfelejtettem az odlal jelszavát és nem tudom módosítani a programokat, időpontokat!
Szerda 9:15 Diósgyőr Kézműves ház (egyenlőre , remélem pár hét múlva már Ady műv ház)
Csütörtök 9:30 Herman Ottó Múzeum (Papszer u.)
Sajnos a görömbölyi foglalkozás már nincs.
Ezt most befejezem és küldök írok pár sort a lényegről! :)

Gyerkőcnek kell váltócipő (bár van aki csak zokniban van), neked elég lehet egy zokni is (persze nem tudom mennyire fázós a lábad :wink: ) Kispárna nem kell, van sok, meg van szőnyeg is. Mi nem szoktunk fázni, még talán kicsit meleg is van. Remélem tudtam egy kicsit segíteni. Melyik számon hívtad Krisztát? Ami a honlapon van az már nem él.

panka
 
 


Köszi Panka!

Ez volt az az info, amire emlékeztem, de nem találtam meg itt a fórumon a hozzászólásokban, mondjuk nem volt sok időm keresgélni, mert Hanna azonnal az ölemben van. És igen, a nekem még a honlapon lévő száma volt meg csak:(

De köszi az infót, csütörtökön megyünk mi is:)

fény
fény
 
 


Hű, de nagy a csend, merre vagytok lányok?

fény
fény
 
 


Sziasztok!

Pár perce beszéltem Kodával, és jó hírrel törhetem meg a csendet.
Délután, Kazincbarcikán megszületett Bence baba. 2,92 kg és 49 cm.
Nagyon gyors szülés volt, baba és mama egyaránt jól vannak.

Marika!
Koda üzeni, hogy a fenti nevezetes esemény miatt a ruhapróba halasztást szenved. :)

Koda!
Gratulálok, és sok boldogságot kívánok nektek!
Kép

Üdv: Emese
mse173
 
 


Sziasztok lányok!

A tapolcai oviról tud valaki valamit?
Eszter
r.eszter
 
 


Ez aztán a jó hír :)

Koda :)
Nagy-nagy gratula nektek :!: Sok boldogságot, jó egészséget, boldog babás napokat kívánunk :lol:
Kép

panka
 
 


Jajj de jó:) Nagyon sok boldogságot nektek Koda! Gratulálunk mi is!

Kép

Közben kiment a fejemből, hogy nekem sajnos holnap Pestre kell mennem, így megint nem tudunk Mm-re menni:( Remélem, a jövő héten már tudunk csatlakozni végre...

fény

KépKép
fény
 
 


Koda, mi is szívből gratulálunk Bence születéséhez! Sok boldogságot, jó egészséget és sok-sok tejcsit! :D

Kép

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok

Koda
Óriási gratula Nektek. Olvatam, hogy gyors szülés volt. Várjuk majd az események leírását, remélem jó élmény volt!!!

Davallia
Lehet még pelust rendelni? Írtam mail-t de nem olvastad.

Kép


Sziasztok

Zsuzsa
nzsuzsa
 
 


Sziasztok!

Koda!
Óriási gratulációt küldünk neked/nektek! :lol:
Sok-sok tejcsit és nyugodalmas napokat kívánunk !
Csatlakozom Zsuzsához, hogy várjuk az infókat :lol:

Sziasztok!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakozom az előttem szólokhoz!
Gratulálok KOdáéknak, és minden jót kívánok nekik!

Lassan már nem is tudjátok ki vagyok, olyan rég írtam. Igaz mostanában, jó, ha odáig jutok, hogy elolvassalak titeket.
A farsangi jelmezek szuperek lettek, a gyerekek nagyon helyesek voltak benne.
Ezt a bundás almát úgy megkívántam tőletek, hogy már el is kezdtem vele kísérletezni.Még nem az igazi, de alakul. Most ananásszal akarom kipróbálni, ugyanis a torkos csütörtökön azt ettünk, és egy kis fahéj volt a bundában.Próbáljátok ki azt is, nagyon finom.

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Sziasztok!!

KODA!!

NAGY-NAGY GRATULA NEKTEK!!!
SOK BOLDOGSÁGOT-EGÉSZSÉGET-TEJCSIKÉT KIVÁNUNK!!! :D

Mi tegnap voltunk 12 hetes uh-on!!
Minden rendben van a picivel!!Láttuk szépen mindenét!!A tarkóredő is rendben!!Olyan édes!!! :D :D
Fénykép is van csak még nem tudom felrakni.
Olyan rendi volt a doki,mert ideadta ingyen...amúgy egy ezres!! :?

Puszi.

ancsi26
 
 


--------------------------------------------------------------------------------

Ja és megkérdeztük,hogy látni e esetleg,hogy milye van a picúrnak....nem 100%-ra de mondott a doki valamit...ez még titok!!
Megvárom a következő uh-ot!!

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Itt láthattok Koda Bencéjéről egy fotót:
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 350.87.jpg

Ancsi :)
Már 12 hét.. Hogy repül az idő. Ha már mert mondani valamit a doki, akkor biztos kukist látott :)

Puszi,

panka
 
 


Helló!

Fény, ugye te írtad, hogy rendelsz ebédet a Menü-Sprintertől? Megnéztem a honlapjukat és sehol sem találom a Regisztrációt, pedig azt írják, hogy csak regisztráció után lehet rendelni. Tudnál segíteni? Köszi!

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Gratulálok Bence megszületéséhez. Pont egy hónap van Dorci és közte.
Ancsi már 3hónapos a pocaklakó, fél év múlva megint babázni fogsz.
Voltunk a pulmon Hannával. Dorcit is vittem magammal mert a cumisüvegből nem akar inni és tudtam, hogy sokáig leszünk. Nagyim elment már fél 8ra sorszámért igy is délre értünk haza.
Hanna a penészre allergiás . Igy ha köhög 5csepp Zyrtecet kell adni. Azt mondta a dokinő hogy felesleges volt az a sok antibiotikum a köhögésére.
Zsuzsa! Sajnálom hogy megint betegek a gyerekek. Most mi a bajuk?
valaki kérdezte hogy mikor fejek. Etetés után , de van hogy mire oda jutok hogy fejek mindjárt megint ennie kell a bébinek. Most egy hét alatt 30dkgt hizott a kislegény. Úgy látszik Hanna nyomdokaiba akar lépni.
Az éjszakáink már jól telnek amióta eszi Dorián a Grippe Watert egyáltalán nem fáj a hasa. Igy márcsak éjszaka 1körül és fél 5körül kel fel szopizni és rögtön vissza is alszik. A nagy nyögései viszont megmaradtak, amire hajnalban már Hanna is felkel. Igy 5kor ő kakaózik de még fél 7-7ig visszaalszik.
Davallia! Eszerke elfogadja a tejcsit? Az eredmények jövő héten lesznek kész majd nagyikám elmegy értük.
Mindenkinek kellemes péntek délutánt kivánok!
Kép Kép Kép Kép

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Dodus.

Én is néztem már és irtam nekik egy mailt és azt irták,hogy már nem kell regisztrálni,hanem a rendelés után kell kitölteni ami ott van!!

Búzaszem.
Jajj de édesek!!! :D
Irok privit!!

ancsi26
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?