Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Lányok nehogy eltünjön megint mindenki.

Tegnap fárasztó napunk volt, legalábbis én úgy éreztem.
Reggel fodrászhoz mentem, addig a barátnőm vigyázott Tomira, utána délig az utcán rohangált, gyors ebéd, ő fáradtan alszi-alszi , anya neki a házimunkának. Háromtól továbbképzésre kellett mennem, valahogy nem élveztem, de idén már nem lesz több. Addig apjukat boldogították a fiúk. Apa nekiállt a beépített szekrénynek, ha minden igaz szerdára kész lesz.
Ma nagyon elemében van a Tomi, alig 10 perce tudtam rábeszélni némi alvásra. Ebből sem lesz hosszas netezés ma sem, mert a Patrik mindjárt itt lesz.

Timi!
Kristófod nagyon kreatív, gondolom úgy voltál vele, hogy nem tudtad eldönteni sírjál vagy nevessél mikor megláttad.
És persze igazi pasi, már rendesen csajozik.

Csajok pici jelentkezés????

Szép napot!!!
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Nekünk ma volt szörnyű napunk. Elvittem a gyerekorvoshoz Kristófot, hogy még köhög egy kicsit. Meg péntek óta néha húzza a jobb lábát. A télapóünnepségen elesett és utána sántított. Gondoltam meghúzta. Erre a dokinő azt mondta, hogy nagyon csúnya a torka és lehet az ment rá az ízületeire. Első körben antibiotikum és holnap vérvétel. Ha a vérvétel igazolja a gyulladást akkor az antibiotikumtól el kell múlnia. Ha nem akkor ortopédia. Van egy olyan érzésem, hogy ortopédia lesz. Pár hónapja én említettem neki, hogy mintha a jobb lábfejét kicsit befelé fordítaná. Ráadásul a férjem pár napra Németországba ment. Pont most.
Holnap apósom visz, bár ő meg tiszta beteg, mert hétvégén elkapták a gyerkőtől.

Hát ez van. Szorítsatok, hogy ne legyen semmi komoly.
Puszi, bocs,hogy nem írok többet de a ház meg fut és egyedül vagyunk.-

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!


Timi!
Szegény Kristóf! Nem irigyellek, bízzunk benne, hogy az antibiotikumról elmúlik. Szorítok! Mielőbbi jobbulást Kristófnak!
Tomi is elkezdett köhögni és folyik az orra, de még nem vészes, egyelőre nem lázas. Hátha megússzuk.

Szekrényem persze nem készült el mára sem, a fele kész, szombatra ígérte a drága uram, azt mondta vasárnap már telepakolhatom. Hát .... :roll: Hátha úgy lesz.

Zsuu!
Holnap lesz a műtét vagy csak jövő héten? Kíváncsi vagyok megszületik e hamar a kislányotok.

Lányokkkkkkkkkkkk????????????????????????
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 

 
 

zsuu74
 
 


bocs rosszul mäsoltam be

itt van ujra: http://www.babanet.hu/album/main.php?album=11178
zsuu74
 
 


Sziasztok!


Zsuu!
Hát először is NAGY NAGY GRATULA neked és az egész családodnak.
Olyan édes!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teljesen meghatódtam amikor nézegettem a képeket!
És az a kép, ahogy a fiad puszit ad, olyan aranyosak.
Remélem teljesen jól vagytok!!!!!!!
Mikor történt a nagy esemény? Hogy történt? Mekkorával született?
Stb.
Ha lesz majd pici időd írj!
Mégegyszer GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Millió puszi
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Zsu
Gratulálok, nagyon szép a baba. Mikor született, ha jól látom a képeken, már otthon is vagytok.
Írjál, ahogy lesz egy kis időd!

Üdv.
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Hűha!
Zsu
Gratulálok! Olyan hirtelen itt lett még szavakat sem találok.
GYÖNYÖRŰ!!!!!!!

Annyira formás nem tudok betelni vele. Kristófnak is tetszett. :lol:

Kíváncsian várjuk a részleteket!
Puszi: Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

A nagy öröm közben egy kicsit rólunk. :oops:
Voltunk vérvételen, nagyon sírt Kristóf. 2-en fogtuk le.
De nagyon ügyesen levették, épp csak egy kis piros pötty maradt.
A kanalas orvossággal küzködünk, nem akarja bevenni.

Kész lettek a DM-es képek. Nekem nagyon tetszenek. Kicsit az furcsa, hogy nem a szabvány méret, hanem 10x13,5-es. De 17 Ft-ért ez szuper.

Na, csak ennyi.
Puszi mindenkinek!

Még mindig a legifjabb topik-babán ámulok.
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Mi történt? Blokkolom a topikot?

Senki sehol :cry:

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Timi!
Dehogy blokkolod, csak valahogy a többiek nem írnak. Vártam hátha előkerülnek, de senki.
Mi lett Kristóf eredménye? Jól van a lába?
A hétvégén voltam babát látogatni, olyan fura volt, annyira pici volt a baba a Tomihoz képest és olyan könnyű, de olyan édes volt. Nagyon jó volt dajkálni, úgyhogy kicsit irigylem Zsuut is.
Aztán Katalinozni voltunk, anyu és mama is Katalin. Anyuéknál gyűlt össze az egész család. Csak késő este értünk haza. Vasárnap vendégek voltak. Pénteken is vendégek jönnek.
Apa berakta a beépített szekrényt, már csak az ajtókat kell feltennie.
Tomi kezd köhögni és náthás is, de még nem lázas.
Mi lesz velem, ha már te sem írsz? :cry:
Decembertől tényleg nem lesz netetek?
Ti mit csináltatok a hétvégén?

Hát ti? Merre vagytok?

Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Nagyon rossz éjszakánk volt, alig aludtunk 3 órát. Nem igazán tudom mi kínozhatta ennyire, mert nem volt lázas. De elképzelhető, hogy jön a 18. foga, mert tegnap már sokat turkált a szájában. Nagyon álmos vagyok. Tomi nézi a mesét, kíváncsi vagyok milyen napunk lesz így.
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Haliho Csajok!!!

Nem is tudom hirtelen mit irjak a részletekröl.
13-än voltam dokinäl és kissebb fäjasokat éreztem amig szivhangot nézett a dokim.Mondta hogy ha erösödnének akkor jelenjek meg az ügyeleten varratszedésre.Kedden is egyfolytäban jöttek a fäjäsok és felhivtam a szülésznömet.Szerdära berendeltek varratszedésre a korhäzba ,de mikor kivették akkor szinte elmultak a fäjäsok.Viszont mär 4-5 cemtire nyitva voltam.Haza igy mär nem küldhettek.Ugyhogy el kellett kezdenem mäszkällni ,sétällni ,lépcsözni.Kaptam infuziot is meg homeos bogyokat.Éjfélkor ugy döntöttek hogy hagyjuk abba ,mert nagyon färadt voltam.Mäsnap (csüt,16-än)délelött megint kaptam infuziot és elküldtek lépcsözni.Délre mär 6 centire ki voltam nyilva.Akkor mondta a szülésznöm hogy 13.00 ora körül jön a doktornö és burkot repeszt.13.15-kor meg is történt és 14.22-kor meg is lett a kis Gioia.3 tolofäjässal,gyönyörü gömbölyü fejjel .
Szinte azonnal fel is keltem,nagyon jol éreztem magam .Mostanra meg mär teljesen fitt vagyok.
Gioia nagyon jo kisläny.Sokat alszik.4 oränként kell ébresztenem hogy egyen.3310 grammal született,46.5 centivel.
Giuliano nagyon aranyosan viselkedik vele.Igaz kicsit feltünési viszketegsége van miota itthon vagyuk,de a hugival nagyon kedves.
Röviden ennyit.Jövök ahogy tudok.Puszi mindenkinek.Zs.
zsuu74
 
 


Sziasztok!

Zsu! Gratulálok a kicsihez. Én a képet sajnos nem tudtam megnézni mert üres lap jelenik meg.

Bius kicsit náthás, én tanulok ezerrel mert dec közepén (ami itt a nyakamon) vizsga.

Röviden, tömören de nem tűnök el. Amint tudok jövök.
Vendég
 


Sziasztok,szép reggelt!
Én is itt vagyok.

Zsuu!!!
MÉG EGYSZERE GRATULÁLOK!!!!NAgyon örülök Nektek.Gyönyörű kicsi huga születet Giulianonak.(Ejj,a nevét még meg kell szokni,Giuliano sem volt egyszerűűű :lol: :roll: )
Gioia....:D:D nagyon szép név.:)

Csajok mi majdnem túlvagyunk egy piszok makacs betegségen.Apa behozta vírust kb 3 hete....azóta kínlódunk,nem akar elmúlni.Dorka szerencsére jobban viseli.Engem totál ledöntött.Még a szám is kisebesedett.:(
Amúgy minden oké,bár holnap fogdoki. :shock: Megint megkínoznak.

Bilizésünk kicsit leállt,de lehet csak nekem nem volt energiám betegen ezzel foglalkozni és inkább pelust adtam rá.Mindegy...majd egyszer ez is eljön.
Jövő héten meglátogatjuk a bölcsit.Így karácsony előtt jó lenne egy-két délelőtt amikor nyugodtan tudnék nézelődni,vásárolgatni.És mindig a nagyszülőket sem kérhetem meg,hogy vigyázzanak Dorkára.Persze szívesen teszik,de...

Hétvégén lehet megyünk Bécsbe adventozni.2 nap egy ismerős házaspárral,gyerekek nélkül.Jó lenne ha összejönne,de olyan sok munka van itthon...belevágtunk az udvar térkövezésbe.Éjjel nappal dolgozik a férjem és akkor még ott van a vállalkozás is.Hát nem könnyű.
Elkészült Dodó szobája...majd teszek képet...

Szilvi
Hogy van kicsifiad?????Éjszaka jobb volt?
Örülök,hogy Ti is haladtok a bútorokkal.:) Én karácsonyt adtam határidőnek,de tesóm tegnap már januárról beszélt. :shock:
Katalinoknak utólag boldog névnapot.:)

Timi
Kristóf jobban van????Kanalast Dorka se eszi meg.Teába,tejbe,kakaóba keverem.Bár most hogy fájt a torka nem akart még inni sem.:(
Elkezdtem adni neki Vitacolan-t...nem akar enni.:( Szinte semmit.Ebéd 2 kanál leves.Reggel,este kakaó.Ennyi....
Ti adtok vmi vitamint a gyerekeknek?

Hétvégén voltunk keresztelőn.Volt ott egy kislány,nem akartam elhinni,hogy 2 hónappal fiatalabb Dorkánál.Kb 8-10 centivel magasabb volt és jópár kilóval több.Kezdem elhinni,hogy az én lányom kis töpörtyű. :lol: :lol: :lol:
Még nem érte el a 12 kg-t,alíg 82-3 centi....Majd a 2éves statuszon kiderül.

Anikó
Sok sikert a vizsgákhoz.Bizti megint nagyon ügyes leszel. :wink:

Heni?????
Nagyon eltűntél.Még az üzimre sem válaszoltál.:(

Puszi mkinek
Sziasztok
Vendég
 


Egy kis kukucs :):):)
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Jó, hogy páran előkerültek :lol:
Csak röviden, mert mindjárt ebédért megyünk.
Kristófnál a vérkép semmit nem mutatott ki. 2 csillagja volt minimális eltéréssel.
A lába szerintem már sokkal jobb, de cipőben a jobb lábfejét befelé tartja. LEhet kérek egy beutalót ortopédiára. December 11-én éves kontroll Győrben. Ettől mindig parázok.
Röviden ennyi, majd jövök.
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Szilvi
Remélem most jobb éjszakátok volt.

Zsu
Gratulálok mégegyszer, nagyon aranyosak együtt is a kicsik, én nagyon félek, hogy Attila hogy fog reagálni.

Viki
Nem Dorka a kicsi, hanem a többi gyerek nagy. Attila még csak 11kg.

Anikó
Jó tanulást!

Timi
Biztos nem lesz semmi gond.

Mennem kell, mert A. nem hagy írni.

Üdv.
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Kicsit jobb éjszakánk volt, elég jól aludt, de rengeteget forgolódott, nem tudott nyugodtan aludni, időnként beszélt hozzám, de nem volt olyan vészes. Ma délelőtt is sokat turkált a szájában. Nátha és némi hurutos köhögés még van, lehet holnap megmutatom a doktornőnek, hogy tényleg csak a foga e.
Tegnap felkerültek az ajtók is a szekrényemre, ma pakolhatok. Lehordhatom az emeletről a cuccokat, nem unatkozom. Ma délelőtt átvittem a barátnőmékhez Tomit, mivel az ő fia is náthás, így már nem fertőzik meg egymást, tudtam haladni egy kicsit. Míg otthon volt állandóan máshol volt mint én, kicsit szem elől tévesztettem máris csinálta a rumlit, természetesen a játszószobában nem akart lenni.

Zsuu!
Akkor gyorsan megszületett Gioia. Na a nevét még nekem is tanulni kell. Hogyan kell kiejteni?
Nagyon rendes tőle, hogy ilyen jó kislány.

Viki!
Elég rendesen elbánt veletek ez a vírus. Mielőbbi teljes gyógyulást a családnak! Megint a fogdoki, de szörnyű. Remélem ma kevésbé lesz borzasztó.
A bécsi út biztos jó lesz, és párodnak is kell a pihenés, majd mesélj!
A képeket pedig várjuk.
Tegnap apa azt mondta telhetetlen vagyok. De nem is !!! :lol: Csak egy kicsit. Ugye? :wink: Mondtam neki, most hogy ez kész, akkor még ezt és ezt szeretnék.
Én nem adok nekik vitamint, nálunk nincs gond az evéssel.
A Dorka szerintem nem pici, majd megnő. egyik gyerek így, másik úgy. Tomi 2 évesen 14 kg volt és 92 cm.

Anikó!
Jó tanulást, majd szorítunk a vizsgákhoz!!

Éva!
Most néztem már csak 6 heted van hátra, már hamar itt lesz.
Attila is biztos fog neki örülni, testvérféltékenység volt nálunk is , de nem volt vészes, örült a tesónak, nagyon várta a Patrik, de amikor megszületett akkor volt néhány alkalom amikor kitört belőle.

Timi!
Az jó. hogy a vérkép nem mutatott eltérést. Szerintem is vidd el az ortopédiára, ha van eltérés derüljön ki minél előbb, hogy lehessen kezelni.

Puszi
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Tegnap már nem tudtam jönni.
Zsu

Nagyon ügyesek voltatok. :wink: Még van segítséged, vagy már egyedül boldogulsz a két csemetével?

Szilvi
Remélem javul Tomi is. Én sem vettem komolyan Kristófnál a napi 2x köhög és egy kicsit folyik az orra esetet. S lám :shock: Annyira rossz, hogy máskor szinte potyára viszem orvoshoz, most meg még el sem akartam vinni. Csak a lába miatt gondoltam meg magam. Ezek a frány szövödmények.
Apa telhetetlennek tart? Na, ne már. Ez közös érdek, hogy szuper legyen a házikó. Mond neki azt, ha nem lennél megelégedve a munkájával másik asztalost hivatnál. :lol: Apának már én is modtam, hogy hívok villanyszerelőt, mikor elakart odázni pár dolgot.

Anikó
Jó tanulást. Egye fene kapsz némi felmentést 8)

Viki
Nálunk is apa mindig a vírusgazda, aki hazahozza. Először ő, aztán én, végül Kristóf. Bár legutóbb K. továbbadta a nagyszülőknek is.
NEm mindenki egyforma. HA 2 évesen Dorka 82-84 cm lesz, elvileg felnőtten 164-168 cm. Ami elég átlagos. Én 164 vagyok. Nem tudom nálatok mi az átlagos magasság. Az meg egyáltalán nem baj, ha egy gyerek nem túlsúlyos, abból később több gond van.
Az evés nálunk is nagyon változó. Reggel este 2-3 dl kakaó. Reggel pár falatka (nem mindig) Ebéd: van hogy sokat, néha 1-2 kanál csak. Du-n ha apa eszik, akkor ott kuncsorog. Joghurt, némi gyümölcs, amiből szinte csak alma, banánt eszik meg. Este csak kakaó. Monjuk ehhez képest K. elég masszív. Kb 86 cm, 14kg.
Én nem bánnám ha könnyebb lenne. Pláne mikor cipelem.
Vitamin: mi Cebion cseppet használunk, ami igazából "csak" C vitamin. Kérdezgettem gyógyszerészeket, de olyan igazi multivitamint nem tudtak ajánlani.

Éva
Még a végén a te babád lesz decemberi baba. :lol: Már lassan ti is odaértek. Reméljük Attila is tesó rajongó lesz.


Kíváncsi vagyok, hogy szoktak meg újra itthon Krisztáék, de még nem jelentkezett.

Puszi mindenkinek: Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Timi
Nem bánnám, ha decemberi (dec. végi) lenne, de jan 9-re vagyok kiírva.

Tegnap voltam orvosnál és még be sem fordult a baba, az orvos szerint, ha nem fordul be 2 hét múlva sem, akkor faros marad és császározunk.
Már nem emlékszem pontosan, de azt hiszem Attila is faros volt még szülés előtt egy hónappal.
Végülis mindegy.

Szilvi
Gratulálok a szekrényhez!

Viki
Én sem adok Attilának vitamint, mondjuk ő igen rendesen eszik. Ennek ellenére csak 11 kg, de mozog egész nap, egy percre nem áll meg, úgyhogy szerintem ledolgozza.

Én meg már 13 kg-t híztam (Attilával összesen 15-öt) és még nincs vége, lassan elérem a bálna fokozatot.

Kép

Kép

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Szép jó reggelt!

Az enyém sajnos nem túl jó :cry: Görcsöl a hasam, mert megjött :(
Sajnos ez a hónap is elúszott. Mondjuk sejtettem, mert a középidőt elbetegeskedtük.
Tegnap a dokinéni nem csinált semmit Kristóffal, mert amikor Krizsi meglátta rögtön bőgni kezdett. A menése rendben van. :D
Az ortopédiára majd Győrben kérdezek rá, ott alaposabb a vizsgálat. Több beteg gyerek is várakozott és mehetnékem volt.
Mindig attól félek, hogy újra összeszedünk valamit. Mert Kristóf persze a beteg gyerek játékával akart játszani...

Éva
De jó, hogy tudsz néha jelentkezni. Szerintem is decemberi baba lesz. Mondjuk a fa alá szuper lenne. :wink:
Az enyém rossz példa, de én jan. 10-re voltam. :?
Attila nagy csibész :lol:

Többieknek is üdv. Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


sziasztok!

Ma csak beköszönök gyorsan. Tegnap apának volt a névnapja, sok volt a tennivaló és ma is vendégek jönnek.
Nekem is elkészültek a Dm-s képek. Nem is tudom írtam e, de anyuéknak bögréket rendeltem a gyerkőcök képével, az is kész lett, nagyon jó lett. A naptár is megjött, az is szép.
Majd holnap bővebben. ja Tomit megmutattam a dokinéninek, de azt mondta csak vírus , mondjuk már egész jól van.
puszi
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Szép jó reggelt mindenkinek!
Hogy telt a hétvége?

Pénteken megpróbáltam megvenni néhány dolgot karácsonyra, hát nem volt túl nagy sikerem, úgyhogy azt hiszem még kell néhány kört tennem.
Tominak nagyon tetszett a vasárnap esti gyertyagyújtás az adventi koszorún. Egyfolytában mondta szép, nagyon szép.
Fürdés előtt hajvágás is volt, ez már nem nyerte meg a tetszésüket, úgy ordított mindkét gyerek, hogy csak na, pedig géppel lett nekik vágva. Tomi elő sem jött amíg a Patrikét vágtuk.

Timi!
Ne búsulj talán a következő hónap lesz a megfelelő.
Örülök hogy rendben van a lába. Így is elviszed ortopédiára?
Tominál úgy néz ki, hogy már elmúlt a nátha is. Nem bánnám ha egy darabig nem lenne újra beteg.

Viki!
Na voltatok Bécsben adventozni?
Ha igen biztos jó volt. Majd mesélj!

Éva!
Szerintem nagyon szép pocakod van. Nem tűnik óriásinak. Persze te érzed. Én Patrikkal 9 kg-t , Tomival 5 kg-t híztam. De Tomival szénhidrát diétán voltam terhességi cukor miatt az utolsó 9 hétben.
Milyen jó lesz neked is, hogy nemsokára babázhatsz.

Többiek?
Puszi
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Szép jó reggelt!

Hogy eltünt megint mindenki :shock:

Nekem van felmentésem, katasztrófa a netünk. Remélem az üzim nem veszik el mire a végére érek.

Kristóffal tegnap óvodában voltunk mikulás ünnepségen. Nagyon el volt. Azt sem vette észre, hogy kb. 10 percre kimentem. Ő vigan játszott tovább a gyerekekkel.
Jövő héttől dolgozni fogok 4 órában. Hétköznap 1x 4 órát és sajnos hétvégéken 8-8 órát. Szombat vasárnapnak lőttek. De valamit muszáj :cry:
Sajnos nem szakmai, hanem más területen.

Hétfőn Győrbe megyünk konrollra, majd ott rákérdezek az ortopédiára, persze ha ki nem megy a fejemből. De teljesen jól megy már Kristóf újra.

Szilvi
Remélem Tomi nem lett nagyon beteg. Karácsonyról jut eszembe, bár lehet, hogy ismered találtam egy nagyon jó oldalt: www.arzuhanas.com Most épp választani nem tudok Kristófnak.
Gondolkodom a Wader Knuffieland szett két szintes garázs + játékút vagy Fisher Price Little People Kingdom Castle kastély között. De a garázs fele hajlok. Ráadásul pont olyan autóink vannak amik jók az autópályához, később lehet bővíteni is.
Na meg tetszik a nyomdakészlet is.

Berni Tomijának, ha olvas néha bennünket BOLDOG SZÜLINAPOT! utólag is.

A többieknek puszi: Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!


Timi!
Megkaptam az e-mailedet is, de ahogy látom csak sikerült belépned. T-com területen laktok, ugye? Hogy hogy ilyen szar a vonal? Milyen csomagotok van?
Kár hogy már megvettem mindent nagyon tetszik nekem is ez a két szintes garázs + játékút. Tegnap bevásároltam a gyerekeknek, úgy tünik minden megvan. Tominak vettem egy repülőt, amin lehet nyomni a gombokat, hogy előre, hátra, oldalra, forogjon stb., meg lepkefújó elefántot, barkácskészletet, és a fa vasúthoz további részeket. De nehogy azt higgyétek, hogy ezt mind tőlünk kapja, anyuéké, és a dédié is benne van. Patriknak egy Koponya Marokkó nevű társasjátékot vettem, tőlünk biciklit kap, anyuéktól tévét. Úgyhogy nem hiszem hogy panaszkodni fognak.

Mi is voltunk tegnap mikulás ünnepségen, azt hittem, hogy majd nem mer odamenni Tomi a télapóhoz, de úgy törtetett hogy csak na, hogy ő is kapjon szaloncukrot a télapótól. Nagyon tetszett neki a műsor is, főleg az a két műsorszám, amikor lekapcsolták a villanyt és uv fény segítségével adtak elő téli jelenetet és a négy évszakot, nagyon szép volt.
Apósom Miklós, így délután ott is jelenésünk volt, maradjunk annyiban , hogy túléltem.
Hétfőn este sétálni voltunk, Tominak nagyon tetszettek a kivilágított ablakok, fenyők, az egyik udvarban hóember, télapó szánnal, kis fenyő, szánkó stb alakú fénycsövek voltak kivilágítva, azt sokáig nézte.

Anikó!
Gondolom erősen tanulsz, közeleg a vizsga! Szorítok!

Zsuu!
Biztos babázik. Jól vagytok?

Viki?
Heni?
Éva?
Többiek?

Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Timi!
Ha meg szabad kérdezni mit fogsz dolgozni?

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Szilvi
Nyugi, nem kélyelgés :wink: Takarítani fogok, vagyis szobaasszony leszek, röjtökön a szállodában. (szomszéd falu)
Nagyon jó ajándékokat vettél. Karácsony nálam még sehogy sem áll. Kivéve a fotókat.
Nálunk a telefonvonal szarakodik. A panel ha bepárásodik nem bír menni a net és nem tudnak semmit csinálni vele. Naponta hívogatom a hibabejelentőt. Telefonálásnál némi bugást, recsegést hallani csak, de a net nagyon érzékeny rá. T-comos terület és sajnos csak betárcsázos netre van lehetőség.
Látom szinte csak ketten beszélgetünk, de remélem néha jönnek majd a többiek is.

Holnap vagy ma megyünk vásárolni, de csak a háztartáshoz szükséges dolgokat. Aztán, ha apa kap 13. havit majd karácsonyit. Apa ajándéka egy Xbox360 lesz, ő sporolta rá a pénzt én meg adtam hozzá egy tizest. Ő letudva, esetleg egy könyvet kap.

Kristóf tegnap óta csokoládén tengődik. Ezek a hülye csokik meghülyítik, nem akar rendes kaját enni. A mai reggeli kb. 4 dl kakaó meg 2 db falatka. Aztán már keresi a csokikat. Azt hiszem eldugok mindent, mert ez nem állapot. :twisted:

Na dugulok. Puszi Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Most néztem a táblázatot, amit még Anikó készített. Utólagosan, csatlakozva Timihez, ha még olvasnak minket Boldog Szülinapot Bizzó Tomijának és Kriszti Enikőjének.

Zsuu!
Giulianonak nagyon sok boldogságot kívánunk
SZÜLETÉSNAPJA
alkalmából!!!!
Jó ünneplést mára! Gioia hogy van?

Timi!
Jó munka az is. Az a kár talán, hogy így oda lesznek a hétvégéid.
Dehát sajna a pénz nagyúr!!!
A csokikkal mi is így vagyunk. Úgyhogy én már eldugtam.
Tomi tegnap egész nap nyűgös volt, semmi sem volt neki jó, hiszti is volt, úgyhogy ma csak jobb nap jöhet.
Tényleg úgy néz ki, hogy csak ketten beszélgetünk.

Szép napot mindenkinek!
puszi

Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!!!

Csatlakozom a jókvánságokkal!!!
Még pont belefér a 8 napba!Nóra Dorkájának,Bizzo Tomijának,Kriszti tündéri kiscsajának és persze Zsuu Giulianojának nagyon nagyon boldog 2. szülinapot kívánunk.

Timi,ha nem tudnék írni,akkor Kristófot is Isten éltesse. :) :)

Sajna nem voltunk hétvégén Bécsben,ez a nagy munka közbeszólt,de úgy néz ki idén már nem megyünk,jövő héten még Grazba kinézünk,szeretném befejezni a karácsonyi vásárlást.(bár még el se nagyon kezdtem :lol: :lol: )
16án hipphipphurrá megyünk Székesfehérvárra Ákos koncertre.Alíg várom.Sajna 96ban voltam utoljára.De most kitombolom magam. :lol: :mrgreen:
Legalábbis remélem,mert szerencsémre összeszedtem egy elég makacs középfül és hallójárat gyulladást,mk fülemre...Ez még a fogfájásnál is rosszabb!!A nyelés is fáj,pedig elég messze van a fülemtől...

Éva
Nagyon szép pocid van,olyan formás.Én az utsó hónapban már gurultam,22-24kilót szedtem fel,és így is csak 2,5kg-s bébit szültem. :shock: Szerencsére-bár nem gyorsan-sikerült visszafogynom.

Szilvi
Szép karácsonyotok lesz.:) Bizti nagyon örülnek majd a fiúk.Nálunk 26án összegyűlik a család,idén mkit vendégül látok,de legalább egyben megúszom.:D Dorka szülinapja pont erre esik. :lol:
Már átrendeztem a lakást,hogy mki elférjen.

Timi
Csokival mi szerencsére elég jól állunk.Csak a kinder tojás csokiját eszi meg,a többi csokiba beleharap és kiköpi,max egy falatot eszik belőle.Nem szeretném ha rászokna,most rákattant a gyümölcsjoghurtra,minden nap követeli.
A fogmosás nálatok hogy megy?Dorka nem engedi h én mossam,ő meg csak tologatja a szájában a fogkefét,inkább lenyalogatja a fogkrémet.Pedig nem is izesítettet vettem neki.

Heni!!!
Eltűntél.:(:(:(Remélem jól vagytok!Puszi fiúknak.

Zsuu
Mesélj majd szülinapról.Hogy ünnepeltek?

Mkinek szép napot.
Sziasztok
Vendég
 


Jó reggelt!

Zsu
Giulianonak BOLDOG SZÜLETÉSTNAPOT!
Kép
Remélem még mindig imádja a kistesót. Úgy irigykedem :roll:
Ez persze Évára is vonatkozik.
Éjjel azt álmodtam, hogy terhes vagyok. :shock: Álom édes álom

Kriszta
Enikőnek is BOLDOG SZÜLINAPOT

Nekem egy hiányos táblám volt, még a legelső.

Anikó
Most is tanulsz? December végére vége lesz a vizsgáknak?
Szorítunk ám.

Heni
Olyan ritkán jösz?
Hogy vagytok? Dodó?

Viki
Remélem betegségek elmúltak és készülödtök a karácsonyra.
Adventozás jól sikerült?

Szilvi
Nálunk tegnap Kristóf végig bőgte az ebédet. Odaraktam elé a tányért és elkezdett bőgni. Fránya csokik :twisted: Remélem ma ezt meguszom. De lehet, hogy front volt mert ő sem bírt magával. Leadtuk nagyszülőknek míg bevásároltunk. Szerintem nem bírta volna.
Ma is nagyon elemében van. Lót-fut a lakásban.
Meló: Sopronba bejárással többe került volna a leves mint a hús. Hát maradt ez.

SZép napot mindenkinek: Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Viki!
Neked akkor továbbra is jobbulást kívánok!
Hát akkor Karácsonykor nem kis ünneplés lesz nálatok. Bár így nehéz elkülöníteni a két ünnepet.
Fogmosás nálunk is hasonlóan megy, mint nálatok és többnyire kizárólag úgy hajlandó a szájába venni a fogkefét, ha én is mosom közben a fogam.


Timi!
Kristófodnak Nagyon BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT kívánunk!
Mit kap Kristóf? Jó bulizást!

Tegnap Nóra Dorkáját kifelejtettem, így utólag neki is Boldog szülinapot kívánok.

Mennem kell megjöttek apáék és ebédelni akarnak!
szép napot
puszi
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

BEUGROTTAM MERT NEM BÍROM NÉLKÜLETEK. (Olvasgatni azért szoktam)

Igen nagyon tanulok. Dec. 14, 15,16,22-én van vizsgám ill. Jan13-án. Ha ez mind sikerül (amit kétlek) akkor örömtáncot járok majd. És természetesen nem kell pótvizsgára készülnöm.

Mivel (majdnem) mind decbabák vagyunk, így ha nem bánjátok egyben köszönteném az össze kis kétéves lúrkot. Minden kicsinek nagyon sok boldog születésnapot kívánok. És természetesen várom én is a buli beszámolókat, képeket.

Üdv!
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a köszöntéseket! :lol:
A szülinap sajnos nem úgy sikerült, ahogy terveztem. Pár félreértés és betegség miatt szüleim nem voltak ott.
Kristóf nagyon megilletődött a tortától először nem is akart enni belőle. Az ajándékok közül természetesen az autó a sláger. De a lámpa is nagyon tetszett neki mikor kipróbáltuk. A kreatív készlettel kis balesett is történt. Anyósom ráöntötte a szőnyegre az ujjfestéket, ami ki sem ment belőle. Azt hitte az a gyurma. Hiába szólt rá a férjem, hogy ne nyissa ki. Most van egy "szép" kék folt a fehér szőnyegen.

Anikó
Mennek a drukkok holnap utántól :wink:
Azért néha egy kis kikapcs kell.

Szilvi
Képzeld tegnap visszamondták a leendő állásomat :( Az akinek a helyére vettek volna fel, mégsem mondott fel. Ez aztán a pech. Tőlünk a kreatív készletet (kicsit korai volt), éjjeli lámpát, autót kapott.

Viki
A fül miatt részvétem, én is gyakori vendég voltam fülészeten. Legútobb terhesen. Szönyen fájdalmas :cry: Remélem már jobban vagy. Igen kijutott neked a betegségekből, de szerintem ez már inkább szövödmény volt.
A fogkefét fogkrémmel nem használja, csak annélkül de azt sem olyan jól. MEg sajnos néha elfelejtem használtatni vele.

Éva
4 héten belül :lol:
Drukk :!:

Valamit még akartam írni, de nem jut eszembe.
Na lépek: Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Alig tudtam belépni, remélem ez nem azt fogja jelenteni, hogy elszáll az egész, már jártam úgy nem egyszer.

Patrik pénteken hozta az értékelését az iskolából. Kiemelkedő a külalakja, a helyesírása és a műveletek végzése, nagyon büszke voltam rá. Már nagyon várja a karácsonyt, Tomi még nem, de énekelni nagyon szereti ő is a karácsonyi dalokat.
Szombaton kibújt a jobb hátsó rágófog is, végre elkezdett enni. Még kettő várható, valahogy kínlódás nélkül egyik fogát sem sikerült megúszni.
András mondta tegnap, hogy vasárnap disznóvágásra kell menni apósékhoz, na ez az ami nem hiányzott nekem.

Timi!
Na akkor emlékezetes volt az ünneplés. Majd tegyél fel képet.
Majd csak adódik valami más munka is. Bár gondolom ilyen pár órásat felétek sem egyszerű találni.

Anikó!
Majd gondolok rád! Hát nem irigyellek! Szorítok, hogy simán menjen.

Éva!
Már csak pár hét. Megfordult már a lurkó? Sokat ficánkol?
Patrik lusta baba volt, de Tomi majd kirúgta mindig az oldalamat és előszeretettel feküdt az epém környékére.

Viki!
Jól vagy már? Sikerült már megvenned mindent?

Többiek???????????????????????????????????

Puszi
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Jó reggelt,sziasztok!!!

Brrrrrr,nagyon hideg van.Kidugtam orrom az ajtón...nem irigylem azokat akikk dolgozni mentek.:(

3 napja Dorka velünk alszik,vagyis köztünk.Mondanom se kell milyen éjszakáink vannak...vmit ki kell találnom,de mostanában rengetegszer felébred éjjel,nem merem külön szobában altatni.Bár vmikor el kell kezdeni...

Timi
Sajnálom,hogy nem jött össze a munka,bizti nagyon "jó" lett volna.Egy kis plussz bevétel meg nem jön rosszul.
A fülemmel sajna már 5 éve így vagyok.Szinte havonta begyullad,bár nem mindig fáj.Előtte soha nem volt gond vele,de azóta...bár már hozzászoktam.
Tegyél képeket majd a fantasztikus buliról.:) Na és a szőnyegről. :(

Szilvi
Gratula Patriknak!!!Nagyon ügyes.Gondolom sokat foglalkoztál/ol Vele.Ez a Te érdemed is. :wink: :wink: :wink:
Fogakkal mi nagyon leálltunk,július óta nem bújt több.Még mindig 12nél tartunk.Éjszaka azt álmodtam,hogy felső 2 szemfog,hátsó örlő kint van és alul is látni már őket.Gyors meg is nézem. :lol: :shock:
Semmi.... :lol:
Tegnap anyósnál volt Dorka,reggel fél 9től du fél3ig vásároltam.Majdnem minden megvan...Dorka repetázik majd..sok apróságot vettem neki a már meglévő konyha mellé.Kedvence most a Thomas a gőzmozdony...beszereztem egyet. :D De nagyon nagyon drága. :cry: :shock: lehet,hogy egész készlet nem lesz belőle.

Éva
Hogy bírod???Gondolom nosztalgiázol néha.Anno két éve is pocisan készültél karácsonyra.:) De karácsonykor már hárman voltatok. :wink: Ez enyhe célzás...

Zsu
Pici lánykád???Jól vagytok?Giuliano hogy viseli,hogy anya nem csak ővé???

Heni
Örülök,hogy írtál.Kitartás Dodóval,hiszti nálunk is megy...én már nem is viszem vásárolni Dorkát,totál lefáradok vele.Puszi Nektek.

Anikó!!!!
Hajrá!Szorítok!Tudsz készülni lányok mellett???

Mkinek szebb napot.Remélem később kisüt a nap. :roll:
Vendég
 


Thomas nézés közben.....
Kép

Csiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..... :lol:
Kép

Macimánia....
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Eszembe jutott mit akartam írni tegnap. Voltunk Győrbe kontrollon. Amíg játszani lehetett a doktor bácsinál addig minden rendben volt.
Aztán mikor le kellett vetkőztetni már nem lehetett bírni Kristóffal. Meztelenül fetrengett a földön. :x Nem tudtuk megmérni, lemérni sem. Tehát sem súlyt sem magasságot nem tudtak mérni. Ekkora hisztit én még nem láttam tőle. Azt sem tudtam, hogy mihez kezdjek. Nincs lemaradva szerencsére semmiben.

A képeket még át kell másolnom, de majd igyekszem.

Viki
Dorka tényleg tündéri. Kristóf is mézte már ezt a mozdonyos mesét, de én nagyon nem bírom a szövegét.

Szilvi
Lekéstem a szettel, már elfogyott. Most egy kicsit pipa vagyok. Azt irták vissza, hogy most a vonattal van szettben. Majd megnézem.
A munka miatt pipa vagyok. A közelben esély sincs máshol, pláne nekem megfelelő munkarendben.
A sok dicsérethez gratulálok, Patriknak is. Nagyon ügyes.

Na most megyek.
Szép napot mindenkinek: Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Tegnap este a nagy hancurozás közben Patrik megsebezte a Tomit a szeme csücskénél. Patrik sírt mert nem akarta, Tomi sírt mert fájt neki. Szerencsére csak egy kicsit bevérzett a szeme, egy pici seb van a szeme mellett. Azért érdekesen néz ki szegény Tomi.
Közben megjött Patrik, már nem is tudom, hogy mit akartam még írni.

Timi!
Hát ekkora hisztink még nem volt a dokinál, de ha doktornéni 1 méteres közelbe jön, akkor Tomi elkezd bőgni és minden vizsgálathoz rendesen le kell fogni. Nem lehetett semmi Kristóffal.
Az a rossz ilyenkor, hogy nem tud az ember mit csinálni, de mire nagyobbak lesznek már megértik miért is kell odamenni.
A héten már az utolsó ajándék is meglesz, az interneten rendeltem meg a Patriknak pókemberes autópályát, a szállítási költséget megúszom mert a Hugom át tudja venni személyesen Pesten.
Szurkolok, hogy te is mielőbb végezz.

Viki!
Én hasonlóan vagyok az arcüreggyulladással, mióta 4 éve egyszer előjött, azóta az őszt és a telet végigkínlódom vele.
Nagyon aranyos Dorka!
Tomi is szereti a Thomas meséket. Mennyi volt az ára?
A metró újságban láttam egy koffert, ami mozdony alakú volt, abba lehetett tenni a sorozat darabjait, az 5 e ft volt. Először nem olvastam el, hogy csak üresen ennyi, még meg is vettem volna.
De nekünk van fa vasút készletünk, Tomi imád azzal játszani, ahhoz kap most is egy új mozdonyt és egy hegyivasút átjárót.
Már rengeteg darabból áll a készlet, az a jó, hogy lehet bővíteni.
Köszönöm a Patriknak a dícséretet, szerencsére nem kell vele sokat foglalkozni, csak ellenőrizni a leckét, és segíteni ha elakad, egyedül a verstanulásnál igényli, hogy ott legyek.
Nem is bánom, hogy nem kell ott ülni mellette, mert azt hiszem mikor majd elkezdek újra dolgozni megbolondulnék, hogy amikor hazajövök még vele is akkor kellene elkezdeni tanulni.

Mennem kell , mert Tomi extra későn aludt el és még sok a dolgom.

Puszi
Szép napot!
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Csak bekukk!!! Látom van egy kis élet. Bius beteg, én nem tudok semmit (az agyam szita) Reninek a tánc bemutatójára nem tudok elmenni, mindjárt itt a karácsony. Szóval nem áll túl jól a szénám. Az ajándékok nagyrésze legalább már megvan. Köszi, hogy szurkoltok nekem. Rám fér. Péntek reggel kilectől duplla adag együttérzésre lesz szükségem. Aki esetleg ráér. Annak előre is köszi.

Puszi mindenkinek?
Vendég
 


Sziasztok!

Ma voltunk már a védőnéninél is. Ott míg nem érkezett meg a doktornéni sikerült leméricskélni Kristófot. A hivatalos adatai: magasság: 89 cm, súly 14100 gramm. 2 hónap alatt 3 cm-t nőtt. A nadrágjain észre is vettem, mert néhány elkezdett rövid lenni. :roll:
Evett valamennyit és alszik.
Tegnap apósom meghozta a leendő karácsonyfánkat. Én meg megrendeltem Kristófnak az ajándékot. Már csak azon kell izgulnom, hogy ide is érjen. A telefonban azt ígérték itt lesz. A férjem futkozott tegnap bankba pénzt befizetni, pipa is volt rám, hogy az utólsó pillantban kapkodok. Már nem is az eredeti ötletet tudtam megrendelni, hanem most a az emeletes garázst elektromos vasúttal adják. Hát remélem ez is bejön neki. :?
Jövő hétre tervezek egy beutazást a városba lesimitani a hátralevőket. Mikor Győrben voltunk pár ajándékot sikerült megvenni. Megvettem az albumokat a képeknek, már el is rendeztem őket. Apósnak történelmi könyvet vettünk, azokat imádja. Vettünk egy infra lámpát, de még nem tudjuk, hogy anyós vagy sógornőm kapja-e. Még az én családom van hátra, de majd meglesz. :wink:

Hát így állok a karácsonnyal.

Anikó
Jobbulást Biusnak! Persze, hogy szorítunk :wink:
NEm baj, ha most nem, de majd ott eszedbe jut biztos.

Szilvi
Kisebb balesettek előfordulnak. Nálunk tegnap Kristóf addig pörgött, amíg az asztalba be nem vágta az arcát. Mára szép zöldes-barna színe van. Még tesó se kell hozzá.
Szegény Patrik látszik, hogy nem direkt csinálta. Őt jobban megviselte. Igazi jó tesó, örülhetsz neki.

Heni
Nagyon formás Dorka. Mikor irogatok, mindig megnézem újra. Annyira nagylányos :P

Többiek???
Azért rátok is gondolunk. Várjuk jelentkezéseteket!

Puszi? Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


A képek:

Kép A tortával

Kép Ajándék bontogatás

Kép Ajándék kipróbálás


Kép Eredmény: szőnyegfestés

A tortánál illetve a másik képeken is nagyszülők láthatók.

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Aranyosak vagytok, hogy gondoltok rám. Kicsit nehezen viselem már a terhességet, pedig még ahhoz képest sok van hátra.

Utólag is Boldog Szülinapot azoknak , akiknek már volt.

Timi
Jó a torta, nekünk is ilyen kisautó lesz, csak piros.

Viki
Attila egy órán keresztül vigyorgott a Dorka fényképeinek a számítógép előtt, annyira tetszik neki. Tegyél még fel sok képet, hátha lesz egy kis szabadidőm.

Anikó
Jó tanulást!

Szilvi
Attila feje rendszerint tele van púppal + kék folt, a motorral is ügyesen fejre tud esni, ha a lejtőn megy lefelé és olyankor ömlik a vér a szájából. Néha nem tudom, hogy az ügyeletre rohanjak vagy sírjak, már rutinosan megnézem, hogy mi vérzik és meddig és csak aztán esek pánikba. Eddig még elég jól megúsztuk.

Üdv.
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!


Anikó!
Jobbulást Biusnak!
Egyszer vége lesz a káosznak. Nyugi ott fogsz tudni mindent. Szorítok, hogy sikerüljön!

Timi!
Nagyon szép a Kristóf tortája!
Látszik milyen elmélyülten játszik az új játékkal.
Hát igen a szőnyeg. Nem lehet semmivel sem kiszedni a foltot? Én a három pasi mellett biztos nem mernék fehér szőnyeget venni, nekik 1 hét sem kellene hozzá és egy csomó folttal lenne tele.
Látom alakul a karácsonyi csomagok listája. Hugom tegnap átvette a pókemberes pályát is, úgyhogy én végeztem, már csak be kellene csomagolnom őket. Már én is nagyon várom az ünnepeket, nagyon szeretem , amikor mindenki bontogatja a csomagját és örülnek az ajándéknak.

Éva!
Ismerős a helyzet, én is így szoktam. Állandóan gyűjtögetik a foltokat. Tegnap azért elvittem a szemészetre, mert hosszas nézegetés után elég csúnyának láttam, de az orvos szerint nincs komoly baj, de azért hétfőn megnézi mégegyszer, addigra már nem lesz olyan véres a szeme.
Kitartás, már akármikor jöhet az újabb családtag.

Puszi mindenkinek
Tomi kiabál!
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


sziasztok Szilvi, Viki és a többi "nem ismi"! :D

Látom, mindenki készül a karácsonyra ezerrel. Én már mdent megvettem, még csomagolni kell, és kész!!!

Viki! Dorka tündéri!!!!!! :) :) :) Bilivel, beszéddel hogy haladtok?
Láttam, Bécsbe készültetek. Mi voltunk múlt szombaton :) Olyan tömeg volt, hogy brrrrrrrrrrr :roll:
Szilvi!!! Gratula Patriknak! Nagyon ügyi!!!!! Hála az égnek - és a xuper tanitó néninek - Arni is 100%osan teljesitett eddig mindenből!!! :D

Remélem, mostanában többet tudunk "beszélni".

Sziasztok!!!!!
isan
 
 


Sziasztok, Eszter vagyok a 2006. tavaszi topicból!

Figyelmetekbe ajánlok egy hiánypótló, vadonatúj kiadványt, melyet bátyám, dr. Krivácsy Péter (intenzív terápiás orvos, gyermekorvos) írt.
Mindenkinek ajánlom a könyvet, melynek címe: Gyermekkori vészhelyzetek - S.O.S. megoldások. Idegen szavak nélkül, röviden és egyszerűen, sok képpel illusztrálva segít eligazodni sürgősségi állapotok esetén.

Mikor hívjunk orvost, és mikor mentőt?
Mik az első teendőnk súlyos helyzetekben?
Enyhe vagy súlyos? Hogyan ítéljük meg gyermekünk állapotát baj esetén?
Ilyen egyszerűnek tűnő, de a gyakorlatban nagyon is komoly kérdésekre választ kaphatsz.

Kiknek ajánljuk? Szülőknek, nagyszülőknek, babysittereknek, óvónőknek és mindenkinek, aki gyerekekkel foglalkozik.
Néhány fejezetcím a könyvből: Áramütés, Bőrkiütések, Bölcsőhalál, Csonttörés, Félrenyelés, Gyógyszermérgezés, Kiszáradás, Láz, Rovarcsípések, Szemsérülés, Újraélesztés, Vérzések...stb.

Kapható a nagyobb könyvesboltokban (2850,-Ft), de az alábbi honlapon rendelve olcsóbb.
http://www.leghajo.hu/
Vendég
 


Sziasztok!

Most csak azért ugrottam be hogy Anikó Biusodnak
SOK BOLDOGSÁGOT kívánjak SZÜLINAPJA alkalmából!

Puszi
SZilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Anikó
Én is Boldog szülinapot kívánok Biusnak.



Attiláé nem ma van, de ma tartottuk, elég jól sikerült. Itt voltak anyósomék és a sógornőmék.

Jól elfáradtam, majd holnap jövök.
Addig írjatok!

Kép

Kép


Üdv.
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Először is Anikó BOLDOG SZÜLINAPOT BIUSNAK!

Aztán ÉVA
Nektek pedig előre, hisz már megtartottátok. ISTEN ÉLTESSE ATTILÁT

Nagyon jók a képek. Szép volt a torta, remélem finom is.
Kicsit lejebb van a pocakod, nem? Bár én a sajátomon anno nem vettem észre. Drukkolok, hogy minden simán menjen.

Anikó
A 22-i vizsgához még továbbra is szorítunk. Azért Bius meggyógyult szülinapjára? Majd gyere ha tudsz.

Szilvi
A szőnyeget anyukámtól kaptuk, de akkor még híre-hamva sem volt egy kis örökmozgónak. Azóta próbálkoztam körömlakklemosóval is, egy kicsit használt. Lehet ma a domestost is bevetem. Fehéren ezeket is lehet. :roll:

Nekünk gyorsan eltelt a hétvége. Ha minden igaz apa karácsontól 2 hétig itthon lesz. Hát ilyen már évek óta nem volt. :wink:

Szép napot!
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Nekünk is gyorsan eltelt a hétvége. Vasárnap disznóvágáson voltunk apóséknál, aránylag nyugodtan telt, de azért nagyon vártam, hogy mielőbb vége legyen. Ma visszavittem Tomit a szemészetre, már nem olyan véres a szeme, doktornő azt mondta most sem lát semmi bajt, csak a biztonság kedvéért rendelt vissza minket. A szemészet után elvittem Tomit a gyerekorvoshoz is, mert egyre jobban köhög és hörög, bár nem lázas. Kaptunk gyógyszert remélem hamar meggyógyul. Már nagyon várják a karácsonyt a fiúk. Én a sütés és takarítás részét nem várom.

Éva!
Nektek is nagyon szép tortátok volt. Gondolom a karácsonnyal együtt nem akartad tartani, így legalább elkülönül neki. Szóval előre én is Boldog Szülinapot kívánok Attilának.
Csatlakozom Timihez, nekem is úgy tűnik a képen mintha lejebb lenne a pocakod.

Anikó!
Drukkoltam és drukkolok tovább. Majd ha lélegzethez jutsz biztos írsz. Sikerült ünnepelni? Jól van már Bius?

Timi!
Drukkolok, hogy sikerüljön, kár lenne ezért a szép szőnyegért.
Megérkezett már az ajándék?

Mindenkinek szép napot. Megyek mert főznöm kell.
Puszi
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?