Új privát üzeneted érkezett!

Szia Noémi!

Az hogy új apjuk lesz a gyerekeknek az azt jelenti nálunk, hogy a férjem nagyon féltékeny tud lenni. Ez abból adódik nála, hogy 1 év alatt a báráti körünk 70% szétment illetve elvált, mert az egyik fél félrelépett. Igaz ehhez szerintem két ember kell. Erre mindig azt szoktam neki mondani, hogy én addig nem kezdtem soha új kapcsolatot, míg az előtte levőt teljesen le nem zártam. Nekem soha nem volt két vagy három hapsim egyszerre. Vele ellentétbe. Jó, ez már 10 éve volt. De akkor is. A vér nem válik vízzé és a kisördög sem alszik.
Régen könyveltem, de ahhoz sem energiám , sem tudásom. Már régen nem vagyok naprakész. Igaz a céges dolgokat én kísérem figyelemmel, de az nagyon kevés.
Most találtam magamnak két tuti helyet, de októberig itthon szeretnék azért maradni. Atit nem szeretném bölcsibe adni. Ígyis elég lesz neki az ovi. Ő még anyásabb mint Gréti.
Na majd alakul.
Erika

PHPBB kód:
Kép


PHPBB kód:
Kép
banyanszki
 
 


Én sem szeretem ha nincs lezárva egy kapcsolat, de még tini(bb)ként előfordult hogy egykomoly kapcsi végén becsusszant egy kis flört meg csókok, de több nem igazán. Több pasi? Hááát előfordult hogy többet szédítettem egyszerre, mert nem tudtam melyiket akarjam. Ma meg "örülök" ha egy is rámnéz :oops: :twisted:
De nem hiányzik a pasizás, hiszen van egy drága férjem, akiért keményen küzdöttem az elején (néha még most is) akit nagyon szeretek és viszont illetve boldog édesanya vagyok.
Tudod én mindig azt mondom a páromnak, hogy eldöntöttük együtt akarunk élni, ismerjük egymást, tudtuk mit választunk. Mi lehet az a dolog ami tönkreteszi ezt? Szerintem semmi, csak egy új nő vagy pasi. De miért is keresünk mást??????
Hát azért ha otthon valamit nem kapunk meg vagy valami nem jó.
Na erre én azt mondom nem mást kell keresni és másba, hanem megkell beszélni, változtatni, újra lángoltatni a parazsat ha kell...
És boldogan élni, mert egy kapcsolat végén már itt van egy gyerek is. És van akinél több. Értük is inkább megbeszélni kell a dolgot és egymást támogatni nem hátatfordítani. Legalábbis mi így élünk és a páromat is erre "nevelem" mert ő (is) elég kicsapongó életet élt.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Ebben teljes mértékben egyet értek. Mi is ezen elvek alapján próbálunk élni.
Például mikor valami miatt összekapunk, akkor azt szoktuk csinálni, hogy előről kezdjük azt a témát és akkor az egyik mindig enged. Többnyire a vita győztese. Eztuán meg jót nevetünk az egészen. Jó ez csak a kisebb balhéknál tudjuk megcsinálni. A komoly "véres" viták azért mások. Ott nem babra megy a harc. Hála istennek ez nem igazán sűrű. Egy kezemen megszámolom, hogy 10 év alatt mennyi volt. Az a marha nagy szerencséje, hogy nagyon sok mindent elnézek neki. Mondom is neki mindig:"Ilyen jó asszonyt 7 üres faluba nem talál, mint én vagyok!" De félre a tréfát, mások ezt nem hiszem hogy végig csinálnák. Nagyon sok mindent megengedek és eltűrök neki, de ha valamit én szeretnék nagyon akkor azt tűzön - vizen át keresztül viszem. Ha tetszik, ha nem!

Kivétel ez alól a főiskola. Ebbe igaza volt. Igaz 2 napig nem beszéltem vele emiatt.
Szerettem volna fősulira menni, de abba igaza volt hogy nem lenne rá időm. A gyerekeket nem tudom kire bízni, ő dolgozik álandóan. Én pedig reggel 6-kor kelek és este legkorábban éjfélkor kerülök ágyba.
Na mindegy! Majd talán egyszer.

Na most már nem untatlak benneteket.
Erika

PHPBB kód:
Kép


PHPBB kód:
Kép
banyanszki
 
 

 
 

Sziasztok!

Úgy látom mára teljesen egyedül maradtam. Eddig legalább Noénivel tudtunk írkálni egymásnak, de mára Ő is eltűnt.

Apropó, tegnap este még írtam neked egy privit. Remélem megkaptad, mert nem tudom, hogy el-e ment vagy sem, mivel a kimenő üzeneteim beteltek. Bízom benne, hogy ettől függetlenül elment az üzi.

Ma réglátott rokonokhoz mentünk. Képzeljétek vezethettem 20km-es sávon kívül is. Persze csak azért mert a párom nem ért rá. Na meg persze az én rokonaimhoz mentünk. Jó ezt nem vetem a szermére, mivel igen kínosnak indult a látogatás. Már több mint 3 éve nem voltunk ott. Ők még a telefont sem nagyon emelik fel. Na mindegy jól végződött a dolog.

Erika

PHPBB kód:
Kép


PHPBB kód:
Kép
banyanszki
 
 


Leszek is ma még csak a gépemet bütykölöm.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!

Mi is itt vagyunk!
Elteltek az ünnepek! Kicsit nehezen indult!
24-én kitaláltuk, mivel egyikünk sem rajong a halért nem lesz hal.
Lesz mákosguba!
13:36-kor rájöttem, hogy nincs itthon mák!
Nem tudtam meddig vannak nyitva a boltok, de sejtettem, hogy 12:00-ig.
Mondtam a páromnak diós guba lesz vacsira!
Kiakadt, hogy az nem ugyanolyan, és neki nem kell.
Beugrottam az autóba elindultam mákot vadászni. Na ez nálunk tiltott terület...tudod Erika a 20km.es határ! :lol:
Na Gödöllőn az első nyitvalátott zöldségesnél besatuztam...kikönyörögtem tőle 2 zacsi mákot, és irány haza.
Otthon a viharfelhők gyökeret vertek...este 6-kor még csupaszon állt a fa az előtérben. :(
Haragudott...aztán békítőpuszik milliói után nyolcra kész lettünk.
Ajándékot nem vettünk egymásnak, mert az egész év egy ajándék volt...a manó kapott járókát, ez volt a leghasznosabb, amit 4 hónaposan adhattunk neki...nagyon élvezi...pörög-forog benne...én meg nem aggódok, hogy leesik az ágyról.
25-én családlátogatás...azóta itthon.
Szomorú, amit a kórházról hallani...nem tudja valaki, hogy mi lett a sok aláírással, amit kari előtt gyűjtöttünk!
A blog jó ötlet, én is megpróbálom!
na bedugultam

holnap jövök

jó éjt

Kép
manó-v-29
 
 


látom lesztek
mindjárt fürdünk, még visszanézek

Kép
manó-v-29
 
 


Na úgy látom beindult az élet! Akkor én sem kapcsolom ki a gépet. A gyerekek éppen pancsiznak.
Jövök én is vissza mindjárt.

Anett
Aszód elején /ahogy megyünk Gödöllő felé a 30-ason/ van egy szupi zöldséges én oda szoktam átjárni. Ott mindig minden van és jók az árai is.

Erika

PHPBB kód:
Kép


PHPBB kód:
Kép
banyanszki
 
 


Én a zöldséges témához nem tudok hozzászólni, mert nem vagyok felétek ismerős.
A jároka meg ugye jó ötlet.

Kivagyok ez a gép nem akar jó lenni. :(

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Noémi megkaptad az üzimet?

Erika

PHPBB kód:
Kép


PHPBB kód:
Kép
banyanszki
 
 


Szia Erika!

Köszi a zöldséges tippet! Voltunk már ott, de én a főutcán az egyik gyalogátkelőhelynél találtam egyet, ahol nagyon rendes a néni, minden tiszta és friss, és rengeteg áruja van.
Asszem nála maradok. Lassanként kezdem megismerni a várost. A henteseket már végigpróbáltam, de a lányok ajánlata alapján a Profi hentesénél maradtam.
Tegnap kinyúltam estére már nem jöttem vissza, de ma talán nem leszek annyira ki.

Szép napot!

Kép
manó-v-29
 
 


Banyanszki megkaptam-legalábbis egyet igen, volt másik is? De mintha még válaszoltam is volna, nekem úgy rémlik.
Manó febr.2a? Megyek a schöpfibe kontrollra Málnával nem jössz?

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Szia Noémi!

Írtam még egy üzit, remélem ezt már megkapod. Sajna a Schöpfi-be nem tudok bemenni, mert azt nekünk igen nehéz megszervezni. Mint már említettem én nem vezethetek a gyerekekkel Pesten. Egyedül meg nem tudok menni, mert nem tudom őket kire bízni, főleg napközbe. Az apjukkal még csak-csak elvannak, de ő állandóan dolgozik. Tehát ha mennénk, akkor csak apával tudnánk, az meg gázos. Meg nem is kívánkozom a kórházba.

Ha addig nem találkoznánk, akkor:

Mindenkinek nagyon boldog, békés új esztendőt kívánunk!
Egy szebbet és jobbat!

Üdv: Erika

PHPBB kód:
Kép


PHPBB kód:
Kép
banyanszki
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk, de most is rohanásban vagyok...Miskolcon szilveszterezünk és még malacot meg sütit sütök itthonra, anyukámék őrzik a gyerkőcöket.

Karácsony jól sikerült de strapás volt nekem nagyon... :?


MINDENKINEK jó bulizást és BUÉK! Koccintsatok éjfélkor egy boldogabb újévre, de NE TÖRLEYvel!! :lol: :lol:

Pusza Ildi

Kép
KépKépKép
mzille
 
 


Sziasztok!

Előre is Boldog Új Évet minedkinek! Én nem mondhatom, hogy boldogabbat, mert nekünk ez volt életünk legboldogabb éve!
Mi már megélhettük azt, amire mások most vágynak, a helyzetük egyre rosszabb lesz...nekik kívánok boldogabbat!
Mi itthon maradunk, és alszunk, mint tavaly...majd reggel kívánunk egymásnak buék...a gyerkőc már csak jövőre eszik...hahaha.
A január elseje mindig vicces nap...minden előbbi tavaly történt.
Ma lustálkodunk, hogy holnap új erővel indíthassuk az évet!

Még benézek később, addig is szép napot!

Na erre írhatnám, hogy szebb napot!

Üdv Anett

Noémi a febr 2 még messze van...nem ígérek semmit, de ellene sem mondok...addig még beszélünk.

Kép
manó-v-29
 
 


Sziasztok!

Dr. Fodor Mónika elérhetőségét szeretném megtudni, úgy tudom, a Schöpf-Méreiben dolgozik.
Nem tudom, van-e magánrendelése, ha igen, meg tudná írni valaki, hogy hol-mikor-mennyiért, és hogy milyen számon érhető el? Ha lehet, e-mailben, mert nem nagyon járok erre: malajc@freemail.hu.

Köszönöm!

Nóri
szano79
 
 


Békesség, boldogság áldása reátok,
hogy az óévet jól zárjátok.
De emeljétek poharatokat és kiáltsátok: BÚÉK,
hogy szebb és jobb legyen az új év!

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Banyanszky írtam.

Manó csak jó előre szóltam, ha esetleg lehet szabadulnod otthonról akkor gyere.

Mzille miért ne törley-val?
És milyen jó hogy vigyáznak a gyerköcökre, akkor ti felnőttbuliba mentek ezek szerint?

Érezzétek jól magatokat.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


B.U.É.K.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


B.U.É.K.

Hogyan telt a szilveszter?
Mi itthon voltunk és 10 percenként szaladgáltam Atihoz, mert meg van fázva. Aztán éjfél előtt 1 percel a férjem elaludt. Ebből kifolyólag egyedül virrasztottam át az újévbe.

A Madonna koncertet néztem és attól függetlenül, hogy annyira nem is szeretem Madonnát a koncertje nagyon jól sikerült.

További jó évet!

Erika

PHPBB kód:
Kép


PHPBB kód:
Kép
banyanszki
 
 


Erika írtam neked de nem vagyok biztos benne hogy átment, mert a küldött postafiókba nincs benne... :shock:

Én egész éjjel ölelgettem a kicsikém és puszilgattam mert a petárdáktól elégg zilált volt.

Madonna?????
Hááát. Én nem nézném, mert nem szeretem egyáltalán, de magát a nőt kedvelem, bevállalós.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!

Mi is itthon voltunk. A földrengés délután izgalmassá tette az uccsó napot!
Az éjszaka...na ne is beszéljünk róla!!!!
Mintha egy háborús filmet néztünk volna! Minden szomszéd peterdázott, sőt tűzijátékozott...elég cidri voltam, de Árpi aludt, mint a tej...pedig iszonyú hangos volt...jövőre biztosan jobban megviseli majd!

Ma viszonylag nyugi van, volt remélem lesz is...csak ez az eső????

Én nagyon akartam aludni, de nem ment...majd ma...korán lefekszünk, és horpasztunk holnapig!

Jó éjt mindenkinek!

Kép
manó-v-29
 
 


Sziasztok!

Noémi
Kaptam egyet, arra ment is válasz. Majd meglátod! Szerintem arra gondoltál.

Anett
Ti éreztétek a földrengést? Mi egyátalán nem, már annyira megszoktam a nagy autókat/kamion, stb.../ , hogy már fel sem tűnik, hogy berezonál a ház. Na mindegy egy szónak is száz a vége, én nem éreztem.
A zöldségesre visszatérve, én azért is szeretem mert vasárnap este is általában 8-ig nyitva van. Amúgy én is ott vásárolok, ahol Te. Persze csak akkor ha Aszódon vagyok. De mostanába alig akarózik kimozdulnom. Mire a két gyereket összhangba hozom és nagy nehezen el tudunk indulni, addigra elmegy a kedvem mindentől. Pedig én aztán mindig kapható voltam egy kis csavargásra. Na, de ez már a múlt.

További szép napot!
Majd még jövök!

Erika

PHPBB kód:
Kép


PHPBB kód:
Kép
banyanszki
 
 


Na mi a helyzet? Ma mindenki el van tűnve?
Jó nekem is sok dolgom volt, de azért ennyire nem.
Mi már megint betegséggel kezdtük az évet. Remélem, nem ez lesz a jellemző idén. Az elmúlt évet igen jól megúsztuk, pedig azt is így kezdtük.
Ma megpróbáltam beállítani az outlook levelzést, de nem jártam csak fél sikerrel. A bejövőket már beengedte, de a kimenő levelekt nem küldi el. Mindig ellenőriztetni akar. Ja meg fényképet akartam ide tenni de nem sikerült.
Lehet, hogy bénább vagyok, mint gondoltam? Ezekszerint.

Jó éjt!
Erika
[/img]

PHPBB kód:
Kép


PHPBB kód:
Kép
banyanszki
 
 


Helloka!

Írok Erika nemsokára. Az a fránya meghívó még nem jött biztos az ünnepekkor ott is a maximumon voltak a kliensek. :?
De amint lesz nyomom!!!

Miért akarod az outlookot használni????
A kimozdulással én is így vagyok. Régebben egy nagy csavargó voltam, mostmeg??? Ágyuval is nehéz kirobbantani!

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Az outlook-ot azért szerettem volna használni, mert oda az összes mail címünket be akartam vinni és így egyszerűbb lett volna és áttekinthetőbb.
Na mindegy. Már fényképet is majdnem sikerült feltenni, csak nem tudtam tömöríteni. Na igen a bénák átka. De majd egyszer.
Várom hogy írj.
Sziasztok, majd később még benézek!

Erika[/img]

PHPBB kód:
Kép


PHPBB kód:
Kép
banyanszki
 
 


Azért kérdezem az outlookot, mert én kb 2éven át olykor-olykor használnám, de nekem is állandóan hibás az elküldés.
Egyszercsak múködik majd az 5ik levélnél sz@rakodik, így inkább hagytam. Nekem azért is tetszik mert van háttér meg betűszín forma...stb és az tök jó!!!

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!

Ha jutottatok valami okosságra outlook ügyben engem is érdekelne!
Én jól elbaltáztam, mert rossz email címet adtam meg neki, és nem érti, hogy ki vagyok....szerintetek csak az invitel tudja ezt helyrehozni, vagy képes vagyok újratelepíteni tiszta lappal.
Az outlook ténykeg jó, sokkal gyorsabb, és áttekinthetőbb, mint bármi, de beállítani az katasztrófa!!!

Holnaptól jön a hóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!

Kép
manó-v-29
 
 


Komolyan? Felénk is? Én már annyira várom. Igaz, utálok havat söpreni, de imádom mikor esik. Tök jó lesz.

Én holnap délelőtt Gödöllőre megyek. El kell intéznem a könyvelőt, mert megy síelni. Ja, meg anyósommal hozattam húst és azért is fel kell mennem.

Outlookkal még mindig problémás vagyok mert nem engedi ki a leveleimet.
Viszont még a(z) msnm is érdekel. Azt tényleg fel kell telepíteni? Csak cd-ről lehet? Azta, milyen analfabéta vagyok. Ne nevessetek!!! Légy szi!!!
Köszi!

A meghívót pedig türelmesen próbálom várni.
Igaz, ma kaptam valaki ismeretlentől myVIP meghívót, de mire bejelentkeztem volna, addigra visszavonták. Ilyet lehet? Na mindegy, majd az iwiw. Remélem!!!


Várjuk a havat!!!!

Üdv.: Erika

PHPBB kód:
Kép


PHPBB kód:
Kép
banyanszki
 
 


Hóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó?
Hát én örülnék ha nem lenne, nekem nem hiányozna, na de a gyerekek???

Elvileg nekem most működik az out, de utálom. Na mindegy. El nem tudom képzelni hogy meghívót visszavonjanak... :shock: ha olyat teszel akkor talán, de habokra????

http://letoltes.prim.hu/index.prm?pid=2285

innen töltsd le ez a legújabb és szerintem nagyon jó is!!!!
ingyen van. és ugye nem cd.

ha pedig kész vagy tessék felvenni ismerősnek. :roll:

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!
Február végén a Schöpf Méreiben fogok szülni. Szeretnék tanácsot kérni Tőletek (akiknek már szültek ott), hogy miket érdemes bevinni majd magammal?
Előre is köszi az infókat! Elmo
elmo
 
 


Noémi!

Nekem is lett msn-en, nem rég, de nem tudom, hogyan kell felvenni új embert leírnád! Köszi
Annyit tudok, hogy az msn email címem volenter.anett hotmail.com...ez másra nem jó. Annyit látok, hogy Anett az msn név
ha ez az???

Hó sehol!!!! :cry:

Kép
manó-v-29
 
 


Sziasztok Csajok!

Elvileg van msn-em. Irkáltam nektek minden féle butaságot, de nem tudom, hogy megkapjátok-e. Na mindegy. Ki kell még tapasztalni.

PHPBB kód:
Kép


PHPBB kód:
Kép
banyanszki
 
 


Szia Elmo!

Én per pillanat nem tudom, hogy miket kell bevinni, de nagyon szívesen megkérdezem neked a barátnőmet, mert Ő most szült nov. végén. Amúgy neked a szokásosakat, a babának pedig amikor én szültem, akkor pelust kellett bevinni.
De szerintem a dokid eltudja mondani, hogy mik kellenek.

Megkérdezhetem, hogy kinél fogsz szülni?

Szia Erika

PHPBB kód:
Kép


PHPBB kód:
Kép
banyanszki
 
 


Persze! Herczegh dokinál.
Voltam decemberben a kórházban szülésfelkészítő tanfolyamon. Sajna csak az utolsó 3 előadást láttam... ott mondta az egyik gyerekorvos, aki az előadást tartotta, hogy vigyünk a babának ruhákat, de azt sajnos nem tudják garantálni, hogy ugyanazokat kapjuk vissza, mert ennyi mindenre nem tudnak odafigyelni.... Ez tényleg így van? Akkor is ha 1 vagy 2 ágyas szobába szeretnék lenni a picivel?
Persze megértem, ha igen... de akkor nem a "legjobb" ruhákat visszük.
elmo
 
 


Szia!

Tök jó! Én is a Szabolcsnál szültem mind a két gyerekemet. Tök jó fej, nagyon szeretem.
Én mikor szültem, akkor nem kellett ruhákat vinni, de most átalakul a kórházrendszer. Szabolcsal még nem beszéltem róla, de már azt is hallottam, hogy vesedialízist csinálnak a kórházból és maga az intézmény , mármint a szülészet és az intenzív magán kézbe kerül. Nem tudom, lehet ebből kifolyólag van ez a rengeteg változás. Én 2004. októberében szültem. Akkor nem volt magán szobám, de megfogadtam, hogy ha mégegyszer jövök akkor kérek.
Akkoriban még fizetni sem kellett, amikor felvettek. Tavaly már elkértek ezért 4e Ft-ot. Plusz 1 e naponta. Kivétel ha van komfort szobád. De ha tutira akarsz menni, akkor hívd fel a kórházat.

Erika

PHPBB kód:
Kép


PHPBB kód:
Kép
banyanszki
 
 


Bocsi, ha egy kicsit értelmetlen, de siettem!

PHPBB kód:
Kép


PHPBB kód:
Kép
banyanszki
 
 


világos volt! :D
Én is birom a dokit! Köszi az infót, asszem tényleg az a legegyszerűbb ha beszélek a kórházzal!
elmo
 
 


Remélem még azért belátogatsz ide? Kíváncsi vagyok a fejleményekre.
Első baba?

PHPBB kód:
Kép


PHPBB kód:
Kép
banyanszki
 
 


Remélem még azért belátogatsz ide? Kíváncsi vagyok a fejleményekre.
Első baba?
Jó éjt!
Erika

PHPBB kód:
Kép


PHPBB kód:
Kép
banyanszki
 
 


Igen, első baba lesz.
Persze, szívesen megírom, ha érdekel Téged / Titeket! 1,5 hét múlva úgyis bemegyek a kórházba szétnézni, akkor utánajárok.
elmo
 
 


Sziasztok!

Anett csak nagyjából: felül van olyan hogy partneretk s ha legördíted van ott hogy partnerfelvét s ott már töltsd ki amit kér és felveszi ismerősnek akit akartál ha megkapja a felkérésed.

Szia Elmo!!!! Aztán kérünk még infot rólad, babáról is. Milyen a terhességed, rendben minden? S hogy állsz hozzá? Mármint félelmek, fájdalmak, egyéb? Sima szülésre készültök?
Én 1éve szültem és pelenka, popsitörlő, babafürdetőt kellett vinni, de kihangsúlyozták hogy ruhát nem mert nem felelnek érte, tehát ha viszel be még ha nem is a jobbakat igenis azt adják vissza. Mert ha nem adják vissza, akkor lenyúlják. Nem arról van szó hogy hazaviszik, hanem akkor kórháznak adod. Ugyhogy adják csak vissza-szerintem, ha meg kötelező már vinni, akkor meg főleg adják vissza. Ne kérd hogy mossák vagy valami tetesd be a gyerek pelenkászacsijába vagy ami vele lesz a csecsemősőknél s azonnal hozd el ha lehet a (koszos)rucit. Megoldható ez normálisan is az biztos. Ha a babák nem "kallódnak" el akkor a ruhája se!!!


Dokikák: jó hogy beszéltek Herczegről!!! Mennen kéne nőgyógyhoz, de kihez? Kósafun? Herczeg? Vagy akinél szültem? Mi tévő legyek, újra itt a nagy dilemmám. :oops: :shock:

Na jó éjt. Többiek pl Anikó? Hol tevékenykedik mostanság a mi Szűcs dokikánk???

cuiccolo? bora?többiek!

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!

Anett én elvileg felvettelek a partnereim közé és csak meg kellene, hogy jelölj.

Noémi
Ezt neked kell eldönteni, mi csak tanáccsal tudunk szolgálni.
Én személy szerint Herczeghre voksolok. Igaz, már Kósa doktorral is találkoztam legutóbb és akkor ő is szimpi volt nekem. De lehet, hogy csak a helyzet miatt. Mert kész voltam és próbált megnyugtatni. Nem tudom. Szűcs doktorral csak viziteken találkoztam és így nem tudom megítélni.

Na majd még később jövök!

Erika

PHPBB kód:
Kép


PHPBB kód:
Kép
banyanszki
 
 


Sziasztok!
Noémi! Infót? Mit is írjak.... a baba kislány lesz, ha minden igaz Petra. Elvileg febr. 28-án fog megszületni. Dec közepén még fent volt a feje, de ha jól éreztem a héten megfordult, így remélem normál szülés lesz. Bár van még ideje forgolódni.... De a doki majd eldönti, megbízok benne. Eddig jóformán mintha nem is lett volna, semmi rosszullét stb... Csak a hasam nő és Ő pedig pörög benne, ezenkívül tényleg semmi.
Ruha: azt mondta a gyerekorvos, hogy nem lenyúlják, hanem annyi gyerek van, hogy összekeverik őket. Ne várjuk el, hogy erre is figyeljenek. Én ezt megértem, de ez akkoris így van ha a baba-mama szobában vagyok? Akkor nem állandóan ott van mellettem? Vagy elviszik néha?

Miért nem ahhoz a dokihoz mész akinél szültél? Nem voltál elégedett?

Lenne egy kérdésem (nyugodtan nevessetek ki, de kiváncsi vagyok ): mi történik miután az ember beérkezik a kórházba? :oops:
elmo
 
 


Szio!!!

Elmo!!!
Szerencsés vagy hogy nincs rosszulléted :lol:
Ha baba-mama szobában vagy elvileg veled van éjjel-nappal, de éjjelre beadhatod hogy utóljára pihenhess! :lol: Nappal is beadhatod csak szopira kapod meg ha úgy akarod, de estt fürdéskor jelen kell lennie. Akkor elviszik.

Én mivel mentővel mentem császárra annyi volt hogy bevittek, gyorsan kikérdeztek, borotváltak 5perc alatt és már műtőttek is, adminisztráció ment magától.
Ha simán besétálsz, mert szülni kell. Akkor a vizsgálóban vizsgál valószínűleg az ügyeletes ha pedig szóltál a dokinak jöjjön akkor ő, ha az ügyeletes úgy látja szülni fogsz, maradsz a szülőszobán és értesítitek a dokid ha nincs ott. Attól függően hogy mennyi idő múlva szülsz, mert nem mindegy ha bemész és még fél napod hátra van vagy 1óra alatt peregnek le az események. Akkor a szülésznő irkálja az adatokat, terheskönyvből, kartonra, kérdeznek mindenfélét, gyógyszerérzékenység, ilyen egészségügyi kérdések, minden, babáról, rólad, terhességről, persze csak azt ami nem derül ki a papírjaidból. Szükség esetén kapod a beöntést, borotválást, ha van rá idő. Ha hely akkor egyágyasban is szülhetsz alternatív módon. Amúgy pedig mindent kérdeznek és "irányitanak" tehát nem leszel elveszve, a párodat viszed be? Na mert akkor neki kell venni köppenyt és mehet. Nagyjából ennyi!
De nagyon kedvesek, ha bárkit megkérdezel, ha nem tudsz valamit segítenek.

Amúgy ez nem nevetséges, szerintem senki nem nevet ki és szerintemnincs az az anyuka aki szülés előtt ne kérdezte volna ugyanezeket!!! Mennyire fáj, meddig tart, hogy lesz, mint lesz, mit csinálnak, miért??? Millió kérdésem volt nekem is!!!

Akinél szültem az nem az orvosom volt hanem az ügyeletes de rendkívűl kedves, segítőkész.
A saját dokim cserbenhagyott. Ezért hezitálok hogy kihez menjek, mert újként keresek orvost.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!

Elmo!

A barátnőm márciusban fog szülni, ő is hasonlóan sok kérdéssel bombázott. Írtam neki egy rém hosszú levelet, a-tól Z-ig hogy mi történt odabent. Ha a páromat ki tudom robbantani a gép elől átküldöm neked. Én augusztusban szültem. Azóta oiszonyú sok minden változott, de szülni még ugyanúgy kell! remélem :oops:

Na megszereztem.
Megpróbálom elküldeni valahogy.
Bocsánat a személyes infókért, most ha nem baj nem törlöm ki őket a levélből.

Jelezz vissza, légyszi, ha átment. Köszi

Üdv Anett

Kép
manó-v-29
 
 


Szia Elmo!

Ismét én!
Azt gondoltam lehet csatolni fájlként priviben, de nem...szóval most kaptál egy kilóméter hosszú privi üzit :lol:
Ha mégse ment át, akkor légyszi adj valami emil címet, mert másképp nem tudom, hogyan elküldeni.

Köszi üdv Anett

Kép
manó-v-29
 
 


Jaj bocsi lányok, ne haragudjatok, hogy foglalom itt a helyeket...miért nem írok mindent egyszerre???????

Noémi köszi a tájékoztatást...kipróbálom.

Erika felvettelek!

Kép
manó-v-29
 
 


Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni...ismeritek Dr Arnold Lászlót? Leírnátok a véleményeteket róla? A segítségeteket előre is köszönöm!!!!!!!!!4

Zsuzsi
tn_zsuzsi
 
 


Sziasztok!

Noémi megelőzött és leírta amit akartam.

Anett

Akkor majd mostmár tudunk dumcsizni.

megyek mert felébredt Ati

Majd jövök

Erika

PHPBB kód:
Kép


PHPBB kód:
Kép
banyanszki
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?