Új privát üzeneted érkezett!

Nóra!
és buliról egyelőre nem nyilatkozom, mert csak holnap mond valamit a dokibácsi

Máté kérdezi, hogy ha levágtam a fülét, mit vegyen be :lol:
:oops:
szilvamag
 
 


Na mi is megjártuk a dokinénit, jó sokat kellett várni :(, ráadásul szegény dokinéni is elég vacakul van... Sebi még mindig "zörög", úgyhogy 2 hét múlva megyünk újra. Addig kaptunk vmi homeós bogyót, hogy jobban ürüljön a váladék, meg adnom kell még napi egyszer a hörgőtágítót. Remélem végre kilábalunk belőle!
Ja, és tök ciki volt, mert összefutottunk a védőnéninkkel is, aki csodálkozott, hová tűntünk. Ugyanis NEKI elfelejtettem szólni, hogy elköltöztünk... :oops: A dokinéninek szóltam rögtön, gondoltam ha a "központi rendszerben" kijavítják, akkor egyből tudja mindenki... (Hiú ábránd... mondjuk amennyit láttuk az utóbbi egy évben nem csoda, hogy nem jutott eszembe... :))

Boglárka
Én halkan javasoltam, hogy ne most pénteken, hanem a következőn legyen a mamabuli, mert karácsonyra 2 színházjegyet kaptam most péntekre, amit nem hagynék ki, de mamabulizni is nagyon szeretnék!!! :)
Bababuli: ebből kifolyólag a most pénteket leszámítva bármikor szívesen!

Szilvi
Csajoknak jobbulást!!! :)
Máténak: füldugót! :lol:
(Egyébként mi az hogy levágtad a fülét?! :))
cas
 
 


Saci!
Kingának övsömöre van :(
szerencsére nem fáj, nem viszket neki és csak egy 3cm átmérőjű folton. Láza sincs. Ezen a héten nem mehet oviba.
Enikő már jobban van, nincs láza, és teljesen kibújt a szemfoga. Valószínű az oltás és a fog együtt okozta a sokáig tartó lázat.

Boglárka!
én a fentiek szerint nem tudok bababulizni a héten :cry: , de a jövő héten minden belefér :)
szilvamag
 
 

 
 

Szilvi
Szegény Kinga, nem is tudtam, hogy ő is beteg. Jobbulást neki is.

Akkor a bababulira javaslom a jövő hét csütörtököt.
Többiek?
boglarka
 
 


Szilvi
Bocs, hogy olyan gyorsan leraktam, de Sebi épp behisztiztett vmin, így alig hallottalak.
Azt akartam még kérdezni, hogyha a bárányhimlő ikervírusa, akkor hogyhogy nem védett ezzel szemben is? Vagy mijazaz ikervírus?! És hogyan szedhette össze?!
Szegény Eni, jól összejött neki! :(

Boglárka
Jövő csütörtök? Felírtam! :)
cas
 
 


Saci!
semmi baj, már az enyémek is mocorogtak ..
"Az övsömör (herpes zoster) és a bárányhimlő kórokozója azonos, de az övsömört nem a bárányhimlős gyerekektől kapják el az idősebbek, hanem a gyermekkorban átélt bárányhimlő utáni védettség csökkenésével a fertőzés újra aktivizálódhat mindannyiunk szervezetében. A gerincoszlop melletti idegdúcokban marad a vírus, amely később a sokszor fájdalmas kiütések kiváltója."
remélem Enit már aktívan védi az oltás :shock:

Nóra!
jövö hét OK!!!
szilvamag
 
 


Nem vesztem el, csak Lilla napközben nem enged a számítógép elé, este meg vagy fáradt vagyok, vagy Gergő használja.
Végre visszaolvastam, ezért régebbi dolgokra is válaszolok...

Cory,
És fodros-habos rózsaszín ruha is lesz???? :wink: :P
Lilla is nagyon korán babázott. Most is az a kedvenc. Szerepjátékozik velük. Karácsonyra egy csomo "alkatrészt" kapott mert a babának is mindent úgy kell csinálni mint neki.
Én azon vagyok most megrökönyödve, hogy Lilla szoknyát húz, elkezdi illegetni magát, táncolni és közli velem "táncos Barbi vagyok". :shock: Ezt honnan szedte????????

Nikcsi,
Kizárólag Lilla miatt!!!

Boglárka,
Nekünk elvileg jó a csütörtök! :P
Műtét: 3 nap kórház és altatásban csinálják. (Túl mélyre kell túrkálni.)

Szilvi,
A bárányhimlő elleni oltás mennyi ideig hatásos?
Kingának jobbulást!!
Lázmérő: és ha elötte magadnak csinálod? Nálunk Lilla azóta nem tiltakozik a dolgok ellen ha mi is megcsináljuk magunknak. Az orrszívás is így működik. :?
Máté: Technokolt?? :wink:

Saci,
Sebinek is jobbulást!! Váladékoldásra melyik bogyót kaptátok?
Ha jártok a Kikában majd szóljál volt-e szék? Mi régóta a Szilvi féle ülőpárnával próbálkozunk, de Lillánál nagyon nem vált be. Valahogy szerencsétlenül elcsúszik rajta, és még ígyse igazán éri fel az asztalt. Most a kisasztal-kisszék verzió megy. :roll:

Gyógyszer: és fizethetsz pluszban azért, hogy elmész felíratni meg a receptért is. :(

Paracetamol: én nem tudom hogyan kerüljem ki. A migrénes fejfájásomat egyedül a Panadol múlasztja el. :(

Bili: Hát sajnos nálunk se a WC-be se a fürdőbe nem fér be a bili. Még szerencse, hogy Lilla egyenlőre nem szégyenlős. Nála meg az a gond, hogy nagy sikerélménynek tekinti, így amikor végzett, nem engedi felöltöztetni magát, mert ő újra és újra produkálni akar. Hiába mondom neki, hogy nem kell, és én se tudok ennyiszer. Akár fél órát is megy a huza-vona. 2 napja annyira küzdött, hogy egymás után volt 1 kaki és 4 pisi!!!!! Alig hittem el... :shock:
myra
 
 


Myra: ezt még nem tudom :) Egyelőre úgy gondolom, nem lesz :)

Az én fiaim ha állva pisilnek, bokáig letolják a nadrágjukat. Most télen is az utcán. Esélyem nincs leszoktatni őket erről. Hogy ez miért jó???? Nem fázik a fenekük??

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!
Bocs az eltűnésésrt, autó-műszakit intéztünk vidéken.
Próbáltam visszaolvasni, de rengeteget íratok! :roll:

Buli! Én a halasztást támogatom, mert most péntekre céges programom lett. Viszont a jövő pénteket így Dávid nyerte meg. :( Vagyis végülis mindegy, ha a péntek marad, akkor nekem nem jó.

Szomorúan olvasom mennyi beteg van. Furi, mert a környezetemben egyáltalán nincs jele semmilyen náthának, vagy egyéb betegségnek. Jobbulást az érintetteknek.

Myra! Írhatnál kicsit bővebben a bölcsi-Lilla-szeptember témáról. Ha nem akarod ide, akkor talán mailban... :roll:

Szobatisztaság: nem tudom ráhangolni magam, reménykedem abban, hogy vagy a bölcsiben megtanulja, vagy ha eljön az ideje, akkor egyik napról a másikra úgyis szobatiszta lesz a gyerkőc. :wink:

Maileket megkaptam, örültem, és köszönöm! 8)

Tele van a fejem mindenfélével, szóval ha valamire nem reagáltam, amire kellette volna, kéretik szóvá tenni, és elnézni nekem. :)
aranyhold
 
 


Szilvi
"A gerincoszlop melletti idegdúcokban marad a vírus..."
A kis szenyó?! Ezt meg hogy csinálja?!

Myra
Antimonium tartaricum ch15, napi 2×5 golyó
Nemtom mikor jutunk el a Kikába, de megnézem!
Az a baj, hogy most, hogy beteg volt Sebi, 1-2-szer bent kanalaztam a szájába a kaját a nappaliban mesenézés közben, hogy lázasan még ne éhezzen is, mert annyira nyűgi volt, hogy a konyha/kaja láttán már nyüszített (így meg legalább evett kicsit). Ez annyira megtetszett a fiatalúrnak, hogy most 3 kanál után mutogat befelé, hogy vigyük be a tányért megint. Hiába magyarázom, hogy apa is anya is kint eszik, meg hogy csak betegen lehetett bent enni, persze, hogy nem érti (számítottam is rá, de nagyon idegesített, amikor már 48 órája még tápit is alig evett...).
így meg hiszti van, és nem eszik sehogy. Egyelőre hagyom, hadd menjen, csakhogy utána golyóval meg almaszeletekkel akar jóllakni, mert azokat rágcsálhatja bárhol. Lehet, hogy ez is hiba...
Na mindegy, remélem sikerül visszaszokni a normális evésre...
A főfőfő probléma, hogy ugye mi nem ehetünk együtt, mert akkor egyből kunyerálni kezdi a mi kajánkat, ami az esetek 90 %-ában nem tenne neki túl jót... :(:(:(
cas
 
 


Hírek....

Nikcsi,
Az e-mail-es kérdésedre a válasz: nem megy külföldre. Bónusz: meg van a szakvizsgája. :P

Nem ügyeletes orvosnál való szülésnél sajnos tényleg ki kell fizetni a kórházi költségek 30%-át. Jelenleg egy normál komplikáció mentes szülés 90.000 Ft-ba kerül. Ennek a 30%-át kell kifizetni.
Kiskapu egyenlőre nincs, mert nem ügyeletes nem írható be ügyeletesként, és másik orvos meg nem fogja aláírni a nem általa levezetett szülést. (Perek stb. miatt.)
Bár az is kérdéses még, hogy ha sok szülés van egyszerre, hogy lesz mindegyiknél jelen az ügyeletes orvos....
A Margit kórházas orvosok soha nem kérték az ügyeleti pénzt...
Ami eszünkbe jutott és majd utánakérdeznek nekem, mi van a szerződéses orvosokkal? Lehet, hogy ők jelentik majd a kiskaput, mert hivatalosan nekik ügyelni sem kell (persze magánszorgalomból vállalhatnak), csak a szülni viszik a kismamáikat a kórházba... Rájuk más szabályok, kötöttségek vonatkoznak.
myra
 
 


Myra!
mindent próbáltunk, végigmértük a családot, sőt Kinga próbálta mérni neki, mert tőle többmindent elfogad
már gondolkodtam rajta, hogy valami távhőmérőt szerzek, amit néhány méterről is rá lehet irányítani a gyerekre :lol:

az oltás elvileg 20 évig véd, majd meglátjuk
bár hallottam már olyat, hogy elkaphatja mégis, csak sokkal kevésbé fog kijönni rajta

Saci!
és ha néhány napig kibírod, hogy hisztizik, és csak korlátozott mennyiségű almát és golyót kap :?: :roll:
nekünk most az "anya ölével" van ugyanez
megszokta, hogy egész nap az ölemben volt, ott aludt (amit nagyon régóta nem, nekem meg nagyon jól esett, úgyhogy nem is tettem le ...)
alszik egy fél-egy órát, aztán reklamál, hogy vegyem ki, majd egy óra múlva húzza megint a lóbőrt az ölemben :?

Nóra!
bababuli a jövő héten lesz?

mamabuli????
szilvamag
 
 


és Máté füle :
hajvágáskor egy ici-picit bevágtam a fülébe (végre nem a saját kezembe :) )
erre persze majd belehalt és mindenkinek újságolta, hogy mit műveltem vele és beiratta ide is :lol: :lol: :lol:
szilvamag
 
 


Szilvi
Jövő hét csütörtökön lesz a bababuli. A mamabulit nem tudom.
Ha bibis lett Máté füle, puszit rá neki is. :D

Láttam szép lámpákat az Andrássy út 57 alatt, ha valakint érdekel. És nagyon le voltak árazva.
boglarka
 
 


Cas
Fanni ma Sebivel aludt el. :lol: Azt mondogatta a sötétben. Úgy örült, hogy a játszón megtanulta.
boglarka
 
 


Szilvi
Ma éppen szépen evett reggel, aztán meg nem voltunk itthon. Remélem 1-2 nap alatt elfelejti.
Limit: na ja, ez is egy megoldás... :)
Ölben alvás: nagyon aranyos lehetett! Érdekes, hogy Sebi betegen is lekéri magát az ágyra, úgy látszik én túl hepe-hupás vagyok, nem esik rajtam olyan jó fekvés! :lol:
SZEEGÉÉÉÉÉÉÉÉNY MÁTÉ! Micsoda sanyarú sorsa van!!! :lol: (így jó? Vagy sajnáljam még egy kicsit jobban... ?)

Boglárka
Azt akartam még kérdezni, hogy elemes konyhát nem néztetek? Vagy nincs ami tetszene? Vagy árban ugyanott vagytok? (Én anno az ikeásat néztem, nagyon profi tervezőprogramot lehet letölteni a honlapjukról hozzá, jók az árak is, szépek is, sokféle elem! Nekem egy bajom volt: a korpusza mindnek fehér és az a halálom... nemtom téged zavar-é)

Nikcsi
Te is jól eltűntél! Mi van veletek???

Laga
Te is!

Mamabuli
Aranyholdnak nem jó a jövő péntek. Esetleg más nap? Ki mit javasol? (asszem lőttek a jó kis minden-második-péntek elvemnek... :D)
cas
 
 


Boglárka
Sebi is mondogatta a kocsiban, hogy "Száni-Száni", nem értette, miért nem jöttök velünk hazafelé... :)
cas
 
 


Ja! Megnéztem itt a stopshopban a bowlingot: csúcsidőben 700 Ft/játék/fő (de ha nem péntek este megyünk, akkor csak 500). Nemtom nem járunk-e jobban ezzel, mint az időtartamra szóló árakkal. (Mivel asszem nem vagyunk túl profik nem hiszem, hogy túl gyorsan játszanánk...)
cas
 
 


Máté köszöni az együttérzést, de lehetne még egy kicsit jobban is :lol:
szilvamag
 
 


Szilvi,
Hogy tehetted ezt vele!!!!!
Nagggggggggggggggggggggggyon sajnááááááááááááááááááááálom szegéééééééééééééééééény Mátét!!!!!!!!
Sok gyógypuszit kapott már rá?? :lol: :lol:
(Így jó lesz??? :twisted: )
myra
 
 


Sziasztok,

köszi jól vagyunk, csak a szokásos hétköznapi rohanásban vagyunk. Tudjátok, mindig, mindenhol a maximumot akar teljesíteni az anyuka... (Ez én volnék.)

Csiki-bege bowling árak:

h-p 11.00 - 15.00 : 320,-Ft /game/fő
15.00 - 18.00: 420,-Ft/game/fő
18.00-zárásig: 520,-Ft/game/fő
szombat egész nap: 520,-Ft/game/fő
vasárnap egész nap: 420,-Ft/game/fő

cipőbérlet: 100,-Ft/fő (Van 33-as méret is!) muszáj bowling cipőben lenni :(

Nyitva tartás: h-cs: 11.00 - 23.00
p-sz: 11.00 - 02.00
vas: 10.00 - 22.00
laga
 
 


Ja és érdemes foglalni: 886-5666
laga
 
 


Van, akinek hiányzok legalább így? :wink: Az-az igazság, hogy előző napokban egyfolytában rohangáltam ide-oda. Tegnap voltam a Lehel úti Kikában is, mivel arra voltam. Itt nincs túl nagy kínálat gyerekdolgokban, a budaörsi sokkal nagyobb. Cas tegnap de. becsöngettem hozzátok, de senki nem vette fel.

Korábbi hsz-ra reagálva:
Bababuli: mindegy mikor csak legyünk egészségesek!
Mamabuli: mindegy csak legyen!

Máté füle: már visszanőtt? Máté egy hős, hallottam már olyat, hogy ebbe férfi belehalt. :wink:

Cory
Fiúk biztos lesznek majd szégyenlősek. :lol: Felnőtt férfit nem láttam még úgy pisilni, hogy bokáig letolná a gatyát! :shock:

Myra
Köszi a válaszokat, na és köszi a béres cseppes tippet, bejött. :D Jobb az étvágya Korinak, na nem azt mondom, hogy jó, de a korábbinál egy hangyányival jobb! Ráadásul már a 2. hete jár folyamatosan bölcsibe. :lol:
nikcsi
 
 


A ti gyerekeitek alszanak? Sebi teljesen megkergült, tegnap későn aludt el, ma korán kelt (össz 8 óra alvás), és most du. se volt hajlandó aludni. Estére micsoda hiszti lesz?! :evil:
Mostmár csak azt nemtom, nem ez a meleg szédítette-e meg, mert tegnap gond nélkül aludt itt anyuéknál du egy nagyot. (Bár ma fúrtak egyet pont mikor aludni készült, lehet, hogy megijedt, és ezért nem mer elaludni?!)

Bowling
Na ugye, hogy itt se időre van?!
A stopshopban 150 a cipőbérlés...
Szóval a Csiki-begének jobbak az árai!
Mikor menjünk?
cas
 
 


Néhány kép:
mézeskalács gyártás:
Kép Kép
Végeredmény: Kép
Apával szekrény gyártás: (Apa csodaszép szekrényt csinált Korinak! :lol: ) Kép
Szökés pillanata:
Kép
karácsonyfa "állvány" lebontása után, Kori hintának használta az asztalt: Kép
nikcsi
 
 


[quote="cas"]M írta:casikor menjünk?

jövő héten Máté nincs, de megpróbálom anyósomra hagyni, csak időben mondjátok melyik nap, kérlek
szilvamag
 
 


Saci,
Nálunk pont az ellenkezője van. Lilla 2 napja mormotát játszik. Tegnap éjjel például 13 órát aludt. :lol:
myra
 
 


milyen jól áll Kori kezében a kalapács ... :lol:
szilvamag
 
 


Cas
Valami van tényleg, mert Kori már a második éjszaka nem alszik rendesen: ül az ágyban éjszaka és zümmög :evil:

Szilvi
:lol: Pü-t kaptam, de vajon a sima levél miért ment vissza? Ez már nem az első! :evil: Ma pl.: meg se tudtam nyitni a mailboxom :cry:
nikcsi
 
 


olyan szép idő van!
nem megyünk el játszóterezni együtt valahova?????
szilvamag
 
 


De mehetünk! Hová???
cas
 
 


Hű. a jövőben írok? (10.59?! Pedig még csak 10.02 van nálam... :))

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Sacival elindultunk a Tímár utcai Máltaira, aki gondolja érjen utol minket :wink:
szilvamag
 
 


Nagggyon jót játszóztunk, fantasztikus ez a meleg és napsütés! Teljesen feltöltődtem! :)
Kép

Sajna a legjobbról nem készült fotó: amikor Szilvi is felült Kingához erre a csúszó-micsodára! :lol:

Többi kép előbb-utóbb a bababulis oldalon...
cas
 
 


Fent van! (Az enyém. Szilvi is csinált párat...)
cas
 
 


Jó lehetett a játszózás! De mikor adják már át a Solymár u-i máltait? Óbuda újságban azt írták, hogy már csak átadásra vár! Vajon meddig?

Most először jár Kori végig 2 hetet! :lol:
nikcsi
 
 


Nikcsi!
lesz ez még jobb is :wink:
örülök, hogy Korinak így bejött a bölcsi

Saci!
nekem sajnos nincs adatkábelem a telefonhoz, majd valahogy ügyeskedek, hogy gépretegyem

Tünde!
hol vagy? hogy vagy?

Laga??
szilvamag
 
 


Mutatok nektek egy mai képet a kölökeimről :)
Kép

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory!
köszi
látszik, melyik van nőből (krémes tubus) :wink: :lol:
szilvamag
 
 


Nikcsi
Nem tudunk elmenni megnézni, mert Sebi balhézni kezd, hogy be akar menni... :)

Szilvi
Az én madzagom nem jó a tiédhez?

Cory
Nagyon helyesek a csemeték!!! :)

Hmmc
Ti is jól eltűntetek!!! Mi van veletek?
Esetleg egy mamatali a jövő héten? :)
cas
 
 


Saci!
szerdán megnézzük
szilvamag
 
 


Szilvi
Aszondod? Én már ennek a két hétnek úgy örülök, mint majom a farkának! :lol:

Cory
Nagyon édik a gyerekek! Zsoma a kakkuktojás, nincs semmi a szájában a szokásoson kívül. :D

Cas
Nem is kell elmenni! Mi minden nap 2-szer is elmegyünk mellette, de csak ez van kiaggatva: építkezés miatt zárva. Kíváncsi lennék, mikor adják át, mivel már min. 1 hónapja nem csinálnak semmit!

Kika
Itt nyílvánosan is megköszönöm a hozzáértő segítséged :!: KÖSZI!
nikcsi
 
 


Huú már megint milyen idő van?! Alig tudtam hazajönni. Jövök fel a hegyre erre akkora szembe szél van, hogy szinte küzdve jöttem haza, mi lesz még Korival jönni? :shock: Korit babakocsival hozom, rajta az esővédővel, viszek valami zsinórt és lehet, hogy a szél fújni fogja őt, mint egy lufit! :lol:
nikcsi
 
 


Szilvi,
Megvagyunk. Próbálom Lillát lekötni és a háztartást ellátni. Mivel nincs hideg, ilyenkor enyhül a betegségünk. :P
Ebben a jó időben sokat voltunk a játszón. A gép elé meg nem tudok leülni, mert Lilla így is egész nap követeli a "katona rókát" (egyszervolt.hu - Káró katona és Elvitte a róka animáció). :?
Mondjuk jó lenne már másfelé is kimozdulni és egy kis társaság is hiányzik. Lillus nagyon sok energiát igényel...

Nikcsi,
Itt egyik percben leszakad az ég, utána süt a nap. Hol viharos, hol kicsit fúj a szél. És még szivárványunk is van!!! :roll: :P
Ma Lilla is olyan mint az időjárás. Jókedvű-pörgős-fáradt-sírós-bújos percenként váltogatva. :evil:
myra
 
 


Vásárlás
Az Eurocenter emeletén lévő fehérneműboltban nagy leárazás van! Én ma vettem ott egy triumph szettet (bugyi+melltartó) 3780 ft-ért... Sokféle van, hogy méretben mennyire nagy a választék azt nemtom.

Nikcsi
Játszó: Gondolom vmi engedélyekre várnak... :(
Idő: Sebivel jól meg is áztunk a piactól a kocsiig, méltatlankodott is, hogy vizes lett az arca. Még jó hogy nem indultunk el játszótérre!

Myra
A Róka és Katona nálunk is nagy kedvenc volt, meg még a Pontymese és a Kalapos is (találd ki, melyik melyik... :))
Mostanában azonban rákapott a játékokra! Nagy lelkesen nyomkodja hozzá a gombokat! :) És vigyorog, ha furi hangok jönnek válaszul! :)
Ja, és a diafilmek között a Babóca is nagy kedvenc. Sajna a többi nem nagyon jön be neki (nekem se...).
cas
 
 


Nem vesztünk el, csak napközben nem mindig tudom, hogy hol áll a fejem.

Cas
A Thomas-projekttel mi legyen? Az a baj, hogy divx-ben van és át kellene konvertálni dvd-re. 26 rész. A számítógép tökéletesen lejátsza, csak a dvd lejátszón nem tudjuk megnézni. Nem tudom, hogy ti meg tudjátok-e oldani ezt a problémát. Sajnos én nem :( Ha igen, akkor én is vevő lennék dvd-re.

Ma nálunk is fura idő volt (van). Egész nap fújt a szél, mint a bolond és egyszer havas eső is esett. Ha fúj a szél sajnos Sárát nem lehet kivinni, mert egyszer megijedt, ahogy süvített. Lassan majd hozzászokunk a vidéki élethez.
hmmc
 
 


Tegnap voltunk színházban, de asszem mostmár be kell látnom, hogy a Katona nem nekem való. Nem veszi be a gyomrom a nagy klasszikusok modern feldolgozásait. :( Köszönöm, hogy elnapoltuk a mamabulit, mert eléggé sajnáltam volna azt kihagyni ezért a fura darabért...

Mamabuli!!!
Kinek melyik nap jó a jövő héten? Gyors válaszokat kérek (mert ha bowlingozni akarunk, lassan foglalni kell pályát, hogy tuti legyen helyünk)!!!

Hmmc
Nekünk jó a divx, mert a dvd-lejátszónk is érti. Átkonvertálni én nem tudom, ahhoz kell vmi szoftver és jó sok gépidő! Szóval a köv. talira hozd el azért légyszi. Sebi mostmár kapott Noddyt és Vízipókot is a Charley mellé... :)
Havaseső?!?! Akkor jól láttam?! (Gondoltam rosszul látok, mert ugyanakkor volt kint vagy 15 fok... persze nyáron 30 fokban is tud jég esni, erre nem gondoltam...)
cas
 
 


Tegnap baleset történt nálunk: Teus megégette 3 ujjacskáját elég csúnyán. :cry:
laga
 
 


Myra
Itt is pont ilyen idő volt, és én is láttam a szivárványt! Hazafelé épp jó idő volt, a szelet leszámítva.

Cas
Akkor tényleg jól elkaptátok, mert az esőzés nem tartott sokáig egyszer sem, többször kis ideig volt inkább.
Mamabuli: nekem mindegy, csak menjünk bowlingozni!

Laga
De hogy égette meg? Dokinál voltatok?

Mi már túl vagyunk a mai hegymászáson (1,5 óta), hazafelé nagyon nyűgi volt Kori, itthon is sírt már a fáradtságtól, aztán evés nélkül elaludt. :?

Boglárka veletek mi van?
nikcsi
 
 


Laga
Mi történt?!?! Szegény Teus... :( Be is van kötözve?
(Melyik oldal? A tenyere felé? A hüvelykujjamat egyszer én is nagyon megégettem, eszement módon fájt, vastagon lehámlott, de szerencsére nem maradt nyoma. Ez a tenyér felőli oldalon volt.)

Nikcsi
Ha várok 5 percet megússzuk... :? Nem vártam. :(
cas
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?