Új privát üzeneted érkezett!

Haliho Mindenkinek!!!

Hogy igy beindult a topic!!!Szuper!!Mär kezdtem szomorkodni ,hogy kihal!

Nekem 3 napig nem volt itthon gépem ,ugyhogy nem tudtam azonnal bekapcsolodni a nagy forgalomba.Mär tényleg nincs sok hätre.Pontosan 3 hét mulva kell mennem varrat szedésre.Pénteken reggel 9.15-kor.Remélem aznap meg is lesz a kis hugi!
Mär nagyon nehezen viselem az egészet,pedig még csak a 35. hétben vagyok.Éjjel nem talälom a helyem.Csak forgolodok ide-oda,itt is ott is nyom.Giuliano is 1x-1x felsir és mennem kell hozzä.Ugyhogy reggelre olyan vagyok mint a mosott sz@r!De mär csak 21 nap.Remélem kibirom ép ésszel.Räadäsul itt a hideg is,fagy ,szél stb...Giuliano meg is näthäsodott a hét elején ,ugyhogy nem nagyon tudtak menni sétällni.De ma mär voltak kint,remélem nem esik vissza.
Aniko!!!Mivel a baba sulya nagyon megterheti a méhszälyat és nem biztos hogy kitart a 40. hétig ezért kiveszika varratokat a 37. hétben és akkor mär ugysem lehet baj.Végül is G. mär 3 kilo volt és nem is szämit koraszülöttnek.Ha viszont nem veszik ki elöre és beindulna a szülés ,az erösebb fäjäsok közepette komplikältabb lenne a varratszedés,hisz nyugodtan kell hozzä feküdni.Fäjäsok közben meg nehéz mozdulatlanul feküdni.Tehät röviden ennyi!Remélem érthetö és nem tul kacifäntos a magyaräzatom.

Na most megyek,mert K.O. vagyok.Majd jövök!!Puszilok mindnekit!!!Zs.
zsuu74
 
 


Jó reggelt!

Csudajó kedvem lett,örülök,hogy lassan visszatér az élet a topikba.Ha jól belegondolok és kicsit mentegetőzni akarok akkor a jóidőre fogom.Most,hogy itt a hideg mki jobban ráér. :lol: :lol:
Ugye így van????Erősítsétek meg. :P :P :P

Heni
Nem is tudom mit írjak.Az biztos,hogy örülök a 250km távolságnak Pesttől...Bár eddig mindig azt mondtam bár közelebb laknánk.Úgy volt,hogy ma megyünk fel,mert egy ismerős társaság meghívott minket bulizni,de csak este 5kor tudnánk elindulni,az utak olyankor meg már elég durvák.Bár az új kocsival... :wink: :wink: :wink: (Neked már mondtam,úgy emlékszem).

Minden elismerésem Daninak.Ebben az időben is helytáll,ez nem semmi.Tam is focizik,de kihagyta za edzéseket.Azt mondta elég a vasárnapi meccs...Abból még van 3.... :? Szóval egy darabig minden este melegítenem kell. :lol:

KArácsonyig szeretnék eljutni hozzátok,ha minden jól megy.Bár örülnék ha Ti is elnéznétek vmikor.A nyári nyaralás sajna elmaradt,pedig mennyire terveztük.(Sok minden közbejött... :cry: )

Szilvi
Bevásárlás...Nehéz dolog.Dorkának rengeteg ruhája van,télre is bevásároltunk,de még egy bundás csizmát szeretnék venni neki.És persze magamnak... :wink:
Tegnap Dorka egész du bugyiban volt,igaz a tappancsai majd lefagytak,de jól bírta.1x pisilt bilibe,1x meg a szőnyegre.Szegény úgy meglepődött,hogy elsírta magát.
Ildiről tudsz vmit?Ő is nagyon eltűnt. :cry:

Zsuu
Jajjj,szegénykém.Ezt a 21 napot(már csak 20) fél lábon is...Szorítok Neked.Giuliano hogy bírja hiányodat?Jól kijön a csajszival?

Elküldöm és folyt.,mielőtt lefagy....
Vendég
 


No akkor....

Karácsonyról még:Heni!Mi kint Ausztriában a Kika-ban (is) vásároltunk.Hát azt hozzáteszem,hogy vmi hihetetlen gyönyörű volt az áruház.4 szint,ebből 1 szinten csak karácsony...csodaszép...
Idén fehér és rózsaszín gömböket vettem,a tavalyi ezüsttel kombináljuk.Olyan Dorkás lesz. :) :) :) :) :)
Nálatok milyen lesz a fa?És a többieknél?Vagy korai kérdés ez??? :?

Szilvi
A házat nem alakítottuk át,csak szépítgettük.2004ben volt a teljes átalakítás,de még mindig van rajta mit csinálni.Tavaszra tervezzük a térkövezést,parkosítást.Még idén belül egy gardróbszobát szeretnénk csinálni,meg Dodó szobája...Ja és pár bútort még,szép lassan elkészül. :lol:
Ti hogy álltok?

Megyek,bűzlik vmi.:)
Sziasztok
Viki
Vendég
 

 
 

Sziasztok!


Jaj de örülök, hogy így beindultunk. Remélem megmarad a lendület.
Tomi ma reggel nagyon beindult. Hogy fogok mellette főzni, azt nem tudom.
Patrikot magával vitte az apja, őkk csak ebédre jönnek haza.

Viki!
Hogy mi hogy állunk?! Inkább ne is firtassuk, Andrásnak rengeteg a munkája, ami egyrészt jó, másrészt a mi dolgaink nem igazán készülnek. Itt van a nappaliban a hálószobabútor és az íróasztalom anyaga ez is csak arra vár , hogy összerakja. De azt ígérte, hogy a születésnapomra meglesz. Tehát még van két hete rá. Kiváncsi vagyok rá!!!
Ildi nem jelentkezett egy ideje, utoljára én írtam neki e-mailt.
Majd írok újra, hogy mi a helyzet.

Tomi is segíteni akar az írásban, úgyhogy majd alvás idő alatt folytatom.
Mindenkinek szép napot.
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Tényleg milyen jól beindult atopik.Háááát igen megjött a hideg,már nem nagyon ugrálunk kint .Örülünk ha melegbe lehetünk.
Annyira irigykedem itt rátok,hogy biliztek,meg bugyi,meg szólok ha pisi van......nekünk semmi. :(
Remélem tavasszal már menni fog,mivel szeptemberben már megy oviba ha felveszik.
Zsuzsi
Kitartás!Tényleg már csak nagyon pici van vissza és utánna már nem is fogsz emlékezni ezekre a napokra.Az is jó lenne ha kitudnád pihenni magad rendesen addig.De izgulok.
:D
Viki
Húúúú de mennék Én is abba a Kikába.De nekem az jó messze van.Talán majd egyszer.Te is messze vagy.De lesz jövőre is nyár és akkor összehozzuk.Ha viszont most jöttök Pestre feltétlen be kell ugranod/tok.
Szilvi
Te nem tudod összeszerelni a bútort.Tudod Én olyan izgatott lennék,hogy már nekiálltam volna. :lol: :lol: :lol:
Na most dbok pár képet aztán megyek,mert jön barátnőm.Bulizunk...... :twisted: :twisted: :twisted:
Kép Kép Dodó a kabala gyerek.... :P Kép Már a neve is fent van a mezen.....
Most megyek,mert csengettek.......
puszi

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Hü de pörgünk. Én nem igérem, hogy mindig naprakész tudok maradni. Van, hogy napokig nem jutok ide. Bocsi.

Nagyon szuper volt a vásár!!!!!!!!!!!Sok mindent vettem.

Jó hétvégét!!!
Vendég
 


Sziasztok!


De örülök, hogy élénkek vagyunk újra!

Zsuu!
Most már olyan hamar itt lesz, kitartás. Bár biztos mindenki ezzel vigasztal csak éppen te nem érzed, hogy menne az idő. Pedig megy. Mintha nemrég írtad volna, hogy babát vársz, aztán ....
Azért az a jó, hogy van aki felügyel a fiadra és a háztartásra.
Pihenj amennyit csak tudsz, nem jó ha kifárasztod magad.

Heni!
Az érdekes bútor lenne, ha én állnék neki összeszerelni. Semmi térbeli érzékem nincs hozzá. (mondjuk el sem bírnám a darabjait, mert ez beépített szekrény lesz az egész falat elfoglalja, az íróasztalom meg, azt én mondtam milyen legyen és Apa szerint eléggé megnehezítettem a dolgát, szóval jobb ha nem állnék neki) Megaztán nincs hozzá használati utasítás.
Dodó tündéri, nagyon aranyos ebben a szerkóban.

Viki!
Biztos nagyon szép dolgokat vettetek. Én is szívesen költekeznék ilyen helyen csak nem apával, mert ő mindig rohan, nem lehet vele rendesen nézelődni. Milyen új autótok van, ha meg szabad kérdezni?!
Na igen egy házon mindig van mit csinálni, de biztos szépek lesztek ha az udvar is elkészül.

Puszi
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Anikó!
Nem baj, gyere amikor tudsz és írj!!
Miket vettél a vásárban?

puszi
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Főleg Biusnak vettem: Hosszúujjú pólót, kord nacit béleltet és béleletlent, kétrészes szabadidőt, harisnyát, pizsit, pelust, törlőkendőt.
Reninek: Pulcsit, kabátot. És még rengeteg mindent tudtam volna.
Azt nem szeretem ebben a vásárban, hogy olyan sokan vannak. És némelyik eladó úgy elvan szállva az áraival. Volt olyan aki 2000/kg ért adta a cuccait, Angol kilós és volt olyan akai darabra egy kis poló 1300Ft. Fura nem? Miért adnék olyan sokat érte???
Elakartam adni a babakocsimat de nem ment. Majd legközelebb.
Vendég
 


Jó reggelt,sziasztok!!!

Jupppi,Dorka végre nem hajnalok hajnalán kelt.:) Fél7ig sikerült aludnia.Ezt felírom.
Én esténként nem tudok gép előtt lenni,9körül,néha később alszik el Dodó és arra már én is hulla vagyok.Szóval egy gyors fürcsi után zuhanok az ágyba...

Szilvi
Ilyenkor az ember minden apróságnak,minden elkészült dolognak örülni tud.Tegnapp feltettünk egy képet a falra,fél órát nézegettem.:):):) De jobb nem elsietni a dolgokat.Úgy volt hogy húsvétra elkészül nappali bútor,de még semmi nincs belőle.:)
Autó:nekem volt egy kis corsa-m,ezt eladtuk,mert Tamnak lett egy Mitsubishi terepjárója (céges).Így most a Honda az enyém(ami Tamé volt).Na elég bonyolult lettem.

Heni!!!
Feltétlen!!!Ki nem hagyom a 6.kerületet. :lol: :lol: :lol: A legjobb hely.:) Majd idén megyünk együtt shoppingolni.Jessszus mióta tervezzük már...Tegnap volt vmi balhé?Vagy most csendesebb volt Pest,mint 23án?
Édesek a képek.Dani őstehetség.Kitől örökölte?
Látom ez a Dodó név mkinek bejön. :lol: Nóra Dorkája is Dodó.:)
Amúgy a lányom szerencsére mkét nevet érti,bár előfordult,hogy egyiket sem. :? :?

Anikó
Beszámolót kérünk.:)

Vasárnapi programok??????Ki hová,merre?

Szép napot.
Viki
Vendég
 


Anikó!

Megelőztél. :lol:
Nagyon érdekes,de valahol megértem ám őket.Dorkának is van olyan rucija,amit 6-7e Ft-ért vagy még többért vettünk és volt vagy 2x rajta.Én sem szívesen adnám el kilós áron.Ezért nem is viszem el őket ilyen vásárba.Reménykedem hogy a következő bébi is kiscsaj lesz. :mrgreen:
Viszont a 2000 Ft korrekt ár.Én is járok turiba,angol,holland ruhák vannak és 1800/kg.DE csak ritkán tudok kifogni egy-egy szép darabot.

Pusssz
Vendég
 


Sziasztok!

Anikó!
Akkor bevásároltál rendesen. Hát igen az árak eltérőek tudnak lenni, de tényleg úgy van szerintem is, ahogy Viki mondja, ha drágán vettél valamit a gyereknek, te sem szeretnéd olcsón eladni, főleg ha alig volt hordva. A barátnőm most szült nemrég és neki adtam oda a szebb babaruhákat, némelyiken még az sem látszik, hogy egyáltalán hordta valaki.

Viki!
Mi nem megyünk sehová sem ma. Patriknak holnap suli, egy kis gyakorlás délután, aztán játék. Elég szar időnek néz ki. Bár nincs olyan hideg mint tegnap, de fúj a szél rendesen.
Én most főzök, rántott csirke és csirkeaprólékból leves lesz.
Patrik ma nem ment az apjával dolgozni, így legalább tudok nyugodtabban tevékenykedni, mert figyel a Tomira.

Szép napot mindenkinek!
Pusz
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Viki! Szerintem az teljesen korekt, hogy a drága ruciktól nem válik meg az ember olcsón, de ezek mind kintről hozott bálás rucik. Az egyik olcsón a másik drágán adja. Aztán van olyan aki a sajátját árulja. Azok közt is van aki jó áron adja van aki drágán.
Én sem adtam el a kocsimat mert azt mondtam annyiért inkább megtartom és inkább ajándékba adom az öcsémnek vagy valamelyik rokonnak. Engem se nézzen senki jótékonysági intézménynek. No a végére egy kicst felbosszantottam magam. Bocsi. :oops:
Vendég
 


Anikó

Persze,értelek én.Jogos.És bocsi ha miattam bosszantottad fel magad. :(
Én sem adom el a babaholmikat,ismiknek kölcsönadom.Sokkal nagyobb segítség,mint hogy én örökre megválljak tőlük fillérekért...
Vendég
 


Anikó, Viki!
Én sem adtam el a cuccokból, kivéve a babakocsit, mert úgy gondolom, hogy a többi majd jó lesz a húgom gyerekeinek, ha majd lesznek. Addig pedig én is kölcsönadtam őket, illetve most is kölcsönadom. Tönkre menni sem tudnak még ezek a pici holmik hiszen alig vannak strapának kitéve. Azért ez már a mostani ruháira nem igaz a Tominak, már sokkal nagyobb a kopás, és persze több megy belőlük tönkre.

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Hű-ha! Ez nem semmi. Volt mit olvasni.
Sajnos én sem tudok állandó internet kapcsolatban lenni, de pár naponta képben vagyok.
A ruha témával egyetértek. Bár én még annyira ragaszkodom Kristóf kinőtt ruháihoz, hogy még nem adtam kölcsön. Most viszont babát vár egy rokon, aki rengeteg ruhát adott kölcsön. NEki valószínüleg oda fogom adni. Bár egy kicsit nehezemre esik. Nem tudom miért.
HEni
Ránk nem kell irigykedni. Mi sehol sem tartunk bili témában. De majd a mi gyerkőceink is megérnek egyszer rá. :wink:
Nagyon űzik a fiúk a focit :lol:

ZSu
Szorítok továbbra is. Akkor lehet, hogy novemberi baba lesz?

Anikó
De jó lehet ilyen vásárlásokra menni.
Egyébként jó, hogy elárultad, hogy ti is szeretnétek még babát. Mostanában tervezitek? Én már most bánom,hogy nem hamarabb kezdtük a próbálkozást. Én már év eleje óta szerettem volna, de a férjem gondolkodott a dolgon eddig. Bár nagyon félek,hogy most sem jön össze gyorsan. Kristóf is 8 hónapig készült.
A "jósnő" meg júniust mondott teherbeesésnek.

Szilvi
A bútor szerintem is férfi munka. Ekkora darabokat én sem bírnék el. :oops:

Viki
Nem akarom elkiabálni, de Kristóf vasárnap és ma is 9 órakor kelt. Nálunk sem volt ilyen mostanában. Olyan 7 körül fenn szokott lenni. Ma is volt fent, de eljátszott és visszaaludt. Természetesen lusta anya is aludt.

Éva
Remélem minden oké veled is?
Kriszta
Merre vagy?

Na puszi, Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Hogy van ma mindenki?
Tomi ma nagyon nyűgös, már a reggeli öltözködés i skész tortúra volt. Voltunk kint az utcán ahol minden pocsolyába bele akart lépni, azt hittem megőszülök, mire hazaértünk a boltból. Itthon mindenért hisztizett ma, semmi sem tetszett neki, remélem kialussza magát és délután jobb lesz.
Nagyon álmos voltam reggel. De hiába Patriknak újra suli és kelni kellett. Nemsokára jön haza.

Timi!
Azért csak gyere, amikor tudsz, még ha csak pár mondatra is.
Azt is mondta a jósnő, hogy idén június?
Előbb útóbb összejön, csak szorgalmasan gyakoroljatok.

Puszi
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

A jósnőnél augusztusban voltam nyaraláskor. Kíváncsiságból mentem, mert még soha nem voltam. 2007 júniusára mondta a teherbeesést. Bár szerinte már nem a férjemtől :shock:
Én tőle szeretném és minél előbb. Ráadásul úgy látom ő is egyre jobban szeretné. Pedig nem igazán gyerek beállítottságú. Kristófot persze imádja. :wink:
Tegnap a pocsojákkal mi is megjártuk. Amíg az ebédet vártuk Kristóf beleállt egybe és persze pont cipő volt rajta nem a gumicsizma. Nyomás be cipőcserére.
Este én vittem ki a kukát papucsban. Nem volt jó ötlet, mert én is beleragadtam a sárba.
Mára egész jó időt mondanak. Bár a falu kész pocsolya, szenyvízbevezetés folyik.
Na dugulok. Szép napot!

Kép
Kép
tim30
 
 


Szép napot!!

Ismét korán keltünk.:(
Érzem is a következményeit..már most nyűgös Dodó.Pedig ma a nagyival lesz.Én 11kor indulok,fél1re fogdoki,fél3kor fodrász...Hát nem tudom mikor érek haza...Örülnék ha vége lenne a fogorvoshoz járásnak,kész avgyon.:(:( Arról ne is beszéljünk milyen lelkibeteg vagyok.:(

Na de nem panaszkodom.
Inkább vmi vidám dolog:Dorka bilizik!!!Reggel kaki után délig bugyiban,majd alváshoz pelus és du 4től bugyi...párszor nem érünk el a biliig,de olyan is van,hogy fél órát ül rajta,miközben mesélek neki vagy fotóalbumot nézünk.Szép lassan haladunk...

A beszéde is sokat fejlődött.2-3 szavas mondatok.Pl Dorka megy alszi,Apa gyeje be,Tojjuk kocsi,Pisi biibe,stb...Olyan sok van,hogy felesleges leírnom.Összeszámoltam szókincsét...130 szónál tartunk.:):) Nem vállalom 2 hó múlva ugyanezt.Rohamosan,napról napra tanul vmit.

Na jó ennyit rólunk.

Timi
Június???Az nem jó,kicsit előbb kéne...mert csak akkor lesz decemberi baba. :lol: :lol:
A pocsolyákat mi is szeretjük,de a gumicsizmánk még nagy,így mindig beleragad,ő pedig lép tovább...zokniban.Tényleg mekkora cipőt hordanak a Ti babáitok?Dodónak most 22es a bakancsa,de van 21es sportcipője,még a tavaszról maradt...Viszont télre 23as csizmát akarok venni neki.

Jók legyetek.
Sziasztok

Viki
Vendég
 


Hello!

Váltottunk internet csomagot. Ebben a hónapban még gyakran jövök.
Cipő: khm... a 23-as szandit végigéri a lába. Tavaszról van egy 22-es cipőnk amit még fel tudok adni neki, de végigéri a lábát. Télire 25-ös bakancsot vettünk neki. A bélés miatt legalább ez kellett neki. De márka függő a méret.
Viki
Gratula a bilizéshez. Kristóf ruhástól (pelusosan) szeret csak rajt ülni. Mondatoktól messze vagyunk. A "gyakorlást" kezdjük, végre kezd elmúlni a mensim. :oops:
Fogdokit nem irigylem. aztán estére szép legyél.

Jó ma az idő. Du-n vásárolni megyünk, mert megjött a gyed-em.
Havi nagybevásárlás, meg jó lenne pár apróság már szülinapra illetve karácsonyra. Bár megfogadtam, hogy Kristóf egy játékládát kap, mert a játékaitól mozdulni sem lehet. De biztos nem bírom ki, hogy ne vegyek neki valamit. Na meg férjemnek mennyire lesz türelme a boltokhoz. :?

Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek tegnap megvolt az első wc-be pisilés, ő kérte , hogy oda menjünk. Ügyes volt. Délelőtt már bilizünk mindig, kivéve, ha megyünk valahová, a délután még nem mindig sikerül.
Akkor Dorka is egyre ügyesebb.
Tominak 24-es a cipője, de még egy kicsit nagy neki, kb. 23-as lehet neki, a 22-es cipő már nem jó neki. De szerintem én is 25-ös csizmát fogok venni majd.
Hát a fogorvosért nem irigyellek Viki, de a fodrász majd feldob legalább.
Vásárolni azt nekem is kéne, lehet, hogy holnap ha megkapom az autót. Ajándékokat kéne venni és felkészülni a vendégjárásra. Hamarosan öregszem 1-et és lesz a névnapom, sütés főzés lesz állandóan vendégjárással körítve, aztán apának is lesz a névnapja . Most a héten lesz egyik barátnőm születésnapja, aztán van két csaj akikkel köszönteni szoktuk egymást, ők is Szilvi névre hallgatnak. Aztán jön Katalin, anyu, mama, unokatesók stb. Szóval még rágondolni is rossz és még csak ezek után tudok azzal foglalkozni kinek mit karácsonyra. Senki nem kap nagy ajándékot, de az apróságok kitalálása sem könnyű.
Na megyek.
Puszi
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

A tegnapi napot még az ellenségemnek sem kívánom átélni.:(:( :cry: :cry: Borzalmas volt.Fogdoki tömte a fogam,de olyan helyen kellett furni,hogy emiatt plasztikázni kellett a fogínyt,ami azt jelenti,hogy leégetett egy jó darabot belőle.Mindezt 4adag lidocainnal.Előtte persze buta Viki semmit sem evett,csak reggel kv.Miután végzett,vidáman elindultam (az érz.telenítő még hatott) fodrászhoz,közben beugrottam szoliba...Ott a meleg hatására összepotyogtam...10 perc kellett míg magamhoz tértem.A fodrásznál tetőzte a bajom,hogy az érzéstelenítőhatása elmúlt,ekkora fájdalmat rég éreztem.... :cry: Cataflam egész este,éjjel...Most egy kicsit jobb.Bocsika mkitől,hogy ezt elpanaszkodtam,de borzalmas volt.Csütörtökön folytatás... :cry:
Azt nem is említem,hogy tegnap volt fél éve,hogy apum meghalt. :cry: :cry: :cry: Hát nem volt egy könnyű nap.

Tegnap este azért még elmentünk vásárolgatni apával,Dorkának vettünk egy játszószönyeget,ami különböző állathangokat ad ki.Nagyon élvezi.Én meg megkaptam a beígért síbakancsom vagy hótaposó vagy hogyhívják :roll: Már mehet a család síelni. :lol:

Most mesét néz csajom,ha ez a csúnya köd végre felszívódik kimegyünk,remélem ebéd után tudok én is pihizni egyet.

Szilvi
17e még messze van.:) Addig élvezd a fiatalságot. :P :P :P
Csak vicceltem.:) Remélem nagy buli lesz.Nálunk apa januárban lesz 30 éves...vmivel meg szeretném lepni,de semmi ötletem.Valaki?Vmi emlékezetest?Segítsetek.:)

Többiek merre vagytok?
Zsu hogy bírod?
Heniiii????El ne tűnj. :evil:
Éva,Nóri,Kriszti?????

Szép napot.

Viki
Vendég
 


Jó reggelt!

Bár már egy ideje fent vagyunk. Már kimostam 1 adagot, meg megpróbáltam emberi körülményeket varázsolni a konyhába.
Viki
Ezt szörnyű volt még olvasni is :( Most már remélem jobban vagy. Csodállom, hogy volt erőd v. kedved még vásárolni is.

Szilvi
Szuper ügyes a gyerkőcöd. Nálunk ma szólt Kristóf, hogy kaka, de anya nem vette a lapot és 1 perc múlva látom, hogy nyőg. De akkor már késő volt hozni a bilit.

Mi a csornai Lidl-be mentünk el, mert a Tesco-tól már herotunk volt. Valószínűleg Krizsi szülinapjára vettünk egy gyerek fali lámpát. Snoopy-s, és ha világít más ábra jelenik meg rajta. Meg egy kreatív készletet. Azt hiszem színes gyurmák és formázók vannak benne. Ujjfestés vagy mi.

Kristóf a végére rettenetesen nyűgi volt. Hazafele bólintott egyet a kocsiban.

A férjem 30. szülinapjára GameCube-t kért. Ez egy játékkonzol :roll:

Na most futok egy kört, majd még jövők. Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!


Húúú Viki!
Nem irigyellek a tegnapi napért, nem semmi volt. Rendesen meg voltál kínozva. Én is csodálom, hogy még volt erőd vásárolni menni.
Ma már jobb? Ezt a folytatást úgy érted, hogy a fogorvosnál folytatás? Mert akkor végképp nem irigyellek.
Anyukád hogy van? Hogy bírja? Biztos nehéz volt az egész családnak.
Hát nekem nincs ötletem mit is vehetnél, apával mindig bajban vagyok én is. a legutóbbi szülinapjára a vadászboltban vettem poharakat, amin szarvas, őz, vaddisznó stb. van, annak örült.

Timi!
Jó lehet az a lámpa. Tomi szobájába is tetszene egy ilyen.
Kristófnak jó lesz akkor, majd apa fog vele játszani ha nagyobb lesz. Andrásnak nincs hajlandósága játszani Patrikkal ilyesmit, neki PS-e van, de apát ritkán tudja rávenni, mert őt nem köti le.

Tomi tegnap délután is ügyes volt a wc-zésben, ma viszont hanyagolja a dolgot. Nagyon eleven ma a lurkó, alig lehet vele bírni. Ha felébred vásárolni megyünk, valószínűleg veszek magamnak a szülinapomra egy digitális fényképezőgépet és persze könyveket. Olyan jó lenne ha rengeteg időm lenne az olvasásra , de nincs.
Apa 2 napra horgászni ment, millió a munkája, de ide el kellett mennie. Na jó nem is morgok, mert minden évben ilyenkor ugyanazzal a társasággal mennek. De bezzeg a szekrényeimre nincs idő. :evil:

Többi leányzó merre van?
Puszi
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Haliho Mindenkinek!!!

Csak egy gyors bejelentkezés, hamär egyszer ilyen szépen beindult a topic.

Mi megvagyunk,igaz mär nagyon nehezen birom az igät.Éjjel pocsékul alszok,sokat vagyok rosszul.24 orän keresztül keményedik a hasam.De a gyogyszerek még megteszik a hatäsukat és igy még egyben vagyunk.De mär nem sokäig.Még 16 nap,de mindjärt csak 15.Azt mär kibirjuk fél läbbal is.Giuliano nagyon jol el van Csilläval,szeretik egymäst.Sokat tanul töle magyarul,sokat sétällnak.Ha az idö engedi szinte minden nagy tesznek egy jo kis gyalogturät.
Lassan a koffert is össze kell raknom.Ma beväsäroltunk a csalädnak ,hogy legyen nekik minden fontos cuucc itthon mikor én nem leszek.Ugyhogy most mär tényleg minden majdnem készen äll.Csak mär lennék tul rajta!!!Izgulok!!

Röviden ennyit!!!Puszilok mindnekit!!!Zs.
zsuu74
 
 


Sziasztok!

Nehogy leálljunk megint.
Hogy vagytok?

Zsuu!
Már olyan hamar itt lesz, kicsit irigyellek is , hogy nemsokára újra babázhatsz. Kitartás!

Viki!
Hogy vannak a fogaid?

Timi!
Azt modtad még gyakran jössz? Vagy nem?

Vettem magamnak digitális gépet, ez a szülinapi ajádnékom.
Ime két lép
Kép
Kép

Kép,
Kép
sahi
 
 


Igen itt vagyok. Sziasztok!

Tegnap hirtelen programváltozás miatt nem voltam. Délben feladtam a fiamat a buszra anyuéknak. Persze ők is a buszon voltak :lol: Aztán hirtelen telefonáltam a fodrásznak, aki ajánlotta a kolléganőjét. Így gyorsan én is buszra szálltam és bementem Sopronba fodrászhoz. Este értem csak haza. Vettem Krizsinek egy bélelt gumicsizmát az udvarra a játszani, meg sárban mászkálni. Tudjátok mennyiért? 999 Ft-ért. Ezt legalább nem sajnálom, mint a 8000 Ft-osat. Ma meg próbáltam kihasználni, hogy nincs gyerkőc és rakodtam, kertet ástam, sütöttem, vasaltam...

Szilvi
BOLDOG SZÜLINAPOT!!! :P
remélem most gyakran raksz fel képeket.

Tényleg a DM-ben van most egy akció, hogy 1790 Ft-ért 100 db :!: digitálisan készült képnek hívnak elő. Azt hiszem 10x13,5-es méretben. Valószínüleg kihasználjuk, mert mióta digi gépünk van, nem lett előhívatva egy kép sem. Csinálok albumot a nagyiknak karácsora. Hmm, nem is rossz ötlet.
Jól elvagyok a gondolataimmal.

ZSu
2 hét, már nagyon izgalmas. Szorítunk. Tudsz valakivel üzenni ha megvan a kislányod? Irigykedem rendesen. Na, nem arra, hogy milyen nehéz már.

Na röviden ennyi. Puszi mindenkinek: Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is, csak állandóan takarítok, persze rend még véletlenül sincs egy percre sem.

Szilvi
Boldog szülinapot!

Zsu
Vigyázz magatokra nagyon. Nálunk egyenlőre minden rendben van.

Üdv. a többieknek is.
Majd jövök még bővebben is, de most megyek még takarítok kicsit. Holnap jön anyósom, rendnek kell lenni.

Egy mai fénykép, amit apa csinált és még a fejem is benne van (ált. a fél fejemet lefelejti):

Kép

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Csak bekuksiztam, mert nem bírtam megállni. Amúgy a hétvégén tanulok. Nincs itthon Bius. Anyunál van és egyedül, mert Reni nem ment. Hú nagyon izgulok.

Jók a képek!!!!

Puszi! Írjatok!
Vendég
 


Ez lemaradt!
Szilvi! Gartula az új géphez meg természetesen: BOLDOG SZÜLTÉSNAPOT!!! Most akkor bombázhatsz minket képekkel. A házat se feletsd ki, persze a fiúk gyönyörűek.
Vendég
 


Haliho Csajok!!

Szivesen üzenek amikor megszültem ha valaki feldobnä a mobil szämäta forumra jo lenne!!!

Minden ok amugy ,rengeteget keményedek,de még birjuk.

Éva!!!Nagyon csini vagy!!!!!!
zsuu74
 
 


Sziasztok!


Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a köszöntést, de még van 5 napom a szülinapomig, csak már előbb megleptem magam.
Apától kaptam egy főnöki bőrszéket, de azt még nem is bonthatom ki, mert azt mondta majd a napján, úgyhogy addig úgy teszek mintha nem lenne itt a doboza a nappaliban.

Anikó!
Majd lefényképezem a házat is és felteszem. Tegnap akartam írni, de állandóan megállt az internet és már kezdett az idegeimre menni, tegnap biztonsági frissítésekkel próbáltam rendbehozni, remélem sikerült valamit elérni.
Jó tanulást neked. Mikor kezdődnek a vizsgák?

Timi!
Nem tudod meddig van ez az akció a DM-ben? Az album karácsonyra tényleg egy jó ötlet. Amúgy is nehéz a nagyszülőknek ajándékot venni, hiszen többnyire megvan mindenük.
Patrik is , és Tomi is nagyon szeret az anyuéknál lenni. Patrik azt is szereti ha csak ő van ott és akkor körülötte forog a világ, nem kell oszotzni a figyelmen senkivel sem.

Éva!
Nagyon csinos vagy szerintem is.
Anyóst megúsztad?
Nekem dec 27-én jön az anyósóm és 1 hétig marad. Valahogy nem vágyom rá, de tisztában vagyok vele, hogy a gyerekek és apa örül neki. Nekem sincs semmi bajom anyóssal, csak az szokott idegesíteni, hogy amikor itt van akkor el szokott felejtkezni róla, hogy neki kéne alkalmazkodni a mi napirendünkhöz és nem fordítva. Nem mintha nem lehetne 1 hetet kibírni, de amikor elvárja, hogy akkor is beszélgess vele, ha nincs kedved az szörnyű és természetesen apa olyan gyorsan le szokott ilyenkor lépni, engem meg mindig otthagy vele. Na jó nem sajnálom magam tovább.

Viki!
Merre jársz? Fogaid?
Pénteken este sikerült Ildivel pár szót MSN-ezni, jól vannak.

Heni!
Fiúk? Nézz már be időnként egy pár sorra!

Zsuu!
Újabb napok fogytak el a két hétből!!!

Nóri???
Kriszti????

Puszi
SZilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Zsu
Priviben elküldtem a számomat, ha valamiért nem ment át, akkor szólj.

Szilvi
Lehet, hogy a terhesség miatt, de én egy napot is alig tudok elviselni anyóssal, nemhogy 1 hetet.

Puszi mindenkinek!

Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Szilvi
Ez az akció november 30-ig tart. De az árat elírtam ezerkilencszázvalamennyi, de közben férjem kidobta az újságot. Anyukám nekem is mondta,hogy ne költekezzünk, ezért jutott eszembe egy album mindig szép ajándék, pláne olyan képekből, amiket nem is láttak.

Éva
Nagyon szép a pocid, úgy irigylem. Attila várja a kistesót? Nagyon nagyfiús lett :lol:

Anikó
Remélem sikerült tanulni. Kristóf is nagyszülőzött, szombaton hoztam haza.

Zsu
Megadrukkok :P

Hát nem tudom nálunk sikerül-e valaha. Valamelyikünk folyton beteg. Apa hazahozza a bacikat és mindegyikünk elkapja. Október óta már a második torokfájásos nyavalyát kaptam el.
Haláli volt Kristóf mikor pakoltam a cuccait. A lázmérőt elvette és ruhán keresztül a popójába akarta dugdosni. :roll:
Anyukáméknál letörte a mosógépajtó fogantyúját.
Utána a mikrot kapcsolgatta. Tetszett neki, hogy csenget. Nálunk nem éri fel, hát ott kihasználta.

Most ennyi, majd jövök!
Puszi mindenkinek: Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Halihó!

Szilvi még annyi, hogy a 100 db-on felül 17 Ft/db az elszámolás. Én most állítottam össze egy mappát, amibe átmásoltam a képeket. Ki tudja mikor tudom bevinni.
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Timi!
Köszi szépen!!!! :P
Azt hiszem mi is élni fogunk a lehetőséggel. Megnéztem a DM netes oldalát is, ott látom, hogy falinaptárt is lehet rendelni, lehet, hogy a dédinek azt fogok csináltatni.

Nem tudom ma nálatok a gyerekeknek milyen napjuk volt, de Tomi rettenetesen nyügi volt, és Patrik mintha utánozta volna a tesót.
Délután fogadóórán voltam a suliban Patriknak, de a tanítónénije csupa jót mondott róla, itthon nem is mertem mindent elmondani a Patriknak, nehogy elbízza magát.
Olyan álmos vagyok én is.
Úgyhogy lehet ennyiben is marad a bejelentkezésem!
Puszi mindenkinek!
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Nagyon tetszik nekem ez az albumos ötlet. Lehet, hogy nálunk is ez lesz az ajándék. Csak tekercses filmet, vagy digitálist is be lehet adni az akcióba??? Biztos be lehet, ha mappába másolod. De hü…ét kérdeztem. Mindegyik Dm-be???

Timi! A mikró-s sztori nálunk is nagyon bejön. Meg a mosógép leeresztő nyílásásnak ajtaja. Pedig nekem lányom van. Tudtam tanulni kicsit.

Bius jól érezte magát, nem sírt nagyon ari volt, szót fogat, aludt stb.. De vasárnap este nem szólt hozzám. Ma már igen. Mondjuk nem volt választása csak én voltam itthon.

Szilvi! Nálunk is fogadóóra volt ma. Meg még holnap is. Sok a tanár, el van osztva. Reniről is csak jókat mondtak, örültem neki.

Nálunk nincs annyira jó idő. Ma is iszonyúan fújt a szél. Holnap megyek a barátnőmmel klubozni.

Üdv! Mindenkinek!
Vendég
 


Szép jó reggelt!

Szebbet mint az éjjel volt :evil:
Kisfiam ugyanis tegnap óta megkeveredett. Délelőtt fél 10-kor az ölembe elaludt, míg én neteztem. 11-ig aludt, du-n nem volt hajlandó. Így este 7 után megint elaludt az ölembe. Felélesztgettem vacsi, fürcsi. Aztán hajnalban üvöltés. Átmegyek megsimizni visszaaludt. 10 perc múlva megint üvölt. Ez így ment vagy 5x. Áthoztam hozzánk, aztán köztünk 5-kor elaludt, apja meg kelt szegény. 8-ig sikerült aludni. Biztos frontot érzett.

Anikó
Csak digitálisra van az akció. Csak nem neheztelt rád Bius?
Ennyi fogadóóra :roll:

Szilvi
Ránézek a honlapjukra, ezt a naptárost nem írták a reklámújságban.

Remélem ma nem lesznek megkeveredve a gyerkőcök. Én nem engedem de-t elaludni, az tuti.

További kellemes napot! Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


sziasztok!

Hogy van mindenki?
Tomi ma reggel csak fél 9-kor kelt föl, akkor is nógatni kellett, nem tudom meddig aludt volna még. Így viszont a déli alvás is eltolódott. Kint voltunk sétálni, alig akart bejönni. Még az ebéd említése se hozta lázba, pedig általában ha mondom megyünk hamizni, akkor szalad. Délelőtt olyan jó idő volt, de most már megint kezd feltámadni a szél.
Patrik most jött meg a suliból, nem akar nekiállni tanulni, de már azt kérdezgeti elmehet e csavarogni ha végzett.
Timi! Akkor te frissen és kipihenten ébredhettél. Tomi most már jó alvó, elég sokáig rá sem volt jellemző ez, sajnos.
A mikrót a Tomi is szereti nyitogatni és a sütő gombjait nyomogatni, de szerencsére van rajta gyerekzár így csak sípol neki.
Anikó! Hát igen Reni már nagylány, nekik már sok a tanár. Olyan jó büszkének lenni rájuk, jól esik hallani ha dícsérik őket.
Patrik elakadt a leckében, megyek.
Szép napot mindenkinek!
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Szép napunk van ma, legalábbis nálunk gyönyörű az idő.
:lol:
Lehet, hogy ezért nem ír senki!?
Az egész délelőttöt kint töltöttük, még lehetne sokáig ilyen ragyogó napsütéses enyhe idő.

További szép anpot mindenkinek!

Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Timi! Szerintem volt benne valami, hogy került engem. Nem vettem fel nagyon, már megszoktam, hogy ő ilyen. Kérdezek még egy hülyét mert még soha sem hivattam ott elő képet. Szóval beviszek egy cd-t és ott te feltöltöd valamire vagy otthagyod a cd-t?
Mondtam az uramnak is, hogy ez lesz a mamák ajándéka. És ő mondta, hogy oké! Plusz még csináltassunk nekik egy A4-es keretest is. Biztos örülni fognak nekik.

Sziszi! Hogy neked milyen jó fej fiad van. Az én lánykám legkésőbb hatig alszik de öttől rendszerint köztünk. Fogja magár és átsétál. De jó lenne nekem is egy kert. Erre a ronda betonjátszóra semmi kedvem lemenni. Ráadásul nincs lent senki. Depis lettem.

Többiek???
Vendég
 


Sziasztok!

Anikó
Sajna nem tudom, még soha nem hívattam elő ott. De azt hiszem felhívom majd őket előtte. Csak azt nem tudom mikor fogok odaérni.

Tegnap tényleg szuper idő volt. Mi is sokat sétáltunk.
A hétre ilyen időt mondanak :wink:
Pénteken a vöröskereszt szervez egy mikulás előzetest a faluban. Minden évben el szoktunk menni, most is meghívtak bennünket. Du-n 5-től lesz. Lesznek műsorok, plussz a gyerekeknek télapó + ajándék :lol: . Este tombola. Remélem most is jól sikerül.

Mára semmi különösebb nincs. Megint sétálgatni fogunk, illetve egy kicsit rakodni. Mostanában, ha netezek Kristóf itt virgonckodik az ölembe. Most is itt magyaráz.


Élvezzétek ti is a jó időt. Anikó ne ilyen jó időbe légy depis :shock:
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Anikó!
Ne légy depis, most tényleg klassz az idő. Persze könnyű ezt mondani, ha az ember éppen mást érez. Hát biztos nehezebb kimozdulni, ha az ember nem a saját udvarába megy ki. Én örülök annak , hogy ez egy csendes utca, bár innen kicsit messzebb van minden, de a Patrikot is nyugodtan ki tudom engedni biciklizni. És több gyerek is van az utcában akikkel játszani tud.
Tomi mostanában állandóan motorozik, azzal voltunk ma a hentesnél is, mondjuk jó sokára értünk haza, de kellőképpen elfáradt.
Na igen Tomi elég jól alszik, általában fél 8- 8-ig alszik, de ehhez ő este 10 előtt nem alszik el. Azért nem rossz, hogy eddig alszik, mert van egy kis nyugalmam reggel, nekiállhatok főzni, nyugodt reggeli, mosás, pakolás, mikor mi.
Timi!
Tök jó, hogy van nálatok ilyen program. Kristóf biztosan élvezni fogja. A házat már nem áruljátok? Ez a kérdés most lekerült a napirendről?
Bár még én sem adtam be a DM-hez előhívatni, de úgy láttam hogy mások úgy csinálták, hogy az odakészített tasakba kell beletenni az előhivandó cuccot és be kell karikázni a kívánalmakat és ráírni a nevet, úgy láttam ennyi.
Ha lesz időm rakok fel képeket.

Többiek??????????????????????????????????????????
Puszi
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!
Akkor íme a házunk
Kép
Kép
Kép
ilyen amikor hisztis
Kép
apa utánfutójára akart felmászni
Kép
motoros Tomi
Kép

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Ma erőt vettem magamon és kimozdulta. Nem bántam meg nagyon jól esett. Mármint a lelkemnek. Olyan szép idő volt. A depis hangulathoz hozzá tartozik az is, hogy a konyhabútoromat várom és minden nap azzal a tudattal kelek és fekszem, hogy tuti nem lesz meg karácsonyra. Aztán tanulnom kéne, mert dec. 15-től kezdődik a vizsga időszak de a gyerektől egy percet sem tudok. Apósom beteg oda nem tudom vinni. Anyu a hétvégére megint elviszi a csajokat. Aztán: Vennem kéne egy csomó dolgot de a férjem állandóan dolgozik, a kicsivel nem jutok egyedül túl messzire. Túl sokat vagyok egyedül itthon stb... Nem is sorolom tovább. Már így is nagyon sok.

Szilvi nagyon szép a házatok, a hiszti ismerős. Patrik tiszta apja, a kicsi meg olyan édes kis baba. Ha nem haragszol meg akkor azt mondom: olyan huncut csibész arca van.
Timi! Ha megtudsz valamit a Dm-ből, akkor szólj. Elég koránra tették ezt a mikulás partit. De azért jó, hogy van.

Sziasztok!
Vendég
 


Sziasztok!

Anikó!
Hát igen ennyi minden elég ahhoz, hogy az ember ne érezze magát hajde. De a kimozdulás biztosan jót tesz. A tanulásra rávenni magad az lehet még nehéz.
Örülök, hogy tetszik a házunk. Ezt jól látod a Tomi tényleg nagyon huncut. Tegnap apja mérges volt rá, mert kis híján az apja kezébe állította a kést a vacsoránál, de állta az apja tekintetét miközben az magyarázta neki, hogy nem szabad hozzányúlni stb, mikor apja befejezte a mondandóját, odadugta a fejét apjához és mondta neki, apa szeretlek. Nagy hízelgő a gyerkőc.
Mondjuk nagyon apás, esténként apához bújva beszélgetnek . Apja németül tanítgatja, Tomi nagyon gyorsan tanul, Patrikot is tanítgatta annak idején, de ő nem volt fogékony rá.

Ma is ragyogó idő van. Ma nem kellett főzni, így egész délelőtt kint motorozott az utcán.

Viki!
De örülök, hogy pár szóra összefutottunk. Mégegyszer mielőbbi jobbulást nektek!

Többiek?

Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Szia!
Nekem a kedvencem az azt igazi elől két ablakos, kocka ház, két hatalmas szobával és nagy étkezős konyhával. A tietek is hasonló lehet így kívülről, csak van rajta egy tetőtér. Ha egyszer vennék olyat szeretnék és persze huzznék rá egy emeletet.

A késées sztori nagyon édes, megnevettetett. Az én lányom is apás de anyás is. Én is imádom amikor hizeleg és azt mondja szeret. Sokszor oda jön, odabújik hozzám és azt mondja szia. Ezt sokszor szerintem azért teszi, mert így fejezi ki, hogy szeret.

Ne haragudjatok ha velem soha nem futtok össze msn-n mert nem igazán kapcsolom be. Ha a gépnél ülök akkor éppen anyagot gyűlytök (mint épp most is), de mindig elcsábulok egy kicsit. (mint most is).

Többiek???
Vendég
 


Jó reggelt!

Önző módon rólunk. A mikulás ünnepség jól sikerült. Kristóf az előadásoktól teljesen odavolt. A néptáncosoknál nem is pislogott és a nagyobb lányokat tolta félre, hogy a színpad közelébe lehessen.
Voltunk DM-be. Mi cd-n vittük be, de azt hiszem akár kártyán is be lehet vinni. 3 munkanap alatt van meg. Természetesen segítséget kértem az eladótól, mert azt sem tudtam mit csináljak. NAgyon kézségesek voltak.

Most csak ennyi, mert megyünk anyóshoz ebédre, Kristóf a mikulás után oda ment.
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


sziasztok!

Anikó!
Hát igen hasonló elrendezésű a ház, elöl van két szoba, de az egyik nagyobb és egybenyitható az étkezővel, sajna a konyha nem túl nagy. De mivel mellette van az étkező, így jó. Az étkezőből még ki lehet menni a hátsó teraszra. Egész nyáron ott ettünk kint, elég jó nagy. Van még lent egy fürdő és Wc, fent pedig 2 szoba van, és fürdőszoba.
Akkor jó anyaggyűjtést!

Timi!
Kristóf nagyon életrevaló! Jó neked, hogy ilyenkor van egy kis időtök magatokra.
Nekünk ritkán tudják elvinni őket.

Zsuu!
Már csak pár nap!!! Mindjárt itt van!

Mindenkinek szép napot!
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Jó reggelt!

Hú, ma nagyon elaludtunk. :oops: 9 óra után ébredtünk Kristóffal. Pedig este féltem, hogy nem alszik jól, mert náthás egy kicsit. De este jól lekezeltem és nyugisan aludt.
Pénteken nagyon elemében volt Kristóf. Délelőtt alkoholos kék filccel teljesen befestette a szája környékét és orrát. Aztán jön oda hozzám, hogy a kezén van egy kis filc. Na mikor ránéztem a gyerek képére, majdnem szívszélütést kaptam. De mit csináltam? Először lefényképeztem, aztán nyomás a fürdő. Szappanos vízzel sikerült lesikálni róla.
Íme:
Kép
A télapóval

Kép

aztán volt olyan program is, hogy a lányok gyertyafénynél táncoltak. Ekkor Kristóf egy lánnyal ismerkedett közelebbről. Ott ölelgették egymást stb... Ez a lány csak 1 évvel volt idősebb nála.

Szóval jó buli volt.

Anikó
MSN-t én sem használok. Ilyen lassú netnél, semmi értelme.
Nagyon kis hízelgőssek a gyerekeid.

Szilvi
Hát nálunk egyenlőre mivel Kristóf az egyetlen unoka mindkét családnál, verseny folyik érte. Na, meg egyik szülő sem lakik messze. 6 km illetve 25 km.

Többiek? Tessék néha jelentkezni.
További szép napot. Timi

Kép
Kép
tim30
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?