Új privát üzeneted érkezett!

Végre, végre, végre!!!!! Hatalmas gratula nektek, a gyors szüléshez is, a hatalmas babához is, és nem utolsósorban Sziszike türelméhez, ahogy ezeket a napokat végigcsinálta!!! :lol: :lol: :lol:

Persela és a kis varázslótanoncok:

Kép
Kép
persela
 
 


HHHUUUURRRRÁÁÁÁÁÁ , JJJUUUUHHHHÉÉÉÉ Sziszi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gratulálok a Hatalmas :wink: /jól "megérlelted" :roll: / Bébihez és a rapid szüléshez :lol: :lol: Várjuk a részleteket :wink: :wink:

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


HURRRRRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

Micsoda Óriásbébi? :lol: :lol: :lol: :roll: :roll: :roll: :D :D :D
Millio gratula!

Jo hideg volt ma!

Persela! Ez a kislany csuda aranyos, aztan a fa alatt meg kulonosen!:)

Ja Kati, tenyleg ne aggodj a BCG miatt. Zsombesze kifakadt, es meg mindig ott a seb, talan kicsit gennyes is, pedig mar fel eves! Eddig nem mondta a doki, hogy baj lenne!

csok

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 

 
 

Persela: De szép Léna!!! :lol: :lol: :lol:

Judit: juj. most érted izgulunk... :lol: :lol:

és köszönjük a dicséretet.... :wink:

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


JABADABADÚÚÚÚ, HATALMAS GRATULA SZISZIKÉNEK ÉS BENCÉNEK IS!!! :lol:

Hát csak kivárta ez a Kismanó (vagyis Nagymanó) a karácsonyt!! :lol:

Kép
frusi
 
 


Jujj, ezt nem ilyen hülye színnel akartam, na sebaj, remélem, azért olvasható. :?

Persela, nagyon szép a karifátok, de sokkal-sokkal szebb Léna! :lol: :lol: :lol:

Adri, nálunk stabilan van az 5-6 órai kelés, jó esetben, mert van, hogy tényleg éjjel, azaz 2 körül is kel, de ez a ritkább eset szerencsére. Mindezt úgy, hogy olyan 9-10 táján fekszik. Általában olyan 7 órát tud egyszerre aludni Lillus éjjel.

Kép
frusi
 
 


Éjjennn, egész karácsonykor erre a hirre vártam!!! :P Sziszike, ez a gyerek olyan nagy mint az enyém két hónaposan! :shock:

Az új évet már itthon is töltitek :P

Méri

KépKép
lmarie
 
 


Á, Méri, az semmi, Kamilla majdnem 2,5 hónaposan érte el az 5 kilót :lol:

Sziszike, le a kalappal, ügyesen csináltad, nagyon sok boldogságot a harmadik babához is.

Adri és

Kép
adri29
 
 


:D :D :D

BOLDOG NÉVNAPOT KAMILLÁNAK!!!

:D :D :D

Kép
frusi
 
 


Kamilla baba: az első névnapodon szeretettel köszöntünk Téged :lol: :lol:

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Sziasztok!

Csatolok 2 mai fényképet.

Üdv: Attila

Kép Bence
Kép Bence és Zsolti
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Bence csuda szep, asszem meg sosem lattam ujszulottet ennyi hajjal, pedig a baratnom fia is egy hajasbaba volt, de ez egy kesz frizura, Hajas Laci mehet a sunyiba:))))

csok

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Jaj, de aranyos a "kicsike" Bence :lol: :lol: :lol: :lol: Persze a bátyó is :wink: Ha nem tudnám h. újszülött azt hinném 2 hónapos baba fekszik a kiságyban :lol: :lol: :lol: Sziszkó ,minden elismerésem.... :wink:

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Sziasztok!

Sziszike, én is azt akartam írni, h hihetetlen, mennyi haja van, de Nikike megelőzőtt :)

Nikike, adj át a nevünkben sok puszit Zsombinak fél éves szülinapja alkalmából!!! És kamilla is köszöni a névnapi üdvözleteket.
Vettünk neki menő kis rucit a holnapi szülinapi-névnapi családi megapartyra :) nem tudom, Kami értékeli-e majd, nekem mindenesetre nagyon tetszik.

Frusinak üzenem, aki a múltkor arra panaszkodott, h kislányoknak nem nagyon lehet kapni menő cuccokat, h a H&M-et nem fosztották ki teljesen a karácsonyi hiénák, kislánykáknak is van pár divatos cucc. Akartam venni kaminak egy poncho-pelerinszerűséget, de rájöttem, h lehet, h cuki, de nem túl praktikus viselet lenne neki :?

Na megyek folytatom a főzést, mert holnap egyszerre ünnepeljük Kamilla névnapját és 4 szülinapot, mindezt a szűk család hozta össze, dec 28-31 között :lol: :lol:

Adri és

Kép
adri29
 
 


Szegény lányom, folyton kisbetűvel írom a nevét :( hülye shift gomb :roll:

Adri és

Kép
adri29
 
 


Sziasztook! A tegnapi beírásom - amit nagy nehezen bepötyögtem egy idegen laptopon - elszállt, szóval újkör!

SZISZIKÉM, NAGYON GRATULÁLOK, CSÚCS VAGY, HIHETETLEN, MEKKORA EZ A GYERKŐC!!! nem is látszik újszülöttnek! Somikám 2 hónaposan érte el ezt a súlyt:-)))

PERSELA, beleejtőztem a karácsonyi zabálásba, nem mondhatni, hogy túl aktív vagyok mostanság napközben, Somi is jókat durmol, a mormotacsalád bemutatkozik:-))))) Annyira jók a karácsonyfás képek, hát igen, a legszebb ajándék van alatta, ami csak lehet! A szüléstörténetet is milyen jó, hogy lejegyezted az utókornak, dr. Bubónak:-))))) egy hős vagy, Te is és Lénocska is! Úgy szeretném már egyszer látni dr. Lukácsot, nincs vkinek egy paparazzi lesipuskás fotója róla? Majd ha kb. 2010-ben arra járok szülni a kistesót, kifigyelem, hehehe

Oltás: BCG nekünk is randa piros pukli, de doki szeirnt így van jól:-)) Gennyes is volt régebben, meg is ijedtem!

KAMILLÁNAK boldog névnapot!!!! Mit kapott a kis drága? :-)

Pusznyák, csajok, egyetek-igyatok, babázzatok sokat!

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
pelle
 
 


Sziasztok!

Pelle, hajrá mormotaság, amíg a kis szultánfi hagyja, mert ha egyszer rájön, hogy ő a főnök (úgy 6 hónaposan), onnan kezdve lőheted... :lol: :lol: :lol: Bár nekem szavam nem lehet, mióta hazajöttünk, minden nap sikerült elérnem, hogy az éjszakai Léna magánszámok ellensúlyozásaként a két kölök délután egyszerre aludjon, bár sejtem, ez a mennyei állapot nem fog sokáig tartani, de addig is isteni másfél-két órákat alszom velük...:-)

Sziszike, gyönyörű a kisfiad (mind a kettő egyébként), nekem is az volt az első gondolatom, hogy mintha legalább 1-2 hónapos lenne, senki nem mondaná meg, hogy mindössze 1 napos!

Adri, mi is boldog névnapot kívánunk Kamillának!

Na megyek, mielőtt a lányom csontig rágja a kezét az éhségtől...

Pussz mindenkinek!

Persela és a kis varázslótanoncok:

Kép
Kép
persela
 
 


Kép

Pelle, parancsolj! :wink: kikaptam a videóból :lol: :lol: Remélem, nem zavarja a dokibácsinkat, hogy íly módon is népszerűsítem :oops:

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Tündi:-)))))))))))))))))))))))))) Én csak a kezét tudnám prezentálni, ahogy épp nyomja belém a szurit...:-)))))))

Persela és a kis varázslótanoncok:

Kép
Kép
persela
 
 


Szerintem Ő a Lukács doki, bár lehet, hogy túl sok akció filmet nézek:-) by Persela párjaKép Lukács doktor:-)

Persela és a kis varázslótanoncok:

Kép
Kép
persela
 
 


Persela :lol: :lol: :-))))))))))))))))
ccuncogó67
 
 


Sziasztok,

Sziszike gratulálok! Hihetetlen milyen nagy ez a baba, és milyen gyorsan megszületett! Én még azon is izgulok, hogy Livit bő három és fél kilóra tippelték, mire kibújik ... :shock: Öt kiló...Uhh.. még egyszer gratula! Sok boldogságot Nektek.

Persela: gyönyörű ez a karácsonyi ajándék! :wink:

Voltunk ma uszodában, olyan isteni jól esett egy nagyot úszni, és alig voltak mások, egyedül úsztam a sávomban, csodás volt! Gyorsan el is döntöttük, hogy holnap ismétlünk...

Most szembesültem vele, hogy már csak én maradtam a topic babavárói közül.. Izgi.. :lol:

Puszi,
Judit és

KépKép
Kép
elsijud
 
 


Sziasztok!

Adri koszi a jokivansagot, Kaminak boldog nevnapot!:)
Tundi, tok jo a kep! Persela a Tied sem semmi!
Szerintem hamar rajonnek, hogy ki a fonok!

Kepzeljetek, Zsombi mostanaban lazmerozessel kakil! Miert van ez? Elkezdtem hozzataplalni zoldsegekkel is, lehet hogy tul suru a fozelek? Szoval a lenyeg, hogy 3 nap utan sincs kaki, akkor kicsit meglazmerozom, utana mar jo minden, meg igazabol nem is erolkodik!
Meg van hogy teljesen magatol megy a dolog. De mar 2x akcioztunk a lazmerovel. Ha van valalkinek otlete, szivesen fogadom! Tudom, hogy nem jo ez a modszer, legalabbis nem szabad, hogy megszokja!

csok

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Hát, szerbusztok lányok !!!


Aszta , hogy mik vannak megint !!!! (bár nekem a verebek tegnap már csiripelték , de sjna csak ma tudtam gépközelbe férkőzni )

SZISZIKE és kedves Attila !!!! Nagyon sok boldogságot kívánok nektek a 3.!!!! gyönyörű babához !!!!!!!!!!! :lol: :lol:
Sziszikét sokszor pusziljuk !!!

Hát meg kell mondjam nagyon-nagyon szép fiúcska lett !!! Hát hiába aki ennyit túlórázott odabent !!! :lol:

Nagyon várjuk a történetet, hogy ez az 5 kg.-os babuka hogyan is érkezett meg !!! :wink:

Nikike ! Nálunk is ez volt amikor a tápszer több lett mint az anyatej ! Viszont mivel mi hasfájósak voltunk és az az infacol nem sokat használt , kaptunk valami gyógyszertári keveréket , na az isteni !! Most, hogy ettől-e vagy magától de pár napon belül ez a nehezen kakilás dolog megszünt !
És köszi a bcg-t !

Jud77, pelle !! Nektek is köszi !

Tegnap voltunk védőnéninél aki szintén megerősített, hogy minden ok., de apa még mindíg makacskodik !! :shock:

elsijud !! Már tényleg nincs sok hátra !!!!!!!!!!

Adri !! Kamillának NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT !!! utólag is !!! :lol:

Tündi !! Nagyon ügyi vagy a képpel ( most a dokis-ra gondoltam ) !!!

Asszem nekünk is megvan a videón egy picit , de én nem tudom ide varázsolni !! :?

Képzeljétek kaptam ( vagy a Merci) valakitől myVIP-s meghívót , az hasonlít az iwiwre ????????


Sok puszi nektek !!!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Sziszike gratulálok és sok boldogságot kívánok! Gyönyörűszép hajasbabára "érlelted" a lurkót! :) Várom a történetet! Kíváncsi vagyon arra is, hogy a dokink hogy szerepelt! :)

Kamilla boldogságos névnapot kívánok! Zsombesz happy bithday to you!

Hát mi meg hazaértünk a disznónyúvasztásról. Egészen jól sikerült. :) Gyerkőc aludt, mint a bunda. Kiütötte a vidéki levegő. Csak szegény szüleimet sajnáltam, a karácsonyi rohangálás után jött még ez... Estére jól kipurcantak.

Adri, már mi is csak egyszer ébredünk úgy 4 óra körül. Ehhez kb 9-10 közötti elalvás társul, de már az is előfordult, hogy csak 11-kor bírtam álomba gyötörni. Reggel 7-9 között ébred általában.
Anyukáméknál az éjjeli ébredéskor magamhoz vettem a nagyágyba. Érzelmileg nagyon jó volt együtt aludni, de minden moccanására felébredtem, ha nem is teljesen, de félálomig, így nem volt túl pihentető.

Ma megyek a barátnőimmel karácsonyi vacsizni. :) A Demjén koncert viszont sajnos ugrott. :(

Puszi.

Judit

Kép
jud77
 
 


Köszi a Lukácsdoki képeket:-)))))) Egészen biztos nem láttam még, pedig direkt meresztettem a szemem minden őszes hajú orvosra a személyleírás után:-) Vizitről sem emléxem rá, az is igaz, hogy kétszer is sikerült "elzuhanyoznom" a dolgot! Persela, ez a fiatalkori képe?:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
(Egyébként nagyon szimpatikus, ha nem meséltek róla, akkor is megelőlegeztem volna neki, hogy egy nagyon megbízható, korrekt orvosnak tűnik!) Most már nem is tudom, ki volt az az ősz, akit Lukács dokinak véltem eddig, hehe:-)))
Remélem, még ott lesz pár évig, amíg a kistesókat megszülitek:-)))

Én is remélem, hogy a dokinőm is teljes mellszélességben ott fog dolgozni a köv. években is!


Somim ma kicsit nyűgös, valószínűleg az időjárás miatt, itt beköszöntött a zimankó, nagyon hideg van Egerben, a hótakaró is kipipálva:-)) Vettem neki egy sötétkék mellényt a szélén fehér csíkkal, úgy néz ki benne, mintha a Harvardra készülne, hehe:-))))

Nikike, valószínűleg csak átmeneti a dolog a zöldségek miatt, majd belejön a kisfickó:-) Anyatejes babáknál a heti egy csomag is normális, úgy tudom!

Ma lombikostopicot olvastam egy barátnőm miatt, akiknek most kezdődik a dolog, - nem is tudja az ember igazán megbecsülni, milyen kegyelmi helyzet ez, hogy tényleg mondhatni sittysutty besikerült a poronty, min mennek keresztül párok, hogy babócájuk legyen, mennyi küzdelem, fájdalom, reménytelenség...:/ végigkövettem kb. 2 évet nagyjából a topicból, komolyan mondom,
úgy szurkoltam, drukkoltam, meg is néztem a nickek alapján, hogy aztán mi lett a történet vége, és boldog voltam, hogy nem egy lányból lett azóta anyuka, sőt több tesó is összejött, van, aki boldogan él örökbefogadott gyerekével, nekik így sikerült végül.

Pusszantás, drága mamákok, készüljetek a szilveszterre, lencsét megvenni előre, legyen pénzünk jövőre zsákszám:-))))

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
pelle
 
 


Sziasztok Lányok!

Gratulálok Emesének és Sziszikének. Most már Juditért kell csak szorítanunk.... Judit, megnyugodhatsz, fogunk.

Én jó pár napig nem jelentkeztem. Múlt hétvégén ismételten magas lázzal, hidegrázással, hányással küzdöttem. Nagyon megviselt. Az ünnepeket pedig a vidéken lakó nagyszülőknél töltöttük. Mindkét helyen egy-egy napot töltöttünk. Jól éreztük magunkat, de az ezzel járó pakolászás jelentősen beárnyékolta. Hihetetlen mennyiségű cuccot kellett magunkkal vinnünk.. gongolom ezt Nektek nem kell bemutatni.

Holnap esküvőre megyünk, Eriket pedig itthon hagyjuk, anyukám fog vigyázni rá. Lefejt tejjel fogja majd megetetni (végszükség esetén tápszerrel).

Egyébként mindenkit csodálok, hogy milyen klasszul felkészült az ünnepekre, sütött-főzött, takarított. Nekem még mindig elég kevés energiám van, hisz szopi után szinte mindig cumisüvegből pótolnom kell, utána pedig fejek. Így nagyjából fedezni tudom anyatejjel Erik igényét, ritkán kell tápszerrel pótolni. Nagyon jó lenne, ha megtanulna már végre rendesen szopizni, hiszen hétfőn lesz 6 hetes és ez a mostani menet hihetetlenül sok energiámat emészt fel. Szerintetek van remény, érdemes tovább folytatnom így?
Úgy emlékszem, hogy Veronikának és Ildikónak volt hasonló problémája.

Adri: Nálatok rendeződött a helyzet?

Megy valaki szilveszteri buliba?

Korcsolyázni de jó lenne!

Mindenkit puszilunk

Gabi&Erik

Kép
gabi&erik
 
 


Gabi!!!
Ne add fel! Igen Vera teljesen visszakuzdotte az anyatejet, vagyis elhagyhattak a tapszert. Persze, ha nagyon kicsinal a dolog, vagyis kellemetlen (elviselhetetlenul) az etetes-potlas-fejes mizeria, akkor inkabb a tapszer, mert az talan meg rosszabb, ha a mama kialvatlan, faradt, nyugos, erzelmileg instabil, stb... Szoval a kolkok mindent megereznek! Erdekes en is kb. ilyen koraban hagytam ott eloszor Zsombeszt es mi is pont eskuvore mentunk! :)

Jud: koszi a koszontot!

Pelle: en volt hogy kiakadtam, hogy mar sosem lesz gyerekem, pedig csak kb. 4 honapot kellett volna turelmesnek lennem, de nekem ez a peteeres osszevisszasag/kimarado menses mar eleve ugy inditotta a projektet, hogy kivizsgalas tokatol-bokaig. Szerencsere komolyabb problemat nem talaltak, de engem mar az is kicsinalt, szoval en nagyon meg tudom becsulni a helyzetemet. Pedig en meg nem is voltam az a tipikusan "gyerekbuzi", de megis elborzasztott a tudat, hogy mi van, ha....
Mostmar viszont minden rozsaszin kod!!! :P :P :P

Kepzeljetek, ma Berry White-ra (my first, my last, my eternity) tancoltam a fiammal, ugy fogtam, mintha egy felnott ferfi lenne, vagyis inkabb en vezettem, asszem, de ugy rohogott teli pofaval, hangosan, majdnem megzabaltam. Most sem tudom, hogy ennyire elvezte, vagy rajtam rohogott, hogy benan tancolok!

Pelle: miert akarjuk mi, hogy ido elott felnojenek a fiaink??? :)

Lencse mar betarazva, csulokkel fozom meg, aztan jol kiveszem a csulkot (ha esetleg a repteren nem jutna a csulokporibol) es felszeletelem, nyam!

csok

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Hello!

Szóval csülökpörkölt lesz a reptéren. :) Az fini. Remélem az idő kevésbé lesz szutyok, mint ma. Errefelé tejföl van. Niki ti már tudjátok, hogy mikor mentek ki?

A tegnapi vacsi nagyon jól sikerült, nagyot fecsegtünk a barátnőimmel.
Hazaértem, a férjem azzal fogadott, hogy siessek, mert apokalipszis van. Az anyós, após, férj hármasnak nem sikerült "álomba ringatnia" a bébit, aki túlpörgött, kifáradt és rossz közérzetének bömböléssel adott hangot. A cici megnyugtatta és már aludt is. Bár 1 óra kölcsönös kifárasztás után már könnyű dolgom volt. :)
Olyan szempontból azért rosszul jött, hogy nem tudom mikor merek újra elmenni itthonnról. :(

Egyébként is kicsit borongós a hangulatom, remélem a szilveszteri műsorok szuper viccesek lesznek! :)

Puszi.

Judit

Kép
jud77
 
 


Sziasztok !

Gabi ! Remélem az esküvőn egy kicsit kikapcsolódsz !!!
A szoptatáshoz, ill. a fejéshez annyit, hogy tényleg kemény munka és egész napos elfoglaltság, úgy-hogy én amondó vagyok ha nem bírod már, szerintem hagyd a csudába és élvezd a baázás örömeit !!!!!!!! :lol:

Jud77 ! Nyugodtan menj el máskor is , ha tudsz ! Mert így mindenki megszokja , hogy otthon vagy és nehéz lesz vissza szoktatni a családot és Barnabást is !
Sőt később már zokon fogják venni, hogy hova is akarsz te menni ???????????????
Rájönnek hamar , hogy úgy sokkal érdekesebb babázni, ha anya otthon van , hiszen ha sír a gyerek röktön áttudják passzolni ! :lol:

(senkinek semmi baja nem lesz , még a babáknak sem ha kicsit sírnak )

Ezt mindenkinek üzenem !!! :lol:

Idáig mindenki nagyon jól csinálta !! ( kivéve engem, de én már megszokom lassan ) De ti , nefeledjétek szavam !!!!!!!!!!!!

Nikike ! Még azt az eggyet mond el nekem , hogy hol is vetted azokat a szuper szivacsos vackokat amire a babákat tettük nálatok ???
Tudom, tudom, már akkor mondtad !! (de tudod az agyammal nem állok jól )

Persela ! Nagyon gyönyörű a fa alatt lévő ajándékotok !!!!!!!! :lol:

Sok puszi mindenkinek !!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok mindenki!

Látom ti aktívkodtatok, míg mi ismét vidéken "éltünk", elég gyakoriak lettek a kiruccanásaink a nagyszülőkhöz. Kamilla jól bírja, egy ideig, de amikor 10-en bámulnak az arcába és kézről-kézre jár, azt nem értékeli annyira, és nyügi lesz :( Dehát ilyen a karácsony, a szülinap-névnap...szokni kell, mert egyelőre egyedüli unoka :lol:

Gabi, azt hiszem, nem kiabálom el, de nálunk rendeződött a szopi téma. Nem mondom, h haj de sok a tejem, de egy komplett evésnyi mindig van, legalábbis nem nyavíkol Kamilla, h még éhes. Mondjuk nálunk az nem volt probléma, h nem tud/akar szopizni, nálatok hogy van? Csak nyammog, vagy elalszik? De én megint nem fejegetek, mert totál kimerített, úgy döntöttem, ha fenn tudom tartani ezt a mennyiséget, az jó, ha pedig majd többet akar, pótoljuk. Mondjuk én már könnyebben beszélek, mert 4 hónapot már tuti ki fogunk bírni csak anyatejen, ha nem többet. :)

Nem tudom, mit tegyél, hagyd-e a fenébe a fejegetést, mert szerintem - de csak szerintem, nem tudom, h tudományosan megalapozott tény-e - ha Erik mindig csak keveset fog enni, a melled is beáll erre a mennyiségre, és akkor ez persze hosszabb távon nem lesz elégséges majd neki. Viszont tényleg kiábrándító lehet neked ez a folytonos szopi téma, abban igaza van Katinak, h ha ez ráadásul még boldogtalanná is tesz... :? nem lehet Eriket rávezetni, h egyen végre többet? :shock:
Gondolkoztam, honnan ismerhetlek, de még most sem ugrott be. Vidéki nagyszüleitek hol élnek? nekünk Hatvan és Jászárokszállás? Nem tanultál vagy tanítottál nyelvet nyelvsuliban? Biztos nem jártál az én csoportjaimba, mert arra emlékeznék, de talán helyettesítettem ott. :? Vagy egy vidéki fősulira gazdálkodási szakra, levelezőre nem jártál? Ha mindenre nem a válasz, akkor nincs több tippem :lol:

Judit, szerintem is hagyd nyugodtan másra is Barnabást, mégha kicsit sír is, mert jobb, ha nem csak hozzád kötődik, hanem még egy-két emberhez a férjeden kívül. Mert így akkor soha nem hagyhatod majd otthon. Kami napközben simán elvan másra hagyva, este már kicsit húzósabb, de azért megoldják, bár nálunk is volt olyan, h sírt, én meg gyorsan el tudtam altatni.
Hát, kár azért a Demjén koncertért :cry: én karácsony előtt elmentem a barátnőmmel a Bs-beli Ákos koncertre, egy óra hosszáig lekötötte a figyelmem és élveztem, de aztán már csak azon járt az agyam, h vajon bír-e majd a gyerkőccel a férjem, cumisüveggel. Bírt :) Viszont én már nem szórakoztam olyan jól. mondjuk a Van Goghra úgyis elmegyek még Kamilla nélkül :)

Adri és

Kép
adri29
 
 


csatolok képet, Kamilla ruhája a lényeg :) lehet, h néha túlzásokba esek?! :lol: de tudom, h a rugik a legkényelmesebbek neki :) Kép Kép

Adri és

Kép
adri29
 
 


és még vmi, csak hogy velem legyen tele a 74.oldal alja :lol:

ha ismertek vkit, aki kutyát szeretne, ingyen elvihetők ilyenek :lol: és hasonlók, közepes vagy nagyobb termetűek lesznek
Kép ez itt a reklám helye

Adri és

Kép
adri29
 
 


Sziasztok!

Először is üdv az új babócáknak! Néha olvasok ám, meg megkönnyezem az összes szüléstörténetet.

Másodszor BUEK mindenkinek!

Szopi téma. Nikike jól mondta nekünk sikerült. Nálunk 4,5 hónapos koráig ment a tápszer. És úgy 3 hónapos koráig a fejés is. Szóval ne add fel! Tudom most tök nehéz, és tényleg semmire nem jut idő. Viszont utólag visszanézve nagyon megérte a szenvedés, mert most sokkal könnyebb, hogy nem kell a tápszer.
Amúgy 3 hónapos korában mondta a védőnő, aki full tejpárti, hogy hagyjam a fejést, ha nagyon nem bírom. De mondtam neki, hogy én már döntöttem. 4 hós koráig csinálom mindenképp. De szerencsére nem kellett!

Amúgy nálunk most az alvás a gáz, még mindig. Most talán végre kint van a 4. foga is, de már megszámolni sem tudom, hogy éjjel hányszor ébredünk. Mondanom se kell, hogy minden homeos és nem homeos cucc be van vetve. Nem segítenek...de 1x ez is elmúlik. Tudom, hiszem. :)

Vera és

[url=http://lilypie.com]Kép[img]http://b1
Vendég
 


És Kamilla ruhái nagyon édesek! Nem kell mindig az a rugi... :D
Vendég
 


Egy jibb ticker:

KépKép
Vendég
 


Vera


de reg lattalak, orulok, hogy itt vagy
Kati: bebibolt.hu szivacsok
Jud: privi ment

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Itt a gyerek azert benazok

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Kép Asztalnál

Kép Az új mocimom

Kép Indulunk karácsonyozni
Vendég
 


[quote="adri29"]c írta:adri29satolok képet, Kamilla ruhája a lényeg :) lehet, h néha túlzásokba esek?! :lol:


Adri, ne izgasd magad, csatolok én is akkor egy képet:

Kép

Jahh, és nyuszis harisnyában nyomjuk, hoppácska.... :lol: :lol: [/img]

Kép
frusi
 
 


Nekünk csak micimackós van, ti nyertetek :lol:

Adri és

Kép
adri29
 
 


Judit, én nem reménykedem, biztos sz.. lesz a szilveszteri műsor, Sas kabaré vagy Gálvölgyi...már jó rég töltöttük otthon a szilveszter estét tv nézéssel, biztos izgi lesz :?

Veronika, ez a Marci milyen nagy!!!És hogy tud ülni azon a motron, ez igen.

Látom, Lillácskának is a nyakában van az egész szoknya :lol: :lol:

Adri és

Kép
adri29
 
 


Lanyok, a csajok gyonyoruk! HAt MArci, szohoz sem jutok nagyon komoly!:)
Adri, ez a kiskutye tunder!

Boldog uj evet mindenkinek!!

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Hello!

Éljenek a nem csak rugik! Szerintem tündériek benne a lánykák!
És Marci is nagyon helyes, vidám gyerkőc ill. nagyfiú, főleg a karácsonyi szerelésében.

Na de mi se maradjunk ki! Én is teszek fel képeket.

Együtt a család:
Kép

Nem vagyok ám ilyen dagi, csak ez a mellény kövérít. :)
Kép

Az ajándék pizsiben is érdekes:
Kép

Pusz.

Judit

Kép
jud77
 
 


Sziasztok, probalok en is kepet felloni!

asszem a kep tarba megy

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Sziasztok!

Tegnap 3kor haza engedtek..kiharcoltam. :wink:

Annyira jó a kis családommal lenni!

Köszönöm a sok gratulációt, majd megírom a születéstörténetet is, de most még kell egy kis idő.:)

Annyira boldog vagyok!
Mindenkinek köszönöm, hogy drukkolt, szorított értünk..olyan jó végre a karjaimba tartani.
Nagyon jó baba, eszik, alszik, nézelődik.

Az első este itthon nem volt nyugodt, sokat volt fennt, de mellen alukát, így magam mellé vettem.
Most is alszik..olyan helyes.

Mindenkinek szeretnék Nagyon Boldog, Sikeres, Szerencsés Új Évet Kívánni.

Nagyon sok puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok Lányok!

Mindenkinek BÚÉK! Senki sem megy ma partira? Mindenki otthon kuksol? Hozzánk átjön egy-két barát, de nem lesz ez "ereszdelahajamat" buli, valószínű együtt ülünk a tv előtt.

Köszönöm lányok a bíztatást, igazán már elhatároztam, hogy hogyan is fogom csinálni. Úgy döntöttem, hogy a szopik után ha fáradt vagyok, vagy egyszerűen csak tehernek érzem, akkor egy-egy fejés kimaradhat, nem dől össze a világ, de a napi 4 fejést mindenképpen meghagyom. Három napja már így csinálom és azt veszem észre, hogy nem nagyon kell több tápszeres pótlás (max. 100/die) és ettől sokkal jobban érzem magam.

Tegnap voltunk az esküvőn, nagyon jó volt. A gyerekkori barátnőm ment férjhez egy olasz csávóhoz. Nemrég ismerkedtek meg és már várják a kis trónörököst. A ceremónia után hazaugrottunk, Eriket megetettem és uzsgyi, mentünk is vissza a vacsira. Erikre anyukám és apukám vigyázott, kisangyalként viselkedett. Mamáék teljesen el voltak tőle ájulva. A lagzi pedig szuper volt, egy dunai hajón rendezték. Jó volt a hangulat, az olaszok értenek az ilyesmihez. Jó volt a zene is, a körülményekhez képest igen sokat táncikáltam. Éjfél után értünk haza. A lagziban volt jópár gyerek is, akik ott bandáztak (magyarok és olaszok vegyesen), fel-alá rohangáltak, az asztalok alatt bújkáltak, a földön rajzoltak, sőt még két kisfiú többször vetett cigánykereket is. Jó volt arra gondolni, hogy nemsokára már Erik sem maradhat ki az efféle bulikból.
Elhatároztuk, hogy olyan jól sült el ez az egész, hogy máskor is ki fogunk mozdulni otthonról.

Ma beszéltem a nőgyógyászommal (ügyeletes), mert holnap leszünk ám már 6 hetesek. Sajnos csak 8-án tudok menni kontrollra, mert vagy nekem nem jó az időpont, vagy a doktornéninek.

Sziszike: nagyon szuper lehet, hogy már otthon lehettek. Hogy tudtad kivívni, hogy hazamehess? Állítólag a csecsemős doktornéni nagyon "szőrös szívű" és senkit sem enged korábban haza.

Adri: örülök, hogy rendeződnek a dolgok nálatok. Sajnos, hogy honnan ismerhetnénk egymást továbbra sem ugrik be.

A rucis kiscsajok észbontóan szexisek, az ünneplőben lévő kisfiúk pedig igazi kis dzsentlmeneknek tűnnek. Karácsonykor Erik is egy frankó kis kantáros gatyát viselt, aminek 5 zsebe is van (megjegyzem, nem tart benne semmit), persze mi nem örökítettük meg digitális formában ezt a pillanatot.

Szóval, mindenkinek BÚÉK.
Jövőre veletek, újra, ugyanitt.

Gabi&Erik

Kép
gabi&erik
 
 


Most látom a tickeren, hogy ma vagyunk 6 hetesek, nem is holnap.

Gabi&Erik

Kép
gabi&erik
 
 


Jajj... mégis holnap vagyunk 6 hetesek (ma vasárnap van :idea: ).


Pedig nem is ittam pezsgőt.

Gabi&Erik

Kép
gabi&erik
 
 


Sziasztok Drága Anyukatársak!!!

Nagyon boldog új évet kívánunk Nektek a kis banditával! Annyira örülök, hogy Rátok találtam, hogy ilyen jófej, klassz csapat jött itt össze! A gyerekeink pedig a legszebbek, naná!:-))

Adri, viccelsz, én úgy szeretnék egy kislányt öltöztetni szoknyácskába, ruhácskába, hogy csak na!!! Kami gyönyörű!!! Weronica kisfia is és Jud, az egész családotok!!!

Kívánom a legjobbakat jövő évre és magunknak jó sok babamama talit, esetleg egyszer egy papásat is:-)))

Perselám, Veled meg folytatjuk a nagy anyablogozást:-)))) Virtuális pezsgőkoccintás!!!!

Kép

Sok puszi!!!

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
pelle
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?