Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok jóreggelt!
Ma nem sokat leszek de bejöttem beköszönni!
Bogi felvettelek az Msn re remélem nem sértlek meg vele!? :-)
Estefelé lehet hogy csak anyu van itt mert nekem nincs netem ide járok le, mert közvetlen anyuék felett lakunk egy lépcsőházban. Ugyhogy kellemest a hasznossal :-))
Amugy mizu csajok? Valaki nem ér rá valamikor összefutni egy közös babakocsitologatásra? Igazat megvallva nagyon egyedül érzem magam meg minden ennek meg is van az oka igaz de hát....Bocs ha tul tolakodos lennék. Megyek majd még benézek sziasztok!!
dinuci001
 
 


jujj korrigálok! BEA! Nem tudom miért irom rád mindig hogy bogi :-)
dinuci001
 
 


ja nem de égő!Bogit vettem fel Msn re :-D ma már tényleg eg vagyok kukulva :-( És Bea veled beszéltem hogy majd talizunk ha hozod oltásra a picit :-) majd akkor irj mindenképp
dinuci001
 
 

 
 

Sziasztok!

Edina!
Szerintem nem vagy tolakodó egyáltalán. Úgyis lesz nemsokára tali, ha végre nyilatkoznak a többiek is, hogy mikor jó nekik.
Igaz itt lesz nálunk Győrújbaráton, de biztos lesz valaki aki elhozzon, ha nincs autód.

Csajok!
Én Lili szülinapjára keresek műanyag libikókát, amire mindketten rá tudnak ülni.
Nem tudja valaki, hogy hol lehet ilyet venni?

Puszi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Szép napot!

Bogi!
Amit a Bea és én is rendeltünk, az a libikóka műanyag, és akár hárman is ráülhetnek!! Nagyon jó, és stabil!! www.jatekfutar.hu
Csak ajánlani tudom.

Dinuci!
Jó nyugis kisfiad lehet, emlékszem nekem alg volt időm valamire Krisz ennyi idős korában! Igen, néha nem pörög ez a topik, de hát mindenkinek meg van a maga gondja, baja, tennivalója. Én, pl. hétvégén abszolút nem vagyok gépnél, ilyenkor maximálisan család van. Aztán meg, van hogy csak ahhoz van kedvem, hogy olvassgassalak benneteket, mert semmi különöset nem tudok írni. Szerintem a többiek is hasonlóképpen vannak vele. Ha van kedved, engem is fel vehetsz msn-re.

Édes gyermekem ma szabályosan kinevetett, amikor altatni próbáltam. Biztos 600x írtam már, mi le szoktunk feküdni az ágyra egymás mellé, fogom a kis kezét, vagy ilyesmi, megvárom míg elalszik, majd berakom a kiságyba. Na, ettől ma röhögőgörcsöt kapott.. Az csak olaj volt a tűzre, mikor énekelni kezdtem. Amikor ezt meguntam, beraktam a kiságyába és otthagytam. Azóta 2 óra telt el, volt itt kint még játszani, volt a kiságyban, kezdtük előlről az egészet, most nagy nehezen végre kidőlt. Végeredmény: a saját ágyában aludt ugyan el, de a kezemet fogva.
:wink:

Sebaj. Más: tegnap mondtam neki, hogy szalámit eszek, azóta ez a kedvenc szava! Ahányszor eszébe jut, mondogatja. Elég sajátosan: szabáci! És nagyon tetszik neki! Hát, ennyit most rólunk!

Ja, és én nyilatkozok tali időpont ügyben: Bárhol, bármikor!!!

Puszi:

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!
Csak bekukk picit!
Aki akar engem is felvehet msn-re Bea Bogi kivételével ők ugyanis már fent vannak nálam,szoktunk is jókat dumcsizni :)
Magunkról annyi ugy néz ki kezdünk kimenni a betegségből,aminek már nagyon örülnék!!!! :)
Ja az msn cimem:andyka751216@hotmail.com
Sziasztok!Mindenkinek szép napot!
Puszi mindenkinek!

Vea/Andi/

Kép
vea
 
 


Sziasztok!

Bogi!
Valóban nagyon jó ez a libikóka,és szerintem nem is drága. Nyáron rá lehet kötni a kerti csapra és spriccel is.
Tali:mikor?mikor? nekünk bármikor jó!!!!

Edina!
Szerintem nem engem vettél fel hanem mégis a Bogit msn-re :) ,de engem is nyugodtan felvehetsz.
Marcell sajna már nem nagyon ül a babakocsiban,ő már egyedül akar sétálni,ha bejön a jóidő majd megyünk játszótérre ahol szabadon garázdálkodhat.

Zsu!
Marcell is csinál néha ilyen cirkuszt. Én ilyenkor inkább hagyom mászkálni még egy kicsit és utána általában el szokott aludni. Mondjuk én berakom őt a kiságyba és otthagyom,nincs altatás.
Kyrát évekig altattam,Marcellnél már óvatosabb voltam :lol:

Bea
beátab
 
 


Sziasztok!

A tali nekünk is jó, ha valamikor a jövő héten van, mert a héten nincs apánk. Ettől még persze mehetnénk, de ilyenkor Murphy dolgozik ezerrrel! Ilyenkor szalad össze nekem is a meló betegszenek le a gyerekek és még az autó is sz@..kodik!

A héten 3x kell Pestre mennem, két megbízás is határidős péntekre.
A melómban az sem segít, hogy mindhárom itthon van holnaptól, mert ma délután orrfolyással és köhögéssel elmentünk a dokihoz. Az ügyeletre, mert dokinénink Pesten nagygyűlésezett a támogatások megvonása ellen. Marad az éjszakai műszak!

Csak előbb elrakom a gyerekeket aludni. Nálunk az altatás anyni, hoyg a közös esti mese után 8-tól magukban játszhatnak ki-ki a szobájában, illetve Sára a mi hálónkban, mert csak két ygerekszoba van. Azután, ah szólnak, hoyg aludnának, akkor esti rutin (pisi, víz a fejéhez, puszika, betakarás) után jobb esetben azonnal alszanak. Rosszabban van még 4-5 kimászkálási kísérlet (pisi, víz, puszika, betakarás ürügyekkel).

Ja, és ha az égiek si úgy akarják, 19-től egy hétig nem leszek! Megyünk apával pihenni!

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Sziasztok!

Akkor talira kijelöljük, hogy jövő hét csütörtök (15-e), délután 4 órától.
Az én csajaim legkésőbb addig alszanak.

Szombaton lesz Lili 3 éves! :)

Úgy néz ki, hogy a libikóka lesz az ajándék, de hogy hogy kerül ide addig Pestről, arról foggalmunk sincs.
A játékfutár oldalán az van, hogy majd felveszik velünk a kapcsolatot, meg majd ez+az, de szombatig nem fog ideérni :(
Hacsak meg nem kérem Pirost, hogy a futár díjáért hozza el nekünk legyen szíves :) :)

Bea!
Mi a pónis libikókát néztük ki, mert ugye Lili póni őrült.
Viszont a fókás is nagyon jó, mert annak meg van egy kicsi támlája is. Nem tudoooom.

Andi!
Ez jó hír!
Akkor Ti is jöhetnétek talira!

Edina!
Velem beszéltél, hogy megnézlek, ha viszem oltásra Lilit, viszont nekem nem jött msn-es értesítő, úgyhogy nem engem vettél fel, hanem ezek szerint Beát :) :)
Nem baj, a sok B betűs nevet szokni kell még :)
Az ajánlat él, ha viszem Lilit oltásra, de Ti is eljöhettek talira pénteken, ha meg tudsz fűzni valakit, hogy hozzon el.

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!
A taliban benne vagyok szívesen :-) csak annyi hogy egy órát tudok csak ott lenni mert a párom 5fele jön haza ilyenkor mindig itthon vagyok és meleg főttkajával várom. Szóvalpapucs vagyok pirinyót :-( Kocsink van ugyhog köszi de ki tudok menni. :-)
Msnre felvettem egy olyan cimet hogy:balogh.bea@enternet.hu
szóval ott van csak nem elérhető :-(
Deaknezsu: hétvégén nekem sincs net csak a család :-D ebben egyetértünk. Na meg eljárok takaritani is mert kell a pénz szóval van mivel elfoglalnom magam na és persze itt a pöttönöm, aki mint ahogy mondtad sajnos nem jo kisiu :-( Nagyon sokat sir és ez általábann csak nyűgösség ami elég gyakori és ok nélküli :(( Mindegy majd kinövi. Egyébként éjszaka csodálotosan jo kisbaba :-D (kopp kopp)
Most megyek majd jelentkezek!
dinuci001
 
 


Sziasztok!

Bogi!
A pónis is nagyon tetszett nekem is meg a krokodilos is,de sajna decemberben egyik sem volt raktáron. Egyébként szerintem inkább telefonon hívd fel őket,úgy gyorsabb az ügyintézés,Zsunak nagyon hamar elküldték,nekem kicsit lassabb volt a karácsony miatt.

Vea!
Örülök,hogy jobban vagytok.
Most nálunk is viszonylag jól vannak a kicsik,lekopogom,Kyra óviban van,remélem nem hoz haza semmit.

Te Bogi!Most akkor csütörtök vagy péntek a tali időpontja?
A jövő péntek nem jó nekünk,megyünk apával kettesben valentin hétvégére.

Piros!
Ti hova készültök?

Edina!
Akkor mégis engem vettél fel,de nem kaptam róla értesítést és nem is látlak a partnerek között.
Megpróbállak én is felvenni,hátha így sikerül.
Amit írtál email címet az előző oldalon azzal vagy fent az msn-en?

Bea
beátab
 
 


Sziasztok!
Csak egy gyors bejelentkezés:

Bogi!
Én a múlt héten kedd délután rendeltem meg telefonon a libikókát, kértem hogy okvetlenül érjen ide péntekig, de már csütörtökön itt volt!

Itthoni hírek: Krisznek hörghurutja van, kapott egy rakat gyógyszert. Hál istennek nem lázas (lekopogom) és a kedve is jó, de nagyon köhög. :(

Edina!
Akkor te sem nagyon unatkozol...

Tali nekünk is jó csütörtökön!

Enikő!
Megint eltűntél!!

Puszika

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan, amíg manócska alszik!
Köszönöm szépen Lucika nevében a dícsérő szavakat, nagyon aranyosak vagytok. Kicsit eltűntem, próbáltam visszaolvasgatni. A képeket végignéztem, minden gyerkőc gyönyörű.
Örülök, hogy jókat írtatok Dunakilitiről, le is foglaltam, 2 hét múlva megyünk.

Zsu!
Luca aug. 15-én született, ezek szerint lehet találkoztunk is a kórházban! Krisznek jobbulást kívánok!

Bogi!
Olyan aranyos, meghatók ezek a képek! Egészen kedvet kaptam a tesócsináláshoz!

Anyatojás!
Aranyos ez a név. A gézengúz nagyon jó választás szerintem, mi is jártunk még a nyáron. (Lucika kicsit lustácska volt) Hihetetlen, milyen gyorsan fejlődött mozgásban azalatt/utána, én ezt nekik tudom be. Mi anyukák is nagyon jól éreztük magunkat, tanultunk egy csomó éneket, mondókát is. Sajnos most egybeesik a foglalkozás az alvással, így nem tudunk menni.

Na, fel is ébredt, rohanok hozzá. Bocs, hogy nem írtam mindenkinek! Beteg babóknak gyógyulást!

Puszi
Évi
évi975
 
 


Sziasztok!

Én is megvagyok,nem tűntem el teljesen :P ,csak nem volt kedvem írni!Gondoltam most már azért illene kicsit bejelentkeznem,még ha nem is hiányoztam senkinek! :)

Üdvözlöm az újonnan érkezőket!!
Mi Abdán lakunk,és egy 2 és fél éves kisfiú anyukája vagyok.

Bea!
Nagyon jók a képek!Na és gyönyörűek a torták!!
-Anyukád cukrász?
-Nem voltatok a héten zenebölcsiben?
Egyébként én is örülök,hogy találkoztunk,csak sajna Beni nem volt éppen formában! :wink:
Épp úgy,mint ma,elvittem a fodrászhoz,hát nem engedte levágatni a haját!
Bementünk,köszönt:"Szia!-megjöttem!" Aztán nem volt hajlandó levetkőzni,
elkezdett sírni,hogy menjünk haza! :cry: :wink:
Pedig már többször is voltunk hajat vágatni ugyanezen a helyen. :?
Hát,ez van!Pénteken újra megpróbáljuk :) :P

Amúgy nálunk semmi újság nincs,még mindíg a régi problémákkal küszködünk (alvás,kaki). :wink:
Voltunk ma a védőnőnél,kértem ez ügyben tanácsot,de csak annyit mondott,hogy nem szabad erőltetni a dolgot,és amit nemrég Ti is írtatok,hogy semmiről sem vagyunk lekésve!Ha pelust kér a nagydologhoz,nyugodtan adjam rá,ha eljön az ideje úgyis kakil majd a bilibe.Én is így gondoltam,de azért ezzel egy kicsit megnyugtatott,mert anyósom tegnap annyira mondta,hogy ne adjak ám rá pelust!Hadd kakiljon csak a bilibe!
Aztán végül kénytelen voltam ráadni szegényre!

A taliban én is benne lennék,jó lenne most már megismerni Titeket egy kicsit jobban!
Beninek is jót tenne egy kis társaság! :wink:
Igaz most van egy kis gond az autónkkal,de remélem addigra megoldódik!
Bogi majd még pontosít,és ha ok,akkor útbaigazítást is fogok kérni!

Most elköszönök!A betegeknek mielőbbi gyógyulást kívánok!

Puszi: Klári,Beni

Kép
anyacuka
 
 


Bea!

Persze a legszebb az ünnepelt!Most néztem vissza a képeket,olyan gyönyörű ez a kislány!
Sőt,már nagylány! :P

Kép
anyacuka
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan, mert nagyon rossz paszban vagyunk. Sára már végighányta a folyosót, az autómat és a hálószoba szőnyegét. És mg nincs itt a lefekvés ideje! :roll: :roll:

Közben meg melóznom kéne ezerrel. Apjukom meg sehol. Persze így fogyi sincs, mert kell a kaja nyújtotta vigasz. Pedig most nagyon nem hiányzik a holtpont, mert amúgy is megtorpant a dolog. Csüt-péntek meg Pest. Na ott legalább a rohanás miatt nem fogok tudni enni. Úgyhogy lénap lesz és lebüntizem ezt a nagy hedonizmust.

Útálom, ha betegek! Nem tudok érdemben segíteni, csak a szívem fáj.

Na majd jövök, ha kevésbé leszek depis.

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Szép estét!

Piros!
Gondolok rád, remélem hamar megnyugszanak a kedélyek nálatok, és rátok köszönt az egészség, béke, nyugalom!

Évi!
Képzeld Orsi kislánya meg, Zselyke, 13-án született!! Úgyhogy Luca lányod a középső! (augusztusi topik-babák közt) Mi is jártunk a Gázengúzba, mi is azért mert Krisz kissé le volt maradva. Én az úszásban láttam, hogy igazán jót tett a kisfiamnak. De a torna is jó volt.

Andi!
Jöttök a talira?

Klári!
Vedd úgy, hogy hiányoztál! Hiszen mindenkiről jó olvasni! Rólatok is! Az alvással m ilyen gondotok van? Fennt van sokat Beni? Mert valahogy ezt Krisz se akarja kinőni.. Vannak ugyan átaludt éjszakát, de sajna az a kevesebb. Inkább a sokszor átmegyek-végül átcuccolok-és együtt alszunkból van a több.

Bili: mi is próbálkozunk, Krisz sokszor szól is, főleg ha fáj a hasa, de nekünk más okoz gondot. Utálja a bilit,mert kicsi. Létezik ilyen? Nem láttam eddig nagyobbat, de ezen látszik hogy kicsi! Szóljatok hozzá! Ötlet?

Ja,és hiányolok újfent mindenkit: Erzsit, Enikőt, Jucit, Mamintit!!

Puszi,lassan vacsizunk, kettesben, mert apafej sehol sincs...

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!
Zsu!
Jó étvágyat a vacsihoz,bár lehet reggel olvasod el akkor a reggelihez :lol: !Nem veszel fel msn-re?A talira még nem tudom megyünk e "addig még sok víz lefolyik a Dunán" de szeretnék most már én is menni!
Piros!
Jobbulást nektek,látom betegeskedtek!Szar ügy!Mi végre jól vagyunk és remélem egy darabig nem is leszünk betegek!
Bár ma ülltem a oviba vártam hogy Erik befejezze az ebédet valamelyik kisgyerek nagyon köhögött,megszólalt egy anyuka"remélem nem az én fiam köhög ilyen csúnyán,mert már csütörtök óta köhög de nagyon!"Majdnem beszóltam neki hogy hát a k..... életbe akkor vidd el a gyerekedet orvoshoz!Utálom az ilyeneket nem igaz hogy igy el kell vinni egy gyereket az oviba hogy majden megfullad a köhögéstől!
Nem tudom ez az én véleményem! :)
Bea!
Én is örülök hogy nálatok is minden oké!Hát én is attol félek hogy ne hogy megint össze szedjen valamit!
Bogi!
Mindenképp megyünk ,hacsak nem lesz valami gond!Remélem sikerült elintézni a dolgod gyes stb............!
Na puszi mindenkinek!
Jó éjszakát!
Betegeknek gyógyulást!


Vea/Andi/

Kép
vea
 
 


Sziasztok!

Zsu!
Köszi,aranyos vagy!
Visszajöttem egy kicsit,mivel Benit már Apa altatja,gondoltam válaszolok a kérdésedre.
Nálunk nem a NEM alvással,hanem a HOL alvással van a gond!
Egy időben már majdnem egyedül elaludt a saját ágyában,aztán egyszer megengedtük,hogy mellettünk aludjon,hát szépen oda is szokott. :?
Az a legnagyobb probléma,hogy amikor már eleludt,visszatesszük ugyan a saját helyére,de ha hajnalban megébred(legyen az 2 óra,3 óra),már jön is oda mellénk.Pontosabban Apa mellé.
Borzasztó Apás! :)
Na,onnantól a mi pihenésünknek annyi!
Most azt találtam ki,hogy csinálok neki egy "varázs" faliszőnyeget,ami tele van zsebekkel,bele tudja tenni a kisautóit és azokkal fog csicsikázni. :)
Az ötlet megvalósult,a varázslat FÉLIG bejött. :P
De az a baj,hogy csak félig!
Azt már elértük,hogy szóban elmondja,a saját ágyán fog aludni a tütükkel,odafekszik este az ágyára,valamelyikünk egy darabig szórakoztatja,de aztán megunja és ha már alvásra kerül a sor,
már megy is Apa mellé. :(
Nekem már ez is nagy lépés,mert eddig oda se lehetett küldeni az ágyára,bár most még úgy érzem nagyon messze vagyunk a valódi célunktól! :wink:
Erről is beszéltünk ma a védőnővel,azt mondta nagyon sok türelem és kitartás kell hozzá,de csináljuk végig,mert ha nagyobb lesz,még nehezebb lesz visszaszoktatni!

Bili:hát,ez is egy érdekes téma!
Igen,elképzelhető,hogy kicsi,de ezt ő így meg is mondja?
Akkor nagyon ügyes,de szerintem ezen neked még abszolút nem kell aggódnod!Krisz 1 évvel fiatalabb mint Beni,nagyon ráér még a szobatisztasággal!
Egyébként mi a Tomában vettük a bilit,elég nagy és szerintem nagyon kényelmes.Legalábbis ránézésre! :)

Piros!
Éppen akartam kérdezni,hogy állsz a diétával!?
-A 90 naposat csináltad?
Én is elkezdtem kb. 2 hete.Most még nagyon eltökélt vagyok,bár nem tudom meddig tart ez a nagy lelkesedés!
Tavaly már csináltam,de sajna elég sok visszajött! :( :oops:
És Te amúgy hogy bírod ekkora család mellett?
Nekem még így is nehéz,sosem tudom kiszámítani,miből mennyit főzzek!Bár ha többen vagytok,lehet,hogy még könnyebb is?
Nekem az a bajom,hogy mindíg sajnálom kidobni a maradékot,a végén ezért mond csődöt a fogyi.
Hát,akkor mielőbbi gyógyulást és minden jót kívánok Nektek,remélem hamar rendbejöttök!

Hát,ez jó hosszúra sikerült,ráadásul közben a mai altatás is csődbe ment.Időközben még nekem is be kellett mennem(ami nagy csoda),hogy majd velem alszik az ágyán,de a végén megint Apa mellett kötött ki a drágám. :) :P

Mindenkinek kellemes pihenést és jó éjszakát kívánok!

Klári!

Kép
anyacuka
 
 


halihó!

Én is visszajöttem még egy kicsit!
Andi!
Köszi, aranyos vagy, étvágy megvolt, el vacsizgattunk Krisszel! Mostanában rászokott a sajtra. Illetve sajti-ra, mert neki minden i-re kell hogy végződjön! :lol:

Klári!
Értem a problémát! (Ami meglepő, a napnak ebben a szakaszában)
Nekem is azzal van bajom, hogy Krisz szobájában, ketten kucorogva az ágyon, nem pihenem ki magam. Nálunk a férjem nagyon boldog lenne, ha Krisz végre kicsit apás lenne! Szóval, jó lenne ha ezek a gyerkőcök végre okosan ügyesen aludnának a saját helyükön, de bevallom, néha szörnyen érzem magam attól, hogy mi ketten vagyunk a szobában, ő meg egyedül...

Na, tényleg elrakom magam holnapra,mert aztán Krisznél kezdődik a party time!
Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!
Mikor is lesz pontosan a tali és hol? Bea nem az emailommal vagyok msn-en majd mindjárt megnézem milyen cím az.
Egyébként mizu veletek? Ma nem hiszem hogy már leszek sok dolgom van :-( Ijatok mik a fejlemények taliügyben és amugy!
Pusz mindenkinek
dinuci001
 
 


Sziasztok!

Piros!
Ebben az esetben külön ne haragudj, hogy ma zargattalak. Remélem ez csak valami gyomorrontás és nem vírus Sáránál.
Érdekes módon amikor valami van itthon rendkívüli dolog, néha, nagyon ritkán, de csak idegesít, ha az apjuk itt van. Ő is meg tud ijedni, és akkor beszél össze-vissza. Viszont az esetek többségében ő az, aki higgadt tud maradni.
Ilyenkor én is úgy segítenék, de tudom, hogy nem éppen ésszerű dolog a gyerekek miatt.
Ezért csak erősítő gondolatokat tudok küldeni.

Andi!
Képzeld el, hogy pillanatok alatt elintéztem mindent.
A GYes-t is, és minden papírt vittem, elfogadták a netről letöltött nyomtatványt, úgyhogy szuper volt.
Reggel 1 órát telefonáltam viszont a Halotti végzés miatt. Budapest, Győr, kb. 4 helyre telefonáltam, míg a 4. helyen megmondták, hogy az ötödik helyen meglesz. Őket is hívtam, mondták, hogy oké, megvan, és lefénymásolják, menjek érte.
Az Anyakönyvi Hivatalba kellett menni, beléptem, kérdezték milyen ügyben, mondtam, és már a kezembe is nyomták.
Mázlim volt.

Alvás
Hú én ezt már sokszor elmondtam, volt, aki hülyének is nézett miatta, de nálunk úgy alakult, hogy én alszok a lányokkal, apa meg külön. A vicces csak az a dologban, hogy én egy 1 személyes ágyon alszok velük, apa meg a franciaágyon :)
Nálunk az én kényelmem, és apa nyugodt alvása miatt alakult így.
Mivel szellemi munkát végez, ki kell pihennie magát, de ha én felugrálok mellőle, akkor ő is felébred, úgy nem tud aludni.
Katica néha még felébred éjjel cumit keresni, és akkor ugyan alszik, de kiabál, és nem akarom, hogy az álom kimenjen a szeméből, inkább gyorsan beadom neki a cumit.
Nemsokára ha lesz elég pénzünk, akkor végre berendezzük normálisan a gyerekszobát, lesz mindegyiknek külön ágya, és akkor visszamegyek én is apa mellé. Végre.
Engem soha nem zavart, hogy együtt alszok velük.

Zsu, Bea!
Nektek milyen libikóka van? A fókás kék?
Mert Atinak az nem tetszik a kitámasztója miatt, hogy biztos alig billeg. Szerintetek?

Edina!
A tali február 15-én, csütörtökön délután lesz nálunk Győrújbaráton.
Vegyél fel engem is msn-re, akkor meg tudjuk dumálni.
farkasb@kisalfoldvolan.hu

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Jobbulást kívánok minden beteg babókának, nagyon-nagyon gyorsan gyógyuljanak meg!

Klári!
hajvágás :( :(
Tényleg! Szerintetek sűrüsödik a haja a piciknek, ha gyakran vágják? Hogy tapasztaltátok?
Luca is baromi apás. Kiskora óta olyan áhítattal tud ránézni. Én még mindig csak NYANYA vagyok, bezzeg az apja: APUKA, APUKA, APUKA. Így triplázva. Biztos őket látják ritkábban, azért mégis mi vagyunk velük többet... Örülök ám neki, de azért kicsit féltékeny is vagyok néha.

Nagyon új vagyok itt, azért szeretném megkérdezni, mehetünk mi is a talira? Jó lenne megismertni benneteket személyesen is! Bár félénk kislány vagyok ám! :oops: :oops:

Andi! Én is kiakadtam volna, az tuti. Hogy tud valaki ilyen lenni, nem gondol a más gyerekére. Nem csodálom, hogy majdnem elküldted....

Bili: Még kicsinek találom hozzá Lucát, azért van neki. A babáját szépen ráülteti, mondja, baba kakál, meg púzik hozzá nagyokat a szájával, de ő csak pelenkástól hajlandó ráülni. Lehet, hogy hideg neki? Szól, amikor kakált, kéri a tiszta pelust, de ennyi. Nálunk az is baj, hogy nem képes 1-2 percnél tovább egy helyben maradni, állandóan csak szaladgál, mint egy mérgezett egér. :mrgreen:
Anyukám cseszeget, hogy mi ilyenkor már szobatiszták voltunk, stb. . Hiába mondom neki, akkor még nem voltak ilyen kényelmesek a pelusok.... Talán nyáron könnyebb lesz, addig pihentetem a témát.
Alvás.
Bogi!
Miért lennél hülye, hogy együtt alusztok? Az a lényeg, hogy ti jól érezzétek magatokat így!
Pancsika most már alszik éjjel, de 1 évig 3 óránként keltünk minden nap. Szó szerint zombi voltam. Az én alvókámmal...... Szóval átérzem a problémátokat!! Akár mit csináltam, ő akkor is enni akart. Sokszor közénk is vettük, aztán egy nap arra ébredtem, hogy baromira nyomja valami a csípőcsontom. Hát a kis lába volt. Totál alattam volt szegénykém. Akkor azt mondtam, megy a kiságyba. Első éjszaka 2 órát üvöltött, persze ott voltam mellette egy matracon, símogattam, de nem vettem ki. 3. napra aludt. Cumi probléma szokott lenni nálunk is, (ill. TETE-így hívja, mert tentéhez, alváshoz van) ezt úgy oldottuk meg, hogy éjjelre van vagy 3db a kiságyban, valamelyiket megtalálja. Hát sokszor van lelkifurim nekem is, hogy mi szépen összebújunk a párommal, ő meg egyedül, elhagyatottan a szobájában. Olyan rossz érzés. Nálunk inkább az alvásmennyiséggel van a gond. Nektek mennyit aludt/alszik ebben a korban a baba? Luca 8-fél 9-kor fekszik, reggel 7 körül kel, aztán ebéd után alszik 1 órát. Ennyi..... Oké, hogy baromi mélyen alszik, de én nagyon kevesellem.
Lányok! Hogyan tudok ilyen vonalzót feltenni?

Puszi Mindenkinek!
Évi
évi975
 
 


Sziasztok!
Bogi bocsi csak mos tudtam géphez jönni. De nem talállak ugyhogy majd holnap dumcsizunkj remélem leszel valamikor. Kicsit visszaolvasok ha irtatok valamit aztán mennem kell főzni mert még csak most jöttem meg. Voltam melozni boltban gönyün stb stb el is fáradtam a babával együtt :-(
dinuci001
 
 


Évi ne aggodj énis uj vagyok és szégyenlős :-) Sose jártam igy össze senkivel de voltak olyan kedvesek a csajok és mehetek én is a picivel. Remélem rá fogok érni :-) Mennyi idős a pici? Az enyém 4 honapos és az első két honapba 2szer mig mostanra általában csak egyszer kel fel egy éjjel. Merre laktok?
Bogi szörnyű lehet párod nélkül aludni bár ha szellemi munkát végez elhiszem hogy muszáj ezt a megoldást választani. Az én párom köműves tehát az ugye fizikai munka ugyhogy már megszokta pláne hogy a pici nincs sokat fenn. De van olyan rendes a párom hogy minden éjjel ő eteti. Sjanos én már estére hulla vagyok igy megért engem és segit. Mert dolgozok is a picivel is sok a baj sajnos meg az itthoni teendők szóval sok néha. De azért megyünk néha kikapcsolodni addig anyu vigyáz rá és ez nagyon jó. Mondjuk mi ha akarnánk se tudnánk külön aludni sajnos egyszobás albérlet ugyhogy..... De nem is baj :-DNa most elköszönök holnap benézek addigis minden jot mindenkinek!
Pusz!
dinuci001
 
 


Sziasztok!

Évi!
Nálam Lilinek nagyon kis silány haja volt. A férjem unokahúga mesterfodrász Szentivánon (páran már ismerik :) ), és ő beszélt rá, hogy vágjuk a lányok haját.
Nyáron kétszer-háromszor levágta, igaz elég nyárias lett a frizijük, de Lilinek már annyira megerősödött a haja, hogy gyönyörű dús lett neki.
Katicáé is alakul, ugyanolyan haja volt mint Lilinek, mostmár neki is dúsul.
Mindegyiknek vékony szálú volt, Lilié már nagyon erős, Katicáé még erősödhet.
Úgyhogy ugyan nem tudom, hogy van-e benne valami, hiszen én azt gondoltam, hogy a haj szerkezete örökölt dolog, de ezek szerint működik.

Piros!
Mi újság?
Ha írni fogsz, azt jelenti, hogy van egy szusszanásnyi időd, és az már jó.

Edina!
Már valamennyire megszoktam nélküle, hiszen így mindegyikünk nyugodtan alszik legalább. Ő azért, mert nem zavarjuk fel, én meg azért, mert érzem a gyerekeket.

Évi!
Luca sincs semmiről lekésve.
Épp Piros mondta, hogy tetszett neki az, ahogy kiálltam az elveim mellett pl. a bili kérdésben is.
Egyszerűen azt követtem, hogy amikor a gyerek hajlandóságot mutat a dolog iránt, akkor kezdjük. Erőltetni meg egyébként sem szabad ugye, ezt itt mindenki tudja, hiszen idegrendszeri problémákhoz is vezethet akár a dolog. Így Lili csak két és fél éves korában kezdte a bilizést, és most, 3 évesen is a kaki pelenkába megy, ha elmegyünk itthonról, pelenkát adok rá, és éjszakára is kell neki.
Amint érzem, hogy reggel száraz a pelenka, leveszem róla. Már megbeszéltük a dolgot, és egy-két héten belül ez meg is lesz, mert már többször volt száraz a pelenka alatta.
(Nekünk csak azért lenne macerás az éjjeli bepisilés, mert hárman alszunk 90 centin, és nem lenne túl jó, ha mindenkit ki kéne zavarni, amíg az ágyat cserélem.)
Úgyhogy volt aki ezért is furcsán nézett rám a környezetemben, de engem nem zavar.
A nyár sem hozott eredményt, hiába volt meleg, hiába vettem le róla a pelenkát. Amíg nem szólt, hogy bilibe szeretne pisilni, addig bármit csinálhattam.

Lányok!
Képzeljétek egy srác tök ismeretlenül (egyszer beszéltem vele telefonon egy fuvar ügyben) elhozta nekünk a libikókát Pestről. Hurrááá!

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Amíg Beni alszik,hamar válaszolok a kérdésekre,aztán megyünk a fodrászhoz!Azt még nem tudom,ma lesz-e hajvágás!? :P

Évi!
Hát szerintem biztos,hogy sűrüsödik és erősödik is.Legalábbis én így tapasztaltam.Beninek elég vékony szálú haja volt,én sokáig nem vágattam,mert sajnáltam a göndör fürtjeit.Másfél éves volt,amikor először levágattam neki.Utána egész nagyfiús lett,úgy hiányzott a babás arca!Most meg már olyan furcsa visszanézni a régi képeket!Majd keresek belőle és teszek fel,hogy meg tudjátok nézni milyen volt! :wink:

Vonalzó:rákattintasz ezekre a vonalzókra,készítesz egyet Lucának és beírod a kódját az aláíráshoz.(én sem régóta vagyok ám ilyen okos! :P :oops: )
Éppen akartam írni,hogy csatlakozom az előttem szólókhoz(Évi és Edina),ugyanis én sem régóta vagyok itt!Én sem ismerek még senkit,egyedül Beával találkoztam,de csak pár szót váltottunk.

Van egy örömhírem is,ezzel akartam kezdeni!!!
Képzeljétek,Beni tegnap este 10 órakor a saját helyén aludt el,és reggel fél 7-ig fel sem kelt onnan! :P
Úgy látszik a falvédő mégiscsak megtette a hatását! :P
Vittem oda új játékokat,együtt játszottunk,igaz már menni akart Apa mellé,de mindíg kitaláltam valami újat!Annyira érdekelte,hogy én mit játszok az ő ágyán :P ,mindíg csak visszajött.
A végén már a plüssmacikat vittem oda,hogy én azzal fogok ott aludni,aztán jött,hogy ő is alszik a macikkal.Pedig amúgy abszolút nincs oda ezekért a plüss dolgokért!Lehet,hogy éppen most fogja megkedvelni őket?Nem lenne baj!

Na,fel is ébredt,lassan készülünk és megyünk!
Majd még benézek...

Puszi:Klári,Beni

Kép
anyacuka
 
 


Bogi!

Boldog szülinapot Lilinek!

Kép Kép
beátab
 
 


Sziasztok!
Ezuton kivánok én is Lilinek NAGYON bOLDOG SZÜLETÉSNAPOT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Puszi mindenkinek!És kellemes nyugis hétvégét!!!!!

Kép
vea
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönjük!
Lili nagyon örült a libikókának!
Katica hamarabb megunta, és ez Lilinek nem tetszett, de azért minden oké.
Ma is, holnap is ünnepelünk, és arra gondoltam, hogy a gyereknek a legjobb buli, amikor a kis barátokkal ünnepelhet, úgyhogy a csütörtöki talira egy kis meglepivel készülök Nektek is.

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Bogi!
Mi is NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK Lilinek!! Kép Kép

Klári és Benike

Kép
anyacuka
 
 


Sziasztok Csajok!

Annyi érdekes témát írtatok, végigolvastam ám :D , de nem haragudjatok, nem fogok tudni mindenhez hozzászólni.

Lilinek boldog szülinapot, örülök, hogy ilyen flottul elintéződött a libikóka! A végére majd rakok egy képet a nem rendeltetésszerű használatról!!!

Évi, Dinuci üdv Nektek! - kis idő és már nem is lesztek újak...(hát ez marha bölcs volt tőlem :roll: )

Piros, remélem már eloszlottak a szürke felhők fölüled!

Köszönöm mindenkinek a kedves és izguló szavakat építkezés ügyben.
Iszonyú zűrös volt ez a hét, de tegnap végre meköttettek az előszerződések és a leendő telkünket is lefoglalóztuk.
Maradunk Zámolyon, végül is azért vágtunk bele, mert eladó lett álmaim telke, s ezt nem hagyhattuk ki.
Szép új házat tudunk mégegyet építeni, de a telek mint kiindulópont iszonyú sokat lendíthet a dolgon. Nem igazán szerettem meg a "kopár" udvarunkat, a derékig érő fáinkat.
Az új telken áll egy 1865-ben épült ház és tele van a hozzá tartozó évszázados fákkal. Hédervári borostyán futja be az aljukat, borospince (csak beomlott), gémeskút...
Piros, nálunk szerencsére férjem fejet hajt bolond ötleteim előtt (egyenlőre 8) )
És igen, szuper újra álmodni, tervezni, beleélni magam. Igyekszem kijavítani a hibákat, vagy nem túl praktikus dolgokat, ami a mostani házunknál becsúszott.
Az építkezéstől meg nem félünk. (Zsu :wink: majd lehet, hogy fogok még sírni is!)
Bea, sose tudni mikor jön egy vevő...mi se számítottunk rá. Igazából drága volt a házunk, szigetközhöz képest, ezért nem is gondoltuk, hogy megveszik. Biztos beérik nektek is a dolog! Ti hová mennétek?

Bogi, majd tudsz adni nekem dobozokat a költözéshez? Amiben a pelusokat hoztad is tök jók. Amúgy április végéig maradhatunk itt.

Na jó lelövöm magam. Igyekszem még jönni.
Puszi!

Kép kicsit elmozdult, mert ugrottam oda, hogy hátra ne zuhanjon...

Enikő
Ágoston/Ábel + Zsófilány
roen
 
 


Sziasztok!

Enikő!

Melyik dobozokra gondolsz? Most zöldet tudok adni, de annak az egyik fele nyitott. Arra gondoltál? Szerintem olyat küldtem.
Ja, meg majd írd meg, mikor vigyem a következő adagot.
Abból a zöldből tudok adni, nekem az nem kell, majd szólj, hogy mikor vigyem azt is.

Múltkor Ati elvitt a volt házatokhoz megnézni, tényleg nagyon szép.

A libikókával Atinak az a baja, hogy a kitámasztó miatt nem tudnak rendesen hintázni. Mindegy, a lányok élvezik.

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok Lányok'
Úgy tünik lassan meggyógyulunk, Anna már a héten jól volt, de én még nagyon köhögtem, de remélem már rendben vagyok. Egy nagyja nem köhögök.
Nagyon jó ötletet adtatok ezzel a libikókával, átnéztem a web oldal, azthiszen eztán innen rendelek játékokat, még a szállitási költséget kell pontositanom, de szerinten igy is meg fogja érni, hisz olyan játékok voltak, amiket máshol nem láttam viszont szeretném, ha lenne Annának meg persze a tesojának.
Alvás téma nálunk érdekesen alakult Anna rajtam alszik el már kiskora óta. Reméletem, hogy az új házban majd a saját ágyában alszik el, de általában nem. Van hogy magától megy oda és alszik, de általában újabban a pocakomra teszi a fejét, mondja, hogy elaltatja a tesot, Tomokot és közben ő is elalszik, utána viszem át az ágyába, ahol többnyire reggelig alszik.
Már irtam, hogy a két gyerek milyen hatással van egymásra, csodás érzés amikor Anna ráfekszik a hasamra és érzem amint Tomoko a feje alá bujik egy kicsit mozog még és szabályszerint megnyugszik a teso közelségétől. Anna már most féltékenyen az apját nem engedi a pocakomhoz nyulni, mert Tomo az ő testvére.
Egy témát szeretnék bedobni és nagyon érdekel a véleményetek.
A szülésnél levehető köldökzsinorvérből szerezhető őssejtekről. Azon gondolkozom, hogy Fanninál levetetem és eltároltatom, reményeim szerint a későbbiekben sem kell felhasználni, de ugye ezt sose lehet tudni. Szóval vivodom erősen. Érdekel a véleményetek, esetleg szerzett tapasztalatotok és információtok erről.
Holnap megyünk zenekuckóba. Jó lenne találkozni. Egyébként a jövő heti tali ugy tünik jó lenne nekünk, 4 körül.
Bogi boldog szülinapot Lilinek.
Bea azt szeretném kérdezni, hogy fényképezőgépet is tudtok javitani, a hagyományos gépünknek a zumoloja töröt le amikor leesett a földre, meg van az alkatrész nem tudom, hogy vissza lehet-e szerelni.
Szép napot mindenkinek. Bocs a többiektől akire nem reagáltam, majd legközelebb.
Ági
nicsi1
 
 


Bogi!
Nem a zöld dobozra gondoltam, mivel nyitott az egyik oldala, nem lenne jó pakolni, bár a fiúk imádnak benne csücsülni. :D
Hoztál helen harper pelenkákat is, annak olyan hagyomásnyos, nagy kartondoboza volt. De még áprilisig ráér.
Miért nem kopogtatok be? Na majd legközelebb.
Nicsi!
Most kicsit nem értem. Mi lesz a neve a pocaklakónak? Tomoko ( jól írom? ) vagy Fanni?
Mi is gondolkodtunk a köldökvéren, de elvetettük. Egy jobb módú pesti baráti pár megcsinálta, de nekik igazából utána azt mondta az intézet vezetője (akik levették) hogy ő valószínű a saját gyerekének nem vetetné le. Annyira icipici az esélye hogy kellhet (sose kelljen) és még az se biztos, hogy felhasználható lesz és jó lesz arra amire kell, meg különben testi sejtből is nyernek már ki őssejtet és a tudomány szerencsére rohamosan fejlődik...szóval mi elvetettük. De ha valakinek van rá pénze, és nyugodtabb a lelkiismerete jó ha megteszi. Kicsiben ilyen a légzésfigyelő is. Az speciel volt nekünk.
Nekem is szimpi ez a játékfutár.
:)

Na jó éjt!

Enikő
Ágoston/Ábel + Zsófilány
roen
 
 


Szia Enikő
Jól irod Tomoko, Fanni mindkét nevét használjuk, ugyanugy mint Annánál a Norikot.
Köszönöm a véleményedet. Most csak ennyit, megyek fürdetni. Jó éjt.
Ági
nicsi1
 
 


Sziasztok!
csak egy gyors bekukk, mert iszonyú fáradt vagyok. DE -nem akarom elkiabálni -, lassan látszik a fény az alagút végén. Igaz, nagyon lassan szedjük össze magunkat és még mindig élesre állított fülekkel alszunk, hogy időben kikísérhessük a fürdőbe az aktuális áldozatot. de azért már valamivel jobb. Anna kedden már mehet suliba a pénteki vizsgálat szerint és a Sárának is addig kell itthon dekkolnia. Viszont ropin és teán él! Szegénykém úgy lefogyott.
Na szóval köszönjük az aggódást és a sok pozitív energiát. Bízom benne, hoyg csütörtökön már teljesen egészségesen és teljes létszámban tudunk résztvenni a találkozón.

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Sziasztok
Gyors bekukk mert mennem kell dolgozni? Mizu? Láttam az uj képeket mindenki nagyon tünci. Bocs hogy ritkán jövök de sajnos ez van :-( Attinak jön a foga ugyhogy kezd minden hajnalba szörnyen sirni :-( Nem baj átvészeljük valahogy :-) Azér örülök hogy ilyen korán. Talira nem biztos hogy tudok menni még elválik.Bogi holnap jöttök akkor dokihoz? Privben megadom a mobilom irsz majd egy üzit mikor jöttök? mert ha van kedvetek talizhatnánk a rendelőnél.Nem biztos hogy leszek ma azért mondom.
Legyen mindenki jó és további szép napot!
Dinuci Atti
dinuci001
 
 


Bogi!

Lililnek nagyon boldog szülinapot kívánun k!!!

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!

Zsu!
Köszi szépen :)

Na túl vagyunk a hétvégén, a vendégseregen.
Képzeljétek, Lili kapott egy csomó balettos cuccot. Már egy jó ideje mondogatja, hogy ő balettos lesz, és esténként a Purim zenéjére szokott táncolni, legalább fél órát.
Már karácsony előtt vettünk neki az osztrákoknál balett dresszt, és most kapott hozzá tütüt, meg balettcipőt. Imádja, és beöltözve táncol.
Olyan koreográfiákat talál ki, és olyan profin csinálja (na persze csak ahhoz képest, hogy 3 éves), hogy úgy döntöttünk, jövőre beiratjuk itt helyben balett suliba.
A Sóthy Virág és a Velekei Laci tartják a Győri Balettből, és 4 éves kortól lehet járatni a gyerekeket.
Mivel én 4 évig dolgoztam velük, ismerem őket elég jól, tudom, hogy tényleg jól foglalkoznak a gyerekekkel és profi táncosok.

Na kiömlengtem magam, majd teszek fel képet is róla.

A torta nagyon szuper volt mindkét nap, bár Lili a marcipánt ette le róla :)

Edina!
Sajnálom, hogy nem jött össze a mai talink.

Puszi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Szeretnélek kérni benneteket, hogy úgy nagyjából válaszoljatok, ki jön talira csütörtökön.

Pirossal beszéltemm ők jönnek.
Bea? Zsu? Edina? Ági? Enikő? Klári? Andi? Évi?
Bea, Esztinek szólok holnap, hátha tudnak jönni!

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Szülinapi képek

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok,hogy nem írok,de a héten itthon van szabin a férjem és annyi elintéznivalónk van.

Bogi!
Szuperek a fotók!!!!
Mi készülünk Hozzátok csütörtökön,ha nem jön közbe semmi.

Puszi Mindenkinek!

Bea
beátab
 
 


Sziasztok mindenkinek!
Bogi! Énis sajnálom :-( Szuper e a balettcucc a kiscsajszin :-) Biztos örülni fog hogy beiratod balettozni!!A csütörtököt még nem tudom modt érdemes egy orára elmennem??? Szerintetek? :oops: Olyan szivesen taliznék pedig veletek...Jah és Boginak utolag is boldog szülinapot!
Szia Bea nem vagy egyedül az elfoglaltsággal nekem is sok minden besűrüsödött dehát ez van :-( Rádásul holnap lesz párom szülinapja is. Ki kell főznöm valami jot :) Ajándéik azért már megvan!
dinuci001
 
 


Szia!

Bogi, mi most nem megyünk :( , minden napra van valami (bank, ügyvéd, kivitelező, földmérő...)
Már látom a képen milyen kitámasztóra gondoltál a libikókánál. Hát így legalább nem borítják fel egymást, mint nálam.
Édik a képek!

Többieknek is pusz!

Enikő
Ágoston/Ábel + Zsófilány
roen
 
 


Nem tudom megállni, hogy egy képet az új telkünkről ne tegyek fel. És azt mondja a kivitelező, hogy drágán vettük. Hát lett volna kopár, 16 m széles telek a faluszélén olcsóbban az biztos... :? Kép

Enikő
Ágoston/Ábel + Zsófilány
roen
 
 


Sziasztok!

Enikő!
Sajnálom, de hamarosan úgyis találkozunk. Azt mondtad, hogy hónap közepén kell a pelenka, majd szólj, hogy mikor vihetem. Akkor meglátogatom Helga barátnőmet is.

Edina!
Szerintem nyugodtan kijöhetsz, de ahogy gondolod.

Bea!
Várunk benneteket is!

Maminti!
Mi van Veled?
Hogy vagy? Rosszullétek elmúltak már?
Titeket is várunk a talira mindenképp!


Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Enikő!
Sajnálom, de hamarosan úgyis találkozunk. Azt mondtad, hogy hónap közepén kell a pelenka, majd szólj, hogy mikor vihetem. Akkor meglátogatom Helga barátnőmet is.

Edina!
Szerintem nyugodtan kijöhetsz, de ahogy gondolod.

Bea!
Várunk benneteket is!

Maminti!
Mi van Veled?
Hogy vagy? Rosszullétek elmúltak már?
Titeket is várunk a talira mindenképp!


Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Szia Bogi vagy még?
dinuci001
 
 


Szia Bogi!
Most csak egy gyors visszajelzés. Korábban már irtam, hogy ugy néz ki tudunk menni csütörtökön. Apa jöhet velünk, vagy csak lányos parti lesz?
Csoda aranyos a kis Lili.
Bocsi futok tovább, ami most már cammogás a korábbiakhoz képest, ezért előbb el kell indulnom, hogy kis késéssel odaérjek ahova indultam. De hát ez van.
Szép napot mindenkinek.
Ági
nicsi1
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?