Új privát üzeneted érkezett!

Részleteket nem tudok, de azt hiszem így is rémísztően hangzik.

Küldök még egy rémhírt, ha tudjátok terjesszétek, hogy ilyen se forduljon elő!

Középiskolai osztálytársam a forrás!

" Keresztanyukám (kozmetikus) egyik vendége mesélte, hogy mi
történt:

Tesco hipermarketben volt a lánya vásárolni a 2,5-3 éves kislányával.
Bevásárló kocsiban ült a kislány, anyukája a sor végén hagyta a lányát és
visszaszaladt egy csomag valamiért. Visszanézett és már nem volt
sehol a gyermeke, tudta, hogy ilyen gyorsan nem mászik ki és tűnik így el.
Lélekjelenlétének köszönhetően szólt a biztonsági őröknek, akik
lezárták az egész áruházat. A gyereket elkábítva, átöltöztetve és levágott hajjal találták meg a személyzeti vécében. Az eltűnés és a megtalálás között 8-10 perc telt el, és már ez történt! Az áruház (?) tudja, hogy szervkereskedelem van, az is valószínű, hogy nem először fordult elő. A család a nyilvánosságra akarta hozni, de megfenyegették őket, mert ez nagyon negatív reklám lenne. Szóval a család azt kérte, hogy szájhagyomány útján terjesszük - főleg családosoknak, hogy hiperekben /akárhol ne hagyjuk 2 lépésnél távolabb a gyerekünket, mert örökre eltűnhet!"

Szebb estét

Kép
manó-v-29
 
 


Sziasztok!

Igen a túlaltatott kislány este szőrnyű már így is. Én nagyon félek hogy Zsebit ne kelljen kórházba vinni, altatni, belegondolni is félek.

Volt kb fél éve a tvben is egy cigány család kb3hónapos volt a kisfiúk dongalábbal azt hiszem. Megbeszélték a műtétet, rutinbeavatkozás meg ilyenek és a kisfiú meghalt.

A szervkereskedelemről hallottam, ez már 2-3éves történet és a reklám kedvéért elmondhatom hogy egy auchanban történt, de szerintem ez nem minősítheti konkrétan az áruházat, mert ugyanugy lehetnek ezek a szemetek egy tescoba is.
Ezt borzasztónak tartom amúgy. És egy kicsit felelőtlen az a szülő aki nem figyel kellőképpen a gyermekére akárhol is legyenek.

Sosem engedem el azt a hordozót(babakocsi, bevásárlókocsi..stb)amiben Málna van, márcsak egy esetleges balesetveszély miatt sem. Mindig a látószögemben van.

Szánalmas hogy emberek idáig jutnak a pénzért mindent megtenni képesek. :(

Félek majd a sulitól is, mert miket hallani a tvben: megverik, ellopják, fenyegetik, leszúrják, valamire kötelezik, megerőszakolják, stb.stb. szóval szőrnyű.
Hiába neveled szinte tökéletesen, negatív dolog mindenképp bejut a gyerek inormációi közé.

Na elég a negatívumokból és a szomorú dolgokból.

Banyanszki: képzeld az én unokanővérem is hamarosan szülni fog. 36hetes de már a 30óta nyitva a méhszája 2ujjnyira, még jó hogy eddig bírták. Ja és schöpfis és Bakó Erikánál szül. Tudtok róla valamit?

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!

Noémi

Gratula az unokanővérednek, ez nem semmi. De mostmár nem lehet semmi. Meg amúgyis ügyesek a dokik a kórházba. Bakó Erikáról még nem hallottam.
Mi úgy néz ki a dolog, hogy holnap megyünk látogatóba a kórházba. Persze csak akkor, ha nem lesznek nyavajásak a gyerekek. Gréti éjjel elég sokat köhögött. Ma még nem tapasztaltam nála semmit. Remélem nem lesz beteg. Igaz az oviba 12-en voltak a 31-ből. Ez elég jó. Ja, és még nincs járvány!!!
Mindenkinek további szép napot. Megyek ápolgatom apukát, mert tegnap elég jól sikerült megünnepelniük Viktória születését. De úgy döntöttem nem morgok vele, mert piszkosul fáj a feje. Ez éppen elég bünti. Ja, és eldugtam a fejfájáscsillapítót. :twisted:

PHPBB kód:
Kép


PHPBB kód:
Kép
banyanszki
 
 

 
 

Szia Noémi!

Én is úgy gondolom, hogy egy pillanatra sem tudnám szem elől téveszteni manót! Amíg nem tehetem a kenguruba addig én is a hordozót fogom, mint a pióca!
Bocsánat én most olvastam ezt a hírt, nekem újnak tűnt, de azt hiszem ezek a szörnyűségek nem tudnak elévülni.
Sajnos nem elég, hogy felnőttek molasztálhatják a manókat, ha már iskolások, de a saját iskolatársaitól is védeni kell, mert drog...és inkább nem is sorolom mi még!
Már most rettegek ezektől! Bennem még nem merült volna fel ilyesmi, de annyit változott a világ, az egyik gyerek húzza magával a másikat.

Üdvözlet a kis újszülöttnek!

Üzenem az ünneplősöknek, hogy a kalapkúra a legjobb, ha az asszony eltűntette a bogyót!

üdv Anett

Kép
manó-v-29
 
 


tudja valaki hogy lehet letörölni egy üzenetet?

Kép
manó-v-29
 
 


Sziasztok!

Nem is mondtad hogy megszületett Viktória?

Paraméterek?

És óriási gratula és gyors gyermekágy a mamának, a babának pedig száz év tele egészséggel és boldogsággal.

Hogy hogy üzit törölni? a fórumból?
szerintem sehogy.

Régebben hallottam már a történetet, de eszembe nem jutott volna viszont ahogy írtad egyből beugrott.

D.göljön meg minden gyerekbántalmazó, kereskedő szemét.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!

Már írtam, 23-án csüt. este 21:44- kor. De azért mégegyszer. 18:10kor sürgősségi csaszival. Baba: 3380g és 55cm Viktória, Panna.
Viktória jól van, de anyucijának megsérült a húgyhólyagja és így sokáig bent lesznek. Vagy 2 hét katéter vagy újra felnyitják. Eddig a katéter mellett vannak. Sajna nem tudunk ma bemenni hozzájuk mert Gréti belázadodott. Talán a jövő héten.
Szép napot mindenkinek!
Ui. Apuka még mindig szenved!!! :twisted:

PHPBB kód:
Kép


PHPBB kód:
Kép
banyanszki
 
 


Jó reggelt!

Ne haragudj látom már hogy írtál csak én egyszerűen elsiklottam felette.

Akkor anyukának is fájdalommentes mielőbbi gyógyulást.
Siessenek haza, otthon jó lenni.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Szia Manó :)

Ez is csak egy spam, köremilként küldik a rémtörténetet. Hol Corában, hol Tescoban történt esetként :)

Kriszti
cuiccolo
 
 


Végülis ha igaz ha nem a lényeg az hogy a gyermekeinkre tényleg vigyáznunk kell mert bármi megtörténhet ebben a világban.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!

Manó
"csak" kör-mail, ne félj... egyébként meg egyetértek sosem lehet tudni, én sem hagyoom sehol egyedül Danit.

Banyanszki
Erika,ugye,bocs csak olyan lassú a gépem, hogy nem bírom kivárni h visszalapozzon és emlékezetből teszem...
szóval én sem hazudnék a gyereknek, egyetértek Noémivel és várjunk csak ki mesélte élményeit.... ?!... elfeledtem.... szóval én pont az ellenkezőjét tanultam,Raffaitól , hogy mindent előre el kell magyarázni a gyerekeknek. Én így teszek Danival, nem mondom némi ismétlés elkél, de a tapasztalatom az h megérti,de hihetetlenül.

Szóval lehet h az kéne h egyszer(többször) leülsz a lánykáddal és elmesélde mi minden kell csinálnod míg ő is dolgozik :) a lényeg hogy sose csalódjon és ne érezz hogy te most átejeted.
Nekem ez a véleményem.

Bocs kissé álmos és fáradt vagyok, elkapott a héten egy vírus,v. calici... nemtom... de teljesen levert.

JóÉjt,A.
kisbora
 
 


Sziasztok!

Újabb figyelem felhívás részemről!!!

Szeretnélek Benneteket arra kérni, hogy látogassatok el a babafalva.hu oldalra és ott mindjárt a kezdő oldalon találtok olyat, hogy a szabad kórház- és szülészválasztással kapcsolatban lehet aláírásokat gyűjteni és petíció formájában eljuttatják tisztelt Molnár urunknak aki kitalálta ezt a minősíthetetlen dolgot.
Légyszíves töltsétek le és gyűjtsetek aláírásokat vagy legalább a védőnőtökhöz vigyétek el és Ő íratgassa alá .
Köszi!!!

PHPBB kód:
Kép


PHPBB kód:
Kép
banyanszki
 
 


Banyanszki, én aktivizáltam magam, kinyomtattam,elviszem a védőnőhöz és a gyerekorvosi rendelőbe!
Minden ok? :wink:

sziasztok: Ildi

Kép
KépKépKép
mzille
 
 


Banyanszki!

Én is hasonlóképpen cselekszem, holnap már viszem is!
Köszi, hogy szóltál!

Kép
manó-v-29
 
 


Sziasztok!
Én is a Schöpfiben szültem 2005.11.18-án Rolandot a 35ik héten! Dr. Olsavszky-Szücs volt az ügyeletes és ilyen szülést kívánok mindenkinek......egy élmény volt:) Egy hétig voltunk bent, Roland a koraszülött osztályon,én az elsőn,de jártam hozzá szopiztatni,tök jó volt:) Nagyon féltem,mikor a Szent Imréből átküldtek,de nagyon nem bánom,hogy így alakult,és totál készvagyok ettől a fizetős-bezárós rémkorszaktól! Elküldtem csomó ismerősömnek a nyomtatványokat,hogy segítsenek nekünk! Remélem elérünk valamit!:) A következő babánkat is ott szeretném szülni és nem százezrekért!

nszőke:
Mi akár találkozhattunk is:) Meddig voltatok bent?

Jó éjt:
mamacs
mamacs
 
 


próba
mamacs
 
 


Pont erre gondoltam mamacs.

Ha 18-án szültél akkor egy hét az 25e. Akkor mentetek haza?

Mert én még ekkor az intenzíven csücsükéltem a babám mellett.
A szobámban aludtam 2éjszakát aztán hazajöttem titokban a dokibácsival megbeszélve, mindenki háta mögött. :lol: :lol:

Nekem is Szűcs volt az ügyi amikor bementem, de nem operált ő :(
Isteni doki. Le a kalappal előtte, de lehet azért ilyen kedves, mert fiatal még? (na ez rossz gúny volt)

Na ha ő lenne a dokim annak örülnék csak nem lehet hogy túl fiatal? A tapasztalat miatt, problémás terhesség miatt kérdezem.

Ha teszel fel képet mamacs...lehet összefutottunk. :)
Anyatejfejőbe? Ha máshol nem is.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


nszoke:
küldtem mailt,de visszadobta:( Képek voltak benne! Írnál egy mailt,hogy hova tudok Neked írni? Különben van két albumom fent, mamacs Rolandja és mamacs Rolandja 2. Most per pill nem tudom megnézni őket,de később talán megjavul :?
Igen 25-én jöttünk haza. Sajnálom,hogy ti akkor még az intenzíven voltatok! Megmondom őszintén,nem olvastam vissza,hogy mi történt Veletek,miért voltatok ott. Ne haragudj! Remélem már teljesen jól vagytok!
Azt a doki is bevallotta,hogy Ő még azért ilyen vidám,lelekes,mert még nem fásult el mint pl a Ferenczi. Nem tudom mi lenne problémás terhességnél,de szeretném a következőt is nála szülni. Amúgy nagyon köszönte,hogy átjöttem hozzá,olyan kis édi! :wink:
Tetszett még,hogy beszélgetett miközben varrt,nem csak ott ült-feküdtem nagy csöndben,ez is jó volt! Este még a koraszülöttre is beköszönt és még egyszer megdícsért a klasz szülés miatt és gratulált :) Jól esett :)
Különben ha rákeresel a nevére a google-on,feljön egy két dolog, szeretném azt hinni,hogy a problémás dologat is tudja kezelni! Különben már sok jót olvastam róla,de majd még érdeklődöm!
Van itt még vki aki nála szült? Mesélnétek nekem kicsit? Előre is köszi!
mamacs
 
 


ÉN:)
Kép
mamacs
 
 


Jónapot!

Nem a kórházreformot jöttem népszerűsíteni, de 3. alkalommal én is Olsavszky-Szűcs dr. ügyeletében értem be, és nekem is jók a tapasztalataim. Kósa dr. -ral is ugye ügyeletben "futottam össze először" (Ő futott, én igyekeztem nem szülni :lol: ) tehát valszeg. mázlista vagyok! :D Bár elég rámenős tudok lenni, azért nem bíznám magamat teljes egészében az ügyeleti beosztásra. Főleg nem bármelyik, mások által kijelölt kórházéra. :twisted:

Olvastam én is a beadványt és persze, hogy intézkedek.
Diósgyőrben (Miskolc) már fel is szólaltak az érintettek. A siófoki kh. igazgató is küzd, szóval nincs még minden veszve.

Jó lenne már vmi vidámabb téma is! Pl: Mit hoz a Mikulás? vagy ilyesmi...

Sziasztok: i
iloly
 
 


Húú mamacs! Ezt 2 másodperc különbséggel küldtük el! kicsit meglepődtem, mit keres egy idegen nő fényképe a hozzászólásom helyén. :D
iloly
 
 


SZIASZTOK LÁNYOK!

EL KELL MONDANOM NEKTEK, HOGY MA VAGYUNK 1 KEREK ÉVESEK!

TAVALY ILYENKOR KERÜLT ÁRPÁD NAGYFIAM A POCAKOMBA. A 2% ESÉLYBŐL, KÓSA DOKTOR ÜGYES KEZÉNEK HÁLA, MA EGY GYÖNYÖRŰ, RÉMHUNCUT KISKRAPEK ÉL EGYÜTT VELÜNK NAGYOKKAL! NEM TUDOM NEKI ELÉGGÉ MEGHÁLÁLNI! HÁLAPÉNZ? KI LEHET PÉNZBEN FEJEZNI? NEM!

HA NEM LETT VOLNA Ő, HA NEM LETT VOLNA MEG A LEHETŐSÉG A KÓRHÁZBAN, HA NEM OLYAN LETT VOLNA A KÓRHÁZ, AMILYEN...MA KETTEN LENNÉNK, MERT KÖRZETILEG...HÁT NEM MINŐSÍTEK!

ÉN IS LEVITTEM A PETÍCIÓT, REMÉLEM MÁS IS ALÁÍRJA, ÉS 13-ÁN, AMIKOR ÉRTE MEGYEK BÜSZKÉN ADHATOM FEL A POSTÁRA.

SZÉP ESTÉT MINDENKINEK!

ÜDV ÁRPÁD, LAJOS, ANETT

Kép
manó-v-29
 
 


Sziasztok!
Szép estét!

Hmmm! Mamacs ne haragudj, de sajna nem, majd most megismerjük egymást.. :lol:

Rakok én is fel képet, de nem vagyok valami fotogén vagy megtalálsz az iwiwen is.
Az email ami a profilomban van az él.

szokenoemi@t-online.hu

Ha a Szűcs doki"bácsi" nincs akkor én ott csinálom össze magam. ugy féltem.
16órakor kerültem be és ő fogadott. Elmagyarázott mindent, közben a kezemet fogta és a reszkető lábamat simogatta(olyan megnyugtatóan) mindent elmondott, mi fog történni, közben vetkőztetett, mert nem engedtek lábra állni, vizsgált, kérdéseket tett fel ő is, s jött az anesztes, hogy eda vagy spinál és én ugy remegtem hogy féltem a szúrástól is, meg attól hogy mi lesz a babámmal, kértem altassanak inkább. Mondta ő is azt szeretné, mert az gyorsabb mint a gerincemet szurkálni. Én meg inkább altatásba menekültem a félelmeim elől. :cry:

Toxémiával kerültem át a szt.imre kórházból, ahova aznap reggel küldtek vérnyomásbeállításra(+20kg szintisztavíz) hétfői nap- a fogadott orvosom előtte szerdán kidobott a rendelőjéből hogy így már nem tud vállalni és csá.
Szóval 27hét terhesség után a vérnyomásom 170amikor bementem a kórházba majd 3óra infúzió után a szülésznő eldobta a vérnyomásmérőt s hívta az ügyeletest hogy mérjen ő is mert 270/190. Na azonnal mentő, császár schöpfibe. Ez lett.
Így Nov.14-én 16:25kor megszületett Málna nevű kislányom 1270grammal és 40cm-rel. 1hét lélegeztető, 1 hónap ekg a testén és másfél hónap infuzió fejébe, kezébe, karjába ahol szúrható+ egy agyvérzés (2fokú)Na így jöttünk haza dec.28án 2kilos babómmal. :) S kezdődött a boldogság. Gyorsan hizlaltuk, szerettük, s most egy óriás manó (bocs a névkoppintásért MANÓ) lett belőle, akit nagyon IMÁDUNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gyorsba ennyi.

Ne haragudjatok így ilyen hosszú lettem és ismétlek egy kicsit.
Nézzétek el nekem. :wink:

Végül másik orvosnál: Ita Jenő doktor úrnál szültem aki szintén szupi orvos volt és lelkes, meg minden. Jókat lehet vele is beszélgetni és ő is többször, TÖBBSZÖR jött az intenzívre megnézni minket meg engem kórterembe naponta ezerszer keresett, de mivel szinte mindig kicsim mellett voltam a nővérekkel üzent. Azóta is szeretném ha ő lenne a nőgyógyim de olyan messze van... :cry: és már nem olyan "kezdő" mint Szűcs. Ugye értetek mit akartam ezzel.

Tényleg Bocsi mindenkitől!!!!!!!!Hogy ilyen hosszú lettem.

MANÓ BOLDOG 1ÉVET ÉS MÉG 100-AT.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Kép

Nem tudom sikerül e. Ez én de egy pöffeteg kép.

Kép

Menekül a lefekvés elől.


Kép

Fürdés után.

Na és tényleg befogtam mára.

Kép

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


nszoke:MEGVAGY:) Emlékszem Rád! Bementem az anyatejgyűjtőbe,te éppen fejtél (bocsika,nem tudom máshogy írni),teleraktál egy üveget,és még beszéltétek is az ott dolgozó csajszival,hogy tök jó,csak kár,hogy a picid csak 2ml ehet belőle. Még gondolkoztam is,hogy te jó ég,szegény manóval mi lehet.....
Örülök,hogy jól vagytok,közben utánaolvastam a sztoritoknak......durva lehetetett. Megkérdezhetem,hogy miért nem Szücs operált?

Különben azon filózom,hogy legközelebb megkérdezem tőle szemtől-szembe,hogy a komplikáltabb szülésekkel hogy áll. Ez nem gáz nem? Egy kismamának tisztában kell lennie mindennel,nem? Na még nem vagyok kismama,talán jövőre:)

Azóta küldtem mailt is. Megtennéd,hogy bejelölsz iwiw-en,én nem talállak:( Különben a profilodban a freemail-es címet találtam.

Megyünk boltba!
Puszi Mindenkinek!

Ui: van még itt vki aki 2005.11.18. és 2005.11.25 között volt bent a kórházban? Esetleg a koraszülött osztályon?
mamacs
 
 


Sziasztok!

Manó!

Gratulálok az évfordulóhoz!

Mamacs!

Én rákerestem, és az mindenképpen kiderült, hogy sportos a dokibácsi. Egyébként szerintem a "kora" miatt meg ne aggódj, hiszen, ha már 2002-ben praktizált (nézz meg 2002-es hozzászólásokat), akkor minimum négy éve csinálja egy olyan kórházban, ahol aztán van minden. Azt, hogy rákérdezz, nem tartom túl jó ötletnek.

Nem tudom mivel foglalkozol, de képzeld el mondjuk mit szólna az iskolában a tanító néni, ha megkérdeznéd: akkor is meg tudja tanítani a fiamat írni, ha bal kezes? Azért az orvosok is csak emberek minden szempontból. Talán nem kellene egy ilyen jól indult viszonyt, mint a tiétek bizalmatlankodással elrontani. Persze ez csak vélemény és szeretném, ha nem értenéd félre.

Olyan orvost, pedig tutira nem fog semelyikünk sem találni, akiről legalább egy embernek ne lenne rossz véleménye. Úgyis a kettőtök közötti viszony dönt majd el sokmindent.

Bocs, csak azért ártottam bele magam az ügybe, mert a nyílt fórumra tetted fel.

Sziasztok:i
iloly
 
 


Sziasztok,

Bár én Kósa doktornál szültem, de amikor bementem a kórházba, Szűcs doktor volt az ügyeletes, ő vett fel, vizsgált meg. Nagyon szimpatikus, rendes doki. Mikor összefutottunk a kórházban, mindig megkérdezte hogy vagyunk, mi van a babával, pedig a fent említetteken kívül "semmi" közünk nem volt egymáshoz. Szóval én is csak jót tudok róla mondani.

Mamacs,
Egyetértek Iloly véleményével, szerintem sem kellene így direktben rákérdezni, hogy ugye tudja mit csinál ?
Ha nem lenne már ő is profi, szerintem nem hagynák, hogy egyedül ügyeljen, praktizáljon, stb...

Üdv,
Judit
angel068
 
 


Tényleg mamacs!

Ne haragudj, de én ezt el is felejetettem, vagyis az arcod nagyon ismerős volt mert olyan furcsa szép de karakán, komoly, kemény egyéniséget takar, de az én memóriám rém rossz, nem tudok egy arcra sem könnyen visszaemlékezni, de tényleg utánam jöttél fejni. :lol:

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Ja iwiw, jelöltelek és elméletileg a t-online.osom van itt is. Legalábbis én azt látom. Érdekes megnézem megint.

Az a helyzet műszakváltás volt pont 4óra és valahova időre mennie is kellett, de ígérte jó kezekben hagy és bemutatta a orvost aki műtőtt, meg beszéltek velem egy csomó fontos dolgot még viccelődtek is.

Rendesek voltak nagyon.

Akkor te a Szűcshöz jársz? Mert lehet érdekelne, ezer éve vagyis azóta vadászok egy nőgyógyót, rá is gondoltam, de fentebb írtak miatt elvetettem, na de lehet mégis...

Szóval én viszont megkérdezném, de én nagy dumás, bevállalós vagyok, vagy kérdezd meg nekem. Ha megteszed, nem kötelező, csak ha akarod. Hogy én érdeklődőm, mert anno ő vett fel, de jó szakemberre van szükségem, mert aki akkor volt cserben hagyott, inkább ha gond van is számíthatok rá ez a kérdés. Ez szerintem nem bántó, mert minden nőgyógyi máshoz ért amellett amit csinál, na ez jó értelmes lett.

Így mit szólsz hozzá? És írnál nekem róla, hogy mikor, hol rendel, mennyiért stb? Jöhet emailbe privibe, bárhogy.

Köszönöm.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


iloly,angel068:

Köszi a válaszokat,van benne igazság,de elképzeltem a beszélgetést és nem éreztem cikinek! Annyira rendes,nyitott és ......nem nagyon találok megfelelő szót erre,de úgy érzem nem lesz gond!:)

nszoke:

Nem tudom mikor megyek hozzá, remélem januárban sikerül és megpróbálok mindent megtudni és majd továbbítom az infókat jó? Nagyon szeretném nála szülni a következő babánkat is! Egy dolog van ami egy picit nyugtalanít vele kapcsolatban az az állandó érzés,hogy rohannia kell. De ez remélem csak a vizsgálatoknál van így a szülésnél azt hiszem nem érzetm ilyet! Bár vannak dolgok amik totál kiesnek! :)
Külöben úgy tudom,hogy az Óbudai Egészségügyi Centrumban nyitott magánrendelőt. Ez a Bécsi út 61 szám alatt van a Kolosy térhez nagyon közel. Én már jártam ott anno egy másik orvosnál.

Rendes volt tőle nagyon,hogy így hatott ott,hogy még a másik dokinak be is mutatott...ez olyan megnyugtató nem?

Köszi az iwiw-es jelölést:) Nagyon cukor Málna baba:) Szépek vagytok!
Mennyire latok lent itt Budán? Laktam arra régebben a Campona után két megállóval a Társasház utcában!

Na eldugulok!
Pussz!
mamacs
 
 


hatott=hagyott :)
mamacs
 
 


Mamacs köszönöm a majdani érdeklődést.
Ez a rendelő sem a legközelebb van, de még mindig jobb mint az eddig összes. Az mind messzebb volt, miért nincs egy dokika itt budafokon vagy a Móricznál? :twisted:

A Városház téren lakom. És most ti merre laktok, hogyhogy elmentetek innen?

Rendes volt nagyon a Szűcs dr. úr. Kézből kézbe adott és a biztosból a biztosba. Jó volt.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


???????
iloly
 
 


:idea:

:| :shock:

Kép
manó-v-29
 
 


Sziasztok CSajok!

Úgy látom nem igazán kommunikatív ez a topik. Mi a helyzet? Mindenki a Mikit várja? Vagy már ennyire a karácsonyra készültök? Nálunk borzalom minden. Teljes káosz. Múlt héten kórházba voltam, most meg minden a feje tetjén. Kezd elegem lenni. Elkezdődött a karácsonyi nagybevásárlás is . Nagyából megvannak már az ötletek, de eddig senkinek nem azt vettem amit akartam. Gréti is beteg volt a múlt héten most pedig még itthon van mert egy másik járvány is tombol az oviba. Nem igazán hiányzik az ünnepekre a 40 fokos láz és a kórház. Inkább akkor itthon marad idén.
Ti ajándékot is szoktatok a Mikulással küldeni vagy csak csokit?

Mindenkinek sok-sok Mikit, csokit, meg minden féle földi jót kívánok Mikulás alkalmából!

Mennem kell mert Gréti nagy ráérésében már teljesen kész van és már nem bír magával. A gép pedig a szobájukban van.

Már egy hete, hogy végre a szobájukba költöztek!

Üdv: Erika

PHPBB kód:
Kép


PHPBB kód:
Kép
banyanszki
 
 


Sziasztok,

Boldog Mikulást Mindenkinek !!! :)
Nálunk csokit nem hozott :o csak ajándékot. Gyurmát, favasút kiegészítőt...
Sőt a bölcsi ajándékait is én vettem meg így a lányok gyöngyfűzőt, fiúk kisautót kaptam mikuláscsizmában :)
Egész nap buliznak ma bent és csoki helyett a bölcsi is gyümölcskosarat készített :)

Kriszti
cuiccolo
 
 


Boldog Mikulást mindenkinek! :D

Nálunk a suliba,hagyományos csomagot kaptak a gyerekek, itthon is kaptak csokit, DVD-t, traktort ( a kicsi).


Banyanszki, miért voltál kórházban?? :(

Ildi

Kép
KépKépKép
mzille
 
 


Kép

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!

Nálunk van csoki, meg gyümi, de a csokit nem kapja meg vagyis csak töredékét. venni nem tudom mit vegyek vagy vegyek e egyáltalán.

Megyünk veszünk neki karácsonyra hintalovat-szerintem korai de az apja megörül érte, lehet neki kéne nem is a gyereknek :roll:

Ja megszületett az unokaöcsike: tegnap 12:31kor császárral 2870gr és 51cm édibogár.

Tök jó lehet a bölcsiseknek meg az ovisoknak most meg karácsonykor meg egy rakás ilyen jó program van, de várom már...

De mi nem fogunk bölcsibe járni. Hogy van ez hány éves korig mehet bölcsibe, oviba? Mettől meddig?
Nálunk az ovit is csak a nagycsoportot akarják pedig szerintem szükség lenne társaságra.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!

Hát már féltem, hogy eltűntetek! :shock:

Még nem értek haza a kisfiúk, úgyhogy nem tudom a bölcsi-ovi-suli mivel rukkolt elő, de itthon csak "adventi naptár" (házi készítésű zsákok gumicukorral meg pici cukrokkal) jött, mert lesz itt még nagyi-másik nagyi-dédi-falubeli pótnagyi-falusi miki ünneoség- munkahelyi és másik munkahelyi csomag is, amitől előre rettegek...

És mindez 4X, :lol: :lol: mert ugye ha a Mikulás sztori igaz, akkor a hugi is kap vmit. Szerencsére a rokonoktól nem csokit.

Aztán mindezt esszük februárig, amikor a maradék mikulás csokik elutaznak a nagyihoz tortabevonónak. :oops:

Noémi!

3 éves korig lehet a gyerkőc bölcsis. Ki nem akarja, hogy ovis legyen?

További jó mulatást: i
iloly
 
 


Szia!

Anyuék, ők inkább vigyáznak rá! Csak ne vigyem oviba, tudod ilyen féltés szerűség, de a párom is azt vallja amit én. Menjen oviba!
Gyerekek közt a helye!

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!

Nálunk is jött a mikulás reggel! A nagyfiú főleg a piros zacskónak örült, apa meg a tartalmának...hagyományos csokis csomag. Én nem kaptam semmit. :(
Lehet, hogy nem érdemeltem meg?

Az ovi nem kötelező dolog?

Noémi honnan szeded ezeket a helyes ugrálós figurákat?

tudja valaki hangulatjeleket honnan lehet letölteni?

Bocsánat de kicsit eltévelyedtem az aszódi topicra. Próbálok ismerősöket találni, ha már száműzött lettem Budapestről. :(

Talán szerveződik egy babamamaklub is itt a világvégén...egyelőre még ilyen hangulatom van.

Sajna még ötletem sincs karácsonyra, nemhogy vásárolt ajándék...

na jó elég a sajnálkozásból


jó éjt

Kép
manó-v-29
 
 


Sziasztok,

Ovi csak nagycsoportban kötelező :) Bár sztem. nagyon jó dolog a gyerektársaság....

Kriszti

cuiccolo
 
 


Szia Manó!

Csak nem Aszódra költöztetek? Mert én is itt lakom a világ vége mellett kettővel Hévizgyörkön. Amúgy nem olyan szörnyű errefelé. De majd megtapasztalod. Merre laktok? Nem igazán ismerem Aszódot, de azért az Iklad felőli oldalt és a főutcát nagyjából tudom. Talán össze is futunk valamikor, mivel egy héten 2szer tuti hogy mennem kell. Meg vásárolni is nagyrészt oda járok.


Nálunk most volt itt a Miki igazából. A férjem üzlettársa beöltözött. Kész röhej volt az egész, de a gyerekek nagyon élvezték.

Jó éjt mindenkinek!
Erika

PHPBB kód:
Kép


PHPBB kód:
Kép
banyanszki
 
 


Szia Erika!

A piac melletti utca legvégére költöztünk még július végén. Mivel hirtelen jött minden még zsákokban, meg dobozokban vagyunk, de kipakolni sincs hová...elég siralmas. De a karácsonyfa helye így mindegy!!!
A pici szobája kész van, az volt a legfontosabb.
De jó, hogy van errefelé valaki!
Ha beindul a klub érdekelne?

Kép
manó-v-29
 
 


Sziasztok!

Cui szerintem is jó a gyerektársaság!

Manó: a babmama klubbodat olvastam nnekem nagyon tetszik, hogy nálatok a lakásban alul vagy mi csinálnál egy játszószobát, meg hogy valaki más is szervezte közben. S mi lett végül?
Még gondoltam én is szívesen mennék hozzád ha hívnál, na de Aszód 50km, pfuu. Nem gyakran lennék vendéged :?

Eddig hol laktatok? S most nagyobb a ház? Milyen? Imádok házakat nézni, de annak örülnék legjobban ha már a sajátomat nézném. :lol:

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 



Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Köszi Noémi a sok oldalt, rögtön le is meózom.
Pesten a 13. kerületben laktunk, egy 100 éves polgárházban, a földszinti cselédszobában. Azért ez a neve a 16m2-es helyiségnek, mert az ajtó fölötti kisablakon kívül nincs más nyílás rajta. A védőnő mikor meglátta szörnyet halt, mondtuk neki, hogy nem ide jövünk a picivel.
Annak idején amikor egyetemre kerültem nagyon jó volt, olcsó volt a vétel, olcsó a fenntartása, közel a metró...2 perc se. Szuper egyetemista lakás. Még fél lábbal ott vagyunk, mert a jegyzeteim...könyvek...stb még ott maradtak. Kicsit ki akarjuk pofozni, és amint lehet kiadni. Hátha vannak még olyan remeték mint én. Az udvar egyébként gyönyörű, van feketerigó családunk minden évben, csupa zöld minden, az emberek kedvesek.
Most 21-szer nagyobb a ház, három szint, de még csak a középső van lakható állapotban, mert gyorsan kellett költözni. Mindketten vidékiek vagyunk, szóval biztosak voltunk benne, hogy Pesten nem szeretnénk gyereket nevelni, de azt nem gondoltuk, hogy ilyen gyorsan összejön. Még kicsit idegennek érzem magam, túl gyors volt a kiszakadás, de ma megyek többek között a Schöpfibe is, és meglátogatni néhány ismerőst! Remélem szép idő lesz!

Bocs a locsogásért!

szép napot
este még leszek
üdv Anett

Kép
manó-v-29
 
 


Szia Manó!

Ez tök jó hogy ilyen közel vagytok. Igen, a piacot még tudom hol van. Barátnőm anyja ott a nagy Coop-ba dolgozik. Valamikorra megbeszélhetünk találkozót is . Ja és ha van autód és könnyen tudsz mozogni, akkor szeretetttel látunk nálunk is. Igaz nálunk is mindig kupi van. Mert nem igazán egyszerű az életünk, de ezt majd egyszer bővebben. De azért szívesen fogadunk benneteket. Ha valamire szükséged lenne akkor szólj és ha időm engedi akkor nagyon szívesen segítek, persze ha tudok.

A baba-mama klub egy kicsit gázos, de megoldható néhány alkalommal. Erre még majd visszatérünk.

További szép napot mindenkinek!

PHPBB kód:
Kép


PHPBB kód:
Kép
banyanszki
 
 


Sziasztok!

Ez nem semmi Manó!

Még jársz egyetemre vagy befejezted? Hova jártál? Akkor azt megvettétek a 16négyzetm-est? S volt fürdő, meg főzési lehetőség?
Az igen!

Akkor most tök jó nektek!

Mennyibe kerülnek felétek a házak, vagy ezt hogy vettétek, mert minket is érdekel vidék.
Olcsóbb, saját kert, nagy ház... hmm de jó is lenne....

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?