Új privát üzeneted érkezett!

Ja, Tunde

A Sinlacot nekunk a dokino irta fel meg anno Eminek, mikor Zugloban laktunk es kevesellte, hogy a gyerek 7 honapos kora utan csak 200-300 gr hizott havonta... aztan mindenfele vizsgalat utan feladta es kozolte hogy semmi baja a gyereknek, ilyen vekonycsontu....:) 1 evesen alig volt tobb 8kg-nal... Csakhat Emi nem nagyon lelkesedett erte, pedig mindenfele fozelekbe probaltam belevarazsolni... Te janyod megeszi?

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Ágota:
Enyim baba megeszi a Sinlacot magában is. :D
Én azért irattam fel, mert vacsira nem tudtam mit kitalálni neki és tejbegrízt meg nem adok ugye, így egyelőre ezt eszi fürcsi előtt.

Ma megint ki kellett hívni a doktornőt, Bettinának kezdődő középfül-gyulladása van, úgyhogy muszáj az antibiotikum :(
Már 3 napja lázas volt, de remélem időben vagyunk még.

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


hali


Na en elkoszonok csajszik, jok legyetek, lehet hogy benezek majd azert anyos szamitogeperol, de nem igerem....
Jovo szerdan jovunk haza, ha minden jol megy.

pusza

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 

 
 

Tünde! szegénykéim! :( akkor ezért nem jelentkeztetek
s hogy tűri a csajszi? többiek már meggyógyultak?

Ágota! majd ha visszajössz elolvasod[/size] :wink:
ma voltam a bóbitában :P nagyon tetszik a gyereksarok!!! tök jó ötlet hogy így a gyerkőcöknek is nagyobb buli a vásárlás!
ja és Ágota új frizkója is csini :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok!

Csak suttyomban bentről :)

Szia Yuta :)
Mi még nem találkoztunk, csak láttalak :) Nekem egy lányom van Míra, aki bölcsis szeptember közepe óta
A Gál doki nagyon jó belgyógyász (apukám mondta) a váci kórházban dolgozott. Gazdag Anikóval én is teljesen meg vagyok elégedeve,kér hogy nem válalt :( Gyerekdoki meg szerintem Tündééké lehet a legjobb :) Róla még nme írt senki rosszat :)

Ágota!
Jó utat :) Én meg most szombaton akartam bemenni :) Akkor tolom,hátha találkozunk majd :)

Tünde!
Jobbulást nektek :) Jó üzlethez jó reklám, no meg jó matrac a kiságyba :) (hazabeszélek :) )

Virág!
Téged meg hívnom kellene mert még vennem kéne pár meleg bélelt gatyót :) neked van eladó?

Barbara!
Ti állandóan emlegetve vagytok :) Most csak az Angi babától kapott sapkát lehet ráadni :)

Jól vagyunk Míra egy hétig otthon volt betegen,bölcsibe aztán tök jól visszaszokott :) ,de persze már megint taknyos :( rengeteget dumál,be nem áll a szája. Én dolgozom, néha bekukkantok,de otthon annyira le van lassulva a gép h. nincs idegzetem megvárni míg betölti az oldalt a gép :(

most ennyi,írigy a talikért,majd tavassazl majd mi is csatlakozunk,hátha addigra meggyógyul Míra és nem lesz állandóan taknyos :)

pusz vera

KépKép
viranka
 
 


Szia Vera! Örülök, hogy itt vagy:)
Írtam privit, de ha nem ment el, szólj!

Kicsit zokni vagyok, így 1 óra felé.
Így csak ennyi, hogy megvagyok :? :?
Virág

KépKép
KépKép
virágocska
 
 


Barbara: egész jól viseli a csajszi, tulajdonképpen nem fáj neki semmi, már azóta láza sem volt, most 5 napig szedi az antibio-t.
Petit nem is láttam a héten, hol lehet ha nem nálatok??? :lol:
szerintem a jövő hét elején fog jelentkezni

Vera: mi az hogy hazabeszélsz? mivel foglalkozol??
Ahhoz képest, hogy a kicsik nem is járnak közösségbe, az utóbbi hetekben állandóan betegek voltunk.
Jobbulást Mírának is!!!!!!

Virág: éjjel egykor miért nem alszol?? :)

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Vera! de jó hogy jöttél egy kicsit! :lol:
mit szedtek dáthára?
mostanság sajna nem volt sok tali, szóval ne irigykedj! :( :mrgreen:


Virág! jó hogy bekukkantottál :lol: hajnali 1 :shock:


Tünde! én elsősorban rátok gondoltam! :P :wink:
nagyon ügyi a legkisebb csajszid! ++++++++++ neki
mivel nem tudom mikor jelentkezik Vera újra ezért majd csinálom én a reklámot :mrgreen: : novetex-nél dolgozik.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok!

Úgy hallottam van egy kedves neveleki olvasónk egy egészen pindurka Zsófi nevű babával!
Először is nagyon gratulálunk a pici születéséhez, és várjuk, hogy jelentkezzetek, hírt kapjunk rólatok!

Sok lelkes anyuka nevében írom ezt, akik alig várják, hogy elárasszanak tanácsokkal, segítséggel (ez lehet gyakorlati is, ha szükséges - pl. szoptatásban vagy hiányzik valamilyen ruhadarab, és sűrgősen kellene... vagy bármi...) persze csak igény szerint, nem akarunk letámadni.

Egy szóval: VÁRUNK itt a topikban :D

És persze más környékbeli kis- és nagycsaládosokat :wink:


Mindenkinek sikerült meggyógyulni?

Jó, hogy elmaradt a tali, bár akkor még nem fertőzött, de mostanra kijött Botin a bárányhimlő. Csupa pötty, főleg az arca :cry:

Ha 2 napja kérdeztek, mindenkinek azt mondtam volna, hogy azonnal oltassa be a gyerekét bárányhimlő ellen!!!
(Iza, megadtad már ezt a linket Mónikának?, azt hiszem fel kellene hívnom, hogy bátorítsam, jól tette, hogy beadatta!)
Végül 2 nap után tényleg nem vészes, már száradnak le a pöttyök, de egy éjjel órákon keresztül sírt, ha felvettem, akkor is, ha babakocsiban tologattam, akkor egy-egy pillanatra abbahagyta, szopizni sem akart, pedig az máskor minden bánatra jó.

Na, így vagyunk.

Virág

KépKép
KépKép
virágocska
 
 


Új kismama: igen várom én is a jelentkezésed!!! :D

Virág: sajnálom a picidet
Patrícia 6 évesen kapta el és kórházba kerültünk, mert áthúzódott a tüdejére.
Először a Madarászba mentünk és felvették, mint tüdőgyulladás/kiszáradás. Már voltak rajta apró pöttyök, én kérdeztem nem bárányhimlő-e, erre úgy kioktattak, hogy csak na.
5 percig turkáltak a bőre alatt egy tűvel, mert nem találták a vénáját :(
Este 10kor hazaküldtek, erre hajnalban telefonáltak, hogy azonnal vigyük át a gyereket a László kh-ba, mert bárányhimlős...
ott 2 napig bírtuk, éjjel egy széken aludtam, aztán saját felelősségre hazajöttünk

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Igen várunk ismeretlen Zsófimama! :lol: Gratula a babóhoz!

Vera! csak úgy halkan én nem vagyok megelégedve a gyerekdokinkkal. s azért nem léptünk mert mindig amikor váltani akartam akkor történt valami a csajszival, szóval röhögj ki, de nem merek. hiszek abban hogy mindennek megvan az oka, s bizti valamiért nála kell maradnunk...

Virág! szegény kis Boti! :( jobbulást neki.

Tünde! szegény Pati! micsoda story! :shock: hát utólag is elismerésem!


csajok! kellene nekünk vki aki beállványozza a házunk elejét . tudtok valakit?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


pontosítok csak az állványzat elég lenne
s.o.s.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Szevasztok Mindannyian!
Drága férjem az új darabjára készül, ő írja át a szövegkönyvet, így egész nap foglalt a gépünk, s mire hozzájuthatnék, úgy este 11 körül, már rég elaléltam :evil: ... Így is csak egy röpke bejelentkezésre futja, mert ráparancsoltam, hogy kivételesen ők pakoljanak el reggeli után :lol: .
A barihimlő oltásról azt tudni kell, hogy 20 évre vállal garanciát a gyártó a védettségre, utána ellenőriztetni kell az ellenanyagszintet, s ha kell újraoltatni. Ez NAGYON FONTOS, nehogy pont akkor kapja el, amikor a legkevésbé lenne jó. Mondjuk eleve rosszabb felnőttként, de elsősorban a kislányokra gondolok, ne legyenek veszélyeztetve a terhességük során... Csak ezt akartam gyors kutyafuttában, mindenkinek puszi, el vagyok kergetve.
Barbi:Állványzat. A Piramisnál a parkolóban van egy gépkölcsönző-javító boltocska, ott sok névjegyet láttunk, mindenféle kivitelezőkét, lehet oda kellene bekukkantani, hátha ilyen jellegű is van? Más nem jut eszembe... :(
yuta
 
 


Sziasztok!
Én megint éjszakázom :?
Szeretem, hogy csönd van az egész házban :D

Ágota! Merre jártok? Megjöttetek már?

Sajnos állványzat ügyben nekem sincs tippem.

Ma épp fűztem viszont Gábor egyik kolleganőjét, aki friss házas, és még nem volt bárányhimlős, hogy oltassa be magát, még mielőtt elindítják a babaprojektet. Erre tényleg jó az oltás.

Boti már gyönyörű!

Képzeljétek, rossz a kocsim, és rádöbbentem, hogy el is felejtettem, hogy milyen jó sétálni. A plusz kilóim is lemennének talán, ha néha rászánnám az időt :)
Iza, azért lehet, hogy néha hívlak majd jövő héten emiatt :oops:
Mindenesetre apát befogom reggelente, egy út pedig kifejezetten kellemes a fiúkkal.

KépKép
KépKép
virágocska
 
 


BOLDOG NÉVNAPOT VIRÁG!!! :D :) :P :wink: :lol: :P :D


Hétfőn, kedden még dolgozom, apa megy a babáért. A többi nap mind jó, akár vinni, akár hozni!
Ezek az utsó napok, utána Hawaii!!!!!!!!!!
yuta
 
 


BOLDOG VIRÁG NAPOT!!!
majd jövök :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Boldog Névnapot Virág!

Kép



Képzeljétek Dorina végre bilizik! :D Mondjuk egyelőre csak pisil, a nagycucc :oops: még pellusba megy. de ez is haladás!
Ráadásul teljesen magától szólt én nem erőltettem.

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Yuta! köszi a tippet, megnézzük :wink:
De jó hogy végre a finish-ben vagy!!! :lol: (mármint melóügyileg)

bárányhimlő: képzeljétek úgy néz ki hogy nekem még nem volt :shock: felháborítónak találom hogy ezt miért most tudom meg??!??! annyit jár az ember dokihoz állapotosság alatt, miért nem jutott senkinek eszébe ellenőrizni? :evil: egy ismerősünk nemrég kapta el a gyerekekkel. hát nem egy leányálom. csak azért drukkolok, hogy ne addig jöjjön amíg cicizünk, s ha nem jönne a második baba előtt akkor beoltatom magam.

Virág! Biztos vagyok benne hogy Boti pötyökkel is szépfiú volt! :lol:
Éljen a séta! :P

Tünde! Gratula Dorinának! S nagyon ügyi voltál hogy nem erőltetted! :P


Angi már magabiztosan ül :D , csak a felülés nem megy még.
Nagyon erős a kiscsaj :P . Imád a lábam fölé állni, belémkapaszkodni és rugózni. :lol: Olyan édes! :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Barbara: nagyon ügyi a kiscsaj! :)
Hogy álltok a kajcsikkal? Elfogadja a kanalasat?
Mit adtál már neki?

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok


Mi megjottunk mar mult het szerdan, csak a dolog sok. Parom elhuzott Svajcba egesz heten, anyu segitget a begipszelt kezevel.... ot meg hetente nezik, vinnem kell Keszire, hogy nem veheto-e le meg a gipsz. Emit ma vittem oviba eloszor, mert kohogott, Danny is kohog, de o csunyan, este viszem dokihoz. Meg varjuk a barihimlot...:)

Virag

Boldog nevnapot utolag is!:)
Mikor kellenek a szandik? Ha nem vettetek meg.... mert nemsoka megyek cuccert. Meg kene beszelni milyet szeretnetek. Holnap delelott bent leszek a boltban, meg szombaton is.

Meg jovo szombaton eskuvore megyunk, ajandekot kene vennem. Bankkartyaert kene mennem Pestre, ja es meg alig vettem kariajandekot. Ti hogy alltok? Hetvegeken meg nem vagyon hajlano hipermarketek kozelebe menni.....:):):) Jajj de sok bajom van man megint...:)

Iza

En sem dolgoztam Emivel mar az utolso 3 honapban es az utolso heten mar tukon ultem....:)

Barbi

Innen mar csak nehany het a maszas es akkor jajj neked!!!!:):):) Tisztara ugy fejlodik a janyod, mint anno az enyem! 7-8 honaposan mar eszeveszetten kotort 4kezlab a lakasban!:)


Kép Meg Zugloban a regi lakasban...bocsi, csak nosztalgiaztam egy kicsit. Jo volt megbabusgatni kicsit mikor nalam jartatok a boltban.:)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Ágota! Akkor igaza lesz anyukámnak hogy ki kell kötni a karácsonyfát :lol:
Danny jobban?
Tök jó ilyen kicsi képet látni Emiről! :lol: Ugye én már nagylánynak ismertem meg. :wink:

Tünde! elfogadja ugyan, de nem mondom hogy felfalja a hűtőt :mrgreen:
Idáig megismerkedett az almával, sárgarépával, sütőtökkel, céklával és a vízzel.
mellesleg még mindig köhögve ugatok, de szerintem már a finishben vagyunk :lol: kiscsajszi hála kimaradt belőle. :D


Yuta!
Egyszer majd meséld már el ezt a gyertyaöntést! Imádom a gyertyát, s mióta írtad izgatja a képzelőkémet.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Írtam egy csomót, és ellszállt :cry:

Így csak a kép a szépfiúról:

Kép

Ja, és köszi a sok köszöntést! Virág :lol:

KépKép
KépKép
virágocska
 
 


Hahó!
Barbi: A gyertyaöntéshez elsősorban viasztáblát kell beszerezni valamelyik hobbiboltban. Van, ahol reszelék formájában is lehet kapni, az drágább szokott lenni. Én inkább lereszelem, a sima reszelő legnagyobb-lyukas oldalán. A fehér viasz a legolcsóbb, de szerintem a legszebb is. A viaszt egy edényben fel kell olvasztani, célszerű gőz felett, ott az "alkotás" teljes ideje alatt használható állagú marad. Egy alkalmas formát kell hozzá kiválasztani, egy ujjnyit beleönteni a viaszból. Ebbe állítom bele a fahéjrudakat a fal mentén, a szárított narancskarikát, citromkarikát pedig egy-egy csepp viasszal ragasztom a falára. Lehet színesíteni csipkebogyókkal, ha nagyot csinálsz akár fenyőágacskát is lehet tekerni az aljába. Egy nehezebb kavicsot kötök a kanóc aljára, az edény közepébe eresztem,s a tetejét felcsavarom egy ceruzára (ha nagyobb az átmérő, fakanálra). Keresztbe teszem az edény tetején (a madzag középen legyen és kifeszítve lógjon a pohár aljáig). Ekkor kell felönteni lassan a viasszal, majd hagyni kihűlni. A kivételnél pár pillanatra forró vízbe kell állítani a formát, ettől könnyen kicsusszan a formából, s már csak a kanócot kell rövidre vágni...
Ezek a gyertyák inkább díszítés céljából készülnek, de ha elég széles a forma, a közepe olvad csak meg, s akkor "üzemelhet" is...
Gyártáskor lehetőleg picibaba ne legyen a közelben, de jobb, ha más sem látja az okulási folyamatot (pl. első kísérletkor a túl vékony falú üvegpohár-forma szétpattanása a forró viasz beletöltésekor... :D ))
Virág: Boti naggggyon cuki...
Nyuszika: Annával a finishben épp lakásátépítettünk, s csak azon imádkoztam, ne a cementrakás tetején szülessen :lol: ... Hallgatott is ránk, tíz nappal a kiírt időpont után bújt elő, s mire hazaértünk, minden csillogott-villogott, már virág is volt a vázában...
Tünde: Csináltam egy "extra fiókot" bilis ülőmagasságban, amibe csupa kedvenc játékot tettem ( Playmobil minibútorok, fésűk, babák, Kinder-tojás bizgentyűk). Ha láttam az esemény közeledtét, kihúztam a fiókot, s odatettem a kisasszonyt. Imádott ott játszani, s ripsz-ropsz maga húzta oda a bilinyót, ha nagydolga volt... :P
Na megint el vagyok üldözve... Zoli dolgozni szeretne... Háááááááát...
Sziassssssssssssssssssssszzzzzzzzzzzz.............................
yuta
 
 


halihó mindenki!

most csak egy gyors. petíció a szabad szülészorvos választásért:
http://www.babafalva.hu/portal/modules. ... le&sid=314
ha segítetek akkor én megszervezem hogy mindenkihez eljusson egy napra az ív, s próbáljátok minnél több emberrel aláíratni.
benne vagytok?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Virág! tudtam én hogy szépfiú maradt pötyökkel is! :D :wink:

Yuta! nagyon köszönöm ezt a részletes leírást. :P el is mentem, s majd ha odakerülök gyártok szépeket.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok!

Gyertyaőntés:
Robi csinélt mér Coca colás müanyag üvegből, ásványvizes flakon aljából,tetejéből.Vannak érdekes formájú gyertyáink :) Sőt a régi gyertyákat is fel szoktuk olvasztani, volt h. az illatos gyertyát vagy 5x őntőttük újra mindig más formában.

Virág!
Köszi a cucokat, Mírának is a kedvence a rózsaszín pulcsi :)

Pusz mindenkinek, bekrepált a gépünk és a betük sem ott vannak ahol kellene lenniük, majd kedden lesz végre új és akkor még jelentkezem :)

Vera
helyesírási hibákért bocs :oops:

KépKép
viranka
 
 


Sziasztok!

Vera! :lol:

Ilyen gyertyázós dologba én még sose mertem belefogni. Talán majd 3-4 év múlva, amikor a lányokra már stabilan lehet számítani.

Viszont ha van jó tippetek, hogy hol lehet a ház külső dekorálásához elérhető áron kapni valami villogó füzért, ami nem megy tönkre egy tél alatt, és nem is csap tőle agyon az áram (tavaly a kínaival majdnem pórul jártam :? ), írjátok meg hol érdemes ilyet venni!

Az elmaradt mamaklubot szívesen pótolnám, de ha nem bánjátok, szeretném, ha elhangozhatna egy kis karácsonyi üzenet. Mit szóltok hozzá?
Így egy adventi teára szeretnélek hívni benneteket, ahol lenne valóban finom tea, süti, próbálnék hívni egy baba-vigyázót (ezt nem kell szigorú elkülönülésnek elképzelni a gyerekektől), nem tudom a teacsillag hajtogatással hogy álltok (szeretitek-unjátok-még sose csináltátok), ahhoz lenne alapanyagom, hogy barkácsoljunk egy kicsit, és a babáknak is szívsen "tanítanék" 1-2 éneket, illetve nektek, amit énekelhettek velük.

Persze ehhez fontos, hogy egészségben tudjam tartani a gyerekeimet, de minden igyekezetemmel azon leszek!

Lehetséges időpontok: dec. 15. péntek délelőtt
vagy a következő (Kari előtt utolsó hét) valamelyik napja.

Szívesen jönnétek?

Akinek van nagyobb gyerkőc is: elképzelhető, hogy lesz gyerekklub is, de ahhoz jobban össze kell szednem magam :shock:

Virág

KépKép
KépKép
virágocska
 
 


Sziasztok!

Szolgálati közlemény! :-)

Ha valakinek van védőnő ismerőse aki esetleg állást keres, netán Dunakeszin szeretne dolgozni, van egy szabad körzeti védőnői állás.
Itt van telefonszám: http://www.dunakeszi.hu/palyazatok.html
cocas
 
 


Hali

Barbi

Boldog nevnapot tegnapra!!!!:)

Virag, Iza

Ma mikor mentem delutan az oviba, a lanyaink elmelyulten jatszottak az egyik asztalnal egyutt a tuske kirakojatekkal... nagyon edik voltak.:)

Mar 2 Telapo unnepsegen voltunk, a tegnapi az en cegeme volt, Danny orditott a krampusztol....pedig egy szot nem ejtettem elozoleg krampuszokrol.... nem ertem.:):( Meg aminek en nem annyira orultem kaptak fejenkent 1 kg! edesseget....
Azert jol ereztek magukat, mert a Kozlekedesi muzeumban volt es most a vonatok a kedvencek (Thomassal az elen) Ugyhogy holnap reggelre a Telapo idehaza Thomasos bogret, konyvet es bugyikat (Dannynek, hajra bili-projekt!) tesz az ablakba.:)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Ágota! köszi :D

KELLEMES MIKULÁST MINDENKINEK!


csajok! senki nem reagált a petícióra :( legalább küldjetek el melegebbre!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Barbara!
Boldog névnapot utólag szintén! Én amúgy általában mindig lemaradok az ilyesmivel.

Petíció: egyetértek, hogy fontos, hogy kinél és hol szülünk, főleg, ha így az ittenieknek csak a váci kórház maradna (bár van, aki oda is visszajár, de az nem én voltam.)
Valahol viszont megértem a rendelkezéseket, még ha az a középkorra is hasonlít, tehát inkább csak az okot értem, a kivitelezés nem sikerült valami tökéletesre.
Azzal nem értek egyet, hogy pont ez lenne más, mint mondjuk egy műtét, ami bár nem életet ad, hanem életet ment, ahhoz is a legjobb orvost akarjuk, nem?
Szóval ebben az összehasonlításban nekem meredek, bár a tiltakozással alapvetően tényleg egyet tudok érteni. Úgyhogy ha lesz papírod, azért szólj!

Virág

KépKép
KépKép
virágocska
 
 


Virág! köszönöm a köszöntést :D én is sokx kések :wink:
Köszönöm hogy leírtad a véleményed! :lol: Részemről szintén egyet értek hogy ez a mostani rendszer nem tartható, s sajna csak kemény reformokkal lehet javítani rajta.
Igazad van hogy mindenfajta beavatkozásnál a legjobbat akarjuk, de én egyet értek a petícióval hogy ez más. Persze egy tökéletes világban minden doki kitűnő lenne, s nem számítana mikor ki keze alá kerülsz. :roll: :D
Szerintem ha nem értesz vele teljesen egyet akkor inkább ne írd alá. Már nálam a papír, de szabad topik vagyunk szabad véleményekkel :wink: :D

a dec. 15 hogy áll? nekem még bizonytalan. suliba is beadandóim vannak, meg pont jövő héten kell mindenfelé menni (Heim P., dokinő, védőnő)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Dec. 15 részemről áll, ha van, aki eljön :D Eddig Ágotától van egy talánom, ha nem kell a boltban lennie.
Többiek?
Barbara rákövetkező hét jobb lenne? Ágota, ahhoz mit szóltok?
Amúgy 16-án, szombaton költöznek ki a barátnőmék, ide kettővel mellénk, ha utána tartjuk, őt is megismerhetitek :lol:

Virág

KépKép
KépKép
virágocska
 
 


Barbara: én szívesen aláírom!!!
Bocs, hogy nem foglalkoztam vele, de mivel nem akarok már szülni így elkerülte a figyelmem.
e-mailt megkaptad??

Mondjuk semmivel nem értek egyet ami ebben az országban folyik, de ez már lapra (topicba) tartozik.
Remélem ha majd a lányaim szülnek már más rendelkezések lesznek!!!

Virág: írtam pü-t!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok Lányok!
Bocs, de lemondanám a pénteket. Az érdeklődés se túl nagy, egy kis nátha is bejött, és apa szabin lesz!!!
Ezt nem szabad kihasználatlanul hagynom!

Virág

KépKép
KépKép
virágocska
 
 


Virág! nehéz ilyenkor már bulit összehozni. mindenki rohangál. pedig jó lett volna! :D
Angi is ma reggel betaknyozódott. :(

úszom ezerrel (suli + egyéb), s ezért nem is meséltem hogy kint van az első fogunk! :lol: s a négykézláb is már megvan! :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Barbara: nagyon ügyi a Lánykád!
A lépcső nem veszélyes neki, vagy tettetek oda rácsot?

Bettina meg olyan taknyos, hogy 4. éjjel nem alszunk. az ölemben alszik félig ülve, néha be tudom tenni az ágyába, de utána megint úgy bedugul neki az orra, hogy felébred rá.
Hiába orrcsepp, szívás :(
Annyira sajnálom, mert evés közben is alig kap levegőt.

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!
Én is hulla fárdat vagyok, hétvégén kiköltöztek a barátaink, 8 gyerekre vigyáztam, de rendesek voltak, meg sok mese is segített (amúgy a napi 1-nél többet nem szeretjük, hááááát most túlléptük jócskán :oops: )

Tényleg lehetetlen ilyenkor már taizni.......

Angi be fog előzni a fogakkal? Botinak még mindig csak 2 van, bár azok jó nagyok :lol: !

Ágota! Emike egyre bátrabb velünk, és olyan szívesen játszanak vele a lányok :D , nem is rossz, hogy néha összevonják őket!

Virág

KépKép
KépKép
virágocska
 
 


Tünde! szegény Bettus :(
+++++++++++ nektek
nálunk hála csak az első éjszaka volt gáz, de azóta csak egyszer kell éjjel szívni, s hála aludni is tud.
az első nap rögtön adtam egy kis immunerősítőt, meg oscillococcinum-t. másnap már nem is kérte. :lol:


Virág! 8 gyerek!!! :shock: hát erre is csak te vállalkozhatsz :lol:


Ágota! Virág írására regálva de jó hogy ilyen jól összehaverkodtak a csajok! :lol:

Anginál lassítani kell a hozzátápit. nem bírja a pocija. persze nagyon meglepődtem, hisz ő a csodababa aki nem volt hasfájós. biztos ami tuti azért nézet a dokinő egy székletmintát.
mókás hogy amikor Yuta mesélte, hogy egy évig csak szoptatott, hogy meglepődtem. :P azóta már többfelől is hallottam ilyet - biztos nem véletlenül... :wink:
most egy hétig csak szopi, s utána egy hónapig csak alma, sütőtök és répa. a dokinő mondta a krumplit is - s habár azt Angi bírta - de nem fogok adni, mert szerintem az is nehéz

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Barbara!
Pont egy másik topikon előjött az 1 évig csak szopi téma, bár én 7 hónapos kortól mindegyiknek adtam mást, de Botinál sokáig inkább csak kóstolgatás volt, teljes étkezést egyéb étel talán 10 hónapos kora körül tett ki.
Most lassan 15 hónaposan naponta 3-4-szer szopizik, ebből a reggeli és az esti olyan, ami érezhetően nagyobb mennyiség.

Hagyatkozz csak nyugodtan a kisasszony igényeire :lol:

Virág

KépKép
KépKép
virágocska
 
 


Virág: hihetetlen miket vállalsz be :lol:
Azért pihenni tudsz néha?? Nehogy teljesen lemerülj!!!!

Barbara: jobban van Bettus, de még mindig taknyos
Most mi kint alszunk a nappaliban,így éjjel nem ébred fel :)
Na, kicsi lett a lakás, kéne egy hálószoba :D

A hozzátápival tényleg nincs értelme sietni, ehet egész életében, anyatejet viszont csak most!!

Nálunk a krumpli, banán, karfiol nem nyerő.
Egy pár napig alig volt tejem, de visszatornáztuk

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Áldott, békés ünnepeket, pihenést mindenkinek!

Virág

KépKép
KépKép
virágocska
 
 


Nagyon boldog unnepeket kivanunk mindenkinek!

Kép

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Boldog békés karácsonyi ünnepeket kívánunk :)

Vera

KépKép
viranka
 
 


Nagyon boldog, szeretetben gazdag ünnepeket kívánunk mindenkinek! :lol:

Angéla és személyzete

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Megjött a kakieredményünk: negatív :lol:

Tünde! Virág! Nagyon köszönöm a bíztató szavakat! :lol:

Virág! Úgy látszik tényleg le akarjuk körözni Botit: már a 2. fog is kivillant :P
Angi már annyira belejött a mászásba, hogy elkelne egy-két gatyó. Néznél nekem 74-80-ast. Előre is kösszencs!

Tünde! Remélem Bettus már teljesen rendben!
Nagyon ügyi vagy hogy sikerült visszatornázni a tejcit. :P Bizti nem lehet könnyű...

Pocakosunk hogy van?

Angi mindenhová felhúzgálja magát, s imád ácsorogni. Büszkén körbevigyorog amikor felér :lol:
Ahogy írtam kivillant a második fog is pedig még az első sincs kint teljesen :shock: Érdekes ez a fogzás...
S igen elérkeztünk a komolyan hogy menjek el pisilni, ha egyedül vagyunk korszakba :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok!
Na Angi! Azért annyira nem hagyjuk magunkat :D Boti megduplázta fogainak számát, és már 4 foggal büszkélkedünk!
Bár ruhaméretben és álldogálásban is behoztad Botit :lol:
Próbálok keresni néhány lányos nacit :wink:

Izáéknál rossz volt a szg., nem tudom, megjavult-e azóta, de ezért nem írt ide.

KépKép
KépKép
virágocska
 
 


Sziasztok!

Remélem Mindenkinek Kellemesen telnek a napok!!! :)

Virág: épp most sütöttem egy csomó kekszet a recepted alapján! :D
Holnap jön Peti egész családja, gondoltam majd ezt rágcsálhatják.

Akit érdekel egy szuper egyszerű és finom sós-sajtos süti:

25 dkg margarin
25 dkg túró
25 dkg liszt

ezt összegyúrni, kinyújtani 1/2cm vastagra, így egyben megkenni tojással és ráreszelni sajtot, majd derelyevágóval vagy késsel felvágni rudacskákra, 180 fokon kb.negyed órát sütni.

Barbara: Bettus is néha feláll, de inkább ücsörög vagy mászik.
Én beteszem az ágyába vagy a járókába ha "dolgom" van.

a tejet úgy tudtam visszahozni, hogy sokszor cicire tettem és sokat ittam. Mondjuk ehhez kellett az, hogy ő is akarjon szopizni. Legtöbbször félálomban csinálam, mert teljesen ébren más, fontosabb dolga van :lol:

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Hahó Mindenki!
Sajna a számítógépünk megmurdelt, ezért voltam kénytelen nélkülözni Benneteket, de végre megoldódott a helyzet (már komoly elvonási tüneteim voltak...)
Mindenesetre ha már a karácsonyról lemaradtunk:
Kép


Puszi
yuta
 
 


Sziasztok!

Barbara!
Angi baba nagyon ügyi,lassan az egész lakást fel fogod fedezni :)
Rakjál fel róla képeket :) Sógorom elvitte a kazit nemsokára elkészül a dvd :)

Yuta!
pénteken láttalak nagyon szép a pocid :)

mennem is kell mert már nagyon hív a csajszi,kirakózni kell :)

Boldog új évet kívánunk mindenkinek :)

vera

KépKép
viranka
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?