Új privát üzeneted érkezett!

Na jól elszált egy féloldalas hozzászólásom! Irgum-burgum, babanet!

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


mármint "elszállt" :D :D :D

Bogi!

Ne tedd ezt velem! Most engem okolnak majd az áremelésért! :D Csak annyit mondtam, hogy érdemes lenne összeszámolnod, hogy miben is van neked ez az egész, beleértve az idődet, elautózott benzint, stb. és úgy megszabni az áraidat.

Azután persze adhatnál kedvezményt a törzsvásárlóknak vagy a babaneteseknek, de ha nincs résed, nem lesz miből leírni az olyan ráfizetéseket, mint a rajtad ragadt cipőcske, stb. Így mindenki jobban érezné magát és jobban értékelné, ha szívességet teszel és nem venné természetesnek a pénzéért. Akinek nem inge, ne vegye magára, kérem, nem helybéli a példa!

Na ez pl. egy babanetes kedvezménnyel, 100%-os árengedmény mellett adott üzleti tanács volt! :lol:
De kérdezd csak meg a Beát vagy Judittát, hogy az ember nem csak szerelemből dolgozik. Szerelemből/kedvtelésből/időtöltés miatt inkább a gyerekeivel van.


Ági!

Az enyémek is nagyon emlegetik a találkát! De ha ilyen fáradékony vagy, biztos, hogy jó ötlet, hogy Te legyél a házigazda? Vigyázz magatokra, ne erőltesd túl magad!

Kriszi!

Örülök, hogy megvagy. Kitartás, már csak másfél hónap és belépsz a második trimeszterbe.

Sajnos zenebölcsi ügyben nem tudok mit ígérni, mert anyósom felől nagyon rossz hírek érkeznek. A legrosszabb is benne van a pakliban, így most nem merem elkötelezni magam...

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Piros!

Nem is említetted a mamát tegnap. Gondolom a gyerekek miatt sem.
Szegény, akkor most Tamás is kicsit kivan, mi?

Ági!
Talit tényleg jól gondold meg, mert bár ott leszünk segíteni, meg össze is pakolunk magunk után, ha gondolod (szegény Piros nyakán otthagytuk a ganét, ő meg tegnap próbálta nevelni a gyerekeit, hogy mielőtt elmegyünk, összepakolunk magunk után!), de Anna attól még ha eljövünk ugyanolyan szomorú lehet.
Úgyhogy azt a megoldást válaszd, ami Neked jobb.
Elhozod, üvölt, megnyugszik, vagy elmegyünk, készülhetsz, rámolhatsz, és esetleg ugyanúgy bánatos amikor eljövünk. :)

Na megyek.

Puszi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 

 
 

Így van. Nem akartam a gyerekek előtt. Meg babonából sem. Nagyon reménykedünk, bízunk és igen, ateista létemre még imádkozom is, hogy sikerüljön a holnap esedékes beavatkozás. Sajnos mindent vagy semmit alapon megy a dolog és vasárnapig nem is nyugodhatunk meg a várható mellékhatások miatt. Remélem hétfőn már jó híreket mondhatok. Addig nem is nagyon szeretnék beszélni róla.

Tamás férfimódra tartja magát, de nagyon nehezek ezek a napok neki (is).

Remélem még sokszor lesz módom pakolni közös bulijaink után. Ennyit igazán megér!

Ja, megyünk ám az ottfelejtett könyvekért, de ma Beáéknál felejtettük ott magunkat. Nagyon jót dumáltunk. Köszönöm!

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Sziasztok!

Ági
Szegény Anna. :( Vasárnap remélem találkozunk. Bár mostanában nem mindig birok elindulni. Még mindig nem birtam igazán elkezdeni ezt az évet. :roll:

Bogi
Pirosnak igaza van. Kenyeret is csak pénzért adnak. De azért olyan sokat ne emelj!! :)

Piros
Sajnálom, hogy anyósod ennyire rosszul van.

Kriszi
Kitartás! Pihenj sokat. Elvileg még mindig hétfőn járunk csörgő-börgőzni, csak még gyakorlatban nem sikerült eljutni. :cry: Jövő héten megpróbálok időben felkellni...

Zsu
Merre jársz?

Ma Zselyke hisztis kedvében volt, még a földre is levetette magát, pedig ilyet nem szokott csinálni. Hiszti közben felszedett egy morzsát a földről és elmutogatta, hogy porszivozni kell. Ez volt az a pillanat amikor nem tudtam, hogy sirjak vagy röhögjek. Délután meg addig magyarázott és mutogatott a szomszéd néni kapujánál, amig be nem csöngedtem. Bemutogatta magát a házba és simán ott maradt egyedül. Én meg kávéztám egyet nyugalomban itthon. :)

Jó éjt!

Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Sziasztok!

Megint jól lemaradtam,de most saját hibámon kívül,mert jó pár napig gond volt nálunk a nettel,így már megint nem tudlak követni Titeket. :P
Látom jól sikerült a tali,és Bea is mesélte,hogy nagyon jó volt.
Bea minket is hívott,először még gondolkodtam is a dolgon,aztán végül üzenni sem tudtam volna.
De sebaj,majd legközelebb,persze csak ha meghívtok! :oops: :?

Anita!
Igaz én is új vagyok,de azért én is üdvözöllek köztünk!
Majd írd ám meg,mit mondtak a kisfiadnak!Remélem nem kell műteni,bár ha a problémát csak így lehet megoldani,akkor azt is el kell fogadni...
Az én kisfiamat 3 hetesen műtötték gyomorszájszűkülettel.Amit akkor átéltünk azt nem kívánom senkinek,még az ellenségemnek sem,de hál Istennek túléltük és teljesen rendbe is jött.
Azóta már több mint 2 év eltelt és egy nagyon eleven,mozgékony,rosszcsont kisfiú lett belőle.
Annó azt mondta a nőgyógyászom,hogy ne aggódjak,mert ezekből a gyerekekből lesznek a legjobb sportolók.
Hát,lehet,hogy van benne valami...
Számomra meglepő,hogy 2 és fél évesen fejen áll,sőt alig múlt 1 éves amikor már bukfencezett.
Igaz,hogy ez már nem a Te történetedhez tartozik,csak gondoltam elmesélem,remélem nem baj!

Mindenkinek jó éjszakát,kellemes pihenést kívánok!

Klári
anyacuka
 
 


Sziasztok!
Én is lejelentkezek. Folyik a fürdőszobafelújítás, ami kupival jár,nem is kicsivel. Viszont nagyon jól és gyorsan dolgoznak, kellemes csalódást okozva.

Kriszi,köszi kérdésed,felhívtam a dokit. Kaptam is időpontot, 30.-ára...
Pedig most elég rosszul vagyok.
Tényleg nem tudja valaki,melyik gyógynövény gyulladáscsökkentő hatású? A kamilla? Valamit innom kéne,esetleg meggyógyítíni magamat, mert most már elég erős alhasi fájdalmaim vannak...Valószínű, ettől a hülye megfázástól. Abból nem sikerül kikeverednem.
Krisz viszont majd kicsattan, jól viseli a bácsikat is..Már ANYA vagyok ám!! Vagy ezt már mondtam? Anyi elfelejtve!

Piros! Fel a fejjel, szorítunk mi is!

Orsi!
Aranyos lehetett Zsezse! Inkább nevess mindig szerintem!! Krisz is szeret takarítani, ő a portörlésben jeleskedik!

Puszi, megyek!

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok,
hát ritkán, de hirt adunk mi is magunkról..
szia Anita, én is üdvözöllek, 3 gyerkőccel anyukáskodom: Marci elsős, Detti kiscsoportos, Barni itt az ölemben,aki 23án lesz 7hónapos, és Abdán éldegélünk..röviden bemutatkozva :D

Piros, sajna a talira nem jutottunk el..kocsi hiányban szenvedtünk..de tegnap már elhoztuk a szerelőtöl..hiába, teljesen elkényelmesedik az ember...egy hétig nem volt kocsink és már izomlázam is lett a gyaloglástól :D
Kriszi, olyan jó megint pocaklakósnak , ugyi? :D
Zsu, kitartás!!!
az évet persze betegeskedő héttel inditottuk...
Dtti szülinapja lévn /negyedik/nálunk most bulihegyek voltak...a napja hétközbenre esett, akkor "csak" ey szívcsokitortát sütöttem neki, aztán hétvégén volta csaldi, majd baráti buli, ahol a hőn áhított rózsaszín!!!torta is meg volt....
Barnim sztem nemsokára feláll...de még ülni nem tud :D , épp a 4-5. foga fehérlik már és a négy fogacskájával, már td csikorgatni... :D
na ennyi időm volt, kajás a picim..
puszi mindenkinek!!!!!
üdv Erzsi






Kép Kép Kép
erzsi100
 
 


Sziasztok!

Van egy olyan lap, hogy tar.hu, ahova képeket lehet feltölteni és priváttá is tehető. Ott csináltam egy lapot magunknak. Akinek megtaláltam az e-mail címét, azt felvettem a listába, és kapnak értesitést, hogy miként tudják megnézni. Akik nem kaptak értesutést, azok szóljanak már és felveszem őket is a listába.
A biztonság kedvéért körbeküldöm, hogy milyen belépési kód van, úgy mindenki tud képet felrakni.

Csók: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Orsi!

Szuper vagy!

Lányok, bocsi, de most hétfőig nem jövök. Addigra derül ki, hogy hogyan is vagyunk.

Üdv,

Piros

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Piros!

Boldog névnapot,ha ma tartod!
Remélem minden rendben lesz anyósoddal!!!!

Kép
beátab
 
 


Sziasztok!

Kriszi!
Remélem jobban vagy már,múlóban az első időszak rosszullétei.
Nem koplalok már /mert nem bírom :( ,karácsony óta/,csak megpróbálok kevesebbet enni. Nem is fogyok már,sajna.
Szerencsére ritkábban fáj a fejem.
Talán talán Marcell végre gyógyulóban. Ez a köhögés nagyon elhúzódott.
Marcusod nem beteg?
Kedden feltett szándékom,hogy elmegyünk Marcellel a Gyermekek Házába. Nagyon örülnék,ha tudnánk találkozni!

Anita!
Mi újság Danival?

Orsi!
Hát Te sem unatkozol lánykád mellett :lol:
Marcellel is egyre nehezebb,ha délelőtt nincs itthon Kyra. Ezért is akarom elvinni különböző programokra. Nagyon igényli a gyerektársaságot. Már nem elég neki,ha én játszom vele. Mondjuk a bölcsiben is szépen eljátszik a gyerekekkel. Soha nincs rá panasz. Itthon bezzeg..... Biztos azért csinálja a csínytevéseit,mert unatkozik.

Klári!
Sűrűbben kell jönnöd és akkor képben leszel,és hamarosan mindenkit meg fogsz ismerni :wink:

Bea
beátab
 
 


Sziasztok!

Piros!
Köszi szépen a bíztató szavakat,nagyon aranyos vagy!De tényleg!!
A vonalzóval próbálkoztam,nagynehezen sikerült is összehoznom egyet,de aztán hogy mit kell másolni és hova az már óriási gondot okozott!!! :)
Pedig tök jó lett volna,mert Beni éppen ma 2 és fél éves...
Ha ma tartod a névnapodat,én is sok boldogságot kívánok!!


Bea!
Majd igyekszem,remélem most már a gépemmel sem lesz gond! :wink:
Nagyon helyesek a picurkáid!!


Erzsi!
Dettinek így utólag boldog szülinapot kívánok!!
Jók a képek!Barni is nagyon édi!
Detti tortája nagyon szép volt.Olyan finom is volt?
Hol csinálták?
Abdai a szerelőtök?Ha igen,majd megmondom miért kérdezem!

Most megyek,mert mindjárt elalszom!
Mindenkinek jó pihenést!

Üdv: Klári!
anyacuka
 
 


Sziasztok!

Piros!
APA??????

Ma elvittem Lilit a kórházba a fülészetre. Mondtam már régebben, hogy többször panaszkodik szédülésre, és újabban már füldugulásra is.
A doki kedves volt, megnézte a fülét, aztán kipucolta azt, amelyikben fülzsír volt, viszont nem az szokott neki bedugulni. Mindössze annyit mondott erre, hogy okos, hogy megmondja.
Na ja.
A szédülés miatt meg beutalót adott az audiológiára, ahova telefonon lehet időpontot kérni, csak éppen azt a mobilt senki nem vette fel egész nap.
Ráadásul azt mondta, hogyha bármi elváltozás van a középfülben azt ilyen kis korban úgysem lehet megállapítani, de azért vigyem el a vizsgálatra.
Nem nyugodtam meg.
Régebben csak akkor mondta, hogy szédül (nem mondja egyébként, hanem kétségbeesve, visítva rohan oda hozzánk, és aztán csimpaszkodik belénk egy biztos pontot keresve), amikor betegség, megfázás bújkált benne. Mostanában viszont akkor is több napon át többször is mondta, mikor amúgy semmi más baja nem volt.
A doki szerint talán gyengébb az idegrendszere, és azért van ez. Hát jó, ha csak ennyi.

Klári!
A vonalzót ha megcsináltad, akkor a PROFILODBAN az ALÁÍRÁSHOZ biggyeszd be.

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok lányok!

Ma hajnalban - minden beavatkozástól mentesen - 4.50-kor megszületett Tünde kisfia, Ákos.

3140gr, 50 cm.

Mindketten nagyon jól vannak! :D

Bea
ráhel
 
 


Sziasztok!

Gyorsan helyzetjelentek, aztán a nap folyamán igyekszem bepótolni a lemaradásomat. Dani most csak azért hagy békén mert bekapcsoltam a teletubie-kat... :oops: :lol:

A privikre is igyekszem válaszolni, de lehet, hogy csak este jut majd rá időm. Elnézést!

"Kergetni " kellett a dokit (a házidokink szabin volt és a helyettes meg csak szerdán rendelt 1 órát) , hogy megszerezzük a beutalót a gyereksebészetre, mivel január 1-től már oda is kell.

Tegnap eljutottunk végre a megfelelő orvoshoz. Szal a gyereksebész nagyon rendes volt. Dani igazán ügyesen viselkedett! Röhögcsélt, meg dumált., míg bennt voltunk. MIndenkit levett a lábáról. Sajnos nem kerülhetjük el a műtétet. Lágyéksérve van. Előjegyzésbe vették március 20-ra. Aznap felveszik az osztályra, de hazajöhetünk és 21-én lesz meg a műtét. Ha nem hány és jól van, akkor már az estét itthon tölthetjük. Ha rosszabbul viseli, akkor éjszaka még bennt kell maradni. Félek tőle, de tudom, hogy muszáj . Azért nagyon remélem, hogy hibátlanul vesszük az akadályt!
pi_cinke
 
 


Sziasztok!

A héten mi is vendégeskedtünk a gyereksebészeten.
Az oviból szóltak kedden délelőtt, hogy a hanna nekiesett a széknek és felrepedt a szemöldöke.
Így irány a gyereksebészet, ahol 4 öltéssel össze is varrták.
De ügyes volt, még oklevelet is kapott a dokitól a bátorságáért, orvosi pecséttel, mindennel. Erre nagyon büszke. :D

Amúgy itt agyereksebészeten nagyon rendesek. Az osztályon is.

Picinke!!

Ki fogja műteni?
Bizti nem lesz semmi baj.

Tündének gratula!!!!!!!!! :)

Azért egész jól megúsztuk az éjjeli vihart. Szerencsére. :-)


Puszi:

Judit
juditta2
 
 


Ismét vagyok. Becsülettel visszaolvastam most meg zsong a fejem a sok-sok névtől és új infótól... Ugye nem haragszotok, ha most még nem tudok szervesen bekapcsolódni a társalgásba? Hirtelen azt sem tudom ki , kicsoda, kiről mit olvastam? :lol:

Próbáltam most reagálni a történésekre, de minduntalan kitöröltem, mert olyan kis bénán sikerült... alighanem újra visszaolvasgatok, hogy szokjam a társaságot....



Sebészünk még nincs. Esetleg, ha valakinek van ez irányú tapasztalata vagy ismeretsége szívesen veszem a véleményeket!
pi_cinke
 
 


Sziasztok!
Hát én is jelentkeznék!megint csak olvasgatok aztán mi lesz belőle kisregényeket olvasok ismét. :) De nem gond szeretlek titeket olvasgatni. :)
Bea!
Igaz mos beszélünk/irunk msn-en de azért innen is üzen
em hogy örülök hogy jobban vagytok!!!!!!!
Piros!
Nagyon szoritok hogy minden ok lesgyen anyosoddal!Sajnálom hogy ilyen dolgokon mentek keresztül!
Orsi!
Nem találtam a képeket!Vagy csak én vagyok ilyen béna?!
Zsu!
Igen a kamilla gyulladás csökentő hatásu!Kitartás a kupihoz,hamar rend lesz ne aggodj!!! :)
Judit!
Olvasom mi történt hát gondolom igen megijedtél amikor teloztak az oviból!Hát nálunk ilyen komoly dolog még nem történt de nincs olyan hét hogy Erik ne jöjjön haza kissebb karcolásokkal horzsolásokkal stb.........!Egyik nap épp valamit csináltam az erkélyen amikor látom hogy a gyerek kezén valami fehér van,néztem néztem hát nem tudtam elképzelni mi történhetett,és képzeld képes voltam elő venni a távcsövet :lol: hogy meg tudjam közelebről nézni mi történt :oops: .És lám be volt kötve neki!Aztán gondolkodtam ha valami komolyabb történ volna akkor ugyis szoltak volna!És igy megnyugodtam!Végülis egy 2cm-es kis horzsolás volt a tenyerén. :lol: Másnap ugye a szájjával történt a baleset ugye azt már meséltem msn-en!Egyszóval mi sem uszuk meg az ilyen dolgokat!A feje is volt már varrva 2évessen!
Na ez hosszura sikerült!Bocsi akihez nem szóltam,majd bepotolom csak a fiacskám itt csüng a nyakamon és nem igazán tudok irni tőle!
Mindenkinek puszi,és jó éjszakát!

Vea/Erik

Kép
vea
 
 


Látom van pár helyesírási hiba az irományomba nézzétek el légyszi mert Erikkel az ölembe nem igazán ment az írás!
BOCSI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
vea
 
 


Tünde :)
Gratulálok a kisfiadhoz!!!!
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Picinke
Biztos nem lesz semmi baj. Szerencsére én nem ismerek sebészt. :)

Klári
Ha visszaolvasod amiket Pirosnak irtunk a vonalzóval kapcsolatban, biztos sikerül neked is.

Piros
Boldog névnapot Neked és Sárának is!! Kitartás!

Zsu
Irtam.

Bogi
Remélhetőleg semmi komoly nincs Lilivel.

Bea
Azért annyira nem vészes Zselyke, de szerintem ő is unja kicsit a fejemet. :D De hihetetlen tud néha lenni. Ma kézmosás közben, mondtam, hogy hú meleg lett a víz, erre elkezdte fújjni a vizet. :lol:

Andi
Aki keres talál!! Van bal oldalon menüpont a kép.hu alatt, ott a galériáimba kell belemenni és felhozza, hogy találka Piros, abba belemész, és ott vannak a képek.

Az előzőben leírt menüpontban van lehetőség képfeltöltésre is. Nem kell kicsinyíteni, csak előtte galériát készíteni. A képeket pedig másolással le lehetszedni.

Jó éjt!

Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Sziasztok!

Judit!
Hú, ilyet mi is átéltünk, a régiek még emlékeznek rá. Ráadásul az én hibámból történt a baleset. Nem kellett varrni szerencsére, de nagy volt az ijedtség. Gondolom Nálatok is, főleg így, hogy telefon ment.
Kitartást és gyógyulgatást.

Andi!
Erik sem semmi :)
Férjem volt ilyen, őt már mindenki ismerte a balesetin mikor kisgyerek volt.
Egyszer velem fordult elő egy durva eset:
4-5 éves lehettem, és vártam haza anyukámat a munkából. Téten laktunk albérletbe, és akié volt a ház, ők külön laktak, és mivel ő volt a pótnagyim, anyu bement hozzájuk hazafelé. Én meg már nem győztem várni, gondoltam átmegyek, pár házzal volt csak arrébb, fényes nappal volt.
Igenám, de a szomszéd kutyája kint volt a ház előtt, egy butuska, öreg puli, és féltem tőle. Jó nagy ívben kikerültem, és futottam a házig. Berontottam a kapun, és a virágágyásban kötöttem ki.
A baj az volt, hogy a virágágyás élére állított tetőre való palával volt körbe rakva, és én állal előre beleestem az egyikbe. Beleált a torkomba. Kihúztam belőle a fejem, de irdatlan látvány lehetett. Azonnal autó, baleseti, kaptam egy nagy kötésszakállt. A doki szerint fél centire ment el a nyaki ütőerem mellett. Mázli. NEm varrták össze, pedig jó nagy volt a seb.

Na meg egyszer 6 évesen felakasztottam magam véletlen fürdés közben a fregoli zsinórjába :)

Tünde!
Gratulálok a kisfiadhoz! Sok boldogságot kívánok.
Bea add át légyszíves jókívánságainkat, ha beszélsz Tündével!

Picinke!
Mindent bele! Már jó úton vagy :) Hamarosan belejössz!

Piros!
Várjuk a jó híreket! (Optimista vagyok)

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Andi

Azt hiszem megtaláltam Eriket. :) Ha nem ő, akkor bocs. A lap tetején van egy olyan, hogy feltöltött képek, onnan tudod bármelyik galériába betenni a képet. Utólagos engedelmeddel csináltam Eriknek külön galériát. Meg raktam fel Zselykéről is új képeket.

Puszi: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!
Orsi!
Igen aki keres talál! :D Meg találtam,és igen ő Erik én valamelyiknap probáltam felrakni képet azt irta ki hogy nem sikerült,akkor mégis! :) Köszi hogy csináltál neki galériát!Amúgy aitt a babanetes fotóalbumban van pár képünk Vea gyermekei néven!Esetleg nézzétek meg!Azt nem tudom átrakni oda?Ugyanis nincs nagyon képem mert amikor elszállt a gépünk ujra kellettt telepíteni az egészet és elszált róla az összes képem ujszülöttkortól :( !Közben az infrám tönkre ment a telómon ugy hogy nem is tudok újat felrakni.Digitális fényképezőm meg nincs sajna :( .

Ja Bogi te sem voltál semmi gyerekkorodba,amúgy párszor én is meg fordultam a balesetin gyerekkénz :lol: !
Na puszi mindenkinek!
Jó pihizést a hétvégére!

Kép
vea
 
 


Sziasztok!

Andi!
Ezen a két eseten kívül nem volt velem zűr, kimondottan nyugis gyerek voltam :)

Orsi!
Szuper jókat csináltál.

Puszi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Most nekem sem lesz időm mindenki hozzászólására reagálni,és még én is valahogy úgy vagyok,mint Anita,nem mindíg tudlak követni benneteket!Szóval nézzétek el nekem!

Anita!
Mint látod nem vagy egyedül!!! :)

Benit a Vaszari Zsolt műtötte,ő nagyon szépen megcsinálta,szinte már nem is látszik.Egyébként én sem ismerem a sebészeket,nem tudok ajánlani senkit!

A vonalzóval most már félig-meddig sinen vagyok,már csak azt nem tudom,melyik az a kód,amit be kell másolni.
Majd ha lesz időm,visszaolvasom,amit Pirosnak írtatok,hátha rájövök. :lol:

Benivel tegnap sütöttünk,mutatok képeket.
Tulajdonképpen mindíg egy kislányt szerettem volna! :P :lol: Kép Kép Kép Kép
anyacuka
 
 


Klári

Az url-el kezdődőt kell bemásolni. Beni még lehet akár cukrász is!! :)

Andi
A babanetnek is van hivatkozása, úgy be lehet másolni. Azt hiszem.

Jó hétvégét mindenkinek!!

Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Sziasztok!

Én egy "kezdő" anyuka vagyok, 2006. okt. 31-én született meg a kislányom. Szívesen ismerkednék olyan győri anyukákkal, akik szoktak a városban sétálni, és hasonló korú gyermekük van.

Írjatok!!!

Üdv: Ági
agijudit
 
 


Szia Ági!

Üdv köztünk!
Bogi vagyok, győrújbaráti, két kislányom van Lili és Katica.

A belváros környékén laktok? Mi nem nagyon szoktunk arra sétálni, de tavasszal biztos szervezünk belvárosban sétálós talikat, meg köztünk is van biztos olyan, aki szokott a városban sétálni.

Orsi!
Elküldtem a pelenkát meg a bodykat Judittal, de csak kedden tudsz érte menni. Este 6-ig érj oda mindenképp.

Puszika: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok,

Tünde, Gratula!!!!

Anyacuka
,köszi a jókívánságot, igen fini is volt a torta, egy ismerősünk csinálta. A szerelő igen abdai,a CBA mögött van a műhelye. Benid télleg lehet h cukrász lesz :D , fiú létére nagyon otthon van a konyhában, bár Marcim is szeret velem sütni-főzni, Dettivel meg együtt főzünk, de ő mellettem a mini konyhájában kever-kavar...húúú miket szokott összetrutymolni.... :shock:

üdv Ági,
sajna mi is ritkán jutunk be a belvárosi nyüzsibe sétálgatni..


puszi Mindenkinek
Erzsi
erzsi100
 
 


Sziasztok!

Erzsi! Orsi!
Beni egyébként mindenben ilyen szívesen segít/segítene! :P
De anyacuka nem mindíg örül ennek! :)
Nyáron is olyan buzgón tolta a papával meg apával a fűnyírót,mintha muszály lett volna!
Mondtuk is,ha már tényleg tud majd segíteni,biztos nem lesz ilyen lelkes! :wink: :oops:

Ági!Én is üdvözöllek közöttünk!

Lányok!!!
Sikerült a vonalzóm!
Köszi mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:P :P

Üdv:Klári

Kép
anyacuka
 
 


Sziasztok!

Jó hír! Anyósom műtétje nagyon jól sikerült, állítólag szerdán már haza is mehet és bár kell majd kezelésekre járnia, de 100%-os életminőséget ígérnek neki! Köszönöm, hogy szorítottatok nekünk. Kicsit fellélegzett az egész család. Arra persze nincs garancia, hogy ez a béke meddig tart, de hát errre valójában senkinél sincs.

Viszont így van remény, hogy elmehetünk kettesben a párommal :wink: , mert be tudnak majd vállalni egy gyereket!

Köszönöm a névnapi gratulációkat is! Ígérem, most majd megint nagyon gyakori és pozitív leszek.

Tündének gratula, ( ha egyáltalán eljut még ez hozzá).

Kismamáink, hogy vagytok?

Volt valaki ma zenebölcsiben?

Jó éjt!

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Piros!

Ez nagyon jó hír!
Örülök!

Na Zenebölcsi jól indult, nálunk vendégsereg volt, úgyhogy kihagytuk.

Lányok!
Tényleg mindenkit kérek, hogy ne haragudjon meg, de azt hiszem tudnotok kell róla:

Kiárusítom az egész Prince Oliver body és pulcsi készletemet.
700, 800, 900, 1000 Ft/db áron.
Van egy csomó 74-es rövid ujjó body 700 Ft-ért, meg amik a honlapon vannak, azok is mind kiárusítás alatt állnak.

Többi infót erről priviben!

Utazás
Úgy tűnik ketten megyünk apával. Én eldöntöttem Lili helyett, hogy nem jön. Egy hétig nem akart, aztán egy napig igen, úgyhogy gondoltam, hogy nem jó ez játék, és lezártam.
Anyu is jobban örül a két lánynak, mert így mindegyik biztosabban elvan.

Ti tapasztaltatok már ilyen fokú ragaszkodást a gyerekeknél? A védőnéninknek mikor meséltem, ő kicsit csodálkozott rajta. Csak azt nem tudom, hogy azért-e mert ritkán van ilyen, vagy nem tudom :)

Klári!
Ez a sütés-főzés nagyon jó dolog. Nekem egyáltalán nem furcsa, hogy a fiúk is csinálnak ilyesmit, sőt. Ha belegondolok, hogy a szakácsok hány %-a férfi.

Piros!
Vitéz Lájszló miatt majd hívsz?

Puszi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Piros!
Örülök a jó hírnek, és utólagosan én is boldog névnapot kívánok!!

Tünde!
Én is gratulálok a pici érkezéséhez!!

Orsi!
Én ebben a tar.hu-ban nem találok fotóalbumot! Érzem ám, hogy én vagyok a béna,de....

Ági!
Üdv itt! Nem vagy te már annyira kezdő, ha maholnap 3 hónapos lesz a lánykád! :wink: Hogy hívják?

Klári!
Nagyon édes a kisfiad! És m ilyen házias. Krisz is szívesen segít,amúgy is mindig a konyhát pakolja!!

Picinke!
nagyon hősiesen viselkedett a kisfiad! Gondolom izgultok a műtét miatt,de biztosan minden rendben lesz!!

Most ennyire futotta, puszi mindenkinek!
Ja, tök pihent vagyok, ma Krisz átaludta az éjszakát a saját ágyában!! :)

Jucus!
Merre vagy? Azt írtad, visszatérsz!!!!!!!

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!

Piros
Ez nagyon jó hír!! Azért csak jók még az orvosok valamire. :) A diétát bírod még?

Bogi
Lili nem volt csalódott mikor mondtad neki, hogy mégse megy? Igy viszont nektek igazi pihenés lesz. :)

Klári
Ügyi vagy.
Hát valóban lehetséges, hogy mikor majd csinálni kell a dolgokat, akkor Beni már nem lesz ilyen lelkes. :) Nekem anyukám, mindig azt mondja, hogy rendes, kedves kisgyerek voltam, még szoknyát is hordtam, :) , de kamaszkoromra kinőttem a rendes kedves szerepkörből, meg persze a szoknyákból is.

Ági
Üdv köztünk. Sajna én is ritkán sétálok a belvárosban. A lánykám 17 hónapos, Zselyke a neve és Győrszentivánon koptatjuk az aszfaltot.

Zsu
Hogy halladtok? Jobban vagy már?

Szép napot mindenkinek!!

Üdv: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Sziasztok!

Beni alszik,így van egy kis időm,kihasználom.
Tegnap itt volt az unokatesó,így kimaradt a délutáni alvása,ma pedig alig bírtam vele.
De úgy látszik most bepótolja,kb.dél óta alszik! :P

Zsu!
Hogy lennél már béna,ha még én is megtaláltam! :P
Pedig nálam aztán nem kell bénább... :) :oops:
tár.hu :arrow: kép.tár :arrow: galériáim
Biztos,hogy megtalálod!!!
Képzeld,anno én is Krisztofert szerettem volna,de a páromnak nem tetszett! :wink:

Piros!
Én is örülök,hogy anyósod műtétje jól sikerült,bár nem tudom konkrétan mi volt a gond.A lényeg az,hogy most már egy kicsit megnyugodhattok!

Orsi!
Köszi! :) És köszi mégegyszer a segítséget!

Puszi:Klári

Kép
anyacuka
 
 


Sziasztok!

Piros!
Örülök,hogy jól alakul anyósod állapota. Hova készültök kettesben?
Mi is megyünk Csabival Valentin napi wellness hétvégére Zalakarosra. Prágába készültünk,de úgy döntöttünk oda inkább jó időben és legalább egy hétre érdemes elmenni.

Klári!
Megnéztem a képeket a tar.hu-n,jók nagyon. Te is láttad amiket én felraktam?

Csajok!
Feltöltöttem a szilveszteri képeket, és Zsuéknál a taliról is. Majd felrakom a régebbieket Orsiéknál és nálunk is. Sőt van fotóm az Aranyparti taliról is.
Nem mindenkinek tudom az email címét. Pl. Judit,Enikő, Jucus.....

Zsu,Orsi!
Akkor holnap találkozunk?
Többieknek nincs kedve jönni a Gyermekek Házába?

Bogi!
Engem érdekelnek a bodyk,majd átlépek.
Ez melyik Zenebölcsi, a baráti? Hol van? Lehet,hogy írtátok,bocsi elkerülte a figyelmemet. Kyrát is vinném valahova,csak úgye ő délelőtt óviban van,délután lenne jó.

Ági!
Üdv.közöttünk. Jó időben mi szoktunk a városban sétálni,de akkor Marcell még babakocsiban csücsült. Na mostanában ez már sajna nem nagyon működik, inkább sétálni akar,és ráadásul arra amerre ő gondolja,úgyhogy nem nagyon merészkedek vele forgalmas helyre. Tavasztól viszont már játszóterezünk.

Picinke!
A Vaszari Zsoltról én is csak jókat hallottam ,bár személyes tapasztalaton nincs vele /hacsak nem annyi,hogy együtt jártunk óviba :lol: ,és még emlékezünk egymásra/

Képzeljétek tegnap Kyrával születésnapi zsúron voltunk egy barátunknál. Hát nem volt semmi.... Ekkora gyerekek már olyan kupit tudnak csinálni és hangzavart. A házigazdák eléggé megviseltek voltak a végére. Megbeszéltük a szülőkkel,hogy jövőre együtt tartjuk a 2 csajszi szülinapját valamelyik játszóházban. Nagyon örülök,hogy úgy döntöttem a McDonaldsban lesz Kyra zsúrja. Szombaton lesz a csajszis bulija,vasárnap pedig a családi. 31-én pedig tortát viszünk az óviba,mert persze ott is megtartják a szülinapokat.

Puszi Mindenkinek!

Bea
beátab
 
 


Sziasztok!

Nincs időm visszaolvasni, csak átfutottam.

Kitartást az orvosdihoz! Ahogy (azt hiszem) Zsu írta, mégis jók az orvosok valamire!

A diéta még megy, bár a szombati bállátogatás kissé megterhelte a kalória-egyenlegemet a folyékony dolgok fogyasztásával... :oops:

A McDonalds nekünk is bejött, igaz Anna már 8 éves volt, mire beadtam a derekam. DE nem bántam meg. Aranyosan fogalkoztatták őket és akkoriban még a torta is ingyen járt és takarítani sem nekünk kellett.

Jó mulatást!

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Sziasztok!

Mit szóltok ehhez a zimankóhoz? Mondjuk az jó benne, hogy talán esik végre egy kis hó!! Akkor nem lesz ilyen furcsa ez a tél! És végre Krisz is láthatná a havat, és vihetném szánkózni!!
Délelőtt kimentünk a hideg ellenére egy kicsit, hát jól összefagytunk, de Krisz nagyon élvezte, hogy fogócskáztunk, sokat nevettünk!

Maminti, azt hiszem te írtál az élményfürdőről nem olyan rég! Érdekelne, hogy van e ott piciknek való medence? Vagy csak játszó sarok? Elmennénk hétvégén, csak kissé bizonytalan vagyok még, pelenkázást, megfázást, illetően. Kis kabinban, állva kell majd pelenkázni? ha viszek kis köntöst talán nem fázik meg,ugye?Nem tudom mi legyen, de Diának meg olyan régóta igérem..

Rakok ide egy fotót, ez a szépség a sziklakertemben látható:

Kép

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!!!

De kihlat lett ez a szoba. :-(
Vagy mindenki betegeskedik?

Sajna mi is. Hanna köhög, folyik az orra meg étvágytalan, kedvetlen. És ez nála furi.
Remélem hamar joban lesz.

Túl vagyunk a varratszedése a múlt heti ovis baleset után. Hanna nekiesett a széknek és felrepedt a szemöldöke. Össze kellett neki varrni. De nagyon ügyi volt és szépen gyógyul a seb is. szerencsére nem túl nagy.


Vea!
Remélem ti is gyógyultok. A talit meg bepótoljuk majd :-)


Na, legyetek jók és írjatok!!

Puszi:

Judit
juditta2
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is, olvasgatok, de kicsit sűrű az élet, így írni nem volt időm.

Lekopogom, mi jól vagyunk (egyelőre). Bogi pedig igazoltan távol, mert síel a hétvégén.

Most rohanok fektetni, de még jövök!

Üdv,
Piros

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Sziasztok!
Én is vagyok csak sajna mi is betegek vagyunk :( vagyis csak Erik de épp elég!Rettenetessen köhög,náthás.
Lányok végre megjött a hó lehet menni szánkózni!!! :)
Na én is megyek,mert megyünk felvételizni a nagyobbbik lányommal!Szoritsatok nekünk! :)
Puszi mindenkinek,és nagyon jó hétvégét!!!!
Sziasztok!

Vea/Erik

Kép
vea
 
 


Vea!

Szorítok a leányzónak! Hová pályázik? Jobbulást Eriknek! Na és persze a többi kis betegnek is meilőbbi gyógyulást!

Tartok tőle, hogy ez a hó még nem elég a szánkózáshoz, de lesz ez még jobb is! Viszont nagyon jót bolondoztunk délelőtt a kölkökkel a friss hóban és csodáltuk a délután baráti hóvihart, ami kb 15 percig tartott, de félelmetesen szép volt. Persze a fűtőtt szobából nézve gondolom :D

Jön/megy valaki holnap a zenebölcsibe délután? Mi Zircre készülünk, de ha a hó keresztülhúzza a számításainkat, akkor benézünk. Lesz még valaki?

Piros

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Sziasztok!

Vea
Jobbulást Eriknek. Hogy sikerült a felvételi?

Judit
Hanna jobban van már?

Piros
Mi készülünk bemenni, csak jönnek valamikor hozzánk, és attól függ minden, hogy meddig maradnak.

Én annyira nem örülök a hónak. Már felkészültem a tavaszra. :) Zselykének a szobából tetszett a hóesés, de mikor kimentünk és hozzáéert, azt se tudta, hogy rázza le a kezéről. :lol:

Zsu
Voltatok a termálban? Milyen volt?

Bea
Hogy sikerültek a partyk?

Kriszi
Néha benézhetnél! :)

Szép hétvégét!

Csók: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Sziasztok!Én új forumozó vagyok még,és a segítségeteket szeretném kérni.Ha valaki tud valamit Dr. Nagy Zoltán doktor úrról,az legyenszíves megírni a fórumba.Én hozzá járok évek óta nagyon rendes velem, csak nem tudom milyen szülészorvosnak.Jó-e nála szülni, mit hallani róla?Ha valki tud segíteni nekem, legyenszíves írni.
Előre is köszönöm:Vera
siveron24
 
 


Sziasztok!Elöbb irtam egy kis regényt és elszállt az egész ezt nem hiszem el!! :evil:
Na mindegy hát a felvételi a leányzóm szerint elég jól sikerűlt a matekkal vpltak gondjai,de ahogy megnéztem a feladatsort a www.okev.hu hát mit ne mondjak lehet én nem tudtam volna :oops: !De reménykedjünk hogy sikerült elegendő pontot összeszedni.Erik még mindig retenettessen köhög bár a náthája alább hagyott. :)
Piros!
Hát a Krúdyt jelölte be elsősorban vendéglátói szakközép,utánna a Pálffyt közgázszak,Mórát humán-médiaszak meg még egyet-kettőt meg kéne jelőlnünk arra még van 3napunk hogy eldöntsük.
Ja amúgy hallottátok hogy az A1 autószalon farsangi bált rendez gyermekek részére?
Ja és még valami a tegnapi hóvihar tényleg izgi volt innen a lakásból!A lánykám pont akkor jött haza a mamától hát mit ne mondjak kicsit meg volt ijjedve azt mondta futni akart de 4-szer seggre ült mire hazaért :D de azért éppségben megérkezett.
Na mentem Erik nem hajlandó aludni nélkülem.
Sziasztok mindenkinek szép napot ,a betegeknek jobbulást kívánnok!!!!! :)

Kép
vea
 
 


Sziasztok!

Orsi!

Mi nem jutottunk el végül zenélni, mert elmentünk megnézni anyóst. Szerencsére nagyon jól van, bár a gyógyszerek eléggé felfújták, de a hangulata jó és nagyon reménykedőek vagyunk, hogy megint egy kis nyugi jön.

Vea!
Hú, de bonyolult ez a középiskolai felvételi! Emlékeim szerint nekünk csak a felsőoktatásnál volt ez a nagy variavera. Bízom benne, hogy valamelyik bejön neki. persze sosem tudni mi mire jó, nekem pl. kimondottan jót tett amikor elsőre nem sikerült az egyetem és főiskolán kezdtem és csak utána igazoltam át. Egyébként ez is közgazdasági :D Majd tudósíts mi lett a pálya!

A viharban nekem is az volt az első gondolatom, hogy nem szeretnék kint lenni! :)

Siveron!

Üdv köztünk! Sajnos én nem ismerem Nagy doktort, nekem Csollány volt a dokim. De várj még egy kicsit, hétköznap többen vagyunk ám :D

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Sziasztok!

Szerdán írtam egy búcsúpuszit, de gy látszik gond volt.
Pakolás közben írtam, ezért nem néztem elment-e.

Szóval sziasztok, elutazunk a hétvégére Ausztriába síelni.


Puszi, megjöttünk :)
Hú de gyorsan.

Az út nagyon szuper volt, bár én nem síeltem, vagyis egyszer kipróbáltam, akkor 4szer végigcsúsztam az egyik pályán tök jól, aztán másodszorra már a friss hóban el is estem, de jó volt.
A Hütték (melegedők) szuperek :)

Én jókat szórakoztam a kezdőkön, ahogy megindultak a lejtőn mint a golyó, aztán halálfélelemmel az arcukon inkább hanyatt dobták magukat, hogy valahogy megálljanak. Volt aki mielőtt kiröpült volna egy kapun, elkapta a kapu oldalsó fagerendáját, és felcsavarodott rá.
Nagyokat derültem.
A kis 3-4 éves gyerekek, meg kisebbek is úgy mennek, mint a szél, tökéletes mozgással.
Ezek síléccel a lábukon születnek szerintem.

A lányokkal nem volt semmi gond anyuéknál. Nekem nagyon hiányoztak, de nem volt olyan feltűnő az érzés, ahogy gondoltam.
Atival is jól megvoltunk, úgyhogy sikeres volt az út.

Tegnap Ausztriában 15-20 cm hó esett le, úgyhogy hóláncot is SZERELTEM!!! hazafelé. Ami idehaza volt, az szerintem az ottanihoz képest a töredéke lehetett. És végig nem volt hideg! A legtöbb amit mínuszban mértünk az -7 fok volt, de csak a hegy legtetején.

Na megyek, mert hulla vagyok.

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Én még totál új vagyok és nem is vagyok egy nagy fórumos írómókus, de most mégis billentyűzetet ragadok.

Szeptemberben költöztünk Győrbe, amikor is megszületett a kislányunk, Anna. Úgyhogy most már 4 hónapos a kicsike.

Nagyon jól érezzük magunkat ebben a szép városban, csak egyetlen bánatunk van: Szeretném Annát vinni valami tornás-mozgós, babás jógás, vagy éneklős ... hasonló programra.

Nagyon sok helyen érdeklődtem és próbálkoztam már. Többször volt már olyan is, hogy mentem a helyszínre és ott közölték, hogy nincs meg a minimum létszám, ezért nem indul a dolog. Konkrétan babamasszás tanfolyamról és baba-mama jógáról volt ilyen élményem. (Amúgy számomra elég hihetetlen, hogy egy ekkora városban csak 5 anyukát érdekel a dolog és ebből csak 3 jött volna végül el. Talán az infoáramlással lehet a gond .

Légyszi, légyszi, ha tudtok hasonló babás programról, ami működik, írjátok meg. Nagyon köszi előre is.

Illetve, ha valakit érdekelne hasonló, és tényleg nem nagyon van ilyen Győrben, akkor én nagyon szívesen szerveznék babás-mozgós programot. Mivel már sok-sok emberrel beszélgettem a dolog kapcsán, tudnék helyszínt és "tanárt" is varázsolni, azt hiszem.

Ha valaki - hozzám hasonlóan - szeretne a babájával tornázni vagy ilyesmit, akkor légyszi írjatok és biztos tudunk valamit szervezkedni. E-mail címem: andrejja@freemail.hu, szerintem hatékonyabb lenne e-mailen dumcsizni, hogy ne untassuk a többieket, akiket nem érint a dolog.

Minden jót!
anyatojas
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?