Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Bogi!Nem mondta az árat de megnéztem a www.baba-expo.hu cimen és ott 1000ft írnak!Amúgy 2asztal tudod ahogy múltkor beszéltük egy a tesómé egy meg az övé :lol: !Vicc nélkül egy nekem egy a tesómnak!
Na puszi mindenkinek!
Legyen szép napotok!


Juditta merre jársz?

Na tényleg sziasztok! :)

Kép
vea
 
 


Sziasztok!

A címünk: Dunaszeg, Kodály z. út 19. A falu végén, a temető előtt kell jobbra kanyarodni. Aztán megint jobbra, majd balra. A jobb oldalon a negyedik, egy sárga ház a mienk.
Várunk mindenkit szeretettel.

Vea, Jucus, írtam privit! Megkaptátok?

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!
Én nem kaptam privit Zsu :( !Küld ujra!
Puszi mindenkinek!
Sziasztok!Mindenkinek további szép napot! :lol:
vea
 
 

 
 

Sziasztok!

Zsu!
Úgy néz ki,mi is tudunk menni!!!!Privit én sem kaptam,de küldtem egyet,amiben még nem tudtam mi lesz!
Már nagyon várom,hogy megismerkedjek a többiekkel is!

Puszi mindenkinek!

Kép
Jucus és Lollika
lollibaba
 
 


Sziasztok!

Andi!
Na mostmár légyszi regéld el hol találtad meg a honlapon az árat. Minden linket felforgattam, de nem látom. Késő van? :)

Ma talizunk!
Sütök meggyes sütit!

Puszi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Bogi!

A jegyrendelésre kell rákattintani... :wink:
ráhel
 
 


Jó reggelt!

Csajok!
Még bárki meggondolhatja magát talival kapcsolatban... Úgy értem, akik eddig úgy voltak hogy nem jönnek! :lol:
Leírom azért a tel számomat is, hátha alapon: 30/402-7042

Bogi, most mit mondjak? Várjuk a sütit is! :)

Puszi, elkezdek rendet varázsolni!

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Zsu!
Felesleges rendet varázsolni nagyon
Úgyis szétszedjük a házat :) :)

Puszi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok lányok!
Nem voltam gép közelben, ezért nem tudtam visszajelezni a talival kapcsolatban. Ha lehet mi is mennénk, ha már ritkábban tudok levelezni veletek, legalább személyesen tudunk találkozni.
Szerintem 3 körül érünk oda. Ha valakinek kocsi gondja van szóljon, akkor tudok segíteni. (20-9-557-938)
Nem sokára találkozunk.
Zsu köszi a meghívást.
Ági
nicsi1
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó volt újra látni benneteket személyesen is. Egészen más így a levelezés is. Csak úgy repül az idő, ha együtt a csapat és mindig utólag jut csak eszembe, hogy mi mindent akartam megkérdezni. Majd legközelebb.

Köszönjük, Zsu, a vendéglátást!

Piros
piros
 
 


Sziasztok,
csatlakoznék Piroshoz, én is úgy vagyok vele h hirtelen azt sem tudtam kivel beszélgessek :D itt a fórumon nem gond a sok ember, de egy lakásban és pár órára...volt akivel csak köszöntünk egymásnak, lollibabáékkal meg az ajtóban futottunk össze jövet-menet :D de nagyon jó volt találkozni, a gyerekeink is élvezték, Zsu szerintem már kevésbé a rendrakást :D kissé szét lett szedve a lakás, ahogy Bogi ígérte :lol: Köszönjük Zsu ezt a talit és a fini pizzát! igazán jól éreztük magunkat, annak ellenére is h Krisz fiad elegánsan kiköpte a sajtos sütimet :D :lol:
puszi
Erzsi
erzsi100
 
 


Sziasztok!

Régi Roen volnék.

Annyira jó volt találkozni Veletek, hogy most még írok is!
(Egy barátnőm segített újra bejelentkezni, mert az én régi nickemet sehogy se fogadta el a babanet - így jár aki sose ír :( )

Aranyosak vagytok, hogy ismeretlenül, vagy távolból emlékezve is kedvesen fogadtatok!

Zsu, külön köszönet a szervezésért.

és Mindenki olyan, amilyennek olvasmányaim alapján képzeltem...kedves anyukák, aranyos gyerkőcök! Kicsit irigy vagyok, hogy mindenki megy már gőzerővel, még a 11 hónapos Marcell is
:roll:
az én fiaim meg csak nyúznak a vezetgetéssel. De majd túl leszünk rajta.
Akiket még ismerek, de nem voltak tegnap külön puszilok:
Tünde, Csilla, Márti, Eszter !!!

Majd azért néha jövök!

Puszi!
Enikő
és az ikrek + Zsófi Kép
dori_anya
 
 


Sziasztok!

Hát, én meg azt szeretném megköszönni mindenkinek, hogy eljöttetek, itt voltatok, és hogy nagyon jó hangulatot csináltatok! Jó volt veletek találkozni, dumcsizni, földön ülve nevetgélni mindenen,véleményt cserélni,randikat megbeszélni. Szóval, jól sikerült azt hiszem!
Jó nagy kalóriabomba maradt rám,mert én balga nem csomagoltam nektek semmit! így rám maradt a sok süti, édesség, gyümölcs elfogyasztása. De még bírom,nem panaszkodok..!

Enikő, várom a telefonod!

Szép hétvégét mindenkinek!


Az elején Bea, Kriszi ,Lolli, Juci Krisz, Kyra

Kép
Marci kutyával, távirányítóval, szóval csak lazán:
Kép

Bea, és Erzsi Barnussal:
Kép
Jó ez a csokiskeksz!
Kép

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!

Zsu!
Én is csak köszönettel tudok tartozni Neked,nagyon jól éreztük magunkat,Lollika hazafelé lelkesen sorolta a gyerkőcök neveit.És az a finom krémes golyócskás sütid...hmmm nagyon finom volt.na meg a pizza!!!
Sajnálom,hogy Erzsiékkel már csak az ajtóban futottunk össze,de megállapítottam magamban,hogy nagyon szépek a gyerkőcei!
Bár ez mindenkiről elmondható!kicsiről és nagyobbacskáról egyaránt!
Kár,hogy korán el kellett jönnünk,de lollika fél 7-kor már fürdött,1 óra múlva meg már húzta a lóbőrt!
Még egyszer köszönünk mindent és remélem,hogy találkozunk mindenkivel a következő talin!
Puszi mindenkinek!

Kép
Jucus és Lollika
lollibaba
 
 


Sziasztok!

Zsu, Piros!
Köszönjük szépen Nektek ezt a szuper talit!

Jól éreztük magunkat, és kivételes módon a lányaim is megemberelték magukat, nem lógtak a nyakamon, Lili csak kétszer jött oda, hogy menjek vele játszani.
Katica meg mint kiderült életveszélyes volt.

Kicsit jöttem panaszkodni is.

Ugye holnap bababörze. Tök jól megszerveztem mindent.
Gyerekeket ma délután vittem volna anyuékhoz, hogy ott aludjanak. Ugyan nem tehetnek róla anyuék, de ő is és a húgom is magas lázas beteg. Igaz ha tegnap délután rám csörögnek, hogy ez van, akkor talán tudtam volna gyorsan mást szervezni.
És mit mondott anyukám? Hogy máshol is ugyanúgy elkaphatják. Hát kösz szépen. Épphogy kilábaltunk a 3 hetes betegségből, most fertőződjenek meg újra? Nem kérek belőle. Apa ma este megy osztálytalálkozó bulira, így szép nyugisan össze tudtam volna készülni.
Most mindennek lőttek, szervezhetek mindent át, mert a börzére már kimegyek, hiszen itt van a nyakamon egy csomó cucc.

Brühüm brühüm.

Na puszika mindenkinek, és örülök, hogy találkoztam régi ismerősökkel is!
Roen, Ági!

Puszi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Szia Mindenkinek!

Zsu!Nagyon köszönjük a tegnapi mulatságot.Marcus degeszre ette magát (megspórolhattunk egy vacsit... :lol: ),és kellően kimerítte a sok játék ahhoz,hogy ma hajnalig fel se ébredjen.Remek volt a hangulat.És mindenki nagyon szimpatikus.Remélem,mielőbb megismételjük.Testi-lelki felüdülés még akkor is,ha indulás előtt már alig láttam a fáradtságtól.
Elfelejtettem megkérdezni,hogy Krisz már csak egyszer alszik nappal?Amikor rákérdeztél Marci alvási szokásaira,tapintatlanul csak magunkkal voltam elfoglalva,nem érdeklődtem vissza,pedig kíváncsi vagyok rá.ha fáradt vagyok kicsit betompulok.Ja,Marcusnak a tegnapi dohányzóasztalos buksi balesete az első,ami nem hagyott nyomot rajta.Az egy megbűvölt asztal,szerencsére... :D
Szupik a fotók.

Bogi!Fel a fejjel!++++++++++++++++ :D

Jó hétvégét!

KépKép
KépKép
babinti
 
 


Kriszi!

Köszi, megpróbálom emelt fővel végigcsinálni.
Lehet, hogy beszámíthatatlan leszek.

Sajnos anyósom nem repesett most attól, hogy odaviszem a lányokat, de érthető is, hiszen apósommal rengeteg (elképzelhetetlenül sok) probléma van. Igaz apa ott alszik, úgyhogy ő is ott lesz, de ki tudja, hogy a buli után ő milyen állapotban lesz...

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Zsu!
Mi is köszönjük a vendéglátást! Nagyon jól sikerült a tali.
Képzeld Marcell elaludt az úton,viszont itthon úgy felélénkült,hogy fél 11-kor még járkált a szobákban. :lol:
Nagyon fini volt a pizza,tegnap a fiúk megsütötték ebédre,jót tettél velük,legalább lett ebédjük,mivel dolgoztam.

Enikő!
Nagyon örültem,hogy Ti is eljöttetek. Nagyot nőttek a fiúk. És annak külön örülök,hogy írtál ide.

Jucus!
Jó volt Veletek is megismerkedni végre. Kislányod életben még gyönyörübb,mint a képeken. Van egy nagyon édes fotóm róla.
Kár,hogy olyan hamar elmentetek.

Bogi!
Sajnálom,hogy nem volt olyan sikeres a bababőrze.

Vea!
Neked sikerült eladni rucikat?

Felrakom én is a képeket.

Puszi!
Bea

Jucus,Kriszi,Lollika,Kyra
Kép

Marci nagyon komoly :D Kép
Kyra és Marci /megjegyzem Kyra nagyon odavolt Marciért :wink: /
Kép Kép
Lolli
Kép

Krisziék,Piros,Erzsi és Barnabás Kép

Gyereksereg játék közben
Kép

Kyra, Marci /Kyra nagyon csipi a Marcikat :D /
Kép
Apukák /Tamás,Anti,és Orsi férje- :oops: nem tudom a nevét
Kép Kép
Orsi,Zselyke
Kép
Detti,Kyra,Marcell
Kép Kép
beátab
 
 


Sziasztok!

Jaj, annyira jók lettek a talis képek.
és annyira sajnálom, h nem tudtunk menni. :?

De szerencsére meggyógyultunk, így babócám már itthon van velünk. :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Bea!
Nem volt rossz a börze, csak akkor frissiben kicsit azt éreztem rossznak, hogy elvittem egy csomó használt cuccot (amit Te adtál, meg amit Edina), és szinte rá sem néztek. Mondom 1 naci ment el a tiédből. De én még átnézem a csomit, és kiszedem belőle ami kell Lilinek :)

Amúgy engem rohamoztak a kismamák a P.O. bodyért. Pedig nem az volt a legolcsóbb a börzén, de vitték mint a cukrot. Több, mint 60 ezer forgalmat csináltam.
(Azért azon kicsit kiakadtam, hogy ott álltam 9-től fél 3-ig, el is adtam Edinának egy overált, meg egy sapit, de nem jutott eszébe megkérdezni, hogy a helypénzbe beszálljon-e.)

A Mini-Mani is vett tőlem 20 bodyt, és rendszeresen szeretne venni tőlem. Azzal viszont nagyon hülye voltam, mert nem vittem el a papíromat, és becsaptam magam. Nagykeráron akartam neki odaadni, és nem volt nálam a nagykerlista, és 120 Ft-al kevesebbért számoltam neki a bodykat, mint amennyiért én vettem. Mindegy, ezt elkárolom. Bár kuka voltam, mert csak ennyit kellett volna levonni belőle, mert ennyit teszek rá átlagban egy bodyra. Ebből ugyan meg nem élek, ha így folytatom, de legalább tömegével veszik. Nem is volt olyan, aki csak egyet vett volna.

Nem tudom másnak milyen sikeres volt a börze, mert vevő nem volt olyan sok.
Az egyik eladó eléggé panaszkodott, aki játékokat meg babakocsikat árult.

Na megyek aludni.

Puszi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok győri anyukák!
Nincs felesleges pampers vonalkódotok?
"Átnéztem Sopronból :lol: "

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Sziasztok!
Bea!Hát szó mi szó jobbra számitottam,de azért 12000ft-ért eladtam pár cuccot kabátot nacit ilyesmit!Volt vagy 20 db 56-58-74-es gyönyőrű rugim egyetlen egy darabot nem adtam el belőle!pedig 400-500 ft adtam őket!
Na mindegy majd talán legközelebb!
Irigyellek titek a tali miatt bizti jól sikerült!Sőt a képeket látva biztos jól sikerült!
Na mentem jó napot mindenkinek!
Sziasztok!
Puszi mindenkinek!

Kép
vea
 
 


Sziasztok!

Zsu
Köszönjük mi is a meghívást! Nagyon jól éreztük magunkat.

Örülök, hogy újra ill. végre találkozhattam a többikekkel is. Remélem hamarosan újra találkozhatunk!
Hajni
örülök, hogy meggyógyultatok!
Bea
Jó, hogy neked legalább eszedben volt a fényképezés! :) A kedvesemet Györgynek hívják. :)

Voltunk mi is a bababörzén. Bogival és Enikővel találkoztam, de sajna Vea-t nem ismertem fel. :)

Olyan szombatunk volt, hogy kár volt felkellni! A tetőpont délután 3 20-kor következett be, amikor leállt a kazánunk, és nem is indult újra. :( A kedves termosztatot cserélt volna. Nem túl sikeresen. A kisokosból mindenkit felhívtunk, aki kazánnal foglalkozik, az ismerősöket is ugrasztottuk, de 1 ember se akadt, aki kijött volna megnézni a kazánt. Igy bennt aludtunk egy ismerősünknél. Majd ma délután nézik meg a kazánt. Kicsit rosszul eset, hogy szombat délután senki nem volt hajlandó kijönni és megnézni a kazánt. Gondolhatták, hogy nem szórakozásból telefonálunk!
Reggelre Zselyke orra elkezdett folyni. :( Mi jöhet még?

Szép napot!

Csók: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Szia mindenkinek!

Orsi!
Ez nagyon gáz! Szegény Zsezse. Remélem nem fázott meg nagyon! ma már megy valaki megnézni a kazánt? Hihetetlen, hogy a vállalkozók még mindig ilyen szűklátókörűek, és nem látják át, hogy hétvégén is mekkora szükség lenne a munkájukra!

Maminti!
Krisznél kb. 10 hónapos korában kezdtük a napi egy alvást, mert attól reméltem az átaludt éjszakákat. Nem jött be, az viszont kiderült, hogy bőven beéri ezzel az egy szundival. Általában ilyenkor 2 órát alszik. Örülök hogy Marci feje nem lett púpos!
Kb. 2 hét múlva megyünk mi is a 15 hós oltásra. Előre félek tőle, a Marcival történtek miatt is. Nálatok bizonyosságot nyert, hogy attól volt beteg egy héttel később?

Bogi!
Azért a bodykkal legalább jó forgalmat csináltál! Majd legközelebb pontosítod az árat!

Enikő is mondta hogy nagyon gyér volt a forgalom. én meg azt hittem, hogy tömve lesz a csarnok!Sajnáltam is, hogy nem tudtam kimenni.Na indegy, legközelebb biuztos jobb lesz.

Most megyek, mert Kriszi követeli a foglalkozást!
puszi mindenkinek!

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!

Bea!
Marcell is megnőtt a játszóteres tali óta. Jólehetett a fél 11-es túra, én biztos kidőltem volna a helyedben. Ha ilyenkor fáradt sokat esik-kel? Van szintkülönbség a házatokban? Nekünk van egy lépcső a nappaliban, mászva már megtanulták, de gondolom lesznek zuhék, ha járnak majd.

Börze
Tényleg kevesen voltak vásárlók. A Pestin csak úgy hömpölyög a tömeg! Azért én is árultam, de főleg tárgyakat (pl. járóka - Eszti tényleg eladtam :) ), pihenőszék, komp, stb)
Ruhákat szinte semmit, igaz csak a "bénákat" vittem ki 100-Ft-ért, mert a szép ikreseket csomagban rakom ikreknek eladni.

Bogi!
Szép bodikat persze könnyű eladni :wink:

Vae!
Téged is láttalak, de el voltál foglalva (talán épp vásárlód volt?) bocsi, nem mentem oda.

Tünde is kijött körülnézni Zitával és a pocaklakóval.

Kriszi!
Puszi Marcus fejére!
Nekem a srácok már több apró balesetet szenvedtek az 1 év alatt, mint a Zsófi 6 alatt. Hát ugye a nemek különbsége...

Zsu!
Krisznek annyi játéka van!!! Majd megyünk néha besegíteni a használatukba!

Amica!
Sajna nincs pampers kód. Ócso pelust használunk, de sokat!

Pusz!
Enikő
ikrek + Zsófi
dori_anya
 
 


Sziasztok!

Nagyon jók lettek a képek,gyorsan le is mentettem őket!Köszi!

Bea!
Megmondom őszintén,nagyon ismerős voltál nekem az első pillanattól,aztán tegnap,amikor átmentem a barátnőmékhez,összeállt a kép! :D Együtt dolgoztál vele(Deli Bea) és én többször voltam bent a boltotokban még az őskorban a Baross úton.Kicsi ez a Győr!Bejus egyébként üdvözöl!

Vea!
Mi is kint voltunk a börzén,már a nyitás után nem sokkal,de akárhogyan figyeltem,nem tudta rájönni,hogy hogyan nézel ki!
Örülök,hogy jól sikerült az árusításod,szerintem a következő börzén már többen lesznek,híre fog menni!

Bogi!
Jó volt látni,hogy vannak a standodnál,így csak egy gyors köszönésre volt időnk.De majd legközelebb.

Puszi mindenkinek!

Kép
Jucus és Lollika
lollibaba
 
 


Sziasztok!

Jucus!
Tényleg kicsi ez a Győr :lol:. Én sajna nem emlékszem Rád :oops: ,bocsi.
Beát én is üdvözlöm. Régen találkoztunk. Visszament dolgozni?
Ha kellenek a képek,átküldöm Neked az eredeti méretűeket email-ben.

Orsi!
Hát sajnálom,hogy így jártatok. A mi kazánosunkkal is volt már hasonló probléma. Nagy problémának vette,hogy szombaton fel mertük hívni.
Remélem nem lett komolyabb baja Zselykének.
Azóta megoldódott a helyzet?

Enikő!
De igen,valóban ha fáradt mindig elesik Marcus. Lépcsőnk van,és már sajnos fel tud mászni. Vettünk egy rácsot,de nem a lépcsőhöz raktuk,hanem az előszobához,hogy a kutyához ne tudjon kimenni.
Érdekes,hogy mikor ide költöztünk Kyra 8 hónapos volt és már mászott,de ő nem volt ilyen veszélyes,mit ez a fickó. Pakolás sem volt rá jellemző. Marcelltől minden veszélyben van. Már le kellett ajtózárral zárni a szekrényeket,mert folyamatosan utána kellett pakolnom. Nagy gondom,hogy a konyhaszekrényen nagyon sok ajtó van 1 szárnyúak,ezeket nem tudtam lezárni. Tegnap mérgemben,beragasztottam szigetelőszalaggal :lol:
Zsófiról nem tudok semmit. Mesélj róla.

Bea
beátab
 
 


Sziasztok!

Hát őszintén szólva már kezdem kicsit kényelmetlenül érezni magam a bodyk sikere miatt :)
Eddig akivel beszéltem kereskedőkkel, mindenkinek csekély forgalma volt, én meg életemben először voltam, és rögtön jól sikerült.
A csaj akitől a bodykat beszerzem, vagyis ő szerzi be nekem, ő is volt kint a nagy pesti börzén, és ő is csak 10 ezerrel több forgalmat csinált, pedig ott rettentően sok nép volt.
Nem lehet, hogy túl olcsón adom őket? :) :)

Orsi!
Sajnálom, hogy a szentiváni sem ment ki. És végülis mi volt a kazánnal? Ma megnézte azért már valaki, ugye?

Bea!
Holnap itthon leszünk, szerdán Győrbe megyek, aztán csütörtöktől leszünk még itthon. Majd gyere, ha tudsz valamikor, és nem alszik egy óráig Marcell :)

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Orsi
, nagyon rátok jár a rúd, remélem a kazánnal vége is van. Engem is érdekelnek a további fejlemények.

Voltunk mi is börzézni, nagyon frankó kis rucikat vettem, potom pénzért.
Mivel én a másik oldalon voltam, egyáltalán nem bántam, hogy nem voltak sokan. :wink:

Talis képek szuperek!
Enikő, a fiúk tök anygot nőttek, amióta (fél éve???) nem láttam Őket, és sztem most jobban is hasonlítanak egymásra.

Lányok, volt ma vki csörgőzni? Mi holnap megyünk.

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Sziasztok!


Köszi az érdeklődést. Kazán működik!! A szerelő kb 15 percet volt itt. Igy olcsóbban is megúsztuk, mint amit előszőr látatlanban mondott. Dühös is vagyok, hogy erre miért kellett 2 napot várnunk? :evil:

Bogi
A szentiváni sajnos beszerelő és nem megszerelő volt. Tök jó, hogy neked legalább jól sikerült a börze. Mi ehy zenélős játékot vettünk, de Zselyke nem lelkesedett érte sokáig. Cipelni jobban szereti, mint hallgatni. :)

Zsu
Úgy hiszem csak sima megfázása van Zselykének, de majd holnap kiderül. Holnap kapná a 15 havi oltást.

Enikő
Jó, hogy sikerült újra fellépned a babanetre! :)

Bea
Mókásan nézhet ki a konyhaszekrényed a szikszalaggal. :) Nálam szerencsére Zselyke nem leli örömét a pakolásban.

Maminti
Milyen volt a foglalkozás?

Tündi
Sajna mi nem megyünk. :( De nektek jó szórakozást.

Most nézzük a TV2-ön a kabarét. Egész jó. :D

Jó éjt!

Csók: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Jó reggelt!

Úgy tűnik megbocsátott nekem a babanet! Kaptam a roen-hez egy új jelszót.
Eddig bármit próbáltam nem sikerült. Végre önmagam lehetek :D
Fura volt Dori_anya-ként. Bár a barátnőmet nem zavarta, őt csak azért regisztráltuk, hogy a babakocsiját meghirdessük (másnap el is adta), de így azért mégis jobb.

Bea!
Ezek szerint neked is más típus Kyra és Marcell. Nekem is nyitogatnak a fiúk minden ajtót, de csak a műszaki dolgokat, meg vezetékeket szedik elő. Kutyust szeretik a gyerekek?

Zsófi nagylány, néha szemtelen, sokat beszél, énekel, rajzol, mozog. Túl sokat is. A legjobb döntésünk volt, hogy nem ment idén suliba. Most nem bírnám az ikrek mellett, hogy még arra is figyeljek.

Tünde!
Tényleg még mindig nem tudjuk egypetéjűek-e. Aki globál nézi, annak nem hasonlítanak (az eltérő fejformájuk miatt), de aki a részletekre figyel, annak tök egyformák. Majd talán egyszer kiderül.
De amint a börzén is mondtam, soha nem ülnek olyan nyugisan, mint Zitus neked. Majd azért a kistesót megnézzük!!! :wink:

Orsi!
Nekünk épp most ajánlott a házbiztosító egy házőr nevű szolgáltatást, hogy ha bármi baj van egy forródróton ők azonnal küldenek szerelőt/iparost. Ez havi +180 Ft-ba fog kerülni.

Mennem kell vezetgetni...
Enikő



Kép Zsófink
roen
 
 


Szia mindenkinek!

Csak egy gyors kérdés erejéig ugrottam most be: nincs valakinek szüksége 2 és fél csomag egyenként 18 db-os Pamoers 4-es bugyipelusra? Ez 7-14kg-ig van. Odaadnám féláron!

Puszi

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Hol vagytok ?!

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!

Mi megvagyunk, csak éppen vírusos lázzal küzdünk. Hétfőn du. azzal fogadott óvónéni, hogy nagyon sokat aludt a Sára és mire haazértünk már be is lázasodott. Kedden elvittem doki nénihez, aki szerint semmi egyéb jele nincs betegségnek, ha egy napot láztalan, mehet is újra közösségbe. Ehhez képest ma estig minden nap 4-5 alkalommal 39 fok fölé szökik a láza és úgy szenved szegénykém. Felváltva kapja a Nurofent és a Panadolt. Amikor nem lázas, akkor minden rendben vele, de nem akar elhagyni minket ez a fránya hő. Úgyhogy bocs, de most nem nagyon volt kedvem levelezni.

Remélem egyébként mindenki más jól van.

30-án megyünk Dáviddal 2 éves kontrollra. Hihetetlen, hogy már ennyi idő eltelt!

Piros
piros
 
 


Sziasztok!

Mi is élünk, csak Marcó fogzik. Meg nekem is betett a melegfront és olyan vagyok mint a kaki...

Piros:
nekünk is volt 3 napig ez a 38.5 feletti láz. Marcó sírt. dokinéni szerint a foga. Én sokallom ahhoz ezt a lázt, de hát ő az orvos, meg tegnap óta láztalan.
Remélem Nektek is elmúlik hamar.



pussszzz
Vendég
 


Sziasztok!

Nálunk is a láz az úr tegnap óta. Krisznek még csak hőemelkedése van, én lázas vagyok. Semmi más bajunk nincs. Mi a fene ez?

Betegeknek jobbulást!

puszi

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Lányok, kivagyok...

Pozitív lett a tesztem, és rá fél órára elkezdtem vérezni. :cry:
Miért velem? Miért újra velem???
Vendég
 


Szia Mindenkinek!

Hajni!Végtelenül sajnálom a történteket!A szívem szakadt meg,ahogy olvastam,mi történt Veled újra. :cry: Pedig nagyon drukkolok/drukkolunk. :) Tudom,sovány vígasz,de lehet,hogy ha elment a pici,nem volt egészséges a terhesség...Próbáld ki a palástfű-gólyaorr-cickafarkfű teakeveréket(egyenként lehet kapni gyógynövényboltban vagy gyógyszertárban.Bizonyítottan hatékony,magzatmegtartó hatású.Kitartás!Ne csüggedj!Lehet,hogy karácsonyi ajándékként érkezik a pici. :)

Zsu! Jobbulást!És jó fogzást Kriszinek!
Ne haragudjatok,de egy kicsit elmaradoztam a géptől,s ha idejutottam se volt már időm írni (néhány nappal ezelőtt írtam,de a másik győri topicba :oops: ).Amint kevesebb zsizsegés és program,no meg takarítani való lesz itthon,újra jövök.Ráadásul Marcusom is többet igényli a társaságom.Állandóan hancúrozna és képeskönyvet nézegetne.

Orsi!Még nem voltunk a módzsertani bölcsiben.Mindig máshol kötöttünk ki.De ígérem,hogy jövő héten rálesünk,mégis milyen lehet.Hétfőn nem voltál csörgőzni...Merre jártatok? :) Vártalak ám...
Tutira beszélned kéne az őrangyaloddal,hogy most már emberelje meg magát... :lol:

Piros!Jobbulást Hozzátok is.Remélem,nincs komoly baj!A legrosszabb látni,hogy picúrkánk szenved.
Gratulálok kisfiad születésnapjához!Két év!Gyorsan eltelt!Marcim is már 06 hós,s akárhogy is eddzem magam,még mindig hihetetlen,hogy ő velünk van.Pedig akkora puszikat ad,hogy majd beleremeg. :D

Enikő!Lánykád gyönyörű!Hasonlít az unokahúgomra.De ő már kilenc éves. Kép Zsóci a somolygó

Bea! Mi is leragasztgatjuk a fiókokat,szekrényajtókat.A szigetelő szalag nem vált be,Marcs szemfülesen kileste,hogy lehet leszedni.Áttértünk arra a rémesen barna színű dobozleragasztó szalagra...Azt nem tudja lekapargatni... :lol:

Most lépek!Cuppcupp!

KépKép
KépKép
babinti
 
 


Sziasztok!

Na megjött rendesen, azért tegnap este és ma reggel is teszteltem még 3-at. Mindegyik negatív, szval a teszt volt a rossz.

Ennek kicsit azért örülök, mármint annak nem, h nem sikerült a hónap, hanem annak, hogy nem az volt amitől rettegtem.

Babinti:
köszönöm kedves szavaid.


puszik
Vendég
 


Sziasztok!

Piros
Jobbulást Sárának!

Hajni
Azért nem irigyellek. Próbáld ki a jógát. Nekem és pár ismerősömnek is bejött. :)

Zsu
Neked is jobbulást. Szobatiszta lett Krisz, azért árulod a pelusokat? :)

Maminti
Zsezse náthás lett. De ha minden igaz most hétfőn megyünk. Őrangyal szabadságon. Ennyi neki is jár.

Többiek merre jártok?

Csók: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Sziasztok!
Gondoltam írok pár sort most kicsit ráérek.
Hajni!
Sajnálom ami veled történik,de add fel!Kitartás!
Piros!
Nektek jobbulást kívánok,annak idején mi is átestünk ilyenen,de sajna nekünk 5napig 40fokos lázunk volt és társúlt mellé még pár betegség ugy hogy kórházban kötöttünk ki a végén. :(
Zsu!
Nektek is jobbulást kívánok!
Sajna egyébként mi is betegek vagyunk ismét(csupán kéthete voltunk betegek),szerintem ezt a virust kapzuk el.Péntek óta hasmanés,bár ma már jobb volt reggel a kaki!
Ugyhogy ennyi!
Mindenkinek aki beteg jobbulást kivánok!
puszi mindenkinek!
Sziasztok!

Kép
vea
 
 


Jaj Hajni azt írtam véletlenűl hogy add fel,kimaradt a "ne"!Bocsi!ugy hogyy NE ADD FEL!!!!!!!!!!!!!!!
Tiszta hülye vagyok bocsi!

Kép
vea
 
 


Sziasztok!!!

Gondoltam, adok életjelet magunkról.Mi jól vagyunk, eddig még megúsztuk a betegséget, de tartok ettől a vírustól, bár szerintem főleg azért, mert jól ránkijesztett a média. :?

Hajni!

Sajnálom, hogy nem jött össze. De biztos minden rendbe lesz! :)

Mi is nagy tesógyártásban vagyunk. Most kéne megjönnie, így nagyon megértem, mit érzel.

Nem tudja véletlenül valaki, hogy hol lehet utánakérdezni, hogy melyik nőgyógyász körzetébe tartozik az ember?
Azért kivi lennék, hátha meg lennék vele elégedve.
Köszi, aki tud segíteni!!

Mindenkinek szép vasárnapot!!! :D

Puszi:

Judit
juditta2
 
 


Kép Hanna az ovis fényképezésen
juditta2
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk mi is, csak a rossz idő - rossz kedv elől elmenekültünk a hétvégére kikapcsolódni. Balatonföldváron voltunk egy bababarát wellness hotelben. Bár az ikrekkel ott is marha nehéz volt.
Azért az szuper volt, hogy amíg masszázsoztattuk magunkat ovónéni vigyázott rájuk. 8)

Betegeknek jobbulást!!!
Orsi, nálunk is nátha hegyek.
Zsu, Krisz jobban van?
Remélem Sáránál is csökkent a láz.
Úgy látszik minden tele van vírussal. Ha nem hasmenés, akkor láz. :(

Bibinti, tényleg van hasnonlóság a Zsófik között!
Marcus leleményessége határtalan! Hogy bírta leszedni a ragasztót? Hamarosan keres egy ollót és levágja.
Mostanában többet igényli, hogy együtt játszatok? Ez jó. Könyveket is szivesen nézeget? Kép pancsi a hotelben

Ez a köd...szörnyű! Nem látok a kerítésig sem, pedig ki kellene menni, sokáig nem bírom bennt a fiúkkal.
Puszi!
Enikő
roen
 
 


Sziasztok!

Kicsit elmaradoztam én is, mert zsufi volt a hétvége.
Szombaton majdnem egész délelőtt, és kora délután a pelenkaszállítmányt vártam Csehországból. Délután fél 3-3 között érkezett meg, és pont lekéstünk egy vendégségről, ami meg volt beszélve. Kicsit bosszús voltam, de Ati elment, így azért nem volt olyan vészes. NEm is igazi vendégség volt, hanem egy baráti családnak kellett segíteni betonozni, mi meg mentünk volna Atival. Állítólag a kislány reklamált, hogy nem mentek a lányok :)

Vasárnap meg Győrújbaráton voltam egy bababörzén. Van itt egy egyesület, akik szerveztek egy helyi babbörzét, és mivel az egyesület bérelte a helyet, fizetni sem kellett érte. Ez kész szerencse volt, ugyanis EGY VÁSÁRLÓ SEM VOLT :)
Egy kismama bejött, adtam neki egy szórólapot, majd fellengzősen a következőket mondta:
- Ismerem.
Mikor mosolyogtam rá, és kérdőn néztem rá, azt mondta:
- Mármint a szórólapot ismerem, de még nem rendeltem semmit.
Rám néz ilyen becsmérlőn és a bajsza alatt motyogta:
- De nem is fogok.
:) :)
Azt hittem hirtelen, hogy felröhögök hangosan.
Szerintem ő azt képzelte, hogy majd ezzel jól megsért engem. :)
Továbbra is kedvesen mosolyogtam rá, aztán elment.

Az eladók mi jól megvoltunk, elnevetgéltünk meg egymástól vásároltunk. Így én eladtam 1 db bodyt, és vettem Lilinek meg Katicának egy csomó itthoni ruhát.

Bocsi Bea, de ennek okán, megint nem sikerült megszabadulnom a cuccaidtól :)

Az eladótársaim szerint, akik már ilyen szempontból jobban ismerik a falut, azt mondták, hogy fejben kell egy kicsit változtatni, mert valljuk be, elég sznob ez a falu. Ez nem az én véleményem volt.

Ja, és lesz egy tök jó dolog is.
Könyvbazár lesz majd, ami azt jelenti: "Hozz egy könyvet és vigyél egyet."
Mindenki otthon körülnéz a polcon, és amiből esetleg kettő van, vagy ami nem az ő érdeklődési körének megfelelő könyv, azt elhozza, és elcserélheti másikra.
Remélem ez sikeresebb lesz.

A lányok viszonylag jól vannak. Katica kicsit náthás, és volt 37,1 körüli hőemelkedése, de már az sincs neki.
Lili jól van, neki ugyan már két napja hasmenése van, de egyáltalán nem vészes, semmi egyéb baja, eszik rendesen, egyszerűen híg neki és kész.

Képzeljétek januárban megyünk osztrákokhoz síelni. Vagyis Ati síel, én Lilivel szánkózok, Katica anyuéknál lesz. Ő még túl kicsi ahhoz, hogy kikapcsolódás legyen vele ez az egész. Bár nagyon nagyon nehéz szívvel hagyom itthon.

Ez lesz a nászutunk 4 év után :) Mióta összeházasodtunk, sehol nem voltunk. Se nyaralni, se sehol. Vagyis tavasszal voltunk anyuékkal meg a két gyerekkel 4 napra, de iszonyat hideg volt, semmi program nem volt, úgyhogy még emlék szinten sem nagyon maradt meg bennem.

Enikő!
Ez tök jó lehetett.
És sikerült elmenekülni a rossz idő elől? :)
Bővebb beszámolót kérünk majd a hotelről :)

Judit!
Szerintem a legegyszerűbb, ha felhívod a védőnői szolgálatot a Lizen-ben, és megkérdezed.

Hajni!
Őszinte részvétem, bár azért így jobb, hogy most a teszt volt a rossz.
Össze fog jönni, hiszen már egyszer összejött, és sikeres volt minden!

Zsu! Piros!
Jobbulást Nektek.

Maminti!
Ez természetes, vannak időszakok, mikor így van. Aztán meg majd keseregsz, amikor Marcus egyedül akar játszani :)
Úgyhogy használd ki ezt az időszakot maximálisan, ahogy eddig is, olyan rövid ez az idő.

Puszi mindenkinek: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Lányok!

Köszönöm a biztatásokat, de sajnos ez nem az én hetem. A hétvégén (persze éjjel) a két szélső is belázasodott, így ma éppen három beteg gyerek van itthon. Ez már csak egy ilyen időszak.

Valszeg nem si nagyon jutok géphez, előre is bocs.

Hajni!

Majd legközelebb. Szurkolok!
P.
piros
 
 


Sziasztok!

Piros, és mindenki, aki még beteg!
Gyógyuljatok meg minnél hamarabb!

Mi már viszonylag jól vagyunk. Én teljesen rendbe jöttem, Krisz kissé náthá, nem tudom meg kapja e holnap a 15 hós oltást.
Amúgy ma nagyon rossz éjszakánk volt. Amikor már aludni mentem volna, éjfél előtt valamivel, Krisz akkor kezdett ébredezni. Forgolódott fel fel sírt,mikor magam mellé vettem akkor is. össze vissza csapkodta magát. Egyszer még toporzékolt is..
Hajnaltájt lett jobb a helyzet. Ezután 3/4 10-ig aludtunk. Most megint alszik. Amúgy nagyon jókedvű, nem tudom mi zavarhatja. Jönnek a szemfogai is már szegénynek, mind egyszerre. A dokinéni remélem mond majd valami okosat holnap!

Ez az idő borzalmas! Sötét van, és valami esik is! Brrr.

Orsi!
Kérdésedre válaszolva: Igen, persze szobatiszta lett, és az eladási árat is ő javasolta ! :lol:

Hajni! Kitartás!

Enikő!
Tudsz honlapcímet adni erről a hotelről? Örülök hogy kikapcsolódtatok kicsit!!

Puszi csajok!

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!

Tényleg jól esett kimozdulni, egész szép volt az idő a balcsin, bár vasárnap nem látszott a ködtől az északi part, de azért a kajakunyeráló kacsákoat, sirályokat, hattyúkat láttuk.
A fiúk teljesen lecövekeltek a vízpartra, amikor etettük őket.

Hotel elérhetősége:
www.amv.hu

Most nyílt az ősszel egy nagy felújítás után. Tényleg bababarát és még kevesen fedezték fel, úgyhogy nem volt tolongás. A játszószobában felügyelnek a gyerekekre, a wellness része pedig tuti jó, van minden aromafürdők, szaunák, masszázsok.
Az árak a szokásos wellness szállodai, bár azért nem Kolping. Egészségpénztárra egy-egy hétvége kivitelezhető (jövőre úgyis megszűntetik a nyaralást), viszont a havi budgetünk nem bírná el.
:(

Zsu, oltást megkapta Krisz?
Érdekes néha nekem is olyan rosszul alszanak. Biztos Krisznek is a fogai zavarják. Kívácsi vagyok mit mond a dokinéni. Most végül is kihez jártok?

Bogi!
A bababörze dolog érdekes, hogy ennyire nem jött be. Lehet, hogy nehéz az élet a családoknak mostanában, de azért sokan megveszik a horror drága új ruhákat az Árkádban. Én igyekszem használtan, de szépeket venni.
A könyvcsere kezdeményezést nagyon jónak tartom!

Piros!
Mindhárom csemetének gyors javulást!

Nem tudja valaki, hogy mennyi most a bébi-sitteri tarifa? Talán hívok egy lányt a faluból néhe segíteni, de nem tudom mennyit adjak neki.

Pusz!
Enikő
roen
 
 


Sziasztok!

Piros!

Javulást a csemetéknek! Remélem te nem leszel beteg!

Enikő
A tarifa 600-800 Ft/óra. Én is keresgélek, csak eddig Győrből jelentkeztek, akiknek utiköltséget is kellett volna fizetnem. Nagyon jó lehetett a hétvégétek. Lassan már semmire se lehet felhasználni az egészségpénztárat!!
Zsu
Megkapta Krisz az oltást?

Zselyke már nem náthás, igy ő megkaota ma az oltást. Nagyon bátor volt, csak egy picit sirt. Most alszik. Remélem nem fog semmi tünet jelentkezni nála a későbbiekben. Biztos van valami a levegőben, mert tegnap este Zsezsi 11-ig többször fennt volt, éjszaka viszont aludt, de 6-kor már trapolt be a hálóba. Szerencsére sikerült meggyőznöm, hogy még nincs itt a kelés ideje.
Élvezzétek a napsütést!!

Csók: Orsi

Kép
sorsoly
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?