Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Imarie: tőled szeretném kérdezni, hogy mi a titka annak, hogy a beigli nem reped szét?Előmelegített sütő, vagy nem, hány fokon, fokozatosan lassúról kell felvenni, tojásfehérjével vagy sárgájával kenjem. Ezt a tésztát be kellett tenni egy éjszakára a hűtőbe, de én mivel tnap reggel csináltam este 10 kor nekiálltam sütni és a 9 rúdból mind szétrepedt. Előre is köszönöm a tanácsodat.

Timi

Kép
timie
 
 


sziasztok

Bejgli: altalaban a sok toltelektol reped szet, es ha erosen felvan gonyolve. Jol atkell szurni villaval, egesz le az aljaig, sok helyen h a goz tavozni tudjon.Eleg csak akkor megszurkalni mielott a sutobe megy.
ha felgongyolted akkor eloszor a feherjevel meg kell kenni, es hideg helyre tenni amig megszarad rajta, ekozben a teszta is jol lehul, majd utanna atkenni a sargajaval, es most mar meleghelyre tenni,(nem a sutobe!) szinten megvarani mig megszarad.(igy lesz marvanyos!)

Kozben a sutot, mar melegiteni kell kb 180 fokra, hogy majd egyenletes meleg legyen majd mindenhol mire a suti belemegy. Kb 25-40 perc es kesz,sutoje valogatja.

szoval, kevesebb toltelek, jol atszurkalni, es hidegre es melegre is tenni.

KépKép
lmarie
 
 


Méry, hogy kell puncsot csinálni? Leírnád röviden.

Mi bementünk ma a munkahelyemre boldog karácsonyt kívánni. Gyerkőcért mindenki odavolt, tolongtak körülötte, mi meg mosolyogtunk a háttérben, mint büszke szülők. :)
Jó volt látni a kollégákat, de el nem tudom mondani, mennyire nem hiányzik még az a hajtás....

Na megyek én is ajándékot csomagolni.

Férjem nagyon rendes, teljes gőzzel intézi a Demjén koncert jegyeket, és már a szüleit is beszervezte babysitterkedni. Még a végén tényleg eljutunk! :)

Puszi.

Judit

Kép
jud77
 
 

 
 

Sziasztok !

Emese ! Már ti is 40 hetesek vagytok ????? Te jó ég !!!!

Hogy megy ez az idő !!!!!!!!!! (már megint) :lol:

Hú, lányok akkor mindent bele , jöjenek ezek a babák !!!!

Sziszike ???? Még nem jelentkeztél be , csak nincs valami ???? :P

Pusz, mennem kell !

Kép


Kép
kati16
 
 


Jud: azt hittem ez a Demjen dolog csak egy patetikus sohaj volt!:))

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Sziasztok , újra én.

De jó titeket olvasgatni !!!

Nálunk semmi karácsonyi filing.

Judit ! De irigyellek a koncert miatt !!!! :lol:

Ha esetleg nem tudnék addig jelentkezni , mindenkinek BOLDOG BÉKÉS KARÁCSONYT KÍVÁNOK !!!!!!

Sok puszi nektek !!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Judit, nemsokára küldöm a receptet!
Kati, tényleg durva ez a 40.hét... Ma voltam CTG-n, UH-n, vizsgálaton, doki szerint jövö hétre várhato csak, még zárt minden, 3500 körül van a baba. Én nem bánnám, ha Karácsony végén születne. Még hadd maradjon pár napot, ha jol érzi magát! A CTG-t egy tanonc szülésznö csinálta, és totál felidegesitett, a babám az elején mozgott, de aztán nem, erre percenként rám förmedt szinte, hogy "mi van? nem mozog? ébredjen már fel! miért nem mozog?" Szerintem ugy érezte, hogy ö csinál valamit rosszul és izgult, engem meg ugy zavart, máskor sem mozgott sokkal többet, nem csak ez a lényeg a CTG-n. utána még vissza akart rendelni, hogy késöbb csináljunk még egy CTG-t, de szerencsére a dokim közbelépett és mondta hogy semmi szükség nincs rá, minden rendben. Remélem majd beletanul a csaj, hogy szegény kismamákat ne paráztassa feleslegesen:-)
Sziszikével találkoztam, jol néz ki, ö már elörehaladottabb állapotban van, de ö is arra számit, hogy a Karit otthon tölti. Holnap is talizunk, már nekem is mindennap CTG.
Mindenkinek jo sütést fözést, azért pihenjetek is!!!
Emese

Kép
hiuzka
 
 


Szia lányok!!!

Csak egy villámgyors, egykezes bejelentkezés, itthon vagyunk, itt szuszog a karomban egy tündérkislány, imádom!!! Nem tudom, mikor lesz időm, de igyekszem visszaolvasni titeket + szüléstörténetet írni. Elöljáróban annyit, hogy nincs az a pénz, amiért valaha orvost váltanék, Lukács doktor egy kincs!!!

Sziszike, mi volt ma????? Hallottad, hogy már lehet látogatókat fogadni tegnap du. óta? Legalább ennyi pozitívum van a helyzetben, bármikor szülsz, nem kell napokig nélkülöznöd a családod és a gyerekeidet.

Emese, neked is hatalmas drukk!!!

Mindjárt kiderül, sikerült-e megváltoztatni a tickeremet...

Pussz mindenkinek, hamarosan jelentkezem.

Persela és a kis varázslótanoncok:

Kép
Kép
persela
 
 


Ezúton kívánok Mindenkinek, a Babócáknak és a családjaitoknak Boldog, Békés, Babasírástól mentes, Babamosolytól gazdag Karácsonyi Ünnepeket! :P :P :P


Kép

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Sziasztok!

NAgyon boldog karacsonyt kivanok Mindenkinek!!!!

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


sziasztok!

Pancsolt puncs (mi igy hivjuk)
fél liter vörösbor felforralva
fél liter fekete tea 2 db filterrel elkészitve
izlés szerint cukor
fahéj, szegfüszeg, citromhéj
2 db naracs leve
rum

A felforralt bort a teával elkeverni, hozzá cukor, fűszerek, narancslé, rum. Forrón inni.
Ha rum puncsot szeretnél több rum
Ha fahéjassabat akkor több fahéj, vagy olyan gyümölcstea amiben van (almás fahéjjas teával isteni)
Elviekben amien izesítésü puncsot szeretnél ahhoz olyan izesitő kell. (citromos-citromlé, narancsos-naracslé)
Ha erőssebet akarsz, akkor több teafilter, gyümölcsösnél biztosan!

Jó kortyolgatást! :) Igazi karácsonyi ital. :P

Ezúton kivánunk mi is mindenkinek kellemes és békés karácsonyt, veszekedés és idegességmentest[/color[color=green]]!

Sziszike, Hiúzka HAJRÁ!!!


Puszi

Méri

KépKép
lmarie
 
 


Sziasztok!

Próbálom megjegyezni a pillanatot, mert szerintem nem lesz ilyen sűrűn, de jelentem, mind a két gyerekem alszik - egyszerre!!! Úgyhogy megpróbálok kicsit bővebb lenni.

Visszaolvasgattam úgy, ahogy, köszönjük az összes gratulát, nagyon megható volt olvasni, mennyire drukkoltatok nekünk és hogy tetszik mindenkinek Lenocska neve! Hüpp...:-)

A szüléstörténet még kicsit várat magára, ma egyenlőre a 3. adag ruhát mosom, összepakoltam a konyhát, kipakoltam a kórházi pakkot, szeretgettem a fiam egész délelőtt, amikor csak Léna aludt, mellesleg elkergettem a párom Óbudára légzésfigyelőt és sterilizálót vásárolni...:-) Még mielőtt rámfogjátok, hogy szadista vagyok, hozzáteszem, Budaörsig mindenképpen el kellett volna ma mennie, így viszont legalább megebédelt a szüleinél, akik Óbudán laknak, főznöm se kell, Márknak van itthon kaja, Léna cicit kap, én meg fotoszintetizálok...

Méri, (mint legfontosabb kérdés :lol: ), mennyi rum kell a fenti receptbe???:-)))))

Hú, még nem tudom felvenni a fonalat, szerintem iszom egy KV-t, aztán, ha a kölkök hagynak, nekilátok mesét írni a 3 és fél órás rapid szülés előnyeiről és hátrányairól...

Puszi mindenkinek és

NAGYON-NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT MINDEN KISMAMÁNAK, ANYUKÁNAK, KISBABÁNAK, APUKÁNAK, TESÓNAK!!!

Persela és a kis varázslótanoncok:

Kép
Kép
persela
 
 


Kellemes karácsonyi ünnepket kívánunk!

Vera és Marci
Vendég
 


Sziasztok!

Szeretnék nektek áldott, békés, boldog karácsonyt kívánni!

Mi még nagyonis jól vagyunk.:)
Emese: holnap 8:45kor megyek CTG-re, majd talizunk. :wink:

Persela: Hallottam róla és örülök neki, jó-hogy látogathatnak, majd.

Mi ma este díszítjük a fát, holnap reggelre jön a Jézuska, mert biztos, ami biztos..sztem lehet tényleg fa alá fog születni.:)

Apu meg humorizált, hogy horjam még egy darabig, hogy január első babója legyen-na neeeeeeeeeeeeee!!!!
Tőlem akár most is jöhetne, bár reggelig, ha húznánk jó lenne, nem kaarok csalódást okozni a törpéknek.

Egy darabig most nem írok, de amint van vmi értesítelek titeket!

Sok puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Nagyon boldog ünnepeket mindenkinek az édes kis uj babákkal!!!

Érdekesen érzem magam... Mintha fájások lennének, már 3x volt délután ota...
Szegény dokim, tegnap bent volt egész nap, éjjel ügyelt, ma meg szülése volt, nem akarnám megszivatni, hogy alig megy haza, jöhet vissza:-) Meg magamat sem, megsütöm itt a dolgokat, aztán nem ehetek belölük:-)
Puszi, Emese

Kép
hiuzka
 
 


Sziasztok,

Először is szeretnénk mi is mindannyiótoknak Nagyon Boldog, Békés Karácsonyt! kívánni.

Hiuzka, Sziszike, irigykedem a karácsonyi ajándékotok miatt :)

Az én napom ma nagyon fárasztó volt, kicsit túlpörögtem a karácsonyi készülődést, sütöttem egy tonnányi sütit, majd utána nagytakarítást tartottam, olyan helyeken is, ahol máskor eszembe se jutott volna, plusz előkészítettem a díszeket, szaloncukrot holnapra, és feltettem a többi díszt (ablakra, ajtóra), mert arra még előtte nem volt időm. Úgyhogy most leginkább egy hátcserére lenne szükségem :) Azért a masszázsom se lesz rossz, amit a párom beígért... :wink:

KépKép
Kép
elsijud
 
 


Sziasztok!

Békés boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!

Nikike, Demjén koncert lehet, hogy csak álom marad, mert jegyünk még nincs. :(

Ma én is feldíszítettem a fát. Apa, hazajött, megállapította, hogy óriási. Kézdeztem: Azért ugye szép is? :? Az természetes.... :)

Kezdek belepörögni a karácsonyi készülődésbe, és érzem, hogy felhúzom magam a sok tennivaló miatt. Ki kell valamit találnom, hogy lehiggadjak, mert ha így folytatom, holnapra egy lestrapált, banya leszek, szétcincált idegekkel.

Lehet, hogy megcsinálom Méry puncsát, és együtt rugunk be a gyerkőccel! :) Csak viccelek. És köszi a receptet!!!
Látjátok mennyi előnye van a tápszernek!!! :D

Na megyek, mert még mosok és tiramisut gyártok stb...

Puszi.

Judit

Kép
jud77
 
 


Sziasztok Lanyok!

Jud: csak miattad irok! En mar ugy beporogtem ma hogy tobbszor ereztem, hogy itt a veg, ennek megfeleloen volt morgas is. Most fejztem be a masodik takaritast a heten es elhataroztam, hogy a szent JEzuska miatt iden tuti tobbet nem takaritok!!! :x
Mosas is most lett kesz, de meg teregetni kellene, kormot csinalni, marmint manikur, egy arcpakolas is elkelne, mert ma a gyerek kicsinalt, ha szerencsenk van, szentestere lesz egy ajandek fogunk! Mostmar en is tudom milyen amikor ki akar bujni az a kis gyongyocske! :lol:
szoval lassan elteszem magam holnapra! PEdig a halaszlet vegul apa fozte, nyami lett! De holnap meg panir, majonez, koretek, szoval meg lesz par dolog!

nos nagyon boldogat, aldottat es bekest Mindenkinek! En msot par napig nem leszek! Emese, fa alatt szulni sem lehet rossz, az am a
orom e bodotta :lol: :lol:

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Sziasztoook!!!

PERSELA, éljen, éljen, nagybetűs négyszereplős otthoni élet!!!
Csajszik, én már láttam a jóasszony tündérkéjét-kisbosziját! EGY TÖRÉKENY KIS CSODASZÉP CSOMAGOCSKA!!! (Márk bátyónak lesz ám dolga a kérők szelektálásban:-))) Szempillák, ívelt szemöldök, sötét hajpihék, jól indul a lyány!!!:-)))

Én totál elhavazva, nem tudom, lesz-e valaha nyugiban felkészülős karácsonyunk, csak a szaladgálás, százdolog egyszerre, szeretnék már leülni, de mire leülök, húsvét lesz:-)))) Igaz, a kisfiunk tavaly ilyen körülmények között rakott fészket magának odabent! Anyumnak karácsonykor fakadtam ki, hogy mikor lesz nekem is kisbabám már, úgy vágyom rá, az én uram miért nem egy tündérbogár, szüljél nekem, drága szentemboris néhány paszulyt egymás után, az enyém a dagobert, aki kiszámol mindent, hogy ennek most itt az ideje, mikor optimális:-))) Szóval nekem az "áldott, békés karácsony" most már mindörökre azt fogja jelenteni, hogy nagyon-nagyon kívántam valamit és nem is tudtam, hogy a Jóistenke már meg is adta!!!

A kismanuszom, drága kincsem most épp békésen alszik, olyan büszke vagyok rá! Ma volt a tradícionális baráti nagy karácsonyi evészet-ivászat, nagy hang, zsivaj, röhögések, szokásos, a Mongolban foglaltuk le a különtermet 12-17 óráig a picurok miatt, és olyan nyugiban elvolt, a barátnőimet kenyérre kente, mindenki cicijén elüldögélt egy kicsit:-))) Amikor kicsit pityergett, betettem hason a babakocsiba és durmolt egy sort:-)

Megvettük tegnap a karifát, egy kis biliset vettünk, élőt, januárban visszaveszik. Szegénykémnek csak úgy porzott a földje, elvált a labda is a műanyag cseréptől, ami nem kis súly, szegény párommal cipeltettem hegyen-völgyön át, a kocsiig - jó messze tudtunk megállni. Jól megöntöztem, szinte hallottam, hogy mennyire jól esik neki!

Egyébként meg egy nagy ....-ben ülök készülődés szintjét tekintve! A fent írt találkozóra egy ünnepi újságot szerkesztettem, mindenki dolgairól 2006-ban csomó képpel, sztorival, jó lesz majd nézegetni nyugdíjas mamesz korunkban! ...és hát izé, ez jobban érdekelt, mint port törölni, sajnos ilyen vagyok, van egy-két dolog, ami totálisan elvon az egyébként muszáj megcsinálni dolgoktól, átszellemült képpel bűvöltem a gépet minden szabad percben meg hajnalban, amikor Somó aludt.

Úgyhogy most hazajöttünk este, és nekiláttam a nappalinak:(( Holnap szimultánban kisszoba-konyha (fürdőt az uram megcsinátla), plusz főzés, díszítés, telefonok kapkodása (rokonok, nem sérthetem meg őket, hogy kinyomom, meg le volt halkítva, egyszer hívnak egy évben:(( Na sebaj, fürgerókalábak, majd megoldjuk!!!!!!

...és akkor: ÁLDOTT, BÉKÉS KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK!!! SZISZIKE, HIÚZKA, DRUKKOK!!!!!!!!!!!!!!!

Sok-sok puszi!!!!!!!



Na de a csúcssztori! Ott volt Larácska, egyik barátnőm 5 hónapos kislánya, aki már két hónapja egésznapos bölcsis, mert Belgiumban ez a szabály, ott élnek. Hát ez a kicsi lány valami hihetetlen fazon!!! Én még ilyen közvetlen, barátkozó picit - ilyen kiscsibében- nem is láttam!
Karomban Somi, Lara anyukája karján, egymás mellé állunk, Larácska nyílt őszinte őzikeszemekkel, mosollyal kitárta Somi felé a karját, rátette a kezecskéit a mellkasára, megfogta a kardigánját, aztán meg is rágcsálta, meggyürkészte - a fiam meg megszeppent, hiába, nincs még szokva a női rohamokhoz, elpityeredett, erre a kiscsajszi fogta és betette a saját ujjacskáját a szájába, hogy nyugodjon meg!!! HÁt kész!!! hát én úgy nevettem, hogy nem bírtam lefotózni ezt a momentumot!:-)))


Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
pelle
 
 


Sziasztok!

Én még semmivel sem lettem kész, se fa, kaja is csak ímmel-ámmal, úgyhogy gyorsan

BÉKÉS, SZERETETTELJES KARÁCSONYT

kívánok mindenkinek, és megyek folytatom, amit félbehagytam. Érezzétek jól magatokat és pihenjetek sokat.

Adri és

Kép
adri29
 
 


Hello,

Kész vagyok... Nem csak a tiramisuval, és a többivel, de egyébként is. Azért megnyugtanó, hogy nem csak én. :)

Minden évben elgondolkozok, hogy mit kellene másképp csinálni aztán mégis ugyanúgy csinálom. De azért olyan jó.

Szóval most mindenki eltűnik napokra??? Neee....

Na megyek megetetem a gyerkőcöt, hátha alszik reggelig. 8) Ja és ma 3 hónapos. Pedig, mintha ma lett volna....

Judit

Kép
jud77
 
 


Szep jo reggelt!

Pelle csucs vagy, sztoristol, Somistol!:))

Jud orulok, hogy minden ok! Te sem vagy piskota:)

Adrikam fel a fejjel meg lesz minden, nekem is meg lett!:)

Engedjetek meg egy verset, azt hiszem ez felekezettol, vilagszemlelettol fuggetlenul mindenki altal befogadhato. ez az en ajandekom itt (mellesleg a kedvencem):


Nagy Laszlo: Adjon az Isten

Adjon az Isten
szerencsét,
szerelmet, forró
kemencét.
üres vékámba,
gabonát,
árva kezembe
parolát,
lámpámba lángot,
ne kelljen
korán az ágyra hevernem,
kérdésre választ
ô küldjön,
hogy hitem széjjel
ne düljön,
adjon az Isten
fényeket,
temetôk helyett
életet –
nekem a kérés
nagy szégyen,
adjon úgyis, ha
nem kérem.

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Sziasztok!


BOLDOG, BÉKÉS ÜNNEPEKET KÍVÁNOK SZERETETTEL NEKTEK ÉS CSALÁDOTOKNAK!

Nálunk kellemes tempóban zajlotak az események,mindennel sikerült időben végeznem,és még csak nem is idegeskedtem,pedig szoktam.

További kellemes napokat,családlátogatást,jó ebédeket!

Niki
Vendég
 


Sziasztok!

Én Hiuzka férje vagyok.

MEGSZÜLETETT A FIUNK!!! Minden kedves fórumozót üdvözöl, de most nem tud gépközelbe jönni :)
3600 gr, 58 cm és minden rendben ment, hn4-re értünk be, 7:30-ra kinn volt! És naaaagyon cuki!

További kellemes ünnepeket!

Sziasztok!

Marcell

Kép
hiuzka
 
 


Hurrá, hurrá, hurrá, nagy-nagy gratula Emesének, Marcellnek és a pici fiúnak is!!!
Ez aztán a boldog karácsony!

Pussz!

Persela és a kis varázslótanoncok:

Kép
Kép
persela
 
 


Emese: DE JÓÓÓÓÓ!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

NAgy-nagy gratula, igazi kis ünnepi baba!!! :lol: :lol: :lol:

Sziszikém?? TE??? mi újság?? DDDRRRUUUKKK :lol:

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


DRÁGA HIÚZKA, CSODÁLATOS HÍR!!!

TELJES SZÍVEMBŐL GRATULÁLOK NEKED, KIS MARCELLNEK, APUKÁNAK, LEGYETEK NAGYON-NAGYON BOLDOGOK!!!! MICSODA KARÁCSONY, IGAZ? :-)))))))))))

SOK SZERETTTEL PUSZILUNK!

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
pelle
 
 


Sziasztok!
Most sütöttem egy csomó sajtos-sós stanglit, egész nap eszünk, tévézünk a tegnapi nagy hajrá után:-))) Úgyis maradt annyi hús, sose fogom megtanulni kiszámolni az adagot, mindig túlfőzöm magam:-)))))))) /Azt a pazarló mindenit:-)))/

Perselám, bocs, h nem válaszoltam hamar, először betelt telve a sim kártya, aztán templomban voltunk délelőtt. Én bizony kihagytam a gyónást, röhögjetek, de két percem nem volt átgondolni a bűneimet az elmúlt napokban, oké, tudnék párat felmutatni csípőből, de az nem az igazi:-)))))))))))) Utána még a miséről is kijöttünk a babakocsival, mert felduzzadt a tömeg, féltettem a kismanuszt, minden köhögőre szúrós pillantásokat vetettem Isten házában, ej-ej:-))))))))))))))

IMÁDOM NAGY LÁSZLÓÓÓÓT!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D

Azt még gyorsan elmesélem, hogy az én fődagobert férjem, akitől aztán nem könnyű egy kis költőpénzt leakasztani, minden forintot elspájzol:-))), vett kettőnknek jegyet márciusra a Shakira koncertre nem kis pénzért, akit ő nem is kedvel, és még moziba se lehet még megkötözve se elhurcolni olyan filmre, ami nem érdekli, ergo nem lőnek és nem száguldoznak szuper autókkal, nem ugornak helikopterekről a mélybe:-))) ..és megvett mindent, amit az elmúlt négy évben, mióta egymást nyúzzuk, megígért egyszer, kétszer, százszor, de sose teljesített, pl. egy üveg Baileyst a nejének (annak a tündér asszonynak), ami szerint - mint minden - túl sokba kerül:-))))))))) Mindezt mert szültem neki egy gyereket:-))))))))))))))))))


Na jól van, drágaszágaim, megyek ejtőzni a tévé elé:-))))))))))))) Gyerököm húzza a lóbőrt:-))))

Puszi!!!

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
pelle
 
 


Sziasztok!

Reggel láttam Emesét.:) Olyan jó hír ez...a párja meg is mutatta a szülőszobai képeket-nagyon helyes babójuk lett!

Annyira jó hír volt ez, bár már én dicskedhetnék hasonlóakkal... :lol:

Nálam még semmi!
Reggel kiharcoltam CTG után egy UH-ot is, de mident rendben találtak.
Persze felajánlották, hogy feküdjek be, de ezt nem tehetem meg a kicsijeimmel, így megvárom szerdán a dokim mit mond.
12nap! Nagyon nehéz ez a várakozás!

Mindenkinek mégegyszer kellemes karácsonyt.
Amint van vmi szólok, addigis sok puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


hali!

Emese! Ez fantasztikus hir! Szerintem tok jo lehet pont karacsonykor vilagrajonni, aztan kesobb persze rossz, mert igy nehez kulon unnepelni szulinapot is, szoval elobb-utobb hatranyba kerul az ember gyermeke:)) De sebaj! Az tuti, hogy az ideje jo, es meg jovore sem kell aggodnia a kiskrapeknak!

Pelle de jo Nektek! Kicsit irigyellek a mai pihenoert! Nekunk nemreg ert veget a vegelathatatlan vandorlas! Kepzeljetek tegnap este kiakadtam. Azt hittem, csak mi vagyunk BARMOK, hogy elindulunk gyerekkel, pakkal, ajandekkal, stb... Ehhez kepest az egesz utca egy koltozo vandorcirkuszhoz hasonlitott. Minden haz elott villogoval alltak az autok, az emberek ki-be pakoltak es maszkaltak! Aztan a forgalom, mint egy atlagos napon hetkoznap koraeste! NEm gyoztem csodalkozni!

Most anyukam volt itt, tok jo volt, kicsit meg babazott, mert neki a tegnap este elmaradt, de ma meg holnap bepotolja!!!

CSajok! Tud valaki korizni? CSak azert, mert azt tervezem, hogy szilveszter est kinezek a jegre, Slager radios buli lesz. Azert akkor, mert, ha Zsombeszt lefektetem 8-9 kozott, akkor utana el tudok szabadulni, a jeg meg csak akkor lesz nyitva este-ejszaka! Szoval ha valakinek van egy kis kedve jelezze, mert egyeztethetnenk! Szerintem jo buli lenne! kb. 2 orat tervezek kint lenni! Persze ez sokmindentol fugg: idojaras, egeszsegi allapot, stb....
En amilyen bolond vagyok kimennek egyedul is, de megiscsak szilveszter lesz, gondolom masok tarsaggal mennek, ez sem lenne gond, mert konnyen csapodnek hozzajuk, de azert ven fejjel csak nem kozvetelnekdem a tinikkel! MEg a vegen azt hinnek a neni pedofil???

csok

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Halihóóó!
Sziszikém, kitartááás! Már tényleg röpke pár pillanat, egy-két nap!!!:) Emesének pedig nagy öleléseink és puszik, ha mész szülni és találkoztok a kicsi kocsival a folyosón/szobában, mert most már ez jön, és kész!!!!

Odatettem egy kis csülkös bablevest, persze egy szál répa se maradt itthon, úgyhogy a mirelit zöldségmixből csórtam ki egy jó marékot:-))) Holnap megyünk haza szüleimhez Egerbe egy hétre, már úgy várooom!!! (Pedig tök jó ötlet a szilveszteri korizás:(()

Perselám, hogy megy a kicsivel és a picivel? :-)))))))))))))))) Tudsz pihenni egy-egy fél órát-órácskát néha? Olyan szépek a képek, amiket emilen küldtél!!!!!!!!!!!!!

Pusszantás mindenkinek, együnk-igyunk tovább karácsony ünnepén:-))))))))))))))))))))))))))))))))

U.i. Szerintetek lesz még hó? :(

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
pelle
 
 


Sziasztok !

Emese !!!! Hát miket olvasok itt pár röpke nap után ?????
NAGY NAGY GRATULA AZ ÜNNEPI BABÁHOZ AZ EGÉSZ CSALÁDNAK !!!
De jóóóóóóóóóóó !!

Sziszike ! Kitartást!! Gondolunk ám rád !!! :lol:

Nikike ! Én tudok korizni , de nem tudom megoldani az éjjcakát !! :cry: Pedig nagyon jó lett volna !

Lányok ha itt vagytok segítsetek ! Diának eléggé bepirosodott a BCG oltása ! Tudok vele valamit kezdeni ??? Nem igazán látom , hogy fáj neki .
Volt valakinek ilyen ??? Borogassam ??? De hogyan ?? Kössem be azt a picike kis kezét ???
Körömvirággal bekentem . :shock:
Remélem avval rosszat nem csináltam.

Perselám !!!!!! Még nem is üdvözöltelek otthon titeket !! Nagyon örömteli babázást nektek!!

Puszi mindenkinek !!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Gratulálok a picurhoz!!!!

Sziszike: hajrrrrrrráááááá

Kati: ne csinálj semmit az oltással, ha genyedzik, töröld le vattával és kész. Ha fürdetéskor fellazul töröld le, de ennyi, nem kell vele semmit se csinálni, elfog múlni. Ha belázasodik akkor viszont irány az orvos.
Sok kisbabánál van ez, a milyen kb 1 hétig gennyes volt, de azt mondta a doki, hogy ez jó igy, nem kell fertőleniteni sem, nem fáj, természetes jellenség, ha bepirosodik, gyulladtanak néz ki.

na megyek próbálok aludni egyet, végetért a karácsonyi hajcihő, a szülök most elmenetek, szóval csak a kis családom maradt!

Puszi


Méri

KépKép
lmarie
 
 


Sziasztok!

Sziszike, minden nap többször megnézem, hátha beírtál már (illetve a férjed) egy hatalmas jóhírt. Nagyon sokat gondolok rád és nagyon drukkolok!!!

Pellém, jó pihit otthon! Imádom a pici ruhákat, amiket Léna kapott, annyira édesek!

Kati, végre valaki észreveszi, hogy otthonról írogatok!:-))))))))))))

Akartam hosszabban írni, mert a fiúk nincsenek itthon, Léna meg aludt, de felébredt, és tiszta pisi, megyek öltöztetni, etetni, majd jövök, ha megint alszik mindenki!

Puszi mindenkinek!

Persela és a kis varázslótanoncok:

Kép
Kép
persela
 
 


Kép

Sziasztok csajok! :wink:

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Kép

óóóó, már "nagy" családos vagyok :oops: :wink:

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Sziasztok Csajszik! :lol:

Először is:

EMESE, HATALMAS GRATULA A KARÁCSONYKOR ÉRKEZETT KISMANÓHOZ!!! S PERSZE JÓ EGÉSZSÉGET, SOK BOLDOGSÁGOT!!!

Sziszike nagyon "csöndben" van! Csak nem?! :lol: Én amúgy arra tippeltem volna, hogy a karácsonyt már ők is a kórházban töltik, de úgy látszik, nem... :o

Mi is itt, megvolt Lillus első karácsonya, az ünnep kellékei közül neki leginkább a csomagolópapírok tetszettek! :wink: :D :D Kapott tőlünk egy naggggyon csajszis kis kordrucit, olyan édes benne! :D Majd ebben fogjuk szédíteni a pasikat! :D

Nálunk jól telt az ünnep, nagyon elmélkedős kedvem volt ebben az elmúlt 3 napban, talán bölcsebb is lettem egy kicsit... :wink: (csak remélni merem...) :lol:

Jókat sütöttem-főztem is, ha a férfiakat tényleg a hasukon keresztül lehet megfogni, akkor Apa a jövő évben térden csúszva fog közlekedni előttem :wink: Még akartam ún. adventi muffint is sütni, de arra már nem jutott idő, illetve energia.

A fényképeket látva végképp úgy döntöttem, hogy kell valami normális frizura, mert a mostani csak szemből tűrhető, amúgy nem túl jó a silány hajamhoz, és olyan jellegtelen is. Szóval elszántam magam valami merészebb változtatásra, csak remélem, majd nem az lesz, hogy hazajövök a fodrásztól, és bömbizek majd a tükör előtt. :roll:

Kép
frusi
 
 


Nikike, köszönjük a verset. :wink: Én tudok korizni, vagyis tudtam valamikor, egyik barátnőmmel minden hétvégén jártunk gimis koromban egy ideig, mindig megállás nélkül végigkoriztunk nyitástól zárásig... ennek már lassan 10 éve lesz, azóta szinte nem is koriztam, hááát nem tudom, mit produkálnék. Plusz már korim sincs. :?

Kati, elvileg pont az a "jó" (persze magát a kellemetlenséget leszámítva), ha kifakad a bcg oltás helye, nálunk még semmi de semmi nem történt vele, csak a göböcskét lehetett érezni egy időben, szóval szerintem Lillusnál meg fogják ismételni, ha csak 1 hónapon belül nem fakad ki neki mégis. :?

Pelle, az én férjem is "dagobertbácsi" :D :D :D mondjuk vele olyan gond nincs, hogy "nem lát el" :D :lol: csak aztán utólag szokta megkérdezni, hogy ezt v. azt szerintem vajon biztos meg kellett-e venni. Illetve ha együtt vásárolunk, akkor lebeszél erről-arról, egyébként utólag sokszor azt mondom, hogy igaza van. :roll: (sokszor meg nem). :wink:

Kép
frusi
 
 


Tündi, nagyon aranyos ez a karácsonyos kép!! :lol:

Kép
frusi
 
 


Na lányok!

Mire jó, ha az ember lányának gyerekei egyszerre, ráadásul 3 és fél órán keresztül alszanak?

Hát hogy megszülje ezt:

Léna születése

Jó olvasgatást!

Pussz!

Persela és a kis varázslótanoncok:

Kép
Kép
persela
 
 


Persela, elolvastam. :lol: :lol: És mégegyszer gratula!!! :lol: :lol:

Kép
frusi
 
 


Persela, szép "kis"történet :wink: Gratulálok még 1x és köszi h leírtad :wink: :lol: :lol:

Frusi, már 5 hónapos Lillácska :shock: Hát ,szalad az idő :lol: :lol: :lol:

a többiek biztos még most heverik ki az ünnepeket....... :lol: :lol:

naponta többször is benézek hátha van valami hír Sziszikéről..de látom,nincs :roll: ...kár.DDDRRRUUUKKKK :lol: :lol: :lol:

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Emese: Gratulálunk! Szívből remélem, hogy a szülésed olyan könnyű volt, amilyen gyors :) Már alig várjuk az első fotókat a piciről :)
Puszi,
Judit

Sziszike: Hátha ma éjszaka.... :wink:

KépKép
Kép
elsijud
 
 


Persela!

NAgyon szep a tortenet! Annyira ra lehet ismerni a dokinkra. Basszus nem tokol, foloslegesen nem mezes/mazos, de ha kell jofej, laza, szoval kedvelem meg mindig. Azert ilyenkor mindig halat adok a Joistennek, hogy nekem valami csoda folytan mennyire konnyu es gyors szulesem volt, es hogy tudatlansagom okan otthon, almomban vajudtam!

Frusi, sajnalom a korit, marmint hogy nincs!

En viszont ma voltam kint a jegen, hogyis mondjam valami csoda volt! Addig anyukam setalt egy nagyot a gyerekkel. Apammal meg hugomekkal tok jot koriztunk. Hihetetlen, hogy ugy igazan majdnem 1 eve nem sportoltam, marha jo volt az izmaimnak??! HA meg vannak egyaltalan? :lol:

Sziszikerol remelem mihamarabb jonnek a jo hirek!

Tundi: edes ez a kislany es a nagyok is helyesek! De milyen nagyok??? Hihetetlen, hogy Te vagy az anyukajuk, marmint korban! :?

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Sziasztok!!

lmarie, frusi !!! Köszönöm szépen !!!
Közben Tündi is hívott, hogy ne idegeskedjek nem tudok vele mit csinálni !! :wink:
Mercinél nem emlékszem mi volt !!!!! ?????????? :?

Persela !! Hát nem volt semmi ennek a kis Lénának a világrajötte !!! Megküzdöttél érte !!! :wink: És még beválalod a harmadikat is !!!! Le a kalapot előtted !!!

Ja! És kedves 3 gyermekes anyucik elöttetek is !!! :lol:

Tündi !!! Nagyon jók a képek !!! Végre egy kis karácsony is !!!

Sziszike ??????????? Csak nem ?????????????? :lol:

Drukkolunk !!!!!!!!!!!!!!


Puszi mindenkinek !!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Emese gratulálok! És apának köszönjük, hogy hírt adott rólatok!

Kati, én is csak megerősíteni tudom. A mi dokibácsink is azt mondta, hogy minnél pirosabb, és gennyes, nedvedzik stb.. annál jobb, mert azt jelzi, hogy a kicsi immunrendeszere erős és felvette a harcot a bacik ellen. És semmit nem kell vele csinálni, ha nem lázas a bébi.

A történetet még nem olvastam, de fogom.

Kori szuper, én csak a görkorizásból fakadóan tudok jégkorizni (kicsit). Mi még mindíg a Demjén koncertre gyúrunk, ma kiderül, hogy lesz-e belőle valami.

Ma este mi is megyünk a szüleimhez. Disznóölésre. Már ezer éve nem voltam disznóölésen. Nem hiányzott. Apukám idén beszervezte. Jönnek a párom szülei is, meg családi barátok. Még jó hogy a szülők ilyen jól megvannak egymással. Kíváncsi leszek a gyerkőc, hogy bírja majd az idegen helyen alvást.

Puszi.

Judit

Kép
jud77
 
 


Sziasztok,
Voltunk ma az első nst-n, ahol először a régi géppel nem tudták belőni Zsebi szívhangját, viszont majd szétrúgta az oldalamat, csak úgy táncolt az egész hasam, aztán áttettek a másik gépre, azon jól bejött a szívhang, viszont nem volt hajlandó megmoccanni. .. Egyetlenegyet rúgott összesen. .. Mindenesetre nem hívtak vissza későbbre, azt mondták a szülésznők, látták ők is, hogy ficereg eleget ez a gyerek... :)

Találkoztam Emesével, nagyon jól van, azt mondta csodás élmény volt a szülése (na jóóó, azért most hirtelen nem vállalná be még egyszer :lol: de összességében fantasztikus volt! A részletekkel majd ő maga. Sajnos a picurt nem láttuk, mert éppen benn volt vizsgálaton a csecsemősöknél.

Puszi Nektek,
Judit és Zsebi

Ui: Sziszike, nagyon eltűntél, remélem oka van :D

KépKép
Kép
elsijud
 
 


Remélem mindenkinek jól teltek az ünnepek!
Én csak egyet határoztam el: jövőre mindent előbb kezdek el: sütés-főzés, takarítás, ajándékok, mert most nagyon belenyúlt ez a sok program a szentestébe.

Emese, szívből gratulálok én is, legyetek nagyon boldogok!!!
Tündi, köszi a képeket, végre valaki karácsonyos képet is tesz fel. (Pedig fogadni mernék, h mindenkinek készült ilyen - karácsonyfa-előtt-állunk-és-mosolygunk kép :lol: ) Nagyon helyes a családotok.

Judit, szerintem Barnabás bírni fogja a máshol alvást, mi rendszeresen alszunk a nagyiknál. Mindkét helyen van kiságy, baldachinnal, toronyórával és lánccal :lol: :lol: meg minden ketyere, ami kell, Kami ott is simán elalszik, nem ébred többször, mint itthon.
Tényleg Judit, hogy álltok az éjszakákkal? (Természetesen a többiek éjszakája is érdekel, csak Barnabás és Kami közel egyidősek, egyszerre kezdtek éjjelente többször ébredni, azért őt kérdezem mindig :shock: ) Nálunk javult a helyzet, csak egyszer ébredünk, 4-5 felé, ha netán előbb ébredne, a cumit teszem a szájába és visszaalszik. :) Nagy ritkán nem.

Használ vki cumisüveg termoszt? Mennyi ideig tartja a cumisüveg hőmérsékletét?

Puszi

Adri és

Kép
adri29
 
 


Kép Lénocska a fa alatt 1.

Kép Lénocska a fa alatt 2.

Sziasztok lányok!

Judit, hajrá, most már ti is nagyon kifele mentek a terhességből, emlékszem, pár hete alig vártam, hogy végre elkezdjünk CTG-re járni, aztán nézd meg, most itt szuszog mellettem a kislányom!

Tündi, tényleg tök jók a karácsonyi fotók, és hihetetlen, hogy azok a nagy gyerekek is a tieid, te fiatal anyuka! :lol:

Mi nem csináltunk klasszikus karácsonyfa előtt állós fotókat, de ez a kettő, asszem, elmondja az idei karácsonyunk lényegét! :D

Pussz mindenkinek!

Persela és a kis varázslótanoncok:

Kép
Kép
persela
 
 


Sziasztok!

Ma reggel végre megszületett Bence. 4-re értünk be a kórházba, 5re megszületett. 5kg, 57cm. A baba és a mama is jól vannak!

Üdv:
Attila (Sziszike férje)
sziszike1000
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?