Új privát üzeneted érkezett!

Laga
Egy darabig én is hagytam a békesség kedvéért, de egyszercsak elszakadt a cérna. Úgy akkortájt, mikor nagyanyós csirkehús-levessel akarta megetetni Sebit, aztán anyám, hogy hagyjam a gyereket szaloncukrot enni... :( És különben is hárpia vagyok, hogy mindenért rászólok, 10 évesen gátlásos lesz miattam! :( Bagoly mondja verébnek, anyám apámat és öcsémet is még a mai napig egyfolytában b...szogatja mindenért 2 percenként...

DM
Mikor megyünk?

Mamabuli
Akkor jan. 2. péntekén megyünk? :)
cas
 
 


Saci, Laga!
anyák :cry:

mehetünk holnap,
mikor hol?

Nóra!
díszeket nem sikerült venni, a régieket festettem át :wink:

fabontás után bababuli?
szilvamag
 
 


Hahó!
DM?????
szilvamag
 
 

 
 

Én mennék!!! Legkésőbb holnap, mert igencsak kifogytunk...
cas
 
 


Szilvi
Köszi, hogy hívtál. Mindig elcsodálkozom, hogy a mobilom nem írja ki a nevedet (ill. a többiekét sem), csak a telefonszámot látom, így nem tudom ki hív. Lehet, hogy azért mert a SAJÁT számok közé írtalak be titeket.

Dm-ből kérnék szépen:
1 kölesgolyót
1 Milupa biskottit, vagy ha ez nincs akkor Hipp, vagy Mildibé (?) babakekszet
boglarka
 
 


SMS-ben még várom a megrendeléseket
szilvamag
 
 


Sziasztok,

fúúú, vége a karácsonynak. Ma már voltam tornázni. Ne tudjátok meg, tele volt az edzőterem és mindenki azt taglalta, hogy mennyit hízott...

Akartok érdekeset olvasni?
Életmód :arrow: keresztény életvitel melléklet :arrow: 06.02.10 Zsanya hsz 14:49. Nyugi nem vallás... :wink:
laga
 
 


Laga!
ezt a hozzászólást én nem találtam, de azért olvasgattam egy kicsit a "2." topikból. Azért örülök, hogy hozzánk nem keveredtek ilyen alakok :wink:
mi szépen megmaradunk pöttömjeinknél és a bölcsi-ovi témánál :wink: :)
a többit meg úgyis kiduncsizzuk a mamabulin :D
jössz?

ugye most mindenki ráér?
szilvamag
 
 


Szilvi
Most megpróbáljuk a bowlingot a csiki-begében? Vagy maradjunk a jól bevált teázónál?

Laga
Vicces lehetett az edzőterem, mennyit lehet hízni 3 nap alatt?! :lol:
cas
 
 


Cas,
az edzőteremben egy nagydarab pali tartja a rekordot hízás ügyben: 6 kg. :D (A férjem 3 kg-t fogyott, mert beteg volt nagyon. Nem hányós-fosós vírus, "csak" láz, de ez nála napi 1kg mínusz.)

Szilvamag,
mér nem találod? A társalgóban nem a szülészetek, kózházak rovatba mész be, hanem az életmódba. Aztán meg keresztény életvitel melléklet ( az uccsó hozzászóló asszem jelenleg Ahmed) és aztán 2006.02.10-én 14:49-kor Zsanya hsz-e. Kicsit hosszú az írás első ránézésre, de max 10 perc alatt el lehet olvasni és nagyon érdekes. Csak azt nem tudom, hogy mér a kersztény életvitelnél van? :shock:
laga
 
 


Sziasztok!

Laga, én megtaláltam, elolvastam, ... érdekes. Nemrég hasonló iromány keringett a neten arról, hogy miért történtek Magyarországon azok, amik nemrég felkavarták az egész országot. Nem tudom és nem is szeretném tudni, hogy mi igaz ezekből és mi nem, de ha ez igaz, akkor miért engedik hogy ilyenek terjedjenek a neten.

A bulik (baba, mama) mikor lennének pontosan, és mit terveztek mamabuli keretében?
aranyhold
 
 


Saci!
akkor felhívom az ürgét és foglalok pályát

de hányat is?

Laga!
azon a napon akkori időponttal nem találok hozzászólást, de végigolvastam nagyjából az egész topikot :wink: , úgyhogy biztos azt is, amire Te gondolsz
az a baj, hogy ezekről sose fogjuk megtudni mi volt igaz, mi csak kombinálás és mi az igazság, mert szerintem az egy 3. (4., 5. ...) variáció
és ezekről folyamatosan keingenek a neten mindenféle irományok
engem jobban idegesített az egyik hozzászóló a 2. topikban, aki csak nyomta a szöveget, de nem társalgott
szilvamag
 
 


Laga
6 kg?!?! Te jó ég, ki se merem számolni, az napi hány kg bevitt kaját jelent?! :roll:

Mamabuli
Máris meg kell torpedóznom január 2. péntekjét, amennyiben az 12-e, mert tegnap kaptam két színházjegyet aznapra. Ezer éve nem voltam, nem hagynám ki. De a mamabulit se!!! Lécccccci tegyük át kicsit! Nekem előtte csütörtök is jó, vagy ha pénteket akartok, akkor 1 héttel később? Már persze csak ha hiányoznék... :lol:

Szilvi
Szerintem 1 pálya bőven elég, úgyse vagyunk olyan profik, hogy összevesznénk rajta. :) (Ahol mi jártunk ált. 5-6 embert bírt 1 pályára a szoftver, szerintem annál többen úgyse leszünk...)
cas
 
 


Saci!
az a 2. péntek :(
mi legyen? 5 vagy 19
és ki jönne?
nekem a csütörtök nem jó
szilvamag
 
 


Na már megint jól le vagyok maradva. Én még ott tartok, hogy minden hónap 2. péntekén van mamabuli. Akkor ez már nem áll.
Egyébként nekem mindegy ha ez tényleg péntek, hogy melyik héten van. A hétköznapok neccesek egy kicsit. De ha nektek a hétköznap a jobb, akkor legyen, legfeljebb én kihagyom. Bowlingban meg különösen béna vagyok...

Aranyhold,
asszem tudom milyen irományt említettél, de képzeld, én nem a neten olvastam, hanem bedobták a postaládánkba. És ez már nem az első ilyen jellegű írás, sőt azóta már kaptunk újabbat is. Idáig akárkit kérdeztem eddig, senki nem kapott ilyeneket (beleértve a szüleimet, akik kb 5 percre laknak tőlünk), csak ez a környék ahol mi lakunk. :shock:
laga
 
 


Nekem jan. 4. és 5. tuti nem jó, és a 11-e is necces.
Szabad érdeklődni mennyibe kerül egy bowlingozásos buli?
aranyhold
 
 


Laga
Kivétel erősíti a szabályt! :lol:

Mamatali
Ha mindenkinek éppen a jan. 12. (a hónap 2. péntekje!) az ideális a mamatalira, akkor meghajlok a köz akarata előtt, és menjetek nélkülem talizni. Ellenkező esetben 19-re szavazok.

Szilvi
Az árak engem is érdekelnek!
cas
 
 


Nekem jó a 12-e és a 19-e is egyenlőre. Szóval döntsetek ti.
(Én csak azért említettem a 2. pénteket, mert ott leragadtam. :roll: )
Ki tud bowlingozni? :D
laga
 
 


Laga!
ez az a sport, amit mindenki tud :wink:
kisebb-nagyobb sikerrel :lol:

felhívom a pasit, de jó lenne tudni hányan megyünk
szilvamag
 
 


http://bowlingonline.hu/index.php?option=com_wrapper&Itemid=47
csak tájékoztató jelleggel, állítólag a Csiki-Bege olcsóbb
szilvamag
 
 


Pályabérleti díjak a Lidóban

hétfőtől péntekig
12.00 - 17.00 1750 Ft /óra

hétfőtől csütörtökig
17.00 - 24.00 2550 Ft /óra

péntek
17.00 - 24.00 3100 Ft /óra

szombat
12.00 - 17.00 2550 Ft /óra
17.00 - 24.00 3100 Ft /óra

vasárnap
11.00 - 24.00 2550 Ft /óra
szilvamag
 
 


Szilvamag,
már próbáltam a bowlingot nem is egyszer. Volt hogy a golyóval én is begurultam, volt, hogy a körmöm maradt benne, de az biztos, hogy soha nem sikerült úgy a gurítás, mint ahogy kellett volna... :D

Csikibegés áratok van? Ma délután megyek tornázni, hozzak?
laga
 
 


Laga!
igen légyszi!

csak mobilon lehet elérni őket, azt nem találom :(

akkor is gyere, legalább mulatunk egy jót :wink: :)
az igaz, hogy nem körömkímélő mulatság :?
szilvamag
 
 


Sziasztok!
Kicsit régen voltam itt, ezért most elég régi dolgokra is fogok reagálni! 8)

Szilvi
Nagyon édi a csajokon az egyforma ruha, és az egyforma sapkák! :P

Cas
Anyád még karácsonykor is tud "kedves" lenni! Mi is úgy kezdtük anyámmal, hogy jól felhúztuk egymást. :(
Ne érezd azt egy percig se, hogy rossz anya lennél :!:

Laga
Irigyellek, hogy anyukádra tudod hagyni a dolgokat. Én nem tudom magamba tartani, főleg, ha úgy érzem nekem van igazam. (Nálunk így kezdődött: nem tud a vonalason elérni, mert annyit pofázok. 1 nem pofázok, 2 sok rokon hívott, mivel aznap volt a szülinapom. Aztán persze anyám tudott hívni mobilon...) :cry:

Aranyhold
Úgy látom Te se nézed az iwiw-et. :(

Mamabuli: teljesen min1 mikor lesz, én vevő vagyok a bowlingra FŐLEG. Eddig csak egyszer volt hozzá szerencsém, de elsőre tényleg nem hajba, hanem körömbe kapott, vagyis nekem is letépte. Laga kérlek gyere, jó nevetni egymáson (is). :lol:

Biztos sok másik hiperbe is, de az óbudai auchanba nagyon sok gyerekruha le van árazva! Bár talán több a kicsi, bébi dolog, bezzeg, amikor az kellett volna! Pl.: 279,- volt vékony pamut pulcsi, és még színválaszték is volt! :) Bár oda volt kitéve, ahol minden 400,- :)
nikcsi
 
 


Mivel képek alig vannak :cry: , ezért én teszek fel! :D
Karácsonyi ajándékok (cipő, ruha, mellény), és sétálás itt nálunk, meg egy elalvás - ülve:
Kép Kép Kép Kép
Persze még lenne sok kép, de hagyok másokat is érvényesülni!!!
nikcsi
 
 


Szilvi és Cas
Én is szeretnék mézes sütni, de felmerült néhány kérdésem (Kori kapott egy adag műanyag játékot és vannak benne formák, gyereknyújtó :lol: stb.):
fahéj, gyömbér, szegfűszeg 2-2 kkanál. Ez melyik kiskanál? Kávés, vagy teás? Tudom, hogy a kk. rövidítés kávéskanál, de aztán egy másiknál kiskanál van írva, szóval melyik? 1.
Légkeverésesbe hány fokra állítjátok? 2.
Ma be szerettem volna keverni, de nincs itthon örölt szegfűszegem. :cry: Ja meg holnap anyósékhoz megyünk és elvileg először hagyjuk ott Korit. Persze nem sok időre, tervem alapján elaltatjuk és lelépünk a hiperekbe nyugodtan körülnézni, Budaörsön elég sok van (ikea, kika)...
nikcsi
 
 


Nikcsi!
én 175 fokon sütöm, de ha több tepsivel sütsz egymás után, érdemes később kicsit lejjebb venni a hőfokot
én kávéskanálnyival tettem
a szegfűszeget szét is verheted (mozsár, kalapács, és utána teaszűrőn átszitálod, akkor nem kerül nagyobb darab bele
jó sütögetést!
szilvamag
 
 


Nikcsi
Jajjj, a telefon nálunk is kedvenc vesszőparipa, mert én meg nem mindig hallom, hogy zümmög, mert lenémítva marad. Na akkor aztán hallgathatom, hogy minket sose lehet elérni... :(
Kori csini a képeken! Az ülve elalvós meg nagyon aranyos!!! :lol:
Mézes: én 2 jó nagy púpozott teáskanállal raktam bele a cuccost, nekem nagyon ízlett, hogy olyan jó fűszeres lett. Sütni nemtom, mert Szilvi önkényesen eltekergette a sütőmet! :lol:

Bowling
Hát igen, rémlett, hogy nem lesz olcsó mulatság! :( De ha 5-6-an már vagyunk, akkor megfizethető így, hogy óradíjra megy...

Egy képet én is rakok fel, voltunk kint a Margitszigeten sétálni, olyan gyönyörűen sütött a nap, Sebit teljesen lenyűgözték a pici halak a tóban. Adtunk nekik kölesgolyót is, volt nagy pacsálás! :)
(Na nem a gyerek, a halak...)
Kép
Ja, és a képen nemtom látszik-e, de a barátném pocakos, Sebi sokszor mondogatja, hogy "baba-baba", és mutogat Orsi pocakjára. Mostmár akkor is mondja, ha csak szóba kerül a csajszi, nem is látja. De ma már a SAJÁT pocakjára is mutogatott, hogy "baba-baba". :)
cas
 
 


Nikcsi! Miért írtad, hogy én sem nézem az iwiw-et? Nem értem!

Ez a bowling azért elég húzós. Már csak mert ha 1 órát leszünk ott, akkor utána mit fogunk csinálni, ha meg többet, akkor rámegy a gatyánk. :(
aranyhold
 
 


Szilvi
Köszi!

Cas
Köszi! Legalább Te értetted a hsz-m, vagyis raktál fel képet! :D
Van még egy ülős-alvós: Kép

Aranyhold
Van egy levél, amit nem nyitottál még ki. :o

Auchan akcióval kapcsolatba tudtam, hogy valamit kihagytam! 36 hónapos korig vannak 100% bodyk. Egységcsomag 5 db 1290,- a csajos rózsaszín-fehér cuccos nagyon édi (3 rózsaszín, 2 fehér)! Még volt kék (1 kék, 1 csíkos, 3 fehér) és zöld.
nikcsi
 
 


Aranyhold
Azért szokott lenni a bowlingozós helyeken leülős rész is, ahol csak úgy be lehet ülni beszélgetni. 1 órácskát játszunk, aztán leülünk dumálni.

Nikcsi
Szegény gyerek, hát hogyan teszitek le aludni?! :lol:
Nagyon édes a képen! :)
cas
 
 


Cas
Szegény gyerek szépen le van téve, csak kicsit még az ágyban is játszik mielőtt elaludna!
Viszont van egy édi kis történet, de ezt inkább pü-be megy (mindenkinek)!

Viszont nagyon jól sikerült a mamáéknál hagyás! :lol: Korit leraktuk aludni és utána léptünk le. Persze nem teljesen nyugodtan, de sok helyen voltunk (premier outlet - egy kapott ajándékot kicserélni, decathlon - itt nagyon jó dolgok vannak, nagyon jó áron!, aztán ikea, itt vettünk is néhány dolgot (Szilvi egyszerű képkeretek 250/2db körül, olyasmi ami nálatok a falon is van), majd auchan). Mamáéknak nem volt sok feladatuk, mert Kori 3 + 3/4 órát aludt, vagyis csak 10-15 percet kellett Korinak ébren nélkülöznie minket, és szerencsére nem is sírt és mondta, hogy vásárolni vagyunk! :D Mi max. azt gondoltuk, hogy 3 órát alszik, erre majdnem 4-et... :?: :lol: Bár mielőtt elmentünk voltunk a hegyen sétálni, jól elfáradt, mamáéknál pedig meglepő mennyiséget ebédelt! :P Már lassan meg is beszéljük mikor lesz ilyen maméknál-papáéknál töltött nap. :wink:
nikcsi
 
 


Nikcsi
Hajrá, csak így tovább! Én úgy látom, hogy a gyerekek is élvezik, ha olyan helyen lehetnek a szülők nélkül, ahol szeretettel bánnak velük, és csak ők vannak a központban! Szóval szerintem nyugodtan csináljatok ilyet máskor is!
Mi Sebit 27-én átvittük anyuékhoz, megbeszéltük, hogy csak másnap megyünk érte, integetett nekünk, és mondta, hogy "holnap" (talán érti is már...). Mentünk érte másnap, és annyira jót bújócskáztak épp az öcsémmel, hogy le se tojta, hogy megjöttünk - apja meg is sértődött kicsit... :) Sőt, a végén balhét rendezett, hogy haza kell menni (persze, mert anyuéknál mindenki úgy táncol, ahogy ő fütyül). :)
cas
 
 


Cas
A gyerekek is tudják mi a jó! Persze Kori is szeret ott lenni, mert mindent lehet - szinte. Én javasoltam Lacinak, hogy ezentúl kellemest a hasznossal kellene összekötni, vagyis anyósék lehetnek az unokával mi pedig vásárolhatunk nyugodtan. Ráadásul a budaörsi hiperek gigászi nagyságúak az ittenihez képest, vagyis kínálatban is nagyobb. Annyi gyerek cucc van, hogy az csak na! :lol:

Ma is voltunk sétálni, viszont kicsit nagyobb kört mentünk, mint szoktunk. Bár útközben mi csajok (Kori, Gina és én) majszoltunk egy kis naspolyát is, de ez sem adott elég energiát Korinak, az utca végétől apának cipelnie kellett és szinte el is aludt a vállán. :lol: Isteni volt, pedig minusz van.
nikcsi
 
 


Kép
nikcsi
 
 


BUÉK!
aranyhold
 
 


Mi is nagyon boldog új évet kívánunk mindenkinek!!!
cas
 
 


BUÉK Kép
szilvamag
 
 


Kép
myra
 
 


Háááát, nekem nincsenek ilyen jó kis képeim, meg ha lenne, akkor is béna lennék hozzájuk, ezért csak így simán:

BÉKÉS ÉS BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK MINDENKINEK!

(Jó kis holdállások lesznek jövőre! :wink: )
laga
 
 


Csajok ti is éreztétek a földrengést? 4,1-es volt! Mi épp az ágyban feküdtünk. Szörnyű volt! Olyan volt, mintha mosógépen feküdtünk volna, ami centrizik.... :shock:
nikcsi
 
 


[quote="laga"]( írta:lagaJó kis holdállások lesznek jövőre! :wink: )


Laga ez mit jelent pontosan?
nikcsi
 
 


Kép
Boldog Új Évet Kívánunk!
Fanni Nóra Győző
boglarka
 
 


Nikcsi!
én éreztem, de csak egy lökést, mosógép-effektus nem volt :)

Laga!
tényleg milyen jó lesz? mikor és mire?
szilvamag
 
 


Mikor volt földrengés?!
És hogyhogy ti éreztétek, mi meg nem?!
cas
 
 


Nem akartam írni, de tegnap Fanninak 39 fokos láza volt, ma (2007) lement 38-ra. Egyéb tünete egyenlőre nincs.
Ez a jó holdállás? :)
Az ünnepeket tekintve jó év lesz, mert hétköznapokra esnek. :)
Egyébként ki hogy bulizott? Fannit az ablak alatti tüzijáték felébresztette, de szerencsére gyorsan visszaaludt.

Cas
Földrengést mi sem éreztünk. Úgy látszik ez a környék biztos talajra épült. :D
boglarka
 
 


Földrengés, valószínű (Laci szerint) mi azért éreztük jobban, mert az ágyon fekve teljes mellszélességbe érezhettük... Nekem még soha nem volt ilyenbe részem. Ráadásul az ágyneműtartó lekvárokkal van teli, szóval még zörgés is volt! Számomra nagyon ijesztő volt, akár mint egy misztikus álom. :o

Cas
Nem lehet, hogy kocsiba ültetek? Mert ott be lehet tudni a jó útviszonyoknak!

Boglárka
Jobbulást Fanninak!
Mi sehogy nem ünnepeltünk, még a kártyaparty is elmaradt. :(

Ma az időjárásnak köszönhetően nem tudtunk menni sétálni, kíváncsi is leszek így mennyit alszik Kori. De az jutott eszembe, hogy ez a kirándulás, jó kis hegyi levegő mindenkinek jót tenne. Vagyis szervezhetnénk kirándulást is, nem? Bár a menet az hegyi menet lenne, de nem vészes (szerintem).
nikcsi
 
 


Cas
A földrengés tegnap 31-én 14.40-kor, vagy 50-kor volt.
nikcsi
 
 


Tűzijáték (ezt elfelejtettem leírni): du./estefelé, itt a környéken is nagyon sok volt, egyiket az ablakból néztük, ami többször néhány perces volt, kis szünettel. Eleinte kicsit megijedt Kori, majd jól megölelte a nyukunkat és csak ámulva nézte, majd a végén így szólt: MÉG! :lol:
Előző este is tűzijátékoztak, de a fény nem látszódott csak a hang, Kori épp fürdött, és kérdezte ki kopog az ablakon! :lol:
Aranyos kis reakciók! :wink:
Este amikor már elég sok durrogás volt, beengedtük Gina kutyát. Lefekvés előtt még kivittük, hogy végezze a dolgát, olyan volt, mint a villám. :) Éjfélkor viszont tényleg nagyon sok volt minden felöl a durrogás, Gina még bent is ugatott, de sikerült megnyugtatni, és szerencsére Kori nem is ébredt fel. Amúgy nem tudom mi értelme volt, mert akkora köd volt! És persze egyből eszembe jutott, hogy ezek a dolgok lakótelepen mennyivel rosszabbak lehetnek. :evil:
nikcsi
 
 


Aki figyelembe veszi a holdállásokat a mindennapjaiban, az azt vehette észre 2006-ban, hogy kevés olyan időpont volt, ami bizonyos hétköznapi tevékenységeknek kedvezett. 2007-ben sokkal több kedvező időpont lesz ezekhez. De akit nem érdekel a Hold járása és nem is próbálja meg igazítani a dolgait ehhez, az semmit nem fog észrevenni, kivéve ha véletlenül rátapint ezekre az időpontokra. Ennyi.
laga
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?