Új privát üzeneted érkezett!

Tünde!

Dr. Kelemen Ágnes, bejelentkezés 70/ 6450-01-08

Dr. Horváth Eszter, bejelentkezés 70/ 450-14-11

Rendelés: Győr, Baross G. u. 4.

Rendelési idő: kedden 18-20h-ig
pénteken 17-19h-ig

Mindkettő csecsemő-gyermekgyógyász szakorvos és aneszteziológus intenzív terápiás szakorvos, homeoptátiás tanácsadó orvos.

Ezen kívül: www.gyogyitok.hu
ráhel
 
 


Bea, köszi, de nem írtam pontosan. Igaziból háziorvosra lettem volna kíváncsi. :)

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Tünde!

Dr. Écsi Mária
a Lajta úton rendel

ha érdekel, elküldöm a telefonszámát
ő homeopata doki is.

Judit
juditta2
 
 

 
 

Sziasztok!

Bocsi az előbb a többieknek nem is köszöntem!
Szóval mindenkinek üdv!!!

Neked is Andi!!! :D


Judit
juditta2
 
 


Sziasztok!

Tünde
Köszi, hogy szóltál a telszámról. Mókás, mert akkor raktam fel amikor nálunj volt a tali, ennek lassan már 4 hónapja, és határozottan emlékszem, hogy utánna kitöröltem. Ezek szerint mégsem. :cry:
A gyerekorvosodtól elég figyelmetlenség volt, hogy a HA-s tápszert irta fel.

Hajni
Jobbulást nektek!!

Ha nem esik a hó, akkor mi megyünk Pirosékhoz.

Bogi
Majd megbeszéljük.

További szép napot!

Csók: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Juditta, köszi!

Lányok, ki jön holnap Piroshoz???
Jucust és Mamintit tudom, Bea és Zsu nem, többiek???

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Helló!
Mi szeretnénk, de csak fél 5-5 között érünk oda, ha Lili nem köhög.
Most mintha kicsit visszaesett volna.

Puszi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Most estünk haza és sietek is aludni, mert már alig bírom magam. Csak meg akartam mindenkit nyugtatni, hogy nem zuhantunk le és mindenki jól van nálunk, így várunk benneteket szeretettel!

Holnap első utam Tesco-ba vezet, hogy legyen alapanyag a meggyeshez :-).


Egyszóval gyertek minél többen! Csak a kisebbek vannak itthon, hogy ne lógjunk ki nagyon a sorból. Még apjuk is "elmenekült" Pestre, így mienk a ház.

Üdv,

Piros
piros
 
 


Sziasztok Lányok!
Rég nem írtam, a visszaolvasással is el vagyok maradva.
Ma láttam, hogy lesz tali Piroséknál. Ha nem gond mi is szivesen mennénk, de nem tudom a címet.
Ha mehetünk Annával kb. 4 körül megyünk a bölcsi után.
A többieknek most nem tudok írni mert nincs naprakész info rólatok.
Igyekszem bepótolni.
Szép napot mindenkinek.
Ági
nicsi1
 
 


Sziasztok!

Először is nagyon köszönjük Pirosnak a vendéglátást,nagyon jól éreztük magunkat!!! :D
Örülök,hogy megismerhettelek benneteket,így teljesen más írogatni.Kár,hogy a többiek nem tudtak jönni.Majd legközelebb.
Orsi!
Remélem jól vagy/vagytok és az ijedtségen kívül nincsen semmi bajotok!

Képzeljétek,ahogy beültünk a kocsiba Lollival(egyébként már el is aludt)el kezdett szakadni a hó,de úgy,hogy volt amikor csak pár métert lehetett látni.Nem lehetett 30-nál gyorsabban menni.És nagyon sötét is volt.Persze amint beértünk Győrbe,elállt.Remélem nektek simán ment a hazafelé út!
Ja és amikor hazaértünk és pakoltam ki a táskámból,akkor vettem észre,hogy a nagy beszélgetés közepette,a fényképezést hanyagoltam kissé!Remélem azért valaki miután elmentünk azért kattintgatott!

Puszi Nektek!

Kép
Jucus és Lollika
lollibaba
 
 


Piros! Köszönjük szépen a vendéglátást, nagyon jól éreztük magunkat, a házatok pedig nagyon tetszik!

Jucus, örülök, hogy végre Titeket is megismertelek! :)

Orsi, hogy vagytok? Kocsinak remélem nem lett nagy baja!

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy itt voltatok, mi is nagyon jól éreztük magunkat.
Rajtam nem múlik, hogy megismételjük! Pl. a fényképezés miatt, mert azt én is teljesen elfelejtettem a beszélgetés hevében.

Sajnálom, hogy a többiek nem tudtak jönni. Hideyoshi, Bea, Zsu, Hajni, Judit nagyon hiányoztatok! A Bogi meg gondolom nem találta a házat :-). Talán majd a Zsunál megismételt talin. Mert azt ugye nem hagytuk el végleg?

Orsi! "Jobbulást" az autódnak. A fő, hogy nektek nem lett bajotok.

Üdv,

Piros
piros
 
 


Sziasztok!

Piros!
Nem hogy nem találtam a házat, de még a garázsunkat sem. A nagy hófúvásban. Bevallom, mikor kinéztem, megfutamodtam.
Ja, és persze a csajok is aludtak 6-ig. Ma negyed 7-kor keltek a szokásos fél 8 helyett, és ez nagyon megviselte őket.

És sajnos Lilinek egész nap hasmenése volt. Szegénykém a fürdéskor visított, annyira fájt a popója, tiszta vörös neki. Leülni is alig tud. :( Annyira sajnáltam.

Estére már nem volt hasmars, de inkább hagytam őket aludni. Így is a szokott időnél negyed órával később mentünk csak aludni, és szépen durmolnak.

Lányok!
Ne haragudjatok, hogy nem mentünk. Piros szerint mindenki minket várt, amit én ugyan erősen kétlek, de azért jól esett, mikor Piros ezt mondta :) Kuncogtam is rajta.

Képzeljétek!
Van cicánk. Igazi élő. Piros, a Ti utcátokból szokott ide. Volt azt hiszem 3 kiscica felétek, nagyon szelídek, és már egy jó ideje itt van nálunk, és Ancsáéknál. Bori és Lili veszekedni is szoktak miatta, mert mindegyik azt hiszi, hogy az ő cicája. Ancsa ugyan azt mondta, hogy a miénk lehet,mert nekik már van, de az nem ilyen szelíd.
Ugyan ma baleset volt, mert vettem neki egy dobozt, és almot, hogyha Lili behozza játszani és kell neki pisilni, akkor legyen mibe. A cica odaállt az ajtóba, Lili nem akarta, hogy kienegdjük a hidegbe, a cica beugrott a dobozba, de szegénynek hasmarsa volt, és büdi volt. Ati erre elkezdett kiabálni, hogy fúúúúj, Lili is, aztán nekem kellett elintézni a macskát, és apa kijelentette, hogy a macska nem jöhet be, max fél órára játszani. :)
Nagy kaland volt :)

Orsi!
Hallottam Pirostól mi történt. Ugye nincs gond?
A brifkó miatt hívtalak volna.

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


vea
 
 


..
vea
 
 


próbálkozom, de nem akar sikerülni

Kép
vea
 
 


[url]Kép

[/url]
vea
 
 


sikerült!!!!!!!!!!!!!!!!!
vea
 
 


naaaaaaa

Kép
vea
 
 


Sziasztok!Probálkozom hátha sikerül a vonalzó!Remélem igen!
És most már vissza is olvasok hogy tudjak reagálni az írásokra!
Puszi mindenkinek!
És szép napot!!!!!!!!!!!!!!!!!
vea
 
 


nem értem bocsi lányok utolsó proba!

Kép
vea
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy jó volt a tali. Hát én elszalasztottam. :) Nekünk szerencsére nem lett bajunk. A kocsi eleje elég csúnya, lesz neki új lökhárítója és lámpája, a többi baja még nem derült ki. Remélem nincs is!!!

Már a délelőttöm is nagyon rossz volt a vezetés szempontjából, de akkor még megúsztam. Sajna az őrangyalom délutánra elfáradt.

Azért a következő talit nem hagyjuk ki Zsunál!

Bogi
Nem jöttök véletlenül Szentivánra? Nem tudom mikorra csinálják meg a kocsit.

Vea
Sikerült! :D

Szép hétvégét nektek!

Csók: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Sziasztok!

Orsi!
Pelenka kell?
Holnap felhívlak, mert el tudom küldeni Jucushoz a fodrászatba, holnap találkozunk Ati tesójáékkal. Már egy csomagot visznek, hozzá csapjuk a tiédet is.

Örülök, hogy nem lett bajotok.

Puszi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!
Orsi!Nagyon örülök hogy az ijedségen kívül nem esett bajotok!Én mikor indulunk valahova pl. Siófokra a mamához ,és oda érünk épségben mindig megköszönöm a jó istennek hogy vigyázott ránk! :D Olyan szörnyű dolgok történnek az utakon!Ugy hogy mégegyszer nagyon örülök hogy minden oké!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A kocsi meg hát bizti nem lesz olcsó mulatság,de inkább ő mind ti!De inkább semelyikőtök!!!!!!!!!!!Amúgy a vonalzot judittának köszönhetem ő segített felrakni mert én túl béna voltam!
Ja és én is kint leszek a bőrzén árúlni fogok!Remélem páran eljöttök és talizunk legalább ott!!!!!!!!!!
Mindenkinek kellemes napot és jó hétvégét kívánok!!!!!!!!!!
Puszi és jobbulást a betegeknek!!!!!!!!!!! :)

Kép
vea
 
 


Sziasztok!

Vea!
Rendben van már Erik?Meggyógyult teljesen?Majd kinézünk mi is jövő héten a börzére,majd pontosítsunk,hogy hogy nézel ki,hogy megismerjelek! :D

Orsi!
Örülök,hogy rendben vagytok.Én is mindig,mint Vea,egy drukkban vagyok,ha hosszabb útra megyünk.Egyszer belénk jöttek és emlékszem a bénultságomra,hogy moccanni sem mertem,annyira betojtam,pedig senkinek sem lett baja,csak a kocsi eleje nyomódott meg.Pedig mindig azt hittem,hogy hihetetlenül bátor vagyok és ilyen helyzetben sem leszek rosszul.Hát nem így van.Remélem legközelebb veletek is meg fogunk ismerkedni élőben!

Tegnap egyik barátnőméknél voltunk Ásványon(Dunaszegnél gondoltam rátok Zsu :lol: ) és naaaagyon finom vörösbort ittunk.Én "csak" 3 pohárral és csodálkoztam este,hogy miért forog az ágyam.Hazafelé daloltunk anyukámmal a kocsiban,ami a csajszikámnak nagyon tetszett.Ma egy kicsit lassú és nyomi vagyok,de érzem,hogy lassan múlik a macskajaj.Nem vagyok hozzászokva az alkoholhoz és hát így jártam! :)
Ma remélhetőleg jönnek nővéremék,Lolli már nagyon várja őket.És nézi éppen ámulva a hóesést.Remélem karácsonykor is lesz.Mármint hó.na,úgy látszik,még hat a tegnapi bor,úgyhogy megpróbálok egyet lazulni.Bár Lolli mellett,nem tudom hogy fog menni.
Mindenkinek nyugis és macskajaj nélküli hétvégét kívánok!
Puszi

Kép
Jucus és Lollika
lollibaba
 
 


Sziasztok!

Jucus, látom Ti is jó kis összetartó család vagytok, tök jóó!
Nekem néha nagyon rossz, hogy a nővérem 100km-el arrébb lakik. :(

Bogi, ez a kínai horoszkóp nálunk nem jött be, mert Zita kukis lenne, Ákos meg kukinélküli lenne elvileg... :D

Maminti, merre bújkálsz? :)

Topicalapító Lányok, Bea, Zsu, merre vagytok???
Minden ok felétek?

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Sziasztok!!!

Hát itt a tél! :-)
Szép ez a hóesés, főleg a szobából!! :D

Andi! nincs mit! De most már tudom a jelszavad, így szabadon garázdálkodhatok a nevedben!! Reszkess!!!!!!!! :wink: :)

Nem tud valaki, valami megbízható otthoni munkát? Vagy valami 4 órás melót? Jó lenne egy kis pénzkiegészítés. ha valaki hallott valamiről, szóljatok. Köszi :)

Mindenkinek szép hétvégét!!!

Puszi:

Judit
juditta2
 
 


Szia mindenki!

Orsi!
A frász jön rám! Mi történt pontosan? Autóbaleseted volt? Zsezse veled volt?

Gondoltam mindenkire pedig csütörtökön,mikor elkezdett havazni, hogy nehogy bajotok essék! Komolyan.

Mi amúgy nem tűntünk el, csak szerda óta velünk volt a Dia (férjem lánya) és ilyenkor igyekszünk sok programot csinálni. Mondjuk amúgy se vagyunk itthonülő típusok. Délelőtt általában főzök, aztán alvás után csavargunk. Krsztofer már nem hív mamának, nagyon aranyosan anyát mond, főleg akkor ismételgeti, amikor hozza valamelyik állatos mesekönyvét. Most ez a sláger nálunk. Nagyon sok ilyen keménytáblás könyvet kapott mostanság, és nagyon tetszenek neki.
Evésnél az újdonság, hogy nem akarja az általam készített falatkákat megenni, hanem mondjuk a fél zsemlét, vagy szelet kalácsot akarja majszolni. Nagyon nagyfiú már. Hosszas megfontolás után úgy döntöttem hogy aludhat már igazi párnán, ezért kapott ágyneműt, igazit, nem pici babásat. Bár erre a Spáros akciós garnitúrára elég nehéz volt huzatot kapnom a mérete miatt. No de mindegy, a lényeg hogy megvan. Helyes macis.

Tünde!
Gondoltam rátok egyik nap, mikor összefutottam egy régi barátnőmmel. Az ő kisfia 5 éves, sajna még nem nőtte ki a tejérzékenységet. Remélem nálatok jobban fog alakulni ez. Képzeld egy kis falusi oviban, Ladaméron, külön főznek neki! Azért ez jó, nem?
Na, azt hszem mára ennyit, nem mintha sok dolgom lenne. Krisszel ketten vagyunk itthon sajna, férjem Diával van Szombathelyen, mert a csajszinak röpi versenye van.

Pusz mindenkinek:


Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!

Jucus!Köszönöm kérdésed Erik már jó van ,remélem nem kiabálom el!Oké de nincs semmi különleges ismertető jelem barna haj leht összelesz kötve,és szerintem farmerkabi(mert elég hűvös van ott)meg farmer!Lesznek nálem kis kabátok,fiúfarmerok,overáll,kispulcsi,stb........!Remélem meg ismersz majd!3pohár?!Én már 1-től zsibbadok :D !De ne érezd magad szarúl néha meg engedheti magának az ember! :)
Juditta!Nem félek én attol hogy ilyet csinálsz!(remélem) :)
Mi van veled merre jársz?msn?Jól vagytok?
Tünde!Én is ugyan igy vagyok nővéremék Ausztriában laknak :( !Sokszor annyira de annyira hiányoznak :cry: !
Na remélem mindenkinek jól telik a hétvégéje!
sziasztok puszi mindenkinek! :D

Kép
vea
 
 


Sziasztok!

Jucus
Én már vágynék egy icike picike macskajajra. :)

Zsu
Volt egy kis balesetünk. Zselyke is velem volt, már útban voltunk Pirosékhoz.
Kriszi, hogy viselte az oltást?

Anyukám ma délben hazament, igy véget ért a pihis korszak. :cry: Voltunk szombaton az Árkádban. Hát... Sokan voltak, és én nem is találtam azt, amit kerestem. Sajna a kajáldákat se próbáltuk ki, mert a hosszú sor elrémített bennünket. :) Egyszer csak kevesebben lesznek!

Tündi, Maminti
Holnap csörgő-börgőztök?

Szép estét!

Csók: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Orsi, igen, készülünk.

Zsu, én azért bízom benne, hogy nem kell igénybe venünk az oviban a külön főzést. :)

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Csináltam (megint) egy videót Zitáról, ez már jobban élvezhető, mint amit a múltkor feltettem:

http://s114.photobucket.com/albums/n275 ... nt=Ita.flv

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Szép napot mindenkinek!

Pénteken, 10-én, szervezek egy kis találkát hozzánk! Bea, Erzsi, Orsi biztosan jönnek a gyerkőcökkel. Bárki csatlakozhat! (kb 14 órától aktuális)
[/size]
Puszi

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Szép napot mindenkinek!

[size=18]Pénteken, 10-én, szervezek egy kis találkát hozzánk! Bea, Erzsi, Orsi biztosan jönnek a gyerkőcökkel. Bárki csatlakozhat! (kb 14 órától aktuális)[/color]
[/size]

Puszi[/color]

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Szép napot mindenkinek!
[size=7
Pénteken, 10-én, szervezek egy kis találkát hozzánk! Bea, Erzsi, Orsi biztosan jönnek a gyerkőcökkel. Bárki csatlakozhat! (kb 14 órától aktuális)

Puszi[/color]

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!

Bocsi az eltünésért. Kyra 2 hétig itthon volt,betegség miatt, 2 gyerek mellett nem jutott mindenre időm amit szerettem volna.
Ma már ment óviba,jobban ráérek.
Bár Marcell egy kis ördögfióka lett. Mióta megy,annyira kell rá figyelni,mindig csinál valami hülyeséget.Nyitogatja az ajtókat, kipakol a szekrényekből,mászik fel a lépcsőn stb. Minden lépését követnem kell.

Tünde!
Megnéztem a videót,nagyon jó. Milyen jó,hogy Neked van ilyenhez időd és türelmed. Nekem sajna nincs :oops:
Voltatok ma a Gyermekek házában? Mi is készültünk,de végül a kényelem győzött és maradtunk. De jövő héten mindenképpen megyünk.

Jucus!
Néha jó is ha az ember kicsit iszogat és ellazul. Sajna én nem szeretem az alkoholt,pedig a férjem már nagyon kiváncsi lenne rám milyen hatással lenne ha innék. De még nem volt és gyanítom nem is lesz rá példa.

Most mennem kell,ma még jelentkezem,remélhetőleg.

Puszi Mindenkinek!

Bea
beátab
 
 


Szia Mindenkinek!

Itt vagyok,megvagyok.Az előző napokban nem jutottam el odáig,hogy leülhessek a géphez.Helyesebben éjjelente írhattam volna,csak akkor már nem volt erőm.Biztos megértitek.
Bea,Te kiváltképp,hiszen Marcid mellett is épp úgy résen kell lenni,mint az én babintim mellett. ;) :) Mindenre fel akar mászni.A leghajmeresztőbb mutatványa az,amikor a konyhában kihúzza az asztal alól a széket,s mint a villám fent terem az asztalon.Meg se áll a belső párkányig,onnan nézeget kifelé/lefelé.Szerencsére nem esik baja,mert nagy gondosan kényelembe helyezi magát a szemlélődéshez (nemrég cseréltetttük ki az ablakokat bababuksiálló, vastag üveges,műanyag buktatható-nyithatóra).Ám egy-egy napra több hasonló mászókázás is jut.Az éjjeliszekrényt már rutinosan hódítja meg,szinte meg se kottyan az a kis magaslat.De volt rá példa,hogy -mivel el kellett rohannom pisilni,néhány percre levettem róla a szemem- az ágyneműtartó tetejéről vadásztam le gyermekem,aki a rádióból szóló dallamra épp dzsiggelt a mélység felé,szembe nézve,kacagva...Akár a Mount Everestet vakmerő felfedezők,úgy hódítja meg Marcim a magasba nyúló bútorokat itthon.
Ám van örömöm is vele kapcsolatban,már ami a veszélyes dolgokkal szembeni tartózkodását illeti.Amikor be van gyújtva a sütő,nem nyúl hozzá.Közel emeli a kezét,bekukucskál,de fújó hangokkal kísérve (mert többször látta tőlem,hogyan fújom el a gyufalángot) csak nézeget.És számtalanszor szót fogad,amikor pedig csábítaná a veszedelmes ismeretlen.

Piros!Talán megkésve,de még időben szeretném megköszönni a vendéglátást!Remekül éreztük magunkat.Még Papinti is,mégha úgy is tűnt időnként,menten elalszik.hazafelé össze-vissza áradozott.És az a meggyes süti... :D

Orsi!Ott voltunk ma a csörgő-börgő foglalkozáson.Tündéék is.Remek volt,bár ma Marcusom nemigen akart részt venni a közös mókában.Vártalak benneteket.Jövő héten só-liszt gyurmázás lesz.
Bocsi,hogy ma nem jöttem vissza msnezni,elaludtam Marcus mellett.Remélem,legközelebb már "betegre" cseveghetjük magunkat... :wink: :D
Örülök,hogy nem lett bajotok.Azok az őrangyalok mégiscsak ott voltak veletek...

Spanci!lőben Kevin még aranyosabb.És az a rugó-tánc... :lol: Ne haragudj,hogy nem köszöntem rátok,de nem tudtam,hogy menjek oda.Kevin ismerős volt,de nem esett le honnan. :oops: :) Onnan tudom,hogy Ti voltatok,hogy épp mondani akartam valamit Tündének,amikor bemutatkoztál neki.
Remélem,még sokszor talizunk a Gyermekek Házában!

Zsu!Leírnád,hogy lehet busszal eljutni hozzátok,mert nem lesz ki elvigyen,és már nagyon szívesen elmennénk az általad szervezett baba-talira. :oops: :)

Vea!Jó hír,hogy végre meggyógyult kisfiad.12-én miről ismerlek fel?Mert nagy valószínűséggel kimegyünk körbenézni.Hogy-hogy Te is árusítasz?

Sép estét!:)

KépKép
KépKép
babinti
 
 


Sziasztok!

Zsu, nekünk sajna nem jó a péntek, de sebaj, majd legközelebb! :)

Bea,
igen, voltunk (ahogy Krisszi már írta :)) a csörgőn, Zita kis anyámasszony katonája mostanában, 10 percig a nyakamba csimpaszkodva nézelődött, majd 1 óra elteltével pár méterre eltávolodott tőlem. :D
A video egyáltalán nem időigényes (na persze miután rájöttem a buktatókra), kb 10 perc alatt kész, a leghosszabb idő a képek kiválogatása. :wink:

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Sziasztok!
Babinti!
Már tavasszal is voltam árúlni és elég jól ment!Most több cuccom lesz mert a barinőm végre visszaadta a rugijaimat ami még az Eriké volt!Gyönyőrűek kifogástalan állapotban!És ugy 400-500ft-ért meg is veszik az emberek!Kabátaim lesznek még amit szinte nem is hordott Erik,kis farmerek,pulcsik,stb.............!Hát nem tudom miről ismersz majd fel nincs úgy különösebben ismertető jelem!Majd szombat este leirom miben leszek és akor hátha!
Na szia mindenkinek!És jó bulizást péntekre!
Mindenkinek szép napot

Kép
vea
 
 


Sziasztok!

Na, úgy néz ki, hogy kilábalok a betegségből. A fülem még fáj, de már jól vagyok. Most apa lett beteg...Elkapta tőlem. :oops:
Felhívtam a gyerekorvost, h szerinte meddig fertőz, hát a héten még Marcit nem hozhatom haza. :cry: Úgy hiányzik....
De legalább jó helyen van anyuméknál és nem lesz beteg. :lol:

Zsu:
talira így mi most sem tudunk menni. Ti érezzétek magatokat nagyon jól.

Tünde:
nagyon jó lett a video. Csini kismama vagy.
Majd ha lesz időd megtaníthatsz , hogy is kell ilyet. :wink: :lol: :lol:

Orsi:
én nem tudom pontosan mi volt, de ha jól értem karamboloztatok. Örülök, hogy nem lett baj.

Babinti:
teszteltél már? :wink:


Na, még jövök....addig is szép estét.
Vendég
 


Megvan mit akartam még....
Én teljesen ledöbbentem ezen a kórház mizérián.....
Ez most komoly?Hogy csak az ügyeletesnél szülhetsz vagy fizess a kórháznak?? :evil:
Tünde mit tudsz erről?????
Vendég
 


Szia Mindenkinek!

Zsu!Bea jóvoltából buszmentesen :D tudunk elmenni a talira.Megspórolt neked egy "terepleírást".
Úri dolgunk van... :wink: Bea!Nagyon köszönjük a fuvart.Már nagyon várojuk a találkozást.Gáborom tolmácsolta a beszélgetéseteket:örülök,hogy jobban vagy,helyesebben,hogy jól vagy (nem fáj a fejed).

Hajni!Mielőbbi jobbulást!Sajnálom,hogy se Ti,se Tündéék nem tudnak eljönni a talira.Majd legközelebb...
Ha jobban lesztek,remélem,többször írsz.hiányoznak a hozzászólásaid.
Nagyon igazad van a körzeti kórházat,ügyeletes orvost illetően.nagy szemétség. :evil: Tudják,hogy a kismamák úgyis kifizetik a pénzt,hiszen nagyobb biztonságban érezhetik magukat,ha a választott orvossal szülnek,aki ismeri őket és a várandósságukat.Vagy előfordulhat,hogy kevésbé indokolt esetben is programozott császárokat fognak kiírni,a választott orvos ügyeleti idejére.S most a hálapénzt is elvárják majd a kötelező kifizetések mellett??? :evil:
Pillanatnyilag úgy tűnik,hogy még sajnos nincs pocakbérlőm (Fnóra szavával élve).De nem kesergünk (csak egy kicsit),megtesszük a szükséges lépéseket az ügyben... :oops: :wink: :D .Nálatok mi a helyzet?

Tünde!Nagyon tetszik a videokliped zitáról.Nagyon aranyos és megható.Ügyi vagy.Jó a zenei aláfestés.Az előzőnél is jó érzékkel választottál.Azt hiszem,én is megpróbálok összállítani valami hasonlót.Hadd büszkélkedjen Papinti az ő kis tökösével...

Vea!Nem ígérem,hogy biztosan megtalálunk a bababörzén(kissé kótyagos vagyok :oops: :D ),azt pedig még kevésbé,hogy vásárolni is fogunk,azért szívesen váltanék veled pár szót.Tegyél fel magadról képet,ha sikerül.Hogy-hogy em jössz a talira?Dolgozol?Vagy írtad már (tudod,kótyagos vagyok... :lol: )?

KépKép
KépKép
babinti
 
 


Babinti:
múlt hónapot ugye már ismertettem. Ebben a hóban kaptam hormonokat, mert nagyon vékony a nyálkahártyám és a baba nem tudott beágyazódni...
Voltam uh-n is. Voltak szép tücsőkcséim.. Csak hát ugye mostanság volt a pé-s, betegen meg nem volt hancúr, így sztem ez a hónap elúszott...
De majd legközelebb. Majd babásodunk együtt, ok? :wink:

Amugy nekem a 2. szalagomon nyommal követheted a helyzetet. :wink:

Puszik

Ui: én is sajnálom, hogy most sem tudunk talizni.
Vendég
 


Sziasztok!
Zsu!
Ma hívott Piros, hogy mi is mennénk együtt. Nekem 2-kor még durmolnak a lányok, nem tudom Pirosnak mikor jó, de szerintem mi olyan fél 4 felé lennénk csak indulásra készen, legjobb esetben 3 körül.
Majd egyeztetek Pirossal.

Kriszi :)
A pocakbérlők tudják mikor akarnak jönni. Ha lesz rá pénzük, hogy kifizessék a bérleti díjat :) Ezt ők babapénzben mérik. Egy babapénz= egy babarúgás. Általában 9 hónapig bérelnek, és csak a terminus közepétől fizetnek, van aki kicsit előbb.
Ha sokan várják őket, akkor azért kicsit igyekeznek beköltözni, de ők elég kényelmesek tudnak lenni. Nem mindenki iparkodik úgy, mint pl. Katica, vagy Tünde bérlője.
Csak szépen rendezgesd be a lakhelyet, sok puhasággal, finomsággal és szeretettel kell berendezni a kuckót, és akkor tuti jön a bérlő. Vagy bérlők? :)

Hajni!
Jó hallani rólatok! Talizni is jó lenne. Majd még írj. Rátok is vonatkozik Babintinek írt hozzászólásom.

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Zsu! Egyeztettünk Bogival és szívesen mennénk mindannyian a kicsikkel: 2 anyuka és 4 gyermek. 4 körül érünk oda, ha az jó.

Előre örülök a találkozásnak, nagyon jó kedvem lett a gondolattól.

Sajnálom, hogy nem jöttök, Tünde és Hajni.

Üdv,

Piros
piros
 
 


Sziasztok!

Hurrá csajok!
Gyertek minnél többen! Már nagyon várunk benneteket!

Most nincs időm sokat írni, csak el akarom mondani gyorsan, hpgy voltunk Krisszel előbb piacon. Olyan finom érett, mézédes körtét vettem, hogy Krisz nem bírja abbahagyni az evését! :lol:

Na puszi,szép napot mindenkinek!

A címet később azért még leírom...

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!

Megyünk mi is. A párom is jön, igy hátha odaérünk. :)

Hajni
Gyógyuljatok meg! Remélem egyszer azért még összefutunk.
:)

Maminti
Ha már hétfőn nem találkoztunk, legalább most!

Tündi
Sajnálom, hogy nem jöttök.

Vea
Vasárnap hány órától hány óráig lesz a börze?

Most gyorsan ennyit, mert Zselyke felkellt.

Csók: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Bogi, Vea!

A barátnőm kérdezi, hogyan megy az árulás? Kap asztalt, vagy vinnie kell? Vagy a földről? :shock: :?:

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Sziasztok!
Orsi!A babaruhabőrze vasárnap 9-17-óráig tart,belépőjegyet fizetni kell a bejáratnál!
Tünde!Asztalt meg kell rendelni a 0670/611-3377-es telefonszámon!Nem tudom még lesz e üres hely!Próbálja meg!Tavasszal 1000ft volt egy asztal.
Babinti!
Nem tudok menni mert bábszinházba megyünk!Majd talán legközelebb!
Sziasztok!
Mindenkinek további szép napot!

Kép
vea
 
 


Sziasztok!

Tünde!
Vea már írta a választ! Az asztal 100x70-es.

Vea!
Neked mondott árat a srác? Nekem nem. Én 2 asztalt foglaltam, mert azt mondta, hogyha nem lesz elég az 1, akkor ott már hiába sírok, mert el fognak fogyni.

Puszi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?